XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 450 utakmica za dan
Subota, 14 April 2018

Fudbal

14.04.2018 15:00 Čukarički 2 : 3 Radnički
14.04.2018 18:30 Crvena Zvezda 2 : 1 Partizan
14.04.2018 18:00 Mačva 2 : 0 Borac
14.04.2018 18:00 Mladost 1 : 1 Rad
14.04.2018 18:00 Radnik 0 : 0 Javor
14.04.2018 15:30 Sloga (P) 1 : 0 Loznica
14.04.2018 15:30 Budućnost Krušik 2014 4 : 2 Šumadija 1903
14.04.2018 15:30 Mokra Gora 0 : 2 Zlatibor
14.04.2018 15:30 Mladi radnik 1926 1 : 1 Tutin
14.04.2018 16:30 Jedinstvo (P) 0 : 0 Ozren
14.04.2018 16:30 Timok 3 : 0 Trstenik PPT
14.04.2018 16:30 Dunav 0 : 1 Car Konstantin
14.04.2018 16:30 Radnički (S) 0 : 1 Trajal
14.04.2018 16:30 Moravac Orion 0 : 0 Jedinstvo (B)
14.04.2018 16:00 Radnički (NP) 1 : 0 Bratstvo 1946
14.04.2018 16:00 Mladost (BJ) 1 : 2 Dunav
14.04.2018 16:00 Crvena zvezda (NS) 2 : 1 Železničar
14.04.2018 16:00 Dinamo 1945 1 : 2 Radnički (SM)
14.04.2018 16:00 Bečej 1918 1 : 3 Bačka 1901
14.04.2018 16:00 Odžaci 1 : 2 Radnički (ZR)
14.04.2018 16:00 Cement 3 : 0 Omladinac (NB)
14.04.2018 16:00 Sopot 0 : 1 Grafičar
14.04.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 1 Jedinstvo
14.04.2018 16:00 OFK Beograd 5 : 0 Prva Iskra
14.04.2018 16:00 Radnički (O) 2 : 2 BASK
14.04.2018 15:00 IMT 6 : 0 BSK Borča
14.04.2018 15:30 Ovčar 0 : 2 Sloga (K)
14.04.2018 15:30 Goč 0 : 0 Radnički (K)
14.04.2018 15:30 Rudar 2001 4 : 1 Homoljac
14.04.2018 15:30 VGSK 0 : 1 Zvižd
14.04.2018 15:30 Sloga 33 3 : 1 Mladi borac
14.04.2018 15:30 Spartak 1 : 1 Radjevac
14.04.2018 15:30 Ribnica 1 : 2 Polimlje
14.04.2018 15:30 Sevojno 3 : 1 Budućnost
14.04.2018 15:30 Sloga (BB) 4 : 0 OFK Osečina
14.04.2018 16:30 Sloga (L) 3 : 0 Budućnost (O)
14.04.2018 16:30 Vranjska Banja 4 : 2 Nebeski Andjeli
14.04.2018 16:30 Morava (VH) 2 : 0 Balkanski
14.04.2018 16:30 Pčinja 2 : 2 GFK Dubočica
14.04.2018 16:30 BSK 2 : 0 Majdanpek
14.04.2018 16:30 Brodoremont 1 : 2 Zaplanjac
14.04.2018 16:30 Svrljig 4 : 1 Šarbanovac
14.04.2018 16:30 Morava 1918 6 : 4 Jedinstvo
14.04.2018 16:30 Sloga (D) 2 : 0 Sloga (Ć)
14.04.2018 16:30 Kopaonik 1 : 1 OFK Kosanica
14.04.2018 16:00 Budućnost 1 : 1 OFK Vršac
14.04.2018 16:00 Radnički (K) 0 : 2 Kozara
14.04.2018 16:00 Radnički (S) 2 : 1 Jedinstvo (BK)
14.04.2018 16:00 Kikinda 1909 0 : 0 Sloga
14.04.2018 16:00 Begej 7 : 3 Proleter
14.04.2018 16:00 Sloboda (NK) 3 : 0 Jedinstvo (NB)
14.04.2018 16:00 Radnički (S) 0 : 2 Preporod
14.04.2018 16:00 Polet (K) 0 : 0 BSK
14.04.2018 16:00 Mladost Apa 0 : 0 Zadrugar
14.04.2018 11:00 Rakovica 2 : 3 Hajduk
14.04.2018 16:00 Torlak 0 : 1 Crvena Zvezda
14.04.2018 16:00 Balkan 0 : 4 Brodarac
14.04.2018 16:00 Turbina 3 : 0 Borac
14.04.2018 16:00 Naftagas (E) 0 : 2 Borac
14.04.2018 16:00 Krajina 3 : 0 Mladost (BD)
14.04.2018 16:30 Dunav 7 : 0 Vojvodina (Cr)
14.04.2018 16:00 1. Maj Ruma 4 : 0 Borac (K)
14.04.2018 16:00 Rudar 2 : 3 Železničar
14.04.2018 16:00 Podrinje 10 : 1 Sloven
14.04.2018 16:30 ŽAK 3 : 1 Mladost (K)
14.04.2018 16:30 Crvenka 3 : 0 Stanišić
14.04.2018 16:30 Vojvodina 1 : 0 Lipar
14.04.2018 16:30 Panonija IM Topola 4 : 0 Napredak
14.04.2018 16:30 Obilić 5 : 0 Sutjeska
14.04.2018 16:30 Proleter (RS) 2 : 1 Proleter (NJ)
14.04.2018 16:30 Poreč 3 : 0 BSK
14.04.2018 16:30 Krivelj 4 : 2 Ključ
14.04.2018 16:30 Brestovac 2 : 1 Polom
14.04.2018 16:00 PKB (PS) 1 : 0 Borac (P)
14.04.2018 16:00 Mladenovac 6 : 1 Vinča
14.04.2018 16:30 Jevremovac 2 : 2 Cerić
14.04.2018 16:30 Radnički Šabački 4 : 1 Mladi Borac
14.04.2018 16:00 Blagotin 5 : 0 Sloga (D)
14.04.2018 15:30 Trgovački 1 : 2 Zadrugar (T)
14.04.2018 15:30 Jedinstvo (Lj) 0 : 1 Budućnost (V)
14.04.2018 15:30 Gnjilan 0 : 4 Borac
14.04.2018 15:30 Zvezda 3 : 7 Jedinstvo
14.04.2018 15:30 Senjak 1 : 3 Vladimir Durković
14.04.2018 16:30 Omladinac 4 : 3 Ribnica
14.04.2018 15:30 Zlatar 3 : 1 Čajetina
14.04.2018 15:30 Prvi partizan 0 : 2 Ariljska rampa
14.04.2018 15:30 Pepeljevac 0 : 0 OFK Jabučje
14.04.2018 15:30 Vrelo Sport 6 : 1 Junior Novo Naselje
14.04.2018 16:30 Palilulac 0 : 0 Vrtište
14.04.2018 16:30 Omladinac 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
14.04.2018 16:30 Fruškogorski partizan 5 : 0 Šajkaš 1908
14.04.2018 16:00 Svetlost Badnjevac 2 : 1 Kosovac
14.04.2018 16:00 Trbunje : Polet
14.04.2018 15:30 Ternoci 0 : 1 Mladost (B)
14.04.2018 15:00 Sloga 0 : 6 Glama
14.04.2018 16:30 Grdica 2 : 2 Metalac
14.04.2018 16:30 Mlada krila 2 : 0 Kraljevo Hajduk
14.04.2018 17:00 Rudar (St) 5 : 0 Šumadija
14.04.2018 17:00 Rudar (SR) 0 : 0 Budućnost
14.04.2018 16:30 OFK Šabac 0 : 2 Torpedo 1924
14.04.2018 16:00 OFK Morava 4 : 2 Marjan MB
14.04.2018 16:00 ŠFU Derbi 2016 3 : 0 Bratstvo
14.04.2018 15:30 Rubribreza 10 : 0 OFK Stublenica
14.04.2018 16:00 Varvarin 3 : 1 Trudbenik
14.04.2018 16:00 Delija 1 : 2 2. Oktobar
14.04.2018 16:30 OFK Napredak 1929 5 : 0 Pobeda 1976
14.04.2018 16:30 Napredak 2012 4 : 1 Gredetin
14.04.2018 16:00 Rastina 1918 2 : 2 Dinamo 1923
14.04.2018 15:30 Polet (V) 0 : 3 Obilić (Ž)
14.04.2018 15:30 Rade Milošević 2 : 3 Bata Bulić
14.04.2018 16:30 Železničar 0 : 1 Obilić
14.04.2018 16:00 Sloboda 3 : 1 Mladost
14.04.2018 15:30 Rongo Siti 2 : 4 Napredak
14.04.2018 15:30 Sloga 7 : 2 Nišavac
14.04.2018 17:00 Zvezda 2 : 0 Rojkovac
14.04.2018 17:00 Mladost (Č) 3 : 3 Bistrica
14.04.2018 17:00 Petka 1 : 2 Polet
14.04.2018 15:30 Cepelin 026 0 : 5 Vučak
14.04.2018 15:30 AF Đokić 0 : 3 Bresje Superior
14.04.2018 15:30 Jedinstvo 0 : 6 Plana
14.04.2018 16:30 Bukovik 3 : 1 Palilulac
14.04.2018 16:30 Napredak 1 : 2 Hajduk
14.04.2018 16:30 Rtanj 1 : 2 Sloga
14.04.2018 12:00 Kapedunum 3 : 1 Kriva Reka
14.04.2018 16:30 Padina 5 : 1 Jugovići
14.04.2018 16:30 Polet 1959 1 : 2 Lovac
14.04.2018 16:30 Šljivar 2 : 1 Borac
14.04.2018 Mladost 4 : 0 Tisa 1933
14.04.2018 KSK Konak 1926 5 : 1 Partizan
14.04.2018 Sloga 3 : 0 Borac
14.04.2018 16:30 Mrovska 2 : 1 Torpedo
14.04.2018 16:30 Jedinstvo 2014 5 : 1 Sparta
14.04.2018 16:30 Gornje Krajince 0 : 4 Todorovce
14.04.2018 16:30 Veliko Trnjane 8 : 0 Rudar 1973
14.04.2018 16:30 Bojić 4 : 0 Volujac
14.04.2018 16:30 Zablaće 3 : 0 Maovi MH
14.04.2018 16:30 Bogutovačka Banja 5 : 1 Budućnost (S)
14.04.2018 16:30 BSK 2014 1 : 7 Koštam Polje
14.04.2018 17:00 Planinac 7 : 0 Mladi Borac
14.04.2018 17:00 Viner DSV 3 : 3 Resavac
14.04.2018 15:30 OFK Građanski 0 : 5 Mlava (B)
14.04.2018 Proleter 0 : 3 Bački Hajduk
14.04.2018 16:30 Solunac 0 : 5 Mladost
14.04.2018 16:30 Graničar 3 : 5 Sloga
14.04.2018 16:30 Gaj 1 : 3 Naša Krajina
14.04.2018 15:30 Borac 1 : 1 Krćevac 04
14.04.2018 15:30 Napredak 3 : 0 Mlava Trgovački
14.04.2018 15:30 Jedinstvo 6 : 0 Melnica
14.04.2018 15:30 Vukan 6 : 0 Udarnik 2015
14.04.2018 15:30 Brana Paunović 0 : 3 Mladost
14.04.2018 17:00 Pobednik 1 : 0 Trstenica
14.04.2018 15:00 Mladi radnik 0 : 0 Borac (A)
14.04.2018 11:00 BSK 1 : 1 Soko
14.04.2018 16:30 Rudar 1 : 2 Korman
14.04.2018 16:30 Grivac 0 : 4 Mladi Radnik
14.04.2018 Mladost : Beli Orlovi
14.04.2018 16:30 Borac 1939 1 : 4 Sloga
14.04.2018 16:00 Borjak 2013 : Mladost
14.04.2018 16:00 Omladinac 2 : 1 Stevka Božurevka
14.04.2018 16:00 Vinogradar 0 : 1 Topoljak
14.04.2018 16:00 Stara Čaršija 3 : 2 Rujišnik
14.04.2018 16:00 Omladinac 1 : 3 Kamenorezac 76
14.04.2018 15:30 Kumane 2 : 2 Mladi Borac
14.04.2018 16:30 OFK Letnjikovac 1983 3 : 0 POFK Letnjikovac
14.04.2018 Dragovo 2 : 4 Povratak otpisanih
14.04.2018 Goša 1 : 2 Polet
14.04.2018 Prosvetar 3 : 1 Levač 2
14.04.2018 Blagotin 4 : 2 Šumadija
14.04.2018 15:30 Pobeda 1953 1 : 0 Vrelo 1971
14.04.2018 15:30 Borac 12 : 0 OFK Homolje
14.04.2018 15:30 Feniks 3 : 1 Mladost (CK)
14.04.2018 16:00 Modrica 5 : 0 Štitari
14.04.2018 16:00 Lomnica 4 : 0 Kruševica
14.04.2018 16:00 Zmajevac 2 : 1 Grkljane
14.04.2018 16:00 Sutjeska 1 : 0 OFK Petrovac
14.04.2018 16:00 Kom 0 : 0 Iskra
14.04.2018 16:00 Budućnost 1 : 1 Zeta
14.04.2018 16:00 Dečić 1 : 4 Mladost
14.04.2018 16:00 Rudar 1 : 0 Grbalj
14.04.2018 16:00 Crvena stijena 3 : 0 Gorštak
14.04.2018 16:00 Polimlje 4 : 2 Gusinje
14.04.2018 12:30 Petnjica 2 : 0 OFK Borac
14.04.2018 16:30 Zvijezda 09 6 : 2 Željezničar
14.04.2018 16:30 Tekstilac 0 : 0 Kozara
14.04.2018 16:30 Napredak 0 : 0 Slavija
14.04.2018 16:30 Podrinje 0 : 1 Sloga
14.04.2018 16:30 Sutjeska 1 : 1 Rudar Prijedor
14.04.2018 16:30 Drina 1 : 1 Sloboda
14.04.2018 16:30 Krupa 0 : 1 Zrinjski
14.04.2018 16:30 Sloboda 1 : 0 Borac
14.04.2018 18:00 Čelik 2 : 1 Mladost
14.04.2018 16:00 Burnley 2 : 1 Leicester
14.04.2018 16:00 Crystal Palace 3 : 2 Brighton
14.04.2018 16:00 Huddersfield 1 : 0 Watford
14.04.2018 18:30 Liverpool 3 : 0 Bournemouth
14.04.2018 13:30 Southampton 2 : 3 Chelsea
14.04.2018 16:00 Swansea 1 : 1 Everton
14.04.2018 20:45 Tottenham 1 : 3 Manchester City
14.04.2018 16:15 Barcelona 2 : 1 Valencia
14.04.2018 18:30 Las Palmas 0 : 1 Real Sociedad
14.04.2018 18:30 Leganés 1 : 0 Celta Vigo
14.04.2018 20:45 Athletic Club 2 : 3 La Coruña
14.04.2018 13:00 Sevilla 2 : 2 Villarreal
14.04.2018 18:30 Bayern 5 : 1 Borussia Mönchengladbach
14.04.2018 15:30 Hoffenheim 2 : 0 Hamburger SV
14.04.2018 15:30 Hertha BSC 2 : 1 Köln
14.04.2018 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 1 Eintracht
14.04.2018 15:30 Stuttgart 1 : 1 Hannover 96
14.04.2018 18:00 Genoa 1 : 0 Crotone
14.04.2018 20:45 Atalanta 0 : 0 Internazionale
14.04.2018 18:00 Chievo 0 : 0 Torino
14.04.2018 15:00 Cagliari 2 : 1 Udinese
14.04.2018 20:00 Lille 2 : 2 Guingamp
14.04.2018 17:00 Lyon 3 : 0 Amiens SC
14.04.2018 20:00 Nantes 1 : 1 Dijon
14.04.2018 20:00 Rennes 1 : 2 Metz
14.04.2018 20:00 Strasbourg 0 : 1 Saint-Étienne
14.04.2018 15:00 Rad 0 : 3 Mašinac
14.04.2018 14:00 Šumadija 1903 3 : 0 Lavice Dubočica
14.04.2018 12:00 Spartak 1 : 2 Radnički (N)
14.04.2018 13:00 Vojvodina 1 : 1 Napredak
14.04.2018 10:00 OFK Beograd 3 : 4 Partizan
14.04.2018 13:00 Inđija 4 : 0 Radnički (P)
14.04.2018 10:00 Voždovac 1 : 1 Crvena zvezda
14.04.2018 15:00 Internacional 0 : 1 Brodarac
14.04.2018 11:00 Rad 1 : 1 Radnički 1923
14.04.2018 12:00 Radnički (O) 1 : 0 011
14.04.2018 09:00 BASK 8 : 1 IM Rakovica
14.04.2018 11:00 Lokomotiva 4 : 0 Bežanija
14.04.2018 16:00 Siti Sport Klub 1 : 1 IMT
14.04.2018 15:30 Šumadija (A) 7 : 0 Proleter Mihajlovac
14.04.2018 15:30 Smederevo 1924 3 : 0 Mladi borac
14.04.2018 15:30 Proleter 1947 2 : 5 Mladi radnik 1940
14.04.2018 15:30 Morava (VP) 3 : 7 Karadjordje
14.04.2018 15:00 Omladinac 0 : 0 DIF
14.04.2018 09:30 Balkan 3 : 0 Srem
14.04.2018 11:00 Trudbenik 1 : 1 Poštar 1930
14.04.2018 11:00 Zmaj 1953 9 : 0 Vinča
14.04.2018 13:00 Posavina 0 : 8 Zvezdara
14.04.2018 14:00 Avala 7 : 4 Stepojevac Vaga
14.04.2018 14:00 Budućnost 0 : 7 Minel
14.04.2018 15:00 GSP Polet 2 : 1 Beograd 1929
14.04.2018 10:00 Brodarac MK 8 : 2 011 MK
14.04.2018 11:00 Zemun MK 3 : 0 OFK Beograd
14.04.2018 15:30 Borac (St) 3 : 1 Dolina
14.04.2018 16:30 Jedinstvo Stević 17 : 0 Glogonj
14.04.2018 11:00 Partizan (G) 5 : 2 Dolovo
14.04.2018 17:00 Ševac 4 : 2 Mladost (O)
14.04.2018 13:00 Polet 2 : 0 Zabrežje
14.04.2018 13:00 Rad MK 4 : 0 Torlak MK
14.04.2018 08:45 Lokomotiva MK 11 : 0 Borac MK
14.04.2018 15:30 Vrbovac 1 : 6 Napredak
14.04.2018 10:00 ČSK Pivara 2 : 1 Krila Krajine
14.04.2018 11:00 Proleter (NS) 0 : 2 Petar Puača
14.04.2018 10:00 Spartak 3 : 0 Radnički (N)
14.04.2018 13:00 Kiker 0 : 0 Čukarički
14.04.2018 12:30 Teleoptik 4 : 0 Novi Pazar
14.04.2018 13:00 Voždovac 0 : 2 Crvena zvezda
14.04.2018 11:00 Dinamo 1 : 4 Brodarac
14.04.2018 12:00 TSC 2 : 0 Dinamo 1945
14.04.2018 11:00 BSK 1925 0 : 1 Borča
14.04.2018 09:00 Žarkovo 2 : 0 Mladenovac
14.04.2018 12:00 Zmaj 1953 0 : 1 Rakovica
14.04.2018 12:00 Prva Iskra 2 : 3 Novi Beograd
14.04.2018 11:00 Bane 0 : 3 Sport Klub 99
14.04.2018 11:00 Apolon 1 : 1 Rudar
14.04.2018 12:00 Tutin 3 : 0 Slavija
14.04.2018 10:00 Šumadija 1903 3 : 0 Radnički 1923
14.04.2018 16:00 Polet 0 : 1 Jugoslavija
14.04.2018 16:00 Sloga (BNS) 14 : 2 Kolonija
14.04.2018 16:00 Radnički (B) 2 : 3 Borac (Sa)
14.04.2018 14:30 Vojvodina 7 : 8 Crvena zvezda
14.04.2018 13:00 Rvati 2 : 4 Polet
14.04.2018 10:00 Strelac 7 : 3 Crvena Zastava
14.04.2018 Cer 2 : 0 Radnički Stobeks
14.04.2018 15:00 Rudar 3 : 3 Mladost
14.04.2018 10:00 Nord Star MK 1 : 7 011 MK
14.04.2018 19:30 OFK Beograd B MK 1 : 2 Zemun MK
14.04.2018 14:30 Kolubara MK 2 : 14 Rad B MK
14.04.2018 12:30 Brodarac B MK 1 : 1 Voždovac B MK
14.04.2018 08:45 DIF MK 4 : 0 IMT
14.04.2018 10:00 Sremčica MK 6 : 0 Jedinstvo MK
14.04.2018 11:00 Radnički NB B 2 : 3 OLE MK
14.04.2018 15:30 Zemun MK 3 : 1 OFK Beograd MK
14.04.2018 18:00 Studenski grad MK 0 : 6 Rad MK
14.04.2018 09:00 Sinđelić MK 6 : 1 Mladenovac MK
14.04.2018 Senta 3 : 0 Potisje
14.04.2018 Tisa 1 : 5 AFK
14.04.2018 15:45 OFK Vršac 3 : 0 Železničar (P)
14.04.2018 12:00 Bečkerek 023 1 : 1 Proleter 2006
14.04.2018 10:00 Radnički (S) 1 : 3 Hajduk Junior
14.04.2018 15:00 Partizan 7 : 0 011
14.04.2018 15:45 BSK 1925 0 : 1 OFK Beograd
14.04.2018 10:30 011 MK 6 : 0 Internacional MK
14.04.2018 13:00 DIF MK 1 : 3 BSK Borča MK
14.04.2018 09:00 Radnički (O) MK 0 : 3 Radnički (NB) MK
14.04.2018 Udarnik : Sloboda
14.04.2018 Jedinstvo 5 : 1 Proleter
14.04.2018 Obilić 0 : 12 Soko 2015
14.04.2018 Osipaonica 4 : 1 Budućnost
14.04.2018 16:00 Dunavac 2 : 4 Selo Mladenovac
14.04.2018 16:30 Avala 1939 3 : 1 Milutinac
14.04.2018 17:00 Rakovica 4 : 0 Borac
14.04.2018 09:00 Ada MK 11 : 0 Radnički PDM MK
14.04.2018 14:30 Brodarac MK 1 : 3 Rad MK
14.04.2018 09:00 Arena Su 3 : 0 Tavankut
14.04.2018 17:15 Borac (St) 3 : 1 Coerver junior FA
14.04.2018 10:00 Potporanj 10 : 0 Vojvodina (CC)
14.04.2018 17:00 Omladinac (D) 1 : 5 BSK
14.04.2018 16:00 Stari Tamiš 2 : 3 Proleter
14.04.2018 15:00 Pobeda 1 : 12 Mladost (V)
14.04.2018 10:00 Buducnost 2 : 2 Zabrezje
14.04.2018 Belo Polje 0 : 5 Zadrugar
14.04.2018 09:00 Radnički B MK 4 : 0 Srem MK
14.04.2018 16:15 Lokomotiva MK 4 : 0 Ole MK
14.04.2018 11:00 Žarkovo MK 3 : 1 Rakovica MK
14.04.2018 16:00 BSK 1926 MK 3 : 0 Jedinstvo MK
14.04.2018 10:00 Zvižd 8 : 0 Kostolac 2008
14.04.2018 17:30 OFK Vršac 2 : 1 Železničar (P)
14.04.2018 14:00 Bečkerek 023 5 : 1 Proleter 2006
14.04.2018 09:30 Kolubara 0 : 0 Sindjelić
14.04.2018 09:00 Rad 0 : 1 Zemun
14.04.2018 17:30 Voždovac 3 : 1 Radnički (NB)
14.04.2018 10:00 TSC 0 : 5 Bajša
14.04.2018 11:00 Arena SU 0 : 2 Spartak '06
14.04.2018 10:00 Bačka 1901 0 : 4 Obilić
14.04.2018 10:00 Sindjelic 2012 0 : 9 Olimpik
14.04.2018 12:00 Lola 0 : 11 Bežanija
14.04.2018 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Budućnost
14.04.2018 14:00 Dunav 1 : 2 Atakante
14.04.2018 12:30 Nord Star 2 : 0 Velika Moštanica
14.04.2018 11:00 Napredak 0 : 1 Munja Barič
14.04.2018 14:45 Lokomotiva 4 : 2 Heroj Polet
14.04.2018 10:00 Leštane 1 : 0 Crvena zvezda MML
14.04.2018 13:15 Lokomotiva 2 : 4 Boleč
14.04.2018 13:30 Zemun 3 : 0 Vinča
14.04.2018 14:00 Dunavac 0 : 12 Vrčin
14.04.2018 18:30 DIF 8 : 2 Forza
14.04.2018 17:30 GSP Polet 1 : 1 Zemun
14.04.2018 10:00 Mladenovac 4 : 3 Varga
14.04.2018 13:00 OFK Beograd 0 : 3 Ada
14.04.2018 10:00 Zabrezje 2 : 0 Urovci
14.04.2018 12:00 Obrenovac 1905 12 : 0 Rvati
14.04.2018 Zvezda 0 : 5 Posavina
14.04.2018 Sloga 1 : 4 Krtinska

Košarka

14.04.2018 21:00 Budućnost VOLI 77 : 73 Crvena zvezda MTS 3:1
14.04.2018 19:00 Klik 81 : 93 Sloboda
14.04.2018 18:00 Smederevo 1953 70 : 89 Žarkovo
14.04.2018 19:00 Napredak Bosphorus 87 : 102 Kolubara LA 2003
14.04.2018 20:00 Proleter Naftagas 82 : 76 Akademik
14.04.2018 19:30 Pirot 69 : 82 Mladost (SP)
14.04.2018 19:00 Hajduk 81 : 80 Srem
14.04.2018 19:30 Kris Kros 89 : 67 Nova Pazova
14.04.2018 20:00 Sveti Đorđe 87 : 93 Mladost Veternik
14.04.2018 18:00 Zekas 75 66 : 95 Zlatar
14.04.2018 18:00 Mileševac 86 : 101 Priboj
14.04.2018 20:00 Radnički VA 103 : 87 Radnički 1950
14.04.2018 19:30 Morava 80 : 73 Jastrebac
14.04.2018 18:00 Rtanj 93 : 94 Niš
14.04.2018 12:00 Torlak 79 : 61 BKK Radnički
14.04.2018 13:30 Astra 65 : 75 Radnički (O)
14.04.2018 16:20 BASK 64 : 72 Beko
14.04.2018 18:00 Borča 76 : 87 Slodes
14.04.2018 18:00 Zemun Fitofarmacija 89 : 61 Borac
14.04.2018 19:00 Ivanjica 96 : 88 Loznica
14.04.2018 20:00 Čačak 94 68 : 62 Šabac
14.04.2018 14:00 Star 83 : 51 Karađorđevo
14.04.2018 17:30 Kadet 52 : 66 Sloboda (NS)
14.04.2018 17:30 Opovo 99 79 : 69 Šimanovci
14.04.2018 18:30 Vojka 52 : 87 Jedinstvo
14.04.2018 20:00 RU Koš 76 : 67 Jadran
14.04.2018 18:00 Stara Pazova 109 : 90 BNS
14.04.2018 15:30 Barajevo Bambi 82 : 84 Borča 2
14.04.2018 18:30 LA Basket 78 : 84 Sava
14.04.2018 16:00 Duga 77 : 62 Paraćin
14.04.2018 Čelarevo 58 : 82 Novosadska ŽKA
14.04.2018 Karaburma 62 : 32 Stara Pazova
14.04.2018 Proleter 023 76 : 61 Topolčanka
14.04.2018 Srbobran 57 : 63 Radnički
14.04.2018 16:00 Radnički : Inter Koš
14.04.2018 16:00 Mladost 014 : M 015
14.04.2018 16:00 Železničar : Šuter

Odbojka

14.04.2018 15:30 BSK 0 : 3 Vranje 2
14.04.2018 20:00 Apatin 3 : 0 Gox-IN Phibrows
14.04.2018 18:15 Dunav 3 : 0 Blok Aut
14.04.2018 17:00 AS 0 : 3 Crnjanski
14.04.2018 19:00 Obilić 1 : 3 Partizan 2
14.04.2018 13:30 Vizurine Ajkulice 3 : 1 Železničar
14.04.2018 20:30 BG Volley 0 : 3 Feniks Čukarički
14.04.2018 10:00 21. maj 3 : 2 Akademija Singidunum

Rukomet

14.04.2018 19:00 Šamot 65 26 : 38 Partizan
14.04.2018 18:30 Metaloplastika 34 : 29 Rudar
14.04.2018 19:00 Jugović 24 : 25 Mokra Gora
14.04.2018 18:00 Obilić 28 : 30 Crvena zvezda
14.04.2018 19:00 Spartak Vojput 28 : 35 Železničar 1949
14.04.2018 19:00 Sloga (P) 33 : 28 Požarevac
14.04.2018 19:00 Banatski Karlovac 25 : 32 Jabuka
14.04.2018 20:00 Crvena zvezda 31 : 30 Apatin
14.04.2018 19:00 Hercegovina 29 : 29 Mladost TSK
14.04.2018 15:30 BASK Soko 25 : 31 PKB
14.04.2018 20:00 SC Voždovac 2012 25 : 20 Rekreativo
14.04.2018 19:00 Smederevo 27 : 32 Sloga
14.04.2018 19:30 BSK Heba 31 : 28 Vlasotince
14.04.2018 15:00 Hisar 26 : 33 Rtanj
14.04.2018 19:00 Radnički 26 : 28 Aleksinac
14.04.2018 15:30 Budućnost 39 : 32 Potisje Pleteks
14.04.2018 19:30 ORK Pančevo 40 : 19 Titel
14.04.2018 18:30 Mladost 1949 32 : 22 Jagodina
14.04.2018 19:00 Udarnik 20 : 36 Jedinstvo 1974
14.04.2018 20:30 Prva Iskra Barič 29 : 33 Dorćol
14.04.2018 14:30 Mladost 32 : 27 Železničar 1949 - 2
14.04.2018 19:30 Kolubara 34 : 24 Jedinstvo
14.04.2018 17:00 Inđija 25 : 22 Loznica
14.04.2018 19:00 Kikinda Grindex 36 : 18 Crvenka
14.04.2018 20:30 Sinđelić 31 : 28 Morava
14.04.2018 17:30 Proleter 26 : 23 Vrbas Petrol
14.04.2018 19:00 Lokomotiva 26 : 27 Radnički 1964
14.04.2018 19:00 Zlatar 37 : 34 Dubočica 54
14.04.2018 19:00 Vranje 1957 36 : 32 Planinka Prolom voda
14.04.2018 16:00 Kljajićevo 27 : 25 Borac
14.04.2018 20:00 Jedinstvo 24 : 33 Hajduk
14.04.2018 16:00 Ruma 23 : 26 Vojka
14.04.2018 19:30 Radnički 44 : 24 Beočin
14.04.2018 12:00 Kolubara 2 22 : 23 Studentski grad
14.04.2018 19:00 Mladost (NP) 27 : 23 Naisa
14.04.2018 18:30 Voždovac 1955 34 : 28 Sloga (PM)
14.04.2018 17:00 Požarevac 24 : 30 Vrbas
14.04.2018 17:30 Pančevo 31 : 28 Pirot
14.04.2018 19:00 Železničar 25 : 22 Halas Jožef
14.04.2018 19:00 Spartak 31 : 23 Laki
14.04.2018 18:30 Napredak 12 28 : 18 Metalac 2
14.04.2018 19:00 Dubočica 22 : 25 Đerdap
14.04.2018 16:00 Radnički (O) 31 : 33 Beograd
14.04.2018 19:00 Metalac 2015 34 : 28 ORK Loznica
14.04.2018 15:00 Gradnulica 21 : 34 Naftagas (Ž)
14.04.2018 17:00 Lehel 19 : 34 Jabuka (Ž)
14.04.2018 19:00 Sonta 5 : 26 Klenak 09
14.04.2018 11:30 Srem 25 : 22 Jugović (Ž)
14.04.2018 18:00 Miletić 16 : 40 Apatin (Ž)
14.04.2018 21:00 Beograd 2 : Singidunum
14.04.2018 17:00 Dubočica 2 6 : 30 Remesiana

Vaterpolo

14.04.2018 Vojvodina 12 : 3 Zemun Bosal
14.04.2018 KVK Radnički 3 : 6 Šabac
14.04.2018 20:00 Jug CO 15 : 8 HAVK Mladost 1:0

Futsal

14.04.2018 20:30 Kalča 0 : 5 Nova Pazova
14.04.2018 17:00 Forum 6 : 3 Put-inženjering
14.04.2018 21:00 Mićko trend 10 : 9 Kraljevićevo
14.04.2018 18:30 Ekonomist 1 : 6 Leskovac
14.04.2018 17:00 Zufo 7 : 3 Akademac
14.04.2018 20:30 Radnički 2010 2 : 2 BSK
Poziv administratoru da promeni naziv lige - Druga gradska liga Kraljevo - u Gradska liga Kraljevo (vazi za obe grupe). Ne moze biti druga, ako neko postoji prva gradska, taj naziv Vam se greskom provlaci par sezona u nazad. Bio je u redu, dok je medjuopstinska liga zapravo bila prva gradska, sto sada nije slucaj! Hvala unapred!
mikimir mikimir je postavio sliku