XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 100 utakmica za dan
Četvrtak, 13 April 2017

Fudbal

13.04.2017 17:00 Napredak 2 : 0 OFK Bačka
13.04.2017 17:00 Novi Pazar 1 : 3 Partizan
13.04.2017 17:00 Radnik 0 : 0 Vojvodina
13.04.2017 17:00 Radnički (N) 0 : 1 Javor Matis
13.04.2017 17:00 Voždovac 1 : 3 Čukarički
13.04.2017 17:00 Mladost 4 : 1 Spartak ŽK
13.04.2017 17:00 Metalac 1 : 2 Rad
13.04.2017 17:00 Crvena zvezda 2 : 0 Borac
13.04.2017 16:00 Brskovo 7 : 0 Napredak
13.04.2017 16:00 Pljevlja 97 5 : 1 Polimlje
13.04.2017 16:00 Gusinje 1 : 2 Petnjica
13.04.2017 16:00 OFK Borac 1 : 0 Komovi
13.04.2017 16:00 Radnički (NB) 0 : 0 BSK Batajnica
13.04.2017 16:00 Dorćol 0 : 0 Stepojevac Vaga
13.04.2017 14:30 Rakovica 0 : 3 Grafičar
13.04.2017 16:30 Radnički 1927 1 : 4 Hajdučica
13.04.2017 16:30 Jedinstvo (D) 1 : 2 Budućnost (K)
13.04.2017 16:30 Borac (A) 5 : 0 Partizan
13.04.2017 16:30 Gruža 1 : 2 Metalac
13.04.2017 16:30 Grdica 1 : 1 Tavnik
13.04.2017 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Popovići
13.04.2017 16:30 Zvezda 1 : 0 Lazac
13.04.2017 16:30 Napredak (G) 3 : 0 Mladost (V)
13.04.2017 15:30 Dunav 8 : 3 Rudar Kostolac 2008
13.04.2017 15:00 Spartak ŽK 1 : 0 Mačva
13.04.2017 13:00 Rad 1 : 6 Crvena zvezda
13.04.2017 12:00 Napredak 4 : 1 OFK Beograd
13.04.2017 11:00 Vojvodina 1 : 1 Partizan
13.04.2017 10:00 Dinamo 1945 2 : 3 Inđija
13.04.2017 16:00 Hajduk junior 0 : 0 Krila Krajine
13.04.2017 17:00 Žarkovo 0 : 8 IMT
13.04.2017 16:30 Palilulac MK 4 : 1 Šumadinac MK
13.04.2017 16:00 Crvena zvezda MML MK 2 : 1 IMT MK
13.04.2017 09:00 Studenski Grad MK 0 : 2 Internacional MK
13.04.2017 15:00 Budućnost 1 : 5 Brodarac 1947
13.04.2017 13:00 Dunavac Grocka 5 : 1 Sremcica
13.04.2017 11:00 Milutinac 9 : 1 Novi Beograd
13.04.2017 11:00 Spartak ŽK 2 : 2 Kiker
13.04.2017 11:00 Rad 0 : 5 Crvena zvezda
13.04.2017 13:00 Studentski Grad 2 : 0 Real Niš
13.04.2017 13:00 Vojvodina 1 : 1 Partizan
13.04.2017 14:00 Bačka (BP) 2 : 1 ŽAK junior
13.04.2017 15:00 Jošanica 1 : 1 Apolon
13.04.2017 13:00 Šumadija 1903 1 : 3 Tutin
13.04.2017 11:00 Lokomotiva 1 : 3 Sindjelic
13.04.2017 11:00 Crvena zvezda MK 10 : 0 Radnički NB MK
13.04.2017 15:00 Rad MK 1 : 1 Lokomotiva MK
13.04.2017 15:30 Sinđelić MK 0 : 2 011 MK
13.04.2017 Mladost (V) 4 : 6 Dinamo 1945
13.04.2017 12:00 IMT 3 : 1 Graficar
13.04.2017 09:00 Rad MK 3 : 4 DIF MK
13.04.2017 15:00 OFK Beograd V MK 3 : 5 Srem MK
13.04.2017 16:30 Srem 2 : 0 Inđija
13.04.2017 11:00 Kosmet 1 : 3 Sloga (K)
13.04.2017 12:00 Jošanica 1 : 0 Šumadija 1903
13.04.2017 13:30 AS 0 : 0 Apolon 4
13.04.2017 10:00 Pazar Juniors 3 : 0 Bane
13.04.2017 12:30 OFK Beograd 2 : 1 Brodarac
13.04.2017 13:00 Sport Klub 99 3 : 4 Rudar
13.04.2017 13:00 13. Maj 5 : 0 Zuce
13.04.2017 15:00 Graficar 0 : 4 Lola
13.04.2017 12:00 Buducnost 3 : 0 Borac
13.04.2017 11:30 Studenski grad MK 0 : 7 Partizan MK
13.04.2017 09:00 Crvena zvezda MK 4 : 0 011 MK
13.04.2017 13:00 Sinđelić MK 2 : 3 Petlić MK
13.04.2017 16:00 Rudar 2 : 0 Rudar
13.04.2017 10:00 Lola 0 : 3 Olimpik
13.04.2017 10:00 Buducnost 0 : 6 Sinjdjelic
13.04.2017 15:30 IMT B 2 : 2 Hajduk
13.04.2017 12:00 OLE 5 : 1 Postar
13.04.2017 14:00 Zvezdara 9 : 2 Banja
13.04.2017 13:30 Lokomotiva 4 : 1 Trijumf
13.04.2017 11:00 Karioke 13 : 0 Rusanj
13.04.2017 10:00 OFK Beograd B 6 : 1 Lokomotiva B
13.04.2017 09:00 Lokomotiva V 1 : 6 Forza
13.04.2017 09:30 IMT 20 : 3 Zmaj 1953
13.04.2017 16:00 Milutinac 5 : 0 Radnicki NB
13.04.2017 17:00 Kovilovo 3 : 0 Zuce

Košarka

13.04.2017 19:00 Cedevita 61 : 77 Crvena zvezda 0:3
13.04.2017 18:00 Vrbas 82 : 91 Akademik
13.04.2017 19:00 Zdravlje Leskovac 87 : 62 Radnik
13.04.2017 20:30 OKK Junior 103 : 59 Vlasotince
13.04.2017 16:30 Jastrebac 55 : 84 Dimitrovgrad
13.04.2017 19:00 Prokuplje 95 : 85 Niš
13.04.2017 20:45 Kadet 82 : 85 Petrovgrad
13.04.2017 20:30 Sloboda NS 64 : 71 Budućnost
13.04.2017 14:00 Loznica 64 : 53 Radnički 2016
13.04.2017 20:30 Proleter 80 : 53 Stara Pazova

Odbojka

13.04.2017 18:00 Vojvodina 3 : 0 Crvena Zvezda 1:0
13.04.2017 20:00 Bečej 0 : 3 Novi Sad
13.04.2017 20:00 Bavanište 3 : 0 Napredak 037
13.04.2017 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 1 Futog 2:0
13.04.2017 19:00 Millennium 0 : 3 Borac (Č)

Rukomet

13.04.2017 18:30 Partizan 41 : 28 Rudar
13.04.2017 19:00 Železničar 26 : 28 Junior
13.04.2017 17:30 Radnički 27 : 23 Sloga
13.04.2017 14:30 Bor - RTB 2 13 : 29 Jagodina 2
13.04.2017 16:00 Vranje 32 : 21 Dubočica 2

Futsal

13.04.2017 18:00 Novi Pazar 7 : 2 Smederevo
13.04.2017 21:00 Ekonomac 2 3 : 2 Ivanjica
Raspored održavanja seminara za sudije i delegate svih liga FS Beograda za jesenji deo sezone 2018/2019 Određen je termin i raspored održavanja seminara za sudije i delegate svih liga FSB za takmičarsku sezonu 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANJA SEMINARA SUDIJA: 11.08.2018. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA 18.08.2018. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA Predsednik OFSB – Dejan Nedić Komisija za teoretsku proveru SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA: 11.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 11.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 11.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 11.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 11.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 12.08.2018. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE: 11.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 11.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 11.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 11.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 11.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 12.08.2018. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BEOGRADSKE LIGE: 12.08.2018. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE: 18.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 18.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 18.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 18.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 18.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 19.08.2018. – od 10,00 – 13,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA: 18.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 18.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 18.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA dvd 18.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 18.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 19.08.2018. – od 10,00 – 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE LIGE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA: 19.08.2018. – od 13,00 – 14,30 – fizička provera RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA DELEGATA: DELEGATI SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA: 12.08.2018. – od 09,00 – 10,00 – predavanje PFI i propozicije FSB 12.08.2018. – od 10,15 – 11,00 – teoretska provera 12.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – razgovor sa komesarom 12.08.2018. – od 11,30 – 12,00 – rezultati teoretske provere DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI SVIH BGD LIGA: 12.08.2018. – od 14,00 – 15,00 – predavanje PFI i Propozcije FSB 12.08.2018. – od 15,15 – 16,00 – teoretska provera 12.08.2018. – od 16,00 – 18,00 – analiza utakmice i UEFA DVD 12.08.2018. – od 18,00 – 18,15 – razgovor sa komesarom 12.08.2018. – od 18,15 – 18,30 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ ,,Milan Đ. Milićević“, a fizičke provere sudija održaće se na Adi Ciganliji, SC.Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 09.08.2018.godine do 12 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 14,00 časova. U skladu sa ranijom donetom odlukom IO da se članarina za prvi izlazak na seminar ne plaća, obavezna je uplata za izlazak na ponovni (drugi) izlazak na seminar. Visina članarine za drugi seminar je visina takse u zavisnosti od lige na kojoj se nalazite. Svrha uplate je članarina za ponovni seminar a račun na koji morate izvršiti uplatu je 310-218342-34. Korisnik je Fudbalski savez Beograda.
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.