10.12
Ugljare
Brezovica
2
2
|
10.12.2016 | Ugljare | 2 : 2 | Brezovica | |||||
10.12
Gračanica
Sitnica
0
0
|
10.12.2016 | Gračanica | 0 : 0 | Sitnica |
10.12
13:00
Gorštak
OFK Mladost 1970
1
5
|
10.12.2016 13:00 | Gorštak | 1 : 5 | OFK Mladost 1970 |
10.12
13:00
Napredak
Mladost
0
0
|
10.12.2016 13:00 | Napredak | 0 : 0 | Mladost | |||||
10.12
13:00
Metalac
Voždovac
0
2
|
10.12.2016 13:00 | Metalac | 0 : 2 | Voždovac | |||||
10.12
18:00
Crvena zvezda
Radnički (N)
2
1
|
10.12.2016 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
10.12
13:00
Borac
Radnik
1
0
|
10.12.2016 13:00 | Borac | 1 : 0 | Radnik | |||||
10.12
13:00
Rad
Novi Pazar
2
0
|
10.12.2016 13:00 | Rad | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
10.12
13:00
Spartak ŽK
OFK Bačka
0
0
|
10.12.2016 13:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | OFK Bačka |
10.12
18:30
Leicester
Manchester City
4
2
|
10.12.2016 18:30 | Leicester | 4 : 2 | Manchester City | |||||
10.12
16:00
Arsenal
Stoke
3
1
|
10.12.2016 16:00 | Arsenal | 3 : 1 | Stoke | |||||
10.12
16:00
Burnley
Bournemouth
3
2
|
10.12.2016 16:00 | Burnley | 3 : 2 | Bournemouth | |||||
10.12
16:00
Hull
Crystal Palace
3
3
|
10.12.2016 16:00 | Hull | 3 : 3 | Crystal Palace | |||||
10.12
16:00
Swansea
Sunderland
3
0
|
10.12.2016 16:00 | Swansea | 3 : 0 | Sunderland | |||||
10.12
13:30
Watford
Everton
3
2
|
10.12.2016 13:30 | Watford | 3 : 2 | Everton |
10.12
15:30
Bayern
Wolfsburg
5
0
|
10.12.2016 15:30 | Bayern | 5 : 0 | Wolfsburg | |||||
10.12
15:30
Köln
Borussia Dortmund
1
1
|
10.12.2016 15:30 | Köln | 1 : 1 | Borussia Dortmund | |||||
10.12
15:30
Hamburger SV
Augsburg
1
0
|
10.12.2016 15:30 | Hamburger SV | 1 : 0 | Augsburg | |||||
10.12
15:30
Ingolstadt
RB Leipzig
1
0
|
10.12.2016 15:30 | Ingolstadt | 1 : 0 | RB Leipzig | |||||
10.12
15:30
Freiburg
Darmstadt 98
1
0
|
10.12.2016 15:30 | Freiburg | 1 : 0 | Darmstadt 98 | |||||
10.12
18:30
Hertha BSC
Werder
0
1
|
10.12.2016 18:30 | Hertha BSC | 0 : 1 | Werder |
10.12
18:00
Crotone
Pescara
2
1
|
10.12.2016 18:00 | Crotone | 2 : 1 | Pescara | |||||
10.12
20:45
Sampdoria
Lazio
1
2
|
10.12.2016 20:45 | Sampdoria | 1 : 2 | Lazio |
10.12
14:30
Dijon
Marseille
1
2
|
10.12.2016 14:30 | Dijon | 1 : 2 | Marseille | |||||
10.12
17:30
Bordeaux
Monaco
0
4
|
10.12.2016 17:30 | Bordeaux | 0 : 4 | Monaco | |||||
10.12
20:00
Nancy
Angers
2
0
|
10.12.2016 20:00 | Nancy | 2 : 0 | Angers | |||||
10.12
20:00
Lille
Montpellier
2
1
|
10.12.2016 20:00 | Lille | 2 : 1 | Montpellier | |||||
10.12
20:00
Bastia
Metz
2
0
|
10.12.2016 20:00 | Bastia | 2 : 0 | Metz | |||||
10.12
20:00
Toulouse
Lorient
3
2
|
10.12.2016 20:00 | Toulouse | 3 : 2 | Lorient |
10.12
13:00
Osasuna
Barcelona
0
3
|
10.12.2016 13:00 | Osasuna | 0 : 3 | Barcelona | |||||
10.12
16:15
Real Sociedad
Valencia
3
2
|
10.12.2016 16:15 | Real Sociedad | 3 : 2 | Valencia | |||||
10.12
18:30
Las Palmas
Leganés
1
1
|
10.12.2016 18:30 | Las Palmas | 1 : 1 | Leganés | |||||
10.12
20:45
Real Madrid
La Coruña
3
2
|
10.12.2016 20:45 | Real Madrid | 3 : 2 | La Coruña |
10.12
Sloga
OFK Trnovica
0
2
|
10.12.2016 | Sloga | 0 : 2 | OFK Trnovica | |||||
10.12
Podrinje
Radnički Stobeks
1
2
|
10.12.2016 | Podrinje | 1 : 2 | Radnički Stobeks | |||||
10.12
Drina II
Loznica
3
0
|
10.12.2016 | Drina II | 3 : 0 | Loznica | |||||
10.12
Jadar I
Drina I
1
4
|
10.12.2016 | Jadar I | 1 : 4 | Drina I | |||||
10.12
Jadar II
Drina II
1
1
|
10.12.2016 | Jadar II | 1 : 1 | Drina II |
10.12
Gučevo I
Radnički Stobeks
1
1
|
10.12.2016 | Gučevo I | 1 : 1 | Radnički Stobeks | |||||
10.12
Gučevo II
Loznica
1
4
|
10.12.2016 | Gučevo II | 1 : 4 | Loznica | |||||
10.12
Podrinje
Drina
0
2
|
10.12.2016 | Podrinje | 0 : 2 | Drina | |||||
10.12
Sloga
OFK Trnovica
0
3
|
10.12.2016 | Sloga | 0 : 3 | OFK Trnovica | |||||
10.12
Jadar
Drina
1
4
|
10.12.2016 | Jadar | 1 : 4 | Drina |
10.12
16:30
Stara Pazova
Jedinstvo
85
82
|
10.12.2016 16:30 | Stara Pazova | 85 : 82 | Jedinstvo | |||||
10.12
19:00
Hajduk
Radnički
76
65
|
10.12.2016 19:00 | Hajduk | 76 : 65 | Radnički | |||||
10.12
20:00
Sveti Đorđe
Crvenka
117
58
|
10.12.2016 20:00 | Sveti Đorđe | 117 : 58 | Crvenka |
10.12
18:30
Klik
Ub
94
64
|
10.12.2016 18:30 | Klik | 94 : 64 | Ub | |||||
10.12
15:00
Šabac
Zlatar
62
97
|
10.12.2016 15:00 | Šabac | 62 : 97 | Zlatar | |||||
10.12
19:00
Prva Petoletka
KKK Radnički
49
71
|
10.12.2016 19:00 | Prva Petoletka | 49 : 71 | KKK Radnički |
10.12
18:00
Zdravlje Leskovac
Sokobanja
85
77
|
10.12.2016 18:00 | Zdravlje Leskovac | 85 : 77 | Sokobanja |
10.12
18:00
Radnički (O)
Borac
105
75
|
10.12.2016 18:00 | Radnički (O) | 105 : 75 | Borac | |||||
10.12
19:30
LA Basket
Žitko Basket
98
107
|
10.12.2016 19:30 | LA Basket | 98 : 107 | Žitko Basket | |||||
10.12
18:00
BKK Radnički
Vitez
78
71
|
10.12.2016 18:00 | BKK Radnički | 78 : 71 | Vitez | |||||
10.12
20:15
Zemun
Žarkovo
63
70
|
10.12.2016 20:15 | Zemun | 63 : 70 | Žarkovo | |||||
10.12
16:00
Borča
Slodes
75
85
|
10.12.2016 16:00 | Borča | 75 : 85 | Slodes | |||||
10.12
12:15
Torlak
Astra
66
43
|
10.12.2016 12:15 | Torlak | 66 : 43 | Astra |
10.12
19:30
SO Koš
Budućnost
57
88
|
10.12.2016 19:30 | SO Koš | 57 : 88 | Budućnost | |||||
10.12
18:00
Sloboda NS
Mladost Veternik
69
72
|
10.12.2016 18:00 | Sloboda NS | 69 : 72 | Mladost Veternik |
10.12
20:30
Lokomotiva 2016
Pink
74
45
|
10.12.2016 20:30 | Lokomotiva 2016 | 74 : 45 | Pink | |||||
10.12
18:30
Šimanovci
Vojka
67
70
|
10.12.2016 18:30 | Šimanovci | 67 : 70 | Vojka | |||||
10.12
17:00
BNS
Partizan
83
77
|
10.12.2016 17:00 | BNS | 83 : 77 | Partizan |
10.12
20:00
Student 014
Radnički VA
62
79
|
10.12.2016 20:00 | Student 014 | 62 : 79 | Radnički VA |
10.12
15:00
Paraćin
Požarevac
92
69
|
10.12.2016 15:00 | Paraćin | 92 : 69 | Požarevac | |||||
10.12
20:00
Svilajnac
Sloga (PM)
76
61
|
10.12.2016 20:00 | Svilajnac | 76 : 61 | Sloga (PM) |
10.12
18:00
Zvezdara
Eko Sport
63
74
|
10.12.2016 18:00 | Zvezdara | 63 : 74 | Eko Sport | |||||
10.12
20:20
Umka 2009
Torlak 2
71
57
|
10.12.2016 20:20 | Umka 2009 | 71 : 57 | Torlak 2 | |||||
10.12
20:20
BASK
Cerak
59
53
|
10.12.2016 20:20 | BASK | 59 : 53 | Cerak |
10.12
13:00
Đerdap
Zicer
70
58
|
10.12.2016 13:00 | Đerdap | 70 : 58 | Zicer | |||||
10.12
16:30
BSK Junior
Jugbasket
58
89
|
10.12.2016 16:30 | BSK Junior | 58 : 89 | Jugbasket | |||||
10.12
19:00
Mladost Vesna
Hajduk Veljko
92
63
|
10.12.2016 19:00 | Mladost Vesna | 92 : 63 | Hajduk Veljko |
10.12
17:00
Mornar
MZT Skopje Aerodrom
65
64
|
10.12.2016 17:00 | Mornar | 65 : 64 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
10.12
21:00
Partizan NIS
Igokea
87
64
|
10.12.2016 21:00 | Partizan NIS | 87 : 64 | Igokea | |||||
10.12
19:00
Karpoš Sokoli
Mega Leks
75
72
|
10.12.2016 19:00 | Karpoš Sokoli | 75 : 72 | Mega Leks |
10.12
20:00
Tamiš
Smederevo 1953
73
60
|
10.12.2016 20:00 | Tamiš | 73 : 60 | Smederevo 1953 | |||||
10.12
20:00
Dunav
Sloga
73
64
|
10.12.2016 20:00 | Dunav | 73 : 64 | Sloga | |||||
10.12
19:30
Konstantin
OKK Beograd
76
81
|
10.12.2016 19:30 | Konstantin | 76 : 81 | OKK Beograd | |||||
10.12
19:00
Borac
Spartak
71
50
|
10.12.2016 19:00 | Borac | 71 : 50 | Spartak |
10.12
19:00
Sloboda
Kolubara LA 2003
81
61
|
10.12.2016 19:00 | Sloboda | 81 : 61 | Kolubara LA 2003 | |||||
10.12
19:30
Pirot
Napredak Bosphorus
79
75
|
10.12.2016 19:30 | Pirot | 79 : 75 | Napredak Bosphorus | |||||
10.12
20:00
Proleter Naftagas
Vojvodina
91
90
|
10.12.2016 20:00 | Proleter Naftagas | 91 : 90 | Vojvodina | |||||
10.12
19:30
Radnički 1950
Futog Tupanjac MD
80
64
|
10.12.2016 19:30 | Radnički 1950 | 80 : 64 | Futog Tupanjac MD | |||||
10.12
20:00
Srem
Jagodina
84
69
|
10.12.2016 20:00 | Srem | 84 : 69 | Jagodina | |||||
10.12
18:00
Zlatibor
Rtanj
88
63
|
10.12.2016 18:00 | Zlatibor | 88 : 63 | Rtanj |
10.12
16:00
Play Off
Zvečan
60
59
|
10.12.2016 16:00 | Play Off | 60 : 59 | Zvečan |
10.12
12:00
Paraćin
Bor
52
101
|
10.12.2016 12:00 | Paraćin | 52 : 101 | Bor |
10.12
12:00
Sivac
Čelarevo
40
73
|
10.12.2016 12:00 | Sivac | 40 : 73 | Čelarevo |
10.12
14:00
Srbobran
Girl Basket
62
53
|
10.12.2016 14:00 | Srbobran | 62 : 53 | Girl Basket |
10.12
16:30
Kraljevo
Vršac
68
72
|
10.12.2016 16:30 | Kraljevo | 68 : 72 | Vršac | |||||
10.12
18:00
Šabac
Radivoj Korać
64
77
|
10.12.2016 18:00 | Šabac | 64 : 77 | Radivoj Korać | |||||
10.12
18:00
Spartak
Vojvodina
20
0
|
10.12.2016 18:00 | Spartak | 20 : 0 | Vojvodina | |||||
10.12
19:00
Partizan 1953
Vrbas Medela
74
65
|
10.12.2016 19:00 | Partizan 1953 | 74 : 65 | Vrbas Medela | |||||
10.12
18:30
Student
Šumadija
79
51
|
10.12.2016 18:30 | Student | 79 : 51 | Šumadija |
10.12
12:00
Mladost (SP)
Mladost (Č)
48
59
|
10.12.2016 12:00 | Mladost (SP) | 48 : 59 | Mladost (Č) | |||||
10.12
14:00
Vizura Shark
Hisar
125
41
|
10.12.2016 14:00 | Vizura Shark | 125 : 41 | Hisar | |||||
10.12
15:00
Mega Bemax
Zemun
90
68
|
10.12.2016 15:00 | Mega Bemax | 90 : 68 | Zemun | |||||
10.12
16:00
Partizan NIS
Sport's World
67
61
|
10.12.2016 16:00 | Partizan NIS | 67 : 61 | Sport's World |
10.12
19:30
Karađorđe
BMR Petlovača
1
3
|
10.12.2016 19:30 | Karađorđe | 1 : 3 | BMR Petlovača | |||||
10.12
20:00
Loznica
Jedinstvo
3
1
|
10.12.2016 20:00 | Loznica | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.12
18:00
Stig
Šumadija
0
3
|
10.12.2016 18:00 | Stig | 0 : 3 | Šumadija |
10.12
14:30
Proleter
Hercegovina
2
3
|
10.12.2016 14:30 | Proleter | 2 : 3 | Hercegovina | |||||
10.12
18:00
Kulpin
Botafogo
3
1
|
10.12.2016 18:00 | Kulpin | 3 : 1 | Botafogo | |||||
10.12
20:00
Mladost-Expans
Banat
2
3
|
10.12.2016 20:00 | Mladost-Expans | 2 : 3 | Banat |
10.12
20:00
Vranje
Borac
1
3
|
10.12.2016 20:00 | Vranje | 1 : 3 | Borac | |||||
10.12
19:00
Hajduk Veljko
Pirot
3
1
|
10.12.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Pirot |
10.12
19:00
Ribnica
Klek Srbijašume
3
0
|
10.12.2016 19:00 | Ribnica | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
10.12
19:30
Crvena zvezda
Vojvodina NS Seme
2
3
|
10.12.2016 19:30 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Vojvodina NS Seme |
10.12
17:00
Jagodina
Toplički Vitezovi
3
0
|
10.12.2016 17:00 | Jagodina | 3 : 0 | Toplički Vitezovi | |||||
10.12
19:00
FAP Livnica
VA 014 Gorenje
0
3
|
10.12.2016 19:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | VA 014 Gorenje | |||||
10.12
19:00
Mladi radnik
VGSK
3
0
|
10.12.2016 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | VGSK | |||||
10.12
17:00
Futog
Železničar
2
3
|
10.12.2016 17:00 | Futog | 2 : 3 | Železničar | |||||
10.12
20:00
Smederevo Carina
Kosovska Mitrovica
2
3
|
10.12.2016 20:00 | Smederevo Carina | 2 : 3 | Kosovska Mitrovica |
10.12
19:00
Bečej
Metalac Takovo
0
3
|
10.12.2016 19:00 | Bečej | 0 : 3 | Metalac Takovo | |||||
10.12
17:00
Timok
Bavanište
3
0
|
10.12.2016 17:00 | Timok | 3 : 0 | Bavanište | |||||
10.12
17:00
Antena
Zaslon
0
3
|
10.12.2016 17:00 | Antena | 0 : 3 | Zaslon | |||||
10.12
15:00
Napredak 037
Dubočica
3
1
|
10.12.2016 15:00 | Napredak 037 | 3 : 1 | Dubočica |
10.12
16:35
Kralj
Mali Zvornik
3
0
|
10.12.2016 16:35 | Kralj | 3 : 0 | Mali Zvornik | |||||
10.12
17:00
Srbijanka 014
Zaslon
1
3
|
10.12.2016 17:00 | Srbijanka 014 | 1 : 3 | Zaslon | |||||
10.12
15:00
Ribnica
Lazarevac
0
3
|
10.12.2016 15:00 | Ribnica | 0 : 3 | Lazarevac |
10.12
16:40
Lucky Star
Šumadija
3
0
|
10.12.2016 16:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Šumadija | |||||
10.12
18:00
Tehničar
Fortuna Plus
1
3
|
10.12.2016 18:00 | Tehničar | 1 : 3 | Fortuna Plus |
10.12
20:00
Zlatibor
Crnokosa
3
1
|
10.12.2016 20:00 | Zlatibor | 3 : 1 | Crnokosa | |||||
10.12
20:00
Bambi volej
Ekonomac
1
3
|
10.12.2016 20:00 | Bambi volej | 1 : 3 | Ekonomac | |||||
10.12
17:00
Putevi Trendteks
Trstenik
1
3
|
10.12.2016 17:00 | Putevi Trendteks | 1 : 3 | Trstenik | |||||
10.12
12:00
Tehničar
Leposavić
3
1
|
10.12.2016 12:00 | Tehničar | 3 : 1 | Leposavić |
10.12
15:00
Leskovac-98
Radan
1
3
|
10.12.2016 15:00 | Leskovac-98 | 1 : 3 | Radan | |||||
10.12
14:00
Topličanin
Aleksinac
3
2
|
10.12.2016 14:00 | Topličanin | 3 : 2 | Aleksinac |
10.12
18:00
Ruma
Mladost (NP)
3
1
|
10.12.2016 18:00 | Ruma | 3 : 1 | Mladost (NP) | |||||
10.12
17:00
Elan Volej
Apatin
1
3
|
10.12.2016 17:00 | Elan Volej | 1 : 3 | Apatin | |||||
10.12
16:30
Mladost (I)
Volejstars
0
3
|
10.12.2016 16:30 | Mladost (I) | 0 : 3 | Volejstars | |||||
10.12
14:00
Partizan
Vršac
3
0
|
10.12.2016 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Vršac |
10.12
NS Tim
Štrand Volej
3
1
|
10.12.2016 | NS Tim | 3 : 1 | Štrand Volej | |||||
10.12
Libero
Lavice 07
3
2
|
10.12.2016 | Libero | 3 : 2 | Lavice 07 | |||||
10.12
Beočin Metal
NS Volej tim
0
3
|
10.12.2016 | Beočin Metal | 0 : 3 | NS Volej tim | |||||
10.12
Dunav Volej
Grbić
2
3
|
10.12.2016 | Dunav Volej | 2 : 3 | Grbić | |||||
10.12
Slavija
Star
0
3
|
10.12.2016 | Slavija | 0 : 3 | Star |
10.12
Inđija
Proleter
3
0
|
10.12.2016 | Inđija | 3 : 0 | Proleter | |||||
10.12
Krajišnik
Bečej
0
3
|
10.12.2016 | Krajišnik | 0 : 3 | Bečej | |||||
10.12
Hercegovina
Kikinda
0
3
|
10.12.2016 | Hercegovina | 0 : 3 | Kikinda | |||||
10.12
Žitište
Banat
3
0
|
10.12.2016 | Žitište | 3 : 0 | Banat |
10.12
Trijumf 2013
Soko
3
0
|
10.12.2016 | Trijumf 2013 | 3 : 0 | Soko | |||||
10.12
Maks
Sutjeska
3
0
|
10.12.2016 | Maks | 3 : 0 | Sutjeska | |||||
10.12
Prvi Tempo
Merkur
3
0
|
10.12.2016 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Merkur | |||||
10.12
Blok aut
Hajduk
3
1
|
10.12.2016 | Blok aut | 3 : 1 | Hajduk | |||||
10.12
Gox-IN
CVS
2
3
|
10.12.2016 | Gox-IN | 2 : 3 | CVS |
10.12
16:00
Hajduk Veljko
Đerdap
0
3
|
10.12.2016 16:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Đerdap | |||||
10.12
17:00
Viner
ŽOK 030
3
0
|
10.12.2016 17:00 | Viner | 3 : 0 | ŽOK 030 |
10.12
Radinci Volej
Mitrovica 2
3
0
|
10.12.2016 | Radinci Volej | 3 : 0 | Mitrovica 2 | |||||
10.12
Sirmium
Prvi Tempo
0
3
|
10.12.2016 | Sirmium | 0 : 3 | Prvi Tempo | |||||
10.12
Sloga
Mitrovica
3
0
|
10.12.2016 | Sloga | 3 : 0 | Mitrovica |
10.12
18:30
Vizura
Futog
3
0
|
10.12.2016 18:30 | Vizura | 3 : 0 | Futog | |||||
10.12
15:00
Dinamo
Spartak
3
0
|
10.12.2016 15:00 | Dinamo | 3 : 0 | Spartak |
10.12
19:00
Takovo Zvezda Helios
Roda
2
3
|
10.12.2016 19:00 | Takovo Zvezda Helios | 2 : 3 | Roda | |||||
10.12
17:00
Smederevo
Eaton Srem Tempo
1
3
|
10.12.2016 17:00 | Smederevo | 1 : 3 | Eaton Srem Tempo | |||||
10.12
18:00
Vranje
Omladinac
3
0
|
10.12.2016 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Omladinac | |||||
10.12
19:30
Gimnazijalac
Leskovac 98
3
1
|
10.12.2016 19:30 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Leskovac 98 | |||||
10.12
19:00
Klek Srbijašume
FOK
3
0
|
10.12.2016 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | FOK |
10.12
16:00
Spartak (LJ)
Millennium
3
0
|
10.12.2016 16:00 | Spartak (LJ) | 3 : 0 | Millennium | |||||
10.12
19:30
Borac (Č)
Tutin
3
0
|
10.12.2016 19:30 | Borac (Č) | 3 : 0 | Tutin | |||||
10.12
19:00
Valjevo
Student
3
0
|
10.12.2016 19:00 | Valjevo | 3 : 0 | Student |
10.12
19:30
Dolovo
Slavija
32
30
|
10.12.2016 19:30 | Dolovo | 32 : 30 | Slavija | |||||
10.12
19:00
Lavovi BP
Vladimirovac
40
20
|
10.12.2016 19:00 | Lavovi BP | 40 : 20 | Vladimirovac | |||||
10.12
13:30
Putinci
Metalac
39
34
|
10.12.2016 13:30 | Putinci | 39 : 34 | Metalac | |||||
10.12
19:00
Mladost
Apatin
28
18
|
10.12.2016 19:00 | Mladost | 28 : 18 | Apatin |
10.12
19:30
Mladost 1949
Rudar
37
33
|
10.12.2016 19:30 | Mladost 1949 | 37 : 33 | Rudar | |||||
10.12
19:00
Rembas
Knjaževac
35
34
|
10.12.2016 19:00 | Rembas | 35 : 34 | Knjaževac |
10.12
Omladinac
Zlatar 2
20
16
|
10.12.2016 | Omladinac | 20 : 16 | Zlatar 2 | |||||
10.12
Šamot 65 2
Užice
45
23
|
10.12.2016 | Šamot 65 2 | 45 : 23 | Užice | |||||
10.12
Radnički 1964 2
Bane
29
27
|
10.12.2016 | Radnički 1964 2 | 29 : 27 | Bane | |||||
10.12
Sloga
Hidroelektrana
31
26
|
10.12.2016 | Sloga | 31 : 26 | Hidroelektrana | |||||
10.12
Sjenica
Pobednik
26
36
|
10.12.2016 | Sjenica | 26 : 36 | Pobednik |
10.12
19:00
Rudar
Vojvodina
28
29
|
10.12.2016 19:00 | Rudar | 28 : 29 | Vojvodina | |||||
10.12
19:00
Sloga
Morava
40
29
|
10.12.2016 19:00 | Sloga | 40 : 29 | Morava | |||||
10.12
18:00
Dinamo
Šamot 65
28
26
|
10.12.2016 18:00 | Dinamo | 28 : 26 | Šamot 65 | |||||
10.12
19:00
Jugović
Partizan
25
30
|
10.12.2016 19:00 | Jugović | 25 : 30 | Partizan |
10.12
18:00
Proleter
Dubočica 54
25
24
|
10.12.2016 18:00 | Proleter | 25 : 24 | Dubočica 54 | |||||
10.12
19:00
Inđija
Obilić
23
27
|
10.12.2016 19:00 | Inđija | 23 : 27 | Obilić | |||||
10.12
19:00
Priboj
Sindjelić
20
18
|
10.12.2016 19:00 | Priboj | 20 : 18 | Sindjelić | |||||
10.12
19:00
Zlatar
Vranje 1957
25
22
|
10.12.2016 19:00 | Zlatar | 25 : 22 | Vranje 1957 | |||||
10.12
19:00
Mokra Gora
Topličanin
42
32
|
10.12.2016 19:00 | Mokra Gora | 42 : 32 | Topličanin |
10.12
Stari Grad
Nais
16
12
|
10.12.2016 | Stari Grad | 16 : 12 | Nais | |||||
10.12
Banjica
Taš
14
10
|
10.12.2016 | Banjica | 14 : 10 | Taš | |||||
10.12
Valjevo
Dunav
13
7
|
10.12.2016 | Valjevo | 13 : 7 | Dunav | |||||
10.12
Zemun
Beograd
9
7
|
10.12.2016 | Zemun | 9 : 7 | Beograd |
10.12
Spartak Prozivka
Bečej
7
9
|
10.12.2016 | Spartak Prozivka | 7 : 9 | Bečej | |||||
10.12
Proleter
Polet
16
7
|
10.12.2016 | Proleter | 16 : 7 | Polet | |||||
10.12
ŽAK
Banja Luka
12
12
|
10.12.2016 | ŽAK | 12 : 12 | Banja Luka |
10.12
Singidunum
Rasina
10
7
|
10.12.2016 | Singidunum | 10 : 7 | Rasina | |||||
10.12
KVK Radnički
Goč
9
3
|
10.12.2016 | KVK Radnički | 9 : 3 | Goč | |||||
10.12
Novi Beograd 011
Dorćol
10
10
|
10.12.2016 | Novi Beograd 011 | 10 : 10 | Dorćol |
10.12
Vračar
Senta
12
2
|
10.12.2016 | Vračar | 12 : 2 | Senta |
10.12
15:30
Aranđelovac
92
1
10
|
10.12.2016 15:30 | Aranđelovac | 1 : 10 | 92 |
10.12
18:15
Samo pravo
Gročanski
10
3
|
10.12.2016 18:15 | Samo pravo | 10 : 3 | Gročanski | |||||
10.12
13:15
Intelektualac
Obilić
4
4
|
10.12.2016 13:15 | Intelektualac | 4 : 4 | Obilić |
10.12
18:00
Bele crkve
Rota
5
7
|
10.12.2016 18:00 | Bele crkve | 5 : 7 | Rota | |||||
10.12
20:00
Dolap
Zufo
5
2
|
10.12.2016 20:00 | Dolap | 5 : 2 | Zufo |
10.12
13:15
Vojvodina
NS Stars
5
0
|
10.12.2016 13:15 | Vojvodina | 5 : 0 | NS Stars |
10.12
19:00
Playboy Slavija
Crvena zvezda
7
3
|
10.12.2016 19:00 | Playboy Slavija | 7 : 3 | Crvena zvezda |
10.12
17:00
Sport Club Csíkszereda
Ferencvárosi TC
3
2
|
10.12.2016 17:00 | Sport Club Csíkszereda | 3 : 2 | Ferencvárosi TC | |||||
10.12
17:30
ASC Corona Brasov
UTE
5
3
|
10.12.2016 17:30 | ASC Corona Brasov | 5 : 3 | UTE |