XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 751 utakmica za dan
Nedelja, 18 Septembar 2016

Fudbal

18.09.2016 19:00 Vojvodina 2 : 1 Borac
18.09.2016 16:30 Radnički 1 : 0 Zemun
18.09.2016 16:30 OFK Odžaci 0 : 0 Mačva
18.09.2016 17:30 Tottenham 1 : 0 Sunderland
18.09.2016 15:15 Crystal Palace 4 : 1 Stoke
18.09.2016 15:15 Southampton 1 : 0 Swansea
18.09.2016 13:00 Watford 3 : 1 Manchester Utd
18.09.2016 15:30 Augsburg 1 : 3 Mainz 05
18.09.2016 17:30 Hertha BSC 2 : 0 Schalke 04
18.09.2016 12:30 Udinese 1 : 2 Chievo
18.09.2016 15:00 Cagliari 3 : 0 Atalanta
18.09.2016 15:00 Crotone 1 : 1 Palermo
18.09.2016 15:00 Sassuolo 2 : 0 Genoa
18.09.2016 15:00 Torino 0 : 0 Empoli
18.09.2016 18:00 Internazionale 2 : 1 Juventus
18.09.2016 20:45 Fiorentina 1 : 0 Roma
18.09.2016 15:00 Montpellier 1 : 1 Nice
18.09.2016 17:00 Saint-Étienne 1 : 0 Bastia
18.09.2016 20:45 Marseille 0 : 0 Lyon
18.09.2016 12:00 Osasuna 0 : 0 Celta Vigo
18.09.2016 16:15 Athletic Club 2 : 1 Valencia
18.09.2016 18:30 Villarreal 2 : 1 Real Sociedad
18.09.2016 20:45 Espanyol 0 : 2 Real Madrid
18.09.2016 15:30 Budućnost 1 : 0 Zeta
18.09.2016 15:30 Cetinje 0 : 1 Berane
18.09.2016 15:30 Otrant Olympic 1 : 0 Čelik
18.09.2016 15:30 Radnički 1 : 0 Bratstvo
18.09.2016 15:30 Kom 1 : 0 Ibar
18.09.2016 15:30 Mornar 0 : 1 Jezero
18.09.2016 15:30 Sloga (R) 1 : 0 Hajduk
18.09.2016 15:30 Sloga (SB) 0 : 3 Arsenal
18.09.2016 16:00 Drezga 1 : 2 Zabjelo
18.09.2016 16:00 Crvena stijena 1 : 1 Gorštak
18.09.2016 16:00 Železničar 4 : 1 Radnički (NP)
18.09.2016 16:00 Jošanica 1 : 1 Mokra Gora
18.09.2016 16:00 Jedinstvo Putevi 2 : 3 Šapine
18.09.2016 16:00 Moravac Orion 3 : 0 Car Konstantin
18.09.2016 16:00 Radan 1 : 0 Trstenik PPT
18.09.2016 16:00 Temnić 1924 1 : 0 Tabane 1970
18.09.2016 16:00 BSK Batajnica 2 : 1 Radnički (NB)
18.09.2016 16:00 Stepojevac Vaga 3 : 0 Dorćol
18.09.2016 11:00 Grafičar 4 : 1 Rakovica
18.09.2016 16:00 Budućnost (G) 3 : 0 Subotica
18.09.2016 16:00 Zadrugar 3 : 3 Tisa (A)
18.09.2016 16:00 Mladost (T) 2 : 1 Tavankut
18.09.2016 16:00 Bačka (P) 1 : 0 Srbobran
18.09.2016 16:00 Polet (N) 1 : 2 Sloboda
18.09.2016 16:00 Slavia 6 : 1 Dolina
18.09.2016 16:00 ŽAK 3 : 2 Vojvodina 1928
18.09.2016 10:00 Kabel 3 : 0 Sofeks
18.09.2016 16:00 Borac 0 : 6 Hajduk 1925 Podunavac
18.09.2016 16:00 Hajduk (B) 3 : 2 Index
18.09.2016 16:00 Kupinovo 0 : 1 Hajduk (Č)
18.09.2016 16:00 LSK Laćarak 3 : 1 Sloga
18.09.2016 16:00 Sušica 0 : 0 Slavija
18.09.2016 16:00 Dragačevo 1 : 0 Radnički (K)
18.09.2016 16:00 Bane 5 : 1 Karađorđe
18.09.2016 16:00 Mladi radnik 1940 3 : 0 Borac 1932
18.09.2016 16:00 Zvižd 4 : 2 Borac (Ž)
18.09.2016 16:00 Napredak 0 : 0 Petar Dobrnjac
18.09.2016 16:00 Homoljac 2 : 0 VGSK
18.09.2016 16:00 Zadrugar 3 : 1 Sevojno
18.09.2016 16:00 Jedinstvo (Ub) 1 : 0 OFK Divci
18.09.2016 16:00 Radjevac 2 : 0 Drina
18.09.2016 16:00 Provo 3 : 1 Sloga (S)
18.09.2016 16:00 Radnički Stobex 2 : 1 Polimlje
18.09.2016 16:00 Malošište 0 : 2 Rtanj
18.09.2016 16:00 Bukovik 1 : 1 Moravica
18.09.2016 16:00 Zaplanjac 2 : 1 Svrljig
18.09.2016 16:00 Majdanpek 5 : 1 Napredak
18.09.2016 16:00 Juhor 0 : 0 Levač
18.09.2016 16:00 Sloga 1 : 0 Župa
18.09.2016 16:00 Poljoprivrednik 2 : 3 OFK Lugomir
18.09.2016 16:00 Morava (VH) 1 : 1 GFK Dubočica
18.09.2016 16:00 Budućnost (O) 5 : 1 Jedinstvo (GM)
18.09.2016 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 3 Vranjska Banja
18.09.2016 16:00 Ropotovo 5 : 0 Balkanski
18.09.2016 16:00 Budućnost (P) 1 : 0 Pčinja
18.09.2016 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Vrčin
18.09.2016 16:00 Srem 3 : 1 Milutinac
18.09.2016 10:00 Borac (L) 0 : 1 Turbina
18.09.2016 16:00 Borac (O) 1 : 2 Balkan Mirijevo
18.09.2016 16:00 Sremčica 1 : 0 Lokomotiva
18.09.2016 16:00 Zvezdara 1 : 1 Avala
18.09.2016 10:00 Torlak 2 : 0 Budućnost
18.09.2016 16:00 PKB Padinska Skela 1 : 2 Hajduk
18.09.2016 16:30 Radnički 1905 2 : 2 Sutjeska
18.09.2016 16:30 Jadran (S) 2 : 2 Vinogradar
18.09.2016 16:30 Bajša 2 : 0 Čantavir
18.09.2016 16:30 Senta 0 : 0 Panonija IM Topola
18.09.2016 16:30 Preporod 3 : 2 Krivaja
18.09.2016 16:30 Proleter (Nj) 0 : 0 Njegoš
18.09.2016 16:00 OFK Šikara 3 : 0 Terekveš
18.09.2016 16:00 Lipar 0 : 1 Hercegovac
18.09.2016 16:00 Mladost (BP) 3 : 2 Budućnost
18.09.2016 16:00 Rusin 5 : 2 Borac (BG)
18.09.2016 16:00 Krila Krajine 2 : 2 BSK
18.09.2016 16:00 Slavija 1 : 0 ŽAK
18.09.2016 16:00 Partizan (G) 1 : 2 Partizan (U)
18.09.2016 16:00 Budućnost (A) 1 : 3 Strela
18.09.2016 16:00 Vojvodina (C) 1 : 0 Sloga (BNS)
18.09.2016 16:00 Vojvodina (S) 3 : 0 Vulturul
18.09.2016 16:00 Crvena zvezda 0 : 0 Jedinstvo (V)
18.09.2016 16:00 Omladinac 0 : 5 Bilećanin
18.09.2016 16:00 Banat 1 : 0 Lehel
18.09.2016 16:00 C. Zvezda (RS) 2 : 0 Jedinstvo
18.09.2016 16:00 Mladost (BD) 4 : 1 Naftagas (B)
18.09.2016 16:30 Hrtkovci 2 : 0 Donji Petrovci
18.09.2016 16:30 Borac 3 : 0 FK Graničar 1924
18.09.2016 16:30 Budućnost 1 : 0 Napredak
18.09.2016 16:30 Sloboda 0 : 1 Ljukovo
18.09.2016 16:00 Vinogradar 1 : 3 Jugović
18.09.2016 16:00 Titel 1 : 3 OFK Futog
18.09.2016 16:00 Bačka 4 : 2 Petrovaradin
18.09.2016 16:00 Miletić 2 : 10 Borac
18.09.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Mladost
18.09.2016 11:00 Real 1 : 1 Proleter
18.09.2016 16:30 Ribnica 0 : 1 Borac
18.09.2016 16:30 Magnohrom 1 : 2 Stubal
18.09.2016 16:30 Ibar 1 : 0 Radnik
18.09.2016 16:30 Granit 2 : 3 Rudar
18.09.2016 11:00 Novi Pazar 1928 3 : 1 Polet
18.09.2016 15:30 Polet (T) 1 : 1 Zadrugar
18.09.2016 15:30 Jedinstvo (GG) 4 : 0 Napredak
18.09.2016 15:30 Backovac Junajted 3 : 1 Lunjevica
18.09.2016 19:00 LFK Mladost 1 : 1 Jedinstvo (K)
18.09.2016 15:30 Prijevor 3 : 0 Brezak
18.09.2016 15:30 Mladost (P) 1 : 1 Omladinac (Z)
18.09.2016 15:30 Spartak 3 : 0 Donja Vrbava
18.09.2016 16:00 Šumadija 4 : 0 Podunavac
18.09.2016 16:00 SASK 2 : 2 Omladinac
18.09.2016 16:00 Crvena zvezda 3 : 1 Bresje Superior
18.09.2016 16:00 Osipaonica 2 : 1 Pobeda
18.09.2016 16:00 Budućnost 1 : 2 7. Juli
18.09.2016 16:00 Udarnik 4 : 1 Polet
18.09.2016 16:00 Omladinac 0 : 0 ŽSK
18.09.2016 16:00 OFK Aranđelovac 6 : 0 Prvi srpski ustanak
18.09.2016 16:00 Lokomotiva 8 : 1 Borac
18.09.2016 16:00 Junkovac 1 : 0 Vitlina-Bokanja
18.09.2016 16:00 Trnava 0 : 3 Proleter 1976
18.09.2016 16:00 OFK Šatornja 0 : 2 Banja 1957
18.09.2016 16:00 Rudar (Kr) 3 : 0 Krilaš
18.09.2016 16:00 Mlava (ML) 3 : 1 Borac (K)
18.09.2016 16:00 Mladost (B) 1 : 4 Radnik (S)
18.09.2016 16:00 Napredak 1936 1 : 0 Rudar 2001
18.09.2016 16:00 Budućnost (V) 2 : 0 Trgovački
18.09.2016 16:00 Borac (L) 3 : 2 Jedinstvo
18.09.2016 16:00 Podrinje 5 : 0 Borac (V)
18.09.2016 16:00 Mladost (PP) 2 : 1 Mladi Borac
18.09.2016 16:00 Mladost (P) 2 : 0 Majur
18.09.2016 16:00 Radnički Šabački 2 : 1 Mačva 2005
18.09.2016 16:00 Antimon 3 : 1 Cer
18.09.2016 16:00 Trlić 0 : 2 Junior Novo Naselje
18.09.2016 16:00 Sovljak 2 : 0 Tešnjar
18.09.2016 16:00 Tvrdojevac 0 : 0 Kačer
18.09.2016 16:00 ZSK 0 : 0 Tulari
18.09.2016 16:00 Joševa 2 : 3 Mladost
18.09.2016 16:00 Iskra 2 : 1 Pepeljevac
18.09.2016 11:00 Ključ 3 : 2 Blizna
18.09.2016 16:00 Nemetali 8 : 3 Polom
18.09.2016 16:00 Deli Jovan 2 : 1 Slatina
18.09.2016 16:00 Radnički 4 : 1 Krivelj
18.09.2016 11:00 Sloga 3 : 0 Rudna Glava
18.09.2016 16:00 Branik 0 : 2 Čubra
18.09.2016 16:00 Zlot 2 : 2 Brestovac
18.09.2016 16:00 Naša krila 2 : 1 Zemljoradnik
18.09.2016 16:00 Radnički 1947 2 : 1 Jedinstvo GVD
18.09.2016 16:00 Orljane 5 : 0 Naisus 1977
18.09.2016 16:00 Rasovača 2 : 2 Mladost (Ba)
18.09.2016 16:00 Morava (Ž) 3 : 0 Doljevac 1971
18.09.2016 16:00 Rudar Alpos 3 : 0 Mladost 1976
18.09.2016 16:00 Moravac (ZT) 4 : 1 Radnički 1924
18.09.2016 16:00 Vratarnica 1 : 1 Omladinac
18.09.2016 16:00 Osnić 6 : 3 Rgotina
18.09.2016 16:00 ŠSK 3 : 0 Rudar (G)
18.09.2016 16:00 Bučje Topla 1 : 5 Midžor
18.09.2016 16:00 OFK Grlište 4 : 0 Trebič
18.09.2016 16:00 Graničar 3 : 1 Kablovi
18.09.2016 16:00 OFK Knjaz 3 : 1 Malinik
18.09.2016 16:00 Radnički (L) 5 : 0 Sloga
18.09.2016 15:30 Hajduk 4 : 0 Partizan
18.09.2016 15:30 Napredak (Z) 3 : 4 Napredak (D)
18.09.2016 15:30 OFK Bratstvo 2 : 0 Dragocvet
18.09.2016 15:30 OFK Batinac 4 : 0 OFK Tekstilac
18.09.2016 15:30 Morava 1 : 3 Kušiljevo
18.09.2016 15:30 Budućnost 1 : 0 Bratstvo
18.09.2016 16:30 Naupare 3 : 1 Kupci
18.09.2016 16:30 Jastrebac 2 : 1 Blagotin
18.09.2016 16:30 Vinogradar 3 : 0 Mladi radnik
18.09.2016 16:30 13. April 3 : 0 Ribnik
18.09.2016 16:30 Sloga 4 : 1 Parunovac
18.09.2016 16:30 Čitluk 2 : 2 Mačkovac
18.09.2016 16:00 Partizanski put 2 : 0 Borac
18.09.2016 16:00 OFK Niš 4 : 2 Sloboda
18.09.2016 16:00 Morava 1 : 3 Mladost
18.09.2016 16:00 Budućnost 4 : 2 Vrtište
18.09.2016 16:00 Proleter (DV) 1 : 5 Rudar
18.09.2016 16:00 Napredak 1 : 4 Spartak
18.09.2016 16:00 Borac 1 : 2 Padež
18.09.2016 16:00 Zadrugar 2 : 2 Gnjilan
18.09.2016 16:00 Jedinstvo (GS) 2 : 1 Jablanica
18.09.2016 16:00 Radnički (P) 1 : 7 Železničar
18.09.2016 16:00 Progres 2 : 1 Polet
18.09.2016 16:00 Umac 2 : 0 Vučje
18.09.2016 16:00 Zloćudovo 5 : 2 Plantaža
18.09.2016 16:00 Sloga 4 : 2 Mladi Borac
18.09.2016 16:00 Čekmin 5 : 0 Brza
18.09.2016 16:00 Bobište 2 : 1 Omladinac (DS)
18.09.2016 16:00 Pavlovac 2 : 0 Čelik
18.09.2016 11:00 Crnotince 0 : 3 Ternoci
18.09.2016 16:00 Trešnjevka 1 : 3 Lugina
18.09.2016 16:00 BSK Bujanovac 0 : 2 Vihor
18.09.2016 16:00 Šumadinac 2 : 2 Borac
18.09.2016 16:00 Institut 0 : 2 Poštar Zvezdara
18.09.2016 11:00 13. Maj Zemun 2 : 3 Komgrap
18.09.2016 16:00 Dunav 0 : 1 Lepušnica
18.09.2016 16:00 PKB Kovilovo 5 : 0 Banja
18.09.2016 16:00 Zmaj 1953 0 : 1 Brodarac
18.09.2016 16:00 Sinđelić 2012 2 : 0 Mladi proleter
18.09.2016 11:00 Polet 0 : 4 Mladost (B)
18.09.2016 16:00 Rušanj 1 : 2 Radnički
18.09.2016 16:00 Barajevo 1 : 4 BSK
18.09.2016 16:00 Urovci 0 : 1 TEK Sloga
18.09.2016 16:00 Pudarci 2 : 1 Ropočevo
18.09.2016 16:00 Leštane 3 : 0 Vinča
18.09.2016 16:00 Kovačevac 3 : 0 Mladost
18.09.2016 16:00 Dunavac 4 : 0 Velika Krsna
18.09.2016 16:00 Kosmaj 2 : 2 Hajduk
18.09.2016 15:30 Supska 2 : 3 Borac 1805
18.09.2016 15:30 Javor 7 : 3 Omladinac
18.09.2016 15:30 Omladinski 3 : 0 Moravac 2015
18.09.2016 15:30 Rudar 1 : 1 Mladost (S)
18.09.2016 15:30 15. Avgust 1950 7 : 0 Radnički (T)
18.09.2016 15:30 Istok 63 0 : 0 Moravac
18.09.2016 15:30 Napredak (S) 2 : 2 Šumadija
18.09.2016 15:30 Sloga 2 : 4 Sinđelić 1934
18.09.2016 15:30 Mladost (G) 3 : 1 Kolare
18.09.2016 15:30 Mladi radnik 4 : 1 Mladost (K)
18.09.2016 15:30 Mladost (D) 6 : 0 Zenit
18.09.2016 15:30 Osaonica 1 : 3 Morava
18.09.2016 15:30 Kupinovac 2 : 0 Ursule
18.09.2016 15:30 Crni Vrh 1 : 3 Vinorača
18.09.2016 11:00 OFK Sloga (D) 2 : 1 Jastrebac
18.09.2016 16:00 Napredak 2012 1 : 0 OFK Rutevac 1908
18.09.2016 11:00 Gredetin 1 : 5 Borac
18.09.2016 16:00 Mladost (DL) 4 : 2 Gradac
18.09.2016 16:00 Real 3 : 2 Šumadija
18.09.2016 16:00 Navalin 2 : 1 Bratstvo
18.09.2016 16:00 Napredak 2 : 1 Sloboda (DB)
18.09.2016 16:00 Mladost (B) 3 : 1 Atletiko
18.09.2016 16:00 Milanovo 3 : 3 Mladost (V)
18.09.2016 16:00 OFK Morava 2 : 1 Jedinstvo (G)
18.09.2016 11:00 Lemind 3 : 1 Sušica 2012
18.09.2016 16:00 BSK 5 : 0 Marjan MB
18.09.2016 16:00 Petrovčić 0 : 4 BUSK
18.09.2016 16:00 Posavac Tišma 0 : 5 Busije
18.09.2016 10:00 Šećeranac Ada 1 : 3 Rekreativo 011
18.09.2016 16:00 011 4 : 2 Sparta Železnik
18.09.2016 16:30 Bratstvo 4 : 0 OFK Mala Bosna 2015
18.09.2016 16:30 Hajduk 3 : 3 Solid
18.09.2016 16:30 Udarnik Višnjevac 0 : 2 Elektrovojvodina
18.09.2016 16:30 Đurđin 2 : 0 Palić
18.09.2016 16:30 Žednik 4 : 0 Bikovo
18.09.2016 16:30 Mladost 1 : 3 Iskra
18.09.2016 16:30 Vojvodina 2 : 0 Pobeda
18.09.2016 16:30 Obilić 7 : 2 Budućnost
18.09.2016 16:30 AFK 2 : 3 Jedinstvo (SK)
18.09.2016 16:30 Tisa 4 : 0 Sloga
18.09.2016 16:30 Tromedja 1 : 1 Slavija
18.09.2016 16:30 Šampion 2 : 0 Graničar
18.09.2016 16:30 Čoka 7 : 0 Jedinstvo (M)
18.09.2016 16:00 Dunav 1 : 0 Graničar (R)
18.09.2016 16:00 Radnički 1918 3 : 0 Omladinac (B)
18.09.2016 16:00 Kula 3 : 3 Aleksa Šantić
18.09.2016 16:00 Soko 1 : 7 Neštin
18.09.2016 16:00 Budućnost 2 : 1 Maglić
18.09.2016 16:00 Borac 3 : 1 Vojvodina
18.09.2016 16:00 Naša Zvezda 3 : 1 Kulpin
18.09.2016 16:00 Krivanj 3 : 2 Tvrdjava
18.09.2016 16:00 Borac (VS) 4 : 0 Banat
18.09.2016 16:00 Ratar 4 : 5 Vojvodina (CC)
18.09.2016 16:00 Radnički 1927 2 : 0 Karaš (K)
18.09.2016 16:00 Dobrica 3 : 0 Hajdučica
18.09.2016 16:00 Dunav 3 : 2 Ševac
18.09.2016 16:00 Vladimirovac 3 : 1 Partizan (K)
18.09.2016 16:00 Potporanj 2 : 3 Borac (VG)
18.09.2016 16:00 Pobeda 0 : 2 Tempo
18.09.2016 16:00 Unirea 0 : 1 Mladost
18.09.2016 16:00 Glogonj 3 : 1 Omladinac 1927
18.09.2016 16:00 Radnički (B) 5 : 0 Polet
18.09.2016 16:00 Proleter 4 : 0 Kolonija
18.09.2016 16:00 Jedinstvo 3 : 4 Budućnost (BB)
18.09.2016 16:00 Borac 6 : 1 BSK Bavanište
18.09.2016 16:00 Omladinac (D) 1 : 5 Stari Tamiš
18.09.2016 16:00 OFK Gradnulica 1 : 1 Omladinac
18.09.2016 16:00 Zadrugar 3 : 2 Zlatica
18.09.2016 16:00 Radnički 1911 6 : 0 OFK Klek
18.09.2016 16:00 ŽFK Banat 0 : 1 ASK
18.09.2016 16:00 Potisje 1 : 0 MSK
18.09.2016 16:00 Rusanda 3 : 0 Jedinstvo
18.09.2016 16:00 Borac (I) 1 : 4 1.Oktobar
18.09.2016 16:00 2. Oktobar 3 : 3 Napredak (BT)
18.09.2016 16:00 Napredak (Č) 2 : 1 Roham
18.09.2016 16:00 Vojvodina (B) 9 : 0 Bega
18.09.2016 16:00 Vojvodina (NM) 5 : 0 Terekves
18.09.2016 16:30 Mladost 5 : 0 Napredak
18.09.2016 16:30 Sloga 2 : 1 Hajduk
18.09.2016 16:30 Obilić 1993 3 : 0 Jedinstvo (P)
18.09.2016 16:30 Borac 2 : 2 Železničar
18.09.2016 16:30 OFK Zeka Buljubaša 0 : 1 Graničar (K)
18.09.2016 16:30 Jedinstvo (M) 0 : 2 OFK Brestač
18.09.2016 16:30 Fruškogorac 1 : 1 PSK Putinci
18.09.2016 16:00 Fruškogorac 1 : 0 Moskva
18.09.2016 16:00 Susek 0 : 2 Fruškogorski partizan
18.09.2016 16:00 Bačka 0 : 0 Železničar
18.09.2016 10:00 Mlada krila 2 : 2 Napredak (G)
18.09.2016 16:30 Zvezda 0 : 3 Mladost (V)
18.09.2016 16:30 Kraljevo Hajduk 2 : 0 Lazac
18.09.2016 16:30 Gruža 4 : 3 Tavnik
18.09.2016 16:30 Borac (A) 1 : 1 Metalac
18.09.2016 16:30 Jedinstvo (D) 0 : 0 Partizan
18.09.2016 16:30 Prijatelji 1 : 0 Lugovi
18.09.2016 16:30 Čačak 94 0 : 1 Morava (M)
18.09.2016 16:30 Gavrilo Princip 1 : 2 Kej
18.09.2016 16:30 Malba 2 : 0 Vujan
18.09.2016 16:30 Budućnost 2 : 1 Planinac
18.09.2016 16:30 Rudar 3 : 1 Morava (K)
18.09.2016 16:30 Gradina 2 : 4 Dedinje Junajted
18.09.2016 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Sloga
18.09.2016 16:30 Vrelo 2 : 4 Jelica
18.09.2016 16:30 Brezova 3 : 11 Gorušica
18.09.2016 15:30 Mladost 09 2 : 0 Šilopaj
18.09.2016 15:30 Omladinac 2 : 3 Ozremica
18.09.2016 15:30 Jablanica 2 : 1 Velereč 94
18.09.2016 15:30 Takovski Ustanak 0 : 1 Sparta
18.09.2016 16:00 Vučak 4 : 2 Vrbovac
18.09.2016 16:00 Hajduk Veljko 1934 2 : 4 Budućnost
18.09.2016 11:00 Železničar 1 : 2 Jezava
18.09.2016 16:00 Skobalj 1 : 1 OFK Slavija
18.09.2016 16:00 Landol 3 : 0 Lunjevac
18.09.2016 16:00 Omladinac 3 : 1 Drugovac
18.09.2016 16:00 Petrijevac 4 : 1 Badljevica
18.09.2016 16:30 Radnik 6 : 0 Udarnik
18.09.2016 16:30 Obilić 2 : 2 Mladost 1948
18.09.2016 16:00 Ranilović 1 : 3 Partizan
18.09.2016 16:00 Mladi rudar 7 : 1 Budućnost
18.09.2016 16:00 Plaskovac 2 : 1 Brezovac
18.09.2016 16:00 Žabare 1 : 1 Šumadinac (S)
18.09.2016 16:00 Šumadinac (N) 5 : 0 B 2000
18.09.2016 16:00 Sloga 0 : 0 Jasenica
18.09.2016 16:00 Šamot 0 : 1 Kopljari
18.09.2016 16:00 Udarnik 0 : 1 Mladost (R)
18.09.2016 16:00 Grivac 2 : 3 Crvena zvezda
18.09.2016 16:00 Pobeda (S) 2 : 1 BSK
18.09.2016 11:00 Karađorđe 5 : 1 Pobeda (Đ)
18.09.2016 16:00 Kotlenik 3 : 1 Marjan
18.09.2016 16:00 Mladost MG 5 : 1 Sloga (M)
18.09.2016 16:00 Dragoš 1 : 4 Omladinac (S)
18.09.2016 16:00 Radnički (K) 3 : 1 Integral
18.09.2016 16:00 Omladinac (Š) 0 : 0 Stig (MC)
18.09.2016 16:00 BSK 3 : 1 Mladost (R)
18.09.2016 16:00 Bata Bulić 5 : 0 Sloga 1952
18.09.2016 16:00 Sloga (Ć) 1 : 4 Kurjače
18.09.2016 16:00 Dizel 2 : 1 Dunavac (P)
18.09.2016 16:00 Obilić 5 : 5 Železničar
18.09.2016 16:00 Jedinstvo (D) 1 : 0 Polet (V)
18.09.2016 16:00 Napredak 1934 3 : 0 Žika Marković Uča
18.09.2016 16:00 Napredak (P) 0 : 0 Desine
18.09.2016 16:00 Napredak 1 : 4 Omladinac
18.09.2016 16:00 Drina 2 : 5 Mladost (MM)
18.09.2016 16:00 Sloga (B) 3 : 2 Sloga (D)
18.09.2016 16:00 Cer 2 : 1 Borac (Š)
18.09.2016 16:00 Gorki 1 : 0 Budućnost (PD)
18.09.2016 16:00 Vlašić 0 : 0 Dušan Silni
18.09.2016 16:00 Dobrava 3 : 2 Sloga (K)
18.09.2016 16:00 Rankovac 2 : 1 Torpedo
18.09.2016 16:00 Vojvoda Stepa Stepanović 1 : 1 Cerić
18.09.2016 16:00 Varna 012 1 : 4 Šipurske Livade
18.09.2016 16:00 Karađorđe 5 : 1 Trešnjevka
18.09.2016 16:00 Miloš Pocerac 2013 2 : 3 Radnički (К)
18.09.2016 16:00 OFK Jelen 2 : 3 Mladost 2013
18.09.2016 16:00 7. Juli 1 : 4 Azbukovica
18.09.2016 16:00 Cerova 2 : 0 Milan Orlić
18.09.2016 16:00 Sloga (S) 1 : 1 Velika Reka
18.09.2016 16:00 Borac (K) 1 : 1 Vidojevica
18.09.2016 16:00 Prva Iskra 2 : 2 Jedinstvo (MZ)
18.09.2016 16:00 Mladost (DD) 2 : 0 Gučevo
18.09.2016 16:00 Jedinstvo (Z) 0 : 1 Stolice
18.09.2016 16:00 OFK Stublenica 2 : 0 Proleter
18.09.2016 16:00 Dimitrije Tucović 3 : 2 Polet (T)
18.09.2016 16:00 Polet 4 : 1 Milenko Pavlović
18.09.2016 11:00 Jadar 2013 2 : 1 OFK Brđanac
18.09.2016 16:00 Rajac 1 : 0 Kolubara 2
18.09.2016 16:00 Komanice 0 : 1 Borac
18.09.2016 16:00 Mladost 4 : 2 Popadić
18.09.2016 16:00 Ribnikar 6 : 0 Kotešica
18.09.2016 16:30 Plavi Tok 2 : 4 Glumač
18.09.2016 13:30 Dobrinjac 5 : 2 Duškovci
18.09.2016 16:30 Napredak 0 : 6 Omladinac
18.09.2016 13:30 Sečica 7 : 0 Borac
18.09.2016 16:30 Pobeda 0 : 2 Avijatičar
18.09.2016 16:30 Trešnjica 2 : 2 Lauš
18.09.2016 13:30 Bakionica 2 : 0 Gorobilje
18.09.2016 16:00 Kladušnica 1 : 0 Napredak
18.09.2016 16:00 Omladinac 1 : 1 Egeta
18.09.2016 16:00 Rtkovo 1 : 1 Pontes
18.09.2016 16:00 Velika Vrbica 1 : 6 Lovćen
18.09.2016 16:00 Milutinovac 2 : 2 Koča Andjelković
18.09.2016 16:30 OFK Tamnič 5 : 1 Ratar
18.09.2016 16:30 Miloševo 13 : 1 OFK Sikole
18.09.2016 16:30 Urovica 2 : 1 Kovilovo
18.09.2016 16:30 Slatina 2 : 1 Polet
18.09.2016 16:30 Graničar 2 : 0 Rečka
18.09.2016 11:00 Sebečevac 1 : 6 Sloga
18.09.2016 16:30 Rasina 2 : 0 Jedinstvo 1936
18.09.2016 11:00 Mladost VPD 2 : 1 Borac
18.09.2016 16:30 14. Oktobar 2 : 1 Varvarin
18.09.2016 16:30 Donji Kopaonik 7 : 1 Trudbenik
18.09.2016 16:30 Omladinac 2 : 3 Polet 57
18.09.2016 16:30 Rubin (Z) 2 : 0 Sloga
18.09.2016 16:30 Gradina 3 : 4 Rubin (DS)
18.09.2016 16:30 Mladost 3 : 0 Jugovići
18.09.2016 16:30 Stari Trstenik 1 : 0 Borac
18.09.2016 16:00 Mladost 1 : 0 Minel
18.09.2016 16:00 Pinosava 3 : 0 Dunavac
18.09.2016 16:00 Podunavac 2 : 1 Pionir
18.09.2016 16:00 Crvenka 2 : 2 Poštar
18.09.2016 16:00 OFK Rogača 3 : 1 Nemenikuće
18.09.2016 11:00 Rudar 2012 0 : 4 Stojnik
18.09.2016 13:30 OFK Slatina 0 : 0 Vojvoda
18.09.2016 16:00 Temac 0 : 1 Rajko Mitić
18.09.2016 16:00 Pobeda 2 : 2 Željuša
18.09.2016 16:00 Lokomotiva 1 : 3 Veliki Suvodol
18.09.2016 16:00 Stevan Nešticki 2 : 1 Čegar 2013
18.09.2016 16:00 Čegar 1946 4 : 1 Delijski Vis
18.09.2016 16:00 Sečanica 2 : 1 Morava 1949
18.09.2016 16:00 Supovac 3 : 4 Mladost
18.09.2016 11:00 Toplica 4 : 1 Klisura
18.09.2016 16:00 10. februar 0 : 5 Elid
18.09.2016 16:00 Nacional 0 : 0 Šljivar
18.09.2016 16:00 Mladost 3 : 3 Deli Jovan
18.09.2016 10:00 Arbanasce 2 : 1 Padina 1989
18.09.2016 16:00 Baličevac 1974 2 : 0 Koprijan 1975
18.09.2016 16:00 KFK Kula 0 : 3 Partizan
18.09.2016 16:00 Panonija 1 : 1 Rastina 1918
18.09.2016 16:00 Dinamo 1923 5 : 0 Sport
18.09.2016 16:00 Dinamo (S) 5 : 0 Telečka
18.09.2016 16:00 Mladost (Z) 4 : 2 Sloga Trgošped
18.09.2016 16:00 Polet 0 : 3 Mrovska
18.09.2016 16:00 Mladost (B) 4 : 1 Petrovac 74
18.09.2016 16:00 Sloga (R) 2 : 3 Skupljen 2013
18.09.2016 16:00 Sloga 1949 1 : 1 Provo 2015
18.09.2016 11:00 Jedinstvo 2014 3 : 3 Hajduk
18.09.2016 11:00 Dragojevac 5 : 0 Verko
18.09.2016 16:00 Mladost 2 : 2 Tisa 1933
18.09.2016 16:00 KSK Konak 1926 0 : 0 Proleter
18.09.2016 16:00 Tamiš 3 : 1 Borac
18.09.2016 16:00 Sloga 4 : 1 Partizan
18.09.2016 16:30 Krtinska 2 : 5 Posavina
18.09.2016 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Omladinac
18.09.2016 16:30 Sloga 3 : 0 Rekreativo
18.09.2016 16:30 Partizan 2 : 4 Duboko
18.09.2016 16:30 Ljubinić 3 : 3 Belo Polje
18.09.2016 16:30 Zvezda 0 : 0 Borac
18.09.2016 16:00 Guncate 2 : 8 Velika Moštanica
18.09.2016 16:00 Lisović 5 : 0 Veliki Borak
18.09.2016 16:00 Beljina 1 : 1 OFK Borac
18.09.2016 16:30 Zmajevac 2 : 4 Doljane Meševo
18.09.2016 16:30 Mladost 2015 1 : 0 Polet (K)
18.09.2016 16:30 Štitari 3 : 0 Zdravinje
18.09.2016 16:30 Grkljane 5 : 2 Polet (Š)
18.09.2016 11:00 Meševo 3 : 2 Globoder
18.09.2016 11:00 Badince 6 : 1 ŠFU Derbi 2016
18.09.2016 11:00 B.S.K. 4 : 4 Dobrnje
18.09.2016 11:00 Omladinac (B) 1 : 0 Soko
18.09.2016 11:00 Melnica 1 : 0 Udarnik 2015
18.09.2016 11:00 Jedinstvo 3 : 1 Napredak
18.09.2016 16:00 OFK Radnički 3 : 2 Mladi Borac
18.09.2016 16:00 Bistrica 1 : 1 Sloboda
18.09.2016 16:00 Polet 5 : 1 Borac (A)
18.09.2016 16:00 Rudar 4 : 0 Mladost (Č)
18.09.2016 16:00 Sloga 0 : 2 Budućnost (D)
18.09.2016 16:00 Tolić 2 : 3 Toplica
18.09.2016 16:00 Gornji Lajkovac 0 : 6 Mladost
18.09.2016 16:00 Orao 2 : 3 Babajić
18.09.2016 16:00 Gornji Mušić 1 : 0 Stari drugari
18.09.2016 16:00 Proleter 0 : 6 Paštrić
18.09.2016 16:00 Ljubičevo 1 : 0 Sloga (Du)
18.09.2016 16:00 Sloga (L) 2 : 0 Metalac
18.09.2016 16:00 Pobeda (SK) 4 : 1 Napredak (B)
18.09.2016 16:00 Zemljoradnik 1932 3 : 0 Beli Orao
18.09.2016 16:00 Vihor 2 : 0 Sloga (Dr)
18.09.2016 16:00 Stig 1955 0 : 2 Vojvoda Milenko
18.09.2016 16:00 Hajduk 2 : 4 Morava
18.09.2016 16:00 Omladinac 3 : 1 Napredak
18.09.2016 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Mladost
18.09.2016 16:00 Belica 1 : 1 Partizan
18.09.2016 16:00 OFK Borac 3 : 2 Trnava
18.09.2016 16:00 Mladi radnik 0 : 4 Resava
18.09.2016 16:00 Mladi borac 1 : 4 Zelenika
18.09.2016 16:00 Sindjelić 3 : 3 Planinac
18.09.2016 16:00 Janošik 2 : 0 Gaj
18.09.2016 16:00 Vinogradar 2 : 0 Borjak 2013
18.09.2016 16:00 Topoljak 5 : 0 Morava
18.09.2016 16:00 OFK Takovo 1 : 1 Vukona
18.09.2016 13:00 Omladinac 2 : 4 Brgule
18.09.2016 16:00 Vrelo 3 : 2 Jedinstvo
18.09.2016 11:00 Sloga 1 : 1 Zvizdar 2012
18.09.2016 16:00 Pambukovica 0 : 2 Čučuge
18.09.2016 16:00 Šarbane 6 : 0 Murgaš 2012
18.09.2016 16:00 Heroj 0 : 6 Napredak
18.09.2016 13:30 Vihor 0 : 5 OFK Borac
18.09.2016 16:00 Mladost 3 : 3 Budućnost
18.09.2016 16:00 OFK Juhor 2016 3 : 3 ISK Izvor
18.09.2016 16:00 Donja Mutnica 0 : 0 Popovac
18.09.2016 16:00 Razvitak 5 : 4 Sloboda
18.09.2016 16:00 Jadar 1961 3 : 0 TE Gučevo
18.09.2016 16:00 Mladost (DB) 0 : 2 Studenac
18.09.2016 16:00 Hajduk 4 : 1 Mladost (G)
18.09.2016 16:00 Jelav 7 : 1 Sloga
18.09.2016 16:30 Vrnjci 4 : 3 Stara Čaršija
18.09.2016 16:30 Kablar 0 : 3 Zgodačica
18.09.2016 16:30 Miločajac 0 : 1 Jovo Kursula
18.09.2016 16:30 Mladost 1981 5 : 1 Šumadija
18.09.2016 16:30 Jedinstvo 0 : 4 Lasta
18.09.2016 16:30 BSK 2014 1 : 1 Budućnost
18.09.2016 16:30 Progorelica 3 : 3 Bane 1931
18.09.2016 16:30 Studen Vitez 1 : 0 Morava
18.09.2016 16:30 Omladinac 1 : 0 National AG
18.09.2016 11:00 Kralj Petar I 2 : 1 Mladost (J)
18.09.2016 11:00 Mladost (R) 4 : 0 Budućnost MI
18.09.2016 11:00 Maskar 3 : 2 Krćevac 04
18.09.2016 16:30 Sremac 6 : 2 Sloven
18.09.2016 16:30 Kameni 1 : 5 Donji Srem
18.09.2016 16:30 Hajduk 6 : 0 Vitez
18.09.2016 16:30 Lovac 4 : 2 Mladost
18.09.2016 16:30 Šumar 0 : 1 Srem
18.09.2016 10:00 Partizan 3 : 1 Beli Orlovi
18.09.2016 10:00 Bečevica 3 : 3 Mladi Radnik
18.09.2016 16:00 Bački Hajduk 1 : 0 Slavija
18.09.2016 16:00 Bačka 5 : 2 Sloga
18.09.2016 16:00 OFK Bačka 1945 3 : 2 Mladost
18.09.2016 16:00 Labudnjača 2 : 0 Proleter
18.09.2016 11:00 Stojan Lazarac 2 : 2 Bair
18.09.2016 11:00 Mladost 1 : 4 Premijer
18.09.2016 16:00 Ram 0 : 2 Pečanica
18.09.2016 16:00 Pek 2 : 1 Baštovan 2015
18.09.2016 16:00 Mirko Tomić 1 : 4 Sloga-TOP
18.09.2016 16:00 Dunavac 1929 3 : 1 Srednjevo
18.09.2016 16:00 Stiški Kurjak 1 : 6 Kumane
18.09.2016 16:00 Mladi Borac 1 : 0 Sirakovo
18.09.2016 16:00 Sloga 1 : 2 27. Oktobar
18.09.2016 16:00 Sremac 2 : 1 Graničar
18.09.2016 16:00 Fruškogorac 2 : 1 S.V.Radnički
18.09.2016 16:00 Jedinstvo (K) 0 : 2 Planinac
18.09.2016 16:00 Fruška Gora 3 : 0 Jedinstvo (R)
18.09.2016 16:00 Borac 0 : 0 Polet
18.09.2016 16:00 Car Uroš 3 : 0 Vojvodina
18.09.2016 16:30 Omladinac 1 : 4 Jednota
18.09.2016 16:30 OFK Bingula 5 : 0 Jedinstvo
18.09.2016 16:30 Graničar 0 : 3 Sinđelić
18.09.2016 16:40 Sremac 0 : 3 Napredak
18.09.2016 16:30 OFK Bikić 2 : 0 OFK Bačinci
18.09.2016 16:00 Borac (J) 3 : 1 ČSK 1939
18.09.2016 16:00 Sloga (K) 0 : 4 Krušedol
18.09.2016 16:00 Dunav 1 : 4 Polet
18.09.2016 16:00 Fruškogorac 4 : 0 Sloga (M)
18.09.2016 16:30 BSK 3 : 1 OFK Bosut
18.09.2016 16:30 Poletarac 4 : 5 Napredak
18.09.2016 16:30 Planinac 0 : 3 Srem
18.09.2016 16:30 Sremac 1 : 4 Sloboda
18.09.2016 16:30 Sloga 2 : 1 Trgovački
18.09.2016 16:30 Borac (VR) 6 : 0 Borac (R)
18.09.2016 11:00 Mladost (S) 0 : 4 Maovi MH
18.09.2016 16:00 Šepšin 0 : 1 Rabrovac
18.09.2016 16:00 Vlaška 1950 3 : 3 Omladinac
18.09.2016 16:00 Šumadija 1962 4 : 0 Kosmajac
18.09.2016 16:00 Napredak 2 : 0 Borac
18.09.2016 16:00 Sloga 0 : 3 Ivanča
18.09.2016 11:00 Žabar 0 : 3 Jedinstvo
18.09.2016 11:00 Sava 0 : 1 Pričinović
18.09.2016 16:00 Neresnica 1 : 2 BSK 2015
18.09.2016 16:00 Sloga 0 : 3 Zviždic
18.09.2016 16:00 Radenka 0 : 2 Pobeda
18.09.2016 16:30 OFK Orašje 1 : 2 Ušće
18.09.2016 16:00 Mladost 2 : 2 Budućnost
18.09.2016 16:00 Proleter 0 : 2 Pomoravlje
18.09.2016 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Udarnik
18.09.2016 16:00 BSK 3 : 3 Polet
18.09.2016 16:00 Polet 8 : 1 OFK Vinci
18.09.2016 16:00 Borac 2016 0 : 6 Žitkovica
18.09.2016 16:00 Električar 0 : 1 OFK Braničevo
18.09.2016 16:00 Barič 2 : 4 Mrčkovac
18.09.2016 16:30 Pobeda 1926 2 : 0 Šumarice 2008
18.09.2016 16:30 Seljak 1928 2 : 5 Bratstvo 1975
18.09.2016 16:30 Dobrača 1 : 2 Bukorovac
18.09.2016 16:30 Borac 0 : 4 Sloga 2016
18.09.2016 16:00 Vrbica 3 : 6 Tulež
18.09.2016 16:00 Misača 0 : 5 Venčani
18.09.2016 16:00 Sloboda 2 : 0 Oniks
18.09.2016 16:00 Strmovo 1 : 1 Mladi Radnik
18.09.2016 16:00 Lazarevac 3 : 0 Šumadinac
18.09.2016 16:00 20. Oktobar 1 : 0 Proleter
18.09.2016 15:00 Dragoš 6 : 0 Rongo Siti
18.09.2016 15:00 Pobeda 2 : 2 Temac
18.09.2016 15:00 Lokomotiva 3 : 2 Mladost
18.09.2016 15:00 Jerma 1 : 4 Sloga
18.09.2016 11:00 Spartak ŽK 1 : 0 Radnički (N)
18.09.2016 16:00 Radnički (V) 1 : 2 Jagodina
18.09.2016 11:00 Vojvodina 2 : 0 OFK Beograd
18.09.2016 12:00 Voždovac 1 : 0 Crvena zvezda
18.09.2016 11:00 Rad 4 : 1 Mačva
18.09.2016 10:30 Sloga (K) 5 : 0 Rudar
18.09.2016 Šumadija 1903 0 : 1 Jošanica
18.09.2016 11:00 Savacijum 7 : 0 Železničar
18.09.2016 11:00 Radnički Šabački 0 : 1 Budućnost-Krušik 2014
18.09.2016 10:00 Sindjelic 1 : 0 Studentski Grad
18.09.2016 11:30 Balkan 0 : 2 BASK
18.09.2016 11:00 IMT 7 : 4 Žarkovo
18.09.2016 14:00 IM Rakovica 1 : 3 Bežanija
18.09.2016 10:00 Begej 4 : 1 Omladinac
18.09.2016 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 5 Dinamo 1945
18.09.2016 10:00 Radnički (Zr) 1 : 0 Vršac
18.09.2016 10:00 Radnički (SM) 2 : 0 OFK Hajduk
18.09.2016 10:00 Radnički (NP) 2 : 0 Proleter
18.09.2016 10:00 Veternik 0 : 0 Indeks
18.09.2016 10:00 ČSK Pivara 2 : 1 Njerš Ištvan
18.09.2016 10:00 TSC 3 : 0 Radnički (S)
18.09.2016 10:00 BAK 3 : 1 Partizan
18.09.2016 11:00 Borac (St) 0 : 2 Strela
18.09.2016 11:00 Zuce MK 4 : 2 Stepojevac Vaga MK
18.09.2016 14:00 IMT MK 3 : 0 Crvena zvezda MML MK
18.09.2016 09:20 Radnički MK 1 : 1 011 MK
18.09.2016 13:00 Budućnost 1 : 1 Omladinac
18.09.2016 10:00 Vinča 1 : 0 Novi Beograd
18.09.2016 14:00 Spartak ŽK 4 : 1 Moravac Orion
18.09.2016 10:00 Zemun 0 : 8 Čukarički
18.09.2016 13:00 Vojvodina 0 : 1 OFK Beograd
18.09.2016 13:00 Teleoptik 5 : 0 Real Niš
18.09.2016 13:00 Rad 2 : 0 Kiker
18.09.2016 16:00 Mokra Gora 1 : 5 Radnički 1923
18.09.2016 13:00 Apolon 2 : 1 Rudar
18.09.2016 12:00 Mačva (Š) 2 : 2 Loznica
18.09.2016 12:00 OFK Šabac 5 : 2 Mačva 2005
18.09.2016 09:00 Teleoptik 3 : 1 Sindjelic
18.09.2016 10:00 Radnički (O) 4 : 2 Internacional
18.09.2016 11:00 BSK 5 : 1 Mladenovac
18.09.2016 15:00 Voždovac 6 : 0 PKB
18.09.2016 09:00 011 MK 4 : 0 Sinđelić MK
18.09.2016 10:00 Lokomotiva MK 0 : 3 Rad MK
18.09.2016 12:30 Radnički NB MK 0 : 11 Crvena zvezda MK
18.09.2016 13:00 Studentski grad MK 1 : 1 Teleoptik MK
18.09.2016 12:00 Vršac 1 : 3 Kikinda 1909
18.09.2016 12:00 Radnički (K) 1 : 2 Železničar
18.09.2016 15:30 Radnički (SM) 3 : 1 Petar Puača
18.09.2016 12:00 Bačka (BP) 0 : 2 Spartak
18.09.2016 12:00 Hajduk junior 1 : 0 Vrbas
18.09.2016 10:00 Mladi borac 6 : 2 Crvena zvezda
18.09.2016 16:30 Sloven 1 : 1 Jedinstvo
18.09.2016 11:00 Vinogradar 1 : 5 Bačka 1901
18.09.2016 13:00 Prva Iskra 2 : 1 Polet
18.09.2016 13:00 IMT 3 : 0 OFK Balkan
18.09.2016 10:00 Dorcol 0 : 0 Bežanija
18.09.2016 09:30 DIF 7 : 0 Palilulac
18.09.2016 11:00 OLE 0 : 2 Omladinac
18.09.2016 10:00 OFK Zabrežje MK 0 : 2 Novi Beograd MK
18.09.2016 14:00 OFK Beograd V MK 0 : 3 13. Maj MK
18.09.2016 13:00 Sloga (K) 3 : 2 Kosmet
18.09.2016 11:00 Šumadija 1903 5 : 0 Jošanica
18.09.2016 13:00 Apolon 3 : 0 Kiker
18.09.2016 14:00 Tutin 1 : 3 Sport Klub 99
18.09.2016 10:00 Mačva (Š) 2 : 0 Loznica
18.09.2016 10:00 OFK Šabac 4 : 0 Mačva 2005
18.09.2016 10:00 Omladinac 2014 2 : 1 Radnički (V)
18.09.2016 12:30 FSFV 0 : 5 Zemun
18.09.2016 13:00 Teleoptik 0 : 5 Partizan
18.09.2016 09:00 Rad 0 : 1 011
18.09.2016 09:00 BSK 1 : 3 Brodarac
18.09.2016 13:30 Radnički (SM) 1 : 3 Petar Puača
18.09.2016 10:00 Vršac 1 : 3 Kikinda 1909
18.09.2016 10:00 Radnički (K) 1 : 1 Železničar
18.09.2016 12:00 Bačka 1901 1 : 5 TSC
18.09.2016 10:00 Hajduk junior 6 : 1 Vrbas
18.09.2016 10:00 Sloga 5 : 0 Borac
18.09.2016 10:00 Jedinstvo Stević 15 : 1 Vojvodina (S)
18.09.2016 09:00 Proleter 1 : 3 Spartak 1911
18.09.2016 10:00 Dolina 9 : 0 Vojvodina (C)
18.09.2016 11:00 Borac 6 : 2 Slavia
18.09.2016 10:00 Vojvodina 1 : 9 Banat
18.09.2016 10:00 Jedinstvo 4 : 4 Vršac united
18.09.2016 10:00 Jedinstvo 3 : 1 Podrinje
18.09.2016 10:00 Luk-Kompenzatori 3 : 4 Antimon
18.09.2016 10:00 Pobeda 0 : 3 Belo Polje
18.09.2016 10:00 Posavina 0 : 3 Buducnost
18.09.2016 11:00 Homoljac 9 : 2 Radnički 1926
18.09.2016 10:00 Buducnost 1 : 6 Lola
18.09.2016 13:30 Graficar 0 : 3 Institut
18.09.2016 13:00 Balkan 4 : 3 Palilulac
18.09.2016 13:00 Internacional 2 : 1 Lokomotiva
18.09.2016 16:00 Studentski Grad 2 : 0 Dominus
18.09.2016 11:00 Nord Star 1 : 2 Trijumf
18.09.2016 13:00 011 MK 1 : 4 Teleoptik MK
18.09.2016 10:30 Ole MK 4 : 2 Selo Mladenovac MK
18.09.2016 13:00 Sinđelić MK 3 : 6 Boleč MK
18.09.2016 11:00 Obrenovac 1905 MK 0 : 0 OFK Beograd B MK
18.09.2016 10:00 Prva Iskra MK 3 : 3 BASK MK
18.09.2016 11:15 Teleoptik 1 : 4 Zemun
18.09.2016 13:00 BSK Borča 1 : 5 Radnički (O)
18.09.2016 09:00 OFK Beograd 2 : 1 Rad
18.09.2016 09:30 Vinogradar 0 : 8 TSC
18.09.2016 10:00 Arena SU 4 : 0 Bajša
18.09.2016 10:00 Spartak 0