XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 67 utakmica za dan
Sreda, 26 Oktobar 2016

Fudbal

26.10.2016 13:00 Jagodina 1 : 1 Borac (Č)
26.10.2016 14:00 Voždovac 1 : 0 Spartak ŽK
26.10.2016 15:00 Čukarički 1 : 0 Javor Matis
26.10.2016 17:00 Novi Pazar 0 : 0 Vojvodina
26.10.2016 17:00 Mladost (L) 1 : 1 Rad
26.10.2016 17:00 Radnik 1 : 2 Sloboda (U)
26.10.2016 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 BSK Borča
26.10.2016 20:45 Chievo 1 : 1 Bologna
26.10.2016 20:45 Fiorentina 1 : 1 Crotone
26.10.2016 20:45 Internazionale 2 : 1 Torino
26.10.2016 20:45 Juventus 4 : 1 Sampdoria
26.10.2016 20:45 Lazio 4 : 1 Cagliari
26.10.2016 20:45 Napoli 2 : 0 Empoli
26.10.2016 20:45 Pescara 0 : 1 Atalanta
26.10.2016 20:45 Sassuolo 1 : 3 Roma
26.10.2016 15:00 Zlot 4 : 1 BSK
26.10.2016 15:00 Čubra 7 : 1 Rudna Glava
26.10.2016 14:00 Jedinstvo (GS) 4 : 1 Umac
26.10.2016 14:00 Zloćudovo 1 : 1 Progres
26.10.2016 14:00 Sloga 5 : 0 Radnički (P)
26.10.2016 14:00 Čekmin 0 : 1 Jablanica
26.10.2016 14:00 Jedinstvo (Š) 4 : 0 Železničar
26.10.2016 14:00 Bobište 2 : 2 Polet
26.10.2016 14:00 Omladinac (DS) 1 : 0 Vučje
26.10.2016 14:00 Kumarevo 65 5 : 2 Plantaža
26.10.2016 14:00 Brza 2 : 1 Mladi Borac
26.10.2016 14:00 Pavlovac 1 : 1 Trešnjevka
26.10.2016 14:00 Biljači 3 : 0 Crnotince
26.10.2016 14:00 BSK Bujanovac 2 : 1 Čelik
26.10.2016 14:00 Levosoje 0 : 3 Mladost (S)
26.10.2016 14:00 Mladost (B) 1 : 3 Ternoci
26.10.2016 14:00 Vihor 0 : 0 Lugina
26.10.2016 14:00 Južna pruga 2 : 6 OFK Alakince
26.10.2016 14:00 Mladost (DL) 3 : 1 Napredak
26.10.2016 14:00 Mladost (B) 2 : 2 Navalin
26.10.2016 14:00 Milanovo 3 : 2 Real
26.10.2016 14:00 OFK Morava 5 : 4 Gradac
26.10.2016 14:00 Lemind 0 : 5 Šumadija
26.10.2016 14:00 BSK 3 : 3 Bratstvo
26.10.2016 14:00 Marjan MB 5 : 2 Sloboda (DB)
26.10.2016 14:00 Sušica 2012 1 : 0 Atletiko
26.10.2016 14:00 Jedinstvo (G) 1 : 2 Mladost (V)
26.10.2016 14:30 Polet 1959 3 : 1 Nacional
26.10.2016 11:00 Omladinac 0 : 2 Železničar
26.10.2016 15:00 Vršac 6 : 0 Begej
26.10.2016 10:00 Proleter 1 : 1 Inđija
26.10.2016 15:00 Stari Tamiš 2 : 2 Sloga
26.10.2016 10:30 Zemun MK 4 : 0 Radnički MK
26.10.2016 12:00 Čukarički 0 : 0 Rad
26.10.2016 13:00 Zemun B MK 3 : 0 Novi Beograd MK
26.10.2016 15:30 Obrenovac 1905 3 : 0 Polet
26.10.2016 10:00 BSK 1925 3 : 3 Studentski Grad
26.10.2016 14:30 Radnički NB 3 : 1 Internacional
26.10.2016 15:30 Zemun MK 3 : 4 Crvena zvezda MK
26.10.2016 20:00 Matiko 2 : 4 Kosovo i Metohija

Košarka

26.10.2016 20:30 Mileševac 81 : 89 Železničar
26.10.2016 19:00 Prva Petoletka 71 : 83 Zekas 75
26.10.2016 19:00 Crnokosa 75 : 91 Klik
26.10.2016 18:00 Novi Pazar 79 : 49 Priboj
26.10.2016 20:00 Student 73 : 81 Zlatar
26.10.2016 19:00 Badel 1862 46 : 70 Crvena zvezda
26.10.2016 20:30 Čelarevo 71 : 48 Kikinda
26.10.2016 19:30 Topolčanka 19 : 63 Beočin

Odbojka

26.10.2016 19:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Crvena Zvezda
1/8 Finala
26.10.2016 20:00 Eaton Srem Tempo 0 : 3 Vizura

Rukomet

26.10.2016 20:30 Unirea 26 : 11 Crepaja

Futsal

26.10.2016 22:00 Ekonomist 2 : 1 Obilić
djora djora i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Rista Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista Rista i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Rista Rista i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Rista Rista i još 7 korisnika su tipovali utakmicu