20.10
15:00
Cement
Crvena zvezda
1
0
|
20.10.2018 15:00 | Cement | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
20.10
15:00
Omladinac
Bratstvo 1946
0
1
|
20.10.2018 15:00 | Omladinac | 0 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
20.10
15:00
Radnički (ZR)
Dinamo 1945
0
0
|
20.10.2018 15:00 | Radnički (ZR) | 0 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
20.10
15:00
OFK Vršac
ČSK Pivara
1
1
|
20.10.2018 15:00 | OFK Vršac | 1 : 1 | ČSK Pivara |
20.10
14:30
Budućnost Krušik 2014
Polet (LJ)
0
0
|
20.10.2018 14:30 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 0 | Polet (LJ) | |||||
20.10
14:30
Sloga (PŽ)
Tutin
1
0
|
20.10.2018 14:30 | Sloga (PŽ) | 1 : 0 | Tutin | |||||
20.10
14:30
Sloga 33
Proleter Mihajlovac
4
0
|
20.10.2018 14:30 | Sloga 33 | 4 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
20.10
14:30
Šumadija (A)
Jošanica
3
0
|
20.10.2018 14:30 | Šumadija (A) | 3 : 0 | Jošanica | |||||
20.10
14:30
Mladi radnik 1926
Loznica
0
1
|
20.10.2018 14:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 1 | Loznica | |||||
20.10
14:30
Jedinstvo (Ub)
FAP
2
1
|
20.10.2018 14:30 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 1 | FAP | |||||
20.10
14:30
Smederevo 1924
Mokra Gora
1
0
|
20.10.2018 14:30 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Mokra Gora |
20.10
15:00
Rtanj
OFK Sinđelić
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Rtanj | 2 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
20.10
15:00
Jagodina Tabane
Radan
1
1
|
20.10.2018 15:00 | Jagodina Tabane | 1 : 1 | Radan | |||||
20.10
15:00
Dunav
Radnički (S)
3
1
|
20.10.2018 15:00 | Dunav | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
20.10
15:00
Moravac Orion
Car Konstantin
1
1
|
20.10.2018 15:00 | Moravac Orion | 1 : 1 | Car Konstantin | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo (P)
Pukovac
2
5
|
20.10.2018 15:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 5 | Pukovac |
20.10
13:30
Radnički (NB)
Prva Iskra
2
0
|
20.10.2018 13:30 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Prva Iskra | |||||
20.10
10:00
BASK
GSP Polet Dorćol
3
3
|
20.10.2018 10:00 | BASK | 3 : 3 | GSP Polet Dorćol | |||||
20.10
13:30
OFK Beograd
Zvezdara
2
2
|
20.10.2018 13:30 | OFK Beograd | 2 : 2 | Zvezdara | |||||
20.10
13:30
IMT
Brodarac
2
0
|
20.10.2018 13:30 | IMT | 2 : 0 | Brodarac | |||||
20.10
13:30
Radnički (O)
BSK Borča
2
1
|
20.10.2018 13:30 | Radnički (O) | 2 : 1 | BSK Borča |
20.10
15:00
Krajina
Kozara
0
3
|
20.10.2018 15:00 | Krajina | 0 : 3 | Kozara | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo (NB)
Sloga
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Jedinstvo (NB) | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.10
15:00
Begej
BAK
1
0
|
20.10.2018 15:00 | Begej | 1 : 0 | BAK | |||||
20.10
15:00
Budućnost
OFK Proleter
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | OFK Proleter | |||||
20.10
15:00
Kikinda 1909
ŽAK
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Kikinda 1909 | 2 : 1 | ŽAK | |||||
20.10
15:00
Radnički (K)
Jedinstvo (BK)
1
3
|
20.10.2018 15:00 | Radnički (K) | 1 : 3 | Jedinstvo (BK) | |||||
20.10
15:00
Sloboda
Vojvodina 1928
3
1
|
20.10.2018 15:00 | Sloboda | 3 : 1 | Vojvodina 1928 |
20.10
15:00
Sloga (E)
Tatra
2
3
|
20.10.2018 15:00 | Sloga (E) | 2 : 3 | Tatra | |||||
20.10
15:00
Podrinje
Sremac Vojka
0
1
|
20.10.2018 15:00 | Podrinje | 0 : 1 | Sremac Vojka |
20.10
15:00
Crvenka
Radnički (S)
5
0
|
20.10.2018 15:00 | Crvenka | 5 : 0 | Radnički (S) | |||||
20.10
15:00
Sloga (Č)
BSK
5
0
|
20.10.2018 15:00 | Sloga (Č) | 5 : 0 | BSK | |||||
20.10
15:00
OFK Vrbas
Mladost (BP)
1
0
|
20.10.2018 15:00 | OFK Vrbas | 1 : 0 | Mladost (BP) |
20.10
14:30
Sloga
Vodojaža
1
0
|
20.10.2018 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
20.10
14:30
Šumadija 1903
Polet
3
0
|
20.10.2018 14:30 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Polet | |||||
20.10
14:30
Apolon 2018
Real
0
0
|
20.10.2018 14:30 | Apolon 2018 | 0 : 0 | Real |
20.10
14:30
Karađorđe
Partizan 1945
2
0
|
20.10.2018 14:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Partizan 1945 | |||||
20.10
14:30
Morava
Udarnik
3
1
|
20.10.2018 14:30 | Morava | 3 : 1 | Udarnik | |||||
20.10
14:30
VGSK
Homoljac
3
0
|
20.10.2018 14:30 | VGSK | 3 : 0 | Homoljac | |||||
20.10
14:30
Mladi borac
Petar Dobrnjac
0
1
|
20.10.2018 14:30 | Mladi borac | 0 : 1 | Petar Dobrnjac |
20.10
14:30
Radnički (V)
Železničar
1
1
|
20.10.2018 14:30 | Radnički (V) | 1 : 1 | Železničar | |||||
20.10
14:30
Radnički Šabački
Spartak 1924
3
0
|
20.10.2018 14:30 | Radnički Šabački | 3 : 0 | Spartak 1924 | |||||
20.10
14:30
Zadrugar
Ribnica
3
0
|
20.10.2018 14:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Ribnica | |||||
20.10
14:30
Mačva 2005
Brezovica
3
0
|
20.10.2018 14:30 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Brezovica |
20.10
14:30
Takovo
Sloboda
3
2
|
20.10.2018 14:30 | Takovo | 3 : 2 | Sloboda | |||||
20.10
14:30
Sevojno
Sloga (S)
1
0
|
20.10.2018 14:30 | Sevojno | 1 : 0 | Sloga (S) |
20.10
15:00
Sloga
Vranjska Banja
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Vranjska Banja | |||||
20.10
15:00
Morava
OFK Niš
1
0
|
20.10.2018 15:00 | Morava | 1 : 0 | OFK Niš | |||||
20.10
15:00
Pusta Reka
Mladost (B)
5
2
|
20.10.2018 15:00 | Pusta Reka | 5 : 2 | Mladost (B) | |||||
20.10
15:00
Pčinja
Jablanica
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Pčinja | 3 : 0 | Jablanica | |||||
20.10
15:00
Balkanski
OFK Brzi Brod
2
0
|
20.10.2018 15:00 | Balkanski | 2 : 0 | OFK Brzi Brod |
20.10
15:00
Sloga
Napredak (D)
6
2
|
20.10.2018 15:00 | Sloga | 6 : 2 | Napredak (D) | |||||
20.10
15:00
OFK Kosanica
Jastrebac (VŠ)
2
0
|
20.10.2018 15:00 | OFK Kosanica | 2 : 0 | Jastrebac (VŠ) |
20.10
15:00
Đerdap
Hajduk Veljko
2
0
|
20.10.2018 15:00 | Đerdap | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
20.10
15:00
Timok 1919
BSK
2
0
|
20.10.2018 15:00 | Timok 1919 | 2 : 0 | BSK |
20.10
13:30
Leštane
BSK Baćevac
4
0
|
20.10.2018 13:30 | Leštane | 4 : 0 | BSK Baćevac | |||||
20.10
13:30
Sopot
Studenski Grad
1
1
|
20.10.2018 13:30 | Sopot | 1 : 1 | Studenski Grad |
20.10
14:30
Delija
Mladost (L)
1
1
|
20.10.2018 14:30 | Delija | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
20.10
14:30
Proleter 2006
Crvena zvezda (VS)
1
5
|
20.10.2018 14:30 | Proleter 2006 | 1 : 5 | Crvena zvezda (VS) |
20.10
14:00
ŽAK
Rusin
2
1
|
20.10.2018 14:00 | ŽAK | 2 : 1 | Rusin |
20.10
15:00
Sloven
Rudar
0
1
|
20.10.2018 15:00 | Sloven | 0 : 1 | Rudar |
20.10
14:30
Mladi rudar 1954
Lokomotiva
1
7
|
20.10.2018 14:30 | Mladi rudar 1954 | 1 : 7 | Lokomotiva | |||||
20.10
14:30
Sloga Bat 1924
Junkovac
3
1
|
20.10.2018 14:30 | Sloga Bat 1924 | 3 : 1 | Junkovac |
20.10
15:00
Fruškogorski partizan
ŽSK
2
0
|
20.10.2018 15:00 | Fruškogorski partizan | 2 : 0 | ŽSK | |||||
20.10
15:00
Omladinac
Petrovaradin
1
1
|
20.10.2018 15:00 | Omladinac | 1 : 1 | Petrovaradin | |||||
20.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
TSK
4
0
|
20.10.2018 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 0 | TSK |
20.10
15:00
Sloga
Panonija IM Topola
2
0
|
20.10.2018 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
20.10
15:00
Napredak
Preporod
5
2
|
20.10.2018 15:00 | Napredak | 5 : 2 | Preporod | |||||
20.10
15:00
Radnički 1905
Proleter (RS)
0
1
|
20.10.2018 15:00 | Radnički 1905 | 0 : 1 | Proleter (RS) |
20.10
13:30
Balkan Mirijevo
PKB Kovilovo
0
0
|
20.10.2018 13:30 | Balkan Mirijevo | 0 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
20.10
13:30
Borac (O)
Sinđelić
1
1
|
20.10.2018 13:30 | Borac (O) | 1 : 1 | Sinđelić |
20.10
13:30
Šumadija
Strelac
3
1
|
20.10.2018 13:30 | Šumadija | 3 : 1 | Strelac |
20.10
15:00
Ovčar
Zadrugar
0
0
|
20.10.2018 15:00 | Ovčar | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
20.10
15:00
Slatina
Jedinstvo (P)
0
3
|
20.10.2018 15:00 | Slatina | 0 : 3 | Jedinstvo (P) |
20.10
15:00
Omladinac
Radnik
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Radnik | |||||
20.10
15:00
Rudar
Proleter
0
2
|
20.10.2018 15:00 | Rudar | 0 : 2 | Proleter |
20.10
15:00
Jedinstvo 1936
Šanac
1
1
|
20.10.2018 15:00 | Jedinstvo 1936 | 1 : 1 | Šanac | |||||
20.10
15:00
Blagotin
Poljoprivrednik
6
2
|
20.10.2018 15:00 | Blagotin | 6 : 2 | Poljoprivrednik |
20.10
15:00
Jevremovac
Karađorđe
0
3
|
20.10.2018 15:00 | Jevremovac | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Cer
3
2
|
20.10.2018 15:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 3 : 2 | Cer | |||||
20.10
15:00
Dušan Silni
Sloga (LŠ)
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Dušan Silni | 2 : 1 | Sloga (LŠ) |
20.10
15:00
Jedinstvo Stević
Jedinstvo (V)
1
0
|
20.10.2018 15:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
20.10
15:00
Dunav
Potporanj
2
2
|
20.10.2018 15:00 | Dunav | 2 : 2 | Potporanj |
20.10
14:30
Jedinstvo (Lj)
Borac (Ž)
1
2
|
20.10.2018 14:30 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 2 | Borac (Ž) | |||||
20.10
14:30
Đerdap
Omladinac (Š)
4
1
|
20.10.2018 14:30 | Đerdap | 4 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
20.10
14:30
Makce
Rudar (K)
3
5
|
20.10.2018 14:30 | Makce | 3 : 5 | Rudar (K) |
20.10
14:30
Crvena zvezda
OFK Napredak 1929
2
3
|
20.10.2018 14:30 | Crvena zvezda | 2 : 3 | OFK Napredak 1929 | |||||
20.10
14:30
Napredak 2012
Morava (Ž)
0
4
|
20.10.2018 14:30 | Napredak 2012 | 0 : 4 | Morava (Ž) |
20.10
15:00
Brestovac
Nemetali
1
1
|
20.10.2018 15:00 | Brestovac | 1 : 1 | Nemetali | |||||
20.10
15:00
Poreč
Polom
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Poreč | 2 : 1 | Polom | |||||
20.10
15:00
BSK
Rudna Glava
0
3
|
20.10.2018 15:00 | BSK | 0 : 3 | Rudna Glava | |||||
20.10
15:00
Bor 1919
Sloga
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Bor 1919 | 3 : 0 | Sloga |
20.10
14:00
Rubribreza
Banjani
3
2
|
20.10.2018 14:00 | Rubribreza | 3 : 2 | Banjani | |||||
20.10
14:00
Pepeljevac
Iskra
2
1
|
20.10.2018 14:00 | Pepeljevac | 2 : 1 | Iskra | |||||
20.10
14:00
OFK Brđanac
Sovljak
5
0
|
20.10.2018 14:00 | OFK Brđanac | 5 : 0 | Sovljak |
20.10
15:00
21. oktobar
Jadran
1
1
|
20.10.2018 15:00 | 21. oktobar | 1 : 1 | Jadran | |||||
20.10
15:00
Sloga (D)
Šumadinac (KG)
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Sloga (D) | 2 : 1 | Šumadinac (KG) |
20.10
14:30
Ozren
Sloga (M)
8
0
|
20.10.2018 14:30 | Ozren | 8 : 0 | Sloga (M) |
20.10
14:30
Senjak
Gnjilan
1
0
|
20.10.2018 14:30 | Senjak | 1 : 0 | Gnjilan | |||||
20.10
14:30
Vladimir Durković
Spartak
4
0
|
20.10.2018 14:30 | Vladimir Durković | 4 : 0 | Spartak | |||||
20.10
14:30
Zadrugar
Sloga
3
2
|
20.10.2018 14:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Sloga |
20.10
15:00
Omladinac (GK)
Rudar
0
1
|
20.10.2018 15:00 | Omladinac (GK) | 0 : 1 | Rudar |
20.10
14:30
Mladost
BSK Bujanovac
2
2
|
20.10.2018 14:30 | Mladost | 2 : 2 | BSK Bujanovac |
20.10
Gracko
Čaglavica
3
0
|
20.10.2018 | Gracko | 3 : 0 | Čaglavica | |||||
20.10
Gračanica
Sitnica
6
2
|
20.10.2018 | Gračanica | 6 : 2 | Sitnica |
20.10
12:00
Moravac
Kusce
0
1
|
20.10.2018 12:00 | Moravac | 0 : 1 | Kusce | |||||
20.10
14:00
Mineralac
Oskar
1
0
|
20.10.2018 14:00 | Mineralac | 1 : 0 | Oskar |
20.10
14:00
Kalenić
OFK Paljuvi
1
0
|
20.10.2018 14:00 | Kalenić | 1 : 0 | OFK Paljuvi |
20.10
14:00
Krtinska
Skela
4
2
|
20.10.2018 14:00 | Krtinska | 4 : 2 | Skela | |||||
20.10
14:00
Rvati
Pobednik
4
3
|
20.10.2018 14:00 | Rvati | 4 : 3 | Pobednik |
20.10
15:00
Železničar
Obilić
1
1
|
20.10.2018 15:00 | Železničar | 1 : 1 | Obilić | |||||
20.10
15:00
Veternik
Dinamo
7
1
|
20.10.2018 15:00 | Veternik | 7 : 1 | Dinamo | |||||
20.10
15:00
OFK Futog
Susek
2
1
|
20.10.2018 15:00 | OFK Futog | 2 : 1 | Susek |
20.10
15:00
Vojvodina (CC)
Hajdučica
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Vojvodina (CC) | 2 : 1 | Hajdučica |
20.10
15:00
Garevina
Borac
6
2
|
20.10.2018 15:00 | Garevina | 6 : 2 | Borac | |||||
20.10
15:00
Kamenorezac 76
Polet 57
3
6
|
20.10.2018 15:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 6 | Polet 57 | |||||
20.10
15:00
Sloga (D)
Mladost
1
1
|
20.10.2018 15:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Mladost |
20.10
14:00
Blagotin
Osaonica
1
1
|
20.10.2018 14:00 | Blagotin | 1 : 1 | Osaonica | |||||
20.10
14:00
Sloga
Kupinovac
1
2
|
20.10.2018 14:00 | Sloga | 1 : 2 | Kupinovac | |||||
20.10
14:00
Jedinstvo (D)
Šumadinac
3
0
|
20.10.2018 14:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 0 | Šumadinac |
20.10
14:00
Istok 63
Rudar (St)
1
0
|
20.10.2018 14:00 | Istok 63 | 1 : 0 | Rudar (St) |
20.10
14:30
Tamiš
Bilećanin
5
0
|
20.10.2018 14:30 | Tamiš | 5 : 0 | Bilećanin | |||||
20.10
14:30
OFK Klek
Jedinstvo
2
0
|
20.10.2018 14:30 | OFK Klek | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.10
14:30
OFK Gradnulica
ŽFK Banat
3
2
|
20.10.2018 14:30 | OFK Gradnulica | 3 : 2 | ŽFK Banat | |||||
20.10
14:30
OFK Stajićevo
MSK
0
0
|
20.10.2018 14:30 | OFK Stajićevo | 0 : 0 | MSK | |||||
20.10
14:30
Mladost
Zadrugar
2
4
|
20.10.2018 14:30 | Mladost | 2 : 4 | Zadrugar | |||||
20.10
14:30
Naftagas
ASK
1
0
|
20.10.2018 14:30 | Naftagas | 1 : 0 | ASK |
20.10
15:30
Mladost (MI)
Popović
1
1
|
20.10.2018 15:30 | Mladost (MI) | 1 : 1 | Popović | |||||
20.10
15:30
Stojnik
Nemenikuće
7
1
|
20.10.2018 15:30 | Stojnik | 7 : 1 | Nemenikuće |
20.10
15:00
Bogutovačka Banja
Jedinstvo (G)
2
3
|
20.10.2018 15:00 | Bogutovačka Banja | 2 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
20.10
15:00
Mladost
Mineral 2015
2
1
|
20.10.2018 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Mineral 2015 |
20.10
14:30
Omladinac-Šumadinac
Mladi radnik
2
1
|
20.10.2018 14:30 | Omladinac-Šumadinac | 2 : 1 | Mladi radnik |
20.10
14:30
Terekves
Bega
2
1
|
20.10.2018 14:30 | Terekves | 2 : 1 | Bega | |||||
20.10
14:30
Proleter
Omladinac
7
0
|
20.10.2018 14:30 | Proleter | 7 : 0 | Omladinac | |||||
20.10
14:30
1.Oktobar
Jedinstvo
0
5
|
20.10.2018 14:30 | 1.Oktobar | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
20.10
14:30
Napredak (BT)
Vojvodina
1
4
|
20.10.2018 14:30 | Napredak (BT) | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
20.10
14:30
Roham
Napredak (Č)
1
1
|
20.10.2018 14:30 | Roham | 1 : 1 | Napredak (Č) |
20.10
14:30
Kralj Petar I
Vrbica
3
1
|
20.10.2018 14:30 | Kralj Petar I | 3 : 1 | Vrbica |
20.10
15:00
Radnički
Marjan MB
2
2
|
20.10.2018 15:00 | Radnički | 2 : 2 | Marjan MB | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo (Š)
BSK
4
2
|
20.10.2018 15:00 | Jedinstvo (Š) | 4 : 2 | BSK |
20.10
15:00
Torpedo 1924
Budućnost (PD)
2
3
|
20.10.2018 15:00 | Torpedo 1924 | 2 : 3 | Budućnost (PD) |
20.10
15:00
Tornjoš
Jedinstvo (M)
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Tornjoš | 3 : 0 | Jedinstvo (M) |
20.10
14:30
Bačka 1945
Mladost
2
1
|
20.10.2018 14:30 | Bačka 1945 | 2 : 1 | Mladost |
20.10
14:30
Žitkovica 2017
Sloga (M)
3
1
|
20.10.2018 14:30 | Žitkovica 2017 | 3 : 1 | Sloga (M) |
20.10
14:30
Jasenovac
Integral
0
1
|
20.10.2018 14:30 | Jasenovac | 0 : 1 | Integral |
20.10
14:30
Sloboda
Mladost Radost
0
13
|
20.10.2018 14:30 | Sloboda | 0 : 13 | Mladost Radost |
20.10
14:00
Borac (A)
Šumadija (MC)
0
0
|
20.10.2018 14:00 | Borac (A) | 0 : 0 | Šumadija (MC) | |||||
20.10
14:00
Mladost (Č)
Sloga
1
1
|
20.10.2018 14:00 | Mladost (Č) | 1 : 1 | Sloga | |||||
20.10
14:00
Petka
Polet
2
2
|
20.10.2018 14:00 | Petka | 2 : 2 | Polet |
20.10
14:30
Napredak
Mladost
5
2
|
20.10.2018 14:30 | Napredak | 5 : 2 | Mladost | |||||
20.10
14:30
Rongo Siti
Nišavac
0
2
|
20.10.2018 14:30 | Rongo Siti | 0 : 2 | Nišavac | |||||
20.10
14:30
Lokomotiva
Željuša
0
4
|
20.10.2018 14:30 | Lokomotiva | 0 : 4 | Željuša |
20.10
14:30
Pobeda 1976
OFK Draževac
1
4
|
20.10.2018 14:30 | Pobeda 1976 | 1 : 4 | OFK Draževac | |||||
20.10
14:30
Borac
OFK Sloga
0
3
|
20.10.2018 14:30 | Borac | 0 : 3 | OFK Sloga | |||||
20.10
14:30
Polet (V)
Jastrebac
3
0
|
20.10.2018 14:30 | Polet (V) | 3 : 0 | Jastrebac |
20.10
14:30
Jablanica
Takovski Ustanak
3
3
|
20.10.2018 14:30 | Jablanica | 3 : 3 | Takovski Ustanak | |||||
20.10
14:30
FC Stella Rossa
Ozremica
3
7
|
20.10.2018 14:30 | FC Stella Rossa | 3 : 7 | Ozremica | |||||
20.10
14:30
Omladinac
Šilopaj
2
0
|
20.10.2018 14:30 | Omladinac | 2 : 0 | Šilopaj | |||||
20.10
14:30
Brezak
Donja Vrbava
2
2
|
20.10.2018 14:30 | Brezak | 2 : 2 | Donja Vrbava | |||||
20.10
14:30
Šumadija
Velereč 94
4
1
|
20.10.2018 14:30 | Šumadija | 4 : 1 | Velereč 94 |
20.10
14:30
Jedinstvo
Obilić
4
1
|
20.10.2018 14:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Obilić |
20.10
15:00
Bjelica
Bratstvo
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Bjelica | 3 : 0 | Bratstvo |
20.10
Zlatibor 2
Policajac 92
|
20.10.2018 | Zlatibor 2 | : | Policajac 92 | |||||
20.10
Soko
Kotroman
|
20.10.2018 | Soko | : | Kotroman | |||||
20.10
Raketa
GP Zlatibor
|
20.10.2018 | Raketa | : | GP Zlatibor |
20.10
15:00
Kapidžija
Žabare
0
1
|
20.10.2018 15:00 | Kapidžija | 0 : 1 | Žabare |
20.10
15:00
Napredak
Sloga
7
1
|
20.10.2018 15:00 | Napredak | 7 : 1 | Sloga | |||||
20.10
15:00
Mladost
Rtanj
0
5
|
20.10.2018 15:00 | Mladost | 0 : 5 | Rtanj |
20.10
14:30
Pobeda
Taskovići
3
1
|
20.10.2018 14:30 | Pobeda | 3 : 1 | Taskovići | |||||
20.10
14:30
10. februar
Grkinja
0
1
|
20.10.2018 14:30 | 10. februar | 0 : 1 | Grkinja |
20.10
15:00
Sparta
Petrovac 74
0
6
|
20.10.2018 15:00 | Sparta | 0 : 6 | Petrovac 74 | |||||
20.10
15:00
Mladost 2013
Hajduk
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Mladost 2013 | 3 : 0 | Hajduk |
20.10
14:30
Tisa 1933
Proleter
0
0
|
20.10.2018 14:30 | Tisa 1933 | 0 : 0 | Proleter | |||||
20.10
14:30
Sloga
KSK Konak 1926
0
2
|
20.10.2018 14:30 | Sloga | 0 : 2 | KSK Konak 1926 | |||||
20.10
14:30
Borac
Partizan
8
1
|
20.10.2018 14:30 | Borac | 8 : 1 | Partizan |
20.10
15:00
Sloga Obrva
Magnohrom
3
3
|
20.10.2018 15:00 | Sloga Obrva | 3 : 3 | Magnohrom |
20.10
15:00
Budućnost
Studen Vitez
5
1
|
20.10.2018 15:00 | Budućnost | 5 : 1 | Studen Vitez |
20.10
14:30
Gornje Sinkovce
Turekovac
1
0
|
20.10.2018 14:30 | Gornje Sinkovce | 1 : 0 | Turekovac | |||||
20.10
14:30
Veternica
Gornje Krajince
2
0
|
20.10.2018 14:30 | Veternica | 2 : 0 | Gornje Krajince | |||||
20.10
14:30
Navalin
ŠFU Derbi 2016
2
0
|
20.10.2018 14:30 | Navalin | 2 : 0 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
20.10
14:30
Atletiko
FSU Borac 2018
2
1
|
20.10.2018 14:30 | Atletiko | 2 : 1 | FSU Borac 2018 |
20.10
15:00
Bojić
Cerić
1
1
|
20.10.2018 15:00 | Bojić | 1 : 1 | Cerić | |||||
20.10
15:00
Rudar
Mladost Slatina
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Rudar | 3 : 0 | Mladost Slatina |
20.10
14:00
20. Oktobar
Šumadinac
0
5
|
20.10.2018 14:00 | 20. Oktobar | 0 : 5 | Šumadinac |
20.10
14:00
Domaćin
Sloboda
1
1
|
20.10.2018 14:00 | Domaćin | 1 : 1 | Sloboda | |||||
20.10
14:00
Trnava
Dobra Voda
1
1
|
20.10.2018 14:00 | Trnava | 1 : 1 | Dobra Voda |
20.10
15:00
Sloga
Partizan
3
4
|
20.10.2018 15:00 | Sloga | 3 : 4 | Partizan | |||||
20.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Lipolist
0
2
|
20.10.2018 15:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 0 : 2 | Lipolist | |||||
20.10
15:00
Metaloplastika
Omladinac
0
4
|
20.10.2018 15:00 | Metaloplastika | 0 : 4 | Omladinac | |||||
20.10
15:00
Petlovača
Culjković
5
2
|
20.10.2018 15:00 | Petlovača | 5 : 2 | Culjković |
20.10
15:00
Zvizdar
Sloga
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Zvizdar | 3 : 0 | Sloga |
20.10
14:00
SU Stanišić 1920
Lider
1
1
|
20.10.2018 14:00 | SU Stanišić 1920 | 1 : 1 | Lider | |||||
20.10
14:00
Sport
Borac (BG)
1
1
|
20.10.2018 14:00 | Sport | 1 : 1 | Borac (BG) |
20.10
15:00
Kotlenik (L)
Bečevica
1
1
|
20.10.2018 15:00 | Kotlenik (L) | 1 : 1 | Bečevica | |||||
20.10
Mladost
Borac
4
3
|
20.10.2018 | Mladost | 4 : 3 | Borac | |||||
20.10
Kruševica 1980
Grivac
6
0
|
20.10.2018 | Kruševica 1980 | 6 : 0 | Grivac | |||||
20.10
Polet
Jedinstvo
0
3
|
20.10.2018 | Polet | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.10
Čestin
Kotlenik (G)
7
4
|
20.10.2018 | Čestin | 7 : 4 | Kotlenik (G) |
20.10
14:00
Ljubinić
Trstenica
0
4
|
20.10.2018 14:00 | Ljubinić | 0 : 4 | Trstenica | |||||
20.10
14:00
Partizan
Proleter
3
2
|
20.10.2018 14:00 | Partizan | 3 : 2 | Proleter |
20.10
15:00
Gaj
Solunac
0
3
|
20.10.2018 15:00 | Gaj | 0 : 3 | Solunac | |||||
20.10
15:00
Crvena zvezda
Naša Krajina
0
3
|
20.10.2018 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Naša Krajina | |||||
20.10
15:00
Mladost
Graničar
1
3
|
20.10.2018 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Graničar |
20.10
13:30
Makrešane
Gaglovo
|
20.10.2018 13:30 | Makrešane | : | Gaglovo |
20.10
16:00
Stara Čaršija
Omladinac
2
0
|
20.10.2018 16:00 | Stara Čaršija | 2 : 0 | Omladinac | |||||
20.10
16:00
Topoljak
Stevka Božurevka
6
1
|
20.10.2018 16:00 | Topoljak | 6 : 1 | Stevka Božurevka | |||||
20.10
16:00
Mladost
Borjak 2013
2
2
|
20.10.2018 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Borjak 2013 |
20.10
15:00
Luk
Jelav
2
2
|
20.10.2018 15:00 | Luk | 2 : 2 | Jelav | |||||
20.10
15:00
Gučevo 1929
Hajduk
4
1
|
20.10.2018 15:00 | Gučevo 1929 | 4 : 1 | Hajduk |
20.10
14:30
Budućnost
Borac
2
5
|
20.10.2018 14:30 | Budućnost | 2 : 5 | Borac | |||||
20.10
14:30
Mladost
Pobeda 1953
1
5
|
20.10.2018 14:30 | Mladost | 1 : 5 | Pobeda 1953 |
20.10
14:30
Budućnost
Jedinstvo
2
1
|
20.10.2018 14:30 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.10
14:30
Mladost
BSK
0
6
|
20.10.2018 14:30 | Mladost | 0 : 6 | BSK | |||||
20.10
14:30
Udarnik
Polet
2
1
|
20.10.2018 14:30 | Udarnik | 2 : 1 | Polet |
20.10
14:30
Gradac
Rubin
3
0
|
20.10.2018 14:30 | Gradac | 3 : 0 | Rubin |
20.10
15:00
Župski biseri
Obilić
9
0
|
20.10.2018 15:00 | Župski biseri | 9 : 0 | Obilić | |||||
20.10
15:00
Baštovan
Jezero
2
5
|
20.10.2018 15:00 | Baštovan | 2 : 5 | Jezero | |||||
20.10
15:00
Kopaonik
Mladost
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Kopaonik | 3 : 0 | Mladost |
20.10
15:30
Levač 2
Dragovo
3
0
|
20.10.2018 15:30 | Levač 2 | 3 : 0 | Dragovo | |||||
20.10
15:30
Prosvetar
Goša
0
1
|
20.10.2018 15:30 | Prosvetar | 0 : 1 | Goša | |||||
20.10
15:30
Polet
Povratak otpisanih
1
3
|
20.10.2018 15:30 | Polet | 1 : 3 | Povratak otpisanih |
20.10
14:00
Lipar
OFK Dragoševac
0
3
|
20.10.2018 14:00 | Lipar | 0 : 3 | OFK Dragoševac |
20.10
15:00
Tuzla City
Mladost
0
1
|
20.10.2018 15:00 | Tuzla City | 0 : 1 | Mladost | |||||
20.10
17:00
Sarajevo
Sloboda
1
0
|
20.10.2018 17:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Sloboda | |||||
20.10
15:00
Zvijezda 09
GOŠK
1
0
|
20.10.2018 15:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | GOŠK | |||||
20.10
15:00
Zrinjski
Željezničar
0
1
|
20.10.2018 15:00 | Zrinjski | 0 : 1 | Željezničar |
20.10
14:30
Slavija
Željezničar Sport Team
1
1
|
20.10.2018 14:30 | Slavija | 1 : 1 | Željezničar Sport Team | |||||
20.10
14:30
Sloboda
Alfa
2
0
|
20.10.2018 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Alfa | |||||
20.10
14:30
Sloga
Rudar Prijedor
2
0
|
20.10.2018 14:30 | Sloga | 2 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
20.10
14:30
Drina
Podrinje
0
0
|
20.10.2018 14:30 | Drina | 0 : 0 | Podrinje | |||||
20.10
14:30
Sutjeska
Tekstilac
0
1
|
20.10.2018 14:30 | Sutjeska | 0 : 1 | Tekstilac | |||||
20.10
14:30
Kozara
Borac
1
2
|
20.10.2018 14:30 | Kozara | 1 : 2 | Borac |
20.10
16:00
Budućnost
OFK Titograd
2
1
|
20.10.2018 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | OFK Titograd | |||||
20.10
13:30
Iskra
Zeta
1
2
|
20.10.2018 13:30 | Iskra | 1 : 2 | Zeta | |||||
20.10
13:30
Lovćen
Mornar
0
1
|
20.10.2018 13:30 | Lovćen | 0 : 1 | Mornar | |||||
20.10
13:30
OFK Petrovac
Sutjeska
1
0
|
20.10.2018 13:30 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
20.10
13:30
Rudar
Grbalj
0
0
|
20.10.2018 13:30 | Rudar | 0 : 0 | Grbalj |
20.10
12:00
Polet Stars
Ribnica
2
2
|
20.10.2018 12:00 | Polet Stars | 2 : 2 | Ribnica | |||||
20.10
14:30
Čelik
Zabjelo
1
1
|
20.10.2018 14:30 | Čelik | 1 : 1 | Zabjelo |
20.10
14:00
Brskovo
Komovi
2
0
|
20.10.2018 14:00 | Brskovo | 2 : 0 | Komovi | |||||
20.10
14:00
Gusinje
Polimlje
2
1
|
20.10.2018 14:00 | Gusinje | 2 : 1 | Polimlje |
20.10
16:00
AFC Bournemouth
Southampton
0
0
|
20.10.2018 16:00 | AFC Bournemouth | 0 : 0 | Southampton | |||||
20.10
16:00
Cardiff City
Fulham
4
2
|
20.10.2018 16:00 | Cardiff City | 4 : 2 | Fulham | |||||
20.10
13:30
Chelsea
Manchester United
2
2
|
20.10.2018 13:30 | Chelsea | 2 : 2 | Manchester United | |||||
20.10
18:30
Huddersfield Town
Liverpool
0
1
|
20.10.2018 18:30 | Huddersfield Town | 0 : 1 | Liverpool | |||||
20.10
16:00
Manchester City
Burnley
5
0
|
20.10.2018 16:00 | Manchester City | 5 : 0 | Burnley | |||||
20.10
16:00
Newcastle United
Brighton
0
1
|
20.10.2018 16:00 | Newcastle United | 0 : 1 | Brighton | |||||
20.10
16:00
West Ham United
Tottenham Hotspur
0
1
|
20.10.2018 16:00 | West Ham United | 0 : 1 | Tottenham Hotspur | |||||
20.10
16:00
Wolverhampton
Watford
0
2
|
20.10.2018 16:00 | Wolverhampton | 0 : 2 | Watford |
20.10
20:45
Barcelona
Sevilla
4
2
|
20.10.2018 20:45 | Barcelona | 4 : 2 | Sevilla | |||||
20.10
18:30
Villarreal
Atlético Madrid
1
1
|
20.10.2018 18:30 | Villarreal | 1 : 1 | Atlético Madrid | |||||
20.10
16:15
Valencia
Leganés
1
1
|
20.10.2018 16:15 | Valencia | 1 : 1 | Leganés | |||||
20.10
13:00
Real Madrid
Levante
1
2
|
20.10.2018 13:00 | Real Madrid | 1 : 2 | Levante |
20.10
18:30
Schalke 04
Werder
0
2
|
20.10.2018 18:30 | Schalke 04 | 0 : 2 | Werder | |||||
20.10
15:30
Bayer Leverkusen
Hannover 96
2
2
|
20.10.2018 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 2 | Hannover 96 | |||||
20.10
15:30
Stuttgart
Borussia Dortmund
0
4
|
20.10.2018 15:30 | Stuttgart | 0 : 4 | Borussia Dortmund | |||||
20.10
15:30
Augsburg
RB Leipzig
0
0
|
20.10.2018 15:30 | Augsburg | 0 : 0 | RB Leipzig | |||||
20.10
15:30
Wolfsburg
Bayern
1
3
|
20.10.2018 15:30 | Wolfsburg | 1 : 3 | Bayern | |||||
20.10
15:30
Nürnberg
Hoffenheim
1
3
|
20.10.2018 15:30 | Nürnberg | 1 : 3 | Hoffenheim |
20.10
18:00
Juventus
Genoa
1
1
|
20.10.2018 18:00 | Juventus | 1 : 1 | Genoa | |||||
20.10
15:00
Roma
SPAL
0
2
|
20.10.2018 15:00 | Roma | 0 : 2 | SPAL | |||||
20.10
20:30
Udinese
Napoli
0
3
|
20.10.2018 20:30 | Udinese | 0 : 3 | Napoli |
20.10
20:00
Caen
Guingamp
0
0
|
20.10.2018 20:00 | Caen | 0 : 0 | Guingamp | |||||
20.10
20:00
Dijon
Lille
1
2
|
20.10.2018 20:00 | Dijon | 1 : 2 | Lille | |||||
20.10
20:00
Nantes
Toulouse
4
0
|
20.10.2018 20:00 | Nantes | 4 : 0 | Toulouse | |||||
20.10
17:00
PSG
Amiens SC
5
0
|
20.10.2018 17:00 | PSG | 5 : 0 | Amiens SC | |||||
20.10
20:00
Reims
Angers
1
1
|
20.10.2018 20:00 | Reims | 1 : 1 | Angers | |||||
20.10
20:00
Strasbourg
Monaco
2
1
|
20.10.2018 20:00 | Strasbourg | 2 : 1 | Monaco |
20.10
19:00
Proleter
Mačva
1
0
|
20.10.2018 19:00 | Proleter | 1 : 0 | Mačva | |||||
20.10
19:00
Crvena zvezda
Rad
3
1
|
20.10.2018 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Rad | |||||
20.10
19:00
Radnički (N)
Zemun
2
0
|
20.10.2018 19:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Zemun | |||||
20.10
16:00
Voždovac
Mladost
1
1
|
20.10.2018 16:00 | Voždovac | 1 : 1 | Mladost | |||||
20.10
19:00
Napredak
Radnik
1
1
|
20.10.2018 19:00 | Napredak | 1 : 1 | Radnik |
20.10
17:00
Borac
Bečej 1918
1
1
|
20.10.2018 17:00 | Borac | 1 : 1 | Bečej 1918 | |||||
20.10
14:30
Radnički 1923
TSC
2
2
|
20.10.2018 14:30 | Radnički 1923 | 2 : 2 | TSC | |||||
20.10
14:30
Budućnost
Javor Matis
0
0
|
20.10.2018 14:30 | Budućnost | 0 : 0 | Javor Matis |
20.10
Banat
Moskva
0
3
|
20.10.2018 | Banat | 0 : 3 | Moskva | |||||
20.10
ŽFU Zvezda B 2018
Nova Kolonija
9
0
|
20.10.2018 | ŽFU Zvezda B 2018 | 9 : 0 | Nova Kolonija |
20.10
Jagodina
Vučice
10
0
|
20.10.2018 | Jagodina | 10 : 0 | Vučice | |||||
20.10
ZFK Toplicanin
Knjaževac 2015
4
1
|
20.10.2018 | ZFK Toplicanin | 4 : 1 | Knjaževac 2015 | |||||
20.10
Levač
Majdanpek
0
2
|
20.10.2018 | Levač | 0 : 2 | Majdanpek | |||||
20.10
Jedinstvo 2014
Napredak Junior 2018
1
1
|
20.10.2018 | Jedinstvo 2014 | 1 : 1 | Napredak Junior 2018 |
20.10
15:30
Polet
Karađorđe
4
2
|
20.10.2018 15:30 | Polet | 4 : 2 | Karađorđe |
20.10
13:00
Borac
Javor Matis
1
1
|
20.10.2018 13:00 | Borac | 1 : 1 | Javor Matis |
20.10
10:00
Petar Puača
RFK N.S. 1921
3
4
|
20.10.2018 10:00 | Petar Puača | 3 : 4 | RFK N.S. 1921 |
20.10
14:00
FAP
Tutin
2
1
|
20.10.2018 14:00 | FAP | 2 : 1 | Tutin | |||||
20.10
14:00
Jošanica
Sloboda
0
3
|
20.10.2018 14:00 | Jošanica | 0 : 3 | Sloboda | |||||
20.10
14:00
Jedinstvo Putevi
BIP
2
1
|
20.10.2018 14:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | BIP | |||||
20.10
14:00
Zlatibor
Polet
4
0
|
20.10.2018 14:00 | Zlatibor | 4 : 0 | Polet |
20.10
14:00
Vrelo sport
Ribnica
2
0
|
20.10.2018 14:00 | Vrelo sport | 2 : 0 | Ribnica | |||||
20.10
14:00
Drina
Radnički Šabački
3
0
|
20.10.2018 14:00 | Drina | 3 : 0 | Radnički Šabački | |||||
20.10
14:00
Radnički
Provo
4
1
|
20.10.2018 14:00 | Radnički | 4 : 1 | Provo |
20.10
10:00
Krila Krajine
Njerš Ištvan
3
5
|
20.10.2018 10:00 | Krila Krajine | 3 : 5 | Njerš Ištvan | |||||
20.10
10:00
Radnički 1912
Mladost (BJ)
3
0
|
20.10.2018 10:00 | Radnički 1912 | 3 : 0 | Mladost (BJ) |
20.10
14:00
Index
Slavija
2
4
|
20.10.2018 14:00 | Index | 2 : 4 | Slavija |
20.10
11:00
Kolonija
Borac (P)
0
2
|
20.10.2018 11:00 | Kolonija | 0 : 2 | Borac (P) |
20.10
15:00
Mladost
Tempo
1
0
|
20.10.2018 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Tempo | |||||
20.10
Omladinac 1927
Dolina
3
0
|
20.10.2018 | Omladinac 1927 | 3 : 0 | Dolina |
20.10
Mladost APA
Sloga
3
1
|
20.10.2018 | Mladost APA | 3 : 1 | Sloga | |||||
20.10
Spektar
Omladinac
0
3
|
20.10.2018 | Spektar | 0 : 3 | Omladinac | |||||
20.10
Slavija
Crvenka
4
2
|
20.10.2018 | Slavija | 4 : 2 | Crvenka | |||||
20.10
Hajduk
Mladost (BP)
2
4
|
20.10.2018 | Hajduk | 2 : 4 | Mladost (BP) |
20.10
11:00
Crvena Zastava
Posavina
3
0
|
20.10.2018 11:00 | Crvena Zastava | 3 : 0 | Posavina | |||||
20.10
11:00
Polet
Prva Iskra
2
4
|
20.10.2018 11:00 | Polet | 2 : 4 | Prva Iskra | |||||
20.10
13:00
Rvati
Strelac
5
0
|
20.10.2018 13:00 | Rvati | 5 : 0 | Strelac | |||||
20.10
13:00
Jedinstvo
Budućnost
3
0
|
20.10.2018 13:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Budućnost |
20.10
Senta
Tisa
9
0
|
20.10.2018 | Senta | 9 : 0 | Tisa | |||||
20.10
AFK
Tornjoš
4
0
|
20.10.2018 | AFK | 4 : 0 | Tornjoš |
20.10
14:00
Spartak ŽK
Internacional
0
1
|
20.10.2018 14:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Internacional | |||||
20.10
11:00
Partizan
Jedinstvo
6
0
|
20.10.2018 11:00 | Partizan | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.10
11:00
Trajal
BASK
1
0
|
20.10.2018 11:00 | Trajal | 1 : 0 | BASK | |||||
20.10
14:00
Crvena Zvezda
Vojvodina
2
1
|
20.10.2018 14:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
20.10
11:00
Inđija
OFK Beograd
0
1
|
20.10.2018 11:00 | Inđija | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
20.10
10:00
Brodarac
Dinamo (P)
5
1
|
20.10.2018 10:00 | Brodarac | 5 : 1 | Dinamo (P) | |||||
20.10
15:00
Čukarički
Radnički (N)
0
0
|
20.10.2018 15:00 | Čukarički | 0 : 0 | Radnički (N) |
20.10
Lokomotiva
Internacional
3
1
|
20.10.2018 | Lokomotiva | 3 : 1 | Internacional | |||||
20.10
BSK Borča
OFK Beograd
2
1
|
20.10.2018 | BSK Borča | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
20.10
Partizan
Radnički
1
0
|
20.10.2018 | Partizan | 1 : 0 | Radnički | |||||
20.10
Zemun
Brodarac
2
1
|
20.10.2018 | Zemun | 2 : 1 | Brodarac | |||||
20.10
Voždovac
Sinđelić
3
1
|
20.10.2018 | Voždovac | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
20.10
Grafičar
Rad
0
1
|
20.10.2018 | Grafičar | 0 : 1 | Rad | |||||
20.10
Crvena zvezda
IMT
4
1
|
20.10.2018 | Crvena zvezda | 4 : 1 | IMT |
20.10
Rad 2
Sremčica
3
1
|
20.10.2018 | Rad 2 | 3 : 1 | Sremčica | |||||
20.10
Leštane
Komgrap
|
20.10.2018 | Leštane | : | Komgrap | |||||
20.10
Zvezdara
Lokomotiva 2
3
0
|
20.10.2018 | Zvezdara | 3 : 0 | Lokomotiva 2 | |||||
20.10
Sinđelić 2
Zmaj 1953
7
0
|
20.10.2018 | Sinđelić 2 | 7 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
20.10
OFK Zabrežje
OFK Žarkovo
|
20.10.2018 | OFK Zabrežje | : | OFK Žarkovo | |||||
20.10
Bežanija
Stepojevac Vaga
10
0
|
20.10.2018 | Bežanija | 10 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
20.10
OFK Beograd 2
DIF
0
4
|
20.10.2018 | OFK Beograd 2 | 0 : 4 | DIF |
20.10
11:00
Borac
Javor Matis
2
0
|
20.10.2018 11:00 | Borac | 2 : 0 | Javor Matis | |||||
20.10
11:00
Jedinstvo (Ub)
Metalac (GM)
0
3
|
20.10.2018 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 3 | Metalac (GM) |
20.10
12:00
Inđija
OFK Bačka (BP)
1
2
|
20.10.2018 12:00 | Inđija | 1 : 2 | OFK Bačka (BP) | |||||
20.10
12:00
Petar Puača
RFK N.S. 1921
2
2
|
20.10.2018 12:00 | Petar Puača | 2 : 2 | RFK N.S. 1921 | |||||
20.10
12:00
Bečkerek 023
Bačka 1901
0
4
|
20.10.2018 12:00 | Bečkerek 023 | 0 : 4 | Bačka 1901 |
20.10
Lokomotiva
Bežanija
0
0
|
20.10.2018 | Lokomotiva | 0 : 0 | Bežanija | |||||
20.10
IMT
Sinđelić
2
1
|
20.10.2018 | IMT | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
20.10
Teleoptik
Studenski grad
3
3
|
20.10.2018 | Teleoptik | 3 : 3 | Studenski grad | |||||
20.10
Radnički (NB)
BSK 1925
5
1
|
20.10.2018 | Radnički (NB) | 5 : 1 | BSK 1925 | |||||
20.10
DIF
Internacional
0
2
|
20.10.2018 | DIF | 0 : 2 | Internacional | |||||
20.10
Kolubara
BSK Borča
3
2
|
20.10.2018 | Kolubara | 3 : 2 | BSK Borča | |||||
20.10
011
Grafičar
0
5
|
20.10.2018 | 011 | 0 : 5 | Grafičar |
20.10
Timočanin
Radnički
2
2
|
20.10.2018 | Timočanin | 2 : 2 | Radnički | |||||
20.10
Đerdap
Vlasina
3
2
|
20.10.2018 | Đerdap | 3 : 2 | Vlasina | |||||
20.10
Nacional 2
Kruševac
3
0
|
20.10.2018 | Nacional 2 | 3 : 0 | Kruševac | |||||
20.10
Šampion 2014
Trajal
10
1
|
20.10.2018 | Šampion 2014 | 10 : 1 | Trajal | |||||
20.10
Temnić 1924
Topličanin
1
1
|
20.10.2018 | Temnić 1924 | 1 : 1 | Topličanin |
20.10
Budućnost
Palilulac
2
3
|
20.10.2018 | Budućnost | 2 : 3 | Palilulac | |||||
20.10
Omladinac
Balkan
1
1
|
20.10.2018 | Omladinac | 1 : 1 | Balkan | |||||
20.10
BASK
OLE
2
1
|
20.10.2018 | BASK | 2 : 1 | OLE | |||||
20.10
Jedinstvo
Radnički
2
1
|
20.10.2018 | Jedinstvo | 2 : 1 | Radnički | |||||
20.10
Postar 1930
Rakovica
3
0
|
20.10.2018 | Postar 1930 | 3 : 0 | Rakovica |
20.10
12:00
Šabac
Provo
0
3
|
20.10.2018 12:00 | Šabac | 0 : 3 | Provo |
20.10
14:00
FAP
Zlatar
1
0
|
20.10.2018 14:00 | FAP | 1 : 0 | Zlatar | |||||
20.10
14:00
Jedinstvo Putevi
Polimlje
2
1
|
20.10.2018 14:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Polimlje | |||||
20.10
Prvi Partizan
Zlatibor
|
20.10.2018 | Prvi Partizan | : | Zlatibor | |||||
20.10
14:00
Sloga (BB)
Sloga (S)
4
1
|
20.10.2018 14:00 | Sloga (BB) | 4 : 1 | Sloga (S) |
20.10
Goč
Sloboda
|
20.10.2018 | Goč | : | Sloboda | |||||
20.10
14:00
Apolon
Budućnost
9
0
|
20.10.2018 14:00 | Apolon | 9 : 0 | Budućnost | |||||
20.10
14:00
Čačak 94
BIP
0
0
|
20.10.2018 14:00 | Čačak 94 | 0 : 0 | BIP | |||||
20.10
14:00
Takovo
Polet
0
0
|
20.10.2018 14:00 | Takovo | 0 : 0 | Polet |
20.10
10:00
Zvižd
Napredak
6
3
|
20.10.2018 10:00 | Zvižd | 6 : 3 | Napredak | |||||
20.10
Homoljac
Jasenica 2017
3
3
|
20.10.2018 | Homoljac | 3 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
20.10
Vodojaža
Sloga 33
3
2
|
20.10.2018 | Vodojaža | 3 : 2 | Sloga 33 | |||||
20.10
10:00
VGSK
Karađorđe
0
2
|
20.10.2018 10:00 | VGSK | 0 : 2 | Karađorđe | |||||
20.10
OFK Aranđelovac 1979
Partizan 1945
2
0
|
20.10.2018 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 0 | Partizan 1945 |
20.10
13:00
Tutin
Jošanica
1
1
|
20.10.2018 13:00 | Tutin | 1 : 1 | Jošanica |
20.10
09:00
Petrika
Kabel
1
4
|
20.10.2018 09:00 | Petrika | 1 : 4 | Kabel | |||||
20.10
12:00
RFK N.S. 1921
Proleter (NS)
1
6
|
20.10.2018 12:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 6 | Proleter (NS) | |||||
20.10
12:00
Index
Petar Puača
0
4
|
20.10.2018 12:00 | Index | 0 : 4 | Petar Puača |
20.10
10:00
Sloga (BNS)
GFK Sloven
0
6
|
20.10.2018 10:00 | Sloga (BNS) | 0 : 6 | GFK Sloven |
20.10
Institut
Banja
|
20.10.2018 | Institut | : | Banja | |||||
20.10
Avala 1939
Petlić
|
20.10.2018 | Avala 1939 | : | Petlić | |||||
20.10
Minel
Zvezdara
3
2
|
20.10.2018 | Minel | 3 : 2 | Zvezdara |
20.10
10:00
Mladost
Cer
3
0
|
20.10.2018 10:00 | Mladost | 3 : 0 | Cer | |||||
20.10
12:00
Radnički Stobex
Podrinje
2
1
|
20.10.2018 12:00 | Radnički Stobex | 2 : 1 | Podrinje | |||||
20.10
10:00
Borac
Drina
2
1
|
20.10.2018 10:00 | Borac | 2 : 1 | Drina | |||||
20.10
10:00
Sloga
Loznica B
2
2
|
20.10.2018 10:00 | Sloga | 2 : 2 | Loznica B |
20.10
10:00
Budućnost
Rvati
4
2
|
20.10.2018 10:00 | Budućnost | 4 : 2 | Rvati | |||||
20.10
11:00
Urovci
Zadrugar
0
4
|
20.10.2018 11:00 | Urovci | 0 : 4 | Zadrugar |
20.10
12:00
Spartak ŽK
Zemun
1
1
|
20.10.2018 12:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Zemun | |||||
20.10
16:00
Crvena Zvezda
Vojvodina
5
0
|
20.10.2018 16:00 | Crvena Zvezda | 5 : 0 | Vojvodina | |||||
20.10
12:30
Čukarički
Real Niš
3
0
|
20.10.2018 12:30 | Čukarički | 3 : 0 | Real Niš |
20.10
10:00
BSK Borča MK
Čukarički MK
3
0
|
20.10.2018 10:00 | BSK Borča MK | 3 : 0 | Čukarički MK | |||||
20.10
12:30
Brodarac MK
Sinđelić MK
6
0
|
20.10.2018 12:30 | Brodarac MK | 6 : 0 | Sinđelić MK | |||||
20.10
13:30
Zemun MK
Rad MK
1
4
|
20.10.2018 13:30 | Zemun MK | 1 : 4 | Rad MK |
20.10
011 B MK
DIF MK
4
1
|
20.10.2018 | 011 B MK | 4 : 1 | DIF MK | |||||
20.10
Napredak
Radnički (NB) MK
0
4
|
20.10.2018 | Napredak | 0 : 4 | Radnički (NB) MK | |||||
20.10
Rad MK
Kolubara MK
1
1
|
20.10.2018 | Rad MK | 1 : 1 | Kolubara MK | |||||
20.10
Dunavac
Brodarac MK
1
2
|
20.10.2018 | Dunavac | 1 : 2 | Brodarac MK | |||||
20.10
IMT
OFK Beograd MK
2
1
|
20.10.2018 | IMT | 2 : 1 | OFK Beograd MK | |||||
20.10
Obrenovac 1905 MK
Voždovac MK
1
0
|
20.10.2018 | Obrenovac 1905 MK | 1 : 0 | Voždovac MK | |||||
20.10
Zemun MK
Grafičar MK
5
2
|
20.10.2018 | Zemun MK | 5 : 2 | Grafičar MK |
20.10
Sinđelić 2012
OFK Beograd MK
2
1
|
20.10.2018 | Sinđelić 2012 | 2 : 1 | OFK Beograd MK | |||||
20.10
Vinča MK
Rakovica MK
1
0
|
20.10.2018 | Vinča MK | 1 : 0 | Rakovica MK | |||||
20.10
Brodarac MK
Rad MK
1
0
|
20.10.2018 | Brodarac MK | 1 : 0 | Rad MK | |||||
20.10
Zemun MK-V
Borac MK
|
20.10.2018 | Zemun MK-V | : | Borac MK | |||||
20.10
Crvena Zvezda MML MK
Radnički PDM MK
0
4
|
20.10.2018 | Crvena Zvezda MML MK | 0 : 4 | Radnički PDM MK | |||||
20.10
Srem MK
Sopot MK
1
3
|
20.10.2018 | Srem MK | 1 : 3 | Sopot MK | |||||
20.10
Prva Iskra MK
Boleč MK
3
4
|
20.10.2018 | Prva Iskra MK | 3 : 4 | Boleč MK |
20.10
10:00
Mladost (L)
Bečkerek 023
3
0
|
20.10.2018 10:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
20.10
10:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
8
0
|
20.10.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 8 : 0 | Proleter 2006 | |||||
20.10
10:00
Kikinda 1909
Borac (S)
7
0
|
20.10.2018 10:00 | Kikinda 1909 | 7 : 0 | Borac (S) | |||||
20.10
10:00
Radnički (Z)
OFK Vršac
8
3
|
20.10.2018 10:00 | Radnički (Z) | 8 : 3 | OFK Vršac |
20.10
10:00
RFK N.S. 1921
Srem
4
1
|
20.10.2018 10:00 | RFK N.S. 1921 | 4 : 1 | Srem | |||||
20.10
10:00
Prof. Bolesnikov
Vojvodina
1
4
|
20.10.2018 10:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
20.10
10:00
Index
GFK Sloven
1
1
|
20.10.2018 10:00 | Index | 1 : 1 | GFK Sloven | |||||
20.10
10:00
Radnički (SM)
Petar Puača
1
13
|
20.10.2018 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 13 | Petar Puača |
20.10
11:00
Apolon 4
Kosmet
1
1
|
20.10.2018 11:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Kosmet | |||||
20.10
11:00
Sport Klub 99
Bane
2
0
|
20.10.2018 11:00 | Sport Klub 99 | 2 : 0 | Bane | |||||
20.10
11:00
Jošanica
Apolon
0
3
|
20.10.2018 11:00 | Jošanica | 0 : 3 | Apolon | |||||
20.10
11:00
OFK AS 2003
Mokra Gora
0
0
|
20.10.2018 11:00 | OFK AS 2003 | 0 : 0 | Mokra Gora | |||||
20.10
11:00
Kiker
Bubamara
2
1
|
20.10.2018 11:00 | Kiker | 2 : 1 | Bubamara | |||||
20.10
11:00
Novi Pazar
Šumadija 1903
2
0
|
20.10.2018 11:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
20.10
11:00
Radnički 1923
Pazar Juniors
3
2
|
20.10.2018 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 2 | Pazar Juniors |
20.10
10:00
Sloboda
Mladi radnik 1940
2
3
|
20.10.2018 10:00 | Sloboda | 2 : 3 | Mladi radnik 1940 |
20.10
10:00
Tavankut
Radnički 1905
2
3
|
20.10.2018 10:00 | Tavankut | 2 : 3 | Radnički 1905 |
20.10
11:30
OFK Bačka
Mladost APA
9
0
|
20.10.2018 11:30 | OFK Bačka | 9 : 0 | Mladost APA |
20.10
10:00
Posavina
Partizan
2
0
|
20.10.2018 10:00 | Posavina | 2 : 0 | Partizan | |||||
20.10
10:00
Jedinstvo
Duboko
1
8
|
20.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 1 : 8 | Duboko | |||||
20.10
11:00
Zvezda
Radnički
1
4
|
20.10.2018 11:00 | Zvezda | 1 : 4 | Radnički |
20.10
17:00
Novi Pazar B
Tutin
2
0
|
20.10.2018 17:00 | Novi Pazar B | 2 : 0 | Tutin | |||||
20.10
11:00
Sport Club 99 B
OFK Ras
1
5
|
20.10.2018 11:00 | Sport Club 99 B | 1 : 5 | OFK Ras | |||||
20.10
Jedinstvo 2017
|
20.10.2018 | Jedinstvo 2017 | : | ||||||
20.10
|
20.10.2018 | : |
20.10
Brodarac
BSK
1
1
|
20.10.2018 | Brodarac | 1 : 1 | BSK | |||||
20.10
Rad
Čukarički
0
1
|
20.10.2018 | Rad | 0 : 1 | Čukarički | |||||
20.10
Teleoptik
Partizan
0
4
|
20.10.2018 | Teleoptik | 0 : 4 | Partizan | |||||
20.10
011
Vozdovac
4
2
|
20.10.2018 | 011 | 4 : 2 | Vozdovac | |||||
20.10
Crvena zvezda
Internacional
12
1
|
20.10.2018 | Crvena zvezda | 12 : 1 | Internacional | |||||
20.10
OFK Beograd
Zemun
1
2
|
20.10.2018 | OFK Beograd | 1 : 2 | Zemun |
20.10
DIF
OLE
3
0
|
20.10.2018 | DIF | 3 : 0 | OLE | |||||
20.10
Sinđelić
Radnički
1
3
|
20.10.2018 | Sinđelić | 1 : 3 | Radnički | |||||
20.10
IMT
Radnički NB
1
2
|
20.10.2018 | IMT | 1 : 2 | Radnički NB | |||||
20.10
Kolubara
Studentski Grad
5
1
|
20.10.2018 | Kolubara | 5 : 1 | Studentski Grad | |||||
20.10
BASK
BSK 1925
3
0
|
20.10.2018 | BASK | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
20.10
Lokomotiva
Ada
1
3
|
20.10.2018 | Lokomotiva | 1 : 3 | Ada |
20.10
OFK Zabrežje
Rakovica
1
4
|
20.10.2018 | OFK Zabrežje | 1 : 4 | Rakovica | |||||
20.10
Žarkovo
Graficar
1
2
|
20.10.2018 | Žarkovo | 1 : 2 | Graficar | |||||
20.10
Jedinstvo
Novi Beograd
6
2
|
20.10.2018 | Jedinstvo | 6 : 2 | Novi Beograd | |||||
20.10
Milutinac
Buducnost
|
20.10.2018 | Milutinac | : | Buducnost |
20.10
Hajduk
Banja
4
0
|
20.10.2018 | Hajduk | 4 : 0 | Banja | |||||
20.10
Palilulac
Mladenovac
0
3
|
20.10.2018 | Palilulac | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
20.10
Kovacevac
Vinca
3
2
|
20.10.2018 | Kovacevac | 3 : 2 | Vinca | |||||
20.10
Vrcin
GSP Polet
2
3
|
20.10.2018 | Vrcin | 2 : 3 | GSP Polet |
20.10
Sloboda (Č)
Jedinstvo Putevi
1
2
|
20.10.2018 | Sloboda (Č) | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
20.10
Javor
Metalac
8
1
|
20.10.2018 | Javor | 8 : 1 | Metalac | |||||
20.10
Sloga (P)
Sloga (BB)
4
0
|
20.10.2018 | Sloga (P) | 4 : 0 | Sloga (BB) | |||||
20.10
Mladost (L)
Gaučosi
1
0
|
20.10.2018 | Mladost (L) | 1 : 0 | Gaučosi | |||||
20.10
LFK Mladost
FAP
0
6
|
20.10.2018 | LFK Mladost | 0 : 6 | FAP | |||||
20.10
Čačak 94
Borac
2
0
|
20.10.2018 | Čačak 94 | 2 : 0 | Borac |
20.10
Šabac
Pčelinjo
4
0
|
20.10.2018 | Šabac | 4 : 0 | Pčelinjo | |||||
20.10
OFK Osečina
Mačva
0
1
|
20.10.2018 | OFK Osečina | 0 : 1 | Mačva | |||||
20.10
Vojvode
Mačva 2005
2
0
|
20.10.2018 | Vojvode | 2 : 0 | Mačva 2005 | |||||
20.10
Drina
Železničar
3
2
|
20.10.2018 | Drina | 3 : 2 | Železničar | |||||
20.10
Radnički
Loznica
1
1
|
20.10.2018 | Radnički | 1 : 1 | Loznica | |||||
20.10
Senjak
Budućnost-Krušik 2014
0
4
|
20.10.2018 | Senjak | 0 : 4 | Budućnost-Krušik 2014 |
20.10
Trajal
Duel Juniors
3
2
|
20.10.2018 | Trajal | 3 : 2 | Duel Juniors | |||||
20.10
Radnički (P)
Real
0
1
|
20.10.2018 | Radnički (P) | 0 : 1 | Real | |||||
20.10
Kopernikus Železničar
Dinamo
3
0
|
20.10.2018 | Kopernikus Železničar | 3 : 0 | Dinamo | |||||
20.10
Napredak
Lider MGM
9
0
|
20.10.2018 | Napredak | 9 : 0 | Lider MGM | |||||
20.10
Trstenik PTT
Nacional
5
4
|
20.10.2018 | Trstenik PTT | 5 : 4 | Nacional | |||||
20.10
OFK Radnički
Timočanin
7
0
|
20.10.2018 | OFK Radnički | 7 : 0 | Timočanin | |||||
20.10
Timok
Jagodina
1
1
|
20.10.2018 | Timok | 1 : 1 | Jagodina | |||||
20.10
SFS Borac
Radnički (N)
3
0
|
20.10.2018 | SFS Borac | 3 : 0 | Radnički (N) |
20.10
Dunav
Prosoker
3
0
|
20.10.2018 | Dunav | 3 : 0 | Prosoker | |||||
20.10
Mali Bor
Kruševac
3
0
|
20.10.2018 | Mali Bor | 3 : 0 | Kruševac | |||||
20.10
Morava
Kopaonik
7
0
|
20.10.2018 | Morava | 7 : 0 | Kopaonik | |||||
20.10
OFK Napredak
Junior
7
3
|
20.10.2018 | OFK Napredak | 7 : 3 | Junior | |||||
20.10
Djerdap
Jedinstvo
|
20.10.2018 | Djerdap | : | Jedinstvo | |||||
20.10
Temnić 1924
Radnički
2
3
|
20.10.2018 | Temnić 1924 | 2 : 3 | Radnički | |||||
20.10
Hajduk Veljko
Župa
1
2
|
20.10.2018 | Hajduk Veljko | 1 : 2 | Župa | |||||
20.10
Bor
Car Lazar
4
1
|
20.10.2018 | Bor | 4 : 1 | Car Lazar |
20.10
Vlasina
Mladi Borac
4
0
|
20.10.2018 | Vlasina | 4 : 0 | Mladi Borac | |||||
20.10
OFK Radnički
Real
2
3
|
20.10.2018 | OFK Radnički | 2 : 3 | Real | |||||
20.10
Kosanica
Ternoci
3
0
|
20.10.2018 | Kosanica | 3 : 0 | Ternoci | |||||
20.10
Radnik
Sinđelić
5
0
|
20.10.2018 | Radnik | 5 : 0 | Sinđelić | |||||
20.10
Topličanin
Lugina
2
0
|
20.10.2018 | Topličanin | 2 : 0 | Lugina | |||||
20.10
Dubočica
Šampion
0
6
|
20.10.2018 | Dubočica | 0 : 6 | Šampion |
20.10
Senta
AFK
3
0
|
20.10.2018 | Senta | 3 : 0 | AFK | |||||
20.10
Jedinstvo
Tisa
4
1
|
20.10.2018 | Jedinstvo | 4 : 1 | Tisa | |||||
20.10
Bačka
Sloga
9
0
|
20.10.2018 | Bačka | 9 : 0 | Sloga | |||||
20.10
Horgoš 1911
Kevi
5
2
|
20.10.2018 | Horgoš 1911 | 5 : 2 | Kevi |
20.10
Rad
Internacional
10
2
|
20.10.2018 | Rad | 10 : 2 | Internacional | |||||
20.10
Partizan
Voždovac
4
0
|
20.10.2018 | Partizan | 4 : 0 | Voždovac | |||||
20.10
Radnički (O)
Brodarac
3
0
|
20.10.2018 | Radnički (O) | 3 : 0 | Brodarac | |||||
20.10
011
Crvena zvezda
0
6
|
20.10.2018 | 011 | 0 : 6 | Crvena zvezda | |||||
20.10
Zemun
Sinđelić
2
0
|
20.10.2018 | Zemun | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
20.10
BSK Borča
Čukarički
0
2
|
20.10.2018 | BSK Borča | 0 : 2 | Čukarički | |||||
20.10
Radnički (NB)
OFK Beograd
1
0
|
20.10.2018 | Radnički (NB) | 1 : 0 | OFK Beograd |
20.10
Zemun
Radnički PDM
10
0
|
20.10.2018 | Zemun | 10 : 0 | Radnički PDM | |||||
20.10
Obrenovac 1905
BSK 1925
0
10
|
20.10.2018 | Obrenovac 1905 | 0 : 10 | BSK 1925 | |||||
20.10
OFK Beograd
Rad
2
3
|
20.10.2018 | OFK Beograd | 2 : 3 | Rad | |||||
20.10
Teleoptik
DIF
5
1
|
20.10.2018 | Teleoptik | 5 : 1 | DIF | |||||
20.10
Olimpik
Ada
4
2
|
20.10.2018 | Olimpik | 4 : 2 | Ada | |||||
20.10
Lokomotiva
Kolubara
1
1
|
20.10.2018 | Lokomotiva | 1 : 1 | Kolubara |
20.10
Vranić MK
Lokomotiva
3
1
|
20.10.2018 | Vranić MK | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
20.10
Prva Iskra MK
Crveni Orao
1
0
|
20.10.2018 | Prva Iskra MK | 1 : 0 | Crveni Orao | |||||
20.10
Ole MK
Žarkovo MK
0
3
|
20.10.2018 | Ole MK | 0 : 3 | Žarkovo MK | |||||
20.10
Zmaj 1953
011 MK-B
2
1
|
20.10.2018 | Zmaj 1953 | 2 : 1 | 011 MK-B | |||||
20.10
Karioke
Institut MK
1
2
|
20.10.2018 | Karioke | 1 : 2 | Institut MK |
20.10
Boleč MK
Rakovica MK
0
3
|
20.10.2018 | Boleč MK | 0 : 3 | Rakovica MK | |||||
20.10
Voždovac MK-B
Crvena Zvezda MML
1
5
|
20.10.2018 | Voždovac MK-B | 1 : 5 | Crvena Zvezda MML | |||||
20.10
IMT MK
Dunav MK
10
1
|
20.10.2018 | IMT MK | 10 : 1 | Dunav MK | |||||
20.10
011 MK
PKB MK
1
4
|
20.10.2018 | 011 MK | 1 : 4 | PKB MK | |||||
20.10
Kormoran
Sinđelić MK-B
2
3
|
20.10.2018 | Kormoran | 2 : 3 | Sinđelić MK-B |
20.10
14:00
Mačva
Radnicki 1923
0
12
|
20.10.2018 14:00 | Mačva | 0 : 12 | Radnicki 1923 | |||||
20.10
14:00
Jedinstvo
Plana
6
0
|
20.10.2018 14:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Plana | |||||
20.10
14:00
Savac
Šabac
5
0
|
20.10.2018 14:00 | Savac | 5 : 0 | Šabac | |||||
20.10
14:00
Požarevac
Sloga 036
2
1
|
20.10.2018 14:00 | Požarevac | 2 : 1 | Sloga 036 | |||||
20.10
14:00
Ad Drinum
Karađordje
3
0
|
20.10.2018 14:00 | Ad Drinum | 3 : 0 | Karađordje | |||||
20.10
14:00
Šampion
Požega
17
0
|
20.10.2018 14:00 | Šampion | 17 : 0 | Požega |
20.10
Majdanpek
Krstarica
1
3
|
20.10.2018 | Majdanpek | 1 : 3 | Krstarica | |||||
20.10
Levač
Lavice Dubočica
3
0
|
20.10.2018 | Levač | 3 : 0 | Lavice Dubočica | |||||
20.10
Jedinstvo 2014
Napredak junior 2018
6
0
|
20.10.2018 | Jedinstvo 2014 | 6 : 0 | Napredak junior 2018 | |||||
20.10
Radnički 2012
Kolibri
8
0
|
20.10.2018 | Radnički 2012 | 8 : 0 | Kolibri | |||||
20.10
Morava
Preševo
10
1
|
20.10.2018 | Morava | 10 : 1 | Preševo | |||||
20.10
Rosulja 2014
Vučice
0
0
|
20.10.2018 | Rosulja 2014 | 0 : 0 | Vučice |
20.10
TSC
Bačka
6
2
|
20.10.2018 | TSC | 6 : 2 | Bačka | |||||
20.10
Nova Kolonija
Spartak
0
10
|
20.10.2018 | Nova Kolonija | 0 : 10 | Spartak | |||||
20.10
Banat
Inđija
|
20.10.2018 | Banat | : | Inđija | |||||
20.10
Polet
Stajićevo 2017
2
4
|
20.10.2018 | Polet | 2 : 4 | Stajićevo 2017 |
20.10
ŽFK Zvezda B
ŽFK Zemun
4
2
|
20.10.2018 | ŽFK Zvezda B | 4 : 2 | ŽFK Zemun | |||||
20.10
ŽFK Kolubara
ŽFK Sloga Radnički
3
0
|
20.10.2018 | ŽFK Kolubara | 3 : 0 | ŽFK Sloga Radnički | |||||
20.10
ŽFK BSK 1925
ŽFK Rad
0
4
|
20.10.2018 | ŽFK BSK 1925 | 0 : 4 | ŽFK Rad |
20.10
09:30
Bajša
Spartak '06
1
3
|
20.10.2018 09:30 | Bajša | 1 : 3 | Spartak '06 | |||||
20.10
10:00
Subotica
Čantavir
1
0
|
20.10.2018 10:00 | Subotica | 1 : 0 | Čantavir | |||||
20.10
10:00
Spartak '07
AFK
5
0
|
20.10.2018 10:00 | Spartak '07 | 5 : 0 | AFK |
20.10
09:30
Šumadinac
Olimpik
0
5
|
20.10.2018 09:30 | Šumadinac | 0 : 5 | Olimpik | |||||
20.10
10:00
Sinđelić
Srem
3
1
|
20.10.2018 10:00 | Sinđelić | 3 : 1 | Srem | |||||
20.10
10:00
Milutinac
Budućnost
2
5
|
20.10.2018 10:00 | Milutinac | 2 : 5 | Budućnost | |||||
20.10
14:00
Bežanija
IMT
5
2
|
20.10.2018 14:00 | Bežanija | 5 : 2 | IMT |
20.10
OFK National AG
Kosmet
0
3
|
20.10.2018 | OFK National AG | 0 : 3 | Kosmet | |||||
20.10
OFK Ras
Jošanica
1
4
|
20.10.2018 | OFK Ras | 1 : 4 | Jošanica | |||||
20.10
OFK AS
Pazar Juniors
1
0
|
20.10.2018 | OFK AS | 1 : 0 | Pazar Juniors | |||||
20.10
Kolašin
Sport Klub 99
1
4
|
20.10.2018 | Kolašin | 1 : 4 | Sport Klub 99 |
20.10
Radnički (V)
Senjak 2
2
1
|
20.10.2018 | Radnički (V) | 2 : 1 | Senjak 2 | |||||
20.10
Železničar
Vojvode
2
3
|
20.10.2018 | Železničar | 2 : 3 | Vojvode | |||||
20.10
Budućnost Krušik
Jedinstvo
3
0
|
20.10.2018 | Budućnost Krušik | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.10
Omladinac
Tešnjar
10
0
|
20.10.2018 | Omladinac | 10 : 0 | Tešnjar | |||||
20.10
Senjak 1
OFK Osečina
9
0
|
20.10.2018 | Senjak 1 | 9 : 0 | OFK Osečina |
20.10
10:00
KMF Raška
Rudar
3
3
|
20.10.2018 10:00 | KMF Raška | 3 : 3 | Rudar |
20.10
11:00
Stari Grad
Soko 2015
|
20.10.2018 11:00 | Stari Grad | : | Soko 2015 | |||||
20.10
11:00
Rudar 2001
Železničar
3
7
|
20.10.2018 11:00 | Rudar 2001 | 3 : 7 | Železničar | |||||
20.10
11:00
Sloga (L)
VGSK
0
3
|
20.10.2018 11:00 | Sloga (L) | 0 : 3 | VGSK | |||||
20.10
11:00
Jasenica 1911
Presing
|
20.10.2018 11:00 | Jasenica 1911 | : | Presing |
20.10
BSK 1925
OFK Beograd
0
1
|
20.10.2018 | BSK 1925 | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
20.10
Lokomotiva
OLE
1
6
|
20.10.2018 | Lokomotiva | 1 : 6 | OLE | |||||
20.10
BSK Borča
Partizan
0
10
|
20.10.2018 | BSK Borča | 0 : 10 | Partizan | |||||
20.10
Zemun
Radnicki
3
0
|
20.10.2018 | Zemun | 3 : 0 | Radnicki | |||||
20.10
Vozdovac
Cukaricki
0
4
|
20.10.2018 | Vozdovac | 0 : 4 | Cukaricki | |||||
20.10
Radnički
Crvena Zvezda
0
10
|
20.10.2018 | Radnički | 0 : 10 | Crvena Zvezda | |||||
20.10
Brodarac 1947
Kolubara
3
0
|
20.10.2018 | Brodarac 1947 | 3 : 0 | Kolubara | |||||
20.10
Teleoptik
Rad
0
3
|
20.10.2018 | Teleoptik | 0 : 3 | Rad |
20.10
Jedinstvo
Loznica
|
20.10.2018 | Jedinstvo | : | Loznica | |||||
20.10
Sloga
Radnički Stobeks
2
7
|
20.10.2018 | Sloga | 2 : 7 | Radnički Stobeks | |||||
20.10
Loznica 2
Jadar 07
|
20.10.2018 | Loznica 2 | : | Jadar 07 |
20.10
09:00
Kolubara 1
Omladinac
4
0
|
20.10.2018 09:00 | Kolubara 1 | 4 : 0 | Omladinac | |||||
20.10
09:00
Napredak
Kolubara 2
3
0
|
20.10.2018 09:00 | Napredak | 3 : 0 | Kolubara 2 | |||||
20.10
10:00
Železničar
Akademija fudbala
4
0
|
20.10.2018 10:00 | Železničar | 4 : 0 | Akademija fudbala | |||||
20.10
11:00
Borac
Kalimero
0
6
|
20.10.2018 11:00 | Borac | 0 : 6 | Kalimero | |||||
20.10
11:00
Sloboda 1
Mladost (B)
1
1
|
20.10.2018 11:00 | Sloboda 1 | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
20.10
10:00
Mladost (C)
Sloboda 2
0
1
|
20.10.2018 10:00 | Mladost (C) | 0 : 1 | Sloboda 2 |
20.10
09:50
Kolubara 1
Real 2
9
0
|
20.10.2018 09:50 | Kolubara 1 | 9 : 0 | Real 2 | |||||
20.10
09:00
Omladinac
Akademija fudbala 1
4
2
|
20.10.2018 09:00 | Omladinac | 4 : 2 | Akademija fudbala 1 | |||||
20.10
10:40
Real 1
Akademija fudbala 2
0
10
|
20.10.2018 10:40 | Real 1 | 0 : 10 | Akademija fudbala 2 | |||||
20.10
11:30
Kalimero
Sloboda
1
11
|
20.10.2018 11:30 | Kalimero | 1 : 11 | Sloboda |
20.10
20:00
Sveti Đorđe
Železničar
108
46
|
20.10.2018 20:00 | Sveti Đorđe | 108 : 46 | Železničar | |||||
20.10
17:30
Topola
Hajduk
93
75
|
20.10.2018 17:30 | Topola | 93 : 75 | Hajduk |
20.10
16:30
Niš
Prokuplje
20
0
|
20.10.2018 16:30 | Niš | 20 : 0 | Prokuplje | |||||
20.10
20:30
Fair Play
Actavis Academy
77
65
|
20.10.2018 20:30 | Fair Play | 77 : 65 | Actavis Academy | |||||
20.10
17:00
Jugbasket
Sokobanja
0
20
|
20.10.2018 17:00 | Jugbasket | 0 : 20 | Sokobanja |
20.10
18:00
Napredak Junior
Prva Petoletka
94
70
|
20.10.2018 18:00 | Napredak Junior | 94 : 70 | Prva Petoletka |
20.10
16:00
Zlatar
Crnokosa
79
87
|
20.10.2018 16:00 | Zlatar | 79 : 87 | Crnokosa | |||||
20.10
19:00
Klik
Železničar
84
76
|
20.10.2018 19:00 | Klik | 84 : 76 | Železničar | |||||
20.10
20:00
Priboj
Student
108
86
|
20.10.2018 20:00 | Priboj | 108 : 86 | Student | |||||
20.10
16:30
Čačak 94
Radnički VA
91
81
|
20.10.2018 16:30 | Čačak 94 | 91 : 81 | Radnički VA |
20.10
19:30
Radnički
Astra
91
68
|
20.10.2018 19:30 | Radnički | 91 : 68 | Astra | |||||
20.10
15:30
Borac Zemun
Barajevo
70
58
|
20.10.2018 15:30 | Borac Zemun | 70 : 58 | Barajevo |
20.10
16:30
Osečina
Rađevac
85
70
|
20.10.2018 16:30 | Osečina | 85 : 70 | Rađevac |
20.10
18:00
Morava
Mileševac
71
63
|
20.10.2018 18:00 | Morava | 71 : 63 | Mileševac |
20.10
16:50
Vitez
Vizura
92
82
|
20.10.2018 16:50 | Vitez | 92 : 82 | Vizura | |||||
20.10
18:20
Mladost 2
Zvezdara
100
62
|
20.10.2018 18:20 | Mladost 2 | 100 : 62 | Zvezdara |
20.10
16:50
Vitez
Vizura
92
82
|
20.10.2018 16:50 | Vitez | 92 : 82 | Vizura |
20.10
18:20
Mladost 2
Zvezdara
100
62
|
20.10.2018 18:20 | Mladost 2 | 100 : 62 | Zvezdara |
20.10
17:00
Krka
Partizan NIS
80
76
|
20.10.2018 17:00 | Krka | 80 : 76 | Partizan NIS | |||||
20.10
21:00
Crvena zvezda MTS
Igokea
96
75
|
20.10.2018 21:00 | Crvena zvezda MTS | 96 : 75 | Igokea |
20.10
18:00
Zlatibor
Metalac
89
91
|
20.10.2018 18:00 | Zlatibor | 89 : 91 | Metalac | |||||
20.10
19:00
Sloboda
OKK Beograd
88
90
|
20.10.2018 19:00 | Sloboda | 88 : 90 | OKK Beograd | |||||
20.10
19:00
Tamiš
Dynamic VIP PAY
74
86
|
20.10.2018 19:00 | Tamiš | 74 : 86 | Dynamic VIP PAY | |||||
20.10
20:00
Dunav
OKK Novi Pazar
81
73
|
20.10.2018 20:00 | Dunav | 81 : 73 | OKK Novi Pazar |
20.10
19:30
Pirot
Vrbas
88
81
|
20.10.2018 19:30 | Pirot | 88 : 81 | Vrbas | |||||
20.10
19:00
Mladost (SP)
Zdravlje Leskovac
84
65
|
20.10.2018 19:00 | Mladost (SP) | 84 : 65 | Zdravlje Leskovac | |||||
20.10
18:30
Konstantin
Zemun Fitofarmacija
90
78
|
20.10.2018 18:30 | Konstantin | 90 : 78 | Zemun Fitofarmacija | |||||
20.10
19:00
Proleter Naftagas
Žarkovo
96
84
|
20.10.2018 19:00 | Proleter Naftagas | 96 : 84 | Žarkovo | |||||
20.10
19:30
Kolubara LA 2003
Napredak Bosphorus
103
76
|
20.10.2018 19:30 | Kolubara LA 2003 | 103 : 76 | Napredak Bosphorus | |||||
20.10
19:00
Rtanj
Sloga
81
84
|
20.10.2018 19:00 | Rtanj | 81 : 84 | Sloga |
20.10
18:30
ČA basket
Play Off
62
17
|
20.10.2018 18:30 | ČA basket | 62 : 17 | Play Off | |||||
20.10
17:00
Železničar
Lim
99
62
|
20.10.2018 17:00 | Železničar | 99 : 62 | Lim | |||||
20.10
11:30
Užice
Sloga
31
81
|
20.10.2018 11:30 | Užice | 31 : 81 | Sloga |
20.10
16:30
Rtanj
Sistem 2000
33
90
|
20.10.2018 16:30 | Rtanj | 33 : 90 | Sistem 2000 | |||||
20.10
19:00
Paraćin
Bagdala
85
36
|
20.10.2018 19:00 | Paraćin | 85 : 36 | Bagdala | |||||
20.10
17:00
Svrljig
Gimnazijalac
52
70
|
20.10.2018 17:00 | Svrljig | 52 : 70 | Gimnazijalac |
20.10
20:30
Radivoj Korać
Spartak
89
62
|
20.10.2018 20:30 | Radivoj Korać | 89 : 62 | Spartak | |||||
20.10
18:00
Partizan 1953
021
82
73
|
20.10.2018 18:00 | Partizan 1953 | 82 : 73 | 021 | |||||
20.10
17:00
Bor
Student
73
61
|
20.10.2018 17:00 | Bor | 73 : 61 | Student | |||||
20.10
19:30
Šabac
Kraljevo
76
79
|
20.10.2018 19:30 | Šabac | 76 : 79 | Kraljevo | |||||
20.10
17:00
Vrbas Medela
Novosadska ŽKA
74
85
|
20.10.2018 17:00 | Vrbas Medela | 74 : 85 | Novosadska ŽKA | |||||
20.10
15:00
Loznica
Crvena zvezda
57
79
|
20.10.2018 15:00 | Loznica | 57 : 79 | Crvena zvezda |
20.10
16:30
Karaburma
Vršac d.o.o.
91
40
|
20.10.2018 16:30 | Karaburma | 91 : 40 | Vršac d.o.o. |
20.10
19:00
FAP Livnica
Putevi
0
3
|
20.10.2018 19:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | Putevi | |||||
20.10
15:30
Antena
Lotus
3
0
|
20.10.2018 15:30 | Antena | 3 : 0 | Lotus |
20.10
19:00
Sombor
Vrbas
3
0
|
20.10.2018 19:00 | Sombor | 3 : 0 | Vrbas | |||||
20.10
20:00
Partizan
Bečej
3
0
|
20.10.2018 20:00 | Partizan | 3 : 0 | Bečej | |||||
20.10
19:00
Mladost (T)
Proleter
1
3
|
20.10.2018 19:00 | Mladost (T) | 1 : 3 | Proleter |
20.10
19:00
Hajduk Veljko
Topličanin
2
3
|
20.10.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 2 : 3 | Topličanin | |||||
20.10
14:00
Radan
Desetka
0
3
|
20.10.2018 14:00 | Radan | 0 : 3 | Desetka |
20.10
19:00
Karađorđe
As Beograd
3
1
|
20.10.2018 19:00 | Karađorđe | 3 : 1 | As Beograd |
20.10
18:00
Mladost
Sloven
3
1
|
20.10.2018 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Sloven | |||||
20.10
17:00
Vojvodina NS Seme 3
Dunav Voley 2
3
0
|
20.10.2018 17:00 | Vojvodina NS Seme 3 | 3 : 0 | Dunav Voley 2 |
20.10
20:00
Klek Srbijašume 2
Stražilovo
1
3
|
20.10.2018 20:00 | Klek Srbijašume 2 | 1 : 3 | Stražilovo | |||||
20.10
15:30
Kikinda
Mladost 1973
1
3
|
20.10.2018 15:30 | Kikinda | 1 : 3 | Mladost 1973 |
20.10
Radnički
Spartak (Lj)
3
1
|
20.10.2018 | Radnički | 3 : 1 | Spartak (Lj) | |||||
20.10
Novi Pazar
VA 014 Bauwesen
0
3
|
20.10.2018 | Novi Pazar | 0 : 3 | VA 014 Bauwesen | |||||
20.10
Mladi radnik
Spartak (Su)
3
1
|
20.10.2018 | Mladi radnik | 3 : 1 | Spartak (Su) |
20.10
Ribnica
Mladenovac
3
0
|
20.10.2018 | Ribnica | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
20.10
VGSK
Smederevo Carina
2
3
|
20.10.2018 | VGSK | 2 : 3 | Smederevo Carina | |||||
20.10
Loznica
Niš
1
3
|
20.10.2018 | Loznica | 1 : 3 | Niš | |||||
20.10
Železničar (Bg)
Novi Sad
1
3
|
20.10.2018 | Železničar (Bg) | 1 : 3 | Novi Sad |
20.10
17:00
Jagodina
Banat
3
2
|
20.10.2018 17:00 | Jagodina | 3 : 2 | Banat | |||||
20.10
19:00
Metalac Takovo
Bavanište
3
1
|
20.10.2018 19:00 | Metalac Takovo | 3 : 1 | Bavanište | |||||
20.10
18:00
Srem Eaton
Toplički Vitezovi
3
2
|
20.10.2018 18:00 | Srem Eaton | 3 : 2 | Toplički Vitezovi |
20.10
16:00
Zaječar
Dubočica
3
1
|
20.10.2018 16:00 | Zaječar | 3 : 1 | Dubočica | |||||
20.10
19:00
Panda
Student
3
0
|
20.10.2018 19:00 | Panda | 3 : 0 | Student |
20.10
17:00
Panonija
Elan Volej
3
1
|
20.10.2018 17:00 | Panonija | 3 : 1 | Elan Volej | |||||
20.10
16:00
Volley Stars
Partizan
1
3
|
20.10.2018 16:00 | Volley Stars | 1 : 3 | Partizan |
20.10
18:00
Mokra Gora
Leposavić
3
0
|
20.10.2018 18:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Leposavić | |||||
20.10
15:00
Novi Pazar
Stopanja
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Stopanja | |||||
20.10
18:00
Crnokosa Artos
Sloga 031
2
3
|
20.10.2018 18:00 | Crnokosa Artos | 2 : 3 | Sloga 031 | |||||
20.10
17:00
Tehničar
Kosovska Mitrovica
3
0
|
20.10.2018 17:00 | Tehničar | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
20.10
16:00
Mladi Radnik
Fortuna Plus
0
3
|
20.10.2018 16:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Fortuna Plus | |||||
20.10
17:00
Lazarevac
Šumadija
3
2
|
20.10.2018 17:00 | Lazarevac | 3 : 2 | Šumadija | |||||
20.10
12:30
Tehničar (Sd)
Partizan 2
0
3
|
20.10.2018 12:30 | Tehničar (Sd) | 0 : 3 | Partizan 2 | |||||
20.10
13:45
Red Fox-Smeč 5
AS Batajnica
3
0
|
20.10.2018 13:45 | Red Fox-Smeč 5 | 3 : 0 | AS Batajnica | |||||
20.10
14:45
Imlek
Ribnica
3
1
|
20.10.2018 14:45 | Imlek | 3 : 1 | Ribnica | |||||
20.10
17:40
Lucky Star
Karadjordje
3
0
|
20.10.2018 17:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Karadjordje |
20.10
16:30
Volleyland
Obilić
2
3
|
20.10.2018 16:30 | Volleyland | 2 : 3 | Obilić | |||||
20.10
13:00
Akademija Singidunum
Dunav
0
3
|
20.10.2018 13:00 | Akademija Singidunum | 0 : 3 | Dunav | |||||
20.10
20:00
Blok Aut
Crnjanski
2
3
|
20.10.2018 20:00 | Blok Aut | 2 : 3 | Crnjanski |
20.10
13:00
Mladenovac
Spas
2
3
|
20.10.2018 13:00 | Mladenovac | 2 : 3 | Spas |
20.10
16:00
Krajišnik
Hercegovina
3
2
|
20.10.2018 16:00 | Krajišnik | 3 : 2 | Hercegovina | |||||
20.10
17:30
Vršac
Žitište
3
2
|
20.10.2018 17:30 | Vršac | 3 : 2 | Žitište | |||||
20.10
15:00
Banat
Proleter
3
0
|
20.10.2018 15:00 | Banat | 3 : 0 | Proleter |
20.10
18:00
Libero
Apatin
0
3
|
20.10.2018 18:00 | Libero | 0 : 3 | Apatin | |||||
20.10
14:00
Goks IN
Spartak 2
1
3
|
20.10.2018 14:00 | Goks IN | 1 : 3 | Spartak 2 |
20.10
19:00
Beočin
Mladost
0
3
|
20.10.2018 19:00 | Beočin | 0 : 3 | Mladost | |||||
20.10
18:00
NS Volej tim
Bagljaš 023
0
3
|
20.10.2018 18:00 | NS Volej tim | 0 : 3 | Bagljaš 023 | |||||
20.10
19:45
Novi Sad 2
Blok Aut
3
0
|
20.10.2018 19:45 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Blok Aut |
20.10
19:30
Radan
ŽOK Topličanin
3
0
|
20.10.2018 19:30 | Radan | 3 : 0 | ŽOK Topličanin | |||||
20.10
14:00
Topličanin 2002
Pusta Reka
0
3
|
20.10.2018 14:00 | Topličanin 2002 | 0 : 3 | Pusta Reka |
20.10
19:00
Spartak (Su)
Partizan
3
0
|
20.10.2018 19:00 | Spartak (Su) | 3 : 0 | Partizan | |||||
20.10
17:00
Klek-MD Zrenjanin
Dinamo
3
0
|
20.10.2018 17:00 | Klek-MD Zrenjanin | 3 : 0 | Dinamo | |||||
20.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Vizura
3
0
|
20.10.2018 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Vizura | |||||
20.10
19:00
Železničar
TENT
3
2
|
20.10.2018 19:00 | Železničar | 3 : 2 | TENT |
20.10
Beograd
Takovo Zvezda Helios
3
0
|
20.10.2018 | Beograd | 3 : 0 | Takovo Zvezda Helios | |||||
20.10
Vranje
Omladinac
1
3
|
20.10.2018 | Vranje | 1 : 3 | Omladinac | |||||
20.10
Roda
Srem
3
2
|
20.10.2018 | Roda | 3 : 2 | Srem | |||||
20.10
Valjevo
FOK
3
2
|
20.10.2018 | Valjevo | 3 : 2 | FOK |
20.10
16:30
Kralj
Futog
3
0
|
20.10.2018 16:30 | Kralj | 3 : 0 | Futog | |||||
20.10
18:00
Ivanjica
Zlatibor
1
3
|
20.10.2018 18:00 | Ivanjica | 1 : 3 | Zlatibor | |||||
20.10
19:00
Borac (Ča)
Gimnazijalac
1
3
|
20.10.2018 19:00 | Borac (Ča) | 1 : 3 | Gimnazijalac | |||||
20.10
18:30
Inđija
Milenijum
3
0
|
20.10.2018 18:30 | Inđija | 3 : 0 | Milenijum |
20.10
09:00
Spas
Obrenovac
0
3
|
20.10.2018 09:00 | Spas | 0 : 3 | Obrenovac | |||||
20.10
12:45
Lucky Star
Crnjanski
0
3
|
20.10.2018 12:45 | Lucky Star | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
20.10
11:00
Mladenovac
Partizan
3
1
|
20.10.2018 11:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Partizan | |||||
20.10
10:45
AS
Crvena zvezda
3
0
|
20.10.2018 10:45 | AS | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
20.10
14:45
Blok Aut
Roda
3
1
|
20.10.2018 14:45 | Blok Aut | 3 : 1 | Roda |
20.10
10:45
AS Batajnica
Železnik 2012
3
0
|
20.10.2018 10:45 | AS Batajnica | 3 : 0 | Železnik 2012 | |||||
20.10
10:45
Beograd
Lazarevac
2
3
|
20.10.2018 10:45 | Beograd | 2 : 3 | Lazarevac | |||||
20.10
09:00
Vizurine Ajkulice
Mladenovac
3
0
|
20.10.2018 09:00 | Vizurine Ajkulice | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
20.10
12:45
Crvena zvezda
Kolubara
2
3
|
20.10.2018 12:45 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Kolubara | |||||
20.10
12:45
Sterija
Lucky Star
1
3
|
20.10.2018 12:45 | Sterija | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
20.10
09:00
AS
Roda
3
1
|
20.10.2018 09:00 | AS | 3 : 1 | Roda |
20.10
18:00
Sivac 69
Banatski Karlovac
38
30
|
20.10.2018 18:00 | Sivac 69 | 38 : 30 | Banatski Karlovac | |||||
20.10
20:00
Hercegovina
Dolovo
34
28
|
20.10.2018 20:00 | Hercegovina | 34 : 28 | Dolovo | |||||
20.10
18:00
Apatin
Nova Pazova 1957
36
31
|
20.10.2018 18:00 | Apatin | 36 : 31 | Nova Pazova 1957 |
20.10
18:30
Metaloplastika 2
Radnički
27
29
|
20.10.2018 18:30 | Metaloplastika 2 | 27 : 29 | Radnički | |||||
20.10
18:00
PKB
Rekreativo
20
15
|
20.10.2018 18:00 | PKB | 20 : 15 | Rekreativo |
20.10
12:00
Sloga
Šamot 65 2
31
32
|
20.10.2018 12:00 | Sloga | 31 : 32 | Šamot 65 2 | |||||
20.10
18:00
Župa
Karađorđe
39
27
|
20.10.2018 18:00 | Župa | 39 : 27 | Karađorđe |
20.10
18:00
Vlasotince
Rtanj
36
16
|
20.10.2018 18:00 | Vlasotince | 36 : 16 | Rtanj | |||||
20.10
20:00
Jagodina
Aleksinac
28
25
|
20.10.2018 20:00 | Jagodina | 28 : 25 | Aleksinac |
20.10
19:00
Somborelektro
Crepaja
42
26
|
20.10.2018 19:00 | Somborelektro | 42 : 26 | Crepaja |
20.10
19:00
Umčari
Rudar 2
27
19
|
20.10.2018 19:00 | Umčari | 27 : 19 | Rudar 2 |
20.10
19:00
Rembas
Majdanpek
25
24
|
20.10.2018 19:00 | Rembas | 25 : 24 | Majdanpek | |||||
20.10
12:00
Borsko jezero
Đerdap
22
32
|
20.10.2018 12:00 | Borsko jezero | 22 : 32 | Đerdap |
20.10
17:30
Radnički (JT)
Radnicki (K)
40
13
|
20.10.2018 17:30 | Radnički (JT) | 40 : 13 | Radnicki (K) | |||||
20.10
15:30
Unirea
Vladimirovac
30
25
|
20.10.2018 15:30 | Unirea | 30 : 25 | Vladimirovac |
20.10
13:00
Srem SM
Beočin 1959
37
15
|
20.10.2018 13:00 | Srem SM | 37 : 15 | Beočin 1959 | |||||
20.10
19:30
Srbobran
Titel
29
22
|
20.10.2018 19:30 | Srbobran | 29 : 22 | Titel |
20.10
20:15
Metalurg
Tatran Prešov
30
28
|
20.10.2018 20:15 | Metalurg | 30 : 28 | Tatran Prešov |
20.10
19:00
Rudar
Novi Pazar
28
31
|
20.10.2018 19:00 | Rudar | 28 : 31 | Novi Pazar | |||||
20.10
21:00
Obilić
Partizan
28
32
|
20.10.2018 21:00 | Obilić | 28 : 32 | Partizan | |||||
20.10
19:00
Sloga
Metaloplastika
14
32
|
20.10.2018 19:00 | Sloga | 14 : 32 | Metaloplastika | |||||
20.10
19:00
Šamot 65
Dinamo
20
25
|
20.10.2018 19:00 | Šamot 65 | 20 : 25 | Dinamo |
20.10
19:00
Kuršumlija
Radnički 1964
28
31
|
20.10.2018 19:00 | Kuršumlija | 28 : 31 | Radnički 1964 | |||||
20.10
19:00
Zlatar
Hajduk Veljko
34
33
|
20.10.2018 19:00 | Zlatar | 34 : 33 | Hajduk Veljko | |||||
20.10
20:00
Dubočica 54
Pobednik
30
19
|
20.10.2018 20:00 | Dubočica 54 | 30 : 19 | Pobednik |
20.10
19:00
Jugović
Proleter
26
36
|
20.10.2018 19:00 | Jugović | 26 : 36 | Proleter | |||||
20.10
19:00
SC Voždovac 2012
Crvenka
23
23
|
20.10.2018 19:00 | SC Voždovac 2012 | 23 : 23 | Crvenka | |||||
20.10
17:30
Loznica
Kolubara
22
29
|
20.10.2018 17:30 | Loznica | 22 : 29 | Kolubara | |||||
20.10
20:00
Lavovi BP
Vrbas Petrol
29
29
|
20.10.2018 20:00 | Lavovi BP | 29 : 29 | Vrbas Petrol |
20.10
17:00
Halas Jožef
Temerin
29
10
|
20.10.2018 17:00 | Halas Jožef | 29 : 10 | Temerin | |||||
20.10
19:00
Spartak
Dolovo (Ž)
27
22
|
20.10.2018 19:00 | Spartak | 27 : 22 | Dolovo (Ž) | |||||
20.10
19:00
Kikinda
Mladost
36
25
|
20.10.2018 19:00 | Kikinda | 36 : 25 | Mladost |
20.10
17:00
Prijepolje
Atenica
25
23
|
20.10.2018 17:00 | Prijepolje | 25 : 23 | Atenica | |||||
20.10
13:00
Metalac
Košutnjak
19
25
|
20.10.2018 13:00 | Metalac | 19 : 25 | Košutnjak | |||||
20.10
15:30
Metalac AD
Radnički 1964 2
27
4
|
20.10.2018 15:30 | Metalac AD | 27 : 4 | Radnički 1964 2 |
20.10
17:00
Crvena zvezda
Metalac 2015
28
31
|
20.10.2018 17:00 | Crvena zvezda | 28 : 31 | Metalac 2015 | |||||
20.10
16:00
Rudar
Medicinar 2
24
35
|
20.10.2018 16:00 | Rudar | 24 : 35 | Medicinar 2 |
20.10
19:00
Đerdap
Vranje
27
16
|
20.10.2018 19:00 | Đerdap | 27 : 16 | Vranje | |||||
20.10
15:30
Vlasotince
Žitorađa
23
33
|
20.10.2018 15:30 | Vlasotince | 23 : 33 | Žitorađa | |||||
20.10
12:30
Naisa 2
Bor - RTB 2
33
12
|
20.10.2018 12:30 | Naisa 2 | 33 : 12 | Bor - RTB 2 | |||||
20.10
19:00
Hajduk Veljko
Dubočica
33
17
|
20.10.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 33 : 17 | Dubočica | |||||
20.10
17:00
Radnički
Radan
24
27
|
20.10.2018 17:00 | Radnički | 24 : 27 | Radan |
20.10
17:30
ARIF Osice
Topličanin 2
9
31
|
20.10.2018 17:30 | ARIF Osice | 9 : 31 | Topličanin 2 |
20.10
19:00
Zaječar 1949
Vojvodina
17
17
|
20.10.2018 19:00 | Zaječar 1949 | 17 : 17 | Vojvodina | |||||
20.10
17:00
Mladost
Bor RTB
39
28
|
20.10.2018 17:00 | Mladost | 39 : 28 | Bor RTB | |||||
20.10
16:30
Medicinar
Jagodina
14
25
|
20.10.2018 16:30 | Medicinar | 14 : 25 | Jagodina |
20.10
17:00
Pirot
Kučevo
25
26
|
20.10.2018 17:00 | Pirot | 25 : 26 | Kučevo | |||||
20.10
20:00
Vrbas
Sloven
30
21
|
20.10.2018 20:00 | Vrbas | 30 : 21 | Sloven | |||||
20.10
19:00
Sloga
ORK Beograd
31
33
|
20.10.2018 19:00 | Sloga | 31 : 33 | ORK Beograd | |||||
20.10
20:00
Napredak 12
Pančevo
17
24
|
20.10.2018 20:00 | Napredak 12 | 17 : 24 | Pančevo |
20.10
19:15
Jug CO
HAVK Mladost
7
9
|
20.10.2018 19:15 | Jug CO | 7 : 9 | HAVK Mladost | |||||
20.10
18:00
OVK POŠK
Mornar BS
8
6
|
20.10.2018 18:00 | OVK POŠK | 8 : 6 | Mornar BS | |||||
20.10
19:30
BVK Crvena zvezda
Jadran HN
6
9
|
20.10.2018 19:30 | BVK Crvena zvezda | 6 : 9 | Jadran HN |
20.10
20:00
Koper 1958
Valjevo
11
11
|
20.10.2018 20:00 | Koper 1958 | 11 : 11 | Valjevo | |||||
20.10
18:00
Budva
Primorje EB
15
10
|
20.10.2018 18:00 | Budva | 15 : 10 | Primorje EB | |||||
20.10
18:30
Zadar 1952
Medveščak
9
7
|
20.10.2018 18:30 | Zadar 1952 | 9 : 7 | Medveščak | |||||
20.10
20:00
Galeb
Nais
5
15
|
20.10.2018 20:00 | Galeb | 5 : 15 | Nais | |||||
20.10
20:15
VA Cattaro
Solaris
5
17
|
20.10.2018 20:15 | VA Cattaro | 5 : 17 | Solaris |
20.10
19:00
Jastrebac
Ekonomac
0
11
|
20.10.2018 19:00 | Jastrebac | 0 : 11 | Ekonomac |
20.10
Zlatar 33
Raška
2
4
|
20.10.2018 | Zlatar 33 | 2 : 4 | Raška |
20.10
19:30
Radnički 2010
BSK
7
1
|
20.10.2018 19:30 | Radnički 2010 | 7 : 1 | BSK | |||||
20.10
17:30
Akademac
Timok 2013
2
2
|
20.10.2018 17:30 | Akademac | 2 : 2 | Timok 2013 |
20.10
20:00
Tango
Leteći Bajmočani
5
10
|
20.10.2018 20:00 | Tango | 5 : 10 | Leteći Bajmočani |
20.10
Aranđelovac
Loznica Grad 2018
0
7
|
20.10.2018 | Aranđelovac | 0 : 7 | Loznica Grad 2018 | |||||
20.10
Karađorđe 2015
PP 192
5
4
|
20.10.2018 | Karađorđe 2015 | 5 : 4 | PP 192 | |||||
20.10
Fleš
Šljivici
5
4
|
20.10.2018 | Fleš | 5 : 4 | Šljivici | |||||
20.10
20:00
SFU Leposavić
Karanovac
11
1
|
20.10.2018 20:00 | SFU Leposavić | 11 : 1 | Karanovac |
20.10
17:00
Babušnica 2011
Napredak 1389
5
10
|
20.10.2018 17:00 | Babušnica 2011 | 5 : 10 | Napredak 1389 | |||||
20.10
15:00
Gvozdeni puk
Pirgos
2
2
|
20.10.2018 15:00 | Gvozdeni puk | 2 : 2 | Pirgos |
20.10
20:00
Rosulja
Zadrugar 2017
6
1
|
20.10.2018 20:00 | Rosulja | 6 : 1 | Zadrugar 2017 | |||||
20.10
17:30
Lindoret
As
5
10
|
20.10.2018 17:30 | Lindoret | 5 : 10 | As |
20.10
17:00
Crveni Kenguri
Car Dušan Silni
44
18
|
20.10.2018 17:00 | Crveni Kenguri | 44 : 18 | Car Dušan Silni |
20.10
16:00
Dinamo 1954
Partizan
10
64
|
20.10.2018 16:00 | Dinamo 1954 | 10 : 64 | Partizan |
20.10
17:15
Zagreb
Triglav
8
2
|
20.10.2018 17:15 | Zagreb | 8 : 2 | Triglav | |||||
20.10
19:00
Slavija Junior
ECE Celje
5
3
|
20.10.2018 19:00 | Slavija Junior | 5 : 3 | ECE Celje | |||||
20.10
17:00
Vojvodina
Medveščak
3
4
|
20.10.2018 17:00 | Vojvodina | 3 : 4 | Medveščak |