Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 101 utakmica za dan
Četvrtak, 13 April 2017

Fudbal

13.04.2017 17:00 Napredak 2 : 0 OFK Bačka
13.04.2017 17:00 Novi Pazar 1 : 3 Partizan
13.04.2017 17:00 Radnik 0 : 0 Vojvodina
13.04.2017 17:00 Radnički (N) 0 : 1 Javor Matis
13.04.2017 17:00 Voždovac 1 : 3 Čukarički
13.04.2017 17:00 Mladost 4 : 1 Spartak ŽK
13.04.2017 17:00 Metalac 1 : 2 Rad
13.04.2017 17:00 Crvena zvezda 2 : 0 Borac
13.04.2017 16:00 Brskovo 7 : 0 Napredak
13.04.2017 16:00 Pljevlja 97 5 : 1 Polimlje
13.04.2017 16:00 Gusinje 1 : 2 Petnjica
13.04.2017 16:00 OFK Borac 1 : 0 Komovi
13.04.2017 16:00 Radnički (NB) 0 : 0 BSK Batajnica
13.04.2017 16:00 Dorćol 0 : 0 Stepojevac Vaga
13.04.2017 14:30 Rakovica 0 : 3 Grafičar
13.04.2017 16:30 Radnički 1927 1 : 4 Hajdučica
13.04.2017 16:30 Jedinstvo (D) 1 : 2 Budućnost (K)
13.04.2017 16:30 Borac (A) 5 : 0 Partizan
13.04.2017 16:30 Gruža 1 : 2 Metalac
13.04.2017 16:30 Grdica 1 : 1 Tavnik
13.04.2017 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Popovići
13.04.2017 16:30 Zvezda 1 : 0 Lazac
13.04.2017 16:30 Napredak (G) 3 : 0 Mladost (V)
13.04.2017 15:30 Dunav 8 : 3 Rudar Kostolac 2008
13.04.2017 15:00 Spartak ŽK 1 : 0 Mačva
13.04.2017 13:00 Rad 1 : 6 Crvena zvezda
13.04.2017 12:00 Napredak 4 : 1 OFK Beograd
13.04.2017 11:00 Vojvodina 1 : 1 Partizan
13.04.2017 10:00 Dinamo 1945 2 : 3 Inđija
13.04.2017 16:00 Hajduk junior 0 : 0 Krila Krajine
13.04.2017 17:00 Žarkovo 0 : 8 IMT
13.04.2017 16:30 Palilulac MK 4 : 1 Šumadinac MK
13.04.2017 16:00 Crvena zvezda MML MK 2 : 1 IMT MK
13.04.2017 09:00 Studenski Grad MK 0 : 2 Internacional MK
13.04.2017 15:00 Budućnost 1 : 5 Brodarac 1947
13.04.2017 13:00 Dunavac Grocka 5 : 1 Sremcica
13.04.2017 11:00 Milutinac 9 : 1 Novi Beograd
13.04.2017 11:00 Spartak ŽK 2 : 2 Kiker
13.04.2017 11:00 Rad 0 : 5 Crvena zvezda
13.04.2017 13:00 Studentski Grad 2 : 0 Real Niš
13.04.2017 13:00 Vojvodina 1 : 1 Partizan
13.04.2017 14:00 Bačka (BP) 2 : 1 ŽAK junior
13.04.2017 15:00 Jošanica 1 : 1 Apolon
13.04.2017 13:00 Šumadija 1903 1 : 3 Tutin
13.04.2017 11:00 Lokomotiva 1 : 3 Sindjelic
13.04.2017 11:00 Crvena zvezda MK 10 : 0 Radnički NB MK
13.04.2017 15:00 Rad MK 1 : 1 Lokomotiva MK
13.04.2017 15:30 Sinđelić MK 0 : 2 011 MK
13.04.2017 Mladost (V) 4 : 6 Dinamo 1945
13.04.2017 12:00 IMT 3 : 1 Graficar
13.04.2017 09:00 Rad MK 3 : 4 DIF MK
13.04.2017 15:00 OFK Beograd V MK 3 : 5 Srem MK
13.04.2017 16:30 Srem 2 : 0 Inđija
13.04.2017 11:00 Kosmet 1 : 3 Sloga (K)
13.04.2017 12:00 Jošanica 1 : 0 Šumadija 1903
13.04.2017 13:30 AS 0 : 0 Apolon 4
13.04.2017 10:00 Pazar Juniors 3 : 0 Bane
13.04.2017 12:30 OFK Beograd 2 : 1 Brodarac
13.04.2017 13:00 Sport Klub 99 3 : 4 Rudar
13.04.2017 13:00 13. Maj 5 : 0 Zuce
13.04.2017 15:00 Graficar 0 : 4 Lola
13.04.2017 12:00 Buducnost 3 : 0 Borac
13.04.2017 11:30 Studenski grad MK 0 : 7 Partizan MK
13.04.2017 09:00 Crvena zvezda MK 4 : 0 011 MK
13.04.2017 13:00 Sinđelić MK 2 : 3 Petlić MK
13.04.2017 16:00 Rudar 2 : 0 Rudar
13.04.2017 10:00 Lola 0 : 3 Olimpik
13.04.2017 10:00 Buducnost 0 : 6 Sinjdjelic
13.04.2017 15:30 IMT B 2 : 2 Hajduk
13.04.2017 12:00 OLE 5 : 1 Postar
13.04.2017 14:00 Zvezdara 9 : 2 Banja
13.04.2017 13:30 Lokomotiva 4 : 1 Trijumf
13.04.2017 11:00 Karioke 13 : 0 Rusanj
13.04.2017 10:00 OFK Beograd B 6 : 1 Lokomotiva B
13.04.2017 09:00 Lokomotiva V 1 : 6 Forza
13.04.2017 09:30 IMT 20 : 3 Zmaj 1953
13.04.2017 16:00 Milutinac 5 : 0 Radnicki NB
13.04.2017 17:00 Kovilovo 3 : 0 Zuce

Košarka

13.04.2017 18:00 Vrbas 82 : 91 Akademik
13.04.2017 19:00 Zdravlje Leskovac 87 : 62 Radnik
13.04.2017 20:30 OKK Junior 103 : 59 Vlasotince
13.04.2017 16:30 Jastrebac 55 : 84 Dimitrovgrad
13.04.2017 19:00 Prokuplje 95 : 85 Niš
13.04.2017 20:45 Kadet 82 : 85 Petrovgrad
13.04.2017 20:30 Sloboda NS 64 : 71 Budućnost
13.04.2017 14:00 Loznica 64 : 53 Radnički 2016
13.04.2017 20:30 Proleter 80 : 53 Stara Pazova

Odbojka

13.04.2017 20:00 Bečej 0 : 3 Novi Sad
13.04.2017 20:00 Bavanište 3 : 0 Napredak 037
13.04.2017 19:00 Millennium 0 : 3 Borac (Č)

Rukomet

13.04.2017 18:30 Partizan 41 : 28 Rudar
13.04.2017 19:00 Železničar 26 : 28 Junior
13.04.2017 17:30 Radnički 27 : 23 Sloga
13.04.2017 18:00 Kučevo 38 : 27 Rudar
13.04.2017 14:30 Bor - RTB 2 13 : 29 Jagodina 2
13.04.2017 16:00 Vranje 32 : 21 Dubočica 2

Futsal

13.04.2017 18:00 Novi Pazar 7 : 2 Smederevo
13.04.2017 21:00 Ekonomac 2 3 : 2 Ivanjica
Vova je podelio utakmicu
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da je u ponedeljak 19. juna 2017. godine počeo Letnji prelazni rok za igrače. Ovaj prelazni rok trajaće do četvrtka 31. avgusta 2017. godine. U tom periodu fudbaleri i fudbalerke koji žele da promene klub mogu to uraditi ukoliko poseduju za to neophodnu dokumentaciju.
Diksi je tipovao utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu