20.04
17:00
Sopot
Turbina
1
0
|
20.04.2013 17:00 | Sopot | 1 : 0 | Turbina | |||||
20.04
13:00
Å umadija
Žarkovo
1
0
|
20.04.2013 13:00 | Šumadija | 1 : 0 | Žarkovo |
20.04
16:00
Omladinac
Vodojaža
0
1
|
20.04.2013 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Vodojaža | |||||
20.04
16:00
Mokra Gora
Orlovac
3
0
|
20.04.2013 16:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Orlovac |
20.04
16:00
Morava
ObiliÄ
1
0
|
20.04.2013 16:00 | Morava | 1 : 0 | ObiliÄ | |||||
20.04
16:00
Gruža
VGSK
3
4
|
20.04.2013 16:00 | Gruža | 3 : 4 | VGSK | |||||
20.04
16:00
Sloga (B)
Zvižd
1
0
|
20.04.2013 16:00 | Sloga (B) | 1 : 0 | Zvižd |
20.04
16:00
Sloga (P)
Zlatar
3
1
|
20.04.2013 16:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Zlatar | |||||
20.04
16:00
KaÄer
Sloga (BB)
0
2
|
20.04.2013 16:00 | KaÄer | 0 : 2 | Sloga (BB) | |||||
20.04
16:00
FAP
Sloga (S)
2
2
|
20.04.2013 16:00 | FAP | 2 : 2 | Sloga (S) | |||||
20.04
16:00
Loznica 1919
Jedinstvo
2
2
|
20.04.2013 16:00 | Loznica 1919 | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:00
RadniÄki (V)
Sevojno
1
0
|
20.04.2013 16:00 | RadniÄki (V) | 1 : 0 | Sevojno |
20.04
16:30
Svrljig
Zaplanjac
2
1
|
20.04.2013 16:30 | Svrljig | 2 : 1 | Zaplanjac | |||||
20.04
16:30
SFK Moravac
Pusta Reka
5
0
|
20.04.2013 16:30 | SFK Moravac | 5 : 0 | Pusta Reka | |||||
20.04
16:30
Balkanski
Sloga
0
1
|
20.04.2013 16:30 | Balkanski | 0 : 1 | Sloga |
20.04
16:30
Dunav
Ozren
2
0
|
20.04.2013 16:30 | Dunav | 2 : 0 | Ozren | |||||
20.04
16:30
BoŔnjane
Kablovi
5
0
|
20.04.2013 16:30 | BoŔnjane | 5 : 0 | Kablovi |
20.04
16:00
RadniÄki (B)
BuduÄnost
4
3
|
20.04.2013 16:00 | RadniÄki (B) | 4 : 3 | BuduÄnost | |||||
20.04
16:00
AFK
OFK Kikinda
0
4
|
20.04.2013 16:00 | AFK | 0 : 4 | OFK Kikinda | |||||
20.04
16:00
Kozara
RadniÄki (K)
4
3
|
20.04.2013 16:00 | Kozara | 4 : 3 | RadniÄki (K) | |||||
20.04
16:00
VrŔac
BileÄanin
2
0
|
20.04.2013 16:00 | VrÅ”ac | 2 : 0 | BileÄanin | |||||
20.04
16:00
Kolonija
Proleter
4
0
|
20.04.2013 16:00 | Kolonija | 4 : 0 | Proleter | |||||
20.04
16:00
BaÄka 1901
Sloboda
6
0
|
20.04.2013 16:00 | BaÄka 1901 | 6 : 0 | Sloboda | |||||
20.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (NB)
1
2
|
20.04.2013 16:00 | Jedinstvo (BK) | 1 : 2 | Jedinstvo (NB) |
20.04
16:00
Polet
OFK BaÄka
1
1
|
20.04.2013 16:00 | Polet | 1 : 1 | OFK BaÄka | |||||
20.04
16:00
JugoviÄ
Crvena Zvezda
1
0
|
20.04.2013 16:00 | JugoviÄ | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
20.04
16:00
Sloga
Crvenka
5
0
|
20.04.2013 16:00 | Sloga | 5 : 0 | Crvenka | |||||
20.04
16:00
Srbobran
Hajduk
2
1
|
20.04.2013 16:00 | Srbobran | 2 : 1 | Hajduk | |||||
20.04
16:00
1. Maj Agroruma
StaniÅ”iÄ
1
0
|
20.04.2013 16:00 | 1. Maj Agroruma | 1 : 0 | StaniÅ”iÄ |
20.04
17:00
VinÄa
RadniÄki (R)
2
1
|
20.04.2013 17:00 | VinÄa | 2 : 1 | RadniÄki (R) | |||||
20.04
17:00
RadniÄki (NB)
IMR
3
1
|
20.04.2013 17:00 | RadniÄki (NB) | 3 : 1 | IMR | |||||
20.04
17:00
Palilulac
SremÄica
3
0
|
20.04.2013 17:00 | Palilulac | 3 : 0 | SremÄica | |||||
20.04
11:00
Slavija
GSP Polet
1
2
|
20.04.2013 11:00 | Slavija | 1 : 2 | GSP Polet | |||||
20.04
17:00
Lokomotiva
Posavac
3
0
|
20.04.2013 17:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Posavac |
20.04
16:30
GoÄ
Rudar
2
0
|
20.04.2013 16:30 | GoÄ | 2 : 0 | Rudar |
20.04
16:00
MarÅ”iÄ
Erdoglija 1931
2
2
|
20.04.2013 16:00 | MarÅ”iÄ | 2 : 2 | Erdoglija 1931 |
20.04
16:00
Lunjevica
Vujan
1
2
|
20.04.2013 16:00 | Lunjevica | 1 : 2 | Vujan |
20.04
16:00
Polet
Vihor
3
0
|
20.04.2013 16:00 | Polet | 3 : 0 | Vihor | |||||
20.04
16:00
ŽelezniÄar
Makce
4
0
|
20.04.2013 16:00 | ŽelezniÄar | 4 : 0 | Makce |
20.04
16:00
Selevac
Omladinac
2
1
|
20.04.2013 16:00 | Selevac | 2 : 1 | Omladinac | |||||
20.04
16:00
GlavaÅ”
Å umadinac
2
3
|
20.04.2013 16:00 | GlavaÅ” | 2 : 3 | Å umadinac | |||||
20.04
16:00
Bresje Superior
Borac
2
0
|
20.04.2013 16:00 | Bresje Superior | 2 : 0 | Borac |
20.04
16:00
Lokomotiva
VinÄa
5
1
|
20.04.2013 16:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | VinÄa | |||||
20.04
16:00
Lepenica
Borac
0
1
|
20.04.2013 16:00 | Lepenica | 0 : 1 | Borac | |||||
20.04
16:00
KaraÄorÄe
AranÄelovac
1
3
|
20.04.2013 16:00 | KaraÄorÄe | 1 : 3 | AranÄelovac |
20.04
16:30
SindjeliÄ
Lipolist
3
1
|
20.04.2013 16:30 | SindjeliÄ | 3 : 1 | Lipolist | |||||
20.04
16:30
Jedinstvo (V)
Mladost (P)
4
1
|
20.04.2013 16:30 | Jedinstvo (V) | 4 : 1 | Mladost (P) |
20.04
16:00
Pepeljevac
TrliÄ
0
4
|
20.04.2013 16:00 | Pepeljevac | 0 : 4 | TrliÄ | |||||
20.04
16:00
Mladost
Polet
1
0
|
20.04.2013 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Polet | |||||
20.04
16:00
OFK JabuÄje
Brezovica
1
1
|
20.04.2013 16:00 | OFK JabuÄje | 1 : 1 | Brezovica | |||||
20.04
16:00
Rubribreza
Banjani
1
1
|
20.04.2013 16:00 | Rubribreza | 1 : 1 | Banjani |
20.04
15:30
Zlatibor voda
Zlatibor
0
3
|
20.04.2013 15:30 | Zlatibor voda | 0 : 3 | Zlatibor |
20.04
16:30
Bukovik
Orljane
3
1
|
20.04.2013 16:30 | Bukovik | 3 : 1 | Orljane | |||||
20.04
16:30
RadniÄki 1924 (K)
Jastrebac
2
3
|
20.04.2013 16:30 | RadniÄki 1924 (K) | 2 : 3 | Jastrebac | |||||
20.04
16:30
Polet
RadniÄki 1947 (Ä)
1
2
|
20.04.2013 16:30 | Polet | 1 : 2 | RadniÄki 1947 (Ä) | |||||
20.04
16:30
Moravica
Palilula
0
0
|
20.04.2013 16:30 | Moravica | 0 : 0 | Palilula |
20.04
15:00
Äelik
Morava
0
2
|
20.04.2013 15:00 | Äelik | 0 : 2 | Morava | |||||
20.04
15:00
PÄinja
Mladost (S)
8
1
|
20.04.2013 15:00 | PÄinja | 8 : 1 | Mladost (S) |
20.04
16:30
Tanasko RajiÄ
Jedinstvo (BP)
0
0
|
20.04.2013 16:30 | Tanasko RajiÄ | 0 : 0 | Jedinstvo (BP) | |||||
20.04
16:30
Vladimir DurkoviÄ
Spartak
0
3
|
20.04.2013 16:30 | Vladimir DurkoviÄ | 0 : 3 | Spartak | |||||
20.04
16:30
Zadrugar
Napredak
3
1
|
20.04.2013 16:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Napredak |
20.04
16:30
TopliÄanin
Partizanski put
4
0
|
20.04.2013 16:30 | TopliÄanin | 4 : 0 | Partizanski put | |||||
20.04
16:30
DunÄerski
Kosanica
1
3
|
20.04.2013 16:30 | DunÄerski | 1 : 3 | Kosanica |
20.04
16:30
Omladinac
Jedinstvo
2
1
|
20.04.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:30
OFK NiÅ”
Sloboda
2
1
|
20.04.2013 16:30 | OFK NiÅ” | 2 : 1 | Sloboda |
20.04
16:30
Jedinstvo (B)
Umac
3
1
|
20.04.2013 16:30 | Jedinstvo (B) | 3 : 1 | Umac |
20.04
17:00
SFS Borac
Jedinstvo
4
2
|
20.04.2013 17:00 | SFS Borac | 4 : 2 | Jedinstvo |
20.04
15:30
Rudar
KljuÄ
3
0
|
20.04.2013 15:30 | Rudar | 3 : 0 | KljuÄ | |||||
20.04
15:30
Rudna Glava
Rajac
0
0
|
20.04.2013 15:30 | Rudna Glava | 0 : 0 | Rajac | |||||
20.04
15:30
Brestovac
Zlot
0
1
|
20.04.2013 15:30 | Brestovac | 0 : 1 | Zlot | |||||
20.04
15:30
BuÄje
Krivelj
1
6
|
20.04.2013 15:30 | BuÄje | 1 : 6 | Krivelj |
20.04
16:30
Midžor
TrebiÄ
0
2
|
20.04.2013 16:30 | Midžor | 0 : 2 | TrebiÄ | |||||
20.04
16:30
Sloga
Polet
2
2
|
20.04.2013 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Polet |
20.04
16:00
FUD
Sloga (D)
2
2
|
20.04.2013 16:00 | FUD | 2 : 2 | Sloga (D) |
20.04
17:00
Krivaja
Vinogradar
4
0
|
20.04.2013 17:00 | Krivaja | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
20.04
17:00
BajŔa
Panonija IM Topola
2
2
|
20.04.2013 17:00 | BajŔa | 2 : 2 | Panonija IM Topola | |||||
20.04
17:00
ObiliÄ
Potisje
2
0
|
20.04.2013 17:00 | ObiliÄ | 2 : 0 | Potisje | |||||
20.04
17:00
Jadran
Äoka
6
0
|
20.04.2013 17:00 | Jadran | 6 : 0 | Äoka |
20.04
16:00
RadniÄki (Z)
Borac (A)
2
0
|
20.04.2013 16:00 | RadniÄki (Z) | 2 : 0 | Borac (A) | |||||
20.04
16:00
Krajina
Napredak
2
0
|
20.04.2013 16:00 | Krajina | 2 : 0 | Napredak |
20.04
16:00
Borac
Polet
1
2
|
20.04.2013 16:00 | Borac | 1 : 2 | Polet | |||||
20.04
16:00
Mladost (K)
Mladost APA
1
2
|
20.04.2013 16:00 | Mladost (K) | 1 : 2 | Mladost APA |
20.04
15:30
Metalac AV
Sutjeska
2
0
|
20.04.2013 15:30 | Metalac AV | 2 : 0 | Sutjeska |
20.04
16:00
Partizan
RadniÄki
1
1
|
20.04.2013 16:00 | Partizan | 1 : 1 | RadniÄki |
20.04
17:00
OFK Zabrežje
PoŔtar Zvezdara
2
1
|
20.04.2013 17:00 | OFK Zabrežje | 2 : 1 | PoŔtar Zvezdara | |||||
20.04
17:00
Å umadija
Milutinac
0
0
|
20.04.2013 17:00 | Å umadija | 0 : 0 | Milutinac |
20.04
16:30
Mlada krila
Magnohrom
2
1
|
20.04.2013 16:30 | Mlada krila | 2 : 1 | Magnohrom |
20.04
16:30
Bratstvo
Vrelo
4
0
|
20.04.2013 16:30 | Bratstvo | 4 : 0 | Vrelo |
20.04
16:00
Mladi Rudar
Omladinac
1
1
|
20.04.2013 16:00 | Mladi Rudar | 1 : 1 | Omladinac |
20.04
16:00
Polet
Basarac
1
0
|
20.04.2013 16:00 | Polet | 1 : 0 | Basarac | |||||
20.04
16:00
Žitkovica
Jedinstvo (D)
1
0
|
20.04.2013 16:00 | Žitkovica | 1 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
20.04
16:00
Äerdap
Desine
5
0
|
20.04.2013 16:00 | Äerdap | 5 : 0 | Desine |
20.04
16:00
Pobeda 1938
RadniÄki
2
1
|
20.04.2013 16:00 | Pobeda 1938 | 2 : 1 | RadniÄki |
20.04
16:00
Omladinac
Plaskovac
4
2
|
20.04.2013 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Plaskovac |
20.04
16:30
CrnÄa
Jadar 1961
2
3
|
20.04.2013 16:30 | CrnÄa | 2 : 3 | Jadar 1961 |
20.04
16:30
Majur
Partizan
2
1
|
20.04.2013 16:30 | Majur | 2 : 1 | Partizan | |||||
20.04
16:30
Milicionar
Premijer
3
1
|
20.04.2013 16:30 | Milicionar | 3 : 1 | Premijer |
20.04
16:00
Mionica
Komanice
6
2
|
20.04.2013 16:00 | Mionica | 6 : 2 | Komanice |
20.04
16:00
Crvena Jabuka
JoŔeva
2
2
|
20.04.2013 16:00 | Crvena Jabuka | 2 : 2 | JoŔeva |
20.04
16:30
Sloga
Proleter
0
1
|
20.04.2013 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Proleter |
20.04
16:00
Donji Kopaonik
Mladost (DK)
2
0
|
20.04.2013 16:00 | Donji Kopaonik | 2 : 0 | Mladost (DK) | |||||
20.04
16:00
BaŔtovan
UÅ”Äe
0
2
|
20.04.2013 16:00 | BaÅ”tovan | 0 : 2 | UÅ”Äe |
20.04
17:00
Zrinjski 1932
BaÄka 1901 B
1
1
|
20.04.2013 17:00 | Zrinjski 1932 | 1 : 1 | BaÄka 1901 B | |||||
20.04
17:00
Elektrovojvodina
Mala Bosna
2
3
|
20.04.2013 17:00 | Elektrovojvodina | 2 : 3 | Mala Bosna | |||||
20.04
17:00
Subotica
DuŔan Silni
1
0
|
20.04.2013 17:00 | Subotica | 1 : 0 | DuŔan Silni |
20.04
16:00
MiÄunovo
Olimpija
2
3
|
20.04.2013 16:00 | MiÄunovo | 2 : 3 | Olimpija |
20.04
16:00
Delija
2. Oktobar
1
0
|
20.04.2013 16:00 | Delija | 1 : 0 | 2. Oktobar |
20.04
16:00
Jedinstvo SteviÄ
Plavi Dunav
4
1
|
20.04.2013 16:00 | Jedinstvo SteviÄ | 4 : 1 | Plavi Dunav | |||||
20.04
16:00
Glogonj
Spartak
3
2
|
20.04.2013 16:00 | Glogonj | 3 : 2 | Spartak |
20.04
16:00
Partizan (U)
Vinogradar
2
1
|
20.04.2013 16:00 | Partizan (U) | 2 : 1 | Vinogradar |
20.04
16:00
Mladost
Susek
2
1
|
20.04.2013 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Susek | |||||
20.04
16:00
FruŔkogorski partizan
Tatra
1
0
|
20.04.2013 16:00 | FruŔkogorski partizan | 1 : 0 | Tatra | |||||
20.04
16:00
OFK Futog
Äenej
5
1
|
20.04.2013 16:00 | OFK Futog | 5 : 1 | Äenej | |||||
20.04
16:00
ŽelezniÄar
Sremac
1
0
|
20.04.2013 16:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Sremac |
20.04
17:00
Napredak
Mladost (Ä)
2
2
|
20.04.2013 17:00 | Napredak | 2 : 2 | Mladost (Ä) | |||||
20.04
17:00
TEK Sloga
Rvati
3
3
|
20.04.2013 17:00 | TEK Sloga | 3 : 3 | Rvati | |||||
20.04
17:00
OFK Burovo
OFK Meljak
7
0
|
20.04.2013 17:00 | OFK Burovo | 7 : 0 | OFK Meljak |
20.04
17:00
Pudarci
Kosmaj
1
2
|
20.04.2013 17:00 | Pudarci | 1 : 2 | Kosmaj |
20.04
17:00
Pionir
Crvenka
1
0
|
20.04.2013 17:00 | Pionir | 1 : 0 | Crvenka | |||||
20.04
17:00
Policajac
Dunav
2
0
|
20.04.2013 17:00 | Policajac | 2 : 0 | Dunav |
20.04
16:30
Gredetin
VukaŔinovac
1
1
|
20.04.2013 16:30 | Gredetin | 1 : 1 | VukaŔinovac |
20.04
16:30
Mladi Radnik
Feniks 2012
12
0
|
20.04.2013 16:30 | Mladi Radnik | 12 : 0 | Feniks 2012 | |||||
20.04
16:30
OFK Sloga
Polet
3
3
|
20.04.2013 16:30 | OFK Sloga | 3 : 3 | Polet |
20.04
17:00
Jovo Kursula
Borac
2
1
|
20.04.2013 17:00 | Jovo Kursula | 2 : 1 | Borac |
20.04
16:00
Soko
7 juli
3
1
|
20.04.2013 16:00 | Soko | 3 : 1 | 7 juli | |||||
20.04
16:00
Busur
Dobrnje
1
0
|
20.04.2013 16:00 | Busur | 1 : 0 | Dobrnje | |||||
20.04
16:00
Burovac
Sloga 1952
3
1
|
20.04.2013 16:00 | Burovac | 3 : 1 | Sloga 1952 | |||||
20.04
16:00
Laolac
B.S.K.
2
1
|
20.04.2013 16:00 | Laolac | 2 : 1 | B.S.K. | |||||
20.04
16:00
Radnik
Äokordin
0
0
|
20.04.2013 16:00 | Radnik | 0 : 0 | Äokordin |
20.04
16:00
Mladost (L)
Jedinstvo
0
6
|
20.04.2013 16:00 | Mladost (L) | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:00
Mladost (R)
Mlava
0
2
|
20.04.2013 16:00 | Mladost (R) | 0 : 2 | Mlava | |||||
20.04
16:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Napredak
1
1
|
20.04.2013 16:00 | Rade MiloÅ”eviÄ | 1 : 1 | Napredak | |||||
20.04
16:00
Bata BuliÄ
Omladinac B
3
0
|
20.04.2013 16:00 | Bata BuliÄ | 3 : 0 | Omladinac B |
20.04
16:00
22 Februar
MisaÄa
3
0
|
20.04.2013 16:00 | 22 Februar | 3 : 0 | MisaÄa |
20.04
16:30
Rudar
TE GuÄevo
0
1
|
20.04.2013 16:30 | Rudar | 0 : 1 | TE GuÄevo |
20.04
16:30
Maovi MH
Napredak
1
2
|
20.04.2013 16:30 | Maovi MH | 1 : 2 | Napredak | |||||
20.04
16:30
Omladinac
POFK Letnjikovac
3
0
|
20.04.2013 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
20.04
16:30
Zadrugar
Cer
3
4
|
20.04.2013 16:30 | Zadrugar | 3 : 4 | Cer |
20.04
16:30
MetliÄ
BojiÄ
1
0
|
20.04.2013 16:30 | MetliÄ | 1 : 0 | BojiÄ | |||||
20.04
16:30
Rankovac
DuŔan Silni
3
2
|
20.04.2013 16:30 | Rankovac | 3 : 2 | DuŔan Silni |
20.04
16:00
Zvizdar
Vukona
0
4
|
20.04.2013 16:00 | Zvizdar | 0 : 4 | Vukona | |||||
20.04
16:00
Rudar
Sloga
5
1
|
20.04.2013 16:00 | Rudar | 5 : 1 | Sloga | |||||
20.04
16:00
Å arbane
Pambukovica
2
0
|
20.04.2013 16:00 | Å arbane | 2 : 0 | Pambukovica |
20.04
16:00
Borac
Dupljaj
1
2
|
20.04.2013 16:00 | Borac | 1 : 2 | Dupljaj |
20.04
16:30
Mladost (DL)
Bratstvo
2
1
|
20.04.2013 16:30 | Mladost (DL) | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
20.04
16:30
Turekovac
Moravac
4
2
|
20.04.2013 16:30 | Turekovac | 4 : 2 | Moravac |
20.04
16:30
Brza
Vrhunac
8
1
|
20.04.2013 16:30 | Brza | 8 : 1 | Vrhunac | |||||
20.04
16:30
Real
SuŔica 2012
5
5
|
20.04.2013 16:30 | Real | 5 : 5 | SuŔica 2012 | |||||
20.04
16:30
Goblen
Nomanica
3
1
|
20.04.2013 16:30 | Goblen | 3 : 1 | Nomanica |
20.04
16:30
Rudar
Rudar Stenjevac
2
1
|
20.04.2013 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Rudar Stenjevac |
20.04
16:00
Topoljak
Mladost
0
2
|
20.04.2013 16:00 | Topoljak | 0 : 2 | Mladost | |||||
20.04
16:00
Omladinac
JugoviÄi
1
0
|
20.04.2013 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | JugoviÄi | |||||
20.04
16:00
Moravac-C 74
Polet 57
4
1
|
20.04.2013 16:00 | Moravac-C 74 | 4 : 1 | Polet 57 |
20.04
16:30
Parcane
14. Oktobar
0
1
|
20.04.2013 16:30 | Parcane | 0 : 1 | 14. Oktobar |
20.04
16:00
Lipovac
Drugari
1
1
|
20.04.2013 16:00 | Lipovac | 1 : 1 | Drugari |
20.04
16:00
BSK
Srnje
1
2
|
20.04.2013 16:00 | BSK | 1 : 2 | Srnje |
20.04
16:00
Sloga
Barice
7
0
|
20.04.2013 16:00 | Sloga | 7 : 0 | Barice | |||||
20.04
16:00
GraniÄar
JanoŔik
0
2
|
20.04.2013 16:00 | GraniÄar | 0 : 2 | JanoÅ”ik | |||||
20.04
16:00
Crvena Zvezda
Vladimirovac
1
2
|
20.04.2013 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Vladimirovac | |||||
20.04
16:00
Lokve
Solunac
2
2
|
20.04.2013 16:00 | Lokve | 2 : 2 | Solunac |
20.04
17:00
Polet
Sloboda
1
0
|
20.04.2013 17:00 | Polet | 1 : 0 | Sloboda | |||||
20.04
17:00
Mladost
Sloga
2
0
|
20.04.2013 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Sloga |
20.04
OFK RogaÄa
Drlupa
0
1
|
20.04.2013 | OFK RogaÄa | 0 : 1 | Drlupa | |||||
20.04
Sloga 2012
RopoÄevo
0
3
|
20.04.2013 | Sloga 2012 | 0 : 3 | RopoÄevo | |||||
20.04
NemenikuÄe
Mladost
1
0
|
20.04.2013 | NemenikuÄe | 1 : 0 | Mladost | |||||
20.04
Mladost
Crvena zvezda
1
6
|
20.04.2013 | Mladost | 1 : 6 | Crvena zvezda | |||||
20.04
Äurinci
Denim
5
4
|
20.04.2013 | Äurinci | 5 : 4 | Denim | |||||
20.04
Vis
4 Juli
2
1
|
20.04.2013 | Vis | 2 : 1 | 4 Juli | |||||
20.04
OFK Slatina
Sibnica
0
4
|
20.04.2013 | OFK Slatina | 0 : 4 | Sibnica | |||||
20.04
OFK Slatina
OFK RogaÄa
2
3
|
20.04.2013 | OFK Slatina | 2 : 3 | OFK RogaÄa | |||||
20.04
Sibnica
Vis
3
0
|
20.04.2013 | Sibnica | 3 : 0 | Vis | |||||
20.04
4 Juli
Rudar 2012
3
1
|
20.04.2013 | 4 Juli | 3 : 1 | Rudar 2012 | |||||
20.04
Denim
Mladost
5
0
|
20.04.2013 | Denim | 5 : 0 | Mladost | |||||
20.04
Crvena zvezda
NemenikuÄe
3
2
|
20.04.2013 | Crvena zvezda | 3 : 2 | NemenikuÄe | |||||
20.04
Mladost
Sloga 2012
7
1
|
20.04.2013 | Mladost | 7 : 1 | Sloga 2012 | |||||
20.04
RopoÄevo
Drlupa
0
3
|
20.04.2013 | RopoÄevo | 0 : 3 | Drlupa |
20.04
17:00
Olimpija
Kozara
2
5
|
20.04.2013 17:00 | Olimpija | 2 : 5 | Kozara |
20.04
16:30
Mladost (MM)
Bair
0
1
|
20.04.2013 16:30 | Mladost (MM) | 0 : 1 | Bair | |||||
20.04
16:30
Napredak
Stojan Lazarac
0
3
|
20.04.2013 16:30 | Napredak | 0 : 3 | Stojan Lazarac |
20.04
16:00
DB Junajted
Bratstvo
1
1
|
20.04.2013 16:00 | DB Junajted | 1 : 1 | Bratstvo |
20.04
16:00
Å apine B
Napredak
0
1
|
20.04.2013 16:00 | Å apine B | 0 : 1 | Napredak | |||||
20.04
16:00
Radnik
Kobilje
1
5
|
20.04.2013 16:00 | Radnik | 1 : 5 | Kobilje | |||||
20.04
16:00
SinÄeliÄ
Stig (MC)
7
1
|
20.04.2013 16:00 | SinÄeliÄ | 7 : 1 | Stig (MC) | |||||
20.04
16:00
Stig (C)
BSK
0
0
|
20.04.2013 16:00 | Stig (C) | 0 : 0 | BSK |
20.04
17:00
BSK
Strmovo
2
1
|
20.04.2013 17:00 | BSK | 2 : 1 | Strmovo | |||||
20.04
17:00
Petka
Lazarevac
0
1
|
20.04.2013 17:00 | Petka | 0 : 1 | Lazarevac |
20.04
16:00
Crvena Zastava
Pobeda
4
1
|
20.04.2013 16:00 | Crvena Zastava | 4 : 1 | Pobeda |
20.04
17:00
Osaonica
Oniks
1
2
|
20.04.2013 17:00 | Osaonica | 1 : 2 | Oniks | |||||
20.04
17:00
Hajduk
Mladost
1
2
|
20.04.2013 17:00 | Hajduk | 1 : 2 | Mladost | |||||
20.04
17:00
Belica
Omladinac
2
1
|
20.04.2013 17:00 | Belica | 2 : 1 | Omladinac | |||||
20.04
17:00
Å antarovac
Dražmirovac
1
1
|
20.04.2013 17:00 | Šantarovac | 1 : 1 | Dražmirovac | |||||
20.04
17:00
Trnava
Morava
3
1
|
20.04.2013 17:00 | Trnava | 3 : 1 | Morava |
20.04
Sloga
Polet
0
5
|
20.04.2013 | Sloga | 0 : 5 | Polet |
20.04
16:00
Rtanj
Napredak
2
1
|
20.04.2013 16:00 | Rtanj | 2 : 1 | Napredak | |||||
20.04
16:00
Omladinac
Bukovik
1
4
|
20.04.2013 16:00 | Omladinac | 1 : 4 | Bukovik |
20.04
16:00
Nacional
OFK 019 ZajeÄar
0
7
|
20.04.2013 16:00 | Nacional | 0 : 7 | OFK 019 ZajeÄar | |||||
20.04
16:00
Vratarnica
GraniÄar
1
0
|
20.04.2013 16:00 | Vratarnica | 1 : 0 | GraniÄar |
20.04
16:00
Mladost (R)
Rubin
2
6
|
20.04.2013 16:00 | Mladost (R) | 2 : 6 | Rubin |
20.04
16:30
MekiÅ”
Knežica
4
1
|
20.04.2013 16:30 | MekiŔ | 4 : 1 | Knežica |
20.04
Oskar
Mineralac
3
0
|
20.04.2013 | Oskar | 3 : 0 | Mineralac |
20.04
16:00
Hajduk
Vojvodina
0
0
|
20.04.2013 16:00 | Hajduk | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
20.04
19:00
Partizan
Rad
2
0
|
20.04.2013 19:00 | Partizan | 2 : 0 | Rad | |||||
20.04
16:00
OFK Beograd
Novi Pazar
1
0
|
20.04.2013 16:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
20.04
16:00
Donji Srem
RadniÄki 1923
2
0
|
20.04.2013 16:00 | Donji Srem | 2 : 0 | RadniÄki 1923 |
20.04
16:00
Jedinstvo Putevi
ÄukariÄki
1
1
|
20.04.2013 16:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | ÄukariÄki |
20.04
11:00
Lemind Lavice
MaŔinac PZP
0
18
|
20.04.2013 11:00 | Lemind Lavice | 0 : 18 | MaŔinac PZP | |||||
20.04
16:00
Spartak
Nives
3
0
|
20.04.2013 16:00 | Spartak | 3 : 0 | Nives | |||||
20.04
16:00
Požarevac
Novi BeÄej
3
2
|
20.04.2013 16:00 | Požarevac | 3 : 2 | Novi BeÄej | |||||
20.04
16:00
Sloga
Napredak
0
5
|
20.04.2013 16:00 | Sloga | 0 : 5 | Napredak | |||||
20.04
13:00
Jagodina
Å abac
3
0
|
20.04.2013 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | Å abac |
20.04
14:00
BukoviÄka Banja
Kolibri
0
7
|
20.04.2013 14:00 | BukoviÄka Banja | 0 : 7 | Kolibri | |||||
20.04
14:00
Majdanpek
Timok
3
1
|
20.04.2013 14:00 | Majdanpek | 3 : 1 | Timok | |||||
20.04
14:00
MaÄva
Slatke male
7
0
|
20.04.2013 14:00 | MaÄva | 7 : 0 | Slatke male |
20.04
Rad
Sloboda Piont
3
1
|
20.04.2013 | Rad | 3 : 1 | Sloboda Piont | |||||
20.04
BSK BorÄa
Banat
2
1
|
20.04.2013 | BSK BorÄa | 2 : 1 | Banat | |||||
20.04
Timok
Borac
0
4
|
20.04.2013 | Timok | 0 : 4 | Borac | |||||
20.04
Jagodina
RadniÄki
3
0
|
20.04.2013 | Jagodina | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
20.04
InÄija
Crvena zvezda
0
2
|
20.04.2013 | InÄija | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
20.04
Partizan
Napredak
2
0
|
20.04.2013 | Partizan | 2 : 0 | Napredak | |||||
20.04
RadniÄki
BSK BorÄa
2
1
|
20.04.2013 | RadniÄki | 2 : 1 | BSK BorÄa |
20.04
Spartak Zlatibor Voda
Indeks
4
0
|
20.04.2013 | Spartak Zlatibor Voda | 4 : 0 | Indeks | |||||
20.04
Kabel
ÄSK Pivara
1
0
|
20.04.2013 | Kabel | 1 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
20.04
RadniÄki
Proleter
0
0
|
20.04.2013 | RadniÄki | 0 : 0 | Proleter |
20.04
Dinamo
Jedinstvo
1
0
|
20.04.2013 | Dinamo | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.04
SinÄeliÄ
Bor
1
0
|
20.04.2013 | SinÄeliÄ | 1 : 0 | Bor | |||||
20.04
RadniÄki (N)
Moravac Orion
2
1
|
20.04.2013 | RadniÄki (N) | 2 : 1 | Moravac Orion | |||||
20.04
Borac
Vrežina 2009
2
2
|
20.04.2013 | Borac | 2 : 2 | Vrežina 2009 | |||||
20.04
Vlasina
Car Konstantin
9
1
|
20.04.2013 | Vlasina | 9 : 1 | Car Konstantin |
20.04
13:30
Å umadija 1903
Arsenal
2
0
|
20.04.2013 13:30 | Å umadija 1903 | 2 : 0 | Arsenal | |||||
20.04
Zlatar
Mladost
1
2
|
20.04.2013 | Zlatar | 1 : 2 | Mladost | |||||
20.04
11:00
Bane
FAP
3
1
|
20.04.2013 11:00 | Bane | 3 : 1 | FAP | |||||
20.04
Novi Pazar
Jedinstvo Putevi
3
1
|
20.04.2013 | Novi Pazar | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
20.04
11:00
Sloboda
Javor
1
0
|
20.04.2013 11:00 | Sloboda | 1 : 0 | Javor |
20.04
16:00
Radnik
Udarnik
4
0
|
20.04.2013 16:00 | Radnik | 4 : 0 | Udarnik | |||||
20.04
16:00
Mladi borac
Sloga
0
1
|
20.04.2013 16:00 | Mladi borac | 0 : 1 | Sloga | |||||
20.04
11:30
Selevac
Jedinstvo
3
0
|
20.04.2013 11:30 | Selevac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:00
Pobeda
Polet
5
0
|
20.04.2013 16:00 | Pobeda | 5 : 0 | Polet | |||||
20.04
11:30
Å umadija
BuduÄnost
2
0
|
20.04.2013 11:30 | Å umadija | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
20.04
16:00
Omladinac
Napredak
2
2
|
20.04.2013 16:00 | Omladinac | 2 : 2 | Napredak |
20.04
11:00
Polet
Sloga (P)
0
7
|
20.04.2013 11:00 | Polet | 0 : 7 | Sloga (P) | |||||
20.04
11:00
Partizan (G)
Dobrica
7
3
|
20.04.2013 11:00 | Partizan (G) | 7 : 3 | Dobrica |
20.04
14:00
Mladost (O)
BuduÄnost (BB)
7
0
|
20.04.2013 14:00 | Mladost (O) | 7 : 0 | BuduÄnost (BB) | |||||
20.04
14:00
Sloga (BNS)
RadniÄki (B)
8
0
|
20.04.2013 14:00 | Sloga (BNS) | 8 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
20.04
14:00
Slavija
Dinamo
0
6
|
20.04.2013 14:00 | Slavija | 0 : 6 | Dinamo | |||||
20.04
17:00
ŽelezniÄar
Borac (S)
13
0
|
20.04.2013 17:00 | ŽelezniÄar | 13 : 0 | Borac (S) | |||||
20.04
14:00
Vojvodina
Jugoslavija
3
0
|
20.04.2013 14:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Jugoslavija |
20.04
Stig
Rudar
0
2
|
20.04.2013 | Stig | 0 : 2 | Rudar | |||||
20.04
Sloga (L)
Osipaonica
0
1
|
20.04.2013 | Sloga (L) | 0 : 1 | Osipaonica | |||||
20.04
Mladi radnik (R)
Morava
1
1
|
20.04.2013 | Mladi radnik (R) | 1 : 1 | Morava |
20.04
16:00
KruŔik
Jedinstvo
3
0
|
20.04.2013 16:00 | KruŔik | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:00
Radjevac
Letnjikovac
7
0
|
20.04.2013 16:00 | Radjevac | 7 : 0 | Letnjikovac |
20.04
Napredak
Brodarac
0
0
|
20.04.2013 | Napredak | 0 : 0 | Brodarac | |||||
20.04
BSK BorÄa
RaadniÄki 1923
2
2
|
20.04.2013 | BSK BorÄa | 2 : 2 | RaadniÄki 1923 | |||||
20.04
Sloboda Point
OFK Beograd
1
0
|
20.04.2013 | Sloboda Point | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
20.04
Zemun
Crvena zvezda
1
1
|
20.04.2013 | Zemun | 1 : 1 | Crvena zvezda |
20.04
12:00
ÄSK Pivara
VrŔac
1
2
|
20.04.2013 12:00 | ÄSK Pivara | 1 : 2 | VrÅ”ac | |||||
20.04
12:00
Novi Sad
RadniÄki (S)
0
1
|
20.04.2013 12:00 | Novi Sad | 0 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
20.04
12:00
Banat
Proleter 2006
1
1
|
20.04.2013 12:00 | Banat | 1 : 1 | Proleter 2006 | |||||
20.04
12:00
InÄija
BaÄka Topola
6
1
|
20.04.2013 12:00 | InÄija | 6 : 1 | BaÄka Topola | |||||
20.04
12:00
Vojvodina
BeÄej 1918
8
0
|
20.04.2013 12:00 | Vojvodina | 8 : 0 | BeÄej 1918 | |||||
20.04
12:00
Crvenka
Spartak ZV
0
0
|
20.04.2013 12:00 | Crvenka | 0 : 0 | Spartak ZV |
20.04
15:00
Krivaja
Vinogradar
1
1
|
20.04.2013 15:00 | Krivaja | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
20.04
15:00
BajŔa
Panonija IM Topola
1
1
|
20.04.2013 15:00 | BajŔa | 1 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
20.04
15:00
ObiliÄ
Potisje
4
1
|
20.04.2013 15:00 | ObiliÄ | 4 : 1 | Potisje | |||||
20.04
15:00
Jadran
Äoka
0
3
|
20.04.2013 15:00 | Jadran | 0 : 3 | Äoka |
20.04
11:00
Olimpija
RadniÄki
6
1
|
20.04.2013 11:00 | Olimpija | 6 : 1 | RadniÄki | |||||
20.04
11:00
Subotica '96
PaliÄ
2
1
|
20.04.2013 11:00 | Subotica '96 | 2 : 1 | PaliÄ |
20.04
Smederevo
Rudar
5
0
|
20.04.2013 | Smederevo | 5 : 0 | Rudar | |||||
20.04
Mladi radnik
Badnjevac
3
0
|
20.04.2013 | Mladi radnik | 3 : 0 | Badnjevac |
20.04
12:00
Dolina
Proleter
3
0
|
20.04.2013 12:00 | Dolina | 3 : 0 | Proleter | |||||
20.04
12:00
Spartak
RadniÄki
2
3
|
20.04.2013 12:00 | Spartak | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
20.04
16:00
Borac
ŽelezniÄar
0
6
|
20.04.2013 16:00 | Borac | 0 : 6 | ŽelezniÄar |
20.04
12:00
KruŔik
Radnicki Stobex
4
1
|
20.04.2013 12:00 | KruŔik | 4 : 1 | Radnicki Stobex | |||||
20.04
12:00
RaÄevac
Jedinstvo
5
2
|
20.04.2013 12:00 | RaÄevac | 5 : 2 | Jedinstvo |
20.04
Pazar Juniors 2011
Rudar (KM)
0
7
|
20.04.2013 | Pazar Juniors 2011 | 0 : 7 | Rudar (KM) |
20.04
Savacijum
Župa
2
0
|
20.04.2013 | Savacijum | 2 : 0 | Župa | |||||
20.04
RadniÄki
Smederevo
4
6
|
20.04.2013 | RadniÄki | 4 : 6 | Smederevo | |||||
20.04
Partizan
Napredak
1
1
|
20.04.2013 | Partizan | 1 : 1 | Napredak |
20.04
10:00
ÄSK Pivara
VrŔac
2
1
|
20.04.2013 10:00 | ÄSK Pivara | 2 : 1 | VrÅ”ac | |||||
20.04
10:00
Novi Sad
RadniÄki (S)
0
0
|
20.04.2013 10:00 | Novi Sad | 0 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
20.04
10:00
Banat
Proleter 2006
0
1
|
20.04.2013 10:00 | Banat | 0 : 1 | Proleter 2006 | |||||
20.04
10:00
InÄija
BaÄka Topola
2
0
|
20.04.2013 10:00 | InÄija | 2 : 0 | BaÄka Topola | |||||
20.04
10:00
BaÄka 1901
Dinamo
0
3
|
20.04.2013 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 3 | Dinamo | |||||
20.04
10:00
Vojvodina
BeÄej 1918
5
1
|
20.04.2013 10:00 | Vojvodina | 5 : 1 | BeÄej 1918 | |||||
20.04
10:00
Indeks
Hajduk
0
6
|
20.04.2013 10:00 | Indeks | 0 : 6 | Hajduk | |||||
20.04
10:00
Crvenka
Spartak ZV
2
4
|
20.04.2013 10:00 | Crvenka | 2 : 4 | Spartak ZV |
20.04
14:00
Borac
Å umadinac
2
1
|
20.04.2013 14:00 | Borac | 2 : 1 | Å umadinac | |||||
20.04
Å umadinac
Mladi radnik
4
8
|
20.04.2013 | Å umadinac | 4 : 8 | Mladi radnik | |||||
20.04
SASK
Podunavac
8
0
|
20.04.2013 | SASK | 8 : 0 | Podunavac | |||||
20.04
Proleter
Slavija
16
0
|
20.04.2013 | Proleter | 16 : 0 | Slavija |
20.04
Radnik
Udarnik
9
0
|
20.04.2013 | Radnik | 9 : 0 | Udarnik | |||||
20.04
14:00
Mladi borac
Sloga
0
0
|
20.04.2013 14:00 | Mladi borac | 0 : 0 | Sloga | |||||
20.04
10:00
Selevac
Jedinstvo
2
1
|
20.04.2013 10:00 | Selevac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.04
14:00
Pobeda
Polet
5
0
|
20.04.2013 14:00 | Pobeda | 5 : 0 | Polet | |||||
20.04
09:30
Å umadija
BuduÄnost
8
0
|
20.04.2013 09:30 | Å umadija | 8 : 0 | BuduÄnost | |||||
20.04
Omladinac
Napredak
0
2
|
20.04.2013 | Omladinac | 0 : 2 | Napredak |
20.04
AF Duljaj
ŽelezniÄar
3
0
|
20.04.2013 | AF Duljaj | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
20.04
Badnjevac
Homoljac
8
4
|
20.04.2013 | Badnjevac | 8 : 4 | Homoljac | |||||
20.04
Rudar
Seljak
10
0
|
20.04.2013 | Rudar | 10 : 0 | Seljak | |||||
20.04
Mladi radnik
Smederevo
1
0
|
20.04.2013 | Mladi radnik | 1 : 0 | Smederevo | |||||
20.04
10:00
MIP Presing
Å umadija
0
1
|
20.04.2013 10:00 | MIP Presing | 0 : 1 | Å umadija |
20.04
10:00
Dolina
Proleter
1
8
|
20.04.2013 10:00 | Dolina | 1 : 8 | Proleter | |||||
20.04
10:00
Spartak
RadniÄki
2
1
|
20.04.2013 10:00 | Spartak | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
20.04
14:00
Borac
ŽelezniÄar
4
1
|
20.04.2013 14:00 | Borac | 4 : 1 | ŽelezniÄar |
20.04
09:00
Lokomotiva
KaraÄorÄe (T)
1
1
|
20.04.2013 09:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | KaraÄorÄe (T) | |||||
20.04
09:00
KaraÄorÄe (R)
Sloga (B)
6
0
|
20.04.2013 09:00 | KaraÄorÄe (R) | 6 : 0 | Sloga (B) | |||||
20.04
09:00
Apolon 4
Kraguj
2
1
|
20.04.2013 09:00 | Apolon 4 | 2 : 1 | Kraguj | |||||
20.04
09:00
Å umadija 1903 II
SuŔica
2
1
|
20.04.2013 09:00 | Šumadija 1903 II | 2 : 1 | SuŔica |
20.04
10:00
Jedinstvo
MaÄva
0
4
|
20.04.2013 10:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | MaÄva | |||||
20.04
10:00
KruŔik
Osecina
2
0
|
20.04.2013 10:00 | KruŔik | 2 : 0 | Osecina | |||||
20.04
10:00
Drina
Jedinstvo
1
0
|
20.04.2013 10:00 | Drina | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.04
10:00
RaÄevac
Ribnica
1
0
|
20.04.2013 10:00 | RaÄevac | 1 : 0 | Ribnica |
20.04
Granit
Kosmet
0
8
|
20.04.2013 | Granit | 0 : 8 | Kosmet | |||||
20.04
Tutin
Pazar Juniors
2
3
|
20.04.2013 | Tutin | 2 : 3 | Pazar Juniors | |||||
20.04
JoŔanica
Rudar (B)
4
1
|
20.04.2013 | JoŔanica | 4 : 1 | Rudar (B) | |||||
20.04
OFK Ras
Rudar (KM)
1
3
|
20.04.2013 | OFK Ras | 1 : 3 | Rudar (KM) | |||||
20.04
OFK Vlada DimitrijeviÄ
OFK LeŔak
4
1
|
20.04.2013 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 4 : 1 | OFK LeÅ”ak |
20.04
09:30
Senta
Spartak Zlatibor voda '01
1
1
|
20.04.2013 09:30 | Senta | 1 : 1 | Spartak Zlatibor voda '01 | |||||
20.04
09:30
Subotica '01
BaÄka 1901
1
11
|
20.04.2013 09:30 | Subotica '01 | 1 : 11 | BaÄka 1901 | |||||
20.04
09:30
BaÄka Topola
AFK
5
1
|
20.04.2013 09:30 | BaÄka Topola | 5 : 1 | AFK |
20.04
10:00
Å umadija 1903
Å umadija
2
0
|
20.04.2013 10:00 | Å umadija 1903 | 2 : 0 | Å umadija | |||||
20.04
10:00
Radnicki 1923 II
SuŔica
3
2
|
20.04.2013 10:00 | Radnicki 1923 II | 3 : 2 | SuŔica | |||||
20.04
10:00
KaraÄorÄe (T)
Apolon 4 I
0
11
|
20.04.2013 10:00 | KaraÄorÄe (T) | 0 : 11 | Apolon 4 I |
20.04
10:00
Mladi Radnik
Rudar
0
3
|
20.04.2013 10:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Rudar | |||||
20.04
10:00
Jasenica 1911
Sloga
3
0
|
20.04.2013 10:00 | Jasenica 1911 | 3 : 0 | Sloga | |||||
20.04
10:00
Pinkum
ObiliÄ
6
1
|
20.04.2013 10:00 | Pinkum | 6 : 1 | ObiliÄ |
20.04
Bane 2
Bane 1
3
0
|
20.04.2013 | Bane 2 | 3 : 0 | Bane 1 | |||||
20.04
OFK As
Nacional
0
3
|
20.04.2013 | OFK As | 0 : 3 | Nacional | |||||
20.04
Tutin
Pazar Juniors '01
2
2
|
20.04.2013 | Tutin | 2 : 2 | Pazar Juniors '01 | |||||
20.04
Ibar
OFK Vlada DimitrijeviÄ
0
3
|
20.04.2013 | Ibar | 0 : 3 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
20.04
SoÄanica
Rudar
0
8
|
20.04.2013 | SoÄanica | 0 : 8 | Rudar | |||||
20.04
10:00
OFK LeŔak
Pazar Juniors '00
0
3
|
20.04.2013 10:00 | OFK LeŔak | 0 : 3 | Pazar Juniors '00 | |||||
20.04
Nacional
Bane 1
2
1
|
20.04.2013 | Nacional | 2 : 1 | Bane 1 | |||||
20.04
SoÄanica
Bane 2
2
4
|
20.04.2013 | SoÄanica | 2 : 4 | Bane 2 | |||||
20.04
OFK LeŔak
Ibar
3
0
|
20.04.2013 | OFK LeŔak | 3 : 0 | Ibar | |||||
20.04
Pazar Juniors '00
Tutin
3
0
|
20.04.2013 | Pazar Juniors '00 | 3 : 0 | Tutin | |||||
20.04
Rudar
OFK As
3
0
|
20.04.2013 | Rudar | 3 : 0 | OFK As | |||||
20.04
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Bane 1
3
0
|
20.04.2013 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 3 : 0 | Bane 1 | |||||
20.04
Pazar Juniors '01
Nacional
3
0
|
20.04.2013 | Pazar Juniors '01 | 3 : 0 | Nacional | |||||
20.04
OFK As
Bane 2
0
3
|
20.04.2013 | OFK As | 0 : 3 | Bane 2 | |||||
20.04
Tutin
Bane 1
3
0
|
20.04.2013 | Tutin | 3 : 0 | Bane 1 | |||||
20.04
Ibar
Nacional
0
3
|
20.04.2013 | Ibar | 0 : 3 | Nacional | |||||
20.04
SoÄanica
Pazar Juniors '01
0
3
|
20.04.2013 | SoÄanica | 0 : 3 | Pazar Juniors '01 | |||||
20.04
OFK LeŔak
OFK Vlada DimitrijeviÄ
5
5
|
20.04.2013 | OFK LeÅ”ak | 5 : 5 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
20.04
Pazar Juniors '00
Rudar
3
0
|
20.04.2013 | Pazar Juniors '00 | 3 : 0 | Rudar |
20.04
11:00
Mladi radnik
Rudar
0
3
|
20.04.2013 11:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Rudar | |||||
20.04
11:00
Jasenica 1911
Sloga
0
2
|
20.04.2013 11:00 | Jasenica 1911 | 0 : 2 | Sloga | |||||
20.04
11:00
Pinkum
ObiliÄ
8
0
|
20.04.2013 11:00 | Pinkum | 8 : 0 | ObiliÄ | |||||
20.04
11:00
TrgovaÄki
Kostolac 2008
0
4
|
20.04.2013 11:00 | TrgovaÄki | 0 : 4 | Kostolac 2008 |
20.04
19:30
TamiÅ”
Sloga
73
84
|
20.04.2013 19:30 | TamiÅ” | 73 : 84 | Sloga | |||||
20.04
18:00
FMP
Mega Vizura MT
79
70
|
20.04.2013 18:00 | FMP | 79 : 70 | Mega Vizura MT | |||||
20.04
19:00
Borac Mozzart Sport
Smederevo 1953
90
69
|
20.04.2013 19:00 | Borac Mozzart Sport | 90 : 69 | Smederevo 1953 |
20.04
14:00
Partizan Mts MT
Mladost (Ä)
72
81
|
20.04.2013 14:00 | Partizan Mts MT | 72 : 81 | Mladost (Ä) | |||||
20.04
16:00
ŽelezniÄar
Morava
78
65
|
20.04.2013 16:00 | ŽelezniÄar | 78 : 65 | Morava | |||||
20.04
17:30
Meridiana
Napredak (A)
80
69
|
20.04.2013 17:30 | Meridiana | 80 : 69 | Napredak (A) | |||||
20.04
18:00
Crnokosa
Mladost (Z)
96
93
|
20.04.2013 18:00 | Crnokosa | 96 : 93 | Mladost (Z) | |||||
20.04
20:00
Napredak Rubin
Proleter Naftagas
87
81
|
20.04.2013 20:00 | Napredak Rubin | 87 : 81 | Proleter Naftagas |
20.04
Svilajnac Kompo
Zlatibor
85
77
|
20.04.2013 | Svilajnac Kompo | 85 : 77 | Zlatibor | |||||
20.04
Sloga
Priboj
79
69
|
20.04.2013 | Sloga | 79 : 69 | Priboj | |||||
20.04
MaŔinac
RadniÄki Student
0
20
|
20.04.2013 | MaÅ”inac | 0 : 20 | RadniÄki Student | |||||
20.04
TemniÄ
Novi Pazar
99
94
|
20.04.2013 | TemniÄ | 99 : 94 | Novi Pazar | |||||
20.04
Ub
Prva Petoletka
117
64
|
20.04.2013 | Ub | 117 : 64 | Prva Petoletka | |||||
20.04
Zlatar
ŽelezniÄar
68
82
|
20.04.2013 | Zlatar | 68 : 82 | ŽelezniÄar | |||||
20.04
Å abac
Polet
111
78
|
20.04.2013 | Å abac | 111 : 78 | Polet |
20.04
Jablanica
Knjaževac
20
0
|
20.04.2013 | Jablanica | 20 : 0 | Knjaževac | |||||
20.04
NiÅ”
Zdravlje Leskovac
89
76
|
20.04.2013 | NiÅ” | 89 : 76 | Zdravlje Leskovac | |||||
20.04
Prokuplje
Dimitrovgrad
85
91
|
20.04.2013 | Prokuplje | 85 : 91 | Dimitrovgrad | |||||
20.04
KurŔumlija
Jug
88
71
|
20.04.2013 | KurŔumlija | 88 : 71 | Jug | |||||
20.04
Zdravlje 09
OKK Junior
73
60
|
20.04.2013 | Zdravlje 09 | 73 : 60 | OKK Junior | |||||
20.04
Pirot
Rtanj
110
59
|
20.04.2013 | Pirot | 110 : 59 | Rtanj | |||||
20.04
Bor RTB
Mladost
66
92
|
20.04.2013 | Bor RTB | 66 : 92 | Mladost |
20.04
Jedinstvo
Vojvodina
72
86
|
20.04.2013 | Jedinstvo | 72 : 86 | Vojvodina | |||||
20.04
Srem
Stara Pazova
95
71
|
20.04.2013 | Srem | 95 : 71 | Stara Pazova | |||||
20.04
Mladost Teletehnika
Akademik
75
71
|
20.04.2013 | Mladost Teletehnika | 75 : 71 | Akademik | |||||
20.04
Odžaci
Veternik
20
0
|
20.04.2013 | Odžaci | 20 : 0 | Veternik | |||||
20.04
Nova Pazova
Dunav
72
86
|
20.04.2013 | Nova Pazova | 72 : 86 | Dunav | |||||
20.04
Sveti ÄorÄe
Vrbas
74
77
|
20.04.2013 | Sveti ÄorÄe | 74 : 77 | Vrbas | |||||
20.04
Vojvodina Srb Gas MT
Topola
72
51
|
20.04.2013 | Vojvodina Srb Gas MT | 72 : 51 | Topola |
20.04
Bane
TrepÄa
82
59
|
20.04.2013 | Bane | 82 : 59 | TrepÄa | |||||
20.04
Å umarice
Sloga (PM)
68
65
|
20.04.2013 | Å umarice | 68 : 65 | Sloga (PM) | |||||
20.04
UÅ”Äe
Starinski
102
86
|
20.04.2013 | UÅ”Äe | 102 : 86 | Starinski | |||||
20.04
Mladost
KoriÄani
82
79
|
20.04.2013 | Mladost | 82 : 79 | KoriÄani | |||||
20.04
Mokra Gora
Požarevac
65
58
|
20.04.2013 | Mokra Gora | 65 : 58 | Požarevac | |||||
20.04
Stari Ras
Sloga (D)
0
20
|
20.04.2013 | Stari Ras | 0 : 20 | Sloga (D) | |||||
20.04
ParaÄin
Župa
87
79
|
20.04.2013 | ParaÄin | 87 : 79 | Župa |
20.04
Užice
Play off
73
66
|
20.04.2013 | Užice | 73 : 66 | Play off | |||||
20.04
ŽelezniÄar
Klik
102
105
|
20.04.2013 | ŽelezniÄar | 102 : 105 | Klik | |||||
20.04
Student BB
ÄaÄak 94
85
70
|
20.04.2013 | Student BB | 85 : 70 | ÄaÄak 94 | |||||
20.04
Vladimirci
MileŔevac
69
81
|
20.04.2013 | Vladimirci | 69 : 81 | MileŔevac | |||||
20.04
Loznica
Mionica
102
65
|
20.04.2013 | Loznica | 102 : 65 | Mionica |
20.04
Jedinstvo
VA 014
3
2
|
20.04.2013 | Jedinstvo | 3 : 2 | VA 014 | |||||
20.04
VGSK
Rudar
3
1
|
20.04.2013 | VGSK | 3 : 1 | Rudar | |||||
20.04
Zaslon
Å umadija
3
1
|
20.04.2013 | Zaslon | 3 : 1 | Å umadija | |||||
20.04
RadniÄki 2
Loznica
3
2
|
20.04.2013 | RadniÄki 2 | 3 : 2 | Loznica |
20.04
20:00
Crvena Zvezda
NIS Spartak
1
3
|
20.04.2013 20:00 | Crvena Zvezda | 1 : 3 | NIS Spartak | 1:1 |
20.04
19:00
ZajeÄar
Partizan
20
29
|
20.04.2013 19:00 | ZajeÄar | 20 : 29 | Partizan | |||||
20.04
18:00
Vojvodina
Crvenka Jafa
36
34
|
20.04.2013 18:00 | Vojvodina | 36 : 34 | Crvenka Jafa | |||||
20.04
19:30
Vrbas Carnex
Kolubara
27
22
|
20.04.2013 19:30 | Vrbas Carnex | 27 : 22 | Kolubara | |||||
20.04
19:00
Rudar
ŽelezniÄar 1949
28
28
|
20.04.2013 19:00 | Rudar | 28 : 28 | ŽelezniÄar 1949 | |||||
20.04
18:30
Metaloplastika
Napredak
21
21
|
20.04.2013 18:30 | Metaloplastika | 21 : 21 | Napredak | |||||
20.04
19:00
JugoviÄ Unimet
PKB
22
26
|
20.04.2013 19:00 | JugoviÄ Unimet | 22 : 26 | PKB |
20.04
19:30
Metalac Asko Vidak
Proleter
20
29
|
20.04.2013 19:30 | Metalac Asko Vidak | 20 : 29 | Proleter | |||||
20.04
19:00
ŽSK
Crvena Zvezda
28
26
|
20.04.2013 19:00 | ŽSK | 28 : 26 | Crvena Zvezda |
20.04
DuboÄica 54
Jagodina
32
32
|
20.04.2013 | DuboÄica 54 | 32 : 32 | Jagodina | |||||
20.04
Vlasotince
Jastrebac
40
36
|
20.04.2013 | Vlasotince | 40 : 36 | Jastrebac | |||||
20.04
TopliÄanin
ORK Bor
29
22
|
20.04.2013 | TopliÄanin | 29 : 22 | ORK Bor | |||||
20.04
RadniÄki 1951
Äerdap
29
28
|
20.04.2013 | RadniÄki 1951 | 29 : 28 | Äerdap | |||||
20.04
ŽitoraÄa
BSK Heba
33
34
|
20.04.2013 | ŽitoraÄa | 33 : 34 | BSK Heba |
20.04
Primus Car DuŔan
RadniÄki
23
23
|
20.04.2013 | Primus Car DuÅ”an | 23 : 23 | RadniÄki | |||||
20.04
Smederevo
Požarevac
26
28
|
20.04.2013 | Smederevo | 26 : 28 | Požarevac | |||||
20.04
Mladost PalanaÄki Kiseljak
BASK Soko
31
37
|
20.04.2013 | Mladost PalanaÄki Kiseljak | 31 : 37 | BASK Soko | |||||
20.04
SindjeliÄ
ObiliÄ
28
32
|
20.04.2013 | SindjeliÄ | 28 : 32 | ObiliÄ | |||||
20.04
Morava
Loznica
42
30
|
20.04.2013 | Morava | 42 : 30 | Loznica | |||||
20.04
Sportski Centar Voždovac 2012
Novi Beograd
28
36
|
20.04.2013 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 28 : 36 | Novi Beograd |
20.04
Mokra Gora
Sloga
10
0
|
20.04.2013 | Mokra Gora | 10 : 0 | Sloga | |||||
20.04
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Novi Pazar
14
31
|
20.04.2013 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | 14 : 31 | Novi Pazar | |||||
20.04
Bane
Zlatar
18
22
|
20.04.2013 | Bane | 18 : 22 | Zlatar | |||||
20.04
RadniÄki 2
Å amot 65
29
25
|
20.04.2013 | RadniÄki 2 | 29 : 25 | Å amot 65 | |||||
20.04
15 oktobar
Župa 54
38
36
|
20.04.2013 | 15 oktobar | 38 : 36 | Župa 54 | |||||
20.04
Priboj
TrepÄa
28
15
|
20.04.2013 | Priboj | 28 : 15 | TrepÄa |
20.04
Hisar
Mladost
32
27
|
20.04.2013 | Hisar | 32 : 27 | Mladost | |||||
20.04
NiŔka Banja
Aleksinac
31
27
|
20.04.2013 | NiŔka Banja | 31 : 27 | Aleksinac | |||||
20.04
17:00
Radan
Vranje 1957
26
25
|
20.04.2013 17:00 | Radan | 26 : 25 | Vranje 1957 | |||||
20.04
17:30
Progres
Morava
36
34
|
20.04.2013 17:30 | Progres | 36 : 34 | Morava | |||||
20.04
19:00
Bela Palanka
ŽelezniÄar 2
37
18
|
20.04.2013 19:00 | Bela Palanka | 37 : 18 | ŽelezniÄar 2 | |||||
20.04
DuboÄica 54 2
Pirot
31
48
|
20.04.2013 | DuboÄica 54 2 | 31 : 48 | Pirot |
20.04
Rembas
Knjaževac
28
25
|
20.04.2013 | Rembas | 28 : 25 | Knjaževac | |||||
20.04
RadniÄki
Rtanj
28
23
|
20.04.2013 | RadniÄki | 28 : 23 | Rtanj | |||||
20.04
Bor 2
Brestovac
43
33
|
20.04.2013 | Bor 2 | 43 : 33 | Brestovac | |||||
20.04
ZajeÄar 2
Hajduk Veljko
24
26
|
20.04.2013 | ZajeÄar 2 | 24 : 26 | Hajduk Veljko |
20.04
ÄukariÄki
Ub
30
24
|
20.04.2013 | ÄukariÄki | 30 : 24 | Ub | |||||
20.04
Sloga
Udarnik
30
32
|
20.04.2013 | Sloga | 30 : 32 | Udarnik |
20.04
Hercegovina
RadniÄki
31
24
|
20.04.2013 | Hercegovina | 31 : 24 | RadniÄki | |||||
20.04
Potisje Pleteks
Jedinstvo (NB)
25
40
|
20.04.2013 | Potisje Pleteks | 25 : 40 | Jedinstvo (NB) | |||||
20.04
Jabuka
Banatski Karlovac
27
27
|
20.04.2013 | Jabuka | 27 : 27 | Banatski Karlovac | |||||
20.04
Jedinstvo (K)
Hajduk
36
22
|
20.04.2013 | Jedinstvo (K) | 36 : 22 | Hajduk | |||||
20.04
Crvenka II
Apatin
25
27
|
20.04.2013 | Crvenka II | 25 : 27 | Apatin | |||||
20.04
Ruma
Dalmatinac
36
33
|
20.04.2013 | Ruma | 36 : 33 | Dalmatinac | |||||
20.04
Napredak
RadniÄki-Cement
28
29
|
20.04.2013 | Napredak | 28 : 29 | RadniÄki-Cement |
20.04
19:00
Knjaz MiloÅ”
Max Sport
21
21
|
20.04.2013 19:00 | Knjaz MiloÅ” | 21 : 21 | Max Sport | |||||
20.04
17:00
ZajeÄar
Naisa
37
24
|
20.04.2013 17:00 | ZajeÄar | 37 : 24 | Naisa | |||||
20.04
19:00
Železnicar
Crvena Zvezda
24
23
|
20.04.2013 19:00 | Železnicar | 24 : 23 | Crvena Zvezda | |||||
20.04
19:00
BMS Milenijum
Jagodina
23
23
|
20.04.2013 19:00 | BMS Milenijum | 23 : 23 | Jagodina | |||||
20.04
17:00
RadniÄki 1949
RadniÄki (K)
32
36
|
20.04.2013 17:00 | RadniÄki 1949 | 32 : 36 | RadniÄki (K) |
20.04
ZajeÄar 2
Knjaževac
29
27
|
20.04.2013 | ZajeÄar 2 | 29 : 27 | Knjaževac | |||||
20.04
RTB Bor
Vranje
20
16
|
20.04.2013 | RTB Bor | 20 : 16 | Vranje | |||||
20.04
Pirot
Äerdap
33
17
|
20.04.2013 | Pirot | 33 : 17 | Äerdap | |||||
20.04
Crveni krst
KuÄevo
21
28
|
20.04.2013 | Crveni krst | 21 : 28 | KuÄevo | |||||
20.04
Sloga
Mladost
35
21
|
20.04.2013 | Sloga | 35 : 21 | Mladost | |||||
20.04
TopliÄanin
Mladi Radnik
31
29
|
20.04.2013 | TopliÄanin | 31 : 29 | Mladi Radnik |
20.04
Proleter Superprotein
Dolovo
37
18
|
20.04.2013 | Proleter Superprotein | 37 : 18 | Dolovo | |||||
20.04
PanÄevo
Srem
36
24
|
20.04.2013 | PanÄevo | 36 : 24 | Srem | |||||
20.04
Vojvodina
RadniÄki
28
17
|
20.04.2013 | Vojvodina | 28 : 17 | RadniÄki | |||||
20.04
Temerin
Mladost
35
15
|
20.04.2013 | Temerin | 35 : 15 | Mladost | |||||
20.04
Jabuka 95
Spartak
24
46
|
20.04.2013 | Jabuka 95 | 24 : 46 | Spartak | |||||
20.04
Kikinda
Halas Jožef
27
23
|
20.04.2013 | Kikinda | 27 : 23 | Halas Jožef |
20.04
Morava Han
Naisa 2
9
30
|
20.04.2013 | Morava Han | 9 : 30 | Naisa 2 | |||||
20.04
Radan
DuboÄica
17
15
|
20.04.2013 | Radan | 17 : 15 | DuboÄica | |||||
20.04
Vlasotince
NiŔka Banja
12
40
|
20.04.2013 | Vlasotince | 12 : 40 | NiŔka Banja |
20.04
19:30
BeÄej
Marbo Intermezzo
2
1
|
20.04.2013 19:30 | BeÄej | 2 : 1 | Marbo Intermezzo |
20.04
RadniÄki
Novi Beograd
46
6
|
20.04.2013 | RadniÄki | 46 : 6 | Novi Beograd | |||||
20.04
Crvena Zvezda
DorÄol
6
24
|
20.04.2013 | Crvena Zvezda | 6 : 24 | DorÄol |
20.04
Blue Dragons Beograd
Imperatori NiÅ”
48
21
|
20.04.2013 | Blue Dragons Beograd | 48 : 21 | Imperatori NiÅ” |