XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 628 utakmica za dan: Nedelja, 26 Mart 2017

Fudbal

26.03.2017 16:00 Zemun 1 : 0 Inđija
26.03.2017 15:30 Budućnost 1 : 0 ČSK Pivara

26.03.2017 15:00 Železničar 1 : 2 Vršac

26.03.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Polet (LJ)

26.03.2017 15:00 Moravac Orion 2 : 0 Temnić 1924
26.03.2017 15:00 Radan 2 : 0 Vlasina
26.03.2017 11:00 Car Konstantin 0 : 0 Sloga (D)

26.03.2017 15:00 BSK Batajnica 1 : 1 Žarkovo
26.03.2017 11:00 Grafičar 3 : 0 BASK
26.03.2017 15:00 Stepojevac Vaga 3 : 1 Rakovica
26.03.2017 15:00 Radnički (NB) 0 : 1 Crvena Zvezda
26.03.2017 11:00 Dorćol 1 : 0 Prva Iskra

26.03.2017 15:00 Mladost (T) 1 : 3 Srbobran
26.03.2017 15:00 Zadrugar 0 : 5 Bečej 1918
26.03.2017 15:00 Budućnost (G) 5 : 2 Tavankut
26.03.2017 15:00 Tekstilac 2 : 2 Tisa (A)
26.03.2017 10:00 Subotica 2 : 5 Radnički (S)

26.03.2017 15:00 ŽAK 2 : 2 Proleter (BK)
26.03.2017 15:00 Slavia 2 : 2 Jedinstvo (NB)
26.03.2017 15:00 Polet (N) 1 : 2 Dolina

26.03.2017 10:00 Kabel 6 : 0 Veternik
26.03.2017 15:00 Kupinovo 2 : 1 LSK Laćarak
26.03.2017 15:00 Hajduk (B) 5 : 0 ŽSK
26.03.2017 15:00 Borac 3 : 0 Hajduk (Č)
26.03.2017 10:00 Sofeks 0 : 1 Index

26.03.2017 14:30 Karađorđe 2 : 0 Tutin
26.03.2017 14:30 Bane 0 : 0 Takovo

26.03.2017 14:30 Borac (Ž) 4 : 3 Šumadija (T)
26.03.2017 14:30 Proleter 4 : 0 Borac 1932
26.03.2017 14:30 Morava 2 : 0 Mladi radnik 1940
26.03.2017 14:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Zvižd
26.03.2017 14:30 Homoljac 3 : 1 Radnički 1926
26.03.2017 14:30 Napredak 0 : 0 Šumadija (A)

26.03.2017 14:30 OFK Divci 1 : 2 Zadrugar
26.03.2017 14:30 Drina 3 : 0 Sevojno
26.03.2017 14:30 Sloga (S) 1 : 0 Radnički Gorenje
26.03.2017 14:30 OFK Osečina 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
26.03.2017 14:30 Polimlje 2 : 1 Ribnica
26.03.2017 14:30 Radnički Stobex 3 : 2 Radjevac

26.03.2017 15:00 Malošište 3 : 0 Đerdap
26.03.2017 15:00 Majdanpek 1 : 1 BSK
26.03.2017 15:00 Zaplanjac 2 : 0 Šarbanovac
26.03.2017 15:00 Bukovik : Rudar
26.03.2017 15:00 Timočanin 3 : 2 Napredak
26.03.2017 15:00 Rtanj 3 : 1 Moravica

26.03.2017 15:00 Trajal 4 : 1 OFK Kosanica
26.03.2017 15:00 Žitorađa 2 : 1 Morava 1918
26.03.2017 15:00 Sloga 3 : 1 OFK Lugomir
26.03.2017 15:00 Juhor 0 : 1 OFK Topličanin
26.03.2017 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Kopaonik
26.03.2017 15:00 Rembas 1 : 1 Župa
26.03.2017 15:00 Bošnjane 2 : 2 Levač

26.03.2017 14:00 Ropotovo 3 : 1 OFK Brzi Brod
26.03.2017 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Pčinja
26.03.2017 15:00 Jedinstvo (GM) 1 : 3 Pusta reka

26.03.2017 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Torlak
26.03.2017 15:00 Zvezdara 1 : 0 PKB Padinska Skela
26.03.2017 15:00 Sremčica 4 : 0 Hajduk
26.03.2017 15:00 Borac (O) 1 : 1 Budućnost
26.03.2017 10:00 Borac (L) 2 : 0 Avala
26.03.2017 15:00 Srem 1 : 6 Lokomotiva
26.03.2017 15:00 Vrčin 4 : 1 Balkan Mirijevo

26.03.2017 16:30 Radnički 1905 1 : 0 Preporod
26.03.2017 16:30 Senta 1 : 2 Njegoš
26.03.2017 16:30 Bajša 0 : 1 Krivaja
26.03.2017 16:30 Napredak 1 : 0 Eđšeg
26.03.2017 16:30 Jadran (S) 1 : 2 Panonija IM Topola
26.03.2017 16:30 Jadran (F) 2 : 0 Čantavir

26.03.2017 15:00 Hajduk Junior 0 : 3 Terekveš
26.03.2017 15:00 Stari Grad 1 : 0 Polet (S)
26.03.2017 15:00 Hercegovac 2 : 2 OFK Šikara
26.03.2017 15:00 Budućnost 6 : 1 Mladost (K)
26.03.2017 15:00 Borac (BG) 3 : 0 Lipar
26.03.2017 15:00 BSK 1 : 1 Mladost (BP)
26.03.2017 15:00 Slavija 1 : 2 Krila Krajine

26.03.2017 16:00 Partizan (G) 2 : 0 Crvena zvezda
26.03.2017 16:00 Vojvodina (S) 1 : 2 Mladost (O)
26.03.2017 16:00 Vojvodina (C) 2 : 1 Jedinstvo (V)
26.03.2017 16:00 Budućnost (A) 3 : 1 Polet
26.03.2017 16:00 Jugoslavija 2 : 1 Vulturul
26.03.2017 16:00 Borac (St) 1 : 0 Strela

26.03.2017 15:30 Banat 3 : 2 Naftagas (B)
26.03.2017 15:30 Omladinac 1 : 1 Jedinstvo
26.03.2017 15:30 Borac 3 : 2 Bilećanin
26.03.2017 15:30 C. Zvezda (VS) 1 : 0 Krajina

26.03.2017 15:00 Hrtkovci 1 : 1 Sloboda
26.03.2017 15:00 Budućnost 1 : 0 Ljukovo
26.03.2017 15:00 Borac 0 : 1 Mitros
26.03.2017 15:00 Donji Petrovci 2 : 1 Napredak
26.03.2017 15:00 Hajduk 4 : 4 FK Graničar 1924

26.03.2017 15:30 Tatra 5 : 0 Vinogradar
26.03.2017 15:30 Petrovaradin 2 : 0 Jugović
26.03.2017 15:30 Borac 5 : 0 Šajkaš 1908
26.03.2017 15:30 TSK 3 : 1 Omladinac
26.03.2017 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Bačka

26.03.2017 15:00 Borac 1 : 0 Real
26.03.2017 15:00 Stubal 2 : 4 Mataruge
26.03.2017 15:00 Radnik 4 : 2 Proleter
26.03.2017 15:00 Polet 2 : 3 Ribnica
26.03.2017 15:00 OFK Ras 2 : 0 Magnohrom
26.03.2017 15:00 Novi Pazar 1928 1 : 1 Granit

26.03.2017 15:00 Sloboda 2 : 1 Partizan
26.03.2017 15:00 Sloga D 1 : 4 Budućnost
26.03.2017 15:00 Jedinstvo 3 : 2 Šumadinac
26.03.2017 15:00 Kolonija 2 : 2 Ćava
26.03.2017 15:00 Mladost 0 : 0 Vodojaža
26.03.2017 15:00 Borac 10 : 3 Vinogradi DB
26.03.2017 15:00 Srbija 1 : 4 Kutlovo

26.03.2017 14:30 Polet (T) 0 : 3 Mladost (P)
26.03.2017 14:30 Prijevor 1 : 0 Spartak
26.03.2017 14:30 Ozrem PMH 0 : 2 Omladinac (Z)
26.03.2017 14:30 LFK Mladost 7 : 1 Brezak
26.03.2017 14:30 Backovac Junajted 0 : 3 Parmenac
26.03.2017 14:30 Zadrugar 2 : 1 Jedinstvo (K)
26.03.2017 14:30 Napredak 1 : 2 Lunjevica

26.03.2017 14:30 Sloga 1 : 1 Šumadija
26.03.2017 14:30 Sloboda 1 : 1 SASK
26.03.2017 14:30 Bresje Superior 1 : 2 Mladi borac
26.03.2017 14:30 Pobeda 3 : 0 Cerovac 2013
26.03.2017 14:30 7. Juli 2 : 1 Crvena zvezda
26.03.2017 14:30 Polet 4 : 0 Osipaonica
26.03.2017 14:30 Udarnik 4 : 0 Budućnost

26.03.2017 14:30 Borac 2 : 2 Prvi srpski ustanak
26.03.2017 10:00 Vitlina-Bokanja 1 : 2 ŽSK
26.03.2017 14:30 Proleter 1976 2 : 2 OFK Aranđelovac
26.03.2017 14:30 Vinča 1 : 1 BSK
26.03.2017 14:30 Banja 1957 2 : 0 Lokomotiva
26.03.2017 14:30 OFK Šatornja 1 : 2 Junkovac

26.03.2017 14:30 Makce 2 : 1 Rudar (Kr)
26.03.2017 14:30 Sloga (B) 3 : 0 Rudar (S)
26.03.2017 14:30 Borac (K) 4 : 1 Krilaš
26.03.2017 14:30 Radnik (S) 2 : 0 Sloga 33
26.03.2017 14:30 Budućnost (V) 1 : 0 Mlava (ML)
26.03.2017 14:30 Napredak 1936 3 : 1 Mladost (B)

26.03.2017 16:00 Borac (L) 6 : 0 Sindjelić
26.03.2017 16:00 Jevremovac 3 : 1 Antimon
26.03.2017 16:00 Mladost (P) 2 : 0 Hajduk Stanko
26.03.2017 16:00 Mladost (PP) 4 : 0 BMR Petlovača
26.03.2017 16:00 Podrinje 1 : 2 Mačva 2005
26.03.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Majur
26.03.2017 16:00 Borac (V) 0 : 0 Mladi Borac

26.03.2017 14:30 Joševa 1 : 2 Pepeljevac
26.03.2017 14:30 ZSK 4 : 0 Banjani
26.03.2017 14:30 Tvrdojevac 1 : 4 Brezovica
26.03.2017 14:30 Sovljak 0 : 1 Mladost
26.03.2017 14:30 Trlić 0 : 0 Tulari
26.03.2017 14:30 Tešnjar 2 : 0 Kačer

26.03.2017 14:30 Ježevica 0 : 4 Crnokosa
26.03.2017 14:30 Perućac 2 : 2 Ariljska rampa
26.03.2017 14:30 Jasen 2 : 0 Polet
26.03.2017 14:30 Zlatar 2 : 1 Prvi partizan
26.03.2017 14:30 Budućnost 8 : 2 Višesava
26.03.2017 14:30 Jedinstvo (K) : Soko
26.03.2017 14:30 Čajetina 2 : 1 Savinac
26.03.2017 14:30 Lazarica 1 : 0 Železničar

26.03.2017 15:30 Branik 3 : 0 Blizna
26.03.2017 11:00 Sloga 1 : 0 Zlot
26.03.2017 15:30 Radnički 2 : 1 Brestovac
26.03.2017 15:30 Deli Jovan 5 : 1 Rudna Glava
26.03.2017 15:30 Nemetali 2 : 1 Krivelj
26.03.2017 11:00 Ključ 2 : 0 BSK
26.03.2017 15:30 Polom 0 : 0 Slatina

26.03.2017 15:00 Moravac (ZT) 0 : 4 Zemljoradnik
26.03.2017 15:00 Rudar Alpos 3 : 0 Palilula
26.03.2017 15:00 Morava (Ž) 1 : 2 Crvena Zvezda
26.03.2017 15:00 Rasovača 3 : 0 Radnički 1924
26.03.2017 15:00 Orljane 10 : 0 Mladost 1976
26.03.2017 15:00 Radnički 1947 2 : 1 Doljevac 1971
26.03.2017 15:00 Naša krila 0 : 0 Mladost (Ba)

26.03.2017 15:00 OFK Knjaz 5 : 1 Omladinac
26.03.2017 Graničar : Radnički (L)
26.03.2017 OFK Grlište 4 : 2 Sloga
26.03.2017 15:00 Bučje Topla 0 : 5 Malinik
26.03.2017 ŠSK 2 : 2 Kablovi
26.03.2017 Osnić 5 : 0 Trebič
26.03.2017 Vratarnica : Midžor

26.03.2017 15:30 Hajduk 0 : 0 Budućnost
26.03.2017 15:30 Resavac 2 : 1 Juhor
26.03.2017 15:30 OFK Batinac 2 : 3 Bratstvo
26.03.2017 15:30 OFK Bratstvo 1 : 1 Kušiljevo
26.03.2017 15:30 Napredak (Z) 3 : 1 Mladost (J)
26.03.2017 15:30 Partizan 4 : 1 OFK Tekstilac
26.03.2017 15:30 Napredak (D) 3 : 2 Dragocvet

26.03.2017 15:30 Šanac 3 : 0 Naupare
26.03.2017 15:30 Mladi radnik 0 : 6 Blagotin
26.03.2017 15:30 Ribnik 2 : 3 Kupci
26.03.2017 15:30 Parunovac 2 : 1 Jastrebac
26.03.2017 15:30 FUD 5 : 2 OFK Gnjila
26.03.2017 15:30 Mačkovac 3 : 1 Vinogradar
26.03.2017 15:30 Čitluk 0 : 2 13. April

26.03.2017 15:00 Sloboda 1 : 0 Crvena zastava
26.03.2017 15:00 Sloga 1948 0 : 1 Vulkan
26.03.2017 15:00 Vrtište 3 : 1 Palilulac
26.03.2017 15:00 Rudar 0 : 3 OFK Niš
26.03.2017 15:00 Proleter (M) 1 : 0 Aluminijum
26.03.2017 15:00 Proleter (DV) 2 : 0 Budućnost

26.03.2017 15:00 Padež 0 : 2 Tanasko Rajić
26.03.2017 15:00 Gnjilan 5 : 2 Napredak
26.03.2017 15:00 Mladost (PR) 5 : 1 Borac
26.03.2017 15:00 Dragoš 2 : 2 Zadrugar

26.03.2017 15:00 Jedinstvo (GS) 2 : 0 Jedinstvo (Š)
26.03.2017 15:00 Čekmin 7 : 1 Bobište
26.03.2017 15:00 Sloga 7 : 0 Omladinac (DS)
26.03.2017 15:00 Zloćudovo 1 : 2 Kumarevo 65
26.03.2017 15:00 Umac 3 : 2 Brza
26.03.2017 15:00 Progres 4 : 1 Mladi Borac
26.03.2017 15:00 Radnički (P) 2 : 4 Plantaža
26.03.2017 15:00 Jablanica 4 : 0 Vučje
26.03.2017 15:00 Železničar 3 : 2 Polet

26.03.2017 15:00 Borac 0 : 0 Poštar Zvezdara
26.03.2017 15:00 Komgrap 1 : 0 Šumadinac
26.03.2017 13:00 Lepušnica 0 : 1 Institut
26.03.2017 15:00 Banja 1 : 5 13. Maj Zemun
26.03.2017 15:00 Mladi Proleter 0 : 0 PKB Kovilovo
26.03.2017 15:00 Sinđelić 1 : 2 Zmaj

26.03.2017 15:00 Mladost (B) 4 : 0 Strelac
26.03.2017 10:00 Radnički 3 : 1 Polet
26.03.2017 15:00 BSK 1 : 5 Rušanj

26.03.2017 10:00 Selo Mladenovac 3 : 1 Ropočevo
26.03.2017 15:00 Mladost 0 : 1 Pudarci
26.03.2017 15:00 Velika Krsna 0 : 1 Leštane
26.03.2017 15:00 Boleč 8 : 0 Kovačevac
26.03.2017 15:00 Hajduk 0 : 3 Dunavac

26.03.2017 15:30 Supska 4 : 2 Istok 63
26.03.2017 15:30 15. Avgust 1950 3 : 0 Napredak (S)
26.03.2017 15:30 Omladinski 1 : 1 Moravac
26.03.2017 15:30 Javor 2 : 1 Mladost (S)
26.03.2017 15:30 Omladinac 2 : 1 Zemljoradnik

26.03.2017 15:30 Sloga 1 : 0 Crni Vrh
26.03.2017 15:30 Kupinovac 5 : 0 Šumadinac
26.03.2017 15:30 Mladost (D) 1 : 2 Vinorača
26.03.2017 15:30 Mladi radnik 4 : 2 Ursule
26.03.2017 15:30 Mladost (G) 2 : 0 Morava
26.03.2017 15:30 Sinđelić 1934 2 : 0 Zenit
26.03.2017 15:30 Kolare 5 : 3 Mladost (K)

26.03.2017 11:00 OFK Sloga (D) 2 : 3 Sloga (K)
26.03.2017 15:30 Planinac 2015 2 : 3 Borac
26.03.2017 11:00 Mladi Radnik 3 : 4 OFK Rutevac 1908
26.03.2017 15:30 Jedinstvo 1 : 3 Polet (R)

26.03.2017 15:30 Palilulac 0 : 5 Napredak 1976
26.03.2017 15:30 Sloga 3 : 2 Jedinstvo 1952
26.03.2017 15:30 Sloboda 2013 2 : 1 Slemen

26.03.2017 15:00 Mladost (DL) 0 : 0 Lemind
26.03.2017 15:00 OFK Morava 4 : 0 BSK
26.03.2017 11:00 Milanovo 2 : 2 Marjan MB
26.03.2017 15:00 Mladost (B) 4 : 4 Sušica 2012
26.03.2017 15:00 Napredak 0 : 3 Jedinstvo (G)
26.03.2017 15:00 Navalin 0 : 3 Mladost (V)
26.03.2017 15:00 Real 2 : 1 Atletiko
26.03.2017 15:00 Gradac 1 : 1 Sloboda (DB)
26.03.2017 15:00 Šumadija 2 : 0 Bratstvo

26.03.2017 15:00 BUSK 0 : 0 Busije
26.03.2017 14:00 Rekreativo 011 4 : 0 Petrovčić
26.03.2017 15:00 011 1 : 1 Studenski Grad

26.03.2017 16:30 Bratstvo 0 : 2 Đurđin
26.03.2017 16:30 Udarnik Višnjevac 0 : 2 Žednik
26.03.2017 16:30 Lokomotiva 1 : 0 Bikovo
26.03.2017 16:30 Hajduk 4 : 6 Palić
26.03.2017 16:30 OFK Mala Bosna 2015 0 : 5 Elektrovojvodina

26.03.2017 Tromedja 2 : 4 Čoka
26.03.2017 16:30 Tornjoš 4 : 0 Jedinstvo (M)
26.03.2017 16:30 Tisa 1 : 0 Graničar
26.03.2017 16:30 Horgoš 1911 0 : 0 Slavija
26.03.2017 16:30 Jedinstvo (SK) 2 : 4 Hajduk

26.03.2017 15:00 Omladinac (B) 3 : 1 Dunav
26.03.2017 15:00 Omladinac (D) 2 : 1 Graničar (R)
26.03.2017 15:00 Hajduk (S) 2 : 0 Radnički 1918
26.03.2017 15:00 Aleksa Šantić 0 : 4 Crvenka
26.03.2017 15:00 Kordun 1 : 1 Kula

26.03.2017 16:00 Vojvodina (CC) 1 : 1 Borac (VS)
26.03.2017 16:00 Karaš (K) 4 : 2 Banat
26.03.2017 16:00 Hajdučica 1 : 1 Ratar
26.03.2017 16:00 Ševac 4 : 0 Radnički 1927
26.03.2017 16:00 Partizan (K) 3 : 2 Dobrica
26.03.2017 16:00 Borac (VG) 0 : 2 Dunav
26.03.2017 16:00 Potporanj 5 : 2 Vladimirovac

26.03.2017 16:00 Mladost 2 : 8 Spartak 1911
26.03.2017 16:00 Omladinac 1927 9 : 0 Pobeda
26.03.2017 16:00 Polet 4 : 1 Unirea
26.03.2017 16:00 Radnički (B) 1 : 0 Glogonj

26.03.2017 16:00 Budućnost (BB) 4 : 6 Dolovo
26.03.2017 16:00 BSK Bavanište 1 : 4 Proleter
26.03.2017 16:00 Stari Tamiš 1 : 1 Jedinstvo
26.03.2017 16:00 Omladinac (D) 3 : 0 Borac

26.03.2017 15:30 Zlatica 1 : 2 OFK Stajićevo
26.03.2017 15:30 OFK Klek 1 : 1 OFK Gradnulica
26.03.2017 15:30 ASK 2 : 0 Zadrugar
26.03.2017 15:30 MSK 2 : 0 Radnički 1911
26.03.2017 15:30 Jedinstvo 2 : 2 ŽFK Banat
26.03.2017 15:30 Rusanda 1 : 1 Potisje

26.03.2017 15:30 Borac (I) 1 : 1 Vojvodina (B)
26.03.2017 15:30 Napredak (Č) 4 : 1 Vojvodina (NM)
26.03.2017 15:30 2. Oktobar 1 : 1 Terekves
26.03.2017 15:30 1.Oktobar 2 : 0 Roham
26.03.2017 15:30 Proleter 3 : 3 Napredak (BT)

26.03.2017 15:00 Mladost 2 : 0 Jedinstvo (M)
26.03.2017 15:00 OFK Zeka Buljubaša 5 : 1 Fruškogorac
26.03.2017 15:00 Borac 4 : 0 OFK Brestač
26.03.2017 15:00 Obilić 1993 0 : 0 Graničar (K)
26.03.2017 15:00 Sloga 2 : 0 Graničar (O)
26.03.2017 15:00 Napredak 2 : 7 Železničar
26.03.2017 15:00 Hajduk 6 : 1 Jedinstvo (P)

26.03.2017 15:30 Sloga : Susek
26.03.2017 15:30 Fruškogorac 1 : 1 Obilić
26.03.2017 15:30 Borac 0 : 0 Čenej
26.03.2017 15:30 Moskva 0 : 3 Jedinstvo

26.03.2017 15:00 Lazac 0 : 0 Mlada krila
26.03.2017 15:00 Popovići 2 : 1 Mladost (V)
26.03.2017 15:00 Tavnik 1 : 0 Napredak (G)
26.03.2017 10:00 Metalac 1 : 3 Zvezda
26.03.2017 15:00 Partizan 1 : 3 Kraljevo Hajduk
26.03.2017 15:00 Budućnost (K) 2 : 0 Grdica
26.03.2017 15:00 Morava (S) 0 : 5 Gruža
26.03.2017 15:00 Jedinstvo (D) 0 : 2 Borac (A)

26.03.2017 15:00 OFK Bagremar : Botunje
26.03.2017 15:00 OFK Žeželj 2 : 1 Zastava
26.03.2017 15:00 Hajduk 1 : 1 Košutnjak
26.03.2017 15:00 Azbest 3 : 3 Divostin
26.03.2017 15:00 Korićani 1 : 0 Seljak
26.03.2017 15:00 Kremenac 1 : 5 21. oktobar

26.03.2017 Lugovi 1 : 1 Morava (M)
26.03.2017 Kej 0 : 1 Prijatelji
26.03.2017 Rakova 0 : 0 Čačak 94
26.03.2017 Vujan 2 : 2 Gavrilo Princip
26.03.2017 Morava (K) 3 : 1 Malba
26.03.2017 Rudar 1 : 0 Budućnost

26.03.2017 16:00 Vrelo 1 : 2 Brezova
26.03.2017 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Gorušica
26.03.2017 16:00 Gradina 5 : 2 Voćar
26.03.2017 16:00 Prilike 2 : 0 Jelica

26.03.2017 14:30 Badljevica 0 : 5 Lunjevac
26.03.2017 14:30 Petrijevac 3 : 0 Kolarac
26.03.2017 14:30 Omladinac 2 : 3 Landol

26.03.2017 14:30 Ranilović 1 : 2 Sloga
26.03.2017 14:30 Šumadinac (N) 3 : 0 Šamot
26.03.2017 14:30 Žabare : Kopljari
26.03.2017 14:30 Plaskovac 1 : 3 Jasenica
26.03.2017 14:30 Mladi rudar 2 : 1 B 2000
26.03.2017 14:30 Partizan 5 : 0 Šumadinac (S)
26.03.2017 14:30 Budućnost 0 : 3 Brezovac

26.03.2017 14:30 Udarnik 5 : 0 Kotlenik
26.03.2017 10:00 Karađorđe 2 : 1 Sloga (M)
26.03.2017 14:30 Pobeda (S) 1 : 2 Marjan
26.03.2017 14:30 Grivac 0 : 9 Bare
26.03.2017 14:30 Mladost (R) 1 : 0 Pobeda (Đ)
26.03.2017 14:30 Crvena zvezda 3 : 1 BSK

26.03.2017 14:30 Omladinac (S) 1 : 2 Integral
26.03.2017 14:30 Stig (MC) 2 : 1 Napredak (S)
26.03.2017 14:30 Mladost (P) 0 : 1 Rade Milošević
26.03.2017 14:30 Sloga 1952 3 : 2 Radnički (K)
26.03.2017 14:30 Bata Bulić 1 : 0 Omladinac (Š)
26.03.2017 14:30 Zadrugar (T) 2 : 0 BSK

26.03.2017 14:30 Kurjače 3 : 1 Dunavac (P)
26.03.2017 14:30 Železničar 5 : 0 Radnički (P)
26.03.2017 14:30 Žika Marković Uča 0 : 0 Jedinstvo (LJ)
26.03.2017 14:30 Desine 2 : 2 Dizel
26.03.2017 14:30 Napredak (P) 3 : 1 Obilić
26.03.2017 14:30 Napredak 1934 3 : 0 Jedinstvo (D)

26.03.2017 16:00 Napredak 2 : 2 Gorki
26.03.2017 16:00 Sloga (B) 8 : 0 Borac (Š)
26.03.2017 16:00 Omladinac 1 : 2 Duško
26.03.2017 16:00 Mladost (MM) 4 : 1 Sloga (D)

26.03.2017 16:00 Vlašić 4 : 0 Miloš Pocerac 2013
26.03.2017 16:00 Karađorđe 4 : 1 OFK Jelen
26.03.2017 16:00 Varna 012 2 : 1 Mladost 2013
26.03.2017 16:00 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 0 Radnički (К)
26.03.2017 16:00 Rankovac 2 : 1 Trešnjevka
26.03.2017 16:00 Dobrava 0 : 1 Šipurske Livade
26.03.2017 16:00 Sloga (K) 1 : 0 Torpedo

26.03.2017 16:00 7. Juli 1 : 3 Mladost (DD)
26.03.2017 16:00 Prva Iskra 3 : 0 Jedinstvo (Z)
26.03.2017 16:00 Borac (K) 3 : 0 Gučevo
26.03.2017 16:00 Sloga (S) 1 : 1 Jedinstvo (MZ)
26.03.2017 16:00 Cerova 1 : 2 Sloga (LŠ)
26.03.2017 16:00 Milan Orlić 3 : 0 Velika Reka

26.03.2017 14:30 Kolubara 0 : 3 Polet (DL)
26.03.2017 14:30 Dimitrije Tucović 4 : 2 Gunjevac
26.03.2017 14:30 OFK Stublenica 3 : 3 Crvena Jabuka
26.03.2017 14:30 Proleter 0 : 0 Polet (T)

26.03.2017 14:30 Polet 0 : 1 Ribnikar
26.03.2017 14:30 Mladost 0 : 2 Liplje
26.03.2017 14:30 Rajac 2 : 0 Kotešica
26.03.2017 11:00 Jadar 2013 3 : 1 Popadić
26.03.2017 14:30 Milenko Pavlović 3 : 0 Borac
26.03.2017 14:30 OFK Brđanac 0 : 0 Kolubara 2

26.03.2017 15:00 Trešnjica 3 : 4 Glumač
26.03.2017 12:00 Pobeda 1 : 6 Bakionica
26.03.2017 12:00 Sečica 2 : 2 Gorobilje
26.03.2017 15:00 Lauš 8 : 1 Napredak
26.03.2017 15:00 Dobrinjac 1 : 4 Avijatičar
26.03.2017 15:00 Plavi Tok 4 : 0 Borac
26.03.2017 12:00 Duškovci 1 : 8 Omladinac

26.03.2017 15:00 Egeta 4 : 1 Mala Vrbica
26.03.2017 15:00 Pontes 1 : 2 Kladušnica
26.03.2017 15:00 Lovćen 2 : 0 Omladinac
26.03.2017 15:00 Koča Andjelković 2 : 0 Rtkovo
26.03.2017 15:00 Milutinovac 0 : 0 Velika Vrbica

26.03.2017 11:00 Čarapan 2 : 1 Sebečevac
26.03.2017 11:00 Žabare 5 : 2 Jedinstvo 1936
26.03.2017 15:30 Borac 1 : 4 Rasina
26.03.2017 11:00 Bukovica 3 : 3 Budućnost
26.03.2017 15:30 Dedina 0 : 2 Gornji Stepoš
26.03.2017 15:30 Kapidžija 4 : 1 BSK

26.03.2017 15:30 Polet 57 4 : 0 14. Oktobar
26.03.2017 15:30 Sloga 2 : 0 Trudbenik
26.03.2017 15:30 Rubin (DS) 1 : 1 Varvarin
26.03.2017 15:30 Borac 4 : 0 Rubin (Z)
26.03.2017 15:30 Stari Trstenik 4 : 1 Gradina
26.03.2017 15:30 Mladost : Beli Orlovi

26.03.2017 15:00 Sveti Stefan 1 : 3 Dedinje
26.03.2017 15:00 Dunavac 0 : 5 Mladost
26.03.2017 15:00 Pionir 0 : 2 Heroj Polet
26.03.2017 15:00 Poštar 1 : 1 Pinosava
26.03.2017 15:00 Crvenka 2 : 0 Podunavac

26.03.2017 16:00 OFK Slatina 1 : 4 Vis
26.03.2017 14:00 Rudar 2012 2 : 2 Vojvoda
26.03.2017 12:00 OFK Rogača 2 : 1 Stojnik
26.03.2017 16:00 Popović 6 : 3 Nemenikuće

26.03.2017 15:00 Rajko Mitić 3 : 0 Rongo Siti
26.03.2017 15:00 Željuša 3 : 0 Temac
26.03.2017 15:00 Lokomotiva 0 : 4 Senjak

26.03.2017 15:00 Panonija 5 : 1 Dinamo (S)
26.03.2017 15:00 Jedinstvo 1947 3 : 4 Telečka
26.03.2017 15:00 KFK Kula 3 : 1 Sport
26.03.2017 15:00 Jedinstvo (R) 0 : 1 Rastina 1918
26.03.2017 15:00 Partizan 4 : 0 OFK Metalac

26.03.2017 16:00 Sloga Trgošped 0 : 3 Petrovac 74
26.03.2017 16:00 Skupljen 2013 1 : 4 Mrovska
26.03.2017 16:00 Provo 2015 2 : 0 Mladost (Z)
26.03.2017 16:00 Hajduk 1 : 1 Polet
26.03.2017 16:00 Verko 0 : 2 Mladost (B)
26.03.2017 11:00 Dragojevac 7 : 0 Sloga (R)
26.03.2017 11:00 Jedinstvo 2014 0 : 1 Sloga 1949

26.03.2017 16:00 Krtinska 0 : 3 Zvezda
26.03.2017 16:00 Ljubinić 0 : 1 Borac
26.03.2017 16:00 Partizan 2 : 5 Belo Polje
26.03.2017 16:00 Sloga 0 : 1 Duboko
26.03.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Rekreativo
26.03.2017 16:00 Rvati 2 : 2 Omladinac

26.03.2017 14:30 Lukavac 3 : 0 Dupljaj
26.03.2017 11:00 Mladi radnik 0 : 4 Rakac Stave
26.03.2017 11:00 Bujačić 5 : 1 Mali korak

26.03.2017 10:00 Jašunja 2 : 2 Badince
26.03.2017 11:00 Mladost 1 : 1 Turekovac

26.03.2017 15:30 OFK Radnički 2 : 1 Rudar
26.03.2017 15:30 Polet 1 : 1 Sloga
26.03.2017 15:30 Bistrica 1 : 3 Budućnost (D)
26.03.2017 15:30 Mladi Borac 2 : 1 Borac (A)
26.03.2017 15:30 BSK 1 : 2 Sloboda

26.03.2017 15:30 Napredak 4 : 1 Hajduk
26.03.2017 15:30 Mladost 0 : 3 Šantarovac
26.03.2017 15:30 Partizan 3 : 0 Omladinac
26.03.2017 15:30 Trnava 3 : 1 Jedinstvo
26.03.2017 15:30 OFK Borac 3 : 3 Belica

26.03.2017 15:30 Budućnost 1 : 1 Napredak
26.03.2017 15:30 Jedinstvo 4 : 3 Vihor
26.03.2017 15:30 ISK Izvor 0 : 3 Mladost
26.03.2017 15:30 Sloboda 2 : 4 OFK Juhor 2016
26.03.2017 15:30 Polet 4 : 5 Donja Mutnica

26.03.2017 11:00 Jarmenovci 2 : 0 Budućnost MI

26.03.2017 15:30 Pečanica 1 : 0 Baštovan 2015
26.03.2017 15:30 Sloga-TOP 3 : 2 Ram
26.03.2017 15:30 Srednjevo 3 : 1 Pek
26.03.2017 15:30 Kumane 9 : 1 Mirko Tomić
26.03.2017 15:30 Sirakovo 5 : 1 Dunavac 1929
26.03.2017 15:30 Mladi Borac 3 : 1 Stiški Kurjak

26.03.2017 16:00 27. Oktobar 2 : 0 S.V.Radnički
26.03.2017 16:00 Planinac 1 : 0 Graničar
26.03.2017 16:00 Jedinstvo (R) 6 : 1 Sloga
26.03.2017 16:00 Polet 0 : 1 Sremac
26.03.2017 16:00 Vojvodina 7 : 0 Fruškogorac
26.03.2017 16:00 Car Uroš 4 : 0 Jedinstvo (K)
26.03.2017 16:00 Borac 1 : 2 Fruška Gora

26.03.2017 16:00 Jednota 2 : 1 Jedinstvo
26.03.2017 16:00 Sinđelić 3 : 0 Borac
26.03.2017 16:00 Napredak 6 : 1 Omladinac
26.03.2017 16:00 OFK Bikić 0 : 1 OFK Bingula
26.03.2017 16:00 Sremac 4 : 1 Graničar

26.03.2017 16:00 Krušedol : Borac (S)
26.03.2017 16:00 Polet 2 : 1 Borac (J)
26.03.2017 16:00 Sloga (M) 0 : 0 Sloga (K)
26.03.2017 16:00 Fruškogorac 1 : 7 Dunav

26.03.2017 15:30 Dražmirovac 3 : 1 Oniks
26.03.2017 15:30 Sloboda 2 : 0 Dobra Voda

26.03.2017 18:30 Sloga Radnički 0 : 3 Požarevac

26.03.2017 13:30 Mačva 4 : 1 Polet
26.03.2017 15:00 Kolibri 3 : 3 Rad

26.03.2017 11:00 Jagodina 3 : 0 Spartak ŽK
26.03.2017 16:00 OFK Beograd 5 : 0 Lokomotiva
26.03.2017 15:00 Mačva 3 : 2 Napredak

26.03.2017 12:00 Goč 1 : 1 Rudar
26.03.2017 13:00 Novi Pazar 1 : 1 Radnički 1923
26.03.2017 11:00 Šumadija 1903 4 : 2 Sloga (K)

26.03.2017 11:00 Radnički Šabački : Savacijum
26.03.2017 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Jedinstvo
26.03.2017 10:00 Loznica : Železničar

26.03.2017 12:30 IM Rakovica 0 : 1 Zemun
26.03.2017 10:00 IMT 0 : 5 Bežanija
26.03.2017 10:00 Balkan 1 : 0 Kolubara
26.03.2017 10:00 Sindjelic 2 : 0 BSK Borča

26.03.2017 10:00 Begej 0 : 6 Železničar
26.03.2017 10:00 Omladinac 3 : 1 Radnički (Zr)
26.03.2017 10:00 Dinamo 1945 0 : 1 Vršac

26.03.2017 10:00 Radnički (SM) 1 : 2 Vojvodina
26.03.2017 10:00 Inđija 7 : 1 Radnički (NP)
26.03.2017 10:00 OFK Hajduk 2 : 0 Veternik
26.03.2017 11:00 Proleter 4 : 1 Indeks

26.03.2017 10:00 ČSK Pivara 2 : 4 Bačka 1901

26.03.2017 13:30 Jagodina 0 : 0 Spartak ŽK
26.03.2017 13:30 Partizan 5 : 0 Novi Pazar
26.03.2017 10:00 OFK Beograd 1 : 1 Zemun
26.03.2017 14:30 Real Niš 1 : 1 Brodarac

26.03.2017 13:00 Apolon 5 : 0 Šumadija 1903
26.03.2017 14:00 Sloga (K) 6 : 0 Jošanica

26.03.2017 12:00 OFK Šabac 0 : 0 Senjak
26.03.2017 12:00 Mačva (Š) 1 : 2 Radnički (V)

26.03.2017 10:00 Kolubara 1 : 6 Teleoptik
26.03.2017 10:00 Mladenovac : Radnicki (NB)
26.03.2017 10:30 PKB 0 : 1 BSK
26.03.2017 12:00 Internacional 1 : 1 Lokomotiva
26.03.2017 14:30 Voždovac 7 : 1 BASK

26.03.2017 11:00 Crvena zvezda MK 1 : 1 Sinđelić MK
26.03.2017 12:00 Studentski grad MK 3 : 0 Lokomotiva MK
26.03.2017 12:00 BSK Borča MK 0 : 1 Zemun MK
26.03.2017 13:00 011 MK 0 : 1 Teleoptik MK

26.03.2017 12:00 Vršac 1 : 0 Dinamo 1945
26.03.2017 12:00 Radnički (Z) 3 : 0 Radnički (K)
26.03.2017 12:00 Kikinda 1909 2 : 2 Proleter 2006

26.03.2017 12:00 RFK N.S. 1921 0 : 4 Vojvodina

26.03.2017 12:00 Bečej 1918 1 : 2 Hajduk junior

26.03.2017 Partizan 6 : 1 Borac

26.03.2017 11:00 Apolon 8 : 2 Sport Klub 99
26.03.2017 11:00 Novi Pazar 0 : 4 Pazar Juniors
26.03.2017 13:00 Šumadija 1903 1 : 2 AS
26.03.2017 11:00 Sloga (K) 1 : 1 Kiker

26.03.2017 10:00 Omladinac 2014 : OFK Osečina
26.03.2017 10:00 OFK Šabac 3 : 0 Ribnica
26.03.2017 10:00 Mačva (Š) 5 : 1 Radnički (V)

26.03.2017 10:00 RFK N.S. 1921 0 : 8 Vojvodina

26.03.2017 10:00 Vršac 2 : 2 Dinamo 1945
26.03.2017 10:00 Radnički (Z) 7 : 0 Radnički (K)
26.03.2017 10:00 Kikinda 1909 0 : 1 Proleter 2006

26.03.2017 10:00 Bečej 1918 2 : 0 Hajduk junior

26.03.2017 13:00 Subotica 2 : 5 Spartak

26.03.2017 Krstarica 5 : 1 Levač

26.03.2017 10:00 Spartak 9 : 0 Bačka 1901
26.03.2017 12:00 CFK 4 : 1 Bajša
26.03.2017 09:30 Vinogradar 0 : 3 Arena SU

Košarka

26.03.2017 19:30 Kris Kros 96 : 85 Jedinstvo
26.03.2017 12:00 Radnički 81 : 74 Topola
26.03.2017 20:30 Crvenka 99 : 106 Stara Pazova

26.03.2017 18:00 Železničar 77 : 69 Zlatar

26.03.2017 19:15 Mladost 103 : 99 Prokuplje
26.03.2017 17:30 Vlasotince 52 : 60 Jastrebac

26.03.2017 14:45 Žitko Basket 87 : 72 LA Basket
26.03.2017 18:00 Vitez 63 : 69 BKK Radnički

26.03.2017 21:00 BNS 62 : 98 Dinamo

26.03.2017 19:00 Mladost 2014 62 : 80 Loznica
26.03.2017 12:30 M015 76 : 64 Železničar

26.03.2017 Užice : Sloga

26.03.2017 17:00 Sloga (D) 89 : 77 Bane
26.03.2017 19:30 Stragari 53 : 64 Stari Ras

26.03.2017 16:15 Vitez BGD 011 : Zvezdara
26.03.2017 17:10 Cerak : Novi Beograd 7

26.03.2017 20:00 Hajduk Veljko 69 : 79 Mladost Vesna

Polufinale

Odbojka


26.03.2017 20:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 Jagodina

26.03.2017 16:30 Novi Sad 3 : 0 Bavanište
26.03.2017 20:00 Srem Iton 2 : 3 Užice

26.03.2017 16:00 Borac 3 : 0 Mladost

26.03.2017 17:00 Omladinac 0 : 3 Vranje
26.03.2017 19:00 Leskovac 98 2 : 3 Gimnazijalac

26.03.2017 15:00 Sterija 3 : 1 Millennium
26.03.2017 16:00 Jagodina 3 : 2 Žabalj Volej
26.03.2017 20:00 Valjevo 2 : 3 Ub
26.03.2017 16:00 Vrbas 3 : 0 Student
26.03.2017 17:00 Spartak (LJ) 3 : 0 Tutin

26.03.2017 16:00 Trstenik 3 : 2 Zlatibor
26.03.2017 Leposavić 2 : 3 Bambi volej

26.03.2017 16:30 Desetka 0 : 3 Zaječar
26.03.2017 16:00 Aleksinac 3 : 2 Topličanin

26.03.2017 20:00 Mladost (NP) : Ruma

26.03.2017 14:00 Timok 1 : 3 Viner

Rukomet

26.03.2017 17:00 Sivac 33 : 17 Mladost

26.03.2017 20:00 Sportski Centar Voždovac 2012 28 : 22 Metalac
26.03.2017 19:00 Jedinstvo 1974 24 : 30 Novi Beograd
26.03.2017 17:30 Loznica 25 : 21 PKB
26.03.2017 16:00 Partizan 2 28 : 33 Rekreativo
26.03.2017 16:00 Studentski grad 19 : 20 Sloga
26.03.2017 19:30 Mačva 32 : 28 Radnički

26.03.2017 19:00 Aleksinac 31 : 39 BSK Heba

26.03.2017 16:30 Radnički 2 33 : 24 Trepča
26.03.2017 20:00 Mladost 30 : 27 Prva Petoletka
26.03.2017 15:30 Karađorđe 28 : 33 Metalac
26.03.2017 20:00 Beli andjeo 28 : 24 Arilje

26.03.2017 11:00 Putinci 26 : 23 Potisje Pleteks

26.03.2017 18:00 Majdanpek : Bor 2

26.03.2017 20:00 Pirot : Progres
26.03.2017 20:00 Morava : Radan

26.03.2017 17:30 Zlatar 2 18 : 29 Pobednik
26.03.2017 18:00 Sjenica 26 : 30 Hidroelektrana
26.03.2017 13:00 Sloga 30 : 28 Bane
26.03.2017 18:30 Šamot 65 2 26 : 21 Omladinac

26.03.2017 19:00 Kikinda 18 : 19 Junior

26.03.2017 18:00 Metalac 35 : 26 Župa

26.03.2017 19:00 Petrovac 27 : 23 Mačva
26.03.2017 15:30 Loznica grad 33 : 19 Rudar
26.03.2017 11:30 Beograd 33 : 36 Radnički

26.03.2017 19:00 Jastrebac : Radnički

26.03.2017 18:00 Srem 37 : 29 Ravangrad
26.03.2017 19:00 Petrovaradin 18 : 35 Spartak
26.03.2017 18:00 Jadran Lider 31 : 23 Radnički

26.03.2017 18:00 Hajduk Veljko : Remesiana

Futsal

26.03.2017 19:00 Ekonomac 11 : 2 Kalča
26.03.2017 18:00 Euro Motus 9 : 0 Jastrebac

26.03.2017 19:30 Forum 9 : 4 Hajduk
26.03.2017 19:00 Viking 8 : 2 Srbobran
26.03.2017 18:30 TFK 2 : 6 International

26.03.2017 13:30 Ekonomac 2 : Bellatores
26.03.2017 18:00 Raška 0 : 2 Ivanjica
26.03.2017 20:30 Kragujevac 2011 1 : 6 RB

26.03.2017 22:00 Banjica 2 : 6 Srpska BGD

26.03.2017 19:00 Zlatar 033 3 : 0 Karanovac
26.03.2017 18:00 92 3 : 5 Šljivici

26.03.2017 20:30 Sombor : Indians 2013

26.03.2017 18:30 Rota 1 : 8 Zufo

26.03.2017 20:00 Ozren 6 : 1 Aleksinac 2015