XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 567 utakmica za dan
Subota, 9 Novembar 2013

Fudbal

09.11.2013 13:30 OFK Crvenka 1 : 1 Dunavac (D)
09.11.2013 13:30 Radnički 1923 0 : 1 Čukarički
09.11.2013 13:30 Novi Pazar 3 : 0 Spartak
09.11.2013 13:30 Radnički (N) 2 : 1 Voždovac
09.11.2013 17:00 Partizan 3 : 2 Donji Srem
09.11.2013 17:00 Sloboda Point 2 : 1 Napredak
09.11.2013 13:30 OFK Beograd 3 : 2 Jagodina
09.11.2013 18:00 Vojvodina 2 : 2 Javor Matis
09.11.2013 13:30 Inđija 1 : 2 Teleoptik
09.11.2013 13:30 Bežanija 0 : 1 Sloga (PM)
09.11.2013 13:30 Timok 1 : 1 Sindjelić
09.11.2013 13:30 Radnik 0 : 0 BSK Borča
09.11.2013 13:30 Smederevo 1 : 0 Metalac (GM)
09.11.2013 13:30 Dolina 2 : 2 Jedinstvo Putevi
09.11.2013 13:30 Mladost (L) 1 : 1 Proleter
09.11.2013 13:30 Borac 2 : 0 Sloga (K)
09.11.2013 13:30 Trepča 1 : 0 Takovo
09.11.2013 13:30 Mokra Gora 3 : 0 Polet
09.11.2013 13:30 Železničar 1 : 0 Morava
09.11.2013 13:30 Sloga 1 : 2 Karađorđe
09.11.2013 13:30 Jedinstvo 1945 3 : 0 Mladost (DD)
09.11.2013 13:30 FAP 2 : 2 Zlatar
09.11.2013 13:30 Ribnica 0 : 1 Sevojno
09.11.2013 13:30 Budućnost 1 : 0 Radnički Stobeks
09.11.2013 13:30 Jedinstvo (UB) 5 : 1 Sloga (S)
09.11.2013 13:30 Borac 1 : 1 Sloga (P)
09.11.2013 13:30 Balkanski 1 : 0 Topličanin
09.11.2013 13:30 Lužnica 4 : 0 Pukovac
09.11.2013 13:30 Pusta Reka 0 : 1 Sloga
09.11.2013 13:30 Bukovik 0 : 1 Radan
09.11.2013 13:30 Rudar 0 : 2 Lugomir
09.11.2013 13:30 Ozren 3 : 0 Dragocvet
09.11.2013 13:30 Rtanj 1 : 1 Juhor
09.11.2013 13:30 SFS Borac 2 : 0 Dunav
09.11.2013 13:30 Radnički 2 : 1 Župa
09.11.2013 13:00 Kozara 3 : 1 Bilećanin
09.11.2013 13:00 Vršac United 2 : 1 Tisa
09.11.2013 13:00 Proleter 3 : 1 Jedinstvo (BK)
09.11.2013 13:00 TSC 3 : 0 Bačka (P)
09.11.2013 13:00 OFK Kikinda 2 : 0 Radnički (K)
09.11.2013 13:00 Budućnost 0 : 1 Sloboda
09.11.2013 13:00 Crvena Zvezda 5 : 2 Graničar 1924
09.11.2013 13:00 Sloga 1 : 0 Srbobran
09.11.2013 13:00 Polet 4 : 3 Borac
09.11.2013 13:00 Jugović 2 : 3 Cement
09.11.2013 13:00 Vrbas 3 : 0 PIK Prigrevica
09.11.2013 13:00 Mladost 1 : 3 Index
09.11.2013 11:00 GSP Polet 3 : 0 Sremčica
09.11.2013 13:00 Resnik 1 : 0 Palilulac
09.11.2013 13:00 Radnički (NB) 0 : 3 PKB
09.11.2013 13:00 Maršić 3 : 1 Kolonija
09.11.2013 13:30 Karađorđe 3 : 0 Junkovac
09.11.2013 13:30 Mladi borac 4 : 0 Bačinac
09.11.2013 13:30 Đerdap 2 : 1 Mlava
09.11.2013 13:00 Mačva 2005 3 : 1 Hajduk Stanko
09.11.2013 13:00 Gučevo 6 : 3 Majur
09.11.2013 13:00 Sindjelić 6 : 2 Drina
09.11.2013 13:30 OFK Osečina 6 : 0 Joševa
09.11.2013 13:30 OFK Divci 4 : 0 Rubribreza
09.11.2013 13:30 Pepeljevac 2 : 2 Spartak 1924
09.11.2013 13:30 Mladost (D) 2 : 1 Banjani
09.11.2013 13:30 OFK Jabučje 2 : 0 Kačer
09.11.2013 13:30 Mladost (V) 0 : 1 Zadrugar
09.11.2013 13:30 Čajetina 3 : 2 Jedinstvo (K)
09.11.2013 13:30 Perućac 0 : 5 Zlatibor
09.11.2013 13:30 Crnokosa 4 : 0 GP Zlatibor
09.11.2013 13:30 Naisus 0 : 5 Radnički 1947 (Č)
09.11.2013 13:30 Palilula 5 : 4 Mladi Radnik
09.11.2013 13:30 Radnički 1924 (K) 5 : 2 Orljane
09.11.2013 13:30 Mekiš 0 : 1 Mladost (B)
09.11.2013 13:30 Omladinac 1 : 2 Morava
09.11.2013 13:30 Aluminjum 3 : 0 Proleter (M)
09.11.2013 13:30 OFK Niš 5 : 1 Rudar
09.11.2013 13:30 Budućnost 3 : 0 Plantaža
09.11.2013 13:30 Radnički 1 : 2 Zloćudovo
09.11.2013 13:30 Jug Bogdan 2 : 0 Polet
09.11.2013 13:30 Zadrugar 6 : 1 Padež
09.11.2013 13:30 Vladimir Durković 3 : 0 Sloga
09.11.2013 13:30 Tanasko Rajić 2 : 2 Gnjilan
09.11.2013 13:30 Biljači 2 : 4 Mladost (B)
09.11.2013 13:30 Čelik 3 : 1 Mladost (S)
09.11.2013 13:30 Pčinja 1 : 2 Nebeski Anđeli
09.11.2013 13:30 Morava 1918 4 : 1 Morava (R)
09.11.2013 13:30 Levač 6 : 1 Napredak (D)
09.11.2013 13:30 Poljoprivrednik 4 : 0 Jasika
09.11.2013 13:30 Bučje 4 : 0 Polet
09.11.2013 13:30 Midžor 5 : 1 OFK Knjaz
09.11.2013 13:30 Rgotina 0 : 1 Borac
09.11.2013 14:00 Sloga (P) 1 : 0 Jugoslavija
09.11.2013 14:00 BAK 3 : 1 Vulturul
09.11.2013 13:00 Panonija IM Topola 1 : 3 Jadran
09.11.2013 13:00 Čoka 4 : 0 Bačka
09.11.2013 13:00 Olimpija (G) 1 : 0 Subotica
09.11.2013 13:00 Njegoš 2 : 2 AFK
09.11.2013 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Vojvodina (B)
09.11.2013 13:00 Rusanda 1 : 4 Radnički (Z)
09.11.2013 13:00 Begej 3 : 0 Vojvodina (NM)
09.11.2013 13:30 Sloga 1 : 2 Omladinac (D)
09.11.2013 13:30 ŽAK 2 : 0 Borac
09.11.2013 13:30 OFK Odžaci 4 : 0 Stanišić
09.11.2013 13:30 Crvenka 1 : 1 Kula
09.11.2013 13:30 Polet 1 : 1 Graničar
09.11.2013 14:00 Železničar 0 : 3 LSK Laćarak
09.11.2013 14:00 Sloven (R) 1 : 1 Radnički
09.11.2013 14:00 Partizan 3 : 0 1. Maj
09.11.2013 13:30 ŽSK 3 : 0 Budućnost (G)
09.11.2013 13:30 Mladost (NS) 4 : 2 TSK
09.11.2013 13:30 Tvrdjava 3 : 4 Mladost (T)
09.11.2013 10:00 Milutinac 1 : 2 Slavija
09.11.2013 13:00 OFK Zabrežje 0 : 0 Veliki Borak
09.11.2013 13:00 Šumadija 1 : 2 Mladost (C)
09.11.2013 13:00 Vinča 1 : 1 Vlaška
09.11.2013 14:00 Bogutovačka Banja 1 : 5 Šumadija
09.11.2013 14:00 Mlada krila 5 : 1 Čibukovac
09.11.2013 14:00 Magnohrom 2 : 4 Tavnik
09.11.2013 13:00 Lunjevica 7 : 0 Ozremica
09.11.2013 13:00 Parmenac 7 : 1 Planinac
09.11.2013 13:30 Žabare 1 : 1 Jasenica
09.11.2013 13:30 Meteor 1 : 2 Karađorđe
09.11.2013 13:30 Bare 2 : 3 Mladost MG (S)
09.11.2013 13:00 Bata Bulić 2 : 1 Krilaš
09.11.2013 13:00 Mladost PP 2 : 0 Pričinović
09.11.2013 13:30 Gorki 0 : 3 BMR Petlovača
09.11.2013 13:30 Junior Novo Naselje 2 : 0 Borac
09.11.2013 13:30 Blagaja 6 : 2 Pobeda
09.11.2013 13:30 Dušnik 3 : 1 Real
09.11.2013 13:30 Moravac (ZT) 1 : 1 Pobeda
09.11.2013 13:30 Delijski Vis 3 : 0 Sloga (DT)
09.11.2013 13:30 Mladost (M.S) 1 : 2 Provalija
09.11.2013 13:30 Zvezda 1 : 3 Temac
09.11.2013 13:30 Borac 10 : 1 Veliki Suvodol
09.11.2013 13:30 Ušće 0 : 3 14. Oktobar
09.11.2013 13:30 Blagotin 2 : 2 Rubin (DS)
09.11.2013 14:00 Mladost 2 : 1 Napredak 1976
09.11.2013 13:30 Lovac 3 : 5 Šljivar
09.11.2013 13:30 Vratarnica 3 : 0 Malinik
09.11.2013 14:00 Glogonj 2 : 3 Jedinstvo Stević
09.11.2013 13:00 Potisje 2 : 1 Obilić
09.11.2013 13:00 Jedinstvo (M) 3 : 1 Slavija
09.11.2013 13:00 Tisa B (A) 5 : 2 Tromedja
09.11.2013 13:00 Radnički 1905 7 : 2 Bratstvo
09.11.2013 13:00 Mićunovo 1 : 0 Sokolac
09.11.2013 13:00 Sloboda 0 : 1 Mladost 1952
09.11.2013 13:00 Proleter 2006 4 : 3 OFK Klek
09.11.2013 13:30 Radnički 1918 3 : 0 Graničar
09.11.2013 13:30 Jedinstvo 1947 2 : 3 Rastina 1918
09.11.2013 14:00 OFK Bačinci 2 : 0 Napredak (V)
09.11.2013 14:00 Podrinje 4 : 0 Sinđelić
09.11.2013 13:00 Sofeks 2 : 0 Dinamo
09.11.2013 13:00 Slavija 3 : 2 OFK Futog
09.11.2013 13:00 TEK Sloga 5 : 0 OFK Budućnost
09.11.2013 13:00 OFK Burovo 1 : 1 Lazarevac
09.11.2013 13:00 Mladi radnik 0 : 1 Mladost (Č)
09.11.2013 13:00 Jedinstvo 4 : 3 Poljane
09.11.2013 13:00 Polet 1 : 2 Omladinac
09.11.2013 13:00 Vukićevica 7 : 0 Zadrugar
09.11.2013 13:00 Urovci 1 : 0 Rvati
09.11.2013 13:00 Belo Polje 7 : 2 Trstenica
09.11.2013 OFK Slatina 3 : 0 Sloga 2012
09.11.2013 Ropočevo 1 : 1 Mladost
09.11.2013 Drlupa 3 : 0 OFK Rogača
09.11.2013 Denim 0 : 3 4 Juli
09.11.2013 Vis 7 : 1 Vojvoda
09.11.2013 Mladost 2 : 0 Sibnica
09.11.2013 Rudar 2012 1 : 4 Stojnik
09.11.2013 13:30 Zvezda 2 : 0 Zadrugar
09.11.2013 13:30 Mladost 7 : 2 Laznica
09.11.2013 13:30 Budućnost 2 : 10 Borac
09.11.2013 13:30 Strmovo 1968 2 : 1 Nepričava
09.11.2013 13:30 Nomanica 1 : 3 Grdanica
09.11.2013 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Gornje Krajince
09.11.2013 13:30 Susica 2012 6 : 2 Vrhunac
09.11.2013 13:30 Bratstvo 7 : 2 BSK
09.11.2013 13:30 Milanovo 1 : 1 Real
09.11.2013 13:30 Turekovac 4 : 2 Radnik 2013
09.11.2013 13:30 Radnik 6 : 1 Vihor
09.11.2013 13:30 Omladinac (O) 5 : 3 Stara Čaršija
09.11.2013 13:30 Moravac-C 74 3 : 0 Sloboda 1948
09.11.2013 13:30 Kamenorezac 76 9 : 0 Vinogradar
09.11.2013 13:30 Omladinac (U) 2 : 3 Jugovići
09.11.2013 13:30 Stevka Bozurevka 2 : 1 Rujišnik
09.11.2013 13:30 Mladost 1 : 1 Borjak 2013
09.11.2013 13:30 Ratajac 2 : 1 Mladost (G)
09.11.2013 13:00 Bukovica 6 : 0 Polet (K)
09.11.2013 13:30 Sloga 0 : 3 Graničar
09.11.2013 13:30 Dečić 0 : 1 Sutjeska
09.11.2013 13:30 Mornar 1 : 1 Budućnost
09.11.2013 13:30 Mogren 0 : 1 Rudar
09.11.2013 13:30 Mladost 2 : 1 Zeta
09.11.2013 13:30 Čelik 0 : 1 Lovćen
09.11.2013 Borac 0 : 0 Čelik
09.11.2013 Leotar 0 : 2 Olimpic
09.11.2013 Radnik 2 : 0 Rudar
09.11.2013 Vitez 3 : 0 Travnik
09.11.2013 14:00 Sloboda (NG) 3 : 0 Sloga
09.11.2013 14:00 Podrinje 2 : 0 Borac
09.11.2013 14:00 Drina HE 1 : 2 Sloboda (MG)
09.11.2013 14:00 Drina (Z) 1 : 1 Sutjeska
09.11.2013 14:00 Proleter 2 : 1 Napredak
09.11.2013 14:00 Modriča Maxima 1 : 0 Rudar
09.11.2013 14:00 Kozara 4 : 0 Mladost
09.11.2013 14:00 Trijumf 0 : 1 Požarevac
09.11.2013 13:00 Spartak 8 : 0 Mašinac
09.11.2013 13:00 Rubin 3 : 1 Kikinda
09.11.2013 13:00 ČSK Pivara 2 : 0 Novi Pazar
09.11.2013 11:00 Brodarac 1 : 1 Radnički 1923
09.11.2013 11:00 Partizan 1 : 4 Vojvodina
09.11.2013 13:00 Indeks 1 : 1 Radnički (S)
09.11.2013 10:00 Omladinac 1 : 1 Proleter 2006
09.11.2013 10:00 OFK Hajduk 9 : 1 Donji Srem
09.11.2013 10:00 Novi Sad 4 : 0 Radnički (NP)
09.11.2013 10:00 Radnički (SM) 3 : 3 Proleter (NS)
09.11.2013 10:00 Vojvodina 3 : 0 Vršac United
09.11.2013 10:00 Banat 1 : 1 Inđija
09.11.2013 11:00 Jadran 1 : 5 Jedinstvo Putevi
09.11.2013 13:30 Pobeda 2 : 0 BIP
09.11.2013 13:30 Sloga 1940 1 : 0 Sloboda (Č)
09.11.2013 13:30 Sušica 2 : 2 Arsenal
09.11.2013 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 2 Žitoradja
09.11.2013 11:00 Vlasina 2 : 1 Radan
09.11.2013 13:30 Moravac Orion 7 : 0 Toplicanin
09.11.2013 11:00 Hajduk Veljko 0 : 1 Dinamo
09.11.2013 09:00 BASK 2 : 0 Voždovac
09.11.2013 12:00 Radnički (O) 2 : 2 Palilulac
09.11.2013 10:00 Kolubara 1 : 0 Zemun
09.11.2013 10:00 Lokomotiva 2 : 2 Internacional
09.11.2013 15:30 Čukarički 4 : 1 Žarkovo
09.11.2013 13:30 Sloboda 1 : 2 Podunavac
09.11.2013 13:30 SASK 3 : 1 Borac
09.11.2013 14:00 Jedinstvo 6 : 0 Šumadija
09.11.2013 14:00 Budućnost 2 : 0 Udarnik
09.11.2013 14:00 Pobeda 4 : 0 Glavaš
09.11.2013 13:00 Mladost (O) 9 : 2 C.zvezda
09.11.2013 11:00 ČSK Pivara 1 : 1 Sloboda (Č)
09.11.2013 13:00 Rad 3 : 1 Sloga (L)
09.11.2013 12:00 Čukarički 1 : 4 Crvena zvezda
09.11.2013 12:00 Inđija 2 : 0 Mladost (L)
09.11.2013 12:00 Radnički (S) 5 : 1 Banat
09.11.2013 12:00 Vršac 1 : 2 Vojvodina
09.11.2013 12:00 Bačka 1901 1 : 4 TSC
09.11.2013 12:00 Vrbas 0 : 3 Novi Sad
09.11.2013 12:00 Dinamo 1 : 1 Spartak
09.11.2013 12:00 Bečej 1 : 1 OFK Hajduk
09.11.2013 12:00 Proleter 2006 3 : 1 Železničar
09.11.2013 Radnički (NB) 2 : 2 Zemun
09.11.2013 BSK Borča 1 : 2 Dominus
09.11.2013 Internacional 1 : 1 BASK
09.11.2013 Radnički (O) 2 : 2 Sinđelić
09.11.2013 Kolubara 0 : 1 Teleoptik
09.11.2013 Bežanija 2 : 2 Brodarac
09.11.2013 Voždovac 1 : 1 Lokomotiva
09.11.2013 11:00 Bane 1 : 0 Sloga (P)
09.11.2013 13:00 Novi Pazar 1 : 0 Javor
09.11.2013 13:30 Sloga 1940 5 : 0 Budućnost
09.11.2013 11:00 Metalac (GM) 0 : 1 AS
09.11.2013 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Sloga (K)
09.11.2013 10:00 Mladost (L) 1 : 1 Metalac (K)
09.11.2013 13:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Čačak 94
09.11.2013 13:00 Omladinac 0 : 3 Polet (LJ)
09.11.2013 13:00 Sloboda 2 0 : 3 BIP
09.11.2013 12:00 Jošanica ND 2 : 1 Pazar Juniors 2011
09.11.2013 12:00 Palić 0 : 1 Olimpia B
09.11.2013 11:30 Senta 3 : 2 Tavankut
09.11.2013 10:00 Omladinac (O) 3 : 3 Dolina
09.11.2013 10:00 Jedinstvo Stević 0 : 4 Banat
09.11.2013 12:00 Mika Antić 3 : 3 Borac (St)
09.11.2013 12:00 Savacijum 0 : 1 AS
09.11.2013 14:30 Brodarac 0 : 1 Loznica
09.11.2013 13:00 Zemun 2 : 1 Sloboda Point
09.11.2013 10:30 Rad 0 : 1 OFK Beograd
09.11.2013 10:00 Inđija 2 : 2 Mladost (L)
09.11.2013 10:00 Radnički (S) 3 : 0 Banat
09.11.2013 10:00 Vršac 2 : 6 Vojvodina
09.11.2013 10:00 Bačka 1901 1 : 3 TSC
09.11.2013 10:00 Vrbas 0 : 3 Novi Sad
09.11.2013 10:00 Dinamo 0 : 3 Spartak
09.11.2013 10:00 Bečej 4 : 1 OFK Hajduk
09.11.2013 10:00 Proleter 2006 1 : 2 Železničar
09.11.2013 11:00 Novi Pazar 2 : 2 Dragačevo
09.11.2013 13:30 Kiker 8 : 0 BIP
09.11.2013 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Vrnjačka Banja
09.11.2013 10:00 Senta 3 : 1 Obilić
09.11.2013 12:00 Polet 6 : 2 Partizan (U)
09.11.2013 10:00 Radnički 1927 1 : 2 BAK
09.11.2013 10:00 Vršac United 3 : 1 Hajdučica
09.11.2013 10:00 Železničar 4 : 0 Petar Urošev
09.11.2013 11:00 Mladost (O) 7 : 0 Kolonija
09.11.2013 10:00 Omladinac (D) 1 : 5 Borac (St)
09.11.2013 14:00 Strela 2 : 4 Radnički (K)
09.11.2013 10:00 Mika Antić 5 : 1 Mladost (V)
09.11.2013 Dobrica 3 : 0 Tempo
09.11.2013 11:00 Borac (S) 2 : 5 Proleter
09.11.2013 10:00 Železničar 3 : 1 Budućnost
09.11.2013 11:30 Sloboda 6 : 0 Podunavac
09.11.2013 11:30 Osipaonica 2 : 5 Mladi radnik
09.11.2013 11:30 SASK 1 : 0 Borac
09.11.2013 12:00 Železničar Kusadak 0 : 3 Mladi borac
09.11.2013 12:00 Jedinstvo 2 : 0 Šumadija
09.11.2013 12:00 Budućnost 0 : 4 Udarnik
09.11.2013 10:30 Napredak 3 : 0 Polet
09.11.2013 12:00 Pobeda 4 : 0 Glavaš
09.11.2013 13:00 Takovo Junior 0 : 4 Borac 2
09.11.2013 13:00 Mladost (L) 0 : 1 Mladost Radost
09.11.2013 Kosmet 6 : 0 OFK Vlada Dimitrijević
09.11.2013 Jošanica ND 2 : 3 Pazar Juniors
09.11.2013 Rudar (B) 0 : 0 OFK Ras
09.11.2013 Granit 3 : 17 Rudar (KM)
09.11.2013 Radnički NB 4 : 0 Mladenovac
09.11.2013 BSK 3 : 0 BASK
09.11.2013 Internacional 0 : 4 Teleoptik
09.11.2013 Kolubara 0 : 0 011
09.11.2013 Sinđelić 3 : 1 Dominus
09.11.2013 09:30 TSC 6 : 1 Čantavir
09.11.2013 10:00 Čoka 3 : 1 Senta
09.11.2013 OFK Senjak 3 : 3 Sampion
09.11.2013 Krusik 6 : 0 Zeleznicar
09.11.2013 Radnicki 3 : 2 Krusik 2
09.11.2013 OFK Osecina 7 : 1 Polet
09.11.2013 10:00 Karađorđe 6 : 0 Gruža
09.11.2013 10:00 Radnicki 1923 I 3 : 2 Karađorđe
09.11.2013 10:00 Apolon 4 II 9 : 0 Sušica
09.11.2013 10:00 Šumadija 1903 I 4 : 2 Šumadija 1903 II
09.11.2013 Kosmet 2 : 1 OFK Vlada Dimitrijević
09.11.2013 Rudar (B) 0 : 5 OFK Ras
09.11.2013 OFK Lešak 0 : 7 Rudar (KM)

Košarka

09.11.2013 17:00 Zadar 79 : 80 Igokea
09.11.2013 21:00 MZT Skopje Aerodrom 80 : 75 Krka
09.11.2013 19:00 Cibona 98 : 96 Mega Vizura
09.11.2013 17:00 Szolnoki Olaj 62 : 71 Union Olimpija
09.11.2013 19:00 Sloboda 66 : 73 Smederevo
09.11.2013 20:30 OKK Beograd 75 : 62 Napredak Rubin
09.11.2013 19:30 Sloga 84 : 60 Tamiš
09.11.2013 20:00 Vojvodina Srbijagas 94 : 86 Vršac
09.11.2013 19:00 Borac 76 : 73 Crnokosa
09.11.2013 19:00 Konstantin 78 : 73 Metalac
09.11.2013 20:00 Pirot 61 : 68 Kolubara LA 2003
09.11.2013 15:30 Mladost (Č) 78 : 82 Spartak
09.11.2013 19:00 Proleter Naftagas 78 : 60 Vojvodina
09.11.2013 15:00 Mladost (Z) 84 : 96 Jagodina
09.11.2013 18:00 Zlatibor 82 : 87 Priboj
09.11.2013 16:00 Polet 75 : 70 Železničar
09.11.2013 19:00 Zlatar 77 : 75 Plana
09.11.2013 18:00 Jablanica 53 : 88 Bor RTB
09.11.2013 16:30 Jug 92 : 74 Dimitrovgrad
09.11.2013 19:00 Rtanj 66 : 74 Knjaževac
09.11.2013 18:00 Stara Pazova 75 : 64 Mladost Teletehnika
09.11.2013 20:00 Sveti Đorđe 97 : 74 Odžaci
09.11.2013 17:00 Nova Pazova 52 : 76 Jedinstvo
09.11.2013 20:00 Srem 81 : 60 Topola
09.11.2013 16:30 Vrbas 80 : 58 Dunav
09.11.2013 21:15 Bask 77 : 74 Milan Trivić
09.11.2013 18:30 Zvezdara 103 : 61 Žitko Basket
09.11.2013 18:00 Beko 75 : 89 Žarkovo
09.11.2013 Čačak Basket Tim 85 : 86 Play off
09.11.2013 Vladimirci 64 : 95 Student BB
09.11.2013 Užice 44 : 82 M015
09.11.2013 Klik 44 : 72 Železničar
09.11.2013 Ivanjica 81 : 61 Čačak 94
09.11.2013 Mladost 2009 2 90 : 69 Milan Trivić 2
09.11.2013 Surčin Dobanovci 81 : 57 Flash
09.11.2013 Ras 62 : 82 Zvezdara 2
09.11.2013 Grocka 59 : 65 Mladenovac
09.11.2013 Umka 2009 80 : 76 Vitez
09.11.2013 Radan 55 : 75 Jastrebac
09.11.2013 Hajduk Veljko 78 : 54 Mladost Vesna
09.11.2013 Zone Boys 97 : 71 Negotin
09.11.2013 Vlasotince 93 : 90 Đerdap
09.11.2013 Hisar 86 : 68 BSK Junior
09.11.2013 Basket Top 65 : 78 Šumarice
09.11.2013 Mladost 85 : 78 Ušće
09.11.2013 Župa 70 : 55 Bane
09.11.2013 Goč 0 : 20 Trepča
09.11.2013 Budućnost 80 : 95 SO Koš
09.11.2013 Selekta 20 : 0 Apatin
09.11.2013 Futog Tehnomer 79 : 57 Crvenka
09.11.2013 Sport Key Plus 101 : 67 Kadet
09.11.2013 Feniks 100 : 78 Mladost Veternik
09.11.2013 Sloboda NS 86 : 68 Vojvodina NM
09.11.2013 Pink 63 : 92 Banatski Karlovac
09.11.2013 LSK 86 : 76 Družina Kozlovac
09.11.2013 Indians Basket 83 : 76 Jadran
09.11.2013 Radnički 89 : 82 Omladinac
09.11.2013 BNS 78 : 52 Dinamo
09.11.2013 Partizan 77 : 87 Kris Kros
09.11.2013 17:00 Radnički 92 : 77 Student Radnički
09.11.2013 19:00 Vrbas Medela 89 : 70 Spartak
09.11.2013 18:00 Vršac 80 : 71 Šumadija
09.11.2013 19:00 Srbobran Reahem 81 : 54 Vojvodina Nis Gas
09.11.2013 18:30 Crvena Zvezda 63 : 71 Partizan
09.11.2013 18:00 Basket Star 82 : 75 Kovin
09.11.2013 20:00 Beočin 90 : 53 Čelarevo

Odbojka

09.11.2013 18:00 Đerdap 0 : 3 Crvena Zvezda
09.11.2013 19:00 Mladi radnik 3 : 2 Spartak (S)
09.11.2013 19:00 Mladenovac 2 : 3 Inđija
09.11.2013 18:00 Novi Pazar-Junior 3 : 1 Dunav Volley
09.11.2013 16:00 Borac 3 : 0 VGSK
09.11.2013 17:00 Timok 3 : 0 Kosovska Mitrovica
09.11.2013 20:00 Tara 0 : 3 Lučani
09.11.2013 19:45 Desetka 2 : 3 Topličanin
09.11.2013 15:45 Milenijum 2 : 3 Radan
09.11.2013 13:30 Vojvodina 2 3 : 0 Srem Iton
09.11.2013 19:00 Rudar 3 : 0 Jedinstvo
09.11.2013 17:00 VA 014 3 : 2 Radnički 2
09.11.2013 17:00 Tutin 3 : 1 Tehničar
09.11.2013 12:30 Ribnica 2 3 : 1 Napredak 037
09.11.2013 13:45 As 0 : 3 Mladi Radnik 2
09.11.2013 13:00 Duga 2 : 3 Crnjanski
09.11.2013 12:00 Busije 3 : 1 Carina
09.11.2013 20:30 Banat 1 : 3 Mladost (NP)
09.11.2013 18:00 Partizan 3 : 2 Šid
09.11.2013 17:00 Merkur 3 : 0 Maglić 1953
09.11.2013 K.V. Flaka 1 : 3 Junior
09.11.2013 Vranje 3 : 1 Mladost
09.11.2013 Dubočica 3 : 0 Surdulica
09.11.2013 Morava 0 : 3 Toplički Vitezovi
09.11.2013 18:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Topličanin 2
09.11.2013 Istočnik 3 : 0 Timok 2
09.11.2013 Zaječar 2 : 3 Ozren
09.11.2013 14:30 Voša 2 1 : 3 Novi Sad
09.11.2013 19:00 Tent 3 : 1 Partizan Vizura
09.11.2013 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Železničar
09.11.2013 20:00 Smeč 5 2 : 3 Jedinstvo (U)
09.11.2013 20:00 Libero ČA 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
09.11.2013 18:00 Futog 0 : 3 Kraguj
09.11.2013 19:00 Valjevo 2 : 3 Radnički Beograd
09.11.2013 19:00 Radnički (K) 3 : 1 Crnokosa
09.11.2013 12:00 Borac 3 : 1 Tutin Stil Jasen
09.11.2013 20:00 Zlatibor 3 : 0 Ivanjica
09.11.2013 17:00 Gimnazijalac 1 : 3 Ekonomac
09.11.2013 18:00 Majdanpek FBC 3 : 1 Paraćin
09.11.2013 13:00 Jagodina 3 : 0 Topličanin
09.11.2013 18:00 Bor 3 : 0 Hajduk Veljko
09.11.2013 17:45 Milenijum 1 : 3 LE-016
09.11.2013 19:00 Leskovac 98 3 : 0 Vranje
09.11.2013 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Ruma
09.11.2013 15:00 FOK 2 : 3 Vrbas
09.11.2013 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Mladost
09.11.2013 19:00 Obilić 2 : 3 Spas
09.11.2013 19:00 Sterija 3 : 1 Smederevo
09.11.2013 18:00 Beograd 0 : 3 Lazarevac
09.11.2013 14:30 Imlek 3 : 1 Spartak
09.11.2013 13:00 Zvečan 0 : 3 Trstenik
09.11.2013 18:45 Čačak 0 : 3 Tara
09.11.2013 15:30 Arilje 0 : 3 Sjenica
09.11.2013 15:45 Futog vest 0 : 3 Čemp 07
09.11.2013 18:00 Partizan 3 : 0 NS Tim
09.11.2013 17:00 NS Volej tim 3 : 2 Futog 2
09.11.2013 19:00 Hercegovina 3 : 1 Volejstars
09.11.2013 14:00 Proleter 1 : 3 Koral
09.11.2013 19:00 MD Zrenjanin 2 0 : 3 Žitište
09.11.2013 14:30 Banat 3 : 0 Krajišnik
09.11.2013 20:00 Mladost 3 : 1 Beočin Metal
09.11.2013 17:00 Mali Zvornik 3 : 0 Osečina
09.11.2013 16:00 Tamnava Voćar 3 : 0 Valjevo
09.11.2013 18:00 Ub 3 : 0 Ribnica
09.11.2013 11:00 NIS Spartak 2 2 : 3 Merkur
09.11.2013 15:00 Apatin 0 : 3 Volejstars
09.11.2013 Komete 1 : 3 Železnik 2012
09.11.2013 Mladenovac 3 : 2 Pionir
09.11.2013 Partizan Vizura 2 3 : 0 Blok-aut
09.11.2013 As 3 : 1 As Batajnica
09.11.2013 Dunav 2 : 3 Roda
09.11.2013 13:30 Mladi Radnik 3 : 0 Rudar
09.11.2013 11:00 ŽOK 030 2 : 3 Đerdap
09.11.2013 Stampedo 3 : 0 Naissus 97
09.11.2013 As 0 : 3 Desetka
09.11.2013 Pirot 3 : 0 Aleksinac
09.11.2013 Jedinstvo 2 3 : 0 Sloga
09.11.2013 Prvi Tempo 2 0 : 3 Mitrovica
09.11.2013 Mladost 0 : 3 Sremac
09.11.2013 Radinci Volej 3 : 0 Srem 022
09.11.2013 17:00 Čoka 3 : 1 Subotica
09.11.2013 13:00 Kikinda 2 3 : 2 Zlatica
09.11.2013 17:00 Panonija 3 : 0 NIS Spartak 3
09.11.2013 15:30 Slavija 0 : 3 BiT
09.11.2013 19:00 Fortuna 3 : 1 NS Volej tim
09.11.2013 12:00 Mladost 2 : 3 Fok

Rukomet

09.11.2013 19:00 Meshkov 26 : 20 Nexe
09.11.2013 18:00 Tatran 46 : 19 Partizan
09.11.2013 18:00 Vojvodina 24 : 30 Metalurg
09.11.2013 19:30 Kolubara 23 : 25 Jugović Unimet
09.11.2013 18:30 Crvena Zvezda 30 : 27 Radnički
09.11.2013 19:00 Morava 30 : 29 Vrbas Carnex
09.11.2013 18:30 Metaloplastika 31 : 22 Železničar 1949
09.11.2013 19:00 Spartak Vojput 19 : 23 Rudar
09.11.2013 19:00 ŽSK 31 : 33 Crvenka
09.11.2013 19:00 Lavovi BP 43 : 22 Nova Pazova
09.11.2013 18:30 Dinamo 35 : 24 Mladost
09.11.2013 16:00 Mladost Palanački Kiseljak 22 : 22 Primus Car Dušan
09.11.2013 17:30 Bask 24 : 25 Loznica
09.11.2013 18:30 Novi Beograd 25 : 25 Metalac
09.11.2013 18:00 Topličanin 26 : 21 BSK Heba
09.11.2013 19:00 Vranje 1957 33 : 32 Hajduk Veljko
09.11.2013 14:00 Trepča 29 : 27 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
09.11.2013 17:00 Mokra Gora 32 : 20 Priboj
09.11.2013 18:00 Sloga 29 : 19 Župa 54
09.11.2013 16:30 Šamot 65 -2 31 : 34 Bane
09.11.2013 18:00 Brestovac 26 : 36 Đerdap
09.11.2013 14:00 Rembas 31 : 26 Rudar
09.11.2013 19:00 Paraćin 23 : 26 Majdanpek
09.11.2013 18:00 Apatin 41 : 22 Kikinda
09.11.2013 20:30 Radnički-Cement 38 : 32 Crvenka II
09.11.2013 17:00 Hajduk 33 : 25 Sivac 69
09.11.2013 19:00 Napredak 26 : 27 Srem Sm
09.11.2013 19:00 Jedinstvo 24 : 21 Banatski Karlovac
09.11.2013 20:30 Metalac 27 : 27 Somborelektro
09.11.2013 17:30 Studentski grad 32 : 27 Sloga
09.11.2013 15:30 Junior 20 : 25 Rekreativo
09.11.2013 13:00 Mačva 25 : 26 Radnički
09.11.2013 19:00 Aleksinac 32 : 30 Niška Banja
09.11.2013 16:00 Pirot 29 : 28 Morava
09.11.2013 20:00 Hisar 26 : 27 Radan
09.11.2013 13:00 Užice 30 : 36 Atenica
09.11.2013 16:00 Hidroelektrana 19 : 39 Arilje
09.11.2013 19:00 Budućnost 40 : 29 Spartak
09.11.2013 20:30 Mladost (O) 18 : 25 Dinamo 2
09.11.2013 14:00 Grafičar 33 : 22 Sombor
09.11.2013 19:00 Smederevo 2 30 : 29 Rukobel
09.11.2013 15:00 Jedinstvo 21 : 42 Radnički
09.11.2013 19:00 Partizan (I) 26 : 43 Potisje Pleteks
09.11.2013 14:00 Naftagas 23 : 20 DjurA Jakšić Gradnulica
09.11.2013 15:00 Senta 24 : 16 Partizan (H)
09.11.2013 15:00 Obilić 19 : 25 Vojvoda Stepa
09.11.2013 19:00 Radnički (S) 22 : 25 Vojvodina
09.11.2013 17:00 Radnički (KG) 35 : 13 Železničar
09.11.2013 19:00 Knjaz Miloš 10 : 0 Crvena Zvezda
09.11.2013 18:00 Junior 25 : 38 BMS Milenijum
09.11.2013 19:30 Jabuka 95 20 : 30 Ravangrad
09.11.2013 18:00 Temerin 24 : 20 Halas Jožef
09.11.2013 15:30 Medicinar 36 : 29 Radnički
09.11.2013 15:30 Požarevac 28 : 37 Topčider
09.11.2013 16:30 Sloga 33 : 25 ORK Beograd
09.11.2013 16:30 Milenium 42 : 24 Slodes
09.11.2013 Prijepolje 10 : 0 Metalac AD
09.11.2013 18:00 Čačak 27 : 20 Sočanica
09.11.2013 18:00 Pirot 37 : 13 Đerdap
09.11.2013 16:00 Topličanin 28 : 30 Crveni krst
09.11.2013 16:30 Petrovac 15 : 29 Junior
09.11.2013 18:00 Feniks 25 : 18 VGSK
09.11.2013 18:00 Laki 21 : 22 Jedinstvo
09.11.2013 17:00 Vlasotince 26 : 17 Žitorađa
09.11.2013 13:30 Naisa 3 24 : 21 Aleksinac
09.11.2013 15:00 Radan 39 : 17 Morava Han
09.11.2013 16:30 Niška Banja 25 : 26 Knjaževac 2
09.11.2013 18:00 Dolovo 26 : 25 Partizan
09.11.2013 13:00 Senta 32 : 13 Lehel
09.11.2013 Sonta 33 : 20 Železničar 2
09.11.2013 Odžaci 19 : 21 Rusin
09.11.2013 Tikvara 51 : 24 Temerin 2
09.11.2013 Eret 18 : 20 Hajduk

Futsal

09.11.2013 19:30 Bečej 0 : 3 Ekonomac
09.11.2013 19:00 Metalac Kolorado 3 : 5 Ekonomac 2
09.11.2013 19:00 Raška 3 : 8 Partenon
09.11.2013 20:30 Mašinac 3 : 0 Užice
09.11.2013 15:30 RB 1 : 5 Krčagovo
09.11.2013 20:00 Prokuplje 1 : 8 Niš 92
09.11.2013 20:00 Bor 6 : 0 vranje
09.11.2013 19:00 Viking 2 : 6 Nova Pazova
09.11.2013 21:00 Leteći Holandjanin 6 : 2 Kikinda
09.11.2013 18:30 Deus Futsal 5 : 4 Hajduk
09.11.2013 20:00 BSK 3 : 5 KMF Sombor
09.11.2013 Timok 10 : 7 Babušnica 2011
09.11.2013 Dolap 6 : 5 Zufo
09.11.2013 VIK Naisus 4 : 2 Gurgusovac
09.11.2013 Ekonomist 2 : 4 Kopernikus Vidre 2

Ragbi 13

09.11.2013 Radnički 0 : 0 Niš

Hokej

09.11.2013 Tisza Volán 9 : 4 Vitez