XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 785 utakmica za dan
Nedelja, 6 Novembar 2016

Fudbal

06.11.2016 17:00 Partizan 4 : 0 Novi Pazar
06.11.2016 13:30 Javor Matis 2 : 0 Radnički (N)
06.11.2016 13:30 Radnički 3 : 0 Sindjelić
06.11.2016 17:30 Leicester 1 : 2 WBA
06.11.2016 16:00 Swansea 1 : 3 Manchester Utd
06.11.2016 15:15 Hull 2 : 1 Southampton
06.11.2016 15:15 Liverpool 6 : 1 Watford
06.11.2016 13:00 Arsenal 1 : 1 Tottenham
06.11.2016 15:30 RB Leipzig 3 : 1 Mainz 05
06.11.2016 17:30 Schalke 04 3 : 1 Werder
06.11.2016 12:30 Pescara 0 : 4 Empoli
06.11.2016 15:00 Chievo 1 : 2 Juventus
06.11.2016 15:00 Genoa 1 : 1 Udinese
06.11.2016 15:00 Palermo 1 : 2 Milan
06.11.2016 15:00 Sassuolo 0 : 3 Atalanta
06.11.2016 18:00 Fiorentina 1 : 1 Sampdoria
06.11.2016 18:00 Internazionale 3 : 0 Crotone
06.11.2016 20:45 Roma 3 : 0 Bologna
06.11.2016 15:00 Caen 1 : 0 Nice
06.11.2016 17:00 Metz 0 : 0 Saint-Étienne
06.11.2016 20:45 PSG 4 : 0 Rennes
06.11.2016 12:00 Real Madrid 3 : 0 Leganés
06.11.2016 16:15 Espanyol 0 : 0 Athletic Club
06.11.2016 16:15 Celta Vigo 2 : 1 Valencia
06.11.2016 18:30 Villarreal 2 : 0 Betis
06.11.2016 20:45 Sevilla 1 : 2 Barcelona
06.11.2016 13:30 Berane 2 : 3 Bratstvo
06.11.2016 13:30 Ibar 3 : 1 Čelik
06.11.2016 13:30 Igalo 4 : 0 Cetinje
06.11.2016 13:30 Jezero 2 : 0 Otrant Olympic
06.11.2016 13:30 Mornar 1 : 1 Radnički
06.11.2016 13:00 Petnjica 9 : 0 Napredak
06.11.2016 13:00 Gusinje 0 : 0 Pljevlja 97
06.11.2016 14:00 Zabjelo 2 : 0 Drezga
06.11.2016 13:00 Borac (S) 0 : 2 Omladinac
06.11.2016 13:00 Železničar 1 : 1 Bačka 1901
06.11.2016 13:30 Železničar 2 : 4 Radnički 1923
06.11.2016 13:30 Jošanica 1 : 0 Loznica
06.11.2016 13:30 Vlasina 0 : 0 Moravac Orion
06.11.2016 11:00 Car Konstantin 1 : 6 Jedinstvo (P)
06.11.2016 13:30 Radan 1 : 1 Temnić 1924
06.11.2016 13:30 Crvena Zvezda 1 : 1 Brodarac 1947
06.11.2016 11:00 Prva Iskra 2 : 0 GSP Polet
06.11.2016 11:00 Dorćol 0 : 0 BASK
06.11.2016 13:30 Stepojevac Vaga 2 : 1 Žarkovo
06.11.2016 13:00 Tavankut 4 : 1 Polet (K)
06.11.2016 13:00 Tisa (A) 1 : 0 OFK Vrbas
06.11.2016 13:00 Subotica 0 : 1 Srbobran
06.11.2016 13:00 Tekstilac 4 : 0 Bačka (P)
06.11.2016 13:00 Budućnost (G) 3 : 1 Mladost APA
06.11.2016 13:00 Zadrugar 5 : 0 Mladost (T)
06.11.2016 13:00 Dolina 1 : 6 Budućnost (SC)
06.11.2016 13:00 Polet (N) 2 : 2 Kozara
06.11.2016 10:00 Index 2 : 0 Hajduk (Č)
06.11.2016 13:00 Hajduk 1925 Podunavac 3 : 1 ŽSK
06.11.2016 10:00 Sofeks 2 : 1 LSK Laćarak
06.11.2016 13:00 Borac 0 : 3 Kupinovo
06.11.2016 13:00 Hajduk (B) 1 : 8 Jedinstvo (SP)
06.11.2016 13:30 Miokovci 0 : 1 Bane
06.11.2016 13:30 Tutin 2 : 0 Takovo
06.11.2016 13:30 Dragačevo 0 : 0 Orlovac
06.11.2016 13:30 RSK 2 : 1 Šumadija (T)
06.11.2016 11:00 Proleter 5 : 0 Morava
06.11.2016 13:30 Borac (Ž) 1 : 3 Petar Dobrnjac
06.11.2016 13:30 Borac 1932 1 : 2 VGSK
06.11.2016 13:30 Mladi radnik 1940 3 : 0 Napredak
06.11.2016 13:30 Zvižd 4 : 1 Šumadija (A)
06.11.2016 13:30 Drina 4 : 3 Zadrugar
06.11.2016 13:30 OFK Divci 2 : 0 OFK Osečina
06.11.2016 13:30 Sloga 1940 (BB) 1 : 0 Polimlje
06.11.2016 13:30 Jedinstvo (Ub) 0 : 2 Provo
06.11.2016 13:30 Moravica 3 : 1 Napredak
06.11.2016 13:30 Bukovik 3 : 0 Zaplanjac
06.11.2016 13:30 Župa 0 : 3 OFK Topličanin
06.11.2016 13:30 Levač 0 : 0 OFK Lugomir
06.11.2016 13:30 Bošnjane 3 : 2 Morava 1918
06.11.2016 13:30 Rembas 2 : 1 OFK Kosanica
06.11.2016 13:30 Juhor 1 : 4 Trajal
06.11.2016 13:30 Sloga 3 : 0 Žitorađa
06.11.2016 13:30 Vranjska Banja 4 : 2 Mladost (M)
06.11.2016 13:30 Jedinstvo (GM) 1 : 1 OFK Brzi Brod
06.11.2016 13:30 Budućnost (O) 0 : 0 Budućnost (P)
06.11.2016 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 2 Ropotovo
06.11.2016 13:30 Turbina 3 : 2 Budućnost
06.11.2016 13:30 Vrčin 4 : 2 PKB Padinska Skela
06.11.2016 13:30 Srem 4 : 1 Torlak
06.11.2016 10:00 Borac (L) 0 : 0 Zvezdara
06.11.2016 13:30 Borac (O) 0 : 0 Sremčica
06.11.2016 13:00 Bajša 4 : 0 Radnički 1905
06.11.2016 13:00 Senta 0 : 1 Napredak
06.11.2016 13:00 Preporod 2 : 0 Jadran (F)
06.11.2016 13:00 Proleter (Nj) 1 : 0 Sutjeska
06.11.2016 13:00 Krivaja 2 : 1 Vinogradar
06.11.2016 13:00 Čantavir 0 : 3 Panonija IM Topola
06.11.2016 13:00 Mladost (BP) 2 : 1 Hajduk Junior
06.11.2016 13:00 Rusin 2 : 1 Lipar
06.11.2016 13:00 Krila Krajine 2 : 0 Mladost (K)
06.11.2016 13:00 Slavija 3 : 1 OFK Šikara
06.11.2016 13:00 BSK 1 : 0 Terekveš
06.11.2016 13:00 Borac (BG) 2 : 5 Stari Grad
06.11.2016 13:00 Budućnost 0 : 1 Hercegovac
06.11.2016 13:30 Vulturul 2 : 0 Partizan (G)
06.11.2016 13:30 Sloga (BNS) 5 : 0 Polet
06.11.2016 13:30 Strela 1 : 0 Jedinstvo (V)
06.11.2016 13:30 Borac (St) 2 : 2 Mladost (O)
06.11.2016 13:30 Jugoslavija 3 : 1 Crvena zvezda
06.11.2016 13:30 Budućnost (A) 4 : 1 Jedinstvo Stević
06.11.2016 13:30 Vojvodina (C) 2 : 1 Vojvodina (S)
06.11.2016 13:00 Lehel 0 : 3 OFK Kikinda
06.11.2016 13:00 C. Zvezda (VS) 6 : 2 Naftagas (B)
06.11.2016 13:00 Borac 3 : 1 Mladost (BD)
06.11.2016 13:00 Omladinac 1 : 2 Banat
06.11.2016 13:30 Napredak 1 : 0 Mitros
06.11.2016 13:30 FK Graničar 1924 6 : 0 Ljukovo
06.11.2016 13:30 Hajduk 3 : 0 Jadran
06.11.2016 13:30 Donji Petrovci 0 : 2 Sloven
06.11.2016 13:30 Borac 4 : 0 Partizan
06.11.2016 13:30 Budućnost 1 : 1 1. Maj Ruma
06.11.2016 13:30 Petrovaradin 1 : 0 Vinogradar
06.11.2016 13:30 Tatra 2 : 0 TSK
06.11.2016 13:30 Proleter 2 : 2 Mladost
06.11.2016 13:30 Titel 0 : 4 Bačka
06.11.2016 13:30 Radnik 2 : 0 Real
06.11.2016 13:30 Mataruge 0 : 0 OFK Ras
06.11.2016 13:30 Proleter 2 : 0 Omladinac
06.11.2016 13:30 Ribnica 5 : 2 Granit
06.11.2016 13:30 Magnohrom 1 : 1 Ibar
06.11.2016 13:30 Jedinstvo (K) 3 : 3 Omladinac (Z)
06.11.2016 13:30 Napredak 1 : 0 Spartak
06.11.2016 13:30 Zadrugar 2 : 4 Mladost (P)
06.11.2016 13:30 Jedinstvo (GG) 1 : 1 Prijevor
06.11.2016 13:30 Backovac Junajted 0 : 6 Slatina
06.11.2016 16:30 LFK Mladost 3 : 1 Ozrem PMH
06.11.2016 13:30 Podunavac 5 : 0 Bresje Superior
06.11.2016 13:30 Sloboda 4 : 1 Pobeda
06.11.2016 13:30 Sloga 2 : 3 7. Juli
06.11.2016 13:30 Omladinac 1 : 2 Polet
06.11.2016 13:30 Šumadija 0 : 3 Udarnik
06.11.2016 13:30 SASK 6 : 1 Budućnost
06.11.2016 10:00 Vitlina-Bokanja 1 : 0 Omladinac
06.11.2016 13:30 Borac 1 : 3 Proleter 1976
06.11.2016 13:30 Prvi srpski ustanak 2 : 1 Banja 1957
06.11.2016 13:30 ŽSK 3 : 1 OFK Šatornja
06.11.2016 13:30 BSK 1 : 1 Trnava
06.11.2016 13:30 Lokomotiva 3 : 1 Junkovac
06.11.2016 13:30 Borac (K) 1 : 1 Rudar (Kr)
06.11.2016 13:30 Sloga (B) 2 : 0 Radnik (S)
06.11.2016 13:30 Makce 2 : 2 Rudar 2001
06.11.2016 13:30 Rudar (S) 0 : 0 Trgovački
06.11.2016 13:30 Krilaš 0 : 1 Budućnost (V)
06.11.2016 13:00 Mladi Borac 3 : 1 Hajduk Stanko
06.11.2016 13:00 Borac (V) 0 : 0 Cer
06.11.2016 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Antimon
06.11.2016 13:00 Podrinje 3 : 1 Sindjelić
06.11.2016 13:00 Mladost (PP) 0 : 1 Jevremovac
06.11.2016 13:00 Mladost (P) 1 : 1 Radnički Šabački
06.11.2016 13:30 Joševa 2 : 4 Junior Novo Naselje
06.11.2016 13:30 Iskra 1 : 1 Sovljak
06.11.2016 13:30 Brezovica 0 : 1 Kačer
06.11.2016 13:30 Mladost 0 : 1 Tulari
06.11.2016 13:00 Lazarica 1 : 2 Višesava
06.11.2016 13:00 Jedinstvo (K) 1 : 6 Polet
06.11.2016 13:00 Zlatar 3 : 0 Ježevica
06.11.2016 14:00 Blizna 2 : 0 Krivelj
06.11.2016 14:00 BSK 7 : 0 Rudna Glava
06.11.2016 14:00 Slatina 4 : 0 Čubra
06.11.2016 14:00 Polom 4 : 0 Brestovac
06.11.2016 11:00 Ključ 1 : 0 Zlot
06.11.2016 14:00 Nemetali 1 : 0 Branik
06.11.2016 14:00 Deli Jovan 1 : 0 Sloga
06.11.2016 13:30 Zemljoradnik 2 : 0 Doljevac 1971
06.11.2016 13:30 Mladost (Ba) 1 : 1 Mladost 1976
06.11.2016 13:30 Naisus 1977 1 : 1 Radnički 1924
06.11.2016 13:30 Jedinstvo GVD 3 : 3 Crvena Zvezda
06.11.2016 13:30 Naša krila 11 : 0 Palilula
06.11.2016 13:30 Radnički 1947 2 : 3 Moravac (ZT)
06.11.2016 13:30 Orljane 2 : 1 Rudar Alpos
06.11.2016 13:30 Rasovača 2 : 2 Morava (Ž)
06.11.2016 14:00 Omladinac 2 : 2 Trebič
06.11.2016 14:00 Vratarnica 0 : 0 Radnički (L)
06.11.2016 14:00 Osnić 1 : 0 OFK Knjaz
06.11.2016 14:00 ŠSK 2 : 1 Graničar
06.11.2016 14:00 Bučje Topla 1 : 3 OFK Grlište
06.11.2016 13:30 Mladost (J) 1 : 0 Hajduk
06.11.2016 13:30 Dragocvet 4 : 1 Bratstvo
06.11.2016 13:30 Napredak (D) 4 : 1 Juhor
06.11.2016 13:30 Napredak (Z) 3 : 2 Budućnost
06.11.2016 13:30 OFK Bratstvo 5 : 2 Morava
06.11.2016 13:30 OFK Batinac 4 : 1 Resavac
06.11.2016 13:30 Ribnik 1 : 1 Naupare
06.11.2016 13:30 Mladi radnik 1 : 4 Parunovac
06.11.2016 13:30 Šanac 2 : 1 FUD
06.11.2016 13:30 Kupci 4 : 0 Čitluk
06.11.2016 13:30 Vinogradar 1 : 2 13. April
06.11.2016 13:30 Dobrič 2 : 2 Trbunje
06.11.2016 13:30 Jug Bogdan 1 : 0 Nikodije Stojanović Tatko
06.11.2016 Jastrebac 10 : 0 Jastreb
06.11.2016 14:00 Pobeda 2 : 4 Borac
06.11.2016 14:00 Dunđerski 0 : 0 Mladost 1982
06.11.2016 13:30 Mladost 4 : 2 Crvena zastava
06.11.2016 13:30 Sloga 1948 3 : 0 Vrtište
06.11.2016 13:30 Sloboda 1 : 2 Rudar
06.11.2016 13:30 OFK Niš 11 : 0 Budućnost
06.11.2016 13:30 Napredak 3 : 4 Dragoš
06.11.2016 13:30 Borac 2 : 2 Vladimir Durković
06.11.2016 13:30 Zadrugar 5 : 2 Zvezda
06.11.2016 13:30 Jedinstvo (GS) 5 : 1 Zloćudovo
06.11.2016 13:30 Sloga 6 : 0 Umac
06.11.2016 13:30 Čekmin 2 : 0 Progres
06.11.2016 13:30 Bobište 0 : 5 Jablanica
06.11.2016 13:30 Omladinac (DS) 1 : 2 Železničar
06.11.2016 13:30 Kumarevo 65 1 : 1 Polet
06.11.2016 13:30 Brza 1 : 2 Vučje
06.11.2016 13:30 Mladi Borac 1 : 1 Plantaža
06.11.2016 13:30 Pavlovac 2 : 1 Biljači
06.11.2016 13:30 BSK Bujanovac 1 : 2 Crnotince
06.11.2016 13:30 Mladost (B) 2 : 0 Čelik
06.11.2016 13:30 Vihor 5 : 2 Mladost (S)
06.11.2016 13:30 Južna pruga 0 : 3 Ternoci
06.11.2016 13:30 Sloga 1 : 0 Oskar
06.11.2016 13:30 Rudar 1969 1 : 0 Mineralac
06.11.2016 13:30 Morava 4 : 0 Izmornik
06.11.2016 Gračanica 3 : 3 Ugljare
06.11.2016 Čaglavica 1 : 3 Radnički
06.11.2016 13:30 Borac 2 : 1 Lepušnica
06.11.2016 13:30 Komgrap 9 : 1 Banja
06.11.2016 13:30 Poštar Zvezdara 3 : 1 Brodarac
06.11.2016 13:30 Šumadinac 10 : 1 Mladi proleter
06.11.2016 13:30 Institut 0 : 0 Sinđelić 2012
06.11.2016 11:00 13. Maj Zemun 1 : 0 Zmaj 1953
06.11.2016 13:30 Dunav 4 : 1 PKB Kovilovo
06.11.2016 13:30 Mladost (B) 3 : 3 Burovo
06.11.2016 10:00 Radnički 4 : 3 BSK
06.11.2016 13:30 Strelac 0 : 3 TEK Sloga
06.11.2016 13:30 Polet 2 : 0 Zabrežje
06.11.2016 13:30 Rušanj 2 : 1 Urovci
06.11.2016 10:00 Selo Mladenovac 2 : 0 Mladost
06.11.2016 13:30 Ropočevo 2 : 3 Boleč
06.11.2016 13:30 Pudarci 3 : 3 Kosmaj
06.11.2016 13:30 Kovačevac 1 : 5 Dunavac
06.11.2016 13:30 Mladost (S) 6 : 1 Supska
06.11.2016 13:30 Moravac 2015 10 : 0 Radnički (T)
06.11.2016 13:30 Zemljoradnik 4 : 1 Moravac
06.11.2016 13:30 Omladinac 2 : 1 Šumadija
06.11.2016 13:30 Javor 5 : 2 Istok 63
06.11.2016 13:30 Omladinski 0 : 0 Rudar
06.11.2016 13:30 Morava 2 : 3 Sloga
06.11.2016 13:30 Mladost (K) 0 : 5 Vinorača
06.11.2016 13:30 Sinđelić 1934 5 : 1 Šumadinac
06.11.2016 13:30 Mladost (G) 2 : 1 Crni Vrh
06.11.2016 13:30 Mladi radnik 3 : 1 Kupinovac
06.11.2016 13:30 Mladost (D) 2 : 1 Osaonica
06.11.2016 11:00 Ratar 3 : 7 Gredetin
06.11.2016 13:30 Mladi Radnik 2 : 2 Napredak 2012
06.11.2016 13:30 Planinac 2015 4 : 0 OFK Sloga (D)
06.11.2016 14:00 Pobeda 3 : 3 Sloboda 2013
06.11.2016 14:00 Slemen 7 : 0 Sloga
06.11.2016 13:30 Mladost (DL) 3 : 3 Mladost (B)
06.11.2016 13:30 Milanovo 4 : 1 Napredak
06.11.2016 13:30 OFK Morava 4 : 2 Navalin
06.11.2016 11:00 Lemind 3 : 0 Real
06.11.2016 13:30 BSK 4 : 1 Gradac
06.11.2016 13:30 Marjan MB 1 : 1 Šumadija
06.11.2016 13:30 Sušica 2012 2 : 2 Bratstvo
06.11.2016 13:30 Jedinstvo (G) 3 : 0 Sloboda (DB)
06.11.2016 13:30 Mladost (V) 6 : 1 Atletiko
06.11.2016 13:00 Solid 4 : 1 Elektrovojvodina
06.11.2016 13:00 OFK Mala Bosna 2015 2 : 3 Palić
06.11.2016 13:00 Hajduk 2 : 2 Bikovo
06.11.2016 13:00 Lokomotiva 4 : 3 Žednik
06.11.2016 13:00 Udarnik Višnjevac 2 : 4 Đurđin
06.11.2016 13:00 Hajduk 6 : 3 AFK
06.11.2016 13:00 Jedinstvo (SK) 3 : 0 Jedinstvo (M)
06.11.2016 13:00 Horgoš 1911 8 : 2 Čoka
06.11.2016 13:00 Tisa 3 : 0 Šampion
06.11.2016 13:00 Omladinac (D) 3 : 3 Dunav
06.11.2016 13:00 Omladinac (B) 5 : 2 Hajduk (S)
06.11.2016 13:00 Graničar (R) 1 : 0 Aleksa Šantić
06.11.2016 13:30 Hajdučica 1 : 3 Borac (VS)
06.11.2016 13:30 Karaš (K) 2 : 1 Ševac
06.11.2016 13:30 Vojvodina (CC) 2 : 1 Partizan (K)
06.11.2016 13:30 Banat 4 : 2 Borac (VG)
06.11.2016 13:30 Ratar 1 : 0 Potporanj
06.11.2016 13:30 Radnički 1927 2 : 1 Vladimirovac
06.11.2016 13:30 Dobrica 0 : 6 Dunav
06.11.2016 14:00 BSK Bavanište 3 : 0 Dolovo
06.11.2016 13:00 Zlatica 1 : 1 ASK
06.11.2016 13:00 Omladinac 3 : 2 MSK
06.11.2016 13:00 OFK Stajićevo 0 : 2 Jedinstvo
06.11.2016 13:00 OFK Gradnulica 0 : 0 Rusanda
06.11.2016 13:00 Zadrugar 4 : 5 Potisje
06.11.2016 13:00 Radnički 1911 5 : 1 ŽFK Banat
06.11.2016 13:00 Napredak (BT) 0 : 3 Borac (I)
06.11.2016 13:00 Proleter 6 : 3 Roham
06.11.2016 13:00 1.Oktobar 2 : 1 Bega
06.11.2016 13:00 2. Oktobar 1 : 2 Vojvodina (NM)
06.11.2016 13:00 Napredak (Č) 3 : 1 Vojvodina (B)
06.11.2016 13:30 Graničar (O) 2 : 0 Mladost
06.11.2016 13:30 Železničar 2 : 1 Graničar (K)
06.11.2016 13:30 Jedinstvo (P) 1 : 3 OFK Brestač
06.11.2016 13:30 Hajduk 3 : 0 PSK Putinci
06.11.2016 13:30 Napredak 0 : 3 Fruškogorac
06.11.2016 13:30 Sloga 2 : 1 Jedinstvo (M)
06.11.2016 13:30 Obilić 1993 1 : 4 OFK Zeka Buljubaša
06.11.2016 13:00 Jedinstvo 5 : 1 Obilić
06.11.2016 13:00 Moskva 2 : 1 Fruškogorski partizan
06.11.2016 13:00 Borac 2 : 0 Železničar
06.11.2016 13:00 Fruškogorac 11 : 0 Bačka
06.11.2016 16:30 Tavnik 2 : 1 Mlada krila
06.11.2016 16:30 Lazac 3 : 1 Partizan
06.11.2016 16:30 Mladost (V) 1 : 4 Budućnost (K)
06.11.2016 16:30 Zvezda 4 : 1 Jedinstvo (D)
06.11.2016 16:30 Kraljevo Hajduk 2 : 2 Borac (A)
06.11.2016 13:30 Lugovi 0 : 2 Rakova
06.11.2016 13:30 Kej 1 : 0 Vujan
06.11.2016 13:30 Morava (M) 3 : 5 Planinac
06.11.2016 13:30 Prijatelji 1 : 5 Morava (K)
06.11.2016 13:30 Čačak 94 0 : 2 Rudar
06.11.2016 13:30 Gavrilo Princip 0 : 4 Budućnost
06.11.2016 13:30 Sloga 1 : 0 Bjelica
06.11.2016 11:00 Prilike 5 : 1 Voćar
06.11.2016 13:30 Gradina 3 : 5 Gorušica
06.11.2016 13:30 Jedinstvo 2 : 2 Brezova
06.11.2016 13:30 Vrelo 3 : 3 Bratstvo
06.11.2016 13:30 Šumadija 2 : 1 Ozremica
06.11.2016 13:30 Mladost 09 0 : 6 Velereč 94
06.11.2016 13:30 Omladinac 0 : 3 Sparta
06.11.2016 13:30 Jablanica 5 : 2 Takovski Ustanak
06.11.2016 13:30 Vrbovac 3 : 1 Vučak
06.11.2016 13:30 Budućnost 5 : 0 Hajduk Veljko 1934
06.11.2016 13:30 Jezava 2 : 1 Železničar
06.11.2016 13:30 OFK Slavija 3 : 0 Skobalj
06.11.2016 13:30 Lunjevac 4 : 3 Landol
06.11.2016 13:30 Drugovac 0 : 1 Omladinac
06.11.2016 13:30 Badljevica 1 : 1 Petrijevac
06.11.2016 11:00 Selevac 0 : 3 Bačinac
06.11.2016 11:00 Šumadinac (S) 3 : 2 Ranilović
06.11.2016 13:30 Brezovac 0 : 4 B 2000
06.11.2016 13:30 Budućnost 1 : 6 Jasenica
06.11.2016 13:30 Partizan 3 : 1 Kopljari
06.11.2016 13:30 Mladi rudar 5 : 3 Šamot
06.11.2016 13:30 Plaskovac 4 : 3 Sloga
06.11.2016 13:30 Žabare 1 : 5 Šumadinac (N)
06.11.2016 13:30 Pobeda (Đ) 1 : 0 Udarnik
06.11.2016 13:30 BSK 2 : 3 Bare
06.11.2016 13:30 Crvena zvezda 3 : 0 Marjan
06.11.2016 13:30 Mladost (R) 4 : 0 Sloga (M)
06.11.2016 13:30 Grivac 1 : 2 Mladost MG
06.11.2016 13:30 Pobeda (S) 5 : 2 Kotlenik
06.11.2016 11:00 Karađorđe 2 : 0 Omladinac (V)
06.11.2016 13:30 Omladinac (S) 2 : 1 Stig (MC)
06.11.2016 13:30 Integral 1 : 0 Mladost (R)
06.11.2016 13:30 Dragoš 0 : 2 Sloga 1952
06.11.2016 13:30 Radnički (K) 1 : 3 Zadrugar (T)
06.11.2016 13:30 Omladinac (Š) 2 : 2 BSK
06.11.2016 13:30 Kurjače 1 : 3 Železničar
06.11.2016 13:30 Dunavac (P) 1 : 2 Polet (V)
06.11.2016 13:30 Radnički (P) 2 : 1 Žika Marković Uča
06.11.2016 13:30 Sloga (Ć) 0 : 3 Desine
06.11.2016 13:30 Dizel 2 : 1 Napredak 1934
06.11.2016 13:30 Obilić 3 : 0 Jedinstvo (D)
06.11.2016 13:00 Budućnost (Z) 0 : 1 Napredak
06.11.2016 13:00 Duško 1 : 0 Borac (Š)
06.11.2016 13:00 Sloga (D) 2 : 2 Budućnost (PD)
06.11.2016 13:00 Mladost (MM) 2 : 4 Proleter
06.11.2016 13:00 Drina 1 : 5 Gorki
06.11.2016 13:00 Sloga (B) 1 : 3 Cer
06.11.2016 13:00 Milicionar 2 : 1 Torpedo
06.11.2016 13:00 Šipurske Livade 4 : 0 Vlašić
06.11.2016 13:00 Cerić 3 : 2 Trešnjevka
06.11.2016 13:00 Torpedo 1 : 2 Radnički (К)
06.11.2016 13:00 Sloga (K) 1 : 2 Mladost 2013
06.11.2016 13:00 Dobrava 2 : 1 Miloš Pocerac 2013
06.11.2016 13:00 Rankovac 2 : 0 Karađorđe
06.11.2016 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović 4 : 2 Varna 012
06.11.2016 13:00 Sloga (LŠ) 5 : 2 7. Juli
06.11.2016 13:00 Vidojevica 2 : 2 Jedinstvo (MZ)
06.11.2016 13:00 Milan Orlić 1 : 0 Stolice
06.11.2016 13:00 Cerova 1 : 1 Mladost (DD)
06.11.2016 13:00 Sloga (S) 0 : 2 Prva Iskra
06.11.2016 13:00 Borac (K) 0 : 3 Jadar (S)
06.11.2016 13:30 Polet (T) 2 : 1 Crvena Jabuka
06.11.2016 13:30 Proleter 0 : 2 Gunjevac
06.11.2016 13:30 OFK Stublenica 3 : 1 Kalenić
06.11.2016 13:30 Dimitrije Tucović 1 : 3 Rubribreza
06.11.2016 13:30 Borac 1 : 0 Polet
06.11.2016 13:30 Kolubara 2 1 : 1 Popadić
06.11.2016 13:30 OFK Brđanac 3 : 2 Kotešica
06.11.2016 11:00 Jadar 2013 5 : 0 Liplje
06.11.2016 13:30 Rajac 2 : 1 Ribnikar
06.11.2016 13:30 Komanice 8 : 1 Mladost
06.11.2016 11:00 Pobeda 2 : 5 Glumač
06.11.2016 14:00 Trešnjica 5 : 0 Sečica
06.11.2016 14:00 Bakionica 15 : 1 Napredak
06.11.2016 14:00 Gorobilje 2 : 3 Dobrinjac
06.11.2016 11:00 Lauš 2 : 1 Plavi Tok
06.11.2016 11:00 Avijatičar 13 : 0 Duškovci
06.11.2016 14:00 Borac 0 : 6 Omladinac
06.11.2016 13:30 Napredak 5 : 2 Pontes
06.11.2016 13:30 Mala Vrbica 2 : 3 Lovćen
06.11.2016 13:30 Kladušnica 2 : 3 Koča Andjelković
06.11.2016 13:30 Omladinac 7 : 1 Milutinovac
06.11.2016 13:30 Rtkovo 4 : 0 Velika Vrbica
06.11.2016 14:30 Ratar 1 : 1 Kovilovo
06.11.2016 11:00 Malajnica 4 : 2 Polet
06.11.2016 14:30 OFK Tamnič 1 : 3 Rečka
06.11.2016 14:30 Miloševo 1 : 4 Graničar
06.11.2016 14:30 Urovica 2 : 3 Slatina
06.11.2016 13:30 Žabare 4 : 2 Borac
06.11.2016 13:30 Čarapan 5 : 0 Bukovica
06.11.2016 13:30 Jedinstvo 1936 1 : 0 Dedina
06.11.2016 13:30 Sloga 2 : 2 Kapidžija
06.11.2016 13:30 Rasina 0 : 3 Knez Lazar
06.11.2016 13:30 Rubin (DS) 6 : 1 14. Oktobar
06.11.2016 13:30 Polet 57 2 : 0 Jugovići
06.11.2016 13:30 Trudbenik 1 : 2 Borac
06.11.2016 13:30 Donji Kopaonik 5 : 1 Mladost
06.11.2016 13:30 Omladinac 3 : 0 Beli Orlovi
06.11.2016 13:30 Rubin (Z) 2 : 5 Gradina
06.11.2016 13:30 Minel 2 : 0 Dunavac
06.11.2016 14:00 Dedinje 4 : 1 Pionir
06.11.2016 13:30 Mladost 3 : 0 Poštar
06.11.2016 13:30 Pinosava 6 : 0 Podunavac
06.11.2016 10:00 Nemenikuće 3 : 1 Vojvoda
06.11.2016 13:00 Popović 1 : 3 Vis
06.11.2016 13:00 OFK Rogača 3 : 0 Mladost (G)
06.11.2016 11:00 Rudar 2012 2 : 2 Mladost (MI)
06.11.2016 13:30 Rajko Mitić 6 : 2 Željuša
06.11.2016 13:30 Sloga 2 : 0 Mladost
06.11.2016 13:30 Rongo Siti 7 : 1 Veliki Suvodol
06.11.2016 13:30 Temac 3 : 5 Senjak
06.11.2016 13:30 Delijski Vis 3 : 1 Omladinac
06.11.2016 13:30 Radnički 1936 9 : 1 Morava 1949
06.11.2016 13:30 Stevan Nešticki 2 : 4 Mladost
06.11.2016 13:30 Čegar 1946 4 : 0 Supovac
06.11.2016 13:30 Durlan Siti 2 : 5 Sečanica
06.11.2016 Toplica 3 : 0 Elid
06.11.2016 14:00 Timok 1928 3 : 2 Šljivar
06.11.2016 14:00 OFK Rtanj 2016 3 : 1 Lovac
06.11.2016 14:00 Nacional 1 : 5 Kosovo
06.11.2016 13:30 Dobrič 1974 3 : 0 Padina 1989
06.11.2016 13:30 Arbanasce 3 : 0 Koprijan 1975
06.11.2016 10:00 Borac 1 : 3 Baličevac 1974
06.11.2016 Blagotin 1 : 3 Polet
06.11.2016 Goša 0 : 10 Mladost
06.11.2016 13:30 Partizan 7 : 0 Rastina 1918
06.11.2016 13:30 Jedinstvo (R) 5 : 1 Sport
06.11.2016 13:30 KFK Kula 10 : 0 Telečka
06.11.2016 13:30 Panonija 2 : 2 Dinamo 1923
06.11.2016 10:00 Sloga Trgošped 3 : 3 Skupljen 2013
06.11.2016 13:00 Petrovac 74 0 : 3 Provo 2015
06.11.2016 13:00 Mrovska 3 : 2 Hajduk
06.11.2016 13:00 Mladost (Z) 2 : 1 Verko
06.11.2016 13:00 Polet 1 : 2 Dragojevac
06.11.2016 10:00 Mladost (B) 4 : 2 Jedinstvo 2014
06.11.2016 10:00 Sloga (R) 2 : 0 Sloga 1949
06.11.2016 13:30 Rekreativo 1 : 5 Krtinska
06.11.2016 13:30 Omladinac 1 : 0 Duboko
06.11.2016 13:30 Posavina 1 : 2 Borac
06.11.2016 13:30 Rvati 3 : 0 Zvezda
06.11.2016 13:30 Jedinstvo 8 : 0 Ljubinić
06.11.2016 13:30 Sloga 2 : 0 Partizan
06.11.2016 13:30 Žabari 3 : 3 OFK Povlen
06.11.2016 13:30 Zadrugar 1 : 3 Beloševac
06.11.2016 13:30 Dupljaj 2016 1 : 4 Rakac Stave
06.11.2016 10:00 Bujačić 3 : 0 Dupljaj
06.11.2016 13:30 Paune 6 : 0 Sloga Gorić
06.11.2016 10:00 Mladi radnik 0 : 3 Lukavac
06.11.2016 10:00 Jašunja 3 : 0 Moravac (G)
06.11.2016 11:00 Rudar 1973 3 : 1 Mladost
06.11.2016 11:00 Badince 3 : 0 Turekovac
06.11.2016 13:30 Omladinac (B) 5 : 0 Zabrđe 1936
06.11.2016 13:30 Borac 6 : 1 Dobrnje
06.11.2016 11:00 Vukan 2 : 1 Udarnik 2015
06.11.2016 13:00 BSK 4 : 0 Borac (A)
06.11.2016 13:00 Mladi Borac 4 : 0 Mladost (Č)
06.11.2016 13:00 Bistrica 6 : 1 Sloga
06.11.2016 13:00 Polet 0 : 4 Rudar
06.11.2016 13:30 Zemljoradnik 1932 0 : 2 Mlava (B)
06.11.2016 13:30 Morava 3 : 0 Napredak
06.11.2016 13:30 Hajduk 2 : 1 Partizan
06.11.2016 13:30 Šantarovac 1 : 0 Trnava
06.11.2016 13:30 Omladinac 2 : 2 OFK Borac
06.11.2016 13:30 Jedinstvo 5 : 1 Belica
06.11.2016 13:30 Orlovi 0 : 0 Zelenika
06.11.2016 13:30 Mladi radnik 2 : 1 Planinac
06.11.2016 13:30 Mladi borac 1 : 1 Resavac
06.11.2016 13:30 Sindjelić 2 : 7 Beljanica
06.11.2016 13:30 Borjak 2013 1 : 1 Morava
06.11.2016 13:30 Vinogradar 2 : 5 Stara Čaršija
06.11.2016 13:30 Topoljak 3 : 0 Mladost
06.11.2016 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Heroj
06.11.2016 13:30 Budućnost 3 : 2 ISK Izvor
06.11.2016 13:30 Napredak 6 : 0 Sloboda
06.11.2016 13:30 Vihor 3 : 3 Polet
06.11.2016 13:30 Mladost 3 : 0 Radnik
06.11.2016 13:30 OFK Juhor 2016 0 : 3 Donja Mutnica
06.11.2016 11:00 Studenac 7 : 2 Sloga
06.11.2016 13:00 Jadar 1961 0 : 1 Rudar
06.11.2016 13:00 Mladost (DB) 1 : 2 Mladost (B)
06.11.2016 13:00 Hajduk 8 : 0 Luk
06.11.2016 13:00 Jelav 9 : 1 Granit
06.11.2016 13:30 Zgodačica 6 : 3 Vrnjci
06.11.2016 13:30 Kablar 4 : 4 Šumadija
06.11.2016 13:30 Miločajac 0 : 2 Lasta
06.11.2016 13:30 Mladost 1981 1 : 0 Jedinstvo
06.11.2016 13:30 Budućnost 0 : 3 Morava
06.11.2016 13:30 Progorelica 1 : 4 Mineral 2015
06.11.2016 13:30 Studen Vitez 0 : 2 National AG
06.11.2016 10:00 Kralj Petar I 0 : 1 Radoje Domanović
06.11.2016 11:00 Mladost (R) 1 : 2 Krćevac 04
06.11.2016 14:00 Partizan 0 : 0 Mladi Radnik
06.11.2016 13:30 Pečanica 4 : 2 Sloga-TOP
06.11.2016 13:30 Baštovan 2015 0 : 1 Srednjevo
06.11.2016 13:30 Ram 1 : 2 Kumane
06.11.2016 13:30 Pek 2 : 0 Sirakovo
06.11.2016 13:30 Mirko Tomić 2 : 1 Mladi Borac
06.11.2016 13:30 Dunavac 1929 2 : 2 Stiški Kurjak
06.11.2016 13:00 27. Oktobar 0 : 1 Planinac
06.11.2016 13:00 S.V.Radnički 0 : 0 Jedinstvo (R)
06.11.2016 13:00 Graničar 6 : 0 Polet
06.11.2016 13:00 Sloga 3 : 5 Vojvodina
06.11.2016 13:00 Sremac 9 : 2 Car Uroš
06.11.2016 13:00 Fruškogorac 4 : 0 Borac
06.11.2016 13:00 Jedinstvo (K) 0 : 2 Fruška Gora
06.11.2016 11:00 Volujac 1 : 4 Pocerina
06.11.2016 11:00 Zablaće 0 : 3 Bojić
06.11.2016 13:30 Rabrovac 1 : 0 Kosmajac
06.11.2016 13:30 OFK Student 4 : 0 Borac
06.11.2016 13:30 Šepšin 3 : 2 Ivanča
06.11.2016 13:30 Vlaška 1950 4 : 3 Sloga
06.11.2016 13:30 Šumadija 1962 4 : 1 Napredak
06.11.2016 11:00 Jedinstvo 1 : 0 Žabar
06.11.2016 11:00 Mladost 1 : 5 Borac BTG
06.11.2016 11:00 Pričinović 4 : 1 Sava
06.11.2016 13:30 Mladost 1970 1 : 3 Žitkovica
06.11.2016 13:30 Polet 3 : 0 OFK Braničevo
06.11.2016 13:30 Borac 2016 0 : 4 Mrčkovac
06.11.2016 13:30 Električar 4 : 0 Barič
06.11.2016 13:00 Mladost 1 : 3 Veteran
06.11.2016 13:30 Sloboda 1 : 0 Domaćin
06.11.2016 13:30 Dražmirovac 0 : 0 Dobra Voda
06.11.2016 13:30 Požarevac 0 : 7 Spartak
06.11.2016 13:30 Crvena zvezda 5 : 1 Sloga Radnički
06.11.2016 12:00 OFK Beograd 0 : 0 Spartak ŽK
06.11.2016 13:30 Čukarički 3 : 4 Crvena zvezda
06.11.2016 14:00 Jagodina 1 : 1 Mačva
06.11.2016 14:00 Radnički (N) 1 : 2 Rad
06.11.2016 11:00 Radnički (V) 0 : 0 Voždovac
06.11.2016 13:00 Lokomotiva 0 : 0 Napredak
06.11.2016 13:00 Radnički 1923 2 : 0 Sloga (K)
06.11.2016 11:00 Goč 6 : 1 Partizan
06.11.2016 10:00 Loznica 5 : 0 Radnički Stobex
06.11.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 3 : 1 Radnički Šabački
06.11.2016 11:00 Brodarac 2 1 : 1 IMT
06.11.2016 16:00 Zemun 6 : 1 Balkan
06.11.2016 10:00 Bežanija 3 : 0 Žarkovo
06.11.2016 11:30 Kolubara 0 : 0 BSK Borča
06.11.2016 10:00 Dinamo 1945 3 : 0 Jedinstvo (SP)
06.11.2016 10:00 Vršac 0 : 0 Radnički (Zr)
06.11.2016 10:00 Inđija 0 : 2 Vojvodina
06.11.2016 09:00 Radnički (S) 1 : 3 TSC
06.11.2016 14:00 BAK 1 : 4 Proleter
06.11.2016 11:00 Polet 1 : 1 Glogonj
06.11.2016 13:30 011 MK 0 : 1 BSK Borča MK
06.11.2016 10:00 Sinđelić MK 3 : 0 Brodarac MK
06.11.2016 09:00 Brodarac 1947 5 : 1 Zmaj 1953
06.11.2016 14:30 Prva Iskra 0 : 3 Omladinac
06.11.2016 13:00 Grafičar 2 : 1 BSK 1925
06.11.2016 12:00 Novi Beograd 5 : 0 Milutinac
06.11.2016 14:00 OFK Beograd 2 : 1 Spartak ŽK
06.11.2016 13:30 Moravac Orion 0 : 1 Rad
06.11.2016 11:00 Novi Pazar 4 : 0 Studentski Grad
06.11.2016 11:00 Zemun 2 : 3 Teleoptik
06.11.2016 11:00 Šumadija 1903 0 : 1 Sloga (K)
06.11.2016 12:00 Železničar 0 : 2 Radnički (V)
06.11.2016 12:00 OFK Šabac 3 : 1 Budućnost-Krušik 2014
06.11.2016 10:00 Internacional 2 : 4 Teleoptik
06.11.2016 10:00 BSK 1925 4 : 0 Mladenovac
06.11.2016 10:00 Kolubara 1 : 5 011
06.11.2016 10:00 Sindjelic 3 : 1 PKB
06.11.2016 10:00 Lokomotiva 1 : 3 Voždovac
06.11.2016 10:00 Radnicki (NB) 0 : 0 BASK
06.11.2016 10:00 Radnički (O) 1 : 1 BSK
06.11.2016 09:00 Rad MK 7 : 0 Brodarac MK
06.11.2016 09:00 Lokomotiva MK 1 : 0 Radnički NB MK
06.11.2016 14:30 Teleoptik MK 3 : 0 Sinđelić MK
06.11.2016 12:00 Radnički (Z) 2 : 0 Dinamo 1945
06.11.2016 12:00 Vršac United 4 : 1 Proleter 2006
06.11.2016 10:00 RFK N.S. 1921 3 : 2 Radnički (NP)
06.11.2016 12:00 Bečej 1918 4 : 1 Radnički (S)
06.11.2016 10:00 Mladi borac 8 : 4 Omladinac
06.11.2016 13:30 Sloven 5 : 3 Partizan
06.11.2016 10:00 Radnički 1927 3 : 0 Polet
06.11.2016 10:00 Proleter 1 : 3 Ševac
06.11.2016 12:00 IMT 3 : 1 Žarkovo
06.11.2016 13:00 Šumadija 1903 3 : 1 Tutin
06.11.2016 11:00 Apolon 1 : 0 Apolon 4
06.11.2016 10:00 Železničar 3 : 1 Radnički (V)
06.11.2016 10:00 Mačva (Š) 4 : 0 Omladinac 2014
06.11.2016 10:00 OFK Šabac 3 : 1 Budućnost-Krušik 2014
06.11.2016 12:00 RFK N.S. 1921 1 : 2 Radnički (NP)
06.11.2016 10:00 Radnički (Z) 2 : 1 Dinamo 1945
06.11.2016 10:00 Bečej 1918 1 : 3 Radnički (S)
06.11.2016 10:00 Spartak 1 : 0 CFK
06.11.2016 10:00 Arena Su 2 : 1 Njerš Ištvan
06.11.2016 Budućnost 2 : 6 Borac
06.11.2016 10:00 Slavia 3 : 7 Spartak 1911
06.11.2016 14:00 Borac 4 : 6 Dolina
06.11.2016 10:00 Vršac united 0 : 1 Banat
06.11.2016 10:00 Pobeda 1 : 2 Polet
06.11.2016 11:30 Trepča 2 : 2 Mineral
06.11.2016 09:30 Granit 0 : 3 Trepča
06.11.2016 11:30 Mineral 2 : 2 Trepča
06.11.2016 14:00 Rudar 1 : 2 Sport Klub 99
06.11.2016 11:00 Homoljac 8 : 1 Rudar (S)
06.11.2016 11:00 Rudar Kostolac 2008 4 : 0 Sloga (L)
06.11.2016 09:00 Jedinstvo 1945 2 : 0 Provo
06.11.2016 10:00 Hajduk 1 : 1 Borac
06.11.2016 09:30 Radnički NB 3 : 0 Bežanija
06.11.2016 13:00 Internacional 2 : 0 Studentski Grad
06.11.2016 08:30 Zemun MK 8 : 1 011 MK
06.11.2016 13:00 Rad MK 0 : 4 Partizan MK
06.11.2016 11:00 Beograd 1929 MK 1 : 5 Petlić MK
06.11.2016 10:00 Čukarički 2 : 0 Radnički (NB)
06.11.2016 10:00 Zemun 1 : 2 Radnički (O)
06.11.2016 10:00 Kolubara 2 : 2 Rad
06.11.2016 10:00 Teleoptik 2 : 0 Vozdovac
06.11.2016 11:00 Bačka 1901 0 : 5 CFK
06.11.2016 10:00 Skela 4 : 0 Jedinstvo
06.11.2016 10:00 OFK National AG 0 : 3 ND 2011
06.11.2016 14:30 Trepča 1 : 8 OFK AS
06.11.2016 Radnički 1 : 1 OFK Senjak
06.11.2016 Jedinstvo 5 : 0 OFK Osečina
06.11.2016 Ribnica 3 : 1 Omladinac
06.11.2016 Šampion 1 : 3 Budućnost Krušik
06.11.2016 Železničar 5 : 0 Polet
06.11.2016 10:00 Mineral 0 : 0 Rudar
06.11.2016 10:00 Jedinstvo 1945 1 : 4 POFK Savacium
06.11.2016 10:00 Studentski Grad 1 : 1 Lola
06.11.2016 10:00 Buducnost 0 : 7 Ada
06.11.2016 10:00 Banja 1 : 4 Sindjelic
06.11.2016 10:00 Hajduk 0 : 0 OLE
06.11.2016 17:00 Rakovica 3 : 4 BSK 1926
06.11.2016 11:00 BSK 1925 B 1 : 1 Milutinac

Košarka

06.11.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom 97 : 96 Union Olimpija
06.11.2016 19:00 Cedevita 99 : 73 Mornar
06.11.2016 19:30 OKK Beograd 89 : 81 Metalac
06.11.2016 21:00 Kris Kros 91 : 67 Železničar
06.11.2016 17:00 Akademik 79 : 69 Topola
06.11.2016 19:00 Ub 65 : 91 Mileševac
06.11.2016 18:00 Novi Pazar 94 : 69 Zekas 75
06.11.2016 18:00 Student 72 : 71 Priboj
06.11.2016 19:15 Mladost 75 : 87 Morava
06.11.2016 20:30 Radan 63 : 94 Jablanica
06.11.2016 20:20 Žarkovo 85 : 53 Borac
06.11.2016 14:00 Žitko Basket 65 : 79 Beko
06.11.2016 17:00 Radnički (O) 58 : 66 Astra
06.11.2016 18:00 Velika Kikinda 97 : 44 SO Koš
06.11.2016 21:00 Star 77 : 73 Tisa
06.11.2016 17:30 Dinamo 95 : 57 Opovo 99
06.11.2016 19:30 Partizan 81 : 80 Jedinstvo
06.11.2016 15:00 Loznica 90 : 47 Student 014
06.11.2016 19:30 Železničar 75 : 46 Rađevac
06.11.2016 12:30 M015 71 : 72 Mladost 2014
06.11.2016 16:30 Čačak 94 72 : 64 Play off
06.11.2016 16:00 GM-032 72 : 67 Sloga
06.11.2016 19:00 Stari Ras 78 : 86 Basket
06.11.2016 19:00 Trepča 83 : 71 Paraćin
06.11.2016 17:00 Stragari 55 : 60 Sloga (PM)
06.11.2016 19:00 Sloga (D) 63 : 67 Goč
06.11.2016 19:20 Umka 2009 65 : 61 Lazarevac
06.11.2016 19:20 Cerak 59 : 69 Vitez BGD 011
06.11.2016 14:00 Zicer 73 : 53 BSK Junior
06.11.2016 18:00 Vršac 69 : 67 Crvena zvezda
06.11.2016 19:00 Partizan 1953 75 : 55 Novosadska ŽKA
06.11.2016 11:00 Loznica 52 : 72 Ljubovija
06.11.2016 14:00 Actavis academy 73 : 67 Radnički 2016
06.11.2016 15:00 Paraćin 56 : 44 Radnički
06.11.2016 16:00 Proleter 023 85 : 46 Sivac
06.11.2016 17:00 Njegoš 59 : 56 Karaburma
06.11.2016 19:30 Stara Pazova 71 : 44 Bežanija
06.11.2016 17:30 Topolčanka 67 : 66 Hajduk
06.11.2016 18:00 Žarkovo 96 : 83 Vojvodina
06.11.2016 16:30 Mega Bemax 85 : 87 Dinamik
06.11.2016 15:00 Partizan NIS 105 : 59 Nibak
06.11.2016 13:00 Železničar 70 : 90 Mladost
06.11.2016 13:00 Polet 60 : 116 Crvena Zvezda M:TS
06.11.2016 15:30 Radnički 89 : 102 Zdravlje
06.11.2016 15:00 Mladost (SP) 70 : 104 Zemun
06.11.2016 16:00 Hisar 51 : 123 Sport's World
06.11.2016 16:00 Crvena zvezda M:TS 80 : 49 Sloga
06.11.2016 15:00 Vizura Shark 79 : 87 Mega Bemax

Odbojka

06.11.2016 19:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Radnički
06.11.2016 17:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 Futog
06.11.2016 16:00 Kosovska Mitrovica 2 : 3 VA 014 Gorenje
06.11.2016 15:00 Antena 0 : 3 Novi Sad
06.11.2016 19:00 Zaslon 3 : 1 Mladenovac
06.11.2016 16:00 BMR Petlovača 0 : 3 Rudar
06.11.2016 17:00 Šumadija 3 : 0 Lucky Star
06.11.2016 15:30 Novi Pazar 2 3 : 2 Partizan
06.11.2016 20:00 Ribnica 2 1 : 3 Knez Lazar
06.11.2016 19:00 Hercegovina