XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 725 utakmica za dan
Nedelja, 12 Novembar 2017

Fudbal

12.11.2017 13:00 Radnički (P) 1 : 0 Teleoptik
12.11.2017 13:00 Bežanija 2 : 0 Novi Pazar
12.11.2017 13:00 Budućnost 4 : 0 Jagodina
12.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 1 Šumadija (A)
12.11.2017 13:00 Tutin 1 : 2 Železničar
12.11.2017 13:30 Radan 0 : 2 Jedinstvo (B)
12.11.2017 13:00 Borac (S) 0 : 2 Cement
12.11.2017 13:00 Dunav 1 : 1 Bačka 1901
12.11.2017 13:00 Železničar 1 : 0 Radnički (SM)
12.11.2017 11:00 Prva Iskra 3 : 2 Sopot
12.11.2017 11:00 Žarkovo 2 : 0 Grafičar
12.11.2017 13:00 Stepojevac Vaga 1 : 1 Kolubara
12.11.2017 13:00 BSK Batajnica 0 : 0 GSP Polet Dorćol
12.11.2017 13:00 Sušica 0 : 4 Takovo
12.11.2017 13:00 Bane 3 : 0 Arsenal
12.11.2017 13:00 Karađorđe (R) 0 : 3 Sloga (K)
12.11.2017 13:00 Sloboda (Č) 0 : 3 Trepča
12.11.2017 13:00 Orlovac 0 : 0 LFK Mladost
12.11.2017 13:00 Homoljac 3 : 1 Napredak
12.11.2017 13:00 Zvižd 3 : 1 Udarnik
12.11.2017 13:00 Mladi radnik (R) 0 : 4 Gruža
12.11.2017 13:00 Mladi borac 3 : 2 Petar Dobrnjac
12.11.2017 13:00 Šumadija 0 : 2 RSK
12.11.2017 13:00 Sloga (S) 1 : 0 Polimlje
12.11.2017 13:00 OFK Osečina 1 : 4 OFK Divci
12.11.2017 13:00 Borac 1 : 0 Radnički Stobex
12.11.2017 13:30 OFK Brzi Brod 0 : 0 Budućnost (O)
12.11.2017 13:30 Vlasina 1 : 1 Tanasko Rajić
12.11.2017 13:30 Jablanica 0 : 2 Pčinja
12.11.2017 13:30 OFK Niš 3 : 0 Balkanski
12.11.2017 13:30 Polet 1980 2 : 3 Pusta Reka
12.11.2017 13:30 Hajduk Veljko 2 : 0 Rudar Alpos
12.11.2017 13:30 Timočanin 3 : 0 Brodoremont
12.11.2017 13:30 Bukovik 5 : 0 Svrljig
12.11.2017 13:30 Moravica 4 : 3 Šarbanovac
12.11.2017 11:00 Sloga 3 : 2 Malošište
12.11.2017 13:30 Majdanpek 1 : 1 Zaplanjac
12.11.2017 13:30 Napredak 1 : 0 Jastrebac
12.11.2017 13:30 Sloga (D) 3 : 1 OFK Lugomir
12.11.2017 13:30 Bošnjane 1 : 1 Poljoprivrednik
12.11.2017 13:30 Žitorađa 0 : 2 OFK Kosanica
12.11.2017 13:30 Jedinstvo 1 : 2 SFS Borac
12.11.2017 13:30 Sloga (Ć) 1 : 0 Levač
12.11.2017 13:00 Polet 0 : 3 Vršac united
12.11.2017 13:00 Mladost (O) 2 : 1 Kikinda 1909
12.11.2017 13:00 Vojvodina 1928 4 : 0 ŽAK
12.11.2017 10:00 Index 1 : 1 Hajduk (D)
12.11.2017 13:00 Borac (NS) 2 : 1 LSK Laćarak
12.11.2017 13:00 Sremac 1 : 2 Jugović
12.11.2017 13:00 Kupinovo 2 : 0 Podunavac
12.11.2017 13:00 Hajduk (B) 0 : 2 Kabel
12.11.2017 13:00 Tekstilac 2 : 0 Polet (K)
12.11.2017 13:00 Tavankut 3 : 1 Budućnost (G)
12.11.2017 13:00 Tisa 4 : 2 Zadrugar
12.11.2017 13:00 Preporod 2 : 0 Mladost (T)
12.11.2017 13:00 Mladost (BP) 5 : 1 BSK
12.11.2017 11:00 Brodarac 3 : 2 Crvena Zvezda
12.11.2017 13:00 Zvezdara 1 : 0 Milutinac
12.11.2017 10:00 Borac 3 : 0 Srem
12.11.2017 13:00 Turbina 2 : 1 Torlak
12.11.2017 13:00 Sremčica 2 : 1 TEK Sloga
12.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 0 Balkan
12.11.2017 13:00 Vojvodina (B) 2 : 1 Naftagas (B)
12.11.2017 13:00 Crvena zvezda (VS) 1 : 0 Banat
12.11.2017 13:00 Crvena Zvezda (RS) 0 : 3 Krajina
12.11.2017 13:00 Omladinac 0 : 5 Mladost (BD)
12.11.2017 13:00 Rusanda 1 : 0 Borac
12.11.2017 13:30 Kolare 2 : 1 Hajduk
12.11.2017 13:30 OFK Tekstilac 3 : 0 OFK Bratstvo
12.11.2017 13:30 Mladost (S) 4 : 1 OFK Batinac
12.11.2017 13:30 Partizan 2 : 0 Resavac
12.11.2017 13:30 Bratstvo 3 : 0 Dragocvet
12.11.2017 13:30 Mladi radnik 7 : 0 Zemljoradnik
12.11.2017 13:30 Kušiljevo 1 : 1 Rembas
12.11.2017 13:30 Napredak 4 : 1 Juhor
12.11.2017 13:30 Borac (St) 3 : 1 Crvena zvezda
12.11.2017 13:30 Vojvodina (S) 1 : 2 Sloga (BNS)
12.11.2017 13:30 Vojvodina (Cr) 3 : 1 Jedinstvo (V)
12.11.2017 13:30 Vulturul 2 : 1 Jugoslavija
12.11.2017 13:30 Strela 1 : 1 Dolina
12.11.2017 13:30 Vojvodina (CC) 2 : 1 Radnički (B)
12.11.2017 13:30 Hrtkovci 2 : 1 Borac (M)
12.11.2017 13:30 Železničar 3 : 4 Graničar 1924
12.11.2017 13:30 Ljukovo 1 : 1 Borac (K)
12.11.2017 13:30 Budućnost 1 : 1 PSK Putinci
12.11.2017 13:30 Jadran 0 : 3 Rudar
12.11.2017 13:00 Kula 4 : 0 Slavija
12.11.2017 13:00 Stari Grad 1 : 2 Hajduk Junior
12.11.2017 13:00 Lipar 4 : 0 Mladost (K)
12.11.2017 13:00 Budućnost (M) 0 : 0 Krila Krajine
12.11.2017 13:00 Hercegovac 2 : 0 Borac (BG)
12.11.2017 13:00 Napredak 1 : 1 Njegoš
12.11.2017 13:00 Sutjeska 3 : 3 Iskra
12.11.2017 13:00 Proleter (NJ) 1 : 1 Jadran
12.11.2017 10:00 Subotica 4 : 2 Panonija IM Topola
12.11.2017 13:00 Senta 2 : 2 Obilić
12.11.2017 11:00 Ključ 5 : 1 Čubra
12.11.2017 13:30 Polom 2 : 1 Rudna Glava
12.11.2017 13:30 Branik 3 : 0 Blizna
12.11.2017 13:30 Radnički 1 : 0 Zlot
12.11.2017 13:00 Borac (P) 1 : 1 Šumadinac
12.11.2017 13:00 Poštar Zvezdara 3 : 1 Heroj Polet
12.11.2017 11:00 13. Maj 1 : 0 Borac (O)
12.11.2017 13:00 Komgrap 3 : 0 PKB Padinska Skela
12.11.2017 13:00 Institut 0 : 0 Zmaj
12.11.2017 13:00 Dunav 2 : 1 Avala
12.11.2017 13:00 Urovci 5 : 0 Burovo
12.11.2017 10:00 Radnički (R) 2 : 3 Zabrežje
12.11.2017 13:00 Rušanj 0 : 5 Omladinac
12.11.2017 13:00 Lisović 1 : 1 Radnički (D)
12.11.2017 13:00 Strelac 2 : 1 Mladost (B)
12.11.2017 13:00 BSK 2 : 0 Mladost (C)
12.11.2017 13:00 Cer 0 : 1 Jedinstvo 1945 (VL)
12.11.2017 13:00 Majur 0 : 0 Mačva 2005
12.11.2017 13:00 Mladi Borac 1 : 1 Cerić
12.11.2017 13:00 Mladost (PR) 4 : 0 Vidojevica
12.11.2017 13:00 Jedinstvo (ŠT) 4 : 0 Sindjelić
12.11.2017 13:00 Radnički Šabački 4 : 0 Mladost (DD)
12.11.2017 13:00 Sloga 3 : 1 Jevremovac
12.11.2017 13:00 Duško 1 : 4 Podrinje
12.11.2017 13:00 Mladost MG 3 : 3 Bare
12.11.2017 13:00 Vinča 3 : 0 ŽSK
12.11.2017 13:00 Trnava 3 : 2 Junkovac
12.11.2017 13:00 Borac 5 : 3 Banja
12.11.2017 13:00 Aranđelovac 3 : 1 Šumadinac
12.11.2017 13:00 Partizan 2 : 0 BSK
12.11.2017 13:00 Šatornja 3 : 2 Omladinac (DR)
12.11.2017 13:30 Mladost (V) 8 : 0 Jedinstvo (Š)
12.11.2017 13:30 Bobište 4 : 1 Umac
12.11.2017 13:30 OFK Brza 1 : 3 Jedinstvo (GS)
12.11.2017 13:30 Polet 1 : 1 Mladi borac
12.11.2017 13:30 Čekmin 4 : 1 Železničar
12.11.2017 13:30 Jedinstvo (G) 4 : 1 Sloga
12.11.2017 13:30 Zloćudovo 0 : 2 Vučje
12.11.2017 13:30 Kumarevo 65 1 : 0 Progres
12.11.2017 13:00 Osipaonica 6 : 1 7. Juli
12.11.2017 13:00 Pobeda 2 : 3 Crvena zvezda
12.11.2017 13:00 SASK 1 : 0 Polet
12.11.2017 13:00 Vrbovac 0 : 5 Mihajlovac 1934
12.11.2017 13:00 Šumadija 3 : 2 Obilić
12.11.2017 13:00 Cerovac 6 : 1 Radnik
12.11.2017 13:00 Sloga 0 : 2 Borac
12.11.2017 13:00 Podunavac 0 : 5 Sloboda
12.11.2017 14:00 Napredak 3 : 1 Mladost (P)
12.11.2017 14:00 Šumadija 1923 2 : 3 Spartak
12.11.2017 14:00 Zadrugar 1 : 7 Parmenac
12.11.2017 14:00 Rudar 2 : 1 Omladinac (Z)
12.11.2017 14:00 Lunjevica 1 : 2 Polet (T)
12.11.2017 14:00 Brezak 1936 0 : 3 Prijevor
12.11.2017 14:00 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Backovac Junajted
12.11.2017 13:30 Kupci 6 : 0 Ribnik
12.11.2017 13:30 Vinogradar 2 : 2 Sloga (M)
12.11.2017 13:30 FUD 0 : 0 13. April
12.11.2017 13:30 Donji Kopaonik 3 : 1 Parunovac
12.11.2017 13:00 Borac (K) 4 : 2 Mlava (ML)
12.11.2017 13:00 Budućnost (V) 3 : 1 Rudar (K)
12.11.2017 13:00 Radnik 3 : 2 Napredak 1936
12.11.2017 13:00 Mladost (B) 2 : 1 Trgovački
12.11.2017 13:00 Makce 3 : 0 Sloga (B)
12.11.2017 13:30 Rajko Mitić 1 : 4 Padež
12.11.2017 13:30 Borac 1 : 0 Zvezda
12.11.2017 13:30 Spartak 1 : 1 Senjak
12.11.2017 11:00 Jedinstvo 4 : 0 Vladimir Durković
12.11.2017 13:30 Stubal 3 : 5 OFK Ras
12.11.2017 13:30 Ibar 2 : 0 Rudar
12.11.2017 13:30 Mataruge 2 : 0 Granit
12.11.2017 13:30 Budućnost 3 : 1 Ribnica
12.11.2017 13:30 Popovići 4 : 3 Proleter
12.11.2017 13:30 Novi Pazar 1928 6 : 2 Borac
12.11.2017 13:30 Radnik 1 : 4 Real
12.11.2017 13:30 Polet 2 : 0 Omladinac
12.11.2017 13:00 Železničar 3 : 0 Lazarica
12.11.2017 13:00 Perućac 2 : 0 Višesava
12.11.2017 13:00 Jedinstvo 3 : 1 Prvi partizan
12.11.2017 13:00 Čajetina 1 : 0 Ariljska rampa
12.11.2017 13:00 Jasen 3 : 0 Omladinac
12.11.2017 13:00 Savinac 3 : 5 Polet
12.11.2017 13:30 Mladost 1 : 1 ZSK
12.11.2017 13:30 Ribnikar 2 : 1 Banjani
12.11.2017 13:30 Trlić 3 : 1 Tvrdojevac
12.11.2017 13:30 Kačer 1 : 2 OFK Jabučje
12.11.2017 13:30 Iskra 2 : 1 Tulari
12.11.2017 13:30 Brezovica 2 : 0 Tešnjar
12.11.2017 14:00 Sloboda 3 : 0 Partizan
12.11.2017 14:00 Šumadija 1934 2 : 2 Jadran
12.11.2017 14:00 Mladost 3 : 1 Sloga (D)
12.11.2017 14:00 Zastava 0 : 1 Erdoglija 1931
12.11.2017 14:00 Budućnost 3 : 2 Srbija
12.11.2017 14:00 Korićani 1 : 4 Borac (D)
12.11.2017 14:00 Kolonija 0 : 3 Vodojaža
12.11.2017 14:00 Kutlovo 3 : 0 Šumadinac (KG)
12.11.2017 13:30 Radnički 1924 7 : 0 Sloga
12.11.2017 13:30 Radnički 1947 4 : 1 Palilula
12.11.2017 13:30 Doljevac 1971 1 : 4 Orljane
12.11.2017 13:30 Zemljoradnik 0 : 0 Mladost (B)
12.11.2017 13:30 Morava (Ž) 0 : 4 Jedinstvo GVD
12.11.2017 13:30 Crvena zvezda 3 : 1 Moravac (Č)
12.11.2017 13:30 Naisus 1977 1 : 0 Dobrič 1974
12.11.2017 13:30 Stevan Nešticki 3 : 0 Vulkan 1963
12.11.2017 13:30 Mladost (L) 3 : 0 Crvena zastava
12.11.2017 13:30 Vrtište 1 : 2 Čegar 2013
12.11.2017 13:30 Jedinstvo (GM) 0 : 3 Morava
12.11.2017 13:30 Budućnost 1 : 4 Mladost (M)
12.11.2017 13:30 Proleter (DV) 4 : 1 Sloboda
12.11.2017 13:30 Bačka 1923 1 : 4 Tatra
12.11.2017 13:30 Proleter 1 : 1 Fruškogorski partizan
12.11.2017 13:30 Jedinstvo (G) 1 : 1 Sofeks
12.11.2017 13:30 Jedinstvo (R) 0 : 1 TSK
12.11.2017 13:30 OFK Sirig 5 : 0 Vinogradar
12.11.2017 13:30 OFK Rtanj 2016 4 : 2 Sloga
12.11.2017 13:30 Mladost 1 : 1 Bučje
12.11.2017 13:30 Graničar 4 : 5 Trebič
12.11.2017 13:30 Malinik 3 : 0 Kosovo
12.11.2017 13:30 Rudar (VČ) 2 : 1 Midžor
12.11.2017 13:30 OFK 019 2 : 0 Osnić
12.11.2017 13:30 Rgotina 0 : 1 OFK Knjaz
12.11.2017 13:30 Radnički (L) 5 : 1 Omladinac
12.11.2017 Spartak 1 : 5 Omladinac
12.11.2017 Partizanski put 1 : 3 Kosovac
12.11.2017 Real 3 : 0 Pobeda
12.11.2017 NS Tatko 3 : 0 Dundjerski
12.11.2017 14:00 Vihor 8 : 0 Trešnjevka
12.11.2017 14:00 BSK Bujanovac 2 : 1 OFK Rota
12.11.2017 14:00 FSU Južna pruga 1 : 1 Biljači
12.11.2017 14:00 Pavlovac 1 : 3 OFK Alakince
12.11.2017 14:00 Mladost (B) 5 : 0 Čelik
12.11.2017 14:00 Radnički 2 : 3 Čaglavica
12.11.2017 14:00 Brezovica 4 : 3 Ugljare
12.11.2017 13:30 Mladost 0 : 0 Mlada krila
12.11.2017 13:30 Tavnik 2 : 2 Lasta
12.11.2017 13:30 Napredak 5 : 2 Jedinstvo (G)
12.11.2017 13:30 Borac (A) 2 : 1 Lazac
12.11.2017 13:30 Metalac 3 : 2 Gruža
12.11.2017 13:30 Kraljevo Hajduk 6 : 0 Magnohrom
12.11.2017 13:30 Mineral 2015 1 : 0 Partizan
12.11.2017 13:30 Šumadija 2 : 5 Omladinski
12.11.2017 13:30 Pomoravlje 1 : 0 Borac 1805
12.11.2017 13:30 Budućnost 5 : 0 Omladinac
12.11.2017 13:30 Istok 63 2 : 1 Moravac
12.11.2017 13:30 Ursule 6 : 4 Sloga
12.11.2017 13:30 Budućnost (Đ) 2 : 5 Vinorača
12.11.2017 13:30 Mladost (K) 6 : 0 Zenit
12.11.2017 13:30 Mladost (D) 5 : 0 Sinđelić 1934
12.11.2017 13:30 Šumadinac 0 : 3 Morava (KS)
12.11.2017 13:30 Morava (R) 3 : 1 Mladost (G)
12.11.2017 13:30 Mladost (T) 4 : 0 Kupinovac
12.11.2017 13:30 Šantarovac 3 : 1 Jedinstvo
12.11.2017 13:00 Mitros 2 : 2 Fruškogorac
12.11.2017 13:00 Hajduk 7 : 1 Graničar (K)
12.11.2017 13:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 1 Sloga
12.11.2017 13:00 Donji Srem 2015 0 : 0 Napredak
12.11.2017 10:00 Fruška Gora 2 : 1 Donji Petrovci
12.11.2017 13:00 Sloboda 1 : 2 Graničar (O)
12.11.2017 13:00 Mladost (B) 2 : 1 OFK Bikić
12.11.2017 13:00 OFK Brestač 1 : 3 Polet
12.11.2017 13:30 Ševac 2 : 0 Potporanj
12.11.2017 13:30 Borac (VG) 2 : 0 Janošik
12.11.2017 13:30 Polet 3 : 2 Partizan (K)
12.11.2017 13:30 Budućnost (A) 3 : 2 Ratar
12.11.2017 13:30 Borac (VS) 2 : 1 Karaš (K)
12.11.2017 10:00 Vladimirovac 0 : 3 Hajdučica
12.11.2017 13:30 Vinogradar 1 : 1 Dobrica
12.11.2017 13:00 Jadar 2 : 3 Velika Reka
12.11.2017 13:00 Borac 6 : 2 Cerova
12.11.2017 13:00 Prva Iskra 1 : 0 Rudar
12.11.2017 13:00 Jedinstvo (ZA) 3 : 0 Sloga (ST)
12.11.2017 13:00 Milan Orlić 3 : 0 Mladost (BR)
12.11.2017 13:00 Stolice 3 : 3 Sloga (LŠ)
12.11.2017 13:00 Antimon 2 : 2 7. Juli
12.11.2017 14:00 Dedinje 1 : 2 Rekreativo 011
12.11.2017 13:00 Posavac Tišma 5 : 0 Novi Beograd
12.11.2017 13:00 Busije 6 : 0 Petrovčić
12.11.2017 11:00 011 3 : 1 Ajaks
12.11.2017 13:00 Sveti Stefan 0 : 2 BUSK
12.11.2017 13:00 Mladi Proleter 5 : 2 Šećeranac Ada
12.11.2017 13:00 Crvenka 4 : 1 Zaklopača
12.11.2017 13:00 Poštar 1 : 5 Minel
12.11.2017 13:00 Hajduk 2 : 2 Umčari
12.11.2017 13:00 Podunavac 1 : 1 Pionir
12.11.2017 13:00 Siti Sport Klub 0 : 2 PKB Kovilovo
12.11.2017 13:00 Partizan 3 : 0 Lepušnica
12.11.2017 13:00 Budućnost (ZM) 0 : 1 OFK Šabac
12.11.2017 13:00 Proleter 2 : 2 Sloga
12.11.2017 13:00 Drina 3 : 0 Cer
12.11.2017 13:00 Gorki 5 : 1 Torpedo 1924
12.11.2017 13:00 Hajduk Stanko 5 : 0 Premijer
12.11.2017 13:00 Omladinac 2013 1 : 2 Napredak
12.11.2017 13:00 Pocerina 0 : 3 Radnički
12.11.2017 13:00 Dobrava 1 : 4 Šipurske livade
12.11.2017 13:00 Mladost (PP) 2 : 1 Pričinović
12.11.2017 13:00 Karađorđe 5 : 0 Miloš Pocerac 2013
12.11.2017 13:00 Provo 2015 3 : 2 Sloga
12.11.2017 13:30 Moravac (P) 4 : 1 Omladinac
12.11.2017 13:30 Milanovo 1 : 3 Marjan MB
12.11.2017 11:00 Bratstvo 3 : 0 Sušica 2012
12.11.2017 13:30 Lemind 1953 6 : 0 Radnički
12.11.2017 13:30 Šumadija 0 : 0 Plantaža
12.11.2017 13:30 BSK 5 : 1 Gradac
12.11.2017 13:30 Real 1 : 1 OFK Morava
12.11.2017 13:00 Dimitrije Tucović 1 : 1 Crvena Jabuka
12.11.2017 13:00 Polet (T) 2 : 4 Kalenić
12.11.2017 13:00 OFK Stublenica 0 : 1 Polet (DL)
12.11.2017 13:00 Joševa 1 : 2 Čučuge
12.11.2017 13:00 Kolubara 2 2 : 1 Kotešica
12.11.2017 13:00 Milenko Pavlović 1 : 1 Stari drugari
12.11.2017 13:00 Mladost (L) 3 : 1 OFK Brđanac
12.11.2017 13:00 Mladost (VK) 2 : 1 Komanice
12.11.2017 11:00 Bujačić 1 : 3 Jadar 2013
12.11.2017 13:00 Rajac 6 : 0 Rakac Stave
12.11.2017 13:00 Borac 1 : 2 Polet
12.11.2017 13:30 Omladinac 1 : 3 Polet 57
12.11.2017 13:30 Beli Orlovi 2 : 1 Mladi Gorani
12.11.2017 13:30 Borac 1 : 1 Rubin (DS)
12.11.2017 13:30 Gradina 2 : 1 Varvarin
12.11.2017 13:30 14. Oktobar 0 : 3 Mladost (DK)
12.11.2017 13:00 1.Oktobar 1 : 3 Napredak Č
12.11.2017 13:00 Roham 3 : 5 Bega
12.11.2017 13:00 Omladinac 2 : 7 Napredak BT
12.11.2017 13:00 Budućnost 0 : 9 Delija
12.11.2017 13:00 Proleter 0 : 5 2. Oktobar
12.11.2017 13:00 Terekves 3 : 0 Borac
12.11.2017 14:00 OFK Žeželj 2 : 2 Seljak
12.11.2017 14:00 Hajduk 0 : 3 Maršić
12.11.2017 14:00 Vinogradi DB 3 : 4 Pobeda
12.11.2017 14:00 Bratstvo 1975 1 : 0 Divostin
12.11.2017 11:00 OFK Rutevac 1908 0 : 2 Borac
12.11.2017 13:30 Jastrebac 3 : 0 OFK Sloga
12.11.2017 11:00 Ratar 3 : 0 Vukašinovac
12.11.2017 11:00 OFK Draževac 2 : 1 Škriljac
12.11.2017 13:30 Pobeda 1976 6 : 3 Gredetin
12.11.2017 Dinamo 1923 1 : 3 Omladinac (D)
12.11.2017 Jedinstvo 0 : 0 Kordun
12.11.2017 Radnički 1918 6 : 2 Hajduk
12.11.2017 Aleksa Šantić 2 : 1 Omladinac (B)
12.11.2017 13:00 Jasenica 4 : 0 Vrbica
12.11.2017 13:00 Kopljari 1 : 0 Šamot
12.11.2017 10:00 B 2000 1 : 2 Kralj Petar I
12.11.2017 13:00 Sloga 0 : 1 Plaskovac
12.11.2017 13:00 Ranilović 3 : 0 Vitlina-Bokanja
12.11.2017 10:00 Šumadinac 1 : 0 Brezovac
12.11.2017 13:00 Žika Marković Uča 1 : 0 Dunavac (P)
12.11.2017 13:00 Obilić (Ž) 2 : 1 Napredak 1934
12.11.2017 13:00 Napredak (P) 6 : 1 Radnički (P)
12.11.2017 13:00 Dizel 2 : 2 Sirakovo
12.11.2017 13:00 Stig 1955 1 : 0 Desine
12.11.2017 13:00 Bata Bulić 5 : 1 Omladinac (S)
12.11.2017 13:00 Radnički (K) 0 : 1 Manastirica
12.11.2017 13:00 BSK 1924 2 : 4 Omladinac (Š)
12.11.2017 13:00 Krilaš 0 : 1 Rade Milošević
12.11.2017 13:00 Napredak (S) 5 : 0 Omladinac (B)
12.11.2017 13:00 Integral 3 : 2 Mladost (R)
12.11.2017 14:00 OFK Rogača 2 : 1 Popović
12.11.2017 13:00 Miletić 3 : 1 Titel
12.11.2017 13:00 Čenej 2 : 0 Moskva
12.11.2017 13:00 Bačka 3 : 0 Susek
12.11.2017 13:00 Obilić 0 : 2 Borac
12.11.2017 13:00 Hajduk 0 : 7 Fruškogorac
12.11.2017 13:00 Dinamo 2 : 7 Centar
12.11.2017 13:00 Tromedja 0 : 4 Jadran
12.11.2017 13:00 Bačka 1 : 3 Tornjoš
12.11.2017 13:00 Šampion 1 : 2 Tisa
12.11.2017 13:00 Sloga 5 : 0 Hajduk
12.11.2017 13:00 Jedinstvo (M) 1 : 1 Slavija
12.11.2017 13:00 Graničar 2 : 0 Jedinstvo (SK)
12.11.2017 13:30 Budućnost 4 : 0 Krivaja
12.11.2017 13:30 Tomislavci 8 : 0 Sloboda
12.11.2017 13:30 Mladost Radost 4 : 1 Jedinstvo
12.11.2017 13:30 Pobeda 2 : 1 Eđšeg
12.11.2017 13:30 Obilić 2 : 1 Mladost
12.11.2017 13:30 Sloga 7 : 2 Mladost
12.11.2017 13:30 Temac 2 : 1 Sloboda
12.11.2017 13:30 Željuša 4 : 0 Pobeda
12.11.2017 13:30 Lokomotiva 0 : 1 Jerma
12.11.2017 13:30 Veliki Suvodol 1 : 6 Napredak
12.11.2017 13:30 Radnički 3 : 2 Prilike
12.11.2017 13:30 Voćar 2 : 2 Bratstvo
12.11.2017 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Sloga
12.11.2017 13:30 Brezova 6 : 3 Gradina
12.11.2017 11:00 Vrelo 4 : 2 Jelica
12.11.2017 14:00 Morava (K) 5 : 1 Kej
12.11.2017 14:00 Gavrilo Princip 0 : 3 Rakova
12.11.2017 14:00 Lugovi 0 : 0 Malba
12.11.2017 14:00 Vujan 0 : 4 Prijatelji
12.11.2017 14:00 Morava (M) 2 : 2 Planinac
12.11.2017 14:00 Budućnost 5 : 0 Čačak 94
12.11.2017 13:00 Marjan 2 : 1 Mladost (R)
12.11.2017 13:00 BSK 2 : 2 Omladinac (V)
12.11.2017 11:00 Karađorđe (V) 3 : 0 Udarnik Trska 1947
12.11.2017 13:00 Crvena zvezda 3 : 5 Napredak (MK)
12.11.2017 13:00 Sloga (M) 3 : 0 Partizan (BB)
12.11.2017 13:30 Mladost 09 0 : 3 Ozrem
12.11.2017 13:30 Sparta 2 : 3 Šilopaj
12.11.2017 13:30 Takovski Ustanak 0 : 4 Jablanica
12.11.2017 13:30 Stella Rossa 1 : 8 Velereč 94
12.11.2017 13:30 Ozremica 3 : 1 Omladinac
12.11.2017 13:30 Lokomotiva 1 : 0 Pontes
12.11.2017 13:30 Koča Andjelković 4 : 2 Mala Vrbica
12.11.2017 13:30 Omladinac 4 : 1 Velika Vrbica
12.11.2017 13:30 Dunavac 2 : 6 Milutinovac
12.11.2017 13:30 Kladušnica 1 : 2 Lovćen
12.11.2017 13:30 Rtkovo 2 : 3 Egeta
12.11.2017 13:00 Borac 1 : 4 Napredak
12.11.2017 13:00 Dedinje 1 : 9 Omladinac
12.11.2017 13:00 OFK Student 0 : 3 Radnički PDM
12.11.2017 13:00 Rabrovac 1 : 2 Šepšin
12.11.2017 13:00 Vlaška 1950 5 : 1 Sloga
12.11.2017 13:00 Kosmajac 1 : 2 Markovac
12.11.2017 13:00 Rvati 2 : 0 Partizan
12.11.2017 13:00 Polet 1 : 1 Rojkovac
12.11.2017 13:00 Zadrugar 2 : 2 Ljubinić
12.11.2017 13:00 Jedinstvo 2 : 1 Belo Polje
12.11.2017 13:00 Duboko 5 : 2 Sloga
12.11.2017 14:00 Sečica 4 : 1 Duškovci
12.11.2017 14:00 Borac 2 : 1 Glumač
12.11.2017 14:00 Dobrinjac 1 : 3 Avijatičar
12.11.2017 14:00 Trešnjica 0 : 0 Bakionica
12.11.2017 14:00 Plavi Tok 3 : 0 Blagaja
12.11.2017 13:00 OFK Slavija 0 : 3 Sloga
12.11.2017 13:00 Hajduk Veljko 1934 0 : 1 Jezava
12.11.2017 13:00 Vučak 3 : 2 Budućnost
12.11.2017 13:00 Kolarac 2 : 4 Omladinac
12.11.2017 13:00 Drugovac 1 : 1 Petlić SD 026
12.11.2017 13:00 Petrijevac 2 : 2 Lunjevac
12.11.2017 14:00 Gol 0 : 3 Rtanj
12.11.2017 13:00 GP Zlatibor 4 : 1 Kriva Reka
12.11.2017 13:30 Čarapan 1 : 2 Borac
12.11.2017 13:30 Meševo 4 : 1 Mladost VPD
12.11.2017 13:30 Žabare : BSK
12.11.2017 13:30 Mudrakovac 0 : 0 Sebečevac
12.11.2017 13:30 Jedinstvo 1936 3 : 0 Bukovica
12.11.2017 13:30 Padina 4 : 2 Sloga
12.11.2017 10:00 Banaćanin 1 : 2 Arbanasce
12.11.2017 10:00 Koprijan 0 : 1 Jugovići
12.11.2017 13:00 Dragojevac 2 : 5 Hajduk
12.11.2017 10:00 Petrovac 74 1 : 0 Skupljen 2013
12.11.2017 10:00 Torpedo 4 : 1 Verko
12.11.2017 13:00 Polet 2 : 2 Mladost (Z)
12.11.2017 10:00 Sloga (R) 2 : 2 Sparta
12.11.2017 13:00 Budućnost 6 : 3 Jedinstvo
12.11.2017 13:00 Razvitak 3 : 0 Donja Mutnica
12.11.2017 13:00 Heroj 0 : 3 Napredak (St)
12.11.2017 13:00 Napredak (Sv) 4 : 3 BSK
12.11.2017 13:00 ISK Izvor 3 : 3 Sloboda
12.11.2017 10:00 Jašunja : Moravac
12.11.2017 11:00 Mladost (K) 0 : 2 Navalin
12.11.2017 11:00 Badince 5 : 0 Atletiko
12.11.2017 11:00 Rudar 1973 2 : 7 Nomanica
12.11.2017 11:00 Omladinac 0 : 0 Brgule
12.11.2017 11:00 Strelac 001 3 : 0 Sloga
12.11.2017 11:00 Murgaš 2012 1 : 2 OFK Takovo
12.11.2017 11:00 Kolubara 1 : 0 Vukona
12.11.2017 11:00 Jedinstvo 6 : 0 Zvizdar 2012
12.11.2017 11:00 Dokmir 3 : 4 Pambukovica
12.11.2017 13:30 Mladi Radnik 2 : 0 Orlovi
12.11.2017 13:00 Mlava (B) 1 : 0 Vihor
12.11.2017 13:00 Beli Orao 2 : 0 Metalac
12.11.2017 13:00 Pobeda (SK) 2 : 2 Vojvoda Milenko
12.11.2017 13:00 Borac 2016 3 : 0 Usije
12.11.2017 13:00 Barič 0 : 1 Polet
12.11.2017 13:00 Mrčkovac 1 : 1 Električar
12.11.2017 13:00 Mladost 1970 3 : 0 OFK Braničevo
12.11.2017 13:00 Dobra 4 : 0 OFK Vinci
12.11.2017 10:00 Jarmenovci 3 : 1 Mladost (J)
12.11.2017 13:00 Lazarevac 0 : 3 Dimitrije Tucović
12.11.2017 11:00 Sava 1 : 1 Korman
12.11.2017 11:00 Žabar 3 : 1 Borac BTG
12.11.2017 11:00 Galeb 3 : 2 Mladost
12.11.2017 13:30 Karaš 4 : 1 Omladinac
12.11.2017 13:30 Hajduk 2 : 1 Banat (D)
12.11.2017 13:30 Jedinstvo 0 : 4 Vitorul
12.11.2017 11:00 Napredak 1927 1 : 7 Jedinstvo (S)
12.11.2017 11:00 Stig (C) 1 : 1 Sloga 1945
12.11.2017 13:00 Karađorđe 2013 5 : 0 Mladost (K)
12.11.2017 13:00 Bokelj 1 : 4 Berane
12.11.2017 13:00 Čelik 0 : 4 Mornar
12.11.2017 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Cetinje
12.11.2017 13:00 Jezero 1 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
12.11.2017 13:00 Lovćen 3 : 1 Ibar
12.11.2017 13:00 Otrant 2 : 1 Igalo
12.11.2017 12:00 Kom Eurozox 2 4 : 2 Karioke
12.11.2017 14:30 Drezga 1 : 0 Ribnica
12.11.2017 13:30 Zvijezda 09 0 : 0 Sutjeska
12.11.2017 13:00 Požarevac 3 : 0 Napredak
12.11.2017 13:30 Metalmania 4 : 1 Radnički 1919
12.11.2017 13:15 Lavice Dubočica 3 : 1 Karađorđe
12.11.2017 13:00 Šumadija 1903 3 : 0 Polet
12.11.2017 12:30 Radnički (NB) 5 : 0 IM Rakovica
12.11.2017 13:00 IMT 1 : 3 Brodarac 2
12.11.2017 09:00 Zemun 4 : 0 Grafičar
12.11.2017 13:00 Jasenica 2017 4 : 0 Karadjordje
12.11.2017 10:00 Balkan 2 : 2 Novi Beograd
12.11.2017 14:00 GSP Polet 2 : 0 Zvezdara
12.11.2017 10:00 Radnički (SM) 4 : 0 Crvena zvezda
12.11.2017 10:00 TSC 14 : 0 ŽAK junior
12.11.2017 10:00 Bačka (BP) 5 : 2 Radnički (S)
12.11.2017 10:00 Begej 1 : 2 BAK
12.11.2017 10:00 Radnički (Zr) 8 : 0 Železničar
12.11.2017 10:00 Teleoptik 0 : 2 OFK Beograd
12.11.2017 10:00 Novi Pazar 2 : 1 Spartak
12.11.2017 14:00 Zemun 2 : 1 Radnički (N)
12.11.2017 09:00 Internacional 1 : 5 Teleoptik
12.11.2017 09:30 Radnički (NB) 5 : 1 Radnički (O)
12.11.2017 09:00 011 0 : 1 BSK 1925
12.11.2017 16:30 IMT 0 : 2 Borča
12.11.2017 11:00 Hajduk 0 : 8 Vinča
12.11.2017 12:00 Apolon 4 : 1 Sloga
12.11.2017 11:00 Šumadija 1903 2 : 2 Sport Klub 99
12.11.2017 13:00 Slavija 1 : 4 AS
12.11.2017 11:00 Bačka 1901 0 : 1 Bačka (BP)
12.11.2017 12:00 Bečej 1918 0 : 2 Hajduk junior
12.11.2017 13:00 Zabrezje 3 : 1 Rvati
12.11.2017 10:00 Jedinstvo 4 : 2 Strelac
12.11.2017 10:00 Polet 4 : 2 Crvena Zastava
12.11.2017 16:30 OFK Beograd B MK 2 : 2 011 MK
12.11.2017 10:00 Lola MK 3 : 3 Zuce MK
12.11.2017 11:00 Obrenovac 1905 MK 1 : 4 DIF MK
12.11.2017 16:30 Zemun MK 9 : 2 IMT
12.11.2017 11:00 Rad B MK 2 : 0 Voždovac B MK
12.11.2017 13:00 Rad V MK 0 : 2 Institut MK
12.11.2017 09:30 OLE MK 1 : 1 OFK Beograd MK
12.11.2017 11:00 Rakovica MK 9 : 1 Banja MK
12.11.2017 09:30 Studenski grad MK 3 : 1 Sinđelić MK
12.11.2017 09:00 BSK Borča MK 1 : 2 Radnički NB MK
12.11.2017 11:30 Voždovac MK 2 : 1 Lokomotiva MK
12.11.2017 10:00 Čukarički MK 3 : 1 OFK Beograd MK
12.11.2017 11:00 Mladenovac MK 0 : 2 Brodarac MK
12.11.2017 12:00 Vršac united 2 : 3 Radnički (Zr)
12.11.2017 12:00 Dinamo 1945 0 : 0 Proleter 2006
12.11.2017 10:00 Šumadija (A) 0 : 0 Cepelin 026
12.11.2017 Sloga 33 0 : 3 Pinkum
12.11.2017 13:00 Sinđelić 3 : 2 Studentski Grad
12.11.2017 10:30 011 MK 1 : 2 DIF MK
12.11.2017 09:00 Voždovac MK 2 : 2 Čukarički MK
12.11.2017 11:30 Zemun MK 5 : 0 Radnički (O) MK
12.11.2017 09:00 Internacional MK 1 : 0 OFK Beograd MK
12.11.2017 09:00 Rad MK 0 : 2 Crvena zvezda MK
12.11.2017 10:00 Partizan MK 3 : 0 Radnički (NB) MK
12.11.2017 11:00 BSK Borča MK 2 : 0 Brodarac MK
12.11.2017 09:00 Forza MK 2 : 3 Vrčin MK
12.11.2017 09:00 PKB MK 0 : 0 Brodarac MK
12.11.2017 14:00 Radnički PDM MK 1 : 0 Voždovac MK
12.11.2017 10:00 Kosmaj MK 0 : 3 Rad MK
12.11.2017 11:00 OFK Beograd MK 0 : 0 Olimpik MK
12.11.2017 09:00 Bačka 1901 0 : 1 Njerš Ištvan
12.11.2017 10:00 Radnički 1905 1 : 0 Arena Su
12.11.2017 10:00 Kiker 1 : 0 Apolon
12.11.2017 10:00 Srem 0 : 1 Prof. Bolesnikov
12.11.2017 10:00 Arena Su 4 : 1 Tekstilac
12.11.2017 10:00 Bečej 1918 1 : 0 Hajduk junior
12.11.2017 10:00 Radnički (K) 3 : 5 Mundial
12.11.2017 14:00 Graficar 2 : 5 Novi Beograd
12.11.2017 10:00 Vršac united 2 : 6 Radnički (Zr)
12.11.2017 10:00 Dinamo 1945 12 : 0 Proleter 2006
12.11.2017 14:00 Crvena zvezda MML MK 5 : 4 BSK 1926 MK
12.11.2017 10:00 Petlić MK 2 : 1 Trijumf MK
12.11.2017 10:00 Leštane MK 5 : 0 Jedinstvo MK
12.11.2017 09:30 Ole MK 1 : 2 Rakovica MK
12.11.2017 Kostolac 2008 0 : 3 Borac
12.11.2017 14:00 Radnički 2012 3 : 0 Majdanpek
12.11.2017 13:00 Leštane 19 : 0 Obilić
12.11.2017 20:00 Zemun 16 : 0 Sloga Radnički
12.11.2017 13:45 OFK Beograd 8 : 0 Radnički (O)
12.11.2017 10:00 Kolubara 0 : 1 Voždovac
12.11.2017 09:00 OLE 2 : 0 Radnički (NB)
12.11.2017 10:00 Sindjelic 2012 1 : 5 Jedinstvo
12.11.2017 14:30 Srem 4 : 5 IMT
12.11.2017 11:00 Palilulac 1 : 1 Beograd 1929
12.11.2017 13:00 Varga 0 : 2 GSP Polet
12.11.2017 10:00 Posavac Tisma 2 : 1 Urovci
12.11.2017 10:00 Omladinac : Sloga
12.11.2017 10:00 Skela 11 : 0 Zvezda
12.11.2017 10:00 Buducnost 6 : 0 Partizan

Košarka

12.11.2017 17:00 Crvena zvezda MTS 84 : 77 FMP
12.11.2017 21:00 Union Olimpija 94 : 85 MZT Skopje Aerodrom
12.11.2017 19:00 Budućnost VOLI 66 : 60 Cedevita
12.11.2017 18:30 Dunav 88 : 85 Metalac
12.11.2017 13:00 Mladost Admiral 90 : 93 Dynamic
12.11.2017 17:00 Novi Pazar 88 : 84 Napredak Bosphorus
12.11.2017 17:30 Mladost Veternik 81 : 73 Futog Tupanjac MD
12.11.2017 18:30 Kris Kros 76 : 67 Dunav 2014
12.11.2017 18:00 Student 88 : 73 Radnički VA
12.11.2017 18:00 Železničar 94 : 61 Prva Petoletka
12.11.2017 18:30 Niš 73 : 60 Jastrebac
12.11.2017 18:00 Jugbasket 78 : 72 Prokuplje
12.11.2017 18:00 Sokobanja 58 : 86 Radnik
12.11.2017 14:00 Slodes 74 : 78 BKK Radnički
12.11.2017 20:20 Ras 65 : 74 Beko
12.11.2017 16:30 Borac 96 : 65 Radnički (O)
12.11.2017 14:30 Zemun Fitofarmacija 79 : 84 Torlak
12.11.2017 14:30 Borča 87 : 75 BASK
12.11.2017 19:00 Tisa 64 : 81 Petrovgrad
12.11.2017 20:30 Crvenka 71 : 81 Karađorđevo
12.11.2017 16:30 Spartak OKK 78 : 77 Budućnost (NS)
12.11.2017 20:00 Svilajnac 106 : 65 Trepča
12.11.2017 13:30 Bane 55 : 60 Stari Ras
12.11.2017 14:00 Actavis Academy 92 : 60 Zicer
12.11.2017 16:00 Kuršumlija 50 : 69 Mladost
12.11.2017 16:30 Vlasotince 82 : 90 Đerdap
12.11.2017 17:15 Vitez 83 : 81 Zvezdara
12.11.2017 15:20 Umka 2009 86 : 55 Barajevo Bambi
12.11.2017 21:30 Vizura 77 : 83 Barajevo
12.11.2017 20:30 Radivoj Korać 73 : 70 Šabac
12.11.2017 16:00 Ljubovija 88 : 37 Play Off
12.11.2017 16:30 Bagdala 64 : 79 Radnički 2016
12.11.2017 17:30 Radnički (KG) 105 : 55 Hajduk Veljko
12.11.2017 17:00 Njegoš 25 : 56 Girl Basket
12.11.2017 20:30 Bežanija 49 : 89 Stara Pazova
12.11.2017 15:00 Proleter (NS) 54 : 96 Crvena zvezda 2

Odbojka

12.11.2017 19:00 Spartak (Lj) 3 : 2 Niš
12.11.2017 20:00 Futog 0 : 3 Borac (St)
12.11.2017 17:00 Užice 2 : 3 Novi Sad
12.11.2017 16:00 Borac 3 : 1 Bavanište
12.11.2017 17:00 Timok 1 : 3 Dubočica
12.11.2017 20:30 Desetka 3 : 1 Vranje
12.11.2017 17:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Hajduk Veljko
12.11.2017 12:30 Botafogo 0 : 3 Proleter
12.11.2017 20:00 Vojvodina NS Seme 2 1 : 3 Dunav Volley
12.11.2017 16:30 Knjaževac 3 : 0 Hajduk Veljko 2
12.11.2017 18:00 Viner 0 : 3 Dunav Stars
12.11.2017 16:00 Metalac Takovo 2 1 : 3 VA 014 Gorenje 2
12.11.2017 12:30 Futog 0 : 3 Gimnazijalac
12.11.2017 18:00 Ub 3 : 0 Smederevo
12.11.2017 17:00 Omladinac 3 : 1 Jedinstvo (U)
12.11.2017 15:30 Spartak (Lj) 3 : 1 Kralj
12.11.2017 15:00 Kraguj-Radnički 0 : 3 Srbijanka 014
12.11.2017 13:00 Jagodina 0 : 3 Inđija
12.11.2017 17:00 Kuršumlija 3 : 2 Paraćin
12.11.2017 18:30 Desetka 0 : 3 Panda
12.11.2017 16:00 Aleksinac 1 : 3 Pirot
12.11.2017 15:00 Stampedo 3 : 2 Hajduk Veljko
12.11.2017 16:00 Tutin 3 : 0 Novi Pazar
12.11.2017 16:30 Mokra Gora 3 : 0 Tara
12.11.2017 17:00 Elan Volej 0 : 3 Novi Sad
12.11.2017 16:30 Mladost (NP) 3 : 1 Lavice 07
12.11.2017 14:00 Odbojka 013 0 : 3 Ruma
12.11.2017 14:30 Tehničar 0 : 3 Šumadija
12.11.2017 14:00 Knjaževac 3 : 0 Bor 2
12.11.2017 15:00 Viner 0 : 3 Đerdap
12.11.2017 13:00 CVS 3 : 0 Libero
12.11.2017 18:30 Žabalj Volej 0 : 3 Klek Srbijašume 2
12.11.2017 19:00 Dunav 2 : 3 Banat
12.11.2017 13:00 Trijumf 2013 3 : 2 Blok Aut
12.11.2017 18:00 Beočin 0 : 3 Štrand Volej
12.11.2017 15:30 Mladost 3 : 2 Grbić
12.11.2017 17:00 Slavija 2 : 3 Bečej
12.11.2017 14:00 Proleter 2 : 3 Merkur
12.11.2017 09:30 Pionir : AS
12.11.2017 12:00 BG Volley 0 : 3 Akademija Singidunum
12.11.2017 14:30 Lucky Star 0 : 3 Crvena zvezda
12.11.2017 15:15 Mladenovac 0 : 3 Železničar
12.11.2017 Partizan : Klub 6
12.11.2017 12:45 Radnicki 3 : 0 Dunav
12.11.2017 09:15 Imlek 3 : 0 Vizurine Ajkulice
12.11.2017 11:00 Beograd 3 : 0 Lucky Star
12.11.2017 09:15 TENT 3 : 1 Roda
12.11.2017 12:20 Sterija 3 : 0 AS
12.11.2017 11:00 AS Batajnica 3 : 0 Volleyland
12.11.2017 12:45 Crvena zvezda 3 : 2 Kralj
12.11.2017 14:30 Blok Aut 2 : 3 Partizan
12.11.2017 14:05 Železnik 2012 3 : 0 SPAS
12.11.2017 14:05 Vizurine Ajkulice 3 : 0 Novi Beograd
12.11.2017 12:20 Feniks Čukarički 3 : 2 Akademija Singidunum

Rukomet

12.11.2017 19:00 Partizan 26 : 20 Spartak Vojput
12.11.2017 18:00 Crvena zvezda 27 : 29 Železničar 1949
12.11.2017 10:30 Srem SM 29 : 28 Mladost (V)
12.11.2017 16:00 Metalac 36 : 27 Sloga
12.11.2017 18:00 Sjenica 32 : 35 Župa 54
12.11.2017 19:00 Trepča 25 : 21 Goč Merkur
12.11.2017 19:00 Pobednik 30 : 28 Mladost
12.11.2017 18:00 Smederevo 20 : 24 Metalac Gorenje
12.11.2017 17:00 Metaloplastika 2 34 : 31 PKB
12.11.2017 20:00 Rtanj 28 : 26 Paraćin
12.11.2017 19:00 Vlasotince 34 : 37 Žitorađa
12.11.2017 19:00 Pirot 30 : 27 Jastrebac
12.11.2017 18:00 ORK Bor 42 : 13 Progres
12.11.2017 19:00 Radnički 30 : 27 Hisar
12.11.2017 14:00 Nova Pazova 1957 25 : 25 Radnički 1958
12.11.2017 18:00 Potisje Pleteks 34 : 16 Zrenjanin
12.11.2017 15:00 Titel 32 : 35 Budućnost
12.11.2017 19:00 Somborelektro 24 : 17 PIK Prigrevica
12.11.2017 15:00 Slavija 33 : 20 ORK Pančevo
12.11.2017 17:00 Sloga 2 Zmart Force 16 : 18 Beli andjeo
12.11.2017 19:00 Jagodina 25 : 26 Majdanpek
12.11.2017 18:00 Palanka 31 : 25 Umčari
12.11.2017 17:00 Gučevo 23 : 36 Prva Iskra Barič
12.11.2017 20:30 Barič 25 : 29 Rakovica
12.11.2017 17:00 Lazarevac 31 : 23 Loznica 2
12.11.2017 12:00 Dubočica 54 - 2 39 : 32 Vranje 1957 - 2
12.11.2017 19:30 Kolubara 34 : 28 Loznica
12.11.2017 17:00 Proleter 39 : 28 Morava
12.11.2017 19:30 Mačva 33 : 28 Vrbas Petrol
12.11.2017 20:00 Novi Pazar 32 : 25 Priboj
12.11.2017 15:00 Grafičar 23 : 24 Rusin
12.11.2017 15:30 Omladinac 33 : 17 Radnički
12.11.2017 17:00 Glogonj 15 : 21 Unirea
12.11.2017 17:30 Dolovo 23 : 14 Vladimirovac
12.11.2017 13:00 Kolubara 2 30 : 26 Rakovica 2
12.11.2017 13:30 Junior 17 : 28 MRK Crvena Zvezda 2
12.11.2017 16:00 Požarevac 22 : 19 Pirot
12.11.2017 16:30 Pančevo 29 : 22 Halas Jožef
12.11.2017 19:00 Mokrin 28 : 22 Temerin
12.11.2017 18:00 Laki 28 : 25 Radnički
12.11.2017 15:00 Mladost 30 : 27 Deronje
12.11.2017 17:00 Rtanj 24 : 31 Naisa 2
12.11.2017 17:30 Đerdap 22 : 28 Radnički
12.11.2017 16:00 Jagodina 2 21 : 22 Dubočica
12.11.2017 15:00 Topličanin 25 : 25 Žitorađa
12.11.2017 15:00 Sloga 2 30 : 27 Metalac 2015
12.11.2017 17:30 Loznica Grad 31 : 29 ORK Loznica
12.11.2017 18:30 Radnički (O) 21 : 39 ORK Beograd
12.11.2017 18:00 Rudar 17 : 19 Beograd
12.11.2017 15:00 Klenak 09 24 : 29 Srem
12.11.2017 21:00 Crvena Zvezda 20 : 31 Voždovac 1955 2
12.11.2017 18:00 VGSK 27 : 17 Radnički BG
12.11.2017 19:00 Zaječar 1949 - 2 26 : 22 Remesiana

Futsal

12.11.2017 20:00 RB 1 : 3 Kalča
12.11.2017 20:00 Nova Pazova 0 : 3 Ekonomac
12.11.2017 19:00 Jastrebac 5 : 5 Deus
12.11.2017 18:30 Put-inženjering 0 : 1 Srpska
12.11.2017 18:00 Ekonomist 3 : 4 Ivanjica
12.11.2017 17:00 Leteći Holandjanin 4 : 1 Pčinja
12.11.2017 19:00 Hajduk 2 : 5 Kruna
12.11.2017 21:00 Sombor 5 : 2 Tango
12.11.2017 18:00 Kosjerić 2 : 3 Ekonomac 2
12.11.2017 19:00 Raška 8 : 0 Partenon