XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 526 utakmica za dan
Subota, 12 Oktobar 2013

Fudbal

12.10.2013 14:30 Dunavac (D) 1 : 0 Mladi proleter
12.10.2013 14:30 Mladost (JR) 2 : 8 Pionir
12.10.2013 14:30 OFK Crvenka 10 : 1 Rekreativo 011
12.10.2013 15:00 Sindjelić 2 : 0 Teleoptik
12.10.2013 15:00 Sloga (PM) 1 : 0 BSK Borča
12.10.2013 15:00 Inđija 0 : 1 Metalac (GM)
12.10.2013 15:00 Bežanija 2 : 0 Jedinstvo Putevi
12.10.2013 15:00 Timok 1 : 0 Proleter
12.10.2013 15:00 Radnik 2 : 1 Sloga (K)
12.10.2013 15:00 Smederevo 0 : 0 Borac
12.10.2013 15:00 Dolina 1 : 3 Mladost (L)
12.10.2013 14:30 Rudar 0 : 0 Metalac
12.10.2013 14:30 Trepča 1 : 5 Dragačevo
12.10.2013 14:30 Mokra Gora 0 : 0 Šumadija 1903
12.10.2013 15:00 Železničar 1 : 0 Gruža
12.10.2013 14:30 Mladost (DD) 2 : 1 Radnički (V)
12.10.2013 14:30 Jedinstvo 1945 5 : 2 Radnički Stobeks
12.10.2013 14:30 FAP 3 : 1 Sloga (S)
12.10.2013 14:30 Ribnica 3 : 2 Borac
12.10.2013 14:30 Budućnost 1 : 0 Jedinstvo (UB)
12.10.2013 15:00 Topličanin 0 : 2 Sloga
12.10.2013 15:00 Balkanski 3 : 0 Dinamo
12.10.2013 15:00 Lužnica 2 : 1 Radan
12.10.2013 15:00 Pusta Reka 2 : 0 Napredak
12.10.2013 15:00 Rudar 3 : 2 Dunav
12.10.2013 15:00 Ozren 5 : 0 Majdanpek
12.10.2013 15:00 Rtanj 7 : 0 Radnički
12.10.2013 15:00 SFS Borac 2 : 1 Rembas
12.10.2013 15:00 Kozara 1 : 0 Bačka (P)
12.10.2013 15:00 Vršac United 1 : 4 Vršac
12.10.2013 15:00 Proleter 0 : 0 Sloboda
12.10.2013 15:00 TSC 2 : 0 Budućnost
12.10.2013 15:00 OFK Kikinda 1 : 0 Borac (Sakule)
12.10.2013 15:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Cement
12.10.2013 15:00 Sloga 2 : 1 Omladinac
12.10.2013 15:00 Polet 0 : 2 PIK Prigrevica
12.10.2013 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Index
12.10.2013 15:00 Jugović 0 : 0 Mladost
12.10.2013 15:00 Palilulac 1 : 1 Balkan Mirijevo
12.10.2013 11:00 GSP Polet 2 : 0 PKB
12.10.2013 15:00 Resnik 0 : 1 Zvezdara
12.10.2013 15:00 Lepušnica 0 : 1 Železničar
12.10.2013 15:00 Radnički (NB) 2 : 1 Grafičar
12.10.2013 15:30 Grdica 5 : 2 Granit
12.10.2013 15:00 Backovac Junajted 3 : 2 Morava
12.10.2013 15:00 Maršić 1 : 1 Partizan
12.10.2013 14:30 Sočanica 1 : 3 Kopaonik
12.10.2013 14:30 Šumadinac 4 : 0 ŽSK
12.10.2013 14:30 Karađorđe 3 : 0 Prvi srpski ustanak
12.10.2013 15:00 Đerdap 1 : 3 Rudar
12.10.2013 15:00 Jadar 1 : 0 Mladi Borac
12.10.2013 15:00 Mačva 2005 4 : 0 Gučevo
12.10.2013 14:30 Mladost (D) 0 : 1 Tulari
12.10.2013 14:30 OFK Jabučje 3 : 0 Pepeljevac
12.10.2013 14:30 Mladost (V) 0 : 0 OFK Divci
12.10.2013 14:30 Zadrugar 2 : 0 OFK Osečina
12.10.2013 14:30 Kačer 0 : 2 Trlić
12.10.2013 14:30 Banjani 2 : 1 ZSK
12.10.2013 14:30 Spartak 1924 1 : 0 Kolubara
12.10.2013 14:30 Rubribreza 2 : 1 Joševa
12.10.2013 15:30 Jasen 7 : 0 Višesava
12.10.2013 15:30 Čajetina 1 : 0 Polet
12.10.2013 15:00 Rutevac 0 : 3 Moravica
12.10.2013 15:00 Naisus 2 : 1 Mladi Radnik
12.10.2013 15:00 Borac (T) 2 : 4 Naša krila 1936
12.10.2013 15:00 Palilula 3 : 2 Mekiš
12.10.2013 15:00 Omladinac 1 : 2 Rudar
12.10.2013 15:00 Aluminjum 1 : 3 Budućnost
12.10.2013 15:00 OFK Niš 4 : 0 Crvena zastava
12.10.2013 14:30 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo (B)
12.10.2013 15:00 Trbunje 4 : 2 Polet
12.10.2013 15:00 Jug Bogdan 2 : 1 Jastrebac
12.10.2013 15:00 Zadrugar 1 : 0 Željuša
12.10.2013 15:00 Vladimir Durković 0 : 3 Napredak
12.10.2013 15:00 Tanasko Rajić 2 : 1 Jedinstvo ( P )
12.10.2013 15:00 Biljači 0 : 3 Nebeski Anđeli
12.10.2013 15:00 Čelik 3 : 1 Vranjska Banja
12.10.2013 15:00 Oskar 10 : 4 Mineralac
12.10.2013 15:00 Glama 3 : 0 Sloga (B)
12.10.2013 14:30 Morava 1918 1 : 1 Jedinstvo
12.10.2013 14:30 Levač 4 : 0 Vinorača
12.10.2013 15:30 Bošnjane 2 : 1 Gradina
12.10.2013 15:30 Vinogradar 4 : 0 Šanac
12.10.2013 15:00 Zlot 2 : 1 Sloga
12.10.2013 15:00 Poreč 0 : 3 Brestovac
12.10.2013 15:00 Bučje 4 : 3 Borac
12.10.2013 15:00 Midžor 1 : 2 BSK
12.10.2013 15:30 Sloga (P) 6 : 0 Crvena zvezda
12.10.2013 15:30 BAK 2 : 1 Slavija
12.10.2013 15:00 Jadran 7 : 1 Proleter
12.10.2013 15:00 Panonija IM Topola 1 : 1 Olimpija (TS)
12.10.2013 15:00 Čoka 2 : 0 Njegoš
12.10.2013 15:00 Olimpija (G) 3 : 1 Preporod
12.10.2013 15:00 Radnički (S) 1 : 2 Vojvodina (P)
12.10.2013 15:00 Mladost Bambi 1 : 2 Vojvodina (NM)
12.10.2013 15:00 Rusanda 2 : 2 Borac
12.10.2013 15:00 Sloga 2 : 2 Kula
12.10.2013 15:00 ŽAK 2 : 1 Graničar
12.10.2013 15:00 OFK Odžaci 1 : 0 OFK Mladost APA
12.10.2013 15:00 Crvenka 0 : 2 Polet
12.10.2013 15:30 Železničar 3 : 2 Jadran
12.10.2013 15:30 Sloven (R) 1 : 0 Ljukovo
12.10.2013 15:30 Partizan 2 : 0 Donji Petrovci
12.10.2013 15:00 Vojvodina (T) 2 : 0 Budućnost (G)
12.10.2013 15:00 ŽSK 1 : 0 TSK
12.10.2013 15:00 Mladost (NS) 0 : 5 Tvrdjava
12.10.2013 15:00 Policajac 5 : 1 13. maj
12.10.2013 10:00 Milutinac 2 : 3 Komgrap
12.10.2013 10:00 Brodarac 4 : 1 Poštar Zvezdara
12.10.2013 15:00 OFK Zabrežje 1 : 0 Borac
12.10.2013 15:00 Krtinska 1 : 0 Mladost (C)
12.10.2013 15:00 Šumadija 0 : 0 Strelac
12.10.2013 15:30 Bogutovačka Banja 3 : 5 Proleter
12.10.2013 15:30 Mlada krila 1 : 0 Jedinstvo
12.10.2013 15:30 Magnohrom 2 : 0 Stubal
12.10.2013 14:30 Mladi Rudar 4 : 0 Ozremica
12.10.2013 14:30 Lunjevica 2 : 0 Majdan
12.10.2013 15:00 Parmenac 8 : 0 Lugovi
12.10.2013 14:30 Sloga 1 : 2 Jelica
12.10.2013 14:30 Kopljari 3 : 3 Proleter
12.10.2013 14:30 Žabare 3 : 0 B 2000
12.10.2013 14:30 Meteor 1 : 0 Grivac
12.10.2013 14:30 Bare 4 : 3 Pobeda (Đ)
12.10.2013 15:00 Badljevica 4 : 0 Drugovac
12.10.2013 15:00 Polet 2 : 1 Borac
12.10.2013 14:30 Junior Novo Naselje 2 : 0 Iskra
12.10.2013 15:30 Trešnjica 3 : 0 Duškovci
12.10.2013 15:00 Real 0 : 3 Moravac (Č)
12.10.2013 15:30 Polet (V) 4 : 2 Feniks 2012
12.10.2013 15:00 Mladost 1976 0 : 3 Dobrič
12.10.2013 14:30 Mladost (DL) 5 : 0 Veternica
12.10.2013 15:00 Sloboda 2 : 2 Provalija
12.10.2013 15:00 Mladost (M.S) 5 : 2 Veliki Suvodol
12.10.2013 15:00 Zvezda 3 : 0 Borac
12.10.2013 14:30 Ursule 3 : 1 Kolare
12.10.2013 14:30 Zenit 1 : 0 Napredak (SL)
12.10.2013 14:30 Resavac (S) 2 : 1 Vinogradar
12.10.2013 14:30 Napredak (Z) 4 : 1 Radnički
12.10.2013 15:30 14. Oktobar 1 : 0 Mladost (T)
12.10.2013 15:30 Malajnica 0 : 5 Urovica
12.10.2013 15:30 Sloboda 2013 0 : 4 Bukovik
12.10.2013 15:30 Mladost 4 : 0 Pobeda
12.10.2013 12:00 Svrljiška Topla 3 : 0 Valevac
12.10.2013 15:00 Nacional 2 : 1 Malinik
12.10.2013 15:00 Šljivar 3 : 2 Timok
12.10.2013 15:00 Lovac 2 : 3 IMT
12.10.2013 15:00 Vratarnica 5 : 0 Kastrum
12.10.2013 15:30 Glogonj 2 : 1 Polet
12.10.2013 15:30 Partizan (U) 4 : 0 Vinogradar
12.10.2013 15:00 Potisje 5 : 0 Radnički Gladiolus
12.10.2013 15:00 Jedinstvo (M) 2 : 4 Tisa B (A)
12.10.2013 15:00 Mićunovo 0 : 0 Pobeda
12.10.2013 15:00 Eđšeg 2 : 1 Tomislavci
12.10.2013 15:00 Radnički 1918 3 : 6 Mladost
12.10.2013 15:00 Jedinstvo 1947 6 : 1 OFK Šikara
12.10.2013 15:30 OFK Bačinci 1 : 0 Podrinje
12.10.2013 15:00 Fruškogorski partizan 0 : 1 Tatra
12.10.2013 15:00 Sofeks 1 : 0 Slavija
12.10.2013 15:00 Mladost Radost (Srbob) 1 : 1 Obilić (Zmajevo)
12.10.2013 15:00 Iskra (Kucura) 7 : 0 Jedinstvo (B.P.S.)
12.10.2013 15:00 Stari Grad 7 : 1 Bački Hajduk
12.10.2013 15:00 Soko 2 : 0 Bačka
12.10.2013 15:00 Pionir 5 : 1 Pobednik
12.10.2013 15:00 TEK Sloga 3 : 5 Rudar
12.10.2013 15:00 OFK Burovo 5 : 0 Šumadija (MC)
12.10.2013 15:00 Mladi radnik 5 : 1 Dimitrije Tucović
12.10.2013 15:00 OFK Meljak 1 : 1 Lisović 1977
12.10.2013 15:00 Barajevo 1 : 5 Rušanj
12.10.2013 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Polet
12.10.2013 15:00 Vukićevica 5 : 3 Poljane
12.10.2013 15:00 Urovci 4 : 1 Omladinac
12.10.2013 15:00 Belo Polje 10 : 0 Zadrugar
12.10.2013 15:00 Trstenica 1 : 0 Rvati
12.10.2013 OFK Slatina 1 : 4 OFK Rogača
12.10.2013 Mladost 0 : 1 4 Juli
12.10.2013 Sloga 2012 7 : 0 Vojvoda
12.10.2013 Ropočevo 3 : 0 Sibnica
12.10.2013 Drlupa 5 : 2 Stojnik
12.10.2013 Denim 6 : 1 Rudar 2012
12.10.2013 Vis 2 : 0 Mladost
12.10.2013 11:00 Partizan 2 : 6 Pinosava
12.10.2013 15:00 Heroj-Polet 1 : 1 Avala 1939
12.10.2013 15:00 Hajduk 1 : 3 Heroj 1925
12.10.2013 15:30 Stara Čaršija 4 : 0 Omladinac
12.10.2013 16:00 Popovići 1 : 2 Zgodačica
12.10.2013 15:00 Jarmenovci 2 : 5 Mladost
12.10.2013 15:00 Borac 1 : 1 Budućnost
12.10.2013 14:30 Gorski car 0 : 2 Šamot
12.10.2013 14:30 Brezovac 2 : 0 Trešnjevica
12.10.2013 15:30 Kusovac 3 : 1 Polet
12.10.2013 15:30 Mladi Radnik 3 : 0 Jedinstvo
12.10.2013 15:30 Kotlenik 2 : 1 Mladost
12.10.2013 15:00 Crvena zvezda 3 : 0 Feniks
12.10.2013 14:30 Mladost(L) 1 : 4 Mladost (R)
12.10.2013 14:30 Brana Paunović 3 : 1 Jedinstvo
12.10.2013 14:30 Rade Milošević 2 : 0 Manastirica
12.10.2013 14:30 Melnica 2 : 1 Vukan
12.10.2013 14:30 Omladinac B 1 : 2 Napredak
12.10.2013 14:30 B.S.K. 3 : 0 Soko
12.10.2013 14:30 7 juli 3 : 0 Dobrnje
12.10.2013 14:30 Sloga 1952 3 : 0 Burovac
12.10.2013 14:30 Čokordin 1 : 0 Laolac
12.10.2013 14:30 Radnik 0 : 2 Mlava
12.10.2013 14:30 Laznica 2 : 0 Zadrugar
12.10.2013 14:30 Zvezda 3 : 0 OFK Homolje
12.10.2013 14:30 Jasenovac 2 : 0 Mlava
12.10.2013 14:30 Mladost 3 : 1 Budućnost
12.10.2013 14:30 Stig (C) 1 : 4 Budućnost (A)
12.10.2013 14:30 Jedinstvo (S) 0 : 5 Radnik
12.10.2013 15:00 Metlić 2 : 2 Jevremovac
12.10.2013 15:00 Rankovac 8 : 1 Bojić
12.10.2013 15:00 Pocerina 2 : 0 Mladost 2011
12.10.2013 15:00 OFK Jelen 2 : 0 Korman
12.10.2013 15:00 Luk 0 : 5 Sloga
12.10.2013 15:00 Rudar 8 : 0 Granit
12.10.2013 15:00 Sloga DB 3 : 0 OFK Donja Ljubovidja
12.10.2013 15:00 Crnča 0 : 0 Čobanče
12.10.2013 15:00 Krasava 2 : 2 7. Juli
12.10.2013 15:00 Mladost MM 2 : 1 Šumice
12.10.2013 15:00 Omladinac 5 : 1 Napredak
12.10.2013 15:00 Omladinac 4 : 4 Maovi MH
12.10.2013 15:00 Napredak 0 : 5 Zadrugar
12.10.2013 15:00 Cer 6 : 0 Sloga
12.10.2013 15:00 Letnjikovac 2 : 0 Fortuna Miki
12.10.2013 15:30 Sloga 5 : 6 Lajkovac
12.10.2013 15:30 Crvena Jabuka 2 : 1 Sloga
12.10.2013 15:30 Šarbane 3 : 0 Zvizdar
12.10.2013 15:00 Nomanica 1 : 3 Napredak
12.10.2013 15:00 Bratstvo 4 : 1 Jedinstvo
12.10.2013 15:00 Grdanica 2 : 1 Gornje Krajince
12.10.2013 15:00 Goblen 2 : 5 Moravac
12.10.2013 15:00 Susica 2012 3 : 0 Milanovo
12.10.2013 15:00 Veliko Trnjane 2 : 1 Turekovac
12.10.2013 15:00 BSK 1 : 4 Real
12.10.2013 15:00 Radnički "B" 0 : 3 Mladost
12.10.2013 15:00 Mladost "B" 2 : 4 Mladi Radnik
12.10.2013 14:30 Radnik 2 : 1 Budućnost (L)
12.10.2013 14:00 Varvarin 1 : 2 Kostrež
12.10.2013 15:00 Sloboda 1948 0 : 1 Topoljak
12.10.2013 15:00 Omladinac (O) 1 : 2 Jugovići
12.10.2013 15:00 Moravac-C 74 4 : 1 Rujišnik
12.10.2013 15:00 Kamenorezac 76 2 : 3 Stragari
12.10.2013 10:45 Omladinac (U) 0 : 1 Mladost
12.10.2013 15:00 Stevka Bozurevka 1 : 1 Polet 57
12.10.2013 15:00 Bukovica 2 : 0 Drugari
12.10.2013 15:00 OFK Barice 0 : 3 Janošik
12.10.2013 15:00 Naša Krajina 1 : 2 Graničar
12.10.2013 Mitros 1 : 1 Sremac
12.10.2013 15:00 Proleter 2 : 0 Slavija
12.10.2013 15:00 OFK Borac 2 : 0 PSS-192
12.10.2013 15:00 Crnovršanin 1 : 0 Hajduk
12.10.2013 15:00 Šantarovac 2 : 0 Omladinac
12.10.2013 15:00 Belica 4 : 2 Oniks
12.10.2013 15:00 Mladost 2 : 1 Bresje
12.10.2013 15:30 Borac 0 : 0 Sutjeska
12.10.2013 15:30 Sloboda (NG) 2 : 1 Napredak
12.10.2013 15:30 Podrinje 7 : 0 Rudar
12.10.2013 15:30 Drina HE 3 : 1 Mladost
12.10.2013 15:30 Drina (Z) 4 : 0 Kozara
12.10.2013 15:30 Proleter 1 : 0 Modriča Maxima
12.10.2013 14:30 Napredak 3 : 0 Požarevac
12.10.2013 11:00 Jagodina 1 : 2 Mašinac
12.10.2013 14:30 LASK Crvena zvezda 0 : 2 Spartak
12.10.2013 15:00 Novi Bečej 2 : 1 Trijumf
12.10.2013 15:30 Lemind Lavice 0 : 3 Sloga
12.10.2013 14:30 Fruškogorac 5 : 0 Šabac
12.10.2013 13:00 Mačva 6 : 0 Kolibri
12.10.2013 15:30 Kalemegdan 6 : 0 Nives
12.10.2013 15:30 ŽFK Jerina 0 : 2 Gradac
12.10.2013 15:30 ŽFK Užice 0 : 2 Slatke male
12.10.2013 15:30 Radnički 2013 1 : 0 Unafortuna 04
12.10.2013 14:00 ČSK Pivara 2 : 2 Radnički (P)
12.10.2013 10:00 Proleter 2006 0 : 1 Dinamo
12.10.2013 10:00 Novi Sad 2 : 1 Banat
12.10.2013 11:00 Jadran 0 : 4 Šumadija 1903
12.10.2013 10:00 BIP 2 : 6 Metalac (GM)
12.10.2013 14:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Sloboda (Č)
12.10.2013 14:30 Pobeda 2 : 1 Arsenal
12.10.2013 14:30 Sloga 1940 2 : 0 Sloga (P)
12.10.2013 14:30 Sušica 2 : 0 Javor
12.10.2013 11:00 Jedinstvo (P) 4 : 0 Car Konstantin
12.10.2013 11:00 Radan 2 : 1 Bor
12.10.2013 15:00 Žitoradja 1 : 0 Svrljig
12.10.2013 11:00 Radnički (N) 1 : 4 Palilulac
12.10.2013 15:00 Moravac Orion 2 : 1 Timok
12.10.2013 13:00 Voždovac 1 : 0 Grafičar
12.10.2013 11:00 Žarkovo 1 : 2 Kolubara
12.10.2013 15:30 Mladenovac 1 : 2 Balkan
12.10.2013 13:30 Zemun 2 : 0 Palilulac
12.10.2013 12:00 Proleter 1 : 1 SASK
12.10.2013 16:00 Šumadija 3 : 0 Udarnik
12.10.2013 16:00 Železničar Kusadak 11 : 0 Polet
12.10.2013 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Glavaš
12.10.2013 12:00 Kolonija 0 : 3 Mladost (O)
12.10.2013 13:00 Železničar 5 : 1 Sloga (BNS)
12.10.2013 10:00 Vulturul 8 : 0 C.zvezda
12.10.2013 12:30 Radnički (K) 8 : 0 Partizan (G)
12.10.2013 15:30 Vojvodina 3 : 1 Radnički (B)
12.10.2013 13:00 Partizan 1 : 1 Sloga (L)
12.10.2013 11:00 Rad 4 : 1 Radnički 1923
12.10.2013 12:00 Vojvodina 1 : 1 Mladost (L)
12.10.2013 12:00 Inđija 2 : 0 Novi Sad
12.10.2013 12:00 Radnički (S) 1 : 2 Spartak
12.10.2013 12:00 Vršac 1 : 2 OFK Hajduk
12.10.2013 12:00 Bačka 1901 7 : 1 Železničar
12.10.2013 12:00 Vrbas 1 : 1 Proleter 2006
12.10.2013 12:00 Dinamo 1 : 3 Bečej
12.10.2013 BASK 0 : 4 Zemun
12.10.2013 Dominus 2 : 1 Sinđelić
12.10.2013 Radnički (NB) 0 : 4 Teleoptik
12.10.2013 BSK Borča 4 : 5 Brodarac
12.10.2013 Internacional 2 : 0 Lokomotiva
12.10.2013 Radnički (O) 2 : 1 Voždovac
12.10.2013 Kolubara 2 : 3 Bežanija
12.10.2013 11:00 Bane 0 : 0 Sušica
12.10.2013 10:00 Sloga (P) 2 : 2 AS
12.10.2013 13:00 Novi Pazar 5 : 0 Sloga (K)
12.10.2013 14:30 Sloga 1940 1 : 1 Čačak 94
12.10.2013 11:00 Metalac (GM) 4 : 0 Jedinstvo Putevi
12.10.2013 11:00 Šumadija 1903 0 : 1 Mladost (L)
12.10.2013 15:00 Omladinac 1 : 13 Sloboda 2
12.10.2013 11:00 Vinogradar 4 : 2 Čantavir
12.10.2013 09:30 Tavankut 9 : 1 Palić
12.10.2013 09:30 Subotica 1 : 1 Olimpia B
12.10.2013 10:00 Bačka 1 : 2 Senta
12.10.2013 13:30 Jedinstvo Stević 0 : 3 Dinamo
12.10.2013 10:30 Omladinac (O) 1 : 5 Mika Antić
12.10.2013 12:00 Loznica 0 : 1 AS
12.10.2013 11:00 Savacijum 1 : 0 Sloboda Point
12.10.2013 14:00 Brodarac 2 : 1 Nacional
12.10.2013 11:00 Zemun 2 : 0 Čukarički
12.10.2013 13:30 Rad 3 : 1 Radnički 1923
12.10.2013 10:00 Vojvodina 5 : 0 Mladost (L)
12.10.2013 10:00 Banat 1 : 5 TSC
12.10.2013 10:00 Inđija 2 : 0 Novi Sad
12.10.2013 10:00 Radnički (S) 0 : 2 Spartak
12.10.2013 10:00 Vršac 1 : 0 OFK Hajduk
12.10.2013 10:00 Bačka 1901 1 : 0 Železničar
12.10.2013 10:00 Vrbas 1 : 1 Proleter 2006
12.10.2013 10:00 Dinamo 3 : 0 Bečej
12.10.2013 13:00 Dragačevo 4 : 1 Bubamara
12.10.2013 14:30 Sloga 1940 0 : 1 Bane
12.10.2013 14:30 Kiker 5 : 1 FAP
12.10.2013 10:00 AFK 0 : 9 Senta
12.10.2013 11:00 Hajdučica 3 : 3 Sloga (P)
12.10.2013 10:30 Polet 0 : 6 Banat
12.10.2013 16:30 Borac (St) 3 : 0 Petar Urošev
12.10.2013 10:00 Kolonija 1 : 1 Radnički (K)
12.10.2013 11:00 Mladost (O) 4 : 1 BSK
12.10.2013 10:00 Proleter 3 : 1 Jedinstvo Stević
12.10.2013 10:00 Slavija 2 : 3 Dolina
12.10.2013 10:00 Železničar 3 : 1 Borac
12.10.2013 13:00 Osipaonica 1 : 6 Sloga
12.10.2013 10:00 Proleter 4 : 2 SASK
12.10.2013 14:00 Šumadija 3 : 0 Udarnik
12.10.2013 14:00 Železničar Kusadak 5 : 1 Polet
12.10.2013 14:00 Jedinstvo 3 : 0 Glavaš
12.10.2013 14:00 Budućnost 1 : 0 Napredak
12.10.2013 15:00 Mladost (L) 3 : 1 Borac 2
12.10.2013 15:00 Takovo Junior 0 : 3 Orlovac
12.10.2013 14:30 Homoljac 4 : 0 Trgovački
12.10.2013 14:30 Šapine 0 : 4 Zvižd
12.10.2013 Ada 4 : 3 Mladenovac
12.10.2013 BASK 0 : 10 Teleoptik
12.10.2013 Radnički NB 1 : 2 011
12.10.2013 BSK 2 : 3 Dominus
12.10.2013 Kolubara 1 : 1 Sinđelić
12.10.2013 09:30 Vinogradar 2 : 7 Čantavir
12.10.2013 10:00 Spartak '01 13 : 0 Subotica
12.10.2013 09:30 TSC 4 : 1 Senta
12.10.2013 14:30 Bačka 1901 0 : 4 Spartak '02
12.10.2013 10:00 Buducnost 8 : 0 Polet
12.10.2013 Krusik 2 : 0 Jedinstvo
12.10.2013 13:00 Radnicki 9 : 1 OFK Osecina
12.10.2013 10:00 Slavija 0 : 3 Radnicki 1923 II
12.10.2013 10:00 Šumadija 4 : 0 Karađorđe
12.10.2013 10:00 Karađorđe 3 : 0 Šumadija 1903 II
12.10.2013 10:00 Radnicki 1923 I 3 : 2 Apolon 4 II
12.10.2013 Tutin 3 : 1 Pionir 028

Košarka

12.10.2013 19:00 Krka 60 : 52 Partizan mts
12.10.2013 17:00 Zadar 66 : 73 Cedevita
12.10.2013 19:00 MZT Skopje Aerodrom 78 : 71 Budućnost VOLI
12.10.2013 21:00 Crvena zvezda Telekom 88 : 51 Radnički
12.10.2013 18:00 Sloboda 83 : 81 Meridiana
12.10.2013 17:00 Smederevo 101 : 86 Vršac
12.10.2013 19:30 Sloga 65 : 61 Konstantin
12.10.2013 20:00 Pirot 116 : 110 Radnički
12.10.2013 17:00 Kolubara LA 2003 61 : 69 Vojvodina
12.10.2013 19:00 Proleter Naftagas 75 : 64 Šabac
12.10.2013 15:00 Novi Pazar 86 : 74 Temnić
12.10.2013 17:00 Prva Petoletka 76 : 86 Priboj
12.10.2013 18:00 Mileševac 80 : 95 Železničar
12.10.2013 19:00 Svilajnac 90 : 94 Sloga (D)
12.10.2013 18:00 Zlatibor 72 : 86 Zlatar
12.10.2013 16:00 Polet 80 : 93 Ub
12.10.2013 18:00 Sokobanja 87 : 80 OKK Junior
12.10.2013 18:00 Stara Pazova 75 : 68 Jedinstvo
12.10.2013 20:00 Sveti Đorđe 95 : 101 Hajduk
12.10.2013 17:00 Nova Pazova 67 : 77 Ruma
12.10.2013 15:00 Viva Basket 106 : 73 Astra
12.10.2013 M015 78 : 80 Play off
12.10.2013 Student BB 79 : 55 Železničar
12.10.2013 Čačak Basket Tim 76 : 79 Mionica
12.10.2013 Vladimirci 80 : 82 Čačak 94
12.10.2013 Užice 58 : 84 Ivanjica
12.10.2013 Sloga (PM) 57 : 61 Basket Top
12.10.2013 Požarevac 20 : 0 Goč
12.10.2013 Korićani 68 : 72 Župa
12.10.2013 Stragari 66 : 96 Mladost
12.10.2013 Paraćin 87 : 89 Šumarice
12.10.2013 Starinski 80 : 84 Ušće
12.10.2013 Trepča 91 : 47 Bane
12.10.2013 Budućnost 78 : 72 Crvenka
12.10.2013 Apatin 0 : 20 Kadet
12.10.2013 SO Koš 71 : 78 Mladost Veternik
12.10.2013 Selekta 100 : 63 Vojvodina NM
12.10.2013 Futog Tehnomer 79 : 61 Sloboda NS
12.10.2013 Sport Key Plus 77 : 67 Feniks
12.10.2013 Pink 53 : 70 Jadran
12.10.2013 Družina Kozlovac 68 : 95 Vojka
12.10.2013 Banatski Karlovac 70 : 68 Omladinac
12.10.2013 LSK 59 : 87 Dinamo
12.10.2013 Indians Basket 61 : 76 Kris Kros
12.10.2013 Radnički 62 : 84 BNS
12.10.2013 17:00 Radnički 95 : 50 Stara Pazova
12.10.2013 19:30 Spartak 50 : 84 Šumadija
12.10.2013 19:00 Student Radnički 61 : 63 Vojvodina Nis Gas
12.10.2013 19:00 Vrbas Medela 85 : 68 Jagodina 2001
12.10.2013 19:30 Radivoj Korać 79 : 64 Partizan
12.10.2013 18:00 Vršac 62 : 83 Crvena Zvezda
12.10.2013 17:00 Kovin 104 : 60 Čelarevo
12.10.2013 18:00 Topolčanka 100 : 40 Proleter (NS)
12.10.2013 18:00 Basket Star 78 : 59 Velika Kikinda

Odbojka

12.10.2013 19:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Inđija
12.10.2013 17:00 Železničar 3 : 0 Dunav Volley
12.10.2013 19:00 Putevi 3 : 1 Kosovska Mitrovica
12.10.2013 20:30 Smederevo 3 : 2 Timok
12.10.2013 18:00 Novi Pazar-Junior 3 : 0 Borac
12.10.2013 Napredak 037 3 : 1 Tehničar
12.10.2013 Partizan 2012 3 : 1 Ribnica 2
12.10.2013 Tutin 3 : 1 Rudar
12.10.2013 19:00 Železničar 3 : 1 Kolubara
12.10.2013 19:00 Partizan Vizura 3 : 0 Dinamo
12.10.2013 20:00 Tent 3 : 0 Smeč 5
12.10.2013 20:00 Radnički Beograd 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
12.10.2013 20:00 Kraguj 3 : 0 Zrenjanin 023
12.10.2013 17:00 Futog 3 : 2 Crnokosa
12.10.2013 19:00 Valjevo 3 : 2 Radnički (K)
12.10.2013 17:00 Mladost 0 : 3 Varadin
12.10.2013 Novi Pazar 3 : 0 Mokra Gora
12.10.2013 Bane 0 : 3 Trstenik
12.10.2013 Kraljevo 3 : 0 Zvečan
12.10.2013 Tehničar 1 : 3 Leposavić

Rukomet

12.10.2013 18:30 PKB 23 : 23 Jugović Unimet
12.10.2013 18:00 Radnički 28 : 21 Vrbas Carnex
12.10.2013 19:30 Kolubara 29 : 30 Železničar 1949
12.10.2013 19:00 Morava 25 : 25 Metaloplastika
12.10.2013 19:00 Mokra Gora 22 : 20 Sloga
12.10.2013 20:00 Nova Pazova 24 : 27 Jedinstvo
12.10.2013 17:30 Bask 30 : 28 Metalac
12.10.2013 19:00 Vlasotince 22 : 25 BSK Heba
12.10.2013 19:00 Žitorađa 28 : 30 Hajduk Veljko
12.10.2013 19:00 Jastrebac 36 : 31 Topličanin
12.10.2013 20:00 Radnički 2 33 : 24 Metalac
12.10.2013 18:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 26 : 31 Priboj
12.10.2013 19:00 Zlatar 32 : 20 Župa 54
12.10.2013 18:00 Mladost 28 : 18 Novi Pazar
12.10.2013 19:00 Mokra Gora 22 : 20 Sloga
12.10.2013 19:00 Brestovac 21 : 33 Mladost 1949
12.10.2013 13:00 Rembas 26 : 16 Knjaževac
12.10.2013 19:00 Paraćin 27 : 28 Radnički
12.10.2013 18:00 Apatin 38 : 27 Sivac 69
12.10.2013 18:00 Crvenka II 25 : 25 Srem Sm
12.10.2013 18:00 Radnički-Cement 25 : 31 Vladimirovac
12.10.2013 18:00 Hajduk 26 : 26 Somborelektro
12.10.2013 19:00 Napredak 25 : 21 Metalac
12.10.2013 17:30 Studentski grad 26 : 18 Udarnik
12.10.2013 19:00 Ub 23 : 32 Rekreativo
12.10.2013 19:00 Sloga 30 : 27 Radnički
12.10.2013 19:00 Bela Palanka 27 : 26 Radan
12.10.2013 16:00 Omladinac (D) 31 : 35 Mladost (V)
12.10.2013 16:00 Kljajićevo 38 : 21 Čonoplja 1947
12.10.2013 17:00 Umčari 32 : 26 Prva-Iskra Barič
12.10.2013 17:00 Kosmaj 26 : 23 Metaloplastika 2
12.10.2013 16:00 Jedinstvo 25 : 32 Vojvoda Stepa
12.10.2013 17:00 Partizan (I) 15 : 26 Obilić
12.10.2013 ŽSK 2 20 : 40 Slavija
12.10.2013 Vrbas 2 27 : 26 Partizan
12.10.2013 Srbobran 31 : 30 Bačka Palanka
12.10.2013 19:00 Knjaz Miloš 20 : 18 Max Sport
12.10.2013 19:00 BMS Milenijum 34 : 29 Naisa
12.10.2013 19:00 Železničar 19 : 24 Kikinda
12.10.2013 19:00 Pančevo 36 : 31 Halas Jožef
12.10.2013 15:00 Srem 39 : 18 Mladost
12.10.2013 16:30 Radnički 23 : 25 Voždovac 1955
12.10.2013 18:30 Medicinar 45 : 32 Slodes
12.10.2013 13:00 Knjaz Miloš 2 31 : 21 Metalac AD
12.10.2013 15:00 Napredak 12 33 : 29 Čačak
12.10.2013 15:30 Prijepolje 14 : 15 Sloga
12.10.2013 19:00 Knjaževac 34 : 17 Đerdap
12.10.2013 16:30 Vranje 16 : 23 Crveni krst
12.10.2013 18:00 Pirot 34 : 17 Topličanin
12.10.2013 17:00 RTB Bor 22 : 20 Naisa 2
12.10.2013 Cepelin 28 : 25 VGSK
12.10.2013 15:30 Junior 27 : 23 Mladost
12.10.2013 18:00 Mačva 28 : 12 Rudar
12.10.2013 16:30 Petrovac 18 : 31 Cepelin
12.10.2013 16:30 Želja 33 : 17 Jedinstvo
12.10.2013 16:30 Vrbas 26 : 27 Petrovaradin
12.10.2013 20:00 Laki 18 : 16 Spartak
12.10.2013 Aleksinac 20 : 33 Mladost 1949
12.10.2013 Žitorađa 23 : 23 Morava Han
12.10.2013 Dubočica 16 : 19 Rtanj
12.10.2013 Vlasotince 21 : 16 Knjaževac 2
12.10.2013 Naisa 3 29 : 17 Niška Banja
12.10.2013 Radan 18 : 17 Jagodina 2
12.10.2013 Gradnulica 29 : 11 Obilić
12.10.2013 Dolovo 34 : 12 Senta
12.10.2013 Odžaci 14 : 41 Tikvara

Futsal

12.10.2013 19:00 Bečej 1 : 5 Kalča
12.10.2013 19:00 Viking 2 : 2 Hajduk
12.10.2013 21:00 Leteći Holandjanin 3 : 2 Forum
12.10.2013 16:00 Srbobran 8 : 1 Bačka
12.10.2013 18:00 Telep 9 : 5 KMF Sombor

Ragbi 13

12.10.2013 Dorćol 78 : 12 Radnički
12.10.2013 Crvena Zvezda 74 : 12 Niš