XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 127 utakmica za dan
Sreda, 23 April 2014

Fudbal

23.04.2014 16:00 Tutin 3 : 0 Arsenal
23.04.2014 14:30 Metalac 0 : 1 Takovo
23.04.2014 16:00 Slavija 3 : 0 Mokra Gora
23.04.2014 16:00 Šumadija 0 : 3 Šumadinac 1913
23.04.2014 16:00 Mladost (DD) 1 : 2 Sloga (S)
23.04.2014 16:00 Zlatar 0 : 1 Radnički Stobeks
23.04.2014 16:00 Sloga 1940 1 : 0 Radnički (V)
23.04.2014 15:30 Radan 2 : 0 Svrljig
23.04.2014 16:30 Zaplanjac 3 : 2 Sloga
23.04.2014 16:30 Rtanj 1 : 1 OFK Bor
23.04.2014 17:00 Radnički (NB) 3 : 0 Balkan Mirijevo
23.04.2014 17:00 Lepušnica 2 : 2 Baćevac
23.04.2014 17:00 Resnik 0 : 2 Grafičar
23.04.2014 17:00 GSP Polet 0 : 0 Železničar
23.04.2014 17:00 Vrčin 1 : 0 Radnički (R)
23.04.2014 17:00 Sremčica 0 : 0 Zvezdara
23.04.2014 17:00 Palilulac 0 : 1 PKB
23.04.2014 16:30 Budućnost 5 : 1 Morava
23.04.2014 16:30 Braća Vuković 2 : 0 Ribnica
23.04.2014 16:30 Lazac 1 : 3 Borac (V)
23.04.2014 16:30 Pazar Juniors 2011 1 : 1 Polet
23.04.2014 16:30 Ibar 1 : 0 Mataruge
23.04.2014 16:30 Radnički 0 : 1 Kraljevo Hajduk
23.04.2014 16:30 Goč 0 : 2 Granit
23.04.2014 15:30 Čajetina 1 : 0 Crnokosa
23.04.2014 15:30 Zlatibor 10 : 0 Omladinac
23.04.2014 16:00 Sloga (B) 0 : 3 Sloga (R)
23.04.2014 16:00 Mineralac 1 : 1 Morava
23.04.2014 16:00 Gradina 3 : 2 Naupare
23.04.2014 16:00 Sloga Ćićevac 1 : 1 Sloga Dašnica
23.04.2014 16:00 FUD 3 : 2 Jastrebac
23.04.2014 16:00 Šanac 1 : 1 Mačkovac
23.04.2014 16:00 Jasika 1 : 1 Bošnjane
23.04.2014 16:00 Poljoprivrednik 4 : 1 Pepeljevac
23.04.2014 16:00 Čitluk 0 : 1 Jedinstvo 1936
23.04.2014 16:00 Mladost 2 : 0 Vinogradar
23.04.2014 16:00 Trudbenik 0 : 7 Temnić 1924
23.04.2014 17:00 Partizan (G) 1 : 4 Železničar
23.04.2014 17:00 Vulturul 1 : 2 Jugoslavija
23.04.2014 17:00 Sloga (BNS) 5 : 1 Budućnost (A)
23.04.2014 17:00 Crvena zvezda 2 : 0 Radnički (B)
23.04.2014 17:00 Polet 7 : 1 Kolonija
23.04.2014 17:00 Slavija 2 : 0 Sloga (P)
23.04.2014 17:00 Tempo 1 : 0 Vojvodina
23.04.2014 17:00 Mladost (O) 2 : 1 BAK
23.04.2014 16:30 Lugovi 3 : 0 Kej
23.04.2014 16:30 Napredak 2012 1 : 2 Jedinstvo
23.04.2014 17:00 Aleksandrovo 1 : 2 Koprijan 1975
23.04.2014 17:00 Zenit 0 : 0 Kupinovac
23.04.2014 16:30 Fruškogorac 2 : 2 Šajkaš 1908
23.04.2014 16:30 Proleter 1 : 1 Sirig
23.04.2014 16:30 Vinogradar 3 : 3 Sofeks
23.04.2014 16:30 Omladinac 1 : 3 Slavija
23.04.2014 16:30 Sremac Beomal 0 : 3 Susek
23.04.2014 16:30 Fruškogorski partizan 1 : 2 Železničar
23.04.2014 16:30 Čenej 1 : 4 OFK Futog
23.04.2014 16:30 Tatra 2 : 2 Dinamo
23.04.2014 16:30 Bačka 4 : 3 Borac
23.04.2014 17:00 Olimpija 0 : 9 Mladi proleter
23.04.2014 17:00 Jedinstvo 2 : 7 Omladinac
23.04.2014 17:00 Polet 2 : 0 Moravac
23.04.2014 17:00 Radnik 2 : 1 Heroj
23.04.2014 17:00 Mladost (GM) 6 : 1 Budućnost (L)
23.04.2014 17:00 Vihor 0 : 2 ISK Izvor
23.04.2014 15:30 Stara Čaršija 2 : 1 Topoljak
23.04.2014 15:30 Jugovići 3 : 0 Vinogradar
23.04.2014 15:30 Rujišnik 5 : 2 Sloboda 1948
23.04.2014 15:30 Stragari 2 : 2 Omladinac (O)
23.04.2014 15:30 Borjak 2013 2 : 4 Moravac-C 74
23.04.2014 15:30 Mladost 1 : 1 Kamenorezac 76
23.04.2014 15:30 Polet 57 0 : 1 FK Stari Trstenik
23.04.2014 16:30 Stevka Bozurevka 1 : 2 Omladinac (U)
23.04.2014 15:00 Ibar 1 : 0 Zabjelo
23.04.2014 16:00 Zora 0 : 2 Kom
23.04.2014 13:00 Sloga (K) 0 : 2 Partizan
23.04.2014 13:00 Radnički 1923 0 : 0 Rad
23.04.2014 10:00 Radnički (S) 2 : 0 Dinamo
23.04.2014 10:00 Radnički (NP) 2 : 0 Donji Srem
23.04.2014 10:00 Proleter (NS) 3 : 1 Proleter 2006
23.04.2014 10:00 Vršac United 3 : 1 Indeks
23.04.2014 10:00 Inđija 6 : 0 Omladinac
23.04.2014 10:00 Banat 1 : 0 OFK Hajduk
23.04.2014 10:00 Radnički (SM) 1 : 3 Novi Sad
23.04.2014 14:00 Hajduk Veljko 1 : 4 Radnički (N)
23.04.2014 13:00 Partizan 2 : 0 Vojvodina
23.04.2014 12:00 Mladost (L) 3 : 0 TSC
23.04.2014 12:00 Novi Sad 1 : 1 Vojvodina
23.04.2014 12:00 Spartak 13 : 0 Banat
23.04.2014 12:00 OFK Hajduk 4 : 1 Inđija
23.04.2014 12:00 Železničar 0 : 2 Radnički (S)
23.04.2014 12:00 Proleter 2006 2 : 0 Vršac
23.04.2014 12:00 Bečej 2 : 0 Bačka 1901
23.04.2014 12:00 Dinamo 4 : 0 Vrbas
23.04.2014 Jošanica ND 0 : 3 Rudar
23.04.2014 14:00 Rad 2 : 0 AS
23.04.2014 13:00 Smederevo 0 : 1 Nacional
23.04.2014 10:00 Mladost (L) 2 : 3 TSC
23.04.2014 10:00 Novi Sad 0 : 2 Vojvodina
23.04.2014 10:00 Spartak 7 : 0 Banat
23.04.2014 10:00 OFK Hajduk 0 : 1 Inđija
23.04.2014 10:00 Železničar 3 : 0 Radnički (S)
23.04.2014 10:00 Proleter 2006 7 : 2 Vršac
23.04.2014 10:00 Bečej 2 : 2 Bačka 1901
23.04.2014 10:00 Dinamo 1 : 1 Vrbas
23.04.2014 13:00 Dragačevo 5 : 1 Metalac (GM)
23.04.2014 11:00 Rudar (B) 2 : 4 Pazar Juniors
23.04.2014 Kosmet 6 : 0 Jošanica ND

Košarka

23.04.2014 17:30 Kolubara LA 2003 86 : 83 Mladost (Z)
23.04.2014 19:30 Topola 69 : 60 Dunav
23.04.2014 20:30 Hajduk 20 : 0 Odžaci
23.04.2014 21:40 Zemun 87 : 77 BKK Radnički
23.04.2014 Flash 96 : 80 Zvezdara 2
23.04.2014 19:00 Dinamo 90 : 71 Vojka
Polufinale
23.04.2014 19:30 Vrbas 77 : 71 Radivoj Korać 1:1
23.04.2014 18:00 Partizan 84 : 96 Crvena zvezda 0:2

Rukomet

23.04.2014 19:00 Metaloplastika 32 : 30 Crvena Zvezda
23.04.2014 18:00 Vojvodina 29 : 25 Radnički
23.04.2014 15:30 Hisar 41 : 21 Pirot
23.04.2014 20:00 Prigrevica 34 : 28 Sombor
23.04.2014 20:00 Čonoplja 1947 25 : 31 Graničar
23.04.2014 20:00 Dalmatinac 30 : 29 Kljajićevo
23.04.2014 20:00 Vojput 2 27 : 25 Grafičar
23.04.2014 18:30 Naisa 29 : 30 BMS Milenijum
23.04.2014 20:00 Vojvodina 36 : 33 Radnički (S)
23.04.2014 17:30 Crvena Zvezda 30 : 25 Knjaz Miloš
23.04.2014 18:00 Radan 21 : 26 Rtanj

Ragbi 13

23.04.2014 13:00 Dorćol 66 : 18 Bijeli Zečevi
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A je tipovao utakmicu
Mr A je tipovao utakmicu
Zemun je tipovao utakmicu
Zemun je tipovao utakmicu
Zemun i još 1 korisnika su tipovali utakmicu