XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 352 utakmica za dan
Subota, 27 Maj 2017

Fudbal

27.05.2017 17:30 Omladinac 3 : 3 Pobeda
27.05.2017 18:00 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda 1:0
27.05.2017 15:00 Inđija 2 : 0 Mačva
27.05.2017 15:00 Bežanija 4 : 1 Sloboda
27.05.2017 15:00 Dinamo 3 : 3 Zemun
27.05.2017 15:00 Jagodina 3 : 1 Proleter
27.05.2017 15:00 Budućnost 3 : 0 Radnički
27.05.2017 15:00 OFK Beograd 5 : 2 Kolubara
27.05.2017 15:00 Sindjelić 3 : 2 OFK Odžaci
27.05.2017 15:00 ČSK Pivara 1 : 2 BSK Borča
27.05.2017 18:00 Atalanta 1 : 0 Chievo
27.05.2017 18:00 Bologna 1 : 2 Juventus
27.05.2017 17:30 Budućnost 4 : 1 Jedinstvo
27.05.2017 17:30 Mladost 7 : 2 Lovćen
27.05.2017 17:30 Zeta 1 : 0 Bokelj
27.05.2017 17:30 Dečić 0 : 0 Iskra
27.05.2017 17:30 Sutjeska 2 : 0 Rudar
27.05.2017 17:30 Grbalj 1 : 0 OFK Petrovac
27.05.2017 19:30 Kom 5 : 1 Bratstvo
27.05.2017 19:30 Otrant Olympic 2 : 0 Čelik
27.05.2017 19:30 Jezero 1 : 1 Igalo
27.05.2017 19:30 Mornar 6 : 1 Radnički
27.05.2017 19:30 Berane 4 : 1 Cetinje
27.05.2017 17:00 Bačka 1901 0 : 1 Omladinac
27.05.2017 17:00 Železničar 1 : 1 Bratstvo 1946
27.05.2017 17:00 Radnički (SM) 1 : 3 Radnički (Š)
27.05.2017 17:00 TSC 1 : 0 Sloga
27.05.2017 17:00 Radnički (Zr) 1 : 1 Cement
27.05.2017 17:00 Crvena zvezda (NS) 3 : 2 Dunav
27.05.2017 17:00 Radnički (NP) 0 : 2 Borac (S)
27.05.2017 17:00 Mladost (T) 8 : 1 Polet (K)
27.05.2017 17:00 Zadrugar 2 : 7 Sloga (Č)
27.05.2017 17:00 Potisje 3 : 3 Mladost APA
27.05.2017 17:00 Tekstilac 2 : 3 Srbobran
27.05.2017 17:00 Subotica 0 : 5 Bečej 1918
27.05.2017 17:00 Radnički (S) 1 : 2 OFK Vrbas
27.05.2017 17:00 Tisa (A) 1 : 1 Tavankut
27.05.2017 17:00 Slavia 0 : 5 Budućnost (SC)
27.05.2017 17:00 Radnički (K) 4 : 0 ŽAK
27.05.2017 17:00 Vršac united 1 : 1 Kozara
27.05.2017 17:00 Polet (N) 1 : 1 Proleter (BK)
27.05.2017 17:00 Radnički (S) 2 : 2 Jedinstvo (NB)
27.05.2017 17:00 Sloboda 2 : 4 Dinamo 1945
27.05.2017 17:00 Jedinstvo (BK) 3 : 7 Vojvodina 1928
27.05.2017 17:00 Sloga 3 : 1 Dolina
27.05.2017 17:00 Arsenal 2 : 0 Radnički (K)
27.05.2017 17:00 Sloboda (Č) 1 : 4 Slavija
27.05.2017 17:00 Takovo 4 : 1 Tutin
27.05.2017 17:00 VGSK 5 : 0 Borac 1932
27.05.2017 17:00 Napredak 7 : 1 Mladi radnik 1940
27.05.2017 17:00 Šumadija (A) 5 : 1 Zvižd
27.05.2017 17:00 Radnički 1926 3 : 0 Gruža
27.05.2017 17:00 Zadrugar 1 : 0 Drina
27.05.2017 17:00 Sloga (S) 3 : 2 Spartak 1924
27.05.2017 16:00 Polimlje 3 : 0 Sloga 1940 (BB)
27.05.2017 17:00 Jedinstvo 1945 0 : 6 Radnički Gorenje
27.05.2017 17:00 Sremčica 0 : 0 Jedinstvo
27.05.2017 17:00 Borac (O) 0 : 1 Zvezdara
27.05.2017 17:00 Borac (L) 2 : 0 Torlak
27.05.2017 17:00 Srem 3 : 0 PKB Padinska Skela
27.05.2017 17:00 Vrčin 4 : 4 Hajduk
27.05.2017 17:00 Milutinac 4 : 0 Budućnost
27.05.2017 17:00 Turbina 4 : 2 Avala
27.05.2017 17:00 Balkan Mirijevo 3 : 1 Lokomotiva
27.05.2017 17:30 Radnički 1905 0 : 0 Panonija IM Topola
27.05.2017 17:30 Njegoš 3 : 0 Vinogradar
27.05.2017 17:30 Proleter (RS) 0 : 1 Jadran (F)
27.05.2017 17:30 BAK 5 : 0 Partizan (U)
27.05.2017 17:00 Mladost (L) 1 : 0 Banat
27.05.2017 17:00 Begej 5 : 0 Proleter 2006
27.05.2017 17:00 Krajina 2 : 3 Naftagas (B)
27.05.2017 17:00 Bilećanin 0 : 1 Jedinstvo
27.05.2017 17:00 Mitros 3 : 1 Napredak
27.05.2017 17:00 Sloven 3 : 1 Donji Petrovci
27.05.2017 17:00 Partizan 3 : 1 Borac
27.05.2017 17:00 1. Maj Ruma 6 : 0 Budućnost
27.05.2017 17:30 Vinogradar 1 : 2 Petrovaradin
27.05.2017 17:30 Borac 2 : 0 OFK Futog
27.05.2017 17:30 TSK 2 : 2 Tatra
27.05.2017 17:30 Mladost 1 : 0 Proleter
27.05.2017 17:30 Jedinstvo 1 : 3 Jugović
27.05.2017 17:30 OFK Sirig 0 : 0 Šajkaš 1908
27.05.2017 17:30 Miletić 0 : 6 Omladinac
27.05.2017 17:30 Bačka 6 : 0 Titel
27.05.2017 17:30 Goč 3 : 0 Granit
27.05.2017 17:00 Ćava 1 : 1 Kutlovo
27.05.2017 17:00 Slatina 2 : 3 Backovac Junajted
27.05.2017 16:30 Ibar : Radnik
27.05.2017 13:00 Lokomotiva 3 : 4 Omladinac
27.05.2017 17:00 Polet (SD) 1 : 2 Rudar (Kr)
27.05.2017 17:00 Đerdap 2 : 3 Mlava (ML)
27.05.2017 17:00 Sloga 33 3 : 1 Mladost (B)
27.05.2017 17:00 Banjani 6 : 1 Kačer
27.05.2017 17:00 Pepeljevac 1 : 0 Tešnjar
27.05.2017 17:00 OFK Jabučje 2 : 0 Sovljak
27.05.2017 17:00 Radnik 8 : 2 Tvrdojevac
27.05.2017 17:00 Prvi partizan 2 : 6 Železničar
27.05.2017 16:30 Krivelj 0 : 0 Blizna
27.05.2017 16:30 Rudna Glava 4 : 1 BSK
27.05.2017 16:30 Brestovac 4 : 2 Polom
27.05.2017 16:30 Zlot 6 : 1 Ključ
27.05.2017 17:30 Crvena Zvezda 5 : 3 Jedinstvo GVD
27.05.2017 17:30 Palilula 3 : 2 Naša krila
27.05.2017 Polet 3 : 0 Real
27.05.2017 17:30 Aluminijum 0 : 2 Crvena zastava
27.05.2017 17:30 OFK Niš 4 : 0 Morava
27.05.2017 17:30 Palilulac 4 : 2 Budućnost
27.05.2017 16:00 Tanasko Rajić 9 : 1 Dragoš
27.05.2017 17:30 Spartak 3 : 0 Mladost (PR)
27.05.2017 Pavlovac 3 : 0 Lugina
27.05.2017 16:00 OFK Alakince 1 : 0 Ternoci
27.05.2017 Južna pruga 4 : 1 Mladost (S)
27.05.2017 Levosoje 3 : 0 Crnotince
27.05.2017 17:00 Izmornik 2 : 2 Glama
27.05.2017 17:00 Morava 0 : 3 Oskar
27.05.2017 17:00 Sloga 3 : 0 Rudar 1969
27.05.2017 17:00 Lepušnica 4 : 2 Borac
27.05.2017 17:00 Banja 1 : 5 Komgrap
27.05.2017 17:00 Brodarac 5 : 0 Poštar Zvezdara
27.05.2017 17:00 Mladi proleter 1 : 2 Šumadinac
27.05.2017 17:00 Sinđelić 2012 0 : 0 Institut
27.05.2017 17:00 Zmaj 1953 2 : 1 13. Maj Zemun
27.05.2017 17:00 PKB Kovilovo 1 : 1 Dunav
27.05.2017 17:30 Rudar 3 : 1 Supska
27.05.2017 17:30 Omladinski 1 : 0 15. Avgust 1950
27.05.2017 17:30 Rudar Stenjevac 4 : 3 Istok 63
27.05.2017 17:30 Javor 3 : 0 Napredak (S)
27.05.2017 17:30 Borac 1805 0 : 1 Šumadija
27.05.2017 17:30 Omladinac 8 : 1 Moravac
27.05.2017 17:30 Zemljoradnik 4 : 0 Radnički (T)
27.05.2017 17:30 Moravac 2015 3 : 3 Mladost (S)
27.05.2017 17:30 Osaonica 3 : 1 Sloga
27.05.2017 17:30 Mladost (D) 1 : 0 Kupinovac
27.05.2017 17:30 Mladi radnik 6 : 0 Crni Vrh
27.05.2017 17:30 Mladost (G) 5 : 0 Šumadinac
27.05.2017 17:30 Kolare 2 : 0 Vinorača
27.05.2017 17:30 Mladost (K) 3 : 1 Ursule
27.05.2017 17:30 Zenit 4 : 0 Morava
27.05.2017 17:30 Pobeda 1976 3 : 4 Jastrebac
27.05.2017 17:30 Sloga (K) 3 : 2 Jedinstvo
27.05.2017 17:30 Napredak 2012 6 : 1 Mladi Radnik
27.05.2017 17:00 Bukovik 1 : 0 Napredak 1976
27.05.2017 17:00 Mladost 2 : 4 Jedinstvo 1952
27.05.2017 17:00 Atletiko 2 : 0 Mladost (V)
27.05.2017 17:00 Sloboda 1 : 8 Jedinstvo
27.05.2017 17:30 Tornjoš 0 : 4 AFK
27.05.2017 17:30 Sloga 1 : 0 Graničar
27.05.2017 17:30 Hajduk 3 : 0 Slavija
27.05.2017 18:00 Soko 3 : 1 Krivanj
27.05.2017 18:00 Maglić 0 : 2 Naša Zvezda
27.05.2017 18:00 Borac 4 : 5 Tvrdjava
27.05.2017 18:00 Budućnost 2 : 1 Kulpin
27.05.2017 18:00 Vojvodina 4 : 1 Neštin
27.05.2017 17:00 Delija 6 : 2 Vojvodina (NM)
27.05.2017 17:00 Napredak (BT) 5 : 2 Roham
27.05.2017 17:30 Grdica 0 : 0 Mlada krila
27.05.2017 17:00 OFK Žeželj 1 : 2 Erdoglija
27.05.2017 17:00 Mladost (R) 2 : 0 Omladinac (S)
27.05.2017 17:00 Polet (V) 1 : 2 Kurjače
27.05.2017 17:00 Rudar 2 : 1 Kalenić
27.05.2017 17:30 Knez Lazar 10 : 0 Rasina
27.05.2017 17:30 Jugovići 2 : 2 Polet 57
27.05.2017 17:30 Stari Trstenik 1 : 0 Varvarin
27.05.2017 17:00 Pionir 0 : 0 Dedinje
27.05.2017 17:30 Sloboda 0 : 2 Senjak
27.05.2017 Moravac 5 : 2 Toplica
27.05.2017 16:30 Kosovo 0 : 3 Velika Jasikova
27.05.2017 16:30 Nacional 0 : 1 Kastrum
27.05.2017 17:00 Gornje Sinkovce 0 : 4 Nomanica
27.05.2017 17:00 Todorovce 3 : 3 Turekovac
27.05.2017 17:00 ŠFU Derbi 2016 6 : 1 Veternica
27.05.2017 17:00 Moravac (P) 2 : 3 Moravac (G)
27.05.2017 11:00 B.S.K. 3 : 1 Soko
27.05.2017 11:00 Melnica 3 : 0 Omladinac B
27.05.2017 11:00 Mladost (L) 1 : 0 Napredak
27.05.2017 11:00 Udarnik 2015 2 : 3 Vukan
27.05.2017 17:30 Velika Drenova 3 : 1 Topoljak
27.05.2017 Luk 1 : 1 Jadar 1961
27.05.2017 Granit 0 : 0 Mladost (DB)
27.05.2017 17:30 Stara Čaršija 2 : 1 Šumadija
27.05.2017 17:30 Bogutovačka Banja 2 : 1 BSK 2014
27.05.2017 17:30 Mladi Radnik 1 : 2 Partizan
27.05.2017 17:30 Sloboda 3 : 0 Omladinac
27.05.2017 17:30 Stojan Lazarac 5 : 1 Radnik
27.05.2017 17:30 Bair 3 : 2 Šumice
27.05.2017 17:00 Jasenovac 7 : 0 OFK Homolje
27.05.2017 17:00 Vrelo 1971 3 : 0 Borac
27.05.2017 17:00 Sloga 2016 0 : 2 Bratstvo 1975
27.05.2017 Vinogradar 3 : 0 Sinđelić
27.05.2017 Budućnost 3 : 1 Mladi Radnik
27.05.2017 18:00 Metlić 1 : 2 Pocerina
27.05.2017 17:30 Oniks 3 : 2 Lipar
27.05.2017 17:00 Obilić 0 : 2 Požarevac
27.05.2017 17:00 Napredak 1 : 0 Vojvodina
27.05.2017 Krstarica 3 : 0 Levač
27.05.2017 Radnički 2012 2 : 1 Knjaževac 2015
27.05.2017 17:00 Veternik 1 : 1 OFK Hajduk
27.05.2017 15:30 Rudar 2 : 4 Budućnost (K)
27.05.2017 12:00 Šumadija 1903 1 : 0 Jošanica
27.05.2017 17:00 Smederevo 1924 3 : 0 Šumadija
27.05.2017 14:00 Morava 2 : 3 Mihajlovac
27.05.2017 17:00 Radnički 1926 4 : 0 Karadjordje
27.05.2017 17:00 Homoljac 5 : 0 Sloga 33
27.05.2017 17:00 Mladi borac 2 : 5 VGSK
27.05.2017 16:00 Borac (Sa) 2 : 6 Omladinac 1927
27.05.2017 16:00 Polet 0 : 3 Glogonj
27.05.2017 16:00 Borac (St) 4 : 0 Jugoslavija
27.05.2017 17:00 Sloga 0 : 10 Napredak
27.05.2017 11:00 Sloboda 0 : 2 Mladi radnik 1940
27.05.2017 11:45 Brodarac MK 0 : 6 Sinđelić MK
27.05.2017 10:00 Omladinac 8 : 2 Prva Iskra
27.05.2017 13:00 Kiker 2 : 2 Jagodina
27.05.2017 13:00 Rad 6 : 0 Moravac Orion
27.05.2017 13:00 Studentski Grad 1 : 1 Novi Pazar
27.05.2017 13:00 Teleoptik 0 : 6 Zemun
27.05.2017 11:00 Borac (NS) 2 : 2 Spartak
27.05.2017 10:00 Radnički (SM) 2 : 3 Indeks
27.05.2017 12:00 Radnički (S) 1 : 2 Bačka (BP)
27.05.2017 17:00 Radnički 1923 3 : 0 Nacional AG
27.05.2017 17:00 Bane 2 : 3 Sloga (K)
27.05.2017 17:00 Tutin 0 : 3 Apolon 4
27.05.2017 17:00 Šumadija 1903 3 : 0 Jošanica
27.05.2017 17:00 Mokra Gora 3 : 0 Apolon (K)
27.05.2017 12:00 Donjošorac Sunrise 3 : 4 Loznica
27.05.2017 12:00 Radnički (V) : Železničar
27.05.2017 11:00 Senjak : Jedinstvo
27.05.2017 12:00 Drina : Savacium
27.05.2017 12:00 Budućnost-Krušik 2014 : OFK Šabac
27.05.2017 08:30 BASK 4 : 0 Radnicki (NB)
27.05.2017 09:00 011 4 : 0 Kolubara
27.05.2017 12:00 PKB 6 : 1 Sindjelic
27.05.2017 16:00 Voždovac 1 : 1 Lokomotiva
27.05.2017 17:30 Mladenovac 2 : 4 BSK 1925
27.05.2017 09:30 Brodarac MK 1 : 0 Rad MK
27.05.2017 12:00 BASK MK 0 : 3 Čukarički MK
27.05.2017 10:00 Mladost 0 : 6 Jedinstvo
27.05.2017 Hrtkovci 3 : 0 Napredak
27.05.2017 Donji Petrovci 0 : 3 Borac
27.05.2017 16:00 Dinamo 1945 4 : 1 Mladost (V)
27.05.2017 16:00 Tempo 3 : 0 Mladost (O)
27.05.2017 10:00 Cer 3 : 0 Mladost
27.05.2017 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Loznica
27.05.2017 10:00 Borac 2 : 6 Jadar
27.05.2017 17:00 Podrinje 11 : 0 Jadar 1961
27.05.2017 10:00 GSP Polet 1 : 2 OFK Balkan
27.05.2017 15:00 Žarkovo 1 : 3 IMT
27.05.2017 12:30 Lokomotiva MK 8 : 0 Crvena Zvezda MML MK
27.05.2017 10:00 CFK 2 : 0 Proleter 2006
27.05.2017 10:00 Srem 3 : 0 Radnički (NP)
27.05.2017 10:00 Radnički (K) 4 : 4 Vršac
27.05.2017 10:00 Radnički (S) 4 : 2 Bačka 1901
27.05.2017 11:00 TSC 3 : 1 Hajduk junior
27.05.2017 11:00 011 2 : 1 Zemun
27.05.2017 14:00 Brodarac 2 : 5 Partizan
27.05.2017 10:00 Vozdovac 1 : 1 FSFV
27.05.2017 18:30 Čukarički 6 : 1 Teleoptik
27.05.2017 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 Rad
27.05.2017 Borac 1932 0 : 5 Osipaonica
27.05.2017 Udarnik 3 : 0 Proleter
27.05.2017 16:00 Sloga 17 : 0 Omladinac
27.05.2017 16:00 Borac 1 : 0 Železničar
27.05.2017 16:00 Vojvodina (S) 1 : 4 Stenli
27.05.2017 16:00 Proleter 3 : 4 Slavia
27.05.2017 16:00 Jedinstvo Stević 5 : 2 Vladimirovac
27.05.2017 16:00 Spartak 1911 10 : 2 Vojvodina (C)
27.05.2017 16:00 Vulturul 4 : 0 Partizan
27.05.2017 16:00 Vojvodina 1 : 9 Vršac united
27.05.2017 16:00 Sloga 15 : 0 Hajdučica
27.05.2017 10:00 Radnički Stobeks 20 : 0 Luk-Kompenzatori
27.05.2017 10:00 Buducnost 7 : 1 Belo Polje
27.05.2017 10:30 Obrenovac 1905 9 : 0 Pobeda
27.05.2017 11:00 Radnički 1926 3 : 0 RSK
27.05.2017 11:00 Provo 8 : 2 Borac
27.05.2017 13:00 Graficar 0 : 1 13. Maj
27.05.2017 09:00 Rakovica 2 : 5 Beograd 1929
27.05.2017 09:00 Lokomotiva 5 : 0 BASK
27.05.2017 13:00 Avala 1939 0 : 0 Trijumf
27.05.2017 10:00 Studenski grad MK 0 : 4 Brodarac MK
27.05.2017 11:00 Altina MK 2 : 0 BSK Borča MK
27.05.2017 11:00 011 MK 1 : 7 Zemun MK
27.05.2017 10:00 Partizan MK 4 : 0 Rad MK
27.05.2017 11:00 Dunavac MK 7 : 1 Selo Mladenovac MK
27.05.2017 11:00 Petlić MK 3 : 0 Beograd 1929 MK
27.05.2017 13:00 Boleč MK 2 : 3 Ole MK
27.05.2017 09:00 Sinđelić MK 1 : 2 Vrčin MK
27.05.2017 13:00 Ada MK 6 : 2 Dunav MK
27.05.2017 11:00 Olimpik MK 10 : 0 Zemun MK
27.05.2017 20:00 Tempo MK 2 : 6 Dušanovac MK
27.05.2017 11:00 Sinđelić MK 13 : 1 Borac MK
27.05.2017 14:30 Forza MK 1 : 5 Fer Plej 06 MK
27.05.2017 Rosulja 2014 0 : 7 Jagodina
27.05.2017 13:00 Vozdovac 0 : 2 Teleoptik
27.05.2017 Podrinje 4 : 1 Jedinstvo
27.05.2017 Pčelinjo 4 : 0 Loznica I
27.05.2017 Jadar 07 8 : 0 Radnički Stobeks
27.05.2017 09:30 Subotica 2 : 1 Arena SU
27.05.2017 10:00 Posavina 1 : 11 Zadrugar
27.05.2017 10:00 Pobeda 10 : 0 Sloga
27.05.2017 OFK Senjak 3 : 1 OFK Osečina
27.05.2017 Omladinac 2 : 3 Radnički
27.05.2017 Budućnost Krušik 0 : 5 Jedinstvo
27.05.2017 Polet 0 : 3 Ribnica
27.05.2017 Železničar 1 : 1 Šampion
27.05.2017 Potisje 0 : 3 Obilić
27.05.2017 Bačka 2 : 0 Horgoš 1911
27.05.2017 10:00 Radnicki 3 : 0 Posavina
27.05.2017 11:00 Feniks 3 : 0 Buducnost
27.05.2017 12:00 Pobeda 1 : 1 Skela

Rukomet

27.05.2017 19:00 Sloga 32 : 22 Šamot 65
27.05.2017 19:00 Spartak Vojput 30 : 28 Vojvodina
27.05.2017 17:00 Crvena zvezda 23 : 25 Dinamo
27.05.2017 19:30 Morava 30 : 26 Jugović
27.05.2017 19:00 Partizan 26 : 31 Metaloplastika
27.05.2017 19:00 Dubočica 54 34 : 28 Proleter
27.05.2017 17:15 Obilić 31 : 21 Inđija
27.05.2017 19:00 Sindjelić 25 : 18 Priboj
27.05.2017 19:00 Vranje 1957 31 : 29 Zlatar
27.05.2017 20:00 Jedinstvo 33 : 30 Crvenka
27.05.2017 18:00 Sivac 40 : 27 Srem Sm
27.05.2017 20:00 Hercegovina 35 : 33 ŽSK
27.05.2017 18:00 PKB 26 : 26 Mačva
27.05.2017 17:00 Novi Beograd 36 : 23 Studentski grad
27.05.2017 19:00 Vlasotince 27 : 26 Radnički
27.05.2017 19:00 Jagodina 24 : 22 Žitorađa
27.05.2017 19:00 Jastrebac 37 : 37 BSK Heba
27.05.2017 20:00 Radnički 2 10 : 0 Arilje
27.05.2017 19:00 Knjaževac 49 : 40 Rembas
27.05.2017 17:00 Paraćin 37 : 30 Majdanpek
27.05.2017 18:00 Užice 24 : 38 Šamot 65 2
27.05.2017 19:00 Bane 39 : 43 Radnički 1964 2
27.05.2017 19:00 Pobednik 34 : 21 Sjenica
27.05.2017 16:00 Kljajićevo 31 : 27 Vojput 2
27.05.2017 15:00 Zrenjanin 26 : 24 Gradnulica
27.05.2017 20:00 Vojvoda Stepa 27 : 22 Senta
27.05.2017 18:00 Omladinac (D) 29 : 24 ORK Pančevo
27.05.2017 20:00 Vojka 48 : 21 Jedinstvo
27.05.2017 19:00 Železničar 32 : 37 Bor RTB
27.05.2017 20:00 Kikinda 29 : 29 Sloga
27.05.2017 17:30 Radnički 35 : 30 Junior
27.05.2017 19:00 Minaqua Vojvodina 48 : 20 Metalac
27.05.2017 21:00 Voždovac 1955 30 : 29 Pančevo
27.05.2017 19:00 Vrbas 30 : 30 Mladi radnik
27.05.2017 13:00 ORK Loznica 28 : 34 Radnički
27.05.2017 18:00 Kučevo 31 : 20 Metalac 2015
27.05.2017 17:00 Jastrebac 29 : 23 Knjaževac
27.05.2017 19:00 Radnički 29 : 28 Topličanin
27.05.2017 19:00 Radan 35 : 26 Mladost
27.05.2017 14:00 Deronje 30 : 30 Mokrin
27.05.2017 15:00 Dolovo 33 : 33 Apatin
27.05.2017 17:00 Klenak 09 22 : 20 Jedinstvo

Ragbi 13

27.05.2017 17:00 Radnički 10 : 48 Partizan

Američki fudbal

27.05.2017 16:15 Vukovi Beograd 33 : 9 Blue Dragons Beograd
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.
UKRADEN FUDBALSKI KLUB U STANIŠIĆU. Juriš lokalnih moćnika, kriminalaca u politici, političara u kriminalu, minulih dana osetili su stanovnici sela Stanišić. FK "Stanišić", klub sa skoro stogodišnjom tradicijom, koji je časno izborio plasman u Vojvođansku ligu Sever, na tajnoj nelegitimnoj i insceniranoj sednici skupštine kluba, održanoj 5. juna, praktično je ugašen i preseljen u Sombor. Ovim sramnim činom nestao je klub sa vek dugom tradicijom, a novoosnovani "Radnički 1912" Sombor na taj način postao naslednik bogate istorije FK "Stanišić". Mali klub iz Stanišića, koji se po tradiciji može porediti sa sportskim atletskim klubom "Bačka" osnovanim 1901. godine ili "BSK" osnovanim 1911. godine, za srpski sport jednako je važan kao "Crvena Zvezda" ili "Partizan" i zato je nedopustivo ostaviti ga na milost i nemilost interesima lokalnih moćnika. FK Stanišić bio je fudbalski klub iz sela Stanišić, opština Sombor, osnovan 1920. godine pod imenom Prvi Stanišićki Sportski Klub (Erster Stanischitscher Sport Club). Tokom svoje duge istorije fudbalski klub je nekoliko puta menjao ime: Stanišićki Atletski Klub (od 1925. do1932. godine), Sportski Klub Sloga (od 1932. do 1941. godine), Adler(nem. Orao) FC (od 1941. do 1944. godine), FK Jedinstvo (od 1946 . do 1976. godine), a naziv FK Stanišić nosi od marta 1976. godine. Fudbalski klub u Stanišiću, ma kako god se on zvao, bio je uvek rasadnik dobrih fudbalera. Posle somborskog Radničkog, Stanišić sigurno ima najveći fudbalski rejting u opštini. Naravno ne treba zaboraviti somborski ŽAK, bezdanski Sport pa i "lemeško" Jedinstvo u periodu između dva rata i nekoliko prvih posleratnih godina. Prvi zapaženiji uspeh desio se u sezoni 1936/1937. kada su ubedljivo bez poraza osvojili prvo mesto i plasirali se u „I/B razred Dunavske grupe”. Na leto 1940. godine dolazi do reorganizacije i stanišićka Sloga se nalazi u ligi „Somborske Župe - I razred” neka vrsta današnje Vojvođanske lige "Sever". Nakon okupacije za vreme Drugog svetskog rata, stanišićki Nemci, pripadnici Kulturbunda, preuzimaju u selu između ostalog i sportski klub "Sloga" koga preimenjuju u "Adler FC". Za vreme rata klub se nije takmičio u nekom od prvenstava, odigravao je samo prijateljske utakmice. Posleratni uspon počinje krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina sada već prošlog veka. Tada je stasala jedna darovita generacija mladih stanišićana koja se vinula čak do Jedinstvene Vojvođanske lige. Da nije bilo spleta nesrećnih okolnosti, sigurno bi ta ekipa ostavila dublji trag u fudbalu. Amaterski sportski radnici su 1976. godine u Stanišiću prvi u Somborskoj opštini osnovali sportsko društvo: rukometašice, rukometaši, fudbaleri i šahisti njih oko 200 okupljeni su u Sportsko društvo Stanišić (na čijem čelu će dugo godina biti Dušan Stojanac). Tada su svi navedeni sportski klubovi u selu promenili svoja imena u "Stanišić". Uspon Fudbalskog kluba iz Stanišića započinje u sezoni 1993/1994. kada se pod vođstvom trenera Franje Lukića ubedljivo osvaja prvo mesto u Područnoj ligi Sombor a zatim sledi 13 godina neprekidnog igranja u Vojvođanskoj ligi, četvrtom stepenu takmičenja Srpskog fudbala. Svakako ne treba zaboraviti ni period od 1967. do 1976. godine kao i 1978. - 1987. kada klub nastupa u Bačkoj ligi (takođe četvrti rang takmičenja). U poslednje dve godine klub je osvojio ubeljivo oba puta prvo mesto (Međuopštinska liga i Područna liga Sombor) ispred u oba slučaja drugoplasirane ekipe iz Crvenke izborivši posle 5 godina pravo nastupa u Vojvođanskoj ligi Sever. Međutim, na kraju prvenstva na tajnoj isceniranoj skupštini Kluba (održanoj 05. juna 2018 godine) koja je bila nelegitimna, nije bila raspisana da bude za 15 dana i nisu svi članovi skupštine pozvani, doneta je odluka da se klub u selu Stanišić praktično ugasi i preseli u Sombor a da novi FK "Radnički 1912 Sombor" postane naslednik istorije FK "Stanišić", čime će fudbalski klub u selu Stanišić nestati posle skoro 100 godina postojanja. Na toj skupštini kluba prisustvovalo je 7 od 30 članova skupštine kluba koji su potvrdili da ništa nisu potpisivali a ni glasali. Ova sramna bezpravna odluka donela je niz nezadovoljstva kako kod bivših igrača, tako i kod navijača i običnih meštana sela Stanišić, koja je uz pretnje lokalnih moćnika ubrzo splasla. Uspesi kluba: Područna liga Sombor: 1966/67, 1993/94, 2007/08, 2010/11, 2017/18. MFL Sombor — prvi razred: 1977/78, 2016/17. MFL Sombor — drugi razred: 1960/61. Dunavska Grupa — drugi razred: 1936/37. Kup GFS Sombor: 1964, 1967, 1969, 2012, 2016, 2017. Dunataj-Kup (Bačka grupa): 1981/82. Najbolja ekipa GFS Sombor 2017 Hit jeseni GFS Sombor 2016 Svoje utakmice klub iz Stanišića igrao je na današnjem fudbalskom stadionu od 1938. godine (nekadašnjem "Vašarištu"), pre toga igralište se od 1920. do 1938. godine nalazilo u ulici Kralja Petra pod rednim brojem 98 (današnja ulica Cara Dušana). Poznati fudbaleri iz Stanišića: Nikolas Zemlič, Radivoj Prosenica, Drago Jović, Stevo Kuridža, Aleksandar Knežević, Dragan Dragičević, Vladimir Matijević, Mate Brajković, Nemanja Obrić, Aleksandar Stojković, Vasilije Đurić, ...
Taj cirkus zvani super liga startuje za desetak dana a još uvek se ne zna ko će igrati ni u njemu a o nižim ligama da i ne pričamo.Sastav liga će ponajmanje zavisiti od sportskih momenata,čekaju se nagodbe saveza