XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 149 utakmica za dan
Sreda, 20 April 2011

Fudbal

20.04.2011 16:30 Javor 2 : 1 Inđija
20.04.2011 16:30 BSK Borča 3 : 1 Čukarički Stankom
20.04.2011 16:30 Jagodina 0 : 2 Metalac
20.04.2011 18:00 Crvena zvezda 5 : 1 Sloboda PS
20.04.2011 16:30 Smederevo 1 : 4 Partizan
20.04.2011 16:30 Vojvodina 2 : 1 Hajduk
20.04.2011 14:00 Spartak ZV 3 : 1 OFK Beograd
20.04.2011 16:30 Borac 0 : 0 Rad
20.04.2011 16:30 Kolubara 1 : 1 Mladi radnik
20.04.2011 16:30 Big bul Radnički 0 : 3 Mladost (L)
20.04.2011 16:30 Teleoptik 0 : 1 Novi Pazar
20.04.2011 16:30 Proleter (NS) 1 : 2 Radnički (S)
20.04.2011 16:30 Sinđelić 1 : 0 Radnički 1923
20.04.2011 16:30 Dinamo 1 : 0 Bežanija
20.04.2011 16:30 Napredak 0 : 1 BASK
20.04.2011 16:30 Banat 1 : 1 Novi Sad
20.04.2011 16:30 Srem 1 : 0 Zemun
20.04.2011 16:00 Sloboda (Č) 0 : 2 Šumadija (A)
20.04.2011 16:00 Železničar 1 : 1 Radnički Stobeks
20.04.2011 16:00 Sloga (K) 1 : 0 Sloga (P)
20.04.2011 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Vujić voda
20.04.2011 16:00 FAP 1 : 0 Sloga (PM)
20.04.2011 16:00 Budućnost 2 : 0 Partizan (BB)
20.04.2011 16:00 Rudar (K) 1 : 0 Sloga (BB)
20.04.2011 16:00 Mačva 5 : 0 Polet (LJ)
20.04.2011 16:00 Kopaonik 1 : 0 Dubočica
20.04.2011 16:00 Rudar Alpos 0 : 1 Svrljig
20.04.2011 16:00 Hajduk Veljko 2 : 0 Jedinstvo (P)
20.04.2011 16:00 Vlasina 2 : 1 Car Konstantin
20.04.2011 16:00 Sloga (D) 2 : 1 Trstenik PPT
20.04.2011 16:00 Radnički (S) 2 : 0 Timok
20.04.2011 16:00 Radnički (P) 1 : 0 Radnički (N)
20.04.2011 16:00 Žitorađa 3 : 2 Radnik
20.04.2011 16:00 Cement 7 : 0 Sloboda (NK)
20.04.2011 16:00 Dolina 0 : 0 Tekstilac Ites
20.04.2011 16:00 Senta 2 : 0 Vršac
20.04.2011 16:00 OFK Kikinda 2 : 1 Mladost (A)
20.04.2011 16:00 Mladost (BJ) 0 : 2 Sloga (T)
20.04.2011 16:00 Solunac 0 : 0 Palić
20.04.2011 16:00 Veternik Viskol 2 : 0 Donji Srem
20.04.2011 16:00 Radnički (NP) 0 : 1 ČSK Pivara
20.04.2011 17:00 Voždovac 1 : 0 Žarkovo
20.04.2011 17:00 Šumadija (J) 2 : 0 Balkan Mirijevo
20.04.2011 17:00 Kovačevac 2 : 1 Palilulac
20.04.2011 17:00 Grafičar 0 : 2 Srem (J)
20.04.2011 17:00 Resnik 0 : 0 Dorćol
20.04.2011 17:00 Mladenovac 2 : 0 Hajduk
20.04.2011 11:00 Mladost (O) 4 : 2 Slavija
20.04.2011 16:00 Tutin 1 : 0 Polet (T)
20.04.2011 16:00 Pobeda 6 : 0 Omladinac (NS)
20.04.2011 16:00 Šumadija 1903 0 : 1 Metalac (K)
20.04.2011 16:00 Bane 0 : 1 Jošanica
20.04.2011 16:00 Orlovac 6 : 1 Takovo
20.04.2011 16:00 Partizan (C) 0 : 0 Mokra Gora
20.04.2011 16:00 Vodojaža 1 : 1 Trepča
20.04.2011 16:00 Šapine 2 : 3 Železničar Inon
20.04.2011 16:00 Crvena zvezda (S) 2 : 1 GFK Jasenica 1911
20.04.2011 16:00 Morava (VP) 3 : 2 Obilić
20.04.2011 16:00 Borac 3 : 1 Gruža
20.04.2011 16:00 Zvižd 2 : 1 Sloga (B)
20.04.2011 16:00 Sloga (D) 5 : 2 Homoljac
20.04.2011 16:00 Šumadinac 2 : 0 Seljak
20.04.2011 16:00 Vrbovac 0 : 0 Železničar (S)
20.04.2011 16:00 Loznica 4 : 0 Jadar (ST)
20.04.2011 16:00 Jedinstvo (V) 2 : 0 Polimlje
20.04.2011 16:00 Ribnica 1 : 1 Radnički (V)
20.04.2011 16:00 Zlatibor 2 : 0 Jadar (GD)
20.04.2011 16:00 Zlatar 0 : 2 Jedinstvo Putevi
20.04.2011 16:00 Krušik 1 : 0 Osečina
20.04.2011 16:00 Drina 1 : 0 Zadrugar
20.04.2011 16:00 Sloga (S) 3 : 0 Sloga (LŠ)
20.04.2011 16:00 Mramor 0 : 1 Pukovac
20.04.2011 16:00 Ropotovo 1 : 0 Mladost (B)
20.04.2011 16:00 Moravac Orion 2 : 0 Balkanski
20.04.2011 16:00 Radan 2 : 2 Moravica (S)
20.04.2011 16:00 Pusta Reka 5 : 0 Jedinstvo (B)
20.04.2011 16:00 Zloćudovo 2 : 1 Vučje
20.04.2011 16:00 Morava (VH) 1 : 0 Sloga
20.04.2011 16:00 Zaplanjac 2 : 1 BSK Bujanovac
20.04.2011 16:00 Trgovački 2 : 1 Radnički
20.04.2011 16:00 Juhor 3 : 1 Đerdap
20.04.2011 16:00 Morava (Ć) 1 : 0 Borac
20.04.2011 16:00 Župa 4 : 1 Pepeljevac
20.04.2011 16:00 Timočanin 4 : 0 Slatina
20.04.2011 16:00 Trajal 2 : 0 Majdanpek
20.04.2011 16:00 SFS Borac 0 : 0 Bor
20.04.2011 16:00 Kablovi 4 : 0 Rembas
20.04.2011 16:00 Dinamo 4 : 0 Spartak
20.04.2011 16:00 Obilić 0 : 3 Vojvodina
20.04.2011 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Borac
20.04.2011 16:00 Kozara 1 : 0 Bačka 1901
20.04.2011 16:00 Budućnost 1 : 0 Bačka (P)
20.04.2011 16:00 Radnički (Z) 1 : 2 Zadrugar
20.04.2011 16:00 Bačka Topola 0 : 2 Radnički (B)
20.04.2011 16:00 Proleter 0 : 0 AFK
20.04.2011 16:00 Bačka (BP) 3 : 1 Jugović
20.04.2011 16:00 Metalac AV 0 : 3 Sloga Radnički
20.04.2011 16:00 Mladost 4 : 1 1. Maj
20.04.2011 16:00 Borac 2 : 1 Radnički (SM)
20.04.2011 16:00 Index 2 : 0 Budućnost
20.04.2011 16:00 Dunav 4 : 0 Omladinac
20.04.2011 16:00 Polet 5 : 0 Radnički (I)
20.04.2011 16:00 Obilić 2 : 1 Crvena Zvezda
20.04.2011 16:00 Junkovac 3 : 2 Šumadinac (N)
20.04.2011 16:00 Lokomotiva 0 : 2 Šumadija
20.04.2011 16:00 Badnjevac 2 : 1 Beli Orlovi
20.04.2011 16:00 Rača Popović 2 : 1 Borac (P)
20.04.2011 16:00 Banja 4 : 0 Karađorđe
20.04.2011 16:00 Partizan 1 : 2 Aranđelovac
20.04.2011 16:00 Marjan 0 : 1 Šumadinac (S)
20.04.2011 17:00 Dragocvet 4 : 3 Mladost
20.04.2011 17:00 Kupinovac 2 : 0 Istok-63
20.04.2011 17:00 Mladost 1 : 1 Jedinstvo
20.04.2011 17:00 Levac 0 : 1 Vinoraca
20.04.2011 17:00 Buducnost 0 : 2 Napredak (D)
20.04.2011 17:00 Vinogradar 1 : 0 Kušiljevo
20.04.2011 17:00 Napredak (Z) 2 : 0 Lugomir
20.04.2011 17:00 Morava 1 : 4 Sloga
20.04.2011 16:00 Vrnjci 0 : 4 Polet
20.04.2011 16:00 Olimpik 2 : 0 Šumadija
20.04.2011 16:00 Čibukovac 2 : 1 Jedinstvo (G)
20.04.2011 16:00 Lazac 1 : 0 Mladost
20.04.2011 16:00 Napredak 3 : 0 Žiča
20.04.2011 16:00 Gruža 2 : 0 Jedinstvo (D)
20.04.2011 16:00 Granit 4 : 0 Morava
20.04.2011 16:00 Mlada krila 0 : 1 Ribnica
20.04.2011 16:00 Pančevo 0 : 2 Jedinstvo Stević
20.04.2011 16:30 Sutjeska 4 : 0 Jedinstvo
20.04.2011 16:30 Budućnost 8 : 0 Mladost
20.04.2011 16:30 Iskra 2 : 0 Mladost Radost
20.04.2011 16:30 Proleter 5 : 2 Vojvodina
20.04.2011 Ropočevo 5 : 1 Slatina
20.04.2011 Kosmaj 1 : 0 Sibnica
20.04.2011 Rogača 2 : 3 4 juli (MP)
20.04.2011 Mladost (MI) 3 : 0 Mladost (G)
20.04.2011 Vis 1 : 1 Nemenikuće
20.04.2011 Stojnik 7 : 1 Crvena Zvezda
20.04.2011 10:00 Dinamo 0 : 3 OFK Stenli
20.04.2011 10:00 Kraljevićevo 3 : 0 Slavija
20.04.2011 10:00 Spartak 1 : 4 Jugoslavija

Košarka

20.04.2011 18:00 OKK Beograd 89 : 88 Crvena Zvezda
20.04.2011 18:00 Mega Vizura 77 : 69 Metalac
20.04.2011 18:00 Hemofarm 63 : 66 Partizan 0:1

Rukomet

20.04.2011 20:00 Topličanin 27 : 20 Jastrebac
20.04.2011 Brestovac 30 : 36 Naisus 2
20.04.2011 Niška Banja 32 : 32 Pirot
20.04.2011 18:00 Kikinda 22 : 39 Kučevo
20.04.2011 20:00 Proleter Superprotein 22 : 25 Halas Jožef
20.04.2011 19:00 Raška 29 : 20 Vranje
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.