XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 437 utakmica za dan
Subota, 17 Mart 2018

Fudbal

17.03.2018 14:00 Temnić 1924 0 : 1 Proleter
17.03.2018 14:00 Inđija 2 : 1 Dinamo
17.03.2018 15:30 Novi Pazar 1 : 0 ČSK Pivara
17.03.2018 14:30 Mokra Gora 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
17.03.2018 14:30 Mladi radnik 1926 0 : 0 Sloga (P)
17.03.2018 14:30 FAP 4 : 0 Jedinstvo Putevi
17.03.2018 14:30 Karađorđe 1 : 1 Železničar
17.03.2018 14:30 Šumadija (A) 0 : 1 Polet
17.03.2018 15:00 Timok 1 : 1 Rtanj
17.03.2018 15:00 Radnički (S) 2 : 0 Ozren
17.03.2018 15:00 Moravac Orion 1 : 2 OFK Sinđelić
17.03.2018 15:00 Jedinstvo (B) 1 : 1 Car Konstantin
17.03.2018 14:30 Mladost (BJ) 1 : 3 Bratstvo 1946
17.03.2018 14:30 Crvena zvezda (NS) 1 : 2 Borac (S)
17.03.2018 14:30 Dinamo 1945 1 : 0 Radnički (NP)
17.03.2018 14:30 Bečej 1918 4 : 0 Radnički (Š)
17.03.2018 14:30 Odžaci 5 : 1 Dunav
17.03.2018 14:30 Cement 1 : 0 Železničar
17.03.2018 14:30 Omladinac (NB) 1 : 3 Radnički (SM)
17.03.2018 14:30 Radnički (ZR) 2 : 1 Bačka 1901
17.03.2018 14:30 BSK Borča 1 : 1 Sopot
17.03.2018 10:00 BASK 0 : 1 Žarkovo
17.03.2018 13:00 Lokomotiva 3 : 1 Radnički (NB)
17.03.2018 14:30 Kolubara 1 : 0 Radnički (O)
17.03.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 2 : 1 OFK Beograd
17.03.2018 14:30 Goč 2 : 0 Trepča
17.03.2018 14:30 Rudar 2001 1 : 1 Borac (Ž)
17.03.2018 14:30 VGSK 3 : 4 Petar Dobrnjac
17.03.2018 14:30 Sloga 33 4 : 0 Udarnik
17.03.2018 14:30 Mladi borac 1 : 3 Homoljac
17.03.2018 14:30 Ribnica 0 : 0 Radnički Stobex
17.03.2018 14:30 Sevojno 1 : 2 Radnički Gorenje
17.03.2018 14:30 Sovljak 0 : 4 OFK Divci
17.03.2018 14:30 Sloga (BB) 2 : 1 Polimlje
17.03.2018 15:00 Vranjska Banja 3 : 0 Budućnost (O)
17.03.2018 15:00 Morava (VH) 4 : 0 Nebeski Andjeli
17.03.2018 15:00 GFK Dubočica 0 : 1 Pusta Reka
17.03.2018 15:00 Balkanski 3 : 0 Lužnica
17.03.2018 15:00 BSK 0 : 0 Rudar Alpos
17.03.2018 15:00 Brodoremont 2 : 0 Sloga
17.03.2018 15:00 Svrljig 0 : 2 Đerdap
17.03.2018 15:00 Sloga (D) 0 : 0 Morava 1918
17.03.2018 15:00 OFK Lugomir 0 : 0 Jedinstvo
17.03.2018 15:00 Kopaonik 5 : 1 Sloga (Ć)
17.03.2018 15:00 OFK Kosanica 1 : 1 Levač
17.03.2018 15:00 SFS Borac 1 : 0 Župa
17.03.2018 14:30 Radnički (S) 0 : 1 OFK Vršac
17.03.2018 14:30 Begej 4 : 1 Jedinstvo (BK)
17.03.2018 14:30 Sloboda (NK) 0 : 0 Vojvodina 1928
17.03.2018 14:30 Proleter 3 : 2 Sloga
17.03.2018 14:30 Sloga (E) 1 : 0 Sremac
17.03.2018 14:30 Polet (K) 2 : 0 Preporod
17.03.2018 14:30 Mladost Apa 2 : 1 Sloga (Č)
17.03.2018 10:00 Brodarac 1 : 4 Leštane
17.03.2018 14:30 Napredak 2 : 0 Borac
17.03.2018 14:30 Milutinac 0 : 0 Sremčica
17.03.2018 15:00 Naftagas (E) 2 : 1 Omladinac FAM
17.03.2018 15:00 Partizan (U) 5 : 0 Vojvodina (Cr)
17.03.2018 15:00 BAK 3 : 0 Vulturul
17.03.2018 15:00 Jedinstvo Stević 2 : 0 Radnički (B)
17.03.2018 14:30 1. Maj Ruma 2 : 0 Rudar
17.03.2018 15:30 Crvenka 4 : 0 Rusin
17.03.2018 15:30 Vojvodina 3 : 0 Hajduk Junior
17.03.2018 15:30 Stanišić 3 : 0 Stari Grad
17.03.2018 15:30 Njegoš 2 : 0 Sutjeska
17.03.2018 15:30 Radnički 1905 0 : 0 OFK Vrbas
17.03.2018 15:00 Poreč 0 : 1 Zlot
17.03.2018 15:00 Brestovac 2 : 1 Rudna Glava
17.03.2018 15:00 BSK 3 : 0 Omladinac
17.03.2018 15:00 Sindjelić 2 : 4 Podrinje
17.03.2018 15:00 Čitluk 4 : 1 Vinogradar
17.03.2018 14:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 0 Rudar (S)
17.03.2018 14:30 Polet (SD) 1 : 0 Đerdap
17.03.2018 15:00 Rudar 0 : 1 Budućnost
17.03.2018 14:30 Crnokosa 4 : 0 Lazarica
17.03.2018 14:30 Junior Novo Naselje 0 : 0 Trlić
17.03.2018 14:30 Banjani 2 : 0 Kačer
17.03.2018 14:30 OFK Jabučje 1 : 0 Vrelo Sport
17.03.2018 14:30 Pepeljevac 3 : 0 Tešnjar
17.03.2018 15:00 Ćava 1 : 1 Budućnost
17.03.2018 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Kolonija
17.03.2018 15:00 Orljane 5 : 1 Crvena zvezda
17.03.2018 15:00 Rasovača 3 : 2 Naisus 1977
17.03.2018 15:00 Vulkan 1963 1 : 6 Mladost (M)
17.03.2018 15:00 Palilulac 0 : 3 Rudar
17.03.2018 15:00 Fruškogorski partizan 1 : 2 Jedinstvo (R)
17.03.2018 15:00 Veternik 0 : 0 Vinogradar
17.03.2018 15:00 Midžor 3 : 2 Omladinac
17.03.2018 15:00 Mlada krila 0 : 0 Tavnik
17.03.2018 15:00 Beljanica 3 : 1 Rudar (SR)
17.03.2018 15:00 Zenit 0 : 0 Mladost (T)
17.03.2018 Jedinstvo 1 : 2 OFK Klek
17.03.2018 Zadrugar 3 : 0 OFK Gradnulica
17.03.2018 Radnički 1911 5 : 0 Tamiš
17.03.2018 Potisje 3 : 0 ASK
17.03.2018 ŽFK Banat 3 : 2 Zlatica
17.03.2018 MSK 1 : 2 OFK Stajićevo
17.03.2018 15:00 Velika Reka 0 : 0 Borac
17.03.2018 14:30 Atakante 2 : 0 Rekreativo 011
17.03.2018 15:00 Torpedo 1924 3 : 3 Mladost
17.03.2018 14:30 Crvena Jabuka 5 : 2 OFK Stublenica
17.03.2018 14:30 Kalenić 2 : 1 Rubribreza
17.03.2018 14:30 OFK Brđanac 2 : 0 Bujačić
17.03.2018 15:00 Velika Drenova 2 : 1 Borac
17.03.2018 15:00 Gredetin 2 : 5 Polet (V)
17.03.2018 15:00 OFK Rutevac 1908 0 : 2 Jastrebac
17.03.2018 14:30 Rastina 1918 3 : 1 Omladinac (B)
17.03.2018 14:30 Polet 4 : 1 Dinamo 1923
17.03.2018 14:30 Žitkovica 2017 3 : 0 Žika Marković Uča
17.03.2018 Rade Milošević 1 : 2 Integral
17.03.2018 14:30 Stojnik 1 : 3 Mladost (G)
17.03.2018 15:30 Čoka 0 : 5 Tornjoš
17.03.2018 15:00 Sparta 3 : 1 Mladost (Z)
17.03.2018 15:00 Belpos 1 : 3 Skupljen 2013
17.03.2018 15:00 Mrovska 3 : 1 Dragojevac
17.03.2018 14:30 Mladost (DL) 1 : 3 Sloboda
17.03.2018 14:30 Gornje Sinkovce 7 : 5 Jašunja
17.03.2018 14:30 Navalin 4 : 0 Donja Lomnica
17.03.2018 16:30 Turekovac 4 : 3 Veternica
17.03.2018 16:30 Todorovce 5 : 1 Badince
17.03.2018 16:30 Nomanica 0 : 2 Veliko Trnjane
17.03.2018 16:30 Gornje Krajince 1 : 2 Atletiko
17.03.2018 15:00 Zvizdar 2012 0 : 4 Pambukovica
17.03.2018 14:30 OFK Građanski 1 : 1 Vojvoda Milenko
17.03.2018 15:00 Lomnica 3 : 0 Vratare
17.03.2018 15:00 Modrica 5 : 3 Padež
17.03.2018 15:00 Zmajevac 3 : 0 Polet (K)
17.03.2018 15:00 Budućnost 1 : 1 OFK Petrovac
17.03.2018 15:00 Kom 1 : 2 Dečić
17.03.2018 15:00 Iskra 1 : 3 Grbalj
17.03.2018 15:00 Zeta 0 : 0 Mladost
17.03.2018 15:00 Karioke 0 : 3 Bratstvo
17.03.2018 15:00 Budućnost 2 0 : 1 Gorštak
17.03.2018 14:00 Sloga 0 : 2 Zvijezda 09
17.03.2018 14:00 Slavija 0 : 0 Rudar Prijedor
17.03.2018 14:00 Kozara 3 : 1 Sloboda
17.03.2018 14:00 Željezničar 3 : 0 Drina
17.03.2018 14:00 Tekstilac 2 : 0 Sutjeska
17.03.2018 14:00 Napredak 1 : 0 Podrinje
17.03.2018 15:00 Krupa 0 : 0 Široki Brijeg
17.03.2018 15:00 Zrinjski 3 : 3 Željezničar
17.03.2018 15:00 Vitez 0 : 3 Sloboda
17.03.2018 17:00 Čelik 2 : 0 GOŠK
17.03.2018 15:00 Mladost 2 : 0 Borac
17.03.2018 16:00 Bournemouth 2 : 1 WBA
17.03.2018 16:00 Huddersfield 0 : 2 Crystal Palace
17.03.2018 18:30 Liverpool 5 : 0 Watford
17.03.2018 16:00 Stoke 1 : 2 Everton
17.03.2018 18:30 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
17.03.2018 13:00 La Coruña 1 : 1 Las Palmas
17.03.2018 16:15 Valencia 3 : 1 Alavés
17.03.2018 20:45 Real Betis 3 : 0 Espanyol
17.03.2018 15:30 Borussia Mönchengladbach 3 : 3 Hoffenheim
17.03.2018 15:30 Eintracht 3 : 0 Mainz 05
17.03.2018 15:30 Augsburg 1 : 3 Werder
17.03.2018 15:30 Hamburger SV 1 : 2 Hertha BSC
17.03.2018 18:30 Wolfsburg 0 : 1 Schalke 04
17.03.2018 20:45 SPAL 0 : 0 Juventus
17.03.2018 18:00 Udinese 1 : 2 Sassuolo
17.03.2018 20:00 Amiens SC 1 : 1 Troyes
17.03.2018 20:00 Angers 3 : 0 Caen
17.03.2018 17:00 Bordeaux 0 : 2 Rennes
17.03.2018 20:00 Montpellier 2 : 2 Dijon
17.03.2018 20:00 Toulouse 2 : 2 Strasbourg
17.03.2018 15:00 Mašinac 3 : 0 Spartak
17.03.2018 14:00 Radnički 2012 2 : 1 Polet
17.03.2018 11:00 Crvena zvezda 2 : 1 Radnički 1923
17.03.2018 13:00 Radnički (P) 1 : 2 Rad
17.03.2018 11:00 Čukarički 3 : 3 Voždovac
17.03.2018 14:00 Napredak 4 : 2 Inđija
17.03.2018 13:00 Vojvodina 2 : 1 Moravac Orion
17.03.2018 13:00 BASK 8 : 0 Kolubara
17.03.2018 11:30 Siti Sport Klub 1 : 1 Brodarac 2
17.03.2018 10:00 Zemun 3 : 2 Bežanija
17.03.2018 17:00 IMT 1 : 0 Radnički (NB)
17.03.2018 12:00 Morava (VP) 1 : 2 Mladi radnik 1926
17.03.2018 10:00 Mladi borac 1 : 0 Proleter Mihajlovac
17.03.2018 11:00 Proleter 1947 0 : 8 Jasenica 2017
17.03.2018 11:00 Karadjordje 2 : 1 Mladi radnik 1940
17.03.2018 10:00 Šumadija (A) 4 : 1 Smederevo 1924
17.03.2018 13:00 Budućnost 2 : 10 Omladinac
17.03.2018 11:30 Poštar 1930 6 : 1 Vinča
17.03.2018 09:00 BSK 1925 5 : 0 Zmaj 1953
17.03.2018 11:00 Srem 0 : 2 Trudbenik
17.03.2018 11:00 Zvezdara 0 : 2 Minel
17.03.2018 15:00 Šumadinac 2 : 3 Beograd 1929
17.03.2018 11:00 Stepojevac Vaga 0 : 2 GSP Polet
17.03.2018 13:00 Posavina 1 : 0 Budućnost
17.03.2018 10:00 Avala 2 : 3 Palilulac
17.03.2018 15:45 011 MK 2 : 1 OFK Beograd
17.03.2018 09:00 Sinđelić MK 7 : 3 IMT
17.03.2018 14:00 Voždovac MK 4 : 0 Lokomotiva MK
17.03.2018 10:00 Crvena zvezda MML MK 0 : 3 Zuce MK
17.03.2018 11:00 Jagodina 0 : 2 Teleoptik
17.03.2018 12:30 Partizan 9 : 0 Dinamo
17.03.2018 13:00 Vojvodina 4 : 0 Kiker
17.03.2018 13:00 Novi Pazar 1 : 0 Zemun
17.03.2018 13:00 Crvena zvezda 6 : 1 Apolon 4
17.03.2018 19:00 IMT 1 : 0 Radnički (O)
17.03.2018 09:00 011 1 : 9 Teleoptik
17.03.2018 11:00 Grafičar 2 : 2 Žarkovo
17.03.2018 10:00 Budućnost 0 : 1 Zmaj 1953
17.03.2018 13:45 011 MK 3 : 7 Voždovac B MK
17.03.2018 10:00 Nord Star MK 1 : 5 Kolubara MK
17.03.2018 16:00 OFK Beograd MK 2 : 3 Leštane MK
17.03.2018 10:00 Banja MK 0 : 8 Kosmaj MK
17.03.2018 15:00 Rakovica MK 2 : 0 Institut MK
17.03.2018 12:30 OLE MK 4 : 2 Zemun MK
17.03.2018 13:00 Jedinstvo MK 1 : 2 Sopot MK
17.03.2018 11:00 Rad V MK 0 : 4 Bežanija MK
17.03.2018 10:00 Sremčica MK 2 : 1 Radnički NB B
17.03.2018 17:00 Crvena zvezda MK 9 : 0 Studenski grad MK
17.03.2018 12:30 Brodarac MK 1 : 0 OFK Beograd MK
17.03.2018 11:00 Mladenovac MK 1 : 4 Zemun MK
17.03.2018 09:00 Čukarički MK 1 : 0 Radnički NB MK
17.03.2018 11:00 Voždovac MK 2 : 0 BSK Borča MK
17.03.2018 13:00 Rad 1 : 1 OFK Beograd
17.03.2018 12:00 011 1 : 1 Voždovac
17.03.2018 17:00 Čukarički 5 : 1 Zemun
17.03.2018 14:30 Brodarac 5 : 0 BSK 1925
17.03.2018 10:00 Teleoptik 0 : 0 Partizan
17.03.2018 15:00 Crvena zvezda 9 : 0 Kolubara
17.03.2018 09:00 Lola 2 : 6 Studentski Grad
17.03.2018 17:00 Sinđelić 2 : 3 Dominus
17.03.2018 09:00 BSK 3 : 0 BASK
17.03.2018 11:00 Radnički (NB) MK 3 : 0 011 MK
17.03.2018 09:00 Brodarac MK 0 : 3 Crvena zvezda MK
17.03.2018 08:45 Internacional MK 5 : 1 DIF MK
17.03.2018 10:00 Selo Mladenovac 3 : 0 Vinča
17.03.2018 11:00 Dunavac 1 : 6 Balkan
17.03.2018 09:00 Rad MK 2 : 3 Ada MK
17.03.2018 10:30 Olimpik MK 9 : 2 Milutinac MK
17.03.2018 12:30 OFK Beograd MK 3 : 0 Voždovac MK
17.03.2018 15:00 Radnički PDM MK 1 : 3 GSP Polet MK
17.03.2018 13:30 Graficar 1 : 2 Borac
17.03.2018 12:00 Sinđelić 1 : 4 Novi Beograd
17.03.2018 10:00 Jedinstvo MK 0 : 1 Radnički B MK
17.03.2018 10:00 Ole MK 0 : 1 BASK MK
17.03.2018 13:00 Srem MK 1 : 1 Lokomotiva MK
17.03.2018 13:00 Crvena zvezda MML MK 7 : 2 Zemun B MK
17.03.2018 09:00 Radnički (NB) 0 : 2 Čukarički
17.03.2018 14:30 Sindjelić 3 : 1 Radnički (O)
17.03.2018 16:30 Brodarac 1947 1 : 0 Rad
17.03.2018 09:00 Olimpik 4 : 0 Budućnost
17.03.2018 15:00 Sindjelic 2012 3 : 2 Lola
17.03.2018 09:00 Crveni orao 4 : 7 Dominus
17.03.2018 13:30 Hajduk 0 : 1 Beograd 1929
17.03.2018 10:00 Munja Barič 3 : 0 Borac
17.03.2018 10:00 Velika Moštanica 2 : 3 Žarkovo
17.03.2018 12:00 Nord Star 2 : 0 Napredak
17.03.2018 09:00 Kormoran 4 : 2 Vinča
17.03.2018 10:00 Boleč 3 : 0 Vrčin
17.03.2018 10:00 Leštane 0 : 4 Lokomotiva
17.03.2018 10:30 Forza 2 : 13 Varga
17.03.2018 12:30 Zemun 0 : 4 OFK Beograd

Košarka

17.03.2018 18:00 Dynamic 98 : 70 Spartak
17.03.2018 19:30 KKK Radnički 78 : 107 Borac
17.03.2018 18:00 Vršac 92 : 55 OKK Beograd
17.03.2018 20:00 Dunav 87 : 74 Sloga
17.03.2018 18:30 Beovuk 72 73 : 107 Tamiš
17.03.2018 17:00 Sloboda 95 : 81 Akademik
17.03.2018 19:30 Kolubara LA 2003 73 : 70 Mladost (SP)
17.03.2018 18:00 Žarkovo 72 : 55 Pirot
17.03.2018 18:00 Zdravlje Leskovac 82 : 70 Proleter Naftagas
17.03.2018 20:30 Konstantin 71 : 74 Napredak Bosphorus
17.03.2018 19:00 Klik 98 : 61 Smederevo 1953
17.03.2018 19:00 Plana 69 : 96 Novi Pazar
17.03.2018 19:00 Vrbas 91 : 73 Jedinstvo
17.03.2018 19:00 Hajduk 68 : 74 Dunav 2014
17.03.2018 19:00 Kris Kros 75 : 73 Topola
17.03.2018 19:00 Radnički 53 : 74 Sloven
17.03.2018 20:00 Sveti Đorđe 86 : 69 Futog Tupanjac MD
17.03.2018 16:00 Omladinac 79 : 82 Nova Pazova
17.03.2018 19:00 Zlatar 103 : 76 Prva Petoletka
17.03.2018 18:30 Radnički 1950 86 : 62 Paraćin
17.03.2018 18:00 Železničar 101 : 88 Jagodina
17.03.2018 20:00 Napredak Junior 87 : 78 Radnički VA
17.03.2018 18:00 Zekas 75 94 : 78 Mileševac
17.03.2018 18:00 Mladost Vesna 61 : 70 Radnik
17.03.2018 18:00 Jugbasket 81 : 85 Junior
17.03.2018 20:30 BKK Radnički 101 : 69 Ras
17.03.2018 13:30 Slodes 66 : 63 Borac
17.03.2018 12:00 Torlak 61 : 55 Borča
17.03.2018 20:30 Astra 80 : 58 BASK
17.03.2018 17:30 Kadet 65 : 70 Bagljaš
17.03.2018 19:30 Star 80 : 62 Petrovgrad
17.03.2018 17:30 Velika Kikinda 70 : 65 Vojvodina (BŠ)
17.03.2018 18:30 Vojka 65 : 82 Opovo 99
17.03.2018 15:00 RU Koš 85 : 82 Šimanovci
17.03.2018 19:00 Ub 55 : 66 Mix
17.03.2018 16:00 Šabac 103 : 55 Student 014
17.03.2018 20:30 M015 86 : 82 Železničar
17.03.2018 18:00 Osečina 83 : 69 Mladost 2014
17.03.2018 20:15 Mladost 101 : 106 Užice
17.03.2018 15:00 GM-032 52 : 78 Čačak 94
17.03.2018 18:00 Morava 84 : 75 Sloga
17.03.2018 17:00 Play off 76 : 81 Ivanjica
17.03.2018 19:00 Požarevac 64 : 52 Svilajnac
17.03.2018 18:30 Sloga (PM) 80 : 65 Bane
17.03.2018 16:00 Goč 76 : 83 Stragari Šumadija
17.03.2018 Trepča 20 : 0 Despot
17.03.2018 Sloga Elite 75 : 58 Stari Ras
17.03.2018 17:00 Vlasotince 74 : 71 Mladost
17.03.2018 20:00 Hisar 86 : 61 Hajduk Veljko
17.03.2018 18:00 Pusta Reka 82 : 66 Kuršumlija
17.03.2018 20:00 Zicer 64 : 66 Vlasotince
17.03.2018 13:00 Barajevo 78 : 63 Mladost 2
17.03.2018 17:45 LA Basket 86 : 69 Borča 2
17.03.2018 14:30 Sava 59 : 97 Vitez
17.03.2018 15:00 Play Off 59 : 42 Užice
17.03.2018 15:00 ČA basket 82 : 47 Lim
17.03.2018 15:00 Ljubovija 77 : 58 Duga
17.03.2018 15:00 Prijepolje 48 : 99 Loznica
17.03.2018 15:00 Železničar 20 : 0 Zvečan
17.03.2018 17:45 Karaburma 73 : 52 Girl Basket
17.03.2018 Proleter 023 20 : 0 Voša
17.03.2018 Jedinstvo (NB) 0 : 20 Topolčanka
17.03.2018 17:00 Ruma 92 20 : 0 Crvena zvezda 2
17.03.2018 12:00 Sivac 67 : 64 Bežanija
17.03.2018 16:00 OKK Šabac : Osečina
17.03.2018 16:00 MIX 2 : Lazarevac
17.03.2018 16:00 MIX 1 : Student 2
17.03.2018 16:00 Student 1 : LA Basket
17.03.2018 16:00 Mionica : Valjevski
17.03.2018 16:00 Železničar : Metalac
17.03.2018 16:00 Student : LA Basket
17.03.2018 16:00 Mionica : MIX 2
17.03.2018 16:00 Železničar : Šuter

Odbojka

17.03.2018 17:00 Napredak 037 0 : 3 VA-014 Gorenje
17.03.2018 15:00 Kosovska Mitrovica 1 : 3 Borac (St)
17.03.2018 19:00 Klek Srbijašume 1 : 3 Partizan
17.03.2018 19:00 Futog 3 : 0 Železničar (Bg)
17.03.2018 19:00 Mladenovac 3 : 0 VGSK
17.03.2018 16:30 Dubočica 3 : 1 Srem Iton
17.03.2018 17:00 Timok 1 : 3 Banat
17.03.2018 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Užice
17.03.2018 18:30 Loznica 3 : 0 Bečej
17.03.2018 15:00 Ribnica 2 2 : 3 Bukovica Putevi
17.03.2018 14:30 Antena 3 : 2 Gračanica
17.03.2018 18:00 Ozren 0 : 3 Vranje
17.03.2018 17:30 Desetka 3 : 0 Radan
17.03.2018 20:00 Hercegovina 3 : 1 Proleter
17.03.2018 19:30 Partizan 3 : 2 Šid
17.03.2018 17:00 Maglić 1953 1 : 3 Mladost (NP)
17.03.2018 15:00 Kulpin 2 : 3 Dunav Volley
17.03.2018 19:00 Mladost (T) 3 : 1 Botafogo
17.03.2018 18:15 As 3 : 2 Roda
17.03.2018 19:00 Hajduk Veljko 2 2 : 3 Knjaževac
17.03.2018 17:00 Dunav Stars 3 : 0 Viner
17.03.2018 Ozren 2 0 : 3 Timok 2
17.03.2018 Novi Sad 2 0 : 3 Kikinda
17.03.2018 Vrbas 3 : 1 Sloven
17.03.2018 Stražilovo 1 : 3 Mladost
17.03.2018 Vest 0 : 3 Klek Srbijašume 2
17.03.2018 18:00 Vranje 3 : 0 Futog
17.03.2018 20:00 Jedinstvo (U) 3 : 0 Takovo-Zvezda Helios
17.03.2018 19:30 Roda 3 : 0 Valjevo
17.03.2018 18:00 Ub 3 : 1 Beograd
17.03.2018 17:00 Inđija 2 : 3 Ivanjica
17.03.2018 15:00 Sterija 3 : 0 Milenijum
17.03.2018 18:00 Zlatibor 3 : 2 Srbijanka 014
17.03.2018 17:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Pirot
17.03.2018 15:00 Stampedo 2 : 3 Student
17.03.2018 18:00 Majdanpek FBC 0 : 3 Panda
17.03.2018 18:00 Mokra Gora 3 : 2 Novi Pazar
17.03.2018 12:00 Leposavić 0 : 3 Tehničar
17.03.2018 20:00 Ruma 3 : 1 Volejstars
17.03.2018 12:00 Odbojka 013 3 : 1 Kikinda
17.03.2018 16:00 Futog vest 3 : 0 Elan Volej
17.03.2018 17:00 Panonija 3 : 0 Partizan
17.03.2018 13:00 AS 3 : 1 Mladi Radnik
17.03.2018 12:00 Radnički 3 : 0 Šumadija
17.03.2018 12:30 Tehničar 0 : 3 Fortuna plus
17.03.2018 18:00 Bor 2 0 : 3 Knjaževac
17.03.2018 12:00 Hercegovina 2 : 3 Krajišnik
17.03.2018 16:30 Žitište 3 : 2 Vršac
17.03.2018 19:45 Star 3 : 1 Prvi Tempo
17.03.2018 14:00 Blok Aut 3 : 0 Trijumf 2013
17.03.2018 12:00 NS Tim 3 : 0 Dunav Volej
17.03.2018 18:00 Bečej 1 : 3 Slavija
17.03.2018 15:30 Merkur 3 : 0 Proleter
17.03.2018 14:45 Blok Aut 0 : 3 Partizan 2
17.03.2018 20:30 Spas 2 : 3 AS
17.03.2018 13:30 Obrenovac 3 : 0 Radnički 2
17.03.2018 11:30 Obrenovac 2 : 3 Crnjanski
17.03.2018 12:40 Blok Aut 3 : 2 Partizan
17.03.2018 13:00 Crvena zvezda 0 : 3 AS
17.03.2018 13:40 Lucky Star 0 : 3 Roda
17.03.2018 10:20 Dunav 3 : 0 Radnički
17.03.2018 12:05 Crnjanski 3 : 0 Pionir
17.03.2018 15:30 Volleyland 3 : 0 Železničar
17.03.2018 10:20 Železnik 2012 3 : 0 Mladenovac
17.03.2018 12:05 Kolubara 3 : 0 BG Volley
17.03.2018 15:30 21. maj 3 : 0 Akademija Singidunum

Rukomet

17.03.2018 18:00 Metalac Gorenje 27 : 29 Beograd
17.03.2018 20:30 Rekreativo 17 : 21 Sloga
17.03.2018 18:00 PKB 25 : 23 Smederevo
17.03.2018 19:00 Žitorađa 35 : 27 Paraćin
17.03.2018 17:00 Pirot 27 : 28 Radnički
17.03.2018 19:30 Vojvoda Stepa 27 : 24 Somborelektro
17.03.2018 17:30 Nova Pazova 1957 30 : 19 PIK Prigrevica
17.03.2018 19:00 Radnički (JT) 31 : 34 Budućnost
17.03.2018 18:00 Palanka 22 : 25 Jedinstvo 1974
17.03.2018 19:00 Rudar 2 32 : 24 Smederevo 2
17.03.2018 20:00 Ub 30 : 25 Barič
17.03.2018 19:00 Bekament 25 : 31 Bor RTB
17.03.2018 20:00 Kikinda 22 : 27 Mladost (NP)
17.03.2018 19:30 Železničar 28 : 33 Vrbas
17.03.2018 18:30 Halas Jožef 20 : 14 Pirot
17.03.2018 16:30 Pančevo 22 : 27 Zaječar 1949
17.03.2018 19:00 Proleter 33 : 30 Metalac
17.03.2018 17:00 Prijepolje 24 : 26 Knjaz Miloš 2
17.03.2018 15:30 Jagodina 2 29 : 30 Naisa 2
17.03.2018 18:00 Rtanj 20 : 19 Radan
17.03.2018 19:00 Radnički 20 : 29 Žitorađa
17.03.2018 16:00 Vlasotince 24 : 27 Dubočica
17.03.2018 18:30 ORK Beograd 24 : 24 ORK Loznica
17.03.2018 17:00 Dolovo (Ž) 36 : 13 Obilić
17.03.2018 16:30 Klenak 09 24 : 26 Jugović (Ž)

Vaterpolo

17.03.2018 19:00 Partizan RF 8 : 10 Jug CO
17.03.2018 18:00 Budva 5 : 14 Jadran Split
17.03.2018 19:30 Primorje EB 5 : 18 HAVK Mladost
17.03.2018 20:30 VA Cattaro 7 : 10 Šabac
17.03.2018 18:00 Zadar 1952 5 : 12 Solaris
17.03.2018 20:00 Nais 12 : 7 Valjevo
17.03.2018 17:00 Vojvodina 6 : 6 Medveščak
17.03.2018 Stari Grad 5 : 16 Banjica
17.03.2018 Bečej 13 : 11 TENT 1:0
17.03.2018 Singidunum 3 : 4 Dunav 0:1

Futsal

17.03.2018 19:00 Jastrebac 3 : 3 FON
17.03.2018 20:45 Forum 3 : 5 Srpska
17.03.2018 16:30 Kragujevac 2011 0 : 2 Ekonomac 2
17.03.2018 18:30 BSK 0 : 5 Miners
17.03.2018 18:30 Dolap 7 : 3 Zadrugar 2017
17.03.2018 21:00 Babušnica 2011 3 : 3 Ozren
17.03.2018 16:20 AS 2 : 1 Prokuplje

Ragbi 15

17.03.2018 18:30 Partizan 27 : 26 BRK Crvena Zvezda