XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 744 utakmica za dan
Nedelja, 29 Maj 2016

Fudbal

29.05.2016 17:00 ČSK Pivara 2 : 0 Bačka (BP)
29.05.2016 17:00 Radnički 1923 2 : 2 Kolubara
29.05.2016 17:00 Inđija 4 : 0 Zemun
29.05.2016 17:00 Donji Srem 0 : 2 Sloga (PM)
29.05.2016 17:00 Loznica 1 : 0 Sindjelić
29.05.2016 17:00 Sloboda 1 : 0 BSK Borča
29.05.2016 17:00 Napredak 3 : 2 Bežanija
29.05.2016 17:00 Proleter 3 : 0 Dinamo
29.05.2016 17:00 Borac 1 : 3 Željezničar
29.05.2016 17:00 Omarska 2 : 1 BSK
29.05.2016 17:00 Proleter 5 : 0 Sloga (S)
29.05.2016 17:00 Ozren 4 : 3 Župa
29.05.2016 17:00 Ljubić 1 : 2 Mladost (DS)
29.05.2016 17:00 Jedinstvo (Ž) 2 : 0 Modriča
29.05.2016 17:00 Sloga (T) 2 : 1 Laktaši
29.05.2016 17:00 Sloga (D) 10 : 0 Liješće
29.05.2016 17:00 Mladost (R) 3 : 0 Rudar
29.05.2016 17:00 Jedinstvo (Bč) 6 : 4 Jedinstvo (Br)
29.05.2016 17:00 Famos 4 : 0 Mladost (G)
29.05.2016 17:00 Sloga Junajted 2 : 3 Podrinje
29.05.2016 17:00 Napredak 1 : 0 Glasinac 2011
29.05.2016 17:00 Mladost (BS) 2 : 4 Lokomotiva
29.05.2016 17:00 Radnički (K) 1 : 0 Ilićka 01
29.05.2016 17:00 Naprijed 3 : 7 Željezničar
29.05.2016 17:00 Karanovac 5 : 2 Progres
29.05.2016 17:00 Mladost 1 : 1 Sloga DIPO
29.05.2016 17:00 OFK Brdo 3 : 0 Budućnost
29.05.2016 17:00 Dubrave 3 : 1 OFK Ravan
29.05.2016 17:00 FSA 5 : 3 OFK Lauš
29.05.2016 17:00 Hajduk 4 : 2 Polet 1926
29.05.2016 17:00 Ozren 2 : 1 Mineral
29.05.2016 17:00 Skugrić 4 : 3 OFK Pridjel
29.05.2016 17:00 Rudanka 5 : 2 Sloga
29.05.2016 17:00 Crvena zvijezda 8 : 1 Naša krila
29.05.2016 17:00 Budućnost 3 : 2 Posavina
29.05.2016 17:00 Trebava 2 : 1 Vranjak
29.05.2016 17:00 OFK Šekovići 2 : 4 Guber
29.05.2016 17:00 Proleter 4 : 5 Zadrugar
29.05.2016 17:00 Milići 1 : 2 Bratstvo
29.05.2016 17:00 Majevica 2 : 2 Birač
29.05.2016 17:00 Lokanj 1 : 2 Podrinje
29.05.2016 17:00 Partizan 3 : 0 OFK Trnovica
29.05.2016 17:00 Knežopoljac 4 : 2 Brzi
29.05.2016 17:00 Partizan 6 : 1 Radnik Urije
29.05.2016 17:00 Plamen 3 : 2 Sloga
29.05.2016 17:00 Omladinac 4 : 1 Bratstvo
29.05.2016 17:00 Mrakovica 6 : 0 Kozara
29.05.2016 13:30 Berek 1975 2 : 3 Slaven
29.05.2016 17:30 Torpedo 7 : 2 Mladost (B)
29.05.2016 17:30 Mladi Krajišnik 7 : 0 Biseri
29.05.2016 17:30 Sloboda 2 : 0 Ratar
29.05.2016 17:30 Bratstvo 0 : 5 Borac (Š)
29.05.2016 17:30 Tamaris 2 : 2 Kozara
29.05.2016 17:00 Gorica 3 : 0 Šnjegotina
29.05.2016 17:00 Mladost 3 : 2 Čelinac
29.05.2016 17:00 Borac 0 : 3 Omladinac
29.05.2016 11:00 Krajina 3 : 0 Džaja
29.05.2016 17:00 Sloga-Nektar 3 : 0 Polet-Krajišnik
29.05.2016 17:00 Vrbas 1 : 3 Rekreativo
29.05.2016 17:00 Pelagićevo 3 : 0 Sloboda
29.05.2016 17:00 Rudar 3 : 5 Ukrina
29.05.2016 17:00 Crvena Zvijezda 3 : 0 Jedinstvo
29.05.2016 17:00 Sloga 2 : 1 Zvijezda
29.05.2016 17:00 Crkvina 5 : 2 Borac
29.05.2016 17:00 Mladost 4 : 2 Bratstvo
29.05.2016 17:00 Kladari 2 : 0 Bosna
29.05.2016 17:00 Mladost 2003 3 : 0 Sveti Jovan
29.05.2016 17:00 Mladost (S) 4 : 0 Gredice
29.05.2016 17:00 Grčica 4 : 1 Slijepčevići
29.05.2016 17:00 Mladost (T) 0 : 3 OFK Krbeti
29.05.2016 17:00 Omladinac 3 : 0 Obilić
29.05.2016 17:00 OFK Brezik 4 : 0 Mladost (L)
29.05.2016 17:00 Jugović 0 : 1 Sava 04
29.05.2016 17:00 Balatun 2 : 1 Sloga 94
29.05.2016 17:00 Priboj 3 : 2 Semberija
29.05.2016 17:00 Drina 3 : 0 Sloboda
29.05.2016 17:00 Miloš Obilić 2 : 1 SFK Akademac UIS
29.05.2016 17:00 Majevica 4 : 0 Međaši
29.05.2016 17:00 BSK Ledinci 0 : 0 Jedinstvo
29.05.2016 17:00 Tabanci 0 : 1 Budućnost (S)
29.05.2016 17:00 Branjevo 1 : 0 Polet
29.05.2016 17:00 Jadar 4 : 0 Jardan
29.05.2016 17:00 Srpski Soko 6 : 0 Jasenica
29.05.2016 18:00 Vilusi 2 : 8 Obradovac
29.05.2016 18:00 Polet 1 : 3 Kalemi
29.05.2016 18:00 OFK Laminci 2 : 0 Novi Napredak
29.05.2016 18:00 Omladinac 6 : 2 Romanovci
29.05.2016 18:00 13 Skojevki 4 : 2 Bratstvo
29.05.2016 18:00 Stevan Dukić 4 : 0 Jablanica
29.05.2016 17:30 Vrbas 1 : 0 Bratstvo
29.05.2016 17:30 Studenac 3 : 0 Budućnost
29.05.2016 17:30 Biseri 2 : 1 Crvena zemlja
29.05.2016 17:00 Vučijak 7 : 2 Radnički
29.05.2016 17:00 Borac 1975 2 : 1 OFK Zborište
29.05.2016 17:00 Željezničar 3 : 0 27. Juli
29.05.2016 17:00 Borac (K) 2 : 2 Hajduk
29.05.2016 17:00 Polet 4 : 1 Borac (L)
29.05.2016 17:00 Zadrugar 5 : 4 4. Juli
29.05.2016 17:00 Omladinac 1 : 5 Skugrić 1964
29.05.2016 17:00 Vučijak 1 : 3 Partizan
29.05.2016 17:00 Trebavac 3 : 0 Sloga 73
29.05.2016 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Sloga
29.05.2016 17:00 Polet 3 : 0 Sutjeska
29.05.2016 17:00 Zvijezda 0 : 3 Mladost
29.05.2016 17:00 Stević Jovan 4 : 2 Obarska
29.05.2016 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Magnojević 2001
29.05.2016 17:00 Ljeljenča 3 : 1 Koridor 2011
29.05.2016 17:00 OFK Magnojević 3 : 2 Proleter
29.05.2016 17:00 Omladinac 0 : 2 Građanski
29.05.2016 17:00 Panteri 4 : 0 Sloboda
29.05.2016 17:30 Modran 3 : 2 Bjeloševac
29.05.2016 17:30 Kolektiv 1 : 1 VSK
29.05.2016 17:30 Drina 0 : 9 OFK Batković
29.05.2016 17:30 Sloga 2 : 7 Glogovac
29.05.2016 17:00 Jedinstvo 0 : 4 Strijelac
29.05.2016 17:00 Borac 1 : 0 Čelzi
29.05.2016 17:00 Budućnost 0 : 0 IMR
29.05.2016 17:00 Žarkovo 1 : 1 Brodarac 1947
29.05.2016 17:00 Crvena zvezda 2 : 2 Dorćol
29.05.2016 17:00 Radnički (NB) 1 : 1 Turbina
29.05.2016 17:00 Stepojevac Vaga 2 : 3 Srem
29.05.2016 17:00 GSP Polet 2 : 0 IMT
29.05.2016 17:00 Radnički (O) 1 : 2 BASK
29.05.2016 17:00 Teleoptik 5 : 2 Sopot
29.05.2016 11:00 Polet (LJ) 1 : 1 FAP
29.05.2016 17:00 Železničar 1 : 2 Mačva
29.05.2016 17:00 Zvižd 0 : 2 Karađorđe
29.05.2016 17:30 Morava 2 : 4 Bošnjane
29.05.2016 17:30 Rembas 1 : 1 Župa
29.05.2016 17:30 FUD 2 : 1 Poljoprivrednik
29.05.2016 17:30 SFS Borac 2 : 1 Sloga (Ć)
29.05.2016 17:30 Žitorađa 1 : 0 Jedinstvo (P)
29.05.2016 17:30 Jedinstvo (M) 3 : 2 Levač
29.05.2016 17:30 Lugomir 3 : 2 Juhor
29.05.2016 17:30 Rudar Alpos 6 : 5 Pukovac
29.05.2016 17:30 Radnički (L) 3 : 4 Napredak
29.05.2016 17:30 Brodoremont 1 : 2 Rtanj
29.05.2016 17:30 Bukovik 3 : 0 Đerdap
29.05.2016 17:30 Hajduk Veljko 0 : 0 Moravica
29.05.2016 17:30 Bučje 3 : 2 Zaplanjac
29.05.2016 17:30 Kablovi 1 : 5 Rudar (P)
29.05.2016 17:30 Ropotovo 1 : 1 Morava
29.05.2016 17:30 Bobište 0 : 4 Balkanski
29.05.2016 17:30 Budućnost (P) 1 : 2 Jablanica
29.05.2016 17:00 Mladost (T) 1 : 2 Tekstilac
29.05.2016 17:00 Tavankut 5 : 0 OFK Vrbas
29.05.2016 17:00 Zadrugar 2 : 0 Srbobran
29.05.2016 17:00 Sremac 4 : 4 Veternik
29.05.2016 17:00 Crvena Zvezda 4 : 2 Budućnost (SN)
29.05.2016 17:00 Borac 10 : 1 Kupinovo
29.05.2016 17:00 Mladost (BJ) 3 : 3 Sloga
29.05.2016 17:00 ŽSK 1 : 6 LSK Laćarak
29.05.2016 10:00 Kabel 1 : 1 Hajduk (B)
29.05.2016 17:00 Jugović 1 : 3 Slavija
29.05.2016 17:00 Budućnost (G) 0 : 2 Jedinstvo (SP)
29.05.2016 17:00 Napredak 2 : 3 Morava
29.05.2016 17:00 Basarac 1 : 2 Šapine
29.05.2016 17:00 RSK 0 : 1 Proleter
29.05.2016 17:00 Omladinac 4 : 3 Sloga
29.05.2016 17:00 Radnički Stobex 3 : 1 Brezovica
29.05.2016 17:00 Sloga (S) 2 : 0 Rađevac
29.05.2016 17:00 Polimlje 3 : 1 Radnički (V)
29.05.2016 17:00 Zlatar 1 : 2 Jedinstvo 1945
29.05.2016 17:00 Arsenal 1 : 0 Orlovac
29.05.2016 17:00 Braća Vuković 4 : 0 Dragačevo
29.05.2016 17:00 Sloboda (Č) 0 : 0 Ovčar
29.05.2016 17:00 Karađorđe 1 : 2 Takovo
29.05.2016 17:00 Bane 4 : 0 Trepča
29.05.2016 17:00 Slavija (K) 5 : 0 Omladinac (NS)
29.05.2016 17:30 Morava 1918 1 : 0 Partizan
29.05.2016 17:30 Napredak (Z) 3 : 1 Bratstvo
29.05.2016 17:30 Kušiljevo 4 : 0 Sloga
29.05.2016 17:30 Mladi radnik 0 : 0 Napredak (D)
29.05.2016 17:30 OFK Tekstilac 5 : 4 OFK Bratstvo
29.05.2016 17:30 Dragocvet 6 : 1 BSK
29.05.2016 17:30 Mladost (K) 1 : 0 Mladost (J)
29.05.2016 17:30 Budućnost 0 : 1 OFK Batinac
29.05.2016 17:30 Sloga 3 : 1 13. April
29.05.2016 17:30 Gornji Stepoš 0 : 3 Trajal
29.05.2016 17:30 Jastrebac 3 : 0 Šanac
29.05.2016 17:30 Parunovac 5 : 4 Naupare
29.05.2016 17:30 Mladost 3 : 0 Mladi radnik
29.05.2016 17:30 Mačkovac 3 : 1 Gradina
29.05.2016 17:30 Vinogradar 5 : 2 Čitluk
29.05.2016 17:30 Real 1 : 1 Omladinac
29.05.2016 17:30 Borac 4 : 1 NS Tatko
29.05.2016 17:30 Partizanski put 0 : 3 Pobeda
29.05.2016 17:30 Dobrič 1 : 2 Svetlost
29.05.2016 17:30 Mladost 1982 3 : 3 Jastrebac
29.05.2016 17:30 Palilula 5 : 4 Mladost (Batuš.)
29.05.2016 17:30 Koprijan 1975 0 : 3 Radnički 1924
29.05.2016 17:30 Zemljoradnik 2 : 0 Jedinstvo (B)
29.05.2016 17:30 Orljane 3 : 2 Naša krila 1936
29.05.2016 17:30 Mladost 1976 (Bilj.) 1 : 0 Malošište
29.05.2016 17:30 Radnički 1947 (Č) 4 : 4 Morava
29.05.2016 17:00 Ključ 2 : 3 Majdanpek
29.05.2016 17:00 Deli Jovan 2 : 0 Radnički
29.05.2016 17:00 Krivelj 3 : 2 Rudna Glava
29.05.2016 17:00 Blizna 1 : 2 Sloga
29.05.2016 17:00 Slatina 2 : 0 BSK
29.05.2016 17:30 Svrljiška Topla 0 : 1 Rgotina
29.05.2016 Polet 2 : 2 Trebič
29.05.2016 ŠSK 2 : 1 OFK Knjaz
29.05.2016 Sloga 0 : 4 Malinik
29.05.2016 Grlište 3 : 1 Osnić
29.05.2016 17:30 Jedinstvo 8 : 1 Zadrugar
29.05.2016 13:00 Vladimir Durković 2 : 0 Borac
29.05.2016 17:30 Mladost 3 : 4 Gnjilan
29.05.2016 17:30 Padež 0 : 1 Tanasko Rajić
29.05.2016 17:30 Napredak 2 : 1 Željuša
29.05.2016 Levosoje 0 : 3 Mladost (S)
29.05.2016 17:00 Železničar 2 : 1 Kumarevo
29.05.2016 17:00 Mladost V 2 : 2 Brza
29.05.2016 17:00 Progres 3 : 1 Omladinac
29.05.2016 17:00 Mladi Borac 1 : 2 Plantaža
29.05.2016 17:00 Jedinstvo GS 3 : 2 Šumadija
29.05.2016 17:00 Sloboda D.B 2 : 2 Radnički (P)
29.05.2016 17:00 Zloćudovo 4 : 4 Čekmin
29.05.2016 17:00 Sloga (L) 4 : 4 Umac
29.05.2016 17:00 Mladost 2 : 3 Radnički
29.05.2016 17:00 Proleter 2 : 1 Sloboda
29.05.2016 17:00 Mramor 4 : 1 Rudar
29.05.2016 17:00 Budućnost 2 : 3 Aluminjum
29.05.2016 17:00 Morava 2 : 3 Jedinstvo (GM)
29.05.2016 17:00 Brzi Brod 11 : 1 Vulkan
29.05.2016 17:30 Mladost (V) 2 : 7 Jugoslavija
29.05.2016 17:30 Sloga (BNS) 1 : 2 Partizan (G)
29.05.2016 17:30 Crvena zvezda 3 : 3 Borac (S)
29.05.2016 17:30 Vulturul 1 : 1 Vojvodina
29.05.2016 17:30 Vladimirovac 7 : 3 BAK
29.05.2016 17:00 Vojvodina 1928 2 : 1 Polet
29.05.2016 17:00 Zadrugar 1 : 2 Krajina
29.05.2016 17:00 Roham 0 : 4 Crvena zvezda
29.05.2016 17:00 Radnički 1911 2 : 6 Begej
29.05.2016 17:00 Borac Aleksandrovo 1 : 3 Proleter 2006
29.05.2016 17:00 Napredak 1 : 2 Naftagas
29.05.2016 17:00 Omladinac (D) 1 : 1 Mladost
29.05.2016 17:00 Lipar 5 : 2 Stanišić
29.05.2016 17:00 OFK Šikara 3 : 3 Rusin
29.05.2016 17:00 Borac 5 : 0 Kordun
29.05.2016 17:00 Kula 3 : 1 BSK
29.05.2016 17:30 Radnički 1905 3 : 1 Preporod
29.05.2016 17:30 Sloga 3 : 2 Bajša
29.05.2016 17:30 Eđšeg 2 : 2 Bačka
29.05.2016 17:30 Proleter 4 : 1 Jadran
29.05.2016 17:00 Partizan 1 : 1 Hrtkovci
29.05.2016 17:00 Sloven 1 : 1 OFK Zeka Buljubaša
29.05.2016 17:00 Rudar 2 : 1 Graničar 1924
29.05.2016 17:00 Napredak (P) 3 : 1 Donji Petrovci
29.05.2016 17:00 Jedinstvo (M) 2 : 3 OFK Brestač
29.05.2016 17:00 Hajduk (D) 2 : 0 1. Maj Ruma
29.05.2016 17:00 Hajduk 1925 Podunavac 0 : 1 Jadran
29.05.2016 17:30 Vojvodina 4 : 1 Hercegovac
29.05.2016 17:30 Napredak 1 : 0 Jedinstvo
29.05.2016 17:30 Proleter 1 : 4 Stari Grad
29.05.2016 17:30 Miletić 3 : 3 Titel
29.05.2016 17:30 Kulpin 2 : 2 Tvrdjava
29.05.2016 17:30 Krila Krajine 2 : 1 Mladost
29.05.2016 17:30 Borac 5 : 1 Sutjeska
29.05.2016 17:30 Budućnost 0 : 2 Hajduk
29.05.2016 10:00 Borac 2 : 1 Mladost (B)
29.05.2016 17:00 13. maj 6 : 2 Borac
29.05.2016 17:00 PKB Kovilovo 9 : 0 Pionir
29.05.2016 17:00 Dunav 1 : 1 Poštar Zvezdara
29.05.2016 17:00 Brodarac 5 : 2 Zmaj 1953
29.05.2016 17:00 Komgrap 1 : 1 Institut
29.05.2016 17:00 Policajac 1 : 2 Milutinac
29.05.2016 17:00 Banja 5 : 1 Sindjelić 2012
29.05.2016 17:00 Vinča 2 : 2 Boleč
29.05.2016 17:00 Pinosava 2 : 8 Avala 1939
29.05.2016 17:00 Dunavac 4 : 2 Velika Krsna
29.05.2016 17:00 Kovačevac 0 : 2 Pudarci
29.05.2016 17:00 Ropočevo 1 : 2 Selo Mladenovac
29.05.2016 17:00 Mladenovac 2 : 2 OFK Leštane
29.05.2016 16:30 7. Juli 3 : 0 Omladinac
29.05.2016 16:30 Sloga 3 : 2 Budućnost
29.05.2016 16:30 Osipaonica 3 : 0 Pobeda
29.05.2016 16:30 Železničar 0 : 3 Mladi radnik
29.05.2016 16:30 Udarnik 0 : 4 Bresje Superior
29.05.2016 16:30 Borac (R) 3 : 1 SASK
29.05.2016 17:00 Trgovački 2 : 1 Petar Dobrnjac
29.05.2016 17:00 Rudar 6 : 0 Integral
29.05.2016 17:00 Borac 4 : 2 Vojvoda Milenko
29.05.2016 17:00 Budućnost 1 : 0 Mladost
29.05.2016 17:00 Mlava 1 : 0 Krilaš
29.05.2016 17:00 Napredak 5 : 1 Železničar
29.05.2016 17:00 Makce 2 : 0 Dizel
29.05.2016 17:00 Prvi srpski ustanak 2 : 3 Aranđelovac
29.05.2016 17:00 Šatornja 2 : 5 Vinča
29.05.2016 10:00 Šumadija 3 : 1 Lepenica
29.05.2016 17:00 Trnava 5 : 3 Junkovac
29.05.2016 17:00 Banja 2 : 3 Borac
29.05.2016 17:00 Pobeda 3 : 2 ŽSK
29.05.2016 17:00 Prvi partizan 3 : 0 Soko
29.05.2016 17:00 Višesava 4 : 1 Perućac
29.05.2016 17:00 Sevojno 0 : 4 Crnokosa
29.05.2016 17:00 Polet 0 : 1 Železničar
29.05.2016 17:00 Napredak 3 : 5 Savinac
29.05.2016 17:00 Ariljska rampa 2 : 0 Jedinstvo
29.05.2016 17:30 Mladost (PP) 2 : 1 Hajduk Stanko
29.05.2016 17:30 Borac (V) 5 : 3 BMR Petlovača
29.05.2016 17:30 Podrinje 0 : 1 Radnički Šabački
29.05.2016 17:30 Jedinstvo (Z) 1 : 6 Mačva 2005
29.05.2016 17:30 Borac (L) 5 : 0 Jadar
29.05.2016 17:30 Drina 1 : 0 Jedinstvo (Š)
29.05.2016 17:30 Lipolist 1 : 0 Antimon
29.05.2016 17:00 Kolubara 3 : 5 Pepeljevac
29.05.2016 17:00 Joševa 1 : 0 Banjani
29.05.2016 17:00 Sovljak 3 : 0 OFK Jabučje
29.05.2016 17:00 Mladost 2 : 1 Tešnjar
29.05.2016 17:00 Polet 1 : 0 Kačer
29.05.2016 17:00 Tvrdojevac 5 : 4 ZSK
29.05.2016 17:00 Tulari 1 : 3 OFK Divci
29.05.2016 17:00 Trlić 4 : 1 Junior Novo Naselje
29.05.2016 17:00 Mladost 0 : 1 Sušica
29.05.2016 17:00 Kolonija 2 : 0 Jadran
29.05.2016 17:00 Sloboda 0 : 2 Budućnost
29.05.2016 17:00 Borac 2 : 0 Jedinstvo
29.05.2016 17:30 Borac 2 : 2 Real
29.05.2016 17:30 Ibar 2 : 0 Stubal
29.05.2016 17:30 OFK Ras 3 : 0 Polet
29.05.2016 17:30 Rudar 2 : 0 Gruža
29.05.2016 17:30 Radnik 4 : 4 Mataruge
29.05.2016 17:30 Pazar Juniors 2011 5 : 0 Ribnica
29.05.2016 17:30 Budućnost 0 : 2 Radnički
29.05.2016 Gracko 3 : 0 Ugljare
29.05.2016 17:00 Backovac Junajted 2 : 4 Napredak
29.05.2016 17:00 Majdan 1 : 2 Jedinstvo
29.05.2016 17:00 Omladinac 0 : 2 Spartak
29.05.2016 17:00 Donja Vrbava 3 : 0 Mladost
29.05.2016 17:30 Rubin (DS) 3 : 2 OFK Gnjila
29.05.2016 17:30 Mladost 1 : 3 Donji Kopaonik
29.05.2016 17:30 Trudbenik 6 : 0 Beli Orlovi
29.05.2016 17:30 Omladinac 4 : 0 Varvarin
29.05.2016 17:30 Rubin (Z) 3 : 3 Polet 57
29.05.2016 17:30 Stari Trstenik 5 : 5 Sloga
29.05.2016 17:30 Jedinstvo 1936 1 : 1 Rasina
29.05.2016 17:30 Sebečevac 5 : 0 Dvorane
29.05.2016 17:30 Sokolovi 1 : 3 Budućnost
29.05.2016 17:30 Sloga 2 : 0 Bukovica
29.05.2016 17:30 Kupci 4 : 0 BSK
29.05.2016 17:30 Ratar 3 : 7 Jedinstvo GVD
29.05.2016 11:00 OFK Sloga 1 : 0 Feniks 2012
29.05.2016 11:00 Borac 1 : 4 Jastrebac (T)
29.05.2016 17:30 Planinac 2015 1 : 3 Sloga (K)
29.05.2016 17:30 Marina Kutina 3 : 3 Knežica
29.05.2016 11:00 Toplica 1 : 2 Grkinja
29.05.2016 11:00 Moravac (ZT) 3 : 0 Klisura
29.05.2016 17:30 Moravac (Č) 2 : 3 4. Juli
29.05.2016 17:30 Pobeda 1 : 0 Dušnik
29.05.2016 17:00 Koča Andjelković 2 : 3 Napredak
29.05.2016 17:00 Rtkovo 3 : 0 Lokomotiva
29.05.2016 11:00 Kladušnica 0 : 0 Lovćen
29.05.2016 17:00 Pontes 2 : 4 Mala Vrbica
29.05.2016 17:00 Egeta 2 : 1 Omladinac
29.05.2016 17:00 Milutinovac 1 : 6 Velika Vrbica
29.05.2016 17:30 Timok 1928 4 : 1 Polet 1959
29.05.2016 17:30 Kosovo 2 : 5 Graničar
29.05.2016 17:30 Sloga 5 : 1 Rongo Siti
29.05.2016 17:30 Jerma 0 : 3 Mladost
29.05.2016 17:30 Lokomotiva 4 : 1 Veliki Suvodol
29.05.2016 17:30 Sloboda 1 : 3 Temac
29.05.2016 17:30 Pobeda 1 : 3 Dragoš
29.05.2016 17:00 OFK Morava 4 : 3 Moravac
29.05.2016 17:00 Real 2 : 3 Marjan MB
29.05.2016 17:00 Navalin 2 : 1 Napredak
29.05.2016 17:00 Polet 4 : 3 Bratstvo
29.05.2016 17:00 Mladost (DL) 2 : 1 Mladost (B)
29.05.2016 17:00 Morava 1 : 3 Lemind 1953
29.05.2016 17:30 Hajdučica 4 : 1 Vojvodina (CC)
29.05.2016 17:30 Vojvodina (S) 5 : 0 Karaš (K)
29.05.2016 17:30 Karaš (J) 3 : 2 Borac (VS)
29.05.2016 17:30 Potporanj 3 : 2 Banat (I)
29.05.2016 17:30 Partizan (K) 5 : 4 Ratar
29.05.2016 17:30 Jedinstvo 1 : 2 Dunav
29.05.2016 17:30 Borac (VG) 1 : 1 Ševac
29.05.2016 17:00 1.Oktobar 4 : 6 Napredak
29.05.2016 17:00 Proleter 1 : 1 Vojvodina (NM)
29.05.2016 17:00 Terekveš 0 : 0 Omladinac
29.05.2016 17:00 Jedinstvo 5 : 1 Delija
29.05.2016 17:00 Budućnost 0 : 3 Vojvodina (B)
29.05.2016 17:00 2. Oktobar 0 : 4 Bega
29.05.2016 17:00 Proleter 0 : 4 Naftagas
29.05.2016 17:00 OFK Gradnulica 2 : 1 ASK
29.05.2016 17:00 MSK 1 : 2 Rusanda
29.05.2016 17:00 OFK Klek 3 : 3 Potisje
29.05.2016 17:00 Lehel 1 : 1 Omladinac
29.05.2016 17:00 Jedinstvo 2 : 3 ŽFK Banat
29.05.2016 17:00 Graničar 3 : 0 Partizan
29.05.2016 17:00 Dinamo 5 : 1 Jedinstvo (R)
29.05.2016 17:00 Dunav 3 : 1 KFK Kula
29.05.2016 17:00 Telečka 0 : 3 OFK Metalac
29.05.2016 17:30 Đurđin 1 : 5 Solid
29.05.2016 17:30 Čantavir 2 : 0 Elektrovojvodina
29.05.2016 17:30 Udarnik Višnjevac 0 : 0 Dušan Silni
29.05.2016 17:30 Žednik 3 : 1 Lokomotiva
29.05.2016 17:30 Bikovo 3 : 0 Palić
29.05.2016 17:00 Borac (M) 6 : 0 Borac (S)
29.05.2016 17:00 PSK Putinci 3 : 1 Graničar
29.05.2016 17:00 Obilić 1993 5 : 0 Napredak
29.05.2016 17:00 Omladinac 1 : 2 Radnički
29.05.2016 17:00 Hajduk 1932 0 : 3 Sloga
29.05.2016 17:00 Fruškogorac 2 : 4 Mitros
29.05.2016 17:00 Borac (K) 6 : 0 Noćaj
29.05.2016 17:00 Sloboda 1 : 0 Jedinstvo
29.05.2016 17:00 Jedinstvo 1 : 5 Budućnost
29.05.2016 17:00 Obilić (Vilovo) 0 : 1 Vojvodina
29.05.2016 17:00 Mladost Radost 2 : 3 Iskra
29.05.2016 17:00 Sloga 1 : 2 Hajduk
29.05.2016 17:00 Bačka 3 : 0 Obilić (Zmajevo)
29.05.2016 18:00 Krivanj 3 : 2 Neštin
29.05.2016 18:00 Maglić 2 : 1 Bačka
29.05.2016 18:00 Slavija 1 : 0 Bački Hajduk
29.05.2016 18:00 Naša Zvezda 3 : 0 Labudnjača
29.05.2016 18:00 Soko 1 : 1 Borac
29.05.2016 17:00 Tatra 7 : 1 Čenej
29.05.2016 17:00 Borac 2 : 1 Kabel - Štrand
29.05.2016 17:00 Sremac 2 : 14 Fruškogorac
29.05.2016 17:00 Minel 3 : 0 Dunavac
29.05.2016 17:00 Sveti Stefan 4 : 2 Dedinje
29.05.2016 17:00 Crvenka 0 : 0 Sparta
29.05.2016 17:00 Rekreativo 011 1 : 1 Mladi proleter
29.05.2016 17:00 Polet (B) 2 : 0 Napredak 1934
29.05.2016 17:00 Napredak (B) 9 : 1 Braničevo
29.05.2016 17:00 Desine 4 : 0 Mlava (B)
29.05.2016 17:00 Napredak (P) 3 : 0 Vihor
29.05.2016 17:00 Jedinstvo (D) 2 : 1 Borac (K)
29.05.2016 17:00 Dragoš 3 : 2 Radnički
29.05.2016 17:00 BSK 1 : 3 Radnik
29.05.2016 17:00 Mladost 3 : 2 Omladinac (Š)
29.05.2016 17:00 Bata Bulić 4 : 2 Rade Milošević
29.05.2016 17:00 Omladinac (S) 2 : 3 Rudar
29.05.2016 17:00 Polet 2 : 1 Sloga 1952
29.05.2016 17:00 Kotlenik 3 : 2 Meteor
29.05.2016 17:00 Mladost Crni Kao 4 : 0 Marjan
29.05.2016 11:00 Karađorđe Vučić 4 : 3 Mladost MG
29.05.2016 17:00 Kusovac 0 : 0 Grivac
29.05.2016 17:00 Bare 3 : 0 Mladost (R)
29.05.2016 17:00 Lokomotiva 4 : 1 Sloga
29.05.2016 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 BSK
29.05.2016 17:00 Proleter 3 : 2 Jasenica
29.05.2016 17:00 Mladi rudar 5 : 7 Šumadinac (S)
29.05.2016 17:00 Kopljari 14 : 0 Misača
29.05.2016 17:00 Budućnost 3 : 2 Šumadinac (N)
29.05.2016 17:00 Sloga 3 : 2 Šamot
29.05.2016 17:00 Partizan 4 : 5 Ranilović
29.05.2016 11:00 B 2000 5 : 0 Žabare
29.05.2016 17:30 Vlašić 3 : 5 Jevremovac
29.05.2016 17:30 Karađorđe 3 : 1 Rankovac
29.05.2016 17:30 Pričinović 2 : 0 OFK Jelen
29.05.2016 17:30 Cerić 4 : 1 Radnički
29.05.2016 17:30 Mrovska 2 : 1 Sloga
29.05.2016 17:30 Trešnjevka 0 : 2 Dobrava
29.05.2016 17:30 Cer 2 : 2 Gučevo
29.05.2016 17:30 Borac 4 : 0 Čobanče
29.05.2016 17:30 Stolice 1 : 1 Milan Orlić
29.05.2016 17:30 Jedinstvo 3 : 2 Vidojevica
29.05.2016 17:30 Sloga (S) 7 : 2 Krasava
29.05.2016 11:00 Studenac 1 : 0 Velika Reka
29.05.2016 11:00 Crnča 3 : 4 Cerova
29.05.2016 17:30 Mladost (DB) 3 : 1 Sloga (LŠ)
29.05.2016 17:30 Borac 4 : 3 Torpedo 1924
29.05.2016 17:30 Budućnost (PD) 4 : 2 Budućnost (Z)
29.05.2016 17:30 Sloga 1 : 3 Majur
29.05.2016 17:30 Omladinac 2013 2 : 1 Mladost (MM)
29.05.2016 17:30 Cer 2 : 0 Gorki
29.05.2016 17:30 Mladi Borac 8 : 2 Partizan
29.05.2016 17:30 Drina 1 : 0 Duško
29.05.2016 11:00 Jadar 2013 0 : 0 Iskra
29.05.2016 17:00 Borac 3 : 0 Gradac
29.05.2016 17:00 Rajac 3 : 0 Komanice
29.05.2016 17:00 Kolubara 2 5 : 1 Milenko Pavlović
29.05.2016 17:00 Popadić 2 : 3 Liplje
29.05.2016 17:00 Mladost 4 : 4 Ribnikar
29.05.2016 17:00 OFK Stublenica 0 : 1 Polet (T)
29.05.2016 17:00 Stepanje 1 : 2 Polet (DL)
29.05.2016 17:00 Dimitrije Tucović 2 : 1 Rubribreza
29.05.2016 17:00 Kremenac 0 : 2 Kutlovo
29.05.2016 17:00 Botunje 1 : 3 Šumadija 1934
29.05.2016 17:00 Hajduk 1 : 2 Seljak
29.05.2016 17:00 Košutnjak 1 : 1 Divostin
29.05.2016 17:00 21. oktobar 2 : 1 Zastava
29.05.2016 17:30 Proleter 3 : 2 Kraljevo Hajduk
29.05.2016 17:30 Tavnik 1 : 3 Napredak
29.05.2016 17:30 Mladost 0 : 0 Lazac
29.05.2016 17:30 Borac 2 : 3 Magnohrom
29.05.2016 17:30 Morava 5 : 2 Šumadija
29.05.2016 17:30 Budućnost 2 : 4 Jedinstvo
29.05.2016 17:00 Takovski Ustanak 3 : 3 Brezak
29.05.2016 17:00 Mladost 09 2 : 2 Jablanica
29.05.2016 17:00 Omladinac 3 : 0 Šumadija
29.05.2016 14:00 Velereč 94 2 : 1 Sparta Grabovica
29.05.2016 17:00 Šilopaj 0 : 5 Ozrem PMH
29.05.2016 17:00 Brezova 1 : 6 Jelica
29.05.2016 17:30 Voćar 0 : 5 Prilike
29.05.2016 13:00 Jedinstvo 0 : 5 Sloga
29.05.2016 17:30 Vrelo 1 : 4 LFK Mladost
29.05.2016 17:30 Tromedja 3 : 4 Jadran
29.05.2016 17:30 Hajduk 6 : 4 Čoka
29.05.2016 17:30 Horgoš 1911 3 : 0 Slavija
29.05.2016 17:30 Tisa (P) 2 : 0 Graničar
29.05.2016 17:30 Tisa B 3 : 1 Jedinstvo (SK)
29.05.2016 17:30 Mladost 4 : 6 AZ Borac 2014
29.05.2016 Morava 0 : 5 Proleter DV
29.05.2016 17:30 Čegar 2013 2 : 3 Moravac 1948
29.05.2016 17:30 Supovac 5 : 4 Delijski Vis
29.05.2016 17:30 Durlan siti 0 : 2 Sloga 1948
29.05.2016 17:00 Stevan Nešticki 0 : 3 Čegar 1946
29.05.2016 17:00 Kovilovo 1 : 1 Urovica
29.05.2016 17:00 Polet 3 : 0 Srbovo
29.05.2016 17:00 Ratar 2 : 4 Rečka
29.05.2016 11:00 Miloševo 7 : 1 OFK Tamnič
29.05.2016 11:00 Malajnica 5 : 2 Slatina
29.05.2016 17:00 Rudar 2 : 3 Budućnost
29.05.2016 17:00 Lugovi 1 : 3 Prijatelji
29.05.2016 17:00 Strelac 0 : 3 Planinac
29.05.2016 17:00 Jedinstvo 2 : 3 Parmenac
29.05.2016 17:00 Mladost : Premeća
29.05.2016 17:00 Morava : Kej
29.05.2016 17:30 Mladost 2 : 3 Buljane
29.05.2016 17:30 Popovac 0 : 3 OFK Borac
29.05.2016 15:00 ISK Izvor 5 : 0 Heroj
29.05.2016 17:30 Zemljoradnik 2 : 2 Radnik
29.05.2016 17:30 Razvitak 1 : 1 Budućnost
29.05.2016 17:30 Vihor 4 : 1 Železničar
29.05.2016 17:30 Sloboda 1 : 3 Jedinstvo
29.05.2016 17:30 Trnava 2 : 4 Šantarovac
29.05.2016 17:30 Omladinac 4 : 2 Crnovršanin
29.05.2016 17:30 Hajduk 3 : 0 Morava
29.05.2016 17:30 Jedinstvo 1 : 0 Bresje
29.05.2016 17:30 Belica 1 : 0 OFK Borac
29.05.2016 17:30 Partizan 7 : 0 Sloboda
29.05.2016 17:30 Sinđelić 1934 3 : 0 Sindjelić
29.05.2016 Jedinstvo 3 : 0 Mladi Radnik
29.05.2016 16:30 Morava 4 : 2 Borjak 2013
29.05.2016 16:30 Velika Drenova 1 : 1 Omladinac
29.05.2016 16:30 Vinogradar 3 : 2 Sloboda 1948
29.05.2016 17:00 Atletiko 4 : 2 Todorovce
29.05.2016 17:30 Hajduk 2 : 0 Banat
29.05.2016 17:30 Vinogradar 4 : 1 Jedinstvo
29.05.2016 17:30 Omladinac 1 : 2 Radnički 1927
29.05.2016 17:00 KSK Konak 1926 5 : 0 Tisa 1933
29.05.2016 17:00 Zlatica 6 : 1 Sloga
29.05.2016 17:00 Vojvodina 3 : 0 Mladost (P)
29.05.2016 17:00 Jedinstvo (R) 10 : 1 Polet
29.05.2016 17:00 Jedinstvo (K) 3 : 1 Planinac
29.05.2016 17:00 Sloga 1 : 2 Mladost (B)
29.05.2016 17:00 Graničar 2 : 2 Fruškogorac
29.05.2016 17:00 Fruška Gora 2 : 0 27. Oktobar
29.05.2016 17:00 Sremac 3 : 1 Car Uroš
29.05.2016 OFK Bikić 4 : 1 Hajduk
29.05.2016 Borac 5 : 3 Jedinstvo (Lj)
29.05.2016 Omladinac 3 : 3 Jednota
29.05.2016 Sinđelić 5 : 1 OFK Bačinci
29.05.2016 OFK Bingula 6 : 1 Sremac
29.05.2016 17:30 Sloven 0 : 3 Šumar
29.05.2016 17:30 Mladost 1 : 1 Graničar
29.05.2016 17:30 Kameni 3 : 0 Lovac
29.05.2016 17:30 Srem 3 : 0 Sremac
29.05.2016 17:00 OFK Bosut 1 : 0 Borac (R)
29.05.2016 17:00 Sremac 3 : 1 Grgurevci
29.05.2016 17:00 Sloboda 9 : 2 Planinac
29.05.2016 17:00 Sloga (Č) 7 : 1 Borac (VR)
29.05.2016 17:00 Poletarac 4 : 4 Sloga (Z)
29.05.2016 17:00 BSK 4 : 0 Srem
29.05.2016 17:00 Borac 3 : 2 Železničar
29.05.2016 17:00 ČSK Čortanovci 4 : 4 Polet
29.05.2016 17:00 Krušedol : Borac
29.05.2016 17:00 Fruškogorac 2 : 2 Sloga
29.05.2016 17:00 Dunavac 3 : 1 Sopot
29.05.2016 17:00 Sloga (L) 2 : 2 Mip Majdan
29.05.2016 17:00 Ljubičevo 2 : 0 Proleter
29.05.2016 17:00 Metalac 0 : 2 Pobeda
29.05.2016 17:00 Sloga (Du) 5 : 1 Sloga (Dr)
29.05.2016 17:00 Stig 1955 3 : 2 Zemljoradnik
29.05.2016 17:00 7. juli 4 : 0 Veliko Laole
29.05.2016 17:00 Zabrđe 1936 0 : 3 BSK
29.05.2016 17:00 Burovac 0 : 3 Omladinac
29.05.2016 17:00 Soko 4 : 0 Dobrnje
29.05.2016 10:00 Partizan 5 : 1 Omladinac
29.05.2016 10:00 Beli Orlovi 3 : 1 Bečevica
29.05.2016 10:00 Jarmenovci 3 : 0 Mladost (R)
29.05.2016 Tulež : Venčani
29.05.2016 Trešnjevica 2 : 1 Brezovac
29.05.2016 17:30 Verko 1 : 0 Sloga (R)
29.05.2016 17:30 Sloga Trgošped 0 : 7 Torpedo
29.05.2016 17:30 Provo 2015 2 : 0 Petrovac 74
29.05.2016 17:30 Hajduk 3 : 2 Dragojevac
29.05.2016 17:30 Luk 0 : 1 Jadar 1961
29.05.2016 11:00 Tolisavac - VT 1 : 1 7. Juli
29.05.2016 17:00 Bratstvo 0 : 3 DB Junajted
29.05.2016 11:00 Mladost 1 : 11 Napredak (MB)
29.05.2016 11:00 Šumice 3 : 2 Radnik
29.05.2016 17:00 Mali korak 2 : 0 Rakac Stave
29.05.2016 17:00 Dupljaj 0 : 5 OFK Brđanac
29.05.2016 17:00 Mladi radnik 1 : 1 Žabari
29.05.2016 17:00 Lukavac 4 : 0 Bujačić
29.05.2016 17:00 Zadrugar 1 : 3 Kotešica
29.05.2016 17:00 Paune 2 : 1 OFK Povlen
29.05.2016 11:00 Zvizdar 0 : 0 Murgaš 2012
29.05.2016 11:00 Kolubara 3 : 0 Sloga
29.05.2016 17:30 Jedinstvo 2 : 1 Strelac 001
29.05.2016 17:30 Brgule 4 : 3 Vukona
29.05.2016 11:00 Vrelo 3 : 0 OFK Takovo
29.05.2016 17:00 Dobrača 5 : 4 Erdoglija
29.05.2016 17:00 Šumarice 2008 3 : 0 Borac
29.05.2016 17:00 Bukorovac 0 : 0 Mladost Teferič
29.05.2016 17:30 Mineral 2015 4 : 3 Bogutovačka Banja
29.05.2016 17:00 Kumane 2 : 1 Sloga
29.05.2016 17:00 Baštovan 2015 2 : 3 Radnički
29.05.2016 17:00 Sirakovo 5 : 1 Pečanica
29.05.2016 17:00 Pek 0 : 3 Dunavac
29.05.2016 17:00 Mladi Borac 3 : 2 Srednjevo
29.05.2016 11:00 Polet 2 : 1 Vitanovac 08
29.05.2016 11:00 Zmajevac 0 : 3 Mudrakovac
29.05.2016 11:00 Jablanica 4 : 5 Grkljane
29.05.2016 11:00 Zdravinje 4 : 0 Mladost 2015
29.05.2016 11:00 Štitari 7 : 0 Polet
29.05.2016 11:00 Mladost VPD 7 : 0 Modrica
29.05.2016 17:30 Polet 3 : 2 Pomoravlje
29.05.2016 17:30 Budućnost 2 : 8 Borac
29.05.2016 Duškovci 1 : 6 Sečica
29.05.2016 15:30 Ježevica 2 : 0 Bakionica
29.05.2016 15:00 Blagaja 0 : 6 Trešnjica
29.05.2016 17:30 Lazarica 7 : 1 Pobeda
29.05.2016 15:00 Lauš 2 : 0 Gorobilje
29.05.2016 17:30 Omladinac 3 : 6 Glumač
29.05.2016 17:30 Borac 1 : 4 Avijatičar Vranjani
29.05.2016 15:30 Dobrinjac 6 : 1 Plavi Tok
29.05.2016 17:00 Udarnik 2 : 3 Veteran
29.05.2016 17:00 Mladost 0 : 3 Badnjevac
29.05.2016 Barič 1 : 2 Žika Marković Uča
29.05.2016 Mladost 2 : 1 OFK Vinci
29.05.2016 11:00 Galeb 1 : 2 Miloš Pocerac 2013
29.05.2016 11:00 Zablaće 1 : 0 Sava
29.05.2016 12:30 Radnički (N) 4 : 3 Jagodina
29.05.2016 16:30 Lokomotiva 5 : 0 Napredak
29.05.2016 10:00 OFK Beograd 1 : 0 Partizan
29.05.2016 15:30 Novi Pazar 2 : 1 Borac
29.05.2016 11:00 Mačva 1 : 1 Rad
29.05.2016 14:00 Moravac Orion 2 : 3 Crvena zvezda
29.05.2016 10:00 Vojvodina 0 : 0 Proleter
29.05.2016 10:00 Dinamo 1945 1 : 2 ČSK Pivara
29.05.2016 17:00 Radnički (SM) 2 : 0 Radnički (NP)
29.05.2016 10:00 Sloga (P) 2 : 1 Begej
29.05.2016 11:00 Proleter (BK) 3 : 0 Banat
29.05.2016 10:00 Sloga (BB) 7 : 0 Polet
29.05.2016 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Metalac (GM)
29.05.2016 11:00 Mladost 1 : 2 Sloga (P)
29.05.2016 11:00 Šumadija 1903 0 : 3 Sloga (K)
29.05.2016 10:00 Sindjelić 6 : 1 Policajac
29.05.2016 09:00 Internacional 6 : 2 Žarkovo
29.05.2016 11:00 Slavija 0 : 1 Omladinac
29.05.2016 10:00 Zvezdara 0 : 5 Studentski Grad
29.05.2016 10:00 Prva Iskra 0 : 5 BSK 1925
29.05.2016 16:00 Vrcin 5 : 4 Balkan
29.05.2016 10:30 Seceranac Ada 2 : 1 Buducnost
29.05.2016 10:00 Radnički (N) 0 : 0 Jagodina
29.05.2016 16:30 Teleoptik 4 : 0 Napredak
29.05.2016 17:00 OFK Beograd 1 : 3 Partizan
29.05.2016 13:00 Spartak 3 : 2 Rad
29.05.2016 13:00 Real Niš 1 : 0 Crvena zvezda
29.05.2016 12:00 Hajduk junior 1 : 1 Spartak
29.05.2016 11:00 Mladost (L) 0 : 1 Železničar (P)
29.05.2016 10:00 Radnički (K) 3 : 2 Dinamo 1945
29.05.2016 10:00 Radnički (S) 1 : 2 Vrbas
29.05.2016 12:00 Bečej 1918 3 : 1 TSC
29.05.2016 11:00 BSK 1925 2 : 3 Kolubara
29.05.2016 12:00 Internacional 4 : 0 Dominus
29.05.2016 10:00 GSP Polet 2 : 0 Budućnost
29.05.2016 10:00 Balkan 2 : 1 PKB Kovilovo
29.05.2016 17:00 PKB 3 : 1 Mladenovac
29.05.2016 12:00 Jedinstvo 0 : 0 Senjak
29.05.2016 14:00 Mačva 5 : 1 Budućnost-Krušik 2014
29.05.2016 12:00 Železničar 2 : 0 OFK Šabac
29.05.2016 12:00 Radnički Šabački 1 : 2 Drina
29.05.2016 10:00 Banja 3 : 4 Jedinstvo
29.05.2016 10:00 Dorćol 4 : 2 Vinca
29.05.2016 11:00 Zuce 6 : 1 Avala
29.05.2016 11:00 Beograd 1929 3 : 2 Sremcica
29.05.2016 13:00 Pinosava 1 : 6 Apolon 2010
29.05.2016 16:00 Hajduk 4 : 0 Graficar
29.05.2016 10:00 Karađorđe 0 : 1 Donjošorac
29.05.2016 10:00 Indeks 7 : 1 Donji Srem
29.05.2016 10:00 Hajduk Junior 0 : 1 Vrbas
29.05.2016 10:00 Bečej 1918 4 : 2 TSC
29.05.2016 10:00 Radnički (Z) 1 : 5 Proleter 2006
29.05.2016 10:00 Vršac United 5 : 0 Dinamo 1945
29.05.2016 12:30 Dominus 0 : 8 FSFV
29.05.2016 16:30 011 0 : 1 Partizan
29.05.2016 10:00 Borac O. 1 : 3 OFK Zabrežje
29.05.2016 15:00 Novi Beograd 0 : 5 BASK
29.05.2016 12:00 CFK 1 : 0 Arena Su
29.05.2016 10:00 Pionir 0 : 5 PKB PS
29.05.2016 13:00 Balkan 7 : 2 Palilulac
29.05.2016 13:00 Trudbenik 3 : 1 Torlak
29.05.2016 10:00 Skela 11 : 1 Belo Polje
29.05.2016 10:00 Jedinstvo 0 : 3 Polet
29.05.2016 10:00 Pobeda 0 : 12 Omladinac
29.05.2016 10:00 Posavina 4 : 5 Prva Iskra
29.05.2016 10:00 Budućnost 3 : 3 Zadrugar
29.05.2016 11:00 Provo 6 : 2 Mladost 2013
29.05.2016 10:00 OFK Atletiko 5 : 2 Karađorđe
29.05.2016 11:00 Jedinstvo 2014 3 : 5 Krstarica
29.05.2016 16:00 Lavice Dubočica 3 : 0 Rosulja 2014
29.05.2016 10:00 POFK Savacium 10 : 0 Rađevac
29.05.2016 10:00 Voždovac 2 : 4 Kolubara
29.05.2016 14:00 Zemun 7 : 2 Radnički Obrenovac
29.05.2016 10:00 Dominus 2 : 5 Srem Jakovo
29.05.2016 10:00 Subotica '04 1 : 12 TSC
29.05.2016 10:00 Radnicki 5 : 0 Radnicki 2
29.05.2016 10:45 Buducnost 5 : 0 Posavina
29.05.2016 19:00 Plavi 2000 5 : 2 Vinča

Košarka

29.05.2016 20:00 Mega Leks 64 : 74 Crvena zvezda 0:2

Rukomet

29.05.2016 18:00 Partizan 30 : 23 Metaloplastika
29.05.2016 19:00 Rembas 40 : 39 Mladost 1949
29.05.2016 19:00 Hajduk Veljko 40 : 29 Žitorađa
29.05.2016 19:00 Vranje 1957 29 : 29 Bela Palanka
29.05.2016 19:00 ORK Bor 27 : 26 Planinka PV
29.05.2016 19:00 Trepča 47 : 28 Metalac
29.05.2016 18:00 Novi Pazar 23 : 22 Priboj
29.05.2016 19:00 Radnički 2 38 : 35 Arilje
29.05.2016 20:00 Omladinac 25 : 29 Lokomotiva
29.05.2016 19:00 Smederevo 27 : 28 Umčari
29.05.2016 14:00 Metaloplastika 2 48 : 18 Gučevo
29.05.2016 19:30 Jedinstvo 1974 10 : 0 Zemun 1957
29.05.2016 13:30 Radnički 33 : 21 Lazarevac
29.05.2016 Udarnik 34 : 22 Osipaonica
29.05.2016 18:00 Golić Šarić 31 : 29 Slavija
29.05.2016 18:00 Mladost 33 : 29 Kotor Varoš
29.05.2016 18:00 Bijeljina 10 : 0 Hercegovac
29.05.2016 20:00 Sloven 40 : 23 Radnički
29.05.2016 Niška Banja 36 : 15 Paraćin

Vaterpolo

29.05.2016 Taš 2000 8 : 4 Novi Beograd 011 1:1
29.05.2016 Vračar 7 : 14 Crvena zvezda 0:2

Ragbi 13

29.05.2016 19:00 Tašmajdan : Radnički
29.05.2016 13:00 Radnički 0 : 18 Dorćol
29.05.2016 17:00 Crvena Zvezda 38 : 16 Partizan

Američki fudbal

29.05.2016 16:00 Pirates 3 : 36 Mammoths
29.05.2016 15:00 Pastuvi 40 : 0 Angel Warriors
29.05.2016 16:00 Sharks 6 : 13 Wild Dogs
29.05.2016 15:00 Royal Crowns 0 : 14 Bears
29.05.2016 12:00 Bedemi 14 : 38 Golden Bears
29.05.2016 16:00 Meridian Indians 31 : 0 SBB Vukovi
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.