19.10
14:30
LFK Mladost
Prilike
2
2
|
19.10.2015 14:30 | LFK Mladost | 2 : 2 | Prilike |
19.10
15:30
Srem
GSP Polet
2
3
|
19.10.2015 15:30 | Srem | 2 : 3 | GSP Polet | |||||
19.10
15:30
Jedinstvo
Budućnost
1
1
|
19.10.2015 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Budućnost | |||||
19.10
15:30
Kosovo i Metohija
Mladenovac
6
2
|
19.10.2015 15:30 | Kosovo i Metohija | 6 : 2 | Mladenovac | |||||
19.10
15:30
BASK
Resnik
2
2
|
19.10.2015 15:30 | BASK | 2 : 2 | Resnik | |||||
19.10
15:30
Vinča
Plavi 2000
3
1
|
19.10.2015 15:30 | Vinča | 3 : 1 | Plavi 2000 | |||||
19.10
15:30
Matiko
Policajac
4
2
|
19.10.2015 15:30 | Matiko | 4 : 2 | Policajac |
19.10
15:30
TENT 1994
Duga
0
2
|
19.10.2015 15:30 | TENT 1994 | 0 : 2 | Duga | |||||
19.10
15:30
Lokomotiva
Barajevo
1
5
|
19.10.2015 15:30 | Lokomotiva | 1 : 5 | Barajevo | |||||
19.10
15:30
Dunavac
Institut
4
3
|
19.10.2015 15:30 | Dunavac | 4 : 3 | Institut | |||||
19.10
15:30
BSK Borča
Sinđelić U
2
2
|
19.10.2015 15:30 | BSK Borča | 2 : 2 | Sinđelić U | |||||
19.10
15:30
Beograd
Borac O
1
2
|
19.10.2015 15:30 | Beograd | 1 : 2 | Borac O | |||||
19.10
15:30
Stefan Brown
BUSK
3
2
|
19.10.2015 15:30 | Stefan Brown | 3 : 2 | BUSK |
19.10
15:30
Belo Polje
Sremčica
4
3
|
19.10.2015 15:30 | Belo Polje | 4 : 3 | Sremčica | |||||
19.10
15:30
Šećeranac
Zuce
5
0
|
19.10.2015 15:30 | Šećeranac | 5 : 0 | Zuce | |||||
19.10
15:30
Mladost JR
Bubamara 2010
0
2
|
19.10.2015 15:30 | Mladost JR | 0 : 2 | Bubamara 2010 | |||||
19.10
15:30
Leštane
Dunav VS
3
1
|
19.10.2015 15:30 | Leštane | 3 : 1 | Dunav VS | |||||
19.10
15:30
Strelac
Železnik
3
2
|
19.10.2015 15:30 | Strelac | 3 : 2 | Železnik |
19.10
15:30
Rekreativo
Sveti Stefan
3
1
|
19.10.2015 15:30 | Rekreativo | 3 : 1 | Sveti Stefan | |||||
19.10
15:30
Banja
Vlaška
5
2
|
19.10.2015 15:30 | Banja | 5 : 2 | Vlaška | |||||
19.10
15:30
Peks
Boleč
3
2
|
19.10.2015 15:30 | Peks | 3 : 2 | Boleč | |||||
19.10
15:30
Crvenka
Rosenborg
3
3
|
19.10.2015 15:30 | Crvenka | 3 : 3 | Rosenborg | |||||
19.10
15:30
Zvezdara
Pola pola
3
2
|
19.10.2015 15:30 | Zvezdara | 3 : 2 | Pola pola |
19.10
15:30
LAVIRINT Company
13. Maj
2
6
|
19.10.2015 15:30 | LAVIRINT Company | 2 : 6 | 13. Maj | |||||
19.10
15:30
OBRENOVAC
VETERANI 78
4
1
|
19.10.2015 15:30 | OBRENOVAC | 4 : 1 | VETERANI 78 | |||||
19.10
15:30
BSK 1925
RUŠANJ
3
0
|
19.10.2015 15:30 | BSK 1925 | 3 : 0 | RUŠANJ | |||||
19.10
15:30
SINĐELIĆ
POSAVINA
4
1
|
19.10.2015 15:30 | SINĐELIĆ | 4 : 1 | POSAVINA | |||||
19.10
15:30
REPUBLIČKI ORGANI
SLAVIJA
1
6
|
19.10.2015 15:30 | REPUBLIČKI ORGANI | 1 : 6 | SLAVIJA |
19.10
21:20
AS Basket
LA Basket
69
79
|
19.10.2015 21:20 | AS Basket | 69 : 79 | LA Basket |
19.10
21:00
Mega Leks
Igokea
69
68
|
19.10.2015 21:00 | Mega Leks | 69 : 68 | Igokea |
19.10
18:15
Loznica
Play Off
62
29
|
19.10.2015 18:15 | Loznica | 62 : 29 | Play Off |
19.10
17:30
Zagreb
Vardar Pro
30
25
|
19.10.2015 17:30 | Zagreb | 30 : 25 | Vardar Pro |
19.10
21:00
Srem
Petrovaradin
37
25
|
19.10.2015 21:00 | Srem | 37 : 25 | Petrovaradin |
19.10
18:00
Mostar SG
Centar
3
2
|
19.10.2015 18:00 | Mostar SG | 3 : 2 | Centar |