XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 876 utakmica za dan: Nedelja, 23 Oktobar 2016

Fudbal

23.10.2016 14:30 Dinamo 2 : 0 Inđija
23.10.2016 14:30 Radnički 1 : 0 BSK Borča

23.10.2016 17:00 Chelsea 4 : 0 Manchester Utd
23.10.2016 14:30 Manchester City 1 : 1 Southampton

23.10.2016 15:30 RB Leipzig 3 : 1 Werder
23.10.2016 17:30 Schalke 04 3 : 0 Mainz 05

23.10.2016 12:30 Udinese 3 : 1 Pescara
23.10.2016 15:00 Atalanta 2 : 1 Internazionale
23.10.2016 15:00 Cagliari 3 : 5 Fiorentina
23.10.2016 15:00 Crotone 1 : 2 Napoli
23.10.2016 15:00 Empoli 0 : 0 Chievo
23.10.2016 15:00 Torino 2 : 2 Lazio
23.10.2016 18:00 Bologna 1 : 1 Sassuolo
23.10.2016 20:45 Roma 4 : 1 Palermo

23.10.2016 15:00 Caen 0 : 2 Saint-Étienne
23.10.2016 17:00 Metz 2 : 4 Nice
23.10.2016 20:45 PSG 0 : 0 Marseille

23.10.2016 12:00 Celta Vigo 4 : 1 La Coruña
23.10.2016 16:15 Sevilla 1 : 0 Atlético Madrid
23.10.2016 18:30 Villarreal 2 : 1 Las Palmas
23.10.2016 18:30 Málaga 4 : 0 Leganés
23.10.2016 20:45 Real Madrid 2 : 1 Athletic Club

23.10.2016 13:30 Berane 0 : 6 Ibar
23.10.2016 13:30 Igalo 2 : 1 Bratstvo
23.10.2016 13:30 Jezero 1 : 0 Čelik
23.10.2016 13:30 Mornar 2 : 0 Cetinje
23.10.2016 13:30 Grafičar : Otrant
23.10.2016 13:30 Kom 4 : 1 Radnički

23.10.2016 13:30 Petnjica 2 : 4 Brskovo
23.10.2016 13:30 Gusinje 4 : 0 Napredak

23.10.2016 15:00 Drezga 0 : 5 Crvena stijena

23.10.2016 14:00 Dunav 2 : 0 Omladinac
23.10.2016 14:00 Borac (S) 2 : 1 Vršac

23.10.2016 13:30 Železničar 2 : 1 Polet (LJ)

23.10.2016 14:00 Pukovac 0 : 1 Moravac Orion
23.10.2016 14:00 Vlasina 2 : 1 Tabane 1970
23.10.2016 11:00 Car Konstantin 1 : 2 Dunav
23.10.2016 14:00 Radan 2 : 2 Jedinstvo (B)

23.10.2016 13:30 Brodarac 1947 1 : 2 BSK Batajnica
23.10.2016 13:30 Crvena Zvezda 0 : 0 BASK
23.10.2016 11:00 Prva Iskra 0 : 0 Teleoptik
23.10.2016 13:30 Stepojevac Vaga 2 : 1 Grafičar

23.10.2016 14:00 Tavankut 1 : 4 Bečej 1918
23.10.2016 14:00 Tisa (A) 4 : 0 Srbobran
23.10.2016 14:00 Subotica 1 : 2 Mladost APA
23.10.2016 14:00 Tekstilac 1 : 4 Sloga (Č)
23.10.2016 14:00 Budućnost (G) 6 : 1 Mladost (T)

23.10.2016 14:00 Vojvodina 1928 3 : 1 Budućnost (SC)
23.10.2016 14:00 Dolina 0 : 8 Dinamo 1945
23.10.2016 14:00 Polet (N) 5 : 2 Slavia

23.10.2016 14:00 Hajduk (Č) 1 : 2 Kabel
23.10.2016 10:00 Index 2 : 2 Sloga
23.10.2016 14:00 Hajduk 1925 Podunavac 1 : 0 LSK Laćarak
23.10.2016 10:00 Sofeks 4 : 2 Kupinovo
23.10.2016 14:00 Borac 1 : 0 Hajduk (B)

23.10.2016 13:30 Arsenal 0 : 3 Sušica
23.10.2016 13:30 Radnički (K) 2 : 0 Sloga
23.10.2016 13:30 Miokovci 1 : 1 Orlovac
23.10.2016 13:30 Tutin 3 : 0 Dragačevo

23.10.2016 13:30 RSK 3 : 1 Petar Dobrnjac
23.10.2016 11:00 Proleter 4 : 2 VGSK
23.10.2016 13:30 Borac (Ž) 1 : 2 Homoljac
23.10.2016 13:30 Borac 1932 0 : 4 Napredak
23.10.2016 13:30 Mladi radnik 1940 0 : 2 Radnički 1926
23.10.2016 13:30 Zvižd 1 : 0 Gruža

23.10.2016 13:30 Sloga (S) 0 : 0 Zadrugar
23.10.2016 13:30 Drina 1 : 0 OFK Osečina
23.10.2016 13:30 OFK Divci 2 : 2 Radnički Stobex
23.10.2016 13:30 Sloga 1940 (BB) 4 : 0 Jedinstvo 1945
23.10.2016 13:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Ribnica

23.10.2016 14:00 Moravica 2 : 1 Šarbanovac
23.10.2016 14:00 Hajduk Veljko 8 : 0 BSK

23.10.2016 14:00 Župa 3 : 2 Morava 1918
23.10.2016 14:00 Levač 0 : 1 OFK Kosanica
23.10.2016 14:00 Bošnjane 2 : 1 Poljoprivrednik
23.10.2016 14:00 Rembas 0 : 3 Trajal
23.10.2016 14:00 Juhor 4 : 3 Sloga

23.10.2016 14:00 Mladost (M) 2 : 1 Morava (VH)
23.10.2016 14:00 Vranjska Banja 4 : 0 OFK Brzi Brod
23.10.2016 14:00 Jedinstvo (GM) 1 : 4 Budućnost (P)
23.10.2016 14:00 Budućnost (O) 4 : 0 Ropotovo

23.10.2016 13:30 Turbina 2 : 1 PKB Padinska Skela
23.10.2016 13:30 Vrčin 1 : 1 Zvezdara
23.10.2016 13:30 Srem 4 : 0 Sremčica
23.10.2016 10:00 Borac (L) 1 : 1 Borac (O)

23.10.2016 14:30 Radnički 1905 2 : 1 Napredak
23.10.2016 14:30 Bajša 6 : 2 Jadran (S)
23.10.2016 14:30 Senta 3 : 0 Jadran (F)
23.10.2016 14:30 Preporod 2 : 1 Obilić
23.10.2016 14:30 Proleter (Nj) 2 : 1 Vinogradar
23.10.2016 14:30 Krivaja 2 : 1 Čantavir
23.10.2016 14:30 Eđšeg 1 : 5 Panonija IM Topola

23.10.2016 14:00 Lipar 3 : 1 Hajduk Junior
23.10.2016 14:00 Mladost (BP) 4 : 1 Mladost (K)
23.10.2016 14:00 Rusin 2 : 0 OFK Šikara
23.10.2016 14:00 Krila Krajine 5 : 0 Polet (S)
23.10.2016 14:00 Slavija 3 : 1 Terekveš
23.10.2016 14:00 BSK 6 : 0 Hercegovac
23.10.2016 14:00 Borac (BG) 1 : 2 Budućnost

23.10.2016 15:00 Polet 2 : 0 Partizan (G)
23.10.2016 15:00 Vulturul 0 : 2 Jedinstvo (V)
23.10.2016 15:00 Sloga (BNS) 3 : 1 Mladost (O)
23.10.2016 15:00 Strela 0 : 1 BAK
23.10.2016 15:00 Borac (St) 3 : 1 Crvena zvezda
23.10.2016 15:00 Jugoslavija 2 : 2 Vojvodina (S)
23.10.2016 15:00 Budućnost (A) 1 : 1 Vojvodina (C)

23.10.2016 14:30 Lehel 1 : 2 Jedinstvo
23.10.2016 14:30 Bilećanin 3 : 2 Naftagas (B)
23.10.2016 14:30 C. Zvezda (VS) 2 : 2 C. Zvezda (RS)
23.10.2016 14:30 Borac 2 : 0 Proleter 2006

23.10.2016 14:00 Napredak 0 : 1 Jadran
23.10.2016 14:00 FK Graničar 1924 1 : 2 Sloven
23.10.2016 14:00 Hajduk 1 : 0 Sloboda
23.10.2016 14:00 Donji Petrovci 1 : 5 Partizan
23.10.2016 14:00 Borac 1 : 1 Budućnost

23.10.2016 14:30 Borac 9 : 0 Vinogradar
23.10.2016 14:30 Petrovaradin 2 : 3 TSK
23.10.2016 14:30 Tatra 4 : 0 Jedinstvo
23.10.2016 14:30 Proleter 4 : 1 OFK Sirig

23.10.2016 15:00 Radnik 2 : 1 Polet
23.10.2016 15:00 Stubal 0 : 3 OFK Ras
23.10.2016 15:00 Borac 2 : 4 Omladinac
23.10.2016 15:00 Mataruge 1 : 0 Novi Pazar 1928
23.10.2016 15:00 Proleter 0 : 1 Granit
23.10.2016 15:00 Ribnica 1 : 1 Magnohrom

23.10.2016 15:00 Partizan 4 : 2 Šumadija 1934
23.10.2016 15:00 Vodojaža 6 : 1 Ćava
23.10.2016 15:00 Kutlovo 4 : 1 Budućnost
23.10.2016 15:00 Srbija 3 : 1 Sloboda
23.10.2016 15:00 Borac 2 : 0 Sloga D
23.10.2016 15:00 Mladost 2 : 0 Jedinstvo

23.10.2016 13:30 Brezak 1 : 1 Polet (T)
23.10.2016 13:30 Jedinstvo (K) 3 : 3 Spartak
23.10.2016 13:30 Lunjevica 6 : 1 Mladost (P)
23.10.2016 13:30 Napredak 1 : 1 Prijevor
23.10.2016 13:30 Zadrugar 0 : 3 Slatina
23.10.2016 13:30 Jedinstvo (GG) 0 : 1 Ozrem PMH
23.10.2016 13:30 Backovac Junajted 3 : 6 LFK Mladost

23.10.2016 15:00 Rudar 4 : 0 Radnik

23.10.2016 14:00 Podunavac 1 : 1 Pobeda
23.10.2016 14:00 Sloboda 2 : 0 Polet
23.10.2016 14:00 Sloga 2 : 1 Udarnik
23.10.2016 14:00 Omladinac 2 : 1 Budućnost
23.10.2016 14:00 Šumadija 2 : 1 Osipaonica
23.10.2016 14:00 SASK 1 : 0 Crvena zvezda

23.10.2016 13:30 Proleter 1976 6 : 0 Omladinac
23.10.2016 10:00 Vitlina-Bokanja 4 : 3 Vinča
23.10.2016 13:30 Borac 2 : 2 Banja 1957
23.10.2016 13:30 ŽSK 1 : 3 Trnava
23.10.2016 13:30 OFK Aranđelovac 7 : 1 Junkovac
23.10.2016 13:30 BSK 2 : 1 Lokomotiva

23.10.2016 14:30 Radnik (S) 1 : 0 Rudar (Kr)
23.10.2016 14:30 Borac (K) 1 : 1 Rudar 2001
23.10.2016 14:30 Sloga (B) 3 : 2 Trgovački
23.10.2016 14:30 Makce 1 : 2 Budućnost (V)
23.10.2016 14:30 Rudar (S) 1 : 0 Napredak 1936
23.10.2016 14:30 Krilaš 5 : 1 Mladost (B)

23.10.2016 14:00 BMR Petlovača 2 : 3 Borac (L)
23.10.2016 14:00 Mladi Borac 3 : 2 Antimon
23.10.2016 14:00 Jedinstvo 2 : 3 Jevremovac
23.10.2016 14:00 Podrinje 3 : 3 Radnički Šabački
23.10.2016 14:00 Mladost (PP) 0 : 2 Mladost (P)

23.10.2016 13:30 ZSK 2 : 1 Junior Novo Naselje
23.10.2016 13:30 Joševa 2 : 3 Tvrdojevac
23.10.2016 13:30 Iskra 1 : 1 Tešnjar
23.10.2016 13:30 Brezovica 4 : 0 Mladost

23.10.2016 13:30 Savinac 8 : 1 Višesava
23.10.2016 13:30 Železničar 0 : 8 Prvi partizan
23.10.2016 13:30 Lazarica 1 : 0 Polet
23.10.2016 13:30 Jedinstvo (K) 0 : 2 Ježevica
23.10.2016 13:30 Zlatar 3 : 1 Jasen

23.10.2016 15:00 Blizna 7 : 0 Rudna Glava
23.10.2016 15:00 Krivelj 0 : 1 Čubra
23.10.2016 15:00 BSK 3 : 2 Brestovac
23.10.2016 15:00 Slatina 6 : 1 Zlot
23.10.2016 15:00 Polom 0 : 0 Branik
23.10.2016 11:00 Ključ 0 : 5 Sloga
23.10.2016 15:00 Nemetali 1 : 4 Radnički
23.10.2016 15:00 Deli Jovan 2 : 0 Poreč

23.10.2016 15:00 Zemljoradnik 1 : 3 Mladost 1976
23.10.2016 15:00 Doljevac 1971 1 : 0 Radnički 1924
23.10.2016 15:00 Mladost (Ba) 3 : 1 Crvena Zvezda
23.10.2016 15:00 Naisus 1977 2 : 1 Palilula
23.10.2016 15:00 Jedinstvo GVD 5 : 3 Moravac (ZT)
23.10.2016 15:00 Naša krila 2 : 1 Rudar Alpos
23.10.2016 15:00 Radnički 1947 2 : 3 Morava (Ž)
23.10.2016 15:00 Orljane 3 : 3 Rasovača

23.10.2016 14:30 Omladinac 2 : 1 Kablovi
23.10.2016 14:30 Trebič 1 : 1 Malinik
23.10.2016 14:30 Vratarnica 1 : 1 Graničar
23.10.2016 14:30 Osnić 0 : 3 OFK Grlište
23.10.2016 14:30 ŠSK 3 : 0 Bučje Topla

23.10.2016 13:30 Kušiljevo 5 : 0 Hajduk
23.10.2016 13:30 Mladost (J) 3 : 2 Bratstvo
23.10.2016 13:30 Napredak (D) 4 : 0 Budućnost
23.10.2016 13:30 Partizan 2 : 1 Morava
23.10.2016 13:30 Napredak (Z) 1 : 1 Resavac
23.10.2016 13:30 OFK Bratstvo 4 : 1 OFK Batinac

23.10.2016 13:30 Parunovac 1 : 1 Naupare
23.10.2016 13:30 Ribnik 4 : 1 FUD
23.10.2016 13:30 Mladi radnik 2 : 4 Mačkovac
23.10.2016 13:30 Šanac 2 : 1 Čitluk
23.10.2016 13:30 Kupci 4 : 0 Sloga
23.10.2016 13:30 Jastrebac 0 : 0 13. April
23.10.2016 13:30 OFK Gnjila 8 : 2 Vinogradar

23.10.2016 14:30 Pobeda 1 : 5 Omladinac
23.10.2016 14:30 Borac 1 : 0 Svetlost
23.10.2016 14:30 NS Tatko 0 : 3 Mladost 1982
23.10.2016 14:30 Jug Bogdan 3 : 0 Dobrič
23.10.2016 14:30 Dunđerski 5 : 1 Polet
23.10.2016 14:30 Partizanski put 3 : 2 Real

23.10.2016 14:00 Vrtište 3 : 1 Crvena zastava
23.10.2016 14:00 Mladost 4 : 1 Rudar
23.10.2016 14:00 Sloga 1948 2 : 0 Proleter (M)
23.10.2016 14:00 Sloboda 1 : 1 AZ Borac 2014
23.10.2016 14:00 OFK Niš 4 : 2 Aluminijum

23.10.2016 14:30 Padež 2 : 2 Mladost (PR)
23.10.2016 14:30 Napredak 3 : 4 Zvezda
23.10.2016 14:30 Borac 2 : 1 Zadrugar

23.10.2016 14:00 Brza 0 : 4 Jedinstvo (GS)
23.10.2016 14:00 Mladi Borac 0 : 0 Kumarevo 65
23.10.2016 14:00 Plantaža 5 : 0 Omladinac (DS)
23.10.2016 14:00 Vučje 2 : 1 Bobište
23.10.2016 14:00 Polet 1 : 0 Jedinstvo (Š)
23.10.2016 14:00 Železničar 0 : 2 Čekmin
23.10.2016 14:00 Jablanica 4 : 1 Sloga
23.10.2016 14:00 Radnički (P) 1 : 1 Zloćudovo
23.10.2016 14:00 Progres 3 : 2 Umac

23.10.2016 14:00 Južna pruga 3 : 4 Pavlovac
23.10.2016 14:00 OFK Alakince 2 : 0 Vihor
23.10.2016 14:00 Lugina 0 : 0 Mladost (B)
23.10.2016 14:00 Ternoci 11 : 1 Levosoje
23.10.2016 14:00 Mladost (S) 3 : 2 BSK Bujanovac
23.10.2016 14:00 Crnotince 3 : 0 Trešnjevka

23.10.2016 15:00 Oskar 2 : 1 Mineralac
23.10.2016 15:00 Izmornik 2 : 1 Sloga
23.10.2016 15:00 Morava 1 : 2 Glama

23.10.2016 13:30 Borac 6 : 0 Banja
23.10.2016 13:30 Lepušnica 0 : 2 Brodarac
23.10.2016 13:30 Komgrap 2 : 0 Mladi Proleter
23.10.2016 13:30 Poštar Zvezdara 1 : 0 Sinđelić
23.10.2016 13:30 Šumadinac 4 : 2 Zmaj
23.10.2016 13:30 Institut 1 : 0 PKB Kovilovo
23.10.2016 11:00 13. Maj Zemun 2 : 1 Dunav

23.10.2016 13:30 Mladost (B) 1 : 3 BSK
23.10.2016 10:00 Radnički 1 : 0 Zabrežje
23.10.2016 13:30 Strelac 4 : 3 Napredak
23.10.2016 13:30 Polet 1 : 1 Urovci
23.10.2016 13:30 Rušanj 2 : 0 Šumadija

23.10.2016 10:00 Selo Mladenovac 1 : 2 Velika Krsna
23.10.2016 13:30 Mladost 1 : 4 Boleč
23.10.2016 13:30 Ropočevo 0 : 2 Kosmaj
23.10.2016 13:30 Pudarci 0 : 2 Dunavac
23.10.2016 13:30 Leštane 4 : 0 Kovačevac

23.10.2016 14:00 Mladost (S) 3 : 0 Moravac
23.10.2016 14:00 Moravac 2015 3 : 1 Šumadija
23.10.2016 14:00 Zemljoradnik 4 : 2 Napredak (S)
23.10.2016 14:00 Omladinac 1 : 0 Istok 63
23.10.2016 14:00 Javor 4 : 0 Rudar

23.10.2016 14:00 Ursule 5 : 4 Sloga
23.10.2016 14:00 Morava 2 : 3 Vinorača
23.10.2016 14:00 Mladost (K) 1 : 0 Šumadinac
23.10.2016 14:00 Kolare 8 : 0 Crni Vrh
23.10.2016 14:00 Sinđelić 1934 2 : 1 Kupinovac
23.10.2016 14:00 Mladost (G) 3 : 1 Osaonica
23.10.2016 14:00 Mladi radnik 2 : 0 Mladost (D)

23.10.2016 11:00 Jastrebac 4 : 0 Borac
23.10.2016 15:00 Jedinstvo 6 : 0 Gredetin
23.10.2016 11:00 Ratar 0 : 3 OFK Sloga (D)
23.10.2016 15:00 Mladi Radnik 0 : 2 Planinac 2015

23.10.2016 14:30 Pobeda 2 : 2 Mladost
23.10.2016 14:30 Slemen 3 : 0 Palilulac
23.10.2016 14:30 Jedinstvo 1952 0 : 3 Hajduk

23.10.2016 14:00 Jedinstvo (G) 3 : 0 Mladost (DL)
23.10.2016 14:00 Mladost (V) 1 : 0 Sušica 2012
23.10.2016 14:00 Atletiko 1 : 1 Marjan MB
23.10.2016 14:00 Sloboda (DB) 2 : 4 BSK
23.10.2016 14:00 Šumadija 2 : 1 OFK Morava
23.10.2016 14:00 Real 3 : 3 Mladost (B)
23.10.2016 14:00 Navalin 6 : 0 Napredak

23.10.2016 13:30 BUSK 2 : 2 Rekreativo 011
23.10.2016 13:30 Busije 5 : 2 Atakante
23.10.2016 10:00 Petrovčić 1 : 3 Sparta Železnik
23.10.2016 13:30 Posavac Tišma 4 : 3 011
23.10.2016 10:00 Šećeranac Ada 1 : 2 Studenski Grad

23.10.2016 14:30 Elektrovojvodina 1 : 0 Bratstvo
23.10.2016 14:30 Solid 1 : 2 Bikovo
23.10.2016 14:30 OFK Mala Bosna 2015 0 : 4 Žednik
23.10.2016 14:30 Hajduk 3 : 2 Đurđin
23.10.2016 14:30 Lokomotiva 1 : 0 Udarnik Višnjevac

23.10.2016 15:00 Iskra 8 : 1 Pobeda
23.10.2016 15:00 Tomislavci 3 : 0 Budućnost
23.10.2016 15:00 Mladost 1 : 4 Mladost Radost
23.10.2016 15:00 Vojvodina 2 : 0 Obilić

23.10.2016 14:30 Slavija 4 : 1 AFK
23.10.2016 14:30 Hajduk 2 : 1 Graničar
23.10.2016 14:30 Jedinstvo (SK) 2 : 1 Šampion
23.10.2016 14:30 Horgoš 1911 8 : 1 Tromedja
23.10.2016 14:30 Tisa 2 : 2 Tornjoš

23.10.2016 14:00 Hajduk (S) 4 : 1 Dunav
23.10.2016 14:00 Omladinac (D) 4 : 0 Aleksa Šantić
23.10.2016 14:00 Graničar (R) 1 : 0 Kordun
23.10.2016 14:00 Radnički 1918 1 : 2 Kula

23.10.2016 14:30 Soko 0 : 3 Naša Zvezda
23.10.2016 14:30 Borac 1 : 1 Krivanj
23.10.2016 14:30 Budućnost 3 : 1 Tvrdjava
23.10.2016 14:30 Maglić 2 : 0 Neštin

23.10.2016 15:00 Ševac 1 : 2 Borac (VS)
23.10.2016 15:00 Hajdučica 2 : 0 Partizan (K)
23.10.2016 15:00 Karaš (K) 2 : 0 Borac (VG)
23.10.2016 15:00 Vojvodina (CC) 0 : 0 Potporanj
23.10.2016 15:00 Banat 1 : 2 Vladimirovac
23.10.2016 15:00 Ratar 2 : 2 Dunav
23.10.2016 15:00 Radnički 1927 1 : 3 Dobrica

23.10.2016 15:00 Tempo 2 : 3 Omladinac 1927
23.10.2016 15:00 Spartak 1911 3 : 0 Polet
23.10.2016 15:00 Pobeda 2 : 4 Radnički (B)
23.10.2016 15:00 Unirea 1 : 1 Glogonj

23.10.2016 15:00 Kolonija 0 : 3 BSK Bavanište
23.10.2016 15:00 Dolovo 7 : 0 Stari Tamiš
23.10.2016 15:00 Proleter 3 : 0 Omladinac (D)
23.10.2016 15:00 Jedinstvo 8 : 0 Borac

23.10.2016 14:30 OFK Klek 1 : 2 MSK
23.10.2016 14:30 Zlatica 0 : 3 Jedinstvo
23.10.2016 14:30 Omladinac 3 : 2 Rusanda
23.10.2016 14:30 OFK Stajićevo 1 : 2 Potisje
23.10.2016 14:30 OFK Gradnulica 1 : 1 ŽFK Banat
23.10.2016 14:30 Zadrugar 2 : 2 Radnički 1911

23.10.2016 14:30 Roham 2 : 3 Borac (I)
23.10.2016 14:30 Proleter 2 : 2 Terekves
23.10.2016 14:30 1.Oktobar 1 : 7 Vojvodina (NM)
23.10.2016 14:30 2. Oktobar 4 : 2 Napredak (Č)

23.10.2016 14:00 Graničar (K) 4 : 0 Mladost
23.10.2016 14:00 Graničar (O) 6 : 2 OFK Brestač
23.10.2016 14:00 Železničar 2 : 1 PSK Putinci
23.10.2016 14:00 Jedinstvo (P) 1 : 3 Fruškogorac
23.10.2016 14:00 Hajduk 3 : 1 Jedinstvo (M)
23.10.2016 14:00 Napredak 9 : 2 OFK Zeka Buljubaša
23.10.2016 14:00 Obilić 1993 1 : 2 Borac

23.10.2016 14:00 Obilić 6 : 1 Sloga
23.10.2016 14:00 Čenej 0 : 1 Fruškogorski partizan
23.10.2016 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Železničar
23.10.2016 14:00 Moskva 4 : 0 Bačka
23.10.2016 14:00 Borac 1 : 0 Susek
23.10.2016 14:00 Fruškogorac 1 : 1 Centar

23.10.2016 10:00 Metalac 2 : 2 Mlada krila
23.10.2016 16:30 Tavnik 1 : 3 Partizan
23.10.2016 16:30 Popovići 1 : 2 Budućnost (K)
23.10.2016 16:30 Lazac 2 : 0 Morava (S)
23.10.2016 16:30 Mladost (V) 1 : 0 Jedinstvo (D)
23.10.2016 16:30 Napredak (G) 4 : 1 Borac (A)
23.10.2016 16:30 Zvezda 1 : 4 Gruža
23.10.2016 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 3 Grdica

23.10.2016 13:30 Lugovi 1 : 0 Vujan
23.10.2016 11:00 Rakova 2 : 4 Planinac
23.10.2016 13:30 Kej 2 : 4 Morava (K)
23.10.2016 13:30 Morava (M) 1 : 0 Rudar
23.10.2016 13:30 Prijatelji 0 : 1 Budućnost
23.10.2016 13:30 Čačak 94 2 : 0 Malba

23.10.2016 14:30 Jelica 1 : 3 Bjelica
23.10.2016 14:30 Sloga 1 : 4 Voćar
23.10.2016 11:00 Prilike 7 : 3 Brezova
23.10.2016 14:30 Gradina 0 : 3 Bratstvo
23.10.2016 14:30 Jedinstvo 3 : 1 Vrelo

23.10.2016 13:30 Šilopaj 1 : 4 Velereč 94
23.10.2016 13:30 Šumadija 2 : 1 Sparta
23.10.2016 13:30 Mladost 09 0 : 3 Takovski Ustanak
23.10.2016 13:30 Omladinac 4 : 7 Jablanica

23.10.2016 14:00 Vrbovac 2 : 1 Budućnost
23.10.2016 14:00 Vučak 3 : 2 Jezava
23.10.2016 14:00 Hajduk Veljko 1934 1 : 4 OFK Slavija
23.10.2016 11:00 Železničar 5 : 1 Skobalj

23.10.2016 14:00 Kolarac 0 : 3 Drugovac
23.10.2016 14:00 Landol 2 : 0 Badljevica
23.10.2016 14:00 Omladinac 2 : 2 Petrijevac

23.10.2016 14:00 Glavaš 3 : 1 Železničar Kusadak
23.10.2016 14:00 Beli Orlovi 0 : 0 Radnik
23.10.2016 11:00 Selevac 0 : 1 Budućnost

23.10.2016 14:00 Jasenica : Mladost 1948

23.10.2016 11:00 B 2000 5 : 0 Ranilović
23.10.2016 11:00 Šumadinac (S) 3 : 0 Jasenica
23.10.2016 13:30 Brezovac 1 : 1 Kopljari
23.10.2016 13:30 Budućnost 1 : 5 Šamot
23.10.2016 13:30 Partizan 5 : 1 Sloga
23.10.2016 13:30 Mladi rudar 1 : 3 Šumadinac (N)
23.10.2016 13:30 Plaskovac 4 : 2 Žabare

23.10.2016 13:30 Bare 6 : 1 Udarnik
23.10.2016 13:30 Pobeda (Đ) 3 : 0 Marjan
23.10.2016 13:30 BSK 1 : 3 Sloga (M)
23.10.2016 13:30 Crvena zvezda 1 : 3 Mladost MG
23.10.2016 13:30 Mladost (R) 2 : 0 Kotlenik
23.10.2016 13:30 Grivac 1 : 2 Omladinac (V)
23.10.2016 13:30 Pobeda (S) 1 : 0 Karađorđe

23.10.2016 14:30 Omladinac (S) 3 : 2 Mladost (R)
23.10.2016 14:30 Stig (MC) 8 : 3 Mladost (P)
23.10.2016 14:30 Integral 2 : 1 Sloga 1952
23.10.2016 14:30 Napredak (S) 2 : 2 Bata Bulić
23.10.2016 14:30 Dragoš 0 : 3 Zadrugar (T)
23.10.2016 14:30 Radnički (K) 3 : 0 Omladinac (Š)

23.10.2016 14:30 Kurjače 2 : 2 Polet (V)
23.10.2016 14:30 Železničar 3 : 1 Žika Marković Uča
23.10.2016 14:30 Dunavac (P) 3 : 3 Desine
23.10.2016 14:30 Radnički (P) 4 : 2 Napredak (P)
23.10.2016 14:30 Sloga (Ć) 2 : 6 Napredak 1934
23.10.2016 14:30 Dizel 0 : 0 Obilić

23.10.2016 14:00 Borac (Š) 1 : 0 Napredak
23.10.2016 14:00 Budućnost (Z) 2 : 1 Budućnost (PD)
23.10.2016 14:00 Duško 4 : 2 Proleter
23.10.2016 14:00 Mladost (MM) 0 : 7 Gorki
23.10.2016 14:00 Omladinac 1 : 3 Cer
23.10.2016 14:00 Drina 0 : 3 Torpedo
23.10.2016 14:00 Sloga (B) 0 : 3 Milicionar

23.10.2016 14:00 Trešnjevka 2 : 1 Vlašić
23.10.2016 14:00 Šipurske Livade 0 : 1 Radnički (К)
23.10.2016 14:00 Torpedo 0 : 3 OFK Jelen
23.10.2016 14:00 Sloga (K) 2 : 0 Miloš Pocerac 2013
23.10.2016 14:00 Dobrava 7 : 0 Varna 012
23.10.2016 14:00 Rankovac 0 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović

23.10.2016 14:00 Jedinstvo (MZ) 10 : 0 7. Juli
23.10.2016 14:00 Sloga (LŠ) 6 : 1 Gučevo
23.10.2016 14:00 Vidojevica 4 : 1 Stolice
23.10.2016 14:00 Milan Orlić 1 : 3 Mladost (DD)
23.10.2016 14:00 Cerova 5 : 3 Jadar (S)
23.10.2016 14:00 Sloga (S) 3 : 0 Borac (K)

23.10.2016 13:30 OFK Paljuvi 1 : 2 Gunjevac
23.10.2016 13:30 Polet (T) 3 : 1 Polet (DL)
23.10.2016 13:30 Proleter 0 : 3 Kalenić
23.10.2016 13:30 OFK Stublenica 0 : 3 Vrelo Sport
23.10.2016 13:30 Dimitrije Tucović 3 : 1 Kolubara

23.10.2016 13:30 Popadić 2 : 2 Polet
23.10.2016 13:30 Borac 3 : 1 Kotešica
23.10.2016 13:30 OFK Brđanac 3 : 2 Liplje
23.10.2016 13:30 Milenko Pavlović 1 : 0 Ribnikar
23.10.2016 11:00 Jadar 2013 5 : 1 Mladost
23.10.2016 13:30 Rajac 2 : 2 Komanice

23.10.2016 15:00 Sečica 2 : 1 Glumač
23.10.2016 15:00 Pobeda 2 : 5 Napredak
23.10.2016 15:00 Trešnjica 5 : 1 Dobrinjac
23.10.2016 12:00 Bakionica 7 : 1 Plavi Tok
23.10.2016 15:00 Gorobilje 2 : 5 Duškovci
23.10.2016 12:00 Lauš 1 : 5 Omladinac
23.10.2016 12:00 Avijatičar 8 : 0 Borac

23.10.2016 14:00 Napredak 1 : 1 Koča Andjelković
23.10.2016 14:00 Egeta 2 : 3 Lovćen
23.10.2016 14:00 Mala Vrbica 3 : 0 Milutinovac
23.10.2016 14:00 Kladušnica 9 : 0 Velika Vrbica
23.10.2016 14:00 Omladinac 2 : 2 Rtkovo

23.10.2016 15:00 Ratar 3 : 8 Rečka
23.10.2016 11:00 Malajnica 0 : 3 Graničar
23.10.2016 15:00 OFK Tamnič 1 : 4 Slatina
23.10.2016 15:00 Miloševo 2 : 3 Urovica

23.10.2016 13:30 Žabare 4 : 3 Dedina
23.10.2016 13:30 Čarapan 3 : 0 Kapidžija
23.10.2016 13:30 Jedinstvo 1936 1 : 1 Knez Lazar
23.10.2016 13:30 Sloga 3 : 0 Mladost VPD
23.10.2016 13:30 Rasina 2 : 1 BSK

23.10.2016 13:30 Rubin (DS) 4 : 0 Jugovići
23.10.2016 13:30 Sloga 2 : 0 Borac
23.10.2016 13:30 Polet 57 5 : 1 Stari Trstenik
23.10.2016 13:30 Trudbenik 0 : 3 Mladost
23.10.2016 13:30 Donji Kopaonik 7 : 1 Gradina
23.10.2016 13:30 Omladinac 1 : 1 Rubin (Z)

23.10.2016 13:30 Sveti Stefan 7 : 1 Pionir
23.10.2016 13:30 Minel 0 : 1 Poštar
23.10.2016 10:30 Dedinje 0 : 3 Crvenka
23.10.2016 13:30 Mladost 5 : 0 Podunavac

23.10.2016 10:30 Stojnik 1 : 4 Vis
23.10.2016 15:30 Nemenikuće 1 : 4 Mladost (G)
23.10.2016 13:00 Popović 1 : 4 Mladost (MI)
23.10.2016 10:30 Rudar 2012 1 : 5 OFK Slatina

23.10.2016 14:30 Jerma 2 : 2 Mladost
23.10.2016 14:30 Rajko Mitić 7 : 0 Veliki Suvodol
23.10.2016 14:30 Sloga 2 : 2 Lokomotiva
23.10.2016 14:30 Rongo Siti 2 : 4 Senjak
23.10.2016 14:30 Temac 3 : 2 Nišavac

23.10.2016 14:00 Moravac 1948 0 : 0 Omladinac
23.10.2016 14:00 Delijski Vis 4 : 3 Morava 1949
23.10.2016 14:00 Čegar 2013 5 : 2 Mladost
23.10.2016 14:00 Radnički 1936 4 : 1 Supovac
23.10.2016 14:00 Stevan Nešticki 2 : 1 Sečanica
23.10.2016 14:00 Čegar 1946 5 : 0 Durlan Siti

23.10.2016 15:00 Marina Kutina 3 : 0 Klisura
23.10.2016 11:00 Pobeda : 10. februar
23.10.2016 15:00 Toplica 0 : 2 Moravac

23.10.2016 14:30 Polet 1959 2 : 1 Lovac
23.10.2016 14:30 Timok 1928 5 : 1 Deli Jovan
23.10.2016 14:30 OFK Rtanj 2016 3 : 0 Mladost

23.10.2016 15:00 Banaćanin 2 : 0 Padina 1989
23.10.2016 15:00 Dobrič 1974 3 : 0 Koprijan 1975
23.10.2016 15:00 Rad 1974 1 : 0 Baličevac 1974

23.10.2016 15:00 OFK Metalac 4 : 1 Sport
23.10.2016 15:00 Partizan 16 : 0 Telečka
23.10.2016 15:00 Jedinstvo (R) 3 : 2 Dinamo (S)
23.10.2016 15:00 KFK Kula 1 : 1 Dinamo 1923
23.10.2016 15:00 Jedinstvo 1947 3 : 3 Panonija

23.10.2016 11:00 Sloga Trgošped 1 : 5 Provo 2015
23.10.2016 14:00 Skupljen 2013 1 : 4 Hajduk
23.10.2016 14:00 Petrovac 74 3 : 0 Verko
23.10.2016 14:00 Mrovska 4 : 2 Dragojevac
23.10.2016 14:00 Mladost (Z) 1 : 2 Jedinstvo 2014
23.10.2016 11:00 Polet 0 : 4 Sloga 1949
23.10.2016 11:00 Mladost (B) 2 : 1 Sloga (R)

23.10.2016 14:00 Duboko 3 : 3 Krtinska
23.10.2016 14:00 Rekreativo 2 : 4 Belo Polje
23.10.2016 14:00 Omladinac 4 : 1 Borac
23.10.2016 14:00 Posavina 6 : 0 Ljubinić
23.10.2016 14:00 Rvati 6 : 0 Partizan
23.10.2016 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Sloga

23.10.2016 13:30 Mali korak 3 : 3 OFK Povlen
23.10.2016 13:30 Žabari 0 : 2 Beloševac
23.10.2016 13:30 Gradac Pričević 2 : 6 Rakac Stave
23.10.2016 13:30 Zadrugar 1 : 5 Dupljaj
23.10.2016 13:30 Dupljaj 2016 7 : 1 Sloga Gorić
23.10.2016 10:00 Bujačić 2 : 1 Lukavac
23.10.2016 13:30 Paune 3 : 3 Mladi radnik

23.10.2016 15:00 Vinogradar 4 : 2 Banat
23.10.2016 15:00 Omladinac 0 : 6 Karaš
23.10.2016 15:00 Pobeda 1 : 3 Hajduk

23.10.2016 11:00 Moravac (G) 0 : 0 Nomanica
23.10.2016 11:00 Badince 4 : 2 Gornje Sinkovce

23.10.2016 11:00 B.S.K. 1 : 0 Omladinac (B)

23.10.2016 11:00 Udarnik 2015 1 : 1 Napredak
23.10.2016 11:00 Mladost (L) 5 : 0 Omladinac B
23.10.2016 11:00 Melnica 2 : 3 Manastirica

23.10.2016 14:00 Sloboda 5 : 0 Mladost (Č)
23.10.2016 14:00 BSK 1 : 5 Budućnost (D)
23.10.2016 14:00 Mladi Borac 1 : 1 Sloga
23.10.2016 14:00 Bistrica 1 : 2 Polet

23.10.2016 13:30 Toplica 1 : 3 Babajić
23.10.2016 13:30 Mladost 1 : 1 Stari drugari
23.10.2016 13:30 Tolić 6 : 2 Paštrić
23.10.2016 13:30 Gornji Lajkovac 13 : 0 Proleter
23.10.2016 13:30 Orao 3 : 5 Gornji Mušić

23.10.2016 14:30 Sopot 0 : 2 Metalac
23.10.2016 14:30 Proleter 1932 0 : 2 Dunav
23.10.2016 14:30 Ljubičevo 1 : 1 Sloga (L)

23.10.2016 14:30 Napredak (B) 4 : 1 Sloga (Dr)
23.10.2016 14:30 Mlava (B) 2 : 2 Vojvoda Milenko
23.10.2016 14:30 Pobeda (SK) 3 : 4 Stig 1955
23.10.2016 14:30 Zemljoradnik 1932 1 : 1 Vihor

23.10.2016 14:00 Morava 1 : 2 Mladost
23.10.2016 14:00 Napredak 0 : 1 Partizan
23.10.2016 14:00 Hajduk 1 : 0 OFK Borac
23.10.2016 14:00 Šantarovac 1 : 2 Belica
23.10.2016 14:00 Omladinac 1 : 2 Jedinstvo

23.10.2016 14:00 Resava 8 : 0 Planinac
23.10.2016 14:00 Orlovi 1 : 2 Resavac
23.10.2016 14:00 Mladi radnik 0 : 4 Beljanica
23.10.2016 14:00 Mladi borac 1 : 1 Sindjelić

23.10.2016 14:00 Rujišnik 0 : 3 Omladinac
23.10.2016 14:00 Borjak 2013 3 : 3 Stara Čaršija
23.10.2016 14:00 Vinogradar 2 : 5 Mladost

23.10.2016 12:30 Strelac 001 1 : 3 OFK Takovo
23.10.2016 12:30 Vukona 0 : 2 Brgule
23.10.2016 11:00 Kolubara 4 : 1 Jedinstvo
23.10.2016 15:00 Omladinac 2 : 0 Vrelo

23.10.2016 11:00 Dokmir 1 : 1 Čučuge
23.10.2016 11:00 Sloga : Murgaš 2012
23.10.2016 11:00 Pambukovica 1 : 1 Šarbane

23.10.2016 14:00 Jedinstvo 4 : 2 Popovac
23.10.2016 14:00 Budućnost 2 : 1 Sloboda
23.10.2016 14:00 Napredak 5 : 2 Radnik
23.10.2016 14:00 Vihor 2 : 3 Razvitak
23.10.2016 14:00 Mladost 3 : 2 Donja Mutnica

23.10.2016 11:00 Studenac 2 : 1 Mladost (B)
23.10.2016 14:00 Jadar 1961 3 : 0 Luk
23.10.2016 14:00 Mladost (DB) 10 : 0 Granit
23.10.2016 14:00 Hajduk 1 : 0 Jelav

23.10.2016 15:00 Jovo Kursula 1 : 2 Vrnjci
23.10.2016 15:00 Zgodačica 4 : 0 Šumadija
23.10.2016 15:00 Stara Čaršija 1 : 1 Lasta
23.10.2016 15:00 Kablar 1 : 5 Jedinstvo
23.10.2016 15:00 Miločajac 2 : 3 Mladost 1981

23.10.2016 15:00 Morava 1 : 0 BSK 2014
23.10.2016 15:00 Budućnost 0 : 3 National AG
23.10.2016 15:00 Progorelica 2 : 3 Omladinac
23.10.2016 15:00 Studen Vitez 2 : 1 Bogutovačka Banja

23.10.2016 11:00 Mladost (J) 2 : 1 Radoje Domanović
23.10.2016 11:00 Jarmenovci 5 : 1 Krćevac 04
23.10.2016 10:00 Kralj Petar I 4 : 1 Maskar
23.10.2016 11:00 Mladost (R) 2 : 0 Borac

23.10.2016 14:00 Sloven 7 : 2 Vitez
23.10.2016 14:00 Donji Srem 2 : 1 Mladost
23.10.2016 14:00 Sremac 6 : 0 Srem
23.10.2016 14:00 Kameni 2 : 0 Šumar
23.10.2016 14:00 Hajduk 1 : 2 Lovac

23.10.2016 15:00 Partizan 1 : 0 Mladost(P)

23.10.2016 14:30 Slavija 0 : 2 Mladost
23.10.2016 14:30 Borac 3 : 0 Proleter
23.10.2016 14:30 Bački Hajduk 2 : 3 Labudnjača
23.10.2016 14:30 Bačka 9 : 0 OFK Bačka 1945

23.10.2016 14:30 Pečanica 1 : 2 Srednjevo
23.10.2016 14:30 Sloga-TOP 0 : 4 Kumane
23.10.2016 14:30 Baštovan 2015 3 : 3 Sirakovo
23.10.2016 14:30 Ram 3 : 0 Mladi Borac
23.10.2016 14:30 Pek 5 : 0 Stiški Kurjak
23.10.2016 14:30 Mirko Tomić 1 : 2 Dunavac 1929

23.10.2016 14:00 27. Oktobar 1 : 1 Jedinstvo (R)
23.10.2016 14:00 Planinac 4 : 1 Polet
23.10.2016 14:00 S.V.Radnički 1 : 1 Vojvodina
23.10.2016 14:00 Graničar 4 : 0 Car Uroš
23.10.2016 14:00 Sloga 3 : 2 Borac
23.10.2016 14:00 Sremac 1 : 1 Fruška Gora
23.10.2016 14:00 Fruškogorac 0 : 1 Jedinstvo (K)

23.10.2016 14:00 Jednota 1 : 4 Sinđelić
23.10.2016 14:00 Jedinstvo 1 : 5 Napredak
23.10.2016 14:00 Borac 1 : 4 OFK Bačinci
23.10.2016 14:00 Omladinac 4 : 1 OFK Bikić
23.10.2016 14:00 OFK Bingula 3 : 1 Graničar

23.10.2016 13:30 ČSK 1939 2 : 9 Polet
23.10.2016 13:30 Borac (S) 2 : 0 Sloga (M)
23.10.2016 13:30 Borac (J) 3 : 1 Fruškogorac
23.10.2016 13:30 Sloga (K) 2 : 0 Dunav

23.10.2016 13:30 Omladinac 3 : 4 Borac
23.10.2016 13:30 Rabrovac 1 : 0 Ivanča
23.10.2016 13:30 OFK Student 1 : 1 Sloga
23.10.2016 13:30 Šepšin 0 : 3 Napredak
23.10.2016 13:30 Vlaška 1950 1 : 1 Šumadija 1962

23.10.2016 11:00 Korman 11 : 4 Mladost
23.10.2016 11:00 Žabar 0 : 3 Pričinović

23.10.2016 11:00 OFK Šabac 9 : 1 Culjković

23.10.2016 13:30 OFK Orašje 6 : 2 Velika Morava

23.10.2016 13:30 Pomoravlje 2 : 1 Mladost
23.10.2016 13:30 Budućnost 3 : 0 Udarnik
23.10.2016 13:30 Proleter 0 : 1 Polet
23.10.2016 13:30 Jedinstvo 3 : 0 BSK

23.10.2016 Dobricevo 1 : 2 Slavija 1915
23.10.2016 Sloga 6 : 2 Polet
23.10.2016 Budućnost 0 : 9 FK POMORAVLJE

23.10.2016 14:00 Crnča 1 : 7 Čobanče
23.10.2016 14:00 Vrhpolje 4 : 3 Grabovica
23.10.2016 14:00 Sloga DB 1 : 2 Selanac

23.10.2016 14:30 OFK Vinci 5 : 2 OFK Braničevo
23.10.2016 14:30 Mladost 1970 2 : 3 Mrčkovac
23.10.2016 14:30 Polet 5 : 1 Barič
23.10.2016 14:30 Borac 2016 2 : 2 Električar

23.10.2016 15:00 Šumarice 2008 0 : 0 Bratstvo 1975
23.10.2016 15:00 Pobeda 1926 2 : 0 Bukorovac
23.10.2016 15:00 Seljak 1928 2 : 0 Sloga 2016
23.10.2016 15:00 Dobrača 4 : 1 Borac

23.10.2016 13:30 Meteor 3 : 1 Napredak
23.10.2016 13:30 Veteran 2 : 1 Mladost
23.10.2016 13:30 Karađorđe 1 : 2 Badnjevac

23.10.2016 14:00 Dražmirovac 4 : 0 Lipar

23.10.2016 14:00 Dimitrije Tucović 4 : 3 Proleter
23.10.2016 14:00 Strmovo 2 : 0 20. Oktobar

23.10.2016 14:00 Crvena zvezda 4 : 1 Vojvodina
23.10.2016 15:00 Sloga Radnički 5 : 1 Napredak

23.10.2016 14:30 Polet 2 : 0 Jagodina
23.10.2016 14:00 ŽGFK Lavice Dubočica 0 : 2 Rad

23.10.2016 11:00 Sloga 036 0 : 1 Požega

23.10.2016 10:00 OFK Beograd 1 : 2 Crvena zvezda
23.10.2016 10:00 Jagodina 1 : 2 Voždovac
23.10.2016 11:00 Radnički (N) 2 : 2 Napredak
23.10.2016 13:30 Radnički (V) 1 : 0 Vojvodina
23.10.2016 14:00 Lokomotiva 2 : 3 Brodarac

23.10.2016 14:00 Rudar 1 : 2 Radnički 1923
23.10.2016 10:00 Goč 3 : 2 Sloga (K)

23.10.2016 10:00 Loznica 3 : 3 Jedinstvo
23.10.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 3 : 3 Savacijum
23.10.2016 11:00 Radnički Šabački 3 : 0 Radnički Stobex

23.10.2016 09:30 Radnički (NB) 2 : 0 Studentski Grad
23.10.2016 18:00 Brodarac 2 1 : 1 Sindjelic
23.10.2016 10:30 Zemun 1 : 1 BASK
23.10.2016 09:00 Radnički (O) 2 : 4 BSK Borča

23.10.2016 12:00 Trudbenik 1 : 4 Srem
23.10.2016 14:30 Prva Iskra 0 : 6 PKB
23.10.2016 20:00 Brodarac 1947 2 : 1 BSK 1925

23.10.2016 10:00 Radnički (Zr) 8 : 0 Jedinstvo (SP)

23.10.2016 13:00 Indeks 1 : 0 Radnički (SM)
23.10.2016 10:00 Veternik 2 : 2 Radnički (NP)

23.10.2016 10:00 Radnički (S) 2 : 2 ČSK Pivara
23.10.2016 10:00 TSC 5 : 0 Hajduk junior

23.10.2016 15:00 Real Niš 1 : 4 Spartak ŽK
23.10.2016 13:00 OFK Beograd 1 : 1 Crvena zvezda
23.10.2016 13:00 Partizan 2 : 0 Kiker
23.10.2016 12:00 Jagodina 1 : 0 Studentski Grad
23.10.2016 13:00 Moravac Orion 2 : 1 Teleoptik
23.10.2016 14:00 Novi Pazar 1 : 2 Vojvodina

23.10.2016 Radnički 1923 4 : 1 Šumadija 1903
23.10.2016 Mokra Gora 2 : 1 Apolon

23.10.2016 12:00 Mačva 2005 3 : 0 Radnički (V)
23.10.2016 12:00 Železničar 1 : 2 Drina
23.10.2016 12:00 Mačva (Š) 0 : 3 OFK Šabac

23.10.2016 09:00 Teleoptik MK 1 : 2 Čukarički MK
23.10.2016 15:00 Zemun MK 2 : 1 BASK MK

23.10.2016 12:00 Železničar 2 : 1 Radnički (Z)
23.10.2016 10:00 Vršac United 3 : 4 Vršac

23.10.2016 12:00 Radnički (SM) 0 : 2 Vojvodina

23.10.2016 12:00 Bečej 1918 4 : 0 ŽAK junior
23.10.2016 12:00 Spartak 1 : 1 TSC
23.10.2016 12:00 Vrbas 1 : 1 Radnički (S)
23.10.2016 12:00 Hajduk junior 1 : 1 Bačka (BP)

23.10.2016 11:00 Cerovac 2013 1 : 5 Bresje Superior

23.10.2016 14:00 Rudar 1 : 2 1. Maj
23.10.2016 14:00 Sloven 3 : 0 Donji Petrovci

23.10.2016 12:00 Ševac 3 : 0 Polet

23.10.2016 14:30 Sloga (K) 0 : 1 Bane
23.10.2016 12:00 Šumadija 1903 1 : 7 Apolon 4

23.10.2016 10:00 Mačva 2005 4 : 1 Radnički (V)
23.10.2016 10:00 Železničar 4 : 0 Drina
23.10.2016 10:00 Mačva (Š) 0 : 2 OFK Šabac

23.10.2016 10:00 Srem 7 : 1 Radnički (NP)
23.10.2016 10:00 Radnički (SM) 0 : 4 Vojvodina

23.10.2016 10:00 Železničar 3 : 0 Radnički (Z)

23.10.2016 10:00 Bečej 1918 14 : 0 Bačka 1901
23.10.2016 10:00 Spartak 4 : 0 TSC
23.10.2016 10:00 Vrbas 0 : 7 Radnički (S)
23.10.2016 10:00 Hajduk junior 1 : 2 CFK

23.10.2016 10:00 Cer 2 : 9 Jadar 07 II
23.10.2016 10:00 Milan Orlić 0 : 10 Borac
23.10.2016 10:00 Sloga 1 : 3 Loznica

23.10.2016 11:00 Arena Su 3 : 0 Proleter

23.10.2016 Dinamo 1945 1 : 1 Sloga
23.10.2016 10:00 Kolonija 1 : 1 Borac

23.10.2016 10:00 Spartak 1911 1 : 6 Vladimirovac
23.10.2016 11:00 Jedinstvo Stević 13 : 2 Slavia
23.10.2016 10:00 Proleter 2 : 1 Borac
23.10.2016 11:00 Dolina 1 : 3 Stenli

23.10.2016 10:00 Banat 8 : 1 Jedinstvo
23.10.2016 10:00 Sloga 4 : 1 Vršac united

23.10.2016 10:00 Jedinstvo 7 : 0 Jadar 07 I
23.10.2016 10:00 Luk-Kompenzatori 0 : 5 Radnički Stobeks

23.10.2016 11:00 Trepča 0 : 0 ND 2011
23.10.2016 11:00 Granit 0 : 1 Sport Klub 99
23.10.2016 11:00 OFK Ras 8 : 2 Mineral

23.10.2016 11:00 Šapine 2 : 7 Rudar 2001
23.10.2016 11:00 Radnički 1926 2 : 1 Rudar (S)
23.10.2016 11:00 Basarac 1 : 6 RSK
23.10.2016 11:00 Homoljac 3 : 0 Sloga (L)
23.10.2016 11:00 Borac (Ž) : Rudar Kostolac 2008

23.10.2016 10:00 Jedinstvo 1945 1 : 2 Hajduk
23.10.2016 09:00 Borac 1 : 5 Provo

23.10.2016 11:00 Spartak 0 : 1 CFK

23.10.2016 10:00 Duboko 3 : 0 Belo Polje

23.10.2016 10:00 Buducnost 5 : 3 Skela

23.10.2016 12:30 Trepča 4 : 0 ND 2011
23.10.2016 11:00 Pazar Juniors 3 : 1 OFK National AG
23.10.2016 10:00 OFK Ras 1 : 4 Tutin

23.10.2016 OFK Osečina 0 : 4 OFK Senjak
23.10.2016 Radnički 2 : 0 Omladinac
23.10.2016 Jedinstvo 2 : 0 Budućnost Krušik
23.10.2016 Ribnica 3 : 0 Polet
23.10.2016 Šampion 2 : 3 Železničar

23.10.2016 11:00 Kolašin 4 : 0 Luna

23.10.2016 10:00 OFK Šabac 14 : 0 POFK Letnjikovac

23.10.2016 11:00 Kevi 0 : 5 AFK
23.10.2016 10:00 Obilić 7 : 1 Potisje
23.10.2016 10:00 Horgoš 1911 4 : 1 Bačka
23.10.2016 10:00 Sloga : Slobodan tim

Košarka

23.10.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom 74 : 71 Karpoš Sokoli
23.10.2016 12:00 FMP 56 : 65 Partizan NIS
23.10.2016 21:00 Crvena zvezda MTS 68 : 66 Igokea
23.10.2016 19:00 Cedevita 82 : 83 Krka

23.10.2016 19:30 Kris Kros 77 : 97 Sveti Đorđe
23.10.2016 18:30 Železničar 65 : 93 Hajduk
23.10.2016 19:00 Sloven 86 : 64 Stara Pazova
23.10.2016 21:00 Nova Pazova 80 : 52 Crvenka

23.10.2016 18:00 Student 117 : 59 Ub
23.10.2016 13:00 Polet 55 : 80 Novi Pazar
23.10.2016 18:00 Železničar 88 : 58 Šabac

23.10.2016 19:15 Mladost 88 : 85 Radnik
23.10.2016 19:30 Kuršumlija 89 : 95 Sokobanja

23.10.2016 15:00 Žitko Basket 97 : 86 Torlak
23.10.2016 19:30 LA Basket 64 : 79 Borča

23.10.2016 12:00 Budućnost 93 : 74 Star

23.10.2016 14:30 Dinamo 88 : 65 Jedinstvo

23.10.2016 17:30 Bane 60 : 71 Svilajnac
23.10.2016 19:00 Stari Ras 65 : 92 Paraćin
23.10.2016 18:30 Napredak Junior 81 : 62 Sloga (PM)
23.10.2016 20:00 Trepča 90 : 71 Goč

23.10.2016 13:30 Zicer 69 : 57 Pusta Reka
23.10.2016 16:00 Bor RTB 83 : 66 Jugbasket
23.10.2016 19:30 Hisar 61 : 87 Hajduk Veljko

23.10.2016 19:30 Kraljevo 60 : 54 Vrbas Medela
23.10.2016 18:00 Vojvodina 0 : 20 Crvena zvezda

23.10.2016 16:00 Play Off 30 : 74 Ljubovija
23.10.2016 19:00 Prijepolje 54 : 65 Železničar
23.10.2016 14:00 ČA basket 73 : 24 Užice
23.10.2016 17:00 Lim 27 : 77 Loznica
23.10.2016 13:00 Lim 44 : 69 Železničar
23.10.2016 13:00 Mileševac 54 : 65 Loznica

23.10.2016 14:00 Topličanin 2012 52 : 75 Radnički 2016
23.10.2016 18:00 Bor 104 : 35 Palanka 2012

23.10.2016 17:00 Njegoš 72 : 69 Čelarevo
23.10.2016 18:45 SO Koš 56 : 102 Karaburma
23.10.2016 20:30 Proleter 023 80 : 58 Radnički

Odbojka

23.10.2016 19:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Ribnica

23.10.2016 17:00 Toplički Vitezovi 0 : 3 Mladi radnik
23.10.2016 17:00 Borac 3 : 0 VGSK

23.10.2016 17:00 Zaslon 3 : 2 Bavanište

23.10.2016 15:00 BMR Petlovača 3 : 0 Karađorđe
23.10.2016 15:00 Šumadija 3 : 0 Stig

23.10.2016 15:30 Novi Pazar 2 3 : 1 Lotus
23.10.2016 18:00 Partizan 0 : 3 Knez Lazar
23.10.2016 15:30 Arilje 3 : 0 Putevi

23.10.2016 18:00 Hercegovina 1 : 3 Kulpin
23.10.2016 18:30 Mladost-Expans 1 : 3 Proleter
23.10.2016 19:00 Mladost 3 : 2 Kikinda
23.10.2016 19:30 Šid 3 : 1 Botafogo
23.10.2016 17:30 Banat 3 : 0 Sombor

23.10.2016 17:00 Ozren 2 : 3 MOK Topličanin 97
23.10.2016 19:00 Pirot 1 : 3 Borac

23.10.2016 10:00 Tehničar 3 : 2 Rudar

23.10.2016 17:00 Kraguj Radnički 0 : 3 Smederevo

23.10.2016 16:00 Millennium 0 : 3 Vrbas
23.10.2016 16:00 Jagodina 0 : 3 Spartak (LJ)
23.10.2016 17:00 Sterija 3 : 0 Tutin

23.10.2016 16:40 Lucky Star 3 : 0 Tehničar

23.10.2016 15:00 Crnokosa 3 : 0 Bambi volej
23.10.2016 16:00 Mokra Gora 3 : 1 Trstenik

23.10.2016 14:00 Kuršumlija 3 : 0 Leskovac-98
23.10.2016 18:00 Stampedo 0 : 3 Zaječar
23.10.2016 17:00 Pirot 1 : 3 Bor
23.10.2016 18:00 Aleksinac 3 : 1 Radan

23.10.2016 19:00 Odbojka 013 2 : 3 Partizan
23.10.2016 16:00 Mladost (NP) 1 : 3 Panonija

23.10.2016 18:00 Gimnazijalac 2 1 : 3 Kraljevo

23.10.2016 15:00 Kosovska Mitrovica 1 : 3 Novi Pazar

Rukomet

23.10.2016 18:30 Sindjelić 27 : 23 Novi Pazar
23.10.2016 17:30 Obilić 35 : 23 Topličanin

23.10.2016 19:00 Jagodina 28 : 28 Vlasotince
23.10.2016 19:00 Žitorađa 27 : 29 Aleksinac

23.10.2016 16:30 Napredak 29 : 41 Radnički 2
23.10.2016 18:00 Prva Petoletka 37 : 23 Trepča
23.10.2016 19:30 Metalac 26 : 28 Goč Merkur
23.10.2016 18:30 Arilje 32 : 32 Mladost
23.10.2016 18:00 Lokomotiva 29 : 22 Beli andjeo

23.10.2016 15:00 Putinci 23 : 20 Radnički 1958
23.10.2016 18:30 Metalac 26 : 25 Slavija
23.10.2016 17:00 Vladimirovac 36 : 23 Budućnost

23.10.2016 17:30 Lazarevac 20 : 27 BASK Soko
23.10.2016 14:30 Beograd 47 : 25 Gučevo
23.10.2016 19:30 Metaloplastika 2 35 : 20 Dorćol
23.10.2016 18:00 Smederevo 36 : 33 Palanka

23.10.2016 15:00 Mladost 1949 23 : 25 Rtanj

23.10.2016 17:00 Dubočica 26 : 28 Morava
23.10.2016 16:00 Progres 32 : 26 Radan

23.10.2016 15:00 Zlatar 2 17 : 29 Šamot 65 2
23.10.2016 14:00 Radnički 1964 2 39 : 29 Omladinac
23.10.2016 14:00 Sloga 47 : 30 Užice
23.10.2016 19:00 Sjenica 26 : 16 Bane

23.10.2016 18:00 Vojvoda Stepa 31 : 31 Jedinstvo

23.10.2016 18:00 Omladinac (I) 26 : 38 Omladinac (D)
23.10.2016 15:00 Crepaja 19 : 20 ORK Pančevo

23.10.2016 17:00 Metalac 25 : 29 Vrbas
23.10.2016 17:00 Požarevac 28 : 27 Mladi radnik

23.10.2016 17:00 Mladost 19 : 19 Topličanin

23.10.2016 15:30 Prijepolje 23 : 23 Bekament Bukovička Banja 2

23.10.2016 17:00 Sloven 25 : 19 Temerin
23.10.2016 19:00 Petrovaradin 23 : 30 Radnički
23.10.2016 15:30 Srem 22 : 26 Spartak
23.10.2016 19:00 Halas Jožef 32 : 11 Ravangrad

23.10.2016 16:00 Radnički 20 : 23 Deronje
23.10.2016 19:00 Mokrin 27 : 21 Dolovo

23.10.2016 13:00 Jagodina 2 24 : 11 Bor - RTB 2
23.10.2016 15:00 Vranje 23 : 26 Remesiana

23.10.2016 17:00 Sonta 25 : 9 Senta
23.10.2016 16:00 Mladost 39 : 14 Lehel

Vaterpolo

23.10.2016 19:00 Vojvodina 6 : 14 HAVK Mladost
23.10.2016 19:30 Jadran Split 7 : 8 Jadran Carine

23.10.2016 18:00 OVK POŠK 10 : 9 BVK Crvena zvezda

Futsal

23.10.2016 18:00 Kopernikus SAS 2 : 2 Novi Pazar
23.10.2016 19:30 Kalča 2 : 2 Ekonomac

23.10.2016 20:00 International 4 : 6 TFK

23.10.2016 18:00 Partenon 3 : 6 Požarevac
23.10.2016 14:30 Ekonomac 2 7 : 0 Raška
23.10.2016 14:30 Fontana 2 : 2 Olimp
23.10.2016 18:00 Bellatores 6 : 2 Kragujevac 2011
23.10.2016 21:00 Župski rubin 0 : 3 RB

23.10.2016 19:00 Zlatar 033 7 : 2 Bajina Bašta

23.10.2016 16:30 Indians 2013 5 : 1 Sombor
23.10.2016 19:00 Kikinda 2 : 4 Tisa

23.10.2016 17:00 Aleksinac 2015 1 : 7 Ozren
23.10.2016 15:30 Radnički 2010 4 : 2 Akademac

Hokej

23.10.2016 17:00 Sport Club Csíkszereda 0 : 3 ASC Corona Brasov