22.04
11:00
Polet
Provo
0
1
|
22.04.2018 11:00 | Polet | 0 : 1 | Provo | |||||
22.04
16:00
ŽelezniÄar
Mladi radnik 1926
1
0
|
22.04.2018 16:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
22.04
11:00
Jedinstvo Putevi
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
1
|
22.04.2018 11:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
22.04
16:30
Pukovac
RadniÄki (S)
4
0
|
22.04.2018 16:30 | Pukovac | 4 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
22.04
16:30
Trajal
Dunav
3
0
|
22.04.2018 16:30 | Trajal | 3 : 0 | Dunav | |||||
22.04
11:00
Car Konstantin
Tabane 1970
2
1
|
22.04.2018 11:00 | Car Konstantin | 2 : 1 | Tabane 1970 |
22.04
16:00
ŽelezniÄar
Mladost (BJ)
2
1
|
22.04.2018 16:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
22.04
16:00
Dunav
Borac (S)
4
3
|
22.04.2018 16:00 | Dunav | 4 : 3 | Borac (S) |
22.04
16:00
BSK Batajnica
Sopot
0
1
|
22.04.2018 16:00 | BSK Batajnica | 0 : 1 | Sopot | |||||
22.04
16:00
Stepojevac Vaga
RadniÄki (NB)
1
1
|
22.04.2018 16:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
22.04
11:00
Žarkovo
IMT
2
1
|
22.04.2018 11:00 | Žarkovo | 2 : 1 | IMT | |||||
22.04
11:00
Prva Iskra
GSP Polet DorÄol
3
0
|
22.04.2018 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | GSP Polet DorÄol | |||||
22.04
16:00
Jedinstvo
Kolubara
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Kolubara |
22.04
16:00
Sloboda (Ä)
Slavija
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Sloboda (Ä) | 2 : 2 | Slavija | |||||
22.04
16:00
KaraÄorÄe (R)
JoŔanica
0
5
|
22.04.2018 16:00 | KaraÄorÄe (R) | 0 : 5 | JoÅ”anica | |||||
22.04
16:00
Bane
Orlovac
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Bane | 2 : 0 | Orlovac | |||||
22.04
16:00
SuŔica
GoÄ
5
2
|
22.04.2018 16:00 | SuÅ”ica | 5 : 2 | GoÄ |
22.04
16:00
Mladi radnik (R)
VGSK
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Mladi radnik (R) | 1 : 0 | VGSK | |||||
22.04
16:00
Zvižd
Rudar 2001
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Zvižd | 1 : 2 | Rudar 2001 | |||||
22.04
16:00
Homoljac
Proleter 1976
0
1
|
22.04.2018 16:00 | Homoljac | 0 : 1 | Proleter 1976 | |||||
22.04
16:00
Udarnik
Morava (VP)
3
2
|
22.04.2018 16:00 | Udarnik | 3 : 2 | Morava (VP) | |||||
22.04
16:00
Petar Dobrnjac
Borac (Ž)
3
2
|
22.04.2018 16:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 2 | Borac (Ž) |
22.04
16:00
OFK OseÄina
Borac
1
2
|
22.04.2018 16:00 | OFK OseÄina | 1 : 2 | Borac | |||||
22.04
16:00
Drina
Sovljak
7
1
|
22.04.2018 16:00 | Drina | 7 : 1 | Sovljak | |||||
22.04
16:00
Sloga (S)
Sevojno
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Sloga (S) | 2 : 2 | Sevojno | |||||
22.04
16:00
Polimlje
Spartak
5
0
|
22.04.2018 16:00 | Polimlje | 5 : 0 | Spartak | |||||
22.04
16:00
Radjevac
RadniÄki Stobex
1
1
|
22.04.2018 16:00 | Radjevac | 1 : 1 | RadniÄki Stobex | |||||
22.04
16:00
OFK Divci
RadniÄki Gorenje
1
0
|
22.04.2018 16:00 | OFK Divci | 1 : 0 | RadniÄki Gorenje |
22.04
16:30
Polet 1980
Vranjska Banja
0
3
|
22.04.2018 16:30 | Polet 1980 | 0 : 3 | Vranjska Banja | |||||
22.04
16:30
OFK NiÅ”
Sloga (L)
5
0
|
22.04.2018 16:30 | OFK NiÅ” | 5 : 0 | Sloga (L) |
22.04
16:30
Rudar Alpos
Svrljig
5
3
|
22.04.2018 16:30 | Rudar Alpos | 5 : 3 | Svrljig | |||||
22.04
16:30
Å arbanovac
Kablovi
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Å arbanovac | 2 : 1 | Kablovi | |||||
22.04
16:30
MaloŔiŔte
Brodoremont
3
2
|
22.04.2018 16:30 | MaloŔiŔte | 3 : 2 | Brodoremont | |||||
22.04
16:30
Zaplanjac
Hajduk Veljko
3
2
|
22.04.2018 16:30 | Zaplanjac | 3 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
22.04
16:30
NaŔa krila
TimoÄanin
2
0
|
22.04.2018 16:30 | NaÅ”a krila | 2 : 0 | TimoÄanin | |||||
22.04
16:30
Majdanpek
Bukovik
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Majdanpek | 1 : 0 | Bukovik | |||||
22.04
11:00
Sloga
Moravica
1
4
|
22.04.2018 11:00 | Sloga | 1 : 4 | Moravica |
22.04
16:30
Jastrebac
Kopaonik
3
3
|
22.04.2018 16:30 | Jastrebac | 3 : 3 | Kopaonik | |||||
22.04
16:30
Župa
Napredak
4
1
|
22.04.2018 16:30 | Župa | 4 : 1 | Napredak | |||||
22.04
16:30
LevaÄ
Sloga (D)
0
0
|
22.04.2018 16:30 | LevaÄ | 0 : 0 | Sloga (D) | |||||
22.04
16:30
Sloga (Ä)
BoŔnjane
2
0
|
22.04.2018 16:30 | Sloga (Ä) | 2 : 0 | BoÅ”njane | |||||
22.04
16:30
Jedinstvo
ŽitoraÄa
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | ŽitoraÄa |
22.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Begej
4
1
|
22.04.2018 16:00 | Jedinstvo (NB) | 4 : 1 | Begej | |||||
22.04
16:00
ŽAK
Mladost (O)
2
2
|
22.04.2018 16:00 | ŽAK | 2 : 2 | Mladost (O) | |||||
22.04
16:00
Vojvodina 1928
RadniÄki (S)
0
0
|
22.04.2018 16:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 0 | RadniÄki (S) |
22.04
16:00
Borac (NS)
Jedinstvo (SP)
0
1
|
22.04.2018 16:00 | Borac (NS) | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
22.04
10:00
Index
Kabel
0
1
|
22.04.2018 10:00 | Index | 0 : 1 | Kabel | |||||
22.04
16:00
Borac (Å )
OFK Slavija
3
1
|
22.04.2018 16:00 | Borac (Å ) | 3 : 1 | OFK Slavija | |||||
22.04
16:00
LSK LaÄarak
Podunavac
2
2
|
22.04.2018 16:00 | LSK LaÄarak | 2 : 2 | Podunavac | |||||
22.04
16:00
JugoviÄ
Hajduk (Ä)
2
1
|
22.04.2018 16:00 | JugoviÄ | 2 : 1 | Hajduk (Ä) |
22.04
16:00
BaÄka (P)
Mladost Apa
4
1
|
22.04.2018 16:00 | BaÄka (P) | 4 : 1 | Mladost Apa | |||||
22.04
16:00
Zadrugar
BuduÄnost (G)
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Zadrugar | 2 : 2 | BuduÄnost (G) | |||||
22.04
16:00
Mladost (T)
Polet (K)
1
5
|
22.04.2018 16:00 | Mladost (T) | 1 : 5 | Polet (K) | |||||
22.04
16:00
Mladost (BP)
RadniÄki (S)
5
0
|
22.04.2018 16:00 | Mladost (BP) | 5 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
22.04
16:00
Preporod
Tisa
0
1
|
22.04.2018 16:00 | Preporod | 0 : 1 | Tisa |
22.04
10:00
Borac
SremÄica
2
1
|
22.04.2018 10:00 | Borac | 2 : 1 | SremÄica | |||||
22.04
16:00
Zvezdara
Balkan
5
0
|
22.04.2018 16:00 | Zvezdara | 5 : 0 | Balkan | |||||
22.04
11:00
Brodarac
TEK Sloga
4
0
|
22.04.2018 11:00 | Brodarac | 4 : 0 | TEK Sloga | |||||
22.04
16:00
Napredak
Torlak
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Torlak | |||||
22.04
16:00
Crvena Zvezda
Srem
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Srem |
22.04
16:00
Vojvodina (NM)
Krajina
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Vojvodina (NM) | 1 : 2 | Krajina | |||||
22.04
16:00
Mladost (BD)
Banat
0
1
|
22.04.2018 16:00 | Mladost (BD) | 0 : 1 | Banat | |||||
22.04
16:00
Lehel
Naftagas (B)
5
0
|
22.04.2018 16:00 | Lehel | 5 : 0 | Naftagas (B) | |||||
22.04
16:00
BileÄanin
Naftagas (E)
4
1
|
22.04.2018 16:00 | BileÄanin | 4 : 1 | Naftagas (E) | |||||
22.04
16:00
Borac
Vojvodina (B)
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Borac | 2 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
22.04
16:00
Rusanda
Crvena zvezda (VS)
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Rusanda | 2 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
22.04
16:00
Proleter 2006
Crvena Zvezda (RS)
3
2
|
22.04.2018 16:00 | Proleter 2006 | 3 : 2 | Crvena Zvezda (RS) |
22.04
17:00
Hajduk
Resavac
1
0
|
22.04.2018 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Resavac | |||||
22.04
17:00
Dragocvet
OFK Batinac
2
2
|
22.04.2018 17:00 | Dragocvet | 2 : 2 | OFK Batinac | |||||
22.04
17:00
Rembas
Kolare
3
1
|
22.04.2018 17:00 | Rembas | 3 : 1 | Kolare | |||||
22.04
17:00
Juhor
OFK Tekstilac
3
0
|
22.04.2018 17:00 | Juhor | 3 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
22.04
17:00
Napredak
Mladost (S)
0
0
|
22.04.2018 17:00 | Napredak | 0 : 0 | Mladost (S) | |||||
22.04
17:00
KuŔiljevo
Partizan
2
4
|
22.04.2018 17:00 | KuŔiljevo | 2 : 4 | Partizan | |||||
22.04
17:00
Mladi radnik
Bratstvo
3
0
|
22.04.2018 17:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Bratstvo |
22.04
16:30
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
3
2
|
22.04.2018 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
22.04
16:30
Jugoslavija
BAK
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Jugoslavija | 1 : 0 | BAK | |||||
22.04
16:30
Dolina
Borac (St)
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Dolina | 2 : 1 | Borac (St) | |||||
22.04
16:30
RadniÄki (B)
Partizan (U)
1
3
|
22.04.2018 16:30 | RadniÄki (B) | 1 : 3 | Partizan (U) | |||||
22.04
16:30
Vojvodina (CC)
Vojvodina (S)
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Vojvodina (CC) | 2 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
22.04
16:30
Strela
Vojvodina (Cr)
4
1
|
22.04.2018 16:30 | Strela | 4 : 1 | Vojvodina (Cr) | |||||
22.04
16:30
Vulturul
Dunav
4
1
|
22.04.2018 16:30 | Vulturul | 4 : 1 | Dunav |
22.04
16:00
Ljukovo
Rudar
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Ljukovo | 1 : 0 | Rudar | |||||
22.04
16:00
Hrtkovci
Sloboda (DT)
2
4
|
22.04.2018 16:00 | Hrtkovci | 2 : 4 | Sloboda (DT) | |||||
22.04
16:00
GraniÄar 1924
1. Maj Ruma
0
2
|
22.04.2018 16:00 | GraniÄar 1924 | 0 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
22.04
16:00
Borac (K)
Napredak (P)
1
1
|
22.04.2018 16:00 | Borac (K) | 1 : 1 | Napredak (P) |
22.04
16:30
BuduÄnost (P)
Rusin
1
4
|
22.04.2018 16:30 | BuduÄnost (P) | 1 : 4 | Rusin | |||||
22.04
16:30
Krila Krajine
Slavija
3
1
|
22.04.2018 16:30 | Krila Krajine | 3 : 1 | Slavija | |||||
22.04
16:30
Hercegovac
StaniÅ”iÄ
0
4
|
22.04.2018 16:30 | Hercegovac | 0 : 4 | StaniÅ”iÄ | |||||
22.04
16:30
BuduÄnost (M)
Lipar
6
2
|
22.04.2018 16:30 | BuduÄnost (M) | 6 : 2 | Lipar |
22.04
17:00
Sutjeska
Senta
2
1
|
22.04.2018 17:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Senta | |||||
22.04
17:00
HorgoÅ” 1911
Jadran
3
2
|
22.04.2018 17:00 | HorgoÅ” 1911 | 3 : 2 | Jadran | |||||
22.04
17:00
Iskra
BajŔa
2
2
|
22.04.2018 17:00 | Iskra | 2 : 2 | BajŔa |
22.04
16:30
Branik
Brestovac
1
1
|
22.04.2018 16:30 | Branik | 1 : 1 | Brestovac | |||||
22.04
16:30
Polom
Krivelj
2
0
|
22.04.2018 16:30 | Polom | 2 : 0 | Krivelj | |||||
22.04
11:00
KljuÄ
PoreÄ
5
3
|
22.04.2018 11:00 | KljuÄ | 5 : 3 | PoreÄ | |||||
22.04
16:30
Äubra
Slatina
0
5
|
22.04.2018 16:30 | Äubra | 0 : 5 | Slatina | |||||
22.04
16:30
Blizna
Zlot
0
2
|
22.04.2018 16:30 | Blizna | 0 : 2 | Zlot |
22.04
16:00
Borac (P)
Studenski Grad
2
3
|
22.04.2018 16:00 | Borac (P) | 2 : 3 | Studenski Grad | |||||
22.04
16:00
Komgrap
Institut
5
0
|
22.04.2018 16:00 | Komgrap | 5 : 0 | Institut | |||||
22.04
11:00
13. Maj
Dunav
1
2
|
22.04.2018 11:00 | 13. Maj | 1 : 2 | Dunav | |||||
22.04
16:00
PoŔtar Zvezdara
Avala
0
0
|
22.04.2018 16:00 | PoŔtar Zvezdara | 0 : 0 | Avala | |||||
22.04
16:00
Å umadinac
Zmaj
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Å umadinac | 1 : 0 | Zmaj | |||||
22.04
16:00
Heroj Polet
SinÄeliÄ
0
1
|
22.04.2018 16:00 | Heroj Polet | 0 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
22.04
10:00
Borac (O)
PKB (PS)
2
1
|
22.04.2018 10:00 | Borac (O) | 2 : 1 | PKB (PS) |
22.04
16:00
Urovci
Strelac
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Urovci | 1 : 2 | Strelac | |||||
22.04
16:00
LisoviÄ
BSK
0
3
|
22.04.2018 16:00 | LisoviÄ | 0 : 3 | BSK | |||||
22.04
16:00
RuŔanj
Å umadija
0
5
|
22.04.2018 16:00 | RuŔanj | 0 : 5 | Šumadija | |||||
22.04
10:00
RadniÄki (R)
BuduÄnost
1
5
|
22.04.2018 10:00 | RadniÄki (R) | 1 : 5 | BuduÄnost | |||||
22.04
16:00
Zabrežje
Mladost (B)
2
3
|
22.04.2018 16:00 | Zabrežje | 2 : 3 | Mladost (B) | |||||
22.04
16:00
Omladinac
RadniÄki (D)
3
0
|
22.04.2018 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | RadniÄki (D) |
22.04
10:00
Selo Mladenovac
Dunavac
0
6
|
22.04.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 6 | Dunavac | |||||
22.04
16:00
RopoÄevo
Mladenovac
0
6
|
22.04.2018 16:00 | RopoÄevo | 0 : 6 | Mladenovac | |||||
22.04
16:00
Kosmaj
Å umadija
0
5
|
22.04.2018 16:00 | Kosmaj | 0 : 5 | Å umadija | |||||
22.04
16:00
Velika Krsna
Pudarci
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Velika Krsna | 2 : 1 | Pudarci | |||||
22.04
16:00
BoleÄ
KovaÄevac
3
0
|
22.04.2018 16:00 | BoleÄ | 3 : 0 | KovaÄevac |
22.04
16:30
Jedinstvo (Å T)
Jedinstvo 1945 (VL)
3
2
|
22.04.2018 16:30 | Jedinstvo (Å T) | 3 : 2 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
22.04
16:30
Mladost (PR)
RadniÄki Å abaÄki
2
4
|
22.04.2018 16:30 | Mladost (PR) | 2 : 4 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
22.04
16:30
Mladi Borac
Sloga
1
1
|
22.04.2018 16:30 | Mladi Borac | 1 : 1 | Sloga | |||||
22.04
16:30
Majur
DuŔko
3
1
|
22.04.2018 16:30 | Majur | 3 : 1 | DuŔko | |||||
22.04
16:30
MaÄva 2005
Jevremovac
2
0
|
22.04.2018 16:30 | MaÄva 2005 | 2 : 0 | Jevremovac | |||||
22.04
16:30
CeriÄ
Mladost (DD)
3
0
|
22.04.2018 16:30 | CeriÄ | 3 : 0 | Mladost (DD) | |||||
22.04
11:00
Vidojevica
SindjeliÄ
4
1
|
22.04.2018 11:00 | Vidojevica | 4 : 1 | SindjeliÄ |
22.04
15:30
Lokomotiva
Bare
0
3
|
22.04.2018 15:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Bare | |||||
22.04
15:30
Borac
AranÄelovac
0
6
|
22.04.2018 15:30 | Borac | 0 : 6 | AranÄelovac | |||||
22.04
15:30
Trnava
Partizan
1
2
|
22.04.2018 15:30 | Trnava | 1 : 2 | Partizan | |||||
22.04
15:30
VinÄa
Å atornja
5
0
|
22.04.2018 15:30 | VinÄa | 5 : 0 | Å atornja | |||||
22.04
15:30
Mladost MG
Omladinac (DR)
3
0
|
22.04.2018 15:30 | Mladost MG | 3 : 0 | Omladinac (DR) | |||||
22.04
15:30
ŽSK
BSK
2
2
|
22.04.2018 15:30 | ŽSK | 2 : 2 | BSK | |||||
22.04
15:30
Junkovac
Å umadinac
3
2
|
22.04.2018 15:30 | Junkovac | 3 : 2 | Å umadinac | |||||
22.04
15:30
Banja
Prvi srpski ustanak
0
2
|
22.04.2018 15:30 | Banja | 0 : 2 | Prvi srpski ustanak |
22.04
16:00
Äekmin
Jedinstvo (Å )
4
0
|
22.04.2018 16:00 | Äekmin | 4 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
22.04
16:00
Polet
Jedinstvo (G)
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Polet | 2 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
22.04
16:00
OFK Brza
ZloÄudovo
1
0
|
22.04.2018 16:00 | OFK Brza | 1 : 0 | ZloÄudovo | |||||
22.04
16:00
BobiŔte
Kumarevo 65
1
3
|
22.04.2018 16:00 | BobiŔte | 1 : 3 | Kumarevo 65 | |||||
22.04
16:00
Mladost (V)
Progres
5
0
|
22.04.2018 16:00 | Mladost (V) | 5 : 0 | Progres | |||||
22.04
16:00
Umac
VuÄje
5
4
|
22.04.2018 16:00 | Umac | 5 : 4 | VuÄje | |||||
22.04
16:00
Jedinstvo (GS)
Sloga
5
1
|
22.04.2018 16:00 | Jedinstvo (GS) | 5 : 1 | Sloga | |||||
22.04
16:00
Mladi borac
ŽelezniÄar
4
0
|
22.04.2018 16:00 | Mladi borac | 4 : 0 | ŽelezniÄar |
22.04
16:00
Å umadija
7. Juli
7
1
|
22.04.2018 16:00 | Å umadija | 7 : 1 | 7. Juli | |||||
22.04
16:00
Vrbovac
Cerovac
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Vrbovac | 1 : 2 | Cerovac | |||||
22.04
16:00
SASK
Sloga
3
0
|
22.04.2018 16:00 | SASK | 3 : 0 | Sloga | |||||
22.04
16:00
Pobeda
Podunavac
3
1
|
22.04.2018 16:00 | Pobeda | 3 : 1 | Podunavac | |||||
22.04
16:00
Osipaonica
Sloboda
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Osipaonica | 2 : 2 | Sloboda | |||||
22.04
16:00
Crvena zvezda
Borac
0
1
|
22.04.2018 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Borac | |||||
22.04
16:00
Polet
Radnik
6
0
|
22.04.2018 16:00 | Polet | 6 : 0 | Radnik | |||||
22.04
16:00
Proleter 1947
ObiliÄ
2
5
|
22.04.2018 16:00 | Proleter 1947 | 2 : 5 | ObiliÄ |
22.04
16:00
Rudar
Jedinstvo (K)
0
1
|
22.04.2018 16:00 | Rudar | 0 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
22.04
16:00
Zadrugar
Lunjevica
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Lunjevica | |||||
22.04
16:00
Å umadija 1923
Brezak 1936
3
1
|
22.04.2018 16:00 | Å umadija 1923 | 3 : 1 | Brezak 1936 | |||||
22.04
16:00
Napredak
Jedinstvo (GG)
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
22.04
16:00
Mladost (P)
Prijevor
0
4
|
22.04.2018 16:00 | Mladost (P) | 0 : 4 | Prijevor | |||||
22.04
16:00
Spartak
Polet (T)
0
5
|
22.04.2018 16:00 | Spartak | 0 : 5 | Polet (T) |
22.04
16:30
FUD
Naupare
3
2
|
22.04.2018 16:30 | FUD | 3 : 2 | Naupare | |||||
22.04
16:30
Vinogradar
Donji Kopaonik
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
22.04
16:30
Kupci
Juhor
0
2
|
22.04.2018 16:30 | Kupci | 0 : 2 | Juhor | |||||
22.04
16:30
Å anac
Blagotin
3
0
|
22.04.2018 16:30 | Å anac | 3 : 0 | Blagotin | |||||
22.04
16:30
Sloga (D)
Jastrebac
0
1
|
22.04.2018 16:30 | Sloga (D) | 0 : 1 | Jastrebac | |||||
22.04
16:30
Äitluk
MaÄkovac
2
2
|
22.04.2018 16:30 | Äitluk | 2 : 2 | MaÄkovac | |||||
22.04
16:30
Knez Lazar 2015
Parunovac
5
4
|
22.04.2018 16:30 | Knez Lazar 2015 | 5 : 4 | Parunovac | |||||
22.04
16:30
Ribnik
Sloga (M)
1
2
|
22.04.2018 16:30 | Ribnik | 1 : 2 | Sloga (M) |
22.04
16:00
Borac (K)
Jedinstvo (Lj)
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Borac (K) | 2 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
22.04
16:00
BuduÄnost (V)
Radnik
3
0
|
22.04.2018 16:00 | BuduÄnost (V) | 3 : 0 | Radnik | |||||
22.04
16:00
Mlava (ML)
Sloga (B)
4
2
|
22.04.2018 16:00 | Mlava (ML) | 4 : 2 | Sloga (B) | |||||
22.04
16:00
Rudar (S)
TrgovaÄki
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Rudar (S) | 2 : 1 | TrgovaÄki | |||||
22.04
16:00
Zadrugar (T)
Napredak 1936
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Zadrugar (T) | 2 : 1 | Napredak 1936 | |||||
22.04
16:00
Rudar (K)
ŽelezniÄar
2
3
|
22.04.2018 16:00 | Rudar (K) | 2 : 3 | ŽelezniÄar |
22.04
16:00
Padež
Senjak
4
1
|
22.04.2018 16:00 | Padež | 4 : 1 | Senjak | |||||
22.04
11:00
Jedinstvo
Mladost
8
1
|
22.04.2018 11:00 | Jedinstvo | 8 : 1 | Mladost | |||||
22.04
16:00
Spartak
Gnjilan
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Spartak | 1 : 0 | Gnjilan | |||||
22.04
16:00
Borac
Rajko MitiÄ
0
4
|
22.04.2018 16:00 | Borac | 0 : 4 | Rajko MitiÄ |
22.04
16:30
Proleter
Stubal
2
0
|
22.04.2018 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Stubal | |||||
22.04
16:30
Borac
Ribnica
1
1
|
22.04.2018 16:30 | Borac | 1 : 1 | Ribnica | |||||
22.04
16:30
Real
Granit
5
0
|
22.04.2018 16:30 | Real | 5 : 0 | Granit | |||||
22.04
16:30
Polet
OFK Ras
2
0
|
22.04.2018 16:30 | Polet | 2 : 0 | OFK Ras | |||||
22.04
16:30
Radnik
Ibar
3
1
|
22.04.2018 16:30 | Radnik | 3 : 1 | Ibar | |||||
22.04
16:30
Novi Pazar 1928
Mataruge
9
0
|
22.04.2018 16:30 | Novi Pazar 1928 | 9 : 0 | Mataruge | |||||
22.04
11:00
PopoviÄi
BuduÄnost
2
1
|
22.04.2018 11:00 | PopoviÄi | 2 : 1 | BuduÄnost |
22.04
13:00
Ariljska rampa
Ježevica
3
0
|
22.04.2018 13:00 | Ariljska rampa | 3 : 0 | Ježevica | |||||
22.04
15:30
Omladinac
ViŔesava
5
1
|
22.04.2018 15:30 | Omladinac | 5 : 1 | ViŔesava | |||||
22.04
15:30
Polet
LauÅ”
3
2
|
22.04.2018 15:30 | Polet | 3 : 2 | LauÅ” | |||||
22.04
15:30
Savinac
Lazarica
3
0
|
22.04.2018 15:30 | Savinac | 3 : 0 | Lazarica | |||||
22.04
15:30
Jasen
Zlatar
0
1
|
22.04.2018 15:30 | Jasen | 0 : 1 | Zlatar | |||||
22.04
15:30
Äajetina
PeruÄac
1
0
|
22.04.2018 15:30 | Äajetina | 1 : 0 | PeruÄac | |||||
22.04
15:30
Jedinstvo
Crnokosa
1
2
|
22.04.2018 15:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Crnokosa |
22.04
16:00
Tulari
Tvrdojevac
3
0
|
22.04.2018 16:00 | Tulari | 3 : 0 | Tvrdojevac | |||||
22.04
16:00
TeŔnjar
Junior Novo Naselje
3
2
|
22.04.2018 16:00 | TeŔnjar | 3 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
22.04
16:00
Brezovica
ZSK
4
1
|
22.04.2018 16:00 | Brezovica | 4 : 1 | ZSK | |||||
22.04
16:00
Iskra
Ribnikar
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Iskra | 2 : 0 | Ribnikar | |||||
22.04
16:00
KaÄer
TrliÄ
1
1
|
22.04.2018 16:00 | KaÄer | 1 : 1 | TrliÄ |
22.04
16:30
KoriÄani
Partizan
4
0
|
22.04.2018 16:30 | KoriÄani | 4 : 0 | Partizan | |||||
22.04
16:30
BuduÄnost
Kolonija
7
0
|
22.04.2018 16:30 | BuduÄnost | 7 : 0 | Kolonija | |||||
22.04
16:30
Zastava
Kutlovo
2
0
|
22.04.2018 16:30 | Zastava | 2 : 0 | Kutlovo | |||||
22.04
16:30
Mladost
Å umadinac (KG)
1
3
|
22.04.2018 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Å umadinac (KG) | |||||
22.04
16:30
Å umadija 1934
Vodojaža
2
5
|
22.04.2018 16:30 | Šumadija 1934 | 2 : 5 | Vodojaža | |||||
22.04
16:30
Sloboda
Srbija
0
3
|
22.04.2018 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Srbija | |||||
22.04
16:30
Jadran
Sloga (D)
2
2
|
22.04.2018 16:30 | Jadran | 2 : 2 | Sloga (D) |
22.04
16:30
Zemljoradnik
Crvena zvezda
4
0
|
22.04.2018 16:30 | Zemljoradnik | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
22.04
16:30
Moravac (ZT)
Naisus 1977
0
0
|
22.04.2018 16:30 | Moravac (ZT) | 0 : 0 | Naisus 1977 | |||||
22.04
16:30
RadniÄki 1947
Moravac (Ä)
2
1
|
22.04.2018 16:30 | RadniÄki 1947 | 2 : 1 | Moravac (Ä) | |||||
22.04
16:30
RadniÄki 1924
Jedinstvo GVD
3
0
|
22.04.2018 16:30 | RadniÄki 1924 | 3 : 0 | Jedinstvo GVD | |||||
22.04
16:30
Orljane
RasovaÄa
3
0
|
22.04.2018 16:30 | Orljane | 3 : 0 | RasovaÄa |
22.04
16:30
VrtiŔte
Jedinstvo (GM)
3
2
|
22.04.2018 16:30 | VrtiŔte | 3 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
22.04
16:30
Mladost (L)
BuduÄnost
2
0
|
22.04.2018 16:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
22.04
16:30
Stevan NeŔticki
Sloboda
6
2
|
22.04.2018 16:30 | Stevan NeŔticki | 6 : 2 | Sloboda | |||||
22.04
16:30
Rudar
Mladost (M)
0
1
|
22.04.2018 16:30 | Rudar | 0 : 1 | Mladost (M) | |||||
22.04
16:30
Crvena zastava
Morava
4
2
|
22.04.2018 16:30 | Crvena zastava | 4 : 2 | Morava |
22.04
17:00
Jedinstvo (G)
Mladost
1
1
|
22.04.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Mladost | |||||
22.04
17:00
Proleter
OFK Sirig
2
2
|
22.04.2018 17:00 | Proleter | 2 : 2 | OFK Sirig | |||||
22.04
17:00
BaÄka 1923
Vinogradar
11
0
|
22.04.2018 17:00 | BaÄka 1923 | 11 : 0 | Vinogradar | |||||
22.04
17:00
ŽSK
Å ajkaÅ” 1908
3
1
|
22.04.2018 17:00 | ŽSK | 3 : 1 | ŠajkaŔ 1908 | |||||
22.04
17:00
Tatra
TSK
4
2
|
22.04.2018 17:00 | Tatra | 4 : 2 | TSK | |||||
22.04
17:00
Sofeks
Petrovaradin
4
3
|
22.04.2018 17:00 | Sofeks | 4 : 3 | Petrovaradin |
22.04
16:30
OFK Rtanj
OFK 019
3
3
|
22.04.2018 16:30 | OFK Rtanj | 3 : 3 | OFK 019 | |||||
22.04
16:30
Rudar (VÄ)
Rgotina
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Rudar (VÄ) | 1 : 0 | Rgotina | |||||
22.04
16:30
Malinik
RadniÄki (L)
1
3
|
22.04.2018 16:30 | Malinik | 1 : 3 | RadniÄki (L) | |||||
22.04
16:30
GraniÄar
Omladinac
3
0
|
22.04.2018 16:30 | GraniÄar | 3 : 0 | Omladinac | |||||
22.04
16:30
Mladost
OFK Knjaz
3
4
|
22.04.2018 16:30 | Mladost | 3 : 4 | OFK Knjaz | |||||
22.04
16:30
Sloga
OsniÄ
1
1
|
22.04.2018 16:30 | Sloga | 1 : 1 | OsniÄ | |||||
22.04
16:30
BuÄje
Midžor
3
0
|
22.04.2018 16:30 | BuÄje | 3 : 0 | Midžor | |||||
22.04
16:30
TrebiÄ
Kosovo
2
1
|
22.04.2018 16:30 | TrebiÄ | 2 : 1 | Kosovo |
22.04
16:00
Partizanski put
NS Tatko
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Partizanski put | 2 : 2 | NS Tatko | |||||
22.04
16:00
Omladinac
Svetlost Badnjevac
1
3
|
22.04.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 3 | Svetlost Badnjevac | |||||
22.04
16:00
Kosovac
Mladost 1982
3
0
|
22.04.2018 16:00 | Kosovac | 3 : 0 | Mladost 1982 | |||||
22.04
16:00
Borac
Dundjerski
3
0
|
22.04.2018 16:00 | Borac | 3 : 0 | Dundjerski |
22.04
16:00
OFK Alakince
TreŔnjevka
4
2
|
22.04.2018 16:00 | OFK Alakince | 4 : 2 | TreŔnjevka | |||||
22.04
16:00
Äelik
Ternoci
0
0
|
22.04.2018 16:00 | Äelik | 0 : 0 | Ternoci | |||||
22.04
15:00
Mladost (B)
Vihor
3
1
|
22.04.2018 15:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Vihor | |||||
22.04
16:00
Pavlovac
Lugina
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Pavlovac | 1 : 2 | Lugina | |||||
22.04
16:00
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
2
9
|
22.04.2018 16:00 | FSU Južna pruga | 2 : 9 | BSK Bujanovac |
22.04
15:00
Rudar
Sloga
3
0
|
22.04.2018 15:00 | Rudar | 3 : 0 | Sloga | |||||
22.04
14:30
Glama
Izmornik
4
2
|
22.04.2018 14:30 | Glama | 4 : 2 | Izmornik | |||||
22.04
17:00
Ropotovo
Oskar
8
6
|
22.04.2018 17:00 | Ropotovo | 8 : 6 | Oskar |
22.04
17:00
Äaglavica
GraÄanica
1
8
|
22.04.2018 17:00 | Äaglavica | 1 : 8 | GraÄanica |
22.04
16:30
Lazac
Mladost
3
1
|
22.04.2018 16:30 | Lazac | 3 : 1 | Mladost | |||||
22.04
16:30
Magnohrom
Lasta
3
8
|
22.04.2018 16:30 | Magnohrom | 3 : 8 | Lasta | |||||
22.04
16:30
Partizan
Jedinstvo (D)
1
5
|
22.04.2018 16:30 | Partizan | 1 : 5 | Jedinstvo (D) | |||||
22.04
16:30
Mineral 2015
Mlada krila
1
4
|
22.04.2018 16:30 | Mineral 2015 | 1 : 4 | Mlada krila | |||||
22.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Grdica
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 1 | Grdica | |||||
22.04
16:30
Metalac
Tavnik
1
2
|
22.04.2018 16:30 | Metalac | 1 : 2 | Tavnik | |||||
22.04
16:30
Borac (A)
Napredak
4
2
|
22.04.2018 16:30 | Borac (A) | 4 : 2 | Napredak |
22.04
17:00
15. Avgust 1950
Omladinac
2
1
|
22.04.2018 17:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
22.04
17:00
Mladost (J)
Borac 1805
2
1
|
22.04.2018 17:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | Borac 1805 | |||||
22.04
17:00
Mladost (GM)
Beljanica
5
2
|
22.04.2018 17:00 | Mladost (GM) | 5 : 2 | Beljanica | |||||
22.04
17:00
Moravac
Å umadija
7
1
|
22.04.2018 17:00 | Moravac | 7 : 1 | Å umadija | |||||
22.04
17:00
Istok 63
Pomoravlje
2
1
|
22.04.2018 17:00 | Istok 63 | 2 : 1 | Pomoravlje | |||||
22.04
17:00
Javor
Rudar (SR)
5
1
|
22.04.2018 17:00 | Javor | 5 : 1 | Rudar (SR) |
22.04
17:00
Sloga
SinÄeliÄ 1934
4
1
|
22.04.2018 17:00 | Sloga | 4 : 1 | SinÄeliÄ 1934 | |||||
22.04
17:00
Morava (KS)
Zenit
7
1
|
22.04.2018 17:00 | Morava (KS) | 7 : 1 | Zenit | |||||
22.04
17:00
Mladost (G)
VinoraÄa
2
1
|
22.04.2018 17:00 | Mladost (G) | 2 : 1 | VinoraÄa | |||||
22.04
17:00
Kupinovac
Ursule
0
3
|
22.04.2018 17:00 | Kupinovac | 0 : 3 | Ursule | |||||
22.04
17:00
Jedinstvo
BuduÄnost (Ä)
1
3
|
22.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | BuduÄnost (Ä) | |||||
22.04
17:00
Å antarovac
Mladost (K)
1
3
|
22.04.2018 17:00 | Å antarovac | 1 : 3 | Mladost (K) | |||||
22.04
17:00
Mladost (T)
Mladost (D)
3
1
|
22.04.2018 17:00 | Mladost (T) | 3 : 1 | Mladost (D) | |||||
22.04
17:00
Morava (R)
Å umadinac
2
0
|
22.04.2018 17:00 | Morava (R) | 2 : 0 | Å umadinac |
22.04
16:00
FruŔkogorac
Napredak
1
1
|
22.04.2018 16:00 | FruŔkogorac | 1 : 1 | Napredak | |||||
22.04
16:00
Donji Petrovci
Sloga
6
0
|
22.04.2018 16:00 | Donji Petrovci | 6 : 0 | Sloga | |||||
22.04
16:00
GraniÄar (O)
GraniÄar (K)
3
0
|
22.04.2018 16:00 | GraniÄar (O) | 3 : 0 | GraniÄar (K) | |||||
22.04
16:00
OFK BikiÄ
Mitros
2
1
|
22.04.2018 16:00 | OFK BikiÄ | 2 : 1 | Mitros | |||||
22.04
16:00
Polet
Hajduk
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Polet | 1 : 0 | Hajduk | |||||
22.04
16:00
OFK BrestaÄ
OFK Zeka BuljubaŔa
0
3
|
22.04.2018 16:00 | OFK BrestaÄ | 0 : 3 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | |||||
22.04
16:00
Mladost (B)
Donji Srem 2015
0
1
|
22.04.2018 16:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
22.04
16:00
Sloboda
FruŔka Gora
1
1
|
22.04.2018 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | FruŔka Gora |
22.04
16:30
KaraÅ” (K)
Å evac
0
4
|
22.04.2018 16:30 | KaraÅ” (K) | 0 : 4 | Å evac | |||||
22.04
16:30
HajduÄica
Ratar
1
2
|
22.04.2018 16:30 | HajduÄica | 1 : 2 | Ratar | |||||
22.04
16:30
Dobrica
Partizan (K)
5
1
|
22.04.2018 16:30 | Dobrica | 5 : 1 | Partizan (K) | |||||
22.04
16:30
Vinogradar
JanoŔik
3
1
|
22.04.2018 16:30 | Vinogradar | 3 : 1 | JanoŔik | |||||
22.04
16:30
Borac (VS)
Borac (VG)
1
4
|
22.04.2018 16:30 | Borac (VS) | 1 : 4 | Borac (VG) | |||||
22.04
16:30
BuduÄnost (A)
Polet
2
2
|
22.04.2018 16:30 | BuduÄnost (A) | 2 : 2 | Polet |
22.04
Jedinstvo
TamiÅ”
3
2
|
22.04.2018 | Jedinstvo | 3 : 2 | TamiÅ” | |||||
22.04
OFK Gradnulica
ASK
5
2
|
22.04.2018 | OFK Gradnulica | 5 : 2 | ASK | |||||
22.04
OFK Klek
Zlatica
2
0
|
22.04.2018 | OFK Klek | 2 : 0 | Zlatica | |||||
22.04
Zadrugar
OFK StajiÄevo
2
1
|
22.04.2018 | Zadrugar | 2 : 1 | OFK StajiÄevo | |||||
22.04
RadniÄki 1911
MSK
3
0
|
22.04.2018 | RadniÄki 1911 | 3 : 0 | MSK | |||||
22.04
Potisje
ŽFK Banat
1
0
|
22.04.2018 | Potisje | 1 : 0 | ŽFK Banat |
22.04
16:30
Slavia
Unirea
1
2
|
22.04.2018 16:30 | Slavia | 1 : 2 | Unirea | |||||
22.04
16:30
Glogonj
Omladinac 1927
3
0
|
22.04.2018 16:30 | Glogonj | 3 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
22.04
16:30
Mladost (V)
Mundial
4
3
|
22.04.2018 16:30 | Mladost (V) | 4 : 3 | Mundial | |||||
22.04
16:30
Tempo
Polet
0
2
|
22.04.2018 16:30 | Tempo | 0 : 2 | Polet | |||||
22.04
16:30
Spartak 1911
Pobeda
6
0
|
22.04.2018 16:30 | Spartak 1911 | 6 : 0 | Pobeda |
22.04
16:30
Borac (P)
Jedinstvo
1
3
|
22.04.2018 16:30 | Borac (P) | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
22.04
16:30
Dolovo
Omladinac (D)
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Dolovo | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
22.04
16:30
Stari TamiÅ”
Kolonija
2
2
|
22.04.2018 16:30 | Stari TamiÅ” | 2 : 2 | Kolonija | |||||
22.04
16:30
BuduÄnost (BB)
Proleter
7
1
|
22.04.2018 16:30 | BuduÄnost (BB) | 7 : 1 | Proleter | |||||
22.04
16:30
Partizan (G)
BSK BavaniŔte
5
1
|
22.04.2018 16:30 | Partizan (G) | 5 : 1 | BSK BavaniŔte |
22.04
16:30
Jedinstvo (ZA)
Velika Reka
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Jedinstvo (ZA) | 2 : 1 | Velika Reka | |||||
22.04
16:30
Prva Iskra
Milan OrliÄ
2
0
|
22.04.2018 16:30 | Prva Iskra | 2 : 0 | Milan OrliÄ | |||||
22.04
16:30
Borac
Stolice
3
0
|
22.04.2018 16:30 | Borac | 3 : 0 | Stolice | |||||
22.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
Antimon
3
0
|
22.04.2018 16:30 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 0 | Antimon | |||||
22.04
16:30
Jadar
7. Juli
1
5
|
22.04.2018 16:30 | Jadar | 1 : 5 | 7. Juli | |||||
22.04
16:30
Rudar
Sloga (ST)
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Sloga (ST) |
22.04
16:00
Busije
Mladi Proleter
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Busije | 2 : 2 | Mladi Proleter | |||||
22.04
16:00
Posavac TiŔma
Å eÄeranac Ada
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Posavac TiÅ”ma | 1 : 2 | Å eÄeranac Ada | |||||
22.04
12:30
Rekreativo 011
BUSK
2
2
|
22.04.2018 12:30 | Rekreativo 011 | 2 : 2 | BUSK | |||||
22.04
16:00
Novi Beograd
Ajaks
4
0
|
22.04.2018 16:00 | Novi Beograd | 4 : 0 | Ajaks |
22.04
16:00
ZaklopaÄa
Pionir
2
1
|
22.04.2018 16:00 | ZaklopaÄa | 2 : 1 | Pionir | |||||
22.04
16:00
Minel
PKB (K)
1
1
|
22.04.2018 16:00 | Minel | 1 : 1 | PKB (K) | |||||
22.04
16:00
Crvenka
Pinosava
6
1
|
22.04.2018 16:00 | Crvenka | 6 : 1 | Pinosava | |||||
22.04
16:00
PoŔtar
Mladost
5
8
|
22.04.2018 16:00 | PoŔtar | 5 : 8 | Mladost | |||||
22.04
16:00
Hajduk
LepuŔnica
3
1
|
22.04.2018 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | LepuŔnica | |||||
22.04
16:00
Podunavac
Partizan
0
0
|
22.04.2018 16:00 | Podunavac | 0 : 0 | Partizan |
22.04
16:00
OFK Borac
Barajevo
3
2
|
22.04.2018 16:00 | OFK Borac | 3 : 2 | Barajevo | |||||
22.04
16:00
Guncate
Veliki Borak
4
5
|
22.04.2018 16:00 | Guncate | 4 : 5 | Veliki Borak | |||||
22.04
16:00
Velika Mostanica
Beljina
3
0
|
22.04.2018 16:00 | Velika Mostanica | 3 : 0 | Beljina |
22.04
16:30
Gorki
OFK Å abac
6
2
|
22.04.2018 16:30 | Gorki | 6 : 2 | OFK Å abac | |||||
22.04
16:30
Drina
Hajduk Stanko
0
4
|
22.04.2018 16:30 | Drina | 0 : 4 | Hajduk Stanko | |||||
22.04
16:30
BuduÄnost (PD)
Omladinac 2013
1
1
|
22.04.2018 16:30 | BuduÄnost (PD) | 1 : 1 | Omladinac 2013 | |||||
22.04
16:30
Proleter
Milicionar
2
3
|
22.04.2018 16:30 | Proleter | 2 : 3 | Milicionar | |||||
22.04
16:30
BuduÄnost (ZM)
Mladost
3
2
|
22.04.2018 16:30 | BuduÄnost (ZM) | 3 : 2 | Mladost | |||||
22.04
16:30
Sloga
Napredak
0
5
|
22.04.2018 16:30 | Sloga | 0 : 5 | Napredak | |||||
22.04
16:30
Cer
Torpedo 1924
3
1
|
22.04.2018 16:30 | Cer | 3 : 1 | Torpedo 1924 |
22.04
16:30
Dobrava
KaraÄorÄe
1
3
|
22.04.2018 16:30 | Dobrava | 1 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
22.04
16:30
Pocerina
DuŔan Silni
1
4
|
22.04.2018 16:30 | Pocerina | 1 : 4 | DuŔan Silni | |||||
22.04
13:00
TreŔnjevka
Sloga
4
2
|
22.04.2018 13:00 | TreŔnjevka | 4 : 2 | Sloga | |||||
22.04
16:30
VlaÅ”iÄ
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
3
2
|
22.04.2018 16:30 | VlaÅ”iÄ | 3 : 2 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
22.04
16:30
RadniÄki
MiloÅ” Pocerac 2013
5
1
|
22.04.2018 16:30 | RadniÄki | 5 : 1 | MiloÅ” Pocerac 2013 | |||||
22.04
16:30
Å ipurske livade
PriÄinoviÄ
4
1
|
22.04.2018 16:30 | Å ipurske livade | 4 : 1 | PriÄinoviÄ | |||||
22.04
16:30
Provo 2015
Mladost (PP)
4
2
|
22.04.2018 16:30 | Provo 2015 | 4 : 2 | Mladost (PP) |
22.04
16:00
Å umadija
Omladinac
7
0
|
22.04.2018 16:00 | Å umadija | 7 : 0 | Omladinac | |||||
22.04
16:00
Lemind 1953
Å FU Derbi 2016
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Lemind 1953 | 2 : 2 | Å FU Derbi 2016 | |||||
22.04
11:00
Bratstvo
BSK
3
2
|
22.04.2018 11:00 | Bratstvo | 3 : 2 | BSK | |||||
22.04
16:00
Milanovo
Real
3
1
|
22.04.2018 16:00 | Milanovo | 3 : 1 | Real | |||||
22.04
16:00
Moravac (P)
OFK Morava
3
3
|
22.04.2018 16:00 | Moravac (P) | 3 : 3 | OFK Morava | |||||
22.04
16:00
Marjan MB
Gradac
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Marjan MB | 1 : 0 | Gradac | |||||
22.04
16:00
SuŔica 2012
Mladost (B)
1
0
|
22.04.2018 16:00 | SuŔica 2012 | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
22.04
16:00
RadniÄki
Plantaža
0
2
|
22.04.2018 16:00 | RadniÄki | 0 : 2 | Plantaža |
22.04
16:00
Dimitrije TucoviÄ
Rubribreza
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Dimitrije TucoviÄ | 2 : 1 | Rubribreza | |||||
22.04
16:00
OFK Stublenica
JoŔeva
2
2
|
22.04.2018 16:00 | OFK Stublenica | 2 : 2 | JoŔeva | |||||
22.04
16:00
Polet (T)
Vrelo
4
1
|
22.04.2018 16:00 | Polet (T) | 4 : 1 | Vrelo | |||||
22.04
16:00
OFK Paljuvi
ÄuÄuge
2
0
|
22.04.2018 16:00 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | ÄuÄuge |
22.04
16:00
Kolubara 2
Mladost (VK)
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Mladost (VK) | |||||
22.04
16:00
Mladost (L)
BujaÄiÄ
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | BujaÄiÄ | |||||
22.04
16:00
KoteŔica
Borac
3
1
|
22.04.2018 16:00 | KoteŔica | 3 : 1 | Borac | |||||
22.04
16:00
Stari drugari
Polet
3
2
|
22.04.2018 16:00 | Stari drugari | 3 : 2 | Polet | |||||
22.04
16:00
Komanice
Jadar 2013
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Komanice | 2 : 0 | Jadar 2013 |
22.04
16:30
Rubin (Z)
JugoviÄi
6
0
|
22.04.2018 16:30 | Rubin (Z) | 6 : 0 | JugoviÄi | |||||
22.04
16:30
Borac
Gradina
4
5
|
22.04.2018 16:30 | Borac | 4 : 5 | Gradina | |||||
22.04
16:30
Beli Orlovi
UÅ”Äe
4
3
|
22.04.2018 16:30 | Beli Orlovi | 4 : 3 | UÅ”Äe | |||||
22.04
16:30
Stari Trstenik
14. Oktobar
0
1
|
22.04.2018 16:30 | Stari Trstenik | 0 : 1 | 14. Oktobar | |||||
22.04
16:30
Omladinac
Mladost (DK)
1
3
|
22.04.2018 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | Mladost (DK) | |||||
22.04
16:30
Polet 57
Varvarin
3
4
|
22.04.2018 16:30 | Polet 57 | 3 : 4 | Varvarin | |||||
22.04
16:30
Trudbenik
Sloga (L)
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Trudbenik | 1 : 0 | Sloga (L) |
22.04
2. Oktobar
Napredak BT
3
1
|
22.04.2018 | 2. Oktobar | 3 : 1 | Napredak BT | |||||
22.04
Terekves
1.Oktobar
4
0
|
22.04.2018 | Terekves | 4 : 0 | 1.Oktobar | |||||
22.04
Proleter
Roham
1
4
|
22.04.2018 | Proleter | 1 : 4 | Roham | |||||
22.04
BuduÄnost
Omladinac
3
0
|
22.04.2018 | BuduÄnost | 3 : 0 | Omladinac |
22.04
MarÅ”iÄ
OFK Žeželj
0
3
|
22.04.2018 | MarÅ”iÄ | 0 : 3 | OFK Žeželj | |||||
22.04
Pobeda
21. oktobar
2
1
|
22.04.2018 | Pobeda | 2 : 1 | 21. oktobar | |||||
22.04
Divostin
KoŔutnjak
1
0
|
22.04.2018 | Divostin | 1 : 0 | KoŔutnjak |
22.04
16:30
Ratar
Pobeda 1976
7
2
|
22.04.2018 16:30 | Ratar | 7 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
22.04
16:30
Jastrebac
Gredetin
5
0
|
22.04.2018 16:30 | Jastrebac | 5 : 0 | Gredetin | |||||
22.04
11:00
OFK Napredak 1929
Å kriljac
5
1
|
22.04.2018 11:00 | OFK Napredak 1929 | 5 : 1 | Å kriljac | |||||
22.04
16:30
OFK Rutevac 1908
OFK Sloga
2
4
|
22.04.2018 16:30 | OFK Rutevac 1908 | 2 : 4 | OFK Sloga |
22.04
16:00
RadniÄki 1918
Omladinac (D)
4
1
|
22.04.2018 16:00 | RadniÄki 1918 | 4 : 1 | Omladinac (D) | |||||
22.04
16:00
Jedinstvo
Aleksa Å antiÄ
1
1
|
22.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Aleksa Å antiÄ | |||||
22.04
16:00
Dinamo 1923
Dunav
1
4
|
22.04.2018 16:00 | Dinamo 1923 | 1 : 4 | Dunav | |||||
22.04
16:00
Partizan
Omladinac (B)
3
0
|
22.04.2018 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Omladinac (B) | |||||
22.04
16:00
Kordun
Hajduk
5
3
|
22.04.2018 16:00 | Kordun | 5 : 3 | Hajduk |
22.04
15:30
Brezovac
Plaskovac
0
4
|
22.04.2018 15:30 | Brezovac | 0 : 4 | Plaskovac | |||||
22.04
15:30
Å umadinac
Vrbica
3
2
|
22.04.2018 15:30 | Å umadinac | 3 : 2 | Vrbica | |||||
22.04
15:30
RaniloviÄ
Kopljari
1
2
|
22.04.2018 15:30 | RaniloviÄ | 1 : 2 | Kopljari | |||||
22.04
15:30
Sloga
B 2000
6
2
|
22.04.2018 15:30 | Sloga | 6 : 2 | B 2000 |
22.04
16:00
ObiliÄ (Ž)
Napredak (P)
6
2
|
22.04.2018 16:00 | ObiliÄ (Ž) | 6 : 2 | Napredak (P) | |||||
22.04
16:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Dizel
1
3
|
22.04.2018 16:00 | Žika MarkoviÄ UÄa | 1 : 3 | Dizel | |||||
22.04
16:00
Sloga (M)
Stig 1955
3
2
|
22.04.2018 16:00 | Sloga (M) | 3 : 2 | Stig 1955 | |||||
22.04
16:00
Dunavac (P)
Desine
0
3
|
22.04.2018 16:00 | Dunavac (P) | 0 : 3 | Desine | |||||
22.04
16:00
Napredak 1934
Sirakovo
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Napredak 1934 | 2 : 2 | Sirakovo |
22.04
16:00
Bata BuliÄ
BSK 1924
7
0
|
22.04.2018 16:00 | Bata BuliÄ | 7 : 0 | BSK 1924 | |||||
22.04
16:00
RadniÄki (K)
KrilaÅ”
4
2
|
22.04.2018 16:00 | RadniÄki (K) | 4 : 2 | KrilaÅ” | |||||
22.04
16:00
Sloga 1952
Mladost (R)
8
0
|
22.04.2018 16:00 | Sloga 1952 | 8 : 0 | Mladost (R) | |||||
22.04
16:00
Manastirica
Omladinac (B)
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Manastirica | 2 : 2 | Omladinac (B) | |||||
22.04
16:00
Omladinac (Å )
Rade MiloÅ”eviÄ
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Omladinac (Å ) | 2 : 0 | Rade MiloÅ”eviÄ |
22.04
17:00
Bikovo
PaliÄ
2
0
|
22.04.2018 17:00 | Bikovo | 2 : 0 | PaliÄ | |||||
22.04
17:00
Äantavir
Hajduk
2
0
|
22.04.2018 17:00 | Äantavir | 2 : 0 | Hajduk | |||||
22.04
17:00
Solid
Bratstvo
2
5
|
22.04.2018 17:00 | Solid | 2 : 5 | Bratstvo | |||||
22.04
17:00
Lokomotiva
Udarnik ViŔnjevac
6
3
|
22.04.2018 17:00 | Lokomotiva | 6 : 3 | Udarnik ViŔnjevac | |||||
22.04
17:00
Elektrovojvodina
Žednik
1
0
|
22.04.2018 17:00 | Elektrovojvodina | 1 : 0 | Žednik | |||||
22.04
17:00
OFK Mala Bosna 2015
ÄurÄin
0
3
|
22.04.2018 17:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 0 : 3 | ÄurÄin |
22.04
13:00
Vojvoda
Vis
1
6
|
22.04.2018 13:00 | Vojvoda | 1 : 6 | Vis | |||||
22.04
14:00
Stojnik
Rudar 2012
2
2
|
22.04.2018 14:00 | Stojnik | 2 : 2 | Rudar 2012 | |||||
22.04
16:00
Mladost (MI)
OFK Slatina
6
1
|
22.04.2018 16:00 | Mladost (MI) | 6 : 1 | OFK Slatina | |||||
22.04
11:00
NemenikuÄe
PopoviÄ
1
3
|
22.04.2018 11:00 | NemenikuÄe | 1 : 3 | PopoviÄ |
22.04
16:30
FruŔkogorac
Susek
6
1
|
22.04.2018 16:30 | FruŔkogorac | 6 : 1 | Susek | |||||
22.04
16:30
Centar
Moskva
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Centar | 2 : 1 | Moskva | |||||
22.04
16:30
Dinamo
Titel
3
2
|
22.04.2018 16:30 | Dinamo | 3 : 2 | Titel | |||||
22.04
16:30
Hajduk
ŽelezniÄar
0
1
|
22.04.2018 16:30 | Hajduk | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
22.04
16:30
ObiliÄ
MiletiÄ
0
3
|
22.04.2018 16:30 | ObiliÄ | 0 : 3 | MiletiÄ | |||||
22.04
16:30
BaÄka
Äenej
1
2
|
22.04.2018 16:30 | BaÄka | 1 : 2 | Äenej |
22.04
17:00
Å ampion
Jadran
1
0
|
22.04.2018 17:00 | Å ampion | 1 : 0 | Jadran | |||||
22.04
17:00
BaÄka
Jedinstvo (M)
2
1
|
22.04.2018 17:00 | BaÄka | 2 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
22.04
17:00
Tromedja
GraniÄar
1
2
|
22.04.2018 17:00 | Tromedja | 1 : 2 | GraniÄar | |||||
22.04
17:00
AFK
Slavija
3
1
|
22.04.2018 17:00 | AFK | 3 : 1 | Slavija | |||||
22.04
17:00
Tisa
Hajduk
4
1
|
22.04.2018 17:00 | Tisa | 4 : 1 | Hajduk |
22.04
16:00
Mladost
Krivaja
0
0
|
22.04.2018 16:00 | Mladost | 0 : 0 | Krivaja | |||||
22.04
16:00
ObiliÄ
Vojvodina
0
2
|
22.04.2018 16:00 | ObiliÄ | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
22.04
16:00
Pobeda
BuduÄnost
0
0
|
22.04.2018 16:00 | Pobeda | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
22.04
16:00
Mladost Radost
Tomislavci
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Mladost Radost | 1 : 0 | Tomislavci |
22.04
16:00
Sloga
Rongo Siti
7
1
|
22.04.2018 16:00 | Sloga | 7 : 1 | Rongo Siti | |||||
22.04
16:00
Mladost
ŽeljuŔa
0
5
|
22.04.2018 16:00 | Mladost | 0 : 5 | ŽeljuŔa | |||||
22.04
16:00
Pobeda
Veliki Suvodol
3
1
|
22.04.2018 16:00 | Pobeda | 3 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
22.04
16:00
Jerma
Napredak
5
4
|
22.04.2018 16:00 | Jerma | 5 : 4 | Napredak |
22.04
17:00
Borac 46
Kulpin
5
4
|
22.04.2018 17:00 | Borac 46 | 5 : 4 | Kulpin | |||||
22.04
17:00
MagliÄ
Tvrdjava
2
0
|
22.04.2018 17:00 | MagliÄ | 2 : 0 | Tvrdjava | |||||
22.04
17:00
NeŔtin
NaŔa Zvezda
0
1
|
22.04.2018 17:00 | NeŔtin | 0 : 1 | NaŔa Zvezda | |||||
22.04
17:00
BaÄka
Borac
0
0
|
22.04.2018 17:00 | BaÄka | 0 : 0 | Borac | |||||
22.04
17:00
Sloga
Krivanj
0
0
|
22.04.2018 17:00 | Sloga | 0 : 0 | Krivanj |
22.04
Jelica
Dedinje Junajted
2
2
|
22.04.2018 | Jelica | 2 : 2 | Dedinje Junajted | |||||
22.04
Vrelo
Prilike
1
1
|
22.04.2018 | Vrelo | 1 : 1 | Prilike | |||||
22.04
Brezova
GoruŔica
1
3
|
22.04.2018 | Brezova | 1 : 3 | GoruŔica | |||||
22.04
VoÄar
Bjelica
6
4
|
22.04.2018 | VoÄar | 6 : 4 | Bjelica | |||||
22.04
Jedinstvo
RadniÄki
3
0
|
22.04.2018 | Jedinstvo | 3 : 0 | RadniÄki |
22.04
16:30
Prijatelji
Rakova
3
5
|
22.04.2018 16:30 | Prijatelji | 3 : 5 | Rakova | |||||
22.04
16:30
Planinac
Kej
4
1
|
22.04.2018 16:30 | Planinac | 4 : 1 | Kej | |||||
22.04
16:30
ÄaÄak 94
Mladost (A)
1
5
|
22.04.2018 16:30 | ÄaÄak 94 | 1 : 5 | Mladost (A) | |||||
22.04
16:30
BuduÄnost
Morava (K)
0
1
|
22.04.2018 16:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | Morava (K) | |||||
22.04
16:30
Morava (M)
Gavrilo Princip
3
4
|
22.04.2018 16:30 | Morava (M) | 3 : 4 | Gavrilo Princip | |||||
22.04
16:30
Vujan
Lugovi
0
0
|
22.04.2018 16:30 | Vujan | 0 : 0 | Lugovi |
22.04
15:30
Udarnik Trska 1947
Marjan
2
0
|
22.04.2018 15:30 | Udarnik Trska 1947 | 2 : 0 | Marjan | |||||
22.04
15:30
Napredak (MK)
Pobeda (Ä)
0
1
|
22.04.2018 15:30 | Napredak (MK) | 0 : 1 | Pobeda (Ä) | |||||
22.04
15:30
Partizan (BB)
Veteran 2015
6
1
|
22.04.2018 15:30 | Partizan (BB) | 6 : 1 | Veteran 2015 | |||||
22.04
15:30
Sloga (M)
Omladinac (V)
3
0
|
22.04.2018 15:30 | Sloga (M) | 3 : 0 | Omladinac (V) | |||||
22.04
11:00
KaraÄorÄe (V)
BSK
2
1
|
22.04.2018 11:00 | KaraÄorÄe (V) | 2 : 1 | BSK |
22.04
16:30
Rtkovo
Pontes
0
3
|
22.04.2018 16:30 | Rtkovo | 0 : 3 | Pontes | |||||
22.04
16:30
Velika Vrbica
Milutinovac
1
4
|
22.04.2018 16:30 | Velika Vrbica | 1 : 4 | Milutinovac | |||||
22.04
16:30
KoÄa AndjelkoviÄ
Lokomotiva
3
2
|
22.04.2018 16:30 | KoÄa AndjelkoviÄ | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
22.04
16:30
Omladinac
KladuŔnica
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | KladuŔnica | |||||
22.04
16:30
Dunavac
Egeta
3
6
|
22.04.2018 16:30 | Dunavac | 3 : 6 | Egeta | |||||
22.04
16:30
Mala Vrbica
LovÄen
5
2
|
22.04.2018 16:30 | Mala Vrbica | 5 : 2 | LovÄen |
22.04
16:00
Rabrovac
Napredak
1
1
|
22.04.2018 16:00 | Rabrovac | 1 : 1 | Napredak | |||||
22.04
16:00
OFK Student
VlaŔka 1950
3
4
|
22.04.2018 16:00 | OFK Student | 3 : 4 | VlaŔka 1950 | |||||
22.04
16:00
Dedinje
Kosmajac
1
3
|
22.04.2018 16:00 | Dedinje | 1 : 3 | Kosmajac | |||||
22.04
16:00
Borac
Markovac
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Borac | 2 : 2 | Markovac | |||||
22.04
16:00
Omladinac
Sloga
3
0
|
22.04.2018 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Sloga | |||||
22.04
16:00
RadniÄki PDM
ŠepŔin
7
0
|
22.04.2018 16:00 | RadniÄki PDM | 7 : 0 | Å epÅ”in |
22.04
17:00
Posavina
Krtinska
1
0
|
22.04.2018 17:00 | Posavina | 1 : 0 | Krtinska | |||||
22.04
17:00
Zadrugar
Jedinstvo
0
3
|
22.04.2018 17:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
22.04
17:00
Polet
Duboko
5
0
|
22.04.2018 17:00 | Polet | 5 : 0 | Duboko | |||||
22.04
17:00
Rvati
Sloga
8
3
|
22.04.2018 17:00 | Rvati | 8 : 3 | Sloga | |||||
22.04
17:00
Borac
Belo Polje
1
1
|
22.04.2018 17:00 | Borac | 1 : 1 | Belo Polje | |||||
22.04
17:00
Partizan
Zvezda
1
6
|
22.04.2018 17:00 | Partizan | 1 : 6 | Zvezda |
22.04
17:00
Bistrica
Rudar
3
0
|
22.04.2018 17:00 | Bistrica | 3 : 0 | Rudar | |||||
22.04
17:00
Å umadija (MC)
Mladi borac
1
2
|
22.04.2018 17:00 | Å umadija (MC) | 1 : 2 | Mladi borac | |||||
22.04
17:00
Sloga
20. Oktobar
4
1
|
22.04.2018 17:00 | Sloga | 4 : 1 | 20. Oktobar | |||||
22.04
17:00
Sloboda
Petka
5
2
|
22.04.2018 17:00 | Sloboda | 5 : 2 | Petka | |||||
22.04
17:00
Polet
BSK
7
0
|
22.04.2018 17:00 | Polet | 7 : 0 | BSK |
22.04
13:30
SeÄica
Dobrinjac
2
2
|
22.04.2018 13:30 | SeÄica | 2 : 2 | Dobrinjac | |||||
22.04
16:30
Gorobilje
TreŔnjica
3
0
|
22.04.2018 16:30 | Gorobilje | 3 : 0 | TreŔnjica | |||||
22.04
16:30
DuŔkovci
Plavi Tok
4
2
|
22.04.2018 16:30 | DuŔkovci | 4 : 2 | Plavi Tok | |||||
22.04
13:30
GlumaÄ
Blagaja
4
0
|
22.04.2018 13:30 | GlumaÄ | 4 : 0 | Blagaja | |||||
22.04
16:30
AvijatiÄar
Bakionica
5
0
|
22.04.2018 16:30 | AvijatiÄar | 5 : 0 | Bakionica |
22.04
15:30
Skobalj
OFK Slavija
3
0
|
22.04.2018 15:30 | Skobalj | 3 : 0 | OFK Slavija | |||||
22.04
15:30
Hajduk Veljko 1934
Cepelin 026
6
1
|
22.04.2018 15:30 | Hajduk Veljko 1934 | 6 : 1 | Cepelin 026 | |||||
22.04
15:30
VuÄak
Sloga
0
2
|
22.04.2018 15:30 | VuÄak | 0 : 2 | Sloga | |||||
22.04
15:30
BuduÄnost
Jezava
2
0
|
22.04.2018 15:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Jezava |
22.04
15:30
Omladinac
Drugovac
4
3
|
22.04.2018 15:30 | Omladinac | 4 : 3 | Drugovac | |||||
22.04
15:30
Petrijevac
PetliÄ SD 026
3
4
|
22.04.2018 15:30 | Petrijevac | 3 : 4 | PetliÄ SD 026 | |||||
22.04
15:30
Lunjevac
Landol
2
5
|
22.04.2018 15:30 | Lunjevac | 2 : 5 | Landol |
22.04
BaÄinac
Beli Orlovi
3
1
|
22.04.2018 | BaÄinac | 3 : 1 | Beli Orlovi | |||||
22.04
Udarnik
GlavaÅ”
2
1
|
22.04.2018 | Udarnik | 2 : 1 | GlavaÅ” | |||||
22.04
Palanka
ŽelezniÄar
0
3
|
22.04.2018 | Palanka | 0 : 3 | ŽelezniÄar |
22.04
16:30
Sloga
Napredak
2
4
|
22.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 4 | Napredak | |||||
22.04
16:30
Gol
Bukovik
2
6
|
22.04.2018 16:30 | Gol | 2 : 6 | Bukovik |
22.04
16:30
Slatina
MiloŔevo
4
0
|
22.04.2018 16:30 | Slatina | 4 : 0 | MiloŔevo | |||||
22.04
16:30
GraniÄar
OFK TamniÄ
2
1
|
22.04.2018 16:30 | GraniÄar | 2 : 1 | OFK TamniÄ | |||||
22.04
16:30
Urovica
Malajnica
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Urovica | 2 : 1 | Malajnica | |||||
22.04
16:30
Polet
OFK Sikole
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Polet | 1 : 0 | OFK Sikole |
22.04
16:30
Kotroman
Kapedunum
1
3
|
22.04.2018 16:30 | Kotroman | 1 : 3 | Kapedunum |
22.04
11:00
SebeÄevac
Rasina
1
2
|
22.04.2018 11:00 | SebeÄevac | 1 : 2 | Rasina | |||||
22.04
11:00
Mudrakovac
MeŔevo
0
5
|
22.04.2018 11:00 | Mudrakovac | 0 : 5 | MeŔevo | |||||
22.04
16:30
Kapidžija
Gornji StepoÅ”
0
1
|
22.04.2018 16:30 | Kapidžija | 0 : 1 | Gornji StepoŔ | |||||
22.04
16:30
Konjuh
Žabare
3
1
|
22.04.2018 16:30 | Konjuh | 3 : 1 | Žabare |
22.04
16:30
Arbanasce
Borac
2
0
|
22.04.2018 16:30 | Arbanasce | 2 : 0 | Borac | |||||
22.04
16:30
Koprijan
BaliÄevac
1
2
|
22.04.2018 16:30 | Koprijan | 1 : 2 | BaliÄevac |
22.04
16:30
GrliŔte
Å ljivar
0
3
|
22.04.2018 16:30 | GrliŔte | 0 : 3 | Šljivar | |||||
22.04
16:30
Borac
Polet 1959
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Borac | 1 : 0 | Polet 1959 |
22.04
16:30
Sloga 1949
Verko
3
2
|
22.04.2018 16:30 | Sloga 1949 | 3 : 2 | Verko | |||||
22.04
11:00
Mladost (Z)
Skupljen 2013
0
6
|
22.04.2018 11:00 | Mladost (Z) | 0 : 6 | Skupljen 2013 | |||||
22.04
16:30
Polet
Mrovska
1
4
|
22.04.2018 16:30 | Polet | 1 : 4 | Mrovska | |||||
22.04
11:00
Torpedo
Petrovac 74
2
3
|
22.04.2018 11:00 | Torpedo | 2 : 3 | Petrovac 74 |
22.04
17:00
Razvitak
RadniÄki
0
2
|
22.04.2018 17:00 | Razvitak | 0 : 2 | RadniÄki | |||||
22.04
17:00
Napredak (Sv)
BuduÄnost
5
3
|
22.04.2018 17:00 | Napredak (Sv) | 5 : 3 | BuduÄnost | |||||
22.04
17:00
ISK Izvor
OFK Juhor 2016
1
3
|
22.04.2018 17:00 | ISK Izvor | 1 : 3 | OFK Juhor 2016 | |||||
22.04
17:00
Jedinstvo
Radnik
3
3
|
22.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Radnik | |||||
22.04
17:00
Vihor
Sloboda
3
7
|
22.04.2018 17:00 | Vihor | 3 : 7 | Sloboda | |||||
22.04
17:00
Donja Mutnica
BSK Buljane
1
2
|
22.04.2018 17:00 | Donja Mutnica | 1 : 2 | BSK Buljane | |||||
22.04
17:00
Napredak (St)
Popovac
3
0
|
22.04.2018 17:00 | Napredak (St) | 3 : 0 | Popovac |
22.04
16:00
ToliÄ
PopadiÄ
2
6
|
22.04.2018 16:00 | ToliÄ | 2 : 6 | PopadiÄ | |||||
22.04
16:00
BabajiÄ
Gornji Lajkovac
3
1
|
22.04.2018 16:00 | BabajiÄ | 3 : 1 | Gornji Lajkovac | |||||
22.04
16:00
Toplica
Proleter
9
1
|
22.04.2018 16:00 | Toplica | 9 : 1 | Proleter |
22.04
15:30
Donja Lomnica
Mladost (DL)
4
0
|
22.04.2018 15:30 | Donja Lomnica | 4 : 0 | Mladost (DL) | |||||
22.04
15:30
Mladost (K)
JaŔunja
3
0
|
22.04.2018 15:30 | Mladost (K) | 3 : 0 | JaŔunja |
22.04
15:30
Badince
Rudar 1973
4
0
|
22.04.2018 15:30 | Badince | 4 : 0 | Rudar 1973 |
22.04
11:00
Mladost
BojiÄ
2
2
|
22.04.2018 11:00 | Mladost | 2 : 2 | BojiÄ | |||||
22.04
11:00
Rankovac
ZablaÄe
3
3
|
22.04.2018 11:00 | Rankovac | 3 : 3 | ZablaÄe | |||||
22.04
11:00
Maovi MH
OFK Varna
3
1
|
22.04.2018 11:00 | Maovi MH | 3 : 1 | OFK Varna |
22.04
16:00
Žabari
Mali korak
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Žabari | 2 : 0 | Mali korak | |||||
22.04
16:00
Lukavac
Sloga GoriÄ
3
2
|
22.04.2018 16:00 | Lukavac | 3 : 2 | Sloga GoriÄ | |||||
22.04
13:00
BeloŔevac
Dupljaj
5
0
|
22.04.2018 13:00 | BeloŔevac | 5 : 0 | Dupljaj | |||||
22.04
16:00
OFK Povlen
Gradac PriÄeviÄ
1
4
|
22.04.2018 16:00 | OFK Povlen | 1 : 4 | Gradac PriÄeviÄ |
22.04
11:00
Vukona
Sloga
1
4
|
22.04.2018 11:00 | Vukona | 1 : 4 | Sloga | |||||
22.04
11:00
Pambukovica
Å arbane
0
1
|
22.04.2018 11:00 | Pambukovica | 0 : 1 | Å arbane | |||||
22.04
11:00
Dokmir
Omladinac
3
3
|
22.04.2018 11:00 | Dokmir | 3 : 3 | Omladinac | |||||
22.04
11:00
Jedinstvo
Strelac 001
3
0
|
22.04.2018 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Strelac 001 | |||||
22.04
11:00
Kolubara
MurgaÅ” 2012
2
1
|
22.04.2018 11:00 | Kolubara | 2 : 1 | MurgaÅ” 2012 |
22.04
17:00
Studen Vitez
Omladinac (D)
1
1
|
22.04.2018 17:00 | Studen Vitez | 1 : 1 | Omladinac (D) | |||||
22.04
17:00
KoŔtam Polje
BogutovaÄka Banja
4
2
|
22.04.2018 17:00 | KoÅ”tam Polje | 4 : 2 | BogutovaÄka Banja | |||||
22.04
17:00
BuduÄnost (S)
Progorelica
0
6
|
22.04.2018 17:00 | BuduÄnost (S) | 0 : 6 | Progorelica |
22.04
17:00
Jovo Kursula
Mladost 1925
3
1
|
22.04.2018 17:00 | Jovo Kursula | 3 : 1 | Mladost 1925 | |||||
22.04
17:00
Mladost 1981
Å umadija (Å )
7
0
|
22.04.2018 17:00 | Mladost 1981 | 7 : 0 | Å umadija (Å ) | |||||
22.04
17:00
Vrnjci
MiloÄajac
6
2
|
22.04.2018 17:00 | Vrnjci | 6 : 2 | MiloÄajac |
22.04
17:00
Crni Vrh
Belica
3
0
|
22.04.2018 17:00 | Crni Vrh | 3 : 0 | Belica | |||||
22.04
17:00
Partizan
Trnava
5
1
|
22.04.2018 17:00 | Partizan | 5 : 1 | Trnava | |||||
22.04
17:00
Mladost
Osaonica
0
0
|
22.04.2018 17:00 | Mladost | 0 : 0 | Osaonica | |||||
22.04
17:00
Sloboda
DomaÄin
0
2
|
22.04.2018 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | DomaÄin |
22.04
17:00
Mladi Borac
Mladi Radnik
0
6
|
22.04.2018 17:00 | Mladi Borac | 0 : 6 | Mladi Radnik | |||||
22.04
17:00
Resava
SindjeliÄ
0
2
|
22.04.2018 17:00 | Resava | 0 : 2 | SindjeliÄ | |||||
22.04
17:00
Orlovi
Zelenika
10
0
|
22.04.2018 17:00 | Orlovi | 10 : 0 | Zelenika |
22.04
16:00
Batovac
Sopot
4
3
|
22.04.2018 16:00 | Batovac | 4 : 3 | Sopot | |||||
22.04
16:00
LjubiÄevo
Dunav
3
0
|
22.04.2018 16:00 | LjubiÄevo | 3 : 0 | Dunav | |||||
22.04
16:00
Sloga (L)
Proleter 1932
6
2
|
22.04.2018 16:00 | Sloga (L) | 6 : 2 | Proleter 1932 | |||||
22.04
16:00
Sloga (Ä)
Morava 1932
2
4
|
22.04.2018 16:00 | Sloga (Ä) | 2 : 4 | Morava 1932 | |||||
22.04
16:00
Sloga (Du)
Rudar Kostolac 2008
6
1
|
22.04.2018 16:00 | Sloga (Du) | 6 : 1 | Rudar Kostolac 2008 |
22.04
16:00
Beli Orao
OFK GraÄanski
5
1
|
22.04.2018 16:00 | Beli Orao | 5 : 1 | OFK GraÄanski | |||||
22.04
16:00
Zemljoradnik
Napredak (Bu)
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Zemljoradnik | 1 : 2 | Napredak (Bu) | |||||
22.04
16:00
Vihor
Sloga (Dr)
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Vihor | 2 : 1 | Sloga (Dr) | |||||
22.04
16:00
Metalac
Vojvoda Milenko
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Metalac | 2 : 2 | Vojvoda Milenko |
22.04
BaÄki Hajduk
Slavija
8
0
|
22.04.2018 | BaÄki Hajduk | 8 : 0 | Slavija | |||||
22.04
OFK BaÄka 1945
Mladost
3
2
|
22.04.2018 | OFK BaÄka 1945 | 3 : 2 | Mladost |
22.04
16:00
OFK Vinci
ElektriÄar
0
8
|
22.04.2018 16:00 | OFK Vinci | 0 : 8 | ElektriÄar | |||||
22.04
16:00
Dobra
Polet
1
4
|
22.04.2018 16:00 | Dobra | 1 : 4 | Polet | |||||
22.04
16:00
Mladost 1970
Borac 2016
3
3
|
22.04.2018 16:00 | Mladost 1970 | 3 : 3 | Borac 2016 | |||||
22.04
16:00
MrÄkovac
BariÄ
2
2
|
22.04.2018 16:00 | MrÄkovac | 2 : 2 | BariÄ |
22.04
11:00
BuduÄnost (B)
Jarmenovci
4
1
|
22.04.2018 11:00 | BuduÄnost (B) | 4 : 1 | Jarmenovci | |||||
22.04
11:00
BuduÄnost MI (DT)
Mladost (J)
1
4
|
22.04.2018 11:00 | BuduÄnost MI (DT) | 1 : 4 | Mladost (J) | |||||
22.04
11:00
Maskar
Borac
3
1
|
22.04.2018 11:00 | Maskar | 3 : 1 | Borac | |||||
22.04
11:00
KrÄevac 04
Radoje DomanoviÄ
0
3
|
22.04.2018 11:00 | KrÄevac 04 | 0 : 3 | Radoje DomanoviÄ |
22.04
11:00
Mladost
Vukan
3
2
|
22.04.2018 11:00 | Mladost | 3 : 2 | Vukan | |||||
22.04
16:00
Udarnik 2015
Jedinstvo
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Udarnik 2015 | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
22.04
11:00
Melnica
Napredak
2
0
|
22.04.2018 11:00 | Melnica | 2 : 0 | Napredak |
22.04
17:00
Skela
Pobednik
1
0
|
22.04.2018 17:00 | Skela | 1 : 0 | Pobednik | |||||
22.04
17:00
Trstenica
Crvena Zastava
3
2
|
22.04.2018 17:00 | Trstenica | 3 : 2 | Crvena Zastava |
22.04
17:00
Dimitrije TucoviÄ
Å umadinac
4
0
|
22.04.2018 17:00 | Dimitrije TucoviÄ | 4 : 0 | Å umadinac |
22.04
16:00
Radnik
BSK
1
2
|
22.04.2018 16:00 | Radnik | 1 : 2 | BSK |
22.04
11:00
Korman
Borac BTG
4
0
|
22.04.2018 11:00 | Korman | 4 : 0 | Borac BTG | |||||
22.04
11:00
Jedinstvo
Mladost
0
4
|
22.04.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Mladost | |||||
22.04
11:00
Sava
Galeb
4
1
|
22.04.2018 11:00 | Sava | 4 : 1 | Galeb | |||||
22.04
11:00
OFK Jelen
Žabar
3
2
|
22.04.2018 11:00 | OFK Jelen | 3 : 2 | Žabar |
22.04
10:00
BeÄevica
Kotlenik
2
1
|
22.04.2018 10:00 | BeÄevica | 2 : 1 | Kotlenik |
22.04
15:00
Lovac
Mladost
2
1
|
22.04.2018 15:00 | Lovac | 2 : 1 | Mladost | |||||
22.04
15:00
Hajduk
Vitez
7
0
|
22.04.2018 15:00 | Hajduk | 7 : 0 | Vitez | |||||
22.04
15:00
Sloven
Kameni
1
2
|
22.04.2018 15:00 | Sloven | 1 : 2 | Kameni | |||||
22.04
15:00
Å umar
Sremac
2
0
|
22.04.2018 15:00 | Å umar | 2 : 0 | Sremac |
22.04
16:30
Kamenorezac 76
Stara ÄarÅ”ija
2
2
|
22.04.2018 16:30 | Kamenorezac 76 | 2 : 2 | Stara ÄarÅ”ija |
22.04
16:00
Mladi Borac
BaŔtovan 2015
3
2
|
22.04.2018 16:00 | Mladi Borac | 3 : 2 | BaŔtovan 2015 | |||||
22.04
16:00
Srednjevo
Ram
1
0
|
22.04.2018 16:00 | Srednjevo | 1 : 0 | Ram | |||||
22.04
16:00
Mirko TomiÄ
Pek (K)
0
6
|
22.04.2018 16:00 | Mirko TomiÄ | 0 : 6 | Pek (K) | |||||
22.04
16:00
Dunavac 1929
StiŔki Kurjak
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Dunavac 1929 | 2 : 1 | StiŔki Kurjak | |||||
22.04
16:00
Sloga Top
Kumane
2
1
|
22.04.2018 16:00 | Sloga Top | 2 : 1 | Kumane |
22.04
16:30
Banat (V)
KaraÅ”
0
3
|
22.04.2018 16:30 | Banat (V) | 0 : 3 | KaraÅ” | |||||
22.04
16:30
Vitorul
Banat (D)
5
0
|
22.04.2018 16:30 | Vitorul | 5 : 0 | Banat (D) |
22.04
11:00
Napredak 1927
Sloga 1945
1
2
|
22.04.2018 11:00 | Napredak 1927 | 1 : 2 | Sloga 1945 | |||||
22.04
11:00
Stig (MC)
Jedinstvo (S)
2
1
|
22.04.2018 11:00 | Stig (MC) | 2 : 1 | Jedinstvo (S) |
22.04
16:00
Panonija
TerekveÅ”
3
1
|
22.04.2018 16:00 | Panonija | 3 : 1 | TerekveÅ” | |||||
22.04
16:00
Dinamo
TeleÄka
6
2
|
22.04.2018 16:00 | Dinamo | 6 : 2 | TeleÄka |
22.04
16:00
Udarnik
BSK
2
2
|
22.04.2018 16:00 | Udarnik | 2 : 2 | BSK | |||||
22.04
16:00
Proleter
Polet
1
5
|
22.04.2018 16:00 | Proleter | 1 : 5 | Polet | |||||
22.04
16:00
BuduÄnost
Pomoravlje
1
3
|
22.04.2018 16:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Pomoravlje |
22.04
15:30
Mladost (CK)
Badnjevac
1
3
|
22.04.2018 15:30 | Mladost (CK) | 1 : 3 | Badnjevac |
22.04
11:00
KruŔevica
Gaglovo
2
1
|
22.04.2018 11:00 | KruŔevica | 2 : 1 | Gaglovo | |||||
22.04
11:00
Polet (Å )
Modrica
1
5
|
22.04.2018 11:00 | Polet (Å ) | 1 : 5 | Modrica | |||||
22.04
11:00
Å titari
Zmajevac
4
8
|
22.04.2018 11:00 | Å titari | 4 : 8 | Zmajevac | |||||
22.04
11:00
Grkljane
Vratare
4
2
|
22.04.2018 11:00 | Grkljane | 4 : 2 | Vratare | |||||
22.04
16:30
Padež
Polet (K)
5
1
|
22.04.2018 16:30 | Padež | 5 : 1 | Polet (K) | |||||
22.04
16:30
Mladost 2015
Lomnica
3
0
|
22.04.2018 16:30 | Mladost 2015 | 3 : 0 | Lomnica |
22.04
17:00
Dražmirovac
PSS-192
3
2
|
22.04.2018 17:00 | Dražmirovac | 3 : 2 | PSS-192 | |||||
22.04
17:00
Napredak
Lipar
3
2
|
22.04.2018 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Lipar |
22.04
17:00
Sarajevo
Å iroki Brijeg
2
0
|
22.04.2018 17:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Å iroki Brijeg |
22.04
16:30
Bokelj
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
0
1
|
22.04.2018 16:30 | Bokelj | 0 : 1 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | |||||
22.04
16:30
Ibar
Igalo
1
0
|
22.04.2018 16:30 | Ibar | 1 : 0 | Igalo | |||||
22.04
16:30
Jedinstvo
Cetinje
4
1
|
22.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Cetinje | |||||
22.04
16:30
Jezero
Mornar
0
0
|
22.04.2018 16:30 | Jezero | 0 : 0 | Mornar | |||||
22.04
16:30
LovÄen
Äelik
5
0
|
22.04.2018 16:30 | LovÄen | 5 : 0 | Äelik | |||||
22.04
16:30
Otrant
Berane
2
2
|
22.04.2018 16:30 | Otrant | 2 : 2 | Berane |
22.04
17:00
Karioke
Drezga
2
2
|
22.04.2018 17:00 | Karioke | 2 : 2 | Drezga | |||||
22.04
17:00
GorŔtak
Ribnica
1
6
|
22.04.2018 17:00 | GorŔtak | 1 : 6 | Ribnica |
22.04
16:30
Gusinje
Fair Play
6
4
|
22.04.2018 16:30 | Gusinje | 6 : 4 | Fair Play |
22.04
16:00
Sloga (R)
Sloga (SB)
6
0
|
22.04.2018 16:00 | Sloga (R) | 6 : 0 | Sloga (SB) |
22.04
14:30
Arsenal
West Ham
4
1
|
22.04.2018 14:30 | Arsenal | 4 : 1 | West Ham | |||||
22.04
17:30
Manchester City
Swansea
5
0
|
22.04.2018 17:30 | Manchester City | 5 : 0 | Swansea | |||||
22.04
14:30
Stoke
Burnley
1
1
|
22.04.2018 14:30 | Stoke | 1 : 1 | Burnley |
22.04
12:00
Girona
Espanyol
0
2
|
22.04.2018 12:00 | Girona | 0 : 2 | Espanyol | |||||
22.04
16:15
MƔlaga
Real Sociedad
2
0
|
22.04.2018 16:15 | MƔlaga | 2 : 0 | Real Sociedad | |||||
22.04
18:30
Las Palmas
AlavƩs
0
4
|
22.04.2018 18:30 | Las Palmas | 0 : 4 | AlavƩs | |||||
22.04
20:45
AtlƩtico Madrid
Real Betis
0
0
|
22.04.2018 20:45 | AtlƩtico Madrid | 0 : 0 | Real Betis |
22.04
18:00
Kƶln
Schalke 04
2
2
|
22.04.2018 18:00 | Kƶln | 2 : 2 | Schalke 04 | |||||
22.04
15:30
Augsburg
Mainz 05
2
0
|
22.04.2018 15:30 | Augsburg | 2 : 0 | Mainz 05 |
22.04
12:30
Cagliari
Bologna
0
0
|
22.04.2018 12:30 | Cagliari | 0 : 0 | Bologna | |||||
22.04
15:00
Udinese
Crotone
1
2
|
22.04.2018 15:00 | Udinese | 1 : 2 | Crotone | |||||
22.04
15:00
Chievo
Internazionale
1
2
|
22.04.2018 15:00 | Chievo | 1 : 2 | Internazionale | |||||
22.04
20:45
Juventus
Napoli
0
1
|
22.04.2018 20:45 | Juventus | 0 : 1 | Napoli | |||||
22.04
15:00
Lazio
Sampdoria
4
0
|
22.04.2018 15:00 | Lazio | 4 : 0 | Sampdoria | |||||
22.04
15:00
Atalanta
Torino
2
1
|
22.04.2018 15:00 | Atalanta | 2 : 1 | Torino |
22.04
21:00
Bordeaux
PSG
0
1
|
22.04.2018 21:00 | Bordeaux | 0 : 1 | PSG | |||||
22.04
15:00
Nice
Montpellier
1
0
|
22.04.2018 15:00 | Nice | 1 : 0 | Montpellier | |||||
22.04
17:00
Saint-Ćtienne
Troyes
2
1
|
22.04.2018 17:00 | Saint-Ćtienne | 2 : 1 | Troyes |
22.04
18:00
Vojvodina
Spartak
0
2
|
22.04.2018 18:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Spartak | |||||
22.04
19:00
Partizan
ÄukariÄki
2
1
|
22.04.2018 19:00 | Partizan | 2 : 1 | ÄukariÄki |
22.04
17:00
Borac
Mladost
0
2
|
22.04.2018 17:00 | Borac | 0 : 2 | Mladost | |||||
22.04
17:00
BaÄka
MaÄva
1
1
|
22.04.2018 17:00 | BaÄka | 1 : 1 | MaÄva |
22.04
16:00
Dinamo
TSC
0
1
|
22.04.2018 16:00 | Dinamo | 0 : 1 | TSC | |||||
22.04
16:00
Bežanija
BuduÄnost
2
0
|
22.04.2018 16:00 | Bežanija | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
22.04
16:00
RadniÄki (P)
ÄSK Pivara
2
0
|
22.04.2018 16:00 | RadniÄki (P) | 2 : 0 | ÄSK Pivara |
22.04
16:00
Crvena zvezda
MaŔinac
3
1
|
22.04.2018 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | MaŔinac |
22.04
16:00
Požarevac
Rad
6
1
|
22.04.2018 16:00 | Požarevac | 6 : 1 | Rad | |||||
22.04
16:30
Napredak
Sloga RadniÄki
0
4
|
22.04.2018 16:30 | Napredak | 0 : 4 | Sloga RadniÄki |
22.04
10:00
Vojvodina
Dinamo 1945
4
3
|
22.04.2018 10:00 | Vojvodina | 4 : 3 | Dinamo 1945 |
22.04
Zemun
Siti Sport Klub
6
0
|
22.04.2018 | Zemun | 6 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
22.04
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
1
0
|
22.04.2018 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
22.04
Bežanija
BASK
0
2
|
22.04.2018 | Bežanija | 0 : 2 | BASK | |||||
22.04
IM Rakovica
BSK BorÄa
1
2
|
22.04.2018 | IM Rakovica | 1 : 2 | BSK BorÄa | |||||
22.04
Brodarac 2
Kolubara
3
0
|
22.04.2018 | Brodarac 2 | 3 : 0 | Kolubara |
22.04
13:00
VinÄa
Novi Beograd
2
1
|
22.04.2018 13:00 | VinÄa | 2 : 1 | Novi Beograd | |||||
22.04
12:00
BuduÄnost
Trudbenik
3
6
|
22.04.2018 12:00 | BuduÄnost | 3 : 6 | Trudbenik |
22.04
14:00
TSC
ÄSK Pivara
3
3
|
22.04.2018 14:00 | TSC | 3 : 3 | ÄSK Pivara |
22.04
15:30
OFK Beograd MO
RadniÄki MK
1
3
|
22.04.2018 15:30 | OFK Beograd MO | 1 : 3 | RadniÄki MK | |||||
22.04
10:00
SinÄeliÄ MK
Internacional MK
1
2
|
22.04.2018 10:00 | SinÄeliÄ MK | 1 : 2 | Internacional MK | |||||
22.04
10:00
Rad MK
Crvena zvezda MK
0
0
|
22.04.2018 10:00 | Rad MK | 0 : 0 | Crvena zvezda MK |
22.04
10:00
Torlak MK
Zuce MK
4
2
|
22.04.2018 10:00 | Torlak MK | 4 : 2 | Zuce MK |
22.04
11:00
Novi Pazar
OFK Beograd
0
0
|
22.04.2018 11:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
22.04
13:00
Partizan
Kiker
6
0
|
22.04.2018 13:00 | Partizan | 6 : 0 | Kiker | |||||
22.04
11:00
Jagodina
RadniÄki (N)
1
2
|
22.04.2018 11:00 | Jagodina | 1 : 2 | RadniÄki (N) |
22.04
13:00
Dinamo 1945
Spartak
2
1
|
22.04.2018 13:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Spartak |
22.04
11:30
Lokomotiva
RadniÄki (NB)
0
4
|
22.04.2018 11:30 | Lokomotiva | 0 : 4 | RadniÄki (NB) | |||||
22.04
10:00
Bežanija
Kolubara
5
1
|
22.04.2018 10:00 | Bežanija | 5 : 1 | Kolubara |
22.04
11:30
BASK
Žarkovo
0
3
|
22.04.2018 11:30 | BASK | 0 : 3 | Žarkovo | |||||
22.04
17:00
Palilulac
Beograd 1929
10
2
|
22.04.2018 17:00 | Palilulac | 10 : 2 | Beograd 1929 | |||||
22.04
10:00
OLE
Balkan
4
1
|
22.04.2018 10:00 | OLE | 4 : 1 | Balkan |
22.04
Crvena zvezda
7.juli
3
2
|
22.04.2018 | Crvena zvezda | 3 : 2 | 7.juli |
22.04
12:00
Novi Beograd
Zmaj 1953
4
1
|
22.04.2018 12:00 | Novi Beograd | 4 : 1 | Zmaj 1953 |
22.04
10:00
Preporod
Vinogradar
3
2
|
22.04.2018 10:00 | Preporod | 3 : 2 | Vinogradar |
22.04
12:00
Polet
Sloga (BNS)
1
4
|
22.04.2018 12:00 | Polet | 1 : 4 | Sloga (BNS) |
22.04
11:00
Proleter
Polet
5
1
|
22.04.2018 11:00 | Proleter | 5 : 1 | Polet |
22.04
10:00
Zabrezje
Crvena Zastava
7
3
|
22.04.2018 10:00 | Zabrezje | 7 : 3 | Crvena Zastava | |||||
22.04
10:00
Polet
Strelac
1
9
|
22.04.2018 10:00 | Polet | 1 : 9 | Strelac | |||||
22.04
10:00
Jedinstvo
Rvati
2
1
|
22.04.2018 10:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Rvati |
22.04
AFK
Potisje
3
0
|
22.04.2018 | AFK | 3 : 0 | Potisje |
22.04
12:00
ŽAK
Proleter 2006
1
4
|
22.04.2018 12:00 | ŽAK | 1 : 4 | Proleter 2006 | |||||
22.04
12:00
Kikinda 1909
OFK VrŔac
0
10
|
22.04.2018 12:00 | Kikinda 1909 | 0 : 10 | OFK VrŔac |
22.04
12:00
Index
Petar PuaÄa
0
4
|
22.04.2018 12:00 | Index | 0 : 4 | Petar PuaÄa | |||||
22.04
12:00
RFK NS 1921
RadniÄki (SM)
3
0
|
22.04.2018 12:00 | RFK NS 1921 | 3 : 0 | RadniÄki (SM) |
22.04
10:00
OFK BaÄka
BaÄka 1901
4
2
|
22.04.2018 10:00 | OFK BaÄka | 4 : 2 | BaÄka 1901 |
22.04
10:00
Mladenovac MK
BSK BorÄa MK
1
3
|
22.04.2018 10:00 | Mladenovac MK | 1 : 3 | BSK BorÄa MK | |||||
22.04
10:00
ÄukariÄki MK
Rad MK
3
2
|
22.04.2018 10:00 | ÄukariÄki MK | 3 : 2 | Rad MK |
22.04
09:30
Zemun MK
Lola MK
5
1
|
22.04.2018 09:30 | Zemun MK | 5 : 1 | Lola MK | |||||
22.04
11:00
Obrenovac 1905 MK
Nord Star MK
1
2
|
22.04.2018 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 1 : 2 | Nord Star MK |
22.04
10:00
Institut MK
LeŔtane MK
1
2
|
22.04.2018 10:00 | Institut MK | 1 : 2 | LeŔtane MK | |||||
22.04
10:00
Banja MK
Bežanija MK
1
7
|
22.04.2018 10:00 | Banja MK | 1 : 7 | Bežanija MK |
22.04
11:00
Dinamo 1945
Spartak
5
0
|
22.04.2018 11:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Spartak |
22.04
09:00
Rad
Zemun
1
1
|
22.04.2018 09:00 | Rad | 1 : 1 | Zemun |
22.04
10:00
OLE
Dominus
3
2
|
22.04.2018 10:00 | OLE | 3 : 2 | Dominus | |||||
22.04
13:30
Internacional
BASK
8
0
|
22.04.2018 13:30 | Internacional | 8 : 0 | BASK | |||||
22.04
09:00
Lokomotiva
BSK
1
1
|
22.04.2018 09:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | BSK |
22.04
09:00
Proleter
Udarnik
4
0
|
22.04.2018 09:00 | Proleter | 4 : 0 | Udarnik | |||||
22.04
12:00
AF DjokiÄ
Napredak
5
0
|
22.04.2018 12:00 | AF DjokiÄ | 5 : 0 | Napredak |
22.04
10:00
Sopot
Dunavac
1
2
|
22.04.2018 10:00 | Sopot | 1 : 2 | Dunavac |
22.04
16:00
Prva Iskra
Avala 1939
6
1
|
22.04.2018 16:00 | Prva Iskra | 6 : 1 | Avala 1939 |
22.04
13:00
Sport Klub 99
Bane
5
1
|
22.04.2018 13:00 | Sport Klub 99 | 5 : 1 | Bane |
22.04
10:00
Coerver junior FA
Borac (Sa)
3
0
|
22.04.2018 10:00 | Coerver junior FA | 3 : 0 | Borac (Sa) |
22.04
10:00
Jedinstvo (V)
HajduÄica
1
1
|
22.04.2018 10:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | HajduÄica | |||||
22.04
11:00
Vojvodina (CC)
BuduÄnost (A)
0
11
|
22.04.2018 11:00 | Vojvodina (CC) | 0 : 11 | BuduÄnost (A) | |||||
22.04
10:00
Banat (I)
Sloga
1
6
|
22.04.2018 10:00 | Banat (I) | 1 : 6 | Sloga | |||||
22.04
10:00
Potporanj
Partizan (U)
4
2
|
22.04.2018 10:00 | Potporanj | 4 : 2 | Partizan (U) |
22.04
11:00
Dolina
Jedinstvo SteviÄ
5
1
|
22.04.2018 11:00 | Dolina | 5 : 1 | Jedinstvo SteviÄ |
22.04
10:00
Posavina
Belo Polje
2
5
|
22.04.2018 10:00 | Posavina | 2 : 5 | Belo Polje | |||||
22.04
10:00
Zadrugar
Buducnost
7
0
|
22.04.2018 10:00 | Zadrugar | 7 : 0 | Buducnost | |||||
22.04
10:00
Zabrezje
Duboko
3
1
|
22.04.2018 10:00 | Zabrezje | 3 : 1 | Duboko | |||||
22.04
10:00
Urovci
Zvezda
4
3
|
22.04.2018 10:00 | Urovci | 4 : 3 | Zvezda |
22.04
16:00
13. Maj
Borac
2
2
|
22.04.2018 16:00 | 13. Maj | 2 : 2 | Borac | |||||
22.04
13:30
Postar 1930
Novi Beograd
1
0
|
22.04.2018 13:30 | Postar 1930 | 1 : 0 | Novi Beograd | |||||
22.04
10:30
IMT
Bežanija
3
2
|
22.04.2018 10:30 | IMT | 3 : 2 | Bežanija | |||||
22.04
15:30
Hajduk
SinÄeliÄ
3
0
|
22.04.2018 15:30 | Hajduk | 3 : 0 | SinÄeliÄ |
22.04
10:00
Kostolac 2008
Pinkum
0
3
|
22.04.2018 10:00 | Kostolac 2008 | 0 : 3 | Pinkum |
22.04
10:00
ŽAK
Proleter 2006
4
0
|
22.04.2018 10:00 | ŽAK | 4 : 0 | Proleter 2006 | |||||
22.04
10:00
Kikinda 1909
OFK VrŔac
4
1
|
22.04.2018 10:00 | Kikinda 1909 | 4 : 1 | OFK VrŔac |
22.04
10:00
Tekstilac
Arena SU
2
0
|
22.04.2018 10:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Arena SU |
22.04
10:00
Index
Prof. Bolesnikov
0
3
|
22.04.2018 10:00 | Index | 0 : 3 | Prof. Bolesnikov | |||||
22.04
10:00
RFK NS1921
RadniÄki (SM)
6
0
|
22.04.2018 10:00 | RFK NS1921 | 6 : 0 | RadniÄki (SM) |
22.04
10:00
OFK Beograd MK
011 MK
2
0
|
22.04.2018 10:00 | OFK Beograd MK | 2 : 0 | 011 MK | |||||
22.04
15:30
RadniÄki (NB) MK
ÄukariÄki MK
0
2
|
22.04.2018 15:30 | RadniÄki (NB) MK | 0 : 2 | ÄukariÄki MK | |||||
22.04
14:00
Brodarac MK
DIF MK
5
2
|
22.04.2018 14:00 | Brodarac MK | 5 : 2 | DIF MK | |||||
22.04
10:00
Partizan MK
Zemun MK
0
0
|
22.04.2018 10:00 | Partizan MK | 0 : 0 | Zemun MK |
22.04
12:45
OFK Beograd B MK
Studentski Grad MK
1
3
|
22.04.2018 12:45 | OFK Beograd B MK | 1 : 3 | Studentski Grad MK |
22.04
09:00
BASK MK
RadniÄki NB
2
1
|
22.04.2018 09:00 | BASK MK | 2 : 1 | RadniÄki NB | |||||
22.04
10:00
Trijumf MK
BSK 1926 MK
0
3
|
22.04.2018 10:00 | Trijumf MK | 0 : 3 | BSK 1926 MK | |||||
22.04
10:00
PetliÄ MK
Srem MK
0
4
|
22.04.2018 10:00 | PetliÄ MK | 0 : 4 | Srem MK |
22.04
13:00
RadniÄki (NB)
RadniÄki (O)
0
0
|
22.04.2018 13:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
22.04
09:00
BSK BorÄa
Rad
1
0
|
22.04.2018 09:00 | BSK BorÄa | 1 : 0 | Rad |
22.04
10:00
Fer Plej 06
Crveni orao
3
6
|
22.04.2018 10:00 | Fer Plej 06 | 3 : 6 | Crveni orao |
22.04
12:30
Torlak
Dunav
16
0
|
22.04.2018 12:30 | Torlak | 16 : 0 | Dunav |
22.04
14:00
Borac
Lokomotiva
2
2
|
22.04.2018 14:00 | Borac | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
22.04
12:00
Heroj Polet
Napredak
0
7
|
22.04.2018 12:00 | Heroj Polet | 0 : 7 | Napredak |
22.04
10:00
VinÄa
Lokomotiva
4
8
|
22.04.2018 10:00 | VinÄa | 4 : 8 | Lokomotiva |
22.04
14:00
GrafiÄar
GSP Polet
3
1
|
22.04.2018 14:00 | GrafiÄar | 3 : 1 | GSP Polet | |||||
22.04
12:00
Zemun
DIF
1
1
|
22.04.2018 12:00 | Zemun | 1 : 1 | DIF |
22.04
Skela
Omladinac
4
7
|
22.04.2018 | Skela | 4 : 7 | Omladinac | |||||
22.04
Partizan
Posavina
0
5
|
22.04.2018 | Partizan | 0 : 5 | Posavina |
22.04
20:00
Vojvodina
VrŔac
79
84
|
22.04.2018 20:00 | Vojvodina | 79 : 84 | VrŔac | |||||
22.04
18:00
Metalac
Dynamic
74
93
|
22.04.2018 18:00 | Metalac | 74 : 93 | Dynamic | |||||
22.04
21:00
Partizan
FMP
94
90
|
22.04.2018 21:00 | Partizan | 94 : 90 | FMP |
22.04
18:00
Jugbasket
Mladost Vesna
87
69
|
22.04.2018 18:00 | Jugbasket | 87 : 69 | Mladost Vesna |
22.04
14:30
Borac
Žitko Basket
90
72
|
22.04.2018 14:30 | Borac | 90 : 72 | Žitko Basket | |||||
22.04
18:00
Ras
BorÄa
56
80
|
22.04.2018 18:00 | Ras | 56 : 80 | BorÄa |
22.04
20:30
Crvenka
Kadet
20
0
|
22.04.2018 20:30 | Crvenka | 20 : 0 | Kadet | |||||
22.04
20:30
Tisa
BagljaÅ”
69
63
|
22.04.2018 20:30 | Tisa | 69 : 63 | BagljaÅ” | |||||
22.04
16:00
BuduÄnost (NS)
Vojvodina (BÅ )
80
73
|
22.04.2018 16:00 | BuduÄnost (NS) | 80 : 73 | Vojvodina (BÅ ) |
22.04
10:00
Pink
Stara Pazova
81
84
|
22.04.2018 10:00 | Pink | 81 : 84 | Stara Pazova |
22.04
12:30
Sava
Umka 2009
77
84
|
22.04.2018 12:30 | Sava | 77 : 84 | Umka 2009 |
22.04
18:00
Zdravlje Leskovac
Plana
95
77
|
22.04.2018 18:00 | Zdravlje Leskovac | 95 : 77 | Plana |
22.04
15:00
ParaÄin
MileŔevka
72
68
|
22.04.2018 15:00 | ParaÄin | 72 : 68 | MileÅ”evka |
22.04
13:00
LuÄani
VA 014 Gorenje 2
1
3
|
22.04.2018 13:00 | LuÄani | 1 : 3 | VA 014 Gorenje 2 |
22.04
Morava
Radan
0
3
|
22.04.2018 | Morava | 0 : 3 | Radan |
22.04
15:30
Merkur
GrbiÄ
3
0
|
22.04.2018 15:30 | Merkur | 3 : 0 | GrbiÄ | |||||
22.04
17:00
Slavija
BagljaÅ” 023
0
3
|
22.04.2018 17:00 | Slavija | 0 : 3 | BagljaÅ” 023 |
22.04
11:00
Roda 2
Feniks ÄukariÄki
0
3
|
22.04.2018 11:00 | Roda 2 | 0 : 3 | Feniks ÄukariÄki |
22.04
14:05
SPAS
Vizurine Ajkulice
3
1
|
22.04.2018 14:05 | SPAS | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice | |||||
22.04
12:20
Lucky Star 2
Feniks ÄukariÄki
0
3
|
22.04.2018 12:20 | Lucky Star 2 | 0 : 3 | Feniks ÄukariÄki | |||||
22.04
12:20
Železnik 2012
Akademija Singidunum
3
1
|
22.04.2018 12:20 | Železnik 2012 | 3 : 1 | Akademija Singidunum | |||||
22.04
14:05
Volleyland 2
Novi Beograd
3
0
|
22.04.2018 14:05 | Volleyland 2 | 3 : 0 | Novi Beograd |
22.04
19:00
RadniÄki 1964
TopliÄanin
29
26
|
22.04.2018 19:00 | RadniÄki 1964 | 29 : 26 | TopliÄanin | |||||
22.04
19:00
KaraÄorÄe
Hajduk Veljko
24
27
|
22.04.2018 19:00 | KaraÄorÄe | 24 : 27 | Hajduk Veljko |
22.04
19:00
Lavovi BP
Srem SM
51
36
|
22.04.2018 19:00 | Lavovi BP | 51 : 36 | Srem SM |
22.04
18:00
Pobednik
Sloga
40
32
|
22.04.2018 18:00 | Pobednik | 40 : 32 | Sloga | |||||
22.04
19:00
Bane
Mladost
17
27
|
22.04.2018 19:00 | Bane | 17 : 27 | Mladost | |||||
22.04
19:00
TrepÄa
Omladinac
26
25
|
22.04.2018 19:00 | TrepÄa | 26 : 25 | Omladinac | |||||
22.04
17:00
Metalac
Napredak
34
28
|
22.04.2018 17:00 | Metalac | 34 : 28 | Napredak |
22.04
20:00
Metalac Gorenje
Smederevo
33
24
|
22.04.2018 20:00 | Metalac Gorenje | 33 : 24 | Smederevo | |||||
22.04
19:30
Beograd
SC Voždovac 2012
26
27
|
22.04.2018 19:30 | Beograd | 26 : 27 | SC Voždovac 2012 |
22.04
19:00
Vlasotince
ParaÄin
32
29
|
22.04.2018 19:00 | Vlasotince | 32 : 29 | ParaÄin | |||||
22.04
18:30
Pirot
ŽitoraÄa
32
42
|
22.04.2018 18:30 | Pirot | 32 : 42 | ŽitoraÄa | |||||
22.04
20:00
Rtanj
BSK Heba
24
20
|
22.04.2018 20:00 | Rtanj | 24 : 20 | BSK Heba | |||||
22.04
19:00
Aleksinac
Hisar
38
28
|
22.04.2018 19:00 | Aleksinac | 38 : 28 | Hisar |
22.04
17:00
Slavija
RadniÄki 1958
22
30
|
22.04.2018 17:00 | Slavija | 22 : 30 | RadniÄki 1958 | |||||
22.04
18:00
Titel
PIK Prigrevica
21
38
|
22.04.2018 18:00 | Titel | 21 : 38 | PIK Prigrevica | |||||
22.04
18:30
Dalmatinac
Zrenjanin
41
34
|
22.04.2018 18:30 | Dalmatinac | 41 : 34 | Zrenjanin |
22.04
19:00
Jagodina
Arif Knjaz 1957
41
35
|
22.04.2018 19:00 | Jagodina | 41 : 35 | Arif Knjaz 1957 |
22.04
19:00
Jedinstvo 1974
Smederevo 2
36
27
|
22.04.2018 19:00 | Jedinstvo 1974 | 36 : 27 | Smederevo 2 | |||||
22.04
18:00
Palanka
Morava 2
33
38
|
22.04.2018 18:00 | Palanka | 33 : 38 | Morava 2 |
22.04
15:30
DorÄol
Lazarevac
35
32
|
22.04.2018 15:30 | DorÄol | 35 : 32 | Lazarevac | |||||
22.04
18:00
BariÄ
Loznica 2
35
27
|
22.04.2018 18:00 | BariÄ | 35 : 27 | Loznica 2 | |||||
22.04
19:00
GuÄevo
Rakovica
30
51
|
22.04.2018 19:00 | GuÄevo | 30 : 51 | Rakovica |
22.04
19:00
Planinka PV - 2
Radan
33
12
|
22.04.2018 19:00 | Planinka PV - 2 | 33 : 12 | Radan | |||||
22.04
14:30
ŽelezniÄar 1949 - 2
Morava 84
39
28
|
22.04.2018 14:30 | ŽelezniÄar 1949 - 2 | 39 : 28 | Morava 84 |
22.04
19:00
Sivac 69/2
Rusin
25
23
|
22.04.2018 19:00 | Sivac 69/2 | 25 : 23 | Rusin | |||||
22.04
17:00
Borac
GraniÄar
20
24
|
22.04.2018 17:00 | Borac | 20 : 24 | GraniÄar | |||||
22.04
16:30
KljajiÄevo
GrafiÄar
22
25
|
22.04.2018 16:30 | KljajiÄevo | 22 : 25 | GrafiÄar |
22.04
17:00
Glogonj
RadniÄki
15
23
|
22.04.2018 17:00 | Glogonj | 15 : 23 | RadniÄki |
22.04
18:00
Hajduk
InÄija 2
32
28
|
22.04.2018 18:00 | Hajduk | 32 : 28 | InÄija 2 |
22.04
18:00
Dinamo
Metaloplastika
31
29
|
22.04.2018 18:00 | Dinamo | 31 : 29 | Metaloplastika |
22.04
19:00
Ravangrad
Petrovaradin
30
30
|
22.04.2018 19:00 | Ravangrad | 30 : 30 | Petrovaradin | |||||
22.04
19:00
Jadran
Mokrin
30
22
|
22.04.2018 19:00 | Jadran | 30 : 22 | Mokrin | |||||
22.04
18:00
Mladost
Laki
32
23
|
22.04.2018 18:00 | Mladost | 32 : 23 | Laki |
22.04
19:00
Metalac 2
Knjaz MiloÅ” 2
25
37
|
22.04.2018 19:00 | Metalac 2 | 25 : 37 | Knjaz MiloÅ” 2 | |||||
22.04
17:00
RadniÄki 1964
Župa
24
10
|
22.04.2018 17:00 | RadniÄki 1964 | 24 : 10 | Župa | |||||
22.04
19:00
KoŔutnjak
ÄaÄak
18
34
|
22.04.2018 19:00 | KoÅ”utnjak | 18 : 34 | ÄaÄak | |||||
22.04
20:00
Prijepolje
Napredak 12
17
19
|
22.04.2018 20:00 | Prijepolje | 17 : 19 | Napredak 12 |
22.04
15:30
Jagodina 2
ŽitoraÄa
30
40
|
22.04.2018 15:30 | Jagodina 2 | 30 : 40 | ŽitoraÄa | |||||
22.04
17:30
Rtanj
RadniÄki
23
22
|
22.04.2018 17:30 | Rtanj | 23 : 22 | RadniÄki |
22.04
19:30
ORK Beograd
RadniÄki (O)
41
24
|
22.04.2018 19:30 | ORK Beograd | 41 : 24 | RadniÄki (O) | |||||
22.04
17:30
Beograd
Rudar
26
21
|
22.04.2018 17:30 | Beograd | 26 : 21 | Rudar |
22.04
17:00
Dolovo (Ž)
Gradnulica
37
22
|
22.04.2018 17:00 | Dolovo (Ž) | 37 : 22 | Gradnulica |
22.04
17:00
Klenak 09
MiletiÄ
27
13
|
22.04.2018 17:00 | Klenak 09 | 27 : 13 | MiletiÄ | |||||
22.04
19:15
Senta
Sonta
22
8
|
22.04.2018 19:15 | Senta | 22 : 8 | Sonta |
22.04
19:00
VGSK
Voždovac 1955 2
|
22.04.2018 19:00 | VGSK | : | Voždovac 1955 2 |
22.04
15:00
DuboÄica 2
Hajduk Veljko
8
32
|
22.04.2018 15:00 | DuboÄica 2 | 8 : 32 | Hajduk Veljko |
22.04
20:30
Vinter sport
Forum
8
4
|
22.04.2018 20:30 | Vinter sport | 8 : 4 | Forum | |||||
22.04
18:15
Ekonomist
SAS
3
5
|
22.04.2018 18:15 | Ekonomist | 3 : 5 | SAS |
22.04
20:30
PÄinja
LeteÄi Holandjanin
11
4
|
22.04.2018 20:30 | PÄinja | 11 : 4 | LeteÄi Holandjanin | |||||
22.04
20:00
Tisa
Apa Futsal
1
7
|
22.04.2018 20:00 | Tisa | 1 : 7 | Apa Futsal | |||||
22.04
15:30
Tango
Sombor
6
1
|
22.04.2018 15:30 | Tango | 6 : 1 | Sombor | |||||
22.04
19:00
KraljeviÄevo
Srbobran
11
4
|
22.04.2018 19:00 | KraljeviÄevo | 11 : 4 | Srbobran |
22.04
18:30
NiÅ” 92
RadniÄki 2010
1
7
|
22.04.2018 18:30 | NiÅ” 92 | 1 : 7 | RadniÄki 2010 | |||||
22.04
16:30
Akademac
Ekonomist
2
1
|
22.04.2018 16:30 | Akademac | 2 : 1 | Ekonomist | |||||
22.04
20:30
Leskovac
Bele crkve
8
2
|
22.04.2018 20:30 | Leskovac | 8 : 2 | Bele crkve |
22.04
16:30
Ozren
Aleksinac 2015
6
6
|
22.04.2018 16:30 | Ozren | 6 : 6 | Aleksinac 2015 |
22.04
16:00
RadniÄki
Crvena Zvezda
0
56
|
22.04.2018 16:00 | RadniÄki | 0 : 56 | Crvena Zvezda |
22.04
14:30
Indians InÄija
Wild Boars Kragujevac
21
30
|
22.04.2018 14:30 | Indians InÄija | 21 : 30 | Wild Boars Kragujevac | |||||
22.04
13:00
Sirmium Legionaries SM
Black Hornets
15
28
|
22.04.2018 13:00 | Sirmium Legionaries SM | 15 : 28 | Black Hornets |
22.04
15:00
Royal Crowns Kraljevo
Novi Sad Wild Dogs
0
34
|
22.04.2018 15:00 | Royal Crowns Kraljevo | 0 : 34 | Novi Sad Wild Dogs |