XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 527 utakmica za dan
Nedelja, 17 Novembar 2013

Fudbal

17.11.2013 13:00 Teleoptik 1 : 0 Sloga (K)
17.11.2013 13:00 Proleter 1 : 0 Borac
17.11.2013 13:00 Jedinstvo Putevi 0 : 2 Mladost (L)
17.11.2013 13:00 BSK Borča 2 : 4 Smederevo
17.11.2013 13:00 Sindjelić 1 : 2 Radnik
17.11.2013 13:00 Sloga (PM) 2 : 0 Timok
17.11.2013 13:00 Inđija 2 : 1 Bežanija
17.11.2013 13:00 Rudar 1 : 0 Šumadija
17.11.2013 13:00 Jošanica ND 2011 0 : 1 Loznica
17.11.2013 13:00 Seljak 4 : 0 Sloboda
17.11.2013 13:00 Krušik 2 : 3 Šapine
17.11.2013 13:00 Mačva 3 : 0 Bane
17.11.2013 13:00 GFK Jasenica 1911 0 : 1 Železničar
17.11.2013 13:00 Mladi radnik 0 : 3 Pobeda
17.11.2013 13:30 Jedinstvo (P) 1 : 2 Trstenik PPT
17.11.2013 13:30 Hajduk Veljko 4 : 0 Dubočica 1923
17.11.2013 13:30 Radnički (P) 1 : 0 Žitorađa
17.11.2013 13:30 Kopaonik 0 : 0 Tabane Trgovački
17.11.2013 13:30 Moravac Orion 1 : 0 SFK Moravac
17.11.2013 13:30 Radnički (S) 2 : 0 Timočanin
17.11.2013 11:00 Car Konstantin 2 : 1 Sinđelić
17.11.2013 13:30 Đerdap 4 : 0 Sloga (D)
17.11.2013 13:00 Radnički (NP) 1 : 0 Bačka 1901
17.11.2013 13:00 Tekstilac 2 : 1 Dinamo
17.11.2013 13:00 Radnički (Š) 1 : 1 ČSK Pivara
17.11.2013 13:00 Sloga 3 : 1 Radnički (SM)
17.11.2013 13:00 Banat 3 : 0 Novi Sad
17.11.2013 13:00 Bačka (BP) 3 : 0 Radnički (S)
17.11.2013 13:00 Jedinstvo (NB) 0 : 0 Senta
17.11.2013 13:00 Palić 0 : 0 Dunav
17.11.2013 13:00 Železnik Lasta 1 : 1 Zemun
17.11.2013 11:00 Žarkovo 0 : 1 Lokomotiva
17.11.2013 13:00 Sopot 2 : 0 Hajduk
17.11.2013 13:00 OFK Mladenovac 1 : 3 IM Rakovica
17.11.2013 13:00 Dorćol 5 : 2 Turbina
17.11.2013 13:00 Kolubara 3 : 0 Srem
17.11.2013 13:00 Radnički (O) 3 : 0 Budućnost
17.11.2013 13:00 Šumadija 2 : 2 BASK
17.11.2013 11:00 Metalac 1 : 0 Dragačevo
17.11.2013 13:00 Arsenal 0 : 2 Šumadija 1903
17.11.2013 13:00 Polet 1 : 0 Slavija
17.11.2013 13:00 Takovo 1 : 0 Mokra Gora
17.11.2013 13:00 Tutin 4 : 1 Karađorđe
17.11.2013 13:00 Orlovac 3 : 0 Sloboda
17.11.2013 13:00 Obilić 2 : 1 Gruža
17.11.2013 13:00 Homoljac 3 : 0 Sloga
17.11.2013 13:00 Udarnik 1 : 1 Železničar
17.11.2013 13:00 Zvižd 1 : 1 Šumadinac 1913
17.11.2013 13:00 Mladi radnik 3 : 1 Borac
17.11.2013 13:00 Sloga (S) 3 : 0 Borac
17.11.2013 13:00 Radnički Stobeks 0 : 4 Jedinstvo (UB)
17.11.2013 13:00 Zlatar 2 : 1 Polimlje
17.11.2013 13:00 Brezovica 3 : 3 Jedinstvo 1945
17.11.2013 13:30 Zaplanjac 2 : 0 Napredak
17.11.2013 13:30 Radan 3 : 2 BSK Bujanovac
17.11.2013 13:30 Dinamo 2 : 1 Bukovik
17.11.2013 13:30 Pukovac 1 : 1 Pusta Reka
17.11.2013 13:30 Rudar Alpos 2 : 0 Balkanski
17.11.2013 13:30 OFK Bor 2 : 1 Župa
17.11.2013 13:30 Majdanpek 4 : 0 Radnički
17.11.2013 13:30 Juhor 3 : 2 SFS Borac
17.11.2013 13:30 Borac (B) 2 : 1 Rtanj
17.11.2013 13:30 Dragocvet 0 : 3 Kablovi
17.11.2013 13:30 Lugomir 0 : 0 Ozren
17.11.2013 13:30 Trajal 3 : 0 Rudar
17.11.2013 13:00 Bačka (P) 2 : 1 OFK Kikinda
17.11.2013 13:00 Tisa 7 : 1 Proleter
17.11.2013 13:00 Borac (Starčevo) 2 : 1 Vršac United
17.11.2013 13:00 Borac 2 : 2 Jedinstvo
17.11.2013 10:00 Radnički (R) 3 : 1 Grafičar
17.11.2013 13:00 PKB 1 : 1 Baćevac
17.11.2013 13:00 Sremčica 0 : 1 Resnik
17.11.2013 13:00 Vrčin 0 : 1 GSP Polet
17.11.2013 13:30 Radnik 1 : 1 Budućnost
17.11.2013 13:30 Mataruge 2 : 3 Polet
17.11.2013 13:30 Kraljevo Hajduk 4 : 0 Borac (V)
17.11.2013 13:30 Granit 0 : 1 Ribnica
17.11.2013 13:30 Radnički 0 : 3 Braća Vuković
17.11.2013 13:30 Ibar 6 : 1 Lazac
17.11.2013 13:00 Ovčar 0 : 0 Donja Vrbava
17.11.2013 13:00 Omladinac 6 : 3 Jedinstvo (K)
17.11.2013 13:00 Napredak 1 : 1 Spartak
17.11.2013 13:00 Morava 2 : 3 Mladost (A)
17.11.2013 13:00 Jedinstvo (GG) 1 : 2 Prijevor
17.11.2013 13:00 Miokovci 1 : 1 Mladost (P)
17.11.2013 13:00 Šumadinac 4 : 3 Seljak
17.11.2013 13:00 Jadran 2 : 2 Ćava
17.11.2013 13:00 Sušica 5 : 0 Sloga D
17.11.2013 13:00 Jedinstvo 4 : 0 Vinogradi DB
17.11.2013 13:00 Kolonija 3 : 3 Srbija
17.11.2013 13:00 Korićani 5 : 0 Maršić
17.11.2013 13:00 ŽSK 8 : 1 Prvi srpski ustanak
17.11.2013 13:00 Marjan 2 : 3 Borac
17.11.2013 13:00 Banja 5 : 2 Partizan
17.11.2013 13:00 Vitlina-Bokanja 3 : 0 Aranđelovac
17.11.2013 13:00 Junkovac 2 : 1 Beli orlovi
17.11.2013 13:00 Lokomotiva 1 : 0 Vinča
17.11.2013 13:00 Šatornja 2 : 0 Lepenica
17.11.2013 13:30 Bačinac 2 : 0 Železničar (S)
17.11.2013 13:30 Sloboda 4 : 0 Mladi borac
17.11.2013 13:30 Glavaš 0 : 3 Šumadija
17.11.2013 13:30 Polet 0 : 1 Borac
17.11.2013 13:30 Budućnost (MK) 3 : 0 Budućnost (R)
17.11.2013 13:30 Proleter 1 : 1 Železničar (K)
17.11.2013 13:30 SASK 1 : 0 Pobeda
17.11.2013 13:30 Mlava 2 : 1 Sloga
17.11.2013 13:30 RSK 1 : 0 Napredak 1936
17.11.2013 13:30 Rudar 1 : 0 Trgovački
17.11.2013 13:30 Mladost 1 : 0 Vihor
17.11.2013 13:30 Makce 1 : 0 Petar Dobrnjac
17.11.2013 13:30 Basarac 3 : 0 Beli Orao
17.11.2013 13:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 1 Drina
17.11.2013 13:00 Hajduk Stanko 1 : 0 Gučevo
17.11.2013 13:00 Lipolist 0 : 0 Mačva 2005
17.11.2013 13:00 Mladi Borac 2 : 5 Mladost (P)
17.11.2013 13:00 Antimon 2 : 1 Podrinje
17.11.2013 13:00 Provo 3 : 3 Radjevac
17.11.2013 13:00 ZSK 2 : 0 Trlić
17.11.2013 13:30 Mladost (B) 3 : 2 Rutevac
17.11.2013 13:30 Mladi Radnik 1 : 2 Rad
17.11.2013 13:30 Malošište 2 : 1 Palilula
17.11.2013 13:30 Moravica 6 : 0 Zemljoradnik
17.11.2013 13:30 Radnički 1947 (Č) 4 : 2 Borac (T)
17.11.2013 13:30 Mladost (L) 3 : 0 Omladinac
17.11.2013 13:30 Crvena zastava 3 : 1 Jedinstvo
17.11.2013 13:30 Budućnost 3 : 1 Proleter (DV)
17.11.2013 13:30 Brzi Brod 4 : 1 Mladost (M)
17.11.2013 13:30 Vrtište 0 : 3 Moravac 1948
17.11.2013 13:30 Rudar 0 : 0 Sloboda
17.11.2013 13:30 Proleter (M) 2 : 0 OFK Niš
17.11.2013 13:30 Morava 3 : 0 Aluminjum
17.11.2013 13:30 Plantaža 2 : 1 Umac
17.11.2013 13:30 Zloćudovo 2 : 0 Gradac
17.11.2013 13:30 Mladi Borac 5 : 1 Radnički
17.11.2013 13:30 Šumadija 3 : 3 Vučje
17.11.2013 11:00 Lemind Livnica 2 : 4 Čekmin
17.11.2013 13:30 Jablanica 4 : 1 Sloga
17.11.2013 13:30 Progres 2 : 2 Jedinstvo (G)
17.11.2013 13:30 Dobrič 2 : 1 Svetlost
17.11.2013 13:30 Jastrebac 0 : 6 Kosanica
17.11.2013 13:30 Partizanski put 3 : 1 Dunđerski
17.11.2013 13:30 Kosovac 1 : 0 Pobeda
17.11.2013 13:30 Nebeski Anđeli 8 : 0 Trešnjevka
17.11.2013 13:30 Morava 3 : 2 Pčinja
17.11.2013 13:30 Mladost (S) 1 : 2 Vranjska Banja
17.11.2013 13:30 Besa 2005 1 : 4 Čelik
17.11.2013 13:30 Mladost (B) 4 : 0 Levosoje
17.11.2013 13:30 OFK Pavlovac 3 : 0 Biljači
17.11.2013 13:30 Vihor 0 : 4 Ternoci
17.11.2013 13:30 Gracko 2 : 1 Gračanica
17.11.2013 13:30 Ugljare 3 : 0 Radnički
17.11.2013 13:30 Polet 2 : 0 Sitnica
17.11.2013 13:30 Brezovica 5 : 2 Čaglavica
17.11.2013 13:30 Mladost (D) 3 : 2 Kušiljevo
17.11.2013 13:30 Sloga 5 : 2 Vinorača
17.11.2013 13:30 Jedinstvo 3 : 1 Budućnost
17.11.2013 13:30 Napredak (D) 2 : 0 OFK Bratstvo
17.11.2013 13:30 Mladost (J) 2 : 1 Bratstvo
17.11.2013 13:30 Morava (R) 2 : 2 Mladost (K)
17.11.2013 11:00 BSK 1 : 1 Morava 1918
17.11.2013 11:00 Jasika 5 : 3 Naupare
17.11.2013 13:00 Šanac 2 : 0 Poljoprivrednik
17.11.2013 13:00 Sloga Ćićevac 1 : 3 Mladost
17.11.2013 13:00 Gradina 4 : 1 Trudbenik
17.11.2013 13:00 Sloga Dašnica 1 : 1 Temnić 1924
17.11.2013 13:00 Jastrebac 4 : 0 Vinogradar
17.11.2013 13:30 Mačkovac 3 : 1 Jedinstvo 1936
17.11.2013 11:00 Sloga 3 : 4 Brestovac
17.11.2013 13:30 Rajac 0 : 0 Nemetali
17.11.2013 13:30 Brodoremont 5 : 0 Radnički
17.11.2013 11:00 Ključ 3 : 1 Branik
17.11.2013 13:30 Borac 5 : 2 Sloga
17.11.2013 13:30 Trebič 3 : 0 Rgotina
17.11.2013 13:30 Rudar (VČ) 2 : 2 OFK 019 Zaječar
17.11.2013 13:30 OFK Knjaz 0 : 8 Rudar (P)
17.11.2013 13:30 Polet 4 : 2 Midžor
17.11.2013 13:30 Omladinac 1 : 2 Bučje
17.11.2013 13:30 ŠSK 1 : 1 Osnić
17.11.2013 13:30 Partizan (G) 2 : 2 Polet
17.11.2013 13:30 Crvena zvezda 2 : 1 Slavija
17.11.2013 13:30 Sloga (BNS) 6 : 1 Tempo
17.11.2013 13:30 Vulturul 0 : 1 Mladost (O)
17.11.2013 13:30 Železničar 5 : 1 BAK
17.11.2013 13:30 Jugoslavija 2 : 0 Vojvodina
17.11.2013 13:30 Budućnost (A) 2 : 2 Sloga (P)
17.11.2013 13:30 Radnički (B) 7 : 1 Kolonija
17.11.2013 13:00 Olimpija (TS) 1 : 2 Olimpija (G)
17.11.2013 13:00 Bačka 1 : 2 Vinogradar
17.11.2013 13:00 Proleter 2 : 0 Čoka
17.11.2013 13:00 Čantavir 0 : 5 Tavankut
17.11.2013 13:00 Vojvodina (NM) 1 : 1 Borac
17.11.2013 13:00 Zadrugar 1 : 1 Begej
17.11.2013 13:00 Vojvodina (P) 3 : 1 Crvena zvezda
17.11.2013 13:00 Omladinac 2 : 3 Mladost Bambi
17.11.2013 13:00 Vojvodina (B) 3 : 1 Jedinstvo
17.11.2013 13:00 Kula 2 : 2 Polet
17.11.2013 13:00 Omladinac (D) 0 : 3 ŽAK
17.11.2013 13:00 BSK 3 : 0 Sloga
17.11.2013 14:00 Ljukovo 5 : 0 Železničar
17.11.2013 14:00 Hajduk (V) 0 : 1 Donji Petrovci
17.11.2013 14:00 Radnički 1 : 0 Partizan
17.11.2013 14:00 Jadran 1 : 1 Sloven (R)
17.11.2013 14:00 Budućnost 4 : 0 Hrtkovci
17.11.2013 14:00 LSK Laćarak 2 : 0 Sremac
17.11.2013 13:30 Budućnost (G) 1 : 2 Mladost (T)
17.11.2013 13:30 Borac 3 : 0 Tvrdjava
17.11.2013 13:30 Vojvodina (BG) 0 : 2 Budućnost (M)
17.11.2013 13:30 TSK 1 : 0 Petrovaradin
17.11.2013 10:00 Kabel 2 : 0 Sutjeska
17.11.2013 11:00 13. maj 0 : 0 Poštar Zvezdara
17.11.2013 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Brodarac
17.11.2013 13:00 Obilić 1 : 2 BSK 2012
17.11.2013 13:00 Budućnost 2 : 1 OFK Zabrežje
17.11.2013 13:00 Posavina 0 : 8 Stepojevac VAGA
17.11.2013 10:00 Borac 3 : 0 Šumadija
17.11.2013 13:00 Krtinska 1 : 5 Vranić
17.11.2013 13:00 Veliki Borak 1 : 0 Prva Iskra
17.11.2013 13:00 Boleč 1 : 0 Velika Krsna
17.11.2013 13:00 Vlaška 2 : 1 Nemenikuće
17.11.2013 13:00 Kosmaj 0 : 0 Vinča
17.11.2013 13:00 Napredak 0 : 0 Pudarci
17.11.2013 10:00 Selo Mladenovac 1 : 2 OFK Leštane
17.11.2013 13:00 Podunavac 0 : 1 Torlak
17.11.2013 13:30 OFK Ras 4 : 1 Vrnjci
17.11.2013 13:30 Tavnik 2 : 3 Stubal
17.11.2013 13:30 Napredak 3 : 1 Mlada krila
17.11.2013 13:30 Šumadija 2 : 1 Zvezda
17.11.2013 13:30 Partizan 6 : 0 Bogutovačka Banja
17.11.2013 13:30 Morava (S) 0 : 3 Gruža
17.11.2013 13:30 Mladost 09 1 : 0 Jablanica
17.11.2013 13:00 Planinac 1 : 3 Zadrugar
17.11.2013 13:00 Strelac 0 : 2 Morava
17.11.2013 13:00 Lugovi 2 : 3 Čačak 94
17.11.2013 11:00 Rakova 3 : 0 Budućnost
17.11.2013 13:00 Kej 1 : 0 Premeća
17.11.2013 13:00 Šumadija 1934 5 : 0 Azbest
17.11.2013 13:00 Sloga 4 : 5 Borac
17.11.2013 13:00 Košutnjak 0 : 3 Kutlovo
17.11.2013 13:00 Kremenac 1 : 5 Zastava
17.11.2013 13:00 Hajduk 3 : 1 Seljak
17.11.2013 13:00 21. oktobar 1 : 1 Mladost Teferič
17.11.2013 13:00 Mladost 2 : 0 Botunje
17.11.2013 13:00 Jasenica 1 : 1 B 2000
17.11.2013 13:00 Proleter 6 : 2 Žabare
17.11.2013 13:00 Sloga 1 : 1 Mladi rudar
17.11.2013 13:00 Kopljari 2 : 6 BSK
17.11.2013 13:00 Mladost 3 : 1 Trnava
17.11.2013 13:00 Pobeda (S) 3 : 0 Meteor
17.11.2013 13:00 Pobeda (Đ) 1 : 1 Omladinac
17.11.2013 13:00 Kotlenik 1 : 2 BSK
17.11.2013 13:00 Mladost (B) 2 : 1 Sloga (Z)
17.11.2013 13:00 Grivac 2 : 0 Mladost (R)
17.11.2013 13:00 Mladost MG (S) 2 : 1 Sloga (M)
17.11.2013 11:00 Karađorđe 5 : 1 Bare
17.11.2013 Sloga 1 : 2 Jedinstvo
17.11.2013 Omladinac 4 : 0 Mladost
17.11.2013 13:00 Mladost 4 : 3 Budućnost
17.11.2013 13:00 Krilaš 1 : 0 Omladinac (S)
17.11.2013 13:00 Zadrugar 3 : 1 Bata Bulić
17.11.2013 13:00 Polet 2 : 0 Omladinac (B)
17.11.2013 13:00 Napredak 3 : 2 Omladinac (M)
17.11.2013 13:00 Borac 0 : 0 Rudar
17.11.2013 13:00 Radnički 2 : 0 Dragoš
17.11.2013 13:00 Jedinstvo (D) 6 : 2 Sloga (Ć)
17.11.2013 13:00 Napredak 1 : 0 Kurjače
17.11.2013 13:00 Borac 3 : 1 Mlava
17.11.2013 13:00 Mladi Borac 4 : 2 Dunavac
17.11.2013 13:00 Karađorđe 7 : 1 Dumača
17.11.2013 13:00 Radnički 5 : 2 Volujac
17.11.2013 13:00 Cerić 1 : 4 Galeb
17.11.2013 13:00 Trešnjevka 2 : 3 Mrovska
17.11.2013 13:00 Sloga Mat 1 : 4 Vlašić
17.11.2013 13:00 Borac 1 : 0 Pričinović
17.11.2013 13:00 Mladost Zvezd 3 : 3 Dobrava
17.11.2013 13:00 Jedinstvo 3 : 2 Stolice
17.11.2013 13:00 Borac Lešnica 2 : 2 Borac K
17.11.2013 13:00 Jadar 1961 3 : 0 Cer
17.11.2013 13:00 Sloga K 3 : 2 Studenac
17.11.2013 13:00 Milan Orlić 0 : 1 Mladost
17.11.2013 13:00 Sloga LŠ 2 : 1 Bratstvo
17.11.2013 13:00 Cerova 5 : 2 Velika Reka
17.11.2013 13:00 Napredak BP 5 : 1 Torpedo
17.11.2013 13:00 BMR Petlovača 3 : 0 Partizan
17.11.2013 13:00 Napredak RIB 2 : 1 Gorki
17.11.2013 13:00 Drina 2 : 0 Budućnost PD
17.11.2013 13:00 Proleter 4 : 3 Sloboda
17.11.2013 13:00 Napredak MB 2 : 0 Sloga
17.11.2013 13:00 Budućnost ZM 6 : 0 Duško
17.11.2013 13:30 Pobeda 1 : 5 Napredak
17.11.2013 13:30 Duškovci 1 : 9 Blagaja
17.11.2013 13:30 Avijatičar 4 : 3 Plavi tok
17.11.2013 13:30 Gorobilje 8 : 1 Ježevica
17.11.2013 13:30 Savinac 12 : 2 Borac
17.11.2013 13:30 Lazarica 5 : 1 Lauš
17.11.2013 13:30 Dobrinjac 1 : 2 Trešnjica
17.11.2013 13:30 Dušnik 1 : 2 Pobeda
17.11.2013 13:30 Knežica 1 : 2 Doljevac 1971
17.11.2013 13:30 Polet (R) 0 : 0 Ratar
17.11.2013 13:30 Sloga (K) 5 : 0 Jedinstvo
17.11.2013 13:30 Gredetin 1 : 2 Crvena Zvezda
17.11.2013 13:30 OFK Sloga (D) 2 : 2 Feniks 2012
17.11.2013 13:30 Vulkan 1963 1 : 1 Sloga 1948 (M)
17.11.2013 13:30 Sloga (DT) 0 : 4 Stevan Nešticki
17.11.2013 13:30 Radnički 1936 2 : 0 Delijski Vis
17.11.2013 13:30 Mladost (DK) 0 : 3 Palilulac
17.11.2013 13:30 Sečanica 4 : 1 Mladost 1954 (DM)
17.11.2013 13:30 Supovac 2 : 1 Čegar 2013 (K)
17.11.2013 13:30 Mramor 1927 3 : 0 Čegar 1946 (DM)
17.11.2013 13:30 Polet 2 : 2 Mladost (DL)
17.11.2013 13:30 Kumarevo 2 : 0 Železničar
17.11.2013 13:30 Veternica 2 : 2 Sloboda
17.11.2013 13:30 Omladinac 0 : 1 Mladost (V)
17.11.2013 13:30 OFK Brza 1 : 1 OFK Morava
17.11.2013 13:00 Rubin (DS) 5 : 0 Rubin (Z)
17.11.2013 13:00 Ribnik 6 : 1 Mladost (DK)
17.11.2013 13:00 Mladost (T) 1 : 5 Sloga
17.11.2013 13:00 Župski biseri 2 : 0 Omladinac
17.11.2013 13:00 Beli Orlovi 5 : 3 Ušće
17.11.2013 14:00 Vidrovac 3 : 1 OFK Sikole
17.11.2013 14:00 Graničar 0 : 2 Miloševo
17.11.2013 14:00 Ratar 2 : 2 Kovilovo
17.11.2013 14:00 Srbovo 1 : 3 Smedovac
17.11.2013 14:00 Urovica 0 : 1 Deli Jovan
17.11.2013 14:00 Rečka 6 : 5 Slatina
17.11.2013 11:00 OFK Tamnič 1 : 4 Polet
17.11.2013 14:00 Slemen 1 : 2 Omladinac
17.11.2013 13:30 Graničar 2 : 2 Nacional
17.11.2013 13:30 Malinik 2 : 0 Kastrum
17.11.2013 13:30 Kosovo 5 : 1 Lovac
17.11.2013 13:30 Karaš (J) 1 : 6 Dobrica
17.11.2013 13:30 Jedinstvo 3 : 3 Vladimirovac
17.11.2013 13:30 Dunav 3 : 0 Borac (VG)
17.11.2013 13:30 Borac (VS) 1 : 1 Potporanj
17.11.2013 13:30 Vinogradar 3 : 1 Partizan (K)
17.11.2013 13:30 Ratar 1 : 1 Ševac
17.11.2013 13:30 Karaš (K) 1 : 0 Hajduk
17.11.2013 13:00 Tromedja 2 : 7 Sloga
17.11.2013 13:00 Slavija 1 : 1 Tisa B (A)
17.11.2013 13:00 Horgoš 1911 6 : 0 Hajduk
17.11.2013 13:00 Solid 0 : 2 Radnički 1905
17.11.2013 13:00 Tomislavci 2 : 1 Sloboda
17.11.2013 13:00 Mladost 1952 4 : 0 Mićunovo
17.11.2013 13:00 Sokolac 3 : 3 Eđšeg
17.11.2013 13:00 Lipar 3 : 1 Rusin
17.11.2013 13:00 Rastina 1918 3 : 2 OFK Šikara
17.11.2013 13:00 Terekveš 4 : 1 Jedinstvo 1947
17.11.2013 13:00 Dinamo 3 : 0 Jedinstvo
17.11.2013 13:00 Graničar 3 : 1 Partizan
17.11.2013 13:00 Panonija 3 : 1 Radnički 1918
17.11.2013 13:00 OFK Metalac 0 : 0 Aleksa Šantić
17.11.2013 14:00 Napredak (P) 3 : 0 Fruškogorac
17.11.2013 14:00 ČSK Čortanovci 1 : 3 PSK Putinci
17.11.2013 14:00 Jedinstvo (P) 1 : 5 Fruška Gora
17.11.2013 14:00 Sremac 1 : 2 Graničar
17.11.2013 14:00 Napredak (Ž) 1 : 2 Podunavac
17.11.2013 14:00 Sloga Milšped 1 : 0 Jedinstvo (R)
17.11.2013 14:00 Šumar 0 : 0 Dunav
17.11.2013 17:30 Borac (M) 4 : 0 Graničar (K)
17.11.2013 17:30 Sinđelić 1 : 4 Sloboda
17.11.2013 17:30 Napredak (V) 1 : 1 Podrinje
17.11.2013 17:30 OFK Zeka Buljubaša 5 : 0 OFK Bačinci
17.11.2013 17:30 Omladinac (M) 4 : 0 Fruškogorac (K)
17.11.2013 14:00 Noćaj 2 : 2 Hajduk
17.11.2013 17:30 Srem 2 : 1 Jedinstvo (M)
17.11.2013 13:00 Dinamo 0 : 1 Slavija
17.11.2013 13:00 Bačka 0 : 3 Sirig
17.11.2013 13:00 Tatra 2 : 0 Fruškogorac
17.11.2013 13:00 Čenej 1 : 2 Proleter
17.11.2013 13:00 Sremac Beomal 1 : 2 Omladinac
17.11.2013 13:30 Obilić (Vilovo) 3 : 4 Miletić (Mošorin)
17.11.2013 13:30 Budućnost (S.S.) 0 : 5 Mladost Radost (Srbob)
17.11.2013 13:30 Iskra (Kucura) 1 : 6 Titel
17.11.2013 13:30 Hajduk (Čurug) 1 : 0 Obilić (Zmajevo)
17.11.2013 13:30 Napredak (Nadalj) 2 : 0 Hajduk (Gard.)
17.11.2013 13:30 Bečej 1918 2 : 0 Proleter (R.S.)
17.11.2013 13:30 Bačka (Đurđ.) 2 : 2 Jedinstvo (Gosp.)
17.11.2013 13:30 Jedinstvo (B.P.S.) 4 : 0 Mladost (Radič.)
17.11.2013 13:00 Bistrica 2 : 2 Mladi radnik
17.11.2013 13:00 OFK Budućnost 0 : 4 OFK Burovo
17.11.2013 13:00 Polet 0 : 3 TEK Sloga
17.11.2013 13:00 Carevac 4 : 2 Žika Marković Uča
17.11.2013 13:00 Desine 1 : 6 Pek
17.11.2013 13:00 OFK Braničevo 0 : 1 Radnički
17.11.2013 13:00 Polet 4 : 3 Kumane
17.11.2013 13:00 Graničar 2013 0 : 3 Električar
17.11.2013 13:00 Mrčkovac 3 : 0 Usije
17.11.2013 13:00 OFK Vinci 4 : 0 Ram
17.11.2013 13:00 Barič 8 : 0 Srednjevo
17.11.2013 13:00 Sloga 1936 3 : 1 Metalac
17.11.2013 13:00 Mip Majdan 6 : 1 Stig 1955
17.11.2013 13:00 Dizel 3 : 0 Dunav
17.11.2013 13:00 Zemljoradnik 2 : 0 Napredak 1947
17.11.2013 13:00 Pobeda 5 : 1 Dunavac
17.11.2013 13:00 Sloga (L) 1 : 0 Napredak (P)
17.11.2013 13:00 Sopot 3 : 2 Sloga (D)
17.11.2013 13:00 Radenka 0 : 2 Sloga
17.11.2013 11:00 Dragojevac 2 : 3 Žika
17.11.2013 11:00 Krnule 09 4 : 3 Sloga Ridj
17.11.2013 11:00 Polet 4 : 2 Hajduk
17.11.2013 10:00 Skupljen 2013 0 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
17.11.2013 11:00 Petrovac 74 2 : 0 Torpedo
17.11.2013 11:00 Sloga Trgošped 3 : 0 Mladost 2013
17.11.2013 13:00 Bujacic 0 : 4 Lukavac
17.11.2013 13:00 Zabari 0 : 3 Kotešica
17.11.2013 13:00 Mladi radnik 4 : 5 Zadrugar
17.11.2013 13:00 Dupljaj 1 : 4 Mladost
17.11.2013 13:00 OFK Povlen 0 : 3 Rakac Stave
17.11.2013 13:00 Borac 3 : 4 Jadar 2013
17.11.2013 13:00 Paune 0 : 3 Mali korak
17.11.2013 13:30 Nepričava 0 : 4 Dimitrije Tucović
17.11.2013 13:30 OFK Borac 1 : 1 Heroj
17.11.2013 13:30 Budućnost (L) 2 : 3 Moravac
17.11.2013 13:30 ISK Izvor 5 : 0 Omladinac
17.11.2013 13:30 Sloboda 3 : 1 Železničar
17.11.2013 13:30 Vihor 1 : 4 Polet
17.11.2013 13:30 Mladost (GM) 4 : 1 Radnik
17.11.2013 12:30 Rujišnik 0 : 2 Polet 57
17.11.2013 09:30 Jugovići 7 : 0 Stevka Bozurevka
17.11.2013 12:30 Vinogradar 0 : 3 FK Stari Trstenik
17.11.2013 13:30 Vitez 0 : 4 Kameni
17.11.2013 13:30 Graničar 3 : 1 Borac
17.11.2013 13:30 Sloboda 1 : 6 Srem
17.11.2013 13:30 Polet 2 : 0 OFK Brestač
17.11.2013 13:30 Mladost 3 : 2 Sloga
17.11.2013 14:00 Šantarovac 1 : 2 PSS-192
17.11.2013 13:00 Zvezda Konatice 5 : 2 Pobeda
17.11.2013 13:00 Crvena Zastava 1 : 4 Skela
17.11.2013 13:00 Baljevac 1 : 3 Duboko
17.11.2013 13:00 Sloga 7 : 0 Rekreativo
17.11.2013 13:00 Proleter 0 : 4 Partizan
17.11.2013 13:00 Borac 2 : 0 Ljubinić
17.11.2013 13:00 Jezero 1 : 1 Jedinstvo
17.11.2013 13:00 Igalo 1 : 1 Zora
17.11.2013 13:00 Cetinje 3 : 0 Arsenal
17.11.2013 13:00 Zabjelo 0 : 1 Bokelj
17.11.2013 13:00 Berane 2 : 0 Bratstvo
17.11.2013 13:00 Ibar 1 : 0 Kom
17.11.2013 Vitez 3 : 1 Borac
17.11.2013 Sarajevo 3 : 0 Slavija
17.11.2013 Mladost 2 : 0 Leotar
17.11.2013 13:00 Vojvodina 1 : 0 Napredak
17.11.2013 11:00 Sloboda Piont 1 : 3 Borac
17.11.2013 13:00 Rad 4 : 0 Sloga (K)
17.11.2013 11:00 Radnički 1923 1 : 0 OFK Beograd
17.11.2013 13:30 Jagodina 0 : 0 ČSK Pivara
17.11.2013 10:00 Vršac United 0 : 1 Banat
17.11.2013 10:00 Donji Srem 1 : 3 Spartak
17.11.2013 13:00 Indeks 3 : 0 Omladinac
17.11.2013 11:00 Metalac (GM) 3 : 0 Sloga 1940
17.11.2013 11:00 Toplicanin 4 : 0 Timok
17.11.2013 13:30 Svrljig 0 : 6 Moravac Orion
17.11.2013 10:00 Internacional 2 : 2 Radnički (NB)
17.11.2013 10:00 Palilulac 1 : 1 Kolubara
17.11.2013 09:00 BASK 1 : 1 Balkan
17.11.2013 13:00 Dolina 1 : 0 Polet
17.11.2013 10:00 Teleoptik 1 : 1 Crvena zvezda
17.11.2013 11:00 Vojvodina 3 : 0 Čukarički
17.11.2013 13:00 Sloga (L) 0 : 0 Radnički 1923
17.11.2013 11:00 Jagodina 1 : 1 Partizan
17.11.2013 10:00 Čačak 94 0 : 0 Bane
17.11.2013 13:00 AS 2 : 1 Šumadija 1903
17.11.2013 12:30 Budućnost 2 : 4 Metalac (GM)
17.11.2013 11:00 Sušica 1 : 1 Sloga 1940
17.11.2013 12:30 Javor 2 : 0 Sevojno
17.11.2013 10:00 Senta 3 : 0 Palić
17.11.2013 14:00 Nacional 0 : 1 Čukarički
17.11.2013 13:00 Vrnjačka Banja 1 : 0 Čačak 94
17.11.2013 13:00 Metalac (GM) 5 : 0 Jedinstvo Putevi
17.11.2013 10:00 BIP 1 : 1 FAP
17.11.2013 10:00 Radnički (K) 3 : 0 Železničar
17.11.2013 11:00 Budućnost (A) 3 : 0 Stenli
17.11.2013 10:00 Proleter 3 : 0 Tempo
17.11.2013 11:00 Dobrica 3 : 0 Borac (S)
17.11.2013 10:00 Proleter 10 : 1 Slavija
17.11.2013 OFK Nacional 5 : 0 Rudar (B)
17.11.2013 10:00 Obilić 6 : 2 Čantavir
17.11.2013 10:00 Subotica 5 : 2 Vinogradar
17.11.2013 11:00 Polet 0 : 6 Jedinstvo
17.11.2013 Sampion 0 : 2 Krusik
17.11.2013 10:00 Karađorđe 2 : 1 Apolon 4 II
17.11.2013 10:00 Radnicki 1923 II 0 : 1 Radnicki 1923 I
17.11.2013 Mokra Gora 2 : 1 OFK Ras

Košarka

17.11.2013 19:00 Cedevita 79 : 71 Radnički
17.11.2013 19:00 Mega Vizura 82 : 73 Široki Primorka
17.11.2013 19:30 Konstantin 69 : 76 Vršac
17.11.2013 18:00 Železničar 88 : 98 Ub
17.11.2013 18:00 Temnić 89 : 83 Zlatibor
17.11.2013 12:00 Kuršumlija 58 : 83 Zdravlje Leskovac
17.11.2013 18:00 Dimitrovgrad 90 : 81 Mladost
17.11.2013 20:00 Ruma 91 : 96 Stara Pazova
17.11.2013 20:30 Žitko Basket 100 : 103 Beko
17.11.2013 13:15 Milan Trivić 65 : 71 Torlak
17.11.2013 16:00 Viva Basket 98 : 64 Bask
17.11.2013 18:00 Partizan 75 : 63 Radnički
17.11.2013 17:00 Student Radnički 55 : 68 Vrbas Medela
17.11.2013 18:00 Topolčanka 72 : 64 Basket Star

Odbojka

17.11.2013 18:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Mladi radnik
17.11.2013 16:30 Gračac 1 : 3 Užice
17.11.2013 17:00 Priboj 1 : 3 Metalac Takovo
17.11.2013 15:00 Antena 3 : 0 Tara
17.11.2013 17:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Milenijum
17.11.2013 13:00 Radnički 2 1 : 3 Roda
17.11.2013 13:00 Zaslon 2 : 3 Železničar 2012
17.11.2013 16:00 Toplički Vitezovi 3 : 0 MOK Topličanin 97
17.11.2013 19:00 Topličanin 0 : 3 Bor
17.11.2013 14:00 Spas 2 : 3 Sterija
17.11.2013 12:00 Forma 1 : 3 Lučani
17.11.2013 12:30 Sjenica 3 : 0 Borac 2
17.11.2013 13:00 VGSK 0 : 3 Tehničar

Rukomet

17.11.2013 19:00 Nexe 27 : 31 Croatia Osiguranje
17.11.2013 20:30 Radnički 26 : 23 Napredak
17.11.2013 17:00 Inđija 28 : 28 Hercegovina
17.11.2013 18:00 Metalac 38 : 21 Mladost Palanački Kiseljak
17.11.2013 19:00 Šamot 65 34 : 29 Radnički 2
17.11.2013 19:30 Župa 54 25 : 27 Novi Pazar
17.11.2013 12:00 Metalac 29 : 43 Mokra Gora
17.11.2013 12:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 28 : 39 Mladost
17.11.2013 18:00 Crvenka II 33 : 26 Hajduk
17.11.2013 19:00 Omladinac 32 : 22 Užice
17.11.2013 16:00 Sjenica 24 : 27 Beli Anđeo
17.11.2013 19:00 Železničar 30 : 37 Knjaz Miloš

Futsal

17.11.2013 18:30 Kopernikus 7 : 2 Bečej
17.11.2013 17:00 Novi Pazar 3 : 1 Vranje
17.11.2013 Tvrdjava 4 : 2 Viking
17.11.2013 Nova Pazova 2 : 1 Leteći Holandjanin
17.11.2013 10:00 Gardec 1 : 1 Ekonomist
17.11.2013 22:00 Sremski Vitezovi 3 : 3 KMF Sombor
UKRADEN FUDBALSKI KLUB U STANIŠIĆU. Juriš lokalnih moćnika, kriminalaca u politici, političara u kriminalu, minulih dana osetili su stanovnici sela Stanišić. FK "Stanišić", klub sa skoro stogodišnjom tradicijom, koji je časno izborio plasman u Vojvođansku ligu Sever, na tajnoj nelegitimnoj i insceniranoj sednici skupštine kluba, održanoj 5. juna, praktično je ugašen i preseljen u Sombor. Ovim sramnim činom nestao je klub sa vek dugom tradicijom, a novoosnovani "Radnički 1912" Sombor na taj način postao naslednik bogate istorije FK "Stanišić". Mali klub iz Stanišića, koji se po tradiciji može porediti sa sportskim atletskim klubom "Bačka" osnovanim 1901. godine ili "BSK" osnovanim 1911. godine, za srpski sport jednako je važan kao "Crvena Zvezda" ili "Partizan" i zato je nedopustivo ostaviti ga na milost i nemilost interesima lokalnih moćnika. FK Stanišić bio je fudbalski klub iz sela Stanišić, opština Sombor, osnovan 1920. godine pod imenom Prvi Stanišićki Sportski Klub (Erster Stanischitscher Sport Club). Tokom svoje duge istorije fudbalski klub je nekoliko puta menjao ime: Stanišićki Atletski Klub (od 1925. do1932. godine), Sportski Klub Sloga (od 1932. do 1941. godine), Adler(nem. Orao) FC (od 1941. do 1944. godine), FK Jedinstvo (od 1946 . do 1976. godine), a naziv FK Stanišić nosi od marta 1976. godine. Fudbalski klub u Stanišiću, ma kako god se on zvao, bio je uvek rasadnik dobrih fudbalera. Posle somborskog Radničkog, Stanišić sigurno ima najveći fudbalski rejting u opštini. Naravno ne treba zaboraviti somborski ŽAK, bezdanski Sport pa i "lemeško" Jedinstvo u periodu između dva rata i nekoliko prvih posleratnih godina. Prvi zapaženiji uspeh desio se u sezoni 1936/1937. kada su ubedljivo bez poraza osvojili prvo mesto i plasirali se u „I/B razred Dunavske grupe”. Na leto 1940. godine dolazi do reorganizacije i stanišićka Sloga se nalazi u ligi „Somborske Župe - I razred” neka vrsta današnje Vojvođanske lige "Sever". Nakon okupacije za vreme Drugog svetskog rata, stanišićki Nemci, pripadnici Kulturbunda, preuzimaju u selu između ostalog i sportski klub "Sloga" koga preimenjuju u "Adler FC". Za vreme rata klub se nije takmičio u nekom od prvenstava, odigravao je samo prijateljske utakmice. Posleratni uspon počinje krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina sada već prošlog veka. Tada je stasala jedna darovita generacija mladih stanišićana koja se vinula čak do Jedinstvene Vojvođanske lige. Da nije bilo spleta nesrećnih okolnosti, sigurno bi ta ekipa ostavila dublji trag u fudbalu. Amaterski sportski radnici su 1976. godine u Stanišiću prvi u Somborskoj opštini osnovali sportsko društvo: rukometašice, rukometaši, fudbaleri i šahisti njih oko 200 okupljeni su u Sportsko društvo Stanišić (na čijem čelu će dugo godina biti Dušan Stojanac). Tada su svi navedeni sportski klubovi u selu promenili svoja imena u "Stanišić". Uspon Fudbalskog kluba iz Stanišića započinje u sezoni 1993/1994. kada se pod vođstvom trenera Franje Lukića ubedljivo osvaja prvo mesto u Područnoj ligi Sombor a zatim sledi 13 godina neprekidnog igranja u Vojvođanskoj ligi, četvrtom stepenu takmičenja Srpskog fudbala. Svakako ne treba zaboraviti ni period od 1967. do 1976. godine kao i 1978. - 1987. kada klub nastupa u Bačkoj ligi (takođe četvrti rang takmičenja). U poslednje dve godine klub je osvojio ubeljivo oba puta prvo mesto (Međuopštinska liga i Područna liga Sombor) ispred u oba slučaja drugoplasirane ekipe iz Crvenke izborivši posle 5 godina pravo nastupa u Vojvođanskoj ligi Sever. Međutim, na kraju prvenstva na tajnoj isceniranoj skupštini Kluba (održanoj 05. juna 2018 godine) koja je bila nelegitimna, nije bila raspisana da bude za 15 dana i nisu svi članovi skupštine pozvani, doneta je odluka da se klub u selu Stanišić praktično ugasi i preseli u Sombor a da novi FK "Radnički 1912 Sombor" postane naslednik istorije FK "Stanišić", čime će fudbalski klub u selu Stanišić nestati posle skoro 100 godina postojanja. Na toj skupštini kluba prisustvovalo je 7 od 30 članova skupštine kluba koji su potvrdili da ništa nisu potpisivali a ni glasali. Ova sramna bezpravna odluka donela je niz nezadovoljstva kako kod bivših igrača, tako i kod navijača i običnih meštana sela Stanišić, koja je uz pretnje lokalnih moćnika ubrzo splasla. Uspesi kluba: Područna liga Sombor: 1966/67, 1993/94, 2007/08, 2010/11, 2017/18. MFL Sombor — prvi razred: 1977/78, 2016/17. MFL Sombor — drugi razred: 1960/61. Dunavska Grupa — drugi razred: 1936/37. Kup GFS Sombor: 1964, 1967, 1969, 2012, 2016, 2017. Dunataj-Kup (Bačka grupa): 1981/82. Najbolja ekipa GFS Sombor 2017 Hit jeseni GFS Sombor 2016 Svoje utakmice klub iz Stanišića igrao je na današnjem fudbalskom stadionu od 1938. godine (nekadašnjem "Vašarištu"), pre toga igralište se od 1920. do 1938. godine nalazilo u ulici Kralja Petra pod rednim brojem 98 (današnja ulica Cara Dušana). Poznati fudbaleri iz Stanišića: Nikolas Zemlič, Radivoj Prosenica, Drago Jović, Stevo Kuridža, Aleksandar Knežević, Dragan Dragičević, Vladimir Matijević, Mate Brajković, Nemanja Obrić, Aleksandar Stojković, Vasilije Đurić, ...
Taj cirkus zvani super liga startuje za desetak dana a još uvek se ne zna ko će igrati ni u njemu a o nižim ligama da i ne pričamo.Sastav liga će ponajmanje zavisiti od sportskih momenata,čekaju se nagodbe saveza