10.04
16:00
Napredak
Pljevlja 97
0
2
|
10.04.2017 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Pljevlja 97 |
10.04
15:30
Proleter
Inđija
3
1
|
10.04.2017 15:30 | Proleter | 3 : 1 | Inđija |
10.04
21:00
Crystal Palace
Arsenal
3
0
|
10.04.2017 21:00 | Crystal Palace | 3 : 0 | Arsenal |
10.04
20:45
Real Sociedad
Sporting Gijón
3
1
|
10.04.2017 20:45 | Real Sociedad | 3 : 1 | Sporting Gijón |
10.04
16:00
Radnički (S)
Bačka 1901
2
3
|
10.04.2017 16:00 | Radnički (S) | 2 : 3 | Bačka 1901 |
10.04
16:00
BAK
BSK
2
0
|
10.04.2017 16:00 | BAK | 2 : 0 | BSK |
10.04
10:00
Železničar
Proleter 2006
1
1
|
10.04.2017 10:00 | Železničar | 1 : 1 | Proleter 2006 |
10.04
18:00
Brodarac MK
Crvena zvezda MK
0
4
|
10.04.2017 18:00 | Brodarac MK | 0 : 4 | Crvena zvezda MK | |||||
10.04
20:30
Radnički NB MK
Sinđelić MK
0
0
|
10.04.2017 20:30 | Radnički NB MK | 0 : 0 | Sinđelić MK |
10.04
12:00
011 V MK
Rad MK
2
7
|
10.04.2017 12:00 | 011 V MK | 2 : 7 | Rad MK | |||||
10.04
15:00
Zemun MK-V
Srem MK
3
0
|
10.04.2017 15:00 | Zemun MK-V | 3 : 0 | Srem MK |
10.04
12:00
Partizan
Teleoptik
1
0
|
10.04.2017 12:00 | Partizan | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
10.04
18:00
Čukarički
Crvena zvezda
1
2
|
10.04.2017 18:00 | Čukarički | 1 : 2 | Crvena zvezda |
10.04
13:00
BASK
BSK 1925
2
6
|
10.04.2017 13:00 | BASK | 2 : 6 | BSK 1925 |
10.04
12:00
Brodarac MK
Voždovac MK
0
0
|
10.04.2017 12:00 | Brodarac MK | 0 : 0 | Voždovac MK | |||||
10.04
12:00
Altina MK
Teleoptik MK
0
2
|
10.04.2017 12:00 | Altina MK | 0 : 2 | Teleoptik MK |
10.04
17:00
Policajac
Mladenovac
2
2
|
10.04.2017 17:00 | Policajac | 2 : 2 | Mladenovac | |||||
10.04
17:00
Respect
BUSK
1
1
|
10.04.2017 17:00 | Respect | 1 : 1 | BUSK | |||||
10.04
17:00
Plavi 2000
Kosovo i Metohija
3
2
|
10.04.2017 17:00 | Plavi 2000 | 3 : 2 | Kosovo i Metohija | |||||
10.04
17:00
BASK
Matiko
3
1
|
10.04.2017 17:00 | BASK | 3 : 1 | Matiko | |||||
10.04
17:00
Resnik
Vinča
2
3
|
10.04.2017 17:00 | Resnik | 2 : 3 | Vinča | |||||
10.04
17:00
GSP Polet
Srem
3
0
|
10.04.2017 17:00 | GSP Polet | 3 : 0 | Srem |
10.04
17:00
Pinkelelektroplus
Institut
4
2
|
10.04.2017 17:00 | Pinkelelektroplus | 4 : 2 | Institut | |||||
10.04
17:00
Beograd
Jedinstvo
6
2
|
10.04.2017 17:00 | Beograd | 6 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.04
17:00
Dunavac
Stefan Brown
3
1
|
10.04.2017 17:00 | Dunavac | 3 : 1 | Stefan Brown | |||||
10.04
17:00
Bubamara 2010
Budućnost
7
2
|
10.04.2017 17:00 | Bubamara 2010 | 7 : 2 | Budućnost | |||||
10.04
17:00
TENT 1994
Barajevo
5
3
|
10.04.2017 17:00 | TENT 1994 | 5 : 3 | Barajevo | |||||
10.04
17:00
Duga
BSK
2
4
|
10.04.2017 17:00 | Duga | 2 : 4 | BSK |
10.04
17:00
Slavija
Sinđelić
1
2
|
10.04.2017 17:00 | Slavija | 1 : 2 | Sinđelić | |||||
10.04
17:00
Torlak
Šećeranac
0
3
|
10.04.2017 17:00 | Torlak | 0 : 3 | Šećeranac | |||||
10.04
17:00
Železnik
Lokomotiva
2
0
|
10.04.2017 17:00 | Železnik | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
10.04
17:00
Leštane
Belo Polje
1
3
|
10.04.2017 17:00 | Leštane | 1 : 3 | Belo Polje | |||||
10.04
17:00
Mladost
Dunav
1
1
|
10.04.2017 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Dunav | |||||
10.04
17:00
Boleč
Sremčica
4
0
|
10.04.2017 17:00 | Boleč | 4 : 0 | Sremčica |
10.04
17:00
Pola pola
Kovilovo
1
6
|
10.04.2017 17:00 | Pola pola | 1 : 6 | Kovilovo | |||||
10.04
17:00
Zuce
PKB
1
3
|
10.04.2017 17:00 | Zuce | 1 : 3 | PKB | |||||
10.04
17:00
Banja
Crvenka
2
2
|
10.04.2017 17:00 | Banja | 2 : 2 | Crvenka | |||||
10.04
17:00
ŠF Rosenborg
IM Rakovica
7
4
|
10.04.2017 17:00 | ŠF Rosenborg | 7 : 4 | IM Rakovica | |||||
10.04
17:00
Rekreativo
Palilulac
2
0
|
10.04.2017 17:00 | Rekreativo | 2 : 0 | Palilulac | |||||
10.04
17:00
Peks
Sveti Stefan
3
7
|
10.04.2017 17:00 | Peks | 3 : 7 | Sveti Stefan |
10.04
Hajduk
Strelac
5
1
|
10.04.2017 | Hajduk | 5 : 1 | Strelac | |||||
10.04
1913 Busk
BSK 1925
0
6
|
10.04.2017 | 1913 Busk | 0 : 6 | BSK 1925 | |||||
10.04
Krajišnik
Rušanj
1
1
|
10.04.2017 | Krajišnik | 1 : 1 | Rušanj | |||||
10.04
Obrenovac
Posavina
0
0
|
10.04.2017 | Obrenovac | 0 : 0 | Posavina | |||||
10.04
Veterani 78
Lavirint Company
1
1
|
10.04.2017 | Veterani 78 | 1 : 1 | Lavirint Company | |||||
10.04
Republički organi
Umka
0
5
|
10.04.2017 | Republički organi | 0 : 5 | Umka | |||||
10.04
13. Maj
Sinđelić
1
3
|
10.04.2017 | 13. Maj | 1 : 3 | Sinđelić |
10.04
17:00
Osipaonica
Omladinac
2
3
|
10.04.2017 17:00 | Osipaonica | 2 : 3 | Omladinac | |||||
10.04
17:00
Mihajlovac
Mladi Radnik
1
0
|
10.04.2017 17:00 | Mihajlovac | 1 : 0 | Mladi Radnik | |||||
10.04
17:00
BSK
Selevac
4
8
|
10.04.2017 17:00 | BSK | 4 : 8 | Selevac | |||||
10.04
17:00
Drugovac
Sloboda
2
5
|
10.04.2017 17:00 | Drugovac | 2 : 5 | Sloboda | |||||
10.04
17:00
Smederevo
Radnički
1
1
|
10.04.2017 17:00 | Smederevo | 1 : 1 | Radnički |
10.04
17:00
Kolonija
Vig Dunav
1
3
|
10.04.2017 17:00 | Kolonija | 1 : 3 | Vig Dunav | |||||
10.04
17:00
Borac
Dunav Osiguranje
8
1
|
10.04.2017 17:00 | Borac | 8 : 1 | Dunav Osiguranje | |||||
10.04
17:00
Jezava
Crvena zvezda
3
0
|
10.04.2017 17:00 | Jezava | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
10.04
17:00
Podunavac
Železničar
3
0
|
10.04.2017 17:00 | Podunavac | 3 : 0 | Železničar |
10.04
19:00
Crvena zvezda
Cedevita
81
66
|
10.04.2017 19:00 | Crvena zvezda | 81 : 66 | Cedevita | 1:0 |
10.04
16:00
Mladost Admiral
OKK Beograd
78
83
|
10.04.2017 16:00 | Mladost Admiral | 78 : 83 | OKK Beograd |
10.04
18:00
Zlatibor
Jagodina
79
68
|
10.04.2017 18:00 | Zlatibor | 79 : 68 | Jagodina | |||||
10.04
19:30
Proleter Naftagas
Napredak Bosphorus
85
78
|
10.04.2017 19:30 | Proleter Naftagas | 85 : 78 | Napredak Bosphorus |
10.04
17:30
Rembas
Bor 2
34
28
|
10.04.2017 17:30 | Rembas | 34 : 28 | Bor 2 |
10.04
19:30
Požarevac
Bellatores
8
1
|
10.04.2017 19:30 | Požarevac | 8 : 1 | Bellatores | |||||
10.04
20:30
Fontana
Župski rubin
8
0
|
10.04.2017 20:30 | Fontana | 8 : 0 | Župski rubin |
10.04
19:00
OŠ Karađorđe
Šljivici
3
7
|
10.04.2017 19:00 | OŠ Karađorđe | 3 : 7 | Šljivici | |||||
10.04
19:00
Bajina Bašta
Flach
6
5
|
10.04.2017 19:00 | Bajina Bašta | 6 : 5 | Flach |
10.04
21:15
Handy United
Ekonomist
5
2
|
10.04.2017 21:15 | Handy United | 5 : 2 | Ekonomist |
10.04
17:45
Rota
Leskovac
0
3
|
10.04.2017 17:45 | Rota | 0 : 3 | Leskovac |