09.10
11:00
Spartak
Vojvodina
2
3
|
09.10.2015 11:00 | Spartak | 2 : 3 | Vojvodina |
09.10
13:00
LevaÄ
Jedinstvo 2014
2
10
|
09.10.2015 13:00 | LevaÄ | 2 : 10 | Jedinstvo 2014 |
09.10
15:00
Vinogradar
Arena SU
0
7
|
09.10.2015 15:00 | Vinogradar | 0 : 7 | Arena SU |
09.10
17:00
Crvena Zvezda
ŽelezniÄar
1
3
|
09.10.2015 17:00 | Crvena Zvezda | 1 : 3 | ŽelezniÄar |
09.10
18:00
Rtanj
Zone Boys
100
76
|
09.10.2015 18:00 | Rtanj | 100 : 76 | Zone Boys |
09.10
20:30
Barajevo
Borac
69
83
|
09.10.2015 20:30 | Barajevo | 69 : 83 | Borac |
09.10
19:00
Stara Pazova
Odžaci
85
73
|
09.10.2015 19:00 | Stara Pazova | 85 : 73 | Odžaci | |||||
09.10
17:00
Futog Tehnomer
Vrbas
93
73
|
09.10.2015 17:00 | Futog Tehnomer | 93 : 73 | Vrbas | |||||
09.10
18:30
Sloven
Sveti ÄorÄe
86
74
|
09.10.2015 18:30 | Sloven | 86 : 74 | Sveti ÄorÄe |
09.10
17:00
Mega Leks
MZT Skopje Aerodrom
82
70
|
09.10.2015 17:00 | Mega Leks | 82 : 70 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
09.10
19:00
Cibona
Olimpija
75
79
|
09.10.2015 19:00 | Cibona | 75 : 79 | Olimpija | |||||
09.10
17:00
Krka
Cedevita
85
77
|
09.10.2015 17:00 | Krka | 85 : 77 | Cedevita | |||||
09.10
17:00
BuduÄnost VOLI
Zadar
78
47
|
09.10.2015 17:00 | BuduÄnost VOLI | 78 : 47 | Zadar |
09.10
19:30
Vojvodina
Beko
67
56
|
09.10.2015 19:30 | Vojvodina | 67 : 56 | Beko |
09.10
18:00
Kakanj 78
Ljubinje
3
0
|
09.10.2015 18:00 | Kakanj 78 | 3 : 0 | Ljubinje | |||||
09.10
18:00
Radnik
Borac m:tel
3
0
|
09.10.2015 18:00 | Radnik | 3 : 0 | Borac m:tel | |||||
09.10
18:00
Gradina Herceg
IlijaÅ”
3
0
|
09.10.2015 18:00 | Gradina Herceg | 3 : 0 | IlijaÅ” | |||||
09.10
18:00
Mladost
Gacko
3
1
|
09.10.2015 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Gacko | |||||
09.10
18:00
Jedinstvo
Domaljevac
3
1
|
09.10.2015 18:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Domaljevac |
09.10
18:00
BL Volley
Bimal Jedinstvo
1
3
|
09.10.2015 18:00 | BL Volley | 1 : 3 | Bimal Jedinstvo | |||||
09.10
18:00
Bosna
BihaÄ Preminger
3
2
|
09.10.2015 18:00 | Bosna | 3 : 2 | BihaÄ Preminger | |||||
09.10
18:00
Gacko
Radnik
3
1
|
09.10.2015 18:00 | Gacko | 3 : 1 | Radnik | |||||
09.10
18:00
Sloboda Tuzlafarm
ModriÄa
2
3
|
09.10.2015 18:00 | Sloboda Tuzlafarm | 2 : 3 | ModriÄa | |||||
09.10
18:00
Derventa
Kula GradaÄac
0
3
|
09.10.2015 18:00 | Derventa | 0 : 3 | Kula GradaÄac |
09.10
19:00
Potisje Pleteks
RadniÄki 1958
31
25
|
09.10.2015 19:00 | Potisje Pleteks | 31 : 25 | RadniÄki 1958 | |||||
09.10
20:00
Hajduk
Vojvoda Stepa
29
21
|
09.10.2015 20:00 | Hajduk | 29 : 21 | Vojvoda Stepa | |||||
09.10
19:15
BeoÄin
KljajiÄevo
30
23
|
09.10.2015 19:15 | BeoÄin | 30 : 23 | KljajiÄevo |
09.10
20:30
Metaloplastika 2
DorÄol
35
33
|
09.10.2015 20:30 | Metaloplastika 2 | 35 : 33 | DorÄol | |||||
09.10
20:30
UmÄari
RadniÄki
25
20
|
09.10.2015 20:30 | UmÄari | 25 : 20 | RadniÄki |
09.10
20:00
Bosna
VogoÅ”Äa
25
29
|
09.10.2015 20:00 | Bosna | 25 : 29 | VogoÅ”Äa | |||||
09.10
20:00
Derventa
Konjuh
30
25
|
09.10.2015 20:00 | Derventa | 30 : 25 | Konjuh | |||||
09.10
20:00
Sloboda
Prijedor
26
30
|
09.10.2015 20:00 | Sloboda | 26 : 30 | Prijedor | |||||
09.10
20:00
GraÄanica
Krajina
38
25
|
09.10.2015 20:00 | GraÄanica | 38 : 25 | Krajina | |||||
09.10
20:00
GradaÄac
IzviÄaÄ
22
28
|
09.10.2015 20:00 | GradaÄac | 22 : 28 | IzviÄaÄ | |||||
09.10
20:00
Igman
Maglaj
27
35
|
09.10.2015 20:00 | Igman | 27 : 35 | Maglaj | |||||
09.10
20:00
Äelik
Zrinjski
31
26
|
09.10.2015 20:00 | Äelik | 31 : 26 | Zrinjski | |||||
09.10
20:00
Bosna
Sloga
26
30
|
09.10.2015 20:00 | Bosna | 26 : 30 | Sloga |
09.10
19:00
TopliÄanin
Mokra Gora
43
37
|
09.10.2015 19:00 | TopliÄanin | 43 : 37 | Mokra Gora |
09.10
20:00
Metalac AD
Izvor BukoviÄka Banja 2
31
31
|
09.10.2015 20:00 | Metalac AD | 31 : 31 | Izvor BukoviÄka Banja 2 |
09.10
19:30
Mornar BS
OVK POÅ K
15
9
|
09.10.2015 19:30 | Mornar BS | 15 : 9 | OVK POÅ K | |||||
09.10
19:30
Vojvodina
Jug CO
3
14
|
09.10.2015 19:30 | Vojvodina | 3 : 14 | Jug CO | |||||
09.10
20:00
RadniÄki
Jadran Carine
7
10
|
09.10.2015 20:00 | RadniÄki | 7 : 10 | Jadran Carine | |||||
09.10
20:45
HAVK Mladost
Partizan Raiffeisen
9
9
|
09.10.2015 20:45 | HAVK Mladost | 9 : 9 | Partizan Raiffeisen | |||||
09.10
19:00
Primorje EB
BVK Crvena zvezda
16
3
|
09.10.2015 19:00 | Primorje EB | 16 : 3 | BVK Crvena zvezda |
09.10
20:20
Srbobran
Hajduk
8
2
|
09.10.2015 20:20 | Srbobran | 8 : 2 | Hajduk |
09.10
17:30
SAS
Kruna
3
0
|
09.10.2015 17:30 | SAS | 3 : 0 | Kruna | |||||
09.10
18:00
BeÄej
TFK
3
4
|
09.10.2015 18:00 | BeÄej | 3 : 4 | TFK |