XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 182 utakmica za dan
Subota, 19 Avgust 2017

Fudbal

19.08.2017 17:00 Mačva 1 : 2 Rad
19.08.2017 20:00 Čukarički 0 : 0 Radnički (N)
19.08.2017 17:00 OFK Bačka 1 : 0 Mladost (L)
19.08.2017 20:00 Javor Matis 0 : 1 Vojvodina
19.08.2017 19:00 Spartak ŽK 0 : 0 Voždovac
19.08.2017 18:00 Jagodina 0 : 1 TSC
19.08.2017 17:30 Novi Pazar 0 : 0 Metalac
19.08.2017 17:30 Radnički 1923 0 : 2 Budućnost
19.08.2017 20:00 Sloboda 1 : 0 Proleter
19.08.2017 17:30 Temnić 1924 1 : 0 Radnički (P)
19.08.2017 17:00 Šumadija (A) 1 : 0 Železničar
19.08.2017 17:00 Karađorđe 0 : 1 Tutin
19.08.2017 17:00 FAP 0 : 0 Šumadija 1903
19.08.2017 17:00 Mladi radnik 1926 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
19.08.2017 17:00 Mokra Gora 0 : 0 Proleter
19.08.2017 17:00 Jedinstvo (B) 1 : 2 OFK Sinđelić
19.08.2017 17:00 Radnički (S) 4 : 0 Radan
19.08.2017 17:00 Dunav 4 : 2 Jedinstvo (P)
19.08.2017 17:00 Bačka 1901 1 : 1 Bratstvo 1946
19.08.2017 17:00 Omladinac (NB) 1 : 0 Železničar
19.08.2017 17:00 Bečej 1918 4 : 0 Radnički (NP)
19.08.2017 17:00 Dinamo 1945 1 : 2 Borac (S)
19.08.2017 17:00 Crvena zvezda (NS) 1 : 4 Mladost (BJ)
19.08.2017 17:00 Ovčar 1 : 1 Dragačevo
19.08.2017 17:00 Trepča 2 : 3 Goč
19.08.2017 17:00 Sloga (K) 0 : 0 Orlovac
19.08.2017 17:00 Arsenal 1 : 5 Jošanica
19.08.2017 17:00 Takovo 0 : 0 Sloboda (Č)
19.08.2017 17:00 Radnički (K) 0 : 1 Karađorđe (R)
19.08.2017 17:00 Borac (Ž) 0 : 2 Rudar 2001
19.08.2017 17:00 Gruža 3 : 2 Šumadija
19.08.2017 17:00 Spartak 0 : 0 Zadrugar
19.08.2017 17:00 Radnički Gorenje 1 : 0 Sevojno
19.08.2017 17:00 Budućnost 5 : 1 OFK Osečina
19.08.2017 17:00 Lužnica 1 : 2 Budućnost (O)
19.08.2017 17:00 Balkanski 4 : 3 Pusta Reka
19.08.2017 17:00 GFK Dubočica 5 : 0 Polet 1980
19.08.2017 17:00 Morava (VH) 0 : 5 OFK Niš
19.08.2017 17:00 Svrljig 1 : 0 Majdanpek
19.08.2017 17:00 Brodoremont 1 : 1 Moravica
19.08.2017 17:00 SFS Borac 3 : 1 Levač
19.08.2017 17:00 OFK Kosanica 2 : 3 Sloga (Ć)
19.08.2017 17:00 Kopaonik 1 : 1 OFK Topličanin
19.08.2017 17:00 Sloga (D) 7 : 0 Bošnjane
19.08.2017 17:00 Sloga 0 : 4 Vršac united
19.08.2017 17:00 Proleter 2 : 1 ŽAK
19.08.2017 17:00 Sloboda (NK) 3 : 0 Jedinstvo (BK)
19.08.2017 17:00 Begej 0 : 1 Kozara
19.08.2017 17:00 Kikinda 1909 3 : 0 Budućnost
19.08.2017 17:00 OFK Slavija 0 : 1 Hajduk (D)
19.08.2017 17:00 Sloga (E) 4 : 0 Borac (NS)
19.08.2017 17:00 Mladost Apa 0 : 3 Mladost (BP)
19.08.2017 17:00 Polet (K) 1 : 0 Tisa
19.08.2017 17:00 Potisje 2 : 0 Radnički (S)
19.08.2017 20:00 TEK Sloga 4 : 0 Rakovica
19.08.2017 17:00 Milutinac 0 : 1 Turbina
19.08.2017 17:00 Napredak 0 : 1 Leštane
19.08.2017 17:30 Bilećanin 1 : 0 Vojvodina (NM)
19.08.2017 17:30 Krajina 2 : 2 Proleter 2006
19.08.2017 17:30 Naftagas (E) 1 : 1 Crvena Zvezda (RS)
19.08.2017 Rembas 1 : 0 Hajduk
19.08.2017 Zemljoradnik 1 : 0 Juhor
19.08.2017 Dragocvet 3 : 0 Napredak
19.08.2017 Resavac 3 : 1 Kušiljevo
19.08.2017 17:00 OFK Batinac 0 : 1 Mladi radnik
19.08.2017 OFK Bratstvo 0 : 2 Bratstvo
19.08.2017 Kolare 2 : 1 Partizan
19.08.2017 OFK Tekstilac 0 : 1 Mladost (S)
19.08.2017 17:00 Jedinstvo Stević 4 : 0 Vojvodina (CC)
19.08.2017 17:00 BAK 3 : 0 Dunav
19.08.2017 17:00 Partizan (U) 1 : 2 Vojvodina (S)
19.08.2017 17:30 1. Maj Ruma 4 : 1 Jadran
19.08.2017 17:00 Stanišić 2 : 0 Slavija
19.08.2017 17:00 Vojvodina 4 : 1 Rusin
19.08.2017 17:00 Crvenka 4 : 0 Mladost (K)
19.08.2017 17:00 Borac (BG) 3 : 3 Krila Krajine
19.08.2017 17:00 Njegoš 2 : 0 Panonija IM Topola
19.08.2017 17:00 Radnički 1905 1 : 1 Sutjeska
19.08.2017 17:30 Zlot 2 : 0 Poreč
19.08.2017 17:30 Rudna Glava 2 : 1 Brestovac
19.08.2017 17:30 Jevremovac 5 : 1 Jedinstvo (V)
19.08.2017 17:30 Sindjelić 1 : 2 Duško
19.08.2017 17:00 Parmenac 2 : 0 Brezak 1936
19.08.2017 17:00 Slatina 1 : 0 Zadrugar
19.08.2017 17:00 Đerdap 1 : 1 Borac (K)
19.08.2017 17:00 Polet (SD) 3 : 2 Mlava (ML)
19.08.2017 17:00 Jedinstvo (Lj) 1 : 0 Zadrugar (T)
19.08.2017 17:30 Omladinac 0 : 2 Real
19.08.2017 17:00 Zlatar 1 : 0 Železničar
19.08.2017 17:00 Crnokosa 4 : 1 Lauš
19.08.2017 17:30 Radnik 1 : 1 Mladost
19.08.2017 17:30 Vrelo Sport 3 : 1 OFK Jabučje
19.08.2017 17:30 Jadran 2 : 0 Kolonija
19.08.2017 17:30 Ćava 2 : 0 Zastava
19.08.2017 17:30 Jedinstvo GVD 2 : 1 Dobrič 1974
19.08.2017 17:30 Orljane 11 : 0 Morava (Ž)
19.08.2017 17:00 AZ Borac 2014 4 : 2 Mladost (L)
19.08.2017 17:30 Grdica 1 : 1 Mladost
19.08.2017 17:00 Beljanica 1 : 5 Budućnost
19.08.2017 17:00 Zenit 1 : 1 Morava (R)
19.08.2017 17:30 Graničar (O) 4 : 3 Polet
19.08.2017 17:30 Napredak 5 : 2 Mladost (B)
19.08.2017 17:30 Jedinstvo (MZ) 5 : 1 Borac
19.08.2017 17:30 Torpedo 1 : 3 Milicionar
19.08.2017 17:00 Varvarin 0 : 2 Mladost (DK)
19.08.2017 17:00 Velika Drenova 4 : 0 Beli Orlovi
19.08.2017 17:00 Hajduk 3 : 0 Jedinstvo (M)
19.08.2017 17:00 Tornjoš 2 : 2 Čoka
19.08.2017 17:00 Mladost 2013 0 : 6 Sloga 1949
19.08.2017 17:00 Jedinstvo 2014 0 : 2 Polet
19.08.2017 17:00 Grbalj 1 : 2 Budućnost
19.08.2017 17:00 Mladost 2 : 2 Kom
19.08.2017 17:00 OFK Petrovac 0 : 1 Iskra
19.08.2017 17:00 Rudar 4 : 0 Dečić
19.08.2017 20:00 Sarajevo 0 : 1 Željezničar
19.08.2017 17:00 Krupa 1 : 0 Čelik
19.08.2017 17:30 Zvijezda 09 2 : 0 Kozara
19.08.2017 17:30 Slavija 4 : 1 Željezničar
19.08.2017 17:30 Sloga 0 : 2 Tekstilac
19.08.2017 17:30 Rudar Prijedor 1 : 0 Napredak
19.08.2017 17:30 Drina 0 : 0 Sutjeska
19.08.2017 13:30 Swansea 0 : 4 Manchester Utd
19.08.2017 16:00 Bournemouth 0 : 2 Watford
19.08.2017 16:00 Burnley 0 : 1 WBA
19.08.2017 16:00 Leicester 2 : 0 Brighton
19.08.2017 16:00 Liverpool 1 : 0 Crystal Palace
19.08.2017 16:00 Southampton 3 : 2 West Ham
19.08.2017 18:30 Stoke 1 : 0 Arsenal
19.08.2017 18:15 Celta Vigo 2 : 3 Real Sociedad
19.08.2017 20:15 Girona 2 : 2 Atlético Madrid
19.08.2017 22:15 Sevilla 1 : 1 Espanyol
19.08.2017 15:30 Hoffenheim 1 : 0 Werder
19.08.2017 15:30 Hertha BSC 2 : 0 Stuttgart
19.08.2017 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Augsburg
19.08.2017 15:30 Mainz 05 0 : 1 Hannover 96
19.08.2017 15:30 Wolfsburg 0 : 3 Borussia Dortmund
19.08.2017 18:30 Schalke 04 2 : 0 RB Leipzig
19.08.2017 18:00 Juventus 3 : 0 Cagliari
19.08.2017 20:45 Verona 1 : 3 Napoli
19.08.2017 17:00 Lyon 3 : 3 Bordeaux
19.08.2017 20:00 Montpellier 1 : 1 Strasbourg
19.08.2017 20:00 Nice 2 : 0 Guingamp
19.08.2017 20:00 Rennes 2 : 2 Dijon
19.08.2017 20:00 Saint-Étienne 3 : 0 Amiens SC
19.08.2017 20:00 Troyes 0 : 1 Nantes
19.08.2017 10:00 Moravac Orion 2 : 1 Inđija
19.08.2017 11:00 Napredak 1 : 4 Rad
19.08.2017 11:00 Čukarički 1 : 0 Radnički 1923
19.08.2017 10:00 Partizan 2 : 0 Brodarac
19.08.2017 10:00 Radnički (P) 2 : 3 Crvena zvezda
19.08.2017 11:00 Mihajlovac 1934 3 : 1 Šumadija (A)
19.08.2017 11:00 Mladi borac 1 : 5 Smederevo 1924
19.08.2017 11:00 Novi Pazar 0 : 9 Crvena zvezda
19.08.2017 12:30 Partizan 7 : 1 Brodarac
19.08.2017 13:00 Kiker 0 : 3 Teleoptik
19.08.2017 14:00 Čukarički 2 : 0 Apolon 4
19.08.2017 17:00 Radnički (N) 2 : 0 Dinamo 1945
19.08.2017 Mladi radnik 1926 0 : 0 Rudar 2001
19.08.2017 RSK 2 : 4 Smederevo 1924
19.08.2017 Karadjordje 5 : 2 Bresje Superior
19.08.2017 Šumadija 5 : 1 Borac 1932
19.08.2017 Petlić 2006 2 : 3 Sloga 33
19.08.2017 17:00 Slavija 3 : 3 Rudar
19.08.2017 17:00 Radnički 1923 0 : 0 Sport Klub 99
19.08.2017 17:00 Šumadija 1903 6 : 0 OFK Ras
19.08.2017 17:00 Tutin 0 : 3 Jošanica
19.08.2017 17:00 Apolon 5 : 1 Bane
19.08.2017 Mladi radnik 1926 2 : 3 AF Duljaj
19.08.2017 Plana 4 : 3 Jasenica 2017
19.08.2017 Smederevo 1924 4 : 3 Pinkum
19.08.2017 Sloga 33 4 : 0 VGSK
19.08.2017 Bačinac 0 : 11 Cepelin 026
19.08.2017 Šumadija (A) 6 : 1 Bambi
19.08.2017 Kolonija 11421 1 : 3 Petlić
19.08.2017 OFK AS 2003 5 : 0 Novi Pazar
19.08.2017 Pazar Juniors 4 : 1 Sport Klub 99
19.08.2017 Radnički 1923 2 : 2 Apolon
19.08.2017 Kiker 8 : 0 Šumadija 1903
19.08.2017 Arsenal 4 : 1 Bane
19.08.2017 OFK National AG 3 : 0 Bubamara
19.08.2017 Apolon 4 0 : 0 Kosmet

Ragbi 13

19.08.2017 18:30 Radnički (NB) 18 : 0 Soko
pb22 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pb22 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pb22 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pb22 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pb22 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pb22 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pb22 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pb22 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
goranpilac i još 1 korisnika su tipovali utakmicu