21.05
17:00
Timočanin
Radnički (P)
0
3
|
21.05.2016 17:00 | Timočanin | 0 : 3 | Radnički (P) | |||||
21.05
17:00
Timok
Tabane 1970
0
3
|
21.05.2016 17:00 | Timok | 0 : 3 | Tabane 1970 | |||||
21.05
17:00
Radnički (S)
Car Konstantin
3
2
|
21.05.2016 17:00 | Radnički (S) | 3 : 2 | Car Konstantin | |||||
21.05
17:00
Ozren
Trstenik PPT
2
1
|
21.05.2016 17:00 | Ozren | 2 : 1 | Trstenik PPT | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo (B)
Sinđelić
0
0
|
21.05.2016 17:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 0 | Sinđelić |
21.05
16:30
Radnički (NP)
TSC
0
0
|
21.05.2016 16:30 | Radnički (NP) | 0 : 0 | TSC | |||||
21.05
16:30
Cement
Vršac
1
1
|
21.05.2016 16:30 | Cement | 1 : 1 | Vršac | |||||
21.05
16:30
Sloga
Radnički (SM)
3
0
|
21.05.2016 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Radnički (SM) | |||||
21.05
16:30
Odžaci
Železničar
2
0
|
21.05.2016 16:30 | Odžaci | 2 : 0 | Železničar | |||||
21.05
16:30
Banat
Radnički (Š)
0
1
|
21.05.2016 16:30 | Banat | 0 : 1 | Radnički (Š) |
21.05
16:30
IMR
Sopot
2
0
|
21.05.2016 16:30 | IMR | 2 : 0 | Sopot | |||||
21.05
10:00
BASK
Teleoptik
1
1
|
21.05.2016 10:00 | BASK | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
21.05
16:30
IMT
Radnički (O)
0
2
|
21.05.2016 16:30 | IMT | 0 : 2 | Radnički (O) |
21.05
17:00
Šumadija (A)
FAP
1
1
|
21.05.2016 17:00 | Šumadija (A) | 1 : 1 | FAP | |||||
21.05
17:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo
3
0
|
21.05.2016 17:00 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.05
17:00
Sloga (K)
Mačva
0
6
|
21.05.2016 17:00 | Sloga (K) | 0 : 6 | Mačva | |||||
21.05
17:00
Šumadija 1903
Sloga (P)
0
0
|
21.05.2016 17:00 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Sloga (P) |
21.05
17:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (M)
4
0
|
21.05.2016 17:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | Jedinstvo (M) |
21.05
17:00
Đerdap
Hajduk Veljko
0
2
|
21.05.2016 17:00 | Đerdap | 0 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
21.05
17:00
Rtanj
Bukovik
1
0
|
21.05.2016 17:00 | Rtanj | 1 : 0 | Bukovik | |||||
21.05
17:00
Svrljig
Rudar Alpos
4
2
|
21.05.2016 17:00 | Svrljig | 4 : 2 | Rudar Alpos |
21.05
17:00
Balkanski
Lužnica
4
2
|
21.05.2016 17:00 | Balkanski | 4 : 2 | Lužnica | |||||
21.05
17:00
Sloga (L)
Nebeski Andjeli
0
0
|
21.05.2016 17:00 | Sloga (L) | 0 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
21.05
17:00
Morava
Budućnost (O)
5
3
|
21.05.2016 17:00 | Morava | 5 : 3 | Budućnost (O) |
21.05
16:30
Sloga
Crvena zvezda (RS)
5
0
|
21.05.2016 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Crvena zvezda (RS) | |||||
21.05
16:30
Sloboda
Radnički Zrenjanin
1
2
|
21.05.2016 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Radnički Zrenjanin | |||||
21.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK)
0
3
|
21.05.2016 16:30 | Jedinstvo (NB) | 0 : 3 | Jedinstvo (BK) | |||||
21.05
16:30
Proleter (BK)
Polet
3
0
|
21.05.2016 16:30 | Proleter (BK) | 3 : 0 | Polet | |||||
21.05
16:30
Vršac United
Radnički (S)
3
1
|
21.05.2016 16:30 | Vršac United | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
21.05
16:30
Radnički (K)
Kozara
0
1
|
21.05.2016 16:30 | Radnički (K) | 0 : 1 | Kozara |
21.05
16:30
OFK Vrbas
Polet (S)
6
2
|
21.05.2016 16:30 | OFK Vrbas | 6 : 2 | Polet (S) | |||||
21.05
16:30
Radnički (S)
ŽAK
1
0
|
21.05.2016 16:30 | Radnički (S) | 1 : 0 | ŽAK | |||||
21.05
16:30
Bratstvo 1946
OFK Mladost APA
3
1
|
21.05.2016 16:30 | Bratstvo 1946 | 3 : 1 | OFK Mladost APA |
21.05
16:30
Veternik
Jedinstvo (SP)
1
3
|
21.05.2016 16:30 | Veternik | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
21.05
16:30
Slavija
Budućnost (G)
3
1
|
21.05.2016 16:30 | Slavija | 3 : 1 | Budućnost (G) | |||||
21.05
16:30
Sloga
ŽSK
13
0
|
21.05.2016 16:30 | Sloga | 13 : 0 | ŽSK | |||||
21.05
16:30
Sremac
Crvena Zvezda
0
3
|
21.05.2016 16:30 | Sremac | 0 : 3 | Crvena Zvezda |
21.05
16:30
Lokomotiva
Borac
8
0
|
21.05.2016 16:30 | Lokomotiva | 8 : 0 | Borac | |||||
21.05
16:30
Balkan
Grafičar
0
4
|
21.05.2016 16:30 | Balkan | 0 : 4 | Grafičar |
21.05
17:00
Radnički 1926
Homoljac
4
2
|
21.05.2016 17:00 | Radnički 1926 | 4 : 2 | Homoljac | |||||
21.05
17:00
VGSK
Šapine
2
4
|
21.05.2016 17:00 | VGSK | 2 : 4 | Šapine | |||||
21.05
17:00
Gruža
Borac
3
0
|
21.05.2016 17:00 | Gruža | 3 : 0 | Borac |
21.05
17:00
Sloga 1940 (BB)
Radnički Stobex
1
1
|
21.05.2016 17:00 | Sloga 1940 (BB) | 1 : 1 | Radnički Stobex | |||||
21.05
17:00
Ribnica
Rađevac
2
0
|
21.05.2016 17:00 | Ribnica | 2 : 0 | Rađevac |
21.05
17:00
Jošanica
Arsenal
3
2
|
21.05.2016 17:00 | Jošanica | 3 : 2 | Arsenal |
21.05
17:30
Partizan
OFK Batinac
2
0
|
21.05.2016 17:30 | Partizan | 2 : 0 | OFK Batinac | |||||
21.05
17:30
Mladost (J)
Budućnost
5
4
|
21.05.2016 17:30 | Mladost (J) | 5 : 4 | Budućnost | |||||
21.05
17:30
Morava 1918
Napredak (Z)
4
1
|
21.05.2016 17:30 | Morava 1918 | 4 : 1 | Napredak (Z) |
21.05
17:00
Kaćuša
Trbunje
5
4
|
21.05.2016 17:00 | Kaćuša | 5 : 4 | Trbunje | |||||
21.05
17:00
Topličanin
NS Tatko
8
0
|
21.05.2016 17:00 | Topličanin | 8 : 0 | NS Tatko |
21.05
17:00
Palilula
Doljevac
6
0
|
21.05.2016 17:00 | Palilula | 6 : 0 | Doljevac | |||||
21.05
17:00
Rasovača
Malošište
1
3
|
21.05.2016 17:00 | Rasovača | 1 : 3 | Malošište | |||||
21.05
17:00
Polet
Morava
2
3
|
21.05.2016 17:00 | Polet | 2 : 3 | Morava |
21.05
17:00
Rudna Glava
Blizna
0
0
|
21.05.2016 17:00 | Rudna Glava | 0 : 0 | Blizna |
21.05
Vratarnica
Midžor
2
1
|
21.05.2016 | Vratarnica | 2 : 1 | Midžor | |||||
21.05
17:30
Rgotina
Polet
7
0
|
21.05.2016 17:30 | Rgotina | 7 : 0 | Polet | |||||
21.05
BSK
Svrljiška Topla
6
1
|
21.05.2016 | BSK | 6 : 1 | Svrljiška Topla |
21.05
17:00
Spartak
Jedinstvo
4
1
|
21.05.2016 17:00 | Spartak | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.05
17:00
Tanasko Rajić
Napredak
6
4
|
21.05.2016 17:00 | Tanasko Rajić | 6 : 4 | Napredak | |||||
21.05
17:00
Borac
Mladost
4
2
|
21.05.2016 17:00 | Borac | 4 : 2 | Mladost |
21.05
14:00
Rudar
Budućnost
2
0
|
21.05.2016 14:00 | Rudar | 2 : 0 | Budućnost |
21.05
17:30
Partizan (U)
Dinamo 1945
0
4
|
21.05.2016 17:30 | Partizan (U) | 0 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
21.05
17:30
BAK
Vojvodina
2
1
|
21.05.2016 17:30 | BAK | 2 : 1 | Vojvodina |
21.05
16:30
Naftagas
Kikinda 1909
2
4
|
21.05.2016 16:30 | Naftagas | 2 : 4 | Kikinda 1909 | |||||
21.05
16:30
Proleter 2006
Napredak
3
0
|
21.05.2016 16:30 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Napredak | |||||
21.05
16:30
Begej
Bilećanin
0
2
|
21.05.2016 16:30 | Begej | 0 : 2 | Bilećanin | |||||
21.05
16:30
Krajina
Roham
4
2
|
21.05.2016 16:30 | Krajina | 4 : 2 | Roham |
21.05
17:00
Stanišić
OFK Šikara
0
1
|
21.05.2016 17:00 | Stanišić | 0 : 1 | OFK Šikara | |||||
21.05
17:00
Mladost
Lipar
2
1
|
21.05.2016 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Lipar | |||||
21.05
17:00
Graničar (G)
Polet
1
3
|
21.05.2016 17:00 | Graničar (G) | 1 : 3 | Polet |
21.05
17:00
Njegoš
Proleter
1
3
|
21.05.2016 17:00 | Njegoš | 1 : 3 | Proleter | |||||
21.05
17:00
Potisje
Jadran
7
0
|
21.05.2016 17:00 | Potisje | 7 : 0 | Jadran |
21.05
17:00
1. Maj Ruma
Hajduk 1925 Podunavac
2
1
|
21.05.2016 17:00 | 1. Maj Ruma | 2 : 1 | Hajduk 1925 Podunavac |
21.05
17:00
Proleter
Vojvodina
3
3
|
21.05.2016 17:00 | Proleter | 3 : 3 | Vojvodina |
21.05
17:30
Omladinac
OFK Sirig
4
1
|
21.05.2016 17:30 | Omladinac | 4 : 1 | OFK Sirig | |||||
21.05
17:30
OFK Futog
Fruškogorski partizan
5
0
|
21.05.2016 17:30 | OFK Futog | 5 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
21.05
17:30
Index
Jedinstvo
2
1
|
21.05.2016 17:30 | Index | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.05
17:30
Železničar
Petrovaradin
1
2
|
21.05.2016 17:30 | Železničar | 1 : 2 | Petrovaradin | |||||
21.05
17:30
Šajkaš 1908
Vinogradar
2
2
|
21.05.2016 17:30 | Šajkaš 1908 | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
21.05
17:30
Mladost
Sofeks
1
4
|
21.05.2016 17:30 | Mladost | 1 : 4 | Sofeks | |||||
21.05
17:30
Proleter
TSK
0
1
|
21.05.2016 17:30 | Proleter | 0 : 1 | TSK |
21.05
16:30
Napredak
Mladost (C)
3
1
|
21.05.2016 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Mladost (C) | |||||
21.05
16:30
TEK Sloga
Mladost (Č)
3
0
|
21.05.2016 16:30 | TEK Sloga | 3 : 0 | Mladost (Č) |
21.05
16:30
Milutinac
Banja
5
1
|
21.05.2016 16:30 | Milutinac | 5 : 1 | Banja | |||||
21.05
11:00
Poštar Zvezdara
Brodarac
1
2
|
21.05.2016 11:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 2 | Brodarac | |||||
21.05
16:30
Pionir
Dunav
0
8
|
21.05.2016 16:30 | Pionir | 0 : 8 | Dunav |
21.05
16:30
Avala 1939
Dunavac
1
1
|
21.05.2016 16:30 | Avala 1939 | 1 : 1 | Dunavac | |||||
21.05
16:30
Vinča
Kosmaj
2
1
|
21.05.2016 16:30 | Vinča | 2 : 1 | Kosmaj |
21.05
16:30
Mladi borac
Železničar
1
1
|
21.05.2016 16:30 | Mladi borac | 1 : 1 | Železničar |
21.05
17:00
Lepenica
Šumadinac
3
0
|
21.05.2016 17:00 | Lepenica | 3 : 0 | Šumadinac |
21.05
17:00
Crnokosa
Polet
3
0
|
21.05.2016 17:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Polet | |||||
21.05
17:00
Čajetina
Sevojno
1
2
|
21.05.2016 17:00 | Čajetina | 1 : 2 | Sevojno |
21.05
17:30
Jadar
Drina
0
3
|
21.05.2016 17:30 | Jadar | 0 : 3 | Drina | |||||
21.05
17:30
Mačva 2005
Borac (L)
3
2
|
21.05.2016 17:30 | Mačva 2005 | 3 : 2 | Borac (L) | |||||
21.05
17:30
Radnički Šabački
Sinđelić
3
1
|
21.05.2016 17:30 | Radnički Šabački | 3 : 1 | Sinđelić |
21.05
17:00
Junior Novo Naselje
Kolubara
3
0
|
21.05.2016 17:00 | Junior Novo Naselje | 3 : 0 | Kolubara | |||||
21.05
17:00
OFK Jabučje
Mladost
2
0
|
21.05.2016 17:00 | OFK Jabučje | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.05
17:00
Banjani
Sovljak
1
0
|
21.05.2016 17:00 | Banjani | 1 : 0 | Sovljak | |||||
21.05
17:00
Pepeljevac
Joševa
4
3
|
21.05.2016 17:00 | Pepeljevac | 4 : 3 | Joševa |
21.05
17:00
Jedinstvo
Pobeda
2
2
|
21.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Pobeda | |||||
21.05
16:30
Jadran
Sloboda
1
0
|
21.05.2016 16:30 | Jadran | 1 : 0 | Sloboda | |||||
21.05
13:00
Srbija
Vinogradi DB
2
1
|
21.05.2016 13:00 | Srbija | 2 : 1 | Vinogradi DB |
21.05
17:00
Gruža
Radnik
2
3
|
21.05.2016 17:00 | Gruža | 2 : 3 | Radnik | |||||
21.05
17:00
Polet
Rudar
2
1
|
21.05.2016 17:00 | Polet | 2 : 1 | Rudar |
21.05
Radnički
Gracko
0
4
|
21.05.2016 | Radnički | 0 : 4 | Gracko |
21.05
17:30
Istok 63
Omladinac
4
2
|
21.05.2016 17:30 | Istok 63 | 4 : 2 | Omladinac | |||||
21.05
17:30
Radnički
Moravac
3
2
|
21.05.2016 17:30 | Radnički | 3 : 2 | Moravac |
21.05
17:30
Šumadinac
Osaonica
4
0
|
21.05.2016 17:30 | Šumadinac | 4 : 0 | Osaonica | |||||
21.05
17:30
Juhor
Sloga
4
3
|
21.05.2016 17:30 | Juhor | 4 : 3 | Sloga |
21.05
17:00
Varvarin
Rubin (Z)
1
2
|
21.05.2016 17:00 | Varvarin | 1 : 2 | Rubin (Z) |
21.05
17:00
Borac
Sebečevac
2
0
|
21.05.2016 17:00 | Borac | 2 : 0 | Sebečevac | |||||
21.05
17:00
Dvorane
Sloga
0
7
|
21.05.2016 17:00 | Dvorane | 0 : 7 | Sloga |
21.05
17:00
Sloga (K)
Napredak 2012
4
1
|
21.05.2016 17:00 | Sloga (K) | 4 : 1 | Napredak 2012 | |||||
21.05
17:00
Gredetin
Planinac 2015
4
4
|
21.05.2016 17:00 | Gredetin | 4 : 4 | Planinac 2015 | |||||
21.05
17:00
Feniks 2012
Vukašinovac
4
1
|
21.05.2016 17:00 | Feniks 2012 | 4 : 1 | Vukašinovac |
21.05
17:00
Klisura
Moravac (Č)
1
3
|
21.05.2016 17:00 | Klisura | 1 : 3 | Moravac (Č) |
21.05
17:00
Nacional
Velika Jasikova
1
0
|
21.05.2016 17:00 | Nacional | 1 : 0 | Velika Jasikova | |||||
21.05
17:00
Deli Jovan
Timok 1928
1
3
|
21.05.2016 17:00 | Deli Jovan | 1 : 3 | Timok 1928 | |||||
21.05
17:00
Šljivar
Lovac
2
0
|
21.05.2016 17:00 | Šljivar | 2 : 0 | Lovac |
21.05
17:00
Rongo Siti
Dragoš
0
5
|
21.05.2016 17:00 | Rongo Siti | 0 : 5 | Dragoš | |||||
21.05
17:00
Veliki Suvodol
Sloboda
1
3
|
21.05.2016 17:00 | Veliki Suvodol | 1 : 3 | Sloboda | |||||
21.05
17:00
Mladost
Lokomotiva
3
2
|
21.05.2016 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Lokomotiva |
21.05
17:00
Bratstvo
Mladost (DL)
3
0
|
21.05.2016 17:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Mladost (DL) | |||||
21.05
17:00
Marjan MB
Navalin
3
1
|
21.05.2016 17:00 | Marjan MB | 3 : 1 | Navalin |
21.05
16:30
Delija
Budućnost
7
2
|
21.05.2016 16:30 | Delija | 7 : 2 | Budućnost |
21.05
17:00
KFK Kula
Telečka
4
2
|
21.05.2016 17:00 | KFK Kula | 4 : 2 | Telečka |
21.05
17:00
Dušan Silni
Hajduk
1
3
|
21.05.2016 17:00 | Dušan Silni | 1 : 3 | Hajduk |
21.05
17:00
Mitros
Borac (K)
2
0
|
21.05.2016 17:00 | Mitros | 2 : 0 | Borac (K) |
21.05
17:00
Centar
Fruškogorac
1
1
|
21.05.2016 17:00 | Centar | 1 : 1 | Fruškogorac |
21.05
16:30
Sparta
Rekreativo 011
3
4
|
21.05.2016 16:30 | Sparta | 3 : 4 | Rekreativo 011 | |||||
21.05
16:30
Heroj Polet
Crvenka
2
1
|
21.05.2016 16:30 | Heroj Polet | 2 : 1 | Crvenka | |||||
21.05
16:00
Dedinje
Mladost
4
3
|
21.05.2016 16:00 | Dedinje | 4 : 3 | Mladost |
21.05
16:30
Studenski Grad
BUSK
0
1
|
21.05.2016 16:30 | Studenski Grad | 0 : 1 | BUSK |
21.05
17:00
Žitkovica
Polet (B)
6
2
|
21.05.2016 17:00 | Žitkovica | 6 : 2 | Polet (B) |
21.05
17:00
Rade Milošević
Omladinac (S)
2
1
|
21.05.2016 17:00 | Rade Milošević | 2 : 1 | Omladinac (S) | |||||
21.05
17:00
Napredak
Dragoš
2
5
|
21.05.2016 17:00 | Napredak | 2 : 5 | Dragoš |
21.05
17:00
Meteor
BSK
3
1
|
21.05.2016 17:00 | Meteor | 3 : 1 | BSK |
21.05
17:00
Jasenica
Žabare
5
0
|
21.05.2016 17:00 | Jasenica | 5 : 0 | Žabare | |||||
21.05
17:00
Šamot
Partizan
1
3
|
21.05.2016 17:00 | Šamot | 1 : 3 | Partizan |
21.05
17:30
Radnički
Mrovska
4
2
|
21.05.2016 17:30 | Radnički | 4 : 2 | Mrovska | |||||
21.05
17:30
OFK Jelen
Cerić
1
3
|
21.05.2016 17:30 | OFK Jelen | 1 : 3 | Cerić |
21.05
17:30
Čobanče
Stolice
1
3
|
21.05.2016 17:30 | Čobanče | 1 : 3 | Stolice |
21.05
17:30
Majur
Omladinac 2013
6
1
|
21.05.2016 17:30 | Majur | 6 : 1 | Omladinac 2013 |
21.05
17:00
Sparta Grabovica
Šilopaj
1
0
|
21.05.2016 17:00 | Sparta Grabovica | 1 : 0 | Šilopaj | |||||
21.05
17:00
Ozremica
Velereč 94
7
0
|
21.05.2016 17:00 | Ozremica | 7 : 0 | Velereč 94 |
21.05
16:30
Badljevica
Kolarac
4
2
|
21.05.2016 16:30 | Badljevica | 4 : 2 | Kolarac |
21.05
17:30
Bjelica
Brezova
3
0
|
21.05.2016 17:30 | Bjelica | 3 : 0 | Brezova |
21.05
17:00
AZ Borac 2014
Morava
6
6
|
21.05.2016 17:00 | AZ Borac 2014 | 6 : 6 | Morava |
21.05
17:30
Banaćanin
Jugovići
1
4
|
21.05.2016 17:30 | Banaćanin | 1 : 4 | Jugovići |
21.05
17:30
Šumadija
Vreoci
2
4
|
21.05.2016 17:30 | Šumadija | 2 : 4 | Vreoci |
21.05
17:00
Rudar 2012
Mladost (MI)
3
0
|
21.05.2016 17:00 | Rudar 2012 | 3 : 0 | Mladost (MI) | |||||
21.05
17:00
OFK Slatina
Mladost (G)
3
1
|
21.05.2016 17:00 | OFK Slatina | 3 : 1 | Mladost (G) |
21.05
17:30
Radnik
Razvitak
6
0
|
21.05.2016 17:30 | Radnik | 6 : 0 | Razvitak | |||||
21.05
17:30
OFK Borac
ISK Izvor
1
2
|
21.05.2016 17:30 | OFK Borac | 1 : 2 | ISK Izvor |
21.05
17:30
Mladi radnik
Resava
1
5
|
21.05.2016 17:30 | Mladi radnik | 1 : 5 | Resava | |||||
21.05
17:30
Planinac
Beljanica
0
4
|
21.05.2016 17:30 | Planinac | 0 : 4 | Beljanica | |||||
21.05
17:30
Zelenika
Resavac
1
1
|
21.05.2016 17:30 | Zelenika | 1 : 1 | Resavac |
21.05
15:00
Bresje
Belica
1
2
|
21.05.2016 15:00 | Bresje | 1 : 2 | Belica |
21.05
16:30
Sloboda 1948
Topoljak
0
3
|
21.05.2016 16:30 | Sloboda 1948 | 0 : 3 | Topoljak | |||||
21.05
16:30
Jugovići
Mladost
4
1
|
21.05.2016 16:30 | Jugovići | 4 : 1 | Mladost | |||||
21.05
16:30
Borjak 2013
Stara Čaršija
4
1
|
21.05.2016 16:30 | Borjak 2013 | 4 : 1 | Stara Čaršija |
21.05
17:00
Gornje Krajince
Atletiko
1
2
|
21.05.2016 17:00 | Gornje Krajince | 1 : 2 | Atletiko | |||||
21.05
17:00
Todorovce
Nomanica
7
0
|
21.05.2016 17:00 | Todorovce | 7 : 0 | Nomanica |
21.05
17:00
Gornje Sinkovce
Milanovo
1
1
|
21.05.2016 17:00 | Gornje Sinkovce | 1 : 1 | Milanovo | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo
Grdanica 024
3
0
|
21.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Grdanica 024 |
21.05
17:30
Solunac
Sloga
2
1
|
21.05.2016 17:30 | Solunac | 2 : 1 | Sloga | |||||
21.05
17:30
Naša Krajina
Crvena Zvezda
1
1
|
21.05.2016 17:30 | Naša Krajina | 1 : 1 | Crvena Zvezda |
21.05
17:00
Mladost (R)
Manastirica
2
0
|
21.05.2016 17:00 | Mladost (R) | 2 : 0 | Manastirica | |||||
21.05
17:00
Melnica
Vukan
7
2
|
21.05.2016 17:00 | Melnica | 7 : 2 | Vukan | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (L)
2
0
|
21.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
21.05
17:00
Udarnik 2015
Brana Paunović
5
3
|
21.05.2016 17:00 | Udarnik 2015 | 5 : 3 | Brana Paunović |
21.05
Mladi Radnik
Beli Orlovi
2
0
|
21.05.2016 | Mladi Radnik | 2 : 0 | Beli Orlovi | |||||
21.05
Mladost
Partizan
0
1
|
21.05.2016 | Mladost | 0 : 1 | Partizan |
21.05
16:30
Mladost (J)
Kralj Petar I
2
1
|
21.05.2016 16:30 | Mladost (J) | 2 : 1 | Kralj Petar I |
21.05
17:30
Luk
Jelav
3
2
|
21.05.2016 17:30 | Luk | 3 : 2 | Jelav |
21.05
17:00
DB Junajted
Tolisavac - VT
0
2
|
21.05.2016 17:00 | DB Junajted | 0 : 2 | Tolisavac - VT |
21.05
17:30
Napredak (MB)
Šumice
3
0
|
21.05.2016 17:30 | Napredak (MB) | 3 : 0 | Šumice | |||||
21.05
17:30
Sloboda
Omladinac
6
2
|
21.05.2016 17:30 | Sloboda | 6 : 2 | Omladinac |
21.05
17:30
OFK Letnjikovac 1983
Sloga
3
2
|
21.05.2016 17:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 3 : 2 | Sloga | |||||
21.05
17:30
Culjković
Metaloplastika
5
0
|
21.05.2016 17:30 | Culjković | 5 : 0 | Metaloplastika | |||||
21.05
17:30
Zadrugar
Napredak
1
3
|
21.05.2016 17:30 | Zadrugar | 1 : 3 | Napredak |
21.05
17:00
Bogutovačka Banja
Musina reka
3
0
|
21.05.2016 17:00 | Bogutovačka Banja | 3 : 0 | Musina reka | |||||
21.05
17:00
Bane 1931
Progorelica
2
0
|
21.05.2016 17:00 | Bane 1931 | 2 : 0 | Progorelica |
21.05
17:00
Budućnost
Borac
7
1
|
21.05.2016 17:00 | Budućnost | 7 : 1 | Borac | |||||
21.05
17:00
OFK Selište
Zvezda
3
1
|
21.05.2016 17:00 | OFK Selište | 3 : 1 | Zvezda | |||||
21.05
17:00
Mladost
Best
0
3
|
21.05.2016 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Best |
21.05
17:00
Vitanovac 08
Modrica
2
1
|
21.05.2016 17:00 | Vitanovac 08 | 2 : 1 | Modrica |
21.05
17:00
Padež
Knez Lazar
1
5
|
21.05.2016 17:00 | Padež | 1 : 5 | Knez Lazar | |||||
21.05
17:00
Gaglovo
Srnje
4
1
|
21.05.2016 17:00 | Gaglovo | 4 : 1 | Srnje |
21.05
17:30
Duškovci
Ježevica
2
9
|
21.05.2016 17:30 | Duškovci | 2 : 9 | Ježevica |
21.05
11:00
Veteran
Mladost
5
1
|
21.05.2016 11:00 | Veteran | 5 : 1 | Mladost |
21.05
17:00
OFK Varna
Maovi MH
3
0
|
21.05.2016 17:00 | OFK Varna | 3 : 0 | Maovi MH | |||||
21.05
17:00
Pocerina
Šipurske livade
2
3
|
21.05.2016 17:00 | Pocerina | 2 : 3 | Šipurske livade |
21.05
17:30
Sloga
Skela
3
3
|
21.05.2016 17:30 | Sloga | 3 : 3 | Skela | |||||
21.05
17:30
Barič-Munja
Proleter
1
5
|
21.05.2016 17:30 | Barič-Munja | 1 : 5 | Proleter | |||||
21.05
17:30
Zadrugar
Roma-Iverić
4
0
|
21.05.2016 17:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Roma-Iverić | |||||
21.05
17:30
Baljevac
Draževac-Tornado
7
7
|
21.05.2016 17:30 | Baljevac | 7 : 7 | Draževac-Tornado |
21.05
17:30
Proleter
20. Oktobar
0
2
|
21.05.2016 17:30 | Proleter | 0 : 2 | 20. Oktobar | |||||
21.05
17:30
Šumadinac
Petka
1
4
|
21.05.2016 17:30 | Šumadinac | 1 : 4 | Petka | |||||
21.05
17:30
Mladi Radnik
Lazarevac
0
0
|
21.05.2016 17:30 | Mladi Radnik | 0 : 0 | Lazarevac | |||||
21.05
17:30
Mladi Borac
Strmovo
3
0
|
21.05.2016 17:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Strmovo |
21.05
17:30
Oniks
Mladost
0
3
|
21.05.2016 17:30 | Oniks | 0 : 3 | Mladost | |||||
21.05
17:30
OFK Dragoševac
Dobra Voda
2
4
|
21.05.2016 17:30 | OFK Dragoševac | 2 : 4 | Dobra Voda |
21.05
17:30
Mornar
Grbalj
3
1
|
21.05.2016 17:30 | Mornar | 3 : 1 | Grbalj | |||||
21.05
17:30
Lovćen
Dečić
2
1
|
21.05.2016 17:30 | Lovćen | 2 : 1 | Dečić | |||||
21.05
17:30
Iskra
Sutjeska
1
1
|
21.05.2016 17:30 | Iskra | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
21.05
17:30
Zeta
Bokelj
2
3
|
21.05.2016 17:30 | Zeta | 2 : 3 | Bokelj | |||||
21.05
17:30
OFK Petrovac
Budućnost
0
1
|
21.05.2016 17:30 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Budućnost | |||||
21.05
17:30
Mladost
Rudar
2
2
|
21.05.2016 17:30 | Mladost | 2 : 2 | Rudar |
21.05
17:00
Borac
Mladost (VO)
0
2
|
21.05.2016 17:00 | Borac | 0 : 2 | Mladost (VO) | |||||
21.05
17:00
Krupa
Tekstilac
0
0
|
21.05.2016 17:00 | Krupa | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
21.05
17:00
Kozara
Zvijezda 09
1
0
|
21.05.2016 17:00 | Kozara | 1 : 0 | Zvijezda 09 |
21.05
17:00
Vlasenica
Sloboda (NG)
0
3
|
21.05.2016 17:00 | Vlasenica | 0 : 3 | Sloboda (NG) | |||||
21.05
17:00
Sloboda (MG)
Leotar
3
1
|
21.05.2016 17:00 | Sloboda (MG) | 3 : 1 | Leotar | |||||
21.05
17:00
Drina HE
Sutjeska
0
2
|
21.05.2016 17:00 | Drina HE | 0 : 2 | Sutjeska |
21.05
17:30
Borac (Š)
Tamaris
3
0
|
21.05.2016 17:30 | Borac (Š) | 3 : 0 | Tamaris |
21.05
17:30
Crni vrh
Vrbas
0
5
|
21.05.2016 17:30 | Crni vrh | 0 : 5 | Vrbas |
21.05
19:00
Crvena zvezda
Radnički
2
0
|
21.05.2016 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Radnički | |||||
21.05
19:00
Partizan
Vojvodina
3
2
|
21.05.2016 19:00 | Partizan | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
21.05
19:00
Čukarički
Radnik
2
1
|
21.05.2016 19:00 | Čukarički | 2 : 1 | Radnik | |||||
21.05
19:00
Borac
Voždovac
0
0
|
21.05.2016 19:00 | Borac | 0 : 0 | Voždovac |
21.05
17:00
Javor Matis
Mladost
0
1
|
21.05.2016 17:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Mladost | |||||
21.05
17:00
OFK Beograd
Jagodina
6
2
|
21.05.2016 17:00 | OFK Beograd | 6 : 2 | Jagodina | |||||
21.05
17:00
Metalac
Novi Pazar
4
2
|
21.05.2016 17:00 | Metalac | 4 : 2 | Novi Pazar | |||||
21.05
17:00
Spartak
Rad
1
2
|
21.05.2016 17:00 | Spartak | 1 : 2 | Rad |
21.05
17:00
ČSK Pivara
Radnički 1923
2
0
|
21.05.2016 17:00 | ČSK Pivara | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
21.05
17:00
Inđija
Bačka (BP)
2
2
|
21.05.2016 17:00 | Inđija | 2 : 2 | Bačka (BP) | |||||
21.05
17:00
Donji Srem
Kolubara
0
1
|
21.05.2016 17:00 | Donji Srem | 0 : 1 | Kolubara | |||||
21.05
17:00
Loznica
Zemun
1
1
|
21.05.2016 17:00 | Loznica | 1 : 1 | Zemun | |||||
21.05
17:00
Sloboda
Sloga (PM)
1
0
|
21.05.2016 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Sloga (PM) | |||||
21.05
17:00
Napredak
Sindjelić
1
0
|
21.05.2016 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Sindjelić | |||||
21.05
17:00
Proleter
BSK Borča
1
1
|
21.05.2016 17:00 | Proleter | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
21.05
17:00
Dinamo
Bežanija
1
0
|
21.05.2016 17:00 | Dinamo | 1 : 0 | Bežanija |
21.05
13:00
Sloga 036
Radnički 2013
3
0
|
21.05.2016 13:00 | Sloga 036 | 3 : 0 | Radnički 2013 |
21.05
17:00
Mašinac
Vojvodina
2
0
|
21.05.2016 17:00 | Mašinac | 2 : 0 | Vojvodina |
21.05
Napredak
Mačva
|
21.05.2016 | Napredak | : | Mačva | |||||
21.05
Požarevac
Sloga Radnički
|
21.05.2016 | Požarevac | : | Sloga Radnički |
21.05
10:00
Vojvodina
Dinamo 1945
2
0
|
21.05.2016 10:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Dinamo 1945 |
21.05
10:00
Radnički (NP)
Donji Srem
2
1
|
21.05.2016 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 1 | Donji Srem |
21.05
10:00
Sloboda (Č)
Mladost
2
0
|
21.05.2016 10:00 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.05
12:00
Metalac (GM)
Metalac (K)
9
0
|
21.05.2016 12:00 | Metalac (GM) | 9 : 0 | Metalac (K) | |||||
21.05
11:00
Budućnost
Sloga (BB)
1
1
|
21.05.2016 11:00 | Budućnost | 1 : 1 | Sloga (BB) |
21.05
12:30
BASK
IM Rakovica
1
0
|
21.05.2016 12:30 | BASK | 1 : 0 | IM Rakovica | |||||
21.05
17:30
Žarkovo
Kolubara
2
3
|
21.05.2016 17:30 | Žarkovo | 2 : 3 | Kolubara | |||||
21.05
10:00
BSK Borča
Internacional
3
1
|
21.05.2016 10:00 | BSK Borča | 3 : 1 | Internacional | |||||
21.05
16:30
Policajac
Radnički (NB)
3
4
|
21.05.2016 16:30 | Policajac | 3 : 4 | Radnički (NB) | |||||
21.05
12:00
Bežanija
Sindjelić
1
0
|
21.05.2016 12:00 | Bežanija | 1 : 0 | Sindjelić | |||||
21.05
10:00
Voždovac
Brodarac 2
2
0
|
21.05.2016 10:00 | Voždovac | 2 : 0 | Brodarac 2 | |||||
21.05
11:00
Zemun
Jedinstvo
8
0
|
21.05.2016 11:00 | Zemun | 8 : 0 | Jedinstvo |
21.05
11:00
Borac (S)
Dolina
7
1
|
21.05.2016 11:00 | Borac (S) | 7 : 1 | Dolina | |||||
21.05
13:00
Unirea
Slavija
6
5
|
21.05.2016 13:00 | Unirea | 6 : 5 | Slavija | |||||
21.05
11:00
Omladinac
Glogonj
2
2
|
21.05.2016 11:00 | Omladinac | 2 : 2 | Glogonj |
21.05
11:00
C.zvezda
Budućnost (A)
4
11
|
21.05.2016 11:00 | C.zvezda | 4 : 11 | Budućnost (A) | |||||
21.05
11:00
Borac (P)
Partizan (G)
9
1
|
21.05.2016 11:00 | Borac (P) | 9 : 1 | Partizan (G) | |||||
21.05
Stari Tamiš
Strela
6
1
|
21.05.2016 | Stari Tamiš | 6 : 1 | Strela |
21.05
10:00
Srem
Prva Iskra
3
2
|
21.05.2016 10:00 | Srem | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
21.05
10:00
Trudbenik
Zvezdara
4
3
|
21.05.2016 10:00 | Trudbenik | 4 : 3 | Zvezdara | |||||
21.05
16:00
Vrcin
GSP Polet
3
5
|
21.05.2016 16:00 | Vrcin | 3 : 5 | GSP Polet |
21.05
12:00
Sopot
Grafičar
3
9
|
21.05.2016 12:00 | Sopot | 3 : 9 | Grafičar | |||||
21.05
16:00
Buducnost
Zmaj 1953
0
1
|
21.05.2016 16:00 | Buducnost | 0 : 1 | Zmaj 1953 |
21.05
13:30
Bačinac
Sloga
0
4
|
21.05.2016 13:30 | Bačinac | 0 : 4 | Sloga |
21.05
14:00
Berane
Bratstvo
1
4
|
21.05.2016 14:00 | Berane | 1 : 4 | Bratstvo |
21.05
10:00
Lokomotiva MO
BSK Borča MO
3
4
|
21.05.2016 10:00 | Lokomotiva MO | 3 : 4 | BSK Borča MO | |||||
21.05
10:00
Zemun MO
Brodarac MO
1
1
|
21.05.2016 10:00 | Zemun MO | 1 : 1 | Brodarac MO | |||||
21.05
10:00
Voždovac MO
Radnički (NB) MO
1
0
|
21.05.2016 10:00 | Voždovac MO | 1 : 0 | Radnički (NB) MO | |||||
21.05
10:00
Bežanija MO
IMT MO
3
2
|
21.05.2016 10:00 | Bežanija MO | 3 : 2 | IMT MO | |||||
21.05
10:00
Internacional MO
BASK MO
5
3
|
21.05.2016 10:00 | Internacional MO | 5 : 3 | BASK MO | |||||
21.05
10:00
OFK Beograd MO
Rad MO
5
1
|
21.05.2016 10:00 | OFK Beograd MO | 5 : 1 | Rad MO | |||||
21.05
10:00
Sinđelić MO
011 MO
2
3
|
21.05.2016 10:00 | Sinđelić MO | 2 : 3 | 011 MO |
21.05
10:00
Borac
Široki Brijeg
2
2
|
21.05.2016 10:00 | Borac | 2 : 2 | Široki Brijeg | |||||
21.05
10:00
Radnik
Slavija
2
0
|
21.05.2016 10:00 | Radnik | 2 : 0 | Slavija | |||||
21.05
10:00
Vitez
Rudar Prijedor
0
1
|
21.05.2016 10:00 | Vitez | 0 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
21.05
10:00
Željezničar
Čelik
2
1
|
21.05.2016 10:00 | Željezničar | 2 : 1 | Čelik | |||||
21.05
10:00
Velež
Zrinjski
0
1
|
21.05.2016 10:00 | Velež | 0 : 1 | Zrinjski | |||||
21.05
10:00
Mladost
Sarajevo
0
5
|
21.05.2016 10:00 | Mladost | 0 : 5 | Sarajevo | |||||
21.05
10:00
Sloboda
Travnik
8
0
|
21.05.2016 10:00 | Sloboda | 8 : 0 | Travnik | |||||
21.05
10:00
Olimpic
Drina
3
1
|
21.05.2016 10:00 | Olimpic | 3 : 1 | Drina |
21.05
Hercegovac
Romanija
|
21.05.2016 | Hercegovac | : | Romanija | |||||
21.05
Velež
Mladost (G)
|
21.05.2016 | Velež | : | Mladost (G) | |||||
21.05
Rudo
Stakorina
|
21.05.2016 | Rudo | : | Stakorina | |||||
21.05
Glasinac
Famos
|
21.05.2016 | Glasinac | : | Famos |
21.05
14:00
Jezero
Graficar
5
1
|
21.05.2016 14:00 | Jezero | 5 : 1 | Graficar | |||||
21.05
15:30
Radnicki
Grbalj
1
1
|
21.05.2016 15:30 | Radnicki | 1 : 1 | Grbalj |
21.05
15:00
OFK Hajduk
Real Niš
2
1
|
21.05.2016 15:00 | OFK Hajduk | 2 : 1 | Real Niš |
21.05
10:00
Spartak
Vojvodina
1
4
|
21.05.2016 10:00 | Spartak | 1 : 4 | Vojvodina |
21.05
12:00
Petar Puača
Radnički (NP)
6
1
|
21.05.2016 12:00 | Petar Puača | 6 : 1 | Radnički (NP) |
21.05
12:00
Železničar (P)
Dinamo 1945
1
0
|
21.05.2016 12:00 | Železničar (P) | 1 : 0 | Dinamo 1945 |
21.05
10:00
Studentski Grad
011
3
1
|
21.05.2016 10:00 | Studentski Grad | 3 : 1 | 011 | |||||
21.05
12:30
Borča
Voždovac
1
1
|
21.05.2016 12:30 | Borča | 1 : 1 | Voždovac | |||||
21.05
11:30
Lokomotiva
Teleoptik
0
2
|
21.05.2016 11:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
21.05
13:00
Kolubara
Internacional
2
4
|
21.05.2016 13:00 | Kolubara | 2 : 4 | Internacional |
21.05
10:00
Mladenovac
Balkan
3
0
|
21.05.2016 10:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Balkan | |||||
21.05
10:00
Milenium
IMT
0
3
|
21.05.2016 10:00 | Milenium | 0 : 3 | IMT | |||||
21.05
13:30
Budućnost
PKB Kovilovo
3
2
|
21.05.2016 13:30 | Budućnost | 3 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
21.05
14:30
Radnički (O)
PKB
5
2
|
21.05.2016 14:30 | Radnički (O) | 5 : 2 | PKB | |||||
21.05
15:00
Žarkovo
Brodarac 1947
0
2
|
21.05.2016 15:00 | Žarkovo | 0 : 2 | Brodarac 1947 |
21.05
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
2
1
|
21.05.2016 12:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.05
11:00
Senjak
Savacijum
4
2
|
21.05.2016 11:00 | Senjak | 4 : 2 | Savacijum |
21.05
12:00
Drina
Železničar
1
2
|
21.05.2016 12:00 | Drina | 1 : 2 | Železničar |
21.05
10:00
AFK
Subotica
1
4
|
21.05.2016 10:00 | AFK | 1 : 4 | Subotica | |||||
21.05
11:00
Njerš Ištvan
Obilić
5
1
|
21.05.2016 11:00 | Njerš Ištvan | 5 : 1 | Obilić | |||||
21.05
17:00
Tornjoš
Senta
3
1
|
21.05.2016 17:00 | Tornjoš | 3 : 1 | Senta |
21.05
10:00
Sremcica
Banja
3
0
|
21.05.2016 10:00 | Sremcica | 3 : 0 | Banja | |||||
21.05
13:30
Jedinstvo
Dorćol
0
9
|
21.05.2016 13:30 | Jedinstvo | 0 : 9 | Dorćol |
21.05
10:00
Zadrugar
Crvena zastava
3
0
|
21.05.2016 10:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Crvena zastava | |||||
21.05
10:00
Jedinstvo
Posavina
3
0
|
21.05.2016 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Posavina |
21.05
12:00
Donjošorac
POFK Savacium
2
5
|
21.05.2016 12:00 | Donjošorac | 2 : 5 | POFK Savacium |
21.05
Velež
Mladost (G)
|
21.05.2016 | Velež | : | Mladost (G) | |||||
21.05
Rudo
Stakorina
|
21.05.2016 | Rudo | : | Stakorina | |||||
21.05
Hercegovac
Romanija
|
21.05.2016 | Hercegovac | : | Romanija | |||||
21.05
Han Pijesak
Mladost (R)
|
21.05.2016 | Han Pijesak | : | Mladost (R) |
21.05
10:00
Spartak
Vojvodina
1
1
|
21.05.2016 10:00 | Spartak | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
21.05
10:00
Radnički
Petar Puača
4
0
|
21.05.2016 10:00 | Radnički | 4 : 0 | Petar Puača |
21.05
10:00
Donji Srem
RFK N.S. 1921
1
4
|
21.05.2016 10:00 | Donji Srem | 1 : 4 | RFK N.S. 1921 | |||||
21.05
10:00
Indeks
Radnički (NP)
5
1
|
21.05.2016 10:00 | Indeks | 5 : 1 | Radnički (NP) |
21.05
13:30
Bane
Radnički 1923
4
1
|
21.05.2016 13:30 | Bane | 4 : 1 | Radnički 1923 |
21.05
15:00
BSK
Voždovac
0
2
|
21.05.2016 15:00 | BSK | 0 : 2 | Voždovac | |||||
21.05
10:00
Crvena zvezda
Teleoptik
2
0
|
21.05.2016 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
21.05
13:00
Partizan
Brodarac
2
0
|
21.05.2016 13:00 | Partizan | 2 : 0 | Brodarac |
21.05
13:00
Studentski Grad
Zemun
0
0
|
21.05.2016 13:00 | Studentski Grad | 0 : 0 | Zemun | |||||
21.05
14:00
Lokomotiva
Radnički (NB)
0
1
|
21.05.2016 14:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Radnički (NB) |
21.05
16:30
Pobeda
AF Djokić
0
3
|
21.05.2016 16:30 | Pobeda | 0 : 3 | AF Djokić |
21.05
12:00
OFK Šabac
Jedinstvo
5
1
|
21.05.2016 12:00 | OFK Šabac | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.05
10:00
Loznica
Budućnost-Krušik 2014
0
0
|
21.05.2016 10:00 | Loznica | 0 : 0 | Budućnost-Krušik 2014 |
21.05
11:00
Savacijum
OFK Osečina
4
0
|
21.05.2016 11:00 | Savacijum | 4 : 0 | OFK Osečina | |||||
21.05
10:00
Železničar
Mačva
1
3
|
21.05.2016 10:00 | Železničar | 1 : 3 | Mačva |
21.05
15:00
BASK
IMT
7
0
|
21.05.2016 15:00 | BASK | 7 : 0 | IMT | |||||
21.05
10:00
Vranić
Novi Beograd
2
0
|
21.05.2016 10:00 | Vranić | 2 : 0 | Novi Beograd | |||||
21.05
11:00
Budućnost D.
Borac O.
0
1
|
21.05.2016 11:00 | Budućnost D. | 0 : 1 | Borac O. | |||||
21.05
16:00
Borac P.
Srem J.
0
13
|
21.05.2016 16:00 | Borac P. | 0 : 13 | Srem J. |
21.05
15:00
Palilulac
Trudbenik
2
1
|
21.05.2016 15:00 | Palilulac | 2 : 1 | Trudbenik | |||||
21.05
17:00
Beograd 1929
Torlak
3
1
|
21.05.2016 17:00 | Beograd 1929 | 3 : 1 | Torlak |
21.05
17:00
Radnički
Omladinac
1
5
|
21.05.2016 17:00 | Radnički | 1 : 5 | Omladinac |
21.05
11:00
Jedinstvo 1945
Provo
5
2
|
21.05.2016 11:00 | Jedinstvo 1945 | 5 : 2 | Provo |
21.05
BMR Petlovača
Rađevac
1
5
|
21.05.2016 | BMR Petlovača | 1 : 5 | Rađevac |
21.05
10:00
Institut MK
BSK 1925 MK
|
21.05.2016 10:00 | Institut MK | : | BSK 1925 MK | |||||
21.05
10:00
Zemun B
Radnički MK
4
1
|
21.05.2016 10:00 | Zemun B | 4 : 1 | Radnički MK | |||||
21.05
12:30
Zmaj 1953
Tempo
3
1
|
21.05.2016 12:30 | Zmaj 1953 | 3 : 1 | Tempo | |||||
21.05
10:00
Studentski Grad MK
Milutinac MK
3
1
|
21.05.2016 10:00 | Studentski Grad MK | 3 : 1 | Milutinac MK |
21.05
Trijumf
Jerina
|
21.05.2016 | Trijumf | : | Jerina | |||||
21.05
Požega
Sloga 036
|
21.05.2016 | Požega | : | Sloga 036 |
21.05
Mačva
AS-07
|
21.05.2016 | Mačva | : | AS-07 | |||||
21.05
Mačvanka
Šabac
|
21.05.2016 | Mačvanka | : | Šabac |
21.05
15:00
Krstarica
Levač
4
0
|
21.05.2016 15:00 | Krstarica | 4 : 0 | Levač | |||||
21.05
Majdanpek
Jagodina
0
1
|
21.05.2016 | Majdanpek | 0 : 1 | Jagodina |
21.05
10:00
Kolubara
OFK Beograd
0
1
|
21.05.2016 10:00 | Kolubara | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
21.05
18:15
Brodarac
Rad
0
6
|
21.05.2016 18:15 | Brodarac | 0 : 6 | Rad | |||||
21.05
12:00
Radnički Obrenovac
Teleoptik
0
6
|
21.05.2016 12:00 | Radnički Obrenovac | 0 : 6 | Teleoptik | |||||
21.05
10:00
Partizan
Zemun
7
0
|
21.05.2016 10:00 | Partizan | 7 : 0 | Zemun |
21.05
14:00
Fer Plej 06
BSK 1925
0
5
|
21.05.2016 14:00 | Fer Plej 06 | 0 : 5 | BSK 1925 | |||||
21.05
17:00
Srem Jakovo
Radnički (NB)
0
4
|
21.05.2016 17:00 | Srem Jakovo | 0 : 4 | Radnički (NB) |
21.05
14:00
Dorćol
Ada
0
2
|
21.05.2016 14:00 | Dorćol | 0 : 2 | Ada | |||||
21.05
16:00
PKB Kovilovo
OLE
0
4
|
21.05.2016 16:00 | PKB Kovilovo | 0 : 4 | OLE |
21.05
12:00
Baćevac
Sećeranac Ada
10
2
|
21.05.2016 12:00 | Baćevac | 10 : 2 | Sećeranac Ada |
21.05
18:30
Lokomotiva (B)
Atakante
4
3
|
21.05.2016 18:30 | Lokomotiva (B) | 4 : 3 | Atakante | |||||
21.05
20:00
Brodarac 1947
Petlić
0
1
|
21.05.2016 20:00 | Brodarac 1947 | 0 : 1 | Petlić |
21.05
09:30
Senta
Bačka 1901
1
2
|
21.05.2016 09:30 | Senta | 1 : 2 | Bačka 1901 | |||||
21.05
12:00
Spartak '04
Arena SU
2
1
|
21.05.2016 12:00 | Spartak '04 | 2 : 1 | Arena SU |
21.05
09:00
Sloga
Feniks
2
2
|
21.05.2016 09:00 | Sloga | 2 : 2 | Feniks | |||||
21.05
09:50
Obrenovac 1905
Radnički
11
0
|
21.05.2016 09:50 | Obrenovac 1905 | 11 : 0 | Radnički | |||||
21.05
10:40
Duboko
Posavina
0
1
|
21.05.2016 10:40 | Duboko | 0 : 1 | Posavina |
21.05
19:00
Borac
Konstantin
91
78
|
21.05.2016 19:00 | Borac | 91 : 78 | Konstantin | |||||
21.05
21:00
Partizan NIS
Mega Leks
94
89
|
21.05.2016 21:00 | Partizan NIS | 94 : 89 | Mega Leks |
21.05
19:00
Hercegovina
Crvena zvezda
33
31
|
21.05.2016 19:00 | Hercegovina | 33 : 31 | Crvena zvezda | |||||
21.05
19:00
Metalac
Jabuka
33
31
|
21.05.2016 19:00 | Metalac | 33 : 31 | Jabuka | |||||
21.05
19:00
Banatski Karlovac
Apatin
32
27
|
21.05.2016 19:00 | Banatski Karlovac | 32 : 27 | Apatin | |||||
21.05
19:00
Inđija
ŽSK
24
23
|
21.05.2016 19:00 | Inđija | 24 : 23 | ŽSK |
21.05
19:00
Mladost
Omladinac
37
22
|
21.05.2016 19:00 | Mladost | 37 : 22 | Omladinac |
21.05
19:00
Radnički 1958
Nova Pazova
25
26
|
21.05.2016 19:00 | Radnički 1958 | 25 : 26 | Nova Pazova | |||||
21.05
19:00
Slavija
Beočin
30
36
|
21.05.2016 19:00 | Slavija | 30 : 36 | Beočin | |||||
21.05
19:00
Hajduk
Mladost
23
27
|
21.05.2016 19:00 | Hajduk | 23 : 27 | Mladost | |||||
21.05
19:00
Potisje Pleteks
Crvenka 2
34
26
|
21.05.2016 19:00 | Potisje Pleteks | 34 : 26 | Crvenka 2 | |||||
21.05
19:00
Vojvoda Stepa
Mladost TSK
30
24
|
21.05.2016 19:00 | Vojvoda Stepa | 30 : 24 | Mladost TSK | |||||
21.05
19:00
Sivac
Radnički (JT)
34
28
|
21.05.2016 19:00 | Sivac | 34 : 28 | Radnički (JT) | |||||
21.05
19:00
Srem SM
Kljajićevo
45
35
|
21.05.2016 19:00 | Srem SM | 45 : 35 | Kljajićevo |
21.05
12:00
Lazarevac
Smederevo
24
22
|
21.05.2016 12:00 | Lazarevac | 24 : 22 | Smederevo | |||||
21.05
18:00
Prva Iskra Barič
Radnički
27
36
|
21.05.2016 18:00 | Prva Iskra Barič | 27 : 36 | Radnički |
21.05
Vlasotince
Radan
34
26
|
21.05.2016 | Vlasotince | 34 : 26 | Radan |
21.05
Budućnost
Omladinac (D)
34
17
|
21.05.2016 | Budućnost | 34 : 17 | Omladinac (D) | |||||
21.05
Gaj
Radnički
25
29
|
21.05.2016 | Gaj | 25 : 29 | Radnički | |||||
21.05
Crepaja
Dolovo
24
28
|
21.05.2016 | Crepaja | 24 : 28 | Dolovo | |||||
21.05
Omladinac (I)
Unirea
26
22
|
21.05.2016 | Omladinac (I) | 26 : 22 | Unirea | |||||
21.05
Glogonj
Jabuka 2
28
34
|
21.05.2016 | Glogonj | 28 : 34 | Jabuka 2 |
21.05
19:00
Sloga
Partizan
27
26
|
21.05.2016 19:00 | Sloga | 27 : 26 | Partizan | |||||
21.05
18:30
Metaloplastika
Crvena zvezda
30
25
|
21.05.2016 18:30 | Metaloplastika | 30 : 25 | Crvena zvezda |
21.05
19:00
Radnički
Železničar 1949
32
23
|
21.05.2016 19:00 | Radnički | 32 : 23 | Železničar 1949 | |||||
21.05
19:00
Rudar
Jugović
30
25
|
21.05.2016 19:00 | Rudar | 30 : 25 | Jugović | |||||
21.05
Morava
Požarevac
28
25
|
21.05.2016 | Morava | 28 : 25 | Požarevac |
21.05
19:00
Vrbas
Topličanin
28
38
|
21.05.2016 19:00 | Vrbas | 28 : 38 | Topličanin | |||||
21.05
19:00
Kolubara
Šamot 65
26
31
|
21.05.2016 19:00 | Kolubara | 26 : 31 | Šamot 65 | |||||
21.05
19:00
Dinamo
Obilić
28
27
|
21.05.2016 19:00 | Dinamo | 28 : 27 | Obilić | |||||
21.05
19:00
Mokra Gora
Proleter
25
16
|
21.05.2016 19:00 | Mokra Gora | 25 : 16 | Proleter | |||||
21.05
19:00
Dubočica 54
Zlatar
38
36
|
21.05.2016 19:00 | Dubočica 54 | 38 : 36 | Zlatar |
21.05
19:00
Spartak
Srem
33
30
|
21.05.2016 19:00 | Spartak | 33 : 30 | Srem |
21.05
Jastrebac
Dubočica
33
25
|
21.05.2016 | Jastrebac | 33 : 25 | Dubočica |
21.05
19:00
Minaqua Vojvodina
Jagodina
27
26
|
21.05.2016 19:00 | Minaqua Vojvodina | 27 : 26 | Jagodina | |||||
21.05
19:00
Sloga
Kučevo
27
27
|
21.05.2016 19:00 | Sloga | 27 : 27 | Kučevo | |||||
21.05
19:00
Medicinar
Kikinda
29
30
|
21.05.2016 19:00 | Medicinar | 29 : 30 | Kikinda |
21.05
19:00
Radnički (S)
Požarevac
23
34
|
21.05.2016 19:00 | Radnički (S) | 23 : 34 | Požarevac | |||||
21.05
18:00
Pirot
Proleter SP
20
22
|
21.05.2016 18:00 | Pirot | 20 : 22 | Proleter SP |
21.05
Vračar
Novi Beograd 011
4
3
|
21.05.2016 | Vračar | 4 : 3 | Novi Beograd 011 | 2:1 |
21.05
19:30
Grocanski
Handy United
1
7
|
21.05.2016 19:30 | Grocanski | 1 : 7 | Handy United | |||||
21.05
18:15
Euromotus
Intelektualac
6
2
|
21.05.2016 18:15 | Euromotus | 6 : 2 | Intelektualac | |||||
21.05
16:15
Ekonomist
Samo pravo
4
2
|
21.05.2016 16:15 | Ekonomist | 4 : 2 | Samo pravo |
21.05
15:00
Meridian Indians
GAT Dukes
0
51
|
21.05.2016 15:00 | Meridian Indians | 0 : 51 | GAT Dukes | |||||
21.05
15:00
Panthers
Legionaries
29
28
|
21.05.2016 15:00 | Panthers | 29 : 28 | Legionaries |