Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 60 utakmica za dan
Ponedeljak, 24 April 2017

Fudbal

24.04.2017 16:00 Dinamo 1 : 0 OFK Beograd
24.04.2017 20:45 Pescara 1 : 4 Roma
24.04.2017 20:45 Eibar 0 : 1 Athletic Club
24.04.2017 16:30 Fair Play 3 : 0 Polimlje
24.04.2017 16:00 Pomoravlje 5 : 0 Proleter
24.04.2017 13:00 Brodarac 2 3 : 3 Bežanija
24.04.2017 16:00 Budućnost 0 : 9 Sloga
24.04.2017 17:00 Jošanica 5 : 1 Bane
24.04.2017 17:30 011 MK 1 : 1 Crvena zvezda MK
24.04.2017 18:00 Brodarac 0 : 1 Crvena zvezda
24.04.2017 16:00 Njerš Ištvan 4 : 3 Spartak
24.04.2017 17:00 Respect 3 : 3 Kosovo i Metohija
24.04.2017 17:00 Vinča 4 : 2 Mladenovac
24.04.2017 17:00 Policajac 5 : 0 Srem
24.04.2017 17:00 GSP Polet 1 : 3 BASK
24.04.2017 17:00 Resnik 2 : 0 BUSK
24.04.2017 17:00 Plavi 2000 2 : 2 Matiko
24.04.2017 17:00 Beograd 4 : 2 Stefan Brown
24.04.2017 17:00 Barajevo 0 : 0 Institut
24.04.2017 17:00 Pinkelelektroplus 4 : 2 BSK
24.04.2017 17:00 Duga 5 : 1 Bubamara 2010
24.04.2017 17:00 TENT 1994 1 : 1 Jedinstvo
24.04.2017 17:00 Dunavac 5 : 3 Budućnost
24.04.2017 17:00 Torlak 3 : 2 Lokomotiva
24.04.2017 17:00 Dunav 1 : 1 Sinđelić
24.04.2017 17:00 Slavija 2 : 1 Sremčica
24.04.2017 17:00 Boleč 2 : 1 Leštane
24.04.2017 17:00 Železnik 1 : 0 Belo Polje
24.04.2017 17:00 Zvezdara 1 : 3 PKB
24.04.2017 17:00 Pola pola 5 : 3 Crvenka
24.04.2017 17:00 Banja 1 : 3 Palilulac
24.04.2017 17:00 ŠF Rosenborg 4 : 3 Sveti Stefan
24.04.2017 17:00 Rekreativo 5 : 0 Peks
24.04.2017 17:00 Mihajlovac 1 : 2 Omladinac
24.04.2017 17:00 BSK 6 : 1 Osipaonica
24.04.2017 17:00 Drugovac 0 : 2 Mladi Radnik
24.04.2017 17:00 Smederevo 1 : 6 Selevac
24.04.2017 17:00 Radnički 3 : 1 Sloboda
24.04.2017 17:00 Borac 1 : 9 Vučak
24.04.2017 17:00 Jezava 1 : 1 Vig Dunav
24.04.2017 17:00 Podunavac 4 : 1 Dunav Osiguranje
24.04.2017 17:00 Železničar 3 : 3 Crvena zvezda
24.04.2017 Kolubara : Radnički (N)
24.04.2017 Zemun : Rad
24.04.2017 Crvena zvezda : Spartak ŽK
24.04.2017 Čukarički : Bežanija
24.04.2017 Mladost (L) : Partizan

Odbojka

Polufinale

Rukomet

24.04.2017 19:30 Paraćin 35 : 22 Rudar
24.04.2017 20:45 Sombor 24 : 17 Kljajićevo

Futsal

24.04.2017 19:00 Smederevo 4 : 4 Deus Rol. Mošić
24.04.2017 19:30 International 9 : 1 Srbobran
24.04.2017 21:00 Timok 0 : 3 Banjica
24.04.2017 19:30 Požarevac 8 : 1 Župski rubin
24.04.2017 21:00 Bellatores 5 : 7 Ivanjica
24.04.2017 19:00 Karanovac 3 : 3 Bezbednost 192
24.04.2017 19:00 Oplenac 9 : 3 Šljivici
24.04.2017 19:00 OŠ Karađorđe 4 : 4 Kosjerić
24.04.2017 19:00 Bajina Bašta : 92
Diksi je tipovao utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
У првом колу фудбалског шампионата ЈСЛ Србије,које стартује 22.јула,састају се :Партизан-Мачва,Младост-Земун,Јавор Матис-Борац,Цр.Звезда-Раднички/Н/,Спартак-ОФК Бачка,Напредак-Рад,Вождовац-Радник и Војводина-Чукарички.
У сезони 2017/18 Шумадијска окружна лига : ОФК Аранђеловац,Винча,БСК -Белосавци,ЖСК-Жировница,Борац-Пајсијевић,Јунковац,Локомотива-Лапово,Први српски устанак-Опашац,Трнава-Доња Трнава,Бања 1957,Омладинац -Доња Рача,ОФК Шаторња-Доња Шаторња,Шумадинац 1913-Наталинци,Партизан 1945-Даросава,Баре и Младост МГ-Сараново. МФЛ"Север" :Пласковац,Јасеница-Божурња,Б 2000-Аранђеловац,Слога-Загорица,Копљари,Млади Рудар-Буковик,Шумадинац-Стојник,Брезовац,Шамот-Аранђеловац,Раниловић,Жабаре,Витлина-Бокања-Горовић,Краљ Пезтар Први-Топола и Врбица-Аранђеловац.