XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 786 utakmica za dan
Nedelja, 25 Septembar 2016

Fudbal

25.09.2016 19:00 Napredak 1 : 0 Spartak ŽK
25.09.2016 19:00 Borac 1 : 1 Javor Matis
25.09.2016 19:00 Crvena zvezda 4 : 1 Vojvodina
25.09.2016 17:00 Metalac 0 : 1 Partizan
25.09.2016 19:00 Mladost 1 : 0 OFK Bačka
25.09.2016 16:00 Voždovac 2 : 0 Novi Pazar
25.09.2016 19:00 Radnički (N) 1 : 0 Radnik
25.09.2016 16:00 Budućnost 2 : 0 Inđija
25.09.2016 16:00 Jagodina 3 : 3 OFK Beograd
25.09.2016 16:00 Dinamo 0 : 0 Sindjelić
25.09.2016 16:00 Mačva 1 : 0 BSK Borča
25.09.2016 16:00 Sloboda 1 : 0 OFK Odžaci
25.09.2016 16:00 Zemun 1 : 0 Kolubara
25.09.2016 16:00 Proleter 0 : 1 Radnički
25.09.2016 17:00 West Ham 0 : 3 Southampton
25.09.2016 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
25.09.2016 17:45 Köln 1 : 1 RB Leipzig
25.09.2016 12:30 Torino 3 : 1 Roma
25.09.2016 15:00 Genoa 1 : 1 Pescara
25.09.2016 15:00 Internazionale 1 : 1 Bologna
25.09.2016 15:00 Lazio 2 : 0 Empoli
25.09.2016 15:00 Sassuolo 1 : 0 Udinese
25.09.2016 20:45 Fiorentina 0 : 0 Milan
25.09.2016 15:00 Saint-Étienne 3 : 1 Lille
25.09.2016 17:00 Nancy 0 : 1 Nice
25.09.2016 20:45 Marseille 2 : 1 Nantes
25.09.2016 12:00 Leganés 1 : 2 Valencia
25.09.2016 16:15 Atlético Madrid 1 : 0 La Coruña
25.09.2016 18:30 Villarreal 3 : 1 Osasuna
25.09.2016 20:45 Espanyol 0 : 2 Celta Vigo
25.09.2016 15:00 Sutjeska 1 : 1 Budućnost
25.09.2016 15:00 Berane 2 : 0 Jezero
25.09.2016 15:00 Igalo 0 : 2 Mornar
25.09.2016 15:00 Bratstvo 0 : 0 Kom
25.09.2016 15:00 Čelik 2 : 1 Radnički
25.09.2016 15:00 Cetinje 1 : 1 Otrant Olympic
25.09.2016 15:00 Petnjica 3 : 1 Fair Play
25.09.2016 15:00 Hajduk 2 : 0 Sloga (SB)
25.09.2016 15:00 Mogren 0 : 1 Sloga (R)
25.09.2016 15:30 Zabjelo 1 : 0 Crvena stijena
25.09.2016 13:00 Ribnica 1 : 4 OFK Mladost 1970
25.09.2016 15:30 Dunav 1 : 0 Radnički (Š)
25.09.2016 11:00 Polet (LJ) 1 : 0 Smederevo 1924
25.09.2016 15:30 Mihajlovac 1934 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
25.09.2016 15:30 Železničar 0 : 2 Jedinstvo Putevi
25.09.2016 15:30 Pukovac 1 : 1 Temnić 1924
25.09.2016 15:30 Vlasina 1 : 1 Dunav
25.09.2016 15:30 Timok 2 : 0 Ozren
25.09.2016 15:30 Car Konstantin 2 : 2 Radan
25.09.2016 15:30 Brodarac 1947 2 : 1 Žarkovo
25.09.2016 15:30 Crvena Zvezda 1 : 1 Grafičar
25.09.2016 11:00 Prva Iskra 0 : 3 IMT
25.09.2016 11:00 Dorćol 0 : 2 Radnički (O)
25.09.2016 15:30 Tavankut 1 : 2 Sloga (Č)
25.09.2016 15:30 Tisa (A) 1 : 1 Mladost (T)
25.09.2016 15:30 Subotica 0 : 1 Potisje
25.09.2016 15:30 Tekstilac 0 : 5 Budućnost (G)
25.09.2016 15:30 Vojvodina 1928 0 : 1 Kozara
25.09.2016 15:30 Dolina 1 : 3 ŽAK
25.09.2016 15:30 Hajduk (Č) 3 : 2 Veternik
25.09.2016 10:00 Index 0 : 3 Jedinstvo (SP)
25.09.2016 15:30 Hajduk 1925 Podunavac 5 : 1 Hajduk (B)
25.09.2016 10:00 Sofeks 1 : 0 Slavija
25.09.2016 15:30 Karađorđe 3 : 2 Sloboda (Č)
25.09.2016 15:30 Arsenal 0 : 0 Bane
25.09.2016 15:30 Ovčar 1 : 1 Takovo
25.09.2016 15:30 Petar Dobrnjac 2 : 0 Homoljac
25.09.2016 15:30 RSK 0 : 1 Šumadija (A)
25.09.2016 11:00 Proleter 2 : 0 Radnički 1926
25.09.2016 15:30 Borac (Ž) 1 : 1 Gruža
25.09.2016 15:30 Borac 1932 1 : 2 Zvižd
25.09.2016 15:30 Polimlje 2 : 1 Zadrugar
25.09.2016 15:30 OFK Osečina 1 : 1 Radnički Stobex
25.09.2016 15:30 Drina 2 : 1 Provo
25.09.2016 15:30 OFK Divci 2 : 3 Ribnica
25.09.2016 15:30 Sloga 1940 (BB) 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
25.09.2016 15:30 Šarbanovac 4 : 1 Malošište
25.09.2016 15:30 Moravica 3 : 1 Zaplanjac
25.09.2016 15:30 Hajduk Veljko 2 : 1 Bukovik
25.09.2016 15:30 OFK Lugomir 4 : 3 OFK Kosanica
25.09.2016 15:30 Župa 1 : 1 Žitorađa
25.09.2016 15:30 Levač 2 : 1 Sloga
25.09.2016 15:30 Bošnjane 1 : 2 Juhor
25.09.2016 15:30 Rembas 5 : 1 Jedinstvo
25.09.2016 15:30 OFK Brzi Brod 3 : 2 Morava (VH)
25.09.2016 15:30 Mladost (M) 0 : 2 Budućnost (P)
25.09.2016 15:30 Vranjska Banja 0 : 0 Ropotovo
25.09.2016 15:30 Jedinstvo (GM) 2 : 1 Nebeski andjeli
25.09.2016 11:00 Hajduk 1 : 0 Jedinstvo
25.09.2016 15:30 Budućnost 3 : 0 PKB Padinska Skela
25.09.2016 15:30 Turbina 2 : 2 Borac (O)
25.09.2016 15:30 Vrčin 2 : 4 Srem
25.09.2016 16:00 Radnički 1905 1 : 0 Jadran (F)
25.09.2016 16:00 Jadran (S) 0 : 3 Sutjeska
25.09.2016 16:00 Napredak 2 : 1 Obilić
25.09.2016 16:00 Bajša 6 : 0 Vinogradar
25.09.2016 16:00 Preporod 3 : 2 Panonija IM Topola
25.09.2016 16:00 Proleter (Nj) 5 : 1 Eđšeg
25.09.2016 15:30 Hajduk Junior 3 : 1 ŽAK
25.09.2016 15:30 BSK 1 : 0 Slavija
25.09.2016 15:30 Borac (BG) 2 : 2 Krila Krajine
25.09.2016 15:30 Budućnost 1 : 1 Rusin
25.09.2016 15:30 Hercegovac 1 : 2 Mladost (BP)
25.09.2016 15:30 Stari Grad 4 : 1 Lipar
25.09.2016 15:30 Terekveš 5 : 1 Mladost (K)
25.09.2016 16:00 Mladost (O) 2 : 1 Partizan (G)
25.09.2016 16:00 Jedinstvo (V) 0 : 1 BAK
25.09.2016 16:00 Polet 1 : 1 Crvena zvezda
25.09.2016 16:00 Vulturul 1 : 1 Jedinstvo Stević
25.09.2016 16:00 Sloga (BNS) 1 : 3 Vojvodina (S)
25.09.2016 16:00 Strela 4 : 1 Vojvodina (C)
25.09.2016 16:00 Borac (St) 2 : 4 Budućnost (A)
25.09.2016 15:30 Naftagas (B) 0 : 5 OFK Kikinda
25.09.2016 15:30 Jedinstvo 4 : 2 Mladost (BD)
25.09.2016 15:30 Lehel 0 : 4 Proleter 2006
25.09.2016 15:30 C. Zvezda (VS) 3 : 0 Mladost (L)
25.09.2016 15:30 Borac 1 : 3 Begej
25.09.2016 16:00 Jadran 5 : 2 Hrtkovci
25.09.2016 16:00 Ljukovo 2 : 0 Sloven
25.09.2016 16:00 Napredak 0 : 2 1. Maj Ruma
25.09.2016 16:00 FK Graničar 1924 0 : 4 Budućnost
25.09.2016 16:00 Hajduk 2 : 0 Borac
25.09.2016 16:00 Donji Petrovci 1 : 3 Rudar
25.09.2016 15:30 TSK 0 : 1 Jedinstvo
25.09.2016 15:30 Borac 9 : 0 OFK Sirig
25.09.2016 15:30 Petrovaradin 9 : 0 Miletić
25.09.2016 15:30 Tatra 2 : 0 Titel
25.09.2016 15:30 Proleter 4 : 1 Omladinac
25.09.2016 16:00 OFK Ras 0 : 0 Real
25.09.2016 16:00 Polet 5 : 1 Omladinac
25.09.2016 16:00 Radnik 1 : 3 Granit
25.09.2016 16:00 Stubal 2 : 0 Ibar
25.09.2016 16:00 Borac 3 : 3 Magnohrom
25.09.2016 16:00 Mataruge 2 : 3 Ribnica
25.09.2016 16:00 Proleter 1 : 2 Goč
25.09.2016 15:30 Donja Vrbava 0 : 2 Polet (T)
25.09.2016 15:30 Omladinac (Z) 2 : 0 Spartak
25.09.2016 15:30 Brezak 2 : 1 Mladost (P)
25.09.2016 15:30 Jedinstvo (K) 4 : 0 Ozrem PMH
25.09.2016 15:30 Napredak 1 : 1 Backovac Junajted
25.09.2016 15:30 Zadrugar 5 : 0 Jedinstvo (GG)
25.09.2016 15:30 Podunavac 4 : 0 Polet
25.09.2016 15:30 7. Juli 1 : 0 Udarnik
25.09.2016 15:30 Pobeda 1 : 1 Budućnost
25.09.2016 15:30 Sloboda 4 : 2 Crvena zvezda
25.09.2016 15:30 Sloga 2 : 0 Cerovac 2013
25.09.2016 15:30 Omladinac 3 : 0 Mladi borac
25.09.2016 15:30 Šumadija 2 : 0 SASK
25.09.2016 15:30 Banja 1957 2 : 3 Omladinac
25.09.2016 15:30 Vinča 4 : 1 OFK Šatornja
25.09.2016 10:00 Vitlina-Bokanja 2 : 1 Trnava
25.09.2016 15:30 Borac 2 : 2 Junkovac
25.09.2016 15:30 Prvi srpski ustanak 3 : 1 BSK
25.09.2016 15:30 ŽSK 0 : 0 OFK Aranđelovac
25.09.2016 15:30 Radnik (S) 1 : 1 Napredak 1936
25.09.2016 15:30 Borac (K) 3 : 0 Mladost (B)
25.09.2016 15:30 Sloga (B) 2 : 1 Mlava (ML)
25.09.2016 15:30 Makce 1 : 5 Polet (SD)
25.09.2016 15:30 Rudar (S) 4 : 3 Đerdap
25.09.2016 15:30 Krilaš 3 : 5 Sloga 33
25.09.2016 15:30 Cer 0 : 0 Borac (L)
25.09.2016 15:30 Hajduk Stanko 3 : 0 Antimon
25.09.2016 15:30 Mladi Borac 1 : 1 Mladost (P)
25.09.2016 15:30 Borac (V) 0 : 0 Mladost (PP)
25.09.2016 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Podrinje
25.09.2016 15:30 Sovljak 0 : 0 Junior Novo Naselje
25.09.2016 15:30 Tvrdojevac 1 : 1 Trlić
25.09.2016 15:30 ZSK 0 : 2 Tešnjar
25.09.2016 15:30 Joševa 0 : 4 Kačer
25.09.2016 15:30 Iskra 3 : 0 Brezovica
25.09.2016 15:30 Višesava 0 : 3 Polet
25.09.2016 15:30 Savinac 0 : 0 Ježevica
25.09.2016 15:30 Železničar 1 : 1 Perućac
25.09.2016 15:30 Lazarica 1 : 1 Jasen
25.09.2016 15:30 Jedinstvo (K) 1 : 8 Budućnost
25.09.2016 16:00 Blizna 3 : 1 Brestovac
25.09.2016 16:00 Čubra 3 : 0 Zlot
25.09.2016 16:00 Krivelj 0 : 9 Sloga
25.09.2016 16:00 BSK 0 : 2 Radnički
25.09.2016 16:00 Slatina 2 : 1 Poreč
25.09.2016 16:00 Polom 4 : 1 Deli Jovan
25.09.2016 11:00 Ključ 3 : 0 Nemetali
25.09.2016 15:30 Zemljoradnik 4 : 2 Crvena Zvezda
25.09.2016 15:30 Mladost 1976 3 : 2 Moravac (ZT)
25.09.2016 15:30 Doljevac 1971 0 : 4 Rudar Alpos
25.09.2016 15:30 Mladost (Ba) 1 : 1 Morava (Ž)
25.09.2016 15:30 Naisus 1977 0 : 3 Rasovača
25.09.2016 15:30 Naša krila 5 : 0 Radnički 1947
25.09.2016 16:00 Omladinac 4 : 1 Sloga
25.09.2016 16:00 Malinik 1 : 2 Radnički (L)
25.09.2016 16:00 Kablovi 1 : 0 OFK Knjaz
25.09.2016 16:00 Vratarnica 0 : 2 Osnić
25.09.2016 15:00 Kušiljevo 3 : 0 Budućnost
25.09.2016 15:00 Mladost (J) 1 : 0 Morava
25.09.2016 15:00 Dragocvet 2 : 2 OFK Batinac
25.09.2016 15:00 Napredak (D) 3 : 0 OFK Bratstvo
25.09.2016 15:00 Partizan 1 : 1 Napredak (Z)
25.09.2016 15:30 Mačkovac 4 : 0 Naupare
25.09.2016 15:30 Ribnik 2 : 0 Sloga
25.09.2016 15:30 Mladi radnik 0 : 6 13. April
25.09.2016 15:30 Šanac 4 : 1 Vinogradar
25.09.2016 15:30 Kupci 1 : 0 Jastrebac
25.09.2016 15:30 Pobeda 0 : 0 Mladost 1982
25.09.2016 15:30 Omladinac 6 : 0 Polet
25.09.2016 15:30 Borac 4 : 2 Real
25.09.2016 15:30 Proleter (M) 1 : 2 Crvena zastava
25.09.2016 15:30 Rudar 2 : 2 AZ Borac 2014
25.09.2016 15:30 Vrtište 1 : 4 Proleter (DV)
25.09.2016 15:30 Mladost 4 : 0 Budućnost
25.09.2016 15:30 Sloga 1948 0 : 2 Morava
25.09.2016 15:30 Sloboda 2 : 1 Aluminijum
25.09.2016 16:00 Mladost (PR) 0 : 1 Vladimir Durković
25.09.2016 16:00 Gnjilan 2 : 1 Zvezda
25.09.2016 16:00 Padež 1 : 0 Zadrugar
25.09.2016 15:30 Omladinac (DS) 0 : 5 Jedinstvo (GS)
25.09.2016 15:30 Kumarevo 65 2 : 2 Bobište
25.09.2016 15:30 Brza 1 : 2 Jedinstvo (Š)
25.09.2016 15:30 Mladi Borac 0 : 1 Čekmin
25.09.2016 15:30 Plantaža 1 : 2 Sloga
25.09.2016 15:30 Vučje 0 : 0 Zloćudovo
25.09.2016 15:30 Polet 4 : 1 Umac
25.09.2016 15:30 Železničar 2 : 1 Progres
25.09.2016 15:30 Jablanica 5 : 0 Radnički (P)
25.09.2016 15:30 Mladost (B) 2 : 3 Pavlovac
25.09.2016 15:30 Vihor 3 : 0 Levosoje
25.09.2016 15:30 Južna pruga 7 : 2 BSK Bujanovac
25.09.2016 15:30 Lugina 3 : 0 Biljači
25.09.2016 15:30 Ternoci 5 : 1 Trešnjevka
25.09.2016 15:30 Mladost (S) 1 : 1 Crnotince
25.09.2016 15:30 Borac 4 : 1 Mladi proleter
25.09.2016 13:00 Brodarac 3 : 1 Sinđelić 2012
25.09.2016 15:30 Banja 0 : 1 Zmaj 1953
25.09.2016 15:30 Lepušnica 3 : 0 PKB Kovilovo
25.09.2016 15:30 Komgrap 2 : 2 Dunav
25.09.2016 15:30 Poštar Zvezdara 1 : 0 13. Maj Zemun
25.09.2016 15:30 Šumadinac 1 : 0 Institut
25.09.2016 15:30 Mladost (B) 2 : 0 Zabrežje
25.09.2016 15:30 BSK 0 : 3 Urovci
25.09.2016 10:00 Radnički 1 : 1 Šumadija
25.09.2016 15:30 Strelac 5 : 3 Rušanj
25.09.2016 15:30 Polet 0 : 4 Mladost (C)
25.09.2016 10:00 Selo Mladenovac 1 : 1 Hajduk
25.09.2016 15:30 Boleč 1 : 0 Kosmaj
25.09.2016 15:30 Mladost 2 : 6 Dunavac
25.09.2016 15:30 Ropočevo 3 : 3 Leštane
25.09.2016 11:00 Sloga (K) 6 : 1 Pobeda 1976
25.09.2016 15:30 OFK Rutevac 1908 4 : 1 Gredetin
25.09.2016 15:30 Polet (R) 3 : 0 Planinac 2015
25.09.2016 11:00 Jedinstvo 4 : 0 Mladi Radnik
25.09.2016 15:30 OFK Draževac 6 : 2 Ratar
25.09.2016 16:00 Slemen 7 : 2 Rtanj
25.09.2016 16:00 Jedinstvo 1952 0 : 3 Bukovik
25.09.2016 16:00 Palilulac 4 : 1 Sloboda 2013
25.09.2016 15:30 Marjan MB 2 : 2 Mladost (DL)
25.09.2016 15:30 Sušica 2012 3 : 0 BSK
25.09.2016 15:30 Jedinstvo (G) 3 : 0 Lemind
25.09.2016 15:30 Mladost (V) 1 : 1 OFK Morava
25.09.2016 15:30 Atletiko 0 : 4 Milanovo
25.09.2016 15:30 Sloboda (DB) 3 : 1 Mladost (B)
25.09.2016 15:30 Šumadija 4 : 0 Navalin
25.09.2016 15:30 BUSK 4 : 0 Sparta Železnik
25.09.2016 15:30 Atakante 2 : 0 011
25.09.2016 15:30 Rekreativo 011 1 : 2 Studenski Grad
25.09.2016 15:30 Busije 0 : 3 Šećeranac Ada
25.09.2016 15:30 Petrovčić 3 : 2 Posavac Tišma
25.09.2016 16:00 Bikovo 2 : 0 Bratstvo
25.09.2016 16:00 Palić 1 : 3 Žednik
25.09.2016 16:00 Elektrovojvodina 4 : 0 Đurđin
25.09.2016 16:00 Solid 5 : 3 Lokomotiva
25.09.2016 16:00 OFK Mala Bosna 2015 1 : 3 Hajduk
25.09.2016 16:00 Iskra 4 : 1 Mladost Radost
25.09.2016 16:00 Budućnost 8 : 0 Sloboda
25.09.2016 16:00 Pobeda 1 : 2 Obilić
25.09.2016 16:00 Tomislavci 2 : 2 Vojvodina
25.09.2016 16:00 Mladost 2 : 3 Jedinstvo
25.09.2016 16:00 Graničar 4 : 0 Čoka
25.09.2016 16:00 Slavija 2 : 2 Šampion
25.09.2016 16:00 Hajduk 7 : 0 Tromedja
25.09.2016 16:00 Jedinstvo (SK) 1 : 0 Horgoš 1911
25.09.2016 15:30 Aleksa Šantić 1 : 0 Kordun
25.09.2016 15:30 Hajduk (S) 2 : 3 Kula
25.09.2016 15:30 Omladinac (D) 0 : 0 Stanišić
25.09.2016 15:30 Omladinac (B) 2 : 3 Crvenka
25.09.2016 15:30 Graničar (R) 4 : 4 Radnički 1918
25.09.2016 15:30 Kulpin 4 : 3 Krivanj
25.09.2016 15:30 Maglić 4 : 1 Tvrdjava
25.09.2016 15:30 Neštin 1 : 1 Naša Zvezda
25.09.2016 15:30 Budućnost 2 : 1 Borac
25.09.2016 16:00 Borac (VG) 1 : 1 Borac (VS)
25.09.2016 16:00 Partizan (K) 1 : 5 Potporanj
25.09.2016 16:00 Ševac 1 : 0 Vladimirovac
25.09.2016 16:00 Hajdučica 1 : 0 Dunav
25.09.2016 16:00 Karaš (K) 2 : 1 Dobrica
25.09.2016 16:00 Vojvodina (CC) 2 : 0 Radnički 1927
25.09.2016 16:00 Banat 1 : 5 Ratar
25.09.2016 16:00 Omladinac 1927 0 : 1 Radnički (B)
25.09.2016 16:00 Mladost 2 : 0 Glogonj
25.09.2016 16:00 Tempo 2 : 2 Unirea
25.09.2016 16:00 Spartak 1911 10 : 0 Pobeda
25.09.2016 16:00 BSK Bavanište 4 : 1 Omladinac (D)
25.09.2016 16:00 Budućnost (BB) 8 : 3 Borac
25.09.2016 16:00 Kolonija 0 : 2 Jedinstvo
25.09.2016 16:00 Dolovo 0 : 2 Proleter
25.09.2016 15:30 MSK 1 : 1 Rusanda
25.09.2016 15:30 ASK 2 : 0 Potisje
25.09.2016 15:30 OFK Klek 4 : 3 ŽFK Banat
25.09.2016 15:30 Zlatica 0 : 0 Radnički 1911
25.09.2016 15:30 Omladinac 4 : 1 Zadrugar
25.09.2016 15:30 OFK Stajićevo 3 : 1 OFK Gradnulica
25.09.2016 15:30 Terekves 2 : 0 Borac (I)
25.09.2016 15:30 Bega 1 : 7 Vojvodina (NM)
25.09.2016 15:30 Roham 1 : 1 Vojvodina (B)
25.09.2016 15:30 Proleter 5 : 6 2. Oktobar
25.09.2016 15:30 1.Oktobar 1 : 2 Delija
25.09.2016 16:00 PSK Putinci 2 : 1 Mladost
25.09.2016 16:00 OFK Brestač 1 : 3 Fruškogorac
25.09.2016 16:00 Graničar (K) 0 : 0 Jedinstvo (M)
25.09.2016 16:00 Graničar (O) 3 : 0 OFK Zeka Buljubaša
25.09.2016 16:00 Jedinstvo (P) 2 : 3 Borac
25.09.2016 16:00 Hajduk 4 : 3 Obilić 1993
25.09.2016 16:00 Napredak 3 : 0 Sloga
25.09.2016 15:30 Obilić 1 : 3 Susek
25.09.2016 15:30 Čenej 2 : 1 Centar
25.09.2016 15:30 Jedinstvo 1 : 0 RFK Novi Sad 1921
25.09.2016 15:30 Borac 1 : 2 Fruškogorac
25.09.2016 16:30 Budućnost (K) 3 : 2 Mlada krila
25.09.2016 10:00 Metalac 2 : 1 Jedinstvo (D)
25.09.2016 16:30 Tavnik 1 : 4 Borac (A)
25.09.2016 16:30 Lazac 1 : 0 Grdica
25.09.2016 16:30 Mladost (V) 1 : 1 Kraljevo Hajduk
25.09.2016 16:30 Napredak (G) 8 : 1 Zvezda
25.09.2016 15:30 Lugovi 2 : 2 Morava (K)
25.09.2016 15:30 Planinac 3 : 4 Rudar
25.09.2016 15:30 Vujan 1 : 3 Budućnost
25.09.2016 11:00 Rakova 1 : 0 Malba
25.09.2016 15:30 Morava (M) 2 : 0 Gavrilo Princip
25.09.2016 15:30 Prijatelji 2 : 1 Čačak 94
25.09.2016 16:00 Gorušica 6 : 2 Bjelica
25.09.2016 16:00 Voćar 2 : 0 Brezova
25.09.2016 16:00 Jelica 2 : 3 Bratstvo
25.09.2016 16:00 Sloga 3 : 1 Vrelo
25.09.2016 11:00 Prilike 3 : 0 Gradina
25.09.2016 15:30 Velereč 94 0 : 1 Takovski Ustanak
25.09.2016 15:30 Ozremica 2 : 1 Jablanica
25.09.2016 15:30 Šilopaj 2 : 1 Omladinac
25.09.2016 15:30 Šumadija 2 : 0 Mladost 09
25.09.2016 15:30 Vrbovac 3 : 0 OFK Slavija
25.09.2016 15:30 Jezava 3 : 1 Skobalj
25.09.2016 15:30 Budućnost 3 : 0 Železničar
25.09.2016 15:30 Vučak 6 : 0 Hajduk Veljko 1934
25.09.2016 15:30 Drugovac 3 : 4 Petrijevac
25.09.2016 15:30 Lunjevac 0 : 0 Omladinac
25.09.2016 15:30 Kolarac 0 : 1 Landol
25.09.2016 16:00 Udarnik 1 : 0 Bačinac
25.09.2016 16:00 Glavaš 1 : 0 Radnik
25.09.2016 16:00 Jasenica 0 : 1 Obilić
25.09.2016 15:30 Kopljari 1 : 1 Ranilović
25.09.2016 15:30 Jasenica 3 : 2 Šamot
25.09.2016 11:00 B 2000 2 : 0 Sloga
25.09.2016 11:00 Šumadinac (S) 0 : 3 Šumadinac (N)
25.09.2016 15:30 Brezovac 0 : 0 Žabare
25.09.2016 15:30 Budućnost 0 : 7 Plaskovac
25.09.2016 15:30 Partizan 3 : 1 Mladi rudar
25.09.2016 15:30 Sloga (M) 4 : 1 Udarnik
25.09.2016 15:30 Marjan 1 : 3 Mladost MG
25.09.2016 15:30 Bare 4 : 0 Kotlenik
25.09.2016 15:30 Pobeda (Đ) 3 : 3 Omladinac (V)
25.09.2016 15:30 BSK 1 : 2 Karađorđe
25.09.2016 15:30 Crvena zvezda 1 : 2 Pobeda (S)
25.09.2016 15:30 Mladost (R) 2 : 0 Grivac
25.09.2016 15:30 Omladinac (S) 6 : 2 Sloga 1952
25.09.2016 15:30 Stig (MC) 0 : 3 BSK
25.09.2016 15:30 Integral 8 : 2 Omladinac (Š)
25.09.2016 15:30 Napredak (S) 1 : 7 Radnički (K)
25.09.2016 15:30 Dragoš 1 : 1 Rade Milošević
25.09.2016 15:30 Kurjače 0 : 2 Desine
25.09.2016 15:30 Žika Marković Uča 1 : 3 Napredak (P)
25.09.2016 15:30 Železničar 5 : 0 Jedinstvo (D)
25.09.2016 15:30 Dunavac (P) 1 : 2 Obilić
25.09.2016 15:30 Radnički (P) 6 : 2 Dizel
25.09.2016 15:30 Sloga (Ć) 0 : 2 Jedinstvo (LJ)
25.09.2016 15:30 Proleter 2 : 0 Napredak
25.09.2016 15:30 Borac (Š) 2 : 2 Gorki
25.09.2016 15:30 Budućnost (Z) 1 : 4 Cer
25.09.2016 15:30 Duško 2 : 1 Torpedo
25.09.2016 15:30 Sloga (D) 0 : 4 Milicionar
25.09.2016 15:30 Mladost (MM) 4 : 3 Sloga (B)
25.09.2016 15:30 Omladinac 2 : 0 Drina
25.09.2016 12:30 Mladost 2013 1 : 0 Vlašić
25.09.2016 15:30 Radnički (К) 3 : 1 OFK Jelen
25.09.2016 15:30 Trešnjevka 3 : 1 Miloš Pocerac 2013
25.09.2016 15:30 Šipurske Livade 0 : 0 Karađorđe
25.09.2016 15:30 Cerić 5 : 1 Varna 012
25.09.2016 15:30 Torpedo 1 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
25.09.2016 15:30 Sloga (K) 0 : 0 Rankovac
25.09.2016 15:30 Stolice 0 : 1 7. Juli
25.09.2016 15:30 Gučevo 2 : 0 Jedinstvo (Z)
25.09.2016 15:30 Jedinstvo (MZ) 0 : 1 Mladost (DD)
25.09.2016 15:30 Sloga (LŠ) 3 : 4 Prva Iskra
25.09.2016 15:30 Vidojevica 1 : 0 Jadar (S)
25.09.2016 11:00 Velika Reka 1 : 0 Borac (K)
25.09.2016 15:30 Milan Orlić 1 : 2 Sloga (S)
25.09.2016 15:30 Gunjevac 3 : 1 Kalenić
25.09.2016 15:30 Proleter 1 : 1 Dimitrije Tucović
25.09.2016 15:30 Kotešica 4 : 4 Liplje
25.09.2016 15:30 Popadić 0 : 1 Ribnikar
25.09.2016 15:30 Borac 1 : 2 Mladost
25.09.2016 15:30 Kolubara 2 1 : 4 Komanice
25.09.2016 15:30 OFK Brđanac 0 : 2 Rajac
25.09.2016 15:30 Milenko Pavlović 2 : 1 Jadar 2013
25.09.2016 16:30 Dobrinjac 2 : 3 Glumač
25.09.2016 13:30 Napredak 2 : 5 Plavi Tok
25.09.2016 16:30 Sečica 3 : 2 Duškovci
25.09.2016 16:30 Pobeda 0 : 7 Omladinac
25.09.2016 13:30 Trešnjica 5 : 0 Borac
25.09.2016 16:30 Bakionica 2 : 1 Avijatičar
25.09.2016 13:30 Gorobilje 0 : 1 Lauš
25.09.2016 15:30 Napredak 9 : 0 Omladinac
25.09.2016 15:30 Lovćen 3 : 0 Milutinovac
25.09.2016 15:30 Pontes 1 : 2 Velika Vrbica
25.09.2016 15:30 Egeta 3 : 0 Rtkovo
25.09.2016 15:30 Mala Vrbica 3 : 2 Kladušnica
25.09.2016 16:30 Polet 2 : 2 Graničar
25.09.2016 16:30 Kovilovo 0 : 2 Slatina
25.09.2016 16:30 Ratar 2 : 7 Miloševo
25.09.2016 11:00 Malajnica 2 : 2 OFK Tamnič
25.09.2016 15:30 Bukovica 4 : 1 Kapidžija
25.09.2016 15:30 Žabare 3 : 0 BSK
25.09.2016 15:30 Čarapan 2 : 4 Gornji Stepoš
25.09.2016 15:30 Jedinstvo 1936 3 : 0 Budućnost
25.09.2016 15:30 Sloga 4 : 1 Rasina
25.09.2016 15:30 Borac 3 : 0 14. Oktobar
25.09.2016 15:30 Rubin (DS) 4 : 2 Beli Orlovi
25.09.2016 15:30 Sloga 3 : 1 Gradina
25.09.2016 15:30 Polet 57 3 : 0 Rubin (Z)
25.09.2016 15:30 Trudbenik 4 : 3 Omladinac
25.09.2016 15:30 Pionir 1 : 8 Crvenka
25.09.2016 15:30 Dunavac 0 : 0 Podunavac
25.09.2016 15:30 Sveti Stefan 2 : 2 Pinosava
25.09.2016 15:30 Minel 1 : 1 Heroj Polet
25.09.2016 10:30 Dedinje 1 : 3 Mladost
25.09.2016 16:30 Vis 1 : 1 Mladost (MI)
25.09.2016 11:00 Stojnik 1 : 1 OFK Slatina
25.09.2016 16:00 Željuša 0 : 4 Senjak
25.09.2016 16:00 Jerma 2 : 2 Pobeda
25.09.2016 16:00 Rajko Mitić 9 : 1 Nišavac
25.09.2016 16:00 Sloga 3 : 0 Temac
25.09.2016 16:00 Rongo Siti 3 : 4 Sloboda
25.09.2016 15:30 Mladost 1 : 2 Omladinac
25.09.2016 15:30 Morava 1949 3 : 1 Supovac
25.09.2016 15:30 Delijski Vis 3 : 4 Durlan Siti
25.09.2016 15:30 Čegar 2013 2 : 1 Čegar 1946
25.09.2016 15:30 Radnički 1936 4 : 1 Stevan Nešticki
25.09.2016 15:30 Grkinja 3 : 0 10. februar
25.09.2016 11:00 Klisura 0 : 3 Moravac
25.09.2016 16:00 Šljivar 6 : 1 Kosovo
25.09.2016 16:00 Timok 1928 3 : 2 Kastrum
25.09.2016 16:00 OFK Rtanj 2016 3 : 2 Velika Jasikova
25.09.2016 10:00 Jugovići 1976 0 : 3 Baličevac 1974
25.09.2016 10:00 Banaćanin 3 : 0 Koprijan 1975
25.09.2016 15:30 Padina 1989 2 : 0 Borac
25.09.2016 16:00 OFK Metalac 2 : 1 Panonija
25.09.2016 16:00 Jedinstvo (R) 3 : 0 KFK Kula
25.09.2016 15:30 Sloga Trgošped 1 : 2 Verko
25.09.2016 15:30 Hajduk 0 : 1 Dragojevac
25.09.2016 15:30 Provo 2015 1 : 1 Jedinstvo 2014
25.09.2016 15:30 Skupljen 2013 2 : 2 Sloga 1949
25.09.2016 15:30 Petrovac 74 4 : 1 Sloga (R)
25.09.2016 11:00 Mrovska 1 : 4 Mladost (B)
25.09.2016 11:00 Mladost (Z) 4 : 0 Polet
25.09.2016 15:30 Tisa 1933 2 : 2 Partizan
25.09.2016 15:30 Borac 1 : 2 Sloga
25.09.2016 15:30 Proleter 1 : 1 Tamiš
25.09.2016 15:30 Mladost 1 : 2 KSK Konak 1926
25.09.2016 15:30 Borac 3 : 0 Krtinska
25.09.2016 15:30 Belo Polje 3 : 1 Zvezda
25.09.2016 15:30 Duboko 3 : 0 Ljubinić
25.09.2016 15:30 Rekreativo 2 : 4 Partizan
25.09.2016 15:30 Omladinac 5 : 0 Sloga
25.09.2016 15:30 Posavina 3 : 1 Rvati
25.09.2016 15:30 Velika Moštanica 1 : 1 OFK Borac
25.09.2016 15:30 Veliki Borak 5 : 2 Beljina
25.09.2016 15:30 Guncate 0 : 7 Lisović
25.09.2016 16:00 Banat 2 : 1 Hajduk
25.09.2016 16:00 Vitorul 3 : 0 Pobeda
25.09.2016 16:00 Vinogradar 4 : 1 Omladinac
25.09.2016 15:30 Doljane Meševo 4 : 1 Polet (Š)
25.09.2016 15:30 Zdravinje 2 : 0 Grkljane
25.09.2016 15:30 Mudrakovac 2 : 1 Štitari
25.09.2016 15:30 Zmajevac 1 : 0 Mladost 2015
25.09.2016 11:00 Konjuh 4 : 2 Meševo
25.09.2016 11:00 Srnje 2 : 3 Padež
25.09.2016 11:00 Moravac (G) 2 : 3 Turekovac
25.09.2016 10:00 Jašunja 0 : 2 Gornje Sinkovce
25.09.2016 11:00 Rudar 1973 3 : 3 Badince
25.09.2016 15:30 Borac 4 : 1 Veliko Laole
25.09.2016 11:00 Vukan 0 : 1 Jedinstvo
25.09.2016 11:00 Udarnik 2015 2 : 2 Brana Paunović 1933
25.09.2016 11:00 Mladost (L) 2 : 2 Melnica
25.09.2016 15:30 Budućnost (D) 3 : 0 OFK Radnički
25.09.2016 15:30 Sloboda 3 : 2 Polet
25.09.2016 15:30 BSK 2 : 1 Bistrica
25.09.2016 15:30 Mladi Borac 1 : 2 Šumadija (MC)
25.09.2016 15:30 Toplica 3 : 4 Paštrić
25.09.2016 15:30 Stari drugari 3 : 0 Proleter
25.09.2016 15:30 Babajić 0 : 1 Gornji Mušić
25.09.2016 15:30 Mladost 4 : 1 Orao
25.09.2016 15:30 Tolić 5 : 5 Gornji Lajkovac
25.09.2016 15:30 Metalac 2 : 1 Rudar Kostolac 2008
25.09.2016 15:30 Sloga (Du) 0 : 1 Sloga (L)
25.09.2016 15:30 Sopot 1 : 1 Ljubičevo
25.09.2016 15:30 Proleter 1932 1 : 2 Mip Majdan
25.09.2016 15:30 Sloga (Dr) 2 : 3 Stig 1955
25.09.2016 15:30 Beli Orao 0 : 1 Vihor
25.09.2016 15:30 Napredak (B) 1 : 1 Zemljoradnik 1932
25.09.2016 15:30 Mlava (B) 2 : 0 Pobeda (SK)
25.09.2016 15:30 Morava 2 : 0 Trnava
25.09.2016 15:30 Partizan 3 : 1 OFK Borac
25.09.2016 15:30 Mladost 7 : 1 Belica
25.09.2016 15:30 Napredak 1 : 4 Jedinstvo
25.09.2016 15:30 Hajduk 0 : 2 Šantarovac
25.09.2016 15:00 Zelenika 2 : 4 Sindjelić
25.09.2016 15:00 Resava 9 : 0 Mladi borac
25.09.2016 15:00 Orlovi 0 : 1 Mladi radnik
25.09.2016 15:30 Omladinac 2 : 0 Kamenorezac 76
25.09.2016 15:30 Morava 7 : 0 Mladost
25.09.2016 15:30 Rujišnik 1 : 0 Topoljak
25.09.2016 16:00 Jedinstvo 2 : 2 OFK Takovo
25.09.2016 16:00 Brgule 2 : 2 Vrelo
25.09.2016 16:00 Vukona 3 : 0 Kolubara
25.09.2016 11:00 Čučuge 1 : 1 Šarbane
25.09.2016 16:00 Zvizdar 2012 2 : 1 Pambukovica
25.09.2016 13:00 Dokmir 4 : 2 Sloga
25.09.2016 16:00 Polet 1 : 2 Heroj
25.09.2016 16:00 Sloboda 6 : 2 Radnik
25.09.2016 16:00 Popovac 3 : 1 Razvitak
25.09.2016 16:00 ISK Izvor 2 : 2 Donja Mutnica
25.09.2016 16:00 Jedinstvo 4 : 2 OFK Juhor 2016
25.09.2016 16:00 Napredak 11 : 0 Vihor
25.09.2016 15:30 Rudar 4 : 0 Luk
25.09.2016 15:30 Sloga 3 : 0 Granit
25.09.2016 11:00 Studenac 5 : 2 Hajduk
25.09.2016 15:30 Jadar 1961 3 : 0 Mladost (DB)
25.09.2016 16:00 Šumadija 0 : 4 Jedinstvo
25.09.2016 16:00 Jovo Kursula 2 : 3 Mladost 1981
25.09.2016 16:00 Zgodačica 3 : 2 Miločajac
25.09.2016 16:00 Stara Čaršija 1 : 0 Kablar
25.09.2016 16:00 National AG 3 : 1 BSK 2014
25.09.2016 16:00 Mineral 2015 5 : 2 Omladinac
25.09.2016 16:00 Morava 1 : 3 Bogutovačka Banja
25.09.2016 16:00 Budućnost 1 : 1 Progorelica
25.09.2016 11:00 Radoje Domanović 5 : 0 Maskar
25.09.2016 11:00 Mladost (J) 1 : 0 Mladost (R)
25.09.2016 11:00 Jarmenovci 2 : 4 Kralj Petar I
25.09.2016 16:00 Sloven 2 : 5 Srem
25.09.2016 16:00 Mladost 0 : 2 Šumar
25.09.2016 16:00 Vitez 0 : 5 Lovac
25.09.2016 16:00 Donji Srem 3 : 0 Hajduk
25.09.2016 16:00 Sremac 3 : 2 Kameni
25.09.2016 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Bečevica
25.09.2016 16:00 Beli Orlovi 6 : 2 Mladost(P)
25.09.2016 15:30 Mladost 2 : 2 Labudnjača
25.09.2016 15:30 Sloga 3 : 0 OFK Bačka 1945
25.09.2016 15:30 Slavija 0 : 4 Bačka
25.09.2016 15:30 Borac 4 : 3 Bački Hajduk
25.09.2016 11:00 Premijer 5 : 0 Omladinac
25.09.2016 11:00 Šumice 3 : 1 Mladost
25.09.2016 15:30 Pečanica 2 : 3 Sirakovo
25.09.2016 15:30 Kumane 1 : 0 Mladi Borac
25.09.2016 15:30 Srednjevo 4 : 1 Stiški Kurjak
25.09.2016 15:30 Sloga-TOP 4 : 0 Dunavac 1929
25.09.2016 15:30 Baštovan 2015 1 : 1 Mirko Tomić
25.09.2016 15:30 Ram 3 : 3 Pek
25.09.2016 15:30 27. Oktobar 0 : 6 Vojvodina
25.09.2016 15:30 Polet 4 : 0 Car Uroš
25.09.2016 15:30 Jedinstvo (R) 2 : 1 Borac
25.09.2016 15:30 Planinac 2 : 1 Fruška Gora
25.09.2016 15:30 S.V.Radnički 4 : 1 Jedinstvo (K)
25.09.2016 15:30 Graničar 3 : 2 Fruškogorac
25.09.2016 15:30 Sloga 0 : 1 Sremac
25.09.2016 15:30 Jednota 4 : 2 OFK Bačinci
25.09.2016 15:30 Napredak 1 : 1 OFK Bikić
25.09.2016 15:30 Sinđelić 6 : 2 Sremac
25.09.2016 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Graničar
25.09.2016 15:30 Borac 0 : 4 OFK Bingula
25.09.2016 15:30 Polet 5 : 2 Fruškogorac
25.09.2016 15:30 Krušedol 4 : 1 Dunav
25.09.2016 15:30 ČSK 1939 0 : 0 Sloga (K)
25.09.2016 16:00 Napredak 3 : 2 Planinac
25.09.2016 16:00 OFK Bosut 4 : 1 Poletarac
25.09.2016 16:00 Grgurevci 0 : 3 BSK
25.09.2016 16:00 Trgovački 2 : 3 Borac (VR)
25.09.2016 16:00 Sloboda 8 : 0 Sloga
25.09.2016 16:00 Noćaj 3 : 0 Sremac
25.09.2016 11:00 Zablaće 2 : 2 Mladost (S)
25.09.2016 11:00 Volujac 0 : 3 Bojić
25.09.2016 15:30 Borac 2 : 0 Sloga
25.09.2016 15:30 Kosmajac 0 : 1 Napredak
25.09.2016 15:30 Omladinac 2 : 4 Šumadija 1962
25.09.2016 15:30 Rabrovac 0 : 1 Vlaška 1950
25.09.2016 15:30 OFK Student 2 : 2 Šepšin
25.09.2016 11:00 Mladost 1 : 4 Sava
25.09.2016 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Borac BTG
25.09.2016 11:00 Korman 4 : 1 Žabar
25.09.2016 15:30 Parcane 2 : 2 OFK Orašje
25.09.2016 15:30 Udarnik 2 : 0 BSK
25.09.2016 15:30 Pomoravlje 3 : 0 Jedinstvo
25.09.2016 15:30 Budućnost 5 : 0 Proleter
25.09.2016 15:00 Pomoravlje 2 : 0 Slavija 1915
25.09.2016 15:00 Polet 4 : 2 Budućnost
25.09.2016 15:00 Dobricevo 1 : 7 Sloga
25.09.2016 15:30 OFK Braničevo 0 : 5 Barič
25.09.2016 15:30 OFK Vinci 3 : 4 Borac 2016
25.09.2016 15:30 Mladost 1970 1 : 5 Polet
25.09.2016 16:30 Šumarice 2008 1 : 3 Sloga 2016
25.09.2016 16:30 Bukorovac 1 : 1 Borac
25.09.2016 16:30 Pobeda 1926 9 : 1 Seljak 1928
25.09.2016 15:30 Tulež 1 : 1 Venčani
25.09.2016 15:30 Vrbica 5 : 2 Trešnjevica
25.09.2016 15:30 Dražmirovac 0 : 2 Domaćin
25.09.2016 15:30 Sloboda 3 : 1 Lipar
25.09.2016 15:30 Šumadinac 1 : 3 20. Oktobar
25.09.2016 15:30 Vreoci 2 : 2 Lazarevac
25.09.2016 15:30 Dimitrije Tucović 0 : 4 Strmovo
25.09.2016 13:30 Mačva 2 : 1 Kolibri
25.09.2016 11:00 Jagodina 2 : 4 Rad
25.09.2016 16:00 Polet 1 : 1 Trijumf
25.09.2016 11:00 Partizan 4 : 1 Vojvodina
25.09.2016 13:45 Rudar 3 : 0 Goč
25.09.2016 Radnički 1923 4 : 0 Novi Pazar
25.09.2016 14:00 Jošanica 3 : 3 Partizan
25.09.2016 10:00 Sloga (K) 3 : 3 Šumadija 1903
25.09.2016 10:00 Loznica 5 : 1 Radnički Šabački
25.09.2016 12:00 Radnički (O) 1 : 1 Zemun
25.09.2016 12:00 Žarkovo 0 : 0 Radnički (NB)
25.09.2016 11:00 Sindjelic 6 : 1 Balkan
25.09.2016 12:00 Vršac 3 : 0 Železničar
25.09.2016 10:00 Dinamo 1945 2 : 1 Radnički (Zr)
25.09.2016 10:00 Omladinac 5 : 1 Jedinstvo (SP)
25.09.2016 10:00 Proleter 0 : 1 Veternik
25.09.2016 10:00 Inđija 2 : 0 Radnički (SM)
25.09.2016 10:00 Radnički (S) 2 : 3 Bačka 1901
25.09.2016 15:30 Prva Iskra 7 : 1 Vrčin
25.09.2016 15:00 Real Niš 1 : 1 Studentski Grad
25.09.2016 10:00 OFK Beograd 1 : 2 Teleoptik
25.09.2016 13:00 Partizan 5 : 2 Vojvodina
25.09.2016 11:00 Jagodina 4 : 0 Zemun
25.09.2016 14:00 Šumadija 1903 4 : 0 Bane
25.09.2016 Radnički 1923 3 : 1 Apolon
25.09.2016 12:00 Radnički (V) 5 : 0 Drina
25.09.2016 12:00 Mačva 2005 1 : 1 Budućnost-Krušik 2014
25.09.2016 12:00 Železničar 1 : 3 Mačva (Š)
25.09.2016 09:00 Teleoptik MK 0 : 1 Voždovac MK
25.09.2016 11:30 Zemun MK 2 : 2 Lokomotiva MK
25.09.2016 14:00 Sinđelić MK 0 : 2 BSK Borča MK
25.09.2016 10:00 Vršac United 0 : 4 Dinamo 1945
25.09.2016 12:00 Železničar 1 : 2 Proleter 2006
25.09.2016 12:00 Kikinda 1909 0 : 3 Radnički (K)
25.09.2016 12:00 Radnički (Z) 1 : 0 Vršac
25.09.2016 10:30 Borac 1 : 0 Vojvodina
25.09.2016 12:00 RFK N.S. 1921 0 : 4 Indeks
25.09.2016 12:00 Vrbas 3 : 2 ŽAK junior
25.09.2016 12:00 Bečej 1918 3 : 0 Bačka (BP)
25.09.2016 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 Omladinac
25.09.2016 11:00 Cerovac 2013 1 : 6 Mladi borac
25.09.2016 16:00 1. Maj 0 : 3 Hrtkovci
25.09.2016 16:00 Rudar 6 : 0 Borac
25.09.2016 09:30 Proleter 6 : 2 Polet
25.09.2016 12:00 Radnički 1927 1 : 0 Dunav
25.09.2016 11:00 Slavia 4 : 2 Borac
25.09.2016 10:00 Zadrugar 6 : 0 Prva Iskra
25.09.2016 10:00 Crvena Zastava 13 : 2 Posavina
25.09.2016 12:00 Beograd 1929 4 : 1 Dorcol
25.09.2016 17:00 GSP Polet 0 : 1 Žarkovo
25.09.2016 10:00 OFK Balkan 1 : 5 Vinca
25.09.2016 10:00 Graficar 1 : 9 IMT
25.09.2016 16:30 Palilulac 6 : 0 Omladinac
25.09.2016 10:00 Postar 1930 1 : 0 OLE
25.09.2016 10:00 DIF 0 : 1 Torlak
25.09.2016 10:00 13. Maj MK 2 : 0 OFK Zabrežje MK
25.09.2016 10:00 Pazar Juniors 1 : 0 Tutin
25.09.2016 16:30 AS 3 : 1 Bane
25.09.2016 12:00 Kiker 3 : 0 Apolon 4
25.09.2016 10:00 Radnički 1923 1 : 4 Apolon
25.09.2016 12:00 Sloga (K) 1 : 1 Šumadija 1903
25.09.2016 10:00 Radnički (V) 6 : 0 Drina
25.09.2016 10:00 Mačva 2005 0 : 6 Budućnost-Krušik 2014
25.09.2016 10:00 Železničar 2 : 4 Mačva (Š)
25.09.2016 10:00 Zemun 0 : 3 Čukarički
25.09.2016 10:00 Vozdovac 1 : 4 Crvena zvezda
25.09.2016 10:00 Brodarac 0 : 1 OFK Beograd
25.09.2016 10:00 011 10 : 0 BSK
25.09.2016 10:00 Partizan 4 : 1 Rad
25.09.2016 10:00 FSFV 0 : 1 Teleoptik
25.09.2016 10:00 RFK N.S. 1921 0 : 6 Indeks
25.09.2016 10:00 Železničar 0 : 1 Proleter 2006
25.09.2016 10:00 Kikinda 1909 2 : 1 Radnički (K)
25.09.2016 10:00 Radnički (Z) 2 : 1 Vršac
25.09.2016 10:00 Vrbas 1 : 2 Bačka 1901
25.09.2016 10:00 Bečej 1918 0 : 2 CFK
25.09.2016 10:00 Borac 0 : 14 Loznica
25.09.2016 10:00 Njerš Ištvan 2 : 1 Spartak
25.09.2016 10:00 Vojvodina (S) 4 : 3 Slavia
25.09.2016 11:00 Vladimirovac 14 : 1 Borac
25.09.2016 10:00 Spartak 1911 3 : 2 Dolina
25.09.2016 13:00 Vulturul 2 : 8 Vršac united
25.09.2016 11:00 Hajdučica 0 : 4 Jedinstvo
25.09.2016 10:00 Sloga 10 : 1 Vojvodina
25.09.2016 10:00 Antimon 1 : 12 Radnički Stobeks
25.09.2016 10:00 Podrinje 12 : 0 Luk-Kompenzatori
25.09.2016 09:00 Belo Polje 0 : 10 Obrenovac 1905
25.09.2016 10:00 Pobeda 3 : 0 Posavina
25.09.2016 09:00 ND 2011 3 : 0 OFK Ras
25.09.2016 11:00 RSK 0 : 2 Rudar 2001
25.09.2016 11:00 Šapine 1 : 10 Rudar Kostolac 2008
25.09.2016 11:00 Zuce 2 : 5 13. Maj
25.09.2016 16:00 Hajduk 3 : 1 Balkan
25.09.2016 14:00 Banja 3 : 0 Postar 1930
25.09.2016 10:00 Beograd 1929 10 : 1 Rakovica
25.09.2016 13:00 Kolubara 5 : 1 BSK 1925
25.09.2016 12:30 Avala 1939 2 : 4 Nord Star
25.09.2016 11:30 Teleoptik MK 2 : 0 Altina MK
25.09.2016 13:00 PKB MK 0 : 7 DIF MK
25.09.2016 10:00 BASK MK 3 : 4 Voždovac B MK
25.09.2016 13:00 OFK Beograd B MK 3 : 0 Prva Iskra MK
25.09.2016 10:00 Kolubara MK 0 : 1 Obrenovac 1905 MK
25.09.2016 11:00 Lokomotiva MK 1 : 3 Napredak MK
25.09.2016 10:00 Radnički (O) 1 : 1 OFK Beograd
25.09.2016 12:00 Bačka 1901 0 : 4 Spartak
25.09.2016 10:00 Arena SU 7 : 0 Vinogradar
25.09.2016 10:00 Partizan 1 : 2 Duboko
25.09.2016 10:00 Pazar Juniors 3 : 3 Tutin
25.09.2016 11:00 ND 2011 3 : 0 OFK Ras
25.09.2016 17:30 OFK AS 1 : 0 Sport Klub 99
25.09.2016 Budućnost Krušik 1 : 1 OFK Senjak
25.09.2016 Omladinac 18 : 0 Polet
25.09.2016 OFK Osečina 1 : 0 Železničar
25.09.2016 Radnički 4 : 0 Šampion
25.09.2016 Jedinstvo 4 : 2 Ribnica
25.09.2016 15:00 Bane 4 : 0 Luna
25.09.2016 13:00 Kolašin 7 : 0 Sočanica
25.09.2016 13:00 Mineral 2 : 7 KMF Raška
25.09.2016 10:00 OFK Šabac 10 : 0 Jedinstvo 1945
25.09.2016 11:00 Senta 4 : 0 Bačka
25.09.2016 10:00 Obilić 2 : 2 AFK
25.09.2016 11:00 Horgoš 1911 4 : 1 Kevi
25.09.2016 13:00 Postar 0 : 10 OLE
25.09.2016 09:00 Sindjelic 1 : 0 Balkan
25.09.2016 09:30 BSK 1926 3 : 2 DIF
25.09.2016 Dorcol 5 : 0 Crvena Zvezda MML
25.09.2016 Lokomotiva B 1 : 5 OFK Beograd B
25.09.2016 10:00 BSK 1925 B 0 : 3 Brodarac 1947
25.09.2016 17:00 IM Rakovica 5 : 2 Zuce

Rukomet

25.09.2016 18:00 Morava 27 : 20 Sloga
25.09.2016 18:00 Topličanin 27 : 37 Dubočica 54
25.09.2016 17:00 Obilić 25 : 22 Priboj
25.09.2016 18:00 Mladost 21 : 26 Kikinda
25.09.2016 19:00 Metalac 27 : 26 Sportski Centar Voždovac 2012
25.09.2016 18:00 Novi Beograd 30 : 23 Jedinstvo 1974
25.09.2016 19:00 Rekreativo 28 : 31 Partizan 2
25.09.2016 19:00 Sloga 25 : 25 Studentski grad
25.09.2016 19:00 Jagodina 25 : 25 Aleksinac
25.09.2016 19:00 Planinka 35 : 21 Žitorađa
25.09.2016 19:00 Trepča 28 : 34 Mladost
25.09.2016 17:30 Napredak 27 : 35 Karađorđe
25.09.2016 18:00 Prva Petoletka 29 : 19 Beli andjeo
25.09.2016 19:30 Metalac 22 : 26 Lokomotiva
25.09.2016 18:30 Arilje 29 : 36 Župa 54
25.09.2016 18:00 Lazarevac 26 : 21 Ub
25.09.2016 16:30 Beograd 33 : 33 Prva Iskra Barič
25.09.2016 18:30 Metaloplastika 2 30 : 24 Smederevo
25.09.2016 16:00 Kljajićevo 20 : 35 Prigrevica
25.09.2016 16:00 Gaj 25 : 33 Omladinac (I)
25.09.2016 18:30 Voždovac 1955 30 : 22 Mladi radnik
25.09.2016 17:00 Metalac 28 : 33 Požarevac
25.09.2016 18:00 Rudar 16 : 45 Loznica grad
25.09.2016 17:30 ORK Loznica 48 : 34 Metalac 2015
25.09.2016 19:30 Radnički 32 : 21 Beograd
25.09.2016 19:00 Žitorađa 25 : 19 Knjaževac
25.09.2016 18:00 Radan 24 : 21 Topličanin
25.09.2016 16:00 Dubočica 21 : 27 Naisa 2
25.09.2016 18:00 Laki 24 : 21 Temerin

Futsal

25.09.2016 19:00 Jastrebac 3 : 1 Kalča

Hokej

25.09.2016 17:00 Debreceni HK 1 : 9 MAC Budapest
25.09.2016 17:30 Hokej klub Beograd 2 : 5 Dunaújvárosi Acélbikák
25.09.2016 17:00 Dunarea Galati 2 : 3 Ferencvárosi TC