25.05
17:00
Mihajlovac 1934
Polet (LJ)
1
1
|
25.05.2016 17:00 | Mihajlovac 1934 | 1 : 1 | Polet (LJ) | |||||
25.05
17:00
Karađorđe
Šumadija 1903
2
3
|
25.05.2016 17:00 | Karađorđe | 2 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
25.05
17:00
Sloga (P)
Zvižd
4
0
|
25.05.2016 17:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Zvižd | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (K)
0
0
|
25.05.2016 17:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
25.05
17:00
Mačva
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
25.05.2016 17:00 | Mačva | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo
Železničar
1
0
|
25.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Železničar | |||||
25.05
17:00
Mokra Gora
Šumadija (A)
1
0
|
25.05.2016 17:00 | Mokra Gora | 1 : 0 | Šumadija (A) | |||||
25.05
17:00
FAP
Smederevo 1924
3
1
|
25.05.2016 17:00 | FAP | 3 : 1 | Smederevo 1924 |
25.05
17:00
Sloga
Napredak
2
4
|
25.05.2016 17:00 | Sloga | 2 : 4 | Napredak | |||||
25.05
17:00
Proleter
Omladinac
7
0
|
25.05.2016 17:00 | Proleter | 7 : 0 | Omladinac | |||||
25.05
17:00
Rudar
RSK
3
2
|
25.05.2016 17:00 | Rudar | 3 : 2 | RSK | |||||
25.05
17:00
GFK Jasenica 1911
Gruža
2
3
|
25.05.2016 17:00 | GFK Jasenica 1911 | 2 : 3 | Gruža | |||||
25.05
17:00
Borac
VGSK
3
1
|
25.05.2016 17:00 | Borac | 3 : 1 | VGSK | |||||
25.05
17:00
Šapine
Radnički 1926
4
0
|
25.05.2016 17:00 | Šapine | 4 : 0 | Radnički 1926 | |||||
25.05
17:00
Homoljac
Basarac
2
3
|
25.05.2016 17:00 | Homoljac | 2 : 3 | Basarac |
25.05
17:00
OFK Osečina
Sloga 1940 (BB)
2
0
|
25.05.2016 17:00 | OFK Osečina | 2 : 0 | Sloga 1940 (BB) | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo 1945
Spartak 1924
0
2
|
25.05.2016 17:00 | Jedinstvo 1945 | 0 : 2 | Spartak 1924 | |||||
25.05
17:00
Zadrugar
Zlatar
3
0
|
25.05.2016 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Zlatar | |||||
25.05
17:00
Radnički (V)
Ribnica
1
0
|
25.05.2016 17:00 | Radnički (V) | 1 : 0 | Ribnica | |||||
25.05
17:00
Rađevac
Polimlje
1
1
|
25.05.2016 17:00 | Rađevac | 1 : 1 | Polimlje | |||||
25.05
17:00
Provo
Sloga (S)
3
1
|
25.05.2016 17:00 | Provo | 3 : 1 | Sloga (S) | |||||
25.05
17:00
Brezovica
Zlatibor
0
2
|
25.05.2016 17:00 | Brezovica | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
25.05
17:00
Budućnost
Radnički Stobex
3
1
|
25.05.2016 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | Radnički Stobex |
25.05
17:00
Omladinac (NS)
Jošanica
0
3
|
25.05.2016 17:00 | Omladinac (NS) | 0 : 3 | Jošanica | |||||
25.05
17:00
Trepča
Slavija (K)
2
0
|
25.05.2016 17:00 | Trepča | 2 : 0 | Slavija (K) | |||||
25.05
17:00
Takovo
Bane
4
1
|
25.05.2016 17:00 | Takovo | 4 : 1 | Bane | |||||
25.05
17:00
Ovčar
Polet (T)
2
1
|
25.05.2016 17:00 | Ovčar | 2 : 1 | Polet (T) | |||||
25.05
17:00
Dragačevo
Sloboda (Č)
3
1
|
25.05.2016 17:00 | Dragačevo | 3 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
25.05
17:00
Orlovac
Braća Vuković
1
0
|
25.05.2016 17:00 | Orlovac | 1 : 0 | Braća Vuković | |||||
25.05
17:00
Tutin
Arsenal
3
0
|
25.05.2016 17:00 | Tutin | 3 : 0 | Arsenal |
25.05
17:30
Svetlost
Mladost 1982
5
0
|
25.05.2016 17:30 | Svetlost | 5 : 0 | Mladost 1982 | |||||
25.05
17:30
Dunđerski
Dobrič
4
2
|
25.05.2016 17:30 | Dunđerski | 4 : 2 | Dobrič | |||||
25.05
17:30
Pobeda
Topličanin
1
10
|
25.05.2016 17:30 | Pobeda | 1 : 10 | Topličanin | |||||
25.05
17:30
NS Tatko
Partizanski put
3
0
|
25.05.2016 17:30 | NS Tatko | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
25.05
17:30
Omladinac
Borac
6
2
|
25.05.2016 17:30 | Omladinac | 6 : 2 | Borac | |||||
25.05
17:30
Kosovac
Real
8
2
|
25.05.2016 17:30 | Kosovac | 8 : 2 | Real | |||||
25.05
17:30
Jug Bogdan
Kaćuša
3
3
|
25.05.2016 17:30 | Jug Bogdan | 3 : 3 | Kaćuša | |||||
25.05
17:30
Trbunje
Polet
4
1
|
25.05.2016 17:30 | Trbunje | 4 : 1 | Polet |
25.05
17:00
Polet
Palilula
3
2
|
25.05.2016 17:00 | Polet | 3 : 2 | Palilula | |||||
25.05
17:00
Morava
Rasovača
2
2
|
25.05.2016 17:00 | Morava | 2 : 2 | Rasovača | |||||
25.05
17:00
Naša krila 1936
Mladost 1976 (Bilj.)
7
8
|
25.05.2016 17:00 | Naša krila 1936 | 7 : 8 | Mladost 1976 (Bilj.) | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo (B)
Orljane
2
0
|
25.05.2016 17:00 | Jedinstvo (B) | 2 : 0 | Orljane | |||||
25.05
17:00
Radnički 1924
Zemljoradnik
1
2
|
25.05.2016 17:00 | Radnički 1924 | 1 : 2 | Zemljoradnik | |||||
25.05
17:00
Mladost (Batuš.)
Doljevac
10
0
|
25.05.2016 17:00 | Mladost (Batuš.) | 10 : 0 | Doljevac |
25.05
17:30
BAK
Partizan (U)
2
1
|
25.05.2016 17:30 | BAK | 2 : 1 | Partizan (U) | |||||
25.05
17:30
Vojvodina
Vladimirovac
5
1
|
25.05.2016 17:30 | Vojvodina | 5 : 1 | Vladimirovac | |||||
25.05
17:30
Borac (S)
Vulturul
1
1
|
25.05.2016 17:30 | Borac (S) | 1 : 1 | Vulturul | |||||
25.05
17:30
Partizan (G)
Crvena zvezda
3
2
|
25.05.2016 17:30 | Partizan (G) | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
25.05
17:30
Jugoslavija
Sloga (BNS)
2
1
|
25.05.2016 17:30 | Jugoslavija | 2 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
25.05
17:30
Jedinstvo Stević
Budućnost (A)
2
2
|
25.05.2016 17:30 | Jedinstvo Stević | 2 : 2 | Budućnost (A) | |||||
25.05
17:30
Mladost (O)
Dinamo 1945
0
2
|
25.05.2016 17:30 | Mladost (O) | 0 : 2 | Dinamo 1945 |
25.05
17:30
Proleter
Potisje
0
1
|
25.05.2016 17:30 | Proleter | 0 : 1 | Potisje |
25.05
17:00
Sutjeska
Budućnost
1
3
|
25.05.2016 17:00 | Sutjeska | 1 : 3 | Budućnost | |||||
25.05
17:00
Mladost
Borac
1
3
|
25.05.2016 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Borac | |||||
25.05
17:00
Tvrdjava
Krila Krajine
4
3
|
25.05.2016 17:00 | Tvrdjava | 4 : 3 | Krila Krajine | |||||
25.05
17:00
Titel
Kulpin
6
1
|
25.05.2016 17:00 | Titel | 6 : 1 | Kulpin | |||||
25.05
17:00
Stari Grad
Miletić
4
0
|
25.05.2016 17:00 | Stari Grad | 4 : 0 | Miletić | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo
Proleter
3
0
|
25.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Proleter | |||||
25.05
17:00
Vojvodina
Napredak
2
0
|
25.05.2016 17:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Napredak |
25.05
17:00
Maršić
Sušica
1
6
|
25.05.2016 17:00 | Maršić | 1 : 6 | Sušica |
25.05
17:30
Kupinovac
Šumadinac
3
2
|
25.05.2016 17:30 | Kupinovac | 3 : 2 | Šumadinac | |||||
25.05
17:30
Vinorača
Blagotin
5
4
|
25.05.2016 17:30 | Vinorača | 5 : 4 | Blagotin |
25.05
17:30
Deli Jovan
Graničar
1
4
|
25.05.2016 17:30 | Deli Jovan | 1 : 4 | Graničar |
25.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo
1
4
|
25.05.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 4 | Jedinstvo |
25.05
17:00
Fruškogorac
Borac
0
2
|
25.05.2016 17:00 | Fruškogorac | 0 : 2 | Borac | |||||
25.05
17:00
Kabel - Štrand
Centar
2
3
|
25.05.2016 17:00 | Kabel - Štrand | 2 : 3 | Centar | |||||
25.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Tatra
0
4
|
25.05.2016 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 4 | Tatra | |||||
25.05
17:00
Čenej
Bačka
3
6
|
25.05.2016 17:00 | Čenej | 3 : 6 | Bačka |
25.05
16:30
Botunje
Azbest
4
3
|
25.05.2016 16:30 | Botunje | 4 : 3 | Azbest |
25.05
17:00
Prijevor
Strelac
3
0
|
25.05.2016 17:00 | Prijevor | 3 : 0 | Strelac | |||||
25.05
17:00
Prijatelji
Rudar
3
3
|
25.05.2016 17:00 | Prijatelji | 3 : 3 | Rudar | |||||
25.05
17:00
Planinac
Lugovi
3
0
|
25.05.2016 17:00 | Planinac | 3 : 0 | Lugovi |
25.05
16:30
Kej
Mladost
|
25.05.2016 16:30 | Kej | : | Mladost | |||||
25.05
16:30
BIP
Jedinstvo
|
25.05.2016 16:30 | BIP | : | Jedinstvo | |||||
25.05
16:30
Parmenac
Morava
6
3
|
25.05.2016 16:30 | Parmenac | 6 : 3 | Morava |
25.05
17:30
Radnik
Sloboda
1
2
|
25.05.2016 17:30 | Radnik | 1 : 2 | Sloboda | |||||
25.05
17:30
OFK Borac
Razvitak
9
0
|
25.05.2016 17:30 | OFK Borac | 9 : 0 | Razvitak |
25.05
Sloga
ZŠF Petlić
0
2
|
25.05.2016 | Sloga | 0 : 2 | ZŠF Petlić |
25.05
17:00
Veliko Laole
Zabrđe 1936
8
1
|
25.05.2016 17:00 | Veliko Laole | 8 : 1 | Zabrđe 1936 |
25.05
17:00
Balatun
Sloga
1
6
|
25.05.2016 17:00 | Balatun | 1 : 6 | Sloga |
25.05
17:00
Polet
Jadar
1
1
|
25.05.2016 17:00 | Polet | 1 : 1 | Jadar |
25.05
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda
4
5
|
25.05.2016 17:00 | Vojvodina | 4 : 5 | Crvena zvezda | |||||
25.05
Mašinac
Spartak
0
0
|
25.05.2016 | Mašinac | 0 : 0 | Spartak |
25.05
Mačva
Sloga Radnički
|
25.05.2016 | Mačva | : | Sloga Radnički | |||||
25.05
Napredak
Požarevac
|
25.05.2016 | Napredak | : | Požarevac |
25.05
10:00
TSC
Hajduk Junior
3
1
|
25.05.2016 10:00 | TSC | 3 : 1 | Hajduk Junior |
25.05
10:00
Internacional
Voždovac
1
2
|
25.05.2016 10:00 | Internacional | 1 : 2 | Voždovac |
25.05
09:00
GSP Polet
Trudbenik
2
2
|
25.05.2016 09:00 | GSP Polet | 2 : 2 | Trudbenik |
25.05
19:30
Cetinje
Zeta
1
3
|
25.05.2016 19:30 | Cetinje | 1 : 3 | Zeta | |||||
25.05
19:30
Bratstvo
Iskra
2
3
|
25.05.2016 19:30 | Bratstvo | 2 : 3 | Iskra | |||||
25.05
19:30
Kom
Sutjeska
0
1
|
25.05.2016 19:30 | Kom | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
25.05
19:30
Ibar
Budućnost
1
5
|
25.05.2016 19:30 | Ibar | 1 : 5 | Budućnost | |||||
25.05
19:30
Dečić
Mladost
0
2
|
25.05.2016 19:30 | Dečić | 0 : 2 | Mladost | |||||
25.05
19:30
Rudar
OFK Petrovac
3
3
|
25.05.2016 19:30 | Rudar | 3 : 3 | OFK Petrovac | |||||
25.05
19:30
Bokelj
Lovćen
1
6
|
25.05.2016 19:30 | Bokelj | 1 : 6 | Lovćen | |||||
25.05
19:30
Mornar
Grbalj
2
5
|
25.05.2016 19:30 | Mornar | 2 : 5 | Grbalj |
25.05
17:30
Jezero
Radnicki
4
0
|
25.05.2016 17:30 | Jezero | 4 : 0 | Radnicki | |||||
25.05
11:00
Bokelj
Lovćen
2
1
|
25.05.2016 11:00 | Bokelj | 2 : 1 | Lovćen | |||||
25.05
17:30
Graficar
Iskra
0
0
|
25.05.2016 17:30 | Graficar | 0 : 0 | Iskra | |||||
25.05
11:00
Jedinstvo
Budućnost
1
2
|
25.05.2016 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Budućnost | |||||
25.05
17:30
Brskovo
Zeta
0
4
|
25.05.2016 17:30 | Brskovo | 0 : 4 | Zeta | |||||
25.05
11:00
Dečić
Mladost
0
3
|
25.05.2016 11:00 | Dečić | 0 : 3 | Mladost | |||||
25.05
15:00
Rudar
OFK Petrovac
2
1
|
25.05.2016 15:00 | Rudar | 2 : 1 | OFK Petrovac | |||||
25.05
14:30
Mornar
Grbalj
1
3
|
25.05.2016 14:30 | Mornar | 1 : 3 | Grbalj |
25.05
13:00
Teleoptik
Jagodina
1
1
|
25.05.2016 13:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Jagodina |
25.05
11:00
Radnički
Studentski Grad
2
4
|
25.05.2016 11:00 | Radnički | 2 : 4 | Studentski Grad | |||||
25.05
16:00
IM Rakovica
BSK 1925
0
3
|
25.05.2016 16:00 | IM Rakovica | 0 : 3 | BSK 1925 |
25.05
12:30
GSP Polet
Trudbenik
4
2
|
25.05.2016 12:30 | GSP Polet | 4 : 2 | Trudbenik |
25.05
16:30
Budućnost-Krušik 2014
Donjošorac
3
0
|
25.05.2016 16:30 | Budućnost-Krušik 2014 | 3 : 0 | Donjošorac | |||||
25.05
16:30
Jedinstvo
Loznica
3
1
|
25.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Loznica | |||||
25.05
16:30
Radnički
OFK Šabac
2
0
|
25.05.2016 16:30 | Radnički | 2 : 0 | OFK Šabac |
25.05
16:30
OFK Osečina
Železničar
1
3
|
25.05.2016 16:30 | OFK Osečina | 1 : 3 | Železničar | |||||
25.05
16:30
Drina
Savacijum
3
0
|
25.05.2016 16:30 | Drina | 3 : 0 | Savacijum |
25.05
18:00
Arena Su
Obilić
2
1
|
25.05.2016 18:00 | Arena Su | 2 : 1 | Obilić |
25.05
10:00
Strelac
Budućnost
0
3
|
25.05.2016 10:00 | Strelac | 0 : 3 | Budućnost | |||||
25.05
16:00
Prva Iskra
Radnički
2
4
|
25.05.2016 16:00 | Prva Iskra | 2 : 4 | Radnički | |||||
25.05
17:00
Omladinac
Posavina
8
0
|
25.05.2016 17:00 | Omladinac | 8 : 0 | Posavina | |||||
25.05
17:00
Polet
Pobeda
1
0
|
25.05.2016 17:00 | Polet | 1 : 0 | Pobeda | |||||
25.05
17:00
Belo Polje
Jedinstvo
4
5
|
25.05.2016 17:00 | Belo Polje | 4 : 5 | Jedinstvo |
25.05
10:00
BSK 1925
Radnički (NB)
9
0
|
25.05.2016 10:00 | BSK 1925 | 9 : 0 | Radnički (NB) |
25.05
19:00
Tamiš
Metalac Farmakom
67
90
|
25.05.2016 19:00 | Tamiš | 67 : 90 | Metalac Farmakom |
25.05
19:00
Prva Petoletka
Napredak
33
30
|
25.05.2016 19:00 | Prva Petoletka | 33 : 30 | Napredak |
25.05
21:00
Gučevo
Jedinstvo 1974
24
38
|
25.05.2016 21:00 | Gučevo | 24 : 38 | Jedinstvo 1974 |
25.05
18:00
Lokomotiva
Mladost
10
0
|
25.05.2016 18:00 | Lokomotiva | 10 : 0 | Mladost | |||||
25.05
18:00
Kozara Mlijekoprodukt
Slavija
30
25
|
25.05.2016 18:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 30 : 25 | Slavija | |||||
25.05
18:00
Leotar
Hercegovac
10
0
|
25.05.2016 18:00 | Leotar | 10 : 0 | Hercegovac |
25.05
19:00
Jadran
Sloven
23
33
|
25.05.2016 19:00 | Jadran | 23 : 33 | Sloven |
25.05
Partizan Raiffeisen
BVK Crvena zvezda
10
9
|
25.05.2016 | Partizan Raiffeisen | 10 : 9 | BVK Crvena zvezda | 2:0 |