XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 515 utakmica za dan
Nedelja, 17 April 2011

Fudbal

17.04.2011 16:30 Radnički 1923 6 : 0 Dinamo
17.04.2011 16:30 Mladost (L) 1 : 0 Teleoptik
17.04.2011 15:30 Partizan (BB) 0 : 0 Rudar (K)
17.04.2011 15:30 Radnički Stobeks 4 : 1 Sloga (K)
17.04.2011 15:30 Sloboda (Č) 2 : 1 Železničar
17.04.2011 11:00 Car Konstantin 2 : 1 Sloga (D)
17.04.2011 16:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Vlasina
17.04.2011 16:00 Palić 0 : 1 Veternik Viskol
17.04.2011 11:00 Žarkovo 2 : 1 Hajduk
17.04.2011 10:00 Beograd 0 : 0 Mladenovac
17.04.2011 17:00 Srem (J) 2 : 0 Radnički (O)
17.04.2011 15:30 Jošanica 3 : 0 Orlovac
17.04.2011 15:30 Metalac (K) 1 : 0 Bane
17.04.2011 15:30 Polet (T) 1 : 2 Pobeda
17.04.2011 11:00 Mladost (O) 3 : 1 Tutin
17.04.2011 15:30 Železničar Inon 0 : 0 Železničar (S)
17.04.2011 15:30 Seljak 0 : 0 Vrbovac
17.04.2011 15:30 Homoljac 2 : 1 Šumadinac
17.04.2011 15:30 Gruža 2 : 0 Zvižd
17.04.2011 15:30 Obilić 1 : 0 Borac
17.04.2011 15:30 Šapine 1 : 0 Crvena zvezda (S)
17.04.2011 15:30 Jadar (ST) 4 : 1 Sloga (LŠ)
17.04.2011 15:30 Zadrugar 0 : 0 Sloga (S)
17.04.2011 15:30 Osečina 2 : 0 Drina
17.04.2011 15:30 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Krušik
17.04.2011 15:30 Polimlje 3 : 0 Ribnica
17.04.2011 16:00 Pukovac 5 : 0 BSK Bujanovac
17.04.2011 16:00 Vučje 4 : 2 Morava (VH)
17.04.2011 16:00 Moravica (S) 2 : 0 Pusta Reka
17.04.2011 16:00 Mladost (B) 1 : 4 Moravac Orion
17.04.2011 16:00 Mramor 0 : 2 Ropotovo
17.04.2011 16:00 Radnički 2 : 1 Rembas
17.04.2011 16:00 Bor 1 : 0 Kablovi
17.04.2011 16:00 Majdanpek 2 : 0 SFS Borac
17.04.2011 16:00 Slatina 2 : 1 Trajal
17.04.2011 16:00 Pepeljevac 1 : 2 Timočanin
17.04.2011 16:00 Borac 1 : 2 Župa
17.04.2011 16:00 Trgovački 1 : 0 Juhor
17.04.2011 16:00 Zadrugar 0 : 0 Bačka Topola
17.04.2011 16:00 Bačka (P) 3 : 0 Radnički (Z)
17.04.2011 16:00 Borac 0 : 0 Kozara
17.04.2011 16:00 Vojvodina 3 : 2 Jedinstvo
17.04.2011 16:00 Spartak 1 : 3 Obilić
17.04.2011 16:00 Radnički (I) 2 : 3 Obilić
17.04.2011 16:00 Budućnost 1 : 1 Dunav
17.04.2011 17:00 Posavac Tišma 1 : 2 Vinča
17.04.2011 10:00 GSP Polet 1 : 0 Radnički (NB)
17.04.2011 17:00 Sremčica 1 : 1 Turbina
17.04.2011 10:00 Radnički (R) 2 : 1 Bulbulderac
17.04.2011 17:00 Budućnost 3 : 0 Crvena zvezda (MML)
17.04.2011 10:00 Železničar 2 : 0 Borac
17.04.2011 16:00 Braća Vuković 1 : 1 Budućnost
17.04.2011 16:00 Radnik 1 : 4 Karađorđe
17.04.2011 16:00 Rudar 2 : 0 Ibar
17.04.2011 16:00 Radnički 6 : 0 Proleter Lasta
17.04.2011 16:00 Morava 0 : 0 Goč
17.04.2011 16:00 Borac (A) 1 : 0 Magnohrom
17.04.2011 16:00 Mataruge 2 : 0 Borac (V)
17.04.2011 15:30 Beli Orao 4 : 1 Mladost
17.04.2011 15:30 Petar Dobrnjac 3 : 2 Napredak
17.04.2011 15:30 Sloga (K) 0 : 1 VGSK
17.04.2011 15:30 Crni Vrh 1 : 0 Vihor
17.04.2011 15:30 Dunavac 2 : 1 Mlava (ML)
17.04.2011 15:30 Omladinac 3 : 1 Bata Bulić
17.04.2011 15:30 Integral 1 : 0 Borac (VL)
17.04.2011 15:30 Sloga (B) 1 : 3 Polet (SD)
17.04.2011 Omladinac (R) 2 : 1 Mladi radnik
17.04.2011 Napredak 7 : 2 Drugovac
17.04.2011 Lunjevac 3 : 1 Sloga (M)
17.04.2011 Cerovac 2 : 2 Jedinstvo (K)
17.04.2011 Udarnik 4 : 1 Osipaonica
17.04.2011 Sloboda (L) 2 : 0 Selevac
17.04.2011 Budućnost (R) 2 : 0 Polet (T)
17.04.2011 16:00 Šumadinac (S) 4 : 1 Junkovac
17.04.2011 16:00 Aranđelovac 0 : 0 Marjan
17.04.2011 16:00 Karađorđe 4 : 0 Partizan
17.04.2011 16:00 Borac (P) 1 : 6 Banja
17.04.2011 16:00 Beli Orlovi 4 : 0 Rača Popović
17.04.2011 10:00 Šumadija 2 : 3 Badnjevac
17.04.2011 16:00 Šumadinac (N) 0 : 1 Karađorđe (T)
17.04.2011 Antimon 4 : 1 Mačva 2005
17.04.2011 Mladost 2 : 0 Lipolist
17.04.2011 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Hajduk Stanko
17.04.2011 milos pocerac 6 : 1 Luk Kompenzatori
17.04.2011 Majur 3 : 0 Gučevo
17.04.2011 Jedinstvo (MZ) 0 : 1 Radnički
17.04.2011 ZSK 2 : 1 OFK Jabučje
17.04.2011 Tulari 2 : 1 Brezovica
17.04.2011 Ribnikar 1 : 1 Brežđe
17.04.2011 Trlić 2 : 2 Vrujci
17.04.2011 Polet 2 : 1 Perućac
17.04.2011 Ariljska rampa 2 : 1 Savinac
17.04.2011 Napredak 1 : 3 Budućnost
17.04.2011 Jedinstvo 3 : 1 Luna Avijatičar
17.04.2011 Zlatibor voda 4 : 1 Železničar
17.04.2011 16:00 Radnički 1 : 1 Naša krila
17.04.2011 16:00 Bukovik 10 : 0 Rad
17.04.2011 16:00 Omladinac 2 : 0 Mladost (B)
17.04.2011 16:00 Rasovača 1 : 1 Rutevac
17.04.2011 16:00 Borac 3 : 1 Napredak
17.04.2011 16:00 Sloboda 0 : 2 Šumadija
17.04.2011 16:00 Napredak 1 : 7 Čekmin
17.04.2011 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Radnički
17.04.2011 16:00 Železničar 1 : 1 Mladost
17.04.2011 16:00 Plantaža 5 : 1 Sloga
17.04.2011 16:00 Milanovo 1 : 0 Bobište
17.04.2011 16:00 Morava (G) 2 : 4 Kumarevo
17.04.2011 16:00 Veternica 0 : 1 Gradac
17.04.2011 16:00 Progres 2 : 1 Lemind Livnica
17.04.2011 16:00 MB 0 : 3 Jedinstvo (G)
17.04.2011 Temac 2 : 0 Prčevac
17.04.2011 Gnjilan 4 : 0 Dragoš
17.04.2011 16:30 Kosanica 5 : 0 Borac
17.04.2011 16:30 Jastrebac 3 : 0 Partizanski put
17.04.2011 16:30 Pobeda 2 : 4 Omladinac
17.04.2011 16:30 Kosovac 5 : 0 Svetlost
17.04.2011 Delijski Vis 4 : 2 Aluminjum
17.04.2011 Vulkan 1 : 0 Jedinstvo
17.04.2011 Vrtište 4 : 1 Proleter
17.04.2011 Sloboda 3 : 1 Crvena zastava
17.04.2011 Budućnost 0 : 1 Brzi Brod
17.04.2011 Radnički 1 : 2 Palilulac
17.04.2011 Mladost 5 : 3 OFK Niš
17.04.2011 Čegar 0 : 6 Omladinac
17.04.2011 Mladost 2 : 4 Sloga
17.04.2011 Lugomir 1 : 0 Morava
17.04.2011 Kušiljevo 2 : 0 Napredak (Z)
17.04.2011 Napredak (D) 2 : 0 Vinogradar
17.04.2011 Jedinstvo 7 : 0 Levac
17.04.2011 Istok-63 3 : 2 Mladost
17.04.2011 Dragocvet 3 : 0 Kupinovac
17.04.2011 11:00 Sloga (K) 1 : 1 Brodoremont
17.04.2011 11:00 Ključ 3 : 0 Rudar (B)
17.04.2011 16:00 ŠSK 2 : 1 Midžor
17.04.2011 16:00 Bučje 5 : 0 Sloga (M)
17.04.2011 16:00 Mladost 1 : 5 BSK
17.04.2011 16:00 Omladinac 0 : 1 Rtanj
17.04.2011 16:00 Sloga (Ž) 2 : 1 Rudar
17.04.2011 16:00 Ozren 4 : 0 Borac
17.04.2011 16:30 Proleter 5 : 0 Potisje
17.04.2011 16:30 Čoka 1 : 4 Njegoš
17.04.2011 16:30 Bajša 1 : 1 Panonija IM Topola
17.04.2011 16:30 Tisa 0 : 1 Tavankut
17.04.2011 16:30 Vinogradar 1 : 1 Čantavir
17.04.2011 16:30 Krivaja 2 : 0 Bačka
17.04.2011 Delija 0 : 2 Mladost
17.04.2011 Vojvodina 4 : 1 Krajina
17.04.2011 Crvena Zvezda (RS) 3 : 1 Rusanda
17.04.2011 Potisje 3 : 2 OFK Klek
17.04.2011 Jedinstvo 2 : 0 Begej
17.04.2011 16:00 Partizan (G) 3 : 0 Partizan (U)
17.04.2011 16:00 Sloga 3 : 3 Kolonija
17.04.2011 16:00 Budućnost 1 : 10 Radnički (K)
17.04.2011 16:00 Radnički (B) 0 : 1 Mladost
17.04.2011 16:00 Polet 1 : 4 BAK
17.04.2011 16:30 Vršac United 6 : 0 Jugoslavija
17.04.2011 16:00 Budućnost (A) 0 : 4 Slavija
17.04.2011 16:00 Vulturul 4 : 0 Tempo
17.04.2011 16:00 Zadrugar 1 : 0 Borac
17.04.2011 16:00 Kordun 6 : 0 OFK Odžaci
17.04.2011 16:00 Omladinac 0 : 1 ŽAK
17.04.2011 16:00 BSK 1 : 3 Stanišić
17.04.2011 16:00 Graničar 5 : 2 Polet
17.04.2011 16:00 Kula 2 : 2 Crvenka
17.04.2011 15:30 Jedinstvo 0 : 0 Mladost
17.04.2011 15:30 ŽSK 1 : 2 Stari Grad
17.04.2011 15:30 Borac 0 : 3 Kabel
17.04.2011 15:30 Šajkaš 4 : 2 Petrovaradin
17.04.2011 15:30 Hercegovac 3 : 0 Omladinac
17.04.2011 17:00 Železnik 3 : 1 PIK Zemun
17.04.2011 17:00 Zmaj 1 : 1 Borac
17.04.2011 16:00 Ribnica 2 : 0 Vrnjci
17.04.2011 16:00 Morava 2 : 0 Mlada krila
17.04.2011 16:00 Jedinstvo (D) 0 : 1 Granit
17.04.2011 16:00 Žiča 2 : 1 Gruža
17.04.2011 16:00 Mladost 6 : 1 Napredak
17.04.2011 16:00 Šumadija 0 : 2 Čibukovac
17.04.2011 16:00 Polet 2 : 1 Olimpik
17.04.2011 Jablanica 5 : 3 Baćkovac Junajted
17.04.2011 Mladost 09 4 : 3 Brusnica
17.04.2011 Lunjevica 3 : 0 Foka
17.04.2011 Velereč 94 3 : 1 Mladi Rudar
17.04.2011 Boljkovci 1 : 0 Gornji Branetići
17.04.2011 Omladinac 1 : 3 Ozrem
17.04.2011 Šilopaj 2 : 1 Ozremica
17.04.2011 Brezak 7 : 2 Takovski Ustanak
17.04.2011 16:00 Hajduk 1 : 3 Azbest
17.04.2011 16:00 Kremenac 5 : 2 Seljak
17.04.2011 16:00 Šumarice 2008 0 : 4 Korićani
17.04.2011 16:00 Bagremar 1 : 1 Ćava
17.04.2011 16:00 Opornica 1 : 1 Kragujevac
17.04.2011 16:00 Kolektiv 3 : 5 Botunje
17.04.2011 15:30 Napredak 2 : 1 Sloga Ć
17.04.2011 15:30 RSK 1 : 1 Desine
17.04.2011 15:30 BSK 2 : 1 Đerdap
17.04.2011 15:30 Sloga D 3 : 1 Makce
17.04.2011 15:30 Jedinstvo 5 : 1 Žika Marković uča
17.04.2011 15:30 Omladinac (B) 1 : 1 Mladost
17.04.2011 15:30 Košava 3 : 0 BSK
17.04.2011 15:30 Polet 4 : 1 Radnički
17.04.2011 15:30 Dragoš 0 : 0 Napredak (S)
17.04.2011 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Zadrugar
17.04.2011 15:30 Krilaš 3 : 2 Rudar
17.04.2011 15:30 Napredak (VC) 1 : 1 Omladinac (S)
17.04.2011 Udarnik 0 : 2 Radnik
17.04.2011 Bačinac 9 : 1 Bašin
17.04.2011 Budućnost 0 : 2 Proleter
17.04.2011 Budućnost 7 : 1 Slavija
17.04.2011 Borac (R) 3 : 1 Skobalj
17.04.2011 Kolarac 1 : 4 Proleter
17.04.2011 Jedinstvo (S) 2 : 0 SASK
17.04.2011 Landol 0 : 2 7. Jul
17.04.2011 Šumadinac 4 : 0 Petrijevac
17.04.2011 Ravni Gaj 0 : 0 Podunavac
17.04.2011 Badljevica 0 : 3 Vučak
17.04.2011 16:00 Mladost MG 3 : 0 Crvena zvezda
17.04.2011 16:00 Mladost (R) 1 : 0 ŽSK
17.04.2011 16:00 Bare 2 : 0 Sloga (Z)
17.04.2011 16:00 Karađorđe 2 : 0 Sloga (M)
17.04.2011 16:00 BSK 1 : 1 Pobeda
17.04.2011 16:00 Bokanja 3 : 0 Proleter
17.04.2011 16:00 Jasenica 1 : 2 OFK Šatornja
17.04.2011 10:00 Šamot 3 : 2 Trešnjevica
17.04.2011 16:00 Mladi rudar 5 : 1 Radoje Domanović
17.04.2011 16:00 BSK Belosavci 0 : 1 Vinča
17.04.2011 16:00 Mladost 0 : 1 Prvi srpski ustanak
17.04.2011 16:00 Borac 4 : 4 Sloga
17.04.2011 16:30 Bratstvo 0 : 4 Radjevac
17.04.2011 11:00 Studenac 4 : 1 Sloga (S)
17.04.2011 16:30 Mladost 1 : 0 Stari Jadar
17.04.2011 16:30 Granit 3 : 2 Sloga (K)
17.04.2011 16:30 Podrinje 3 : 0 Cer
17.04.2011 16:30 Rudar 4 : 1 Stolice
17.04.2011 16:30 Gorki 0 : 1 Borac
17.04.2011 16:30 Drina 3 : 2 Proleter
17.04.2011 16:30 Duško 4 : 0 Mladost(M)
17.04.2011 16:30 Mladost(P) 4 : 0 Sloboda
17.04.2011 16:30 Petlovača 2 : 1 Napredak
17.04.2011 16:30 Omladinac 2 : 1 Partizan
17.04.2011 16:30 Budućnost 1 : 0 Sloga
17.04.2011 16:30 Korman 2 : 2 Pocerina
17.04.2011 16:30 Provo 1 : 2 Mladost
17.04.2011 16:30 Vlašić 1 : 2 Karađorđe
17.04.2011 16:30 Maovi MH 0 : 3 Jelen
17.04.2011 16:30 Mladost Zvezd 3 : 0 Rankovac
17.04.2011 16:30 Varna 5 : 0 Hajduk
17.04.2011 16:30 Pričinović 2 : 1 Sloga Mat
17.04.2011 16:30 Galeb 1 : 0 Mrovska
17.04.2011 15:30 Rajac 1 : 3 Veliševac
17.04.2011 15:30 Orao 3 : 1 Mladost
17.04.2011 15:30 Borac 5 : 0 Liplje
17.04.2011 15:30 Toplica 1 : 3 Gornji Lajkovac
17.04.2011 15:30 Komanice 1 : 1 Jedinstvo
17.04.2011 15:00 Tešnjar 3 : 1 Kotešica
17.04.2011 15:00 OFK Povlen 0 : 1 Pričević
17.04.2011 15:00 Dupljaj 1 : 2 Mladost (VK)
17.04.2011 15:00 Mladost (D) 0 : 2 Milenko Pavlović
17.04.2011 15:00 Lukavac 1 : 1 Gradac
17.04.2011 15:00 Polet 2 : 0 Iskra
17.04.2011 Radnik 1 : 2 Koprijan
17.04.2011 Baličevac 5 : 0 Padina
17.04.2011 Radnički 3 : 0 Naisus
17.04.2011 Doljevac 7 : 0 Sloga
17.04.2011 Jasunja 4 : 1 Mladost
17.04.2011 17:00 BSK 2 : 2 Ursule
17.04.2011 17:00 Polet 1 : 0 Mladost (D)
17.04.2011 17:00 Javor 4 : 1 Crni Vrh
17.04.2011 17:00 Radnicki 0 : 0 Kolare
17.04.2011 16:00 13.April 2 : 4 Donji Kopaonik
17.04.2011 16:00 Gornji Stepoš 3 : 1 Pobeda
17.04.2011 16:00 Sloga 4 : 1 Borac
17.04.2011 16:00 Mladi Radnik 4 : 0 Belović
17.04.2011 16:00 Mladost 2 : 1 Župski biseri
17.04.2011 16:00 Omladinac 6 : 1 Pakasnica
17.04.2011 16:00 Rubin 1 : 2 Jastrebac
17.04.2011 16:00 Žednik 1 : 1 Đurđin
17.04.2011 16:30 Udarnik 1 : 1 Bratstvo
17.04.2011 16:30 Mala Bosna 1 : 1 Poljoprivrednik
17.04.2011 16:00 Hajduk 4 : 1 Elektrovojvodina
17.04.2011 16:30 Bačka 1901 B 0 : 1 Lokomotiva
17.04.2011 16:30 Napredak 0 : 3 Mićunovo
17.04.2011 16:30 Sokolac 2 : 1 Eđšeg
17.04.2011 16:30 Graničar 5 : 1 Šampion Olimpija
17.04.2011 16:30 Slavija 1 : 3 Tisa
17.04.2011 16:30 Sloga 2 : 1 Hajduk
17.04.2011 16:30 Horgoš Higlo 8 : 0 Tromedja
17.04.2011 16:00 ŽAK 4 : 1 Jedinstvo
17.04.2011 16:00 Vojvodina 1 : 0 Napredak
17.04.2011 16:00 Borac 2 : 0 2. Oktobar
17.04.2011 16:00 Roham 4 : 1 1.Oktobar
17.04.2011 16:00 Proleter 5 : 0 Olimpija
17.04.2011 16:00 Polet 0 : 2 Napredak
17.04.2011 16:00 Borac 4 : 0 Terekves
17.04.2011 16:00 Mladost (V) 0 : 1 Vojvodina
17.04.2011 16:00 Železničar (P) 2 : 1 Dolovo
17.04.2011 16:00 BSK Bavanište 6 : 3 Unirea
17.04.2011 16:00 Borac (P) 2 : 1 Pobeda
17.04.2011 16:00 Jedinstvo Stević 1 : 2 Glogonj
17.04.2011 16:00 Omladinac (D) 7 : 1 Pančevo
17.04.2011 16:00 Omladinac (O) 1 : 0 Plavi Dunav
17.04.2011 16:00 Ševac 2 : 0 Potporanj
17.04.2011 16:00 Banat 1 : 3 Hajdučica
17.04.2011 16:00 Ratar 5 : 1 Borac (VG)
17.04.2011 16:00 Dunav 3 : 1 Crvena zvezda
17.04.2011 16:00 Karaš (J) 2 : 1 Hajduk
17.04.2011 16:00 Sloga 3 : 1 Dobrica
17.04.2011 16:00 Dinamo (S) 1 : 1 Aleksa Šantić
17.04.2011 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Lipar
17.04.2011 16:00 OFK Šikara 0 : 2 Rusin
17.04.2011 16:00 OFK Metalac 1 : 1 Sloga
17.04.2011 16:00 Terekveš 1 : 2 Graničar
17.04.2011 16:00 Dunav 0 : 3 Omladinac
17.04.2011 16:00 Čenej 1 : 2 Partizan
17.04.2011 16:00 Fruškogorac 2 : 4 Fruškogorski partizan
17.04.2011 16:00 Borac 3 : 2 Dinamo
17.04.2011 16:00 Proleter 3 : 2 OFK Sirig
17.04.2011 16:00 TSK 2 : 0 Mladost
17.04.2011 16:00 Vinogradar 1 : 1 Bačka
17.04.2011 16:00 Tatra 0 : 0 Sremac
17.04.2011 15:30 Sutjeska 1 : 2 Napredak
17.04.2011 15:30 Vojvodina 6 : 1 Mladost
17.04.2011 15:30 Jedinstvo 2 : 4 Proleter
17.04.2011 15:00 Jedinstvo (G) 0 : 3 Bačka
17.04.2011 15:00 Hajduk (Č) 4 : 0 Miletić
17.04.2011 15:00 Obilić 2 : 2 Sloga
17.04.2011 15:00 Hajduk (G) 2 : 1 Titel
17.04.2011 16:30 Slavija (P) 9 : 0 Karađorđevo
17.04.2011 16:30 Slavija (B) 0 : 0 Krila Krajine
17.04.2011 16:30 Maglić 1 : 4 Vojvodina
17.04.2011 16:30 Borac 0 : 0 Budućnost (P)
17.04.2011 16:30 Budućnost (G) 4 : 0 Bačka
17.04.2011 16:30 Soko 1 : 0 Krivanj
17.04.2011 14:00 Hrtkovci 6 : 0 PSK Putinci
17.04.2011 14:00 Graničar 1 : 1 Polet
17.04.2011 14:00 Rudar 3 : 1 Napredak
17.04.2011 14:00 Donji Petrovci 5 : 1 Jedinstvo
17.04.2011 14:00 Jedinstvo 2 : 0 Krušedol
17.04.2011 14:00 Sremac 0 : 6 Fruškogorac
17.04.2011 14:00 Fruška Gora 1 : 1 OFK Kraljevci
17.04.2011 14:00 OFK Bikić 1 : 1 Jedinstvo (LJ)
17.04.2011 14:00 Bratstvo 3 : 2 Graničar
17.04.2011 14:00 Napredak 2 : 4 Sinđelić
17.04.2011 14:00 Jedinstvo 3 : 0 OFK Bingula
17.04.2011 14:00 OFK Bačinci Sloga 8 : 0 Omladinac (M)
17.04.2011 14:00 Jednota 1 : 0 Sremac
17.04.2011 14:00 Omladinac (B) 3 : 2 Borac
17.04.2011 15:00 Zmaj 0 : 1 Graničar
17.04.2011 15:00 Borac (VR) 6 : 2 Sloboda
17.04.2011 15:00 Borac 5 : 2 Budućnost
17.04.2011 15:00 Sloga 5 : 1 Mitros
17.04.2011 15:00 Fruškogorac 2 : 1 Sremac
17.04.2011 17:00 Borac 1 : 6 TEK Sloga
17.04.2011 17:00 Vranić 2 : 2 BSK
17.04.2011 Rabrovac 3 : 1 Ivanca
17.04.2011 Vlaska 1 : 2 Mladost
17.04.2011 Vrcin 1 : 0 Lestane
17.04.2011 Selo Mladenovac 2 : 1 Popovic
17.04.2011 Bolec 1 : 0 Velika Krsna
17.04.2011 16:30 Budućnost 0 : 1 Stubal
17.04.2011 16:30 Omladinac 1 : 0 Kablar
17.04.2011 11:00 Miločajac 3 : 4 Tavnik
17.04.2011 16:30 Partizan 0 : 1 Stara Čaršija
17.04.2011 16:30 Zgodačica 2 : 1 Progorelica
17.04.2011 16:00 Borac 0 : 1 Stari momci
17.04.2011 16:00 Trmbas 1 : 5 Divostin
17.04.2011 16:00 Studenac 4 : 1 Zastava
17.04.2011 16:00 21. oktobar 0 : 0 Mladost
17.04.2011 16:00 Mladost Teferič 3 : 0 Kutlovo
17.04.2011 15:30 Mip Majdan 2 : 0 Metalac
17.04.2011 15:30 Stig 1 : 3 Sloga (L)
17.04.2011 15:30 Napredak (P) 1 : 0 Vojvoda Milenko
17.04.2011 15:30 Dunav 1 : 2 Sopot
17.04.2011 15:30 Dizel 3 : 0 Proleter
17.04.2011 15:30 Mlava 1 : 2 Dunavac
17.04.2011 15:30 Napredak (B) 4 : 3 Borac (K)
17.04.2011 15:00 Pek 5 : 1 Ram
17.04.2011 15:00 Graničar 0 : 1 Mirko Tomić
17.04.2011 15:00 Carevac 1 : 5 Jedinstvo
17.04.2011 15:00 Sloga (T) 5 : 4 Sloga (ĐP)
17.04.2011 Jedinstvo 1 : 2 Mladost
17.04.2011 Polet 4 : 2 Kotlenik (L)
17.04.2011 Grivac 6 : 1 Bečevica
17.04.2011 12:00 Misača 2 : 3 B 2000
17.04.2011 11:00 Ranilović 3 : 0 Gorski Car
17.04.2011 12:00 Kopljari 5 : 0 Venčani
17.04.2011 16:30 Mladost (B) 3 : 0 Polet
17.04.2011 16:30 Hajduk 5 : 2 Jelav
17.04.2011 16:30 Napredak 1 : 0 Bair
17.04.2011 16:30 Mladost 2 : 6 Stojan Lazarac
17.04.2011 Sloga Trgosped 2 : 2 Sloga
17.04.2011 Dragojevac 1 : 5 Sloga
17.04.2011 Bobovik 2 : 7 Petrovac 74
17.04.2011 Polet 3 : 2 Tresnjevka
17.04.2011 Torpedo 1 : 5 Borac
17.04.2011 Krnule 09 3 : 1 Mladost
17.04.2011 Žabar 4 : 2 Mladost s
17.04.2011 Volujac 3 : 1 Mladost
17.04.2011 Zablaće 6 : 2 Draginje
17.04.2011 15:30 Borac 2 : 2 Vragočanica
17.04.2011 11:00 Zadrugar 0 : 0 Mladi radnik
17.04.2011 15:30 Mali korak 3 : 2 Beloševac
17.04.2011 17:00 Mladost 5 : 2 Pobeda
17.04.2011 17:00 Resavac 3 : 0 Hum
17.04.2011 17:00 Morava 4 : 2 Radnički
17.04.2011 17:00 Jedinstvo 1 : 4 Mladi Radnik
17.04.2011 16:30 Resavac 1 : 1 Medveđa
17.04.2011 17:00 Beljanica 3 : 0 Mladost
17.04.2011 Mladi Radnik 4 : 0 OFK Dvorište
17.04.2011 Resava 2 : 3 Rudar
17.04.2011 Tomako 4 : 2 Morava
17.04.2011 Topoljak 3 : 0 Beli Orlovi
17.04.2011 16:00 Gaglovo 1 : 2 Modrica
17.04.2011 16:00 Kapidzija 5 : 0 Polet
17.04.2011 16:00 Omladinac 3 : 1 Lehel
17.04.2011 16:00 Proleter 2 : 1 MSK
17.04.2011 16:00 Radnički 0 : 2 Naftagas
17.04.2011 16:00 Radnicki Ratar 4 : 2 Sloga
17.04.2011 16:00 ŽFK Banat 0 : 3 Banat
17.04.2011 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Gradnulica Bečkerek
17.04.2011 16:30 Vitorul 2 : 0 Partizan
17.04.2011 16:30 Pobeda 0 : 3 Vinogradar
17.04.2011 16:30 Vojvodina 3 : 2 Omladinac
17.04.2011 16:30 Sloga 2 : 1 Bački Hajduk
17.04.2011 16:30 Kulpin 8 : 1 Mladost
17.04.2011 16:30 Labudnjača 2 : 5 Borac
17.04.2011 16:30 Neštin 0 : 0 Naša Zvezda
17.04.2011 13:30 Mladost (P) 2 : 3 Car Uroš
17.04.2011 13:30 Mladost (B) 1 : 0 Sloga
17.04.2011 13:30 Borac (S) 2 : 1 Vojvodina
17.04.2011 13:30 Borac (K) 2 : 0 Planinac
17.04.2011 15:00 Napredak 2 : 2 Grgurevci
17.04.2011 15:00 Borac 3 : 2 OFK Bosut
17.04.2011 15:00 Srem 2 : 1 BSK
17.04.2011 15:00 Hajduk 4 : 0 Planinac
17.04.2011 16:00 Bistrica 0 : 1 Šumadija
17.04.2011 16:00 Mladi Radnik 1 : 0 Mladost
17.04.2011 16:00 Polet 2 : 0 Sloga
17.04.2011 16:00 Šumadinac 1 : 3 OFK Burovo
17.04.2011 16:00 20. Oktobar 0 : 6 Stepojevac 2007
17.04.2011 16:00 OFK Radnički 2 : 0 Budućnost
17.04.2011 15:00 Lisović 1977 2 : 2 Rožanci
17.04.2011 15:00 Beljina 8 : 0 OFK Boždarevac
17.04.2011 17:00 Crvenka 4 : 0 Olimpija
17.04.2011 17:00 Mladost 2 : 1 Mabat
17.04.2011 11:00 GAK 4 : 0 Kapedunum
17.04.2011 17:00 Dunavac 2 : 6 Sveti Stefan
17.04.2011 15:00 Busije 5 : 0 OFK Petrovcic
17.04.2011 15:00 Borac 2 : 2 Novi Beograd
17.04.2011 15:00 BUSK 0 : 1 Seceranac Ada
17.04.2011 15:00 Kozara 0 : 3 Institut
17.04.2011 15:30 Požarevac 4 : 0 LASK
17.04.2011 16:00 Mačva 1 : 3 Sloga
17.04.2011 11:00 Unafortuna 04 0 : 3 Napredak
17.04.2011 13:00 Novi Bečej 1 : 1 Šabac
17.04.2011 17:00 Lemind Lavice 0 : 3 Spartak Jaffa
17.04.2011 Jagodina 2 : 1 Čukarički Stankom
17.04.2011 Vojvodina 1 : 1 BSK Borča
17.04.2011 14:00 Zadrugar 4 : 1 Borac
17.04.2011 14:00 Kordun 4 : 2 OFK Odžaci
17.04.2011 14:00 Omladinac 0 : 0 ŽAK
17.04.2011 14:00 BSK 2 : 4 Stanišić
17.04.2011 14:00 Graničar 1 : 2 Polet
17.04.2011 14:00 Kula 2 : 3 Crvenka
17.04.2011 Karadjordje 7 : 4 GFK Jasenica 1911
17.04.2011 Morava (VP) 2 : 0 Mladi radnik (R)
17.04.2011 Šumadija (A) 4 : 0 Mladi radnik (P)
17.04.2011 Crvena zvezda 1 : 3 Rudar
17.04.2011 Timok 0 : 3 OFK Beograd
17.04.2011 Partizan 0 : 0 Jagodina
17.04.2011 Loznica 2 : 2 Borac
17.04.2011 Zemun 0 : 0 Rad
17.04.2011 Vojvodina 1 : 2 BSK Borča
17.04.2011 Teleoptik 3 : 0 Sloga
17.04.2011 Morava 0 : 1 Železničar (P)
17.04.2011 Šumadija (A) 0 : 1 Mladi radnik (P)
17.04.2011 Smederevo 4 : 1 Sloga (PM)
17.04.2011 Spartak (D) 0 : 3 Radnik
17.04.2011 12:00 Proleter (BK) 6 : 4 Dolina
17.04.2011 14:30 Proleter 0 : 3 Potisje
17.04.2011 14:30 Čoka 7 : 0 Njegoš
17.04.2011 14:30 Bajša 3 : 0 Panonija IM Topola
17.04.2011 14:30 Tisa 0 : 3 Tavankut
17.04.2011 14:30 Vinogradar 3 : 1 Čantavir
17.04.2011 14:30 Krivaja 2 : 0 Bačka
17.04.2011 Radnički (N) 3 : 1 OFK Paraćin
17.04.2011 Partizan 4 : 0 Jagodina
17.04.2011 Loznica 2 : 0 Borac
17.04.2011 Bežanija 1 : 3 Sloga
17.04.2011 Zemun 0 : 6 Rad
17.04.2011 OFK Beograd 5 : 0 Kruševac
17.04.2011 10:00 Obilić 1 : 1 Čantavir
17.04.2011 Zvižd 2 : 1 GFK Jasenica 1911
17.04.2011 Morava 7 : 0 Mladi radnik (R)
17.04.2011 Šumadija 1 : 1 Mladi radnik (P)
17.04.2011 Seljak 4 : 1 Rudar
17.04.2011 Panter 0 : 2 Pinkum
17.04.2011 Spartak (D) 3 : 0 Radnik
17.04.2011 Mika Antić 4 : 2 OFK Plandište
17.04.2011 10:00 Proleter (BK) 4 : 14 Dolina
17.04.2011 10:00 Bačka 14 : 0 Palić
17.04.2011 09:30 Spartak Zlatibor voda 99 0 : 2 Bačka 1901 98
17.04.2011 17:00 Dolina 3 : 0 Dinamo

Košarka

17.04.2011 15:30 Kraljevo 66 : 44 Play Off
17.04.2011 16:00 Jagodina 2001 82 : 68 Basket Stars
17.04.2011 17:30 Mladost Kolubara 78 : 62 Moravac

Odbojka

17.04.2011 16:00 SFS Borac 0 : 3 Đerdap
17.04.2011 12:30 Partizan 3 : 0 FAP Livnica
17.04.2011 17:00 Metalac Takovo 3 : 2 Knez Lazar
17.04.2011 12:00 Užice 1 : 3 Antena
17.04.2011 18:00 Lučani 3 : 1 Brezovica
17.04.2011 15:00 Novi Pazar-Junior 3 : 0 Kosovska Mitrovica

Rukomet

17.04.2011 19:00 Crvena Zvezda 27 : 35 Spartak Vojput
17.04.2011 Dubočica 54 23 : 30 Topličanin
17.04.2011 18:00 Napredak 26 : 20 Proleter Superprotein
17.04.2011 17:30 ORK Beograd 41 : 30 Pirot
bu2ns bu2ns je podelio utakmicu
bu2ns bu2ns je podelio utakmicu
Ne razumem koji problem ima administrator pa ne ažurira sastav VFL "SEVER". Već sam pisao o promeni kojom je FK "Budućnost" iz Gložana napustila grupu a mesto je popunio FK"Budućnost iz Mladenova. Istovremeno upražnjeno mesto u PFL SOMBOR nastalo odlaskom FK "Budućnost" u VFL "SEVER" popunio je FK "TVRDJAVA" BaČ Molim da se te izmene ažuriraju jer ovako tabele VFL "SEVER" i PFL "Sombor" nemaju smisla jer sadrže netačne informacije.