XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 430 utakmica za dan
Subota, 9 Septembar 2017

Fudbal

09.09.2017 19:00 Radnik 3 : 1 Rad
09.09.2017 16:00 OFK Bačka 1 : 1 Radnički (N)
09.09.2017 19:00 Borac 0 : 0 Zemun
09.09.2017 21:00 Partizan 3 : 0 Mladost (L)
09.09.2017 19:00 Javor Matis 0 : 2 Crvena zvezda
09.09.2017 19:00 Spartak ŽK 2 : 1 Napredak
09.09.2017 16:30 TSC 1 : 0 Proleter
09.09.2017 16:30 Jagodina 0 : 3 Radnički 1923
09.09.2017 16:30 Sinđelić 0 : 0 Novi Pazar
09.09.2017 16:30 Loznica 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
09.09.2017 16:30 Sloga (P) 2 : 1 Proleter
09.09.2017 16:30 Šumadija 1903 2 : 1 Mokra Gora
09.09.2017 16:30 Zlatibor 1 : 1 Provo
09.09.2017 16:30 Šumadija (A) 3 : 3 Karađorđe
09.09.2017 16:00 Rtanj 1 : 2 Jedinstvo (P)
09.09.2017 16:00 Ozren 1 : 1 Tabane 1970
09.09.2017 16:00 Trstenik PPT 3 : 1 Dunav
09.09.2017 16:00 OFK Sinđelić 4 : 1 Radnički (S)
09.09.2017 16:30 Bratstvo 1946 1 : 1 Borac (S)
09.09.2017 16:30 Radnički (NP) 1 : 1 Mladost (BJ)
09.09.2017 16:30 Radnički (Š) 1 : 3 Crvena zvezda (NS)
09.09.2017 16:30 Radnički (SM) 0 : 1 Odžaci
09.09.2017 16:30 Bačka 1901 0 : 2 Cement
09.09.2017 16:30 Radnički (ZR) 1 : 2 Omladinac (NB)
09.09.2017 16:00 Radnički (NB) 1 : 0 Prva Iskra
09.09.2017 16:00 IMT 0 : 1 Jedinstvo
09.09.2017 16:00 Radnički (O) 3 : 0 Lokomotiva
09.09.2017 16:00 OFK Beograd 2 : 2 Grafičar
09.09.2017 16:30 Slavija 1 : 3 Karađorđe (R)
09.09.2017 16:30 Ovčar 1 : 2 Trepča
09.09.2017 16:30 Sloga 33 2 : 1 Mladi radnik (R)
09.09.2017 16:30 VGSK 0 : 2 Homoljac
09.09.2017 16:30 Rudar 2001 0 : 0 Udarnik
09.09.2017 16:30 Zadrugar 3 : 0 OFK Osečina
09.09.2017 16:30 Sloga (BB) 1 : 2 Drina
09.09.2017 16:30 Sovljak 0 : 2 Budućnost
09.09.2017 16:30 Sevojno 0 : 2 Polimlje
09.09.2017 16:30 Ribnica 1 : 1 Radjevac
09.09.2017 16:30 Spartak 0 : 1 OFK Divci
09.09.2017 16:00 Budućnost (O) 2 : 0 Jablanica
09.09.2017 16:00 Sloga (L) 2 : 2 Vranjska Banja
09.09.2017 16:00 Nebeski Andjeli 3 : 1 OFK Brzi Brod
09.09.2017 16:00 Pusta Reka 0 : 0 Morava (VH)
09.09.2017 16:00 Lužnica 2 : 3 Pčinja
09.09.2017 16:00 Balkanski 1 : 2 GFK Dubočica
09.09.2017 16:00 Đerdap 2 : 1 Brodoremont
09.09.2017 16:00 OFK Topličanin 7 : 2 Napredak
09.09.2017 16:00 SFS Borac 0 : 0 OFK Kosanica
09.09.2017 16:30 Vršac united 2 : 0 Radnički (K)
09.09.2017 16:30 Budućnost 1 : 1 Radnički (S)
09.09.2017 16:30 Kozara 2 : 0 Mladost (O)
09.09.2017 16:30 Jedinstvo (BK) 5 : 0 Polet
09.09.2017 16:30 Sloga 0 : 2 Sloboda (NK)
09.09.2017 16:30 Proleter 3 : 0 Jedinstvo (NB)
09.09.2017 16:30 Hajduk (D) 3 : 2 Sremac
09.09.2017 16:30 Jedinstvo (SP) 2 : 1 Index
09.09.2017 16:30 OFK Slavija 2 : 4 Jugović
09.09.2017 16:30 Sloga (Č) 2 : 1 Polet (K)
09.09.2017 16:30 Srbobran 2 : 0 Budućnost (G)
09.09.2017 16:00 Balkan Mirijevo 2 : 4 Milutinac
09.09.2017 20:00 TEK Sloga 1 : 1 Hajduk
09.09.2017 16:30 Mladost (L) 3 : 1 Vojvodina (B)
09.09.2017 16:30 Proleter 2006 1 : 1 Naftagas (E)
09.09.2017 16:30 Bilećanin 1 : 3 Krajina
09.09.2017 16:30 Dunav 0 : 3 Vojvodina (S)
09.09.2017 16:30 Vojvodina (CC) 0 : 2 BAK
09.09.2017 17:00 Sloven 0 : 3 Ljukovo
09.09.2017 17:00 Rudar 2 : 1 Borac (K)
09.09.2017 16:00 Mladost (K) 2 : 0 Borac (BG)
09.09.2017 16:00 Hajduk Junior 3 : 0 Budućnost (M)
09.09.2017 16:00 Stanišić 3 : 1 Lipar
09.09.2017 16:00 OFK Vrbas 4 : 0 Njegoš
09.09.2017 16:00 Proleter (RS) 3 : 0 Radnički 1905
09.09.2017 16:00 Obilić 2 : 0 Horgoš 1911
09.09.2017 16:00 Panonija IM Topola 0 : 3 Bajša
09.09.2017 16:30 Brestovac 3 : 1 Ključ
09.09.2017 16:30 Krivelj 2 : 1 BSK
09.09.2017 16:00 Studenski Grad 3 : 0 Šumadinac
09.09.2017 16:00 Avala 0 : 0 PKB Padinska Skela
09.09.2017 16:00 Šumadija 3 : 0 Omladinac
09.09.2017 16:00 Mladenovac 1 : 1 Kosmaj
09.09.2017 16:00 Jevremovac 0 : 0 Vidojevica
09.09.2017 16:30 Lokomotiva 1 : 0 Trnava
09.09.2017 16:30 Omladinac (DR) 3 : 1 Junkovac
09.09.2017 16:30 Đerdap 5 : 0 Jedinstvo (Lj)
09.09.2017 16:30 Polet (SD) 3 : 0 Budućnost (V)
09.09.2017 16:30 Vladimir Durković 1 : 2 Senjak
09.09.2017 16:30 Rudar 4 : 1 Radnik
09.09.2017 16:30 Prvi partizan 3 : 0 Omladinac
09.09.2017 16:30 Zlatar 3 : 0 Jedinstvo
09.09.2017 16:00 OFK Jabučje 2 : 1 Pepeljevac
09.09.2017 16:00 Banjani 1 : 3 Brezovica
09.09.2017 16:00 Junior Novo Naselje 1 : 5 Vrelo Sport
09.09.2017 16:00 Radnik 4 : 1 Kačer
09.09.2017 16:00 Morava (Ž) 2 : 4 Radnički 1947
09.09.2017 16:00 Naisus 1977 0 : 3 Palilula
09.09.2017 16:00 Moravac (Č) 2 : 4 Rasovača
09.09.2017 16:30 Vulkan 1963 1 : 2 Vrtište
09.09.2017 16:30 Palilulac 1 : 3 Mladost (L)
09.09.2017 16:30 RFK Novi Sad 1921 3 : 0 Jedinstvo (G)
09.09.2017 16:30 Omladinac 2 : 0 Proleter
09.09.2017 16:30 OFK Futog 3 : 1 Bačka 1923
09.09.2017 16:30 Mladost 0 : 1 Tatra
09.09.2017 16:30 Šajkaš 1908 2 : 2 Petrovaradin
09.09.2017 16:00 Polet 1 : 0 Spartak
09.09.2017 16:00 Trbunje 0 : 3 Partizanski put
09.09.2017 16:00 OFK Rota 1 : 4 OFK Alakince
09.09.2017 16:00 Mladost (S) 4 : 4 Čelik
09.09.2017 16:00 Rudar (SR) 3 : 0 Pomoravlje
09.09.2017 16:00 Rudar (St) 0 : 1 Beljanica
09.09.2017 16:30 OFK Gradnulica 2 : 5 Jedinstvo
09.09.2017 16:30 Tamiš 2 : 2 OFK Klek
09.09.2017 16:30 ASK 2 : 2 Zadrugar
09.09.2017 16:30 Zlatica 1 : 2 Radnički 1911
09.09.2017 16:30 OFK Stajićevo 0 : 1 Potisje
09.09.2017 16:30 MSK 0 : 3 ŽFK Banat
09.09.2017 16:00 Umčari 3 : 1 Partizan
09.09.2017 16:00 Hajduk 0 : 1 Podunavac
09.09.2017 16:00 Milicionar 3 : 0 Sloga
09.09.2017 16:00 Dušan Silni 5 : 2 Trešnjevka
09.09.2017 16:00 ŠFU Derbi 2016 4 : 4 Milanovo
09.09.2017 16:00 Rubribreza 2 : 1 Polet (T)
09.09.2017 16:00 Rudar 1945 1 : 3 Polet (DL)
09.09.2017 16:30 Jugovići 3 : 3 Beli Orlovi
09.09.2017 16:30 Varvarin 8 : 1 Sloga (L)
09.09.2017 16:00 OFK Napredak 1929 5 : 0 Polet (R)
09.09.2017 16:00 Pobeda 1976 1 : 6 Borac
09.09.2017 16:00 Škriljac 1 : 5 Polet (V)
09.09.2017 Rastina 1918 1 : 3 Hajduk
09.09.2017 16:30 Polet (V) 1 : 2 Žika Marković Uča
09.09.2017 16:30 Mladost (R) 0 : 1 Omladinac (Š)
09.09.2017 17:00 Mladost (MI) 5 : 0 Drlupa
09.09.2017 16:30 Centar 3 : 1 Susek
09.09.2017 16:00 Sloga 7 : 0 Tromedja
09.09.2017 16:30 Rongo Siti 0 : 11 Sloga
09.09.2017 16:30 Mladost 2 : 3 Željuša
09.09.2017 16:30 Lokomotiva 1 : 2 Sloboda
09.09.2017 16:30 Veliki Suvodol 0 : 4 Pobeda
09.09.2017 16:30 Napredak 0 : 2 Jerma
09.09.2017 16:30 Kulpin 2 : 1 Maglić
09.09.2017 16:30 Borac 46 3 : 1 Neštin
09.09.2017 16:30 Tvrdjava 1 : 2 Bačka
09.09.2017 16:30 Naša Zvezda 2 : 1 Sloga
09.09.2017 16:30 Borac 3 : 1 Krivanj
09.09.2017 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Gorušica
09.09.2017 16:30 Vrelo 1 : 4 Dedinje Junajted
09.09.2017 16:30 Voćar 9 : 0 Radnički
09.09.2017 11:00 Jelica 1 : 1 Bratstvo
09.09.2017 16:30 Brezova 0 : 2 Prilike
09.09.2017 16:30 Gradina 1 : 5 Sloga
09.09.2017 16:30 Vujan 0 : 2 Mladost (A)
09.09.2017 16:30 Morava (M) 1 : 3 Kej
09.09.2017 16:30 Budućnost 3 : 1 Rakova
09.09.2017 16:30 Pobeda 1938 1 : 0 Marjan
09.09.2017 16:30 Sloga (B) 5 : 1 BSK
09.09.2017 16:30 Krtinska 0 : 3 Borac
09.09.2017 16:30 Petka 4 : 2 Vreoci
09.09.2017 16:30 Mladost 3 : 0 Pobeda
09.09.2017 16:30 Hajduk 0 : 1 Napredak
09.09.2017 16:30 Sloboda 0 : 0 Jedinstvo
09.09.2017 16:30 ŽFK Banat : Sloga
09.09.2017 16:30 KSK Konak 1926 3 : 0 Borac
09.09.2017 16:30 Mladost 10 : 1 Partizan
09.09.2017 16:30 Proleter 0 : 0 Tisa 1933
09.09.2017 16:30 Sparta 1 : 3 Jedinstvo 2014
09.09.2017 16:30 Mladost 2013 3 : 3 Skupljen 2013
09.09.2017 16:00 Radnički 4 : 0 Budućnost
09.09.2017 16:00 Radnik 2 : 0 Donja Mutnica
09.09.2017 16:00 Gornje Sinkovce 3 : 0 Mladost (DL)
09.09.2017 16:30 Gornje Krajince 4 : 2 Veternica
09.09.2017 16:30 Nomanica 1 : 1 Rudar 1973
09.09.2017 16:30 Todorovce 7 : 2 Turekovac
09.09.2017 16:30 Zablaće 3 : 0 OFK Varna
09.09.2017 16:30 Bogutovačka Banja 2 : 2 Progorelica
09.09.2017 16:00 Dobra Voda 2 : 1 OFK Borac
09.09.2017 16:30 Dunav 3 : 2 Sloga (Ć)
09.09.2017 16:30 Bačka 1945 1 : 2 Slavija
09.09.2017 16:00 Hajduk 2 : 0 Sloga
09.09.2017 16:00 TE Gučevo 3 : 1 Granit
09.09.2017 16:00 Jelav 1 : 3 Luk
09.09.2017 16:00 Mladost (DB) 5 : 0 Mladost (G)
09.09.2017 16:00 Studenac 2 : 1 Jadar 1961
09.09.2017 16:30 Mladost 4 : 0 Solunac
09.09.2017 16:30 Sloga 3 : 0 Graničar
09.09.2017 16:30 Naša Krajina 3 : 0 Gaj
09.09.2017 16:30 Crvena zvezda 2 : 3 Banat
09.09.2017 16:30 Borac 2 : 5 Radoje Domanović
09.09.2017 16:00 Brana Paunović 2 : 0 Udarnik 2015
09.09.2017 16:00 Vukan 2 : 0 Melnica
09.09.2017 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Mlava Trgovački
09.09.2017 16:30 Vukićevica 2 : 1 Proleter
09.09.2017 16:30 Tornado 0 : 0 Trstenica
09.09.2017 16:30 Pobednik 3 : 1 Crvena Zastava
09.09.2017 16:30 Borac (A) 2 : 2 Dimitrije Tucović
09.09.2017 16:00 Zabrđe 1936 3 : 2 Soko
09.09.2017 16:00 Veliko Laole 8 : 2 Dragoš
09.09.2017 16:30 Rudar 2 : 4 OFK Jelen
09.09.2017 16:30 Borac BTG 2 : 0 Žabar
09.09.2017 Azbukovica 7 : 2 Selanac
09.09.2017 Sloga DB 5 : 0 Jezero
09.09.2017 Crnča 1 : 5 Čobanče
09.09.2017 16:30 Borjak 2013 : Omladinac
09.09.2017 16:30 Stara Čaršija 2 : 1 Kamenorezac 76
09.09.2017 16:30 Vinogradar 0 : 2 Rujišnik
09.09.2017 16:30 Omladinac 0 : 1 Topoljak
09.09.2017 16:30 Mladost 5 : 2 Stevka Božurevka
09.09.2017 15:30 Strmovo 1968 0 : 0 Kolubara
09.09.2017 15:30 Mladost 6 : 0 Nepričava
09.09.2017 15:30 Sloga 8 : 2 Proleter
09.09.2017 16:00 PSS-192 0 : 3 Lipar
09.09.2017 16:00 Dečić 0 : 0 Budućnost
09.09.2017 15:00 Grbalj 1 : 1 Sutjeska
09.09.2017 16:00 Rudar 1 : 0 Kom
09.09.2017 16:00 Mladost 2 : 0 Iskra
09.09.2017 16:00 Berane 1 : 0 Cetinje
09.09.2017 16:00 Polimlje 1 : 2 Brskovo
09.09.2017 16:00 Fair Play 0 : 2 OFK Borac
09.09.2017 16:30 Sarajevo 4 : 0 Vitez
09.09.2017 19:30 Sloboda 0 : 1 GOŠK
09.09.2017 19:30 Zrinjski 5 : 2 Čelik
09.09.2017 17:00 Podrinje 1 : 0 Zvijezda 09
09.09.2017 17:00 Napredak 1 : 1 Sutjeska
09.09.2017 17:00 Tekstilac 0 : 1 Drina
09.09.2017 17:00 Željezničar 2 : 0 Sloboda
09.09.2017 17:00 Kozara 1 : 3 Rudar Prijedor
09.09.2017 13:30 Manchester City 5 : 0 Liverpool
09.09.2017 16:00 Arsenal 3 : 0 Bournemouth
09.09.2017 16:00 Brighton 3 : 1 WBA
09.09.2017 16:00 Everton 0 : 3 Tottenham
09.09.2017 16:00 Leicester 1 : 2 Chelsea
09.09.2017 16:00 Southampton 0 : 2 Watford
09.09.2017 18:30 Stoke 2 : 2 Manchester Utd
09.09.2017 13:00 Real Madrid 1 : 1 Levante
09.09.2017 16:15 Valencia 0 : 0 Atlético Madrid
09.09.2017 18:30 Sevilla 3 : 0 Eibar
09.09.2017 20:45 Barcelona 5 : 0 Espanyol
09.09.2017 15:30 Freiburg 0 : 0 Borussia Dortmund
09.09.2017 15:30 Borussia Mönchengladbach 0 : 1 Eintracht
09.09.2017 15:30 Augsburg 3 : 0 Köln
09.09.2017 15:30 Mainz 05 3 : 1 Bayer Leverkusen
09.09.2017 15:30 Wolfsburg 1 : 1 Hannover 96
09.09.2017 18:30 Hoffenheim 2 : 0 Bayern
09.09.2017 18:00 Juventus 3 : 0 Chievo
09.09.2017 20:45 Sampdoria : Roma
09.09.2017 20:00 Caen 2 : 1 Dijon
09.09.2017 20:00 Montpellier 0 : 1 Nantes
09.09.2017 17:00 Nice 4 : 0 Monaco
09.09.2017 20:00 Strasbourg 0 : 1 Amiens SC
09.09.2017 20:00 Troyes 0 : 0 Toulouse
09.09.2017 Jedinstvo 2014 0 : 4 Kolibri
09.09.2017 13:00 Spartak ŽK 4 : 2 Radnički 1923
09.09.2017 14:00 Internacional 3 : 5 Crvena zvezda
09.09.2017 16:00 Voždovac 5 : 2 Radnički (P)
09.09.2017 10:00 Inđija 0 : 5 Partizan
09.09.2017 11:00 Moravac Orion 3 : 2 Napredak
09.09.2017 11:00 Vojvodina 0 : 0 Radnički (N)
09.09.2017 16:00 Zemun 2 : 0 Radnički (NB)
09.09.2017 10:00 Siti Sport Klub 2 : 1 IM Rakovica
09.09.2017 16:30 Lokomotiva 1 : 1 Grafičar
09.09.2017 10:00 BSK Borča 3 : 1 Kolubara
09.09.2017 15:30 Mladi borac 5 : 5 Morava (VP)
09.09.2017 13:00 Mladi radnik 1926 8 : 0 Mihajlovac 1934
09.09.2017 11:30 Jasenica 2017 0 : 6 Šumadija (A)
09.09.2017 11:00 Mladi radnik 1940 0 : 0 Smederevo 1924
09.09.2017 11:00 DIF 2 : 1 Žarkovo
09.09.2017 11:00 BSK 1925 3 : 0 Novi Beograd
09.09.2017 09:30 Poštar 1930 1 : 0 Zmaj 1953
09.09.2017 13:00 Budućnost 1 : 0 Vinča
09.09.2017 14:00 Zvezdara 8 : 1 Avala
09.09.2017 12:30 Posavina 0 : 6 Palilulac
09.09.2017 10:00 Stepojevac Vaga 3 : 0 Budućnost
09.09.2017 17:00 011 MK : Crvena zvezda MK
09.09.2017 08:30 Sinđelić MK : Voždovac MK
09.09.2017 10:00 Petar Puača 6 : 0 Omladinac
09.09.2017 10:00 ŽAK junior 0 : 3 Radnički (S)
09.09.2017 17:00 Dolina 0 : 3 Spartak
09.09.2017 17:00 Borac (St) 1 : 1 Tempo
09.09.2017 16:00 Omladinac 1927 1 : 8 Glogonj
09.09.2017 16:00 Dolovo 0 : 5 Strela
09.09.2017 11:00 Partizan (G) 2 : 4 Ševac
09.09.2017 11:00 Napredak 3 : 0 Vrbovac
09.09.2017 16:30 Polet 1 : 1 SASK
09.09.2017 10:00 OFK Beograd 4 : 2 Čukarički
09.09.2017 11:00 Teleoptik 3 : 9 Partizan
09.09.2017 11:00 Vojvodina 2 : 1 Radnički (N)
09.09.2017 11:00 Dinamo 1945 0 : 7 Crvena zvezda
09.09.2017 11:00 Spartak 0 : 0 Apolon 4
09.09.2017 13:00 Kiker 4 : 0 Jagodina
09.09.2017 13:00 Voždovac 4 : 0 Novi Pazar
09.09.2017 12:30 Kolubara 4 : 2 Internacional
09.09.2017 09:00 011 0 : 3 Radnički (NB)
09.09.2017 16:00 Bežanija 0 : 2 Radnički (O)
09.09.2017 11:15 Lokomotiva 0 : 1 Studenski grad
09.09.2017 11:00 Rad 2 : 0 BSK 1925
09.09.2017 16:00 Sindjelić 0 : 0 Borča
09.09.2017 15:00 GSP Polet : Poštar 1930
09.09.2017 11:00 Grafičar : Omladinac
09.09.2017 16:30 Sloga 3 : 5 Radnik
09.09.2017 16:30 Šumadija 0 : 8 Morava
09.09.2017 11:00 Budućnost : Prva Iskra
09.09.2017 10:00 Vinogradar 3 : 3 Subotica
09.09.2017 12:00 Njerš Ištvan 8 : 0 Tavankut
09.09.2017 15:30 Tutin 0 : 2 AS
09.09.2017 15:30 Apolon 4 : 1 Sport Klub 99
09.09.2017 15:30 Bane 7 : 0 OFK Ras
09.09.2017 15:30 Sloga 2 : 1 Jošanica
09.09.2017 12:00 Indeks 1 : 1 Radnički (Š)
09.09.2017 12:00 Hajduk junior 2 : 1 Spartak
09.09.2017 17:00 Kolonija 3 : 8 Radnički (B)
09.09.2017 10:00 Sloga 3 : 0 Proleter
09.09.2017 13:00 Rvati 0 : 3 Strelac
09.09.2017 Radnički Stobeks 2 : 5 Cer
09.09.2017 Mladost : Rudar
09.09.2017 Podrinje : Jadar
09.09.2017 Borac 0 : 7 Loznica
09.09.2017 15:00 011 MK : Lola MK
09.09.2017 15:00 Rad B MK : DIF MK
09.09.2017 Kosmaj MK : Banja MK
09.09.2017 14:00 Zemun MK : OLE MK
09.09.2017 10:00 Sopot MK : Jedinstvo MK
09.09.2017 16:00 011 V MK : Sremčica MK
09.09.2017 09:00 Voždovac MK 3 : 1 Studenski grad MK
09.09.2017 17:00 Rad MK 3 : 0 BSK Borča MK
09.09.2017 10:30 Čukarički MK 6 : 1 Sinđelić MK
09.09.2017 10:00 Mladenovac MK 1 : 2 Lokomotiva MK
09.09.2017 14:30 Brodarac MK 0 : 1 Zemun MK
09.09.2017 12:00 Železničar 4 : 4 Vršac united
09.09.2017 11:30 Kikinda 1909 1 : 3 Proleter 2006
09.09.2017 17:00 Borac 5 : 2 Rudar
09.09.2017 17:00 Partizan 9 : 1 Radnički
09.09.2017 17:00 Fruška Gora 0 : 9 Hrtkovci
09.09.2017 17:00 1. Maj 3 : 1 PSK Putinci
09.09.2017 17:00 Napredak : Mladost
09.09.2017 17:00 Jedinstvo 7 : 2 Donji Petrovci
09.09.2017 Bambi 0 : 5 Cepelin 026
09.09.2017 13:00 Rad 0 : 4 Crvena zvezda
09.09.2017 10:30 Brodarac 0 : 2 Partizan
09.09.2017 13:00 Čukarički 6 : 1 BSK 1925
09.09.2017 13:00 011 1 : 0 Zemun
09.09.2017 14:00 BSK : Radnički (NB)
09.09.2017 08:45 Lokomotiva : BASK
09.09.2017 12:30 Lola : Dominus
09.09.2017 11:30 Zemun MK 10 : 0 011 MK
09.09.2017 09:00 Rad MK 1 : 0 DIF MK
09.09.2017 16:30 Sloboda 5 : 1 Udarnik
09.09.2017 16:30 Mladi radnik 1940 : Obilić
09.09.2017 16:30 Budućnost 0 : 5 Osipaonica
09.09.2017 10:00 Palilulac : Balkan
09.09.2017 12:30 Sopot 0 : 2 Vinča
09.09.2017 17:00 Beograd 1929 4 : 1 Boleč
09.09.2017 11:00 Napredak (M) 6 : 1 Milutinac
09.09.2017 12:30 GSP Polet MK : Radnički PDM MK
09.09.2017 10:00 Preporod 2 : 6 Radnički 1905
09.09.2017 10:00 Njerš Ištvan 2 : 0 Arena Su
09.09.2017 Radnički 1923 8 : 0 Novi Pazar
09.09.2017 11:00 Kiker 2 : 1 Pazar Juniors
09.09.2017 Arsenal 0 : 3 OFK AS 2003
09.09.2017 OFK National AG 0 : 1 Sport Klub 99
09.09.2017 Apolon 4 3 : 0 Apolon
09.09.2017 Kosmet 4 : 0 Šumadija 1903
09.09.2017 11:00 Bubamara 6 : 0 Bane
09.09.2017 10:00 Indeks 3 : 1 Srem
09.09.2017 10:00 Prof. Bolesnikov 0 : 5 Petar Puača
09.09.2017 10:00 Hajduk junior 0 : 2 Spartak
09.09.2017 10:00 Radnički (K) 5 : 3 Coerver junior FA
09.09.2017 14:00 Mundial 6 : 0 Vršac United
09.09.2017 14:00 Borac (St) 2 : 1 Borac (Sa)
09.09.2017 10:00 Jedinstvo (V) 4 : 0 Banat (I)
09.09.2017 11:00 Budućnost (BB) 2 : 3 Proleter
09.09.2017 11:30 BSK 6 : 2 Stari Tamiš
09.09.2017 11:00 Mladost (O) 1 : 10 Omladinac (D)
09.09.2017 17:00 Unirea 0 : 4 Slavia
09.09.2017 Podrinje : Sinđelić
09.09.2017 Pčelinjo : Jedinstvo
09.09.2017 Sloga : Cer
09.09.2017 Vidojevica : Jadar 07 1
09.09.2017 Antimon : Jadar 07 2
09.09.2017 Loznica : Radnički Stobeks
09.09.2017 11:00 Mladi proleter : Sinđelić
09.09.2017 12:00 Postar 1930 : 13. Maj
09.09.2017 10:00 Železničar 3 : 2 Vršac united
09.09.2017 10:00 Bečkerek 023 0 : 0 Dinamo 1945
09.09.2017 09:30 Kikinda 1909 1 : 0 Proleter 2006
09.09.2017 Tornjoš : Potisje
09.09.2017 10:00 Tornjoš : Potisje
09.09.2017 13:00 Trijumf MK 3 : 2 Rakovica MK
09.09.2017 09:00 Žarkovo MK 1 : 2 Petlić MK
09.09.2017 11:00 Lokomotiva MK 3 : 0 Srem MK
09.09.2017 Levač 0 : 5 Lavice Dubočica
09.09.2017 10:00 Kolubara 2 : 3 Čukarički
09.09.2017 12:30 Brodarac 1947 0 : 0 OFK Beograd
09.09.2017 11:30 Sindjelić 0 : 3 Rad
09.09.2017 09:00 OLE 2 : 1 Radnički (O)
09.09.2017 12:00 BSK Borča 1 : 4 Teleoptik
09.09.2017 10:00 Obilić 0 : 3 Spartak '05
09.09.2017 13:00 Olimpik : Crveni orao
09.09.2017 10:00 Sindjelić : Dominus
09.09.2017 12:30 Fer Plej 06 : Jedinstvo
09.09.2017 09:00 Budućnost : Zmaj 1953
09.09.2017 10:00 Palilulac : Balkan
09.09.2017 10:00 Hajduk : Dunav
09.09.2017 11:30 Crvenka : Beograd 1929
09.09.2017 10:00 Velika Moštanica : Lokomotiva
09.09.2017 10:30 Munja Barič : Žarkovo
09.09.2017 10:00 Heroj Polet : Borac
09.09.2017 11:00 Crvena zvezda MML : Zemun
09.09.2017 10:00 Vinča : Vrčin
09.09.2017 09:30 Zemun : Mladenovac
09.09.2017 14:00 Varga : Ada
09.09.2017 Pazar Juniors : Kolašin
09.09.2017 OFK AS : OFK Vlada Dimitrijević
09.09.2017 Sport Klub 99 : Trepča
09.09.2017 ND 2011 : Kosmet
09.09.2017 OFK Ras : OFK National AG
09.09.2017 Trepča 1 : 7 Pazar Juniors
09.09.2017 Radnički 3 : 0 Urovci
09.09.2017 10:00 Sloga 1 : 2 Buducnost
09.09.2017 10:00 Zvezda 1 : 2 Krtinska
09.09.2017 Obrenovac 1905 2 : 4 Skela
09.09.2017 Radnički 0 : 3 Buducnost
09.09.2017 Duboko 2 : 2 Posavina
09.09.2017 10:00 Budućnost Krušik 3 : 0 Železničar
09.09.2017 10:00 Omladinac 3 : 3 OFK Senjak
09.09.2017 10:00 OFK Osečina : Ribnica
09.09.2017 10:00 Radnički (V) 0 : 5 Jedinstvo
09.09.2017 Gučevo : Slobodan tim
09.09.2017 Jadar 07 4 : 2 Sloga
09.09.2017 Podrinje 1 : 10 Loznica 1
09.09.2017 Loznica 2 1 : 1 Pčelinjo
09.09.2017 Jedinstvo 4 : 1 Radnički Stobeks
goranpilac i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
goranpilac i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 6 korisnika su tipovali utakmicu