XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 318 utakmica za dan
Nedelja, 12 Mart 2017

Fudbal

12.03.2017 15:00 Napredak 2 : 1 Radnik
12.03.2017 15:00 Radnički (N) 2 : 2 Novi Pazar
12.03.2017 15:00 Voždovac 4 : 0 OFK Bačka
12.03.2017 13:00 Mladost 0 : 2 Partizan
12.03.2017 17:00 Crvena zvezda 3 : 0 Javor Matis
12.03.2017 15:00 Borac 2 : 3 Čukarički
12.03.2017 15:00 Rad 2 : 0 Spartak ŽK
12.03.2017 14:00 Bežanija 3 : 1 Proleter
12.03.2017 14:00 Dinamo 3 : 2 Radnički
12.03.2017 17:00 Liverpool 2 : 1 Burnley
12.03.2017 15:30 Schalke 04 3 : 0 Augsburg
12.03.2017 17:30 Hamburger SV 2 : 1 Borussia M'gladbach
12.03.2017 12:30 Sassuolo 0 : 1 Bologna
12.03.2017 15:00 Internazionale 7 : 1 Atalanta
12.03.2017 15:00 Napoli 3 : 0 Crotone
12.03.2017 15:00 Chievo 4 : 0 Empoli
12.03.2017 15:00 Pescara 1 : 3 Udinese
12.03.2017 15:00 Fiorentina 1 : 0 Cagliari
12.03.2017 20:45 Palermo 0 : 3 Roma
12.03.2017 15:00 Saint-Étienne 2 : 2 Metz
12.03.2017 21:00 Lorient 1 : 2 PSG
12.03.2017 17:00 Lyon 4 : 0 Toulouse
12.03.2017 18:30 Celta Vigo 0 : 1 Villarreal
12.03.2017 20:45 Real Madrid 2 : 1 Betis
12.03.2017 12:00 Real Sociedad 0 : 2 Athletic Club
12.03.2017 16:15 La Coruña 2 : 1 Barcelona
12.03.2017 14:00 Jezero 2 : 1 Berane
12.03.2017 14:00 Mornar 0 : 1 Igalo
12.03.2017 14:00 Kom 2 : 1 Bratstvo
12.03.2017 14:00 Radnički 0 : 1 Čelik
12.03.2017 14:00 Otrant Olympic 0 : 2 Cetinje
12.03.2017 13:30 OFK Mladost 1970 4 : 1 Drezga
12.03.2017 14:00 Zabjelo 3 : 0 Crvena stijena
12.03.2017 14:30 Železničar 2 : 0 Sloga
12.03.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Zlatibor (Č)
12.03.2017 15:00 Moravac Orion 4 : 0 Dunav
12.03.2017 15:00 Radan 3 : 0 Tabane 1970
12.03.2017 11:00 Car Konstantin 1 : 1 Pukovac
12.03.2017 14:30 BSK Batajnica 2 : 1 Sopot
12.03.2017 11:00 Grafičar 1 : 2 Žarkovo
12.03.2017 14:30 Stepojevac Vaga 1 : 0 GSP Polet
12.03.2017 11:00 Dorćol 2 : 1 Rakovica
12.03.2017 11:00 Prva Iskra 2 : 1 Crvena Zvezda
12.03.2017 14:30 Mladost (T) 2 : 2 Mladost APA
12.03.2017 14:30 Zadrugar 4 : 1 Bačka (P)
12.03.2017 14:30 Budućnost (G) 0 : 0 Bečej 1918
12.03.2017 14:30 Tekstilac 0 : 0 OFK Vrbas
12.03.2017 14:30 Subotica 2 : 1 Tavankut
12.03.2017 14:30 Slavia 1 : 5 Kozara
12.03.2017 14:30 Polet (N) 0 : 1 Dinamo 1945
12.03.2017 14:30 Dolina 2 : 1 Sloboda
12.03.2017 10:00 Kabel 2 : 2 Kupinovo
12.03.2017 14:30 Hajduk (B) 3 : 0 LSK Laćarak
12.03.2017 14:30 Borac 3 : 1 Sloga
12.03.2017 10:00 Sofeks 3 : 3 Hajduk (Č)
12.03.2017 14:30 Hajduk 1925 Podunavac 3 : 1 Index
12.03.2017 15:00 Malošište 2 : 0 Majdanpek
12.03.2017 15:00 Zaplanjac 2 : 1 Đerdap
12.03.2017 15:00 Bukovik 0 : 1 BSK
12.03.2017 15:00 Timočanin 1 : 2 Šarbanovac
12.03.2017 15:00 Rtanj 8 : 0 Napredak
12.03.2017 15:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Moravica
12.03.2017 15:00 Žitorađa 1 : 0 Poljoprivrednik
12.03.2017 15:00 Sloga 4 : 2 OFK Kosanica
12.03.2017 15:00 Juhor 2 : 4 Morava 1918
12.03.2017 15:00 Jedinstvo 1 : 0 OFK Lugomir
12.03.2017 15:00 Rembas 2 : 2 OFK Topličanin
12.03.2017 15:00 Bošnjane 1 : 1 Kopaonik
12.03.2017 15:00 Levač 1 : 1 Župa
12.03.2017 14:00 Ropotovo 2 : 2 Budućnost (P)
12.03.2017 15:00 Jedinstvo (GM) 0 : 2 Balkanski
12.03.2017 14:30 Jedinstvo 5 : 2 Zvezdara
12.03.2017 14:30 Sremčica 3 : 0 Torlak
12.03.2017 14:30 Borac (O) 3 : 0 PKB Padinska Skela
12.03.2017 10:00 Borac (L) 2 : 0 Hajduk
12.03.2017 14:30 Srem 3 : 0 Budućnost
12.03.2017 14:30 Vrčin 3 : 1 Avala
12.03.2017 14:30 Turbina 1 : 1 Balkan Mirijevo
12.03.2017 15:00 Čantavir 0 : 2 Vinogradar
12.03.2017 15:00 Eđšeg 1 : 2 Sutjeska
12.03.2017 15:00 Krivaja 0 : 4 Jadran (F)
12.03.2017 15:00 Proleter (Nj) 2 : 2 Napredak
12.03.2017 15:00 Preporod 4 : 1 Bajša
12.03.2017 14:30 Hajduk Junior 0 : 3 Stari Grad
12.03.2017 14:30 Hercegovac 0 : 3 Terekveš
12.03.2017 14:30 Budućnost 2 : 0 Polet (S)
12.03.2017 14:30 Borac (BG) 0 : 0 OFK Šikara
12.03.2017 14:30 BSK 2 : 0 Mladost (K)
12.03.2017 14:30 Slavija 3 : 3 Mladost (BP)
12.03.2017 14:30 Krila Krajine 1 : 2 Rusin
12.03.2017 14:30 Partizan (G) 2 : 2 Jedinstvo Stević
12.03.2017 14:30 Vojvodina (S) 1 : 0 Crvena zvezda
12.03.2017 14:30 Vojvodina (C) 2 : 2 BAK
12.03.2017 14:30 Budućnost (A) 1 : 7 Mladost (O)
12.03.2017 14:30 Jugoslavija 1 : 3 Jedinstvo (V)
12.03.2017 14:30 Borac (St) 0 : 1 Vulturul
12.03.2017 14:30 Strela 2 : 1 Sloga (BNS)
12.03.2017 14:30 Banat 1 : 1 C. Zvezda (RS)
12.03.2017 14:30 Omladinac 0 : 0 Mladost (BD)
12.03.2017 14:30 Borac 2 : 3 Naftagas (E)
12.03.2017 14:30 C. Zvezda (VS) 3 : 2 Lehel
12.03.2017 14:30 Hrtkovci 2 : 0 Partizan
12.03.2017 14:30 Budućnost 0 : 1 Sloven
12.03.2017 14:30 Borac 0 : 0 Jadran
12.03.2017 14:30 Donji Petrovci 1 : 0 Mitros
12.03.2017 14:30 Hajduk 1 : 0 Podrinje
12.03.2017 14:30 FK Graničar 1924 2 : 2 Napredak
12.03.2017 13:30 Borac 2 : 0 Polet
12.03.2017 14:30 Polet (T) 0 : 0 Prijevor
12.03.2017 14:30 Ozrem PMH 0 : 1 Spartak
12.03.2017 14:30 LFK Mladost 4 : 0 Donja Vrbava
12.03.2017 14:30 Backovac Junajted 1 : 2 Omladinac (Z)
12.03.2017 14:30 Jedinstvo (GG) 4 : 0 Brezak
12.03.2017 14:30 Zadrugar 1 : 1 Parmenac
12.03.2017 14:30 Sloboda 3 : 1 Omladinac
12.03.2017 14:30 Bresje Superior 3 : 2 Šumadija
12.03.2017 14:30 Pobeda 0 : 2 SASK
12.03.2017 14:30 7. Juli 2 : 4 Mladi borac
12.03.2017 14:30 Polet 0 : 1 Cerovac 2013
12.03.2017 14:30 Udarnik 4 : 1 Crvena zvezda
12.03.2017 14:30 Budućnost 0 : 0 Osipaonica
12.03.2017 15:00 Borac (L) 5 : 1 Jevremovac
12.03.2017 15:00 Mladost (P) 4 : 0 Antimon
12.03.2017 15:00 Mladost (PP) 2 : 1 Cer
12.03.2017 15:00 Podrinje 2 : 1 Hajduk Stanko
12.03.2017 15:00 Borac (V) 2 : 3 Mačva 2005
12.03.2017 15:00 Mladi Borac 3 : 0 Majur
12.03.2017 15:00 Hajduk 2 : 1 Morava
12.03.2017 15:00 Resavac 2 : 0 Budućnost
12.03.2017 15:00 OFK Bratstvo 5 : 1 Juhor
12.03.2017 15:00 Napredak (Z) 0 : 1 Bratstvo
12.03.2017 15:00 Partizan 3 : 2 Kušiljevo
12.03.2017 15:00 Napredak (D) 4 : 2 Mladost (J)
12.03.2017 15:00 Dragocvet 3 : 0 OFK Tekstilac
12.03.2017 14:30 Jedinstvo (GS) 2 : 2 Čekmin
12.03.2017 14:30 Sloga 6 : 0 Jedinstvo (Š)
12.03.2017 14:30 Zloćudovo 3 : 1 Bobište
12.03.2017 14:30 Umac 6 : 1 Omladinac (DS)
12.03.2017 14:30 Progres 2 : 2 Kumarevo 65
12.03.2017 14:30 Radnički (P) 3 : 2 Brza
12.03.2017 14:30 Jablanica 2 : 2 Mladi Borac
12.03.2017 14:30 Železničar 2 : 0 Plantaža
12.03.2017 14:30 Polet 2 : 0 Vučje
12.03.2017 14:30 Borac 2 : 0 Komgrap
12.03.2017 14:30 Lepušnica 1 : 2 Poštar Zvezdara
12.03.2017 14:30 Banja 2 : 0 Šumadinac
12.03.2017 14:30 Mladi proleter 1 : 1 13. Maj Zemun
12.03.2017 14:30 Sinđelić 2012 3 : 0 Dunav
12.03.2017 14:30 Zmaj 1953 0 : 0 PKB Kovilovo
12.03.2017 14:30 Mladost (B) 0 : 0 Radnički
12.03.2017 14:30 BSK 2 : 0 Polet
12.03.2017 14:30 Urovci 1 : 0 Barajevo
12.03.2017 10:00 Selo Mladenovac 0 : 5 Vinča
12.03.2017 14:30 Mladost 0 : 4 Ropočevo
12.03.2017 14:30 Velika Krsna 8 : 0 Mladenovac
12.03.2017 14:30 Boleč 3 : 2 Pudarci
12.03.2017 14:30 Hajduk 1 : 3 Leštane
12.03.2017 14:30 Kosmaj 1 : 2 Kovačevac
12.03.2017 15:00 Supska 1 : 2 15. Avgust 1950
12.03.2017 15:00 Omladinski 6 : 1 Napredak (S)
12.03.2017 15:00 Javor 1 : 1 Moravac
12.03.2017 15:00 Omladinac 3 : 3 Mladost (S)
12.03.2017 15:00 Zemljoradnik 3 : 0 Moravac 2015
12.03.2017 15:00 Sloga 1 : 1 Kupinovac
12.03.2017 15:00 Osaonica 4 : 1 Crni Vrh
12.03.2017 15:00 Mladost (D) 5 : 0 Šumadinac
12.03.2017 15:00 Mladost (G) 1 : 2 Vinorača
12.03.2017 15:00 Sinđelić 1934 0 : 2 Ursule
12.03.2017 15:00 Kolare 6 : 2 Morava
12.03.2017 15:00 Mladost (K) 2 : 0 Zenit
12.03.2017 14:30 Mladost (DL) 2 : 2 OFK Morava
12.03.2017 14:30 Milanovo 3 : 1 Lemind
12.03.2017 14:30 Mladost (B) 3 : 3 BSK
12.03.2017 14:30 Napredak 2 : 3 Marjan MB
12.03.2017 14:30 Navalin 2 : 3 Sušica 2012
12.03.2017 14:30 Real 2 : 7 Jedinstvo (G)
12.03.2017 14:30 Gradac 2 : 1 Mladost (V)
12.03.2017 14:30 Šumadija 4 : 0 Atletiko
12.03.2017 14:30 Bratstvo 1 : 0 Sloboda (DB)
12.03.2017 14:30 OFK Klek 1 : 4 Omladinac
12.03.2017 14:30 ASK 0 : 2 OFK Stajićevo
12.03.2017 14:30 MSK 0 : 2 OFK Gradnulica
12.03.2017 14:30 Jedinstvo 1 : 2 Zadrugar
12.03.2017 14:30 Rusanda 2 : 0 Radnički 1911
12.03.2017 14:30 Potisje 1 : 0 ŽFK Banat
12.03.2017 14:30 Mladost 1 : 0 OFK Zeka Buljubaša
12.03.2017 14:30 Borac 4 : 0 Fruškogorac
12.03.2017 14:30 Obilić 1993 1 : 2 PSK Putinci
12.03.2017 14:30 Sloga 1 : 0 OFK Brestač
12.03.2017 14:30 Napredak 0 : 1 Graničar (K)
12.03.2017 14:30 Hajduk 5 : 0 Graničar (O)
12.03.2017 14:30 Jedinstvo (P) 0 : 0 Železničar
12.03.2017 15:00 Napredak 2 : 0 Cer
12.03.2017 15:00 Sloga (B) 3 : 1 Proleter
12.03.2017 15:00 Omladinac 4 : 1 Borac (Š)
12.03.2017 15:00 Mladost (MM) 2 : 0 Budućnost (Z)
12.03.2017 15:00 Sloga (D) 3 : 3 Duško
12.03.2017 15:00 Vlašić 4 : 2 Karađorđe
12.03.2017 15:00 Varna 012 0 : 3 Miloš Pocerac 2013
12.03.2017 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 2 OFK Jelen
12.03.2017 15:00 Rankovac 2 : 0 Mladost 2013
12.03.2017 15:00 Dobrava 3 : 0 Radnički (К)
12.03.2017 15:00 Sloga (K) 1 : 1 Šipurske Livade
12.03.2017 15:00 Torpedo 0 : 3 Cerić
12.03.2017 15:00 7. Juli 3 : 2 Prva Iskra
12.03.2017 15:00 Borac (K) 3 : 0 Jedinstvo (Z)
12.03.2017 15:00 Sloga (S) 0 : 2 Stolice
12.03.2017 15:00 Cerova 2 : 1 Gučevo
12.03.2017 15:00 Milan Orlić 2 : 1 Sloga (LŠ)
12.03.2017 11:00 Velika Reka 1 : 2 Vidojevica
12.03.2017 15:00 Krtinska 2 : 2 Ljubinić
12.03.2017 15:00 Partizan 1 : 0 Zvezda
12.03.2017 15:00 Sloga 0 : 3 Borac
12.03.2017 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Belo Polje
12.03.2017 15:00 Rvati 1 : 4 Duboko
12.03.2017 15:00 Posavina 4 : 1 Rekreativo
12.03.2017 11:00 Mačva 1 : 2 Brodarac
12.03.2017 11:00 Partizan 3 : 0 Jagodina
12.03.2017 14:30 Real Niš 1 : 0 Novi Pazar
12.03.2017 10:40 OFK Trnovica 5 : 0 Sloga

Košarka

12.03.2017 19:00 Krka 95 : 91 Cibona
12.03.2017 19:00 Zadar 81 : 78 Union Olimpija
12.03.2017 13:00 Mladost Admiral 94 : 67 Konstantin
12.03.2017 18:30 Kris Kros 79 : 71 Radnički
12.03.2017 20:30 Crvenka 96 : 107 Jedinstvo
12.03.2017 16:30 Nova Pazova 75 : 73 Topola
12.03.2017 18:00 Železničar 84 : 75 KKK Radnički
12.03.2017 19:15 Mladost 69 : 84 Dimitrovgrad
12.03.2017 16:00 Vlasotince 77 : 82 Niš
12.03.2017 19:20 Ras 99 : 83 Borac
12.03.2017 17:10 Žitko Basket 90 : 81 Vitez
12.03.2017 18:00 Star 74 : 48 Kadet
12.03.2017 18:30 Mladost Veternik 77 : 66 Petrovgrad
12.03.2017 17:00 Sloboda NS 81 : 71 SO Koš
12.03.2017 12:15 Omladinac 95 : 69 Jedinstvo
12.03.2017 14:30 Dinamo 103 : 72 Šimanovci
12.03.2017 19:00 Mladost 2014 90 : 69 Student 014
12.03.2017 12:30 M015 85 : 59 Vladimirci
12.03.2017 20:00 Železničar 68 : 75 Loznica
12.03.2017 16:00 GM-032 65 : 74 Čačak 94
12.03.2017 16:30 Stragari 84 : 65 Basket
12.03.2017 20:00 Trepča 93 : 64 Bane
12.03.2017 10:30 Vizura Shark 58 : 44 Zvezdara
12.03.2017 16:00 Zicer 64 : 58 Omladinac 016
12.03.2017 20:00 Hajduk Veljko 69 : 66 Pusta Reka
12.03.2017 13:00 Hisar 92 : 80 BSK Junior
12.03.2017 20:00 Gimnazijalac 20 : 0 Palanka 2012

Odbojka

12.03.2017 18:00 Novi Pazar 3 : 0 Vojvodina NS Seme 1:0
12.03.2017 20:00 Novi Sad 3 : 2 Dubočica
12.03.2017 20:00 Srem Iton 2 : 3 Zaslon
12.03.2017 18:00 Mladenovac 3 : 1 Užice
12.03.2017 17:00 Rudar 1 : 3 Lucky Star
12.03.2017 16:00 Šumadija 1 : 3 Loznica
12.03.2017 17:00 Gračac 3 : 2 Ribnica 2
12.03.2017 18:00 Arilje 3 : 1 Knez Lazar
12.03.2017 14:00 Partizan 3 : 1 Novi Pazar 2
12.03.2017 20:00 Botafogo 0 : 3 Proleter
12.03.2017 19:00 Šid 0 : 3 Dunav Volley
12.03.2017 17:00 Topličanin 3 : 0 Niš 2
12.03.2017 12:00 Borac 3 : 1 Desetka
12.03.2017 14:00 Pirot 3 : 0 MOK Topličanin 97
12.03.2017 19:00 TENT 3 : 2 Železničar
12.03.2017 19:00 Kraguj Radnički 0 : 3 Roda
12.03.2017 17:00 Omladinac 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
12.03.2017 18:30 Leskovac 98 1 : 3 Smederevo
12.03.2017 18:00 Valjevo 3 : 0 Sterija
12.03.2017 17:00 Spartak (LJ) 3 : 0 Student
12.03.2017 18:00 Mokra Gora 3 : 1 Bambi volej
12.03.2017 14:00 Radan 0 : 3 Bor
12.03.2017 16:00 Aleksinac 3 : 0 Stampedo
12.03.2017 14:00 Topličanin 1 : 3 Pirot
12.03.2017 16:40 Lucky Star 3 : 0 Lazarevac
12.03.2017 13:00 Tehničar 2 : 3 Fortuna plus
12.03.2017 17:00 Mali Zvornik 0 : 3 Ribnica
12.03.2017 19:00 Ozren 1 : 3 Viner
12.03.2017 18:00 Đerdap 3 : 0 ŽOK 030

Rukomet

12.03.2017 19:00 Inđija 25 : 29 Dubočica 54
12.03.2017 18:30 Obilić 27 : 23 Zlatar
12.03.2017 16:00 Sivac 23 : 28 ŽSK
12.03.2017 19:00 Radnički 21 : 22 Hajduk Veljko
12.03.2017 19:00 ORK Bor 30 : 25 Vlasotince
12.03.2017 16:30 Radnički 2 34 : 22 Goč Merkur
12.03.2017 19:30 Mladost 29 : 17 Trepča
12.03.2017 19:00 Karađorđe 30 : 22 Napredak
12.03.2017 20:00 Beli andjeo 29 : 34 Prva Petoletka
12.03.2017 19:00 Lokomotiva 38 : 28 Metalac
12.03.2017 17:30 Apatin 28 : 24 Vladimirovac
12.03.2017 19:00 Putinci 25 : 19 Slavija
12.03.2017 19:00 Minaqua Vojvodina 27 : 22 Vrbas
12.03.2017 17:00 Mladi radnik 21 : 26 Voždovac 1955
12.03.2017 20:00 Knjaževac 17 : 26 Žitorađa
12.03.2017 19:30 Topličanin 14 : 20 Radan
12.03.2017 15:30 Mladost 22 : 23 Pirot
12.03.2017 13:30 Naisa 2 32 : 21 Dubočica
12.03.2017 15:30 Petrovaradin 21 : 30 Halas Jožef
12.03.2017 19:00 Jadran Lider 33 : 30 Ravangrad

Futsal

12.03.2017 19:00 Nova Pazova 5 : 5 Kalča
12.03.2017 18:00 Forum 3 : 8 Viking
12.03.2017 19:00 TFK 3 : 1 Hajduk
12.03.2017 20:00 Kraljevićevo 7 : 4 Srbobran
12.03.2017 19:30 Bečej 2003 2 : 5 International
12.03.2017 15:30 Ekonomist 5 : 4 Timok
12.03.2017 18:00 Banjica 1 : 4 BSK
12.03.2017 19:00 Vranje 3 : 0 Vinter sport
12.03.2017 18:00 Partenon 5 : 6 Fontana
12.03.2017 15:00 Raška : Bellatores
12.03.2017 18:00 Olimp 12 : 1 Župski rubin
12.03.2017 21:30 Banjica 3 : 3 Intelektualac
12.03.2017 19:15 Sopot 3 : 3 Srpska BGD
12.03.2017 20:15 Samo pravo 3 : 2 Obilić
12.03.2017 19:00 Kosjerić 8 : 3 Bezbednost 192
12.03.2017 12:30 Flach 1 : 1 Šljivici
12.03.2017 17:30 As 4 : 4 Prokuplje
12.03.2017 17:30 Akademac 4 : 1 Gurgusovac
12.03.2017 20:00 Babušnica 2011 2 : 2 Aleksinac 2015

Ragbi 13

12.03.2017 16:30 Dorćol 42 : 10 Radnički
12.03.2017 14:00 Crvena Zvezda 30 : 30 Partizan

Hokej

12.03.2017 14:30 Mladost 3 : 7 Bled
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu