23.10
13:30
Pljevlja 97
Gusinje
3
0
|
23.10.2017 13:30 | Pljevlja 97 | 3 : 0 | Gusinje |
23.10
21:00
La Coruña
Girona
1
2
|
23.10.2017 21:00 | La Coruña | 1 : 2 | Girona | |||||
23.10
20:00
Real Sociedad
Espanyol
1
1
|
23.10.2017 20:00 | Real Sociedad | 1 : 1 | Espanyol |
23.10
14:30
ČSK Pivara
Bežanija
0
0
|
23.10.2017 14:30 | ČSK Pivara | 0 : 0 | Bežanija |
23.10
14:00
Begej
RFK N.S. 1921
5
1
|
23.10.2017 14:00 | Begej | 5 : 1 | RFK N.S. 1921 |
23.10
13:30
011 MK
Rad MK
0
4
|
23.10.2017 13:30 | 011 MK | 0 : 4 | Rad MK |
23.10
12:00
Grafičar
Balkan
3
2
|
23.10.2017 12:00 | Grafičar | 3 : 2 | Balkan |
23.10
13:30
Crvena zvezda MK
Voždovac MK
3
1
|
23.10.2017 13:30 | Crvena zvezda MK | 3 : 1 | Voždovac MK |
23.10
16:00
Borac
Beograd
3
2
|
23.10.2017 16:00 | Borac | 3 : 2 | Beograd | |||||
23.10
16:00
Mladenovac
Resnik
3
0
|
23.10.2017 16:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Resnik | |||||
23.10
16:00
Taurunum
BASK
4
2
|
23.10.2017 16:00 | Taurunum | 4 : 2 | BASK | |||||
23.10
16:00
BUSK
Srem
1
2
|
23.10.2017 16:00 | BUSK | 1 : 2 | Srem |
23.10
16:00
Bubamara 2010
Dunav
4
2
|
23.10.2017 16:00 | Bubamara 2010 | 4 : 2 | Dunav | |||||
23.10
18:30
Brodarac
TENT 1994
3
3
|
23.10.2017 18:30 | Brodarac | 3 : 3 | TENT 1994 | |||||
23.10
16:00
Dunavac
Duga
6
1
|
23.10.2017 16:00 | Dunavac | 6 : 1 | Duga | |||||
23.10
16:00
Šećeranac
Stefan Brown
2
1
|
23.10.2017 16:00 | Šećeranac | 2 : 1 | Stefan Brown | |||||
23.10
16:00
Institut
GSP Polet
0
1
|
23.10.2017 16:00 | Institut | 0 : 1 | GSP Polet | |||||
23.10
16:00
Barajevo
Jedinstvo
4
0
|
23.10.2017 16:00 | Barajevo | 4 : 0 | Jedinstvo |
23.10
16:00
Torlak
BSK
3
0
|
23.10.2017 16:00 | Torlak | 3 : 0 | BSK | |||||
23.10
16:00
Mladost
Sinđelić (B)
0
2
|
23.10.2017 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Sinđelić (B) | |||||
23.10
16:00
Slavija
Belo Polje
2
0
|
23.10.2017 16:00 | Slavija | 2 : 0 | Belo Polje | |||||
23.10
16:00
Boleč
Leštane
2
0
|
23.10.2017 16:00 | Boleč | 2 : 0 | Leštane |
23.10
16:00
Peks
Banja
0
2
|
23.10.2017 16:00 | Peks | 0 : 2 | Banja | |||||
23.10
16:00
Zuce
Crvenka
3
4
|
23.10.2017 16:00 | Zuce | 3 : 4 | Crvenka | |||||
23.10
17:00
IM Rakovica
Pola pola
3
1
|
23.10.2017 17:00 | IM Rakovica | 3 : 1 | Pola pola | |||||
23.10
16:00
13. Maj
Batajnica
1
1
|
23.10.2017 16:00 | 13. Maj | 1 : 1 | Batajnica | |||||
23.10
16:00
Palilulac
ŠF Rosenborg
0
1
|
23.10.2017 16:00 | Palilulac | 0 : 1 | ŠF Rosenborg | |||||
23.10
16:00
PKB
Zvezdara
11
3
|
23.10.2017 16:00 | PKB | 11 : 3 | Zvezdara | |||||
23.10
16:00
Rekreativo
Kovilovo
0
4
|
23.10.2017 16:00 | Rekreativo | 0 : 4 | Kovilovo |
23.10
16:00
1913 Busk
Republički organi
2
4
|
23.10.2017 16:00 | 1913 Busk | 2 : 4 | Republički organi | |||||
23.10
16:00
Obrenovac
Krajišnik
2
4
|
23.10.2017 16:00 | Obrenovac | 2 : 4 | Krajišnik | |||||
23.10
16:00
Umka
Strelac
6
3
|
23.10.2017 16:00 | Umka | 6 : 3 | Strelac | |||||
23.10
16:00
Lavirint Company
Rušanj
3
2
|
23.10.2017 16:00 | Lavirint Company | 3 : 2 | Rušanj | |||||
23.10
16:00
Veterani 78
Sremčica
0
1
|
23.10.2017 16:00 | Veterani 78 | 0 : 1 | Sremčica | |||||
23.10
16:00
Lokomotiva
Posavina
4
3
|
23.10.2017 16:00 | Lokomotiva | 4 : 3 | Posavina | |||||
23.10
16:00
Beljina
Hajduk
0
11
|
23.10.2017 16:00 | Beljina | 0 : 11 | Hajduk |
23.10
21:00
MZT Skopje Aerodrom
Cibona
76
83
|
23.10.2017 21:00 | MZT Skopje Aerodrom | 76 : 83 | Cibona | |||||
23.10
18:00
FMP
Zadar
91
76
|
23.10.2017 18:00 | FMP | 91 : 76 | Zadar |
23.10
21:00
Bosna Royal
Rogaška
87
61
|
23.10.2017 21:00 | Bosna Royal | 87 : 61 | Rogaška |
23.10
19:30
Proleter
Kulpin
0
3
|
23.10.2017 19:30 | Proleter | 0 : 3 | Kulpin |
23.10
21:30
Roda
Obilić
3
0
|
23.10.2017 21:30 | Roda | 3 : 0 | Obilić |
23.10
20:00
Dubočica 54 - 2
Mladost
36
32
|
23.10.2017 20:00 | Dubočica 54 - 2 | 36 : 32 | Mladost |
23.10
20:15
Ruma
Jedinstvo
30
25
|
23.10.2017 20:15 | Ruma | 30 : 25 | Jedinstvo |
23.10
19:30
ORK Beograd
Metalac 2015
39
26
|
23.10.2017 19:30 | ORK Beograd | 39 : 26 | Metalac 2015 |
23.10
17:00
Zaječar 1949 - 2
Hajduk Veljko
25
18
|
23.10.2017 17:00 | Zaječar 1949 - 2 | 25 : 18 | Hajduk Veljko |
23.10
20:30
Kalča
FON
4
4
|
23.10.2017 20:30 | Kalča | 4 : 4 | FON | |||||
23.10
19:30
Deus
Pirot
3
2
|
23.10.2017 19:30 | Deus | 3 : 2 | Pirot | |||||
23.10
18:00
Smederevo
RB
6
4
|
23.10.2017 18:00 | Smederevo | 6 : 4 | RB |
23.10
20:30
Ivanjica
Metalac Kolorado
9
3
|
23.10.2017 20:30 | Ivanjica | 9 : 3 | Metalac Kolorado | |||||
23.10
20:15
Sopot
Viking
3
1
|
23.10.2017 20:15 | Sopot | 3 : 1 | Viking | |||||
23.10
19:00
SAS
Srpska
4
3
|
23.10.2017 19:00 | SAS | 4 : 3 | Srpska |
23.10
21:00
Tango
Leteći Holandjanin
4
4
|
23.10.2017 21:00 | Tango | 4 : 4 | Leteći Holandjanin |
23.10
21:00
Akademac
BSK
3
6
|
23.10.2017 21:00 | Akademac | 3 : 6 | BSK |
23.10
20:30
Timok 2013
Ozren
4
1
|
23.10.2017 20:30 | Timok 2013 | 4 : 1 | Ozren |