XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 316 utakmica za dan: Subota, 25 Mart 2017

Fudbal

25.03.2017 14:30 Sloboda 3 : 1 Proleter
25.03.2017 14:30 Mačva 1 : 1 Radnički
25.03.2017 14:30 Jagodina 2 : 0 BSK Borča
25.03.2017 14:30 OFK Beograd 1 : 0 Sindjelić

25.03.2017 15:00 Omladinac 3 : 1 Radnički (Š)
25.03.2017 15:00 Bratstvo 1946 2 : 0 Sloga
25.03.2017 15:00 Bačka 1901 1 : 0 Cement
25.03.2017 15:00 Radnički (SM) 1 : 0 Dunav
25.03.2017 15:00 TSC 2 : 1 Borac (S)
25.03.2017 15:00 Radnički (Zr) 0 : 1 Radnički (NP)

25.03.2017 14:30 Smederevo 1924 0 : 0 Zlatibor (Č)
25.03.2017 14:30 Loznica 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
25.03.2017 14:30 Karađorđe (T) 1 : 1 Mihajlovac 1934
25.03.2017 14:30 Jošanica 1 : 1 Radnički 1923
25.03.2017 14:30 Šumadija 1903 3 : 1 Šapine
25.03.2017 14:30 Sloga (P) 3 : 1 Železničar
25.03.2017 14:30 FAP 1 : 1 Mokra Gora

25.03.2017 15:00 Dunav 2 : 0 Jedinstvo (P)
25.03.2017 15:00 Jedinstvo (B) 5 : 1 Radnički (S)
25.03.2017 15:00 Ozren 3 : 0 Tabane 1970
25.03.2017 15:00 OFK Sinđelić 0 : 1 Pukovac
25.03.2017 15:00 Trstenik PPT 0 : 0 Timok

25.03.2017 15:00 IMT 2 : 0 GSP Polet
25.03.2017 15:00 Radnički (O) 0 : 1 Brodarac 1947

25.03.2017 15:00 Polet (K) 3 : 1 Mladost APA
25.03.2017 15:00 Sloga (Č) 6 : 1 Bačka (P)
25.03.2017 15:00 Potisje 3 : 0 OFK Vrbas

25.03.2017 15:00 Budućnost (SC) 0 : 0 Kozara
25.03.2017 15:00 Radnički (K) 2 : 1 Dinamo 1945
25.03.2017 15:00 Vršac united 2 : 2 Vojvodina 1928
25.03.2017 15:00 Radnički (S) 1 : 0 Sloga
25.03.2017 15:00 Sloboda 0 : 2 Jedinstvo (BK)

25.03.2017 15:00 Jedinstvo (SP) 5 : 1 Sloga
25.03.2017 15:00 Slavija 0 : 1 Sremac Vojka
25.03.2017 15:00 Mladost (BJ) 2 : 1 Hajduk 1925 Podunavac

25.03.2017 14:30 Trepča 1 : 0 Sušica
25.03.2017 14:30 Ovčar 1 : 1 Slavija
25.03.2017 14:30 Arsenal 4 : 0 Miokovci
25.03.2017 14:30 Sloga 1 : 2 Dragačevo
25.03.2017 14:30 Sloboda (Č) 2 : 0 Orlovac

25.03.2017 14:30 VGSK 0 : 2 Gruža

25.03.2017 14:30 Spartak 1924 3 : 2 Sloga 1940 (BB)
25.03.2017 14:30 Jedinstvo 1945 0 : 1 Provo

25.03.2017 15:00 OFK Bor 3 : 2 Svrljig
25.03.2017 15:00 Brodoremont 2 : 2 Hajduk Veljko

25.03.2017 15:00 SFS Borac 0 : 2 Poljoprivrednik

25.03.2017 15:00 Morava (VH) 1 : 0 Budućnost (P)
25.03.2017 15:00 Lužnica 3 : 0 Sloga (L)
25.03.2017 15:00 Nebeski andjeli 1 : 0 Mladost (M)
25.03.2017 15:00 Budućnost (O) 2 : 0 Balkanski
25.03.2017 15:00 GFK Dubočica 2 : 1 Vranjska Banja

25.03.2017 15:00 Milutinac 0 : 0 Turbina

25.03.2017 15:30 Proleter (RS) 2 : 1 Proleter (Nj)
25.03.2017 15:30 Obilić 0 : 0 Vinogradar

25.03.2017 15:00 ŽAK 0 : 2 Rusin

25.03.2017 15:00 Jedinstvo Stević 2 : 1 BAK
25.03.2017 15:00 Partizan (U) 1 : 3 Sloga (BNS)

25.03.2017 15:30 OFK Kikinda 3 : 0 C. Zvezda (RS)
25.03.2017 15:30 Proleter 2006 1 : 0 Mladost (BD)
25.03.2017 15:30 Mladost (L) 3 : 0 Naftagas (E)
25.03.2017 15:30 Begej 3 : 0 Lehel

25.03.2017 15:00 Partizan 2 : 0 Sloven
25.03.2017 15:00 1. Maj Ruma 1 : 1 Jadran
25.03.2017 15:00 Rudar 0 : 2 Podrinje

25.03.2017 15:30 OFK Futog 1 : 0 Proleter
25.03.2017 15:30 Mladost 3 : 0 Titel
25.03.2017 15:30 OFK Sirig 3 : 3 Miletić

25.03.2017 15:00 Rudar 0 : 3 Goč
25.03.2017 15:00 Omladinac 3 : 2 Ibar

25.03.2017 15:00 Jadran 1 : 1 Šumadija 1934

25.03.2017 14:30 Slatina 3 : 0 Donja Vrbava

25.03.2017 14:30 Podunavac 12 : 0 Omladinac

25.03.2017 14:30 Rudar 2001 0 : 1 Đerdap
25.03.2017 14:30 Trgovački 3 : 1 Polet (SD)

25.03.2017 15:00 Radnički Šabački 2 : 1 Cer

25.03.2017 14:30 OFK Jabučje 3 : 0 Junior Novo Naselje
25.03.2017 14:30 Radnik 1 : 2 Iskra

25.03.2017 15:30 Poreč 1 : 1 Čubra

25.03.2017 15:00 Jedinstvo GVD 5 : 1 Naisus 1977

25.03.2017 15:00 Rgotina 1 : 1 Rudar (G)

25.03.2017 15:00 AZ Borac 2014 2 : 1 Morava

25.03.2017 15:00 Vladimir Durković 3 : 1 Zvezda

25.03.2017 14:30 OFK Alakince 3 : 0 Crnotince

25.03.2017 14:30 Brodarac 3 : 2 Dunav

25.03.2017 15:00 Burovo 1 : 2 Mladost (C)
25.03.2017 15:00 TEK Sloga 0 : 0 Šumadija
25.03.2017 15:00 Zabrežje 4 : 1 Barajevo
25.03.2017 15:00 Napredak 5 : 3 Urovci

25.03.2017 15:00 Vinča 1 : 0 Mladenovac

25.03.2017 15:30 Rudar 0 : 1 Šumadija
25.03.2017 15:30 Rudar Stenjevac 6 : 0 Radnički (T)
25.03.2017 15:30 Borac 1805 1 : 0 Moravac 2015

25.03.2017 15:30 Napredak 2012 3 : 4 Polet (V)
25.03.2017 15:30 Ratar 3 : 5 Jastrebac

25.03.2017 15:30 Mladost 3 : 2 Hajduk
25.03.2017 15:30 Bukovik 4 : 1 Rtanj

25.03.2017 15:00 Atakante 4 : 3 Posavac Tišma
25.03.2017 15:00 Sparta Železnik 2 : 1 Šećeranac Ada

25.03.2017 15:30 Delija 0 : 3 Bega

25.03.2017 15:30 Centar 0 : 3 Bačka
25.03.2017 15:30 RFK Novi Sad 1921 0 : 0 Železničar

25.03.2017 15:00 Erdoglija 1 : 0 Maršić

25.03.2017 16:00 Bjelica : Bratstvo

25.03.2017 14:30 Omladinac (V) 3 : 2 Mladost MG

25.03.2017 14:30 Mladost (R) 3 : 1 Dragoš

25.03.2017 14:30 Polet (V) 5 : 0 Sloga (Ć)

25.03.2017 15:00 Torpedo 1 : 0 Proleter
25.03.2017 15:00 Milicionar 2 : 1 Budućnost (PD)
25.03.2017 15:00 Drina 1 : 0 Budućnost (Z)

25.03.2017 15:00 Dušan Silni 4 : 2 Cerić

25.03.2017 15:00 Jadar (S) 0 : 0 Stolice
25.03.2017 15:00 Azbukovica 2 : 2 Vidojevica

25.03.2017 14:30 Mladost 2 : 2 Rubribreza
25.03.2017 14:30 Vrelo Sport 5 : 0 Kalenić
25.03.2017 14:30 Rudar 2 : 2 OFK Paljuvi

25.03.2017 15:30 Knez Lazar 12 : 2 Mladost VPD

25.03.2017 15:30 Jugovići 2 : 1 Omladinac

25.03.2017 15:00 Jerma 3 : 2 Sloboda
25.03.2017 15:00 Mladost 3 : 1 Nišavac
25.03.2017 15:00 Veliki Suvodol 1 : 6 Pobeda

25.03.2017 15:00 ŠFU Derbi 2016 4 : 1 Nomanica
25.03.2017 15:00 Moravac (P) 3 : 0 Rudar 1973
25.03.2017 15:00 Gornje Krajince 0 : 0 Todorovce
25.03.2017 15:00 Veternica 3 : 1 Gornje Sinkovce

25.03.2017 15:30 Šumadija (MC) 0 : 3 Mladost (Č)

25.03.2017 15:30 OFK Borac 4 : 0 Heroj
25.03.2017 15:30 Radnik 2 : 1 Razvitak

25.03.2017 15:30 Lipar 1 : 4 Domaćin

25.03.2017 14:00 Spartak 2 : 0 Mašinac Trejs PZP
25.03.2017 15:00 Napredak 1 : 4 Vojvodina

25.03.2017 14:00 Šumadija 1903 0 : 1 Trijumf

25.03.2017 Krstarica 2 : 1 Knjaževac 2015

25.03.2017 14:30 Čukarički 3 : 3 Radnički (N)
25.03.2017 11:00 Partizan 3 : 1 Radnički (V)
25.03.2017 12:30 Rad 0 : 0 Voždovac

25.03.2017 19:00 Brodarac 2 4 : 2 Studentski Grad
25.03.2017 09:00 Internacional 5 : 1 Siti Sport Klub
25.03.2017 09:00 Radnički (NB) 3 : 1 Radnički (O)

25.03.2017 10:00 Njerš Ištvan 0 : 3 TSC

25.03.2017 Sećeranac : Milutinac
25.03.2017 Minel : Banja
25.03.2017 Novi Beograd : Poštar 1930
25.03.2017 Sremčica : DIF
25.03.2017 Dunavac : Vinča

25.03.2017 11:30 Čukarički 6 : 0 Moravac Orion
25.03.2017 13:00 Kiker 1 : 1 Teleoptik
25.03.2017 10:00 Rad 1 : 1 Studentski Grad

25.03.2017 14:00 Apolon 4 3 : 1 Tutin
25.03.2017 14:30 Mokra Gora 3 : 3 Rudar
25.03.2017 10:30 Nacional AG 1 : 2 Radnički 1923

25.03.2017 12:00 Budućnost-Krušik 2014 2 : 1 Drina
25.03.2017 12:00 Savacium 3 : 1 Donjošorac Sunrise
25.03.2017 12:00 Jedinstvo : Mačva 2005
25.03.2017 12:00 Železničar : Loznica

25.03.2017 11:16 BSK 1925 1 : 0 Sindjelic
25.03.2017 19:30 011 4 : 0 Radnički (O)

25.03.2017 12:30 Radnički NB MK 0 : 3 Čukarički MK
25.03.2017 17:00 Brodarac MK 4 : 0 BASK MK

25.03.2017 15:00 Borac 4 : 1 Radnički (SM)
25.03.2017 12:00 Inđija 1 : 1 Petar Puača

25.03.2017 12:00 Radnički (S) 2 : 1 ŽAK junior
25.03.2017 12:00 TSC 1 : 1 Bačka (BP)
25.03.2017 10:00 Spartak 3 : 1 Vrbas

25.03.2017 15:00 Mladost 0 : 9 Sloven

25.03.2017 11:00 Subotica 1 : 3 Bačka 1901

25.03.2017 11:00 Bane 2 : 1 Kosmet
25.03.2017 12:00 Apolon 4 8 : 0 Tutin
25.03.2017 12:30 Jošanica 0 : 0 Radnički 1923

25.03.2017 10:00 Budućnost-Krušik 2014 6 : 1 Drina
25.03.2017 10:00 Savacijum 3 : 1 Donjošorac Sunrise
25.03.2017 10:00 Jedinstvo 1 : 1 Mačva 2005
25.03.2017 10:00 Železničar : Loznica

25.03.2017 Zemun 0 : 2 Partizan
25.03.2017 011 : FSFV
25.03.2017 Brodarac : Teleoptik
25.03.2017 Vozdovac : Rad
25.03.2017 Čukarički : BSK
25.03.2017 Crvena zvezda : OFK Beograd

25.03.2017 10:00 Srem 1 : 2 Radnički (SM)
25.03.2017 10:00 Inđija 3 : 4 Petar Puača

25.03.2017 10:00 Železničar 6 : 0 Bečkerek 023

25.03.2017 10:00 Radnički (S) 8 : 0 Bačka 1901
25.03.2017 10:00 Spartak 3 : 0 Vrbas

25.03.2017 12:00 Njerš Ištvan 2 : 0 Arena Su

25.03.2017 Majdanpek 3 : 1 Knjaževac 2015

25.03.2017 09:30 Subotica 0 : 5 TSC

25.03.2017 12:30 Kolašin 6 : 0 Rudar

25.03.2017 FK Napredak : FK Presing
25.03.2017 FK Plana : FK AF Đokić
25.03.2017 FK Sloga 33 : FK Petlić
25.03.2017 FK Strai Grad : FK Trgovački

25.03.2017 FK Trgovački : FK Napredak
25.03.2017 FK Petlić : FK Stari Grad
25.03.2017 FK AF Đokić : FK Sloga 33
25.03.2017 FK Presing : FK Plana

Košarka


25.03.2017 19:30 Konstantin 88 : 80 Spartak
25.03.2017 16:00 Dynamic BG 90 : 68 OKK Beograd
25.03.2017 20:00 Dunav 94 : 93 Napredak Rubin
25.03.2017 18:00 Vršac 105 : 69 Smederevo 1953
25.03.2017 20:00 Metalac 74 : 79 Beovuk 72

25.03.2017 18:00 Zlatibor 88 : 69 Kolubara LA 2003
25.03.2017 20:00 Srem 83 : 77 Rtanj
25.03.2017 20:00 Radnički 1950 96 : 77 Mladost
25.03.2017 19:30 Pirot 75 : 89 Vojvodina

25.03.2017 19:00 Akademik 99 : 87 Sveti Đorđe

25.03.2017 19:00 Mileševac 90 : 93 KKK Radnički
25.03.2017 15:00 Šabac 80 : 83 Student
25.03.2017 18:00 Zekas 75 102 : 100 Polet
25.03.2017 18:00 Klik 95 : 72 Priboj

25.03.2017 16:30 Kuršumlija 85 : 74 Niš
25.03.2017 18:00 Zdravlje Leskovac 85 : 61 OKK Junior

25.03.2017 17:00 Borac 86 : 82 Radnički (O)
25.03.2017 18:00 Žarkovo 77 : 63 Zemun
25.03.2017 14:30 Slodes 70 : 74 Borča
25.03.2017 19:30 Beko 81 : 56 Ras

25.03.2017 16:30 Star 88 : 86 Petrovgrad
25.03.2017 12:00 Budućnost 83 : 78 Sivac
25.03.2017 18:00 Karađorđevo 75 : 70 SO Koš
25.03.2017 19:00 Odžaci 62 : 80 Sloboda NS

25.03.2017 20:00 Jadran 110 : 43 Pink
25.03.2017 18:30 Vojka 84 : 64 Lokomotiva 2016
25.03.2017 18:00 Omladinac 84 : 65 Opovo 99
25.03.2017 17:00 Partizan 92 : 82 Šimanovci

25.03.2017 17:00 Rađevac 68 : 54 Vladimirci

25.03.2017 18:30 Ivanjica 86 : 76 Čačak 94

25.03.2017 16:00 Požarevac 83 : 66 Paraćin
25.03.2017 16:00 Goč 65 : 75 Basket
25.03.2017 13:00 Napredak Junior 52 : 66 Trepča

25.03.2017 12:15 Torlak 2 41 : 45 Lazarevac
25.03.2017 21:30 BASK 94 : 73 Umka 2009

25.03.2017 16:00 Zicer 86 : 60 Đerdap
25.03.2017 14:00 Omladinac 016 79 : 76 Pusta Reka
25.03.2017 16:30 Jugbasket : BSK Junior
25.03.2017 Hisar 48 : 103 Bor RTB

Polufinale

Odbojka

25.03.2017 17:00 VA 014 Gorenje 3 : 0 FAP Livnica
25.03.2017 19:00 VGSK 0 : 3 Mladi radnik
25.03.2017 19:00 Železničar 0 : 3 Futog
25.03.2017 16:00 Kosovska Mitrovica 3 : 1 Smederevo Carina
25.03.2017 16:30 Borac 1 : 3 Spartak (S)

25.03.2017 18:00 Napredak 037 3 : 1 Metalac Takovo
25.03.2017 16:00 Antena 1 : 3 Dubočica
25.03.2017 17:00 Timok 3 : 2 Zaslon
25.03.2017 19:00 Bečej 0 : 3 Mladenovac

25.03.2017 Timok 2 : Knjaževac
25.03.2017 Ozren 2 : Dunav Stars

25.03.2017 Radan 3 : 2 Morava

25.03.2017 Mladost : Stražilovo
25.03.2017 Inđija : Merkur
25.03.2017 Vojvodina 3 : Vest

25.03.2017 Vrbas : Maglić 1953
25.03.2017 Partizan : Klek Srbijašume 2
25.03.2017 Novi Sad 2 : Sloven

25.03.2017 19:30 Roda 1 : 3 Takovo Zvezda Helios
25.03.2017 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Smederevo

25.03.2017 15:00 Kuršumlija 3 : 0 Bor
25.03.2017 17:00 Radan 1 : 3 Leskovac-98
25.03.2017 18:00 Paraćin 3 : 0 Stampedo
25.03.2017 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Pirot

25.03.2017 13:45 Odbojka 013 : Panonija
25.03.2017 18:00 Volejstars : Mladost (I)
25.03.2017 16:00 Futog vest : Novi Sad
25.03.2017 17:30 Vršac : Partizan

25.03.2017 18:00 Knjaževac 3 : 0 ŽOK 030

25.03.2017 Prvi Tempo 3 : 0 Mitrovica

Rukomet

25.03.2017 18:50 Vojvodina 31 : 34 Požarevac
25.03.2017 19:00 Dinamo 32 : 23 Rudar
25.03.2017 19:00 Jugović 26 : 20 Morava
25.03.2017 20:00 Partizan 26 : 37 Spartak Vojput
25.03.2017 17:30 Šamot 65 32 : 27 Metaloplastika

25.03.2017 18:00 Priboj 26 : 32 Dubočica 54
25.03.2017 19:00 Inđija 22 : 22 Zlatar
25.03.2017 18:00 Obilić 24 : 17 Mokra Gora
25.03.2017 20:30 Sindjelić : Topličanin
25.03.2017 19:00 Vranje 1957 20 : 22 Novi Pazar

25.03.2017 17:30 Srem Sm 22 : 30 Kikinda
25.03.2017 18:00 Crvenka 26 : 24 Crvena Zvezda
25.03.2017 18:00 Vrbas 36 : 26 ŽSK
25.03.2017 19:00 Banatski Karlovac 28 : 28 Hercegovina

25.03.2017 20:00 Hisar 28 : 27 Hajduk Veljko
25.03.2017 20:00 ORK Bor 32 : 28 Jagodina
25.03.2017 19:00 Radnički 23 : 27 Planinka
25.03.2017 19:00 Žitorađa 22 : 28 Bela Palanka

25.03.2017 20:00 Goč Merkur 23 : 23 Napredak

25.03.2017 19:00 Mladost 39 : 26 Dalmatinac

25.03.2017 Beograd : Smederevo
25.03.2017 Lazarevac : Prva Iskra Barič
25.03.2017 BASK Soko : Palanka
25.03.2017 Gučevo : Dorćol

25.03.2017 19:30 Mladost 1949 : Knjaževac
25.03.2017 13:00 Rembas : Rtanj

25.03.2017 14:30 Radnički 1964 2 33 : 30 Užice

25.03.2017 18:00 Medicinar 37 : 24 Naisa
25.03.2017 20:30 Bekament Bukovička Banja 28 : 23 Jagodina

25.03.2017 17:00 Radnički 33 : 28 Železničar
25.03.2017 18:00 Bor RTB 29 : 25 Sloga

25.03.2017 13:30 Požarevac 31 : 32 Minaqua Vojvodina
25.03.2017 19:00 Mladost (NP) 26 : 20 Mladi radnik
25.03.2017 18:30 Voždovac 1955 25 : 21 Vrbas

25.03.2017 17:00 Đerdap 14 : 23 Žitorađa
25.03.2017 19:00 Rtanj 20 : 28 Pirot
25.03.2017 18:00 Topličanin 29 : 20 Dubočica

25.03.2017 19:00 Halas Jožef 36 : 21 Temerin
25.03.2017 20:00 Partizan 27 : 31 Laki

Vaterpolo

25.03.2017 Budva 9 : 7 Partizan Raiffeisen
25.03.2017 HAVK Mladost : Mornar BS
25.03.2017 Primorje EB : Vojvodina
25.03.2017 Jug CO : Jadran Split

Futsal

25.03.2017 20:00 Leteći Holandjanin 1 : 9 Deus Rol. Mošić
25.03.2017 16:30 FON 3 : 2 Smederevo

25.03.2017 19:00 Kraljevićevo 5 : 0 Apa Futsal

25.03.2017 18:15 Sopot 9 : 4 Gročanski

25.03.2017 15:30 Aranđelovac 6 : 7 Oplenac
25.03.2017 19:00 Kosjerić 8 : 1 Flach

25.03.2017 19:30 Tisa 3 : 2 Kikinda