XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 93 utakmica za dan
Sreda, 19 April 2017

Fudbal

19.04.2017 16:00 Slavija 5 : 1 Sušica
19.04.2017 16:00 Trepča 0 : 2 Tutin
19.04.2017 16:00 Radnički (K) 1 : 0 Dragačevo
19.04.2017 16:00 Orlovac 3 : 1 Ovčar
19.04.2017 16:00 Arsenal 1 : 3 Takovo
19.04.2017 16:00 Karađorđe 1 : 4 Bane
19.04.2017 16:00 Sloga 3 : 2 Sloboda (Č)
19.04.2017 16:00 Borac 1932 1 : 4 Mladi radnik 1940
19.04.2017 16:00 Borac (Ž) 2 : 1 Zvižd
19.04.2017 16:00 Proleter 1 : 1 Gruža
19.04.2017 16:00 RSK 2 : 1 Radnički 1926
19.04.2017 16:00 Morava 0 : 2 Šumadija (A)
19.04.2017 16:00 Petar Dobrnjac 2 : 1 Napredak
19.04.2017 16:00 VGSK 6 : 2 Homoljac
19.04.2017 16:00 Sevojno 3 : 1 Zadrugar
19.04.2017 16:00 OFK Divci 2 : 2 Jedinstvo (Ub)
19.04.2017 16:00 Spartak 1924 2 : 1 Ribnica
19.04.2017 16:00 Drina 2 : 1 Radjevac
19.04.2017 16:00 OFK Osečina 0 : 1 Jedinstvo 1945
19.04.2017 16:00 Polimlje 2 : 0 Radnički Stobex
19.04.2017 16:00 Hajduk Junior 5 : 1 OFK Šikara
19.04.2017 16:00 Polet (S) 2 : 1 Mladost (K)
19.04.2017 16:00 Terekveš 4 : 0 Lipar
19.04.2017 16:00 Stari Grad 1 : 0 Mladost (BP)
19.04.2017 16:00 Hercegovac 4 : 1 Rusin
19.04.2017 16:00 Budućnost 1 : 2 Krila Krajine
19.04.2017 16:00 Borac (BG) 2 : 1 Slavija
19.04.2017 16:00 BSK 1 : 0 ŽAK
19.04.2017 16:00 Vinogradi DB 1 : 3 Kolonija
19.04.2017 17:00 Hajduk 4 : 2 Juhor
19.04.2017 17:00 Budućnost 3 : 1 Kušiljevo
19.04.2017 17:00 Morava 0 : 6 Mladost (J)
19.04.2017 17:00 Resavac 2 : 2 OFK Tekstilac
19.04.2017 17:00 OFK Batinac 1 : 1 Dragocvet
19.04.2017 17:00 OFK Bratstvo 0 : 1 Napredak (D)
19.04.2017 17:00 Napredak (Z) 2 : 1 Partizan
19.04.2017 16:30 Mladi radnik 3 : 4 Vinogradar
19.04.2017 16:30 Radnički (P) 0 : 6 Jedinstvo (GS)
19.04.2017 16:30 Jablanica 4 : 0 Progres
19.04.2017 16:30 Železničar 3 : 2 Umac
19.04.2017 16:30 Polet 4 : 2 Zloćudovo
19.04.2017 16:30 Vučje 2 : 1 Sloga
19.04.2017 16:30 Plantaža 1 : 1 Čekmin
19.04.2017 16:30 Mladi Borac 2 : 0 Jedinstvo (Š)
19.04.2017 16:30 Brza 4 : 1 Bobište
19.04.2017 16:30 Kumarevo 65 5 : 0 Omladinac (DS)
19.04.2017 17:00 Supska 2 : 2 Šumadija
19.04.2017 17:00 Napredak (S) 3 : 1 Moravac
19.04.2017 17:00 Istok 63 3 : 0 Radnički (T)
19.04.2017 17:00 15. Avgust 1950 5 : 2 Mladost (S)
19.04.2017 17:00 Rudar 2 : 2 Moravac 2015
19.04.2017 17:00 Omladinski 0 : 1 Zemljoradnik
19.04.2017 17:00 Rudar Stenjevac 4 : 2 Omladinac
19.04.2017 17:00 Javor 3 : 0 Borac 1805
19.04.2017 17:00 Šumadinac 2 : 3 Vinorača
19.04.2017 17:00 Crni Vrh 0 : 3 Ursule
19.04.2017 17:00 Kupinovac 5 : 0 Morava
19.04.2017 17:00 Osaonica 2 : 1 Zenit
19.04.2017 17:00 Mladost (D) 5 : 0 Mladost (K)
19.04.2017 17:00 Mladi radnik 3 : 0 Kolare
19.04.2017 17:00 Mladost (G) 3 : 0 Sinđelić 1934
19.04.2017 16:30 Real 5 : 1 Mladost (DL)
19.04.2017 16:30 Gradac 2 : 1 Navalin
19.04.2017 16:30 Šumadija 6 : 0 Napredak
19.04.2017 16:30 Bratstvo 1 : 0 Mladost (B)
19.04.2017 16:30 Sloboda (DB) 4 : 4 Milanovo
19.04.2017 16:30 Mladost (V) 2 : 0 Lemind
19.04.2017 16:30 Jedinstvo (G) 6 : 1 BSK
19.04.2017 16:30 Sušica 2012 3 : 0 Marjan MB
19.04.2017 16:30 Sloga 4 : 2 Sebečevac
19.04.2017 16:30 Jedinstvo 1936 7 : 2 Rasina
19.04.2017 16:30 Borac 4 : 3 Mladost VPD
19.04.2017 16:30 Bukovica 1 : 5 Knez Lazar
19.04.2017 16:30 Dedina 2 : 3 Kapidžija
19.04.2017 16:30 National AG 5 : 3 Omladinac
19.04.2017 13:30 Crvena zvezda 6 : 0 Sloga Radnički
19.04.2017 16:00 Radnički (Zr) 4 : 3 Dinamo 1945
19.04.2017 10:00 Proleter 0 : 3 OFK Hajduk
19.04.2017 11:00 Teleoptik 2 : 4 OFK Beograd
19.04.2017 16:00 Mokra Gora 0 : 2 Nacional AG
19.04.2017 14:00 Teleoptik 12 : 0 PKB
19.04.2017 11:00 Teleoptik MK 1 : 0 Studentski grad MK
19.04.2017 16:00 Kiker 2 : 4 Apolon
19.04.2017 17:00 Obilic 4 : 1 Palilulac
19.04.2017 12:00 Čukarički MK 1 : 0 Zemun MK

Košarka

19.04.2017 20:00 Jedinstvo 85 : 77 Sveti Đorđe
19.04.2017 19:15 Morava 87 : 78 Prokuplje

Rukomet

19.04.2017 19:00 Dinamo 31 : 25 Sloga
19.04.2017 19:00 Radnički 41 : 24 Naftagas

Vaterpolo

19.04.2017 Vojvodina 10 : 12 Crvena zvezda
19.04.2017 Stari Grad 3 : 21 Partizan Raiffeisen

Futsal

19.04.2017 20:00 Kalča 0 : 6 Euro Motus

Ragbi 13

19.04.2017 19:30 Partizan 44 : 10 Dorćol
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.