XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 372 utakmica za dan
Nedelja, 27 Mart 2011

Fudbal

27.03.2011 15:00 Kolubara 4 : 0 Teleoptik
27.03.2011 15:00 Proleter (NS) 2 : 0 Big bul Radnički
27.03.2011 15:00 Sinđelić 1 : 1 Mladi radnik
27.03.2011 15:00 Dinamo 0 : 1 Mladost (L)
27.03.2011 15:00 Banat 0 : 1 Radnički (S)
27.03.2011 15:00 Srem 0 : 2 Radnički 1923
27.03.2011 14:30 Sloga (K) 1 : 0 Šumadija (A)
27.03.2011 14:30 Polet (LJ) 1 : 0 Sloga (PM)
27.03.2011 15:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Dubočica
27.03.2011 15:00 Vlasina 1 : 0 Rudar Alpos
27.03.2011 15:00 Radnički (P) 4 : 2 Jedinstvo (P)
27.03.2011 15:00 Radnik 3 : 0 Trstenik PPT
27.03.2011 15:00 Senta 5 : 0 Sloboda (NK)
27.03.2011 16:00 Kovačevac 1 : 0 Žarkovo
27.03.2011 10:00 Grafičar 0 : 2 Šumadija (J)
27.03.2011 16:00 Radnički (O) 0 : 0 Voždovac
27.03.2011 16:00 Resnik 0 : 3 Balkan Mirijevo
27.03.2011 16:00 Sopot 0 : 3 Palilulac
27.03.2011 11:00 Hajduk 1 : 0 Sindjelić
27.03.2011 10:00 Beograd 3 : 0 Dorćol
27.03.2011 14:30 Šumadija 1903 0 : 1 Tutin
27.03.2011 14:30 Bane 6 : 0 Mladost (O)
27.03.2011 14:30 Orlovac 2 : 1 Polet (T)
27.03.2011 14:30 Vodojaža 0 : 1 Metalac (K)
27.03.2011 14:30 Borac 1 : 0 Crvena zvezda (S)
27.03.2011 14:30 Zvižd 2 : 1 Šapine
27.03.2011 14:30 Sloga (D) 0 : 2 GFK Jasenica 1911
27.03.2011 14:30 Šumadinac 1 : 0 Obilić
27.03.2011 14:30 Železničar (S) 1 : 2 Sloga (B)
27.03.2011 14:30 Seljak 0 : 0 Homoljac
27.03.2011 14:30 Zlatar 1 : 2 Loznica
27.03.2011 14:30 Krušik 1 : 0 Polimlje
27.03.2011 14:30 Drina 1 : 0 Radnički (V)
27.03.2011 14:30 Sloga (S) 4 : 1 Jadar (GD)
27.03.2011 14:30 Sloga (LŠ) 0 : 1 Jedinstvo Putevi
27.03.2011 14:30 Zadrugar 0 : 0 Osečina
27.03.2011 15:00 Moravac Orion 1 : 1 Pukovac
27.03.2011 15:00 Radan 1 : 3 Ropotovo
27.03.2011 15:00 Zloćudovo 5 : 0 Mladost (B)
27.03.2011 15:00 Zaplanjac 1 : 0 Moravica (S)
27.03.2011 15:00 BSK Bujanovac 4 : 0 Jedinstvo (B)
27.03.2011 15:00 Župa 1 : 0 Juhor
27.03.2011 15:00 Timočanin 1 : 2 Trgovački
27.03.2011 15:00 Trajal 2 : 0 Đerdap
27.03.2011 15:00 Kablovi 2 : 1 Pepeljevac
27.03.2011 15:00 Rembas 3 : 0 Slatina
27.03.2011 15:00 Bor 0 : 1 Majdanpek
27.03.2011 15:00 Borac 1 : 0 Metalac AV
27.03.2011 15:00 Index 4 : 0 Jugović
27.03.2011 15:00 Dunav 2 : 1 Sloga Radnički
27.03.2011 15:00 Radnički (I) 2 : 4 Omladinac
27.03.2011 10:00 GSP Polet 2 : 0 Milutinac
27.03.2011 16:00 Sremčica 0 : 0 Vinča
27.03.2011 10:00 Radnički (R) 1 : 0 Radnički (NB)
27.03.2011 16:00 Budućnost 2 : 1 IMT
27.03.2011 10:00 Železničar 1 : 1 PKB
27.03.2011 16:00 Borac 1 : 2 Turbina
27.03.2011 16:00 Crvena zvezda (MML) 0 : 1 Bulbulderac
27.03.2011 15:00 Braća Vuković 0 : 0 Rudar
27.03.2011 15:00 Radnički 3 : 2 Radnik
27.03.2011 15:00 Morava 1 : 0 Budućnost
27.03.2011 15:00 Borac (A) 2 : 0 Ibar
27.03.2011 15:00 Mataruge 2 : 0 Proleter Lasta
27.03.2011 15:00 Borac (V) 1 : 1 Goč
27.03.2011 15:00 Magnohrom 3 : 0 Kraljevo Hajduk
27.03.2011 Jedinstvo 2 : 1 Seljak
27.03.2011 Buducnost 3 : 0 Sloga (L)
27.03.2011 Srbija 0 : 3 Kosutnjak
27.03.2011 Cerovac 1 : 0 Vinogradi DB
27.03.2011 Sumadinac 0 : 1 Kolonija
27.03.2011 Sušica 2 : 1 Sloga (D)
27.03.2011 14:30 Borac (VL) 1 : 0 Beli Orao
27.03.2011 14:30 Bata Bulić 1 : 2 Polet (SD)
27.03.2011 14:30 Mlava (ML) 0 : 1 Sloga (B)
27.03.2011 14:30 Vihor 0 : 1 Integral
27.03.2011 14:30 Napredak 4 : 2 Dunavac
27.03.2011 14:30 Mladost 1 : 2 Crni Vrh
27.03.2011 14:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Sloga (K)
27.03.2011 Mladi radnik 5 : 0 Polet (T)
27.03.2011 Osipaonica 1 : 1 Glavaš
27.03.2011 Jedinstvo (K) 2 : 2 Budućnost (R)
27.03.2011 Sloga (M) 1 : 3 Sloboda (L)
27.03.2011 Drugovac 2 : 0 Udarnik
27.03.2011 Omladinac (R) 0 : 3 Cerovac
27.03.2011 Napredak 1 : 0 Lunjevac
27.03.2011 15:00 Junkovac 1 : 1 Lokomotiva
27.03.2011 15:00 Rača Popović 1 : 1 Šumadinac (N)
27.03.2011 15:00 Partizan 0 : 0 Šumadija
27.03.2011 15:00 Šumadinac (S) 2 : 1 Borac (P)
27.03.2011 Gučevo 2 : 1 Antimon
27.03.2011 Dobrava 2 : 0 Jedinstvo (MZ)
27.03.2011 Hajduk Stanko 1 : 0 Majur
27.03.2011 Lipolist 1 : 3 Sindjelić
27.03.2011 Mladost 1 : 0 Napredak
27.03.2011 14:30 Ribnikar 1 : 0 OFK Jabučje
27.03.2011 14:30 Trlić 1 : 1 Tulari
27.03.2011 14:30 OFK Divci 0 : 1 Sovljak
27.03.2011 14:30 Spartak 3 : 0 Banjani
27.03.2011 Luna Avijatičar 0 : 3 GP Zlatibor
27.03.2011 Sevojno 0 : 1 Zlatibor voda
27.03.2011 Savinac 1 : 2 Jedinstvo
27.03.2011 Omladinac 2 : 1 Napredak
27.03.2011 Polet 4 : 4 Crnokosa
27.03.2011 15:00 Knežica 3 : 1 Mladost (O)
27.03.2011 15:00 Rutevac 2 : 3 Napredak
27.03.2011 15:00 Zemljoradnik 3 : 1 Borac
27.03.2011 15:00 Mladost (B) 3 : 0 Rasovača
27.03.2011 15:00 Naša krila 2 : 0 Morava
27.03.2011 15:00 Šumadija 3 : 1 Bobište
27.03.2011 15:00 Radnički 4 : 2 Milanovo
27.03.2011 15:00 Čekmin 2 : 0 Plantaža
27.03.2011 15:00 Sloboda 2 : 2 Železničar
27.03.2011 15:00 Napredak 0 : 1 Jedinstvo
27.03.2011 15:00 Morava (L) 1 : 0 Jedinstvo (S)
27.03.2011 15:00 Lemind Livnica 0 : 1 Buducnost
27.03.2011 15:00 Kumarevo 3 : 0 OFK Vlasotince
27.03.2011 15:00 Morava (G) 0 : 3 Veternica
27.03.2011 14:30 Jedinstvo (P) 2 : 1 Jedinstvo (BP)
27.03.2011 14:30 Temac 3 : 0 Tanasko Rajić
27.03.2011 16:00 Omladinac 2 : 0 Svetlost
27.03.2011 16:00 Kosanica 2 : 0 Dunđerski
27.03.2011 Mladost 1 : 0 Mladost
27.03.2011 Buducnost 2 : 1 Dragocvet
27.03.2011 Vinogradar 2 : 1 Istok-63
27.03.2011 Napredak (Z) 2 : 4 Jedinstvo
27.03.2011 Morava 1 : 0 Vinoraca
27.03.2011 Sloga 2 : 2 Napredak (D)
27.03.2011 Lugomir 2 : 2 Kušiljevo
27.03.2011 11:00 Sloga (K) 3 : 0 Rudna Glava
27.03.2011 11:00 Ključ 2 : 0 Nemetali
27.03.2011 16:00 Radnički (K) 1 : 0 Miloševo
27.03.2011 16:00 Rajac 0 : 2 Rudar (B)
27.03.2011 15:30 Čantavir 1 : 0 Bačka
27.03.2011 15:30 Tavankut 0 : 0 Krivaja
27.03.2011 15:30 Preporod 0 : 0 Tisa
27.03.2011 15:30 Proleter 0 : 0 Bajša
27.03.2011 OFK Klek 2 : 0 Naftagas
27.03.2011 Rusanda 0 : 3 Begej
27.03.2011 Crvena zvezda (VS) 1 : 1 Crvena Zvezda (RS)
27.03.2011 Polet (N) 4 : 0 Vojvodina
27.03.2011 15:00 Slavija 1 : 0 Partizan (G)
27.03.2011 15:00 Jugoslavija 1 : 1 Tempo
27.03.2011 15:00 Mladost 5 : 1 Budućnost (A)
27.03.2011 15:00 Kolonija 4 : 3 Polet
27.03.2011 15:00 Sloga 3 : 1 Budućnost
27.03.2011 15:00 Hajduk 1 : 1 Kula
27.03.2011 15:00 ŽAK 1 : 1 Graničar
27.03.2011 15:00 OFK Odžaci 0 : 0 BSK
27.03.2011 15:00 PIK 3 : 0 Omladinac
27.03.2011 15:00 Zadrugar 0 : 0 Kordun
27.03.2011 16:00 Podunavac 1 : 0 IM Rakovica
27.03.2011 16:00 Borac 2 : 2 PKB Kovilovo
27.03.2011 16:00 PIK Zemun 1 : 0 BSK Batajnica
27.03.2011 16:00 Strelac 1 : 1 Rudar
27.03.2011 16:00 Baćevac 1 : 0 Železnik
27.03.2011 16:00 Dunavac 0 : 0 Policajac
27.03.2011 15:00 Vrnjci 3 : 2 Čibukovac
27.03.2011 15:00 Napredak 2 : 6 Polet
27.03.2011 15:00 Gruža 1 : 0 Šumadija
27.03.2011 15:00 Granit 5 : 0 Jedinstvo (G)
27.03.2011 15:00 Ribnica 1 : 1 Žiča
27.03.2011 15:00 Morava 0 : 0 Jedinstvo (D)
27.03.2011 15:00 Ćava 0 : 2 Botunje
27.03.2011 15:00 Korićani 2 : 0 Kolektiv
27.03.2011 15:00 Seljak 1 : 1 Opornica
27.03.2011 15:00 Đuriselac 1 : 3 Bagremar
27.03.2011 15:00 Azbest 3 : 1 Šumarice 2008
27.03.2011 14:30 Sloga Ć 2 : 1 Žika Marković uča
27.03.2011 14:30 Makce 3 : 0 Pobeda
27.03.2011 14:30 Desine 1 : 1 Sloga D
27.03.2011 14:30 Napredak 1 : 1 BSK
27.03.2011 14:30 RSK 0 : 0 Mladi Borac
27.03.2011 14:30 Mladost 2 : 0 Rudar
27.03.2011 14:30 Napredak (S) 1 : 3 Napredak (VC)
27.03.2011 14:30 Radnički 2 : 2 Krilaš
27.03.2011 14:30 BSK 0 : 0 Jedinstvo
27.03.2011 14:30 Omladinac (B) 2 : 1 Dragoš
27.03.2011 14:30 Košava 2 : 0 Polet
27.03.2011 Bašin 0 : 0 Beli Orlovi
27.03.2011 Mramorac 0 : 5 Šumadija
27.03.2011 Radnik 7 : 0 Budućnost
27.03.2011 Pobeda 3 : 0 Bačinac
27.03.2011 Udarnik 3 : 0 Palanka
27.03.2011 Borac (R) 6 : 2 Sloga (L)
27.03.2011 Kolarac 9 : 1 Slavija
27.03.2011 Jedinstvo (S) 2 : 1 Skobalj
27.03.2011 SASK 0 : 6 Proleter
27.03.2011 15:00 Cer 2 : 0 Crnča
27.03.2011 15:00 Sloga (K) 1 : 0 Rudar
27.03.2011 15:00 Sloga (S) 1 : 2 TE Gučevo
27.03.2011 15:00 Bratstvo 1 : 0 Granit
27.03.2011 15:00 Velika Reka 1 : 1 Mladost
27.03.2011 15:00 Radjevac 1 : 0 Studenac
27.03.2011 15:00 Sloga 3 : 1 Gorki
27.03.2011 15:00 Partizan 1 : 1 Mladi Borac
27.03.2011 15:00 Napredak 0 : 3 Milicionar
27.03.2011 15:00 Sloboda 2 : 0 Budućnost
27.03.2011 15:00 Mladost(M) 0 : 1 Omladinac
27.03.2011 15:00 Proleter 3 : 1 Petlovača
27.03.2011 15:00 Drina 1 : 0 Duško
27.03.2011 Varna 1 : 2 Pocerina
27.03.2011 Mladost 2 : 0 Mrovska
27.03.2011 Pričinović 2 : 1 Karađorđe
27.03.2011 Vlašić 2 : 1 Maovi MH
27.03.2011 Korman 0 : 2 Jelen
27.03.2011 Provo 3 : 1 Rankovac
27.03.2011 Galeb 6 : 1 Hajduk
27.03.2011 Mladost Zvezd 3 : 0 Sloga Mat
27.03.2011 Gradac 4 : 2 Kotešica
27.03.2011 17:00 Kolare 5 : 0 Sloboda
27.03.2011 17:00 Sindjelic (G) 4 : 1 Rudar
27.03.2011 17:00 Crni Vrh 3 : 2 Mladost (S)
27.03.2011 17:00 Mladost (D) 2 : 0 Radnicki
27.03.2011 17:00 Napredak 1 : 0 Javor
27.03.2011 17:00 BSK 1 : 3 Polet
27.03.2011 16:00 Pakasnica 2 : 8 13.April
27.03.2011 16:00 Belović 3 : 0 Rubin
27.03.2011 16:00 Kupci 4 : 2 Mladost
27.03.2011 16:00 Gornji Stepoš 4 : 2 Jedinstvo
27.03.2011 15:00 Pobeda 0 : 4 Omladinac (O)
27.03.2011 15:00 Unirea 5 : 3 Jedinstvo Stević
27.03.2011 15:00 Dolovo 4 : 2 Borac (P)
27.03.2011 15:00 Vojvodina 5 : 0 Proleter
27.03.2011 15:00 Borac (S) 4 : 0 BSK Bavanište
27.03.2011 15:00 Mladost (V) 3 : 0 Železničar (P)
27.03.2011 15:00 Dobrica 2 : 1 Ševac
27.03.2011 15:00 Hajduk 1 : 3 Karaš (K)
27.03.2011 15:00 Borac (VS) 2 : 3 Jedinstvo
27.03.2011 15:00 Crvena zvezda 3 : 5 Sloga
27.03.2011 15:00 Borac (VG) 0 : 2 Karaš (J)
27.03.2011 15:00 Potporanj 2 : 2 Dunav
27.03.2011 15:00 Banat 1 : 0 Ratar
27.03.2011 15:00 Aleksa Šantić 2 : 0 Panonija
27.03.2011 15:00 Sloga 0 : 2 Dunav
27.03.2011 15:00 Lipar 0 : 2 Terekveš
27.03.2011 15:00 Dinamo (S) 1 : 1 OFK Metalac
27.03.2011 15:00 Jedinstvo 2 : 3 OFK Šikara
27.03.2011 15:00 Bačka 2 : 2 Sremac
27.03.2011 15:00 Dinamo 3 : 1 Vinogradar
27.03.2011 15:00 Partizan 0 : 0 Proleter
27.03.2011 15:00 Fruškogorac 2 : 2 Borac
27.03.2011 14:30 Iskra 2 : 5 Sutjeska
27.03.2011 14:30 Mladost Radost 2 : 1 Vojvodina
27.03.2011 14:30 Napredak 2 : 0 Budućnost
27.03.2011 14:30 Mladost 3 : 1 Proleter
27.03.2011 15:30 Vojvodina 1 : 1 Krila Krajine
27.03.2011 15:30 Maglić 2 : 2 Soko
27.03.2011 15:30 Bačka 0 : 1 Slavija (P)
27.03.2011 15:30 Budućnost (P) 1 : 1 Slavija (B)
27.03.2011 15:30 Borac 2 : 2 Budućnost (G)
27.03.2011 15:30 Krivanj 5 : 2 Karađorđevo
27.03.2011 14:00 PSK Putinci 3 : 1 Fruškogorac
27.03.2011 14:00 Krušedol 2 : 1 OFK Kraljevci
27.03.2011 14:00 Jedinstvo 3 : 0 Fruška Gora
27.03.2011 14:00 Napredak 5 : 0 Sremac
27.03.2011 14:00 Polet 1 : 4 Jedinstvo
27.03.2011 14:00 Hrtkovci 3 : 1 Donji Petrovci
27.03.2011 14:00 Graničar 1 : 2 Rudar
27.03.2011 14:00 Sremac 0 : 3 OFK Bikić
27.03.2011 14:00 Omladinac (M) 0 : 2 Borac
27.03.2011 14:00 OFK Bingula 0 : 0 Omladinac (B)
27.03.2011 14:00 Sinđelić 4 : 2 Jednota
27.03.2011 14:00 Graničar 0 : 1 OFK Bačinci Sloga
27.03.2011 14:00 Jedinstvo (LJ) 4 : 0 Jedinstvo
27.03.2011 14:00 Bratstvo 2 : 5 Napredak
27.03.2011 15:00 Graničar 2 : 1 Mitros
27.03.2011 15:00 Budućnost 3 : 0 Sremac
27.03.2011 15:00 Sloboda 0 : 1 Fruškogorac
27.03.2011 15:00 Borac (VR) 0 : 3 Borac
27.03.2011 16:00 Mladost (B) 2 : 0 BSK
27.03.2011 16:00 Sloboda 0 : 1 Krtinska
27.03.2011 16:00 OFK Zabrežje 3 : 0 Vranić
27.03.2011 Ivanca 0 : 3 Popovic
27.03.2011 Lestane 0 : 1 Velika Krsna
27.03.2011 Mladost 1 : 0 Bolec
27.03.2011 Radnicki PDM 2 : 1 Selo Mladenovac
27.03.2011 Rabrovac 1 : 0 Vlaska
27.03.2011 15:30 Budućnost 2 : 1 Miločajac
27.03.2011 15:30 Partizan 2 : 0 Omladinac
27.03.2011 15:30 Zgodačica 0 : 3 Stubal
27.03.2011 15:30 Jovo Kursula 2 : 2 Kablar
27.03.2011 15:30 Zvezda 3 : 1 Progorelica
27.03.2011 14:30 Proleter 1 : 3 Borac (K)
27.03.2011 14:30 Sopot 5 : 1 Napredak (B)
27.03.2011 14:30 Vojvoda Milenko 3 : 4 Mlava
27.03.2011 14:30 Sloga (L) 2 : 0 Dizel
27.03.2011 14:30 Mip Majdan 4 : 0 Dunav
27.03.2011 14:30 Stig 4 : 2 Napredak (P)
27.03.2011 Mladost 3 : 0 Vinogradar
27.03.2011 Stari Trstenik 0 : 1 Beli Orlovi
27.03.2011 Morava 0 : 3 Omladinac
27.03.2011 Gradina 4 : 0 Jugovići
27.03.2011 Stara Čaršija 2 : 1 Polet 57
27.03.2011 Ribnik 0 : 3 Tomako
27.03.2011 15:00 Naftagas 3 : 0 Omladinac
27.03.2011 15:00 MSK 2 : 0 Sloga
27.03.2011 15:00 Lehel 0 : 0 Radnicki Ratar
27.03.2011 15:00 Proleter 1 : 3 Radnički
27.03.2011 15:00 Gradnulica Bečkerek 9 : 1 Mladost
27.03.2011 15:00 Banat 2 : 1 OFK Gradnulica
27.03.2011 15:00 ŽFK Banat 2 : 0 Jedinstvo
27.03.2011 15:00 OFK Bosut 3 : 0 Planinac
27.03.2011 15:00 Grgurevci 2 : 5 Hajduk
27.03.2011 15:00 Sloga 0 : 1 Srem
27.03.2011 15:00 Napredak 2 : 1 Borac
27.03.2011 14:30 Požarevac 1 : 0 Sušica
27.03.2011 14:00 Mačva 0 : 9 Mašinac PZP
27.03.2011 14:00 Novi Bečej 3 : 4 Sloga
27.03.2011 ŽFK Fruškogorac 0 : 1 Ravangrad
27.03.2011 Radnički 1919 6 : 0 Kalemegdan
27.03.2011 10:00 BSK Borča 4 : 1 Radnički (NB)
27.03.2011 13:00 Radnički (N) 0 : 1 OFK Beograd
27.03.2011 14:00 Novi Pazar 0 : 0 Vojvodina
27.03.2011 13:00 Hajduk 0 : 2 Kula
27.03.2011 13:00 ŽAK 2 : 0 Graničar
27.03.2011 13:00 OFK Odžaci 3 : 0 BSK
27.03.2011 13:00 PIK 1 : 2 Omladinac
27.03.2011 13:00 Zadrugar 4 : 0 Kordun
27.03.2011 Rudar 6 : 3 Karadjordje
27.03.2011 GFK Jasenica 1911 2 : 1 Crvena zvezda
27.03.2011 Morava (VP) 3 : 0 Šumadija (A)
27.03.2011 13:00 BSK Borča 3 : 1 Timok
27.03.2011 13:00 Borac 1 : 1 Vojvodina
27.03.2011 11:00 Jagodina 2 : 0 Zemun
27.03.2011 Rudar 6 : 0 Zvižd
27.03.2011 Mladi radnik (P) 2 : 0 Sloga (PM)
27.03.2011 Morava 2 : 1 Šumadija (A)
27.03.2011 13:30 Čantavir 2 : 1 Bačka
27.03.2011 13:30 Tavankut 3 : 0 Krivaja
27.03.2011 13:30 Preporod 1 : 2 Tisa
27.03.2011 13:30 Proleter 5 : 1 Bajša
27.03.2011 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Radnički (N)
27.03.2011 13:00 Jagodina 3 : 0 Zemun
27.03.2011 11:00 Bačka 0 : 7 AFK
27.03.2011 11:00 Njegoš 0 : 6 Obilić
27.03.2011 09:30 Bačka 1 : 1 AFK
27.03.2011 10:00 Dolina 2 : 1 Jugoslavija
27.03.2011 15:00 Dinamo 13 : 0 Spartak
27.03.2011 10:00 Kraljevićevo 4 : 2 Pančevo

Košarka

27.03.2011 19:00 Radnički 74 : 62 OKK Beograd
27.03.2011 18:15 Radivoj Korać MT 110 : 49 Kraljevo
27.03.2011 18:00 Bor 49 : 82 Mladost Kolubara
27.03.2011 16:30 Beočin 70 : 82 Šabac

Odbojka

27.03.2011 19:00 Spartak 1 : 3 Vojvodina NS seme 0:2
27.03.2011 19:00 Jedinstvo 0 : 3 Partizan Termoelektro 0:2
27.03.2011 19:00 Ribnica 2 : 3 Radnički Credy banka 0:2
27.03.2011 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Crvena Zvezda 0:2
27.03.2011 17:30 Novi Sad DDOR 0 : 3 Borac
27.03.2011 17:00 Hajduk Veljko 2 : 3 Ozren
27.03.2011 14:00 Midžor 0 : 3 Timok
27.03.2011 17:00 Topličanin 3 : 1 Dubočica
27.03.2011 14:00 Antena 0 : 3 Kosovska Mitrovica
27.03.2011 17:00 Knez Lazar 0 : 3 Novi Pazar-Junior
27.03.2011 14:00 Partizan 3 : 0 Lučani
27.03.2011 18:30 Putevi Trendteks 0 : 3 Vizura Super Nova
27.03.2011 18:30 Gimnazijalac 0 : 3 Vojvodina

Rukomet

27.03.2011 16:30 Obilić 26 : 22 Nova Pazova
27.03.2011 19:00 Jagodina 30 : 36 Crvena Zvezda
27.03.2011 18:00 Mladost TSK 23 : 24 Napredak
27.03.2011 18:00 Mladost Palanački Kiseljak 33 : 31 Stari grad
27.03.2011 16:00 Kolubara 2 29 : 29 Radnički Morava
27.03.2011 14:30 Trepča 29 : 22 15 oktobar
27.03.2011 16:00 Užice 27 : 27 Dubočica 54
27.03.2011 17:00 Đerdap 27 : 20 Jastrebac
27.03.2011 17:00 Niška Banja 28 : 29 BSK Heba
27.03.2011 15:00 Radan 33 : 19 Aleksinac
27.03.2011 18:00 Halas Jožef 19 : 17 Napredak
27.03.2011 18:30 Radnički 36 : 28 Jagodina 2
27.03.2011 13:30 Crveni krst 40 : 26 Kopaonik
27.03.2011 16:00 Morava Han 13 : 13 Zaječar 2

Futsal

27.03.2011 Užice 3 : 3 Flash
27.03.2011 Mašinac 5 : 3 Bajina Bašta
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 4 korisnika su tipovali utakmicu