29.03
15:00
Rudar (Kr)
Napredak 1936
3
2
|
29.03.2017 15:00 | Rudar (Kr) | 3 : 2 | Napredak 1936 | |||||
29.03
15:00
Mladost (B)
Budućnost (V)
3
1
|
29.03.2017 15:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Budućnost (V) | |||||
29.03
15:00
Mlava (ML)
Trgovački
4
2
|
29.03.2017 15:00 | Mlava (ML) | 4 : 2 | Trgovački | |||||
29.03
15:00
Polet (SD)
Rudar 2001
0
1
|
29.03.2017 15:00 | Polet (SD) | 0 : 1 | Rudar 2001 | |||||
29.03
15:00
Đerdap
Radnik (S)
2
1
|
29.03.2017 15:00 | Đerdap | 2 : 1 | Radnik (S) | |||||
29.03
15:00
Sloga 33
Borac (K)
5
0
|
29.03.2017 15:00 | Sloga 33 | 5 : 0 | Borac (K) | |||||
29.03
15:00
Krilaš
Sloga (B)
3
1
|
29.03.2017 15:00 | Krilaš | 3 : 1 | Sloga (B) | |||||
29.03
15:00
Rudar (S)
Makce
3
1
|
29.03.2017 15:00 | Rudar (S) | 3 : 1 | Makce |
29.03
15:30
Železničar
Jedinstvo (GS)
0
3
|
29.03.2017 15:30 | Železničar | 0 : 3 | Jedinstvo (GS) | |||||
29.03
15:30
Polet
Jablanica
1
5
|
29.03.2017 15:30 | Polet | 1 : 5 | Jablanica | |||||
29.03
15:30
Vučje
Radnički (P)
1
1
|
29.03.2017 15:30 | Vučje | 1 : 1 | Radnički (P) | |||||
29.03
15:30
Plantaža
Progres
3
2
|
29.03.2017 15:30 | Plantaža | 3 : 2 | Progres | |||||
29.03
15:30
Mladi Borac
Umac
3
2
|
29.03.2017 15:30 | Mladi Borac | 3 : 2 | Umac | |||||
29.03
15:30
Brza
Zloćudovo
0
1
|
29.03.2017 15:30 | Brza | 0 : 1 | Zloćudovo | |||||
29.03
15:30
Kumarevo 65
Sloga
3
0
|
29.03.2017 15:30 | Kumarevo 65 | 3 : 0 | Sloga | |||||
29.03
15:30
Omladinac (DS)
Čekmin
2
4
|
29.03.2017 15:30 | Omladinac (DS) | 2 : 4 | Čekmin | |||||
29.03
15:30
Bobište
Jedinstvo (Š)
2
0
|
29.03.2017 15:30 | Bobište | 2 : 0 | Jedinstvo (Š) |
29.03
16:00
Pobeda 1976
Gredetin
4
4
|
29.03.2017 16:00 | Pobeda 1976 | 4 : 4 | Gredetin |
29.03
15:30
Šumadija
Mladost (DL)
1
2
|
29.03.2017 15:30 | Šumadija | 1 : 2 | Mladost (DL) | |||||
29.03
15:30
Bratstvo
Gradac
2
1
|
29.03.2017 15:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Gradac | |||||
29.03
15:30
Sloboda (DB)
Real
2
1
|
29.03.2017 15:30 | Sloboda (DB) | 2 : 1 | Real | |||||
29.03
15:30
Atletiko
Navalin
3
0
|
29.03.2017 15:30 | Atletiko | 3 : 0 | Navalin | |||||
29.03
15:30
Mladost (V)
Napredak
7
0
|
29.03.2017 15:30 | Mladost (V) | 7 : 0 | Napredak | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo (G)
Mladost (B)
3
0
|
29.03.2017 15:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
29.03
15:30
Sušica 2012
Milanovo
2
1
|
29.03.2017 15:30 | Sušica 2012 | 2 : 1 | Milanovo | |||||
29.03
15:30
Marjan MB
OFK Morava
1
6
|
29.03.2017 15:30 | Marjan MB | 1 : 6 | OFK Morava | |||||
29.03
15:30
BSK
Lemind
3
2
|
29.03.2017 15:30 | BSK | 3 : 2 | Lemind |
29.03
11:00
Radnički (P)
Brodarac
0
3
|
29.03.2017 11:00 | Radnički (P) | 0 : 3 | Brodarac | |||||
29.03
13:00
Crvena zvezda
Vojvodina
2
1
|
29.03.2017 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Vojvodina |
29.03
15:00
Krila Krajine
Hajduk junior
1
2
|
29.03.2017 15:00 | Krila Krajine | 1 : 2 | Hajduk junior |
29.03
11:00
Crvena zvezda
Vojvodina
2
1
|
29.03.2017 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Vojvodina |
29.03
11:00
Šumadija 1903
Mokra Gora
2
1
|
29.03.2017 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Mokra Gora |
29.03
Kolonija 11421
Smederevo 1924
0
3
|
29.03.2017 | Kolonija 11421 | 0 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
29.03
Šumadija
GFK Jasenica 1911
1
0
|
29.03.2017 | Šumadija | 1 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
29.03
Cepelin 026
Zvižd
5
1
|
29.03.2017 | Cepelin 026 | 5 : 1 | Zvižd | |||||
29.03
Pinkum
Plana
3
4
|
29.03.2017 | Pinkum | 3 : 4 | Plana | |||||
29.03
Petlić 2006
Sloga 33
6
0
|
29.03.2017 | Petlić 2006 | 6 : 0 | Sloga 33 | |||||
29.03
Morava
Bačinac
0
3
|
29.03.2017 | Morava | 0 : 3 | Bačinac | |||||
29.03
AF Djokić
AF Duljaj
0
4
|
29.03.2017 | AF Djokić | 0 : 4 | AF Duljaj |
29.03
18:00
Sokobanja
Jablanica
100
78
|
29.03.2017 18:00 | Sokobanja | 100 : 78 | Jablanica |
29.03
20:30
Mladost
GM-032
80
60
|
29.03.2017 20:30 | Mladost | 80 : 60 | GM-032 |
29.03
20:00
Metalac
Mladost Admiral
73
78
|
29.03.2017 20:00 | Metalac | 73 : 78 | Mladost Admiral | |||||
29.03
18:00
Smederevo 1953
Tamiš
76
89
|
29.03.2017 18:00 | Smederevo 1953 | 76 : 89 | Tamiš | |||||
29.03
19:30
Sloga
Dunav
60
61
|
29.03.2017 19:30 | Sloga | 60 : 61 | Dunav | |||||
29.03
18:00
Napredak Rubin
Dynamic BG
73
85
|
29.03.2017 18:00 | Napredak Rubin | 73 : 85 | Dynamic BG | |||||
29.03
16:30
OKK Beograd
Konstantin
74
70
|
29.03.2017 16:30 | OKK Beograd | 74 : 70 | Konstantin | |||||
29.03
18:30
Spartak
Borac
82
75
|
29.03.2017 18:30 | Spartak | 82 : 75 | Borac |
29.03
18:00
Novi Pazar
Crvena Zvezda
1
3
|
29.03.2017 18:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Crvena Zvezda | 1:1 |
29.03
18:00
Apatin
Elan Volej
0
3
|
29.03.2017 18:00 | Apatin | 0 : 3 | Elan Volej |
29.03
19:00
Potisje Pleteks
Mladost
39
29
|
29.03.2017 19:00 | Potisje Pleteks | 39 : 29 | Mladost |
29.03
19:30
Knjaževac
Radan
23
20
|
29.03.2017 19:30 | Knjaževac | 23 : 20 | Radan |
29.03
18:30
Bajina Bašta
Bezbednost 192
9
5
|
29.03.2017 18:30 | Bajina Bašta | 9 : 5 | Bezbednost 192 |