XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 218 utakmica za dan
Subota, 10 Februar 2018

Fudbal

10.02.2018 16:00 Everton 3 : 1 Crystal Palace
10.02.2018 18:30 Manchester City 5 : 1 Leicester
10.02.2018 16:00 Stoke 1 : 1 Brighton
10.02.2018 16:00 Swansea 1 : 0 Burnley
10.02.2018 13:30 Tottenham 1 : 0 Arsenal
10.02.2018 16:00 West Ham 2 : 0 Watford
10.02.2018 18:30 Leganés 0 : 1 Eibar
10.02.2018 13:00 Villarreal 1 : 2 Alavés
10.02.2018 20:45 Real Madrid 5 : 2 Real Sociedad
10.02.2018 16:15 Málaga 0 : 1 Atlético Madrid
10.02.2018 18:30 Bayern 2 : 1 Schalke 04
10.02.2018 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Hamburger SV
10.02.2018 15:30 Hoffenheim 4 : 2 Mainz 05
10.02.2018 15:30 Eintracht 4 : 2 Köln
10.02.2018 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 2 Hertha BSC
10.02.2018 15:30 Hannover 96 2 : 1 Freiburg
10.02.2018 18:00 Crotone 1 : 1 Atalanta
10.02.2018 20:45 Napoli 4 : 1 Lazio
10.02.2018 15:00 SPAL 0 : 4 Milan
10.02.2018 20:00 Angers 0 : 4 Monaco
10.02.2018 20:00 Bordeaux 3 : 2 Amiens SC
10.02.2018 20:00 Dijon 3 : 2 Nice
10.02.2018 20:00 Guingamp 0 : 0 Caen
10.02.2018 20:00 Metz 0 : 1 Montpellier
10.02.2018 17:00 Toulouse 0 : 1 PSG

Košarka

10.02.2018 17:00 Mornar 89 : 94 Cedevita
10.02.2018 21:00 Union Olimpija 89 : 87 Partizan NIS
10.02.2018 19:00 Mega Bemax 74 : 72 FMP
10.02.2018 19:30 Spartak 81 : 76 Beovuk 72
10.02.2018 18:00 Metalac 94 : 77 Dunav
10.02.2018 18:00 Dynamic 109 : 86 Mladost Admiral
10.02.2018 19:30 KKK Radnički 85 : 92 Vršac
10.02.2018 19:00 Napredak Bosphorus 78 : 84 Sloboda
10.02.2018 19:00 Proleter Naftagas 91 : 68 Smederevo 1953
10.02.2018 19:30 Pirot 79 : 81 Novi Pazar
10.02.2018 19:00 Mladost (SP) 93 : 63 Plana
10.02.2018 19:00 Akademik 74 : 80 Klik
10.02.2018 19:30 Kolubara LA 2003 89 : 74 Konstantin
10.02.2018 18:00 Žarkovo 98 : 70 Zdravlje Leskovac
10.02.2018 19:00 Jedinstvo 72 : 80 Futog Tupanjac MD
10.02.2018 19:00 Topola 64 : 68 Nova Pazova
10.02.2018 19:00 Hajduk 78 : 88 Sveti Đorđe
10.02.2018 19:30 Kris Kros 72 : 67 Radnički
10.02.2018 20:00 Radnički VA 85 : 95 Zlatar
10.02.2018 20:00 Polet 69 : 77 Student
10.02.2018 16:00 Paraćin 105 : 92 Crnokosa
10.02.2018 19:00 Prva Petoletka 89 : 94 Zekas 75
10.02.2018 18:30 Radnički 1950 99 : 82 Napredak Junior
10.02.2018 16:00 Jastrebac 83 : 77 Prokuplje
10.02.2018 16:45 Bor RTB 93 : 72 Radan
10.02.2018 19:30 Jablanica 68 : 58 Jugbasket
10.02.2018 14:20 Žitko Basket 35 : 90 BKK Radnički
10.02.2018 16:30 Zemun Fitofarmacija 84 : 52 Borča
10.02.2018 14:20 Borac 97 : 76 BASK
10.02.2018 14:00 Slodes 59 : 63 Torlak
10.02.2018 19:00 Petrovgrad 87 : 83 Karađorđevo
10.02.2018 14:45 Joker 78 : 94 Sloboda (NS)
10.02.2018 18:00 Velika Kikinda 86 : 70 Kadet
10.02.2018 20:30 Šimanovci 85 : 93 Jedinstvo
10.02.2018 17:30 Opovo 99 63 : 72 Jadran
10.02.2018 18:30 Vojka 53 : 80 Stara Pazova
10.02.2018 Železničar 90 : 59 Ub
10.02.2018 Student 014 81 : 86 Mladost 2014
10.02.2018 Mix 66 : 78 Osečina
10.02.2018 21:00 Šabac 76 : 73 Loznica
10.02.2018 20:15 Mladost 100 : 50 Sloga
10.02.2018 21:00 GM-032 62 : 76 Ivanjica
10.02.2018 18:00 Morava 70 : 64 Play off
10.02.2018 Bane 20 : 0 Despot
10.02.2018 19:00 Svilajnac 69 : 72 Sloga Elite
10.02.2018 18:30 Sloga (PM) 95 : 91 Goč
10.02.2018 15:00 Đerdap 69 : 112 Actavis Academy
10.02.2018 13:10 Sava 67 : 92 Mladost 2
10.02.2018 16:00 Zvezdara 79 : 76 Borča 2
10.02.2018 16:00 Partizan 1953 115 : 33 Vršac
10.02.2018 18:00 Crvena zvezda 96 : 66 Spartak
10.02.2018 17:00 Šabac 76 : 80 Radivoj Korać
10.02.2018 18:00 Vrbas Medela 99 : 56 Šumadija
10.02.2018 18:00 Ljubovija 84 : 51 Železničar
10.02.2018 15:00 Mileševka 92 : 40 Play Off
10.02.2018 15:00 Lim 58 : 41 Zvečan
10.02.2018 15:00 ČA basket 104 : 39 Prijepolje
10.02.2018 13:00 Paraćin 68 : 67 Gimnazijalac
10.02.2018 16:30 Radnički 2016 92 : 28 Bagdala
10.02.2018 15:00 Actavis academy 20 : 0 Topličanin 2012
10.02.2018 Girl Basket 20 : 0 Voša
10.02.2018 16:00 Srbobran 44 : 60 Čelarevo
10.02.2018 Karaburma 20 : 0 Joker
10.02.2018 18:00 Stara Pazova 130 : 37 Delfin
10.02.2018 Jedinstvo (NB) 0 : 20 Sivac
10.02.2018 16:00 Šuter : Metalac
10.02.2018 16:00 M 015 66 : 63 Železničar
10.02.2018 16:00 MIX : Lazarevac
10.02.2018 16:00 MIX : M 015
10.02.2018 16:00 Radnički : Šuter
10.02.2018 16:00 Mladost 014 : Železničar
10.02.2018 16:00 Inter Koš : Lazarevac
10.02.2018 16:00 OKK Šabac : Student 2
10.02.2018 16:00 MIX 2 : MIX 1
10.02.2018 16:00 Mladost 014 : Valjevski
10.02.2018 16:00 Student 1 : Metalac
10.02.2018 16:00 Mionica 35 : 20 Železničar
10.02.2018 16:00 Mladost 014 : Železničar
10.02.2018 16:00 Mionica : MIX 2
10.02.2018 16:00 Valjevski : MIX 1
10.02.2018 16:00 Student : Inter Koš
10.02.2018 16:00 MIX 1 : MIX 2
10.02.2018 16:00 Student : Šuter
10.02.2018 16:00 Mionica : Železničar
10.02.2018 16:00 Mionica : MIX
10.02.2018 16:00 Osečina : Kolubara Mladost
10.02.2018 00:00 Osečina : Valjevski
10.02.2018 00:00 Mionica : Student
10.02.2018 00:00 MIX : Mladost 014

Odbojka

10.02.2018 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Spartak (Lj)
10.02.2018 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Novi Pazar
10.02.2018 15:30 Niš 1 : 3 Ribnica
10.02.2018 18:00 Crvena zvezda 3 : 1 Spartak (Su)
10.02.2018 19:00 Jagodina 2 : 3 VA-014 Gorenje
10.02.2018 15:00 Kosovska Mitrovica 2 : 3 Klek Srbijašume
10.02.2018 19:00 Futog 2 : 3 Napredak 037
10.02.2018 19:00 VGSK 2 : 3 Smederevo Carina
10.02.2018 19:00 Železničar (Bg) 3 : 1 Partizan
10.02.2018 17:00 Timok 3 : 2 Novi Sad
10.02.2018 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Bavanište
10.02.2018 17:30 Loznica 3 : 0 Srem Iton
10.02.2018 18:00 Bečej 1 : 3 Banat
10.02.2018 18:00 Užice 3 : 0 Toplički Vitezovi
10.02.2018 17:00 Gračac 1 : 3 Metalac Takovo
10.02.2018 14:30 Gračanica 0 : 3 Lotus
10.02.2018 19:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Vranje
10.02.2018 20:30 Proleter 0 : 3 Dunav Volley
10.02.2018 12:30 Šid 1 : 3 Vojvodina NS Seme 2
10.02.2018 19:00 Hercegovina 2 : 3 Sombor
10.02.2018 18:00 Partizan 3 : 1 Mladost (T)
10.02.2018 20:00 Maglić 1953 2 : 3 Kulpin
10.02.2018 14:45 Blok Aut 3 : 1 Šumadija
10.02.2018 19:00 Karađorđe 0 : 3 Crnjanski
10.02.2018 17:40 Lucky Star 3 : 0 Rudar
10.02.2018 12:00 Mladi Radnik 2 3 : 0 Stig
10.02.2018 19:00 Klek-MD Zrenjanin 3 : 2 Srem
10.02.2018 19:00 Partizan 2 : 3 Dinamo
10.02.2018 19:00 TENT 3 : 0 Crvena zvezda
10.02.2018 18:30 Omladinac 3 : 0 Futog
10.02.2018 19:30 Roda 0 : 3 Jedinstvo (U)
10.02.2018 18:00 Vranje 2 : 3 FOK
10.02.2018 20:00 Beograd 2 : 3 Smederevo
10.02.2018 17:00 Gimnazijalac 3 : 2 Valjevo
10.02.2018 20:00 Zlatibor 0 : 3 Ivanjica
10.02.2018 19:00 Borac (Ča) 1 : 3 Inđija
10.02.2018 17:00 Leskovac 98 0 : 3 Kralj
10.02.2018 18:00 Paraćin 3 : 1 Panda
10.02.2018 18:30 Student 0 : 3 Kuršumlija
10.02.2018 19:00 Zaječar 3 : 0 Bor
10.02.2018 17:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Aleksinac
10.02.2018 16:30 Stampedo 3 : 0 Majdanpek FBC
10.02.2018 18:00 Novi Pazar 0 : 3 Tehničar
10.02.2018 19:00 Tara 1 : 3 Crnokosa Artos
10.02.2018 17:00 Tutin 3 : 0 Leposavić
10.02.2018 15:00 Novi Sad 3 : 0 Maks
10.02.2018 14:00 Kikinda 0 : 3 Elan Volej
10.02.2018 18:00 Ruma 3 : 0 Futog vest
10.02.2018 15:30 Odbojka 013 1 : 3 Mladost (NP)
10.02.2018 16:30 Ribnica 1 : 3 Lucky Star
10.02.2018 19:00 Mladi Radnik 0 : 3 AS
10.02.2018 16:30 Šumadija 2 : 3 Radnički
10.02.2018 15:45 Imlek 3 : 0 Zaslon
10.02.2018 13:00 Smeč 5 0 : 3 Lazarevac
10.02.2018 Ruma 2 0 : 3 Prvi Tempo 2
10.02.2018 Maks 2 1 : 3 Sloga
10.02.2018 Mitrovica 0 : 3 Trijumf 2013 2
10.02.2018 12:15 Mladenovac 0 : 3 Partizan
10.02.2018 09:15 Železničar 0 : 3 Crvena zvezda
10.02.2018 Roda 1 : 3 Blok Aut

Rukomet

10.02.2018 19:00 Šamot 65 26 : 25 Spartak Vojput
10.02.2018 19:00 Sloga (P) 28 : 22 Obilić
10.02.2018 18:30 Železničar 1949 22 : 24 Metaloplastika
10.02.2018 18:00 Crvena zvezda 23 : 25 Partizan
10.02.2018 19:00 Mokra Gora 23 : 20 Rudar
10.02.2018 17:00 Junior 31 : 34 Medicinar
10.02.2018 19:00 Mladost (NP) 30 : 20 Sloga (PM)
10.02.2018 19:00 Bor RTB 31 : 19 Voždovac 1955
10.02.2018 20:00 Vrbas 26 : 23 Kučevo
10.02.2018 17:00 Pirot 28 : 18 Metalac
10.02.2018 19:00 Halas Jožef 24 : 27 Minaqua
10.02.2018 17:30 Pančevo 28 : 27 Požarevac

Vaterpolo

10.02.2018 19:00 Jadran Carine 14 : 8 Jadran Split
10.02.2018 19:00 Jug CO 14 : 9 Primorac
10.02.2018 19:30 Partizan RF 11 : 8 Primorje EB
10.02.2018 18:00 Budva 15 : 9 OVK POŠK
10.02.2018 20:00 Šabac 17 : 10 Valjevo
10.02.2018 20:15 VA Cattaro 8 : 13 Vojvodina
10.02.2018 19:15 BVK Crvena zvezda 14 : 4 Nais
10.02.2018 Beograd 13 : 8 Taš
10.02.2018 Zemun 8 : 9 Banjica
10.02.2018 KVK Radnički 14 : 11 Stari Grad
10.02.2018 Novi Beograd 011 0 : 5 Rasina
10.02.2018 TENT 8 : 16 Singidunum
10.02.2018 Valis 13 : 8 ŽAK
10.02.2018 Mladost 6 : 9 Spartak Prozivka
10.02.2018 Dunav 16 : 12 Bečej

Futsal

10.02.2018 14:30 Ekonomac 2 10 : 4 Partenon
10.02.2018 16:30 Župski Rubin 4 : 4 Raška

FFA

10.02.2018 Sinđelić 6 : 4 Radnički OFK - Beli
10.02.2018 Šampion Nais 12 : 1 Soko
10.02.2018 Šampion 2014 1 : 4 Radnički OFK
10.02.2018 Aca Menta 3 : 2 KMF Junior
10.02.2018 Šampion 2014 6 : 1 Soko
10.02.2018 Car Konstantin beli 5 : 1 Delijski Vis
10.02.2018 Car Konstantin plavi 0 : 11 Radnički ofk
10.02.2018 Radnički 5 : 6 Soko
10.02.2018 Kopernikus Železničar A 4 : 2 Delijski Vis
10.02.2018 Car Konstantin beli 1 : 7 Nacional Milan crveni
10.02.2018 Car Konstantin plavi 4 : 7 Nacional Milan beli
10.02.2018 Car Konstantin beli 1 : 11 Car Konstantin plavi
10.02.2018 Real 5 : 0 Nacional Milan beli
10.02.2018 Nacional Milan crveni 0 : 3 Radnički plavi
10.02.2018 Nacional Milan 1 : 2 Real