17.10
15:00
Bare
Šumadinac
5
2
|
17.10.2012 15:00 | Bare | 5 : 2 | Šumadinac | |||||
17.10
15:00
Partizan
Vinča
0
0
|
17.10.2012 15:00 | Partizan | 0 : 0 | Vinča | |||||
17.10
15:00
Beli orlovi
Šumadija
1
3
|
17.10.2012 15:00 | Beli orlovi | 1 : 3 | Šumadija | |||||
17.10
15:00
Marjan
Lokomotiva
2
2
|
17.10.2012 15:00 | Marjan | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
17.10
15:00
Borac
Bokanja
1
0
|
17.10.2012 15:00 | Borac | 1 : 0 | Bokanja | |||||
17.10
15:00
Aranđelovac
Šatornja
1
0
|
17.10.2012 15:00 | Aranđelovac | 1 : 0 | Šatornja | |||||
17.10
15:00
Karađorđe
Banja
3
1
|
17.10.2012 15:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Banja | |||||
17.10
15:00
Lepenica
Sloga
3
0
|
17.10.2012 15:00 | Lepenica | 3 : 0 | Sloga |
17.10
15:30
Ribnikar
Zadrugar
2
0
|
17.10.2012 15:30 | Ribnikar | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
17.10
15:30
ZSK
Trlić
2
1
|
17.10.2012 15:30 | ZSK | 2 : 1 | Trlić | |||||
17.10
15:30
Polet
OFK Divci
2
1
|
17.10.2012 15:30 | Polet | 2 : 1 | OFK Divci | |||||
17.10
15:30
Brezovica
Pepeljevac
3
1
|
17.10.2012 15:30 | Brezovica | 3 : 1 | Pepeljevac | |||||
17.10
15:30
Banjani
Tešnjar
1
2
|
17.10.2012 15:30 | Banjani | 1 : 2 | Tešnjar | |||||
17.10
15:30
Tulari
Vrujci
1
1
|
17.10.2012 15:30 | Tulari | 1 : 1 | Vrujci | |||||
17.10
15:30
Sovljak
Mladost
5
0
|
17.10.2012 15:30 | Sovljak | 5 : 0 | Mladost | |||||
17.10
15:30
Rubribreza
OFK Jabučje
0
0
|
17.10.2012 15:30 | Rubribreza | 0 : 0 | OFK Jabučje |
17.10
15:00
Fruškogorac
Metalmania
6
0
|
17.10.2012 15:00 | Fruškogorac | 6 : 0 | Metalmania |
17.10
Partizan
Sloga
0
1
|
17.10.2012 | Partizan | 0 : 1 | Sloga |
17.10
12:00
Crvena zvezda
Zemun
1
0
|
17.10.2012 12:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Zemun | |||||
17.10
Partizan
Brodarac
2
1
|
17.10.2012 | Partizan | 2 : 1 | Brodarac |
17.10
AF Duljaj
Kolonija Sveti Sava
1
1
|
17.10.2012 | AF Duljaj | 1 : 1 | Kolonija Sveti Sava |
17.10
17:00
Leštane
Borac
5
1
|
17.10.2012 17:00 | Leštane | 5 : 1 | Borac |
17.10
19:30
Morava
Partizan Mts MT
77
67
|
17.10.2012 19:30 | Morava | 77 : 67 | Partizan Mts MT |
17.10
19:00
Srbobran Reahem
Šumadija
88
69
|
17.10.2012 19:00 | Srbobran Reahem | 88 : 69 | Šumadija | |||||
17.10
20:00
Stara Pazova
Jagodina 2001
68
80
|
17.10.2012 20:00 | Stara Pazova | 68 : 80 | Jagodina 2001 | |||||
17.10
19:30
Student
Vrbas Medela
62
71
|
17.10.2012 19:30 | Student | 62 : 71 | Vrbas Medela | |||||
17.10
18:00
Šabac
Crvena Zvezda
79
87
|
17.10.2012 18:00 | Šabac | 79 : 87 | Crvena Zvezda | |||||
17.10
20:00
Radnički
Beočin
65
69
|
17.10.2012 20:00 | Radnički | 65 : 69 | Beočin |
17.10
19:00
Jugović Unimet
Crvena Zvezda
26
27
|
17.10.2012 19:00 | Jugović Unimet | 26 : 27 | Crvena Zvezda | |||||
17.10
19:30
Železničar 1949
Partizan
24
32
|
17.10.2012 19:30 | Železničar 1949 | 24 : 32 | Partizan | |||||
17.10
18:00
Rudar
Vojvodina
22
24
|
17.10.2012 18:00 | Rudar | 22 : 24 | Vojvodina |
17.10
15:30
Radnički 2
Župa 54
26
26
|
17.10.2012 15:30 | Radnički 2 | 26 : 26 | Župa 54 |