XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 344 utakmica za dan
Nedelja, 27 Avgust 2017

Fudbal

27.08.2017 11:00 Jedinstvo (Ue) : FAP
27.08.2017 17:00 Tutin : Smederevo 1924
27.08.2017 17:00 Železničar : Karađorđe
27.08.2017 11:00 Polet : Šumadija (A)
27.08.2017 16:30 Radan : Dunav
27.08.2017 11:00 Car Konstantin : Jedinstvo (B)
27.08.2017 16:30 Trajal : Pukovac
27.08.2017 17:00 Borac (S) : Crvena zvezda (NS)
27.08.2017 17:00 Dunav : Odžaci
27.08.2017 17:00 Železničar : Cement
27.08.2017 11:00 Grafičar : Radnički (NB)
27.08.2017 16:30 Jedinstvo : Stepojevac Vaga
27.08.2017 16:30 Prva Iskra : Žarkovo
27.08.2017 17:00 Karađorđe (R) : Sušica
27.08.2017 17:00 Sloboda (Č) : Radnički (K)
27.08.2017 17:00 Jošanica : Takovo
27.08.2017 17:00 Orlovac : Arsenal
27.08.2017 17:00 Dragačevo : Trepča
27.08.2017 17:00 LFK Mladost : Ovčar
27.08.2017 17:00 Napredak : Mladi radnik (R)
27.08.2017 17:00 Mladi borac : Zvižd
27.08.2017 17:00 Šumadija : Udarnik
27.08.2017 17:00 Proleter : Borac (Ž)
27.08.2017 17:00 Morava (VP) : RSK
27.08.2017 17:00 OFK Osečina : Sloga (S)
27.08.2017 17:00 Borac : Polimlje
27.08.2017 16:30 Jablanica : Vlasina
27.08.2017 16:30 OFK Niš : Tanasko Rajić
27.08.2017 16:30 Polet 1980 : Pčinja
27.08.2017 16:30 Rudar Alpos : BSK
27.08.2017 16:30 Bukovik : Timočanin
27.08.2017 16:30 Moravica : Hajduk Veljko
27.08.2017 11:00 Sloga : Brodoremont
27.08.2017 16:30 Majdanpek : Kablovi
27.08.2017 16:30 Naša krila : Šarbanovac
27.08.2017 16:30 Zaplanjac : Malošište
27.08.2017 Jastrebac : Bošnjane
27.08.2017 Žitorađa : Napredak
27.08.2017 Jedinstvo : OFK Lugomir
27.08.2017 Sloga (Ć) : Kopaonik
27.08.2017 Levač : OFK Kosanica
27.08.2017 Župa : SFS Borac
27.08.2017 17:00 Vojvodina 1928 : Sloboda (NK)
27.08.2017 17:00 ŽAK : Jedinstvo (NB)
27.08.2017 17:00 Sremac : Sloga (E)
27.08.2017 17:00 Kupinovo : Borac (Š)
27.08.2017 17:00 Hajduk (B) : Jugović
27.08.2017 10:00 Kabel : Hajduk (Č)
27.08.2017 17:00 Bačka (P) : Tavankut
27.08.2017 17:00 Tisa : Potisje
27.08.2017 17:00 Preporod : Polet (K)
27.08.2017 17:00 Mladost (BP) : Budućnost (G)
27.08.2017 17:00 BSK : Mladost (T)
27.08.2017 10:00 Borac : Napredak
27.08.2017 20:00 Turbina : Crvena Zvezda
27.08.2017 16:30 Sremčica : Milutinac
27.08.2017 16:30 Budućnost : Hajduk
27.08.2017 17:30 Vojvodina (NM) : Crvena zvezda (VS)
27.08.2017 17:30 Crvena Zvezda (RS) : Vojvodina (B)
27.08.2017 17:30 Omladinac : Naftagas (E)
27.08.2017 17:30 Rusanda : Krajina
27.08.2017 17:30 Borac : Mladost (BD)
27.08.2017 17:00 Lehel : Vojvodina (NM)
27.08.2017 17:00 Mladost (BD) : Bilećanin
27.08.2017 17:00 Banat : Rusanda
27.08.2017 17:00 Naftagas (B) : Proleter 2006
27.08.2017 17:00 Vojvodina (B) : Omladinac
27.08.2017 17:00 Crvena zvezda (VS) : Crvena Zvezda (RS)
27.08.2017 17:00 Crvena zvezda : Vojvodina (S)
27.08.2017 17:00 Vojvodina (Cr) : Partizan (U)
27.08.2017 17:00 Vulturul : BAK
27.08.2017 17:00 Strela : Sloga (BNS)
27.08.2017 17:00 Vojvodina (CC) : Jedinstvo (V)
27.08.2017 17:00 Radnički (B) : Jedinstvo Stević
27.08.2017 17:00 Dolina : Jugoslavija
27.08.2017 Borac (M) : Ljukovo
27.08.2017 Budućnost : Borac (K)
27.08.2017 Jadran : Napredak (P)
27.08.2017 PSK Putinci : Sloboda (DT)
27.08.2017 16:30 Kula : Krila Krajine
27.08.2017 16:30 Budućnost (P) : Hercegovac
27.08.2017 16:30 Rusin : Crvenka
27.08.2017 16:30 Hajduk Junior : Vojvodina
27.08.2017 16:30 Slavija : Lipar
27.08.2017 16:30 Stari Grad : Stanišić
27.08.2017 16:30 Sutjeska : Njegoš
27.08.2017 16:30 Proleter (NJ) : Napredak
27.08.2017 10:00 Subotica : Iskra
27.08.2017 16:30 Senta : Jadran
27.08.2017 16:30 Poštar Zvezdara : Borac (P)
27.08.2017 11:00 13. maj Zemun : Šumadinac
27.08.2017 16:30 Komgrap : Heroj - Polet
27.08.2017 16:30 Institut : PKB Padinska Skela
27.08.2017 16:30 Dunav : Sindjelić
27.08.2017 10:00 Radnički (R) : Urovci
27.08.2017 16:30 Rušanj : Burovo
27.08.2017 16:30 Lisović : Zabrežje
27.08.2017 16:30 Strelac : Omladinac
27.08.2017 16:30 BSK : Radnički (D)
27.08.2017 16:30 Budućnost : Mladost (C)
27.08.2017 16:30 Ropočevo : Kosmaj
27.08.2017 16:30 Dunavac : Velika Krsna
27.08.2017 16:30 Vrčin : Kovačevac
27.08.2017 16:30 Šumadija : Pudarci
27.08.2017 17:00 Jedinstvo (V) : Mladi Borac
27.08.2017 17:00 Mladost (P) : Majur
27.08.2017 17:00 Jedinstvo (Š) : Cer
27.08.2017 17:00 Radnički Šabački : Mačva 2005
27.08.2017 17:00 Sloga : Cerić
27.08.2017 17:00 Duško : Vidojevica
27.08.2017 17:00 Podrinje : Sindjelić
27.08.2017 17:00 Bare : Trnava
27.08.2017 17:00 Borac : Vinča
27.08.2017 17:00 Aranđelovac : ŽSK
27.08.2017 17:00 Partizan : Junkovac
27.08.2017 17:00 Šatornja : Banja
27.08.2017 17:00 Omladinac (DR) : Prvi srpski ustanak
27.08.2017 17:00 BSK : Šumadinac
27.08.2017 16:30 Jedinstvo (Š) : OFK Brza
27.08.2017 16:30 Polet : Bobište
27.08.2017 16:30 Čekmin : Mladost (V)
27.08.2017 16:30 Jedinstvo (G) : Umac
27.08.2017 16:30 Zloćudovo : Jedinstvo (GS)
27.08.2017 16:30 Kumarevo 65 : Mladi borac
27.08.2017 16:30 Progres : Železničar
27.08.2017 16:30 Vučje : Sloga
27.08.2017 17:00 7. Juli : SASK
27.08.2017 17:00 Vrbovac : Pobeda
27.08.2017 17:00 Šumadija : Osipaonica
27.08.2017 17:00 Cerovac : Crvena zvezda
27.08.2017 17:00 Sloga : Polet
27.08.2017 17:00 Podunavac : Mihajlovac 1934
27.08.2017 17:00 Sloboda : Obilić
27.08.2017 17:00 Borac : Radnik
27.08.2017 17:00 Jedinstvo (K) : Šumadija 1923
27.08.2017 17:00 Zadrugar : Napredak
27.08.2017 17:00 Rudar : Slatina
27.08.2017 17:00 Lunjevica : Mladost (P)
27.08.2017 17:00 Brezak 1936 : Spartak
27.08.2017 17:00 Jedinstvo (GG) : Parmenac
27.08.2017 17:00 Backovac Junajted : Omladinac (Z)
27.08.2017 17:00 Prijevor : Polet (T)
27.08.2017 17:00 Naupare : Šanac
27.08.2017 17:00 Kupci : Sloga (D)
27.08.2017 17:00 Vinogradar : Čitluk
27.08.2017 17:00 FUD : Knez Lazar 2015
27.08.2017 17:00 Donji Kopaonik : Mladi radnik
27.08.2017 17:00 Juhor : Ribnik
27.08.2017 17:00 Jastrebac : 13. April
27.08.2017 17:00 Mačkovac : Parunovac
27.08.2017 17:00 Borac (K) : Trgovački
27.08.2017 17:00 Napredak 1936 : Sloga (B)
27.08.2017 17:00 Železničar : Makce
27.08.2017 17:00 Rudar (K) : Mladost (B)
27.08.2017 17:00 Zadrugar (T) : Radnik
27.08.2017 17:00 Rudar (S) : Jedinstvo (Lj)
27.08.2017 17:00 Mlava (ML) : Budućnost (V)
27.08.2017 17:00 Stubal : Real
27.08.2017 17:00 Borac : Omladinac
27.08.2017 17:00 Proleter : Polet
27.08.2017 17:00 Ribnica : Radnik
27.08.2017 17:00 Granit : Novi Pazar 1928
27.08.2017 17:00 OFK Ras : Budućnost
27.08.2017 17:00 Ibar : Mataruge
27.08.2017 17:00 Železničar : Omladinac
27.08.2017 17:00 Ariljska rampa : Polet
27.08.2017 17:00 Prvi partizan : Savinac
27.08.2017 17:00 Ježevica : Jasen
27.08.2017 17:00 Višesava : Čajetina
27.08.2017 17:00 Lauš : Jedinstvo
27.08.2017 17:00 Lazarica : Crnokosa
27.08.2017 17:30 Mladost : Pepeljevac
27.08.2017 17:30 Tulari : Tešnjar
27.08.2017 17:30 Tvrdojevac : Vrelo Sport
27.08.2017 17:30 ZSK : Trlić
27.08.2017 17:30 Partizan : Mladost
27.08.2017 17:30 Zastava : Šumadija 1934
27.08.2017 17:30 Budućnost : Ćava
27.08.2017 17:30 Korićani : Sloboda
27.08.2017 17:30 Kolonija : Jedinstvo
27.08.2017 17:30 Kutlovo : Jadran
27.08.2017 17:30 Šumadinac (KG) : Sloga (D)
27.08.2017 17:30 Vodojaža : Erdoglija 1931
27.08.2017 17:30 Borac (D) : Srbija
27.08.2017 16:30 Zemljoradnik : Radnički 1924
27.08.2017 16:30 Morava (Ž) : Palilula
27.08.2017 16:30 Crvena zvezda : Orljane
27.08.2017 16:30 Naisus 1977 : Rasovača
27.08.2017 16:30 Moravac (Č) : Jedinstvo GVD
27.08.2017 17:00 Vrtište : AZ Borac 2014
27.08.2017 17:00 Jedinstvo (GM) : Rudar
27.08.2017 17:00 Budućnost : Crvena zastava
27.08.2017 17:00 Proleter (DV) : Čegar 2013
27.08.2017 17:00 Sloboda : Proleter (M)
27.08.2017 17:00 Mladost (M) : Morava
27.08.2017 16:30 Sloga : Mladost (K)
27.08.2017 16:30 Mladost (D) : Budućnost (Đ)
27.08.2017 16:30 Šumadinac : Ursule
27.08.2017 16:30 Morava (R) : Vinorača
27.08.2017 16:30 Mladost (T) : Zenit
27.08.2017 16:30 Šantarovac : Sinđelić 1934
27.08.2017 16:30 Jedinstvo : Morava (KS)
27.08.2017 16:30 Kupinovac : Mladost (G)
27.08.2017 17:00 Borac (VG) : Ševac
27.08.2017 17:00 Polet : Potporanj
27.08.2017 17:00 Budućnost (A) : Janošik
27.08.2017 17:00 Borac (VS) : Partizan (K)
27.08.2017 17:00 Vladimirovac : Ratar
27.08.2017 17:00 Vinogradar : Karaš (K)
27.08.2017 17:00 Dobrica : Hajdučica
27.08.2017 17:00 Velika Reka : Borac
27.08.2017 17:00 Prva Iskra : Jedinstvo (MZ)
27.08.2017 17:00 Jedinstvo (Z) : Jadar
27.08.2017 17:00 Milan Orlić : Gučevo
27.08.2017 17:00 Stolice : Cerova
27.08.2017 17:00 Antimon : Rudar
27.08.2017 17:00 7. Juli : Sloga (S)
27.08.2017 17:00 Sloga (LŠ) : Mladost (B)
27.08.2017 16:30 Posavac Tišma : Dedinje
27.08.2017 16:30 Busije : Rekreativo 011
27.08.2017 16:30 Atakante : Novi Beograd
27.08.2017 16:30 011 : Petrovčić
27.08.2017 16:30 Sveti Stefan : Sparta Železnik
27.08.2017 16:30 Mladi Proleter : Ajaks
27.08.2017 10:00 Šećeranac Ada : BUSK
27.08.2017 17:00 Drina : Proleter
27.08.2017 17:00 Gorki : Budućnost (Z)
27.08.2017 17:00 Hajduk Stanko : Sloga
27.08.2017 17:00 Omladinac : Borac
27.08.2017 17:00 Mladost : Torpedo
27.08.2017 17:00 Napredak : Premijer
27.08.2017 17:00 Mladost (PB) : Pocerina
27.08.2017 17:00 Dobrava : Borac
27.08.2017 17:00 Mladost (PP) : Trešnjevka
27.08.2017 17:00 Karađorđe : Vlašić
27.08.2017 17:00 Provo 2015 : Šipurske livade
27.08.2017 17:00 Sloga : Pričinović
27.08.2017 17:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Miloš Pocerac
27.08.2017 16:30 Omladinac : Bratstvo
27.08.2017 16:30 Lemind 1953 : Milanovo
27.08.2017 16:30 Šumadija : Moravac (P)
27.08.2017 16:30 BSK : Sušica 2012
27.08.2017 16:30 Real : Radnički
27.08.2017 16:30 OFK Morava : Plantaža
27.08.2017 16:30 Gradac : Mladost (B)
27.08.2017 17:30 Polet (T) : Dimitrije Tucović
27.08.2017 17:30 OFK Stublenica : Crvena Jabuka
27.08.2017 17:30 Joševa : Polet (DL)
27.08.2017 17:30 Vrelo : OFK Paljuvi
27.08.2017 17:30 Gunjevac : Ratkovac
27.08.2017 17:00 Milenko Pavlović : Kolubara 2
27.08.2017 17:30 Mladost (L) : Kotešica
27.08.2017 17:00 Mladost (VK) : Stari drugari
27.08.2017 11:00 Bujačić : OFK Brđanac
27.08.2017 17:00 Rajac : Komanice
27.08.2017 17:00 Borac : Jadar 2013
27.08.2017 17:00 Polet : Rakac Stave
27.08.2017 17:00 Beli Orlovi : Omladinac
27.08.2017 17:00 Borac : Velika Drenova
27.08.2017 17:00 Rubin (Z) : Polet 57
27.08.2017 17:00 Gradina : Trudbenik
27.08.2017 17:00 Ušće : Mladi Gorani
27.08.2017 17:00 14. Oktobar : Rubin (DS)
27.08.2017 17:00 Mladost (DK) : Sloga (L)
27.08.2017 16:30 Jastrebac : Tempo
27.08.2017 11:00 OFK Draževac : Jedinstvo (B)
27.08.2017 11:00 Pobeda 1976 : Polet (V)
27.08.2017 16:30 Gredetin : OFK Sloga
27.08.2017 11:00 Škriljac : Vukašinovac
27.08.2017 11:00 Kopljari : Jasenica
27.08.2017 11:00 B 2000 : Vrbica
27.08.2017 11:00 Sloga : Šamot
27.08.2017 10:00 Šumadinac : Plaskovac
27.08.2017 13:00 Mladi rudar : Brezovac
27.08.2017 17:00 Žika Marković Uča : Žitkovica 2017
27.08.2017 17:00 Obilić (Ž) : Sloga (M)
27.08.2017 17:00 Napredak (P) : Napredak 1934
27.08.2017 17:00 Dizel : Basarac
27.08.2017 17:00 Stig 1955 : Radnički (P)
27.08.2017 17:00 Desine : Sirakovo
27.08.2017 17:00 Radnički (K) : Omladinac (S)
27.08.2017 17:00 BSK 1924 : Sloga 1952
27.08.2017 17:00 Krilaš : Manastirica
27.08.2017 17:00 Napredak (S) : Omladinac (Š)
27.08.2017 17:00 Integral : Rade Milošević
27.08.2017 17:00 Udarnik Višnjevac : Palić
27.08.2017 17:00 Žednik : Bratstvo
27.08.2017 17:00 Đurđin : Hajduk
27.08.2017 17:00 OFK Mala Bosna 2015 : Bikovo
27.08.2017 17:00 Elektrovojvodina : Čantavir
27.08.2017 17:00 Lokomotiva : Solid
27.08.2017 17:00 Sloga 1949 : Mrovska
27.08.2017 11:00 Petrovac 74 : Dragojevac
27.08.2017 17:00 Polet : Hajduk
27.08.2017 11:00 Sloga (R) : Skupljen 2013
27.08.2017 16:30 Razvitak : Budućnost
27.08.2017 16:30 Heroj : OFK Juhor 2016
27.08.2017 16:30 Napredak (Sv) : Vihor
27.08.2017 16:30 ISK Izvor : Donja Mutnica
27.08.2017 16:30 Polet : Napredak (St)
27.08.2017 16:30 Sloboda : BSK
27.08.2017 Rvati : Posavina
27.08.2017 11:00 Polet : Borac
27.08.2017 Zadrugar : Partizan
27.08.2017 Krtinska : Rojkovac
27.08.2017 Jedinstvo : Ljubinić
27.08.2017 Duboko : Zvezda
27.08.2017 Sloga : Belo Polje
27.08.2017 11:00 SU Donja Lomnica : Sloboda
27.08.2017 11:00 Moravac : Mladost (K)
27.08.2017 11:00 Navalin : Gornje Sinkovce
27.08.2017 17:00 Gradac Pričević : Sloga
27.08.2017 17:00 OFK Povlen : Mali korak
27.08.2017 17:00 Beloševac : Mladi radnik
27.08.2017 17:00 Lukavac : Zadrugar
27.08.2017 17:00 Žabari : Dupljaj 2016
27.08.2017 16:00 Čelik : Cetinje
27.08.2017 16:00 Ibar : Berane
27.08.2017 16:00 Jedinstvo : Bokelj
27.08.2017 16:00 Jezero : Igalo
27.08.2017 16:00 Lovćen : OFK Mladost Lješkopolje 1970
27.08.2017 16:00 Otrant : Mornar
27.08.2017 14:30 Chelsea : Everton
27.08.2017 14:30 WBA : Stoke
27.08.2017 17:00 Liverpool : Arsenal
27.08.2017 17:00 Tottenham : Burnley
27.08.2017 18:15 Espanyol : Leganés
27.08.2017 18:15 Eibar : Athletic Club
27.08.2017 20:15 Getafe : Sevilla
27.08.2017 22:15 Real Madrid : Valencia
27.08.2017 15:30 RB Leipzig : Freiburg
27.08.2017 18:00 Hannover 96 : Schalke 04
27.08.2017 18:00 Torino : Sassuolo
27.08.2017 20:45 Chievo : Lazio
27.08.2017 20:45 Crotone : Verona
27.08.2017 20:45 Fiorentina : Sampdoria
27.08.2017 20:45 Milan : Cagliari
27.08.2017 20:45 Napoli : Atalanta
27.08.2017 20:45 SPAL : Udinese
27.08.2017 15:00 Guingamp : Strasbourg
27.08.2017 17:00 Angers : Lille
27.08.2017 21:00 Monaco : Marseille
27.08.2017 12:00 AF Djokić : Kolonija 11421
27.08.2017 09:00 Proleter : Osipaonica
Dejann i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 1 korisnika su tipovali utakmicu