23.05
17:00
Radnički Gorenje
Drina
0
2
|
23.05.2018 17:00 | Radnički Gorenje | 0 : 2 | Drina |
23.05
17:00
Vojvodina (NM)
Naftagas (E)
3
1
|
23.05.2018 17:00 | Vojvodina (NM) | 3 : 1 | Naftagas (E) | |||||
23.05
17:00
Naftagas (B)
Vojvodina (B)
3
4
|
23.05.2018 17:00 | Naftagas (B) | 3 : 4 | Vojvodina (B) | |||||
23.05
17:00
Banat
Crvena zvezda (VS)
2
0
|
23.05.2018 17:00 | Banat | 2 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
23.05
17:00
Krajina
Crvena Zvezda (RS)
3
0
|
23.05.2018 17:00 | Krajina | 3 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
23.05
17:00
Mladost (BD)
Omladinac FAM
4
6
|
23.05.2018 17:00 | Mladost (BD) | 4 : 6 | Omladinac FAM | |||||
23.05
17:00
Lehel
Mladost (L)
3
2
|
23.05.2018 17:00 | Lehel | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
23.05
17:00
Bilećanin
Proleter 2006
4
3
|
23.05.2018 17:00 | Bilećanin | 4 : 3 | Proleter 2006 | |||||
23.05
17:00
Borac
Rusanda
7
0
|
23.05.2018 17:00 | Borac | 7 : 0 | Rusanda |
23.05
17:30
Crvena zvezda
Borac (St)
3
1
|
23.05.2018 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Borac (St) | |||||
23.05
17:30
BAK
Partizan (U)
4
2
|
23.05.2018 17:30 | BAK | 4 : 2 | Partizan (U) | |||||
23.05
17:30
Sloga (BNS)
Vojvodina (S)
0
1
|
23.05.2018 17:30 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
23.05
17:30
Jedinstvo (V)
Vojvodina (Cr)
3
0
|
23.05.2018 17:30 | Jedinstvo (V) | 3 : 0 | Vojvodina (Cr) | |||||
23.05
17:30
Jedinstvo Stević
Dunav
3
2
|
23.05.2018 17:30 | Jedinstvo Stević | 3 : 2 | Dunav | |||||
23.05
17:30
Jugoslavija
Vulturul
2
1
|
23.05.2018 17:30 | Jugoslavija | 2 : 1 | Vulturul | |||||
23.05
17:30
Dolina
Strela
2
1
|
23.05.2018 17:30 | Dolina | 2 : 1 | Strela | |||||
23.05
17:30
Radnički (B)
Vojvodina (CC)
3
0
|
23.05.2018 17:30 | Radnički (B) | 3 : 0 | Vojvodina (CC) |
23.05
16:30
Jedinstvo (K)
Mladost (P)
1
3
|
23.05.2018 16:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 3 | Mladost (P) | |||||
23.05
16:30
Spartak
Slatina
4
3
|
23.05.2018 16:30 | Spartak | 4 : 3 | Slatina | |||||
23.05
16:30
Parmenac
Napredak
4
2
|
23.05.2018 16:30 | Parmenac | 4 : 2 | Napredak | |||||
23.05
16:30
Omladinac (Z)
Šumadija 1923
1
0
|
23.05.2018 16:30 | Omladinac (Z) | 1 : 0 | Šumadija 1923 | |||||
23.05
16:30
Polet (T)
Zadrugar
3
3
|
23.05.2018 16:30 | Polet (T) | 3 : 3 | Zadrugar | |||||
23.05
16:30
Prijevor
Rudar
3
0
|
23.05.2018 16:30 | Prijevor | 3 : 0 | Rudar | |||||
23.05
16:30
Backovac Junajted
Lunjevica
1
1
|
23.05.2018 16:30 | Backovac Junajted | 1 : 1 | Lunjevica | |||||
23.05
16:30
Jedinstvo (GG)
Brezak 1936
3
1
|
23.05.2018 16:30 | Jedinstvo (GG) | 3 : 1 | Brezak 1936 |
23.05
17:30
Blagotin
Naupare
3
3
|
23.05.2018 17:30 | Blagotin | 3 : 3 | Naupare | |||||
23.05
17:30
Juhor
Jastrebac
0
0
|
23.05.2018 17:30 | Juhor | 0 : 0 | Jastrebac | |||||
23.05
17:30
Donji Kopaonik
Mačkovac
3
2
|
23.05.2018 17:30 | Donji Kopaonik | 3 : 2 | Mačkovac | |||||
23.05
17:30
FUD
Parunovac
3
0
|
23.05.2018 17:30 | FUD | 3 : 0 | Parunovac | |||||
23.05
17:30
Vinogradar
13. April
3
0
|
23.05.2018 17:30 | Vinogradar | 3 : 0 | 13. April | |||||
23.05
17:30
Kupci
Sloga (M)
2
1
|
23.05.2018 17:30 | Kupci | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
23.05
17:30
Šanac
Ribnik
1
0
|
23.05.2018 17:30 | Šanac | 1 : 0 | Ribnik |
23.05
17:30
RFK Novi Sad 1921
ŽSK
1
2
|
23.05.2018 17:30 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 2 | ŽSK | |||||
23.05
17:30
Tatra
Bačka 1923
3
1
|
23.05.2018 17:30 | Tatra | 3 : 1 | Bačka 1923 | |||||
23.05
17:30
Fruškogorski partizan
Proleter
0
1
|
23.05.2018 17:30 | Fruškogorski partizan | 0 : 1 | Proleter | |||||
23.05
17:30
Sofeks
Jedinstvo (G)
4
0
|
23.05.2018 17:30 | Sofeks | 4 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
23.05
17:30
Petrovaradin
Omladinac
1
1
|
23.05.2018 17:30 | Petrovaradin | 1 : 1 | Omladinac | |||||
23.05
17:30
Veternik
OFK Futog
2
2
|
23.05.2018 17:30 | Veternik | 2 : 2 | OFK Futog | |||||
23.05
17:30
TSK
Jedinstvo (R)
0
1
|
23.05.2018 17:30 | TSK | 0 : 1 | Jedinstvo (R) | |||||
23.05
17:30
Šajkaš 1908
Mladost
4
1
|
23.05.2018 17:30 | Šajkaš 1908 | 4 : 1 | Mladost | |||||
23.05
17:30
Vinogradar
OFK Sirig
0
10
|
23.05.2018 17:30 | Vinogradar | 0 : 10 | OFK Sirig |
23.05
16:30
Lugina
OFK Rota
3
0
|
23.05.2018 16:30 | Lugina | 3 : 0 | OFK Rota | |||||
23.05
16:30
Vihor
Mladost (S)
4
3
|
23.05.2018 16:30 | Vihor | 4 : 3 | Mladost (S) | |||||
23.05
16:30
Ternoci
Trešnjevka
4
0
|
23.05.2018 16:30 | Ternoci | 4 : 0 | Trešnjevka |
23.05
17:30
Antimon
Velika Reka
5
2
|
23.05.2018 17:30 | Antimon | 5 : 2 | Velika Reka | |||||
23.05
17:30
Stolice
7. Juli
1
2
|
23.05.2018 17:30 | Stolice | 1 : 2 | 7. Juli | |||||
23.05
17:30
Milan Orlić
Sloga (LŠ)
0
1
|
23.05.2018 17:30 | Milan Orlić | 0 : 1 | Sloga (LŠ) | |||||
23.05
17:30
Jedinstvo (ZA)
Mladost (BR)
0
1
|
23.05.2018 17:30 | Jedinstvo (ZA) | 0 : 1 | Mladost (BR) | |||||
23.05
17:30
Prva Iskra
Sloga (ST)
0
1
|
23.05.2018 17:30 | Prva Iskra | 0 : 1 | Sloga (ST) | |||||
23.05
17:30
Borac
Rudar
3
2
|
23.05.2018 17:30 | Borac | 3 : 2 | Rudar |
23.05
17:30
Milicionar
OFK Šabac
2
2
|
23.05.2018 17:30 | Milicionar | 2 : 2 | OFK Šabac | |||||
23.05
17:30
Omladinac 2013
Mladost
1
0
|
23.05.2018 17:30 | Omladinac 2013 | 1 : 0 | Mladost | |||||
23.05
17:30
Hajduk Stanko
Napredak
1
1
|
23.05.2018 17:30 | Hajduk Stanko | 1 : 1 | Napredak | |||||
23.05
17:30
Gorki
Premijer
0
0
|
23.05.2018 17:30 | Gorki | 0 : 0 | Premijer | |||||
23.05
17:30
Drina
Torpedo 1924
5
1
|
23.05.2018 17:30 | Drina | 5 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
23.05
17:30
Budućnost (PD)
Cer
1
1
|
23.05.2018 17:30 | Budućnost (PD) | 1 : 1 | Cer | |||||
23.05
17:30
Budućnost (ZM)
Sloga
3
2
|
23.05.2018 17:30 | Budućnost (ZM) | 3 : 2 | Sloga |
23.05
17:30
Dušan Silni
Sloga
4
1
|
23.05.2018 17:30 | Dušan Silni | 4 : 1 | Sloga | |||||
23.05
17:30
Karađorđe
Vojvoda Stepa Stepanović
1
2
|
23.05.2018 17:30 | Karađorđe | 1 : 2 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
23.05
17:30
Mladost (PP)
Miloš Pocerac 2013
2
0
|
23.05.2018 17:30 | Mladost (PP) | 2 : 0 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
23.05
17:30
Dobrava
Pričinović
3
0
|
23.05.2018 17:30 | Dobrava | 3 : 0 | Pričinović | |||||
23.05
17:30
Pocerina
Šipurske livade
0
5
|
23.05.2018 17:30 | Pocerina | 0 : 5 | Šipurske livade |
23.05
17:30
14. Oktobar
Jugovići
3
0
|
23.05.2018 17:30 | 14. Oktobar | 3 : 0 | Jugovići | |||||
23.05
17:30
Ušće
Mladost (DK)
3
2
|
23.05.2018 17:30 | Ušće | 3 : 2 | Mladost (DK) | |||||
23.05
17:30
Rubin (Z)
Varvarin
3
6
|
23.05.2018 17:30 | Rubin (Z) | 3 : 6 | Varvarin | |||||
23.05
17:30
Borac
Sloga (L)
2
1
|
23.05.2018 17:30 | Borac | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
23.05
17:30
Beli Orlovi
Rubin (DS)
4
2
|
23.05.2018 17:30 | Beli Orlovi | 4 : 2 | Rubin (DS) | |||||
23.05
17:30
Stari Trstenik
Mladi Gorani
7
1
|
23.05.2018 17:30 | Stari Trstenik | 7 : 1 | Mladi Gorani | |||||
23.05
17:30
Omladinac
Trudbenik
0
4
|
23.05.2018 17:30 | Omladinac | 0 : 4 | Trudbenik | |||||
23.05
17:30
Velika Drenova
Polet 57
4
0
|
23.05.2018 17:30 | Velika Drenova | 4 : 0 | Polet 57 |
23.05
16:00
Timok 1928
Kastrum
1
1
|
23.05.2018 16:00 | Timok 1928 | 1 : 1 | Kastrum | |||||
23.05
17:00
Nacional
Grlište
3
0
|
23.05.2018 17:00 | Nacional | 3 : 0 | Grlište | |||||
23.05
17:00
Lovac
Velika Jasikova
0
3
|
23.05.2018 17:00 | Lovac | 0 : 3 | Velika Jasikova |
23.05
17:30
Radnik
Napredak (Sv)
2
5
|
23.05.2018 17:30 | Radnik | 2 : 5 | Napredak (Sv) | |||||
23.05
17:30
Sloboda
Radnički
0
3
|
23.05.2018 17:30 | Sloboda | 0 : 3 | Radnički | |||||
23.05
17:30
BSK Buljane
Heroj
6
0
|
23.05.2018 17:30 | BSK Buljane | 6 : 0 | Heroj | |||||
23.05
17:30
Popovac
Razvitak
1
1
|
23.05.2018 17:30 | Popovac | 1 : 1 | Razvitak | |||||
23.05
17:30
Budućnost
Napredak (St)
3
4
|
23.05.2018 17:30 | Budućnost | 3 : 4 | Napredak (St) | |||||
23.05
17:30
OFK Juhor 2016
Donja Mutnica
10
0
|
23.05.2018 17:30 | OFK Juhor 2016 | 10 : 0 | Donja Mutnica | |||||
23.05
17:30
Jedinstvo
Vihor
3
0
|
23.05.2018 17:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Vihor |
23.05
17:00
Mladost
Mlava Trgovački
1
1
|
23.05.2018 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Mlava Trgovački |
23.05
17:30
Strmovo
Lazarevac
8
2
|
23.05.2018 17:30 | Strmovo | 8 : 2 | Lazarevac | |||||
23.05
17:30
Borac (A)
Šumadinac
3
0
|
23.05.2018 17:30 | Borac (A) | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
23.05
17:30
Mladi radnik
Dimitrije Tucović
1
1
|
23.05.2018 17:30 | Mladi radnik | 1 : 1 | Dimitrije Tucović |
23.05
17:30
Slavija
Tekstilac Kort
2
0
|
23.05.2018 17:30 | Slavija | 2 : 0 | Tekstilac Kort | |||||
23.05
17:30
Zvijezda 09
Podrinje
6
3
|
23.05.2018 17:30 | Zvijezda 09 | 6 : 3 | Podrinje | |||||
23.05
17:30
Drina
Rudar
1
2
|
23.05.2018 17:30 | Drina | 1 : 2 | Rudar |
23.05
17:30
Sloboda
Željezničar Sport Team
2
2
|
23.05.2018 17:30 | Sloboda | 2 : 2 | Željezničar Sport Team | |||||
23.05
17:30
Sloga
Kozara
1
3
|
23.05.2018 17:30 | Sloga | 1 : 3 | Kozara | |||||
23.05
17:30
Napredak
Sutjeska
1
1
|
23.05.2018 17:30 | Napredak | 1 : 1 | Sutjeska |
23.05
19:00
Partizan
Mladost
2
1
|
23.05.2018 19:00 | Partizan | 2 : 1 | Mladost |
23.05
10:00
RFK NS 1921
Radnički (Z)
1
0
|
23.05.2018 10:00 | RFK NS 1921 | 1 : 0 | Radnički (Z) |
23.05
11:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
2
|
23.05.2018 11:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Crvena zvezda |
23.05
14:30
Rakovica
Zmaj 1953
1
1
|
23.05.2018 14:30 | Rakovica | 1 : 1 | Zmaj 1953 |
23.05
18:30
Crvena zvezda
BSK 1925
3
0
|
23.05.2018 18:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | BSK 1925 |
23.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Srem (SM)
7
0
|
23.05.2018 10:00 | Prof. Bolesnikov | 7 : 0 | Srem (SM) |
23.05
11:00
Partizan MK
Radnički (O) MK
0
0
|
23.05.2018 11:00 | Partizan MK | 0 : 0 | Radnički (O) MK |
23.05
11:00
Voždovac
Rad
1
2
|
23.05.2018 11:00 | Voždovac | 1 : 2 | Rad |
23.05
21:00
Vršac
Crvena zvezda MTS
82
109
|
23.05.2018 21:00 | Vršac | 82 : 109 | Crvena zvezda MTS | 0:2 | ||||
23.05
21:00
Dynamic VIP PAY
Borac
81
70
|
23.05.2018 21:00 | Dynamic VIP PAY | 81 : 70 | Borac | 1:1 |
23.05
19:00
Bela Palanka
Lokomotiva
37
31
|
23.05.2018 19:00 | Bela Palanka | 37 : 31 | Lokomotiva |
23.05
19:00
Banatski Karlovac
Mladost (V)
36
28
|
23.05.2018 19:00 | Banatski Karlovac | 36 : 28 | Mladost (V) |
23.05
18:00
Radnički 1958
Potisje Pleteks
29
24
|
23.05.2018 18:00 | Radnički 1958 | 29 : 24 | Potisje Pleteks |
23.05
18:30
Metaloplastika
Vojvodina
22
27
|
23.05.2018 18:30 | Metaloplastika | 22 : 27 | Vojvodina | |||||
23.05
18:00
Dinamo
Železničar 1949
32
25
|
23.05.2018 18:00 | Dinamo | 32 : 25 | Železničar 1949 |
23.05
19:30
Laki
Sloven
25
28
|
23.05.2018 19:30 | Laki | 25 : 28 | Sloven | |||||
23.05
20:00
Želja
Temerin
25
25
|
23.05.2018 20:00 | Želja | 25 : 25 | Temerin |
23.05
19:00
Jagodina 2
Rtanj
32
23
|
23.05.2018 19:00 | Jagodina 2 | 32 : 23 | Rtanj |
23.05
Valjevo Gorenje
Nais
10
16
|
23.05.2018 | Valjevo Gorenje | 10 : 16 | Nais | |||||
23.05
Partizan
BVK Crvena zvezda
10
7
|
23.05.2018 | Partizan | 10 : 7 | BVK Crvena zvezda |