XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 600 utakmica za dan
Nedelja, 19 Novembar 2017

Fudbal

19.11.2017 13:00 Zemun 1 : 0 Mačva
19.11.2017 17:00 Spartak ŽK 3 : 1 Borac
19.11.2017 13:00 Javor Matis 0 : 2 Partizan
19.11.2017 13:00 Sinđelić 1 : 0 Budućnost
19.11.2017 11:00 Polet 2 : 1 Tutin
19.11.2017 13:00 Smederevo 1924 5 : 1 Šumadija 1903
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (Ub) 1 : 0 Sloga (P)
19.11.2017 13:00 Provo 3 : 0 Proleter
19.11.2017 13:00 Trajal 2 : 1 OFK Sinđelić
19.11.2017 13:00 Pukovac 2 : 1 Trstenik PPT
19.11.2017 13:00 Budućnost (P) 2 : 0 Jedinstvo (P)
19.11.2017 11:00 Grafičar 3 : 1 Stepojevac Vaga
19.11.2017 13:00 Jedinstvo 2 : 2 BSK Borča
19.11.2017 11:00 Prva Iskra 4 : 1 BASK
19.11.2017 13:00 LFK Mladost 4 : 1 Goč
19.11.2017 13:00 Napredak 2 : 1 Proleter
19.11.2017 13:00 Morava (VP) 3 : 0 Rudar 2001
19.11.2017 13:00 RSK 3 : 1 VGSK
19.11.2017 13:00 Borac (Ž) 1 : 0 Šumadija
19.11.2017 13:00 Petar Dobrnjac 2 : 1 Sloga 33
19.11.2017 13:00 Udarnik 1 : 1 Mladi radnik (R)
19.11.2017 13:00 Homoljac 3 : 2 Zvižd
19.11.2017 13:00 Radnički Stobex 4 : 0 Sovljak
19.11.2017 13:00 OFK Divci 7 : 0 Sloga (BB)
19.11.2017 13:00 Radjevac 1 : 0 OFK Osečina
19.11.2017 13:00 Polimlje 2 : 1 Drina
19.11.2017 11:00 Tanasko Rajić 3 : 1 Vranjska Banja
19.11.2017 13:00 OFK Brzi Brod 3 : 0 Vlasina
19.11.2017 13:00 Rudar Alpos 3 : 2 Naša krila
19.11.2017 13:00 Zaplanjac 0 : 0 Đerdap
19.11.2017 13:00 Malošište 3 : 1 Majdanpek
19.11.2017 13:00 Šarbanovac 4 : 2 Sloga
19.11.2017 13:00 Kablovi 1 : 0 Bukovik
19.11.2017 13:00 Hajduk Veljko 2 : 0 Timočanin
19.11.2017 13:00 Jastrebac 4 : 2 Levač
19.11.2017 13:00 Župa 2 : 2 Sloga (Ć)
19.11.2017 13:00 Poljoprivrednik 1 : 5 Morava 1918
19.11.2017 13:00 OFK Lugomir 2 : 0 Bošnjane
19.11.2017 13:00 Napredak 3 : 1 Sloga (D)
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (NB) 0 : 2 Kozara
19.11.2017 13:00 Polet 0 : 4 Mladost (O)
19.11.2017 13:00 Podunavac 0 : 0 Jedinstvo (SP)
19.11.2017 13:00 Hajduk (Č) 4 : 0 Kupinovo
19.11.2017 13:00 Jugović 1 : 1 Sloga (T)
19.11.2017 13:00 LSK Laćarak 5 : 2 Sremac
19.11.2017 13:00 Borac (Š) 2 : 1 Borac (NS)
19.11.2017 10:00 Index 0 : 1 Sloga (E)
19.11.2017 13:00 Bačka (P) 0 : 3 Srbobran
19.11.2017 13:00 BSK 3 : 2 Sloga (Č)
19.11.2017 13:00 Mladost (T) 0 : 0 Mladost (BP)
19.11.2017 13:00 Zadrugar 2 : 1 Preporod
19.11.2017 13:00 Budućnost (G) 0 : 1 Radnički (S)
19.11.2017 10:00 Torlak 1 : 1 Sremčica
19.11.2017 13:00 Srem 2 : 1 Turbina
19.11.2017 11:00 Hajduk 1 : 2 Borac
19.11.2017 13:00 Crvena Zvezda 2 : 1 Zvezdara
19.11.2017 13:00 Vojvodina (NM) 1 : 0 Borac
19.11.2017 13:00 Lehel 1 : 4 Proleter 2006
19.11.2017 13:00 Mladost (BD) 3 : 1 Mladost (L)
19.11.2017 13:00 Banat 3 : 0 Crvena Zvezda (RS)
19.11.2017 13:00 Naftagas (B) 0 : 3 Crvena zvezda (VS)
19.11.2017 13:30 Hajduk 1 : 0 Juhor
19.11.2017 13:30 Rembas 4 : 2 Napredak
19.11.2017 13:30 Zemljoradnik 2 : 5 Kušiljevo
19.11.2017 13:30 Dragocvet 1 : 1 Mladi radnik
19.11.2017 13:30 Resavac 3 : 0 Bratstvo
19.11.2017 13:30 OFK Batinac 2 : 0 Partizan
19.11.2017 13:30 OFK Bratstvo 5 : 2 Mladost (S)
19.11.2017 13:30 Kolare 0 : 0 OFK Tekstilac
19.11.2017 13:30 Crvena zvezda 2 : 1 Radnički (B)
19.11.2017 13:30 Dolina 6 : 1 Vojvodina (CC)
19.11.2017 13:30 Jugoslavija 0 : 0 Strela
19.11.2017 13:30 Jedinstvo (V) 2 : 3 Dunav
19.11.2017 13:30 Sloga (BNS) 0 : 1 Vojvodina (Cr)
19.11.2017 13:30 Borac (St) 4 : 1 Partizan (U)
19.11.2017 13:00 Borac (M) 3 : 3 Rudar
19.11.2017 13:00 PSK Putinci 1 : 0 Jadran
19.11.2017 13:00 Sloboda (DT) 4 : 2 Budućnost
19.11.2017 13:00 Napredak (P) 2 : 0 Sloven
19.11.2017 13:00 Borac (K) 3 : 0 Partizan
19.11.2017 13:00 Graničar 1924 5 : 0 Ljukovo
19.11.2017 13:00 Hrtkovci 2 : 0 Železničar
19.11.2017 13:00 Krila Krajine 3 : 1 Hercegovac
19.11.2017 13:00 Budućnost (P) 2 : 1 Crvenka
19.11.2017 13:00 Rusin 4 : 5 Lipar
19.11.2017 13:00 Slavija 1 : 1 Stari Grad
19.11.2017 13:00 Njegoš 0 : 1 Senta
19.11.2017 13:00 Vinogradar 9 : 0 Subotica
19.11.2017 13:00 Jadran 6 : 1 Proleter (RS)
19.11.2017 13:00 Bajša 2 : 2 Proleter (NJ)
19.11.2017 13:00 Iskra 1 : 2 OFK Vrbas
19.11.2017 13:00 Horgoš 1911 2 : 2 Sutjeska
19.11.2017 13:00 Napredak 1 : 3 Radnički 1905
19.11.2017 13:00 Slatina 1 : 0 Poreč
19.11.2017 13:00 Deli Jovan 3 : 2 Krivelj
19.11.2017 13:00 Blizna 1 : 0 Radnički
19.11.2017 13:00 Čubra 1 : 0 Polom
19.11.2017 13:00 BSK 3 : 2 Ključ
19.11.2017 13:00 Zmaj 3 : 0 Dunav
19.11.2017 13:00 Sinđelić 4 : 0 Institut
19.11.2017 13:00 Heroj Polet 2 : 4 13. Maj
19.11.2017 13:00 Šumadinac 1 : 3 Poštar Zvezdara
19.11.2017 13:00 Budućnost 2 : 1 Urovci
19.11.2017 13:00 Mladost (C) 4 : 2 Šumadija
19.11.2017 13:00 Mladost (B) 1 : 6 BSK
19.11.2017 13:00 Radnički (D) 0 : 2 Strelac
19.11.2017 13:00 Zabrežje 4 : 0 Rušanj
19.11.2017 13:00 Jedinstvo 1945 (VL) 3 : 2 Podrinje
19.11.2017 13:00 Mladost (DD) 1 : 3 Sloga
19.11.2017 13:00 Vidojevica 1 : 1 Jedinstvo (ŠT)
19.11.2017 13:00 Cerić 2 : 1 Mladost (PR)
19.11.2017 13:00 Cer 4 : 1 Majur
19.11.2017 13:00 Bare 3 : 1 Omladinac (DR)
19.11.2017 13:00 Šumadinac 2 : 2 Partizan
19.11.2017 13:00 Prvi srpski ustanak 5 : 4 Aranđelovac
19.11.2017 13:00 Banja 1 : 0 Lokomotiva
19.11.2017 13:00 Junkovac 0 : 1 Borac
19.11.2017 13:00 ŽSK 2 : 1 Trnava
19.11.2017 13:00 Mladost MG : Vinča
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (Š) 3 : 2 Progres
19.11.2017 13:00 Vučje 6 : 1 Kumarevo 65
19.11.2017 13:00 Sloga 6 : 3 Zloćudovo
19.11.2017 13:00 Železničar 2 : 3 Jedinstvo (G)
19.11.2017 13:00 Mladi borac 2 : 1 Čekmin
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (GS) 7 : 2 Polet
19.11.2017 13:00 Umac 1 : 2 OFK Brza
19.11.2017 13:00 Mladost (V) 3 : 3 Bobište
19.11.2017 13:00 7. Juli 0 : 3 Sloboda
19.11.2017 13:00 Borac 3 : 1 Podunavac
19.11.2017 13:00 Radnik 0 : 1 Sloga
19.11.2017 13:00 Obilić 3 : 5 Cerovac
19.11.2017 13:00 Mihajlovac 1934 4 : 0 Šumadija
19.11.2017 13:00 Polet 3 : 0 Vrbovac
19.11.2017 13:00 Crvena zvezda 0 : 0 SASK
19.11.2017 13:00 Osipaonica 5 : 1 Pobeda
19.11.2017 14:00 Jedinstvo (K) 2 : 2 Backovac Junajted
19.11.2017 14:00 Prijevor 3 : 0 Jedinstvo (GG)
19.11.2017 14:00 Polet (T) 3 : 1 Brezak 1936
19.11.2017 14:00 Omladinac (Z) 2 : 1 Lunjevica
19.11.2017 14:00 Spartak 1 : 0 Zadrugar
19.11.2017 14:00 Mladost (P) 1 : 1 Šumadija 1923
19.11.2017 13:00 Naupare 0 : 2 Jastrebac
19.11.2017 13:00 Mačkovac 2 : 0 Blagotin
19.11.2017 13:00 Parunovac 0 : 1 Juhor
19.11.2017 13:00 13. April 2 : 1 Donji Kopaonik
19.11.2017 13:00 Sloga (M) 2 : 1 FUD
19.11.2017 13:00 Ribnik 2 : 2 Vinogradar
19.11.2017 13:00 Sloga (B) 5 : 2 Borac (K)
19.11.2017 13:00 Napredak 1936 2 : 1 Mladost (B)
19.11.2017 13:00 Železničar 1 : 2 Radnik
19.11.2017 13:00 Rudar (K) 3 : 4 Jedinstvo (Lj)
19.11.2017 13:00 Zadrugar (T) 0 : 0 Budućnost (V)
19.11.2017 13:00 Rudar (S) 1 : 0 Polet (SD)
19.11.2017 13:00 Mlava (ML) 1 : 0 Đerdap
19.11.2017 13:30 Real 2 : 1 Polet
19.11.2017 13:30 Borac 3 : 2 Radnik
19.11.2017 13:30 Proleter 2 : 0 Novi Pazar 1928
19.11.2017 13:30 Ribnica 1 : 0 Popovići
19.11.2017 13:30 Granit 1 : 2 Budućnost
19.11.2017 13:30 OFK Ras 0 : 1 Ibar
19.11.2017 13:00 Polet 1 : 1 Železničar
19.11.2017 13:00 Omladinac 3 : 1 Savinac
19.11.2017 11:00 Ariljska rampa 4 : 1 Jasen
19.11.2017 13:00 Prvi partizan 1 : 4 Čajetina
19.11.2017 13:00 Ježevica 0 : 4 Jedinstvo
19.11.2017 13:00 Višesava 1 : 0 Crnokosa
19.11.2017 13:00 Lauš 0 : 3 Perućac
19.11.2017 13:00 Lazarica 0 : 4 Zlatar
19.11.2017 13:00 Tešnjar 1 : 4 Mladost
19.11.2017 13:00 Tulari 1 : 3 Vrelo Sport
19.11.2017 13:00 Tvrdojevac 3 : 1 Kačer
19.11.2017 13:00 ZSK 4 : 2 Radnik
19.11.2017 13:00 Partizan 2 : 1 Šumadinac (KG)
19.11.2017 13:00 Vodojaža 5 : 1 Kutlovo
19.11.2017 13:00 Borac (D) 4 : 5 Kolonija
19.11.2017 13:00 Srbija 7 : 0 Korićani
19.11.2017 13:00 Erdoglija 1931 0 : 1 Budućnost
19.11.2017 13:00 Sloga (D) 1 : 0 Zastava
19.11.2017 13:00 Sloboda 4 : 0 Ćava
19.11.2017 13:00 Moravac (Č) 0 : 1 Naisus 1977
19.11.2017 13:00 Mladost (B) 3 : 4 Morava (Ž)
19.11.2017 13:00 Rasovača 1 : 5 Zemljoradnik
19.11.2017 13:00 Orljane 3 : 2 Moravac (ZT)
19.11.2017 13:00 Palilula 2 : 1 Doljevac 1971
19.11.2017 13:00 Radnički 1924 4 : 1 Radnički 1947
19.11.2017 13:00 Mladost (M) 4 : 0 Proleter (DV)
19.11.2017 13:00 Morava 4 : 3 Budućnost
19.11.2017 13:00 Proleter (M) 1 : 1 Jedinstvo (GM)
19.11.2017 13:00 Čegar 2013 1 : 2 Palilulac
19.11.2017 13:00 Crvena zastava 1 : 2 Vrtište
19.11.2017 13:00 Rudar 1 : 2 Mladost (L)
19.11.2017 13:00 Stevan Nešticki 0 : 3 AZ Borac 2014
19.11.2017 13:00 TSK 0 : 0 Mladost
19.11.2017 13:00 Petrovaradin 3 : 0 OFK Futog
19.11.2017 13:00 Sofeks 1 : 2 Omladinac
19.11.2017 13:00 Tatra 4 : 0 Proleter
19.11.2017 13:30 Omladinac 4 : 1 OFK Rtanj 2016
19.11.2017 13:30 OFK Knjaz 2 : 1 Radnički (L)
19.11.2017 13:30 Osnić 0 : 1 Rgotina
19.11.2017 13:30 Kosovo 2 : 0 Rudar (VČ)
19.11.2017 13:30 Trebič 1 : 0 Malinik
19.11.2017 13:30 Bučje 0 : 3 Graničar
19.11.2017 13:30 Sloga 4 : 2 Mladost
19.11.2017 Mladost 1982 0 : 3 Spartak
19.11.2017 Dundjerski 0 : 2 Svetlost Badnjevac
19.11.2017 Pobeda 1 : 4 NS Tatko
19.11.2017 Borac : Trbunje
19.11.2017 Kosovac 2 : 2 Polet
19.11.2017 Omladinac 3 : 0 Partizanski put
19.11.2017 13:30 OFK Rota : FSU Južna pruga
19.11.2017 13:30 Mladost (S) : BSK Bujanovac
19.11.2017 13:30 Biljači : Pavlovac
19.11.2017 13:30 Trešnjevka : Lugina
19.11.2017 13:30 Ternoci : Vihor
19.11.2017 13:30 Partizan 4 : 4 Mladost
19.11.2017 13:30 Magnohrom 0 : 3 Mineral 2015
19.11.2017 13:30 Gruža 0 : 0 Kraljevo Hajduk
19.11.2017 13:30 Lazac 4 : 2 Metalac
19.11.2017 13:30 Jedinstvo (G) 1 : 1 Borac (A)
19.11.2017 13:30 Lasta 2 : 1 Napredak
19.11.2017 13:30 Jedinstvo (D) 3 : 2 Tavnik
19.11.2017 10:00 Mlada krila 1 : 0 Grdica
19.11.2017 13:30 15. Avgust 1950 1 : 0 Moravac
19.11.2017 11:00 Mladost (GM) 2 : 0 Istok 63
19.11.2017 13:30 Mladost (J) 4 : 1 Javor
19.11.2017 13:30 Omladinac 3 : 0 Rudar (SR)
19.11.2017 13:30 Borac 1805 1 : 3 Budućnost
19.11.2017 13:30 Omladinski 1 : 2 Pomoravlje
19.11.2017 13:30 Sloga 1 : 1 Jedinstvo
19.11.2017 13:30 Kupinovac 4 : 1 Šantarovac
19.11.2017 13:30 Mladost (G) 3 : 4 Mladost (T)
19.11.2017 13:30 Morava (KS) 1 : 0 Morava (R)
19.11.2017 13:30 Sinđelić 1934 4 : 2 Šumadinac
19.11.2017 13:30 Vinorača 0 : 2 Mladost (K)
19.11.2017 13:30 Ursule 3 : 1 Budućnost (Đ)
19.11.2017 13:00 Fruškogorac 1 : 3 Polet
19.11.2017 13:00 OFK Bikić 1 : 1 OFK Brestač
19.11.2017 13:00 Graničar (O) 1 : 0 Mladost (B)
19.11.2017 13:00 Donji Petrovci 11 : 2 Sloboda
19.11.2017 13:00 Napredak 1 : 0 Fruška Gora
19.11.2017 13:00 Sloga 1 : 1 Donji Srem 2015
19.11.2017 13:00 Graničar (K) 1 : 1 OFK Zeka Buljubaša
19.11.2017 13:00 Mitros 3 : 2 Hajduk
19.11.2017 13:30 Dobrica 2 : 0 Ševac
19.11.2017 13:30 Hajdučica 5 : 0 Vinogradar
19.11.2017 13:30 Karaš (K) 3 : 0 Vladimirovac
19.11.2017 13:30 Ratar 3 : 2 Borac (VS)
19.11.2017 13:30 Partizan (K) 1 : 2 Budućnost (A)
19.11.2017 13:30 Janošik 0 : 3 Polet
19.11.2017 13:30 Potporanj 5 : 2 Borac (VG)
19.11.2017 13:00 Velika Reka 1 : 1 7. Juli
19.11.2017 13:00 Sloga (LŠ) 1 : 1 Antimon
19.11.2017 13:00 Mladost (BR) 2 : 1 Stolice
19.11.2017 13:00 Sloga (ST) 2 : 1 Milan Orlić
19.11.2017 13:00 Rudar 3 : 1 Jedinstvo (ZA)
19.11.2017 13:00 Cerova 0 : 4 Prva Iskra
19.11.2017 13:00 Jadar 2 : 1 Jedinstvo (MZ)
19.11.2017 10:00 Šećeranac Ada 2 : 6 Dedinje
19.11.2017 13:00 BUSK 1 : 1 Mladi Proleter
19.11.2017 11:00 Sparta Železnik 0 : 2 011
19.11.2017 13:00 Novi Beograd 1 : 3 Busije
19.11.2017 13:00 Mladost 0 : 3 Partizan
19.11.2017 13:00 Pionir 1 : 1 Siti Sport Klub
19.11.2017 13:00 Umčari 1 : 0 Podunavac
19.11.2017 13:00 Crvenka 4 : 0 Poštar
19.11.2017 13:00 Napredak 0 : 1 Milicionar
19.11.2017 13:00 Premijer 4 : 0 Omladinac 2013
19.11.2017 13:00 Cer 4 : 1 Gorki
19.11.2017 13:00 Sloga 2 : 6 Budućnost (PD)
19.11.2017 13:00 Budućnost (ZM) 4 : 4 Proleter
19.11.2017 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović 5 : 1 Provo 2015
19.11.2017 13:00 Miloš Pocerac 2013 1 : 4 Dušan Silni
19.11.2017 13:00 Pričinović 1 : 2 Karađorđe
19.11.2017 13:00 Šipurske livade 1 : 0 Mladost (PP)
19.11.2017 13:00 Radnički 2 : 2 Dobrava
19.11.2017 13:00 Vlašić 4 : 0 Pocerina
19.11.2017 13:00 Omladinac 2 : 5 OFK Morava
19.11.2017 13:00 Gradac 2 : 0 Real
19.11.2017 13:00 Mladost (B) 2 : 3 BSK
19.11.2017 13:00 Plantaža 3 : 0 ŠFU Derbi 2016
19.11.2017 13:00 Radnički 1 : 4 Šumadija
19.11.2017 13:00 Sušica 2012 4 : 1 Lemind 1953
19.11.2017 13:00 Marjan MB 1 : 2 Bratstvo
19.11.2017 13:00 Moravac (P) 4 : 1 Milanovo
19.11.2017 13:00 Gunjevac 2 : 1 Dimitrije Tucović
19.11.2017 13:00 Čučuge 2 : 0 Vrelo
19.11.2017 13:00 OFK Paljuvi 3 : 1 Joševa
19.11.2017 13:00 Polet (DL) 4 : 3 Rubribreza
19.11.2017 13:00 Polet 1 : 0 Kolubara 2
19.11.2017 13:00 Rakac Stave 0 : 0 Borac
19.11.2017 11:00 Jadar 2013 4 : 0 Rajac
19.11.2017 13:00 Komanice 3 : 2 Bujačić
19.11.2017 13:00 Stari drugari 1 : 1 Mladost (L)
19.11.2017 13:00 Kotešica 4 : 3 Milenko Pavlović
19.11.2017 13:00 Sloga (L) 3 : 2 Gradina
19.11.2017 13:00 Rubin (DS) 3 : 1 Rubin (Z)
19.11.2017 13:00 Mladi Gorani 1 : 2 Borac
19.11.2017 13:00 Trudbenik 3 : 2 Beli Orlovi
19.11.2017 13:00 Polet 57 4 : 1 Stari Trstenik
19.11.2017 13:00 Divostin 1 : 0 OFK Žeželj
19.11.2017 13:00 Pobeda 2 : 0 Bratstvo 1975
19.11.2017 13:00 Košutnjak 3 : 6 OFK Bagremar
19.11.2017 13:00 Gredetin 0 : 2 Polet (R)
19.11.2017 11:00 OFK Sloga : Ratar
19.11.2017 11:00 Polet (V) 1 : 0 Jastrebac
19.11.2017 11:00 Jedinstvo (B) 0 : 4 OFK Napredak 1929
19.11.2017 13:00 Tempo 2 : 5 OFK Rutevac 1908
19.11.2017 13:00 Mladi rudar 1 : 1 Jasenica
19.11.2017 10:00 Vitlina-Bokanja 1 : 3 Šumadinac
19.11.2017 13:00 Plaskovac 7 : 0 Ranilović
19.11.2017 13:00 Šamot 0 : 2 B 2000
19.11.2017 13:00 Vrbica 1 : 2 Kopljari
19.11.2017 13:00 Desine 1 : 4 Žitkovica 2017
19.11.2017 13:00 Sirakovo 5 : 0 Stig 1955
19.11.2017 13:00 Radnički (P) 0 : 2 Dizel
19.11.2017 13:00 Napredak 1934 4 : 0 Polet (V)
19.11.2017 13:00 Dunavac (P) 1 : 1 Obilić (Ž)
19.11.2017 13:00 Sloga (M) 2 : 1 Žika Marković Uča
19.11.2017 13:00 Omladinac (B) 3 : 1 Integral
19.11.2017 13:00 Omladinac (Š) 2 : 1 Krilaš
19.11.2017 13:00 Manastirica 3 : 1 BSK 1924
19.11.2017 13:00 Sloga 1952 0 : 4 Radnički (K)
19.11.2017 13:00 Omladinac (S) 0 : 0 Jasenovac
19.11.2017 13:00 Fruškogorac 6 : 1 Dinamo
19.11.2017 13:00 Borac 3 : 0 Hajduk
19.11.2017 13:00 Susek 0 : 5 Obilić
19.11.2017 13:00 Moskva 2 : 2 Bačka
19.11.2017 13:00 Titel 2 : 2 Čenej
19.11.2017 13:30 Eđšeg 4 : 3 Obilić
19.11.2017 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Pobeda
19.11.2017 13:30 Krivaja 0 : 2 Tomislavci
19.11.2017 13:30 Vojvodina 6 : 1 Budućnost
19.11.2017 13:30 Gradina : Vrelo
19.11.2017 13:30 Sloga : Brezova
19.11.2017 13:30 Prilike : Bjelica
19.11.2017 13:30 Gorušica : Radnički
19.11.2017 14:00 Planinac 1 : 0 Budućnost
19.11.2017 14:00 Prijatelji 5 : 1 Morava (M)
19.11.2017 14:00 Malba : Vujan
19.11.2017 11:00 Rakova 4 : 2 Lugovi
19.11.2017 14:00 Kej : Gavrilo Princip
19.11.2017 14:00 Mladost (A) 0 : 1 Morava (K)
19.11.2017 13:00 Partizan (BB) 1 : 1 Marjan
19.11.2017 13:00 Napredak (MK) 0 : 2 Sloga (M)
19.11.2017 13:00 Udarnik Trska 1947 3 : 2 Crvena zvezda
19.11.2017 13:00 Pobeda (Đ) 1 : 2 Karađorđe (V)
19.11.2017 13:00 Veteran 2015 1 : 2 Sloga (B)
19.11.2017 13:00 Mladost (R) 3 : 0 BSK
19.11.2017 13:00 Sloga 0 : 4 Posavina
19.11.2017 13:00 Belo Polje 0 : 2 Duboko
19.11.2017 13:00 Zvezda 4 : 0 Jedinstvo
19.11.2017 13:00 Ljubinić 1 : 2 Krtinska
19.11.2017 13:00 Partizan 1 : 5 Polet
19.11.2017 13:00 Borac 5 : 1 Rvati
19.11.2017 13:00 Skobalj 0 : 1 Vučak
19.11.2017 13:00 Budućnost : Hajduk Veljko 1934
19.11.2017 13:00 Jezava 3 : 0 OFK Slavija
19.11.2017 13:00 Sloga 4 : 0 Cepelin 026
19.11.2017 13:00 Omladinac 4 : 2 Petrijevac
19.11.2017 13:00 Lunjevac 4 : 3 Badljevica
19.11.2017 13:00 Landol 4 : 3 Drugovac
19.11.2017 11:00 Petlić SD 026 2 : 3 Kolarac
19.11.2017 14:00 Jedinstvo 0 : 3 Sloga
19.11.2017 14:00 Rtanj 1 : 3 Hajduk
19.11.2017 14:00 Slemen 4 : 0 Palilulac
19.11.2017 13:00 Čarapan 4 : 3 Bukovica
19.11.2017 13:00 Sebečevac 1 : 4 Jedinstvo 1936
19.11.2017 13:00 Zdravinje 3 : 6 Mudrakovac
19.11.2017 13:00 BSK : Konjuh
19.11.2017 13:00 Mladost VPD 0 : 4 Gornji Stepoš
19.11.2017 10:00 Arbanasce : Baličevac
19.11.2017 10:00 Sloga 0 : 4 Banaćanin
19.11.2017 13:00 Borac 0 : 2 Padina
19.11.2017 13:00 Sloga 1949 9 : 0 Sparta
19.11.2017 10:00 Mladost (Z) 2 : 3 Belpos
19.11.2017 10:00 Verko 3 : 2 Polet
19.11.2017 13:00 Skupljen 2013 0 : 4 Torpedo
19.11.2017 10:00 Hajduk 0 : 0 Mrovska
19.11.2017 13:00 BSK 2 : 4 ISK Izvor
19.11.2017 13:00 Popovac 5 : 0 Napredak (Sv)
19.11.2017 13:00 Napredak (St) 1 : 1 Radnički
19.11.2017 13:00 Donja Mutnica 1 : 2 Heroj
19.11.2017 13:00 Vihor 0 : 5 Razvitak
19.11.2017 13:00 OFK Juhor 2016 3 : 2 Budućnost
19.11.2017 10:00 Napredak 3 : 3 Jašunja
19.11.2017 11:00 Moravac 2 : 4 Donja Lomnica
19.11.2017 11:00 Zvizdar 2012 3 : 4 Dokmir
19.11.2017 11:00 Vukona 2 : 1 Jedinstvo
19.11.2017 11:00 OFK Takovo 3 : 2 Kolubara
19.11.2017 11:00 Sloga 0 : 3 Murgaš 2012
19.11.2017 11:00 Brgule 3 : 0 Strelac 001
19.11.2017 11:00 Šarbane 1 : 3 Omladinac
19.11.2017 13:30 Vitorul 4 : 0 Karaš
19.11.2017 13:30 Banat (V) 3 : 1 Jedinstvo
19.11.2017 13:30 Pobeda 1 : 4 Hajduk
19.11.2017 11:00 Sloga 1945 : Napredak 1927
19.11.2017 11:00 Jedinstvo (S) : Stig (MC)
19.11.2017 13:00 Berane 0 : 1 Lovćen
19.11.2017 13:00 Cetinje 0 : 1 Bokelj
19.11.2017 13:00 Ibar 1 : 0 Jezero
19.11.2017 13:00 Igalo 3 : 1 Čelik
19.11.2017 13:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 2 : 1 Otrant
19.11.2017 13:00 Mornar 1 : 0 Jedinstvo
19.11.2017 16:00 Široki Brijeg 3 : 0 GOŠK
19.11.2017 18:00 Borac 0 : 1 Željezničar
19.11.2017 17:00 Watford 2 : 0 West Ham
19.11.2017 20:45 Athletic Club 1 : 1 Villarreal
19.11.2017 12:00 Málaga 3 : 2 La Coruña
19.11.2017 16:15 Espanyol 0 : 2 Valencia
19.11.2017 18:30 Las Palmas 0 : 2 Levante
19.11.2017 18:00 Werder 4 : 0 Hannover 96
19.11.2017 15:30 Schalke 04 2 : 0 Hamburger SV
19.11.2017 15:00 Benevento 1 : 2 Sassuolo
19.11.2017 12:30 Crotone 0 : 1 Genoa
19.11.2017 20:45 Internazionale 2 : 0 Atalanta
19.11.2017 15:00 Sampdoria 3 : 2 Juventus
19.11.2017 15:00 SPAL 1 : 1 Fiorentina
19.11.2017 15:00 Torino 1 : 1 Chievo
19.11.2017 15:00 Udinese 0 : 1 Cagliari
19.11.2017 21:00 Bordeaux 1 : 1 Marseille
19.11.2017 15:00 Caen 1 : 1 Nice
19.11.2017 17:00 Lyon 0 : 0 Montpellier
19.11.2017 13:00 Vojvodina 8 : 0 Rad
19.11.2017 13:00 Spartak ŽK 4 : 1 OFK Beograd
19.11.2017 13:00 Inđija 6 : 0 Moravac Orion
19.11.2017 12:00 Voždovac 5 : 2 Vojvodina
19.11.2017 14:00 Internacional : Radnički (N)
19.11.2017 12:00 Rad 3 : 2 Napredak
19.11.2017 13:00 Radnički 1923 1 : 3 Čukarički
19.11.2017 13:00 Crvena Zvezda 7 : 2 Radnički (P)
19.11.2017 11:00 Kolubara : Studentski Grad
19.11.2017 12:00 Radnički (O) : Siti Sport Klub
19.11.2017 10:00 Brodarac 2 : Zemun
19.11.2017 10:00 Budućnost : BSK 1925
19.11.2017 09:00 Novi Beograd : DIF
19.11.2017 09:00 Trudbenik : Balkan
19.11.2017 10:00 GSP Polet : Stepojevac Vaga
19.11.2017 11:00 Spartak 1 : 0 OFK Beograd
19.11.2017 13:00 Teleoptik 2 : 1 Kiker
19.11.2017 13:00 Apolon 4 1 : 1 Čukarički
19.11.2017 13:00 Dinamo 1945 2 : 1 Radnički (N)
19.11.2017 15:00 Voždovac 3 : 1 Vojvodina
19.11.2017 13:00 Sindjelić : Lokomotiva
19.11.2017 09:00 BSK 1925 : IMT
19.11.2017 11:00 Teleoptik 4 : 1 Radnički (NB)
19.11.2017 13:00 Palilulac : Žarkovo
19.11.2017 09:30 Omladinac : OLE
19.11.2017 09:45 Poštar 1930 : Mladenovac
19.11.2017 14:00 Prva Iskra : Rakovica
19.11.2017 14:00 OFK Beograd MK : Rakovica MK
19.11.2017 10:00 Institut MK : Jedinstvo MK
19.11.2017 12:00 Sopot MK : Sremčica MK
19.11.2017 11:00 OFK Beograd MK 1 : 2 011 MK
19.11.2017 17:30 Zemun MK 2 : 1 Čukarički MK
19.11.2017 10:00 Lokomotiva MK 1 : 2 Rad MK
19.11.2017 13:00 Radnički NB MK 0 : 1 Voždovac MK
19.11.2017 10:00 Radnički (NB) MK : BSK Borča MK
19.11.2017 10:00 Crvena zvezda MK : Partizan MK
19.11.2017 09:00 Radnički (O) MK : Internacional MK
19.11.2017 09:00 Rad MK : OFK Beograd MK
19.11.2017 18:00 Voždovac MK : Sinđelić MK
19.11.2017 10:30 Vrčin MK : PKB MK
19.11.2017 13:00 GSP Polet MK : Forza MK
19.11.2017 12:00 BSK 1926 MK : Srem MK
19.11.2017 11:30 BSK 1925 : OLE
19.11.2017 09:00 Teleoptik : Sindjelić
19.11.2017 09:00 Voždovac : Brodarac 1947
19.11.2017 10:00 Bežanija : Lola

Košarka

19.11.2017 19:00 MZT Skopje Aerodrom 71 : 93 Budućnost VOLI
19.11.2017 17:00 Igokea 63 : 57 Cibona
19.11.2017 21:00 Vojvodina 87 : 81 KKK Radnički
19.11.2017 19:00 Konstantin 62 : 86 Proleter Naftagas
19.11.2017 18:00 Sloven 96 : 72 Radnički
19.11.2017 18:00 Železničar 70 : 67 Polet
19.11.2017 18:00 Jastrebac 80 : 78 Jablanica
19.11.2017 18:30 Bor RTB 91 : 82 Dimitrovgrad
19.11.2017 12:00 Prokuplje 67 : 89 Sokobanja
19.11.2017 17:00 Astra 45 : 78 Borča
19.11.2017 20:30 Radnički (O) 81 : 103 Zemun Fitofarmacija
19.11.2017 14:00 Slodes 73 : 70 Ras
19.11.2017 17:30 Petrovgrad 75 : 77 Star
19.11.2017 14:00 Vojvodina (BŠ) 53 : 87 Velika Kikinda
19.11.2017 18:00 Budućnost (NS) 88 : 83 Kadet
19.11.2017 19:00 Sivac 102 : 69 Crvenka
19.11.2017 18:00 Tisa 54 : 90 Sloboda (NS)
19.11.2017 15:30 Dinamo 87 : 41 Lokomotiva 2016
19.11.2017 13:00 Mix 83 : 100 Železničar
19.11.2017 19:30 Stari Ras 76 : 80 Stragari Šumadija
19.11.2017 17:00 Sloga Elite 83 : 54 Bane
19.11.2017 18:00 Sloga (PM) 64 : 71 Sloga (D)
19.11.2017 19:00 Mladost : Vlasotince
19.11.2017 18:00 Pusta Reka 58 : 83 Actavis Academy
19.11.2017 20:30 Fair Play : Hajduk Veljko
19.11.2017 11:15 Sava 72 : 87 Eko Sport
19.11.2017 17:20 Grocka 83 : 71 Borča 2
19.11.2017 12:30 Umka 2009 65 : 75 BTC
19.11.2017 15:00 Zvečan : Mileševka
19.11.2017 19:00 Železničar : Duga
19.11.2017 18:00 Paraćin : Hajduk Veljko
19.11.2017 16:00 Palanka 2012 : Radnički (KG)
19.11.2017 18:30 Actavis academy : Trstenik
19.11.2017 17:00 Radnički 2016 : Topličanin 2012
19.11.2017 16:00 Girl Basket 68 : 84 Proleter 023
19.11.2017 12:00 Voša 8 : 120 Čelarevo
19.11.2017 19:00 Crvena zvezda 2 90 : 31 Sivac
19.11.2017 20:30 Bežanija : Novosadska ŽKA

Odbojka

19.11.2017 16:00 Niš 1 : 3 Novi Pazar
19.11.2017 14:00 Novi Sad 3 : 1 Dubočica
19.11.2017 17:00 Bavanište 3 : 1 Timok
19.11.2017 18:30 Toplički Vitezovi 1 : 3 Loznica
19.11.2017 13:00 Niš 2 3 : 1 MOK Topličanin 97
19.11.2017 17:00 Radan : Desetka
19.11.2017 15:00 Proleter 2 : 3 Partizan
19.11.2017 20:00 Mladost (NP) 3 : 0 Mladost (T)
19.11.2017 11:00 Hajduk Veljko 2 3 : 1 Viner
19.11.2017 17:00 Takovo-Zvezda Helios 3 : 0 Roda
19.11.2017 17:00 Srbijanka 014 3 : 0 Borac (Ča)
19.11.2017 17:00 Pirot : Majdanpek FBC
19.11.2017 17:00 Student 3 : 2 Aleksinac
19.11.2017 15:45 Sloboda S 3 : 0 Tara
19.11.2017 14:00 Novi Pazar 3 : 0 Mokra Gora
19.11.2017 17:00 Bambi volej 3 : 1 Tutin
19.11.2017 14:00 Tehničar 3 : 1 Leposavić
19.11.2017 15:00 Crnokosa Artos 3 : 1 Trstenik
19.11.2017 16:30 Novi Sad : Ruma
19.11.2017 17:00 Kikinda 0 : 3 Futog vest
19.11.2017 14:00 Maks : Panonija
19.11.2017 17:00 Elan Volej : Partizan
19.11.2017 16:00 Ribnica 2 : 3 Šumadija
19.11.2017 14:30 Tehničar 2 : 3 Fortuna Plus
19.11.2017 12:00 Smeč 5 1 : 3 Mladi radnik
19.11.2017 15:45 Lucky Star 0 : 3 Radnički
19.11.2017 16:00 Ozren 0 : 3 Knjaževac
19.11.2017 16:00 Bor 2 1 : 3 Viner
19.11.2017 19:30 ŽOK Topličanin 0 : 3 Radan
19.11.2017 19:00 Banat : Vršac
19.11.2017 12:45 Štrand Volej : Dunav Volej
19.11.2017 12:30 Blok Aut : Beočin
19.11.2017 15:00 Star : Trijumf 2013
19.11.2017 20:00 NS Volej tim : Bagljaš 023
19.11.2017 11:45 Grbić : Novi Sad 2
19.11.2017 12:20 Železničar : Lucky Star
19.11.2017 12:20 Roda : AS
19.11.2017 14:05 Crvena zvezda : Partizan
19.11.2017 14:05 Blok Aut : Crnjanski

Rukomet

19.11.2017 17:00 Mladost TSK 21 : 26 Jabuka
19.11.2017 17:30 Lavovi BP 40 : 33 Crvena zvezda
19.11.2017 15:00 Mladost (V) 25 : 34 Hercegovina
19.11.2017 18:00 Župa 54 25 : 25 Trepča
19.11.2017 18:00 Metalac Gorenje 29 : 25 Radnički
19.11.2017 18:30 PKB 23 : 23 Novi Beograd
19.11.2017 19:00 Rekreativo 29 : 23 Metaloplastika 2
19.11.2017 16:00 Beograd : BASK Soko
19.11.2017 18:00 Smederevo 28 : 28 Partizan 2
19.11.2017 19:30 Žitorađa 26 : 18 Rtanj
19.11.2017 19:30 BSK Heba : Radnički
19.11.2017 19:30 Progres : Hisar
19.11.2017 17:00 Budućnost 34 : 37 Somborelektro
19.11.2017 18:00 Metalac 29 : 31 Titel
19.11.2017 15:00 Nova Pazova 1957 30 : 24 Dalmatinac
19.11.2017 19:00 Beli andjeo 28 : 20 Arilje
19.11.2017 18:00 Majdanpek : Mladost 1949
19.11.2017 16:00 Morava 2 29 : 29 Jedinstvo 1974
19.11.2017 10:30 Loznica 2 25 : 37 Dorćol
19.11.2017 18:30 Rakovica 36 : 25 Lazarevac
19.11.2017 18:30 Prva Iskra Barič 37 : 26 Barič
19.11.2017 13:00 Vranje 1957 - 2 33 : 25 Radan
19.11.2017 14:30 Železničar 1949 - 2 34 : 26 Dubočica 54 - 2
19.11.2017 10:00 Topličanin 2 29 : 32 Morava 84
19.11.2017 13:00 Planinka PV - 2 31 : 25 Mladost
19.11.2017 17:30 Loznica 22 : 21 Sinđelić
19.11.2017 12:30 Vladimirovac 24 : 35 Unirea
19.11.2017 17:00 Bekament 32 : 34 Medicinar
19.11.2017 19:00 Železničar 19 : 29 Pančevo
19.11.2017 16:30 Deronje 20 : 22 Spartak
19.11.2017 17:30 Radnički 22 : 33 Mladost
19.11.2017 17:00 Jadran 32 : 26 Laki
19.11.2017 19:00 Petrovaradin 25 : 31 Mokrin
19.11.2017 19:00 Metalac 2 20 : 28 Metalac AD
19.11.2017 20:00 Košutnjak : Prijepolje
19.11.2017 13:00 Žitorađa : ARIF Osice
19.11.2017 19:00 Radnički 29 : 21 Vranje
19.11.2017 18:00 Beograd : Sloga 2
19.11.2017 19:30 ORK Loznica 27 : 25 Mladi radnik
19.11.2017 15:00 Metalac 2015 30 : 28 Loznica Grad
19.11.2017 14:30 Remesiana 29 : 18 Morava

Futsal

19.11.2017 21:00 Kalča : Deus
19.11.2017 20:00 Pčinja : Kraljevićevo
19.11.2017 19:00 Tisa 4 : 1 Hajduk
19.11.2017 20:30 Flash : Raška
19.11.2017 18:00 Kosjerić 3 : 4 Olimp
19.11.2017 21:00 Bele crkve 9 : 2 Miners
19.11.2017 20:30 Leskovac 9 : 1 Ekonomist
19.11.2017 21:00 Akademac 0 : 2 Zufo
19.11.2017 17:30 BSK 5 : 7 Radnički 2010
19.11.2017 19:00 Niš 92 5 : 7 Bor
19.11.2017 19:00 Radnik : Zadrugar 2017
19.11.2017 20:00 Babušnica 2011 : Prokuplje
19.11.2017 18:00 Dolap 2 : 12 Aleksinac 2015
19.11.2017 19:00 Ozren 5 : 2 Gurgusovac