21.10
11:00
Sloga (PM)
Seljak
6
0
|
21.10.2012 11:00 | Sloga (PM) | 6 : 0 | Seljak | |||||
21.10
11:00
Polet (LJ)
Rudar
1
1
|
21.10.2012 11:00 | Polet (LJ) | 1 : 1 | Rudar |
21.10
15:00
TrgovaÄki
Car Konstantin
2
3
|
21.10.2012 15:00 | TrgovaÄki | 2 : 3 | Car Konstantin | |||||
21.10
15:00
DuboÄica 1923
Radnik
1
2
|
21.10.2012 15:00 | DuboÄica 1923 | 1 : 2 | Radnik | |||||
21.10
15:00
RadniÄki (S)
Sloga
1
3
|
21.10.2012 15:00 | RadniÄki (S) | 1 : 3 | Sloga | |||||
21.10
15:00
Kopaonik
Borac (B)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Kopaonik | 1 : 0 | Borac (B) | |||||
21.10
15:00
RadniÄki (P)
Hajduk Veljko
2
0
|
21.10.2012 15:00 | RadniÄki (P) | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
21.10
15:00
Morava (Ä)
ŽitoraÄa
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Morava (Ä) | 1 : 0 | ŽitoraÄa | |||||
21.10
15:00
Dinamo
OFK SinÄeliÄ
0
0
|
21.10.2012 15:00 | Dinamo | 0 : 0 | OFK SinÄeliÄ | |||||
21.10
15:00
Trstenik PPT
Moravac Orion
2
2
|
21.10.2012 15:00 | Trstenik PPT | 2 : 2 | Moravac Orion |
21.10
15:00
Cement
Sloga
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Cement | 1 : 1 | Sloga | |||||
21.10
15:00
PaliÄ
BaÄka Topola
1
0
|
21.10.2012 15:00 | PaliÄ | 1 : 0 | BaÄka Topola | |||||
21.10
15:00
RadniÄki (Å )
Dunav
2
1
|
21.10.2012 15:00 | RadniÄki (Å ) | 2 : 1 | Dunav | |||||
21.10
15:00
Srem
Dolina
0
1
|
21.10.2012 15:00 | Srem | 0 : 1 | Dolina | |||||
21.10
15:00
ÄSK Pivara
RadniÄki (SM)
0
0
|
21.10.2012 15:00 | ÄSK Pivara | 0 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo (SP)
Senta
1
4
|
21.10.2012 15:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 4 | Senta | |||||
21.10
15:00
Tekstilac
Dinamo
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Dinamo | |||||
21.10
15:00
Mladost
RadniÄki (S)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Mladost | 1 : 0 | RadniÄki (S) |
21.10
14:00
BASK
SindjeliÄ
2
3
|
21.10.2012 14:00 | BASK | 2 : 3 | SindjeliÄ | |||||
21.10
14:00
PKB
Å umadija
2
3
|
21.10.2012 14:00 | PKB | 2 : 3 | Å umadija | |||||
21.10
14:00
Sopot
Žarkovo
0
2
|
21.10.2012 14:00 | Sopot | 0 : 2 | Žarkovo | |||||
21.10
14:00
DorÄol
Zemun
0
2
|
21.10.2012 14:00 | DorÄol | 0 : 2 | Zemun | |||||
21.10
14:00
Srem
BuduÄnost
3
3
|
21.10.2012 14:00 | Srem | 3 : 3 | BuduÄnost | |||||
21.10
14:00
RadniÄki
Turbina
2
0
|
21.10.2012 14:00 | RadniÄki | 2 : 0 | Turbina | |||||
21.10
14:00
KovaÄevac
Železnik
1
1
|
21.10.2012 14:00 | KovaÄevac | 1 : 1 | Železnik | |||||
21.10
11:00
Hajduk
Balkan
0
0
|
21.10.2012 11:00 | Hajduk | 0 : 0 | Balkan |
21.10
14:30
Tutin
Metalac
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Tutin | 1 : 0 | Metalac | |||||
21.10
14:30
Vodojaža
Prijevor
4
0
|
21.10.2012 14:30 | Vodojaža | 4 : 0 | Prijevor | |||||
21.10
14:30
KaraÄorÄe
JoŔanica ND 2011
2
0
|
21.10.2012 14:30 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | JoÅ”anica ND 2011 | |||||
21.10
14:30
Orlovac
Omladinac (Z)
0
0
|
21.10.2012 14:30 | Orlovac | 0 : 0 | Omladinac (Z) | |||||
21.10
14:30
Takovo
Å umadija 1903
0
2
|
21.10.2012 14:30 | Takovo | 0 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
21.10
14:30
Polet (T)
Omladinac
0
0
|
21.10.2012 14:30 | Polet (T) | 0 : 0 | Omladinac |
21.10
14:30
Å umadinac 1913
Morava
2
1
|
21.10.2012 14:30 | Å umadinac 1913 | 2 : 1 | Morava | |||||
21.10
14:30
Udarnik
Homoljac
3
1
|
21.10.2012 14:30 | Udarnik | 3 : 1 | Homoljac | |||||
21.10
14:30
Borac
ObiliÄ
2
1
|
21.10.2012 14:30 | Borac | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
21.10
14:30
VGSK
Mladi radnik
1
2
|
21.10.2012 14:30 | VGSK | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
21.10
14:30
Zvižd
Å umadinac (B)
0
2
|
21.10.2012 14:30 | Zvižd | 0 : 2 | Šumadinac (B) |
21.10
14:30
Zlatar
MiloÅ” Pocerac
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Zlatar | 1 : 0 | MiloÅ” Pocerac | |||||
21.10
14:30
Sloga (S)
BuduÄnost
2
1
|
21.10.2012 14:30 | Sloga (S) | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
21.10
14:30
OFK OseÄina
Sloga (P)
3
2
|
21.10.2012 14:30 | OFK OseÄina | 3 : 2 | Sloga (P) | |||||
21.10
14:30
Sevojno
KaÄer
4
0
|
21.10.2012 14:30 | Sevojno | 4 : 0 | KaÄer | |||||
21.10
14:30
Ribnica
Loznica 1919
1
2
|
21.10.2012 14:30 | Ribnica | 1 : 2 | Loznica 1919 |
21.10
15:00
ZloÄudovo
Pukovac
1
0
|
21.10.2012 15:00 | ZloÄudovo | 1 : 0 | Pukovac | |||||
21.10
15:00
BSK Bujanovac
Rudar Alpos
2
1
|
21.10.2012 15:00 | BSK Bujanovac | 2 : 1 | Rudar Alpos | |||||
21.10
15:00
Vlasina
Lužnica
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Vlasina | 3 : 0 | Lužnica | |||||
21.10
15:00
Zaplanjac
VuÄje
6
1
|
21.10.2012 15:00 | Zaplanjac | 6 : 1 | VuÄje |
21.10
15:00
Župa
Napredak (D)
4
0
|
21.10.2012 15:00 | Župa | 4 : 0 | Napredak (D) | |||||
21.10
15:00
Rembas
BoŔnjane
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Rembas | 3 : 0 | BoŔnjane | |||||
21.10
15:00
Pepeljevac
Kablovi
0
2
|
21.10.2012 15:00 | Pepeljevac | 0 : 2 | Kablovi | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo
Majdanpek
3
2
|
21.10.2012 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Majdanpek | |||||
21.10
15:00
RadniÄki (L)
Dragocvet
6
0
|
21.10.2012 15:00 | RadniÄki (L) | 6 : 0 | Dragocvet | |||||
21.10
15:00
OFK Bor
Ozren
0
0
|
21.10.2012 15:00 | OFK Bor | 0 : 0 | Ozren | |||||
21.10
15:00
TimoÄanin
Juhor
4
0
|
21.10.2012 15:00 | TimoÄanin | 4 : 0 | Juhor |
21.10
15:00
Borac
Jedinstvo (NB)
3
1
|
21.10.2012 15:00 | Borac | 3 : 1 | Jedinstvo (NB) |
21.10
10:00
ŽelezniÄar
Resnik
4
2
|
21.10.2012 10:00 | ŽelezniÄar | 4 : 2 | Resnik | |||||
21.10
14:00
Bulbulderac
Posavac
2
2
|
21.10.2012 14:00 | Bulbulderac | 2 : 2 | Posavac | |||||
21.10
14:00
RadniÄki (NB)
GSP Polet
1
0
|
21.10.2012 14:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | GSP Polet | |||||
21.10
10:00
RadniÄki (R)
GrafiÄar
1
3
|
21.10.2012 10:00 | RadniÄki (R) | 1 : 3 | GrafiÄar | |||||
21.10
14:00
SremÄica
LepuŔnica
0
0
|
21.10.2012 14:00 | SremÄica | 0 : 0 | LepuÅ”nica |
21.10
Pazar Juniors 2011
Kraljevo Hajduk
2
1
|
21.10.2012 | Pazar Juniors 2011 | 2 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
21.10
Radnik
Grdica
0
4
|
21.10.2012 | Radnik | 0 : 4 | Grdica | |||||
21.10
Polet
Ibar
0
0
|
21.10.2012 | Polet | 0 : 0 | Ibar | |||||
21.10
Mataruge
BraÄa VukoviÄ
1
0
|
21.10.2012 | Mataruge | 1 : 0 | BraÄa VukoviÄ | |||||
21.10
RadniÄki
BuduÄnost
0
3
|
21.10.2012 | RadniÄki | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
21.10
Granit
Vrnjci
3
0
|
21.10.2012 | Granit | 3 : 0 | Vrnjci |
21.10
14:30
Å umadija
Å umadinac
0
2
|
21.10.2012 14:30 | Å umadija | 0 : 2 | Å umadinac | |||||
21.10
14:30
Kolonija
Partizan
6
0
|
21.10.2012 14:30 | Kolonija | 6 : 0 | Partizan | |||||
21.10
14:30
Erdoglija 1931
Jadran
0
1
|
21.10.2012 14:30 | Erdoglija 1931 | 0 : 1 | Jadran | |||||
21.10
14:30
KoriÄani
BuduÄnost
2
0
|
21.10.2012 14:30 | KoriÄani | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
21.10
14:30
SuŔica
Äava
3
0
|
21.10.2012 14:30 | SuÅ”ica | 3 : 0 | Äava | |||||
21.10
14:30
Sloga
Jedinstvo
0
1
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:30
Vinogradi DB
MarÅ”iÄ
2
2
|
21.10.2012 14:30 | Vinogradi DB | 2 : 2 | MarÅ”iÄ | |||||
21.10
14:30
Seljak
Arsenal
2
5
|
21.10.2012 14:30 | Seljak | 2 : 5 | Arsenal |
21.10
15:30
Vujan
Spartak
1
2
|
21.10.2012 15:30 | Vujan | 1 : 2 | Spartak | |||||
21.10
15:30
Napredak
FK Rudar Bresnica 1927
2
2
|
21.10.2012 15:30 | Napredak | 2 : 2 | FK Rudar Bresnica 1927 | |||||
21.10
15:30
DragaÄevo
Lunjevica
1
0
|
21.10.2012 15:30 | DragaÄevo | 1 : 0 | Lunjevica | |||||
21.10
15:30
OvÄar
Brezak
1
0
|
21.10.2012 15:30 | OvÄar | 1 : 0 | Brezak | |||||
21.10
15:30
Morava
Mladost
0
1
|
21.10.2012 15:30 | Morava | 0 : 1 | Mladost | |||||
21.10
15:30
Jedinstvo (GG)
Donja Vrbava
1
1
|
21.10.2012 15:30 | Jedinstvo (GG) | 1 : 1 | Donja Vrbava | |||||
21.10
15:30
Kotraža Franc Komerc
Miokovci
2
0
|
21.10.2012 15:30 | Kotraža Franc Komerc | 2 : 0 | Miokovci |
21.10
14:30
Mladi Borac
Sloga (D)
4
0
|
21.10.2012 14:30 | Mladi Borac | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
21.10
14:30
Crni Vrh
Mlava
3
0
|
21.10.2012 14:30 | Crni Vrh | 3 : 0 | Mlava | |||||
21.10
14:30
Vihor
Petar Dobrnjac
3
1
|
21.10.2012 14:30 | Vihor | 3 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
21.10
14:30
Makce
Mladost
4
3
|
21.10.2012 14:30 | Makce | 4 : 3 | Mladost | |||||
21.10
14:30
Sloga (B)
Napredak
2
0
|
21.10.2012 14:30 | Sloga (B) | 2 : 0 | Napredak | |||||
21.10
14:30
Borac
Beli Orao
3
1
|
21.10.2012 14:30 | Borac | 3 : 1 | Beli Orao | |||||
21.10
14:30
Omladinac
Polet
2
0
|
21.10.2012 14:30 | Omladinac | 2 : 0 | Polet | |||||
21.10
14:30
Integral
ŽelezniÄar
1
3
|
21.10.2012 14:30 | Integral | 1 : 3 | ŽelezniÄar |
21.10
11:00
ŽelezniÄar
Omladinac
6
0
|
21.10.2012 11:00 | ŽelezniÄar | 6 : 0 | Omladinac | |||||
21.10
15:00
BuduÄnost
Radnik
2
1
|
21.10.2012 15:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Radnik | |||||
21.10
15:00
Å umadinac
Sloboda
0
1
|
21.10.2012 15:00 | Å umadinac | 0 : 1 | Sloboda | |||||
21.10
15:00
Polet
Pobeda
2
1
|
21.10.2012 15:00 | Polet | 2 : 1 | Pobeda | |||||
21.10
15:00
Borac
Selevac
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Borac | 3 : 0 | Selevac | |||||
21.10
15:00
Proleter
Osipaonica
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Proleter | 1 : 0 | Osipaonica | |||||
21.10
15:00
Napredak
GlavaÅ”
2
3
|
21.10.2012 15:00 | Napredak | 2 : 3 | GlavaÅ” | |||||
21.10
15:00
Bresje Superior
Å umadija
5
1
|
21.10.2012 15:00 | Bresje Superior | 5 : 1 | Å umadija |
21.10
15:00
Sloga
Bare
2
3
|
21.10.2012 15:00 | Sloga | 2 : 3 | Bare | |||||
21.10
15:00
Banja
Lepenica
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Banja | 1 : 1 | Lepenica | |||||
21.10
15:00
Å atornja
KaraÄorÄe
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Å atornja | 3 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
21.10
15:00
Bokanja
AranÄelovac
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Bokanja | 1 : 1 | AranÄelovac | |||||
21.10
10:00
Å umadija
Marjan
2
0
|
21.10.2012 10:00 | Å umadija | 2 : 0 | Marjan | |||||
21.10
15:00
VinÄa
Beli orlovi
1
4
|
21.10.2012 15:00 | VinÄa | 1 : 4 | Beli orlovi | |||||
21.10
10:00
Å umadinac
Partizan
5
2
|
21.10.2012 10:00 | Å umadinac | 5 : 2 | Partizan |
21.10
15:00
Provo
Jedinstvo (V)
3
2
|
21.10.2012 15:00 | Provo | 3 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
21.10
15:00
Drina
Mladi Borac
0
0
|
21.10.2012 15:00 | Drina | 0 : 0 | Mladi Borac | |||||
21.10
15:00
Radjevac
Jedinstvo (Å )
2
3
|
21.10.2012 15:00 | Radjevac | 2 : 3 | Jedinstvo (Å ) | |||||
21.10
15:00
Mladost (DD)
RadniÄki
4
1
|
21.10.2012 15:00 | Mladost (DD) | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
21.10
15:00
Antimon
Lipolist
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Antimon | 1 : 0 | Lipolist |
21.10
14:30
Vrujci
Sovljak
2
2
|
21.10.2012 14:30 | Vrujci | 2 : 2 | Sovljak | |||||
21.10
14:30
TeŔnjar
Tulari
4
0
|
21.10.2012 14:30 | TeŔnjar | 4 : 0 | Tulari | |||||
21.10
14:30
OFK Divci
Brezovica
0
0
|
21.10.2012 14:30 | OFK Divci | 0 : 0 | Brezovica | |||||
21.10
14:30
TrliÄ
Polet
2
1
|
21.10.2012 14:30 | TrliÄ | 2 : 1 | Polet |
21.10
14:30
Omladinac
SeÄica
3
0
|
21.10.2012 14:30 | Omladinac | 3 : 0 | SeÄica | |||||
21.10
14:30
Polimlje
Ariljska rampa
4
0
|
21.10.2012 14:30 | Polimlje | 4 : 0 | Ariljska rampa | |||||
21.10
14:30
Polet
ŽelezniÄar
5
3
|
21.10.2012 14:30 | Polet | 5 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
21.10
14:30
ViŔesava
Jedinstvo
6
1
|
21.10.2012 14:30 | ViŔesava | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:30
Zlatibor
Crnokosa
3
3
|
21.10.2012 14:30 | Zlatibor | 3 : 3 | Crnokosa |
21.10
15:00
Borac
Mladost (B)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Borac | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
21.10
15:00
Zemljoradnik
Polet
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Polet | |||||
21.10
15:00
RasovaÄa
Moravica
3
0
|
21.10.2012 15:00 | RasovaÄa | 3 : 0 | Moravica | |||||
21.10
15:00
RadniÄki 1924 (K)
Palilula
2
1
|
21.10.2012 15:00 | RadniÄki 1924 (K) | 2 : 1 | Palilula |
21.10
13:00
Pavlovac
Alakince
4
3
|
21.10.2012 13:00 | Pavlovac | 4 : 3 | Alakince | |||||
21.10
15:00
Besa
BiljaÄa
2
0
|
21.10.2012 15:00 | Besa | 2 : 0 | BiljaÄa | |||||
21.10
15:00
Vranjska Banja
Morava
0
5
|
21.10.2012 15:00 | Vranjska Banja | 0 : 5 | Morava | |||||
21.10
15:00
As
Levosoje
3
1
|
21.10.2012 15:00 | As | 3 : 1 | Levosoje | |||||
21.10
15:00
Ternoci
Nebeski Andjeli
2
2
|
21.10.2012 15:00 | Ternoci | 2 : 2 | Nebeski Andjeli | |||||
21.10
15:00
Mladost (B)
Kondiva
0
1
|
21.10.2012 15:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Kondiva |
21.10
15:00
Mladost (PR)
Zadrugar
0
5
|
21.10.2012 15:00 | Mladost (PR) | 0 : 5 | Zadrugar | |||||
21.10
15:00
Vladimir DurkoviÄ
Jedinstvo (P)
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Vladimir DurkoviÄ | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
21.10
15:00
Gnjilan
Napredak
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Gnjilan | 1 : 1 | Napredak | |||||
21.10
15:00
Sloga
Spartak
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Spartak | |||||
21.10
15:00
DragoÅ”
Jedinstvo (BP)
1
3
|
21.10.2012 15:00 | DragoÅ” | 1 : 3 | Jedinstvo (BP) |
21.10
15:00
Svetlost
DunÄerski
4
0
|
21.10.2012 15:00 | Svetlost | 4 : 0 | DunÄerski | |||||
21.10
15:00
Kosovac
Omladinac
0
0
|
21.10.2012 15:00 | Kosovac | 0 : 0 | Omladinac | |||||
21.10
15:00
Pobeda
Trbunje
3
3
|
21.10.2012 15:00 | Pobeda | 3 : 3 | Trbunje | |||||
21.10
15:00
DobriÄ
Jastrebac
1
3
|
21.10.2012 15:00 | DobriÄ | 1 : 3 | Jastrebac |
21.10
15:00
Rudar
Morava
3
2
|
21.10.2012 15:00 | Rudar | 3 : 2 | Morava | |||||
21.10
15:00
BuduÄnost
Brzi Brod
0
0
|
21.10.2012 15:00 | BuduÄnost | 0 : 0 | Brzi Brod | |||||
21.10
15:00
Crvena zastava
Proleter
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Crvena zastava | 3 : 0 | Proleter | |||||
21.10
15:00
Sloboda
Mladost
5
0
|
21.10.2012 15:00 | Sloboda | 5 : 0 | Mladost |
21.10
15:00
BobiŔte
Mladi Borac
1
0
|
21.10.2012 15:00 | BobiŔte | 1 : 0 | Mladi Borac | |||||
21.10
15:00
Å umadija
Gradac
2
0
|
21.10.2012 15:00 | Å umadija | 2 : 0 | Gradac | |||||
21.10
15:00
Jablanica
Plantaža
4
1
|
21.10.2012 15:00 | Jablanica | 4 : 1 | Plantaža | |||||
21.10
15:00
Progres
OFK Morava
3
3
|
21.10.2012 15:00 | Progres | 3 : 3 | OFK Morava | |||||
21.10
15:00
Mladost
Sloga
1
4
|
21.10.2012 15:00 | Mladost | 1 : 4 | Sloga | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (B)
6
2
|
21.10.2012 15:00 | Jedinstvo (GS) | 6 : 2 | Jedinstvo (B) |
21.10
14:00
Napredak (S)
Morava
1
2
|
21.10.2012 14:00 | Napredak (S) | 1 : 2 | Morava | |||||
21.10
14:00
Jedinstvo
VinoraÄa
2
0
|
21.10.2012 14:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | VinoraÄa | |||||
21.10
14:00
Mladost (D)
Mladost (J)
3
2
|
21.10.2012 14:00 | Mladost (D) | 3 : 2 | Mladost (J) | |||||
21.10
14:00
SindjeliÄ
Bratstvo
3
2
|
21.10.2012 14:00 | SindjeliÄ | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
21.10
14:00
Lugomir
SFS Borac
4
1
|
21.10.2012 14:00 | Lugomir | 4 : 1 | SFS Borac | |||||
21.10
14:00
LevaÄ
Mladost (K)
3
0
|
21.10.2012 14:00 | LevaÄ | 3 : 0 | Mladost (K) | |||||
21.10
14:00
Buducnost
KuŔiljevo
5
1
|
21.10.2012 14:00 | Buducnost | 5 : 1 | KuŔiljevo |
21.10
11:00
KljuÄ
Slatina
2
0
|
21.10.2012 11:00 | KljuÄ | 2 : 0 | Slatina | |||||
21.10
15:00
Rajac
Rudar
3
4
|
21.10.2012 15:00 | Rajac | 3 : 4 | Rudar | |||||
21.10
15:00
Radujevac
RadniÄki
3
1
|
21.10.2012 15:00 | Radujevac | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
21.10
15:00
Branik
Brestovac
0
1
|
21.10.2012 15:00 | Branik | 0 : 1 | Brestovac |
21.10
15:00
Velika Jasikova
Rgotina
5
2
|
21.10.2012 15:00 | Velika Jasikova | 5 : 2 | Rgotina | |||||
21.10
15:00
TrebiÄ
Rudar
0
5
|
21.10.2012 15:00 | TrebiÄ | 0 : 5 | Rudar | |||||
21.10
15:00
Polet
OsniÄ
3
2
|
21.10.2012 15:00 | Polet | 3 : 2 | OsniÄ | |||||
21.10
15:00
Rudar (VÄ)
Borac
2
5
|
21.10.2012 15:00 | Rudar (VÄ) | 2 : 5 | Borac | |||||
21.10
15:00
Omladinac
Midžor
1
2
|
21.10.2012 15:00 | Omladinac | 1 : 2 | Midžor |
21.10
14:30
Jastrebac
Trajal
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Jastrebac | 1 : 0 | Trajal | |||||
21.10
14:30
Å anac
Jedinstvo 1936
3
1
|
21.10.2012 14:30 | Å anac | 3 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
21.10
14:30
Poljoprivrednik
Mladost
2
2
|
21.10.2012 14:30 | Poljoprivrednik | 2 : 2 | Mladost | |||||
21.10
14:30
Gradina
Jovan Kursula
4
0
|
21.10.2012 14:30 | Gradina | 4 : 0 | Jovan Kursula | |||||
21.10
14:30
Sloga (Ä)
Sloga (D)
2
0
|
21.10.2012 14:30 | Sloga (Ä) | 2 : 0 | Sloga (D) |
21.10
14:30
BaÄka (P)
Tavankut
3
0
|
21.10.2012 14:30 | BaÄka (P) | 3 : 0 | Tavankut | |||||
21.10
14:30
BaÄka (M)
Äoka
0
2
|
21.10.2012 14:30 | BaÄka (M) | 0 : 2 | Äoka | |||||
21.10
14:30
Äantavir
Proleter
0
3
|
21.10.2012 14:30 | Äantavir | 0 : 3 | Proleter | |||||
21.10
14:30
Tisa
Vinogradar
2
0
|
21.10.2012 14:30 | Tisa | 2 : 0 | Vinogradar |
21.10
15:00
Napredak
Crvena zvezda (VS)
2
2
|
21.10.2012 15:00 | Napredak | 2 : 2 | Crvena zvezda (VS) | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo
Begej
0
3
|
21.10.2012 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Begej | |||||
21.10
15:00
Vojvodina (P)
Krajina
4
1
|
21.10.2012 15:00 | Vojvodina (P) | 4 : 1 | Krajina | |||||
21.10
15:00
OFK Gradnulica
Mladost
2
1
|
21.10.2012 15:00 | OFK Gradnulica | 2 : 1 | Mladost |
21.10
15:30
Borac
Vojvodina
2
0
|
21.10.2012 15:30 | Borac | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
21.10
15:30
Slavija (K)
VrŔac United
0
2
|
21.10.2012 15:30 | Slavija (K) | 0 : 2 | VrŔac United | |||||
21.10
15:30
Sloga (BNS)
Tempo
9
1
|
21.10.2012 15:30 | Sloga (BNS) | 9 : 1 | Tempo | |||||
21.10
15:30
Polet
BuduÄnost (BB)
3
0
|
21.10.2012 15:30 | Polet | 3 : 0 | BuduÄnost (BB) | |||||
21.10
15:30
Partizan (G)
Jugoslavija
0
0
|
21.10.2012 15:30 | Partizan (G) | 0 : 0 | Jugoslavija | |||||
21.10
15:30
RadniÄki (B)
Mladost
2
0
|
21.10.2012 15:30 | RadniÄki (B) | 2 : 0 | Mladost |
21.10
15:00
Kordun
GraniÄar (R)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Kordun | 1 : 0 | GraniÄar (R) | |||||
21.10
15:00
Omladinac (D)
Mladost (K)
4
0
|
21.10.2012 15:00 | Omladinac (D) | 4 : 0 | Mladost (K) | |||||
21.10
15:00
PIK Prigrevica
Mladost APA
1
0
|
21.10.2012 15:00 | PIK Prigrevica | 1 : 0 | Mladost APA | |||||
21.10
15:00
BSK
Kula
2
0
|
21.10.2012 15:00 | BSK | 2 : 0 | Kula | |||||
21.10
15:00
Zadrugar
GraniÄar (G)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Zadrugar | 1 : 0 | GraniÄar (G) | |||||
21.10
15:00
Hajduk
Sloga
1
3
|
21.10.2012 15:00 | Hajduk | 1 : 3 | Sloga |
21.10
14:00
Jedinstvo
Petrovaradin
3
2
|
21.10.2012 14:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Petrovaradin | |||||
21.10
14:00
BaÄka
Stari Grad
3
0
|
21.10.2012 14:00 | BaÄka | 3 : 0 | Stari Grad | |||||
21.10
14:00
Vojvodina
Borac
0
3
|
21.10.2012 14:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Borac | |||||
21.10
14:00
ObiliÄ
TSK
0
3
|
21.10.2012 14:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | TSK | |||||
21.10
14:00
Omladinac
Kabel
0
1
|
21.10.2012 14:00 | Omladinac | 0 : 1 | Kabel |
21.10
Jadran
Hajduk (V)
2
1
|
21.10.2012 | Jadran | 2 : 1 | Hajduk (V) | |||||
21.10
Donji Petrovci
LSK LaÄarak
2
0
|
21.10.2012 | Donji Petrovci | 2 : 0 | LSK LaÄarak | |||||
21.10
Ljukovo
Partizan
0
1
|
21.10.2012 | Ljukovo | 0 : 1 | Partizan | |||||
21.10
GraniÄar
RadniÄki
0
0
|
21.10.2012 | GraniÄar | 0 : 0 | RadniÄki | |||||
21.10
Kupinovo
Hajduk 1932
3
2
|
21.10.2012 | Kupinovo | 3 : 2 | Hajduk 1932 | |||||
21.10
Sloven (S)
Å umar
2
1
|
21.10.2012 | Sloven (S) | 2 : 1 | Å umar |
21.10
14:00
Borac (O)
Å umadija
0
2
|
21.10.2012 14:00 | Borac (O) | 0 : 2 | Å umadija | |||||
21.10
14:00
Rudar
Prva Iskra
1
2
|
21.10.2012 14:00 | Rudar | 1 : 2 | Prva Iskra | |||||
21.10
14:00
OFK Zabrežje
Brodarac
0
0
|
21.10.2012 14:00 | OFK Zabrežje | 0 : 0 | Brodarac | |||||
21.10
14:00
BaÄevac
13. Maj
2
0
|
21.10.2012 14:00 | BaÄevac | 2 : 0 | 13. Maj | |||||
21.10
14:00
Zmaj 1953
Jedinstvo
1
0
|
21.10.2012 14:00 | Zmaj 1953 | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:00
VrÄin
Milutinac
2
1
|
21.10.2012 14:00 | VrÄin | 2 : 1 | Milutinac | |||||
21.10
14:00
PKB Kovilovo
Selo Mladenovac
1
2
|
21.10.2012 14:00 | PKB Kovilovo | 1 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
21.10
14:00
Strelac
PoŔtar Zvezdara
1
1
|
21.10.2012 14:00 | Strelac | 1 : 1 | PoŔtar Zvezdara |
21.10
15:00
Napredak
OFK Ras
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Napredak | 1 : 0 | OFK Ras | |||||
21.10
15:00
Morava(S)
Tavnik
2
1
|
21.10.2012 15:00 | Morava(S) | 2 : 1 | Tavnik | |||||
21.10
15:00
Äibukovac
Jedinstvo
2
5
|
21.10.2012 15:00 | Äibukovac | 2 : 5 | Jedinstvo | |||||
21.10
15:00
Gruža
ŽiÄa
2
5
|
21.10.2012 15:00 | Gruža | 2 : 5 | ŽiÄa | |||||
21.10
15:00
Stubal
Morava(M)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Stubal | 1 : 0 | Morava(M) | |||||
21.10
15:00
Magnohrom
Å umadija
5
3
|
21.10.2012 15:00 | Magnohrom | 5 : 3 | Å umadija | |||||
21.10
15:00
Zvezda
Partizan
2
1
|
21.10.2012 15:00 | Zvezda | 2 : 1 | Partizan |
21.10
14:00
KoŔutnjak
OFK Bagremar
0
2
|
21.10.2012 14:00 | KoŔutnjak | 0 : 2 | OFK Bagremar | |||||
21.10
14:00
Å umarice 2008
Hajduk
1
4
|
21.10.2012 14:00 | Å umarice 2008 | 1 : 4 | Hajduk | |||||
21.10
14:00
21. oktobar
Kremenac
1
0
|
21.10.2012 14:00 | 21. oktobar | 1 : 0 | Kremenac | |||||
21.10
14:00
Mladost TeferiÄ
Sloga
0
1
|
21.10.2012 14:00 | Mladost TeferiÄ | 0 : 1 | Sloga | |||||
21.10
14:00
Kutlovo
Botunje
4
0
|
21.10.2012 14:00 | Kutlovo | 4 : 0 | Botunje | |||||
21.10
14:00
Srbija
Borac
2
2
|
21.10.2012 14:00 | Srbija | 2 : 2 | Borac | |||||
21.10
14:00
Azbest
Mladost
5
1
|
21.10.2012 14:00 | Azbest | 5 : 1 | Mladost | |||||
21.10
14:00
Seljak
DobraÄa
1
4
|
21.10.2012 14:00 | Seljak | 1 : 4 | DobraÄa |
21.10
15:30
Malba
Parmenac
0
2
|
21.10.2012 15:30 | Malba | 0 : 2 | Parmenac | |||||
21.10
15:30
ÄaÄak 94
PremeÄa
1
2
|
21.10.2012 15:30 | ÄaÄak 94 | 1 : 2 | PremeÄa | |||||
21.10
15:30
Planinac
Strelac
2
6
|
21.10.2012 15:30 | Planinac | 2 : 6 | Strelac | |||||
21.10
15:30
Mladost
Morava
2
0
|
21.10.2012 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Morava | |||||
21.10
15:30
BuduÄnost
Rakova
4
2
|
21.10.2012 15:30 | BuduÄnost | 4 : 2 | Rakova |
21.10
13:30
Vrelo
Brezova
0
1
|
21.10.2012 13:30 | Vrelo | 0 : 1 | Brezova | |||||
21.10
13:30
Prilike
Sloga
4
3
|
21.10.2012 13:30 | Prilike | 4 : 3 | Sloga | |||||
21.10
11:00
Gradina
Dedinje Junajted
4
1
|
21.10.2012 11:00 | Gradina | 4 : 1 | Dedinje Junajted | |||||
21.10
13:30
Bjelica
GoruŔica
0
4
|
21.10.2012 13:30 | Bjelica | 0 : 4 | GoruŔica | |||||
21.10
13:30
RadniÄki
Bratstvo
2
1
|
21.10.2012 13:30 | RadniÄki | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
21.10
13:30
Jedinstvo
Jelica
3
2
|
21.10.2012 13:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Jelica |
21.10
14:30
Takovski Ustanak
Å ilopaj
1
1
|
21.10.2012 14:30 | Takovski Ustanak | 1 : 1 | Å ilopaj | |||||
21.10
14:30
Å umadija
Mladost 09
3
6
|
21.10.2012 14:30 | Å umadija | 3 : 6 | Mladost 09 | |||||
21.10
14:30
VelereÄ 94
Ozrem
4
2
|
21.10.2012 14:30 | VelereÄ 94 | 4 : 2 | Ozrem | |||||
21.10
14:30
Majdan
Jablanica
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Majdan | 1 : 0 | Jablanica | |||||
21.10
14:30
BaÄkovac Junajted
Mladi Rudar
2
1
|
21.10.2012 14:30 | BaÄkovac Junajted | 2 : 1 | Mladi Rudar |
21.10
14:30
Jedinstvo (D)
Dunavac (K)
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 0 | Dunavac (K) | |||||
21.10
14:30
Borac
Basarac
3
1
|
21.10.2012 14:30 | Borac | 3 : 1 | Basarac | |||||
21.10
14:30
Sloga
Jedinstvo (LJ)
5
4
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 5 : 4 | Jedinstvo (LJ) | |||||
21.10
14:30
Desine
Polet
1
1
|
21.10.2012 14:30 | Desine | 1 : 1 | Polet | |||||
21.10
14:30
Napredak
Žitkovica
2
0
|
21.10.2012 14:30 | Napredak | 2 : 0 | Žitkovica | |||||
21.10
14:30
Dunavac (P)
RSK
1
4
|
21.10.2012 14:30 | Dunavac (P) | 1 : 4 | RSK |
21.10
14:30
Omladinac (B)
Rudar (K)
1
2
|
21.10.2012 14:30 | Omladinac (B) | 1 : 2 | Rudar (K) | |||||
21.10
14:30
KrilaÅ”
DragoÅ”
0
0
|
21.10.2012 14:30 | KrilaÅ” | 0 : 0 | DragoÅ” | |||||
21.10
14:30
Mladost
BuduÄnost (V)
2
1
|
21.10.2012 14:30 | Mladost | 2 : 1 | BuduÄnost (V) | |||||
21.10
14:30
RadniÄki
Zadrugar
0
2
|
21.10.2012 14:30 | RadniÄki | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
21.10
14:30
BuduÄnost (A)
Rudar (S)
1
3
|
21.10.2012 14:30 | BuduÄnost (A) | 1 : 3 | Rudar (S) | |||||
21.10
14:30
Polet
TrgovaÄki
1
3
|
21.10.2012 14:30 | Polet | 1 : 3 | TrgovaÄki |
21.10
Palanka
BaÄinac
1
4
|
21.10.2012 | Palanka | 1 : 4 | BaÄinac | |||||
21.10
Proleter
BuduÄnost
2
1
|
21.10.2012 | Proleter | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
21.10
Udarnik
Beli Orlovi
1
1
|
21.10.2012 | Udarnik | 1 : 1 | Beli Orlovi |
21.10
14:30
Kolarac
Skobalj
2
1
|
21.10.2012 14:30 | Kolarac | 2 : 1 | Skobalj | |||||
21.10
14:30
Sloga
BuduÄnost
1
5
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 1 : 5 | BuduÄnost | |||||
21.10
14:30
VuÄak
SASK
0
2
|
21.10.2012 14:30 | VuÄak | 0 : 2 | SASK | |||||
21.10
14:30
Slavija
Jedinstvo
1
1
|
21.10.2012 14:30 | Slavija | 1 : 1 | Jedinstvo |
21.10
14:30
Ravni Gaj
7. Jul
1
2
|
21.10.2012 14:30 | Ravni Gaj | 1 : 2 | 7. Jul | |||||
21.10
14:30
Drugovac
Lunjevac
2
0
|
21.10.2012 14:30 | Drugovac | 2 : 0 | Lunjevac |
21.10
14:30
Sloga
RadniÄki
3
0
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
21.10
14:30
Pobeda 1938
Mladost MG
0
0
|
21.10.2012 14:30 | Pobeda 1938 | 0 : 0 | Mladost MG | |||||
21.10
14:30
ŽSK
Crvena zvezda
4
0
|
21.10.2012 14:30 | ŽSK | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
21.10
11:00
KaraÄorÄe
BSK
4
2
|
21.10.2012 11:00 | KaraÄorÄe | 4 : 2 | BSK | |||||
21.10
14:30
Å umadija
BeÄevica
4
2
|
21.10.2012 14:30 | Å umadija | 4 : 2 | BeÄevica | |||||
21.10
14:30
Pobeda
Omladinac
2
2
|
21.10.2012 14:30 | Pobeda | 2 : 2 | Omladinac | |||||
21.10
14:30
Grivac
Mladost
2
1
|
21.10.2012 14:30 | Grivac | 2 : 1 | Mladost |
21.10
11:00
B 2000
Sloga
2
2
|
21.10.2012 11:00 | B 2000 | 2 : 2 | Sloga | |||||
21.10
14:30
Kopljari
Mladi rudar
3
0
|
21.10.2012 14:30 | Kopljari | 3 : 0 | Mladi rudar | |||||
21.10
14:30
Proleter
Jasenica
4
2
|
21.10.2012 14:30 | Proleter | 4 : 2 | Jasenica | |||||
21.10
14:30
Plaskovac
Maskar
2
0
|
21.10.2012 14:30 | Plaskovac | 2 : 0 | Maskar |
21.10
15:00
Velika Reka
Jedinstvo (Z)
2
0
|
21.10.2012 15:00 | Velika Reka | 2 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
21.10
15:00
Cer
Hajduk
4
2
|
21.10.2012 15:00 | Cer | 4 : 2 | Hajduk | |||||
21.10
15:00
Sloga (LÅ )
Cerova
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Sloga (LÅ ) | 3 : 0 | Cerova | |||||
21.10
15:00
Stolice
Borac (L)
3
2
|
21.10.2012 15:00 | Stolice | 3 : 2 | Borac (L) | |||||
21.10
11:00
Studenac
Jadar 1961
4
2
|
21.10.2012 11:00 | Studenac | 4 : 2 | Jadar 1961 | |||||
21.10
15:00
Borac (K)
Sloga (K)
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Borac (K) | 1 : 1 | Sloga (K) |
21.10
15:00
Omladinac
DuŔko
1
4
|
21.10.2012 15:00 | Omladinac | 1 : 4 | DuŔko | |||||
21.10
15:00
Torpedo 1924
Napredak (MB)
5
2
|
21.10.2012 15:00 | Torpedo 1924 | 5 : 2 | Napredak (MB) | |||||
21.10
15:00
Napredak (R)
Milicionar
1
2
|
21.10.2012 15:00 | Napredak (R) | 1 : 2 | Milicionar | |||||
21.10
11:00
Majur
Premijer
4
1
|
21.10.2012 11:00 | Majur | 4 : 1 | Premijer | |||||
21.10
15:00
Drina
Sloboda
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Drina | 1 : 0 | Sloboda | |||||
21.10
15:00
Proleter
Sloga
6
3
|
21.10.2012 15:00 | Proleter | 6 : 3 | Sloga | |||||
21.10
15:00
Napredak (BP)
BMR PetlovaÄa
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Napredak (BP) | 1 : 1 | BMR PetlovaÄa | |||||
21.10
15:00
Partizan
BuduÄnost
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Partizan | 1 : 1 | BuduÄnost |
21.10
15:00
Mrovska
Dobrava
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Mrovska | 1 : 1 | Dobrava | |||||
21.10
15:00
Korman
Galeb
2
1
|
21.10.2012 15:00 | Korman | 2 : 1 | Galeb | |||||
21.10
15:00
VlaÅ”iÄ
DumaÄa
4
2
|
21.10.2012 15:00 | VlaÅ”iÄ | 4 : 2 | DumaÄa | |||||
21.10
15:00
PriÄinoviÄ
OFK Jelen
6
2
|
21.10.2012 15:00 | PriÄinoviÄ | 6 : 2 | OFK Jelen | |||||
21.10
15:00
KaraÄorÄe
Mladost (PP)
0
2
|
21.10.2012 15:00 | KaraÄorÄe | 0 : 2 | Mladost (PP) | |||||
21.10
15:00
Pocerina
Mladost (Z)
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Pocerina | 3 : 0 | Mladost (Z) | |||||
21.10
15:00
CeriÄ
OFK Varna
8
1
|
21.10.2012 15:00 | CeriÄ | 8 : 1 | OFK Varna | |||||
21.10
15:00
Borac
Sloga
0
1
|
21.10.2012 15:00 | Borac | 0 : 1 | Sloga |
21.10
14:30
Mladost
Toplica
2
4
|
21.10.2012 14:30 | Mladost | 2 : 4 | Toplica | |||||
21.10
14:30
Orao
VeliŔevac
0
3
|
21.10.2012 14:30 | Orao | 0 : 3 | VeliŔevac | |||||
21.10
14:30
Spartak 1924
Gornji Lajkovac
4
1
|
21.10.2012 14:30 | Spartak 1924 | 4 : 1 | Gornji Lajkovac | |||||
21.10
14:30
Borac
Mionica
3
1
|
21.10.2012 14:30 | Borac | 3 : 1 | Mionica | |||||
21.10
14:30
Liplje
Rajac
2
4
|
21.10.2012 14:30 | Liplje | 2 : 4 | Rajac | |||||
21.10
14:30
DuÄiÄ
Jedinstvo
3
3
|
21.10.2012 14:30 | DuÄiÄ | 3 : 3 | Jedinstvo |
21.10
14:30
ÄuÄuge
OFK Stublenica
3
1
|
21.10.2012 14:30 | ÄuÄuge | 3 : 1 | OFK Stublenica | |||||
21.10
14:30
Vrelo
Gunjevac
3
1
|
21.10.2012 14:30 | Vrelo | 3 : 1 | Gunjevac | |||||
21.10
14:30
Omladinac
Brgule
3
1
|
21.10.2012 14:30 | Omladinac | 3 : 1 | Brgule | |||||
21.10
14:30
Jedinstvo
Sloga
2
1
|
21.10.2012 14:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga |
21.10
14:30
Mladost
Milenko PavloviÄ
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Milenko PavloviÄ | |||||
21.10
14:30
KoteŔica
Mladi radnik
2
0
|
21.10.2012 14:30 | KoteŔica | 2 : 0 | Mladi radnik | |||||
21.10
14:30
Zadrugar
Lukavac
5
3
|
21.10.2012 14:30 | Zadrugar | 5 : 3 | Lukavac | |||||
21.10
14:30
Gradac
Polet
1
4
|
21.10.2012 14:30 | Gradac | 1 : 4 | Polet |
21.10
15:00
Luna AvijatiÄar
TreŔnjica
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Luna AvijatiÄar | 3 : 0 | TreÅ”njica | |||||
21.10
15:00
Pobeda
Lazarica
2
5
|
21.10.2012 15:00 | Pobeda | 2 : 5 | Lazarica | |||||
21.10
15:00
Ježevica
Blagaja
1
2
|
21.10.2012 15:00 | Ježevica | 1 : 2 | Blagaja | |||||
21.10
15:00
Savinac
Gorobilje
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Savinac | 1 : 0 | Gorobilje |
21.10
15:00
Borac (SD)
Napredak
0
4
|
21.10.2012 15:00 | Borac (SD) | 0 : 4 | Napredak | |||||
21.10
15:00
Plavi tok
GlumaÄ
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Plavi tok | 1 : 1 | GlumaÄ |
21.10
15:00
Lokomotiva
Provalija
2
2
|
21.10.2012 15:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Provalija |
21.10
15:00
Äegar 1946
Mladost 1954 (DM)
4
2
|
21.10.2012 15:00 | Äegar 1946 | 4 : 2 | Mladost 1954 (DM) | |||||
21.10
15:00
Supovac
Sloga
4
0
|
21.10.2012 15:00 | Supovac | 4 : 0 | Sloga | |||||
21.10
15:00
Mladost (DK)
Stevan NeŔticki
0
0
|
21.10.2012 15:00 | Mladost (DK) | 0 : 0 | Stevan NeŔticki | |||||
21.10
15:00
Vulkan 1936
RadniÄki 1936
4
0
|
21.10.2012 15:00 | Vulkan 1936 | 4 : 0 | RadniÄki 1936 |
21.10
15:00
Veternica 1926
RadniÄki
4
1
|
21.10.2012 15:00 | Veternica 1926 | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
21.10
11:00
Lemind 1953
Gornje Krajince
1
0
|
21.10.2012 11:00 | Lemind 1953 | 1 : 0 | Gornje Krajince | |||||
21.10
15:00
Kumarevo 65
ŽelezniÄar
3
1
|
21.10.2012 15:00 | Kumarevo 65 | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
21.10
15:00
Napredak
Navalin
0
3
|
21.10.2012 15:00 | Napredak | 0 : 3 | Navalin |
21.10
14:00
MedveÄa
BSK
2
1
|
21.10.2012 14:00 | MedveÄa | 2 : 1 | BSK | |||||
21.10
14:00
Istok 63
Kupinovac
1
3
|
21.10.2012 14:00 | Istok 63 | 1 : 3 | Kupinovac | |||||
21.10
14:00
Kolare
Sloga
2
3
|
21.10.2012 14:00 | Kolare | 2 : 3 | Sloga | |||||
21.10
14:00
Polet
Å umadinac
2
0
|
21.10.2012 14:00 | Polet | 2 : 0 | Å umadinac | |||||
21.10
14:00
Mladost
OFK Tabane
0
0
|
21.10.2012 14:00 | Mladost | 0 : 0 | OFK Tabane | |||||
21.10
14:00
Crni Vrh
Ursule
2
0
|
21.10.2012 14:00 | Crni Vrh | 2 : 0 | Ursule | |||||
21.10
14:00
Mladi radnik
Napredak
1
2
|
21.10.2012 14:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Napredak |
21.10
14:30
Rubin
Beli Orlovi
6
0
|
21.10.2012 14:30 | Rubin | 6 : 0 | Beli Orlovi | |||||
21.10
14:30
UÅ”Äe
Donji Kopaonik
4
0
|
21.10.2012 14:30 | UÅ”Äe | 4 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
21.10
14:30
Omladinac
Borac
6
2
|
21.10.2012 14:30 | Omladinac | 6 : 2 | Borac | |||||
21.10
14:30
Sloga
Mladost (T)
6
0
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 6 : 0 | Mladost (T) | |||||
21.10
14:30
Župski biseri
Mladi radnik
1
4
|
21.10.2012 14:30 | Župski biseri | 1 : 4 | Mladi radnik | |||||
21.10
14:30
Vinogradar
BaŔtovan
5
3
|
21.10.2012 14:30 | Vinogradar | 5 : 3 | BaŔtovan |
21.10
15:00
OFK Ribare
13. April
1
1
|
21.10.2012 15:00 | OFK Ribare | 1 : 1 | 13. April | |||||
21.10
15:00
MaÄkovac
Gornji StepoÅ”
3
1
|
21.10.2012 15:00 | MaÄkovac | 3 : 1 | Gornji StepoÅ” | |||||
21.10
15:00
Dedina
Äitluk
4
1
|
21.10.2012 15:00 | Dedina | 4 : 1 | Äitluk | |||||
21.10
15:00
Rasina
DuÅ”an RistiÄ
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Rasina | 3 : 0 | DuÅ”an RistiÄ | |||||
21.10
15:00
Sloga
BeloviÄ
5
0
|
21.10.2012 15:00 | Sloga | 5 : 0 | BeloviÄ | |||||
21.10
15:00
Kupci
Mudrakovac
0
0
|
21.10.2012 15:00 | Kupci | 0 : 0 | Mudrakovac | |||||
21.10
15:00
Kapidžija
Dvorane
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Kapidžija | 1 : 0 | Dvorane |
21.10
14:30
Poljoprivrednik
Mala Bosna
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Poljoprivrednik | 1 : 0 | Mala Bosna | |||||
21.10
14:30
Udarnik
BaÄka 1901 B
4
1
|
21.10.2012 14:30 | Udarnik | 4 : 1 | BaÄka 1901 B | |||||
21.10
14:30
ÄurÄin
Elektrovojvodina
2
4
|
21.10.2012 14:30 | ÄurÄin | 2 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
21.10
14:30
Žednik
Subotica
1
5
|
21.10.2012 14:30 | Žednik | 1 : 5 | Subotica | |||||
21.10
14:30
Hajduk
Lokomotiva
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Hajduk | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
21.10
14:30
Bratstvo
Solid
0
2
|
21.10.2012 14:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Solid |
21.10
14:30
EÄÅ”eg
Olimpija
0
2
|
21.10.2012 14:30 | EÄÅ”eg | 0 : 2 | Olimpija | |||||
21.10
14:30
Pobeda
MiÄunovo
1
4
|
21.10.2012 14:30 | Pobeda | 1 : 4 | MiÄunovo | |||||
21.10
14:30
Mladost
Sokolac
0
5
|
21.10.2012 14:30 | Mladost | 0 : 5 | Sokolac |
21.10
14:30
Å ampion
Hajduk
4
0
|
21.10.2012 14:30 | Å ampion | 4 : 0 | Hajduk | |||||
21.10
14:30
Olimpija
Slavija
6
0
|
21.10.2012 14:30 | Olimpija | 6 : 0 | Slavija | |||||
21.10
14:30
GraniÄar
Tromedja
2
2
|
21.10.2012 14:30 | GraniÄar | 2 : 2 | Tromedja | |||||
21.10
14:30
Sloga
Jedinstvo
5
2
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 5 : 2 | Jedinstvo |
21.10
15:00
ŽAK
2. Oktobar
0
1
|
21.10.2012 15:00 | ŽAK | 0 : 1 | 2. Oktobar | |||||
21.10
15:00
Polet
Borac
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Polet | 1 : 1 | Borac |
21.10
15:00
BuduÄnost
Terekves
3
0
|
21.10.2012 15:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Terekves | |||||
21.10
15:00
Proleter
Bega
2
2
|
21.10.2012 15:00 | Proleter | 2 : 2 | Bega | |||||
21.10
15:00
Omladinac
Olimpija
2
0
|
21.10.2012 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Olimpija |
21.10
15:30
BSK BavaniŔte
Omladinac (O)
2
1
|
21.10.2012 15:30 | BSK BavaniŔte | 2 : 1 | Omladinac (O) | |||||
21.10
15:30
Stari TamiÅ”
Borac
5
1
|
21.10.2012 15:30 | Stari TamiÅ” | 5 : 1 | Borac | |||||
21.10
15:30
Proleter
Dolovo
2
5
|
21.10.2012 15:30 | Proleter | 2 : 5 | Dolovo | |||||
21.10
15:30
Omladinac (D)
Polet
0
3
|
21.10.2012 15:30 | Omladinac (D) | 0 : 3 | Polet | |||||
21.10
15:30
Plavi Dunav
Unirea
0
4
|
21.10.2012 15:30 | Plavi Dunav | 0 : 4 | Unirea | |||||
21.10
15:30
Mladost
Spartak
2
2
|
21.10.2012 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Spartak |
21.10
15:30
Hajduk
KaraÅ” (Š)
2
0
|
21.10.2012 15:30 | Hajduk | 2 : 0 | KaraÅ” (Š) | |||||
21.10
15:30
Borac (VG)
Potporanj
3
0
|
21.10.2012 15:30 | Borac (VG) | 3 : 0 | Potporanj | |||||
21.10
15:30
Vitorul
Partizan (U)
1
0
|
21.10.2012 15:30 | Vitorul | 1 : 0 | Partizan (U) | |||||
21.10
15:30
Crvena zvezda
Vinogradar
0
1
|
21.10.2012 15:30 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Vinogradar | |||||
21.10
15:30
Å evac
Borac (VS)
1
2
|
21.10.2012 15:30 | Å evac | 1 : 2 | Borac (VS) | |||||
21.10
15:30
Ratar
HajduÄica
2
1
|
21.10.2012 15:30 | Ratar | 2 : 1 | HajduÄica | |||||
21.10
15:30
BuduÄnost (A)
KaraÅ” (K)
6
1
|
21.10.2012 15:30 | BuduÄnost (A) | 6 : 1 | KaraÅ” (K) | |||||
21.10
15:30
Jedinstvo
Dunav
13
0
|
21.10.2012 15:30 | Jedinstvo | 13 : 0 | Dunav |
21.10
15:00
TerekveÅ”
Aleksa Å antiÄ
3
1
|
21.10.2012 15:00 | TerekveÅ” | 3 : 1 | Aleksa Å antiÄ | |||||
21.10
15:00
OFK Å ikara
Jedinstvo (K)
5
0
|
21.10.2012 15:00 | OFK Å ikara | 5 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
21.10
15:00
Rusin
OFK Metalac
7
0
|
21.10.2012 15:00 | Rusin | 7 : 0 | OFK Metalac | |||||
21.10
15:00
ŽAK
Dunav
3
1
|
21.10.2012 15:00 | ŽAK | 3 : 1 | Dunav | |||||
21.10
15:00
Dinamo
Lipar
2
0
|
21.10.2012 15:00 | Dinamo | 2 : 0 | Lipar | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo (R)
Panonija
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Jedinstvo (R) | 1 : 1 | Panonija |
21.10
15:00
Susek
FruŔkogorac
1
3
|
21.10.2012 15:00 | Susek | 1 : 3 | FruŔkogorac | |||||
21.10
15:00
Borac
Mladost
1
3
|
21.10.2012 15:00 | Borac | 1 : 3 | Mladost | |||||
21.10
15:00
Äenej
FruŔkogorski partizan
1
2
|
21.10.2012 15:00 | Äenej | 1 : 2 | FruÅ”kogorski partizan | |||||
21.10
Proleter
Dinamo
0
1
|
21.10.2012 | Proleter | 0 : 1 | Dinamo | |||||
21.10
Sremac
BaÄka
0
3
|
21.10.2012 | Sremac | 0 : 3 | BaÄka | |||||
21.10
15:00
OFK Sirig
OFK Futog
2
4
|
21.10.2012 15:00 | OFK Sirig | 2 : 4 | OFK Futog |
21.10
Jedinstvo
Proleter
0
3
|
21.10.2012 | Jedinstvo | 0 : 3 | Proleter | |||||
21.10
15:00
Mladost
Iskra
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Iskra | |||||
21.10
Mladost Radost
BuduÄnost
3
1
|
21.10.2012 | Mladost Radost | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
21.10
BeÄej
Napredak
4
0
|
21.10.2012 | BeÄej | 4 : 0 | Napredak |
21.10
15:00
Hajduk (Ä)
MiletiÄ
6
1
|
21.10.2012 15:00 | Hajduk (Ä) | 6 : 1 | MiletiÄ | |||||
21.10
15:00
ObiliÄ
Jedinstvo
3
3
|
21.10.2012 15:00 | ObiliÄ | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
21.10
15:00
Sloga
Hajduk (G)
0
1
|
21.10.2012 15:00 | Sloga | 0 : 1 | Hajduk (G) | |||||
21.10
15:00
Titel
ŽSK
1
2
|
21.10.2012 15:00 | Titel | 1 : 2 | ŽSK |
21.10
14:00
Krivanj
Krila Krajine
2
2
|
21.10.2012 14:00 | Krivanj | 2 : 2 | Krila Krajine | |||||
21.10
14:00
MagliÄ
BuduÄnost
0
6
|
21.10.2012 14:00 | MagliÄ | 0 : 6 | BuduÄnost | |||||
21.10
14:00
BaÄka
KaraÄorÄevo
3
1
|
21.10.2012 14:00 | BaÄka | 3 : 1 | KaraÄorÄevo | |||||
21.10
14:00
Kulpin
Soko
1
1
|
21.10.2012 14:00 | Kulpin | 1 : 1 | Soko | |||||
21.10
14:00
Slavija
Vojvodina
1
5
|
21.10.2012 14:00 | Slavija | 1 : 5 | Vojvodina | |||||
21.10
14:00
BaÄki Hajduk
BuduÄnost
2
1
|
21.10.2012 14:00 | BaÄki Hajduk | 2 : 1 | BuduÄnost |
21.10
13:30
Napredak (P)
GraniÄar (G)
3
0
|
21.10.2012 13:30 | Napredak (P) | 3 : 0 | GraniÄar (G) | |||||
21.10
13:30
ŽelezniÄar
Napredak (V)
1
0
|
21.10.2012 13:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Napredak (V) | |||||
21.10
13:30
Hrtkovci
Dunav
3
3
|
21.10.2012 13:30 | Hrtkovci | 3 : 3 | Dunav | |||||
21.10
13:30
Jedinstvo (P)
BuduÄnost
0
2
|
21.10.2012 13:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
21.10
13:30
Borac
Sloboda
2
1
|
21.10.2012 13:30 | Borac | 2 : 1 | Sloboda | |||||
21.10
13:30
Lovac
GraniÄar (K)
3
3
|
21.10.2012 13:30 | Lovac | 3 : 3 | GraniÄar (K) | |||||
21.10
13:30
Sloga
Jedinstvo (R)
2
0
|
21.10.2012 13:30 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
21.10
13:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Podunavac
3
0
|
21.10.2012 13:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 3 : 0 | Podunavac |
21.10
14:00
Stepojevac VAGA
Mladost (Ä)
3
0
|
21.10.2012 14:00 | Stepojevac VAGA | 3 : 0 | Mladost (Ä) | |||||
21.10
14:00
VraniÄ
TEK Sloga
2
0
|
21.10.2012 14:00 | VraniÄ | 2 : 0 | TEK Sloga | |||||
21.10
14:00
Beljina
Mladost (B)
1
4
|
21.10.2012 14:00 | Beljina | 1 : 4 | Mladost (B) |
21.10
14:00
BoleÄ
Velika Krsna
1
1
|
21.10.2012 14:00 | BoleÄ | 1 : 1 | Velika Krsna | |||||
21.10
14:00
Podunavac
Pudarci
3
0
|
21.10.2012 14:00 | Podunavac | 3 : 0 | Pudarci | |||||
21.10
14:00
Napredak
Mladost
5
0
|
21.10.2012 14:00 | Napredak | 5 : 0 | Mladost | |||||
21.10
14:00
Rabrovac
Dunavac
1
2
|
21.10.2012 14:00 | Rabrovac | 1 : 2 | Dunavac |
21.10
14:00
Crvenka
Torlak
2
1
|
21.10.2012 14:00 | Crvenka | 2 : 1 | Torlak | |||||
21.10
14:00
Dunav
Banja
0
0
|
21.10.2012 14:00 | Dunav | 0 : 0 | Banja | |||||
21.10
14:00
Å umadinac
RuŔanj
3
2
|
21.10.2012 14:00 | Šumadinac | 3 : 2 | RuŔanj | |||||
21.10
14:00
Napredak
Institut
1
1
|
21.10.2012 14:00 | Napredak | 1 : 1 | Institut | |||||
21.10
14:00
Borac
Pionir
3
6
|
21.10.2012 14:00 | Borac | 3 : 6 | Pionir | |||||
21.10
10:00
Å eÄeranac Ada
Policajac
0
2
|
21.10.2012 10:00 | Å eÄeranac Ada | 0 : 2 | Policajac | |||||
21.10
14:00
Studenski Grad
SindjeliÄ
2
3
|
21.10.2012 14:00 | Studenski Grad | 2 : 3 | SindjeliÄ |
21.10
14:00
DobriÄ
NS Tatko
6
5
|
21.10.2012 14:00 | DobriÄ | 6 : 5 | NS Tatko | |||||
21.10
14:00
Sloga
Padina
3
0
|
21.10.2012 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Padina | |||||
21.10
14:00
Jastrebac
BaliÄevac
3
5
|
21.10.2012 14:00 | Jastrebac | 3 : 5 | BaliÄevac | |||||
21.10
14:00
Naisus
Mladost
7
1
|
21.10.2012 14:00 | Naisus | 7 : 1 | Mladost | |||||
21.10
14:00
Aleksandrovo
Koprijan
1
3
|
21.10.2012 14:00 | Aleksandrovo | 1 : 3 | Koprijan |
21.10
15:00
Egeta
Rtkovo
1
5
|
21.10.2012 15:00 | Egeta | 1 : 5 | Rtkovo | |||||
21.10
15:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Lokomotiva
6
0
|
21.10.2012 15:00 | KoÄa AndjelkoviÄ | 6 : 0 | Lokomotiva | |||||
21.10
15:00
Pontes
KladuŔnica
1
3
|
21.10.2012 15:00 | Pontes | 1 : 3 | KladuŔnica | |||||
21.10
15:00
Omladinac
Napredak
0
2
|
21.10.2012 15:00 | Omladinac | 0 : 2 | Napredak |
21.10
15:00
VukaŔinovac
Kraljevo
3
3
|
21.10.2012 15:00 | VukaŔinovac | 3 : 3 | Kraljevo |
21.10
15:30
OFK Sloga
Tempo
4
3
|
21.10.2012 15:30 | OFK Sloga | 4 : 3 | Tempo | |||||
21.10
15:00
Feniks 2012
Polet
2
4
|
21.10.2012 15:00 | Feniks 2012 | 2 : 4 | Polet |
21.10
11:00
OFK TamniÄ
Urovica
0
3
|
21.10.2012 11:00 | OFK TamniÄ | 0 : 3 | Urovica | |||||
21.10
15:00
Polet
Smedovac
3
4
|
21.10.2012 15:00 | Polet | 3 : 4 | Smedovac | |||||
21.10
15:00
Mladost
Srbovo
4
1
|
21.10.2012 15:00 | Mladost | 4 : 1 | Srbovo | |||||
21.10
11:00
Malajnica
MiloŔevo
0
1
|
21.10.2012 11:00 | Malajnica | 0 : 1 | MiloŔevo | |||||
21.10
15:00
Vidrovac
Äubra
4
2
|
21.10.2012 15:00 | Vidrovac | 4 : 2 | Äubra | |||||
21.10
15:00
Ratar
Kovilovo
1
6
|
21.10.2012 15:00 | Ratar | 1 : 6 | Kovilovo | |||||
21.10
15:00
Slatina
GraniÄar
6
0
|
21.10.2012 15:00 | Slatina | 6 : 0 | GraniÄar |
21.10
15:00
Mladost 1925
PopoviÄi
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Mladost 1925 | 1 : 0 | PopoviÄi | |||||
21.10
11:00
MiloÄajac
Jovo Kursula
1
3
|
21.10.2012 11:00 | MiloÄajac | 1 : 3 | Jovo Kursula | |||||
21.10
15:00
ZgodaÄica
Real
1
3
|
21.10.2012 15:00 | ZgodaÄica | 1 : 3 | Real |
21.10
14:00
Stari momci
Divostin
4
2
|
21.10.2012 14:00 | Stari momci | 4 : 2 | Divostin | |||||
21.10
14:00
Å umadija 1934
Velika Sugubina
2
0
|
21.10.2012 14:00 | Å umadija 1934 | 2 : 0 | Velika Sugubina | |||||
21.10
14:00
Zastava
Trmbas
6
1
|
21.10.2012 14:00 | Zastava | 6 : 1 | Trmbas | |||||
21.10
14:00
Äuriselac
Žeželj
2
0
|
21.10.2012 14:00 | Äuriselac | 2 : 0 | Žeželj |
21.10
14:30
Pobeda
Borac
3
0
|
21.10.2012 14:30 | Pobeda | 3 : 0 | Borac | |||||
21.10
14:30
Napredak (B)
Sloga (L)
2
3
|
21.10.2012 14:30 | Napredak (B) | 2 : 3 | Sloga (L) | |||||
21.10
14:30
Napredak (N)
Proleter
4
1
|
21.10.2012 14:30 | Napredak (N) | 4 : 1 | Proleter | |||||
21.10
14:30
Mlava
Mip Majdan
1
2
|
21.10.2012 14:30 | Mlava | 1 : 2 | Mip Majdan | |||||
21.10
14:30
Dizel
Stig
1
1
|
21.10.2012 14:30 | Dizel | 1 : 1 | Stig | |||||
21.10
14:30
Sloga (D)
Sopot
1
2
|
21.10.2012 14:30 | Sloga (D) | 1 : 2 | Sopot | |||||
21.10
14:30
Dunav
Zemljoradnik
4
2
|
21.10.2012 14:30 | Dunav | 4 : 2 | Zemljoradnik |
21.10
14:00
BariÄ
RadniÄki
2
0
|
21.10.2012 14:00 | BariÄ | 2 : 0 | RadniÄki | |||||
21.10
14:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Kumane
5
0
|
21.10.2012 14:00 | Žika MarkoviÄ UÄa | 5 : 0 | Kumane | |||||
21.10
14:00
Pek
Polet
1
3
|
21.10.2012 14:00 | Pek | 1 : 3 | Polet | |||||
21.10
14:00
ElektriÄar
Ram
4
2
|
21.10.2012 14:00 | ElektriÄar | 4 : 2 | Ram | |||||
21.10
14:00
Sloga TOP
KurjaÄe
3
2
|
21.10.2012 14:00 | Sloga TOP | 3 : 2 | KurjaÄe |
21.10
14:30
Mladost
Udarnik
9
2
|
21.10.2012 14:30 | Mladost | 9 : 2 | Udarnik | |||||
21.10
14:30
Proleter
Omladinac
1
4
|
21.10.2012 14:30 | Proleter | 1 : 4 | Omladinac | |||||
21.10
14:30
Sloga
Napredak
0
4
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 0 : 4 | Napredak | |||||
21.10
14:30
BSK
Jedinstvo
4
3
|
21.10.2012 14:30 | BSK | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:30
BuduÄnost
Pomoravlje
1
2
|
21.10.2012 14:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | Pomoravlje |
21.10
15:00
MisaÄa
VenÄani
2
1
|
21.10.2012 15:00 | MisaÄa | 2 : 1 | VenÄani | |||||
21.10
10:00
Vrbica
Brezovac
3
3
|
21.10.2012 10:00 | Vrbica | 3 : 3 | Brezovac |
21.10
15:00
Prva Iskra
Milan OrliÄ
4
4
|
21.10.2012 15:00 | Prva Iskra | 4 : 4 | Milan OrliÄ | |||||
21.10
15:00
Jelav
TE GuÄevo
0
3
|
21.10.2012 15:00 | Jelav | 0 : 3 | TE GuÄevo | |||||
21.10
15:00
Granit
Sloga
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Granit | 3 : 0 | Sloga |
21.10
11:00
BuduÄnost
Maovi MH
5
2
|
21.10.2012 11:00 | BuduÄnost | 5 : 2 | Maovi MH | |||||
21.10
11:00
Culjkovic
Omladinac
1
1
|
21.10.2012 11:00 | Culjkovic | 1 : 1 | Omladinac |
21.10
11:00
Mladost (SV)
Žabar
2
1
|
21.10.2012 11:00 | Mladost (SV) | 2 : 1 | Žabar | |||||
21.10
11:00
DuŔan Silni
MetliÄ
4
1
|
21.10.2012 11:00 | DuÅ”an Silni | 4 : 1 | MetliÄ | |||||
21.10
11:00
Mladost (SL)
Volujac
0
2
|
21.10.2012 11:00 | Mladost (SL) | 0 : 2 | Volujac | |||||
21.10
11:00
Sava
ZablaÄe
0
1
|
21.10.2012 11:00 | Sava | 0 : 1 | ZablaÄe |
21.10
11:00
Dragojevac
Bobovik Skupljen
4
0
|
21.10.2012 11:00 | Dragojevac | 4 : 0 | Bobovik Skupljen | |||||
21.10
11:00
Torpedo
Sloga Trgosped .M.
3
1
|
21.10.2012 11:00 | Torpedo | 3 : 1 | Sloga Trgosped .M. | |||||
21.10
11:00
Krnule 09
Mladost
4
0
|
21.10.2012 11:00 | Krnule 09 | 4 : 0 | Mladost | |||||
21.10
15:00
Sloga 1949 .Mat.
Hajduk
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Sloga 1949 .Mat. | 3 : 0 | Hajduk | |||||
21.10
15:00
Tresnjevka
Petrovac 74
2
0
|
21.10.2012 15:00 | Tresnjevka | 2 : 0 | Petrovac 74 | |||||
21.10
15:00
Sloga .R.
Polet
2
1
|
21.10.2012 15:00 | Sloga .R. | 2 : 1 | Polet |
21.10
11:00
MurgaÅ”
Vukona
1
0
|
21.10.2012 11:00 | MurgaÅ” | 1 : 0 | Vukona | |||||
21.10
Kolubara
Rudar
5
4
|
21.10.2012 | Kolubara | 5 : 4 | Rudar | |||||
21.10
Sloga
Dokmir
0
3
|
21.10.2012 | Sloga | 0 : 3 | Dokmir | |||||
21.10
Pambukovica
Zvizdar
6
1
|
21.10.2012 | Pambukovica | 6 : 1 | Zvizdar |
21.10
14:30
Rakac Stave
Borac
8
2
|
21.10.2012 14:30 | Rakac Stave | 8 : 2 | Borac | |||||
21.10
14:30
Paune
BeloŔevac
1
2
|
21.10.2012 14:30 | Paune | 1 : 2 | BeloŔevac | |||||
21.10
14:30
Dupljaj
OFK Povlen
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Dupljaj | 1 : 0 | OFK Povlen |
21.10
11:00
Mladost (K)
JaŔunja
4
1
|
21.10.2012 11:00 | Mladost (K) | 4 : 1 | JaŔunja |
21.10
15:00
Moravac
Brza
0
4
|
21.10.2012 15:00 | Moravac | 0 : 4 | Brza | |||||
21.10
15:00
Vrhunac
Bratstvo
1
3
|
21.10.2012 15:00 | Vrhunac | 1 : 3 | Bratstvo |
21.10
15:00
Morava
Mladi borac
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Morava | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
21.10
15:00
RadniÄki
Mladi Radnik
2
1
|
21.10.2012 15:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Mladi Radnik |
21.10
14:00
Rudar Stenjevac
Resavac
6
2
|
21.10.2012 14:00 | Rudar Stenjevac | 6 : 2 | Resavac | |||||
21.10
14:00
OFK DvoriŔte
Resava
2
1
|
21.10.2012 14:00 | OFK DvoriŔte | 2 : 1 | Resava |
21.10
15:00
Napredak
Bresje
5
0
|
21.10.2012 15:00 | Napredak | 5 : 0 | Bresje | |||||
21.10
15:00
Juhor
Kolonija
3
0
|
21.10.2012 15:00 | Juhor | 3 : 0 | Kolonija | |||||
21.10
15:00
Sloga
Ribnik
4
1
|
21.10.2012 15:00 | Sloga | 4 : 1 | Ribnik | |||||
21.10
15:00
Lipar
Partizan (M)
6
1
|
21.10.2012 15:00 | Lipar | 6 : 1 | Partizan (M) | |||||
21.10
15:00
Sloboda
Partizan (G)
3
1
|
21.10.2012 15:00 | Sloboda | 3 : 1 | Partizan (G) | |||||
21.10
15:00
Morava
Jedinstvo
5
0
|
21.10.2012 15:00 | Morava | 5 : 0 | Jedinstvo |
21.10
14:00
Gradac
14. Oktobar
4
3
|
21.10.2012 14:00 | Gradac | 4 : 3 | 14. Oktobar | |||||
21.10
14:00
Kiseljak
Parcane
2
1
|
21.10.2012 14:00 | Kiseljak | 2 : 1 | Parcane |
21.10
14:00
Zdravinje
Zmajevac
5
3
|
21.10.2012 14:00 | Zdravinje | 5 : 3 | Zmajevac |
21.10
15:00
Bukovica
SebeÄevac
3
3
|
21.10.2012 15:00 | Bukovica | 3 : 3 | SebeÄevac | |||||
21.10
15:00
Polet (K)
Lipovac
4
1
|
21.10.2012 15:00 | Polet (K) | 4 : 1 | Lipovac | |||||
21.10
15:00
Grkljane
Polet (Å )
1
2
|
21.10.2012 15:00 | Grkljane | 1 : 2 | Polet (Å ) | |||||
21.10
15:00
Jablanica
Å titari
0
0
|
21.10.2012 15:00 | Jablanica | 0 : 0 | Å titari | |||||
21.10
15:00
Rasinac
Drugari
2
1
|
21.10.2012 15:00 | Rasinac | 2 : 1 | Drugari |
21.10
11:00
Srnje
PakaŔnica
4
1
|
21.10.2012 11:00 | Srnje | 4 : 1 | PakaŔnica |
21.10
15:00
Lehel
Mladost
0
3
|
21.10.2012 15:00 | Lehel | 0 : 3 | Mladost | |||||
21.10
15:00
Naftagas
Omladinac
3
1
|
21.10.2012 15:00 | Naftagas | 3 : 1 | Omladinac | |||||
21.10
15:00
Proleter 2006
MSK
0
2
|
21.10.2012 15:00 | Proleter 2006 | 0 : 2 | MSK | |||||
21.10
15:00
OFK Klek
ŽFK Banat
1
0
|
21.10.2012 15:00 | OFK Klek | 1 : 0 | ŽFK Banat |
21.10
14:00
OFK Stajicevo
Jedinstvo
0
1
|
21.10.2012 14:00 | OFK Stajicevo | 0 : 1 | Jedinstvo |
21.10
15:30
Barice
Vladimirovac
3
3
|
21.10.2012 15:30 | Barice | 3 : 3 | Vladimirovac | |||||
21.10
15:30
Gaj
JanoŔik
1
4
|
21.10.2012 15:30 | Gaj | 1 : 4 | JanoŔik | |||||
21.10
15:30
NaŔa Krajina
Sloga
1
3
|
21.10.2012 15:30 | NaŔa Krajina | 1 : 3 | Sloga | |||||
21.10
15:30
Solunac
GraniÄar
1
1
|
21.10.2012 15:30 | Solunac | 1 : 1 | GraniÄar | |||||
21.10
15:30
Lokve
Crvena Zvezda
2
1
|
21.10.2012 15:30 | Lokve | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
21.10
15:30
Banat
Vojvodina
0
4
|
21.10.2012 15:30 | Banat | 0 : 4 | Vojvodina |
21.10
15:30
Jedinstvo
Omladinac
4
2
|
21.10.2012 15:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Omladinac | |||||
21.10
15:30
Partizan
Pobeda
1
1
|
21.10.2012 15:30 | Partizan | 1 : 1 | Pobeda | |||||
21.10
15:30
Vojvodina
Banat
2
2
|
21.10.2012 15:30 | Vojvodina | 2 : 2 | Banat |
21.10
Sremac
Sloga (Z)
7
0
|
21.10.2012 | Sremac | 7 : 0 | Sloga (Z) | |||||
21.10
Sloga (Ä)
OFK Bosut
0
0
|
21.10.2012 | Sloga (Ä) | 0 : 0 | OFK Bosut | |||||
21.10
Borac (VR)
Hajduk
0
4
|
21.10.2012 | Borac (VR) | 0 : 4 | Hajduk | |||||
21.10
NoÄaj
Mitros
0
0
|
21.10.2012 | NoÄaj | 0 : 0 | Mitros |
21.10
Sloga
Borac
4
1
|
21.10.2012 | Sloga | 4 : 1 | Borac | |||||
21.10
KruŔedol
Sremac
3
1
|
21.10.2012 | KruŔedol | 3 : 1 | Sremac | |||||
21.10
PSK Putinci
FruŔka Gora
0
1
|
21.10.2012 | PSK Putinci | 0 : 1 | FruŔka Gora | |||||
21.10
FruŔkogorac
Napredak
0
2
|
21.10.2012 | FruŔkogorac | 0 : 2 | Napredak | |||||
21.10
OFK Kraljevci
Mladost
1
0
|
21.10.2012 | OFK Kraljevci | 1 : 0 | Mladost |
21.10
Borac (J)
Sloga
1
0
|
21.10.2012 | Borac (J) | 1 : 0 | Sloga | |||||
21.10
FruŔkogorac
RadniÄki 2
0
4
|
21.10.2012 | FruÅ”kogorac | 0 : 4 | RadniÄki 2 | |||||
21.10
Polet
ÄSK Äortanovci
0
2
|
21.10.2012 | Polet | 0 : 2 | ÄSK Äortanovci |
21.10
15:30
SinÄeliÄ
Jedinstvo (Lj)
8
0
|
21.10.2012 15:30 | SinÄeliÄ | 8 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
21.10
15:30
Borac
Sremac
2
1
|
21.10.2012 15:30 | Borac | 2 : 1 | Sremac | |||||
21.10
15:30
OFK Bingula
Jednota
3
0
|
21.10.2012 15:30 | OFK Bingula | 3 : 0 | Jednota | |||||
21.10
15:30
Jedinstvo (M)
GraniÄar
1
0
|
21.10.2012 15:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | GraniÄar | |||||
21.10
15:30
OFK BaÄinci
Omladinac (M)
3
0
|
21.10.2012 15:30 | OFK BaÄinci | 3 : 0 | Omladinac (M) | |||||
21.10
15:30
FruŔkogorac
Bratstvo
8
1
|
21.10.2012 15:30 | FruŔkogorac | 8 : 1 | Bratstvo | |||||
21.10
15:30
Omladinac (B)
OFK BikiÄ
0
3
|
21.10.2012 15:30 | Omladinac (B) | 0 : 3 | OFK BikiÄ |
21.10
14:00
GraniÄar
Mladost
3
1
|
21.10.2012 14:00 | GraniÄar | 3 : 1 | Mladost | |||||
21.10
14:00
Kameni
Sremac
2
3
|
21.10.2012 14:00 | Kameni | 2 : 3 | Sremac | |||||
21.10
14:00
Sloboda
OFK BrestaÄ
1
3
|
21.10.2012 14:00 | Sloboda | 1 : 3 | OFK BrestaÄ | |||||
21.10
14:00
Srem
Vitez
8
1
|
21.10.2012 14:00 | Srem | 8 : 1 | Vitez |
21.10
14:30
BuduÄnost
Å umadija
0
1
|
21.10.2012 14:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | Å umadija | |||||
21.10
14:30
Mladi Radnik
Mladi Borac
2
1
|
21.10.2012 14:30 | Mladi Radnik | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
21.10
14:30
Sloga
Proleter
4
0
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 4 : 0 | Proleter |
21.10
14:00
Skela
Posavina
1
4
|
21.10.2012 14:00 | Skela | 1 : 4 | Posavina | |||||
21.10
14:00
Trstenica
Poljane
2
0
|
21.10.2012 14:00 | Trstenica | 2 : 0 | Poljane | |||||
21.10
14:00
Belo Polje
Jedinstvo
2
1
|
21.10.2012 14:00 | Belo Polje | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:00
Urovci
Omladinac
1
1
|
21.10.2012 14:00 | Urovci | 1 : 1 | Omladinac | |||||
21.10
14:00
Zadrugar
VukiÄevica
1
2
|
21.10.2012 14:00 | Zadrugar | 1 : 2 | VukiÄevica |
21.10
14:00
BSK 2012
BUSK
0
0
|
21.10.2012 14:00 | BSK 2012 | 0 : 0 | BUSK | |||||
21.10
14:00
Busije
Borac
8
0
|
21.10.2012 14:00 | Busije | 8 : 0 | Borac | |||||
21.10
14:00
Kozara
Pobednik
1
4
|
21.10.2012 14:00 | Kozara | 1 : 4 | Pobednik | |||||
21.10
14:00
Novi Beograd
OFK PetrovÄiÄ
1
5
|
21.10.2012 14:00 | Novi Beograd | 1 : 5 | OFK PetrovÄiÄ | |||||
21.10
11:00
GAK
Sparta
2
0
|
21.10.2012 11:00 | GAK | 2 : 0 | Sparta | |||||
21.10
10:00
Olimpija
Mladi proleter
2
3
|
21.10.2012 10:00 | Olimpija | 2 : 3 | Mladi proleter |
21.10
11:00
Å umice
Stojan Lazarac
0
2
|
21.10.2012 11:00 | Å umice | 0 : 2 | Stojan Lazarac | |||||
21.10
11:00
Radnik
Mladost (MM)
1
0
|
21.10.2012 11:00 | Radnik | 1 : 0 | Mladost (MM) | |||||
21.10
11:00
Mladost (O)
Napredak
3
0
|
21.10.2012 11:00 | Mladost (O) | 3 : 0 | Napredak |
21.10
Polet (LJ)
Mladost
2
1
|
21.10.2012 | Polet (LJ) | 2 : 1 | Mladost | |||||
21.10
Jedinstvo
Kusovac
1
3
|
21.10.2012 | Jedinstvo | 1 : 3 | Kusovac |
21.10
14:30
Homolje
Neresnica
4
3
|
21.10.2012 14:30 | Homolje | 4 : 3 | Neresnica | |||||
21.10
14:30
Radenka
Kaona
4
2
|
21.10.2012 14:30 | Radenka | 4 : 2 | Kaona | |||||
21.10
14:30
Sloga
Pionir Zelenik
8
2
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 8 : 2 | Pionir Zelenik |
21.10
15:00
7. Juli
Bratstvo
2
7
|
21.10.2012 15:00 | 7. Juli | 2 : 7 | Bratstvo |
21.10
15:00
Vlaska
Omladinac
2
0
|
21.10.2012 15:00 | Vlaska | 2 : 0 | Omladinac | |||||
21.10
15:00
Senaja
OFK Student
1
0
|
21.10.2012 15:00 | Senaja | 1 : 0 | OFK Student | |||||
21.10
15:00
Markovac
Sloga
3
2
|
21.10.2012 15:00 | Markovac | 3 : 2 | Sloga | |||||
21.10
15:00
Borac
Napredak
2
2
|
21.10.2012 15:00 | Borac | 2 : 2 | Napredak | |||||
21.10
15:00
Kosmajac
ŠepŔin
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Kosmajac | 1 : 1 | ŠepŔin |
21.10
13:00
Mladost
Planinac
3
0
|
21.10.2012 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Planinac | |||||
21.10
13:00
Car UroÅ”
Borac
1
3
|
21.10.2012 13:00 | Car UroÅ” | 1 : 3 | Borac | |||||
21.10
13:00
Polet
27. Oktobar
12
2
|
21.10.2012 13:00 | Polet | 12 : 2 | 27. Oktobar |
21.10
14:30
Dimitrije Tucovic
BSK
0
0
|
21.10.2012 14:30 | Dimitrije Tucovic | 0 : 0 | BSK | |||||
21.10
14:30
Mladost
Lazarevac
2
0
|
21.10.2012 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Lazarevac | |||||
21.10
14:30
OFK Sokolovo
Strmovo
0
2
|
21.10.2012 14:30 | OFK Sokolovo | 0 : 2 | Strmovo | |||||
21.10
14:30
Borac
Petka
0
1
|
21.10.2012 14:30 | Borac | 0 : 1 | Petka |
21.10
14:00
Borac
Sloga
2
1
|
21.10.2012 14:00 | Borac | 2 : 1 | Sloga | |||||
21.10
14:00
LjubiniÄ
Crvena Zastava
1
0
|
21.10.2012 14:00 | LjubiniÄ | 1 : 0 | Crvena Zastava | |||||
21.10
14:00
Polet Grabovac
Partizan Draževac
2
1
|
21.10.2012 14:00 | Polet Grabovac | 2 : 1 | Partizan Draževac | |||||
21.10
14:00
Proleter
Duboko
1
1
|
21.10.2012 14:00 | Proleter | 1 : 1 | Duboko | |||||
21.10
14:00
Baljevac
Pobeda
1
0
|
21.10.2012 14:00 | Baljevac | 1 : 0 | Pobeda |
21.10
14:00
TrgoviŔte
Mladost
1
1
|
21.10.2012 14:00 | TrgoviŔte | 1 : 1 | Mladost | |||||
21.10
14:00
Drugarstvo
Gorica
3
0
|
21.10.2012 14:00 | Drugarstvo | 3 : 0 | Gorica |
21.10
14:00
Stepanje
NepriÄava
3
0
|
21.10.2012 14:00 | Stepanje | 3 : 0 | NepriÄava | |||||
21.10
14:00
Ratkovac
Polet
1
0
|
21.10.2012 14:00 | Ratkovac | 1 : 0 | Polet |
21.10
14:30
ZveÄan
Radnik
3
0
|
21.10.2012 14:30 | ZveÄan | 3 : 0 | Radnik |
21.10
15:00
Heroj
BuduÄnost
4
3
|
21.10.2012 15:00 | Heroj | 4 : 3 | BuduÄnost | |||||
21.10
15:00
Omladinac
Napredak
0
3
|
21.10.2012 15:00 | Omladinac | 0 : 3 | Napredak | |||||
21.10
15:00
Popovac
Hajduk
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Popovac | 1 : 1 | Hajduk | |||||
21.10
15:00
Mladost (GM)
Radnik
0
5
|
21.10.2012 15:00 | Mladost (GM) | 0 : 5 | Radnik | |||||
21.10
15:00
Polet
Å umadija
4
4
|
21.10.2012 15:00 | Polet | 4 : 4 | Å umadija | |||||
21.10
15:00
Radnicki
Mladost (R)
4
1
|
21.10.2012 15:00 | Radnicki | 4 : 1 | Mladost (R) |
21.10
Meteor
SinÄeliÄ
3
0
|
21.10.2012 | Meteor | 3 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
21.10
Badnjevac
Mladost
3
0
|
21.10.2012 | Badnjevac | 3 : 0 | Mladost |
21.10
14:30
Sloga
Napredak
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Napredak | |||||
21.10
14:30
Slemen
Bukovik
1
0
|
21.10.2012 14:30 | Slemen | 1 : 0 | Bukovik |
21.10
14:00
ÄobanÄe
Grabovica
6
2
|
21.10.2012 14:00 | ÄobanÄe | 6 : 2 | Grabovica | |||||
21.10
14:00
Vrhpolje
Mladost
2
8
|
21.10.2012 14:00 | Vrhpolje | 2 : 8 | Mladost |
21.10
15:00
Kosovo
OFK 019 ZajeÄar
1
1
|
21.10.2012 15:00 | Kosovo | 1 : 1 | OFK 019 ZajeÄar |
21.10
15:00
Mladost (R)
Vražogrnci
2
3
|
21.10.2012 15:00 | Mladost (R) | 2 : 3 | Vražogrnci | |||||
21.10
15:00
Mladi Gorani
ObiliÄ
2
2
|
21.10.2012 15:00 | Mladi Gorani | 2 : 2 | ObiliÄ |
21.10
15:00
MekiÅ”
Doljevac
3
5
|
21.10.2012 15:00 | MekiÅ” | 3 : 5 | Doljevac |
21.10
15:00
PoneÅ”
Mineralac
0
2
|
21.10.2012 15:00 | PoneÅ” | 0 : 2 | Mineralac | |||||
21.10
15:00
Rudar
Ropotovo
2
4
|
21.10.2012 15:00 | Rudar | 2 : 4 | Ropotovo |
21.10
15:00
GraÄanica
Brezovica
3
1
|
21.10.2012 15:00 | GraÄanica | 3 : 1 | Brezovica | |||||
21.10
15:00
Äaglavica
RadniÄki
7
2
|
21.10.2012 15:00 | Äaglavica | 7 : 2 | RadniÄki | |||||
21.10
15:00
Polet
Gracko
0
3
|
21.10.2012 15:00 | Polet | 0 : 3 | Gracko | |||||
21.10
15:00
Sitnica
Plemetina
0
1
|
21.10.2012 15:00 | Sitnica | 0 : 1 | Plemetina |
21.10
14:00
LisoviÄ 1977
OFK Borac
1
2
|
21.10.2012 14:00 | LisoviÄ 1977 | 1 : 2 | OFK Borac | |||||
21.10
14:00
Veliki Borak
Mladost Gaj 2011
2
0
|
21.10.2012 14:00 | Veliki Borak | 2 : 0 | Mladost Gaj 2011 |
21.10
12:00
Kalemegdan
Ravangrad
3
0
|
21.10.2012 12:00 | Kalemegdan | 3 : 0 | Ravangrad |
21.10
14:30
ŽFK MaÄvanka
ŽFK Jerina
0
3
|
21.10.2012 14:30 | ŽFK MaÄvanka | 0 : 3 | ŽFK Jerina |
21.10
11:00
Napredak
RadniÄki 1923
5
2
|
21.10.2012 11:00 | Napredak | 5 : 2 | RadniÄki 1923 |
21.10
10:00
Kabel
Novi Sad
1
3
|
21.10.2012 10:00 | Kabel | 1 : 3 | Novi Sad |
21.10
11:00
Metalac (K)
Novi Pazar
0
3
|
21.10.2012 11:00 | Metalac (K) | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
21.10
11:00
GoÄ
Metalac (GM)
0
1
|
21.10.2012 11:00 | GoÄ | 0 : 1 | Metalac (GM) | |||||
21.10
13:30
Sloga
Mladost
0
1
|
21.10.2012 13:30 | Sloga | 0 : 1 | Mladost |
21.10
11:30
GlavaÅ”
Udarnik
4
2
|
21.10.2012 11:30 | GlavaÅ” | 4 : 2 | Udarnik |
21.10
10:00
Dobrica
VrŔac
0
8
|
21.10.2012 10:00 | Dobrica | 0 : 8 | VrŔac | |||||
21.10
10:00
RadniÄki (K)
Partizan (G)
4
1
|
21.10.2012 10:00 | RadniÄki (K) | 4 : 1 | Partizan (G) |
21.10
Mladi radnik (P)
Mladi radnik (R)
5
0
|
21.10.2012 | Mladi radnik (P) | 5 : 0 | Mladi radnik (R) | |||||
21.10
Smederevo
Morava
3
0
|
21.10.2012 | Smederevo | 3 : 0 | Morava |
21.10
14:30
Savacijum
BuduÄnost
3
0
|
21.10.2012 14:30 | Savacijum | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
21.10
14:30
Letnjikovac
Radnicki
1
12
|
21.10.2012 14:30 | Letnjikovac | 1 : 12 | Radnicki |
21.10
12:00
BaÄka 1901
Spartak ZV
1
3
|
21.10.2012 12:00 | BaÄka 1901 | 1 : 3 | Spartak ZV | |||||
21.10
12:00
Novi Sad
Dinamo
2
0
|
21.10.2012 12:00 | Novi Sad | 2 : 0 | Dinamo | |||||
21.10
12:00
VrŔac
BaÄka Topola
3
2
|
21.10.2012 12:00 | VrÅ”ac | 3 : 2 | BaÄka Topola | |||||
21.10
12:00
RadniÄki (S)
Proleter 2006
2
0
|
21.10.2012 12:00 | RadniÄki (S) | 2 : 0 | Proleter 2006 |
21.10
12:30
BaÄka (P)
Tavankut
0
2
|
21.10.2012 12:30 | BaÄka (P) | 0 : 2 | Tavankut | |||||
21.10
12:30
BaÄka (M)
Äoka
1
2
|
21.10.2012 12:30 | BaÄka (M) | 1 : 2 | Äoka | |||||
21.10
12:30
Äantavir
Proleter
1
1
|
21.10.2012 12:30 | Äantavir | 1 : 1 | Proleter | |||||
21.10
12:30
Tisa
Vinogradar
4
2
|
21.10.2012 12:30 | Tisa | 4 : 2 | Vinogradar |
21.10
13:00
Å umadija
Morava
3
2
|
21.10.2012 13:00 | Å umadija | 3 : 2 | Morava | |||||
21.10
Pinkum
Smederevo
0
3
|
21.10.2012 | Pinkum | 0 : 3 | Smederevo |
21.10
13:30
Javor
Mladost
2
0
|
21.10.2012 13:30 | Javor | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.10
13:30
Metalac (K)
Novi Pazar
1
2
|
21.10.2012 13:30 | Metalac (K) | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
21.10
13:30
Bane
Å umadija 1903
2
1
|
21.10.2012 13:30 | Bane | 2 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
21.10
13:30
Jedinstvo Putevi
BuduÄnost
8
0
|
21.10.2012 13:30 | Jedinstvo Putevi | 8 : 0 | BuduÄnost | |||||
21.10
13:30
Sloga (K)
FAP
6
0
|
21.10.2012 13:30 | Sloga (K) | 6 : 0 | FAP | |||||
21.10
13:30
ÄaÄak 94
Metalac (GM)
1
1
|
21.10.2012 13:30 | ÄaÄak 94 | 1 : 1 | Metalac (GM) | |||||
21.10
13:30
Sloga (BB)
Sevojno
2
1
|
21.10.2012 13:30 | Sloga (BB) | 2 : 1 | Sevojno |
21.10
12:00
Jedinstvo
Radnicki Stobex
3
0
|
21.10.2012 12:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Radnicki Stobex | |||||
21.10
12:00
Jedinstvo
KruŔik
0
4
|
21.10.2012 12:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | KruŔik | |||||
21.10
12:00
Savacijum
RadniÄki
4
0
|
21.10.2012 12:00 | Savacijum | 4 : 0 | RadniÄki |
21.10
Rudar (B)
Nacional
2
3
|
21.10.2012 | Rudar (B) | 2 : 3 | Nacional | |||||
21.10
Pazar Juniors 2011
Pazar Juniors "Ajax"
4
1
|
21.10.2012 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 1 | Pazar Juniors "Ajax" |
21.10
10:00
Novi Sad
Dinamo
2
0
|
21.10.2012 10:00 | Novi Sad | 2 : 0 | Dinamo | |||||
21.10
10:00
VrŔac
BaÄka Topola
1
5
|
21.10.2012 10:00 | VrÅ”ac | 1 : 5 | BaÄka Topola | |||||
21.10
10:00
RadniÄki (S)
Proleter 2006
2
3
|
21.10.2012 10:00 | RadniÄki (S) | 2 : 3 | Proleter 2006 |
21.10
11:00
Mladost Radost
Subotica
1
3
|
21.10.2012 11:00 | Mladost Radost | 1 : 3 | Subotica | |||||
21.10
10:00
ObiliÄ
Tavankut
10
1
|
21.10.2012 10:00 | ObiliÄ | 10 : 1 | Tavankut |
21.10
GlavaÅ”
Udarnik
0
3
|
21.10.2012 | GlavaÅ” | 0 : 3 | Udarnik |
21.10
10:00
Seljak
AF Duljaj
2
3
|
21.10.2012 10:00 | Seljak | 2 : 3 | AF Duljaj | |||||
21.10
Smederevo
Panter
8
0
|
21.10.2012 | Smederevo | 8 : 0 | Panter | |||||
21.10
10:00
Å umadija
Badnjevac
0
2
|
21.10.2012 10:00 | Å umadija | 0 : 2 | Badnjevac | |||||
21.10
10:00
Plana
GFK Jasenica 1911
2
2
|
21.10.2012 10:00 | Plana | 2 : 2 | GFK Jasenica 1911 | |||||
21.10
Pinkum
Rudar
5
1
|
21.10.2012 | Pinkum | 5 : 1 | Rudar |
21.10
12:00
RadniÄki
Spartak
4
2
|
21.10.2012 12:00 | RadniÄki | 4 : 2 | Spartak |
21.10
10:00
Jedinstvo
Osecina
1
0
|
21.10.2012 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Osecina | |||||
21.10
10:00
Å abac
Drina
2
1
|
21.10.2012 10:00 | Å abac | 2 : 1 | Drina | |||||
21.10
10:00
Savacijum
RadniÄki
1
0
|
21.10.2012 10:00 | Savacijum | 1 : 0 | RadniÄki |
21.10
11:00
Granit
Pazar Juniors
0
6
|
21.10.2012 11:00 | Granit | 0 : 6 | Pazar Juniors | |||||
21.10
11:00
Kosmet
Rudar (KM)
3
0
|
21.10.2012 11:00 | Kosmet | 3 : 0 | Rudar (KM) | |||||
21.10
11:00
JoŔanica
OFK Vlada DimitrijeviÄ
4
3
|
21.10.2012 11:00 | JoÅ”anica | 4 : 3 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
21.10
11:00
OFK Ras
Tutin
3
1
|
21.10.2012 11:00 | OFK Ras | 3 : 1 | Tutin | |||||
21.10
11:00
OFK LeŔak
Rudar (B)
6
2
|
21.10.2012 11:00 | OFK LeŔak | 6 : 2 | Rudar (B) |
21.10
10:00
Radnicki 1923 I
Å umadija 1903
4
0
|
21.10.2012 10:00 | Radnicki 1923 I | 4 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
21.10
10:00
Apolon 4 I
Radnicki 1923 II
2
1
|
21.10.2012 10:00 | Apolon 4 I | 2 : 1 | Radnicki 1923 II |
21.10
14:30
Pinkum
Panter
6
1
|
21.10.2012 14:30 | Pinkum | 6 : 1 | Panter | |||||
21.10
09:00
Mladi Radnik
Presing
1
2
|
21.10.2012 09:00 | Mladi Radnik | 1 : 2 | Presing | |||||
21.10
14:00
Sloga
ObiliÄ
5
0
|
21.10.2012 14:00 | Sloga | 5 : 0 | ObiliÄ |
21.10
10:00
Jasenica 1911
Kostolac 2008
11
1
|
21.10.2012 10:00 | Jasenica 1911 | 11 : 1 | Kostolac 2008 | |||||
21.10
10:00
Mladi radnik
Presing
0
6
|
21.10.2012 10:00 | Mladi radnik | 0 : 6 | Presing | |||||
21.10
15:00
Sloga
ObiliÄ
0
1
|
21.10.2012 15:00 | Sloga | 0 : 1 | ObiliÄ |
21.10
17:00
Cibona
Zadar
90
81
|
21.10.2012 17:00 | Cibona | 90 : 81 | Zadar | |||||
21.10
18:00
Å iroki WWin
Krka
73
68
|
21.10.2012 18:00 | Å iroki WWin | 73 : 68 | Krka | |||||
21.10
20:00
BuduÄnost VOLI
Partizan mts
62
81
|
21.10.2012 20:00 | BuduÄnost VOLI | 62 : 81 | Partizan mts |
21.10
20:00
Å umadija
Äelarevo
97
72
|
21.10.2012 20:00 | Å umadija | 97 : 72 | Äelarevo | |||||
21.10
17:00
Jagodina 2001
Student
87
84
|
21.10.2012 17:00 | Jagodina 2001 | 87 : 84 | Student |
21.10
18:00
Novi Pazar Junior
Jagodina
3
0
|
21.10.2012 18:00 | Novi Pazar Junior | 3 : 0 | Jagodina |
21.10
16:00
Ribnica 2
Metalac Takovo
3
1
|
21.10.2012 16:00 | Ribnica 2 | 3 : 1 | Metalac Takovo |
21.10
12:00
Milenijum
Desetka
0
3
|
21.10.2012 12:00 | Milenijum | 0 : 3 | Desetka | |||||
21.10
17:00
Pirot
Knjaževac
0
3
|
21.10.2012 17:00 | Pirot | 0 : 3 | Knjaževac |
21.10
VA 014
Loznica
3
1
|
21.10.2012 | VA 014 | 3 : 1 | Loznica |
21.10
BavaniŔte
Srem Iton
3
0
|
21.10.2012 | BavaniŔte | 3 : 0 | Srem Iton |
21.10
19:00
Jedinstvo (U)
NIS Spartak
0
3
|
21.10.2012 19:00 | Jedinstvo (U) | 0 : 3 | NIS Spartak | |||||
21.10
18:00
Varadin
Crvena Zvezda
0
3
|
21.10.2012 18:00 | Varadin | 0 : 3 | Crvena Zvezda |
21.10
18:00
Lazarevac
Crnokosa Artos
0
3
|
21.10.2012 18:00 | Lazarevac | 0 : 3 | Crnokosa Artos |
21.10
17:00
Tajm
Tutin Stil Jasen
3
2
|
21.10.2012 17:00 | Tajm | 3 : 2 | Tutin Stil Jasen | |||||
21.10
12:00
Borac
Zlatibor
2
3
|
21.10.2012 12:00 | Borac | 2 : 3 | Zlatibor |
21.10
12:00
Arilje
LuÄani
0
3
|
21.10.2012 12:00 | Arilje | 0 : 3 | LuÄani |
21.10
Valjevo
VGSK
3
1
|
21.10.2012 | Valjevo | 3 : 1 | VGSK | |||||
21.10
Smederevo
Imlek
3
1
|
21.10.2012 | Smederevo | 3 : 1 | Imlek | |||||
21.10
Spartak
Spas
3
0
|
21.10.2012 | Spartak | 3 : 0 | Spas |
21.10
Omladinac
Dunav
1
3
|
21.10.2012 | Omladinac | 1 : 3 | Dunav | |||||
21.10
Ruma
Iton Srem Tempo
1
3
|
21.10.2012 | Ruma | 1 : 3 | Iton Srem Tempo |
21.10
18:30
ŽelezniÄar
Mladost
24
24
|
21.10.2012 18:30 | ŽelezniÄar | 24 : 24 | Mladost |
21.10
16:00
DuboÄica 54
ORK Bor
33
25
|
21.10.2012 16:00 | DuboÄica 54 | 33 : 25 | ORK Bor |
21.10
16:30
SindjeliÄ
Primus Car DuŔan
21
20
|
21.10.2012 16:30 | SindjeliÄ | 21 : 20 | Primus Car DuÅ”an |
21.10
17:00
RadniÄki 2
Mokra Gora
33
34
|
21.10.2012 17:00 | RadniÄki 2 | 33 : 34 | Mokra Gora |
21.10
19:00
Rembas
Majdanpek
28
24
|
21.10.2012 19:00 | Rembas | 28 : 24 | Majdanpek |
21.10
20:00
Max Sport
RadniÄki 1949
35
30
|
21.10.2012 20:00 | Max Sport | 35 : 30 | RadniÄki 1949 | |||||
21.10
19:30
Crvena Zvezda
RadniÄki Svilajnac
29
31
|
21.10.2012 19:30 | Crvena Zvezda | 29 : 31 | RadniÄki Svilajnac |
21.10
19:00
Sloga
RTB Bor
30
27
|
21.10.2012 19:00 | Sloga | 30 : 27 | RTB Bor | |||||
21.10
18:00
Crveni krst
Pirot
27
22
|
21.10.2012 18:00 | Crveni krst | 27 : 22 | Pirot |