XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 441 utakmica za dan
Subota, 18 Novembar 2017

Fudbal

18.11.2017 16:00 Crvena Zvezda 6 : 1 Rad
18.11.2017 17:00 Napredak 1 : 2 Čukarički
18.11.2017 17:00 Vojvodina 0 : 0 Radnik
18.11.2017 17:00 Voždovac 2 : 0 Bačka
18.11.2017 13:00 TSC 0 : 0 ČSK Pivara
18.11.2017 13:00 Novi Pazar 2 : 1 Dinamo
18.11.2017 13:00 Radnički 1923 1 : 1 Bežanija
18.11.2017 13:00 Teleoptik 4 : 0 Proleter
18.11.2017 13:00 Sloboda 2 : 0 Temnić 1924
18.11.2017 13:00 Loznica 1 : 0 Železničar
18.11.2017 13:00 Šumadija (A) 2 : 1 Zlatibor
18.11.2017 13:00 Karađorđe 1 : 0 Jedinstvo Putevi
18.11.2017 13:00 FAP 1 : 4 Budućnost Krušik 2014
18.11.2017 13:00 Mladi radnik 1926 2 : 1 Mokra Gora
18.11.2017 13:00 Rtanj 1 : 0 Car Konstantin
18.11.2017 13:00 Jedinstvo (B) 3 : 1 Ozren
18.11.2017 13:00 Moravac Orion 4 : 2 Radan
18.11.2017 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Timok
18.11.2017 13:00 Dunav 1 : 1 Tabane 1970
18.11.2017 13:00 Bratstvo 1946 3 : 2 Radnički (SM)
18.11.2017 13:00 Bačka 1901 1 : 1 Železničar
18.11.2017 13:00 Radnički (ZR) 2 : 0 Dunav
18.11.2017 13:00 Omladinac (NB) 4 : 0 Radnički (Š)
18.11.2017 13:00 Cement 2 : 0 Radnički (NP)
18.11.2017 13:00 Odžaci 1 : 2 Borac (S)
18.11.2017 13:00 Bečej 1918 4 : 1 Mladost (BJ)
18.11.2017 13:00 Dinamo 1945 0 : 0 Crvena zvezda (NS)
18.11.2017 13:00 Sopot 0 : 1 Radnički (O)
18.11.2017 13:00 OFK Beograd 4 : 1 IMT
18.11.2017 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 1 Radnički (NB)
18.11.2017 13:00 Kolubara 2 : 0 BSK Batajnica
18.11.2017 13:00 Lokomotiva 0 : 2 Žarkovo
18.11.2017 13:00 Slavija 2 : 2 Dragačevo
18.11.2017 13:00 Ovčar 1 : 1 Orlovac
18.11.2017 13:00 Trepča 0 : 3 Jošanica
18.11.2017 13:00 Sloga (K) 5 : 0 Sloboda (Č)
18.11.2017 13:00 Arsenal 0 : 2 Karađorđe (R)
18.11.2017 13:00 Takovo 3 : 0 Bane
18.11.2017 13:00 Radnički (K) 5 : 0 Sušica
18.11.2017 13:00 Gruža 4 : 2 Mladi borac
18.11.2017 13:00 Zadrugar 2 : 0 Ribnica
18.11.2017 13:00 Spartak 6 : 1 Sevojno
18.11.2017 13:00 Radnički Gorenje 3 : 0 Borac
18.11.2017 13:00 Budućnost 3 : 1 Sloga (S)
18.11.2017 13:00 Budućnost (O) 1 : 0 Pusta Reka
18.11.2017 13:00 Lužnica 1 : 2 Polet 1980
18.11.2017 13:00 Balkanski 4 : 1 Nebeski Andjeli
18.11.2017 13:00 GFK Dubočica 1 : 0 OFK Niš
18.11.2017 13:00 Pčinja 2 : 1 Sloga (L)
18.11.2017 13:00 Morava (VH) 2 : 1 Jablanica
18.11.2017 13:00 Svrljig 1 : 1 Moravica
18.11.2017 13:00 Brodoremont 3 : 0 BSK
18.11.2017 13:00 SFS Borac 2 : 2 OFK Topličanin
18.11.2017 13:00 OFK Kosanica 3 : 2 Jedinstvo
18.11.2017 13:00 Kopaonik 3 : 0 Žitorađa
18.11.2017 13:00 Vršac united 4 : 2 ŽAK
18.11.2017 13:00 Sloga 3 : 0 Vojvodina 1928
18.11.2017 13:00 Proleter 2 : 4 Jedinstvo (BK)
18.11.2017 13:00 Sloboda (NK) 2 : 0 Budućnost
18.11.2017 13:00 Begej 3 : 2 Radnički (K)
18.11.2017 13:00 Kikinda 1909 2 : 1 Radnički (S)
18.11.2017 13:00 Hajduk (D) 2 : 3 Kabel
18.11.2017 13:00 OFK Slavija 1 : 0 Hajduk (B)
18.11.2017 13:00 Mladost Apa 0 : 3 Tisa
18.11.2017 13:00 Polet (K) 2 : 0 Tavankut
18.11.2017 13:00 Potisje 3 : 0 Tekstilac
18.11.2017 11:00 Rakovica 5 : 0 Balkan Mirijevo
18.11.2017 16:00 TEK Sloga 5 : 0 Budućnost
18.11.2017 13:00 Milutinac 3 : 0 Leštane
18.11.2017 13:00 Bilećanin 1 : 3 Rusanda
18.11.2017 13:00 Krajina 10 : 0 Omladinac
18.11.2017 13:00 Naftagas (E) 3 : 0 Vojvodina (B)
18.11.2017 13:30 Jedinstvo Stević 2 : 1 Vulturul
18.11.2017 13:30 BAK 4 : 0 Vojvodina (S)
18.11.2017 13:00 1. Maj Ruma 1 : 4 Podrinje
18.11.2017 13:00 Borac (BG) 4 : 3 Kula
18.11.2017 13:00 ŽAK 0 : 3 Budućnost (M)
18.11.2017 13:00 Mladost (K) 0 : 3 Vojvodina
18.11.2017 13:00 Hajduk Junior 1 : 1 Stanišić
18.11.2017 13:00 Panonija IM Topola 3 : 1 Obilić
18.11.2017 13:00 Zlot 2 : 0 Brestovac
18.11.2017 13:00 Rudna Glava 1 : 4 Branik
18.11.2017 13:00 Avala 1 : 3 Borac (P)
18.11.2017 13:00 PKB Padinska Skela 0 : 1 Studenski Grad
18.11.2017 13:00 Borac (O) 0 : 2 Komgrap
18.11.2017 13:00 Omladinac 1 : 1 Lisović
18.11.2017 13:00 Burovo 1 : 1 Radnički (R)
18.11.2017 13:00 Jevremovac 3 : 2 Duško
18.11.2017 13:00 Sindjelić 2 : 2 Radnički Šabački
18.11.2017 13:00 Mačva 2005 2 : 0 Mladi Borac
18.11.2017 13:00 BSK 4 : 3 Šatornja
18.11.2017 14:00 Parmenac 2 : 1 Rudar
18.11.2017 14:00 Slatina 3 : 1 Napredak
18.11.2017 13:00 Čitluk 7 : 2 Sloga (D)
18.11.2017 13:00 Trgovački 2 : 2 Makce
18.11.2017 13:30 Omladinac 0 : 2 Stubal
18.11.2017 13:30 Rudar 2 : 1 Mataruge
18.11.2017 13:00 Pepeljevac 1 : 7 Brezovica
18.11.2017 13:00 OFK Jabučje 1 : 1 Iskra
18.11.2017 13:00 Banjani 4 : 1 Trlić
18.11.2017 13:00 Junior Novo Naselje 4 : 1 Ribnikar
18.11.2017 13:00 Jadran 0 : 0 Mladost
18.11.2017 13:00 Jedinstvo 4 : 0 Šumadija 1934
18.11.2017 13:00 Sloga 4 : 0 Dobrič 1974
18.11.2017 13:00 Jedinstvo GVD 4 : 2 Crvena zvezda
18.11.2017 13:00 Vulkan 1963 3 : 1 Sloboda
18.11.2017 13:00 RFK Novi Sad 1921 9 : 1 Vinogradar
18.11.2017 13:00 Šajkaš 1908 0 : 2 OFK Sirig
18.11.2017 13:00 Veternik 1 : 2 Jedinstvo (R)
18.11.2017 13:00 Fruškogorski partizan 4 : 2 Jedinstvo (G)
18.11.2017 13:00 ŽSK 2 : 2 Bačka 1923
18.11.2017 13:30 Midžor 3 : 2 OFK 019
18.11.2017 Kaćuša 2 : 1 Real
18.11.2017 13:30 OFK Alakince 1 : 3 Mladost (B)
18.11.2017 13:30 Beljanica 3 : 0 Šumadija
18.11.2017 13:30 Zenit 0 : 2 Mladost (D)
18.11.2017 13:00 Ajaks 3 : 1 Sveti Stefan
18.11.2017 13:00 Petrovčić 0 : 3 Atakante
18.11.2017 12:00 Rekreativo 011 4 : 1 Posavac Tišma
18.11.2017 13:00 Zaklopača 3 : 4 Lepušnica
18.11.2017 13:00 Minel 3 : 0 Hajduk
18.11.2017 13:00 OFK Šabac 4 : 3 Mladost
18.11.2017 13:00 Torpedo 1924 1 : 8 Hajduk Stanko
18.11.2017 13:00 Kalenić : OFK Stublenica
18.11.2017 13:00 Crvena Jabuka 1 : 3 Polet (T)
18.11.2017 13:00 OFK Brđanac 5 : 3 Mladost (VK)
18.11.2017 13:00 Jugovići 0 : 6 Mladost (DK)
18.11.2017 13:00 Varvarin 5 : 1 Ušće
18.11.2017 13:00 Velika Drenova 7 : 0 Omladinac
18.11.2017 13:00 Maršić 4 : 0 Vinogradi DB
18.11.2017 13:00 21. oktobar 2 : 0 Hajduk
18.11.2017 13:00 Škriljac 0 : 0 Pobeda 1976
18.11.2017 13:00 Vukašinovac 0 : 2 OFK Draževac
18.11.2017 13:00 Borac 1 : 1 Napredak 2012
18.11.2017 13:00 Mladost (R) 2 : 1 Bata Bulić
18.11.2017 13:00 Rade Milošević 2 : 3 Napredak (S)
18.11.2017 13:00 Železničar 0 : 2 Miletić
18.11.2017 13:30 Sloboda 1 : 8 Mladost Radost
18.11.2017 13:00 Rojkovac 4 : 1 Zadrugar
18.11.2017 14:00 Napredak 3 : 1 Gol
18.11.2017 14:00 Bukovik 0 : 1 Mladost
18.11.2017 13:00 Rasina 6 : 3 Žabare
18.11.2017 13:00 Borac 2 : 6 Meševo
18.11.2017 13:00 Mladost 2013 7 : 1 Sloga (R)
18.11.2017 13:00 Jedinstvo 2014 1 : 4 Petrovac 74
18.11.2017 13:30 Gornje Sinkovce 0 : 0 Mladost (K)
18.11.2017 13:30 Navalin 3 : 1 Sloboda
18.11.2017 16:30 Todorovce 8 : 2 Rudar 1973
18.11.2017 16:30 Nomanica 2 : 2 Veternica
18.11.2017 16:30 Gornje Krajince 4 : 2 Badince
18.11.2017 13:00 Mladi Radnik 7 : 1 Grivac
18.11.2017 13:00 Iskra 0 : 1 Mladost
18.11.2017 13:00 Kom 1 : 0 Rudar
18.11.2017 13:00 Sutjeska 1 : 0 Grbalj
18.11.2017 13:00 Zeta 0 : 0 OFK Petrovac
18.11.2017 17:00 Budućnost 4 : 1 Dečić
18.11.2017 13:00 Hajduk : Sloga (SB)
18.11.2017 13:00 Sloboda 4 : 0 Vitez
18.11.2017 13:00 Krupa 1 : 0 Zrinjski
18.11.2017 13:00 Radnik 3 : 1 Čelik
18.11.2017 16:00 Sarajevo 4 : 2 Mladost
18.11.2017 13:30 Kozara 1 : 0 Sloga
18.11.2017 13:30 Tekstilac 3 : 1 Sloboda
18.11.2017 13:30 Napredak 0 : 4 Drina
18.11.2017 13:30 Podrinje 4 : 1 Sutjeska
18.11.2017 16:00 Bournemouth 4 : 0 Huddersfield
18.11.2017 16:00 Burnley 2 : 0 Swansea
18.11.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 2 Everton
18.11.2017 16:00 Leicester 0 : 2 Manchester City
18.11.2017 16:00 Liverpool 3 : 0 Southampton
18.11.2017 16:00 WBA 0 : 4 Chelsea
18.11.2017 18:30 Manchester Utd 4 : 1 Newcastle
18.11.2017 13:30 Arsenal 2 : 0 Tottenham
18.11.2017 16:15 Leganés 0 : 3 Barcelona
18.11.2017 18:30 Sevilla 2 : 1 Celta Vigo
18.11.2017 20:45 Atlético Madrid 0 : 0 Real Madrid
18.11.2017 13:00 Getafe 4 : 1 Alavés
18.11.2017 15:30 Bayern 3 : 0 Augsburg
18.11.2017 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Eintracht
18.11.2017 18:30 Hertha BSC 2 : 4 Borussia Mönchengladbach
18.11.2017 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 RB Leipzig
18.11.2017 15:30 Mainz 05 1 : 0 Köln
18.11.2017 15:30 Wolfsburg 3 : 1 Freiburg
18.11.2017 20:45 Napoli 2 : 1 Milan
18.11.2017 18:00 Roma 2 : 1 Lazio
18.11.2017 20:00 Dijon 3 : 1 Troyes
18.11.2017 20:00 Guingamp 1 : 1 Angers
18.11.2017 17:00 PSG 4 : 1 Nantes
18.11.2017 20:00 Strasbourg 2 : 1 Rennes
18.11.2017 20:00 Toulouse 0 : 0 Metz
18.11.2017 13:00 Spartak 8 : 0 Požarevac
18.11.2017 13:00 Sloga Radnički 5 : 0 Napredak
18.11.2017 12:00 BASK 7 : 0 011
18.11.2017 09:00 BSK Borča 0 : 1 Lokomotiva
18.11.2017 11:00 Grafičar 1 : 0 Sindjelć
18.11.2017 08:45 IM Rakovica 3 : 5 IMT
18.11.2017 14:00 Bežanija 0 : 1 Radnički (NB)
18.11.2017 10:00 Poštar 1930 0 : 1 Omladinac
18.11.2017 10:00 Zmaj 1953 1 : 3 Srem
18.11.2017 10:00 Vrčin 3 : 5 Žarkovo
18.11.2017 13:00 Beograd 1929 0 : 3 Šumadinac
18.11.2017 10:00 Brodarac 1 : 1 Partizan
18.11.2017 12:00 Zemun 2 : 0 Jagodina
18.11.2017 13:30 Crvena Zvezda 9 : 0 Novi Pazar
18.11.2017 11:00 Rad 3 : 0 Internacional
18.11.2017 11:00 Borča 2 : 0 Bežanija
18.11.2017 09:30 Studenski grad 2 : 2 011
18.11.2017 12:00 Radnički (O) 1 : 4 Kolubara
18.11.2017 09:00 Grafičar : GSP Polet
18.11.2017 14:30 BASK : DIF
18.11.2017 13:30 Vinča : Balkan
18.11.2017 12:00 Radnički (S) : Vrbas
18.11.2017 12:00 Kosmaj MK : OLE MK
18.11.2017 14:30 Zemun MK : Rad V MK
18.11.2017 11:00 Bežanija MK : 011 V MK
18.11.2017 12:15 Brodarac MK : Studenski grad MK
18.11.2017 11:00 Crvena zvezda MK 6 : 1 Mladenovac MK
18.11.2017 11:00 Sinđelić MK : BSK Borča MK
18.11.2017 13:30 Jedinstvo : Rudar
18.11.2017 13:30 Donji Petrovci : Napredak
18.11.2017 13:30 Mladost : 1. Maj
18.11.2017 13:30 PSK Putinci : Fruška Gora
18.11.2017 13:30 Hrtkovci : Partizan
18.11.2017 13:30 Radnički : Borac
18.11.2017 13:00 Čukarički MK 1 : 1 Zemun MK
18.11.2017 10:30 Olimpik MK : Ada MK
18.11.2017 14:30 Brodarac MK : Radnički PDM MK
18.11.2017 09:30 Bačka 1901 1 : 9 Spartak
18.11.2017 10:00 Jedinstvo MK : Ole MK
18.11.2017 10:00 Trijumf MK : Leštane MK
18.11.2017 08:30 BASK MK : Petlić MK
18.11.2017 09:00 Žarkovo MK : Crvena zvezda MML MK
18.11.2017 08:45 Lokomotiva MK : Zemun B MK
18.11.2017 11:00 Borac 0 : 5 Homoljac
18.11.2017 Rudar 2001 1 : 0 Zvižd
18.11.2017 11:00 Mladi Rudar : Derbi 2017
18.11.2017 11:00 Proleter 1976 1 : 11 Banja 1957
18.11.2017 11:00 Venčani : Partizan 1945
18.11.2017 12:00 KMF Aranđelovac 7 : 0 Aranđelovac
18.11.2017 13:00 BSK Borča 0 : 2 Čukarički
18.11.2017 10:00 Radnički (NB) 1 : 5 Zemun
18.11.2017 09:30 Radnički (O) 3 : 1 Kolubara
18.11.2017 09:00 Rad 2 : 1 OFK Beograd
18.11.2017 09:00 Bežanija : Budućnost

Košarka

18.11.2017 21:00 Cedevita 99 : 74 Mornar
18.11.2017 19:00 Partizan NIS 77 : 78 Union Olimpija
18.11.2017 16:00 Dynamic 89 : 70 Vršac
18.11.2017 18:00 Metalac 85 : 66 Mladost Admiral
18.11.2017 19:00 Borac 85 : 80 Beovuk 72
18.11.2017 16:00 OKK Beograd 61 : 74 Tamiš
18.11.2017 18:00 Zlatibor 89 : 63 Sloga
18.11.2017 19:00 Sloboda 78 : 69 Novi Pazar
18.11.2017 17:00 Plana 90 : 79 Smederevo 1953
18.11.2017 19:00 Klik 74 : 80 Napredak Bosphorus
18.11.2017 19:30 Zdravlje Leskovac 89 : 78 Pirot
18.11.2017 18:00 Žarkovo 54 : 88 Mladost (SP)
18.11.2017 19:30 Kolubara LA 2003 91 : 74 Akademik
18.11.2017 19:00 Futog Tupanjac MD 94 : 96 Sveti Đorđe
18.11.2017 20:00 Srem 74 : 80 Mladost Veternik
18.11.2017 17:00 Nova Pazova 81 : 60 Omladinac
18.11.2017 19:00 Zlatar 77 : 66 Student
18.11.2017 18:00 Crnokosa 100 : 88 Mileševac
18.11.2017 18:00 Zekas 75 75 : 68 Radnički VA
18.11.2017 19:30 Napredak Junior 92 : 70 Jagodina
18.11.2017 18:00 Radnički 1950 86 : 62 Prva Petoletka
18.11.2017 16:30 Junior 85 : 79 Jugbasket
18.11.2017 18:30 Niš 81 : 80 Radan
18.11.2017 14:45 BKK Radnički 100 : 63 BASK
18.11.2017 12:00 Torlak 87 : 62 Žitko Basket
18.11.2017 14:00 Beko 96 : 81 Borac
18.11.2017 15:45 SO Koš 81 : 57 Bagljaš
18.11.2017 19:00 Karađorđevo 100 : 90 Spartak OKK
18.11.2017 19:00 Pink : Železničar
18.11.2017 17:30 Opovo 99 70 : 84 Vojka
18.11.2017 18:30 Šimanovci 93 : 64 RU Koš
18.11.2017 Partizan : Stara Pazova
18.11.2017 19:00 Jedinstvo 83 : 60 BNS
18.11.2017 Šabac 111 : 101 Ub
18.11.2017 Student 014 : M015
18.11.2017 Vladimirci 75 : 87 Loznica
18.11.2017 Železničar 87 : 65 Osečina
18.11.2017 Rađevac : Mladost 2014
18.11.2017 Užice 84 : 58 GM-032
18.11.2017 Mladost : Morava
18.11.2017 Čačak 94 77 : 80 Play off
18.11.2017 Sloga : Ivanjica
18.11.2017 Požarevac : Despot
18.11.2017 19:00 Trepča 80 : 61 Zicer 2014
18.11.2017 14:00 Hisar 93 : 27 Đerdap
18.11.2017 Zicer 79 : 60 Kuršumlija
18.11.2017 18:30 LA Basket 66 : 69 Cerak
18.11.2017 Vizura : Mladost 2
18.11.2017 13:20 Barajevo 96 : 57 Barajevo Bambi
18.11.2017 17:30 Vrbas Medela 95 : 66 Vršac
18.11.2017 18:00 Bor 94 : 55 Šumadija
18.11.2017 18:00 Beočin 68 : 61 Kraljevo
18.11.2017 17:00 Šabac 69 : 74 Student
18.11.2017 19:00 Crvena zvezda 89 : 61 Radivoj Korać
18.11.2017 12:00 Play Off : Loznica
18.11.2017 13:00 Prijepolje : Lim
18.11.2017 15:00 Šabac 2 (v.k.) 0 : 0 Užice
18.11.2017 20:00 Gimnazijalac 87 : 65 Bagdala
18.11.2017 16:30 Karađorđevo 51 : 102 Karaburma
18.11.2017 17:00 Srbobran 97 : 23 SO Koš
18.11.2017 18:00 Stara Pazova 113 : 39 Jedinstvo (NB)
18.11.2017 Radnički (NB) : Ruma 92
18.11.2017 14:30 Delfin 73 : 80 Proleter (NS)
18.11.2017 16:00 Metalac : M 015
18.11.2017 16:00 Šuter 0 : 0 MIX
18.11.2017 16:00 Železničar : Lazarevac
18.11.2017 16:00 M 015 : MIX
18.11.2017 16:00 Šuter : Radnički
18.11.2017 16:00 Železničar : Mladost 014
18.11.2017 16:00 Lazarevac : Inter Koš
18.11.2017 16:00 Student 2 : OKK Šabac
18.11.2017 16:00 MIX 1 : MIX 2
18.11.2017 16:00 Valjevski : Mladost 014
18.11.2017 16:00 Metalac : Student 1
18.11.2017 16:00 Železničar : Mionica
18.11.2017 16:00 Šuter : Mionica
18.11.2017 16:00 Železničar : MIX 2
18.11.2017 16:00 Student 48 : 33 Valjevski
18.11.2017 16:00 MIX 1 : Inter Koš
18.11.2017 16:00 MIX 2 : MIX 1
18.11.2017 16:00 Šuter 77 : 78 Student
18.11.2017 16:00 Železničar : Mionica
18.11.2017 16:00 Osečina 0 : 0 Mionica
18.11.2017 16:00 MIX : Kolubara Mladost
18.11.2017 Valjevski 19 : 28 Mionica
18.11.2017 Osečina : MIX
18.11.2017 Student : Mladost 014

Odbojka

18.11.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Spartak (Su)
18.11.2017 18:30 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Spartak (Lj)
18.11.2017 17:00 VA-014 Gorenje 3 : 0 Kosovska Mitrovica
18.11.2017 17:00 Napredak 037 3 : 0 Jagodina
18.11.2017 18:00 Smederevo Carina 3 : 1 Futog
18.11.2017 16:00 Partizan 3 : 1 Mladenovac
18.11.2017 18:00 Železničar (Bg) 3 : 1 VGSK
18.11.2017 17:00 Banat 3 : 0 FAP Livnica
18.11.2017 16:00 Užice 3 : 1 Bečej
18.11.2017 13:00 Partizan 3 : 1 Gračanica
18.11.2017 Ribnica 2 : Lotus
18.11.2017 Gračac : Antena
18.11.2017 Putevi : Metalac Takovo
18.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Pirot
18.11.2017 20:00 Vranje 3 : 1 Ozren
18.11.2017 19:00 Hercegovina 3 : 0 Maglić 1953
18.11.2017 20:00 Šid 1 : 3 Kulpin
18.11.2017 20:00 Dunav Volley 2 : 3 Sombor
18.11.2017 Ozren 2 0 : 3 Knjaževac
18.11.2017 19:00 Klek-MD Zrenjanin 0 : 3 Vizura
18.11.2017 19:00 TENT 3 : 1 Dinamo
18.11.2017 19:00 Partizan 1 : 3 Jedinstvo (SP)
18.11.2017 17:00 Futog 0 : 3 Jedinstvo (U)
18.11.2017 18:00 Vranje 2 : 3 Omladinac
18.11.2017 15:00 Smederevo 2 : 3 FOK
18.11.2017 20:00 Valjevo 0 : 3 Ub
18.11.2017 20:00 Gimnazijalac 0 : 3 Beograd
18.11.2017 15:00 Inđija 3 : 0 Zlatibor
18.11.2017 18:00 Milenijum 3 : 0 Jagodina
18.11.2017 19:00 Kralj 3 : 1 Kraguj-Radnički
18.11.2017 20:00 Leskovac 98 0 : 3 Spartak (Lj)
18.11.2017 18:00 Paraćin 2 : 3 Hajduk Veljko
18.11.2017 17:00 Zaječar 3 : 0 Stampedo
18.11.2017 16:30 Panda 3 : 2 Bor
18.11.2017 17:00 Kuršumlija 3 : 2 Desetka
18.11.2017 14:30 Lavice 07 : Odbojka 013
18.11.2017 19:00 Volejstars : Mladost (NP)
18.11.2017 16:30 Lazarevac 3 : 0 Zaslon
18.11.2017 19:30 AS Batajnica 3 : 2 Imlek
18.11.2017 Zvečan : Leposavić 2
18.11.2017 Vidovdan : Gračanica
18.11.2017 Mokra Gora 2 : Sokolica
18.11.2017 Kosovska Mitrovica : Brezovica
18.11.2017 15:00 Libero : Apatin
18.11.2017 17:00 Gox-IN Phibrows : CVS
18.11.2017 16:30 Hajduk : Soko
18.11.2017 11:30 Vrbas : Spartak 2
18.11.2017 16:30 Žitište : Krajišnik
18.11.2017 15:30 Klek Srbijašume 2 : Dunav
18.11.2017 16:30 Hercegovina : Žabalj Volej
18.11.2017 12:00 NS Tim 0 : 3 Prvi Tempo
18.11.2017 19:00 Bečej : Proleter
18.11.2017 Lotus : Lučani
18.11.2017 Sloboda S : Takovo
18.11.2017 Borac 3 : 0 Ivanjica
18.11.2017 Tara : Zlatibor
18.11.2017 Crnokosa : Sloga 031

Rukomet

18.11.2017 19:00 Šamot 65 26 : 27 Železničar 1949
18.11.2017 17:30 Požarevac 31 : 31 Crvena zvezda
18.11.2017 19:00 Spartak Vojput 27 : 24 Rudar
18.11.2017 18:00 Obilić 23 : 31 Partizan
18.11.2017 19:00 Jugović 26 : 21 Metaloplastika
18.11.2017 16:00 Dolovo 29 : 29 Banatski Karlovac
18.11.2017 17:00 Sloga : Mladost
18.11.2017 18:00 Goč Merkur 33 : 25 Bane
18.11.2017 20:00 Metalac 37 : 34 Prva Petoletka
18.11.2017 21:00 Sloga 25 : 25 SC Voždovac 2012
18.11.2017 18:00 Paraćin 28 : 29 Aleksinac
18.11.2017 19:00 Jastrebac 29 : 29 Vlasotince
18.11.2017 20:00 ORK Bor 38 : 27 Pirot
18.11.2017 17:00 Radnički 1958 37 : 31 ORK Pančevo
18.11.2017 19:00 PIK Prigrevica 28 : 34 Slavija
18.11.2017 17:00 Zrenjanin 29 : 36 Vojvoda Stepa
18.11.2017 19:00 Radnički (JT) 28 : 30 Potisje Pleteks
18.11.2017 20:30 Radnički 1964 2 31 : 28 Karađorđe 2
18.11.2017 17:00 Mokra gora 2 26 : 27 Šamot 65 2
18.11.2017 19:00 Novi Pazar 2 : Lokomotiva 2
18.11.2017 18:00 Rembas 35 : 37 Arif Knjaz 1957
18.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 2 21 : 29 Jagodina
18.11.2017 19:00 Ub 28 : 23 Gučevo
18.11.2017 20:00 Jedinstvo 26 : 19 Proleter
18.11.2017 18:00 Crvenka 20 : 20 Kolubara
18.11.2017 19:00 Kikinda Grindex 24 : 20 Inđija
18.11.2017 20:00 Morava 29 : 26 Mačva
18.11.2017 18:00 Radnički 1964 28 : 30 Novi Pazar
18.11.2017 17:30 Dubočica 54 27 : 22 Topličanin
18.11.2017 19:00 Planinka Prolom voda 38 : 28 Lokomotiva
18.11.2017 19:00 Vranje 1957 37 : 27 Zlatar
18.11.2017 18:00 Priboj 21 : 25 Hajduk Veljko
18.11.2017 19:00 Rusin 29 : 25 Sivac 69/2
18.11.2017 15:00 Junior 19 : 22 Kikinda
18.11.2017 18:30 Sloga (PM) 19 : 27 Voždovac 1955
18.11.2017 20:00 Vrbas 29 : 33 Minaqua
18.11.2017 18:00 Pirot 35 : 29 Proleter
18.11.2017 18:00 Halas Jožef 24 : 17 Požarevac
18.11.2017 19:00 Zaječar 1949 32 : 23 Metalac
18.11.2017 16:00 Radnički 1964 12 : 16 Napredak 12
18.11.2017 17:00 Knjaz Miloš 2 31 : 26 Radnički 2005
18.11.2017 13:00 Župa 18 : 32 Čačak
18.11.2017 15:30 Dubočica 15 : 26 Topličanin
18.11.2017 19:00 Vlasotince 28 : 15 Jagodina 2
18.11.2017 18:00 Rtanj 20 : 18 Đerdap
18.11.2017 20:00 ORK Beograd 49 : 23 Rudar
18.11.2017 20:00 Mačva 37 : 21 Radnički (O)

Futsal

18.11.2017 18:30 Samo pravo 5 : 4 International
18.11.2017 19:30 Forum 7 : 6 Ivanjica
18.11.2017 21:00 Vinter sport 4 : 1 Ekonomist
18.11.2017 15:30 Leteći Holandjanin : Apa Futsal
18.11.2017 14:00 Ekonomac 2 5 : 1 Kragujevac 2011
18.11.2017 12:00 Gročanski : Banjica