XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 599 utakmica za dan
Nedelja, 25 Maj 2014

Fudbal

25.05.2014 17:00 Novi Pazar 0 : 1 Radnički 1923
25.05.2014 17:00 Čukarički 0 : 0 Radnički (N)
25.05.2014 17:00 Spartak 1 : 4 Partizan
25.05.2014 17:00 Voždovac 2 : 1 Rad
25.05.2014 17:00 Donji Srem 0 : 0 Sloboda Point
25.05.2014 17:00 Crvena zvezda 4 : 2 OFK Beograd
25.05.2014 17:00 Napredak 0 : 2 Vojvodina
25.05.2014 17:00 Jagodina 1 : 1 Javor Matis
25.05.2014 17:00 Sloga (K) 1 : 0 Teleoptik
25.05.2014 17:00 Borac 2 : 0 Proleter
25.05.2014 17:00 Mladost (L) 4 : 1 Jedinstvo Putevi
25.05.2014 17:00 Dolina 1 : 0 Metalac (GM)
25.05.2014 17:00 Smederevo 0 : 3 BSK Borča
25.05.2014 17:00 Radnik 3 : 0 Sindjelić
25.05.2014 17:00 Timok 1 : 1 Sloga (PM)
25.05.2014 17:00 Bežanija 0 : 0 Inđija
25.05.2014 17:00 Jedinstvo (P) 3 : 2 Car Konstantin
25.05.2014 17:00 Kopaonik 1 : 0 Sinđelić
25.05.2014 17:00 Hajduk Veljko 2 : 1 SFK Moravac
25.05.2014 17:00 Dubočica 1923 1 : 0 Žitorađa
25.05.2014 16:30 Radnički (NP) 0 : 1 Jedinstvo (NB)
25.05.2014 16:30 Bačka (BP) 3 : 1 Palić
25.05.2014 16:30 Banat 0 : 0 Dunav
25.05.2014 16:30 Sloga 1 : 0 Senta
25.05.2014 16:30 Radnički (Š) 4 : 0 Radnički (S)
25.05.2014 16:30 Tekstilac 0 : 2 Novi Sad
25.05.2014 16:30 Bačka 1901 2 : 0 Radnički (SM)
25.05.2014 16:30 Dinamo 0 : 0 ČSK Pivara
25.05.2014 17:00 Polet 2 : 0 Orlovac
25.05.2014 17:00 Šumadija 2 : 1 Šumadinac (B)
25.05.2014 17:00 Zaplanjac 2 : 0 Topličanin
25.05.2014 17:00 Pukovac 6 : 0 Rudar Alpos
25.05.2014 17:00 Sloga 0 : 0 Balkanski
25.05.2014 17:00 Svrljig 3 : 0 Lužnica
25.05.2014 17:00 Dinamo 5 : 1 Pusta Reka
25.05.2014 17:00 Radan 1 : 0 Vlasina
25.05.2014 17:00 Napredak 3 : 1 Budućnost
25.05.2014 17:00 BSK Bujanovac 2 : 2 Bukovik
25.05.2014 17:00 OFK Bor 4 : 1 Lugomir
25.05.2014 17:00 Dragocvet 4 : 1 Trajal
25.05.2014 17:00 Borac (B) 3 : 4 Rudar
25.05.2014 17:00 Dunav 2 : 0 Kablovi
25.05.2014 17:00 Majdanpek 0 : 2 Rtanj
25.05.2014 17:00 Župa 1 : 0 SFS Borac
25.05.2014 17:00 Radnički 1 : 3 Rembas
25.05.2014 16:30 Bilećanin 3 : 1 Borac (Starčevo)
25.05.2014 16:30 Tisa 4 : 2 Kozara
25.05.2014 16:30 Jedinstvo (BK) 4 : 4 Crvena Zvezda (RS)
25.05.2014 16:30 Bačka (P) 3 : 1 Vršac United
25.05.2014 16:30 Radnički (K) 6 : 1 Proleter
25.05.2014 16:30 Vršac 0 : 2 TSC
25.05.2014 16:30 Sloboda 1 : 2 OFK Kikinda
25.05.2014 16:30 Budućnost 1 : 0 Borac (Sakule)
25.05.2014 16:30 Graničar 1924 1 : 3 Srbobran
25.05.2014 16:30 Borac 4 : 1 Crvena Zvezda
25.05.2014 16:30 Cement 4 : 0 Polet
25.05.2014 16:30 Omladinac 3 : 1 Jedinstvo
25.05.2014 16:30 PIK Prigrevica 3 : 0 Jugović
25.05.2014 10:00 Index 0 : 0 Hajduk
25.05.2014 16:30 Mladost 4 : 1 Vrbas
25.05.2014 17:30 Budućnost 0 : 2 Borac (V)
25.05.2014 17:30 Ribnica 2 : 3 Polet
25.05.2014 17:30 Morava 1 : 0 Radnik
25.05.2014 17:30 Braća Vuković 2 : 0 Mataruge
25.05.2014 17:30 Lazac 2 : 0 Kraljevo Hajduk
25.05.2014 17:30 Ibar 0 : 1 Radnički
25.05.2014 17:00 Slatina 6 : 2 Backovac Junajted
25.05.2014 17:00 Miokovci 2 : 0 Jedinstvo (GG)
25.05.2014 17:00 Morava 1 : 2 Prijevor
25.05.2014 17:00 Napredak 3 : 0 Gorušica
25.05.2014 17:00 Omladinac 1 : 2 Mladost (P)
25.05.2014 17:00 Ovčar 5 : 0 Mladost (A)
25.05.2014 17:00 Rudar 3 : 0 Spartak
25.05.2014 17:00 Donja Vrbava 3 : 1 Jedinstvo (K)
25.05.2014 16:30 OFK Bagremar 1 : 1 Šumadinac
25.05.2014 16:30 Vinogradi DB 4 : 3 Budućnost
25.05.2014 16:30 Srbija 2 : 0 Partizan
25.05.2014 16:30 Korićani 1 : 6 Sušica
25.05.2014 16:30 Kolonija 0 : 0 Jedinstvo
25.05.2014 Zvečan 3 : 0 Moša
25.05.2014 16:30 Bresje Superior 1 : 2 Proleter
25.05.2014 16:30 Budućnost (MK) 6 : 4 SASK
25.05.2014 16:30 Polet 3 : 0 Pobeda
25.05.2014 16:30 Glavaš 3 : 0 Železničar (K)
25.05.2014 16:30 Sloboda 3 : 0 Budućnost (R)
25.05.2014 16:30 Bačinac 1 : 0 Borac
25.05.2014 16:30 Osipaonica 2 : 0 Šumadija
25.05.2014 11:00 Železničar (S) 1 : 0 Mladi borac
25.05.2014 16:30 Mlava 2 : 0 Basarac
25.05.2014 16:30 Makce 1 : 3 Đerdap
25.05.2014 16:30 Mladost 3 : 0 Omladinac
25.05.2014 16:30 Rudar 3 : 0 Beli Orao
25.05.2014 16:30 RSK 3 : 2 Petar Dobrnjac
25.05.2014 16:30 Sloga 2 : 1 Trgovački
25.05.2014 16:30 Integral 3 : 2 Napredak 1936
25.05.2014 16:30 Železničar 3 : 0 Jedinstvo (K)
25.05.2014 16:30 Ariljska rampa 1 : 2 GP Zlatibor
25.05.2014 17:00 Rad 3 : 1 Orljane
25.05.2014 17:00 Morava 1 : 4 Mladi Radnik
25.05.2014 17:00 Zemljoradnik 1 : 3 Malošište
25.05.2014 17:00 Borac (T) 3 : 0 Borac (A)
25.05.2014 17:00 Rasovača 7 : 4 Radnički 1947 (Č)
25.05.2014 16:30 Omladinac 1 : 0 Proleter (DV)
25.05.2014 16:30 Mladost (M) 1 : 3 Jedinstvo
25.05.2014 16:30 Moravac 1948 3 : 4 Mladost (L)
25.05.2014 16:30 Sloboda 1 : 0 Crvena zastava
25.05.2014 16:30 OFK Niš 2 : 1 Budućnost
25.05.2014 16:30 Aluminjum 5 : 4 Brzi Brod
25.05.2014 16:30 Morava 4 : 1 Vrtište
25.05.2014 16:30 Proleter (M) 2 : 4 Rudar
25.05.2014 17:00 Plantaža 1 : 2 Jablanica
25.05.2014 11:00 Lemind Livnica 0 : 2 Progres
25.05.2014 17:00 Jedinstvo (B) 5 : 0 Budućnost
25.05.2014 17:00 Šumadija 0 : 2 Jedinstvo (GS)
25.05.2014 17:00 Mladi Borac 7 : 0 Jedinstvo (G)
25.05.2014 17:00 Zloćudovo 3 : 0 Sloga
25.05.2014 17:00 Umac 4 : 3 Čekmin
25.05.2014 17:00 Gradac 1 : 3 Bobište
25.05.2014 17:00 Radnički 3 : 1 Vučje
25.05.2014 17:00 Kosanica 7 : 0 Polet
25.05.2014 17:00 Dunđerski 2 : 1 Svetlost
25.05.2014 17:00 Borac 0 : 2 N.S. Tatko
25.05.2014 17:00 Pobeda 1 : 2 Dobrič
25.05.2014 17:00 Omladinac 2 : 7 Jastrebac
25.05.2014 17:00 Jug Bogdan 4 : 0 Partizanski put
25.05.2014 17:00 Kosovac 3 : 2 Trbunje
25.05.2014 17:00 Jedinstvo ( B.P) 6 : 0 Sloga
25.05.2014 17:00 Željuša 3 : 4 Zadrugar
25.05.2014 17:00 Napredak 5 : 2 Vladimir Durković
25.05.2014 11:00 Jedinstvo ( P ) 5 : 2 Tanasko Rajić
25.05.2014 17:00 Trešnjevka 2 : 8 Pčinja
25.05.2014 17:00 Vranjska Banja 1 : 6 Nebeski Anđeli
25.05.2014 17:00 Levosoje 2 : 0 Mladost (S)
25.05.2014 17:00 Ternoci 0 : 0 Mladost (B)
25.05.2014 17:00 Mineralac 3 : 0 Sloga (B)
25.05.2014 17:00 Rudar 3 : 2 Glama
25.05.2014 17:00 Ugljare 7 : 2 Sitnica
25.05.2014 17:00 Gracko 3 : 0 Čaglavica
25.05.2014 17:30 Vinorača 4 : 2 Mladost (D)
25.05.2014 17:30 Budućnost 6 : 2 Kušiljevo
25.05.2014 17:30 OFK Bratstvo 4 : 0 Sloga
25.05.2014 17:30 Levač 3 : 1 Jedinstvo
25.05.2014 17:30 Bratstvo 5 : 1 Napredak (D)
25.05.2014 17:30 Mladost (K) 3 : 0 OFK Tekstilac
25.05.2014 17:30 Morava 1918 3 : 2 Mladost (J)
25.05.2014 11:00 BSK 1 : 3 Morava (R)
25.05.2014 17:00 Naupare 4 : 5 Čitluk
25.05.2014 17:00 Mladost 1 : 1 Poljoprivrednik
25.05.2014 17:00 Trudbenik 3 : 3 Jasika
25.05.2014 17:00 Temnić 1924 6 : 0 Šanac
25.05.2014 17:00 Vinogradar 1 : 2 FUD
25.05.2014 17:00 Jedinstvo 1936 0 : 5 Sloga Ćićevac
25.05.2014 17:00 Pepeljevac 0 : 3 Gradina
25.05.2014 17:00 Bošnjane 1 : 1 Sloga Dašnica
25.05.2014 17:00 Mačkovac 3 : 2 Jastrebac
25.05.2014 11:00 Sloga 3 : 6 Ključ
25.05.2014 17:00 Brodoremont 4 : 0 Branik
25.05.2014 17:00 Rajac 3 : 3 Poreč
25.05.2014 17:00 Rudna Glava 2 : 0 Blizna
25.05.2014 17:00 Brestovac 5 : 1 Radnički
25.05.2014 17:00 Slatina 1 : 2 Nemetali
25.05.2014 16:30 Omladinac 0 : 5 Mladost
25.05.2014 16:30 Polet 2 : 2 ŠSK
25.05.2014 16:30 OFK Knjaz 1 : 4 Osnić
25.05.2014 16:30 Rudar (VČ) 4 : 1 Bučje
25.05.2014 16:30 Trebič 3 : 1 Midžor
25.05.2014 16:30 Borac 3 : 1 Rudar (P)
25.05.2014 16:30 Sloga 4 : 3 Rgotina
25.05.2014 17:30 Partizan (G) 5 : 0 Budućnost (A)
25.05.2014 17:30 Jugoslavija 1 : 0 Radnički (B)
25.05.2014 17:30 Železničar 3 : 0 Kolonija
25.05.2014 17:30 Vulturul 1 : 2 Sloga (P)
25.05.2014 17:30 Sloga (BNS) 2 : 0 Vojvodina
25.05.2014 17:30 Crvena zvezda 5 : 2 BAK
25.05.2014 17:30 Polet 4 : 1 Mladost (O)
25.05.2014 17:30 Slavija 7 : 1 Tempo
25.05.2014 17:00 Čantavir 0 : 7 Jadran
25.05.2014 17:00 Proleter 1 : 1 Panonija IM Topola
25.05.2014 17:00 Bačka 2 : 2 Bajša
25.05.2014 17:00 Olimpija (TS) 3 : 1 Tavankut
25.05.2014 10:00 Subotica 11 : 0 Čoka
25.05.2014 17:00 Radnički (S) 2 : 0 Begej
25.05.2014 17:00 Potisje 2 : 3 Borac
25.05.2014 17:00 Rusanda 1 : 2 Krajina
25.05.2014 17:00 Crvena zvezda 1 : 1 Vojvodina (NM)
25.05.2014 17:00 Mladost Bambi 5 : 1 Zadrugar
25.05.2014 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Radnički (Z)
25.05.2014 17:00 Vojvodina (B) 2 : 2 Naftagas
25.05.2014 17:00 Omladinac 3 : 1 Vojvodina (P)
25.05.2014 17:00 Kordun 1 : 1 Polet
25.05.2014 17:00 Omladinac (B) 0 : 1 OFK Mladost APA
25.05.2014 17:00 BSK 6 : 2 Stanišić
25.05.2014 17:00 Omladinac (D) 2 : 1 Borac
25.05.2014 17:00 Budućnost 8 : 0 Železničar
25.05.2014 17:00 Jadran 1 : 0 LSK Laćarak
25.05.2014 17:00 Radnički 2 : 1 Sremac
25.05.2014 17:00 Ljukovo 3 : 1 Hajduk 1932
25.05.2014 17:00 Donji Petrovci 2 : 1 Kupinovo
25.05.2014 17:00 Tvrdjava 0 : 2 Budućnost (G)
25.05.2014 17:00 Budućnost (M) 2 : 0 Mladost (T)
25.05.2014 17:00 Petrovaradin 1 : 2 Borac
25.05.2014 17:00 Jedinstvo 1 : 3 TSK
25.05.2014 17:00 Sutjeska 8 : 2 Veternik
25.05.2014 17:00 Mladost (BP) 3 : 1 Vojvodina (T)
25.05.2014 17:30 Vrnjci 3 : 4 Stubal
25.05.2014 17:30 Zvezda 2 : 3 Proleter
25.05.2014 17:30 Gruža 3 : 0 Čibukovac
25.05.2014 17:30 Morava (S) 2 : 2 Napredak
25.05.2014 17:30 Partizan 3 : 3 Šumadija
25.05.2014 17:30 Jelica 3 : 0 Sloga
25.05.2014 17:30 Dedinje Junajted 1 : 0 Bratstvo
25.05.2014 11:00 Prilike 2 : 2 Kotraža
25.05.2014 17:30 Vrelo 1 : 3 Brezova
25.05.2014 17:30 Bjelica 3 : 0 Gradina
25.05.2014 17:30 Radnički 2 : 5 Jedinstvo (P)
25.05.2014 17:00 Kutlovo 3 : 1 Šumadija 1934
25.05.2014 17:00 Zastava 2 : 2 Borac
25.05.2014 17:00 Seljak 3 : 2 Sloga
25.05.2014 17:00 Mladost Teferič 2 : 2 Košutnjak
25.05.2014 17:00 Botunje 1 : 1 Kremenac
25.05.2014 17:00 Mladost 2 : 1 OFK Žeželj
25.05.2014 Mladost 0 : 3 Sloga
25.05.2014 Jasenica 0 : 3 Omladinac
25.05.2014 Ravni Gaj 4 : 3 Šumadinac
25.05.2014 Podunavac 0 : 0 Petrijevac
25.05.2014 Lunjevac 1 : 3 Drugovac
25.05.2014 Slavija 0 : 3 Kolarac
25.05.2014 Skobalj 2 : 2 Jezava
25.05.2014 Papazovac 3 : 1 Vrbovac
25.05.2014 Vučak 1 : 0 Sloga
25.05.2014 16:30 Budućnost 1 : 0 Bata Bulić
25.05.2014 16:30 Omladinac (B) 4 : 2 Omladinac (S)
25.05.2014 16:30 Omladinac (M) 7 : 1 Mladost
25.05.2014 16:30 Rudar 5 : 3 Krilaš
25.05.2014 16:30 Dragoš 5 : 4 Zadrugar
25.05.2014 16:30 Radnički 3 : 2 Polet
25.05.2014 16:30 Borac 4 : 2 Napredak
25.05.2014 17:30 Volujac 2 : 0 Karađorđe
25.05.2014 17:30 Trešnjevka 2 : 2 Radnički
25.05.2014 17:30 Dumača 4 : 2 Cerić
25.05.2014 17:30 Galeb 2 : 2 Pričinović
25.05.2014 17:30 Vlašić 4 : 2 Sloga Krnic
25.05.2014 17:30 Dobrava 3 : 4 Sloga Mat
25.05.2014 17:30 Partizan 7 : 2 Napredak BP
25.05.2014 17:30 Budućnost PD 1 : 3 BMR Petlovača
25.05.2014 17:30 Premijer 3 : 0 Napredak RIB
25.05.2014 17:30 Sloboda 1 : 2 Drina
25.05.2014 17:30 Sloga 3 : 0 Milicionar
25.05.2014 17:30 Duško 3 : 0 Proleter
25.05.2014 17:30 Budućnost ZM 0 : 1 Napredak MB
25.05.2014 16:30 Sovljak 4 : 1 Omladinac
25.05.2014 16:30 Proleter 1 : 1 Polet (DL)
25.05.2014 16:30 Polet (T) 7 : 0 OFK Stublenica
25.05.2014 16:30 Ratkovac 2 : 2 Kalenić
25.05.2014 16:30 Stepanje 0 : 1 Gunjevac
25.05.2014 16:30 Ježevica 3 : 0 Blagaja
25.05.2014 16:30 Borac 1 : 3 Napredak
25.05.2014 16:30 Lauš 4 : 1 Glumač
25.05.2014 16:30 Dobrinjac 1 : 3 Duškovci
25.05.2014 16:30 Lazarica 2 : 5 Avijatičar
25.05.2014 16:30 Savinac 3 : 0 Gorobilje
25.05.2014 17:00 Dušnik 1 : 0 Real
25.05.2014 17:00 Doljevac 1971 0 : 3 Toplica
25.05.2014 17:00 Moravac (Č) 4 : 2 Knežica
25.05.2014 17:00 Moravac (ZT) 2 : 2 Pobeda
25.05.2014 11:00 Jedinstvo 5 : 2 Polet (R)
25.05.2014 11:00 Crvena Zvezda 2 : 1 Ratar
25.05.2014 17:00 Feniks 2012 1 : 4 Sloga (K)
25.05.2014 17:00 Kraljevo 1 : 4 OFK Draževac
25.05.2014 10:00 Aleksandrovo 5 : 1 Dobrič
25.05.2014 17:00 Sloga 1980 1 : 0 Jastrebac
25.05.2014 17:00 Padina 0 : 3 Jugovići 1976
25.05.2014 10:00 Koprijan 1975 3 : 2 Mladost 1976
25.05.2014 16:30 Sečanica 4 : 2 Sloga 1948 (M)
25.05.2014 16:30 Mladost (DK) 4 : 2 Supovac
25.05.2014 16:30 Radnički 1936 4 : 2 Mramor 1927
25.05.2014 16:30 Sloga (DT) 2 : 3 Čegar 1946 (DM)
25.05.2014 16:30 Vulkan 1963 3 : 3 Čegar 2013 (K)
25.05.2014 16:30 Stevan Nešticki 2 : 2 Mladost 1954 (DM)
25.05.2014 16:30 Delijski Vis 1 : 2 Palilulac
25.05.2014 17:00 Omladinac 11 : 0 Mladost (DL)
25.05.2014 17:00 Veternica 3 : 6 OFK Brza
25.05.2014 17:00 Kumarevo 1 : 2 Mladost (V)
25.05.2014 17:00 Polet 6 : 0 Navalin
25.05.2014 17:00 Morava 1 : 4 Železničar
25.05.2014 17:00 Provalija 3 : 0 Sloboda
25.05.2014 17:00 Temac 5 : 2 Jerma
25.05.2014 17:00 Lokomotiva 0 : 6 Dragoš
25.05.2014 17:00 Borac 0 : 0 Zvezda
25.05.2014 17:30 Juhor 4 : 1 Crni Vrh
25.05.2014 17:30 Kolare 4 : 2 Ursule
25.05.2014 17:30 Sindjelić (G) 0 : 3 Mladi radnik
25.05.2014 17:30 Sloga 5 : 3 Kupinovac
25.05.2014 17:30 Napredak (SL) 4 : 1 Zenit
25.05.2014 17:30 Vinogradar 3 : 6 Resavac (S)
25.05.2014 17:30 Resavac (VP) 6 : 4 Šumadija
25.05.2014 17:30 Mladost (S) 3 : 2 Javor
25.05.2014 17:30 Rudar 4 : 1 Polet
25.05.2014 17:30 Hajduk 3 : 0 Istok 63
25.05.2014 17:30 Napredak (SV) 0 : 3 Napredak (ST)
25.05.2014 17:30 Radnički 4 : 5 Napredak (Z)
25.05.2014 17:00 14. Oktobar 1 : 1 Rubin (Z)
25.05.2014 17:00 Župski biseri 6 : 1 Beli Orlovi
25.05.2014 17:00 Mladost (T) 4 : 0 Ušće
25.05.2014 17:00 Ribnik 1 : 2 Mladi radnik
25.05.2014 17:00 Donji Kopaonik 2 : 0 Omladinac
25.05.2014 17:00 Rubin (DS) 4 : 3 Sloga
25.05.2014 17:00 Gornji Stepoš 3 : 0 OFK Ribare
25.05.2014 17:00 Dušan Ristić 0 : 4 13. April
25.05.2014 17:00 Rasina 2 : 3 Kapidžija
25.05.2014 17:00 Sloga 6 : 1 Dvorane
25.05.2014 17:00 Sebečevac 2 : 1 Kupci
25.05.2014 17:00 BSK 3 : 1 Dedina
25.05.2014 17:00 Parunovac 3 : 4 Mudrakovac
25.05.2014 17:00 Mala Vrbica 1958 5 : 0 Koča Andjelković
25.05.2014 17:00 Rtkovo 7 : 0 Velika Vrbica
25.05.2014 17:00 Egeta 1 : 2 Lokomotiva
25.05.2014 17:00 Pontes 2 : 5 Napredak
25.05.2014 17:00 Kovilovo 1 : 1 Vidrovac
25.05.2014 17:00 Smedovac 3 : 0 Miloševo
25.05.2014 17:00 Deli Jovan 4 : 2 OFK Sikole
25.05.2014 17:00 Slatina 3 : 0 Graničar
25.05.2014 17:00 Čubra 2 : 0 Ratar
25.05.2014 17:00 Polet 2 : 0 Srbovo
25.05.2014 11:00 OFK Tamnič 2 : 1 Urovica
25.05.2014 11:00 Malajnica 5 : 2 Rečka
25.05.2014 17:00 Palilulac 1 : 5 Bukovik
25.05.2014 17:00 Omladinac 1 : 1 Slemen
25.05.2014 17:00 Pobeda 2 : 3 Napredak 1976
25.05.2014 17:00 Sloga 4 : 2 Sloboda 2013
25.05.2014 16:00 Svrljiška Topla 3 : 0 Mladost
25.05.2014 17:00 Malinik 0 : 1 Kosovo
25.05.2014 17:00 Graničar 2 : 0 Vratarnica
25.05.2014 17:00 IMT 0 : 5 Kastrum
25.05.2014 17:30 Pobeda 5 : 3 Glogonj
25.05.2014 17:30 Mladost (V) 3 : 1 Polet
25.05.2014 17:30 Jedinstvo Stević 3 : 1 Spartak
25.05.2014 17:30 Unirea 3 : 4 Omladinac (O)
25.05.2014 17:30 Borac (P) 2 : 6 Strela
25.05.2014 17:30 BSK Bavanište 3 : 0 Budućnost (BB)
25.05.2014 17:30 Proleter 3 : 6 Dolovo
25.05.2014 17:30 Plavi Dunav 1932 2 : 5 Stari Tamiš
25.05.2014 17:30 Borac (VG) 6 : 1 Karaš (J)
25.05.2014 17:30 Potporanj 6 : 3 Vladimirovac
25.05.2014 17:30 Partizan (K) 4 : 1 Dobrica
25.05.2014 17:30 Ševac 1 : 0 Jedinstvo
25.05.2014 17:30 Hajdučica 5 : 0 Dunav
25.05.2014 17:30 Hajduk 3 : 0 Borac (VS)
25.05.2014 17:30 Karaš (K) 1 : 3 Vinogradar
25.05.2014 17:30 Partizan (U) 4 : 3 Ratar
25.05.2014 17:30 Horgoš 1911 1 : 1 Potisje
25.05.2014 17:30 Jadran 1 : 1 Graničar
25.05.2014 17:30 Radnički Gladiolus 0 : 1 Tisa (P)
25.05.2014 17:30 Slavija 1 : 1 Hajduk
25.05.2014 17:30 Jedinstvo (SK) 2 : 0 Jedinstvo (M)
25.05.2014 17:30 Sloga 8 : 1 Tisa B (A)
25.05.2014 17:30 Đurđin 1 : 3 Žednik
25.05.2014 17:30 Bikovo 3 : 1 Zrinjski 1932
25.05.2014 17:30 Solid 7 : 2 Hajduk
25.05.2014 17:30 Bratstvo 6 : 2 Udarnik
25.05.2014 17:30 Lokomotiva 0 : 4 Dušan Silni
25.05.2014 17:30 Elektrovojvodina 5 : 0 Radnički 1905
25.05.2014 16:30 Eđšeg 6 : 2 Sokolac
25.05.2014 17:00 Zlatica 1 : 1 OFK Klek
25.05.2014 17:00 Borac 1 : 2 Banat
25.05.2014 17:00 Radnički Ratar 7 : 0 Omladinac
25.05.2014 17:00 Mladost 5 : 4 OFK Gradnulica
25.05.2014 17:00 Proleter 2006 2 : 1 Lehel
25.05.2014 17:00 Naftagas 1 : 0 ŽFK Banat-Bagljaš
25.05.2014 17:00 2. Oktobar 1 : 2 Delija
25.05.2014 17:00 Napredak 1 : 3 ŽAK
25.05.2014 17:00 Borac 1 : 1 Polet
25.05.2014 17:00 Progresul 2 : 2 Terekves
25.05.2014 17:00 1.Oktobar 5 : 5 Proleter
25.05.2014 17:00 Napredak 3 : 1 Roham
25.05.2014 17:00 Rusin 3 : 0 OFK Šikara
25.05.2014 17:00 Jedinstvo 1947 4 : 2 Dunav
25.05.2014 17:00 Jedinstvo 0 : 2 Lipar
25.05.2014 17:00 Partizan 0 : 0 Mladost
25.05.2014 17:00 Aleksa Šantić 2 : 2 Terekveš
25.05.2014 17:00 OFK Metalac 5 : 1 Dinamo
25.05.2014 17:00 Panonija 0 : 3 Graničar
25.05.2014 17:00 Fruškogorac 1 : 4 Fruška Gora
25.05.2014 17:00 Sloven 0 : 1 PSK Putinci
25.05.2014 17:00 Graničar 2 : 4 Napredak (P)
25.05.2014 17:00 Podunavac 3 : 0 ČSK Čortanovci
25.05.2014 17:00 Jedinstvo (R) 0 : 4 Jedinstvo (P)
25.05.2014 17:00 Šumar 5 : 4 Sremac
25.05.2014 17:00 Sloga Milšped 1 : 2 Napredak (Ž)
25.05.2014 17:30 Omladinac (M) 3 : 0 Srem
25.05.2014 17:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 1 Jedinstvo (M)
25.05.2014 17:30 Napredak (V) 3 : 1 Hajduk
25.05.2014 17:30 Sinđelić 1 : 3 Fruškogorac (K)
25.05.2014 17:30 Borac (M) 9 : 0 OFK Bačinci
25.05.2014 17:30 Sloboda 2 : 3 Podrinje
25.05.2014 17:00 Šajkaš 1908 7 : 0 Čenej
25.05.2014 17:00 Tatra 0 : 0 Fruškogorski partizan
25.05.2014 17:00 Bačka 3 : 3 Sremac Beomal
25.05.2014 17:00 Borac 0 : 3 Omladinac
25.05.2014 17:00 Dinamo 1 : 2 Vinogradar
25.05.2014 17:00 OFK Futog 1 : 2 Proleter
25.05.2014 17:00 Železničar 1 : 4 Fruškogorac
25.05.2014 17:00 Susek 2 : 1 Sirig
25.05.2014 17:00 Slavija 2 : 2 Sofeks
25.05.2014 17:00 Napredak (Nadalj) 1 : 0 Bačka (Đurđ.)
25.05.2014 17:00 Hajduk (Čurug) 9 : 3 Jedinstvo (B.P.S.)
25.05.2014 17:00 Iskra (Kucura) 4 : 1 Mladost (Radič.)
25.05.2014 17:00 Budućnost (S.S.) 4 : 1 Jedinstvo (Gosp.)
25.05.2014 17:00 Obilić (Vilovo) 1 : 5 Proleter (R.S.)
25.05.2014 17:00 Sloga (Lok) 1 : 3 Hajduk (Gard.)
25.05.2014 17:00 Miletić (Mošorin) 1 : 4 Obilić (Zmajevo)
25.05.2014 17:00 Mladost Radost (Srbob) 5 : 1 Titel
25.05.2014 17:30 Kulpin 1 : 1 Krila Krajine
25.05.2014 17:30 Slavija 5 : 2 Borac 46
25.05.2014 17:30 Maglić 4 : 3 Bačka
25.05.2014 17:30 Vukićevica : Jedinstvo
25.05.2014 17:30 Polet : Urovci
25.05.2014 17:30 Poljane : Belo Polje
25.05.2014 17:30 Omladinac : Trstenica
25.05.2014 17:30 Zadrugar : Rvati
25.05.2014 17:00 Ivanča 5 : 1 Sloga
25.05.2014 17:00 Napredak 2 : 1 Šepšin
25.05.2014 17:00 Omladinac 2 : 3 Markovac
25.05.2014 17:00 Radnički PDM 7 : 1 Borac
25.05.2014 17:00 OFK Slatina 3 : 0 Mladost
25.05.2014 11:00 Vis 1 : 4 Rudar 2012
25.05.2014 17:00 Denim 3 : 0 Stojnik
25.05.2014 15:00 Drlupa 9 : 0 Sibnica
25.05.2014 14:00 Ropočevo 2 : 1 Vojvoda
25.05.2014 11:00 Sloga 2012 0 : 4 4 Juli
25.05.2014 14:00 Mladost 3 : 0 OFK Rogača
25.05.2014 17:30 Jovo Kursula 2 : 7 Jedinstvo
25.05.2014 17:30 Mladost 1925 5 : 2 Borac (A)
25.05.2014 17:00 Đuriselac 2 : 3 Studenac
25.05.2014 17:00 Velika Sugubina 0 : 7 Divostin
25.05.2014 17:00 Borac 1 : 3 Šumarice 2008
25.05.2014 16:30 Trešnjevica 2 : 1 Ranilović
25.05.2014 16:30 Tulež 5 : 3 Gorski car
25.05.2014 12:00 Vrbica 1 : 2 Brezovac
25.05.2014 17:00 Kotlenik 3 : 0 Omladinac-Šumadinac
25.05.2014 17:00 Šumadija 3 : 3 Crvena zvezda
25.05.2014 17:00 Napredak 0 : 3 Karađorđe
25.05.2014 17:00 Rade Milošević 4 : 1 Jedinstvo
25.05.2014 11:00 B.S.K. 1 : 3 Mlava
25.05.2014 17:00 7 juli 0 : 4 Soko
25.05.2014 17:00 Napredak 3 : 4 Pomoravlje
25.05.2014 17:00 Proleter 1 : 5 Udarnik
25.05.2014 17:00 Budućnost 1 : 4 OFK Porodin
25.05.2014 17:00 BSK 3 : 0 Mladost
25.05.2014 17:00 Sloga 5 : 2 Jedinstvo
25.05.2014 17:00 Mlava 4 : 0 Budućnost
25.05.2014 17:00 Dunav 2 : 2 Metalac
25.05.2014 17:00 Napredak 1947 0 : 5 Napredak 1934
25.05.2014 17:00 Dunavac 1 : 3 Sloga 1936
25.05.2014 17:00 Napredak (P) 2 : 1 Mip Majdan
25.05.2014 17:00 Proleter 0 : 3 Dizel
25.05.2014 17:00 Sloga (D) 1 : 1 Zemljoradnik
25.05.2014 17:00 Sopot 6 : 0 Pobeda
25.05.2014 17:00 Kaona 2 : 4 Sloga
25.05.2014 17:00 Homolje 1 : 2 Neresnica
25.05.2014 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Sava
25.05.2014 11:00 Korman 7 : 1 OFK Jelen
25.05.2014 Rudar : Mladost Lo
25.05.2014 Prva Iskra : Sloga
25.05.2014 11:00 Tolisavac - VT 3 : 0 7. Juli
25.05.2014 17:00 Jedinstvo 4 : 4 Gornji Lajkovac
25.05.2014 17:00 Veliševac 3 : 1 Orao
25.05.2014 17:00 Gornji Mušić 2 : 1 Toplica
25.05.2014 17:00 Komanice 2 : 1 Mladost
25.05.2014 17:00 Mionica 17 : 3 Proleter
25.05.2014 17:00 Bratstvo 4 : 1 Gornje Krajince
25.05.2014 17:00 Goblen 4 : 1 Sušica 2012
25.05.2014 17:30 Polet 2 : 6 OFK Blagotin
25.05.2014 17:30 OFK Tvrđava 1 : 6 Beočić
25.05.2014 17:30 Sloboda 0 : 1 Jedinstvo
25.05.2014 17:30 Dražmirovac 1 : 1 Morava (R)
25.05.2014 17:30 Lipar 3 : 1 Partizan (M)
25.05.2014 17:30 Osaonica 0 : 4 Partizan (G)
25.05.2014 17:30 Ribnik 3 : 2 Kolonija
25.05.2014 11:00 Trnava 0 : 2 Morava (KS)
25.05.2014 17:30 Mladost 3 : 0 Mladost "B"
25.05.2014 17:30 Radnički "B" 0 : 3 Jedinstvo
25.05.2014 16:30 Mladost Virine 0 : 3 OFK Krušar
25.05.2014 16:30 Sloga 2 : 7 OFK Batinac
25.05.2014 16:30 Budućnost 0 : 2 Supska
25.05.2014 17:00 Rudar (SR) 3 : 0 Mladost 1950
25.05.2014 17:00 Rudar (ST) 4 : 3 Sindjelić
25.05.2014 17:00 Beljanica 5 : 3 Planinac
25.05.2014 17:00 Parcane 3 : 0 Gradac
25.05.2014 17:00 Kiseljak 10 : 2 Čukarički
25.05.2014 17:00 Velika Morava 0 : 0 Varvarin
25.05.2014 17:00 Borac 3 : 0 Kostrež
25.05.2014 17:00 Mladost 2 : 3 Stara Čaršija
25.05.2014 17:00 Polet 57 6 : 0 Borjak 2013
25.05.2014 17:00 Stevka Bozurevka 5 : 0 Stragari
25.05.2014 17:00 Omladinac (U) 6 : 3 Rujišnik
25.05.2014 17:00 FK Stari Trstenik 3 : 0 Jugovići
25.05.2014 17:00 Kamenorezac 76 5 : 4 Topoljak
25.05.2014 17:00 Moravac-C 74 0 : 3 Vinogradar
25.05.2014 17:00 Omladinac (O) 2 : 1 Sloboda 1948
25.05.2014 17:00 Ratajac 5 : 1 Mladost (R)
25.05.2014 17:00 Mladost (G) 4 : 0 Mladi Gorani
25.05.2014 17:00 Konjuh 3 : 1 Meševo
25.05.2014 17:00 Sokolovi 4 : 3 Kruševica
25.05.2014 17:00 Žabare 3 : 0 Gaglovo
25.05.2014 17:00 Lipovac 4 : 0 Zmajevac
25.05.2014 17:00 Zdravinje 5 : 1 Drugari
25.05.2014 17:00 Bukovica 1 : 0 Rasinac
25.05.2014 17:00 Modrica 3 : 2 Grkljane
25.05.2014 17:00 Štitari 5 : 5 Jablanica
25.05.2014 17:00 OFK Budućnost 8 : 1 Polet (K)
25.05.2014 17:00 Trmčare 1 : 3 Polet (Š)
25.05.2014 17:30 Lokve 0 : 3 Banat
25.05.2014 17:30 Pobeda 1 : 3 Jedinstvo
25.05.2014 17:00 Sloga 0 : 2 Tamiš
25.05.2014 17:00 Mladost 2 : 5 Proleter
25.05.2014 17:00 ASK 2 : 0 OFK Stajićevo
25.05.2014 17:00 MSK 0 : 0 Jedinstvo
25.05.2014 17:00 Vojvodina 0 : 1 Car Uroš
25.05.2014 17:00 Mladost (B) 1 : 2 Sloga
25.05.2014 17:00 Krušedol 4 : 1 OFK Kraljevci
25.05.2014 17:00 Borac (S) 1 : 1 27. Oktobar
25.05.2014 17:00 Sremac 4 : 0 Planinac
25.05.2014 17:00 Mladost (P) 1 : 3 Polet
25.05.2014 17:00 Fruškogorac 1 : 3 Borac (K)
25.05.2014 17:00 Sloboda 1 : 2 Mladost
25.05.2014 17:00 Graničar 4 : 0 Sloga
25.05.2014 17:00 Vitez 0 : 4 OFK Brestač
25.05.2014 17:00 Lovac 2 : 3 Srem
25.05.2014 17:00 Kameni 1 : 3 Borac
25.05.2014 Fruškogorac 5 : 1 Napredak
25.05.2014 Grgurevci 1 : 2 Mitros
25.05.2014 Planinac 1 : 2 BSK
25.05.2014 Sremac 2 : 1 OFK Bosut
25.05.2014 Sloga (Z-I) 3 : 3 Borac (VR)
25.05.2014 Sloga (Č) 4 : 3 Borac (R)
25.05.2014 17:00 Slavija 4 : 3 Proleter
25.05.2014 17:00 Naša Zvezda 0 : 4 Neštin
25.05.2014 17:00 Mladost 2 : 0 Sloga
25.05.2014 17:00 Vajska 5 : 3 Borac
25.05.2014 17:30 Bratstvo 3 : 2 Kom
25.05.2014 17:30 Jedinstvo 4 : 1 Cetinje
25.05.2014 17:30 Zabjelo 1 : 2 Arsenal
25.05.2014 17:30 Igalo 0 : 1 Jezero
25.05.2014 17:30 Ibar 2 : 1 Berane
25.05.2014 17:30 Bokelj 0 : 0 Zora
25.05.2014 13:00 LASK Crvena zvezda 1 : 1 Spartak
25.05.2014 16:30 Mašinac 0 : 3 Napredak
25.05.2014 17:00 Trijumf 1 : 6 Požarevac
25.05.2014 13:00 Jagodina 0 : 1 Novi Bečej
25.05.2014 10:00 Banat 3 : 2 Radnički (S)
25.05.2014 10:00 Novi Sad 0 : 0 Proleter (NS)
25.05.2014 10:00 Spartak 4 : 1 Radnički (NP)
25.05.2014 10:00 OFK Hajduk 6 : 1 Dinamo
25.05.2014 10:00 Omladinac 4 : 2 Donji Srem
25.05.2014 11:00 Radnički 1923 0 : 1 Crvena zvezda
25.05.2014 12:00 Proleter 2006 1 : 1 Mladost (L)
25.05.2014 12:00 Bečej 8 : 1 Železničar
25.05.2014 12:00 Dinamo 0 : 0 OFK Hajduk
25.05.2014 12:00 Vrbas 2 : 1 Spartak
25.05.2014 12:00 Bačka 1901 0 : 6 Novi Sad
25.05.2014 12:00 Vršac 4 : 0 TSC
25.05.2014 12:00 Radnički (S) 0 : 3 Vojvodina
25.05.2014 12:00 Inđija 3 : 0 Banat
25.05.2014 11:00 Metalac (GM) 1 : 1 Mladost (L)
25.05.2014 13:00 Radnički 1923 2 : 0 AS
25.05.2014 13:00 Partizan 3 : 3 Sloboda Point
25.05.2014 10:00 Crvena zvezda 2 : 0 Čukarički
25.05.2014 10:00 Proleter 2006 1 : 5 Mladost (L)
25.05.2014 10:00 Bečej 3 : 1 Železničar
25.05.2014 10:00 Dinamo 2 : 0 OFK Hajduk
25.05.2014 10:00 Vrbas 0 : 3 Spartak
25.05.2014 10:00 Bačka 1901 3 : 2 Novi Sad
25.05.2014 10:00 Vršac 0 : 4 TSC
25.05.2014 10:00 Radnički (S) 1 : 2 Vojvodina
25.05.2014 10:00 Inđija 3 : 0 Banat
25.05.2014 10:30 BAK 6 : 0 Polet
25.05.2014 11:00 Hajdučica 6 : 3 Vršac
25.05.2014 11:00 Sloga (P) 3 : 0 Partizan (U)
25.05.2014 10:00 Radnički (K) 3 : 1 Mladost (O)
25.05.2014 11:00 Mladost (V) 1 : 2 Omladinac (D)
25.05.2014 10:00 Dinamo 3 : 0 Mika Antić
25.05.2014 10:00 Tempo 0 : 17 Proleter
25.05.2014 10:00 Čoka 10 : 1 Čantavir
25.05.2014 10:00 Dribling 0 : 0 Spartak '02
25.05.2014 14:00 Bačka 1901 12 : 1 Obilić
25.05.2014 Polet 0 : 9 Krusik
25.05.2014 09:00 Slavija 0 : 2 Duljaj
25.05.2014 10:00 Radnicki 1923 II 0 : 6 Apolon 4 I
25.05.2014 10:00 Karađorđe 0 : 3 Radnicki 1923 I

Rukomet

25.05.2014 18:30 Železničar 1949 29 : 31 Vojvodina
25.05.2014 17:00 Partizan 30 : 36 Crvena Zvezda
25.05.2014 17:00 Beli Anđeo 31 : 28 Hidroelektrana
25.05.2014 19:00 Rtanj 22 : 34 Mladost 1949
25.05.2014 16:00 Radan 35 : 16 Dubočica

Američki fudbal

25.05.2014 16:00 GAT Dukes Novi Sad 42 : 14 Forestlanders Mladenovac
25.05.2014 13:00 Panthers Pančevo 35 : 14 Indians Inđija
25.05.2014 15:00 Celtis Sombor 10 : 14 Grofovi Novi Kneževac
25.05.2014 15:00 Golden Bears Bor 22 : 62 Royal Crowns Kraljevo