XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 518 utakmica za dan
Subota, 8 April 2017

Fudbal

08.04.2017 17:00 Partizan 2 : 1 Radnik
08.04.2017 15:30 Mačva 0 : 0 OFK Odžaci
08.04.2017 15:30 Jagodina 1 : 0 Sindjelić
08.04.2017 18:30 Bournemouth 1 : 3 Chelsea
08.04.2017 16:00 Manchester City 3 : 1 Hull
08.04.2017 16:00 Middlesbrough 0 : 0 Burnley
08.04.2017 16:00 Stoke 1 : 2 Liverpool
08.04.2017 13:30 Tottenham 4 : 0 Watford
08.04.2017 16:00 WBA 0 : 1 Southampton
08.04.2017 16:00 West Ham 1 : 0 Swansea
08.04.2017 15:30 Schalke 04 4 : 1 Wolfsburg
08.04.2017 15:30 Köln 2 : 3 Borussia M'gladbach
08.04.2017 15:30 Hamburger SV 2 : 1 Hoffenheim
08.04.2017 15:30 Freiburg 1 : 0 Mainz 05
08.04.2017 15:30 RB Leipzig 1 : 0 Bayer Leverkusen
08.04.2017 18:30 Bayern 4 : 1 Borussia Dortmund
08.04.2017 20:45 Juventus 2 : 0 Chievo
08.04.2017 15:00 Empoli 1 : 1 Pescara
08.04.2017 18:00 Atalanta 1 : 1 Sassuolo
08.04.2017 20:00 Nancy 3 : 0 Rennes
08.04.2017 20:00 Bordeaux 3 : 0 Metz
08.04.2017 20:00 Lyon 1 : 4 Lorient
08.04.2017 20:00 Dijon 1 : 2 Bastia
08.04.2017 17:00 Angers 0 : 1 Monaco
08.04.2017 20:00 Caen 0 : 2 Montpellier
08.04.2017 13:00 Espanyol 1 : 0 Alavés
08.04.2017 16:15 Real Madrid 1 : 1 Atlético Madrid
08.04.2017 20:45 Málaga 2 : 0 Barcelona
08.04.2017 18:30 Sevilla 4 : 2 La Coruña
08.04.2017 16:00 Sutjeska 4 : 0 Jedinstvo
08.04.2017 16:00 Grbalj 0 : 1 Dečić
08.04.2017 16:00 OFK Petrovac 3 : 1 Zeta
08.04.2017 16:00 Rudar 0 : 1 Mladost
08.04.2017 16:00 Iskra 1 : 0 Budućnost
08.04.2017 16:00 Bokelj 0 : 1 Lovćen
08.04.2017 16:00 Polimlje 1 : 0 Gusinje
08.04.2017 16:30 Gorštak 0 : 5 Drezga
08.04.2017 16:00 Omladinac 4 : 1 Sloga
08.04.2017 16:00 Radnički (Š) 1 : 1 Cement
08.04.2017 16:00 Bratstvo 1946 3 : 2 Vršac
08.04.2017 16:00 Bačka 1901 0 : 0 Dunav
08.04.2017 16:00 Radnički (SM) 1 : 1 Radnički (NP)
08.04.2017 16:00 TSC 0 : 0 Crvena zvezda (NS)
08.04.2017 15:30 Smederevo 1924 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
08.04.2017 15:30 Zlatibor (Č) 3 : 0 Polet (LJ)
08.04.2017 15:30 Loznica 1 : 2 Mihajlovac 1934
08.04.2017 15:30 Karađorđe (T) 0 : 0 Šapine
08.04.2017 15:30 Šumadija 1903 2 : 0 Mokra Gora
08.04.2017 15:30 Sloga (P) 2 : 1 FAP
08.04.2017 16:00 Dunav 1 : 1 Tabane 1970
08.04.2017 16:00 Jedinstvo (B) 1 : 1 Pukovac
08.04.2017 16:00 Ozren 3 : 1 Vlasina
08.04.2017 16:00 OFK Sinđelić 2 : 0 Sloga (D)
08.04.2017 16:00 Sopot 2 : 2 GSP Polet
08.04.2017 16:00 IMT 5 : 1 Rakovica
08.04.2017 16:00 Radnički (O) 2 : 1 Crvena Zvezda
08.04.2017 16:00 Polet (K) 0 : 2 Bačka (P)
08.04.2017 16:00 Mladost APA 3 : 1 Srbobran
08.04.2017 16:00 Sloga (Č) 1 : 0 Bečej 1918
08.04.2017 16:00 Potisje 1 : 1 Tisa (A)
08.04.2017 16:00 Budućnost (SC) 7 : 1 Proleter (BK)
08.04.2017 16:00 Kozara 2 : 0 Jedinstvo (NB)
08.04.2017 16:00 Radnički (K) 2 : 0 Dolina
08.04.2017 16:00 Vršac united 2 : 1 Sloga
08.04.2017 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Sloboda
08.04.2017 16:00 Veternik 0 : 2 Sloga
08.04.2017 16:00 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Hajduk (Č)
08.04.2017 16:00 Slavija 1 : 2 Hajduk 1925 Podunavac
08.04.2017 15:30 Trepča 0 : 0 Slavija
08.04.2017 15:30 Radnički (K) 2 : 0 Miokovci
08.04.2017 15:30 Arsenal 1 : 1 Dragačevo
08.04.2017 15:30 Sloga 1 : 0 Takovo
08.04.2017 15:30 Sloboda (Č) 2 : 1 Bane
08.04.2017 15:30 VGSK 0 : 2 Šumadija (A)
08.04.2017 15:30 Sloga 1940 (BB) 0 : 0 Zadrugar
08.04.2017 15:30 Spartak 1924 1 : 1 Radnički Gorenje
08.04.2017 16:00 Đerdap 1 : 1 Šarbanovac
08.04.2017 16:00 OFK Bor 1 : 0 Hajduk Veljko
08.04.2017 16:00 SFS Borac 1 : 1 OFK Kosanica
08.04.2017 16:00 Lužnica 2 : 5 Pčinja
08.04.2017 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Balkanski
08.04.2017 16:00 Nebeski andjeli 3 : 0 Vranjska Banja
08.04.2017 16:00 Budućnost (O) 3 : 0 Pusta reka
08.04.2017 16:00 GFK Dubočica 2 : 0 Jedinstvo (GM)
08.04.2017 16:00 Milutinac 1 : 2 Srem
08.04.2017 16:00 Balkan Mirijevo 0 : 2 Borac (O)
08.04.2017 16:00 Lokomotiva 3 : 0 Sremčica
08.04.2017 16:00 Avala 0 : 0 Zvezdara
08.04.2017 16:30 Radnički 1905 2 : 1 Proleter (Nj)
08.04.2017 16:00 ŽAK 0 : 3 Slavija
08.04.2017 16:00 Jedinstvo Stević 0 : 0 Jedinstvo (V)
08.04.2017 16:00 Partizan (U) 2 : 0 Borac (St)
08.04.2017 16:00 OFK Kikinda 4 : 2 Mladost (BD)
08.04.2017 16:00 Proleter 2006 1 : 0 Jedinstvo
08.04.2017 16:00 Mladost (L) 3 : 4 Bilećanin
08.04.2017 16:00 Begej 1 : 0 Krajina
08.04.2017 16:00 Partizan 3 : 0 Ljukovo
08.04.2017 16:00 1. Maj Ruma 9 : 0 Mitros
08.04.2017 16:00 Rudar 1 : 0 FK Graničar 1924
08.04.2017 16:30 OFK Sirig 2 : 1 Mladost
08.04.2017 16:30 Omladinac 1 : 3 OFK Futog
08.04.2017 16:30 Šajkaš 1908 2 : 0 Tatra
08.04.2017 16:30 Jugović 3 : 0 Proleter
08.04.2017 16:30 Rudar 2 : 0 Magnohrom
08.04.2017 16:30 Omladinac 1 : 2 Novi Pazar 1928
08.04.2017 16:00 Jadran 3 : 0 Vinogradi DB
08.04.2017 15:30 Slatina 3 : 0 Brezak
08.04.2017 15:30 Podunavac 2 : 3 Šumadija
08.04.2017 15:30 Polet (SD) 2 : 1 Borac (K)
08.04.2017 15:30 Đerdap 4 : 2 Sloga (B)
08.04.2017 15:30 Sloga 33 2 : 1 Makce
08.04.2017 16:30 Sindjelić 3 : 1 Cer
08.04.2017 15:30 OFK Jabučje 2 : 0 Pepeljevac
08.04.2017 15:30 Radnik 5 : 1 Banjani
08.04.2017 15:00 Čajetina 2 : 1 Lazarica
08.04.2017 16:00 Zlot 6 : 0 Blizna
08.04.2017 16:00 Poreč 4 : 0 Krivelj
08.04.2017 16:00 Palilula 3 : 1 Zemljoradnik
08.04.2017 16:00 Blagotin 2 : 1 Naupare
08.04.2017 16:00 Veterani Jastrebac 0 : 5 Nikodije Stojanović Tatko
08.04.2017 16:00 AZ Borac 2014 3 : 2 Proleter (DV)
08.04.2017 16:00 Spartak 2 : 0 Napredak
08.04.2017 16:00 Padež 3 : 1 Borac
08.04.2017 16:00 Dragoš 2 : 4 Vladimir Durković
08.04.2017 15:00 OFK Alakince 4 : 0 Biljači
08.04.2017 16:00 Oskar 2 : 1 Izmornik
08.04.2017 Polet 3 : 0 Brezovica
08.04.2017 Sitnica 1 : 7 Gracko
08.04.2017 16:00 Burovo 0 : 2 Šumadija
08.04.2017 16:00 TEK Sloga 1 : 1 Urovci
08.04.2017 16:00 Zabrežje 0 : 2 Napredak
08.04.2017 16:00 Vinča 1 : 2 Leštane
08.04.2017 16:30 Rudar 2 : 2 Radnički (T)
08.04.2017 16:30 Rudar Stenjevac 3 : 1 Moravac 2015
08.04.2017 16:30 Borac 1805 3 : 1 Omladinac
08.04.2017 16:30 Gredetin 0 : 2 Sloga (K)
08.04.2017 16:30 OFK Sloga (D) 2 : 1 OFK Rutevac 1908
08.04.2017 16:30 Planinac 2015 3 : 0 Jastrebac
08.04.2017 16:30 OFK Draževac 5 : 1 Jedinstvo
08.04.2017 16:00 Mladost 1 : 6 Napredak 1976
08.04.2017 16:00 Bratstvo 1 : 0 Navalin
08.04.2017 16:00 Sparta Železnik 3 : 1 011
08.04.2017 16:00 Sloboda 0 : 2 Obilić
08.04.2017 16:30 Tornjoš 1 : 2 Slavija
08.04.2017 16:00 Delija 1 : 1 Napredak (BT)
08.04.2017 16:30 Centar 0 : 2 Fruškogorski partizan
08.04.2017 16:30 RFK Novi Sad 1921 3 : 1 Obilić
08.04.2017 16:00 OFK Bagremar 1 : 3 Košutnjak
08.04.2017 16:00 Bjelica 8 : 1 Brezova
08.04.2017 15:30 Omladinac (V) 0 : 2 Marjan
08.04.2017 15:30 Mladost (R) 4 : 3 Radnički (K)
08.04.2017 15:30 Polet (V) 1 : 2 Dizel
08.04.2017 16:30 Torpedo 1 : 0 Borac (Š)
08.04.2017 16:30 Milicionar 3 : 2 Budućnost (Z)
08.04.2017 16:30 Drina 0 : 3 Sloga (D)
08.04.2017 16:30 Dušan Silni 1 : 0 Sloga (K)
08.04.2017 16:30 Jadar (S) 1 : 1 Jedinstvo (MZ)
08.04.2017 16:30 Azbukovica 0 : 0 Milan Orlić
08.04.2017 15:30 Mladost 1 : 0 Kalenić
08.04.2017 15:30 Rubribreza 1 : 5 Polet (DL)
08.04.2017 15:30 Vrelo Sport 4 : 0 Gunjevac
08.04.2017 15:30 Rudar 3 : 0 Proleter
08.04.2017 16:00 OFK Sikole 4 : 3 Miloševo
08.04.2017 16:00 Jedinstvo 1936 3 : 2 Sebečevac
08.04.2017 16:00 Trudbenik 3 : 2 14. Oktobar
08.04.2017 16:00 Jugovići 0 : 2 Gradina
08.04.2017 16:00 Rudar 2012 3 : 0 Nemenikuće
08.04.2017 16:00 Rajko Mitić 5 : 0 Temac
08.04.2017 16:00 Jerma 2 : 0 Nišavac
08.04.2017 16:00 Mladost 2 : 8 Senjak
08.04.2017 16:00 Klisura 2 : 3 Mekiš
08.04.2017 16:00 ŠFU Derbi 2016 3 : 2 Badince
08.04.2017 16:00 Moravac (P) 4 : 2 Todorovce
08.04.2017 16:00 Gornje Krajince 3 : 1 Gornje Sinkovce
08.04.2017 16:00 Veternica 5 : 2 Turekovac
08.04.2017 15:30 Veliko Laole 3 : 2 Soko
08.04.2017 15:30 Zabrđe 1936 2 : 0 Burovac
08.04.2017 15:30 Radnik 3 : 0 Dobrnje
08.04.2017 15:30 Jedinstvo 4 : 2 Omladinac B
08.04.2017 15:30 Brana Paunović 1933 3 : 0 Napredak
08.04.2017 17:00 Šumadija (MC) 1 : 6 Sloboda
08.04.2017 16:30 Planinac 0 : 3 Sindjelić
08.04.2017 16:00 Naša Krajina 4 : 2 Crvena Zvezda
08.04.2017 16:00 Mladost 1 : 1 Solunac
08.04.2017 16:00 Sloga 1 : 1 Gaj
08.04.2017 16:00 Kamenorezac 76 2 : 3 Velika Drenova
08.04.2017 16:00 Mladost 2 : 1 Stara Čaršija
08.04.2017 16:30 OFK Borac 3 : 0 Vihor
08.04.2017 16:30 TE Gučevo 2 : 3 Studenac
08.04.2017 16:30 Mladost (G) 0 : 3 Jadar 1961
08.04.2017 Luk 7 : 0 Granit
08.04.2017 16:30 Bogutovačka Banja 2 : 1 National AG
08.04.2017 15:30 Mladost (J) 2 : 3 Kralj Petar I
08.04.2017 16:00 Mladi Radnik 4 : 1 Bečevica
08.04.2017 16:30 Sloboda 1 : 1 Premijer
08.04.2017 16:30 Metlić 1 : 0 Bojić
08.04.2017 16:30 POFK Letnjikovac 1 : 4 Partizan
08.04.2017 16:30 Metaloplastika 0 : 2 OFK Šabac
08.04.2017 16:30 Napredak 4 : 4 Culjković
08.04.2017 Velika Morava 0 : 6 Ušće
08.04.2017 OFK Marenovo 5 : 1 Kostrež
08.04.2017 15:30 Šumadija 3 : 3 Veteran
08.04.2017 15:30 Napredak 4 : 0 Feniks
08.04.2017 16:30 Lipar 1 : 1 Dražmirovac
08.04.2017 16:30 Domaćin 3 : 2 Dobra Voda
08.04.2017 16:00 Trstenica 7 : 0 Crvena Zastava
08.04.2017 16:00 Zadrugar 4 : 1 Tornado
08.04.2017 17:00 Petka 5 : 0 Šumadinac
08.04.2017 Majdanpek 3 : 0 Radnički 2012
08.04.2017 Levač 1 : 3 Knjaževac 2015
08.04.2017 Sremice 3 : 1 Bačka Žabalj
08.04.2017 16:00 Požega 5 : 2 Unafortuna
08.04.2017 11:00 Radnički (N) 1 : 0 Spartak ŽK
08.04.2017 13:30 Čukarički 4 : 1 Lokomotiva
08.04.2017 10:00 Partizan 1 : 4 Brodarac
08.04.2017 11:00 OFK Beograd 1 : 2 Vojvodina
08.04.2017 11:00 Radnički (P) 3 : 2 Napredak
08.04.2017 12:00 Crvena zvezda 2 : 0 Voždovac
08.04.2017 11:00 Goč 1 : 2 Radnički 1923
08.04.2017 16:00 Budućnost (K) 4 : 0 Jošanica
08.04.2017 11:00 Partizan 1 : 3 Šumadija 1903
08.04.2017 11:00 Železničar : Jedinstvo
08.04.2017 Morava 0 : 1 Homoljac
08.04.2017 Smederevo 1924 12 : 0 Mladi borac
08.04.2017 Radnički 1926 3 : 0 Šumadija
08.04.2017 Karadjordje 3 : 2 VGSK
08.04.2017 11:00 Mihajlovac 2 : 1 Šapine
08.04.2017 11:00 Zemun 3 : 0 Studentski Grad
08.04.2017 09:00 Internacional 4 : 2 Bežanija
08.04.2017 11:00 Radnički (NB) 2 : 2 Kolubara
08.04.2017 11:00 Budućnost 1 : 6 Proleter
08.04.2017 15:00 Omladinac 1927 5 : 2 Borac (Sa)
08.04.2017 16:00 Dolina 5 : 3 Strela
08.04.2017 16:00 Glogonj 2 : 1 Polet
08.04.2017 16:00 Jugoslavija 0 : 1 Borac (St)
08.04.2017 Sloboda 8 : 2 Udarnik
08.04.2017 14:00 Palilulac MK 3 : 2 IMT MK
08.04.2017 13:15 Brodarac 1947 MK 1 : 3 Stepojevac Vaga MK
08.04.2017 11:00 Šumadinac MK 1 : 3 Zemun B MK
08.04.2017 18:30 011 MK 2 : 3 Radnički MK
08.04.2017 11:00 Rad MK 3 : 1 Sinđelić MK
08.04.2017 10:00 Voždovac MK 4 : 2 BASK MK
08.04.2017 10:00 BSK Borča MK 3 : 3 Brodarac MK
08.04.2017 10:00 Trudbenik 2 : 5 Zmaj 1953
08.04.2017 11:00 Brodarac 1947 4 : 0 Vrčin
08.04.2017 11:00 Omladinac 2 : 1 Budućnost
08.04.2017 10:15 BSK 1925 5 : 1 Srem
08.04.2017 10:00 Sremcica 2 : 0 Postar 1930
08.04.2017 16:00 Minel 3 : 0 Milutinac
08.04.2017 13:00 Dunavac Grocka 5 : 3 Seceranac Ada
08.04.2017 11:00 Moravac Orion 2 : 2 Spartak ŽK
08.04.2017 11:00 Čukarički 1 : 1 Zemun
08.04.2017 12:00 Partizan 6 : 0 Brodarac
08.04.2017 13:30 OFK Beograd 1 : 1 Vojvodina
08.04.2017 10:00 Crvena zvezda 5 : 0 Studentski Grad
08.04.2017 13:00 Kiker 1 : 1 Rad
08.04.2017 11:00 Borac (NS) 1 : 2 Dinamo 1945
08.04.2017 12:00 Petar Puača 3 : 3 Novi Sad 1921
08.04.2017 15:00 Inđija 3 : 1 Radnički (SM)
08.04.2017 12:00 Radnički (NP) 4 : 3 Indeks
08.04.2017 13:00 Bane 5 : 0 Šumadija 1903
08.04.2017 13:00 Apolon 4 6 : 0 Rudar
08.04.2017 10:00 Nacional AG 1 : 3 Sloga (K)
08.04.2017 12:00 Budućnost-Krušik 2014 0 : 0 Radnički (V)
08.04.2017 12:00 Savacium 3 : 6 Loznica
08.04.2017 12:00 Jedinstvo : Železničar
08.04.2017 09:00 Sindjelic 0 : 2 Teleoptik
08.04.2017 09:00 Mladenovac 2 : 4 BSK
08.04.2017 11:00 011 5 : 2 BASK
08.04.2017 12:15 BSK 1925 0 : 2 Radnicki (NB)
08.04.2017 13:00 Kolubara 1 : 2 Lokomotiva
08.04.2017 14:00 PKB 0 : 3 Voždovac
08.04.2017 12:00 BSK Borča MK 0 : 0 Čukarički MK
08.04.2017 Omladinac : Budućnost
08.04.2017 11:00 Podunavac 3 : 1 Crvena zvezda
08.04.2017 Pobeda : Cerovac 2013
08.04.2017 Polet : Šumadija
08.04.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Sloven
08.04.2017 Mladost 1 : 7 Borac
08.04.2017 17:00 Radnički 4 : 4 Slavia
08.04.2017 12:00 Mladost (O) 3 : 1 Tempo
08.04.2017 13:00 Posavina 3 : 5 Crvena Zastava
08.04.2017 10:00 Jedinstvo 4 : 2 Buducnost
08.04.2017 13:00 Rvati 0 : 0 Strelac
08.04.2017 14:00 Bežanija 2 : 2 Dorcol
08.04.2017 13:00 Rad B MK 2 : 0 Internacional MK
08.04.2017 15:00 Voždovac B MK 13 : 0 FSFV MK
08.04.2017 16:00 Šumadija 1962 MK 2 : 3 Crvena Zvezda MML MK
08.04.2017 13:00 Leštane MK 1 : 0 011 B MK
08.04.2017 14:00 OFK Beograd B MK 6 : 0 Brodarac B MK
08.04.2017 14:00 IMT MK 1 : 3 Lokomotiva MK
08.04.2017 14:30 13. Maj MK 7 : 3 OFK Beograd V MK
08.04.2017 15:30 DIF MK 2 : 0 Zmaj 1953 MK
08.04.2017 17:00 Inđija 0 : 4 Radnički (SM)
08.04.2017 10:00 Radnički (NP) 3 : 2 Indeks
08.04.2017 12:00 Tutin 0 : 4 Kosmet
08.04.2017 10:00 Drina 1 : 0 OFK Osečina
08.04.2017 10:00 Budućnost-Krušik 2014 1 : 0 Radnički (V)
08.04.2017 10:00 Savacijum 1 : 0 Loznica
08.04.2017 10:00 Jedinstvo 0 : 1 Železničar
08.04.2017 Kolonija 11421 1 : 1 GFK Jasenica 1911
08.04.2017 Smederevo 1924 2 : 0 Zvižd
08.04.2017 Šumadija 3 : 3 Plana
08.04.2017 Pinkum 4 : 1 Sloga 33
08.04.2017 Presing 3 : 0 Bačinac
08.04.2017 Petlić 2006 3 : 2 AF Duljaj
08.04.2017 Morava 6 : 2 AF Djokić
08.04.2017 16:00 Brodarac 5 : 0 BSK
08.04.2017 Sloga 6 : 3 Proleter
08.04.2017 Sloboda 0 : 7 Udarnik
08.04.2017 15:30 Proleter 5 : 3 Arena Su
08.04.2017 16:00 Omladinac 5 : 0 Sloga
08.04.2017 17:00 Železničar 3 : 1 Borac
08.04.2017 14:00 Dolina 2 : 0 Vladimirovac
08.04.2017 10:00 Proleter 12 : 0 Vojvodina (C)
08.04.2017 11:00 Jedinstvo 6 : 3 Vulturul
08.04.2017 15:00 Vojvodina 1 : 17 BAK
08.04.2017 09:00 Belo Polje 1 : 6 Obrenovac 1905
08.04.2017 10:00 Buducnost 4 : 2 Polet
08.04.2017 16:30 Palilulac 3 : 1 Balkan
08.04.2017 16:00 OLE 5 : 0 Obilic
08.04.2017 17:00 Dominus 2 : 0 Studentski Grad
08.04.2017 18:30 Trijumf 3 : 1 Nord Star
08.04.2017 15:00 Sremcica 4 : 0 Žarkovo
08.04.2017 15:00 Rad MK 7 : 0 Studenski grad MK
08.04.2017 10:00 Selo Mladenovac MK 3 : 0 Ole MK
08.04.2017 16:00 Kosmaj MK 3 : 0 Vrčin MK
08.04.2017 11:00 Dunavac MK 3 : 0 Dunav MK
08.04.2017 10:00 Kolubara MK 4 : 0 Napredak MK
08.04.2017 16:30 OFK Beograd B MK 2 : 1 Obrenovac 1905 MK
08.04.2017 12:00 BASK MK 2 : 0 Prva Iskra MK
08.04.2017 13:00 DIF MK 6 : 0 Voždovac B MK
08.04.2017 12:00 Sinđelić MK 2 : 5 Olimpik MK
08.04.2017 13:30 Zemun MK 3 : 1 Forza MK
08.04.2017 16:00 Bežanija MK 0 : 6 Dušanovac MK
08.04.2017 16:00 Borac MK 6 : 1 Tempo MK
08.04.2017 09:00 Čukarički 7 : 1 Kolubara
08.04.2017 09:00 Zemun 7 : 0 Teleoptik
08.04.2017 13:00 Radnički (NB) 7 : 0 BSK 1925
08.04.2017 10:00 Radnički (O) 1 : 2 BSK Borča
08.04.2017 09:00 Rad 1 : 1 OFK Beograd
08.04.2017 18:00 Vozdovac 0 : 0 Brodarac 1947
08.04.2017 09:30 Subotica 4 : 1 Bajša
08.04.2017 13:00 CFK 0 : 1 Arena SU
08.04.2017 10:00 Urovci 3 : 1 Obrenovac 1905
08.04.2017 10:00 Rvati 3 : 0 Duboko
08.04.2017 10:00 Zvezda 0 : 6 Belo Polje
08.04.2017 10:00 Posavina 1 : 8 Pobeda
08.04.2017 OFK Senjak 7 : 0 Polet
08.04.2017 Železničar 0 : 4 Budućnost Krušik
08.04.2017 Šampion 3 : 3 Omladinac
08.04.2017 Ribnica 4 : 0 OFK Osečina
08.04.2017 Jedinstvo 2 : 0 Radnički
08.04.2017 Bačka 3 : 7 Obilić
08.04.2017 FK Napredak : FK AF Đokić
08.04.2017 FK Presing : FK Petlić
08.04.2017 FK Plana : FK Trgovački
08.04.2017 FK Sloga 33 : FK Strai Grad
08.04.2017 10:00 Buducnost 0 : 2 Lola
08.04.2017 10:00 Sinjdjelic 3 : 3 Bezanija
08.04.2017 10:30 Olimpik 5 : 0 Studentski Grad
08.04.2017 13:00 Ada 19 : 1 Srem
08.04.2017 14:30 Dominus 4 : 0 Jedinstvo
08.04.2017 16:00 Hajduk 7 : 0 Banja
08.04.2017 14:30 Postar 1 : 0 Balkan
08.04.2017 17:00 Trijumf 1 : 0 BSK 1926
08.04.2017 10:00 Borac 2 : 7 DIF
08.04.2017 10:00 Rusanj 1 : 7 Rakovica
08.04.2017 09:00 Lokomotiva 8 : 0 Komgrap
08.04.2017 13:30 Mladi Proleter 16 : 2 Vinca
08.04.2017 12:00 Lokomotiva B 0 : 3 Petlic
08.04.2017 09:00 Dorcol 1 : 0 OFK Beograd B
08.04.2017 FK Stari Grad : FK Napredak
08.04.2017 FK Trgovački : FK Sloga 33
08.04.2017 FK Petlić : FK Plana
08.04.2017 FK AF Đokić : FK Presing

Košarka

08.04.2017 18:00 Vršac 72 : 65 Mladost Admiral
08.04.2017 19:30 Sloga 0 : 20 Konstantin
08.04.2017 19:00 Napredak Rubin 71 : 91 Borac
08.04.2017 18:00 Rtanj 80 : 68 Kolubara LA 2003
08.04.2017 20:00 Srem 78 : 88 Mladost
08.04.2017 16:00 Plana 93 : 88 Futog Tupanjac MD
08.04.2017 19:30 Pirot 99 : 91 Sloboda
08.04.2017 19:00 Radnički 88 : 81 Hajduk
08.04.2017 17:00 Nova Pazova 70 : 63 Železničar
08.04.2017 19:00 Akademik 91 : 87 Sloven
08.04.2017 18:00 Novi Pazar 140 : 78 Ub
08.04.2017 19:00 Prva Petoletka 88 : 80 Student
08.04.2017 15:00 Šabac 104 : 98 Polet
08.04.2017 18:00 Zekas 75 67 : 86 Klik
08.04.2017 19:30 Morava 77 : 76 Niš
08.04.2017 19:30 Dimitrovgrad 92 : 77 Prokuplje
08.04.2017 16:30 Kuršumlija 80 : 52 Jastrebac
08.04.2017 18:00 Sokobanja 67 : 72 Zdravlje Leskovac
08.04.2017 20:20 Vitez 81 : 85 Borča
08.04.2017 12:30 Slodes 106 : 80 Torlak
08.04.2017 18:00 Velika Kikinda 74 : 60 Bagljaš
08.04.2017 15:00 Budućnost 94 : 81 SO Koš
08.04.2017 19:00 Karađorđevo 81 : 62 Odžaci
08.04.2017 19:00 Pink 63 : 56 Lokomotiva 2016
08.04.2017 19:00 Omladinac 82 : 57 Dinamo
08.04.2017 17:00 Partizan 93 : 73 BNS
08.04.2017 16:00 Požarevac 80 : 74 Svilajnac
08.04.2017 15:30 Goč 66 : 58 Stari Ras
08.04.2017 17:00 Sloga (D) 81 : 59 Napredak Junior
08.04.2017 12:15 Torlak 2 35 : 78 Umka 2009
08.04.2017 20:30 Stara Pazova 75 : 87 Karaburma
08.04.2017 13:00 Osečina 26 : 57 Mionica

Odbojka

08.04.2017 17:00 VA 014 Gorenje 3 : 1 Futog
08.04.2017 19:00 VGSK 3 : 2 Smederevo Carina
08.04.2017 18:00 Železničar 0 : 3 Spartak (S)
08.04.2017 16:00 Napredak 037 3 : 2 Zaslon
08.04.2017 14:00 Antena 0 : 3 Bavanište
08.04.2017 17:00 Timok 3 : 1 Užice
08.04.2017 17:00 Novi Sad 0 : 3 Mladenovac
08.04.2017 19:00 Stig 3 : 0 Karađorđe
08.04.2017 20:00 Hercegovina 2 : 3 Vojvodina 2
08.04.2017 16:00 Proleter 3 : 0 Kulpin
08.04.2017 15:00 Kikinda 1 : 3 Dunav Volley
08.04.2017 14:30 Botafogo 2 : 3 Mladost-Expans
08.04.2017 16:00 Sombor 3 : 1 Mladost
08.04.2017 Mladost 0 : 3 Merkur
08.04.2017 Stražilovo 0 : 3 Vest
08.04.2017 Inđija 3 : 1 Vojvodina 3
08.04.2017 Vrbas 2 : 3 Klek Srbijašume 2
08.04.2017 Maglić 1953 3 : 2 Sloven
08.04.2017 Partizan 3 : 0 Novi Sad 2
08.04.2017 19:30 Roda 1 : 3 Vranje
08.04.2017 18:00 Valjevo 3 : 0 Ivanjica
08.04.2017 18:00 Crnokosa 0 : 3 Zlatibor
08.04.2017 16:00 Trstenik 2 : 3 Putevi Trendteks
08.04.2017 15:00 Kuršumlija 0 : 3 Zaječar
08.04.2017 18:00 Bor 3 : 0 Leskovac-98
08.04.2017 16:00 Radan 0 : 3 Pirot
08.04.2017 18:00 Paraćin 3 : 0 Topličanin
08.04.2017 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Aleksinac
08.04.2017 16:00 Odbojka 013 3 : 1 Novi Sad
08.04.2017 19:00 Volejstars 2 : 3 Partizan
08.04.2017 16:00 Futog vest 3 : 1 Vršac
08.04.2017 19:00 Mladi Radnik 0 : 3 Šumadija
08.04.2017 16:40 Kralj 0 : 3 Lucky Star
08.04.2017 Štrand Volej 0 : 3 Lavice 07
08.04.2017 NS Volej tim 3 : 0 NS Tim
08.04.2017 Grbić 3 : 1 Libero
08.04.2017 Star 3 : 1 Beočin Metal
08.04.2017 Slavija 2 : 3 Dunav Volej
08.04.2017 Hercegovina 1 : 3 Banat
08.04.2017 Krajišnik 0 : 3 Kikinda
08.04.2017 Inđija 3 : 2 Bečej
08.04.2017 Mladost 2 1 : 3 Proleter
08.04.2017 Gox-IN 3 : 1 Soko
08.04.2017 Blok aut 3 : 1 CVS
08.04.2017 Prvi Tempo 3 : 1 Hajduk
08.04.2017 Maks 3 : 0 Merkur
08.04.2017 Trijumf 2013 0 : 3 Sutjeska
08.04.2017 Hajduk Veljko : ŽOK 030
08.04.2017 Timok : Đerdap
08.04.2017 Knjaževac : Ozren
08.04.2017 Mitrovica 2 1 : 3 Mitrovica
08.04.2017 Prvi Tempo 3 : 1 Sloga
08.04.2017 Radinci Volej 3 : 0 Sirmium

Rukomet

08.04.2017 19:30 Šamot 65 25 : 26 Spartak Vojput
08.04.2017 19:00 Sloga 25 : 30 Crvena zvezda
08.04.2017 18:30 Vojvodina 24 : 24 Dinamo
08.04.2017 19:00 Jugović 27 : 24 Požarevac
08.04.2017 19:00 Morava 31 : 29 Partizan
08.04.2017 19:00 Zlatar 29 : 27 Dubočica 54
08.04.2017 18:00 Priboj 23 : 23 Kolubara
08.04.2017 17:30 Obilić 27 : 22 Novi Pazar
08.04.2017 20:00 Sindjelić 20 : 23 Vranje 1957
08.04.2017 19:00 Crvena Zvezda 17 : 32 Kikinda
08.04.2017 18:00 Crvenka 31 : 28 Jabuka
08.04.2017 20:00 Jedinstvo 30 : 23 Hercegovina
08.04.2017 19:00 Loznica 26 : 20 Sloga
08.04.2017 17:00 Jastrebac 29 : 28 Hajduk Veljko
08.04.2017 19:00 Radnički 26 : 28 Bela Palanka
08.04.2017 19:00 Aleksinac 24 : 27 Žitorađa
08.04.2017 19:00 Radnički 2 27 : 20 Napredak
08.04.2017 18:00 Goč Merkur 32 : 29 Metalac
08.04.2017 20:00 Karađorđe 32 : 29 Župa 54
08.04.2017 15:00 Gučevo 31 : 36 Dorćol
08.04.2017 16:00 Rudar 22 : 32 Rtanj
08.04.2017 19:30 Mladost 1949 23 : 30 Paraćin
08.04.2017 19:30 Đerdap 31 : 39 Majdanpek
08.04.2017 19:00 Pobednik 26 : 15 Bane
08.04.2017 16:30 Radnički 1964 2 31 : 33 Šamot 65 2
08.04.2017 19:00 Grafičar 32 : 25 Graničar
08.04.2017 16:00 Kljajićevo 27 : 27 Borac
08.04.2017 20:00 ORK Pančevo 46 : 16 Glogonj
08.04.2017 20:30 Vojka 30 : 22 Titel
08.04.2017 17:30 Bekament Bukovička Banja 26 : 24 Naisa
08.04.2017 19:00 Jagodina 24 : 29 Medicinar
08.04.2017 20:00 Kikinda 21 : 14 Železničar
08.04.2017 18:00 Bor RTB 27 : 22 Radnički
08.04.2017 19:00 Sloga 22 : 23 Junior
08.04.2017 17:00 Loznica grad 37 : 13 Grand Zvezda
08.04.2017 19:15 ORK Beograd 35 : 28 Beograd
08.04.2017 19:00 Jastrebac 23 : 25 Pirot
08.04.2017 20:00 Žitorađa 30 : 24 Radan
08.04.2017 17:00 Đerdap 25 : 20 Radnički
08.04.2017 17:00 Knjaževac 31 : 29 Dubočica
08.04.2017 15:00 Petrovaradin 24 : 21 Laki
08.04.2017 18:00 Jadran Lider 32 : 24 Mladost
08.04.2017 19:00 Želja 32 : 31 Deronje
08.04.2017 20:00 Dolovo 35 : 28 Klenak 09
08.04.2017 15:00 Morava Han 27 : 26 Hajduk Veljko

Vaterpolo

08.04.2017 Partizan Raiffeisen 7 : 6 Crvena zvezda
08.04.2017 Vojvodina 14 : 12 Valjevo Gorenje

Futsal

08.04.2017 20:00 Olimp 3 : 2 Kragujevac 2011
08.04.2017 20:15 Samo pravo 4 : 5 Sopot
08.04.2017 15:30 Aranđelovac 3 : 4 Karanovac
08.04.2017 19:00 Sombor 2 : 4 Tisa
08.04.2017 20:00 Prokuplje 4 : 1 Dolap

Američki fudbal

08.04.2017 15:00 Wild Boars Kragujevac 21 : 14 Vukovi Beograd
08.04.2017 15:00 Pirates Zemun 3 : 42 Bečej GTC Vianor Vidre

Ragbi 15

08.04.2017 19:30 Partizan 53 : 10 RK Vukovi
08.04.2017 15:00 BRK Crvena Zvezda 12 : 27 Rad Mozzart