21.12
13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Galeb
7
1
|
21.12.2014 13:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 7 : 1 | Galeb |
21.12
20:00
Ub
Zlatar
87
72
|
21.12.2014 20:00 | Ub | 87 : 72 | Zlatar | |||||
21.12
18:30
Polet
Novi Pazar
78
71
|
21.12.2014 18:30 | Polet | 78 : 71 | Novi Pazar | |||||
21.12
16:00
Student BB
Železničar
0
20
|
21.12.2014 16:00 | Student BB | 0 : 20 | Železničar |
21.12
20:20
Vitez
Beko
65
77
|
21.12.2014 20:20 | Vitez | 65 : 77 | Beko | |||||
21.12
11:15
Milan Trivić
Žitko Basket
66
59
|
21.12.2014 11:15 | Milan Trivić | 66 : 59 | Žitko Basket |
21.12
17:00
BNS
Akademik
66
84
|
21.12.2014 17:00 | BNS | 66 : 84 | Akademik |
21.12
13:00
Radnik
OKK Junior
81
63
|
21.12.2014 13:00 | Radnik | 81 : 63 | OKK Junior | |||||
21.12
18:00
Jablanica
Niš Fair playy
64
86
|
21.12.2014 18:00 | Jablanica | 64 : 86 | Niš Fair playy | |||||
21.12
18:00
Jastrebac
Prokuplje
98
106
|
21.12.2014 18:00 | Jastrebac | 98 : 106 | Prokuplje |
21.12
17:00
Cedevita
Szolnoki Olaj
74
73
|
21.12.2014 17:00 | Cedevita | 74 : 73 | Szolnoki Olaj | |||||
21.12
19:00
Partizan NIS
Budućnost VOLI
61
72
|
21.12.2014 19:00 | Partizan NIS | 61 : 72 | Budućnost VOLI |
21.12
18:00
Mladost (SP)
Meridiana
102
82
|
21.12.2014 18:00 | Mladost (SP) | 102 : 82 | Meridiana |
21.12
12:00
Kovin
Sivac
102
97
|
21.12.2014 12:00 | Kovin | 102 : 97 | Sivac |
21.12
15:00
RMU Banovići
Sloboda
67
62
|
21.12.2014 15:00 | RMU Banovići | 67 : 62 | Sloboda | |||||
21.12
16:00
Rudar Sport
Bugojno
71
39
|
21.12.2014 16:00 | Rudar Sport | 71 : 39 | Bugojno |
21.12
19:00
Bor
Šumadija
62
72
|
21.12.2014 19:00 | Bor | 62 : 72 | Šumadija | |||||
21.12
19:00
Partizan
Radivoj Korać
51
59
|
21.12.2014 19:00 | Partizan | 51 : 59 | Radivoj Korać |
21.12
18:00
Crvena Zvezda
Ribnica
3
0
|
21.12.2014 18:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Ribnica |
21.12
17:00
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo
3
1
|
21.12.2014 17:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | Jedinstvo |
21.12
17:00
Mali Zvornik
Zaslon
3
2
|
21.12.2014 17:00 | Mali Zvornik | 3 : 2 | Zaslon |
21.12
14:00
Mladost
Hercegovac
3
2
|
21.12.2014 14:00 | Mladost | 3 : 2 | Hercegovac |
21.12
19:00
Radnički Beograd
Tent
1
3
|
21.12.2014 19:00 | Radnički Beograd | 1 : 3 | Tent |
21.12
16:00
Ekonomac
Takovo Zvezda Helios
0
3
|
21.12.2014 16:00 | Ekonomac | 0 : 3 | Takovo Zvezda Helios |
21.12
18:00
Dolap
Pirot
2
3
|
21.12.2014 18:00 | Dolap | 2 : 3 | Pirot |
21.12
18:00
Seljak
Nevesinje
9
4
|
21.12.2014 18:00 | Seljak | 9 : 4 | Nevesinje | |||||
21.12
18:00
Bosna Kompred
Kaskada
5
3
|
21.12.2014 18:00 | Bosna Kompred | 5 : 3 | Kaskada |
21.12
16:30
Radnički
Kolubara
8
7
|
21.12.2014 16:30 | Radnički | 8 : 7 | Kolubara |
21.12
20:00
SAS
Ekonomac
1
10
|
21.12.2014 20:00 | SAS | 1 : 10 | Ekonomac |