XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 373 utakmica za dan
Nedelja, 12 Jun 2011

Fudbal

12.06.2011 17:00 Sinđelić 5 : 2 Kolubara
12.06.2011 17:00 Dinamo 4 : 1 Proleter (NS)
12.06.2011 17:00 Napredak 0 : 0 Teleoptik
12.06.2011 17:00 Banat 1 : 0 Big bul Radnički
12.06.2011 17:00 Srem 2 : 0 Mladi radnik
12.06.2011 17:00 Zemun 5 : 0 Mladost (L)
12.06.2011 17:00 Novi Sad 0 : 3 Novi Pazar
12.06.2011 17:00 BASK 2 : 1 Radnički (S)
12.06.2011 17:00 Bežanija 0 : 1 Radnički 1923
12.06.2011 17:00 Šumadija (A) 3 : 2 Jedinstvo
12.06.2011 17:00 FAP 0 : 0 Sloga (K)
12.06.2011 17:00 Rudar (K) 1 : 0 Sloboda (Č)
12.06.2011 17:00 Mačva 1 : 2 Radnički Stobeks
12.06.2011 17:00 Polet (LJ) 2 : 2 Sloga (P)
12.06.2011 17:00 Sloga (BB) 5 : 0 Vujić voda
12.06.2011 17:00 Partizan (BB) 2 : 1 Sloga (PM)
12.06.2011 17:30 Dubočica 0 : 1 Vlasina
12.06.2011 17:30 Sloga (D) 3 : 1 Hajduk Veljko
12.06.2011 17:30 Radnički (S) 1 : 0 Rudar Alpos
12.06.2011 17:30 Radnički (P) 2 : 1 Kopaonik
12.06.2011 17:30 Žitorađa 2 : 0 Svrljig
12.06.2011 17:30 Radnik 4 : 2 Jedinstvo (P)
12.06.2011 17:30 Radnički (N) 3 : 1 Car Konstantin
12.06.2011 17:30 Timok 2 : 1 Trstenik PPT
12.06.2011 17:00 Bane 4 : 0 Pobeda
12.06.2011 17:00 Orlovac 2 : 1 Tutin
12.06.2011 17:00 Partizan (C) 7 : 2 Mladost (O)
12.06.2011 17:00 Vodojaža 1 : 0 Polet (T)
12.06.2011 17:00 Trepča 2 : 1 Omladinac (NS)
12.06.2011 17:00 Mokra Gora 1 : 1 Metalac (K)
12.06.2011 17:00 Takovo 2 : 0 Jošanica
12.06.2011 17:00 Železničar Inon 6 : 4 Borac
12.06.2011 17:00 Zvižd 4 : 0 Morava (VP)
12.06.2011 17:00 Sloga (D) 4 : 3 Crvena zvezda (S)
12.06.2011 17:00 Šumadinac 2 : 1 Šapine
12.06.2011 17:00 Vrbovac 4 : 2 GFK Jasenica 1911
12.06.2011 17:00 Železničar (S) 2 : 1 Obilić
12.06.2011 17:00 Seljak 0 : 3 Gruža
12.06.2011 17:00 Homoljac 3 : 0 Sloga (B)
12.06.2011 17:00 Jadar (ST) 3 : 1 Zlatibor
12.06.2011 17:00 Zlatar 5 : 3 Ribnica
12.06.2011 17:00 Krušik 2 : 2 Jedinstvo (V)
12.06.2011 17:00 Drina 1 : 2 Loznica
12.06.2011 17:00 Sloga (S) 5 : 3 Polimlje
12.06.2011 17:00 Sloga (LŠ) 2 : 4 Radnički (V)
12.06.2011 17:00 Zadrugar 5 : 0 Jadar (GD)
12.06.2011 17:00 Osečina 0 : 4 Jedinstvo Putevi
12.06.2011 17:30 Pukovac 4 : 1 Radan
12.06.2011 17:30 Pusta Reka 1 : 3 Moravac Orion
12.06.2011 17:30 Zloćudovo 2 : 1 Ropotovo
12.06.2011 17:30 Morava (VH) 4 : 3 Mramor
12.06.2011 17:30 Zaplanjac 3 : 0 Mladost (B)
12.06.2011 17:30 BSK Bujanovac 3 : 2 Balkanski
12.06.2011 17:30 Sloga 3 : 1 Moravica (S)
12.06.2011 17:30 Vučje 8 : 0 Jedinstvo (B)
12.06.2011 17:30 Radnički 4 : 2 Župa
12.06.2011 17:30 Timočanin 2 : 1 Morava (Ć)
12.06.2011 17:30 Trajal 0 : 3 Juhor
12.06.2011 17:30 SFS Borac 0 : 1 Trgovački
12.06.2011 17:30 Kablovi 3 : 1 Đerdap
12.06.2011 17:30 Rembas 1 : 0 Borac
12.06.2011 17:30 Bor 1 : 2 Pepeljevac
12.06.2011 17:30 Majdanpek 5 : 0 Slatina
12.06.2011 17:30 Milutinac 4 : 3 Lokomotiva
12.06.2011 17:30 Slavija 0 : 0 GSP Polet
12.06.2011 17:30 Sremčica 3 : 0 Posavac Tišma
12.06.2011 17:30 Radnički (R) 2 : 2 Trudbenik
12.06.2011 17:30 Budućnost 7 : 0 Vinča
12.06.2011 17:30 Železničar 4 : 2 Radnički (NB)
12.06.2011 17:30 Borac 2 : 2 IMT
12.06.2011 17:30 Crvena zvezda (MML) 2 : 2 PKB
12.06.2011 17:30 Bulbulderac 1 : 1 Turbina
12.06.2011 17:30 Radnički 3 : 0 Braća Vuković
12.06.2011 17:30 Morava 0 : 2 Rudar
12.06.2011 17:30 Grdica 2 : 2 Radnik
12.06.2011 17:30 Borac (A) 1 : 3 Budućnost
12.06.2011 17:30 Mataruge 1 : 4 Karađorđe
12.06.2011 17:30 Borac (V) 4 : 0 Ibar
12.06.2011 17:30 Magnohrom 3 : 0 Proleter Lasta
12.06.2011 17:30 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Goč
12.06.2011 17:00 Crni Vrh 2 : 0 Beli Orao
12.06.2011 17:00 Dunavac 0 : 0 Sloga (K)
12.06.2011 17:00 Omladinac 3 : 0 Petar Dobrnjac
12.06.2011 17:00 Integral 2 : 1 Mladost
12.06.2011 17:00 Sloga (B) 3 : 0 Napredak
12.06.2011 17:00 Polet (SD) 4 : 4 VGSK
12.06.2011 17:00 Borac (VL) 5 : 3 Vihor
12.06.2011 17:00 Bata Bulić 1 : 0 Mlava (ML)
12.06.2011 Osipaonica 1 : 0 Mladi radnik
12.06.2011 Jedinstvo (K) 2 : 1 Selevac
12.06.2011 Sloga (M) 2 : 0 Polet (T)
12.06.2011 Omladinac (R) 1 : 0 Glavaš
12.06.2011 Napredak 2 : 1 Budućnost (R)
12.06.2011 Lunjevac 2 : 1 Sloboda (L)
12.06.2011 Cerovac 1 : 1 Udarnik
12.06.2011 17:00 Badnjevac 4 : 0 Junkovac
12.06.2011 17:00 Rača Popović 2 : 1 Lokomotiva
12.06.2011 17:00 Banja 1 : 1 Karađorđe (T)
12.06.2011 17:00 Partizan 3 : 2 Šumadinac (N)
12.06.2011 17:00 Šumadinac (S) 1 : 1 Šumadija
12.06.2011 17:00 Aranđelovac 2 : 3 Beli Orlovi
12.06.2011 17:00 Karađorđe 0 : 2 Borac (P)
12.06.2011 18:00 Antimon 6 : 5 Dobrava
12.06.2011 18:00 Hajduk Stanko 3 : 2 Luk Kompenzatori
12.06.2011 18:00 Lipolist 2 : 3 Radnički
12.06.2011 18:00 Mladost 3 : 1 Majur
12.06.2011 18:00 Napredak 1 : 3 milos pocerac
12.06.2011 18:00 Jedinstvo (Š) 2 : 0 Sindjelić
12.06.2011 OFK Divci 2 : 1 Brežđe
12.06.2011 Spartak 3 : 1 Vrujci
12.06.2011 Ariljska rampa 1 : 1 GP Zlatibor
12.06.2011 Napredak 0 : 3 Polet
12.06.2011 Jedinstvo 2 : 3 Jasen
12.06.2011 Zlatibor voda 1 : 1 Perućac
12.06.2011 17:00 Železničar 3 : 1 Omladinac
12.06.2011 17:00 Luna Avijatičar 0 : 5 Savinac
12.06.2011 17:30 Mladost (O) 1 : 1 Zemljoradnik
12.06.2011 17:30 Toplica 5 : 0 Rutevac
12.06.2011 17:30 Rad 3 : 2 Napredak
12.06.2011 17:30 Radnički 2 : 3 Rasovača
12.06.2011 17:30 Omladinac 2 : 0 Morava
12.06.2011 17:30 Prčevac 2 : 1 Zadrugar
12.06.2011 Sloboda 0 : 0 Delijski Vis
12.06.2011 Budućnost 2 : 0 Vrtište
12.06.2011 Radnički 1 : 2 Vulkan
12.06.2011 Mladost 4 : 1 Aluminjum
12.06.2011 Čegar 3 : 4 Jedinstvo
12.06.2011 Omladinac 6 : 0 Proleter
12.06.2011 18:00 Mladost 6 : 2 Levac
12.06.2011 18:00 Buducnost 4 : 1 Mladost
12.06.2011 18:00 Vinogradar 4 : 0 Kupinovac
12.06.2011 18:00 Napredak (Z) 3 : 3 Dragocvet
12.06.2011 18:00 Morava 4 : 2 Istok-63
12.06.2011 18:00 Sloga 4 : 0 Jedinstvo
12.06.2011 18:00 Lugomir 2 : 1 Vinoraca
12.06.2011 18:00 Kušiljevo 2 : 1 Napredak (D)
12.06.2011 17:00 Brodoremont 1 : 3 Rudar (B)
12.06.2011 17:00 Nemetali 4 : 0 Radnički (K)
12.06.2011 ŠSK 4 : 1 Rudar
12.06.2011 Rtanj 0 : 1 Borac
12.06.2011 BSK 2 : 5 Ozren
12.06.2011 Sloga (M) 4 : 2 Sloga (Ž)
12.06.2011 Midžor 2 : 1 Omladinac
12.06.2011 Bučje 8 : 2 Mladost
12.06.2011 17:30 Tisa 4 : 1 Čoka
12.06.2011 17:30 Vinogradar 4 : 3 Subotica
12.06.2011 17:30 Jadran 1 : 1 Proleter
12.06.2011 17:30 Krivaja 1 : 0 Preporod
12.06.2011 17:30 Bačka 4 : 2 Njegoš
12.06.2011 17:30 Sloboda 4 : 2 Panonija IM Topola
12.06.2011 17:30 Čantavir 0 : 0 Tavankut
12.06.2011 17:30 Delija 1 : 3 Naftagas
12.06.2011 17:30 Vojvodina 0 : 1 Borac
12.06.2011 17:30 Crvena Zvezda (RS) 4 : 1 Mladost
12.06.2011 17:30 Potisje 2 : 1 Bilećanin
12.06.2011 17:30 Jedinstvo 2 : 0 Polet (N)
12.06.2011 17:30 Begej 4 : 0 Crvena zvezda (VS)
12.06.2011 17:30 OFK Klek 4 : 0 Mladost
12.06.2011 17:30 Rusanda 1 : 0 Krajina
12.06.2011 17:00 Partizan (G) 1 : 1 BAK
12.06.2011 17:00 Mladost 3 : 2 Jugoslavija
12.06.2011 17:00 Radnički (K) 5 : 1 Slavija
12.06.2011 17:00 Kolonija 3 : 0 Tempo
12.06.2011 17:00 Partizan (U) 1 : 3 Vulturul
12.06.2011 17:00 Sloga 2 : 0 Budućnost (A)
12.06.2011 17:00 Budućnost 2 : 1 Vršac United
12.06.2011 17:00 Radnički (B) 3 : 1 Polet
12.06.2011 17:00 Mladost 2 : 1 Hajduk
12.06.2011 17:00 ŽAK 4 : 0 Stanišić
12.06.2011 17:00 OFK Odžaci 3 : 1 Polet
12.06.2011 17:00 Borac 2 : 0 Crvenka
12.06.2011 17:00 PIK 1 : 1 Kula
12.06.2011 17:00 Zadrugar 1 : 0 Graničar
12.06.2011 17:00 Kordun 5 : 1 BSK
12.06.2011 17:00 Omladinac 0 : 3 Radnički
12.06.2011 17:00 Mladost 2 : 0 Tvrdjava
12.06.2011 17:00 Železničar 1 : 5 Slavija
12.06.2011 17:00 Borac 2 : 1 ŽSK
12.06.2011 17:00 Šajkaš 5 : 3 Jedinstvo
12.06.2011 17:00 Hercegovac 2 : 1 Stari Grad
12.06.2011 17:00 Omladinac 2 : 0 Srbobran
12.06.2011 17:00 Petrovaradin 1 : 2 Vrbas
12.06.2011 17:00 Kabel 4 : 3 Bečej
12.06.2011 17:30 Železnik 2 : 3 Prva Iskra
12.06.2011 17:30 Zmaj 4 : 5 Dunavac
12.06.2011 17:30 Podunavac 0 : 3 PIK Zemun
12.06.2011 17:30 Borac 3 : 1 Poštar - Zvezdara
12.06.2011 17:30 Napredak 1 : 2 Čibukovac
12.06.2011 17:30 Gruža 3 : 2 Olimpik
12.06.2011 17:30 Granit 0 : 2 Polet
12.06.2011 17:30 Ribnica 5 : 0 Jedinstvo (G)
12.06.2011 17:30 Morava 5 : 3 Mladost
12.06.2011 17:30 Jedinstvo (D) 3 : 2 Žiča
12.06.2011 17:00 Bagremar 2 : 0 Hajduk
12.06.2011 17:00 Opornica 4 : 3 Dobrača
12.06.2011 17:00 Kolektiv 1 : 4 Azbest
12.06.2011 17:00 Botunje 4 : 1 Đuriselac
12.06.2011 17:00 Ćava 2 : 0 Korićani
12.06.2011 17:00 Makce 2 : 3 Sloga Ć
12.06.2011 17:00 Đerdap 3 : 2 Žika Marković uča
12.06.2011 17:00 Desine 5 : 4 Žitkovica
12.06.2011 17:00 Napredak 3 : 1 Jedinstvo
12.06.2011 17:00 RSK 4 : 1 Sloga D
12.06.2011 17:00 Mladi Borac 5 : 4 BSK
12.06.2011 17:00 Napredak (S) 0 : 3 Rudar
12.06.2011 17:00 Radnički 1 : 2 Omladinac (S)
12.06.2011 17:00 BSK 1 : 3 Napredak (VC)
12.06.2011 17:00 Omladinac (B) 3 : 1 Krilaš
12.06.2011 17:00 Košava 2 : 0 Jedinstvo
12.06.2011 17:00 Polet 3 : 2 Dragoš
12.06.2011 17:00 Karađorđe 2 : 0 Mladost (R)
12.06.2011 17:00 Omladinac 5 : 2 ŽSK
12.06.2011 17:00 Lepenica 0 : 2 Sloga (M)
12.06.2011 18:00 Mladost(P) 3 : 2 Gorki
12.06.2011 18:00 Petlovača 6 : 0 Duško
12.06.2011 18:00 Budućnost 0 : 5 Borac
12.06.2011 18:00 Mladi Borac 2 : 0 Mladost(M)
12.06.2011 18:00 Sloga 3 : 2 Sloboda
12.06.2011 18:00 Partizan 14 : 2 Napredak
12.06.2011 Mladost 1 : 0 Pocerina
12.06.2011 Provo 4 : 2 Karađorđe
12.06.2011 Varna 3 : 4 Maovi MH
12.06.2011 Galeb 0 : 2 Jelen
12.06.2011 Korman 1 : 1 Vlašić
12.06.2011 Mladost Zvezd 3 : 0 Pričinović
12.06.2011 Hajduk 2 : 2 Rankovac
12.06.2011 Sloga Mat 3 : 2 Mrovska
12.06.2011 17:00 Orao 0 : 10 Rajac
12.06.2011 17:00 Veliševac 4 : 0 Jedinstvo
12.06.2011 17:00 Gornji Lajkovac 3 : 0 Mladost
12.06.2011 17:00 Liplje 3 : 4 Toplica
12.06.2011 17:00 Tešnjar 3 : 0 Gradac
12.06.2011 17:00 Milenko Pavlović 4 : 1 Iskra
12.06.2011 17:00 Mladost (VK) 1 : 0 Polet
12.06.2011 17:00 Pričević 3 : 2 Lukavac
12.06.2011 17:00 Kotešica 2 : 2 Mladost (D)
12.06.2011 17:00 OFK Povlen 3 : 0 Dupljaj
12.06.2011 Ratkovac 1 : 1 Stepanje
12.06.2011 17:30 Mladost (PR) 0 : 1 Padež
12.06.2011 17:30 Sloga 3 : 1 Sloboda
12.06.2011 17:30 Lokomotiva 4 : 4 Provalija
12.06.2011 17:30 Željuša 5 : 3 Mladost (MS)
12.06.2011 17:30 Mladost (V) 8 : 2 Borac
12.06.2011 16:00 13.April 6 : 2 Župski biseri
12.06.2011 16:00 Belović 3 : 0 Pakasnica
12.06.2011 16:00 Kupci 3 : 0 Rubin
12.06.2011 16:00 Gornji Stepoš 1 : 0 Mladi Radnik
12.06.2011 17:30 Bratstvo 0 : 13 Bačka 1901 B
12.06.2011 17:30 Udarnik 4 : 0 Mala Bosna
12.06.2011 17:30 Jedinstvo 0 : 2 Graničar
12.06.2011 17:30 Sloga 6 : 0 Šampion Olimpija
12.06.2011 17:30 Horgoš Higlo 5 : 2 Tisa
12.06.2011 17:30 Tromedja 3 : 0 Hajduk
12.06.2011 17:30 ŽAK 6 : 1 Napredak
12.06.2011 17:30 2. Oktobar 2 : 4 Jedinstvo
12.06.2011 17:30 Borac 9 : 0 Vojvodina
12.06.2011 17:30 Proleter 7 : 1 Terekves
12.06.2011 17:30 1.Oktobar 2 : 0 Roham
12.06.2011 17:30 Polet 1 : 3 Napredak
12.06.2011 17:30 Olimpija 0 : 8 Borac
12.06.2011 17:00 Unirea 3 : 0 Pančevo
12.06.2011 17:00 Dolovo 4 : 1 Plavi Dunav
12.06.2011 17:00 Vojvodina 2 : 0 Omladinac (O)
12.06.2011 17:00 Borac (S) 3 : 0 Omladinac (D)
12.06.2011 17:00 Mladost (V) 2 : 1 Jedinstvo Stević
12.06.2011 17:00 Železničar (P) 0 : 3 Borac (P)
12.06.2011 17:00 BSK Bavanište 3 : 0 Proleter
12.06.2011 17:00 Ševac 3 : 0 Borac (VS)
12.06.2011 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Hajduk
12.06.2011 17:00 Borac (VG) 0 : 3 Dobrica
12.06.2011 17:00 Hajdučica 5 : 0 Karaš (K)
12.06.2011 17:00 Potporanj 0 : 2 Jedinstvo
12.06.2011 17:00 Banat 3 : 2 Sloga
12.06.2011 17:00 Ratar 3 : 1 Karaš (J)
12.06.2011 Graničar 3 : 2 Aleksa Šantić
12.06.2011 Sloga 1 : 2 Panonija
12.06.2011 Rusin 2 : 2 Omladinac
12.06.2011 17:00 Lipar 3 : 5 Dunav
12.06.2011 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Terekveš
12.06.2011 17:00 OFK Šikara 2 : 0 OFK Metalac
12.06.2011 17:00 Čenej 5 : 4 Bačka
12.06.2011 17:00 Mladost 0 : 3 Stražilovo Milan
12.06.2011 17:00 OFK Sirig 1 : 1 Sremac
12.06.2011 17:00 Dinamo 4 : 2 Tatra
12.06.2011 17:00 Partizan 1 : 3 Vinogradar
12.06.2011 17:00 Fruškogorac 1 : 9 TSK
12.06.2011 17:00 Borac 5 : 2 Proleter
12.06.2011 17:00 Vojvodina 6 : 3 Iskra
12.06.2011 17:00 Mladost Radost 3 : 1 Budućnost
12.06.2011 17:00 Mladost 2 : 5 Sutjeska
12.06.2011 17:00 Jedinstvo 0 : 0 Napredak
12.06.2011 17:30 Sloboda 0 : 4 Mladost (B)
12.06.2011 17:30 OFK Zabrežje 5 : 1 Krtinska
12.06.2011 Lestane 0 : 0 Ivanca
12.06.2011 Mladost 2 : 1 Popovic
12.06.2011 Radnicki PDM 3 : 1 Velika Krsna
12.06.2011 Rabrovac 5 : 1 Selo Mladenovac
12.06.2011 Sepsin 1 : 2 Vrcin
12.06.2011 17:30 Progorelica 1 : 2 Musina reka
12.06.2011 17:30 Stara Čaršija 0 : 2 Zvezda
12.06.2011 17:30 Kablar 0 : 3 Bogutovačka Banja
12.06.2011 17:30 Stubal 2 : 3 Jovo Kursula
12.06.2011 17:30 Omladinac 4 : 1 Zgodačica
12.06.2011 17:30 Miločajac 4 : 3 Partizan
12.06.2011 17:00 Zastava 2 : 3 Kutlovo
12.06.2011 17:00 Divostin 0 : 0 Mladost Teferič
12.06.2011 17:00 Stari momci 3 : 1 21. oktobar
12.06.2011 17:00 Velika Sugubina 1 : 3 Studenac
12.06.2011 17:00 Borac 3 : 6 Trmbas
12.06.2011 17:00 Proleter 0 : 0 Metalac
12.06.2011 17:00 Sopot 0 : 4 Dunavac
12.06.2011 17:00 Vojvoda Milenko 2 : 1 Borac (K)
12.06.2011 17:00 Sloga (L) 2 : 1 Napredak (B)
12.06.2011 17:00 Mip Majdan 0 : 4 Mlava
12.06.2011 17:00 Stig 3 : 2 Dizel
12.06.2011 17:00 Napredak (P) 4 : 2 Dunav
12.06.2011 17:30 Jelav 4 : 1 Polet
12.06.2011 17:30 Borac (K) 1 : 1 Mladost (B)
12.06.2011 17:30 Borac (L) 3 : 0 Prva Iskra
12.06.2011 17:30 Milan Orlić 3 : 2 Hajduk
12.06.2011 17:00 Stari Trstenik 1 : 0 Mladost
12.06.2011 17:00 Morava 3 : 2 Beli Orlovi
12.06.2011 17:00 Gradina 3 : 2 Topoljak
12.06.2011 17:00 Tomako 6 : 2 Polet 57
12.06.2011 17:30 Šumadija 6 : 4 Mladi Radnik
12.06.2011 17:30 Polet 4 : 0 Bistrica
12.06.2011 17:30 Šumadinac 2 : 3 Mladost
12.06.2011 17:30 20. Oktobar 5 : 4 Sloga
12.06.2011 17:30 OFK Radnički 1 : 1 OFK Burovo
12.06.2011 17:30 Budućnost 0 : 1 Stepojevac 2007
12.06.2011 Ropočevo 5 : 3 Mladost (G)
12.06.2011 4 juli (MP) 5 : 2 Nemenikuće
12.06.2011 Sibnica 3 : 3 Crvena Zvezda
12.06.2011 Kosmaj 1 : 0 Vis
12.06.2011 17:30 Pudarci 2 : 3 Hajduk
12.06.2011 17:30 Mladost 3 : 0 Partizan
12.06.2011 10:00 Mabat 4 : 7 GAK
12.06.2011 20:00 Olimpija 0 : 3 Mladost
12.06.2011 17:30 Busije 0 : 2 Institut
12.06.2011 10:00 Seceranac Ada 4 : 1 Kozara
12.06.2011 17:30 Novi Beograd 2 : 5 BUSK
12.06.2011 10:00 Torlak 9 : 2 Borac
12.06.2011 17:30 Sokolovo 3 : 3 Mladost
12.06.2011 17:30 Proleter 0 : 6 Mladi Borac
12.06.2011 17:30 Rasadnik 2 : 1 Strmovo
12.06.2011 17:30 Dimitrije Tucovic 1 : 3 Petka
12.06.2011 15:00 Mladost 1 : 1 Hajduk
12.06.2011 15:00 ŽAK 7 : 1 Stanišić
12.06.2011 15:00 OFK Odžaci 0 : 4 Polet
12.06.2011 15:00 Borac 2 : 3 Crvenka
12.06.2011 15:00 PIK 4 : 0 Kula
12.06.2011 15:00 Zadrugar 9 : 0 Graničar
12.06.2011 15:00 Kordun 10 : 0 BSK
12.06.2011 15:00 Omladinac 8 : 1 Radnički
12.06.2011 Mika Antić 3 : 0 Borac (S)
12.06.2011 Proleter (BK) 3 : 1 Radnik
12.06.2011 OFK Stenli 3 : 0 OFK Plandište
12.06.2011 15:30 Tisa 5 : 2 Čoka
12.06.2011 15:30 Vinogradar 1 : 0 Subotica
12.06.2011 15:30 Jadran 1 : 5 Proleter
12.06.2011 15:30 Krivaja 2 : 1 Preporod
12.06.2011 15:30 Bačka 4 : 1 Njegoš
12.06.2011 15:30 Sloboda 0 : 3 Panonija IM Topola
12.06.2011 15:30 Čantavir 0 : 3 Tavankut
12.06.2011 Rudar 3 : 4 Pinkum
12.06.2011 Mladi radnik (P) 1 : 0 AF Duljaj
12.06.2011 GFK Jasenica 1911 2 : 2 Panter
12.06.2011 Morava 9 : 0 MIP Presing
12.06.2011 Šumadija 2 : 1 Seljak
12.06.2011 Mika Antić 7 : 2 Borac (S)
12.06.2011 Proleter (BK) 3 : 0 Radnik
12.06.2011 OFK Stenli 3 : 0 OFK Plandište
12.06.2011 10:00 Bačka 1 : 2 Bačka 1901 99
Raspored održavanja seminara za sudije i delegate svih liga FS Beograda za jesenji deo sezone 2018/2019 Određen je termin i raspored održavanja seminara za sudije i delegate svih liga FSB za takmičarsku sezonu 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANJA SEMINARA SUDIJA: 11.08.2018. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA 18.08.2018. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA Predsednik OFSB – Dejan Nedić Komisija za teoretsku proveru SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA: 11.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 11.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 11.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 11.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 11.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 12.08.2018. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE: 11.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 11.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 11.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 11.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 11.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 12.08.2018. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BEOGRADSKE LIGE: 12.08.2018. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE: 18.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 18.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 18.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 18.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 18.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 19.08.2018. – od 10,00 – 13,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA: 18.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 18.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 18.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA dvd 18.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 18.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 19.08.2018. – od 10,00 – 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE LIGE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA: 19.08.2018. – od 13,00 – 14,30 – fizička provera RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA DELEGATA: DELEGATI SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA: 12.08.2018. – od 09,00 – 10,00 – predavanje PFI i propozicije FSB 12.08.2018. – od 10,15 – 11,00 – teoretska provera 12.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – razgovor sa komesarom 12.08.2018. – od 11,30 – 12,00 – rezultati teoretske provere DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI SVIH BGD LIGA: 12.08.2018. – od 14,00 – 15,00 – predavanje PFI i Propozcije FSB 12.08.2018. – od 15,15 – 16,00 – teoretska provera 12.08.2018. – od 16,00 – 18,00 – analiza utakmice i UEFA DVD 12.08.2018. – od 18,00 – 18,15 – razgovor sa komesarom 12.08.2018. – od 18,15 – 18,30 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ ,,Milan Đ. Milićević“, a fizičke provere sudija održaće se na Adi Ciganliji, SC.Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 09.08.2018.godine do 12 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 14,00 časova. U skladu sa ranijom donetom odlukom IO da se članarina za prvi izlazak na seminar ne plaća, obavezna je uplata za izlazak na ponovni (drugi) izlazak na seminar. Visina članarine za drugi seminar je visina takse u zavisnosti od lige na kojoj se nalazite. Svrha uplate je članarina za ponovni seminar a račun na koji morate izvršiti uplatu je 310-218342-34. Korisnik je Fudbalski savez Beograda.
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.