XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 459 utakmica za dan
Subota, 29 April 2017

Fudbal

29.04.2017 19:00 Mladost (L) 2 : 0 Voždovac
29.04.2017 19:00 Radnički (N) 2 : 0 Javor Matis
29.04.2017 16:00 OFK Bačka 0 : 1 Borac
29.04.2017 16:00 Spartak ŽK 2 : 1 Novi Pazar
29.04.2017 19:00 Rad 0 : 2 Radnik
29.04.2017 16:30 Inđija 2 : 0 Jagodina
29.04.2017 16:30 Budućnost 3 : 0 Dinamo
29.04.2017 16:30 OFK Beograd 0 : 1 Bežanija
29.04.2017 16:30 ČSK Pivara 0 : 0 Sloboda
29.04.2017 16:30 BSK Borča 0 : 1 Zemun
29.04.2017 16:30 Kolubara 3 : 1 Radnički
29.04.2017 18:30 Crystal Palace 0 : 2 Burnley
29.04.2017 16:00 Southampton 0 : 0 Hull
29.04.2017 16:00 Stoke 0 : 0 West Ham
29.04.2017 16:00 Sunderland 0 : 1 Bournemouth
29.04.2017 16:00 WBA 0 : 1 Leicester
29.04.2017 15:30 Borussia Dortmund 0 : 0 Köln
29.04.2017 15:30 Mainz 05 1 : 2 Borussia M'gladbach
29.04.2017 18:30 Wolfsburg 0 : 6 Bayern
29.04.2017 15:30 Werder 2 : 0 Hertha BSC
29.04.2017 15:30 Darmstadt 98 3 : 0 Freiburg
29.04.2017 15:30 RB Leipzig 0 : 0 Ingolstadt
29.04.2017 20:45 Torino 1 : 1 Sampdoria
29.04.2017 20:00 Montpellier 0 : 3 Lille
29.04.2017 20:00 Bastia 1 : 0 Rennes
29.04.2017 17:00 Monaco 3 : 1 Toulouse
29.04.2017 20:00 Nantes 1 : 0 Lorient
29.04.2017 20:00 Guingamp 0 : 2 Saint-Étienne
29.04.2017 20:00 Metz 2 : 1 Nancy
29.04.2017 18:30 Las Palmas 0 : 5 Atlético Madrid
29.04.2017 20:45 Espanyol 0 : 3 Barcelona
29.04.2017 16:15 Real Madrid 2 : 1 Valencia
29.04.2017 13:00 Real Sociedad 2 : 1 Granada
29.04.2017 16:30 Crvena stijena 0 : 0 Ribnica
29.04.2017 16:30 Omladinac 3 : 2 Vršac
29.04.2017 16:30 Cement 4 : 2 Dunav
29.04.2017 16:30 Sloga 0 : 0 Borac (S)
29.04.2017 16:30 Radnički (Š) 0 : 2 Radnički (NP)
29.04.2017 16:30 Bratstvo 1946 2 : 1 Crvena zvezda (NS)
29.04.2017 16:30 Radnički (SM) 1 : 2 TSC
29.04.2017 16:00 Smederevo 1924 3 : 4 Mihajlovac 1934
29.04.2017 16:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Šapine
29.04.2017 16:00 Zlatibor (Č) 2 : 0 Železničar
29.04.2017 16:00 Loznica 0 : 1 Mokra Gora
29.04.2017 16:00 Karađorđe (T) 0 : 2 Sloga (P)
29.04.2017 16:00 Jošanica 0 : 2 Šumadija 1903
29.04.2017 16:30 Radnički (S) 4 : 0 Pukovac
29.04.2017 16:30 Jedinstvo (P) 6 : 0 Vlasina
29.04.2017 16:30 Dunav 1 : 0 Timok
29.04.2017 16:30 Jedinstvo (B) 0 : 0 Trstenik PPT
29.04.2017 16:30 Ozren 2 : 1 Car Konstantin
29.04.2017 16:30 OFK Sinđelić 4 : 1 Radan
29.04.2017 10:00 BASK 0 : 0 Brodarac 1947
29.04.2017 16:30 Teleoptik 7 : 0 Rakovica
29.04.2017 16:30 Sopot 0 : 0 Prva Iskra
29.04.2017 16:30 IMT 1 : 1 Radnički (NB)
29.04.2017 16:30 Radnički (O) 2 : 1 Stepojevac Vaga
29.04.2017 16:30 Polet (K) 1 : 2 Bečej 1918
29.04.2017 16:30 Srbobran 5 : 1 OFK Vrbas
29.04.2017 16:30 Mladost APA 1 : 2 Tisa (A)
29.04.2017 16:30 Sloga (Č) 2 : 0 Radnički (S)
29.04.2017 16:30 Potisje 0 : 3 Budućnost (G)
29.04.2017 16:30 Budućnost (SC) 1 : 3 Dinamo 1945
29.04.2017 16:30 Proleter (BK) 1 : 0 Dolina
29.04.2017 16:30 Kozara 5 : 1 Sloga
29.04.2017 16:30 Radnički (K) 0 : 1 Radnički (S)
29.04.2017 16:30 Vršac united 1 : 0 Polet (N)
29.04.2017 16:30 Sloga 1 : 0 Hajduk (Č)
29.04.2017 16:30 LSK Laćarak 2 : 1 Sremac Vojka
29.04.2017 16:30 Veternik 1 : 1 Index
29.04.2017 16:30 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Mladost (BJ)
29.04.2017 16:00 Slavija 0 : 2 Tutin
29.04.2017 16:00 Trepča 1 : 0 Orlovac
29.04.2017 16:00 Radnički (K) 0 : 0 Takovo
29.04.2017 16:00 Ovčar 0 : 1 Bane
29.04.2017 16:00 Arsenal 2 : 1 Sloboda (Č)
29.04.2017 16:00 Karađorđe 0 : 0 Sloga
29.04.2017 16:00 Sevojno 1 : 2 Jedinstvo (Ub)
29.04.2017 16:00 Sloga 1940 (BB) 2 : 0 Ribnica
29.04.2017 16:30 BSK 2 : 2 Svrljig
29.04.2017 16:30 Đerdap 4 : 1 Moravica
29.04.2017 16:30 SFS Borac 4 : 0 OFK Lugomir
29.04.2017 16:30 Morava 1918 4 : 3 OFK Topličanin
29.04.2017 16:30 OFK Kosanica 2 : 1 Kopaonik
29.04.2017 16:30 Sloga (L) 2 : 0 Balkanski
29.04.2017 16:30 Lužnica 1 : 0 Pusta reka
29.04.2017 16:30 Jedinstvo (P) 5 : 4 GFK Dubočica
29.04.2017 16:30 Nebeski andjeli 1 : 3 Budućnost (O)
29.04.2017 17:00 Sutjeska 4 : 0 Jadran (S)
29.04.2017 17:00 Obilić 0 : 2 Napredak
29.04.2017 17:00 Panonija IM Topola 0 : 1 Preporod
29.04.2017 16:30 Hajduk Junior 5 : 0 Mladost (K)
29.04.2017 16:30 Polet (S) 1 : 4 Mladost (BP)
29.04.2017 16:30 Partizan (U) 5 : 0 Budućnost (A)
29.04.2017 16:30 Begej 1 : 0 OFK Kikinda
29.04.2017 16:30 Krajina 1 : 1 Banat
29.04.2017 16:30 Bilećanin 3 : 0 Proleter 2006
29.04.2017 16:30 Naftagas (E) 0 : 0 Mladost (BD)
29.04.2017 16:00 Rudar 5 : 0 Hrtkovci
29.04.2017 16:00 Podrinje 3 : 0 Sloboda
29.04.2017 16:00 Mitros 1 : 1 Sloven
29.04.2017 17:00 Mladost 2 : 4 Borac
29.04.2017 17:00 OFK Sirig 3 : 1 OFK Futog
29.04.2017 17:00 Omladinac 1 : 1 Šajkaš 1908
29.04.2017 17:00 Goč 2 : 0 Real
29.04.2017 17:00 Rudar 4 : 5 Omladinac
29.04.2017 16:30 Ćava 2 : 1 Partizan
29.04.2017 16:30 Jadran 0 : 1 Mladost
29.04.2017 16:00 Lunjevica 4 : 3 Ozrem PMH
29.04.2017 16:00 Parmenac 4 : 5 Mladost (P)
29.04.2017 16:00 Cerovac 2013 1 : 1 Šumadija
29.04.2017 16:00 Sloga 33 0 : 0 Rudar (Kr)
29.04.2017 16:00 Rudar 2001 3 : 1 Trgovački
29.04.2017 17:00 Mačva 2005 4 : 0 Sindjelić
29.04.2017 16:00 Banjani 3 : 1 Junior Novo Naselje
29.04.2017 16:00 Pepeljevac 2 : 1 Brezovica
29.04.2017 16:00 OFK Jabučje 3 : 2 Tulari
29.04.2017 16:00 Radnik 4 : 3 Kačer
29.04.2017 16:00 Crnokosa 6 : 1 Jedinstvo (K)
29.04.2017 10:00 Čajetina 1 : 2 Budućnost
29.04.2017 16:30 Rudna Glava 2 : 1 Zlot
29.04.2017 17:00 Rgotina 3 : 2 Bučje Topla
29.04.2017 Rudar (G) 2 : 1 OFK Grlište
29.04.2017 Midžor 3 : 1 Graničar
29.04.2017 17:00 OFK Bratstvo 1 : 0 Napredak (Z)
29.04.2017 16:30 Jastrebac 3 : 0 Naupare
29.04.2017 16:30 Blagotin 2 : 0 Vinogradar
29.04.2017 16:30 Šanac 2 : 0 13. April
29.04.2017 16:30 Mladi radnik 0 : 5 Sloga
29.04.2017 16:30 Parunovac 3 : 1 Čitluk
29.04.2017 16:30 FUD 2 : 1 Mačkovac
29.04.2017 16:30 AZ Borac 2014 1 : 1 Rudar
29.04.2017 16:30 Aluminijum 1 : 3 Sloboda
29.04.2017 16:30 OFK Niš 3 : 0 Vulkan
29.04.2017 16:30 Tanasko Rajić 6 : 1 Borac
29.04.2017 16:30 Spartak 1 : 1 Zadrugar
29.04.2017 16:30 Gnjilan 1 : 3 Vladimir Durković
29.04.2017 Levosoje 0 : 3 OFK Alakince
29.04.2017 BSK Bujanovac 0 : 3 Lugina
29.04.2017 Biljači 1 : 1 Mladost (S)
29.04.2017 Gračanica 0 : 2 Brezovica
29.04.2017 Polet 5 : 0 Čaglavica
29.04.2017 16:30 TEK Sloga 4 : 1 Mladost (B)
29.04.2017 16:30 Zabrežje 3 : 2 BSK
29.04.2017 16:30 Napredak 3 : 2 Burovo
29.04.2017 16:30 Šumadija 6 : 2 Polet
29.04.2017 17:00 Rudar 2 : 2 Omladinac
29.04.2017 17:00 Rudar Stenjevac 2 : 2 Javor
29.04.2017 16:30 Polet (R) 4 : 1 OFK Sloga (D)
29.04.2017 16:30 Jastrebac 2 : 0 Gredetin
29.04.2017 16:30 OFK Rutevac 1908 2 : 5 Polet (V)
29.04.2017 16:30 Napredak 1976 0 : 2 Slemen
29.04.2017 16:30 Bukovik 2 : 0 Palilulac
29.04.2017 17:00 Atletiko 2 : 0 BSK
29.04.2017 16:30 Atakante 0 : 7 BUSK
29.04.2017 16:30 Studenski Grad 3 : 0 Petrovčić
29.04.2017 16:30 Sloboda 0 : 0 Budućnost
29.04.2017 16:30 Jedinstvo 2 : 2 Mladost
29.04.2017 17:00 Sloga 7 : 0 Tromedja
29.04.2017 16:30 Kordun 2 : 1 Omladinac (D)
29.04.2017 16:30 Stanišić 3 : 1 Graničar (R)
29.04.2017 16:30 Crvenka 5 : 1 Radnički 1918
29.04.2017 17:00 Vojvodina 5 : 2 Naša Zvezda
29.04.2017 16:30 Delija 2 : 0 Borac (I)
29.04.2017 16:30 Napredak (BT) 0 : 1 Vojvodina (B)
29.04.2017 16:30 Fruškogorski partizan 3 : 0 Železničar
29.04.2017 16:30 Ozremica 5 : 1 Takovski Ustanak
29.04.2017 Železničar Kusadak 3 : 0 Udarnik
29.04.2017 16:00 Jedinstvo (LJ) 4 : 2 Sloga (Ć)
29.04.2017 17:00 Drina 2 : 1 Napredak
29.04.2017 17:00 Dušan Silni 3 : 1 Rankovac
29.04.2017 17:00 Azbukovica 2 : 0 Sloga (S)
29.04.2017 16:00 Rudar 0 : 4 Dimitrije Tucović
29.04.2017 16:00 Crvena Jabuka 2 : 4 Kalenić
29.04.2017 16:30 Rasina 4 : 2 Sebečevac
29.04.2017 16:30 Jedinstvo 1936 3 : 2 Gornji Stepoš
29.04.2017 16:30 Donji Kopaonik 5 : 0 14. Oktobar
29.04.2017 16:30 Varvarin 3 : 2 Omladinac
29.04.2017 16:30 Trudbenik 2 : 2 Rubin (Z)
29.04.2017 16:30 Polet 57 3 : 3 Gradina
29.04.2017 16:30 Rubin (DS) 3 : 2 Mladost
29.04.2017 17:00 OFK Slatina 0 : 3 Rudar 2012
29.04.2017 16:30 Rongo Siti 1 : 3 Temac
29.04.2017 16:30 Rajko Mitić 11 : 1 Pobeda
29.04.2017 16:30 Mladost 4 : 1 Veliki Suvodol
29.04.2017 10. februar 2 : 3 Grkinja
29.04.2017 Moravac 10 : 1 Klisura
29.04.2017 16:30 Rastina 1918 3 : 0 Dinamo (S)
29.04.2017 16:30 Nomanica 3 : 2 Veternica
29.04.2017 16:30 Turekovac 1 : 1 Jašunja
29.04.2017 16:30 Gornje Sinkovce 0 : 1 ŠFU Derbi 2016
29.04.2017 16:30 Todorovce 4 : 3 Badince
29.04.2017 16:30 Radnik 3 : 5 Zabrđe 1936
29.04.2017 16:30 Dobrnje 1 : 1 Veliko Laole
29.04.2017 16:30 Mladost (L) 5 : 2 Brana Paunović 1933
29.04.2017 16:30 Vukan 0 : 1 Manastirica
29.04.2017 17:00 Šumadija (MC) 1 : 9 OFK Radnički
29.04.2017 17:00 Borac (A) 0 : 6 Sloga
29.04.2017 17:00 Mladost (Č) 1 : 7 Budućnost (D)
29.04.2017 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Hajduk
29.04.2017 17:00 Crvena Zvezda 4 : 5 Janošik
29.04.2017 17:00 Sloga 4 : 1 Mladost
29.04.2017 17:00 Gaj 0 : 1 Naša Krajina
29.04.2017 17:00 Graničar 3 : 0 Solunac
29.04.2017 16:30 Velika Drenova 2 : 0 Vinogradar
29.04.2017 17:00 Radnik 3 : 2 ISK Izvor
29.04.2017 17:00 Luk 1 : 3 Rudar
29.04.2017 Granit 0 : 2 Sloga
29.04.2017 16:00 Borac 3 : 2 Jarmenovci
29.04.2017 16:30 Mladi Radnik 3 : 1 Beli Orlovi
29.04.2017 16:30 Mladost(P) 4 : 1 Sloga
29.04.2017 17:00 Bair 1 : 9 Mladost
29.04.2017 17:00 Partizan 7 : 1 Napredak
29.04.2017 17:00 OFK Letnjikovac 1983 4 : 1 POFK Letnjikovac
29.04.2017 17:00 Culjković 3 : 3 OFK Šabac
29.04.2017 16:30 OFK Marenovo 3 : 0 Velika Morava
29.04.2017 16:30 Kostrež 0 : 0 Mladost
29.04.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 4 Pomoravlje
29.04.2017 15:30 Pobeda 1953 1 : 1 OFK Homolje
29.04.2017 15:30 Budućnost 0 : 3 Vrelo 1971
29.04.2017 16:00 Žitkovica 7 : 1 Barič
29.04.2017 16:00 Venčani 4 : 0 Tulež
29.04.2017 17:00 Oniks 2 : 0 Dražmirovac
29.04.2017 17:00 Dobra Voda 2 : 2 Sloboda
29.04.2017 17:00 Crvena Zastava 1 : 5 Proleter
29.04.2017 17:00 Zadrugar 10 : 1 Roma
29.04.2017 17:00 Tornado 0 : 3 Rojkovac
29.04.2017 17:00 Munja 1 : 4 Skela
29.04.2017 17:00 Mladi Radnik 2 : 4 Lazarevac
29.04.2017 13:00 Jagodina 1 : 3 Mačva
29.04.2017 13:00 Kolibri 2 : 2 Šumadija 1903
29.04.2017 13:00 ŽGFK Lavice Dubočica 0 : 1 Trijumf
29.04.2017 Knjaževac 2015 1 : 1 Krstarica
29.04.2017 Levač 1 : 2 Majdanpek
29.04.2017 Radnički 1919 4 : 0 Sremice
29.04.2017 17:00 Metalmania 6 : 1 Bačka Žabalj
29.04.2017 11:00 Mačva 3 : 0 Radnički (P)
29.04.2017 13:00 Rad 2 : 1 OFK Beograd
29.04.2017 13:00 Brodarac 2 : 1 Radnički (N)
29.04.2017 13:00 Lokomotiva 3 : 0 Radnički (V)
29.04.2017 10:00 Železničar 3 : 2 Omladinac
29.04.2017 10:00 Hajduk junior 2 : 4 Bačka 1901
29.04.2017 11:00 Budućnost (K) 0 : 2 Radnički 1923
29.04.2017 14:00 Jedinstvo : Budućnost-Krušik 2014
29.04.2017 11:00 Železničar : Loznica
29.04.2017 Homoljac 1 : 2 Šumadija
29.04.2017 Sloga 33 5 : 1 VGSK
29.04.2017 Morava 7 : 2 Šapine
29.04.2017 Radnički 1926 3 : 2 Karadjordje
29.04.2017 09:00 Internacional 3 : 3 BASK
29.04.2017 10:00 Mladi radnik 1940 0 : 2 Napredak
29.04.2017 12:00 Šumadinac MK 0 : 3 Zuce MK
29.04.2017 10:30 Brodarac MK 1 : 4 Lokomotiva MK
29.04.2017 14:30 Zmaj 1953 2 : 0 BSK 1925
29.04.2017 11:00 011 4 : 2 Brodarac 1947
29.04.2017 Minel 0 : 3 Sremcica
29.04.2017 17:30 Seceranac Ada 0 : 6 DIF
29.04.2017 10:00 Milutinac 4 : 0 Postar 1930
29.04.2017 13:00 Kiker 3 : 1 Real Niš
29.04.2017 15:30 Brodarac 2 : 1 Moravac Orion
29.04.2017 12:00 Zemun 1 : 2 Novi Pazar
29.04.2017 10:00 Dinamo 1945 2 : 0 TSC
29.04.2017 11:00 Borac (NS) 0 : 1 Radnički (Zr)
29.04.2017 12:00 Petar Puača 4 : 1 Indeks
29.04.2017 12:00 Inđija 8 : 4 Radnički (NP)
29.04.2017 12:00 Radnički (S) 4 : 1 ŽAK junior
29.04.2017 16:00 Bačka (BP) 2 : 1 Bečej 1918
29.04.2017 14:00 Mokra Gora 0 : 4 Apolon 4
29.04.2017 11:00 Nacional AG 0 : 5 Bane
29.04.2017 11:00 Sloga (K) 4 : 0 Tutin
29.04.2017 12:00 Jošanica 8 : 1 Šumadija 1903
29.04.2017 13:00 Radnički 1923 4 : 1 Rudar
29.04.2017 12:00 Jedinstvo : Mačva (Š)
29.04.2017 12:00 Železničar : OFK Šabac
29.04.2017 10:00 Loznica : Budućnost-Krušik 2014
29.04.2017 12:00 Donjošorac Sunrise 3 : 2 Drina
29.04.2017 10:00 Radnički (O) 0 : 1 Sindjelic
29.04.2017 14:00 Voždovac 1 : 2 Internacional
29.04.2017 10:00 Studentski grad MK 0 : 0 Sinđelić MK
29.04.2017 11:00 Rad MK 2 : 2 Teleoptik MK
29.04.2017 17:30 Lokomotiva MK 0 : 2 Čukarički MK
29.04.2017 Hrtkovci 3 : 0 Rudar
29.04.2017 16:00 Donji Petrovci 1 : 7 Jedinstvo
29.04.2017 Borac 3 : 0 PSK Putinci
29.04.2017 Napredak 0 : 9 Sloven
29.04.2017 13:30 Njerš Ištvan 3 : 2 Vinogradar
29.04.2017 16:30 Dunav 3 : 1 Polet
29.04.2017 16:00 Radnički 8 : 1 Borac
29.04.2017 16:00 Slavia 1 : 2 Tempo
29.04.2017 13:00 Rvati 5 : 1 Posavina
29.04.2017 10:00 Strelac 2 : 7 Prva Iskra
29.04.2017 13:00 Buducnost 2 : 3 Polet
29.04.2017 10:00 Cer 4 : 3 Borac
29.04.2017 17:00 Podrinje 4 : 0 Jedinstvo
29.04.2017 12:00 Jadar 1961 3 : 2 Mladost
29.04.2017 10:00 Bežanija 2 : 0 GSP Polet
29.04.2017 17:00 Palilulac 9 : 1 Torlak
29.04.2017 10:00 FSFV MK 0 : 6 OFK Beograd B MK
29.04.2017 10:00 Internacional MK 0 : 2 011 B MK
29.04.2017 15:30 IMT MK 3 : 4 Leštane MK
29.04.2017 10:00 Šumadija 1962 MK 2 : 2 Lokomotiva MK
29.04.2017 17:30 011 V MK 3 : 2 Novi Beograd MK
29.04.2017 10:00 Zmaj 1953 MK 3 : 2 Srem MK
29.04.2017 10:00 Petar Puača 0 : 1 Proleter 2006
29.04.2017 10:00 Srem 2 : 3 Indeks
29.04.2017 10:00 Inđija 5 : 0 Radnički (NP)
29.04.2017 10:00 Radnički (S) 0 : 2 TSC
29.04.2017 11:00 Kosmet 3 : 0 Novi Pazar
29.04.2017 10:00 Jošanica 0 : 0 Bane
29.04.2017 15:00 Radnički 1923 3 : 0 Tutin
29.04.2017 11:00 OFK Osečina 2 : 6 Mačva (Š)
29.04.2017 10:00 Savacijum 2 : 3 OFK Šabac
29.04.2017 10:00 Jedinstvo 0 : 2 Budućnost-Krušik 2014
29.04.2017 10:00 Železničar 1 : 1 Omladinac 2014
29.04.2017 12:00 Loznica 7 : 2 Drina
29.04.2017 10:00 Donjošorac Sunrise 4 : 2 Radnički (V)
29.04.2017 11:00 Vozdovac 0 : 3 Zemun
29.04.2017 13:00 Čukarički 2 : 1 Brodarac
29.04.2017 10:00 Crvena zvezda 2 : 1 011
29.04.2017 10:00 OFK Beograd 0 : 1 Partizan
29.04.2017 09:00 Rad 5 : 0 Teleoptik
29.04.2017 Sloboda 4 : 8 Borac 1932
29.04.2017 Udarnik 0 : 5 SASK
29.04.2017 Proleter 0 : 5 Osipaonica
29.04.2017 11:00 Subotica 1 : 2 Arena Su
29.04.2017 10:00 Banat 8 : 1 Partizan
29.04.2017 10:00 BAK 8 : 0 Jedinstvo
29.04.2017 10:00 Radnički Stobeks 3 : 1 Antimon
29.04.2017 10:30 Obrenovac 1905 11 : 1 Posavina
29.04.2017 10:00 Buducnost 10 : 0 Pobeda
29.04.2017 11:00 Radnički 1926 3 : 0 Homoljac
29.04.2017 11:00 Rudar (S) 1 : 3 Rudar Kostolac 2008
29.04.2017 13. Maj 1 : 3 Lola
29.04.2017 09:00 GSP Polet 1 : 4 Borac
29.04.2017 16:00 Obilic 0 : 1 Banja
29.04.2017 10:00 Balkan 1 : 7 Beograd 1929
29.04.2017 13:30 Postar 1930 4 : 2 Rakovica
29.04.2017 13:00 Sindjelic 1 : 2 Lokomotiva
29.04.2017 15:30 Bežanija 4 : 2 Radnički
29.04.2017 13:00 Internacional 1 : 5 Kolubara
29.04.2017 16:00 Seceranac Ada 2 : 0 Avala 1939
29.04.2017 13:00 Studenski grad MK 0 : 1 011 MK
29.04.2017 11:00 Partizan MK 3 : 0 Altina MK
29.04.2017 10:00 Crvena zvezda MK 5 : 1 Brodarac MK
29.04.2017 10:00 Čukarički MK 3 : 4 OFK Beograd MK
29.04.2017 15:30 Sinđelić MK 3 : 4 Kosmaj MK
29.04.2017 16:00 Ada MK 3 : 3 Selo Mladenovac MK
29.04.2017 13:00 DIF MK 5 : 1 OFK Beograd B MK
29.04.2017 10:30 Olimpik MK 3 : 0 Fer Plej 06 MK
29.04.2017 13:00 Bežanija MK 1 : 0 Mungosi MK
29.04.2017 17:00 Vozdovac 0 : 1 Radnički (O)
29.04.2017 08:45 Brodarac 1947 2 : 3 Radnički (NB)
29.04.2017 12:30 BSK 1925 0 : 1 Teleoptik
29.04.2017 Radnički Stobeks 4 : 10 Jedinstvo
29.04.2017 Podrinje 3 : 3 Sloga
29.04.2017 Loznica I 2 : 0 Jadar 07
29.04.2017 09:30 Subotica 0 : 0 Spartak
29.04.2017 11:00 TSC 9 : 0 Vinogradar
29.04.2017 10:00 Rvati 2 : 2 Urovci
29.04.2017 10:00 Zvezda 0 : 6 Partizan
29.04.2017 10:00 Posavina 0 : 8 Skela
29.04.2017 10:00 Pobeda 3 : 2 Jedinstvo
29.04.2017 10:00 Zadrugar 4 : 0 Omladinac
29.04.2017 OFK Senjak 1 : 0 Budućnost Krušik
29.04.2017 Polet 4 : 3 Omladinac
29.04.2017 Železničar 2 : 0 OFK Osečina
29.04.2017 Šampion 3 : 6 Radnički
29.04.2017 Ribnica 1 : 0 Jedinstvo
29.04.2017 Bačka 2 : 4 Senta
29.04.2017 09:00 Olimpik 6 : 1 Sinjdjelic
29.04.2017 11:00 Jedinstvo 1 : 6 Srem
29.04.2017 13:00 Lola 1 : 4 Ada
29.04.2017 10:00 IMT B 3 : 0 Sindjelic
29.04.2017 13:00 Balkan 3 : 0 Banja
29.04.2017 12:00 Lokomotiva 13 : 0 Rusanj
29.04.2017 11:00 Karioke 0 : 3 BSK 1926
29.04.2017 09:00 Dorcol 10 : 1 Mladi Proleter
29.04.2017 10:00 Petlic 2 : 0 Sopot
29.04.2017 13:00 Forza 5 : 1 Brodarac 1947
29.04.2017 12:30 Zmaj 1953 3 : 4 Radnicki NB
29.04.2017 09:00 Zemun B 1 : 1 BSK 1925 B
29.04.2017 14:00 Milutinac 8 : 0 Lokomotiva V
29.04.2017 Podrinje 1 : 0 Gučevo
29.04.2017 Borac 0 : 1 Loznica 07
29.04.2017 Radnički Stobeks 06 1 : 3 Pčelinjo
29.04.2017 12:00 Pobeda 0 : 3 Radnicki
29.04.2017 10:00 Skela 2 : 0 Duboko
29.04.2017 11:00 Buducnost 6 : 0 Posavina
29.04.2017 FK Napredak : FK Petlić
29.04.2017 FK AF Đokić : FK Trgovački
29.04.2017 FK Presing : FK Stari Grad
29.04.2017 FK Plana : FK Sloga 33

Košarka

29.04.2017 17:00 Spartak 75 : 68 Borac
29.04.2017 19:30 Partizan NIS 76 : 66 Dynamic BG
29.04.2017 15:00 FMP 64 : 91 Crvena zvezda mts
29.04.2017 19:00 Mega Leks 93 : 91 Vršac
29.04.2017 18:00 Bor 74 : 62 Ljubovija
29.04.2017 16:30 Loznica 54 : 74 Gimnazijalac

Rukomet

29.04.2017 18:00 Crvena zvezda 33 : 24 Šamot 65
29.04.2017 19:30 Spartak Vojput 25 : 22 Dinamo
29.04.2017 19:00 Sloga 30 : 35 Vojvodina
29.04.2017 19:00 Morava 38 : 37 Rudar
29.04.2017 19:30 Kolubara 30 : 24 Dubočica 54
29.04.2017 18:00 Priboj 31 : 22 Topličanin
29.04.2017 18:00 Crvenka 27 : 27 Hercegovina
29.04.2017 19:00 Vrbas 24 : 30 Banatski Karlovac
29.04.2017 18:00 PKB 28 : 24 Metalac
29.04.2017 Hisar 23 : 35 Bela Palanka
29.04.2017 Vlasotince 23 : 24 BSK Heba
29.04.2017 20:00 Hajduk Veljko 29 : 28 Planinka
29.04.2017 ORK Bor 29 : 29 Žitorađa
29.04.2017 Radnički 36 : 24 Aleksinac
29.04.2017 18:00 Mladost 15 : 30 Lokomotiva
29.04.2017 18:00 Budućnost 40 : 32 Dalmatinac
29.04.2017 19:00 Metaloplastika 2 42 : 29 Palanka
29.04.2017 21:30 Beograd 32 : 29 Dorćol
29.04.2017 18:00 Rudar 40 : 29 Bor 2
29.04.2017 19:00 Mladost 1949 31 : 25 Majdanpek
29.04.2017 19:00 Hidroelektrana 28 : 27 Užice
29.04.2017 19:00 Pobednik 30 : 19 Omladinac
29.04.2017 17:00 Sjenica 24 : 40 Šamot 65 2
29.04.2017 20:00 Prigrevica 40 : 31 Sombor
29.04.2017 12:00 Vojput 2 29 : 24 Rusin
29.04.2017 19:00 Kljajićevo 23 : 22 Graničar
29.04.2017 18:00 Senta 29 : 30 Zrenjanin
29.04.2017 18:30 Glogonj 14 : 28 Unirea
29.04.2017 16:30 Nova Pazova 28 : 26 Radnički
29.04.2017 20:00 Vojka 37 : 19 Ruma
29.04.2017 18:30 Naisa 23 : 31 Medicinar
29.04.2017 19:00 Jagodina 26 : 35 Bekament Bukovička Banja
29.04.2017 19:00 Sloga 26 : 26 Bor RTB
29.04.2017 20:00 Pančevo 27 : 32 Minaqua Vojvodina
29.04.2017 15:00 Požarevac 30 : 29 Vrbas
29.04.2017 21:00 Petrovac 26 : 36 Radnički
29.04.2017 19:00 Loznica grad 44 : 30 Beograd
29.04.2017 18:00 Metalac 2015 16 : 31 ORK Beograd
29.04.2017 19:00 Jastrebac 39 : 41 Naisa 2
29.04.2017 19:00 Radnički 22 : 32 Pirot
29.04.2017 19:00 Đerdap 26 : 20 Radan
29.04.2017 19:00 Knjaževac 18 : 25 Mladost
29.04.2017 19:00 Rtanj 17 : 16 Topličanin
29.04.2017 18:00 Sočanica 33 : 17 Košutnjak
29.04.2017 18:00 Bekament Bukovička Banja 2 27 : 28 Prijepolje
29.04.2017 18:00 Napredak 12 37 : 20 Čačak
29.04.2017 18:00 Spartak 23 : 18 Temerin
29.04.2017 19:00 Jadran Lider 32 : 22 Partizan
29.04.2017 Bor - RTB 2 32 : 22 Morava Han
29.04.2017 Vlasotince 36 : 21 Dubočica 2
29.04.2017 Jagodina 2 28 : 25 Vranje

Vaterpolo

29.04.2017 Valjevo Gorenje 9 : 22 Partizan Raiffeisen
29.04.2017 Šabac 10 : 11 Vojvodina
29.04.2017 Stari Grad 6 : 15 Crvena zvezda

Futsal

29.04.2017 18:30 FON 8 : 6 Metalac Kolorado
29.04.2017 20:45 Euro Motus 2 : 3 Ekonomac
29.04.2017 18:00 Forum 3 : 4 International
29.04.2017 19:00 TFK 3 : 1 Kraljevićevo
29.04.2017 Prokuplje 3 : 4 Bele crkve

Američki fudbal

29.04.2017 15:30 Pirates Zemun 6 : 34 Knights Klek
29.04.2017 13:00 Hawks Obrenovac 0 : 18 Imperatori Niš