XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 466 utakmica za dan
Subota, 16 Septembar 2017

Fudbal

16.09.2017 19:00 Vojvodina 3 : 1 Napredak
16.09.2017 19:00 Novi Pazar 2 : 0 TSC
16.09.2017 16:00 Radnički 1923 0 : 1 Sinđelić
16.09.2017 16:00 Inđija 1 : 0 ČSK Pivara
16.09.2017 19:00 Sloboda 0 : 2 Metalac
16.09.2017 16:30 Temnić 1924 2 : 0 Budućnost
16.09.2017 16:00 Radnički (P) 3 : 5 Dinamo
16.09.2017 16:00 Loznica 0 : 1 Sloga (P)
16.09.2017 16:00 Šumadija 1903 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
16.09.2017 16:00 Zlatibor 2 : 1 Mokra Gora
16.09.2017 16:00 Šumadija (A) 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
16.09.2017 16:00 Karađorđe 1 : 0 Smederevo 1924
16.09.2017 16:00 Jedinstvo (B) 0 : 0 Rtanj
16.09.2017 16:00 Radnički (S) 5 : 2 Car Konstantin
16.09.2017 16:00 Dunav 2 : 0 OFK Sinđelić
16.09.2017 16:00 Timok 0 : 1 Ozren
16.09.2017 16:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Radan
16.09.2017 16:00 Omladinac (NB) 1 : 0 Bratstvo 1946
16.09.2017 16:00 Cement 3 : 1 Radnički (ZR)
16.09.2017 16:00 Odžaci 1 : 0 Bačka 1901
16.09.2017 16:00 Bečej 1918 3 : 1 Radnički (SM)
16.09.2017 16:00 Dinamo 1945 2 : 0 Železničar
16.09.2017 16:00 Crvena zvezda (NS) 3 : 1 Dunav
16.09.2017 16:00 Mladost (BJ) 1 : 0 Radnički (Š)
16.09.2017 16:00 Kolubara 2 : 2 Sopot
16.09.2017 16:00 Prva Iskra 0 : 2 IMT
16.09.2017 10:00 BASK 0 : 1 Radnički (NB)
16.09.2017 16:00 BSK Borča 3 : 1 BSK Batajnica
16.09.2017 16:00 Trepča 2 : 0 Slavija
16.09.2017 16:00 Sloga (K) 2 : 0 Ovčar
16.09.2017 16:00 Arsenal 0 : 1 LFK Mladost
16.09.2017 16:00 Takovo 3 : 1 Dragačevo
16.09.2017 16:00 Radnički (K) 0 : 2 Goč
16.09.2017 16:00 Gruža 2 : 2 Morava (VP)
16.09.2017 16:00 Radnički Gorenje 0 : 0 Zadrugar
16.09.2017 16:00 Budućnost 2 : 1 Sevojno
16.09.2017 16:00 Drina 1 : 0 Borac
16.09.2017 16:00 GFK Dubočica 0 : 0 Budućnost (O)
16.09.2017 16:00 Pčinja 4 : 1 Balkanski
16.09.2017 16:00 Morava (VH) 2 : 1 Lužnica
16.09.2017 16:00 Vranjska Banja 2 : 2 OFK Niš
16.09.2017 16:00 Svrljig 3 : 0 Malošište
16.09.2017 16:00 Brodoremont 2 : 0 Naša krila
16.09.2017 16:00 BSK 0 : 0 Sloga
16.09.2017 16:00 OFK Kosanica 2 : 1 Jastrebac
16.09.2017 16:00 Kopaonik 2 : 1 SFS Borac
16.09.2017 16:00 Sloga (D) 0 : 3 OFK Topličanin
16.09.2017 16:00 Morava 1918 2 : 1 Žitorađa
16.09.2017 16:00 Begej 2 : 0 Sloga
16.09.2017 16:00 Kikinda 1909 2 : 2 ŽAK
16.09.2017 16:00 Radnički (S) 1 : 0 Kozara
16.09.2017 16:00 Radnički (K) 1 : 0 Budućnost
16.09.2017 16:00 Sloga (E) 0 : 1 Jedinstvo (SP)
16.09.2017 16:00 Mladost Apa 1 : 0 Mladost (T)
16.09.2017 16:00 Polet (K) 0 : 1 Srbobran
16.09.2017 16:00 Potisje 2 : 1 Sloga (Č)
16.09.2017 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Tisa
16.09.2017 16:00 Milutinac 1 : 0 TEK Sloga
16.09.2017 16:00 Napredak 2 : 0 Budućnost
16.09.2017 16:00 Leštane 3 : 0 Borac
16.09.2017 16:00 Krajina 5 : 1 Lehel
16.09.2017 16:00 Naftagas (E) 5 : 1 Rusanda
16.09.2017 15:30 OFK Bratstvo 1 : 1 Juhor
16.09.2017 16:00 Jedinstvo Stević 3 : 1 Crvena zvezda
16.09.2017 16:00 BAK 4 : 0 Radnički (B)
16.09.2017 16:00 Partizan (U) 2 : 1 Strela
16.09.2017 16:30 1. Maj Ruma 2 : 2 Borac (M)
16.09.2017 16:30 Partizan 1 : 0 Sloven
16.09.2017 16:00 Vojvodina 1 : 2 Stanišić
16.09.2017 16:00 Crvenka 3 : 0 Stari Grad
16.09.2017 16:00 Borac (BG) 3 : 4 Rusin
16.09.2017 16:00 ŽAK 2 : 1 Budućnost (P)
16.09.2017 16:00 Njegoš 2 : 2 Jadran
16.09.2017 16:00 Radnički 1905 2 : 3 Subotica
16.09.2017 16:00 OFK Vrbas 1 : 1 Proleter (NJ)
16.09.2017 16:00 Rudna Glava 3 : 4 Slatina
16.09.2017 16:00 PKB Padinska Skela 1 : 3 Zmaj
16.09.2017 16:00 Borac (O) 1 : 0 Avala
16.09.2017 16:00 Omladinac 3 : 0 Budućnost
16.09.2017 16:00 Burovo 0 : 8 BSK
16.09.2017 16:00 Vinča 2 : 2 Mladenovac
16.09.2017 16:00 Sindjelić 2 : 1 Jedinstvo 1945 (VL)
16.09.2017 16:00 Mačva 2005 2 : 0 Podrinje
16.09.2017 16:00 Parmenac 1 : 1 Polet (T)
16.09.2017 16:00 Slatina 5 : 4 Jedinstvo (GG)
16.09.2017 16:30 Blagotin 3 : 0 Čitluk
16.09.2017 16:00 Đerdap 2 : 0 Mladost (B)
16.09.2017 16:00 Polet (SD) 1 : 1 Radnik
16.09.2017 16:00 Zvezda 1 : 2 Vladimir Durković
16.09.2017 16:30 Rudar 2 : 2 Omladinac
16.09.2017 16:00 Zlatar 5 : 0 Jasen
16.09.2017 16:00 Crnokosa 3 : 0 Jedinstvo
16.09.2017 15:30 Banjani 6 : 0 Pepeljevac
16.09.2017 15:30 Junior Novo Naselje 3 : 0 Tešnjar
16.09.2017 15:30 Radnik 2 : 2 Vrelo Sport
16.09.2017 16:00 Radnički 1947 3 : 1 Crvena zvezda
16.09.2017 16:00 Moravac (ZT) 1 : 2 Zemljoradnik
16.09.2017 16:00 AZ Borac 2014 3 : 1 Budućnost
16.09.2017 16:00 Mladost (L) 1 : 0 Jedinstvo (GM)
16.09.2017 16:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 1 Omladinac
16.09.2017 16:00 OFK Futog 1 : 1 Jedinstvo (G)
16.09.2017 16:00 Mladost 2 : 0 Bačka 1923
16.09.2017 16:00 Šajkaš 1908 3 : 1 Fruškogorski partizan
16.09.2017 16:00 Veternik 3 : 2 Petrovaradin
16.09.2017 Kaćuša 3 : 0 Dundjerski
16.09.2017 Polet : Trbunje
16.09.2017 16:00 OFK Alakince 4 : 1 Mladost (S)
16.09.2017 16:30 Grdica 0 : 1 Kraljevo Hajduk
16.09.2017 15:30 Beljanica 3 : 2 Istok 63
16.09.2017 15:30 Zenit 4 : 2 Kupinovac
16.09.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 0 ŽFK Banat
16.09.2017 16:00 Potisje 4 : 0 MSK
16.09.2017 16:00 Radnički 1911 1 : 0 OFK Stajićevo
16.09.2017 16:00 Zadrugar 1 : 1 Zlatica
16.09.2017 16:00 OFK Klek 3 : 0 ASK
16.09.2017 16:00 OFK Gradnulica 5 : 1 Tamiš
16.09.2017 16:00 Petrovčić 0 : 3 Šećeranac Ada
16.09.2017 16:00 Minel 4 : 0 Lepušnica
16.09.2017 16:00 Torpedo 1924 4 : 3 OFK Šabac
16.09.2017 15:30 Kalenić 3 : 1 Rudar
16.09.2017 15:30 Crvena Jabuka 1 : 1 Vrelo
16.09.2017 15:30 OFK Brđanac 2 : 0 Polet
16.09.2017 16:30 Jugovići 3 : 1 Borac
16.09.2017 16:30 Varvarin 9 : 0 Mladi Gorani
16.09.2017 16:00 2. Oktobar 3 : 0 Napredak Č
16.09.2017 16:00 Delija 7 : 0 Borac
16.09.2017 16:00 Napredak BT 3 : 3 Terekves
16.09.2017 16:00 Bega 4 : 2 Proleter
16.09.2017 16:00 1.Oktobar 6 : 1 Budućnost
16.09.2017 16:00 Roham 5 : 2 Omladinac
16.09.2017 16:30 OFK Bagremar 1 : 0 OFK Žeželj
16.09.2017 16:00 Polet (R) 1 : 2 OFK Sloga
16.09.2017 16:00 Napredak 2012 3 : 0 Ratar
16.09.2017 16:00 OFK Napredak 1929 2 : 0 Jastrebac
16.09.2017 Polet 5 : 3 Jedinstvo
16.09.2017 16:00 Kralj Petar I 1 : 2 Mladi rudar
16.09.2017 16:00 Žitkovica 2017 3 : 2 Radnički (P)
16.09.2017 16:00 Jasenovac 1 : 0 Krilaš
16.09.2017 16:00 Mladost (MI) 6 : 0 Rudar 2012
16.09.2017 16:00 Stojnik 0 : 1 Vis
16.09.2017 16:00 Železničar 4 : 0 Hajduk
16.09.2017 16:00 Hajduk 0 : 2 Jadran
16.09.2017 16:00 Tornjoš 6 : 0 Graničar
16.09.2017 16:00 Čoka 3 : 1 Šampion
16.09.2017 16:00 Pobeda 3 : 1 Napredak
16.09.2017 16:00 Sloboda 3 : 0 Veliki Suvodol
16.09.2017 16:00 Mladost 1 : 2 Lokomotiva
16.09.2017 16:00 Nišavac 0 : 3 Željuša
16.09.2017 16:00 Krivanj 1 : 2 Kulpin
16.09.2017 16:00 Sloga 3 : 0 Borac
16.09.2017 16:00 Bačka 3 : 1 Naša Zvezda
16.09.2017 16:00 Neštin 1 : 0 Tvrdjava
16.09.2017 16:00 Maglić 0 : 2 Borac 46
16.09.2017 16:30 Bjelica 5 : 3 Voćar
16.09.2017 16:00 Omladinac (V) 1 : 2 Sloga (M)
16.09.2017 16:00 Radnički PDM 3 : 4 Kosmajac
16.09.2017 16:30 Rojkovac 3 : 1 Sloga
16.09.2017 16:00 Nacional 2 : 5 Borac
16.09.2017 16:00 Badljevica 3 : 2 Petlić SD 026
16.09.2017 16:00 Bresje Superior 2 : 0 AF Đokić
16.09.2017 16:00 Plana 7 : 0 Jedinstvo
16.09.2017 16:00 Napredak 2 : 3 Sloga
16.09.2017 16:00 Bukovik 1 : 3 Gol
16.09.2017 16:00 Mladost 2 : 1 Palilulac
16.09.2017 16:30 Rasina 3 : 2 Sebečevac
16.09.2017 16:30 Borac 1 : 3 Jedinstvo 1936
16.09.2017 16:30 Gornji Stepoš 4 : 1 Kapidžija
16.09.2017 16:00 Tisa 1933 :
16.09.2017 16:00 Partizan 1 : 3 Proleter
16.09.2017 16:00 Borac 1 : 2 Mladost
16.09.2017 16:00 Sloga 5 : 1 KSK Konak 1926
16.09.2017 16:00 Jedinstvo 2014 1 : 2 Mladost 2013
16.09.2017 16:00 Mrovska 9 : 0 Polet
16.09.2017 16:00 Sloboda 4 : 0 Navalin
16.09.2017 16:30 Veternica 2 : 1 Nomanica
16.09.2017 16:00 Veliko Trnjane 1 : 1 Atletiko
16.09.2017 16:30 Bane 1931 1 : 3 Omladinac (D)
16.09.2017 16:30 Studen Vitez 3 : 1 Morava (M)
16.09.2017 16:30 Vrnjci 6 : 1 Šumadija (Š)
16.09.2017 15:30 Viner DSV 8 : 2 Mladi Borac
16.09.2017 16:00 Rudar Kostolac 2008 7 : 3 Sopot
16.09.2017 16:00 Mladost 7 : 3 Bačka 1945
16.09.2017 16:00 Sloga 1 : 2 Jadar 1961
16.09.2017 16:00 Mladost (G) 2 : 5 Studenac
16.09.2017 16:00 Luk 1 : 2 Mladost (DB)
16.09.2017 16:00 Granit 0 : 4 Jelav
16.09.2017 16:00 Hajduk 4 : 1 TE Gučevo
16.09.2017 16:00 Gaj 3 : 0 Crvena zvezda
16.09.2017 16:00 Graničar 0 : 4 Naša Krajina
16.09.2017 16:00 Solunac 0 : 4 Sloga
16.09.2017 16:00 Budućnost MI (DT) 0 : 4 Jarmenovci
16.09.2017 11:00 Mlava Trgovački 6 : 3 Napredak
16.09.2017 11:00 Melnica 1 : 3 Jedinstvo
16.09.2017 16:00 Udarnik 2015 0 : 2 Vukan
16.09.2017 16:00 Mladost 4 : 0 Brana Paunović
16.09.2017 16:00 Burovac 6 : 1 Veliko Laole
16.09.2017 16:00 Dobrnje 0 : 8 Borac
16.09.2017 16:00 Soko 0 : 1 BSK
16.09.2017 16:00 Radnik 1 : 1 Zabrđe 1936
16.09.2017 16:00 OFK Jelen 4 : 0 Borac BTG
16.09.2017 16:30 Mladi Radnik : Grivac
16.09.2017 16:30 Sloga 1 : 1 Borac 1939
16.09.2017 Čobanče 0 : 5 Azbukovica
16.09.2017 Jezero 5 : 4 Crnča
16.09.2017 Selanac 2 : 1 Sloga DB
16.09.2017 Bair 1 : 1 Radnik
16.09.2017 Napredak 0 : 7 Stojan Lazarac
16.09.2017 16:30 Stevka Božurevka 1 : 1 Borjak 2013
16.09.2017 16:30 Topoljak 4 : 0 Mladost
16.09.2017 16:30 Rujišnik 2 : 1 Omladinac
16.09.2017 16:30 Kamenorezac 76 5 : 0 Vinogradar
16.09.2017 16:30 Omladinac 3 : 2 Stara Čaršija
16.09.2017 15:00 Sport 2 : 0 Panonija
16.09.2017 16:00 Lipolist 3 : 2 Partizan
16.09.2017 16:00 Metaloplastika 1 : 4 OFK Letnjikovac 1983
16.09.2017 16:00 POFK Letnjikovac 0 : 3 Napredak
16.09.2017 Povratak otpisanih 4 : 0 Dragovo
16.09.2017 Polet 3 : 2 Goša
16.09.2017 Levač 2 2 : 0 Prosvetar
16.09.2017 Šumadija 0 : 3 Blagotin
16.09.2017 15:30 Zeta 3 : 0 Mladost
16.09.2017 15:30 Iskra 0 : 0 Grbalj
16.09.2017 15:30 Sutjeska 3 : 0 Rudar
16.09.2017 15:30 Budućnost 0 : 0 OFK Petrovac
16.09.2017 15:30 Kom 2 : 1 Dečić
16.09.2017 14:00 Ribnica 1 : 0 Bratstvo
16.09.2017 15:30 Brskovo 8 : 0 Fair Play
16.09.2017 16:30 Vitez 2 : 0 Čelik
16.09.2017 16:30 GOŠK 0 : 2 Zrinjski
16.09.2017 16:30 Mladost 1 : 1 Sloboda
16.09.2017 19:00 Sarajevo 2 : 0 Široki Brijeg
16.09.2017 16:30 Zvijezda 09 4 : 0 Sloga
16.09.2017 16:30 Rudar Prijedor 1 : 1 Slavija
16.09.2017 16:30 Sloboda 3 : 0 Kozara
16.09.2017 16:30 Drina 1 : 1 Željezničar
16.09.2017 16:30 Sutjeska 1 : 1 Tekstilac
16.09.2017 16:30 Podrinje 2 : 1 Napredak
16.09.2017 13:30 Crystal Palace 0 : 1 Southampton
16.09.2017 16:00 Huddersfield 1 : 1 Leicester
16.09.2017 16:00 Liverpool 1 : 1 Burnley
16.09.2017 16:00 Newcastle 2 : 1 Stoke
16.09.2017 16:00 Watford 0 : 6 Manchester City
16.09.2017 16:00 WBA 0 : 0 West Ham
16.09.2017 18:30 Tottenham 0 : 0 Swansea
16.09.2017 16:15 Getafe 1 : 2 Barcelona
16.09.2017 18:30 Real Betis 2 : 1 La Coruña
16.09.2017 20:45 Atlético Madrid 1 : 0 Málaga
16.09.2017 13:00 Levante 1 : 1 Valencia
16.09.2017 15:30 Bayern 4 : 0 Mainz 05
16.09.2017 15:30 Werder 1 : 2 Schalke 04
16.09.2017 15:30 Eintracht 1 : 2 Augsburg
16.09.2017 15:30 Stuttgart 1 : 0 Wolfsburg
16.09.2017 18:30 RB Leipzig 2 : 2 Borussia Mönchengladbach
16.09.2017 15:00 Crotone 0 : 2 Internazionale
16.09.2017 18:00 Fiorentina 2 : 1 Bologna
16.09.2017 20:45 Roma 3 : 0 Verona
16.09.2017 20:00 Dijon 0 : 1 Saint-Étienne
16.09.2017 20:00 Guingamp 1 : 0 Lille
16.09.2017 17:00 Monaco 3 : 0 Strasbourg
16.09.2017 20:00 Nantes 1 : 0 Caen
16.09.2017 20:00 Troyes 0 : 1 Montpellier
16.09.2017 14:00 Kolibri 7 : 2 Knjaževac 2015
16.09.2017 14:00 Jagodina 2 : 0 Majdanpek
16.09.2017 14:00 Levač 1 : 5 Krstarica
16.09.2017 13:00 Napredak 0 : 0 Vojvodina
16.09.2017 15:30 Čukarički 6 : 0 Moravac Orion
16.09.2017 10:00 Radnički (P) 2 : 4 Inđija
16.09.2017 12:00 Crvena zvezda 4 : 0 Voždovac
16.09.2017 10:00 Brodarac 4 : 0 Internacional
16.09.2017 10:00 Siti Sport Klub 0 : 2 Radnički (NB)
16.09.2017 15:00 Lokomotiva 2 : 0 IM Rakovica
16.09.2017 16:00 BASK 1 : 0 Brodarac 2
16.09.2017 12:00 Morava (VP) 3 : 1 Smederevo 1924
16.09.2017 15:00 Šumadija (A) 5 : 0 Mladi radnik 1940
16.09.2017 15:00 Mihajlovac 1934 4 : 1 Proleter
16.09.2017 15:00 Mladi borac 0 : 8 Mladi radnik 1926
16.09.2017 10:00 Zmaj 1953 0 : 1 Budućnost
16.09.2017 12:30 Novi Beograd 0 : 2 Poštar 1930
16.09.2017 10:00 Trudbenik 1 : 3 BSK 1925
16.09.2017 09:00 Žarkovo 1 : 1 Srem
16.09.2017 12:00 Beograd 1929 2 : 1 Zvezdara
16.09.2017 10:00 Avala 7 : 0 Posavina
16.09.2017 16:00 Internacional MK 4 : 0 Lokomotiva MK
16.09.2017 11:00 Krila Krajine 0 : 0 ČSK Pivara
16.09.2017 16:30 Glogonj 1 : 2 Dolina
16.09.2017 16:00 Tempo 3 : 0 Borac (Sa)
16.09.2017 13:00 Spartak 4 : 7 Borac (St)
16.09.2017 11:00 Dunav 3 : 4 Mladost (O)
16.09.2017 13:00 Polet 0 : 5 Prva Iskra
16.09.2017 13:00 Zabrežje : Jedinstvo
16.09.2017 11:00 Lokomotiva MK 0 : 4 Torlak MK
16.09.2017 09:00 Rad MK : Zemun MK
16.09.2017 11:00 Crvena zvezda MML MK 1 : 0 Bežanija MK
16.09.2017 16:00 Udarnik 3 : 0 Podunavac
16.09.2017 11:00 Napredak 6 : 1 Polet
16.09.2017 10:00 Crvena zvezda 2 : 0 Voždovac
16.09.2017 11:00 Novi Pazar 1 : 0 Teleoptik
16.09.2017 12:30 Brodarac 3 : 0 Dinamo 1945
16.09.2017 13:00 Apolon 4 2 : 1 Zemun
16.09.2017 13:00 Čukarički 0 : 0 Kiker
16.09.2017 09:00 BSK 1925 0 : 0 Sindjelić
16.09.2017 09:00 Studenski grad 0 : 2 Rad
16.09.2017 15:00 Radnički (O) 0 : 2 Lokomotiva
16.09.2017 13:00 Teleoptik 6 : 0 Bežanija
16.09.2017 10:00 Kolubara 1 : 1 011
16.09.2017 13:00 BASK 0 : 4 Grafičar
16.09.2017 11:00 Poštar 1930 3 : 2 Palilulac
16.09.2017 09:30 Vinča 0 : 1 GSP Polet
16.09.2017 13:00 Balkan 3 : 0 Mladenovac
16.09.2017 16:00 Pobeda 2 : 0 Šumadija
16.09.2017 16:00 Radnik 3 : 0 Mladi borac
16.09.2017 15:00 OFK Ras 2 : 2 Sloga
16.09.2017 15:00 Sport Klub 99 1 : 1 Bane
16.09.2017 11:30 Rudar 1 : 2 Apolon
16.09.2017 15:00 Slavija 1 : 4 Tutin
16.09.2017 12:00 Radnički (SM) 0 : 5 Vojvodina
16.09.2017 12:00 Petar Puača 2 : 2 RFK N.S. 1921
16.09.2017 12:00 Indeks 0 : 1 Borac (NS)
16.09.2017 16:00 Sloga (BNS) 2 : 4 Jugoslavija
16.09.2017 13:00 Borac (Sa) 3 : 3 Kolonija
16.09.2017 10:00 Proleter 1 : 2 Banat
16.09.2017 13:00 Polet 3 : 1 Crvena zvezda
16.09.2017 11:00 Vojvodina 0 : 11 Vulturul
16.09.2017 11:00 Crvena Zastava 3 : 3 Rvati
16.09.2017 Cer 2 : 2 Loznica
16.09.2017 Jadar 7 : 2 Borac
16.09.2017 Rudar 1 : 2 Podrinje
16.09.2017 Radnički Stobeks 7 : 0 Mladost
16.09.2017 15:00 Brodarac B MK 1 : 3 Rad B MK
16.09.2017 11:00 Zuce MK 2 : 5 Zemun MK
16.09.2017 15:00 OFK Beograd B MK 5 : 0 Obrenovac 1905 MK
16.09.2017 12:00 Lola MK 6 : 1 Nord Star MK
16.09.2017 13:00 Jedinstvo MK 3 : 0 Bežanija MK
16.09.2017 09:00 Rakovica MK 1 : 2 Zemun MK
16.09.2017 12:00 Banja MK 0 : 1 Institut MK
16.09.2017 08:45 Lokomotiva MK 1 : 4 Brodarac MK
16.09.2017 10:00 BSK Borča MK 0 : 5 Čukarički MK
16.09.2017 14:30 Voždovac MK 2 : 2 Rad MK
16.09.2017 15:00 Vršac united 2 : 3 Proleter 2006
16.09.2017 10:00 ŽAK 0 : 2 Bečkerek 023
16.09.2017 12:00 Železničar 0 : 4 Radnički (Zr)
16.09.2017 16:30 Rudar 1 : 3 Donji Petrovci
16.09.2017 16:30 Mladost 2 : 6 Jedinstvo
16.09.2017 16:30 PSK Putinci 4 : 0 Napredak
16.09.2017 16:30 Hrtkovci 6 : 4 1. Maj
16.09.2017 16:30 Radnički : Fruška Gora
16.09.2017 16:30 Borac 0 : 1 Partizan
16.09.2017 Potisje 1 : 3 AFK
16.09.2017 Tisa 0 : 19 Senta
16.09.2017 15:00 AF Duljaj 2 : 5 Cepelin 026
16.09.2017 11:30 Voždovac 1 : 1 Rad
16.09.2017 11:30 BSK 1925 0 : 3 011
16.09.2017 11:00 Partizan 3 : 3 Čukarički
16.09.2017 20:00 Crvena zvezda 4 : 0 Teleoptik
16.09.2017 11:30 Studentski Grad 2 : 4 OLE
16.09.2017 12:00 Dominus 3 : 3 Internacional
16.09.2017 13:00 Radnički (NB) 3 : 0 Lokomotiva
16.09.2017 12:00 Radnički (O) 1 : 1 BSK
16.09.2017 18:00 011 MK 0 : 6 Crvena zvezda MK
16.09.2017 10:00 Čukarički MK 8 : 1 BSK Borča MK
16.09.2017 09:00 Voždovac MK 0 : 2 Rad MK
16.09.2017 16:00 Obilić 1 : 11 Budućnost
16.09.2017 11:00 Jedinstvo 0 : 2 Soko 2015
16.09.2017 16:00 Udarnik 1 : 2 Proleter
16.09.2017 09:00 Napredak 1 : 3 AF Djokić
16.09.2017 17:00 Boleč 2 : 5 DIF
16.09.2017 12:15 Vinča 1 : 4 Beograd 1929
16.09.2017 12:00 Dunav 1 : 6 Sopot
16.09.2017 12:00 Dunavac 5 : 1 Palilulac
16.09.2017 10:00 Milutinac 5 : 3 Avala 1939
16.09.2017 14:00 Ada 7 : 0 Prva Iskra
16.09.2017 08:30 Sinđelić MK 1 : 0 GSP Polet MK
16.09.2017 10:00 Kosmaj MK 1 : 3 Vrčin MK
16.09.2017 13:00 Olimpik MK 1 : 2 Voždovac MK
16.09.2017 Novi Pazar 1 : 2 Bane
16.09.2017 Šumadija 1903 2 : 4 Bubamara
16.09.2017 Apolon 5 : 0 Kosmet
16.09.2017 Sport Klub 99 0 : 1 Apolon 4
16.09.2017 OFK AS 2003 1 : 0 OFK National AG
16.09.2017 Pazar Juniors 4 : 1 Arsenal
16.09.2017 11:00 Radnički 1923 1 : 2 Kiker
16.09.2017 10:00 Radnički (SM) 0 : 13 Vojvodina
16.09.2017 10:00 Petar Puača 5 : 0 RFK N.S. 1921
16.09.2017 10:00 Indeks 0 : 1 Prof. Bolesnikov
16.09.2017 12:00 Spartak 5 : 2 CFK
16.09.2017 10:00 Borac (Sa) 1 : 4 Radnički (K)
16.09.2017 11:00 BAK 3 : 0 Borac (St)
16.09.2017 09:30 Vršac United 1 : 1 Dinamo 1945
16.09.2017 10:00 Coerver junior FA 10 : 1 Mundial
16.09.2017 10:00 Banat (I) 8 : 2 Budućnost (A)
16.09.2017 11:00 Omladinac (D) 8 : 4 Budućnost (BB)
16.09.2017 17:00 Slavia 5 : 0 Vojvodina (C)
16.09.2017 16:30 Belo Polje 0 : 7 Zabrezje
16.09.2017 10:00 Buducnost 7 : 1 Urovci
16.09.2017 Sinđelić 0 : 17 Radnički Stobeks
16.09.2017 Jadar 07 2 0 : 2 Loznica
16.09.2017 Jadar 07 1 21 : 0 Antimon
16.09.2017 Cer 5 : 1 Vidojevica
16.09.2017 Jedinstvo : Sloga
16.09.2017 Podrinje 0 : 11 Pčelinjo
16.09.2017 10:00 13. Maj 1 : 5 IMT
16.09.2017 11:00 Bežanija 15 : 0 Postar 1930
16.09.2017 16:00 Borac 4 : 0 Hajduk
16.09.2017 10:00 Novi Beograd 9 : 0 Mladi proleter
16.09.2017 16:00 Sinđelić 3 : 0 Graficar
16.09.2017 13:00 Vršac united 2 : 0 Proleter 2006
16.09.2017 10:00 Železničar 3 : 6 Radnički (Zr)
16.09.2017 10:00 Obilić : Senta
16.09.2017 10:00 Tisa : AFK
16.09.2017 10:00 Horgoš 1911 : Jedinstvo
16.09.2017 10:00 Potisje 0 : 10 Sloga
16.09.2017 10:00 Bačka 1 : 3 Tornjoš
16.09.2017 10:00 Petlić MK 0 : 3 Lokomotiva MK
16.09.2017 10:00 Leštane MK 3 : 4 Žarkovo MK
16.09.2017 11:00 Rakovica MK 1 : 0 BASK MK
16.09.2017 10:00 Jedinstvo MK 0 : 0 Trijumf MK
16.09.2017 Levač 0 : 5 Napredak
16.09.2017 Morava 1 : 3 Lavice Dubočica
16.09.2017 12:30 Čukarički 3 : 0 BSK 1925
16.09.2017 09:00 Teleoptik 4 : 1 Radnički (NB)
16.09.2017 09:00 Radnički (O) 2 : 1 Zemun
16.09.2017 11:00 Rad 3 : 3 OLE
16.09.2017 10:00 OFK Beograd 8 : 0 Sindjelić
16.09.2017 09:30 Subotica 1 : 15 Obilić
16.09.2017 12:30 Zmaj 1953 0 : 19 Olimpik
16.09.2017 12:30 IMT 6 : 2 Budućnost
16.09.2017 09:30 Lola 1 : 18 Fer Plej 06
16.09.2017 10:00 Dominus 6 : 1 Srem
16.09.2017 11:30 Crveni orao 8 : 0 Sindjelic 2012
16.09.2017 10:00 Banja 0 : 10 Torlak
16.09.2017 10:00 Dunav 2 : 3 Crvenka
16.09.2017 10:00 Balkan 7 : 0 Hajduk
16.09.2017 14:00 Zvezdara 1 : 0 Palilulac
16.09.2017 09:00 Borac 3 : 1 Karioke
16.09.2017 11:00 Napredak 5 : 0 Velika Moštanica
16.09.2017 10:00 Dunavac 1 : 4 Vinča
16.09.2017 13:00 Zemun 1 : 1 Boleč
16.09.2017 11:30 Ada 0 : 3 Forza
16.09.2017 12:30 OFK Beograd 3 : 1 Varga
16.09.2017 14:00 GSP Polet 1 : 2 DIF
16.09.2017 Kolašin : OFK National AG
16.09.2017 Kosmet 1 : 1 OFK Ras
16.09.2017 Trepča 1 : 3 ND 2011
16.09.2017 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 4 Sport Klub 99
16.09.2017 Pazar Juniors : OFK AS
16.09.2017 OFK Vlada Dimitrijević 4 : 6 Pazar Juniors
16.09.2017 Kosmet 1 : 3 ND 2011
16.09.2017 Sport Klub 99 3 : 1 OFK Ras
16.09.2017 10:00 Rvati 1 : 5 Zabrezje
16.09.2017 12:00 Obrenovac 1905 6 : 0 Duboko
16.09.2017 10:00 Omladinac 0 : 2 Posavina
16.09.2017 10:00 Krtinska 3 : 1 Partizan
16.09.2017 10:00 Buducnost 4 : 0 Duboko
16.09.2017 11:00 Skela 0 : 6 Radnički
16.09.2017 12:00 Krtinska 0 : 6 Obrenovac 1905
16.09.2017 10:00 Ribnica 0 : 3 Radnički (V)
16.09.2017 10:00 OFK Senjak 3 : 0 OFK Osečina
16.09.2017 10:00 Železničar 1 : 0 Omladinac
16.09.2017 10:00 ŽSK : Budućnost Krušik
16.09.2017 Pčelinjo 3 : 1 Jedinstvo
16.09.2017 Loznica 1 11 : 2 Loznica 2
16.09.2017 Sloga 1 : 8 Podrinje
16.09.2017 Gučevo 0 : 5 Jadar 07

Rukomet

16.09.2017 19:00 Radnički (JT) 20 : 31 Slavija

Ragbi 15

16.09.2017 12:00 RK Vukovi 33 : 20 Partizan
16.09.2017 20:00 Rad Mozzart 43 : 17 BRK Crvena Zvezda
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A je tipovao utakmicu
Mr A je tipovao utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu