XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 363 utakmica za dan
Subota, 18 Mart 2017

Fudbal

18.03.2017 17:00 Rad 0 : 1 Napredak
18.03.2017 14:00 Spartak ŽK 1 : 0 Borac
18.03.2017 17:00 Javor Matis 1 : 0 Metalac
18.03.2017 17:00 Partizan 4 : 0 Voždovac
18.03.2017 14:00 OFK Bačka 1 : 2 Radnički (N)
18.03.2017 14:30 Inđija 1 : 1 Sindjelić
18.03.2017 14:30 ČSK Pivara 1 : 1 OFK Beograd
18.03.2017 14:30 OFK Odžaci 2 : 0 Jagodina
18.03.2017 14:30 Kolubara 1 : 1 Dinamo
18.03.2017 14:30 Proleter 0 : 2 Mačva
18.03.2017 13:30 WBA 3 : 1 Arsenal
18.03.2017 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Watford
18.03.2017 16:00 Everton 4 : 0 Hull
18.03.2017 16:00 Stoke 1 : 2 Chelsea
18.03.2017 16:00 Sunderland 0 : 0 Burnley
18.03.2017 16:00 West Ham 2 : 3 Leicester
18.03.2017 18:30 Bournemouth 2 : 0 Swansea
18.03.2017 15:30 Wolfsburg 1 : 0 Darmstadt 98
18.03.2017 15:30 Köln 4 : 2 Hertha BSC
18.03.2017 15:30 Augsburg 1 : 1 Freiburg
18.03.2017 15:30 Werder 3 : 0 RB Leipzig
18.03.2017 15:30 Hoffenheim 1 : 0 Bayer Leverkusen
18.03.2017 18:30 Eintracht 0 : 0 Hamburger SV
18.03.2017 18:00 Torino 2 : 2 Internazionale
18.03.2017 20:45 Milan 1 : 0 Genoa
18.03.2017 20:00 Nancy 2 : 3 Lorient
18.03.2017 20:00 Bordeaux 5 : 1 Montpellier
18.03.2017 20:00 Toulouse 0 : 0 Rennes
18.03.2017 20:00 Angers 3 : 0 Guingamp
18.03.2017 17:00 Nantes 1 : 1 Nice
18.03.2017 13:00 Eibar 1 : 1 Espanyol
18.03.2017 20:45 Betis 2 : 0 Osasuna
18.03.2017 16:15 Athletic Club 1 : 2 Real Madrid
18.03.2017 18:30 Alavés 1 : 0 Real Sociedad
18.03.2017 15:00 Grbalj 1 : 1 Budućnost
18.03.2017 15:00 Dečić 1 : 2 Iskra
18.03.2017 15:00 Rudar 3 : 2 OFK Petrovac
18.03.2017 15:00 Sutjeska 3 : 2 Jedinstvo
18.03.2017 15:00 Zeta 1 : 0 Lovćen
18.03.2017 15:00 Bokelj 1 : 0 Mladost
18.03.2017 15:00 Brskovo 11 : 0 Napredak
18.03.2017 14:00 OFK Borac 3 : 0 Fair Play
18.03.2017 14:30 OFK Mladost 1970 7 : 2 Zabjelo
18.03.2017 14:30 Crvena zvezda (NS) 1 : 1 Omladinac
18.03.2017 14:30 Vršac 4 : 1 Radnički (SM)
18.03.2017 14:30 Cement 1 : 2 Železničar
18.03.2017 14:30 Sloga 0 : 0 Bačka 1901
18.03.2017 14:30 Radnički (Š) 0 : 2 Bratstvo 1946
18.03.2017 14:30 Mokra Gora 2 : 1 Smederevo 1924
18.03.2017 14:30 Šapine 2 : 0 Sloga (P)
18.03.2017 14:30 Radnički 1923 2 : 1 Šumadija 1903
18.03.2017 14:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Jedinstvo Putevi
18.03.2017 14:30 Zlatibor (Č) 1 : 0 Loznica
18.03.2017 15:00 Timok 0 : 1 Moravac Orion
18.03.2017 15:00 Sloga (D) 1 : 1 Trstenik PPT
18.03.2017 15:00 Radnički (S) 2 : 0 Ozren
18.03.2017 15:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 Jedinstvo (B)
18.03.2017 14:30 Brodarac 1947 0 : 2 Stepojevac Vaga
18.03.2017 11:00 GSP Polet 0 : 0 Radnički (O)
18.03.2017 10:00 BASK 2 : 0 IMT
18.03.2017 14:30 Teleoptik 2 : 1 Grafičar
18.03.2017 14:30 Radnički (S) 1 : 1 Polet (K)
18.03.2017 14:30 OFK Vrbas 0 : 0 Budućnost (G)
18.03.2017 14:30 Bečej 1918 3 : 0 Potisje
18.03.2017 14:30 Srbobran 2 : 2 Zadrugar
18.03.2017 14:30 Mladost APA 0 : 0 Sloga (Č)
18.03.2017 14:30 Jedinstvo (BK) 1 : 1 Budućnost (SC)
18.03.2017 14:30 Sloga 0 : 0 Sloboda
18.03.2017 14:30 Dinamo 1945 5 : 0 Vršac united
18.03.2017 14:30 Jedinstvo (NB) 5 : 0 Radnički (K)
18.03.2017 14:30 Proleter (BK) 1 : 1 Slavia
18.03.2017 14:30 Kozara 3 : 0 ŽAK
18.03.2017 14:30 ŽSK 1 : 4 Borac
18.03.2017 14:30 Sloga 3 : 1 Hajduk (B)
18.03.2017 14:30 Veternik 1 : 1 Kupinovo
18.03.2017 14:30 Slavija 2 : 0 Arsenal
18.03.2017 14:30 Trepča 1 : 1 Radnički (K)
18.03.2017 14:30 Radnički 1926 2 : 1 Napredak
18.03.2017 14:30 Gruža 2 : 1 Homoljac
18.03.2017 14:30 Zadrugar 1 : 3 Provo
18.03.2017 14:30 Ribnica 1 : 1 Radnički Stobex
18.03.2017 14:30 Radnički Gorenje 0 : 0 OFK Osečina
18.03.2017 14:30 Sevojno 0 : 0 Sloga (S)
18.03.2017 14:30 Sloga 1940 (BB) 0 : 1 Drina
18.03.2017 15:00 Svrljig 0 : 3 Rtanj
18.03.2017 15:00 BSK 0 : 3 Zaplanjac
18.03.2017 15:00 Đerdap 2 : 0 Majdanpek
18.03.2017 15:00 Kopaonik 4 : 0 Rembas
18.03.2017 15:00 OFK Topličanin 0 : 1 Jedinstvo
18.03.2017 15:00 Morava 1918 7 : 3 Sloga
18.03.2017 15:00 OFK Kosanica 0 : 0 Žitorađa
18.03.2017 15:00 Pusta reka 0 : 3 Morava (VH)
18.03.2017 15:00 Balkanski 3 : 2 GFK Dubočica
18.03.2017 15:00 Pčinja 0 : 3 Nebeski andjeli
18.03.2017 15:00 Sloga (L) 2 : 1 Ropotovo
18.03.2017 14:30 Balkan Mirijevo 1 : 1 Milutinac
18.03.2017 14:30 Lokomotiva 2 : 1 Vrčin
18.03.2017 14:30 Avala 3 : 0 Srem
18.03.2017 15:30 Radnički 1905 3 : 0 Proleter (RS)
18.03.2017 15:30 Obilić 1 : 0 Čantavir
18.03.2017 14:30 Mladost (K) 3 : 2 Borac (BG)
18.03.2017 14:30 Polet (S) 3 : 0 Hercegovac
18.03.2017 15:00 Krajina 1 : 2 OFK Kikinda
18.03.2017 15:00 Bilećanin 4 : 1 C. Zvezda (VS)
18.03.2017 15:00 Naftagas (E) 1 : 4 Begej
18.03.2017 14:30 Podrinje 3 : 2 Donji Petrovci
18.03.2017 14:30 Mitros 1 : 0 Rudar
18.03.2017 14:30 Sloven 1 : 1 1. Maj Ruma
18.03.2017 15:30 Omladinac 1 : 2 Mladost
18.03.2017 15:30 Šajkaš 1908 2 : 2 TSK
18.03.2017 15:30 Jugović 4 : 1 Borac
18.03.2017 15:00 Goč 3 : 1 Polet
18.03.2017 15:00 Partizan 0 : 0 Kutlovo
18.03.2017 15:00 Ćava 0 : 1 Jadran
18.03.2017 14:30 Parmenac 1 : 1 Jedinstvo (GG)
18.03.2017 14:30 Cerovac 2013 2 : 3 7. Juli
18.03.2017 14:30 Polet (SD) 3 : 0 Budućnost (V)
18.03.2017 14:30 Đerdap 2 : 2 Trgovački
18.03.2017 14:30 Sloga 33 1 : 1 Rudar 2001
18.03.2017 15:00 Mačva 2005 3 : 1 Jedinstvo
18.03.2017 15:00 Cer 1 : 2 Mladost (P)
18.03.2017 15:00 Sindjelić 2 : 4 Jevremovac
18.03.2017 14:30 Junior Novo Naselje 0 : 0 Kačer
18.03.2017 14:30 Banjani 2 : 0 Tvrdojevac
18.03.2017 14:30 Pepeljevac 1 : 0 ZSK
18.03.2017 14:30 OFK Jabučje 2 : 2 Radnik
18.03.2017 14:00 Crnokosa 1 : 1 Železničar
18.03.2017 14:00 Prvi partizan 2 : 0 Budućnost
18.03.2017 15:00 Rudna Glava 1 : 0 Nemetali
18.03.2017 15:00 Brestovac 1 : 0 Poreč
18.03.2017 15:00 Zlot 1 : 0 Radnički
18.03.2017 15:00 Crvena Zvezda 0 : 3 Rasovača
18.03.2017 15:00 Palilula 2 : 0 Morava (Ž)
18.03.2017 15:00 OFK Tekstilac 0 : 1 Napredak (D)
18.03.2017 15:00 Blagotin 2 : 1 Ribnik
18.03.2017 16:30 Ribnik 0 : 1 13. April
18.03.2017 15:00 Aluminijum 2 : 1 AZ Borac 2014
18.03.2017 15:00 OFK Niš 7 : 0 Proleter (M)
18.03.2017 15:00 Palilulac 1 : 2 Rudar
18.03.2017 14:30 Jedinstvo (Š) 1 : 1 Čekmin
18.03.2017 14:30 Šumadija 1 : 1 Zabrežje
18.03.2017 14:30 Mladost (C) 5 : 2 BSK
18.03.2017 14:30 Mladenovac 1 : 0 Mladost
18.03.2017 15:00 Radnički (T) 1 : 0 Javor
18.03.2017 15:00 Zenit 1 : 5 Kolare
18.03.2017 14:30 Stanišić 2 : 0 Kordun
18.03.2017 15:00 BSK 1 : 3 Knez Lazar
18.03.2017 15:00 Mladost (G) 1 : 4 OFK Slatina
18.03.2017 14:30 Nomanica 1 : 3 Turekovac
18.03.2017 14:30 Todorovce 2 : 3 Moravac (G)
18.03.2017 14:30 ŠFU Derbi 2016 5 : 3 Moravac (P)
18.03.2017 15:00 OFK Borac 4 : 1 Budućnost
18.03.2017 12:00 Napredak 2 : 0 Rad
18.03.2017 13:30 Jošanica 3 : 1 Šumadija 1903
18.03.2017 11:00 Železničar 0 : 3 Budućnost-Krušik 2014
18.03.2017 12:00 Jedinstvo 4 : 2 Radnički Šabački
18.03.2017 Šumadija 0 : 0 Šapine
18.03.2017 Mladi borac 0 : 3 Mihajlovac
18.03.2017 Homoljac 0 : 4 Karadjordje
18.03.2017 Sloga 33 4 : 2 Radnički 1926
18.03.2017 Morava 1 : 2 Smederevo 1924
18.03.2017 09:00 Bežanija 6 : 1 Balkan
18.03.2017 10:00 Studenski Grad MK 1 : 1 BSK Borča MK
18.03.2017 09:00 Rad MK 1 : 1 Internacional MK
18.03.2017 10:00 Zmaj 1953 1 : 1 Srem
18.03.2017 12:00 Budućnost 1 : 2 011
18.03.2017 10:00 Teleoptik 3 : 1 Rad
18.03.2017 11:00 Novi Pazar 1 : 1 OFK Beograd
18.03.2017 13:00 Moravac Orion 1 : 0 Partizan
18.03.2017 13:00 Bane 0 : 2 Apolon 4
18.03.2017 12:00 Donjošorac Sunrise 1 : 0 Jedinstvo
18.03.2017 11:00 Senjak 2 : 0 Mačva (Š)
18.03.2017 12:00 Drina 1 : 3 OFK Šabac
18.03.2017 10:00 Radnički (O) 4 : 1 PKB
18.03.2017 12:30 Lokomotiva 3 : 0 Mladenovac
18.03.2017 09:00 Lokomotiva MK 0 : 3 OFK Beograd MK
18.03.2017 11:00 Rad MK 0 : 2 BSK Borča MK
18.03.2017 13:30 Čukarički MK 3 : 0 Brodarac MK
18.03.2017 09:00 Hajduk 3 : 2 GSP Polet
18.03.2017 12:00 Kosmet 0 : 0 Radnički 1923
18.03.2017 11:00 Kiker 8 : 0 Jošanica
18.03.2017 15:30 Pazar Juniors 4 : 0 Šumadija 1903
18.03.2017 10:00 Sport Klub 99 5 : 1 Novi Pazar
18.03.2017 11:00 Bane 2 : 4 Apolon 4
18.03.2017 11:00 OFK Osečina 1 : 3 Loznica
18.03.2017 10:00 Donjošorac Sunrise 2 : 4 Jedinstvo
18.03.2017 10:00 Drina 0 : 4 OFK Šabac
18.03.2017 Kolonija 11421 0 : 5 Šumadija
18.03.2017 Cepelin 026 3 : 1 Smederevo 1924
18.03.2017 Pinkum 8 : 0 GFK Jasenica 1911
18.03.2017 Presing 2 : 0 Zvižd
18.03.2017 Petlić 2006 0 : 4 Plana
18.03.2017 AF Djokić 0 : 3 Sloga 33
18.03.2017 AF Duljaj 0 : 1 Bačinac
18.03.2017 11:00 Čukarički MK 2 : 1 011 MK
18.03.2017 13:00 Rad MK 4 : 1 Brodarac MK
18.03.2017 FK Trgovački : FK Napredak
18.03.2017 FK Petlić : FK Strai Grad
18.03.2017 FK AF Đokić : FK Sloga 33
18.03.2017 FK Presing : FK Plana
18.03.2017 FK Napredak : FK Plana
18.03.2017 FK Sloga 33 : FK Presing
18.03.2017 FK Stari Grad : FK AF Đokić
18.03.2017 FK Trgovački : FK Petlić

Košarka

18.03.2017 19:30 Sloga 61 : 82 Vršac
18.03.2017 19:00 Napredak Rubin 75 : 62 Tamiš
18.03.2017 19:00 Spartak 72 : 80 Dynamic BG
18.03.2017 19:00 Borac 94 : 56 Konstantin
18.03.2017 17:00 Kolubara LA 2003 74 : 81 Napredak Bosphorus
18.03.2017 20:00 Vojvodina 99 : 71 Sloboda
18.03.2017 19:00 Futog Tupanjac MD 77 : 95 Pirot
18.03.2017 19:00 Mladost 75 : 90 Proleter Naftagas
18.03.2017 19:00 Jagodina 81 : 77 Radnički 1950
18.03.2017 18:00 Rtanj 54 : 51 Plana
18.03.2017 19:00 Sloven 82 : 72 Kris Kros
18.03.2017 20:00 Sveti Đorđe 75 : 57 Dunav 2014
18.03.2017 17:00 Zlatar 74 : 64 Zekas 75
18.03.2017 19:00 Student 89 : 84 Železničar
18.03.2017 19:00 KKK Radnički 100 : 66 Šabac
18.03.2017 18:00 Radan 67 : 79 Sokobanja
18.03.2017 20:00 Prokuplje 85 : 68 Vlasotince
18.03.2017 18:00 Vitez 73 : 76 Radnički (O)
18.03.2017 12:00 Slodes 63 : 68 BKK Radnički
18.03.2017 12:15 Torlak 88 : 77 Ras
18.03.2017 17:00 Sloboda NS 88 : 75 Velika Kikinda
18.03.2017 19:30 SO Koš 112 : 78 Odžaci
18.03.2017 20:30 Petrovgrad 63 : 93 Budućnost
18.03.2017 14:00 Bagljaš 94 : 99 Star
18.03.2017 17:30 Kadet 53 : 60 Tisa
18.03.2017 20:30 Šimanovci 81 : 63 BNS
18.03.2017 19:00 Lokomotiva 2016 64 : 89 Omladinac
18.03.2017 20:00 Vladimirci 104 : 107 Mladost 2014
18.03.2017 20:00 Student 014 65 : 64 Rađevac
18.03.2017 16:00 Čačak 94 67 : 87 Mladost
18.03.2017 19:00 Basket 94 : 78 Sloga (D)
18.03.2017 14:20 Novi Beograd 7 78 : 69 BASK
18.03.2017 16:15 Vitez BGD 011 76 : 62 Vizura Shark
18.03.2017 19:00 Bor RTB 85 : 63 Zicer
18.03.2017 17:00 Mladost Vesna 101 : 75 Hisar
18.03.2017 18:00 Pusta Reka 71 : 79 Jugbasket
18.03.2017 Đerdap 63 : 57 Omladinac 016
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.03.2017 17:00 Athlete Celje 61 : 57 Beroe
Utakmica za 3. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.03.2017 14:30 Montana 2003 41 : 44 Budućnost Bemax 0:1
Polufinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.03.2017 19:30 Beroe 66 : 64 Budućnost Bemax 1:0
18.03.2017 17:00 Montana 2003 74 : 85 Athlete Celje 0:1
18.03.2017 14:30 Karaburma 77 : 81 Beočin
18.03.2017 15:00 Play Off 55 : 44 Užice
18.03.2017 15:00 Loznica 61 : 43 Železničar
18.03.2017 15:00 Mileševac 46 : 73 Ljubovija
18.03.2017 15:00 Duga 97 : 60 Prijepolje
18.03.2017 15:00 Zvečan 20 : 0 Lim
18.03.2017 15:30 Topličanin 2012 57 : 77 Radnički
18.03.2017 13:00 Bagdala 36 : 73 Radnički 2016
18.03.2017 18:00 Student 2 49 : 99 Gimnazijalac
18.03.2017 14:30 Palanka 2012 72 : 75 Actavis academy
18.03.2017 17:00 Bor 20 : 0 Paraćin

Odbojka

18.03.2017 20:00 Smederevo Carina 3 : 2 Borac
18.03.2017 19:00 Mladi radnik 3 : 2 Železničar
18.03.2017 19:00 FAP Livnica 0 : 3 VGSK
18.03.2017 19:00 Bavanište 3 : 0 Srem Iton
18.03.2017 16:00 Napredak 037 3 : 0 Antena
18.03.2017 15:30 Ribnica 2 3 : 2 Arilje
18.03.2017 19:00 Mladost 1 : 3 Hercegovina
18.03.2017 17:00 Kulpin 2 : 3 Sombor
18.03.2017 16:30 Proleter 3 : 0 Kikinda
18.03.2017 15:00 Mladost 0 : 3 Pirot
18.03.2017 17:00 Desetka 3 : 1 Niš 2
18.03.2017 Morava 3 : 1 MOK Topličanin 97/2
18.03.2017 Vest 3 : 2 Mladost
18.03.2017 Vojvodina 3 3 : 1 Merkur
18.03.2017 Inđija 2 : 3 Stražilovo
18.03.2017 Sloven 3 : 1 Vrbas
18.03.2017 Novi Sad 2 2 : 3 Klek Srbijašume 2
18.03.2017 Partizan 3 : 0 Maglić 1953
1/4 finala
18.03.2017 18:00 Vranje 3 : 0 Leskovac 98
18.03.2017 17:00 Smederevo 2 : 3 Omladinac
18.03.2017 18:30 Millennium 3 : 1 Tutin
18.03.2017 18:00 Ivanjica 0 : 3 Spartak (LJ)
18.03.2017 16:00 Student 0 : 3 Borac (Č)
18.03.2017 16:00 Ub 3 : 0 Vrbas
18.03.2017 17:00 Putevi Trendteks 3 : 0 Mokra Gora
18.03.2017 18:00 Zlatibor 3 : 0 Leposavić
18.03.2017 16:00 Ekonomac 3 : 2 Trstenik
18.03.2017 15:00 Stampedo 2 : 3 Majdanpek FBC
18.03.2017 18:00 Bor 3 : 0 Desetka
18.03.2017 15:00 Partizan 3 : 2 Mladost (NP)
18.03.2017 16:00 Elan Volej 3 : 2 Odbojka 013
18.03.2017 17:00 Zaslon 3 : 0 Mladi Radnik
18.03.2017 18:00 Ribnica 3 : 0 Smeč 5
18.03.2017 Beočin Metal 3 : 2 Štrand Volej
18.03.2017 Libero 0 : 3 Dunav Volej
18.03.2017 NS Tim 3 : 0 Slavija
18.03.2017 Lavice 07 3 : 0 Star
18.03.2017 NS Volej tim 1 : 3 Grbić
18.03.2017 Kikinda 3 : 0 Proleter
18.03.2017 Banat 1 : 3 Mladost 2
18.03.2017 Žitište 3 : 1 Inđija
18.03.2017 Hercegovina 3 : 1 Krajišnik
18.03.2017 Soko 0 : 3 Merkur
18.03.2017 Hajduk 3 : 1 Sutjeska
18.03.2017 CVS 3 : 1 Trijumf 2013
18.03.2017 Gox-IN 0 : 3 Maks
18.03.2017 Blok aut 3 : 0 Prvi Tempo
18.03.2017 13:00 ŽOK 030 0 : 3 Ozren
18.03.2017 10:30 Viner 0 : 3 Knjaževac
18.03.2017 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Timok
18.03.2017 Sloga 3 : 1 Mitrovica 2
18.03.2017 Sirmium 2 : 3 Mitrovica
18.03.2017 Radinci Volej 1 : 3 Prvi Tempo

Rukomet

18.03.2017 Gorenje Velenje : Tatran Prešov
18.03.2017 Nexe : Dinamo Pančevo
18.03.2017 19:00 Rudar 33 : 23 Jugović
18.03.2017 19:00 Sloga 26 : 25 Dinamo
18.03.2017 18:30 Dubočica 54 26 : 25 Novi Pazar
18.03.2017 18:00 Topličanin 24 : 27 Vranje 1957
18.03.2017 19:00 Mokra Gora 26 : 18 Sindjelić
18.03.2017 19:30 Kolubara 26 : 25 Obilić
18.03.2017 20:00 Zlatar 23 : 23 Proleter
18.03.2017 18:00 Priboj 34 : 22 Inđija
18.03.2017 20:00 Jabuka 34 : 27 Sivac
18.03.2017 19:00 Crvena Zvezda 31 : 28 Vrbas
18.03.2017 17:30 Srem Sm 30 : 30 Crvenka
18.03.2017 20:00 Sloga 24 : 24 Mačva
18.03.2017 18:00 PKB 34 : 26 Partizan 2
18.03.2017 19:00 Sportski Centar Voždovac 2012 30 : 22 Jedinstvo 1974
18.03.2017 19:00 Hajduk Veljko 29 : 23 ORK Bor
18.03.2017 20:00 Bela Palanka 30 : 18 Jastrebac
18.03.2017 18:30 BSK Heba 34 : 31 Žitorađa
18.03.2017 16:30 Jagodina 29 : 25 Radnički
18.03.2017 18:00 Župa 54 23 : 23 Radnički 2
18.03.2017 19:00 Prva Petoletka 33 : 27 Karađorđe
18.03.2017 17:00 Grand Zvezda 20 : 29 Beograd
18.03.2017 15:30 Rudar 31 : 30 Metalac 2015
18.03.2017 20:00 Mačva 27 : 28 Loznica grad
18.03.2017 19:00 Kučevo 27 : 23 Petrovac
18.03.2017 19:00 Radnički 22 : 20 Knjaževac
18.03.2017 18:00 Pirot 24 : 17 Topličanin
18.03.2017 20:30 Dubočica 23 : 27 Mladost
18.03.2017 18:00 Laki 24 : 23 Sloven
18.03.2017 19:00 Spartak 29 : 26 Jadran Lider

Vaterpolo

18.03.2017 Jadran Split 17 : 8 Budva
18.03.2017 Vojvodina 9 : 15 Jug CO
18.03.2017 Mornar BS 5 : 8 Jadran Carine
18.03.2017 Partizan Raiffeisen 14 : 11 HAVK Mladost
18.03.2017 Zemun 12 : 17 Nais
18.03.2017 Valjevo 13 : 12 Banjica

Futsal

18.03.2017 20:00 Deus Rol. Mošić 3 : 6 FON
18.03.2017 18:00 Apa Futsal 1 : 3 Bečej 2003
18.03.2017 16:00 International 6 : 4 Kraljevićevo
18.03.2017 18:30 Srbobran 3 : 3 TFK
18.03.2017 BSK 8 : 7 Bor
18.03.2017 Put-inženjering 4 : 2 Ekonomist
18.03.2017 18:30 Mašinac 5 : 1 Kragujevac 2011
18.03.2017 20:00 Ivanjica 3 : 0 Olimp
18.03.2017 18:15 Ekonomist 3 : 6 Sopot
18.03.2017 17:30 Srpska BGD 4 : 2 Samo pravo
18.03.2017 19:00 Kikinda 3 : 5 Indians 2013
18.03.2017 20:00 Tisa 5 : 0 Sombor
18.03.2017 15:30 Radnički 2010 17 : 2 Babušnica 2011
18.03.2017 17:30 Aleksinac 2015 2 : 6 Akademac
18.03.2017 19:45 Gurgusovac 4 : 8 Ozren

Ragbi 15

18.03.2017 13:00 Rad Mozzart 52 : 12 RK Vukovi
LIGA PIONIRA OPSTINE ARANDJELOVAC Mladi Rudar Bukovik - Kmf Arandjelovac Zvezda 2 ; 6 Strelci: VUKOVIC STEFAN 4,OGNJEN JANICIJEVIC 1,DUSAN SUZIC 1
MisoGaming i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
MisoGaming je tipovao utakmicu
MisoGaming i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Boco i još 1 korisnika su tipovali utakmicu